Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem tudom. Én - bocsánat mindenkitől - pont leszarom ezeket a elveket. Ha valami bajom van, akkor kipróbálom a lehetőségeket és amelyik segít, azt később is előveszem, vagy ajánlom másoknak.

Szerintem baromi fontos amúgy magának a kineziológusnak a személye, ahova én járok, ő nem egy ilyen elvarázsolt fellegekben járó ezoterikus valaki (pedig én bírom az olyat is, nincs vele bajom, sőt), hanem egy nagyon kedves fiatal anyuka, akivel tök jókat tudok beszélgetni. Lehet, hogy egyszerűen csak a vele való beszélgetés az, ami segít, nem is a technikái, amiket alkalmaz. Mindenesetre nekem mindegy, jobban lettem, amikor ott voltam, pedig előtte nagyon rosszul voltam.

Pont az ilyen sarkos vélemények miatt vagyok rosszul amúgy az egyházaktól...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki
Örülök, hogy neked bejött :wink:

Mi nagyon sok mindent kipróbáltunk, többféle alternatív módszert is, amikor a sikertelenségeink voltak... a legtöbb helyen csak azt tapasztaltuk, hogy igazából üzlet az egész. Arra mennek ki, hogy minél több pénzt kiszedjenek az emberből...
Szinte függőséget alakítanak ki az emberben, hogy a gondjaidat ne te oldjad meg, hanem hozzájuk forduljál... és minden alkalom pénzbe kerül...

Nekünk az jött be, az tett helyre, mikor a klinikán dolgozó pszichológushoz jártunk párterápiára, amikor megtanultuk az autogén tréninget.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:40-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Teljesen mindegy, hogy ki miben, kinek hisz... egy a lényeg...boldog gyerekek boldog anyukái legyünk... :wink:

Kép
Amikor ilyen a csemete, tudjunk nevetni... és nem a gyerekkel kiabálni :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Kép

18. hét :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Picasso :lol: És milyen huncut! :wink:
Szép pocak! Az enyémnek is hasonló az alakja, csak kisebb. :D

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Lányok, ti híztatok már? Ha igen, mennyit?

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Ááá dehogy! :D Én semmit....csak nő a hasam, meg a mellem, és közben fogyok. :lol: :lol: :lol: :lol:
Rajtam most így félidőnél 4kiló van. Rózival amúgy a 32. héten már minden plusz rajtam volt. Onnan egy kilót se híztam. Szerintem ez azért van mert erősen alultápláltból indulok, és nagyon sokat tartalékol a szervezetem amíg el nem érek egy egészséges súlyt.
Nem szeretek hízni amúgy. De úgyis lemegy minden szoptatás alatt.

De édes Chloe!!! :) Pocak meg tényleg nem is nagy ikres terhességhez képest!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Én olyan 3 kg-t híztam eddig...

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Éva, két évig jártam pszichológushoz... Hát finoman fogalmazok, ha azt mondom, hogy nem volt ingyen. Szerintem semmiben sem a legrosszabból kell kiindulni, a katolikus egyházat sem a pedofil papok alapján ítéljük meg, a kineziológusokat se a pénzéhes csalók által. Mindenhol van ilyen. Szerintem ezért is nagyon fontos ilyen helyekre (is) mások ajánlása útján menni, így ki lehet kerülni ezeket a nem szerencsés helyeket.
Az autogén tréning amúgy nagyon jó lehet, anyukám is volt, és ő is csak jókat mond róla! Örülök, hogy nektek bejött, én is sokáig elégedett voltam a pszichológusommal, de valahogy a végén úgy éreztem, hogy egy helyben toporgunk csak. Szerencsére bejött a képbe a kineziológus és megtettem a következő lépést (amúgy én is azért mentem el hozzá, mert nem jött össze a baba, vagyis akkor pont túl voltam a vetélésen. Abban a hónapban, hogy jártam nála, terhes is lettem.) De az biztos, hogy biztonságérzetet nyújt számomra, hogy fordulhatok hozzá, és mivel nagyon félek az első itthon töltött időszakoktól, örülök, hogy lesz kihez fordulni, ha baj van.

Kilók: én kicsit kezdem gáznak érezni, de én eddig fogytam, 50-el indultam, jelenleg még mindig 48 vagyok csak :oops: Pocakom már 12 cm-t nőtt, de semmi más nem változott. Az endokrinológus szólt is, hogy következő e-mailes konzultáció alkalmával szeretne hallani a súlyomról... Öööööö, szerintem jól ki fogok kapni :roll: Úgyhogy elkezdtem kicsit hizlalóbb dolgokat enni, hátha. De egyenlőre nem.

Lombikbaba... Ez a kislány egy igazi kis tündér, micsoda mosoly :lol: És igen, egyet értek, remélem mindenki megtalálja a maga segítségét, ha szüksége van rá!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki!

Igen, képzeld, ahova fiam most bölcsibe jár, ott ajánlottak egy kineziológust. Ő itt van helyben, de igazából én sem mertem még elmenni hozzá. Pedig én már ennél sokkal elvontabb helyeken, személyeknél is voltam az alatt az egy év alatt amikor fiamat vártuk. (abban sem hittem, de miután voltam nála sikerült teherbe esnem. Lehet, hogy csak szerencse, de ki tudja) Mindezek ellenére én mindig kivárok az ilyesmivel, meg párom sem támogat annyira az ilyetén döntésekben, szó szerint hülyének néz. :lol: Ő két lábbal álla földön. Nekem meg az a bajom ezzel, hogy egészen pontosan nem is tudom mit takar a kineziológia. A nevelő azt mondta, hogy nem is kell a fiamnak mennie, hanem nekem. :shock: Hát végül párom is rámondta az áment, mégsem mentünk el. Annyira nem gáz amúgy a helyzet, csak abban az időszakban azért gondolkodtam rajta, mert éjszakai felriadásai voltak, üvöltött és alig tudtuk visszaaltatni és a bölcsiben is mondták, hogy pl. konfettit szórtak szét valakinek a szülinapja alkalmából és össze akarták porszívózni és egyedül ő üvöltött, mert félt a porszívótól. Őket meglepte, engem nem, mert itthon is félt, szerencsére már nem.

Súly!

Mióta elmúlt a hányingerem biztos hízhattam, de remélem nem túl sokat. Én nem mérem, védőnőnél azóta nem voltam... :oops:

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Viki majd fogsz hízni. :) Egy 3kilós gyerek meg magzatvíz súlya legalább rajtad lesz. :D Ha más nem is.

Izisz: Nem is szabad mérni magad! :D Mégis kit érdekel? A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Várandósok vagyunk, ezt boldogan kell végigcsinálni, mert a kisbaba viselkedésében sokat számít,hogy a terhesség alatt milyen vagy Te. Ha ilyeneken stresszelnénk már régen rossz lenne.

Ma megyek kismama boltba. Találtam egy tök jót tegnap a baross utcánál. http://bboom.hu/ ezt. Annyira jónak tűnt, remélem találok is valamit.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Jó reggelt!

Pszichológiai tanácsadás terápiás szerződés keretében valósul meg. Ebben rögítenek mindent... cél, feladatok, munkamódszer, körülmények, stb...
Vannak olyan pszichológusok, akik foglalkoznak kineziológiával is :wink:

Én inkább a hagyományos pszichológiát részesítem előnyben. Kineziológia nekem eléggé okkult dolog... én nem vagyok ezoterike :oops: :wink:

Pszichológiai tanácsadás igénybevehető tb-finanszírozással is :wink:

Kép Kép KépKép
tisabelle
 
 


Nálunk nagy az öröm :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgy néz ki, hogy a három fiú mellé érkezik egy kislány :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép KépKép
tisabelle
 
 


Tisabelle, sajnos sem én, sem az ismerőseim nem tudtak elérni tb támogatottat... Vagy aki igen, azt pszichiáterhez utalták, ők meg kb kérdezés nélkül írtak valami gyógyszert, én ezt mindenképpen el akartam kerülni, az eleje óta mondtam, hogy nem vagyok hajlandó bevenni semmit... Egyedül anyu járt egy lelkiismeretes nőcihez, ő meg volt elégedve, de a kiírt alkalmak ott hamar lejártak sajnos :(

Tündi, biztos találni fogsz magadnak valamit, van terv, hogy miket szeretnék venni? Majd hozz képeket :)

Nekem olyan jólesik ez a hűvös végre... Viszont dolgozni semmi kedvem, maradtam volna otthon, jobban esett volna.

Izisz, én elmennék a helyedben, mert ki tudja később még mire lesz kihatással, jobb ezeket letudni. Nem fognak megenni ott titeket :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Tisabelle: kislány :lol: :lol: :lol:

Hízás: eddig 1 kg-t híztam, de sokkal többnek látom (egyáltalán nem érdekel). :wink: Eléggé hízékony alkat vagyok, úgyhogy szerintem lassan beindul a gépezet.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Kép

(Ma készült a kép, éppen telefonáltam.)

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Viki
Én úgy tudom, hogy a nagyobb szakrendelőkben van pszichológiai szakrendelés. (Debrecenben beutaló se kell csak időpontot kell egyeztetni!)
Tapasztalatom szerint, a normális pszichiátarekkel is meg lehet beszélni, hogy nem szeretnél gyógyszert... :wink:

Pitypang
Szépen alakul a pocid!

Kép Kép KépKép
tisabelle
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép
És ekkora a pocakom :wink:

Kép Kép KépKép
tisabelle
 
 


Tisabell: Itt már nem nő kuki! :)) Gratulálok a kislányhoz!! És nagyon szép neve lesz!

Szép pocakok!!! :wink: :wink:

Én végül nem jutottam el a kismami boltig. :(
A villamosom nekiment egy furgonnak...rám esett a babakocsi.... :cry: :cry:
Szerencsére nem lett bajunk.

De most inkább pihenek (főleg,hogy ez az orvosi utasítás) és nem megyek vissza már ma. Majd ha Peti is ráér elkísérni.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi!

:shock: Mik vannak!!! :( Vigyázz magatokra!

Köszi a linket, megnéztem magamnak az oldalt és én is elmegyek valamikor, hátha találok végre valamit a közeledő esküvőre, láttam elegáns ruhákat, felsőket aránylag megfizethető áron is.

Isabelle!

Szuper hírek!! Jól el lesz kényeztetve ennyi fiú mellett!! :)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!


Éljen éljen erősödnek a csajok :lol: :lol:


Tisabellea!Gratulálok a kislányhoz!!!!De jó lesz neki 3 testőre lesz :lol: Apa mit szólt?Fiúk?

Tündi!Vigyázz magadra nagyon!!!!Te jó ég még jó,hogy nem esett komolyabb bajotok mind a 3-ótoknak :cry: Utólag is boldog születésnapot Rózinak!!!

Pitypang!Alakul a poci :wink: :wink: Mikor mész Uh-ra?

Viki!Barátnőm is jár és neki is használ!Két babája elhalt és segített neki,hogy máshogy lássa a dolgokat!Ha te hiszel benne neked használ akkor csak ez a fontos :wink:

Éva!Most kicsit össze zavarodtam akkor neked nem spontán ikrek?Lehet kicsit össze kavarodtam :oops: :roll: Te mikor tudod meg a babák nemét?

Hízás:Én még nem mertem mérlegre állni :oops: Védőnő szerint 0,5kg híztam én még nem érzem de majd most indul be főleg,hogy étvágyam is megnő és nagyon csúszik a szalonna :lol:
:lol:

Július 31-én szerettem volna menni Dokihoz(augusztus 1-jén lesz a szülinapom)de a férjem mondta mi lenne ha már 27-én elmennénk mert akkor Ő is el tudna jönni és együtt tudjuk meg(mert megbeszélem legkisebbemmel,hogy szépen megmutatja mi is van vagy nincs a lába között)a baba nemét :D Augusztus 7-én amúgy is megyek a kórházi uh-ra így nem is lenne olyan közel a két uh időpont!Csütörtökön meg 16hetes vérvétel :? Hű de nem várom eljön anyu is,hogy legyen velem valaki ha elájulok :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Iza
Gratulálok a kislányhoz!

Pitypang
Alakul az a pocak :lol: :wink:

Tünde
Vigyázz magatokra, pihenjél!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kata
Évának lombikbabái vannak (11. old.)
És két kisfiú és egy kislány érkezik nálunk...(20. oldal) :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba, hivatalosan is megszavazunk a csoport jegyzőjének :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Tündi, villamos :shock: :shock: :shock: :shock: :twisted:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Tündi, még jó, hogy nem lett semmi bajotok! Vigyázzatok magatokra.

Lányok, nektek szokott görcsölni a hasatok? Nekem csütörtökön elkezdett bekeményedni, meg szurkált itt-ott. Akkor fel is hívtam a dokit, annyit mondott, hogy no para, pihenjek, magnézium. Aztán két napot feküdtem itthon, folyamatosan éreztem a hasam, nem keményedik, de mindenfelé görcsölget. Vasárnapra jól lettem, tettem-vettem-rendezkedtem. Erre ma megint érzem, hogy nem jó. A doki nekem mindig azt mondja, hogy baj akkor van, ha élénkpiros vérzés van, vagy görcsök, de nem amolyan tingli-tangli érzem a hasam, hanem amikor nem tudsz megmozdulni annyira fáj. Hát ilyen nincs, fizikai fájdalmat nem okoz, csak néha ráparázom, aggódom. De sokszor még ez sem, csak aztán meg eszembe jut, hogy mi van, ha én félvállról veszem a dolgokat. Uh-ra majd csak 30-án megyek, de hétfőn reggel találkozom a dokival a terheléses cukron, ott még rá tudok kérdezni. De azért megnyugtathatnátok, hogy nektek is vannak ilyenek és csak nő a baba, meg a méhem...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Végül zàrás elött sikerült eljutni a bababoltba. Vettem egy vekony farmert. Rövidnacit nem,mert szerintem ezek nem terhesnadragok csak sima gumis derekúak.
Farmerböl is csak 2félea volt 26os méretben. Szerencsére az egyik tetszett. Hnap dobok képet.

Joéjt!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Jó reggelt!

Iza
Gratulálok a kislányhoz!
Szép neve lesz :lol: :lol: :lol:

Pocakok szépen alakulnak! :lol: :wink:

Viki
Pszichológus nálunk a szülészeti klinikán is van :wink:
Oda is lehet menni, nem csak a magánrendelésére!
Görcsök lehetnek. A méh izmai időnként összehúzódnak, amíg nem rendszeres, addig nincs baj... nekem ezt mondta a doktor...
Érdemes nagy adag magnéziumot szedni, meg ha nagyon érzed, akkor egy feles, vagy egy-egy deci bor... (alkohol izomlazító hatású :wink: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:41-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Viki, tényleg próbáld ki a bort, fél deci vörösbor mindent megold. Egy ismerősömnek is is az orvosa ajánlotta, és bevált neki. Persze nem issza non stop, de időnként jó.
Nem tudsz még néhány napot otthon pihenni? lehet, hogy sokat segítene.
Egyáltalán nem szeretnélek ijesztgetni, de nem jár a baj minden esetben élénk piros vérzéssel és hatalmas fájdalommal! Nálad nincs semmi gond, csak úgy általában írom, mert már többször feljött a téma.
A szurkálás viszont tényleg lehet a baba/méh növekedésétől.

Van köztetek valaki, aki - akár korábbi babavárásnál is - 17 hetesen még nem érezte rendszeresen/biztosan a babamozgást? Én most ezért vagyok tiszta para. lebeszéltem magam az orvosról, csak a jövő héten megyek. Számít az, hogy nem vagyok nádszál vékony? sok helyen olvastam, hogy a mellső falon tapadt lepény miatt is lehet ez.

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 



Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Az normális dolog, hogy úgy érzem, mintha a "hasamban dobogna a szívem"? Szóval az, hogy erősebben lüktet valami a hasam környékén???

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Ohh nekem folyton fáj a hasam alja egy vonalban. Már megszoktam. Biztos közre játszik az is, hogy napjában 100x emelek fel egy 10 kilós gyereket.

Pitypang: Én Rózinál 18+ valahanyadik napon éreztem először. Addig semmit, és mire rendszeres lett az sok idő volt. Mondjuk Ő később is csak este volt aktívabb...sokkal nyugisabb baba volt mint tesóka.

Nadrág: végül ezt : http://bboom.hu/BAHAMAS_JEGGING vettem meg. :) Tök zsír!!! :D Most is ebben feszítek itthon. Hátha megtetszek a mosógépnek.

Fotók: (amin gáz volt a fejem levágtam) :lol: :oops:

Kép

Kép

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tündi!!! Mekkora a pocakod!!! :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Pitypang
Még én se érzem rendszeresen a babák mozgását. Pedig nálam nagy a tömeg! Nagyobb az eély, hogy a sok kéz, láb nekiütődik a méhfalnak.
Nekem a doktor azt mondta, hogy akkor érzem a baba mozgását, ha az a méh belső felületéhez ütődik... elég erősen, hogy a mozgás hullám formájában terjedjen az én szöveteimben...

Tünde
Szép nagy a pocakod!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:42-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


Köszi, Éva!!! :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Borzalmasan álmosító ez az idő!
Az előbb elaludtam a szőnyegen. Rózi meg leült, nekem dőlt és tévézett addig. :) :)

Kistesó ma nem rugdal, hanem bukfencezik...furi, hogy már köldökvonalnál érzem. Egyre nagyobb!

Kéne valamit vacsorázni, de semmi ötletem sincs.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Férjem ilyet kap vacsorára (én majd vmi light-osabbat): http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=28311633

Lilypie Second Birthday tickers
pitypang2
 
 


Végül semmit se vettem. :D Szóval szendvics volt a vacsi.

Rózi szétkente mindenhol a vajkrémet. :)

Első babások tervezitek már a babaszobát?

Ééés végre betöltött 20. hét. :D

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Tünde
Gratulálok a félidőhöz! :lol: :lol: :lol: :lol:

(Ha úgy nézem, valószínűleg én is túlvagyok már a félidőn. :wink: Bár jó lenne, ha nem...)

Pitypang
Jó ötlet, hogy mit is főzzek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dreibabys 2012.10.23 19:42-kor.
dreibabys
Hajdúböszörmény
 
 


3 babóval már azért simán lehet. Ha a 38. hetet nézzük az egész szép idő lenne!

Megvan a kövi UH időpontom! Aug 2. És akkor utána szeptemberig elvileg nem megyek már.

Panndi????? Nagyon eltüntél!

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Pitypang
Nekem ez a második terhességem, ikreket várok és a 17. hét betöltése után éreztem először a babák mozgását. Rendszeresen még nem érzem... igaz, nem is figyelem minden rezzenésüket árgus szemekkel :oops: :wink:
Majd lesz olyan időszak, amikor majd azt fogjuk kívánni, hogy kicsit maradjanak nyugalomban, ne Alient játszanak....

Tünde
Szép nagy pocakod van!
Félidő :lol: :lol: :lol: :lol:

Sokan eltűntek. Remélem, csak nyaralnak.... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok!

Én megvagyok, csatolok két fotót :D Kép Kép

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana
Alakul az a pocak :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba :D :D :D Hát igen, látom én is a különbséget a "hájpocak" meg a "terhespocak" között :roll:

Drukkoljatok, pénteken megyek AFP vérvételre és valószínű akkor lesz meg a genetikai kombinált teszt eredménye is. Remélem minden rendben lesz.

A nemét még mindig nem tudjuk :( de azt mondta a doktornő, hogy ha megyünk legközelebb aug.3-án addig forgatjuk amíg nem mutatja meg :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Dana: Szépen növöget a pocakod! Már 17. hét!!
Aug 3 már mindjárt itt van.

Tegnap tök jó rövidnacit vettem a Pink! nevezetű boltban. Ugyan ők nem is sejtik, de ez terhesrövidnaci. Tökre megörültem neki. Így már van minden a nyárra, mert fürdőruhát is vettem. Télen meg majd látom, annyira szerintem nem lesz hideg még dec elején, hogy nagy dolgokat kelljen vásárolni.

Ma jön öcsém...tesómék nem akarják hazavinni, így csak kidobják itt, majd jön velünk vasárnap. Remélem nem lesz nála 4 teniszütő, mert így is nagyon sok cuccunk lesz a nyaralásra.

Tényleg jól eltüntetek megint.Barbcsi? Viki?

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Itt vagyok :) Most értem be dolgozni, nincsenek ma bent a főnökök, úgyhogy úgy döntöttem, hogy egy órával később is elég beérni... Semmi kedvem a munkához és azért nem is írok mostanában olyan aktívan, mert egész nap ezerrel melózom :( Féléves zárás, könyvvizsgálat van nálunk, nem lehet kummantani, lefoglalnak egész nap! De már csak pár nap és vége.

Elég feszült vagyok mostanában, mert jövőhét szerdán elutazunk, ugyanis a férjem szombaton részt vesz az IronMan versenyen, idén először csinálja meg egyben ezt a távot, és hát én meg idegeskedek mindenen, hogy én hogy fogom bírni az egész napos segítést neki, meg hogy ő hogy fogja bírni, hogy ne legyen semmi baj, milyen lesz az idő. Ráadásul anyuék is itt össze vissza kavarnak, hogy most jönnek, vagy nem, már ez is kezd idegesíteni. Valamiért tök feszült vagyok és mindenért két perc alatt a plafonon vagyok :(

Ma hozott a kolléganőm egy nagyon szuper terhes farmert a turkálóból, 800 forint volt :) Nagyon boldog vagyok, az első igazi terhes ruhám!


Lányok, ti nem érzitek úgy, hogy gyorsan megy az idő? Szerintem úgy száguld!

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Viki: A hormonok!!! :D Ilyen ez.
Melóhoz kitartást! Mindjárt hétvége!!!

Idő: Hát...én nem érzem így, pedig már lassan augusztus! :( és tényleg már eltelt a terhesség fele. És a nyár mindig rohan.
De egy gyerek mellett már hozzászoktam, hogy eltelik gyorsan az idő. ez az egy év is úgy eltelt. :(

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Az idő szalad... olyan gyorsan felnőnek a gyerekeink... :oops: :cry: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ééés van nála 4 tenisz ütő! :D Meg egy marha nagy adag szennyes!!!!
Szóval vasárnap hajnalban 3felnőtt, egy babakocsi, és rengeteg táska (4-5 utazó) fog nem felférni egy büdös mávos vonatra.

Előre elkeserít a helyzet. Nincs kedvem visszajönni, de Uh, meg leánybúcsú is lesz, szóval nincs sok választásom.

Éééés esik. :) Annyira jó! Na megyek pakolni, meg fürdeni.

fairytale20
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi pár napra elutaztunk Pozsonyba, gyorsan kimostam és hétfőn indulunk újra egy hétre Törökországba, már alig várom! Ez lesz a mi igazi nyaralásunk, párom sem dolgozik, csak mi csak kikapcsolódás, fürdés és városnézés. :)

Tündi!

Te jó ég, vonattal mentek a sok cuccal és babával, hát nem irigyellek titeket. És ki is az illető aki csatlakozott hozzátok, mert nem értettem, hogy a tesódék kirakták nálatok az öcsédet. Hány éves az öcséd? Ezek szerint több tesód is van? Lehet, hogy már írtad, csak én maradtam le...

Viki!

igen az idő rohan és folyton ezt érzem, napról napra, minden nap úgy elszalad. A nyár meg főleg, mindjárt kezdődik az ovi, bölcsi, aztán már itt a Karácsony. Ez mindig így szokott lenni, hipp-hopp elrohan. Én már most azon gondolkodom, hogy mikor kellene felhíni az asztalost, hogy csináltassunk galériát a gyerekszobába. KArácsonykor megszületik, tavasszal már kinövi a bölcsőt és kellene még egy ágy a gyerekszobába. (mi galériás megoldással oldjuk meg, hogy megmaradjon a hely lent a játékra.) Aztán lassan eljön az az idő, amikor a kiveitelezővel kell újra időpontot egyeztetni, hogy bővíteni kellene a házat, mert a gyerekeknek kellene külön szoba. :) Hát így megy ez. (és akkor még a negyedik gyerkőcről nem is beszéltem, mert azt még meg kell gondolni, bár ahogy magunkat ismerem....)

NA, mindjárt rákeresek, mi az az IronMan verseny, mert fogalmam sincs. :)
Ne idegeskedj, nekem az szokott beválni, hogy ha valamit nem én szervezek, akkor teljesen mindegy, hogy idegeskedem-e, vagy sem, szerintem felesleges, inkább hagyom, hogy sodorjanak az események. ;) Ha meg én szervezem, akkor úgyis minden úgy lesz, ahogy én akarom, maximum hagyok üres járatot, ha valaki vacilál, vagy borítani szeretné a programot. És nem bánom, ha valami nem lesz tökéletes, senki nem vetheti a szememre, hiszen én mindent megtettem, ő az aki borította a dolgokat, mert nem tudta időben eldönteni mit szeretne. Ennyi.

DAna!

Drukkok mennek, bár szerintem már túlvagy rajta. :) CSak azt nem értem, ha csináltok genetikai kombináltat, akkor minek az afp? Én úgy tudom az afp egy teljesen bizonytalan vizsgálat, ha meg van mellette egy jobb akkor minek?? Én is csak azért mentem el, mert akkor veszik le a hepatitis szűréshez is a vért, akkor meg már mindegy mennyit vesznek, tőlem vizsgálódjanak, legalább nem kell vitázni sem a dokival sem a védőnővel. VAgy nektek is néznek mást is ilyenkor?

Pitypang!

A dokik a 20. hét környékére mondják, hogy akkorra várhatóak az első magzatmozgások. Én is a 17. hétben vagyok, 3. baba és néha érzem gyengén főleg alul.

A hasam nem görcsöl, de van másfajta fájdalmam, ami eddig egyik gyereknél sem volt, igazából behatárolni sem tudom, hogy mi lehet, gondoltam a csontomra, de most épp az a variáció a fejemben, hogy a régi sebem a császáros, vagy valami belső dolog (kivették a petevezetőmet) sugárzik a szemérem részre. Néha aludni sem tudok, vagy nap közben semmilyen pozíció nem jó. Doki nem tudott rá mit mondani, neki még a csontos variációt mondtam el, porcerősítőt javasolt. De inkább nem szedek semmit, mert abban sem vagyok biztos pontosan mi bajom van. Egyet már megtanultam, várandósság alatt különös dolgok történnek, úgyhogy nem izgulok addig tényleg amíg nincs vérzés. Eddig nekem mindenféle és fajta fájdalom elmúlt a szülés után, úgyhogy bízom a legjobbakban. (kislányommal a derekam akart leszakadni a végefelé)

És jók a fotók, szépek vagytok! :)

Tündi!

Érdekel a rövidnaci is, ha még tudsz feltenni képet a nagy pakolás közepette! ;)

Kép Kép Kép
izisz7
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: