Új privát üzeneted érkezett!

Gyors beköszönés :)

Till :) szerintem nem híg a tejed! olyan nincs ...
de én is úgy tudtam hogy egyet kell teljesen "kiszívatni" vele mert az alján van a zsíros laktató tej ...
És ha 2,5 óra nem 3 akkor mi van? Szerintem ezzel ne foglalkozz lesz az majd 3 óra meg 4 is ha Lencsi úgy kívánja :)

Háztartás:
én nem főzök ... nem megy a 3 gyerek mellett.
Viszont rendelek mindannyiunknak az Interfoodtól kaját ergó mindenki boldog mert: olcsóbb mintha főznék + jobb mintha főznék (tényleg szuper) + mindenki - fiúk is - minden nap azt esznek amit akarnak és nem kell állandóan sakkoznom hogy mit főzzek ...
Kéthetente pedig jön egy csaj nagytakarítani úgyhogy nekem csak a napi rendtartás marad ....

Még mindíg tépelődöm a sírni hagyni vagy sem témán ...
Csomóan mondják, hogy ha két napig hagynám sírni leszokna a kézben létről ...
Szerintetek??
Most is apja ölében alszik - olyan cuki :)
De NEM akarom teljesen elrontani ...

Adjatok valami okos tanácsot lécci lécci
zsrit
 
 


Anyabébi :)

Kende irtó CUKIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
zsrit
 
 


Zsrit
Én nem hagyom sírni egyiket se...
Vendég
 

 
 

Anyabébi! Nagyon cuki! :D

Zsrit! Én nem bírom sírni hagyni, úgyhogy kézben van sokat. Este már csak a mellkasomon hajlandó elaludni... De éjjel szopi után elalszik a kiságyban is. Okosat nem tudok neked mondani :D

chardonnay
 
 


Tili: igen,MAGUNKRA!

cumi: Nekünk csak a babakocsiban kell séta közben,v. ha ott alszik háton napközben (megjegyzem:utál háton aludni!) éjszaka hason van a kiságyban. Jól szívja,de ha néha kiesik,na azt az üvőltés kellene hallani.. :shock: Éjszakára nem kell Neki...

Kaja: én sem mérem,1x azért kíváncsiságból lemértük a héten,kb.130-140 ml az adagunk... :wink:

Büszkélkedek egy picit: már 4 napja nem alszik el fürdés utáni vacsinál,hanem nézelődik kb.23-23.30-ig,majd fél 7-ig alszik.
tegnap 22.30-kor elaludt és ma 6.30-kor kelt fel :lol: :lol: :lol:

Kép
jovana
 
 


Jovana,
nemááááá... irigyirigyirigy....

Zsrit,
sztem nem kell sírni hagyni. Mamázni szeretne, akkor engedni kell.

Nekem nagyon tetszik a Suttogó, bár nagyon lassan haladok.. :oops:

Sétáltunk a Hajógyári szigeten a tejföl ködben. Fostam, h mostmáá télleg lefagy szegény gyermek :lol:

Kép
screen
 
 


Hajnalocska,

Pantika irtó vagány, édes pasi!! :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


okés értem én hogy ne hagyjuk de ha leteszem sír ha felveszem elhallgat :lol:
plusz az elalváshoz is patáliát csap ...
de remélem ez változik majd :roll:

Andi :)
De Te csak nem fogod egész nap mindkettőt?
Vagy neked már "elvannak" nem kézben?


Jovana :)

Az éjszakáért nagyon irigy irigy én is :)

Screen :)
nem fagy meg ... ne aggódj :)
de én is paráztam ... ma séta alatt állandóan próbáltam becsukni a száját nehogy megfagyjon a torka - tudnillik mindíg nyitva a szája enyém gyereknek
zsrit
 
 


Hajnalocska mi MILDIBÉT eszünk és 170 ml-t!:)
Kicsike Barni ha csuklik egy kis vizet adok neki.utána el is mulik :)
Till pedig már ki kéne birnia a 3 órát Lencsikének.....Barni általában 4 óránként eszik...de van hogy 5 órát is kibír.....

csajok milyen az a üveg hang???ciki de nem tudom:)

