Új privát üzeneted érkezett!

Nóci, jó nagy a hasad neked is! Azért ezen egyértelműen látszik, hogy babahas.

A kombináltat és mindenképp meg akartam csináltatni, mert 34 leszek,mire szülök. Nem bánom, csak sokkolt a különbség:). És tényleg baromi kedvesek voltak!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok, szép napot!

CSináltam reggel pocakfotót, ha sikerül felteszem majd :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Kép pocak

Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 

 
 

Halihó!

Szépek a fotók-pocakok!!! Hihetetlen, milyen gyorsan nőnek a babák! Nemrég még csak dudor, most meg igazi terheshas.

Legalább látom, nekem milyen lesz két hét múlva. Anyu szerint már nagyon látni, de mások még nem szólnak semmit csak nézik, valószínű, még nem tudják eldönteni.

A párom múltkor fogta fel talán úgy igazán. Kérdezte : Ez már az én babám? Nagyon aranyos volt. Úgy vettem észre, nagyon kislányt szeretne. Hát két fiú után megértem. Plusz az én fiam. :-)
Attól félek a baba megérzi, ha esetleg csalódok a neme miatt. Ezt nem szeretném. Mert ugyanúgy fogjuk szeretni. Kicsit lelkiismeretfurdalásom van. Rossz vagyok?


Amúgy kinéztem egy babakocsit. Nekünk terepre talán ilyesmi volna jó.

http://www.olcsobabakocsi.com/baby_merc ... ocsi_.html

Mi a véleményetek?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ercsi82
Szlovákia
 
 


Sziasztok!!!!

Oui: bizony :lol: Köszönöm :wink:

Babóca: neked is cuki a pocid :lol:

Ercsi: aranyos lehetett a Párod :lol:

Én holnap megyek AFP re Szombat meg uh :lol: Jujjj de izgalmas :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok,

Nagyon szép pocakfotók :) Gratulálok!!!
Én még mindig úgy érzem, csak az úszógumimat látom a tükörben, de már elég egyértelműen nem tudom a nadrgájaimat begombolni. Csak úgy tudom őket használni, hogy kigombolom, slicc le és egy jó hosszú polóval senkinek sem tünik fel. :D

Ercsi, nagyon jól néz ki a babakocsi :)

Nóci, érted meg szorítunk holnap is és szombaton is :D

Mi hazautazunk a 7végén a gyökerekhez :) Lesz egy ifjúsági fesztivál is a faluban. Már alig várom, hogy találkozzunk a barátokkal és elújságolhassam a jó hírt. Eddig csak szűk család tudta otthon.

Ki mit csinál a hétvégén?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Szép pocakok! :)

Ercsi! Terepre szuper ez a babakocsi! Hasonló van nekünk is.


Én ahhoz képest, hogy 13+5 napnál járok egyre rosszabbul vagyok... Folyamatosan émelygek és szédülök, még hőhullámaim is vannak. Nem kellene így másodszorra könnyebbnek lennie? Ráadásul a hasam is fájdogál, nem görcsösen, biztosan a szalagok, de most szerintem jobban érzem, mint az elsőnél.
Szerintetek ez normális?
andi1982
 
 
 
 
 


Andi, szerintem normális, állítólag a baba mozgásának megérzése a határvonal, akkor enyhülnek a tünetek.

Nekem elmúlt a hányinger, ezerszer jobban érzem magam!:) Drukkolok, hogy neked is hamarosan jobb legyen. Persze azért van visszaesés, de legalább nem egész nap vagyok mosott rongy.

Mi a gyerekekkel hétvégén kötős taliba megyünk, lesz ott több gyerek is, remélem jól ellesznek, amíg beszélgetek:). Férjem még külföldön, úgyhogy nélküle hétvégézünk.

Ercsi, terepre biztosan szuper a babakocsi, azt nézd meg, hogy boltba beférsz-e vele. Nekem mindent a gyerekekkel együtt kell intéznem, úgyhogy ez elsődleges szempont. Ha van a közelben nagyi, amíg te bevásárolsz, akkor mindegy:). Itt Bp-en a belvárosban elképzelhetetlen egy ilyen babakocsi.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Ercsi,
szerintem is tök jó ez a babakocsi, terepre kiváló lehet!
Aranyos a párod a rádöbbenésével :) Szerintem egyáltalán nem bűn, hogy valamelyik nem felé húz a szívetek. Amikor majd megtudjátok, hogy fiú vagy lány, akkor már úgyis úgy fogjátok szeretni, akár fiú vagy lány. Főleg, mikor majd megszületik. Ne érezd magad rosszul!
Én néhány hete úgy éreztem, hogy ha lány lesz, akkor összedől a világ. Komolyan bepánikoltam a gondolatra. Mostanra meg már ugyanannyira akarok egy lányt, mint egy fiút. Nem is tudok dönteni :)

Babóca,
ez is nagyon tuti kis pocak már :) Csinos vagy!
Bár minden feltöltött pocak csinos ám!! :)

Livi,
hűha, rendszerinformatikus, nem semmi meló. Le a kalappal. Merrefelé utaztok hétvégén, ország melyik részére?

Nekünk még nincs fix program hétvégére. Férjem gondolom dolgozik itthon, én meg gondolom nyaggatom, hogy hagyja már abba :D

Andi,
sajnálom :( Szerintem nem "kell" jobbnak, könnyebbnek lennie. Nekem is nehezebb: néha úgy szúr, hogy alig kapok levegőt. Emesével ilyen sose volt. Szóval kitartás!!

Én rájöttem, hogy nagyon keveset iszom. Este, késő délután nagyon rosszul voltam egy-két napig, és akkor jöttem rá.

Viki,
te hogy vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ercsi, az én hasam is határeset, de látom a kérdőjeles pillantásokat:)
plusz olyan mint Livié, hogy leülök, nadrág kicsit lecipzároz. na meg nap végére nagyobb.

Andi, azt olvastam, h nemcsak emberenként mások a tünetek, hn terhességenként is, úgyhogy teljesen normális. jó lenne tudni, h mi okozhatja igaziból a különbséget.
nálam még tart az, h tömbösítve:) vagyok rosszul, minden másnap, de kétszer annyiszor hányok mint előtte. de így élhetőbb már a dolog.

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Köszi lányok :) Vannak ruhák, mint pl. ez a kis virágos is, amiben nagyon látszik, bõvebb vonalvezetésûben nem annyira feltûnõ. Sokan megjegyzik, hogy milyen vékony vagyok (pedig nem vagyok, csak sokat fogytam)!!! Ha akarnám, még tudnám titkolni, de ki akarja leplezni?!!! :D Hát, én nem, inkább büszkén mutogatom. :D

Andi, reménykedjünk, hogy neked is jobb lesz már :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Noémi, mi fej fej mellett haladunk ebben a kalandban:), mikor mész 12. heti uh-ra? látom ma töltötted be. én jövő szerda, Péterfy.

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Natasa, igen :)
Én hétfő, a Bajcsys dokim magánrendelése :)
Be vagyok sózva. Bárcsak széttárná a lábacskáit egy pillanatra... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noémi, ez még nagyon hamar van, a doki nekem is azt mondta, hogy csak tippel, hogy lány:).

Nem is mondtam: voltam a hello baby-ben a lövőházban, vettem egy terhesfarmert, terhes fekete csininadrágot, és felsőket, nagyon szép mind, és le voltak árazva! Már az őszre gondolva vásároltam... Hátha még dolgozni fogok valamennyit.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Noémi, Bajától kb 25 km-re lévő kisfalu :) a neve Rém :)
Nekem a doki nem mondott semmit a 12. uh. Megnéztük, hogy mindene megvan-e, lemérte a tarkóredőt és ennyi volt, nekem nem tippelt és nem is mutatott semmit sem. Viszont szeretném, ha a közelgő 18. Uh-ra apa is bejöhetne, ő még nem látta így egyszersem :)

Oui, és milyen árakban voltak? Egy-egy boltot már én is sasoltam, de 10ezer alatt sehol sem találtam normálisat. Köszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


vaterán van néhány új h&m mama dolog (vékony blúz, hosszú ujjú póló, hosszú pamutszoknya) az egyik eladónál. nézzétek meg, én már kiválogattam, ami nekem kell:)

http://www.vatera.hu/listings/index.php ... us=Zetuska

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Tegnap én is találtam egy nagyon jó szabású kismamanadrágot, 4 ezer forintért, persze nincs a méretemben. Persze, lehet, hogy ezeket célszerû próbálni...

http://bboom.hu/kismama_farmer_bri__stretch_jeans

Nekem tetszik, meg vannak jó kis leárazások is. Felsõim nekem is vannak, mert alapból a húzott felsõket szeretem, azok jók lesznek most is, meg vannak mell alatt szabott ruháim, azok is jók... a nadrágok leesnek, viszont hasnál már kényelmetlenek, ha begombolom...
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Lányok, köszönöm a biztatást! :)
Bízom benne, hogy ha már érzem végre a mocorgást, akkor jobb lesz. Csak néha elkeseredek.

Most délutánra viszont még a kislányom is belázasodott. Rejtély, hogy mitől...

Én az első terhességemnél két farmert is vettem. Amelyikről azt hittem, hogy csak az elején lesz jó, azt végig hordtam, még szülés után is.
ilyesmi: http://www.kismamaruci.hu/index.php?productID=362



Noémi! Te melyik dokihoz jársz? Bajcsyban fogsz szülni?

Oui! Kötős tali? Az jól hangzik! Én imádok kötni, de sajnos nem megy olyan jól, mint szeretném.
andi1982
 
 
 
 
 


Nagyon csini pocakok!!!! :D

andi,
van most egy vírus ( Dávid is ezt kapta el) , semmi mással nem jár csak 3-5 nap lázzal.

oui,
gratula a kiscsajhoz!! Te amúgy is csajszit szerettél volna, ugye?!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


látom Noémi, uh-ban is tartjuk a 2 nap távolságot!:)

Ti meddig terveztek dolgozni?

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Andi, el fog múlni! Folyamatosan jobb lesz! Kitartás!
A barátnőm szeptemberben szül és néha még mindig rosszul van... Kb a 20 hét környékén kezdett neki enyhülni... Az elején annyira rosszul volt, hogy még kórházban is volt. Kitartás!

Natasa, én november 15-ig tervezek dolgozni, akkor még lesz jó egy hónap karácsonyig készülődni, meg babaszobát megcsinálni, ilyesmi, aztán ünnepek és már ott is a január. Előbb nem nagyon akarnék eljönni, nem tudom, hogy mit csinálnék itthon októberben-novemberben, uncsi lenne. Ha nyár lenne, más lenne. De ősszel lehet, hogy azért lassítok a tempón, és csak 6 órában fogok már dolgozni (mindezt remélem, hogy 8 órás fizetésért...) Elvileg nagyon rendes a főnökség, a feladataimat már most adom át, szerintem nem lesz gond, hogy ha nem maradok bent minden nap végig.

Én rájöttem, hogy miért görcsölt a hasam most napokig... Nőtt... Konkrétan a kétszeresére... Egyre nagyobb. Már egyértelműen látszik. (Mondjuk én nagyon vékony vagyok és általában feszes ruhákat is hordok.)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Natasa, én november végéig dolgoznék, ha minden rendben van. Az utolsó hónapot már otthon szeretném tölteni.
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Sziasztok,

Én ameddig csak tudok, szeretnék dolgozni. Sajnos anyagilag nekem jobb úgy, hogy ameddig csak tudok, maradok. Persze az első 6 hónapig jó pénz jár, de utána? Gyed maximalizálva van :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Livike!

Sajnos igen, elég nagy kiszúrás a maximalizált GYED. A TGYÁS-ra nem panaszkodhatunk, de ha már évekig fizetjük a nyamvadt adókat, akkor 2 évig igazán kaphatnánk a TGYÁS összegét.

Tegnap hívtak a munkahelyemről, hogy adjak le nyilatkozatot, hogy előreláthatólag meddig nem megyek vissza dolgozni, mert tudniuk kell hogyan tervezzenek a létszámmal. Aranyos volt a csaj, mert mondta rögtön, hogy visszamehetek dolgozni papíron - szabi + táppénz-, ha úgy jobban jövök ki, de aztán rájött, hogy még tart a GYED, ami ugye több, mint a táppénz. De legalább jó érzés volt, hogy egyenlőre normálisan kezelik a kismamákat. Bár abban nem vagyok biztos, hogy lesz hely, amikor vissza kell mennem dolgozni.
andi1982
 
 
 
 
 


Andi,
Na igen, ebben tökéletesen igazad van. Eddig bele sem gondoltam, hogy gyed alatt milyen rossz egy családnak, most meg benne vagyok és számolgatok... és még csodálkozik a kormány miért nem szeretnének többen gyermeket vállalni??

Natasa,
Merre van az oktogonnál az az anyagbolt?
Előre is köszönöm :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Nekem a bruttó fizetésem is elég alacsony :(, közszférában középfokú végzettséggel dolgozom (csak felsõfokú OKJ-s bizonyítványaim vannak, diploma nincs, s itt arra nem fizetnek). A maximalizált GYED összegérõl csak álmodhatnék! Majdnem a bruttóm annyi :(
A GYES összege nudli, de annak idején a lányommal is 3 évig otthon voltam, pedig anyagilag egyáltalán nem voltunk eleresztve, a volt férjemnek hol volt munkája, hol nem. :(

Most is úgy tervezem, hogy 3 évig otthon maradok vele, magamnak szülöm és nevelem, nem a bölcsödei gondozónõknek... én ezt így gondolom.
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Livi: Andrássyn, Burgerrel átellenben, fel van állványozva a ház asszem. van szép kirakata, de az állványok miatt nem oly látványos most. a pamutok nem a nagy polcokon vannak, hanem belépéshez képest jobbra egymásra halmozva. lehet, h összefutunk, majd nézlek:)

én is arra gondoltam, h az utsó hónapban maradok itthon, ha az immár közös szervezetünk is úgy akarja:), szóval kariig dolgoznék.
alapvetően 2 évig maradnék sztem itthon, de ki tudja hogy alakulnak a dolgok.

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Babóca!

Sajnos aránytalanok a fizetések nagyon. Még azonos munkakörön belül is. Tudnék mesélni... :(
Egyébként én nem is tudnám bölcsibe adni Nórit, mert az nálunk nincs... De bizonyos szinten örülök is, hogy így én lehetek vele a fontos pillanatoknál. Nem is értem külföldön, hogy bírják az anyukák pár hét vagy hónap után lepasszolni a gyerekeiket.

Voltunk dokinál, Nócimnak nyári influenzája van. Csak Cataflamot és Fenistil cseppet javasolt a doki.

És, hogy maximális legyen a boldogságunk, ma küldték a rendőrségről a csekket, hogy férjem Balatonon belefutott egy traffipaxba, mert nem vette észre időben a 70-es után az 50-es táblát, ami mögött ott ültek azok a kedves rendőrök. Gyanítom nem véletlenül... :(
andi1982
 
 
 
 
 


Andi, egyetértek veled maximálisan, a legszebb évekrõl maradna le az ember... annyit fejlõdnek ezek a kis emberek :D Bár nekem volt olyan kolléganõm, aki fél év után visszajött, de ott apuka maradt a picivel,mert éppen nem volt munkája. Ezt is máshogy éljük meg, ki így, ki úgy :)

A traffipaxszal kapcsolatban: jó a gyanúd.. nagyon pofátlanok tudnak lenni, tudom, mert én is Balaton parton lakom, nap mint nap látom õket...

Kislányodnak jobbulást kívánok! :)
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Babóca, nagyon egyetértek veled, szerintem nagyon fontos, hogy a szülők neveljék a gyereket, ennek a későbbi kötődésben, viselkedésben is nagy szerepe van! :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Natasa, köszönöm szépen :) de ma nem tudok menni, talán jövőhéten valamelyik nap. 4-6 villamossal járok dolgozni, szóval pont útba esik :D

Andi, jobbulást Nócinak :(

Viki, pocakfotó? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 


Csajok, tudom, hogy már túl kellene lenni rajta és nekem nem is volt eddig semmi bajom, de nekem éppen most jön elő nagyon durván hányinger.... :shock: :x nincs valami tippetek....Dolgzonom kellene, ehelyett ülök itt hátrahajtott fejjel és imádkozom, hogy ne hányjam le a papírokat :evil:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Andi!

Nálunk tudod mit csinálnak? Van egy 90-es szakasz, ahol egy kicsi részén van egy kis bekötő út és beljebb egy vasútállomás, ide kitettek egy 60-as majd egy 40-es(!!!!!) táblát, de mondom tök egyenes út!!! És rendszeresen ott állnak a tarfipaxal.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana, B6 vitamin? Jobbulást!!! :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
livike29
 
 



Lívi! :D :D Köööszi! Már olvasom!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana!

Nálunk is van egy ilyen szakasz. A faluba vezető egyetlen úton van egy ilyen korlátozás, mert építenek egy mellékutat...

Ami engem leginkább bosszant az az, hogy a férjem szabályosan szokott vezetni, őt megbüntették. Bezzeg a szomszédunkat sosem kapják el, 3 éve ismerem és minden nap a kocsmából jön haza autóval... Sőt az élettársa is részegen is vezet sokszor, gyerekkel a hátsó ülésen... Bár most azt hallottam, hogy enyhítenek ezeken a bírságokon.

A rosszullétre én mindent próbáltam már. Talán a citromos víz, ami a legtöbbet használ. Meg a gyömbéres keksz, csak a környéken nem kaptam sehol.
andi1982
 
 
 
 
 


Bdana,

ezek a terhességi hányingerek gyakran evésre múlóak, ezért gyakran keveset kell enni. ha 3 órát nem eszem, akkor szokott jönni. ha reggel jelentkezik, akkor lefekvés előtt érdemes enni, állítólag jó, ha fehérjét némi szénhidráttal, nekem pl a kifli sajttal bevált. végső esetben kóla...én már kezdtem fáradni az émelygésbe, úgyhogy mostanában élek vele.

én sosem iszom tejet, tejterméket is mértékkel. azt vettem észre magamon, hogy most viszont kívánom, sok kaukázusi kefírt, natúr joghurtot, juhtúrót eszem, nyilván kell odabenn a kalcium. micsoda kis önszabályozás!

 Baby Birthday Ticker Ticker
natasa7
Budapest
 
 


Sziasztok,

Dana, sajnálom a rosszullétet. Kóla szerintem is segít. Natasa jó tippeket írt.

A bölcsiről:
igen, ha az úgy oké, akkor nem kell beadni -viszont van, aki rákényszerül. Pl. mi. Mivel nekem nem volt 180 nap munkaviszonyom, hiszen egyetemi hallgató voltam végig, ezért 3 évig csak a GYES jön, se TGYÁS, se GYED. Na mármost az a 28e forint nem sokra elég. Ezért örülök, hogy csak 2 évesen kell bölcsibe mennie E-nek, és eddig ki tudtuk így húzni. Meg ezt gyereke válogatja - ő pl. kifejezetten unatkozik itthon, kicsi a lakás stb., akármit csinálok vele. Le kell menni, játszótér, emberek stb. Szóval neki szerintem pont hogy jó lesz. Aztán ha nem, ha úgy látom, hogy árt neki, akárhogy is, akkor kivesszük és sztornó.
De Belgiumban élő barátnőmnek 5 hónap után vissza KELLETT mennie dolgozni. Elég brutál. Mert az én 2 évesem már elég önálló, határozott stb. De egy 5 hónapos baba - az még baba :(

Andi,
jobbulást a kislányodnak!
Bajcsyban fogok, már beszéltük is, hogy én Kardoshoz jártam - te pedig Gyopár, igaz? Most Palczert Miklóshoz járok.

Honey,
a te fiadnak is jobbulást -vagy ő már kijött belőle?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Mi is húztuk-halasztottuk a bölcsit, a férjem egy év után talált újra állást, nekem azért kellett közben újra munkába állni, beadni Mirust a bölcsibe. 2 éves 2 hónapos korától ment. Szerintem nem tett jót neki (ezt már írtam is), de mi máshogy nem tudtuk megoldani.
Még egy doleg ezzel kapcsolatban: az is sokat számít, hogy egy nap mennyit tölt a gyerkőc a bölcsiben (anya/apa nélkül). Mivel nekünk munka miatt kellett beadni, ezért rögtön mélyvíz volt. Ha itthon vagyok, és reggel 9-re viszem, 3-kor elhozom, akkor sztem nem olyan tragikus a bölcsi. De ki az, aki munka mellett ezt meg tudja valósítani?:). Én csak pislogok, hogy csak 5-ig van nyitva a bölcsi eleve...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Noémi! Most már dereng! :D Hát, ha egy héttel túlhordod, nálam meg egy héttel korábban jön, akkor pont találkozunk! :)

Bölcsihez annyit, hogy gyakorlatilag hiába adott elméletben a lehetőség,mert vagy van pénzed, de nem látod a gyerekedet, vagy a gyerekeddel lehetsz, de felkopik az állad.
Ráadásul, amit Oui is írt, aki teljes munkaidőben dolgozik, annak nem megoldás az 5-ig nyitvatartó bölcsi (és az ovinál is ugyanez a gáz). És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy egy frissen bölcsibe kerülő kisgyerek hányszor betegszik meg, mire megszokja az immunrendszere a bölcsit.
andi1982
 
 
 
 
 


Andi,
igen, én is erre gondoltam, tök jó lenne egyszerre bent lenni :)

Mit szóltok ehhez a borongós reggelhez? Én 6-kor keltem, mert bejött egy légy, és folyton rám szállt. Hú de idegesített :)

Ma asszem palacsintát sütök :)
Szép napot mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Jujj, de utálom a legyeket! Sajnos a környéken iszonyúan sok van, úgyhogy én rendszeresen ébredek legyek miatt.
Mi 1/2 7-kor keltünk, Nóci valamiért csak akkor alszik sokáig, ha mi korán kelünk - ma persze ő ébredt előbb...

Én tegnap este főztem egy hatalmas adag töltött káposztát, fagyasztok le belőle. Nagytakarítást csinálunk a hétvégén, szóval max. valami gyors süti jöhet szóba. :)

Kellemes hétvégét! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Én már meg is sütöttem a palit, a lányoknak az volt a reggeli!:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Én tegnap du. sütöttem palacsintát :) ma krumplis tészta lesz az ebéd, csemege uborkával.

Én élvezem ezt az idõt, kicsit sok volt már a meleg. Ráadásul jövõ héten szabadságon leszek :D

Kép
Kép
baboca0104
Balatonalmádi
 
 


Dana, tudom, hogy már késő, de tényleg amit a lányok írnak, enni kell! Én mostanában ha nem eszem időben, elkezd a savam jönni és nagyon hányingerem van tőle. Tarts magadnál valamit, ami felszívja, keksz, kenyér, pattogatott kukorica, és akármennyire is nem kívánod, tömd magadba, pár perc alatt elmúlik. Egyébként meg figyelni kell a max 3 óránkénti evésre. ---- Mondjuk nekem ezzel nincs bajom mostanában, konkrétan reggeltől estig zabálok.

Én baracklekvár főzést tervezek mára, 10 kg barackból, úgyhogy nemrég keltem, de lassan neki is indulok a feldolgozásnak, hogy kész legyek vele még időben.

Én is élvezem ezt az időt, már nagyon sok volt az a meleg!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Ja, és az ebéd borsóleves lesz rántott husival (csirkemell). Nálunk kb két hetente rántott hús szokott lenni, mert amikor jön férjem fia, és ő sokáig csak a rántott húst ette meg. Most nem voltunk itthon már egy ideje hétvégén, balcsin voltunk, meg telken és ott bográcsoztunk, és bár nincs itt férjem fia, de mindkettőnknek rántott hús elvonási tünetei vannak :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Szia Viki!Sziasztok Csajok!

Köszönöm, nem késő egyáltalán és igazatok van teljesen, én eddig nem ettem sokszor keveset, hanem csak reggeli ebéd, aztán vagy volt vacsi vagy nem, de tegnap óta három óránként eszek valamit és azóta sokkal jobb :roll: Nem gondoltam, hogy a terhesség ennyire megváltoztatja a szervezetem működését, de be kell lássam, hogy most nem én irányítom a folyamatokat, hanem ez a kis "Alien" :roll:

Nálunk töltött paprika lesz, szerettem volna kókuszgolyót csinálni, de nem kaptam darált kekszet :( így ez most elmarad.

Az AFP-s vérvételem át lett téve hétfő 9 órára és akkor tudom meg az eredményeket is, a genetikait.

Viki! Írtad, hogy nagyon nő a hasad, hát ezzel most én is vagyok, néha úgy érzem nagyon-nagyon feszül, nem fáj csak feszül :) Hamarosan olyan leszek mint egy rozmár.... :lol: :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Natasa, igen amit írtál azok nagyon jó tippek, így is csinálok most már :) köszönöm!

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana, hát az a helyzet, hogy ez nem az Alientől van, hanem normális étkezés is 5* étkezést ír elő... Mindenhol ahol olvasol, ötször kell enni :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: