Új privát üzeneted érkezett!

Hú Manó, ez még elolvasni is sok volt!
Ez a sok barom! Tényleg ne legyen beteg a gyerek!

Mi voltunk sétálni! Nagyon jó idő van: igaz hideg, de végre nem fúj a szél és nem esik, sőt még a napocska is előbújt! :)

Nemsokára jön az uzsonna... barack banánnal.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi: az az uzsi még nekem is tetszik :wink:

Kép
kissmanó
 
 


Manó, szegény Gézuka!! Végül akkor lesz valami gygyi? Csak gyógyuljon meg ő is, meg a csajok is mihamarabb!!!

Katának is elég pechje van, remélem, tényleg nem volt sok fontos a gépen. De mondjuk, ha Dominik fotói...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 

 
 

Egész nap olyan izé vagyok, szét vagyok esve, nem pörgök, mint szoktam. B. is olyan izé, ilyen keveset még sose aludt, mint ma.
Este lánybuliba megyek, de nincs kedvem. Holnap börze, de ahhoz sincs kedvem, lehet, nem is megyek. Elkezdtük tervezni a a családi síelést, de erősen kétlem, hogy belevágok B.-vel, már ott megriadok, hogy 500 km autózás.

Noémi,
mikor mentek? De.-du?

Manó,
gyógyuljatok!

Banyoszka,
tuti ez a hely, ahová mentek, de jó nektek!

Lys,
még sose ettem birsalmaszószt! És áruld már el, mit szedsz? Mitől van ennyi energiád? Én is szeretném látni a nagy gyerekeidet, kérek szépen fotót!

Valaki döntse már el, mit akarok!

Benta

Kép
benta
 
 


Benta: pl. akarsz aludni egy jó nagyot! :wink:

Kép
kissmanó
 
 


Tabati: teljesen egyetértek, lépj le először du, de lépj le! Én már rég megőrültemvolna, ha nem mehetnék olykor (vagy ezt már írtam?)

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Benta, egyetértek Manóval.
Tessék egy jót aludni! Előtte vegyél egy kellemes lazító fürdőt. (nem kell sokáig ázni, 10-15 perc is bőven elég)

Holnap reggel tuti más színben látod a világot.
Gyerünk ki a börzére!

Mi reggel megyünk! Lecsapunk a legjobb cuccokra! :):)(két vásárlásmániás anyuka nem ismer lehetetlent)

A síelés meg tuti jó lesz. Addig még - gondolom - hónapok telnek el. Beni is nagyobb lesz, és a fiúk tuti nagyon szeretik! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


úh Manó, ez kicsit durva.

Jobbulást a kis gézengúznak!

Ez a bundazsák kb. 5 gyereket kiszolgált azóta, van még egy nagyobb overallom is így a gyereknek, ill. egy horgolt zsákom is, csak az most kimaradt, lévén 28 fokból 8 fokba mentünk átmenet nélkül. Egy-két dolgot szeretnék majd az unokámon is látni, lehet a bundaszákot is :lol:

Szeretem az örökölt dolgokat, no, nem mindegyiket. De vmelyikre jó ránézni.
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, Lányok, rengeteget írtatok mióta utoljára voltam. Jönnöm kéne, gyakrabban, de valahogy mindig elúsznak a napok :( Leckét kéne vennem Manótól és Ágitól, hogyan használjam ki jól az időt :D
Ma Tibi kimenőzik, így kettesben vagyunk Dáviddal. Ő már alszik, remélhetőleg reggelig...
Nagyon tetszenek a fényképek! A dézsás is nagyon tuti, mi is néztük még pocakosan, de el nem tudtam képzelni, hogy milyen lehet egy babának benne fürdeni. Most már látom, hogy tuti jó lehet :)

Manó, én is jobbulást kívánok minden kis betegnek a családban! Nálatok sem egyszerű az egészségügy :roll: :evil:

Noémi: mi is börzézünk holnap :) Csak nem Anyukáddal mész? Mert én igen (mármint az enyémmel :) ) Tibinek nincs kedve jönni (vajon miért? :lol: :D ), így a fiúk itthon dorbézolnak addig :)
Dávid is egyre korábban kel mostanában. Ma már negyed hétkor. De korábban is alszik el. Szerintem átállnak a téli időszámításra :)

Tabati, egy kis kimozdulás tényleg csodákra képes, így nyugodtan vállald be :)

Cosmo, gratulálok Petrának a forduláshoz! Milyen jó átélni ezeket az első alkalmakat (is) :)

Voltunk ma babamasszázson. Dávid rákattant az egyik kislányra :) Egy másik kiscsaj meg Dávidra. Jól néztek ki, hárman egymás mellett, középen Dávid, aki állandóan balra nézett, de jobbról a másik kislány ezerrel magyarázott neki :D Aztánl, félúton Dávid bealudt, és a végén kelt fel. Hm, remélem jövőhéten többet tanulunk :D
És elkezdtük a gyümölcsevést. Az alma nagyon nem jön be Dávidnak, az őszibarack annál inkább :) Kíváncsi leszek, a sütőtökhöz mit szól majd, azt jövőhéten tervezek adni.

Na, megyek, rendet teszek a konyhában.
magdii
 
 


Magdii jó, hogy végre jelentkeztél! Már kezdtelek hiányolni!

Én az ikres barátnőmmel megyek. Nálam is a fiúk itthon maradnak kettesben, majd a mamáékhoz mennek ebédelni! :)

Én nem is értem miért kell almával kezdeni. Hiába veszed a legédesebbet, nem szeretik. (kivéve a Hippet, de az kb. annyiba kerül, mint 2 kg alma)
Áron az almát banánnal eszi meg, a sütőtököt egyenesen imádja. Dávidnak is tuti ízleni fog, mert az édes! :)
És persze közös mindegyikben...a foltok.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi!

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=775769499

Ráadásul színes a huzata is. :wink:

Mi is voltunk egy nagyot sétálni, és Noé is mozdulatlanul feküdt háton a babakocsiban, úgy meg volt illetődve. :lol: Fél órácskát aludt is. Háton , ez nála nagy szám. babakocsink szuper, mégis megtartom. Nyáron szentségeltem, hogy ugyanmár minek raknak a tető oldalára átlátszó réteget, ahol tűz be a nap, hát nem az lenne a lényege annak a fránya tetőnek, hogy ne süssön a szemébe a nap? Mindig letakartam pelussal. Most meg tök jó, volt, mert ott bámult ki NOé. Szóval rájöttem, hogy ezért találták ki. :wink:

Ha valaki nem vett még bundazsákot, overált, akkor szerintem zsákot vegyen. Mi ugyan kaptuk a mi overálunka, de nehéz volt beletuszkolni, főleg, hogy nagy is rá még. Úgy kellett nyugtatgatni, sírásra görbült a szája. :roll:

Csillag!

Már én is az őrület határán vagyok, ezért döntöttem úgy, hogy lépek! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati...:):):) Én pont egyszínű fehér huzatost akartam! :):)
De ez így tökéletes.

Én turiztam az overálunkat és baromi egyszerű ráadni...lehet, hogy véletlenül fogtam ki, de baromi jó. A lábát majdnem végig le lehet cipzározni, így végül is csak a lábfejét kell beletenni.
És nem sír!!
A kabátnál ellenben ordított...nem is tudom mi lesz jövő héten: melegebb lesz, az overál sok...

Menjél is Tabati!!
Én pl. már alig várom a holnapi börzés kimenőt! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Dávid már kétszer felkelt. Éhes volt :shock:

Én is nagyon várom már a holnapi börzét :) Kérdés, hogy mikor tudunk elindulni, nálunk ez a kényes pont minden vásárlás előtt :D

És amit az előbb elfelejtettem: megnéztem a tescoban is a pelenka árakat, drágább, mint az auchan. Viszont, kaptam postán egy dm-es szórólapot, amin van egy 25%-os kupon (egy termékre beváltható) - ezt, ha kaptok, érdemes pl. a legnagyobb pakk pelenkára beváltani, jó db ár jön így ki :)
Ugyanezen a szórólapon írják, hogy ha beváltunk pontokat kuponfüzetre, abban három db pelenka kupon is van.

Sütőtökről írok majd. Már várom én is, Dávid mit fog hozzá szólni. Az almára vágott arcokat fényképezni kellett volna :) Egyébként én sem értem, miért pont ezzel kell kezdeni, végülis az őszibarack édesebb, és ez több babának is jobban bejön...
magdii
 
 


Sziasztok!

Most végeztem a telepítéssel.Az első utam ide vezetett hozzátok.Már úgy hiányoztatok. :D

A helyzet a következő:Dominikról összesen 7 db kép maradt.Az is az én meg az apa telefonjában. :evil: 3 kórházi és 4 mostani.Az összes többi a gépen volt. :cry:

Ha gondoljátok,küldjétek el még egyszer a 2-3 hós képeket,ennek
úgyis csak most álltunk neki,és ha megvan mindenkié,akkor rá 2-3 napra felrakom és újra tudjuk kezdeni a 2.kört. :D

Amadea:köszönöm a közvetítést köztem és virtuális barátnőim között.

Kép
kata840725
 
 


Ja,az e-mail cím: anna200529@gmail.com
Bocsi csak még "kicsit"plafonon vagyok.

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

Noémi: a képekkel még adós vagyok, de lusti vagyok letölteni a frisseket a gépről...:) Börzére mi is megyünk! Kár, hogy még nem találkoztunk személyesen, ha Áron ott lenne, még talán esélyes lenne:))

Manó: Picúroknak jobbulást, Neked meg 3 jó nagy beszív-kifúj:))Én már tuti megőrülnék ennyi "teher" alatt!

Magdi: Dávid már most kavarja az állóvizet! Mi lesz később?:)

A reggeli ébredések nálunk is 7 körül kezdődnek :? És már éjszaka is kelünk enni. 2-3-4, tök változó, de arra kelek, hogy nyüszög, vagy dumcsizik és a cumi sem segít, csak a tejci.

Ja, tudom mit akartam kérdezni!
Ti hogyan altatjátok a babákat? Mármint milyen pózban? Mert Bencus szinte , nem is szinte,-most már kizárólag csak hason hajlandó aludni. Eddig este elaludt velünk kint a nappaliban és háton becsempésztük az ágyában, aztán valamikor hajnalban mikor felébredt, vissza hason és úgy hagytam.
De mostanában pár perc után sírva ébred és hasra kel tennem. De ettől meg tök félek, annyira ellenzik mindenhol. :shock:

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Kata úgy sajnálom!! :( Gyorsan mondom is majd a férjemnek, hogy valahova mentsük már el a képeket, végülis ilyen bármikor előfordulhat bármelyikünk gépével. Én is tuti kiborulnék!

Képzeljétek, az előbb amit felraktam teszveszes linket a matracról....írt az illető:

Ha személyesen szeretné átvenni, akkor erre jövő hét kedden lesz lehetősége, mert akkor megyünk legközelebb Budapestre.

Valószínűleg meg tudjuk oldani, bár ha az időpontot is ő szeretné meghatározni úgy, hogy nincs választási lehetőség, akkor tuti nem besszük át, és én is negatívot adok meg lesz pár szavam az illetőhöz. Szerintem ez így nem korrekt, mert nem azt kellett volna írnia, hogy átvehető ebben és ebben a kerületben, hanem azt, hogy Budapesten is lehetséges az átvétele, hetente egyszer, vagy havonta, mittomén, amikor ők feljönnek. Akkor úgy csapom le a terméket. Vagy előtte megkérdezem, hogy mikor tudom átvenni és ha nem jó amikor ők jönnek, akkor nem csapom le. Nekem most épp sürgösen kéne, mert pénteken megyünk anyuékhoz és kell az ágyba a matrac. No, meglátjuk ezek után mennyire rugalmas az időpontot illetően, mert férjem sem ugrálhat el össze-vissza a munkájából, ahogy ők fütyülnek... :evil: Egy kicsit megdöbbentem! :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Jajj-jajj, Kata!
Hát a legeslegjobb találmánya a szgépnek, hogy a merevlemezes memóriát min. 2 részre kell osztani. Így pl. a C meghajtón legyen a windows meg a progik telepítve, s a másik, legyen D a neve az összes többi "kincs". Így ha netán megomlik a rendszer, akkor újratelepítés mehet a C-re, míg a D-n megmaradnak a cuccosok. Mert kevés azon esetek száma mikor hősi halált hal az egész, s az egészet lehet kidobni, mert teljesen használhatatlan.
Mondom én, aki nem ért az ilyen elosztásokhoz. Emígyen a laptopon is egyetlen meghajtó van, s reszket is a gatyám, hogy mi lesz ha netán.....
nem is gondolok rá.
Bíztos, hogy van időd és főleg most energiád újra ezekkel a képes cirkuszokkal foglalkozni?
Én tudom melyik képet küldtem, szal nem rajtam múlik.
Csak tudom, hogy most dühödbe a hátad közepére kívánhatsz mindent ami a géppel kapcsolatos.
(anno egy nagyon fontos dolgozatom leadása előtt 12 órával halt hősi halált a gépem. dolgozatot hosszú időn át készítettem, prof meg nem az a fajta akinek magyarázni lehet....az ex Szovjetúnióban is tanult, meg katonaságnál dolgozott egy darabig, szal igazi vaskalapos....kerek egy órán át zokogtam, sajnáltam saját magam...szerencse a gyerekekről a képek nem azon a gépen voltak....hát végül valamit összecsaptam, leadtam....épp megkaptam rá az átmenőt, ahelyett, hogy dícséret is lehetett volna osztályrészem...szal jó ez a technika, míg hátat nem fordít)

Kép
kissmanó
 
 


Mukkancs!

Mi a kezdetektől hason altatjuk. Csak annyi a hátránya, hogy háton nem tud elaludni, de már ahhoz is kezd hozzászokni. Eddig még a babakocsiban is csak hason volt hajlandó aludni, de most kénytelen volt háton, overálban nem tudom hasra rakni. :lol:

Úgy tudom a bölcsőhalál miatt ellenzik, de az igazság szerint ritka, meg ha van légzésfigyelőd, akkor az arra van ugyebár, csak ara figyelj, hogy nem szabad túlöltöztetni, mert azt olvastam, hogy a bölcsőhalálnak az is az egyik oka, hogy a csecsemő még nem tudja szabályozni a hőleadását, vagy mittomén (na most ez lehet, hogy jó nagy hülyeség :oops: :lol: ) A lényeg, hogy ne öltöztesd túl.

Amúgy most van egy cikk a főoldalon olvastátok, hogy gyakoribb a bölcsőhalál azoknál a babáknál, akik együtt alszanak a szülőkkel. Még nem olvastam (majd mindjárt), de gondolom egy ágyról van szó, nem egy szobáról. Furi, mert régebben meg olyat olvastam, hogy ha anyával alszik a babu az jó neki, mert átveszi a légzés ütemét, így nem hagy ki levegővételt :arrow: nincs bölcsőhalál. No, megyek elolvasom, már kíváncsivá tettem magamat. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Manó!

Nekem diplomamunkámmal volt így, csak akkor még nem tudtam gyorsan gépelni és az volt a baj, hogy le volt írva papírra, csak marha lassan gépeltem be. Én meg azért bőgtem, mert mennyi időt eltöltöttem vele. De tesóm ari volt, beírta nekem újból, ő programozó matematikusnak tanul, kicsit gyorsabban gépel, mint én. :lol: Amúgy mióta fórumozom (táncos fórumon kezdtem) azóta már hiper sebességgel gépelek. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Mukkancs: enyémfiam meg mostanság a hason alvást nem komálja.
Anyám szerint elég hamar hasra tudtam fordulni, s attól a perctől kezdve mindig is úgy aludtam. ezért is volt horror a terhességem, hisz nem kaptam sehogy a pihentető alvó pozitúrámat.
Légzésfigyelőtök van? Ha igen, akkor hagyd meg annak a gyereknek, hogy úgy aludjon ahogy szeret.

Kéne aeroszolozni, de alszik. Én meg alvó gyereket nem költök fel míg ilyen pici. Ha antibika lenne, talán igen. De így.....

Apa hívott, nem vettem fel :evil:
Aztán írt sms-t, hogy reméli jól vagyunk. Hát ennél remélem már csak jobban lehetünk.

Tabati: s nem írtál vissza az eladónak, hogy álljon meg a verekedés, azért a pénz nálatok van!

Kép
kissmanó
 
 


Na, cikket már levették. Aki elolvasta, megosztaná velem, hogy miről szólt? :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Köszi Csajok!

Van légzésfigyelőnk, meg persze, tudom, nem is kell mindig parázni...Na, akkor marad a hason alvás, nyálcsorgatással! :D

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Apának kell a gép, én lépek! Jó éjt Nektek!

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Mukkancs: Dávid is csak hason hajlandó aludni. Ez csak akkor "izgalmas", amikor álmában hátra fordul, majd felébred, mert ugye háton utál lenni, kivéve, ha játszik. Ez mostanában úgy néz ki, hogy reggel sokszor az ő beszélgetésére kelek, vagyis háton jókat trécsel a körforgójával :D

Tabati: a bölcsőhalálról már én is sokat olvastam, annyi mindent írnak a veszélyekről :( Együtt alvás, külön alvás, hason alvás, túl meleg... jobb nem is belegondolni!!!
magdii
 
 


1 pill.-még uralom! Én elolvastam, ez volt benne, hogy veszélyes az együttalvás. Meg asszem statisztika, jajjj, mennem kell, holnap elmesélem! :)
pusz

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Tabati: az overál azért jó, mert a hordozóba is beköthető a gyerek. Amúgy én is olyat néztem ki, ami majdnem végig cipzáros.

Mukkancs: van légzésfigyelőtök? Én amúgy már minden pozícióról olvastam, hogy nem ajánlják :roll:, szerintem ne aggódj.

Kata: nagyon sajnálom, hogy elvesztek a képek :( Én az első adagot már ki is írtam DVD-re, de azt hiszem, holnap megy a következő adag is.

Manó: még jó, hogy a lusti vőlegényt is megtartjuk :) Jobbulást a gyerkőcöknek. Sajnálom, hogy ilyen car napod volt.

Benta: "Valaki döntse már el, mit akarok!" - ez jó, ilyet én is szoktam érezni.

Nekem a sógornőm megy a börzére, árul is, így még kapunyitás előtt körbeszalad nekem. Tavaly is ezt csinálta 8) De nekem alig kell vmi.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Tabati: visszanéztem az eladó értékeléseinél a negatívokat.
Hát nem tuti, hogy maximális megértésre számíthattok a részéről.

Kép
kissmanó
 
 


magdii
 
 


Manó!

Ha látom a sok gyönyörű babát,akkor egyből jobb lesz a kedvem. Időm lesz rá.Azért is tettem át délután 4-re,mert Domi általában 3-5-ig alszik.

Most beszéltem sógorommal,lehet még lesz kép Domiról,mert nála is van róla.

Így be tudnak szállni azon anyukák és babóik is akik eddig lemaradtak. :D

Kép
kata840725
 
 


hát én ebben a cikkben semmi "hasznosítható" infót sem találtam

Kép
kissmanó
 
 


hú, atyám....nézem a vonalzódat!
Domi is már tisztességes "kort" ért el.
több mint 5 hós nagylegény.

ha aszondod mehetnek a képek, akkor holnap küldöm.
tök jó ha sógornál is van fotó.
esetleg itt a BN-en a saját hozzászólásaidnál is visszakereshetsz, s lemented amit ide tettél fel.
nem sok, de több mint semmi.

na, holnap veszed dvd-ket s én is kiírom a fontos dolgokat.

Kép
kissmanó
 
 


Én régebben azt olvastam, hogy Kínában együtt alszik a baba általában a szülőkkel és ott nincs is szavuk a bölcsőhalálra, mert annyira ritka (nem alszik olyan mélyen a gyerek, mert szuszognak, mocorognak mellette)... szóval, ahogy már korábban is írtam, babás témában mindig van az egyik vélemény és annak a tökéletes ellentéte. :?

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Manó!

Hát igen.Megy az idő.Nemrég még a hányingerrel küszködtem és vártam azt a csodás pillanatot,hogy megszülessen a Kisbabám,most meg......
Most meg itt ülök és nézem,ahogy édesdeden alszik,a könnyeim pedig megindultak:Igen ő az én Kis-Nagyfiam.

Azaz lányok,mentsétek ami menthető. :lol:

Tényleg,hát vissza is lehet keresni!!!!!!!
Manó!A rutin meg az évek?

Kép
kata840725
 
 


Manó!

Mindig elolvasom a negatív értékeléseket, de ha ennyiből ilyen kevés a negatív, akkor nem veszem figyelembe, mert egy kettő becsúszhat, ráadásul ki tudja ki hazudik. Viszont most elbizonytalanodtam... :roll: mindegy, max bekapok én is egy negatívat, de amit írok rá, azt nem teszi zsebre az tuti. :evil: No mindegy, nem akarok úgy járni, mint nyuszika a fűnyíróval, meglátjuk mi lesz, majd beszámolok.

Ez a babanetes bölcsőhalálos cikk meg jó nagy hüleség. :shock: Mi köze a párnának a bölcsőhalálhoz! abba max belefullad, de az nem bölcsőhalál, hanem ágyban párnák közt....upppsz bocsi, ez kicsit morbid humor, de nem hagyhattam ki. :oops: :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Manó Én csodálom ám, hogy nem téptél meg valakit a kórházban/patikában.... Én tuti ráborítottam volna valakire az asztalt, az a minimum! :lol: De viccen kívül,szörnyű, ahogy az ember (meg a gyereke)ki van szolgáltatva ennek a sok hülyének!
Ujjadnak is mielőbbi gyógyulást! Képzeld, az egyik ismerősünknek is ilyesmi balesete volt, Ő elment dokkerhez,hogy megröntgeneztesse. Nem volt törése,de nagyon fájt Neki,a doki szerint azért, mert ott is lett volna hólyag,csak a köröm nem engedi,ezért a feszítő-fájó érzés. Nosza, doki előkapott valami kínzóeszközt és csinált a barátunk körmén 2 lyukat,hogy a vér ki tudjon folyni. Barátunk az összes csillagot megszámolgatta fájdalmában,de utána pikk-pakk gyógyult.

Fotók kapcsán, én is kiírom a képeket cd-re, de ezen kívül most a legjobb fotókat elő is hívattam, mert sajna én már jártam úgy,hogy a fotó cd megsérült, és egy halom fotó odaveszett! Bár jóval később egy számítógép zseni ismerős "megmentett" róla jó néhány képet,de nem sikerült az összeset visszavarázsolni sajnos.
Ja,meg a fotógép memóriájából is csak akkor törlöm már ki a képeket,ha már cd-n is vannak.

Mukkancs nekem az összes gyerekem hason aludt kicsinek(is), a doki kifejezetten ajánlotta,pedig 10-13 éve még nem volt légzésfigyelő. Úgyhogy szerintem is nyugodtan hagyd hason Bencét! ÉS KÉRÜNK FOTÓT RÓLA!!!!!

Benta szerintem is egy jó alvás sok mindent megoldana....Csak azt is tudom, kivitelezni elég nehéz :)
Majd mesélj,milyen volt a buli!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Sziasztok!

Ma jó nagyot sétáltunk a hidegben (legalább három órát), egész jól bírta a csaj! Viszont az elején, mikor beöltöztettem a bundazsákba, torka szakadtából üvöltött… :roll:
Postán senki nem engedett előre, rohadt nagy sor volt. A pénztáros csaj mondta is, hogy legközelebb szépen menjek előre, ne törődjek vele, hogy ki mit szól!

Ma van Peti szülinapja, úgyhogy főztem, ajándékot vettem, és csináltam egy hatalmas lábas tejberizst (kedvenc édessége). :)

Fülcsis fotót akkor teszek majd fel, ha a végleges kerül mindkettőnk fülébe. ;)

Manó: azért ideges, mert nem tudja bundazsákban szopizni az ujját, nem látszik ki a keze. Viszont a lógó játéka bejött neki, néha meg is tudta pöckölni a kabát ujjával (sikerélmény :P).
Hogy van az ujjad, lüktet még? :(
Bakker, nem semmi amin keresztül mentetek az ügyeleten! Én mindig ezt mondom: kórházba csak szülni kerüljön az ember…! Gézu jobban van már?

Noémi: talán többet alszik Áron napközben, ezért kel korábban?
Ő lenne az:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Tabati: fene se tudja, hogy mi a helyzet a foggal. Már több hete látjuk alul, hogy fehér, és egyre jobban folyik a nyála. Mostanában újfajta sírása van (rekedt ordítás), lehet hogy mégis jön- tényleg nem tudom. :(
Egyébként ahogy hazajöttem a kórházból, másnap be kellett mennem megint, és Petivel hagytam a gyereket erre az egy órára (be a mélyvízbe). :P

Alvás: ööö… el sem merem mondani mikor van nálunk mostanában az első ébredés, mert meglincseltek. :)

Cosmo: én egy sötétkék overallt találtam csak a C&A-ban, az is Micimackós volt. Ha még valamire rákerül ez a medve (a függöny, a szőnyeg, ágynemű garnitúra is M.mackós), hülyét kapok! :D
Gratula az átforduláshoz!!!

Banyoszka: nekünk is sok átázott ruha van napközben! Nem is veszek több Pampers-t, jobb volt a Libero!
Esz a fene meg az irigység, hogy mentek telelni! :)

Puszedli: gyönyörű ez a zsák, jajj, én is elfogadnám, nagyon tetszik!

Benta: gyere a bőrzére, mi is ott leszünk! :)

Magdi: mit nem hallok? Dávid hűtlenkedik…? :)

Kata: sajnálom az elszállt képeket. :(
Beszállnék én is a következő körbe, ha lehet! :)

Amadea: privi??
tökmag79
 
 


Tökmag: ehhez a bundazsákhoz nagyon hasonló a CA-s overáll, egy nagyon cuki maci van rajta szívvel. 68-ig minden üzletben volt, de eggyel nagyobbat akarok.. illetve már lemértem a gyereket és a nagyobb overált is, úgyhogy ma így megy Anyu még 2üzletbe. A Pólusban az eladó azt mondta, hogy egyszer ilyen méreteket kapnak, aztán meg másikat :? Ja és nagyon finom puha a belseje. A zsák is tetszik, de azt nem merek venni a hordozó miatt.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Remélem jobban kialudtátok magatokat mint én.
Tökmag! idevele, mikor kel Adél? legalább irígykedjek.
Este is lefeküdtem, majd fel kellett kelnem Edinának beadni a gyógyszert. Majd Gézunak aeroszolozás. Majd később Gézut költötte a pocija. Majd ismét Edinának hajnalban gyógyszer. Mire visszaaludnék, ébredt Gézu. Aeroszol és cici. Majd nem akart visszaaludni. Jött Edó, elvitte fél órára, így behunytam a szemem. De hozta is vissza, hogy semmi nem jó neki (legalább tisztába tette). Hát akkor felkeltem, s Gézunak is gyógyszer.
Tiszta szerencse a másik 2 csaj Anyáméknál van, mert ha itt lennének, s nekik is műszakba kellett volna lennem, már tuti léptényi erőm sem volna.

Kép
kissmanó
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Este felhívott apukám,hogy ma délelőtt Fehérváron is lesz börze.Kérdezte mit vegyen Dominak.Kezeslábast vettem neki tegnap,így az már nem kell.Mondtam neki,hogy rábízom.Vasárnap megint jönnek.Azt mondta pedig csak 1 hete voltak itt,de hiányzik neki az unokája(na meg persze én is :lol: ).

Kép
kata840725
 
 


Kata: kincs az ilyen Nagytata :wink:

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nézte valaki a megválaszolatlan üzeneteket itt a babaneten? Valami alexanshez nyitott tizenakárhány topikot undorító dolgokkal.Én marhára felháborodtam,hogy hogyan engedtek meg ilyet a moderátorok.Szerintetek?

Kép
kata840725
 
 


Manó: tom, h nincs nálatok Cora, de ott is lesz akcióban plüss babazsák, 3000 Ft.

Nálam képek kimentve, ilyen kitudjamitörténik alapon+ott a webalbum, és szépen a D-n sorakoznak a képek:).

Cosmopolta: én is eggyel nagyobb overallt vettem a gyereknek, de a bébim olyan ütemben hízik, hogí csak na, így a 6-9 hós jegesmaci overall már nem sokáig lesz jó, mert széltében kihízza :(, szóval én akár 2-vel nagyobbat is vennék, hisz ha mínuszok lesznek, akkr ugye alá is kell öltözni.
Vendég
 


Elmentem zülleni, isteni volt! Annyit vihogtunk, mint kamasz korunkban. Volt jóféle száraz vörösbor, sajt-hegyek, szőlő, pilótakeksz :lol: És egy szót sem ejtettünk a kölykökről, bezzeg a pasikat kidumáltuk, meg Activityztünk. Rendszeres lesz a dolog.

Várom a börzés beszámolókat, mennyiért volt a pelus meg a bébiétel, az érdekel leginkább.

B. tegnap felült a babakocsiban :roll: Azt a büszke fejet látni kellett volna. Azóta is edz a földön, hihetetlen fazon. A gatyájába kapaszkodik.

Mindenki elküldött aludni :D De örömmel jelentem, nem vagyok kialvatlan. B. 12 órát alszik éjjel, én is 8-9-et. Mióta mellettem alszik, 3x szopizik, de észre se veszem, odahúzom, visszagurítom, és csá.

Benta

Kép
benta
 
 


jelentem, megint Pesten és nerm a börzén :cry:

Benta, örülök, hogy jobb a kedved!

Most már én is kiírom a képeket... bár van egy előhívatott album, de sok kép a gépen van.

Bölcsöhalálnak, én úgy vettem észre, mindenfélét neveznek, nem tiszta a fogalom. Az egy ágyban alvásról én is csak azt olvastam, hogy akkor veszélyes, ha a szülő drogos, ivott vagy pszichogyogyit szed, vagy hullafáradt és mélyen alszik. Egyébként nem. Aztán nem tudom, mi igaz, mi du. néha alszunk egy ágyban Borcsával, bár mindig nagyon figyelek, hogy messzebb helyezkedjek el tőle.

Tökmag: elmondtam férjemnek, hogy párod Adélt popsikrémmel kente be, erre ő azt mondta, hogy a jó szánddékú apukáknál simán előfordulhat ilyen, nem kell őket kinevetni! :lol: :lol: :lol:

Na léptem. Tdujátok, kivel lesz most órám? Aki tavasszal megszivatott és Gyöngyösre utaztatott.. :evil:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Benta: telefonos informátorom szerint a kecskeméti kaja 150ft, a hipp 200 ft. Azt hiszem a pép meg 500 Ft (vagy 600?).

Örülök, hogy jól érezted magad.Gratula Beninek, nagyon ügyes.
Kata: jó, hogy Apukád ilyen lelkes :D

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Benta: jelentem én vok a ludas abban, hogy aludni küldött a társaság. Én szóltam, s a többiek aláírták.
tehát ha nem akarsz menni aludni, akkor hozzám kell jönni panaszt emelni.
a többiekkel meg megszavazzuk, hogy kihágást engedélyezünk-e :lol: :lol:
de viccet félretéve, örülök, hogy jól érezted magad, s úgy érzem fel is töltődtél.
A hihetetlen fazon, aki a gatyázába kapaszkodik megfogalmazáson jót derültem. Tudsz fogalmazni, ezt nem lehet megvétózni.
Beninek meg gratula a mutatványhoz.
Mi fényévekre, de ha Petrusnak így is a kegyei közelébe férkőzhetünk, akkor hol a hiba? amúgy bevállaljuk az uccsó megmozduló béb titulust. Meg különben is: hova ez a nagy sietség? Gézának van 3 udvarhölgye a főszolgán kívül, miért neki kéne fáradozni?

Csillag: sokáig kell még azzal a gyöngyösi fazonnal szembesülj?

overallunk még továbbra sincs tél végéig, de majd kerül. max írunk a decemberi seregnek, valaki csak megszánja a gyereket (izé....megveszi a húgom pl. s én egy részét kifizetem, vagy megveszi az anyám...anyósra nem bíznám a világ összes kincséért sem)

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a börzéről, én még sosem voltam ilyenen, hát nem gondoltam volna, hogy ekkora hepaj lesz :D
Fél óra volt, mire bejutottunk, annyian voltak. De végülis megérte, külön hangulata van az egésznek.

Libero pelus, a 4-es, 84 db-os 4.000 Ft volt (tescoban ugyanez 4500) - így gondolom, megérte :) )
Humana bébikaják 100 Ft-ért voltak.
Scamp bodyk 1200 Ft, Noémi, láttad? Tök jó feliratosak voltak (sajnos, mert ezekből is vettem :D )
Vettünk szép anorákot, újat, sapkával, sállal 5.000-ért. Nem bírtam otthagyni :) Aztán hálózsákot 2000-ért, ez is új, gyártótól, ezért volt ilyen jó ára.
És egy Bergon babakocsit, muszáj volt, a Titi mózesében már nem marad meg Dávid, az ülő része pedig nem jó :(

Na megyek, Dávid nyűgös...
magdii
 
 


Sziasztok!

Úgy irigyellek titeket! Nem tudom pl. Manó hogy csinálja, hogy 4 gyerek+ munka, háztartás mellett ilyen sokat tud írni, de nekem még az olvasás sem megy.
Azért azt olvastam,hogy Manó milyen tortúrát járt az egészségügyben. Hát nem semmi. Jobbulást mindenkinek, aztán a télre meg legyetek védettek mindennel szemben!

Kata, sajnálom a képeket! Már jártunk mi is így, most már én is lementek mindent, addig nem törlöm a memóriakártyáról. Nálunk most sógoromék jártak így, az összes családi,és jó pár Zalános.
Képet majd küldök.

Annyi mindet akartam írni, de most jöttünk meg a vásárlásból, és a fiam már éhes is. Most próbálom visszaszoktatni a 3 óránkénti evésre, ha már olyan keveset eszik.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Magdii: mekkora a humanas bébikaja? Van vagy nincs benne cukor?Már nézegettem korábban a neten, de nem emlékszem, hogy írták volna. köszi

Kép
Kép
cosmopolita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?