Sztercsi üdv a lefosottak klubjába!!!!!!!!!!!!
Anyabebi olyan gyönyör fiad van!!!!!!az a homlokráncolós kép.cukor falat......Barni is szokta!!!!
Jovanna majdnem ugyan annyi ideig aludtak a babáink.....csak mi 22-kor fekszünk aludni és fél 7 kor kelünk.:)))lassan 1 hete!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :)
leírnád, hogy hogyan emelted az adagjait kajában?
mert ez nálam is örök kérdés ...
főleg mivel Zoé annyit eszik meg amennyit adok neki ...
aztán van hogy másfél óra múlva még egy jó nagyot visszaküld belőle - pedig egyébként nem egy bukós baba - gondolom ilyenkor túlette magát ... szerinted?
zsrit
 
 


zsrit írta: ... ma séta alatt állandóan próbáltam becsukni a száját nehogy megfagyjon a torka - tudnillik mindíg nyitva a szája enyém gyereknek


Na akkor te sem vagy jobb nálam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , én meg azt lesem lélegzik-e még :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Én nem kapom fel egyből a gyereket, de sírni sem hagyom, odamegyek megsimizem néha elég ennyi, ha nem akkor dumálok is mellé. Nem fekszik a kiságyban hanem oda viszem a mózest ahol én vagyok (na jó a konyhába nem) de ő többnyire még alszik.
anyabebi
 
 


Zsrit semmi különös...több tápit csináltam és oda adtam neki...annyi hogy többször büfiztettem az elején..és így semmit nem büfizik vissza...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teljesen elhűlve olvasok...
Mondjátok meg drága anyukák, HOGYAN csináljátok, hogy a babáitok ilyen sokat alszanak egyhuzamba??? 22-7??????
Kende 3-3,5 max. 4 óránként kel éjszaka ugyan úgy, és eszik... Pedig próbáltam már, hogy este több kaját adtam neki, hátha, de semmi...
Seeegíííítseeeeteeeek!!!! :D :D
Aludni akarok...

Lili

Kép
édi16
 
 


Lili :)

ez számomra is megfejthetetlen csoda hogy csinálják ....
mi nyomjuk 3-4 óránként éjjel is - mondjuk még csak négy hetes -
Jovana Neked mióta megy ilyen szupi módon az éjszaka (is)?
- csak hogy reménykedjek :)
zsrit
 
 


édi én úgy csinálom hogy este -8kor vagy 9-kor felkeltem Barnit...majd a tesója meg én is dumálunk neki.játszunk.nevetünk...majd fürdés és 10-kor 170ml kaja..és aztán tv lehalkít nem el zár.......és ő szépen elalszik vagy sirdogál kicsit..de én már nem megyek oda.......végül alvás...ha éjjel esetleg felkel nem kap enni..cumi a szájba és így alszik reggelig........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hihetetlenek vagytok! Pici lányom követeli a kaját, legyen éjjel vagy nappal. Ha szerencsém van 4, 4,5 órát esetleg, de kaja azonnal kell.
Általában este 11-ig, éjfélig sirdogál, a szívem szakad meg. Tegnap már cumit is kapott, de nem akarnám rászoktatni.
Édi, Zsrit
Bocsánat, de jó olvasni, hogy Ti is esztek még éjszaka, mert különben ufónak érezném magam...
pocok001
 
 


Szilviáknak nagyon boldog névnapot!
pocok001
 
 


Pocok azért Barni is evett még 4 hetesen éjjel..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pocok: mi is eszünk éjszaka. És fogunk is jódarabig, legalábbis úgy tervezem.Ekkora gyerekeknél ez a normális. Nekem ma evett fél 8-kor, fog kb. éjfélkor, 4 körül és reggel 7-8 körül.

Ma mértem 120 gr-ot hízott 1 hét alatt. Ez szerintem kevéske, de kb. kedd szerda óta eszik meg normális mennyiségeket. Holnaptól meg el kell kezdenem fejni, mert ma délutánra mintha kifogyott volna a cicim :shock: .

Pattogó, Csibe, Eszti, Csilla és a többiek. Ma sziesztázik mindenki?
anyabebi
 
 


screen írta:Hajnalocska,

Pantika irtó vagány, édes pasi!! :lol: :lol:



Köszönjük a dicsit!;) A nyelvnyújtós kép miatt mondod?! :lol: :P
hajnalocska
 
 


Pocok, Édi, Zsrit
ne aggódjatok, nálunk is van éjszakai evészet... 23.30 - 5 - 9 óra... Mondjuk nem tudom jobb lenne-e nekem, ha kimaradna az 5 és helyette 7-kor kelne, de akkor már véglegesen... Így tuti visszaalszik és kilenc körül már nem annyira gáz kelni... Olyan bébi nincs, aki éjféltől délig alszik? :lol: :lol: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Anyabébi, ez kis Keni egy tündérmanó! :D

Kép
szilveeaa
 
 


Mindenkinek köszi! Megnyugtattatok :)
Bevallom, mivel -állítólag- pici , így én ha kér adok neki. Ritkán nem kér ;)
Viszont így túlléptük a 3600g-mot (holnap mázsálás az egyhónapos adatok miatt ;) )
Lerakni elég nehezen megy, nagyon jó kiágyérzékelő szenzort tettünk bele ;) Így most néha kap cumit, könnyebben elalszik.
Ha csak úgy simán lerakom, akkor olyannyira sír, hogy szakad róla a víz és öltöztethetem át és a lelkem belehasad. Ti hogy csináljátok? Főleg akik magunktól elalsznak?
pocok001
 
 


Nálunk változó, hogy mennyit alszunk. Általában olyan 23:30-tól 4-ig, 5-ig, vagy 6-ig a kiságyban, aztán evészet majd anya mellett újra alvás a kövi papiig.:) Ami persze nincs ellenemre... :D
Ma Apa éjszaka melózik, így ketten na jóóó a macskával együtt hárman vagyunk itthon. :)

Mi a Milupa Ha Optima Startal kezdtünk most váltottunk, mert úgy tünt, hogy kezdi nem szeretni, most Humana HA valami F-es 1-esre váltottunk. De ez lyan büdös, hogy elájulok tőle...fúúúú.

Amúgy ahogy írattam ki a tápszert mondta a dokinő, hogy majd lesz tej...hát, főőő a pozitivitás. Mondjuk 100-at ki tudok fejni csak az a baj, hogy nem mindegyik papira, és nem mindig 100 az a 100.

10-kor kellett volna ennünk, erre beájult a drágám. :roll: :D

Szilveeaa:Jó szögből? Hát max. fentről tűnök kisebbnek, bár még mindig akkor a hasam, hogy be kell nyomnom kézzel majdnem, hogy lássam, hogy lány vagyok-e vagy sem. :oops: :roll: :D Na, de keresztbe csíkosba nem tudnák az utcán, hogy merre kerüljenek ki, akkora vagyok...
hajnalocska
 
 


Hahó,

most aludt el a Leánykám :P visszaolvasok...

tillidian
 
 


na, méghogy alszik, heheeeee :shock:

tillidian
 
 


éjjeli kaja,
elalszunk 11-éjfél között, majd kaja 2kor, 4kor /itt 1 óra virrasztás/, 7kor. Itt átköltözés a kiságyból anya mellé és szuncsi 10ig :P
Ma 11.45ig aludtunk, közben 3x evett :P

tillidian
 
 


Szia Till!
Akkor Ti is kajafüggők vagytok :)
pocok001
 
 


bocsi, de apránként írok, az előbb minden elszállt :evil:

fejés,
minden este kézzel megvallatom mindkét előnyömet, eztán kb 5 óra kell és bedurrannak. de ha a fejés kimarad, kevesebb a tej, komolyan :shock: /én nap közben, szopik után nem fejek.../

tillidian
 
 


Pocok,
de még mennyire 8)
Boldog hófordulót! :D

Én abszolúte rendom módon szoptatok, néha óránként. Kipróbáltam a 3 óránkéntit, széjjelüvöltötte magát kétszer is, mindezt korgó pocival, a szívem szakadt meg. Szal maradunk az igény szerintinél...

tillidian
 
 


Anyabébi,
Kenéz ééééédes!!!!!!!!!!!!!!
köszi, kipróbálom a Te szoptatós módszeredet!!!

Pocok,
kiságyérzékelő szenzor milyenkében is van :lol:
Sőt: ha nem várom ki, míg elég mélyen elalszik, 2 perc és már kel is - mint az imént :roll:

tillidian
 
 


na műsor van, pá

tillidian
 
 


tillidian írta:
fejés,
minden este kézzel megvallatom mindkét előnyömet, eztán kb 5 óra kell és bedurrannak. de ha a fejés kimarad, kevesebb a tej, komolyan :shock: /én nap közben, szopik után nem fejek.../


Nem ér fél egykor visítva röhögtetni fejés közben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Énis éjszaka szánom rá magam :oops: , bár 2 napja nem fejtem, nincs is sok tejci :shock:

Na jó éjt!!!
anyabebi
 
 


Anyabébi,
mit csinálsz Te itt ilyen "bagoly-időben"? :mrgreen:

Szal mindegy, hogy mikor, de fejni kell, evvan! (Örülök, hogy megmulattattalak :D )

Csajócám végre alszik, megyek én is, kiterülök :P
Mindenkinek pusszancs, holnap valszeg nem tudok jönni, majd hétfőn! Jók legyetek!

tillidian
 
 


Szilveeaa,
farosak vagyunk, naésaztán??? Úgy szép a menyecske, nem? :mrgreen: :lol: :lol:
(amúgy belehúztam magam ma egy strech sportgatyómba, oltárian festek benne -kb, mintha a vidámpark görbe tükrében látszanék :mrgreen: - na eldugultam :lol: )

tillidian
 
 


Till!
Éjjel ennyit röhögni magamban tényleg nehéz :lol: :lol: :lol: Tényleg teéjjeli bagoly vagy, fordítottan élsz!Alvajárás nagyon tuti!!!Én szopi közbe szoktam éjjel beájulni.

Törpim 20.15 óta alszik....MÁr nagyon sok, igaz délután megint nézegetős progi volt 16 tól igenapró alvásokkal. De most akkor ilyenkor fel kellene keltenem etetni? Melleim meg már csöpögnek. Kényelmetlen volt melltartóban aludni. Gondoltam leveszem, amúgy is kiszívta mindet lefekvéskor. Azzal nem számoltam, hogy felébredek, ő alszik, amikor a kiságy mellé állok beindul a tejem és már csöpög is a padlóra......

Anyabebi!
Én éjjel alig látok, nem hogy fejés!Áhh! Egyik éjjel kivételesen annyira feszült, mert csak egyik kellett neki. Lemérve 60-at tudtam kisajtolni. Piciny fiad tündéri!
Vendég
 


Sztercsi! Ez a padlóra csöpögés ismerős, már a Nagymamám mindig szidott amíg itt volt, hogy minden csupa tej tőlem, tejben-vajban fürdetem a családot..., de úgy utálok melltartóban aludni. :oops: :lol:
hajnalocska
 
 


Hello lányok!

Látom, huhogtatok éjszaka, most meg sehol senki :lol:

Én három részletben ugyan, de nagyon jót aludtam éjszaka. Igaz, hogy volt is mitől elfáradni...Volt szerencsém néhány váratlan látogatóhoz, az egyébként intelligens és normális nagynéném és a párja jöttek Pestre és útközben megleptek bennünket. Holott megmondtam, hogy no visit :evil: Ráadásul! A nagynéném pasija itthagyta a nagynénémet, mert az egyből szerelmes lett babciba és 3 óra múlva jött vissza érte!!!! Közben apám és nővérem is befutottak, őket ugyan vártuk, de azt mondták, hogy ők csak fél órát maradnak. Ők is maradtak végül, amíg a nagynéném. És persze anyu is itt van még. Szóval kész voltam. Gyereket egyfolytában basztatta valaki, őrült hangerővel dumáltak és felborult az egyébként is sérülékeny napirendünk. A párom dolgozott, pont akkor jött haza, amikor ezek jöttek, pedig alig várta, hogy szunyáljunk egy jót a nagyágyban hármasban...Ezek meg bájosan vendégeskedtek. Végül Kristóf már nagyon éhes volt, de én nem akartam úgy szoptatni, hogy ők itt vannak még, mert akkor még a végén meg akarják várni, hogy végezzünk :roll: Így aztán kénytelen voltam felhívni a figyelmüket, hogy szoptatnék - méghozzá magányban!

Este megbeszéltük apával, hogy mostantól nem leszünk udvariasak, senki ne jöjjön, amíg nem egyeztetünk előre és mindenkinek elmondjuk, hogy max fél órás látogatásokat tegyenek csak please. Ha sértődés, hát sértődés...leszarom, bármelyikünk rokona is.

Valószínűleg a feszültségnek köszönhetően fürcsi után nagyot ettünk, majd nem aludtunk...nyűgi volt 11-ig, akkor megint evett, és csak ezután lett csend. Fél3-kor ettünk újra, majd legközelebb fél8kor ébredt csak fel...szóval hatalmasat aludtunk :D

Ma délben készülünk kimenni sétálni, már úgy várom 8) Csak a napsütés tartson ki!

Tejcink egyre több, nem méregetjük a szopikat, de mivel ma egy hete, hogy hazajöttünk, ezért ma megmérjük, hogy mi történt egy hét alatt. Ja és egyáltalán nem eszünk tápszert kedd óta, csak tejci (More Milk, Urtica és Fitolac tea plusz min 3 liter folyadék).

Én sem fejek, bár most már kéne, csak az Avent-os cucc nem működik nekem...biztosan bennem van a hiba, nem a huszonezer forintos szarban...most kapok kölcsön egy elektromosat, kíváncsi leszek...

Tápszert mi egyébként Milupa Milumil HA1-et kaptunk (ez ilyen Immunofortis-os), de a Humana HA1 és az LC PUFA-s tápszer is nagyon jó.

Szép napot mindenkinek!

Kép
kkia
 
 


Enyém gyerek 12 órát aludt éjjel 2 kajával ...
csak napközben megy a nyüglődés ...

ja és ha valakinek kell kölcsibe tudok adni egy medela elektromos mellszívót
zsrit
 
 


Én most is vagyok nem csak éjszaka! :)

Amúgy sziasztok! Már amilyen sokan vagytok! :lol:

Annyira írtátok éjszaka a fejést, hogy nekem is muszáj volt 2 körül aktivizálnom magam. :wink:

Kkia:Igen ez a rokonoknak megmondani finoman, mert nem veszik a lapot elég kényelmetlen.
Én még mindig visszahúzódva mondom mindenkinek, hogy a Te szavaiddal éljek: "No visit!"
Csak, hogy teljes legyen a kép ma a legpofátlanabb rokonai jönnek a férjemnek és nagyon nem csípem a buta embereket, de tisztelem bennük, hogy 1 hónapot kivártak.(Tegyük hozzá csak az iwiw-ről tudták meg, hogy megvan a babóca, és akkor csörögtek, fő a biztonság, mi nem szóltunk!) :)


Mondjuk tudom elég bunkón hangzik, de a párom összes rokonára azt tudom mondani, hogy nem nagyon csípem őket, mert fafejűek, és ezt a közvetlen családra is értem.
Úgyhogy most bár nem úszik annyira a lakás, de muszáj takarítanom, mert vasalni való, meg 1-2 cucc szanaszét van ami minket nem zavar ugyan, de ha már vendégek jönnek... ahelyett, hogy odabújhatnék a babám, és a férjem mellé. Ja és mivel Apa éjszakás volt én húzok le a Tesco-ba is bevásárolni persze ezt is miattuk...


Ja és főzés, én egyetértek Zsrittel, nekem se kedvem se erőm nincs ilyen dolgokra, na az időről meg ne is beszéljünk. Nekem olyan minden etetés, mintha egybe folyna.

Álmos vagyok, de én akartam fent maradni éjjel, ill. végre be akartam lakkozni a körmeimet, mert abszolút soha nincs időm és erőm magamra ami nem túl jó, amikor így is depi vagyok, a kinézetem miatt. Szóval valamit valamiért.
Majd rakok fel a hasamról képet elriasztás képpen, hogy milyen erősen lehet látni a csíkjaimat és milyen sok van, meg, hogy mekkora maradt még a hasam. Amit valamilyen szinten annak tudok be, hogy a szülés után amikor már csak a méhlepényt kellett megszülni, adott 1 méhösszehúzót az egyik tanuló csaj, jaaa csak, hogy éppen nem adta be rendesen, mert félig kifolyt valahogy(!!?)
:shock: és ott a szülész csajjal jól elnevetgéltek ezen. Szóval nem tudom, hogy ennek mennyi köze van ahhoz, hogy nem tudom behúzni a hasam még 6 hét után sem rendesen. :roll: :x

Ja, írom az 1 'hós adatokat! Kissé megkésve.

Szép napos vasárnapot!!!
hajnalocska
 
 


KKia :)

átérzem a helyzeted ... én is kitiltottam mindenkit.
Lesz még idejük nézegetni jó pár évig ... most még annyira érzékeny minden újra - hangok, zajok, illatok - hogy nem engedem zaklatni ...
mondjuk utálnak is érte rendesen :lol:
zsrit
 
 


ja és még 1:

éjszaka töprengtem és rájöttem hogy milyen egy f@sz vagyok, hogy rinyálok, hogy sír a gyerek, meg nem alszik meg hisztizik meg nincs el ...
a lényeg hogy EGÉSZSÉGES - és ameddig mindhárom kölköm egészséges addig kell örülnöm, mert ha valami beüt, na akkor kezdődik csak tényleg a rossz világ ...

eldugultam, szép vasárnapot!
zsrit
 
 


Kkia,

én már össze sem tudom számolni, h mennyien látogattak meg bennünket és annyira utálom :shock: :shock: :shock:
főleg, mert mindenki este 6-kor jön, amikor már kimerült az elemünk.
És nem veszik a lapot!!! :!:
Olyanok sem, akik már szültek x gyereket!

Zsrit
,
igazad van! Egészségesek, ez a lényeg.
Persze, h sír, mást nem tud.

Nálunk 3 napja egy érdekes jelenség vette kezdetét: fürdés utáni szopi után még kicsit nézeget, majd elalszik. De kb. 10 -f11-kor felébred és kisvártatva torka szakadtából üvölteni kezd. Vörös fej, borzalmas üvöltés. Csak úgy nyugszik meg, h a cicimre teszem fekve és így el is alszik. Köztünk természetesen. Mennyiséget nem eszik, tehát feltehetőleg nem éhes. De akkor mi lehet ez??? :roll: :?:

napok óta nem fejtem.
ma megmértük: 150-et evett.

Kép
screen
 
 


Sziasztok!!!!
annyit nevettem rajtatok Till vs Anyabebi!!!!!!:))))))
Kkia nagyon jól teszed hogy meg mondod a vendégeknek meddig maradhatnak!!!!!
Screen én hasfájásra gondolok..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Eszti, Anyabébi: Köszönöm a hiányolást! :wink:
Vagyok én, csak az a baj, hogy mire visszaolvasok, enyém kölyök már követel is magának. :roll: :roll: :roll: Így nincs időm írni még 1-2 szót sem, mert annyira tud üvölteni, hogy az hihetetlen. Mondjuk nem panaszkodhatok, mert nagyon jó baba. Tényleg csak akkor sír, ha valami baja van. Csak sokszor jó lenne tudni, hogy mi a baj... Azt sem bírja elviselni, ha van valami a pelusban, ha csak pisi azt sem... :roll: :roll: :roll: Igényes már most. :D
bobóbaba
 
 


Bocsi, de el kellett rohannom érte, mert megint éhen akart halni... :shock: :shock: Most itt fekszik az ölemben, és békésen cicizik. :D

Megnéztem gmail-en a képeket, és tényleg minden baba gyönyörű!!! :D :D :D
bobóbaba
 
 


Kép
bobóbaba
 
 


Zsrit
Ha szerencsém van, akkor felváltva hurcikálom a csemetéket, ha nincs, és mindkettő nyűgös, akkor közéjük ülök...és úgy vannak az ölenben, kezemben...
Kettővel már nehezen jövök-megyek... :oops: :wink:
Adag: 150ml/kg...ezt annyival osztani, ahányszor esznek.
Amíg az anyatejes babákat lehet igény szerint etetni, a tápszeres babáknál ki kell várni a kb. 3-4 órákat (lassabban emésztődik a tápszer).

Enyéim is kelnek éjszaka...
Vendég
 


Bobóbaba
Gyönyörű!!!!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: