Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Bejelenkezem én is.Holnap megyek haza a fiúk pedig itt maradnak anyánál jövő hét közepéig.

Brimo
Nagyon sajnálom hogy neked is át kell élnezd ezt a borzasztó helyzetet és minden nap végignézni ahogy elmegy. Nem csodálom hogy ingerült vagy én is az voltam és sajnos a gyerekek látták a kárát. Kívánom hogy sikerüljön mindent úgy elrendezni ahogy neked a legjobb. Kitartást légy erős!

Mesi
Megkaptam a privit.:)

Lányok moyt csk ennyira futotta bocsi mindenkitől.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is csak benézek, de sajnos nálunk most akkora baj van itthon, hogy egyszerűen nincs lelkierőm írni. Elhagyott minden optimizmusom.
Mesiékhez megyünk hárman.
Igyekszem addig jelentkezni és természetesen közös ajándékban számíthatok ránk!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok.

Jucikám.
Már van labdája Bálintnak mert én is akartam adni matricát nekik.
Nem tudom mikor jönnek! :( :(

Mi meg biztos elválunk!
Ma végre kibőkte! Csak tudnám akkor minek bizonygatta,hogy helyre akarja hozni?? Tök gisztustalan.
A muterja teljesen ki van. Én meg megkönnyebbültem,hogy végre vége ennek a bizonytalanságnak.
Ja a bankszámláról letiltott és nem ad egy fillért sem.Azt mondta ő nem is lakik itthon csak 2 hétrte jön haza minek fizessen a számlákba.
De már ugysem fog ide haza jönni!

Ugyhogy a kocsval nem tudok közlekedni mert nincs pénzem tankolni sem!
Majd meglátom mi lesz!
De mindenképpen elmegyünk mindenkihez akár BKV-val!

Na most megyek mert persze senki nincs Csenikémmel!
Anyos befordulva a szobájában fekszik 4 napja a sötétben!


Mindenkinek szép napot!

Majd még jövök!

brimo
 
 

 
 

Hali!

Jonnek en de computer szarakodik(Titinek hala lehet hogy jovo heten lesz mar a masik,de internetet meg kell rendelni,bekotni,nem tudom meddig tart)+var a vasalatlan,mar bekapcsoltam a vasalot is.

De...

Brimo!

SZemet...bocs...ez kikivankozott belolem.Es mi az hogy letiltotta szamlarol..az a kozos szamlatok,van egy kozos gyereketek,stb...
Remelem megjon az esze,vagy ha nem,akkor belatja hogy koteles penzt adni es nem birosagra kell vinni a dolgot.ANyosod legalabb neked ad igazat.
Hivlak,...es ha szukseged van barmire(piszkos anyagiak miatt is),akkor nyugodtan szoljal,nehogy mar nelkulozzetek nekem.

Eva!

Remelem hogy sikerul megoldani..bar nem tudom mi lehet a baj,kivanom,hogy sikeruljon tuljutni es megoldani.

Tobbiektol ezer bocs...folyt. kov. kesobb.

Kicsi!

Teged is hivlak..marha felveszed! :lol:
momo35
 
 


Kicsi!

Marha=mar ha bocs.
momo35
 
 


Sziasztok!

Szerencsésen hazaértem. Szörnyű dugó van a városban szinte lépésben jöttem.
3-ra megyek fodrászhoz kihasználom az alkalmat egy kis szépítkezésre hogy nincsennek itt a fiúk.

Kicsi
Gyönyörű helyeken jártatok nagyon tetszik. A képek is és ti is.Egyáltalán nem volt sok a kép bármikor jöhet újabb.:)
Ahogy látom rögtön vissza kell rázódnod a sűrű hétköznapokba. Nem nagyon fogsz unatkozni ennyi gyerekkel, plusz az utazások.
Hogy mit fogunk csinálni gyerekek nélkül az még képlékeny, egy biztos motorozni megyünk és valószínüleg összekötjük látnivalóval is de még nincs konkrét cél.
A másik hogy minden ablakot meg szeretnék pucolni és egy alaposabb takarítást csinálni mire a fiúk hazajönnak.

Brimo
Mi az hogy letiltott a számláról. Ez hihetetlen. Csenge mistt valamennyit akkor is adnia kell. A bíróság visszamenőlegesen úgyis megítéli fél évre visszamenőleg csak mira azt megkapod addig mi lesz. Anyós beszélt a férjed fejével azért van ennyire kibukva?
Te hogy viseled? Csenge mit érzékel ebből az egészből nyűgösebb?

Balimama
Jaj remélem ez csak pillanatnyi hullámvölgy nálatok és hamar túljutottok rajta. Bár nem tudom mi a gond de bízom benne hogy megoldódik.

Na futok is mert elkések.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok.

Ma voltam az ügyvédnél. Attila kiakadt és azt mondtas kisemmiz és majd ő megmutatja mi lesz. Nekem 7 millió ft jár a lakás és autó után de ő ezt nem akarja megadni mert az anyja vette nekünk és én csak 4milliót raktam bele.
Fenyegetőznek és ez megy most.
Hétfőn megy vissza dolgozni.
És azt mondta viszi csibét nyaralni magával augusztusban horvátba ugyhogy készüljek fel rá.
Azt semm tudja mit kell csinálni egy ekkora gyerekkel.
Soha nem foglalkozott vele akkor most miért ilyen fontos?

Most mennem kell.

Majd még jövök.
Vannak ötleteim de ide nem irom!

brimo
 
 


Sziasztok Lányok.

Na az van,hogy azt mondta a telefonba délután, hogy ha haza jön éjjel megbeszéljük a dolgokat. :? :?

Kiváncsi vagyok mit akar még megbeszélni??
Ti mit mondtok ha esetleg békülni akar amit kétlek mondjuk, de lehet félti a jó létet?! Akkor mit mondjak neki?

Vagy csak én gondolom,hoyg békülne? Majd kiderül!


Na holnap jövök és elmondom! :? :?

Mindenkinek jó éjszakát!

brimo
 
 


Brimo!
Nem viheti el Csengét 3 éves koráig! Addig csak a felügyeleted mellett találkozhat vele!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Brimo!
Tedd el Csenge útlevelét! Biztos, ami biztos! Bár szerintem csak első haragjában mondta, amit mondott.
Ha nem volt házassági szerződésetek, akkor mindennek a fele a Tiéd.
Sajnos az ember mindenféle meggondolatlan dolgot mond ilyenkor.
Nincs még ez a dolog lejátszva, Te is tudod. Ha olyan biztos lenne abban, hogy el akar menni, akkor megtette volna rögtön.
Az biztos, ha békülni akar, akkor nagyon át kell gondolni mindent. Szerencsétlen munkamegosztás, amikor az egyik csak a pénzt keresi és minden nehézség a másiknak marad. Nem mindegy, hogy csak egy kicsit eltávolodtatok egymástól, hiszen szörnyen keveset vagytok együtt, vagy már tényleg nem szeretitek egymást.
Szörnyű nehéz lehet most Neked! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Brimo! Semmi bíztatót nem tudok írni azon kívül, hogy kitartás! Kíváncsi leszek mit szeretne ma még tőled, de nem hiszem, hogy ez a dolog még menthető. Mondjuk könnyen mondom ezt, biztosan sokkal nehezebb megélni a dolgot, meg gondolnod kell Csengére is (bár így se olyan sokat van vele). Azt meg szerintem újra át kellene gondolnia, hogy nem ad pénzt, ezzel még rosszul is járhat a bíróságon. Nyaralni vinné a lányát, de az nem érdekli, hogy esetleg nincs meg vmije amire szüksége lenne, mert nem ad pénzt? Ezen azért elgondolkozhatna.

Kicsi! De jó, hogy hoztál sok képet, nagyon jók. Így már el tudom képzelni, hogy úszhatott hozzátok át Illés, mikor múltkor írtad, kicsit furán hangzott.
Jó volt a tegnapi vacsi amit a lányok csináltak? Örültek a közös nyaralásnak?
Az OMV matrik lejártak jún 30-án.

Mesi! Ágika már egyedül eszik kanállal? Vagy ez még csak próbálkozás volt?

Éva! Már megint csak a gond? Pont délután gondoltam rád, hogy rég hallottunk felőled, erre látom hogy írtál. Aminek nagyon örültem, de a tartalma elsomorított. Remélem most már hamarosan rendeződnek nálatok a dolgok és élvezhetitek az új házat.

Zsuzsa! Jó heted lesz remélem a fiúk nélkül! Azért gáz, hogy ilyenkor kell nagytakarítást csinálnod, de talán belefér még egy kis pihi is.

Titi! Elindultatok a Balatonra? Elég szép időt mondanak a hétvégére.

Mi holnap megyünk Nyergesre, Zsolt tesójáéknál lesz szülinapi banzáj, 1 éves lesz Babó uncsitesója. Ezért ma csináltam két tortát, szerencsére itt volt anyukám, így könnyebb volt egy kicsit.
Vasárnap meg végre strandolás lesz remélem. Tudja valaki hol van jó gyerekmedence? Azt tudtam, h a Paskálon bemehetnek a szülők is, de ott nagyon hideg volt a vííz..

Puszi
verzsike
 
 


SZiasztok!

Írtam egy regényt és eltünt, pedig volt olyan hosszú mint a Jucié annó.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Holnap jövök, és újra próbálkozom!!!!

Brimo!
Nem hiszem el, hogy mik vannak. Arra nem gondol, hogy saját gyerekével tól ki, ha nem ad nektek pénzt. Remélem ma sikerül mindent megbeszélnetek. Kitartás, és majd gyere mesélni, ha tudsz.
Csenge hogy viseli?

Amúgy minden okés, csak elvagyok havazva. A héten kezdtem dolgozni is, mert Oep-es ellenőrzés van a cégnél, és kellett a segítség.
Anyósóm is már jól van, és múthét pénteken haza is jöhetett. Szerdán megcsinálták neki a műtétet (laparoszkópia), de majd erről is mesélek holnap, ha végzek a takarítással. :evil: :evil:

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Juci!

Csodaszép helyeken jártatok!!A játszóterek is szuperek. Látszik, hogy Dudi is élvezte.
Nagyon szépek vagytok a közös képen, és az a farmer kabát.....
A kedvencem a tónál lévő. Köszi, hogy megosztottad velünk, és nem volt sok. Kérünk még..........

Mesi!
Neked is köszi a képeket. Ágika nagyon édes, és mekkora már, hihetetlen. Utóljára mikor láttam, talán a Dudi szülinapján még milyen pici volt, most meg már megy. Zsolti is kész nagy fiú már. Várja már az ovit?
Szülinap miatt bocsi, hogy még nem jeleztem vissza, de apától függ. Holnapra megírom, jó?

Na rohanok ,mert már mindenki alzik!!!
GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jó reggelt!

Majd csak akkor indulunk, ha Babó újra álmos lesz, és apa itthon van, csuda, hogy ide tudok ülni a gép elé!

Kicsi! Nyergesújfalura megyünk, ahol Zsolti szülei is laknak (11 km-re van Esztergomtól). Strandra meg itt Pesten akarunk menni vasárnap, mert még ma este haza is jövünk. Vki nem jön még?
Én is csak megerősíteni tudom, hogy ezt egyes nők tuti nem csinálnák, amit te végigcsinálsz a lányokkal! De hamar felnőnek ám, és mondjuk majd hátha Szegedre vagy máshová vidékre mennek egyetemre.
Babó úgy döntött mégse olyan jó csak apával, menjek én is ... Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok.

Csak röviden jöttem.
Szóval:Azt mondta mentsük ami menthető!
De kicsit fura nekem.Végig engem vádol mintha ő semmiről nem tehetne.Mondtam neki akkor ma ne menjen el a csajhoz.Majd kíváncsi leszek ,hogy megy e??

Most mennem kell!

majd még jövök!

brimo
 
 


Sziasztok!

Igen, anyuéknál lesz a kertben a buli, ahol a képek is készültek.
Én kajaügyileg így készülök:
Lesz kevés fasírt
Meg (a fürdőrucis képen is látható) kemencében sült krumplis pogi
meg a Koda féle lepény (szalonnás, tejfölös) szintén a kemencébe sütve
+ megrendeltem a tortákat
+ veszek ásványvizet, üdítőt és csinálok hideg teát

Ha ezen kívül még gondoltok valamit, nem utasítom vissza, hogy hozzatok ;)

A gyerekeknek lesz 2 medence, 1 homokozó (ez elég kicsi, a kagyló alakú, biztos ismeritek), 1 bébicsúszda, labda

+ a kert ahol lehet rohangálni

Jó lesz így?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok.

Hát annyira jó volt ma vele!! :twisted: :twisted:
Egész nap kerülgettük egymást a lakásba!Ha én kimentem ő bejött ha bejöttem a lakásba ő kiment.Sokat nem beszéltünk. Most meg elrohant a csajhoz.
Jól meg akarja menteni ezt az egészet!

Zsuzsa
Ti hogy csináltátok? Csoda,hogy kibirtad!Én már az idegösszeomlás szélén állok! :oops: :oops: :oops:

Most megyek aludni!Ha tudok.


Ja igen! Holnap a ceglédi strandra akar menni! Az persze nem számít,hogy nekem nincs fürdőruhám!
De megyünk! :cry: :cry:

brimo
 
 


Sziasztok!

Brimo!

Nem is tudom mit mondjak,ez az egyik pillanatban valunk,masik pillanatban megsem.,...biztosan kikeszit. Te csak varni tudsz,hacsak nem te akarsz most mar elvalni. Csenget meg el ne engedd!!!!!
Jovo heten atjosztok? Hetfon felhivlak,ok? Addig is kitartas!!! Es az egy dolog hogy o a cegledi strandra akar menni,nem olyat kellene csinalni amit mindannyian elveztek? Es ha ki akar bekulni akkor mi a fenet maszkal meg a csajhoz???????????????????

Mesi!

Multkor nem ertem,nagyon edes Agika es Zsoltika is a kepeken:Es hogy mar jar!!!!! :lol:

Bufo!

Milyen lett a hajad? MILyen a fiuk nelkul? Nekem fura,hogy Aront is ott hagyod,persze igy hogy a David is vele van,gondolom mas. Es ateljesen le vagyok maradva..most akkor ti kibekultetek a ferjeddel?
Takaritas raer..ha latnad hogy neznek ki az en ablakaim? A toloajtot meg mar meg se probalom letakaritani,naptejes keznyomok vannak mindenhol.

One!

Irjal es meselj akkor ha raersz! MIlyen ujra dolgozni? Jobbulast anyosodnak.


Verzsike!

Milyen volt a szulinapi buli? Babo is elvezte? Neki is mindjaert itt lesz! Strandokat nem ismerem,soha nem is voltam itt Pesten meg strandon..felek a baciktol. Most meg mar nem is kell szerencsere.


Kicsi!

Neked megint regenyt kellene irnom...igyhat inkabb telefonon kellene kommunikalni. Nagyon jok a fotok es annyira szep helyeken voltatok.Ilyenkor jut eszembe,hogy Mishal meg nem volt sehol,ami tok rohejes,a kuwaitiak hiresen nagy utazok.Ugyhogy jovore elmegyek vele nyaralni valahova,ha ferjem nem jon,akkor majd viszem anyukamat.Hugomek szerdan utaznak Tuneziaba,biztos szuper lesz.
Gyerkocok...le a kalappal,es igen,dilinyos vagy...de ahogy mar mondtam,mar csak par evet kellene valahogy kibirnod..aztan kulfoldre megpalyaznak valami osztondijat es huss...elrepultek a madarkak.
Es igenis szuljel megegyet..csak varjal meg engem..es ujra jarhatnank ultrahangra ,stb....egyutt. :lol: En szulok egy kislanyt,te meg egy fiut Illesnek,na megegyeztunk!!!! AMikor nezem Mishalt,hogy milyen nagy lett,nem az a pici baba..akkor annyira vagyom megint egy kisbabara.
Avatart majd kicserelem ha lesz kicsinyito programom,ami elmeletileg hamarosan ha Titi baratja megcsinalja az uj laptopot+ Ha T-Sz@r(Igy hivom T mobilt,T-com-ot,T-Kabelt egyuttesen) bekoti a kabelnetet.Neked hogy van ez a Wifi dolog???
De ha unatkozol es tenyleg van valami jo keped...lecserelheted. :lol:
Ma is emlegette Dudit Mishal...ugy latszik a kis eroszakos csajszidra bukik! :lol:

Tobbiek ugye nyaralnak?

Balimama!

Irj ha tudsz es van kedved..
Virag!

Multkor nem reagaltam,legyszi irjal magatokrol!!!!


Na,ennyi...aludnom kellene.Ma itt volt mindenki,nagy pancsolas volt...hazat illene takaritani,de se erom,se kedvem,a kotorlesen,porszivozason kivul nem haladok semmivel.Lehet hogy holnap is jonnek...fozni is kellene+kapros turos pitet szeretnek sutni(utoljara talan 14 evesen csinaltam).
Mishal elvezi ha itt van a hugom kislanya,olyan jokat esznek egyutt...
Ferjem meg ugy hianyzik,ha belegondolok hogy hany evig kell ezt igy csinalni.... :cry: :twisted: ,nem is gondolok bele inkabb.
Hazeladas...seholse ...elkezdem hirdetni,aztan lesz ami lesz...viszont talaltam egy epiteszt aki eleg szimpatikus...(csak ujsagban lattam a hazat,..),felhivom..a tervekig el tudunk jutni,de tovabb nem.A hazat viszont nem vagyok hajlando elkotyavetyelni,kivarok.


Kicsi!

Kostoltad mar a Balatonlellei Cabernet Franc-et(2006)? Bar nem vagyok feher boros,de ez isteni szerintem.EZ a tarsam most.Egyik luxus az eletemben,hogy este 9-10 korul kiulok a teraszra egy pohar borral es elmelkedem egy kicsit.Ilyenkor erezni az ejjeli viola illatat is,visszarepit a gyerekkoromba.

Mikor is mentek Debrecenbe? Jovo heten akkor nem tudtok jonni?
Na,majd hivlak teged is hetfon,telefont tessek testkozelbe helyezni! :lol:



Megyek is ki egy kicsit. :twisted:

Jo ejszakat mindenkinek ,szep almokat!!!
momo35
 
 


Sziasztok Lányok.

Na itt vagyok. Hát ma is ment a beszélgetés. Azt mondja a szive szerint békülne az esze szerint nem.Na persze ezt azután mondta,hogy reggel megmondtam neki én már nem akarok semmit töle és,hogy nem érdekel már.Nem fogok itt várni rá,hogy eldöntse mit akar.Egész nap puncsolt.Ja elvitt minket a Ceglédi élmény fürdőbe és nem is beszéltem hozzá semmit de ő sem nagyon.
Mindegy.
Reggel megy vissza dolgozni. Azt mondta majd még kigondolja mi legyen és szól.Mondtam neki nekem nem kell szólnia ha egy mód van rá ide ne jöjjön haza mert én már nem várom!
Ja mert azt mondta majd még meglátja hova megy szabira 6hét múlva.
És persze ma is rohant a korházba a csajhoz!
Még azt sem várta meg,hogy csibe pancsizik!

Milyen egy rohadt ge....

Holnap hívok egy dokit a barátnőm adta meg a számát!Pszihologus!
Mert úgy érzem megörülők!

Momo.
Hívlak majd de holnap megyünk anyukámékhoz.
Szerdán meg Kicsiékhez,ott alszunk!
Kedden lehet átmegyünk ha nektek is jó??
Vagy írd meg melyik nap!

Ja és képzeljétek.
Ma megtudtam,hogy mehalt életen legnagyobb szerelme!
Gyanús volt mert mindig szokott hívni 2havonta de már olyan rég nem jelentkezett!! :( :(
15 éve szerettem már!

Na a mai napom is jól sikerült!
Miért ilyen ez az élet?

Mesi és aki még tudja kinek szól?
Mit vétettünk,hogy ezt kapjuk? Hol itt az igazság??

Jó éjszakát!!

brimo
 
 


Sziasztok!

Mesi! Sajnos nem tudunk menni hozzátok szombaton. Gondoltam én ezt a lelkem mélyén, hogy olyan meglepit talál ki Zsolti, hogy nem maradunk Pesten. Csak annyit tudok, hogy Kecskemétre megyünk, hogy édesanya tudjon vigyázni Babóra.

Momo! Jó, hogy már nem kell starndon gondolkodnod. Mi is elkezdtük fűzni anyukámékat, hogy ott az óriási kert, csináljunk bele egy medencét. Anyukám már benne is lenne, aztán így, hogy a tesóméknál is lesz baba, két unoka kedvéért már hátha rááll apukám is.
Egy közös nyaralásra azért csak el tud szakadni a férjed, nem?

Brimo! Egyre inkább hasonlít a szitu Zsuzsáékéhoz, reméljük nektek is sikerül olyan jól kimászni belőle, mint nekik. Voltatok végül Cegléden? Mondjuk nem egy jó húzás lett volna a férjedtől, meg akarja menteni a házasságotokat és nem olyan programot csinálna, ami mindenkinek jó????

Kicsi! Köszi a Dorogi ötletet. Mondtam Zsoltinak, erre közölte, hogy Ja tényleg, hát mi oda sokat jártunk régen! Olyan rég nem lakik otthon, hogy el is felejtette. Legközelebb tuti oda megyünk.

Végül úgy döntöttünk, hogy Pesten tuti be se férnénk egy starndra se, így lementünk Ceglédre. Ott tudtunk találkozni a tesómékkal is, kb fél úton volt. Babó rettenetesen élvezte meginbt a pancsizást, jól el is fáradt.

Olyan rossz, hogy már vége is a hétvégénak, holnap megint kezdődik a ketten itthon.

Titi! Milyen volt, kipróbáltátok az úszógumit?
verzsike
 
 


Sziasztok!

Hú de gyorsan elszaladt ez a két nap. Megfogadtam kicsi tanácsát és hagytam a fenébe mindent és kirándulgattunk.
Holnap esek neki a lakásnak nagyon optimistán hogy gyorsan kész leszek mert egyedül vagyok és nincs hátráltató tényező(gyerekek).

Brimo
Kérdezted hogy bírtam. Őszintén sehogy nem véletlenül voltan olyan sovány. Próbáltam minnél kevesebbet itthon lenni, programokat csinálni a gyerekekkel.
Az lett volna a javaslatom, hogy próbálj meg átnézni rajta ne lássa hogy neked szükséged van rá sőt éreztesd vele hogy pótolható az amit ő jelentett nektek. De amint látom te már ezt ügyesen megoldottad.
Szerintem a pszichológus jó ötlet biztosan jót tesz egy ilyen beszélgetés, sőt hátha ad valami jó tanácsot is.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi sem tudunk menni 19-én. Próbáltuk, de nem tudjuk megoldani:(:( remélem többen már nem mondjuk le:(

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a nyaralásból és bejelenetkeztem! Igyekszem visszaolvasni és persze írni is,na meg képeket felrakni!

Hiányoztatok!

Eszter :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Momo, Erzsike, Koda!
Nagyon sajnálom, hogy nem jöttök szombaton :( Pedig úgy készültem...

Remélem, más már nem mondja le!

Néhány kép a családi köszöntésről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Csajok!

Egyenlőre nincs időm olvasni. :oops: :( ,de ha nem baj,azért pár képet dobok magunkról. A nyaralás nagyon szupi volt.8 napból 3 nap volt hűvösebb az idő,ezeken a napokon,hajókiránduláson,Veszprémben Állatkertben és egy nap Tihanyban jártunk kirándulni,így ezeke is nagyon szépen teltek.5 nap pedig pancsival.

Mesi!

Mi tuti megyünk,már nagyon várjuk! :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Ügyes vagy, hogy pihiztél a sok takarítás helyett. Holnap simán meg tudod csinálni.

Eszter! Szupik a képek, látszik, h jól éreztétek magatokat. Mi az a kék lötyi amit iszol az egyik képen? Domi egyáltalán nem félt a Balcsiban?

Mesi! Nagyon aranyosak a képek. Zsoltika a biciklit kapta?

Kicsi! Ittt van ám nálam amiket Koda csinált, szombaton így nem tudom odaadni :(

Ti hogy bírtátok ezt a csupa esős napot? Babó nagyon rosszul tűrte a bezártságot. Honap Zsolti itthon is hagyja a kocsit, ha megint ilyen idő lesz elmegyünk játszani az Ikeába. Valaki nem jön még?

Puszi
verzsike
 
 


Brimo! De kár, hogy csak vasárnap este olvastam, hogy lehet mentek Ceglédre, utána meg hogy voltatok is. Simán találkozhattunk volna :evil:
verzsike
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert apa gépéről írok. Az enyém baromi lassú, és a képeket,se sikerült még kicsinyítenem.
Szóval: Eddig úgy néz ki, hogy mi megyünk szombaton, bár elég zsúfolt hetünk lesz. Valakinek még jön a párja? Bár nekem apa azt mondta, hogy elvisz, de ő majd olvass addig, míg mi bulizunk. Azért remélem nem gondolja meg magát.

Aki jártas, az megmondaná, hogy a Camponától messze van? Még nem néztem meg a térképet, amúgy meg nem tudom. Vagy jobb bemenni Pestre? A Villányí út is arrafelé van? Oda jártam suliba, annó. Oda simán eltalálok, igaz azóta már átépítették a Móricz Zs. körteret is. Na mindegy, majdcsak odatalálunk. Megnézem ezután a térképen is.

Mesi!
Nagyon édesek a képen. Volt akkor öröm? Gondolom mennyire örültek a szép ajándékoknak. Ágika biztos toligálja majd a babáit. A Sára is állandóan babázik mostanában. Egyik nap még énekelt is neki, hogy csicsi baba, csicsi baba.....aztán rámnézet, és mondta, hogy assszik. :lol:

Eszter!
Neked is köszi a képeket. Tényleg látszik, hogy jól éreztétek magatokat. meg az idő is szupi volt. Domi annyira ari, ahogy alszik a nagy ágyon.
De most komolyan.....hány babakocsit vittetek? Elfértetek az autóban?
Nem is meséltem, hogy mi itthonhagytuk a babakocsit, ezért Olaszba vennünk kellett egyett, mert a hátam nem bírta az esti sétákat, mivel a Sára csak nálam akart lenni. Sikerült rózsaszínűt venni :lol: , pedig már tényleg nem akartam. Persze azóta állandóan abba akar lenni, még ha a szomszédba megyünk át akkor is.

Na mostmár rohanok, mert apa követeli a gépet.
Holnap megpróbálok jönni, mert már nem megyek dolgozni, mivel elmentek az Oep-es ellenőrök. Majd augusztusban megyek következőleg.
Többiektől bocsi:
Puszi:Gyögyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok Lányok!

Mesi!
Mi is tuti, hogy megyünk! Úgyis kellene személyesen beszélnünk.
Én biztosan viszek innivalót és biztosan sütök valami sós, meg édes apróságot!

Brimo!
Nagyon sokat gondolok Rád! Soha ne engedd, hogy így megalázzon! Nem könyöradomány, amit a családjának ad és nem kell érte eltűrnöd, hogy megalázzon! Szörnyű nehéz lehet!

Ne haragudjatok Lányok, hogy csak a legszükségesebbekre szorítkozom, de borzasztó dolgok történnek a családomban és nagyon nehezen viselem!
Nagyon szeretlek mindannyiotokat!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Évi!
Nagyon megrémítesz! Remélem, hamarosan túl lesztek ezen a nehéz időszakon :(

Lányok!
Rossz idő, eső, hideg, vizes fű esetén helyszínváltozást javasolok: akkor legyen nálunk a lakásban a buli. Ha meg jó lesz az idő, marad a kerti party. OK?
A rossz idős címet küldöm priviben.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon vagyunk...

Juci,
el tudsz minket vinni szombaton Mesiékhez? Vivivel mennénk 3-masban...

Éva,
rémisztő amiket írsz. Mindenképp szeretnék veled találkozni, mert nagyon aggódom, hogy mi lehet!! Nem tudunk segíteni???

Brimo,
szörnyű amin keresztül kell menned... Annyira sajnálom. Nem érdemled meg!!!

Eszter,
annyit gondolok rád. Lakik itt a telepen egy lány, aki annyira hasonlít rád... Édesek a képek!!! Látszik, hogy jól éreztétek magatokat!

Erzsike,
bölcsőt megbeszéljük!!

Gyöngyi,
ha találkoznánk szombaton, akkor vinném még a rucikat amiket Livinek adtál :D

Most megyek, mert Livikém nem hagy gépezni... :)

Jövök ha tudok, mindenképp olvasok, hogy Juci tud-e minket vinni?!

pusz
csné
 
 


Sziasztok!

Jajj úgy örülök,hogy így dicséritek a képeket,hát valóban nagyon jól éreztük magunkat és az idővel is szerencsénk volt.


Ági!

De jóü,hogy mégis tudtok jönni szombaton! Akkor viszem neked a rucikat! :oops: Tényleg hasonlítok valakire?! De jó! :lol: Jajj nekem sem volt még időm visszaolvasni,de ha esetleg erről a bölcsőröl van szó,ami nálunk van,akkor én lassan úgy is vissza szeretném ám vinni,mert már nagyon ritkán teszem bele Domit. Szóval aug elején megbeszéljük és elviszem,ha jó neked,mert szerencsére már a csomitartóba is befér. :wink:

Tücsi!

Igen,ez jó ötlet,hogy ha rossz lesz az idő,akkor bent tartod,így könnyebb lesz a rossz időben a gyerkőcökkel.De azért ne mondj le a jó időről sem,mert még bármi lehet.

Oné!

Macera lehetett új babakocsit venni.Mi is egyet vittünk,egy esernyőkocsit,mert a nagy nem fért már be,annyi csomit raktam össze :lol: , csak amikor elaludt Domi a kocsiban,akkor a hordozót rátettük,azért tűnik másnak.Jajj nekem sosem lesz rózsaszín babakocsim. :lol:

Éva!

Jajj nem is mondtál semmit,pedig beszéltünk! :? :shock: Remélem azért akkora baj csak nincs.Ha gondolod és van kedved majd meséld el,hátha úgy könnyebb.

Brimo!

Jajj nem sikerült ma hívnom téged,pedig annyira szerettem volna ma is beszélgetni veled.Nagyon sokat gondolok rád és átérzem azt,amin átmész.Ha bármiben segíthetek szólj.PL szívesen vigyázok Csenire,ha kell intézned valamit. :wink: Ilyenkor olyan tehetelen az ember,pedig bárcsak tudnék valami jó tanácsot adni. :roll:

Erzsike!

Jó volt az Ikeában? Igen rossz ez az idő.Olyan hihetetlen,hogy Babó a játszótéren játszik,hiszen még most voltál vele pocakos. :lol: Tesód hogy viseli a terhességet?Akkor már tudja a család.Mit szóltak a szülők? Nagy az öröm?

Mennem kell,mert most is Bálint vigyáz Domira(mint mindíg ha valamit csinálnom kell) :oops: ,nélküle semmire sem mennék.Domi nem rossz,de annyira társas lény,hogy ez már nem fokozható. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok.

Nagyon köszönöm az együttérzést és,hogy felhivtatok telefonon!
Nagyon kivagyok!
Keresek munkát már egy csomóó helyre beadtam a jelentkezésemet de semmi válasz.Mondjuk tudom nem egy nap a világ.

Attila bejelentkezett a gépen és semmit nem beszéltünk.
Majd leba... hogy jót beszélgettünk és elment!!
:? :? :? :?

Éva!
Nagyon kíváncsi vagyok mi történt! Remélem nincs komoly baj.

Eszter.
Vártam,hogy hívjál de gondoltam van valami.. Majd holnap beszélünk.

Momo.
Nem holnap megyünk Kicsiékhez hanem a jövőhéten.Elnéztem! :) :) Hivlak mindenképpen. El tudtad intézni a vizes ügyet?

Most mennem kell lányok!
Jó lenne ha lenne egy jó tündér és mindent elvarázsolna!
Úgy félek,hogy mi lesz velünk! Csenikét nagyon féltem!

Jó éjszakát!

brimo
 
 



Juci!

Remélem már jobb az időtök,itt egészen kiderült! Ügyesek vagytok a festéssel,rengeteget meg lehet ám spórolni,ha ügyes az ember,ezért is mennyit elkért volna egy festő.Jajj rémálom lehetett akkora esőben vezetni,főleg gyerekekkel. :roll:

Brimo!

Képzeld,nem lesz kocsim szombaton,mert a férjem Kistarcsára megy melózni és kell neki az autó.Nem vinnétek el minket? Perzse csak ha nem okoz gondot,mert akkor megyünk BKV-val.Bálintommal mennék,meg Domival.Ma egyébként mindenképpen hívlak dálután. :wink:

Zsuzsi!

Próbáltam neked mailt írni,de nem megy el.Megadod a címed?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Titi!

Boldog házassági évfordulót nektek!!

Eszter.
Mehetünk együtt igen csak nem tudom,hogy találok oda hozzátok!
Hányra is kell menni??


Szép napot mindenkinek!

brimo
 
 


Brimo!

De jó,kösz!Ne törődj vele,hogy találsz oda,mert talizzunk a megszokott Kucorgós patikai parkolóban,ott tuti megtaláljuk egymást,de délután úgy is beszélünk.Ha meg jövünk haza,akkor megmutizom hol lakunk és legközelebb már simán odatalálsz,ha jöttök. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Én nem kaptam meg! varadiszter@gmail.com

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Most mindenki arra készül. hogy hétvégén mindenkinek elmesél mindent, azért nem írtok???????
Én se érek igazán rá, csak gyors bejelentkeztem, mert egy régi barátom hirtelen felbukkant, őt is kitelepítették a bomba miatt így itt dekkol nálunk.
Holnap remélem tudok jönni.
Puszi
verzsike
 
 


Juci,
én se kaptam meg!!!! :(
csné
 
 



Én se!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Én most írtam mail, de a Juciét én se találom.
Ma is apa gépéről írok, az enyém már 3 napja nem is lett bekapcsolva. Ma itt volt anyukám, délelőtt,így sikerült mindennel végeznem. Szerencsére az idő ma jó volt,ezért egész délután kinnt voltunk a csajokkal.
Aztán estefelé hívott a sógorom, és jól elrontotta a jó kedvem.

Egyre inkább úgy néz ki, hogy nem sikerül eljutnunk hétvégén. A sógorom ma szólt, hogy szombaton meglepetés szülinapot rendez a tesómnak. Persze péntekre, meg vasárnapra már nem tudja áttenni:evil:, még az én kedvemért sem. Pedig könyörögtem neki, de már leszervezett mindent. Gondoltam elküldöm apát a csajokkal én meg megyek hozzátok, de nem hiszem, hogy a család díjjazná az ötletem.
Azért még hátha változnak a dolgok. Én nagyon bzom benne.

Titi!
Írrtam neked mail, és pénteken délelőtt megyek, ha gondolod. Ha már szombaton nem tudok, akkor legalább pénteken veled összefuthatnák.
Boldog évfordulót nektek!!!!!!Hányadik is?

Még tartozom a képekkel is tudom, de talán holnap délután lesz időm.

Rohanok, mert a Rezi még mindig csacsog.
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Juci,
Postán küldted??? :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remélem nem nagyon sűrgős, mert én megyek alukálni... Holnap jövök, várom kiváncsian a levelet!

Millió pusz

Kép Kép
csné
 
 


Sziasztok.

Levél nincs még mindig!
Már izgulok mi lehet az?? :D :D :D

Képzeljétek Attila nyomul mert mondtam neki engem már nem érdekel a kapcsolatunk menjen nyugoodtan a csajhoz.
Én már nem pedálozok tovább.
Erre teljesen ki van,hogy miaz hogy nem érdekel?Meg hogy igy nem lehet ezt csinálni!
Na még neki áll feljebb?Kérdeztem tőle:Hát nem ezt akartad? Akkor most mi a baj?

Na megyek szervizbe kell vinnem a kocsi!

Szép napot mindenkinek!

brimo
 
 


Sziasztok!

Timi: ezekszerint eltaláltad az érzékeny pontját.
Nem bírja elviselni, hogy semminek nézed és ilyen könnyen lezárod...
A kislelkének(márha van) az tenne jót, ha könyörögnél, sírnál.

Ne mutassd mit érzel, ha akar még vmit kűzdjön ő, legyél kiataró...szenvedjen...nagyon sokat gondolok rád, majd felhívlak később.

Jucikám: sztem az egyetlen vagyok, aki megkapta, sőt kétszeris.:)
de válaszoltamis rá, hogy mindenki lássa.

Nem a hétvége miatt nem írok, csak sűrűek a napok 3 gyerkőc mellett, még a mail-ig eljutok, de mire bejelentkezek ide, bejön az oldal..szóval addigra mehetekis.

Tegnap vettem nekik vizipisztolyt, nagyon élvezik....csak a lakásis csupa víz, sár lett, de gyors voltam és mire jöttek volna újra feltöröltem, majd kiküldtem őket. Ezalatt meg kitakarítottam..na jó csak söprés, felmosás fért bele:)

MOstanság már 3-4 kor kész a vacsora, eddig fél6ra csináltam, de rájöttem, ha elaltatom őket, s azalatt meg is főzök..több időm marad rájuk, de az altatás sem jön mindig össze.

Zsoltinak vásárolgatok sulira, eddig 12 000 és se táska, se tornacucc, sőt még pár kiegészítő is hiányzik, színespapír, balkezesolló, ilyesmik....nem gondoltam, hogy ennyi lesz.

Milyen táskát érdemes venni? én téglalap alaku, 2rekeszeset néztem...budmilnak láttam pl. ilyesmi táskáját, mindenképpen gerincvédőset szeretnék, lehet nem cipeli annyit, de nekem ez nagyon fontos.
Zsolti húzós táskát akart előszőr, de az sztem hamar koszolódna, csak egy darab vmi lenne, amit húzogat, igaz aztis hátra vehetné, de nekem mégsem tetszik. Szeretném, ha mindene meg lenne, de pl. ilyenekre figylek: tolltartóján ne legyen minta, 2 rekeszes legyen...apróságnak tűnhet, de félek elkalandozik.

Szóval most ilyenek foglalkoztatnak. Milyen a jó füzet, hófhér laposat vettem neki, volt az újrahasznosított is, de az nem tetszett, hiszen az a cél, hogy szeressen odaülni hozzá, talán a fehér ilyenszempontból jobb.
Már napi 10 percet tanulok vele....egész ügyes, de van, hogy nincs türelme és, akkor abba is hagyom...később újra kezdjük.
Remélem jól fogja bírni.

Ma lehet megyünk úszni, már nagyon hiányzik...de ez attól függ párom, hogy ér haza.

Szép napot mindenkinek.

Kép
sziszike1000
 
 


Juci!

Már az ablakokat is kinyitottam,hátha postagalambbal jön! :lol: :lol: Hol a levél??? :wink:

Brimo!

Csak pedálozzon,ez a minimum. :twisted: Na nehogy már még te kaparj utána. :roll: Na remélem a szervíz nem lesz drága,ez is jókor jön,nem?! :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Sziszike!

Bálint első táskája is ilyen volt,Budmil,2 rekeszes és téglalap alakú.Jó drága volt,de megérte,mert tartós volt,az első 3 évben ezzel járt suliba, és tényleg jól lehetett bele pakolni.Az iskolaszer árak egy horror.

Csajok néztem a napló extrát és igen megviselte a kis lelkem,hogy ausztriában 1250 Ft-al olcsóbb a magyar téliszalámi is a polcon,holott a bérek nem ott állnak mint nálunk.És a sulikezdés nem semmi dolog,már az 5. évet kezdjük,úgyhogy tudom.Én néha nagyon el tudok keseredni ezeken a dolgokon. :? Persze tudom,hogy ettől nem változik max a kedvem,de nehéz nem törődni vele. :roll: Na ez gondolom egy kis nyaralás utáni depi. :?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Én is hálóingben flangálok! :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Babó elaludt, így van egy kis időm.

Brimo! Hátha rendbe jönnek így a dolgok, szerintem kezd Attila rájönni, hog nem is olyan jó a te léted és támogatásod nélkül. Eddig természetes volt neki, hogy mindig ott vagy, most meg nem tud mit kezdeni a helyzette, csak azt tudja, h jobb volt régen.
Mi a baja a kocsinak? Mintha most lett volna 2 éves szervízen nem?

Mi már voltunk ma a játszn is, most a homokevés a sláger, aztán kidőlt Babó.
Amíg alszik tájékozódnom kellene a neten, mert én csinálom a tortát a bátyámék eljegyzésére és be kell szereznem nyújtható cukormasszát, ami úgy tűnik elég nehézkes. Már találtam helyettesítőjét, de az nem annyira jó, így folytatom a kutatást.

Zsuzsa! Hazajöttetek a gyerekekkel?

Puszi
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: