Új privát üzeneted érkezett!

Henka jajjj, annyira sajnálom :cry: :cry:
Azért várjuk meg mit mondanak a dokik, talán csak elszámoltak, azért nincs szívműködés..!! Ne add fel a reményt...!
sipiné
 
 


Henka! Nagyon sajnálom!! Most gondolj arra, hogy ott van neked az egészséges kisfiad. Vigasztaljon ez a tudat!

Kép
szly27
 
 


Ibm:most 7 hetes vagyok,azt hiszem okt 23.-án fogant,a szerint 6.hétben vagyok.Holnap reggel kell befeküdnöm,gondolom végigvizsgál az összes orvos.A multhéten a CRL 6,1mm volt most azt mondta hogy a petezsákban 1 embrio van 4mm.
Nem tudom ezek szerint biztosan elkezdett sorvadni.
azt mondod nem fájt a műtét?A vérnyomásom magas volt ez miatt nem hiszem hogy altatásban végeznék.Csak bódítót adnak.
Nem tudom mikor jöhetek haza,de már most ki vagyok lelkileg.
Mennyi ideig tartottt a beavatkozás?
Ha nem változik a helyzet 2 nap alatt szerintem szombaton megcsinálja az abortuszt.Köszönöm hogy aggódtok értem nagyon fogtok nekem hiányozni.!!

KépKép
henka76
 
 

 
 

érdekes, mert szerintem 5 hetesen nem is láthatta az embriót, nem még hogy 6,1 mm legyen, szerintem az túl nagy. nem gondoljátok???? ez a 4 mm, meg épp megfelelő egy hat hetes terhesség méreteinek!!
javítsatok ki ha nem jól gondolom

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Henka - annyira sajnálom! Azért én még bizakodom!! Nekem júniusban volt... hát... hasonló esetem. Nem fáj a műtét és hamar végeznek. Normális esetben 3-4 óra múlva hazaengednek. Gondolunk rád!!! Vigyázz magadra!
Vendég
 


Nagyo sajnálom Henka! Szlynak igaza van,ha hazajössz ott lesz a drága kicsi fiad,aki ha lehet most még többet fog jelenteni neked mint eddig! Nemtudom mit értesz a bódítás alatt,nekem rövid altatásban végezték.
Kaptam egy inj-ót és már aludtam is, a szobában ébredtem fel,azonnal ebédeltem,ittam és lementem cigizni!
Szerintem nálam jobban nincs aki féljen a kórháztól de hidd el,hogy ha lehet ilyet mondani ez nem fáj,nem érzel semmit csak alszol egyet.
Lelkileg más téma!
Hidd el tudom mit érzel,de tényleg gondolj pici fiadra,most csak ő adhat neked erőt!
A doki is mondta,hogy valószínűleg elhalt?
Nekem csak 8 hetesen mondták az első méretet ezért nemtudok mihez viszonyítani,és a szívdobogás is akkor volt először!
Azért én még bizakodom,hogy erős az a baba!
Nagyon várom már,hogy újra jelentkezz!
Kitartást és nagyon nagy lelkierőt kívánok neked!
Gondolni fogok rád és várjuk az eredményt!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Hát nem tudom, Henka, én azért lehet, hogy elmennék egy másik nőgyógyászhoz is, mielőtt megcsinálják az abortuszt... Mi van ha valamit elnéztek? Amikor 6 hetesen voltunk először orvosnál, a petezsák 22 mm volt, nem biztos, h. a 7. hét elején még látszik a szívműködés.. Most, a 8. hét elején mondta a doki,h.van jó szívműködés....
sipiné
 
 


Sziasztok!
Henka:Nagyon,nagyon sajnálom,ami történt :( Hatalmas lelki erőt kívánok,hogy átvészeljétek,és majd ha a lelki dolgokon túl lesztek,próbálkozzatok újra-szerintem,és mi visszavárunk,mindegy mikor lessz a baba.Addig is gondolunk rád,és kitartás.

Szerintem is menj el egy másik dokihoz,mielőtt abortusz lenne-biztos,ami biztos.remélem jelentkezel még!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hello KIKE:Most hogy befekszem a kórházba a főorvos fog megvizsgálni úgyhogy ő már csak látja a dolgokat.Úgyhogy másik doki is fog látni.Nyugi.

De most reggel megint véres volt a papír szerintem elintézi a természet ./bár úgy lenne!/Mert olvastam ha elhal a baba egy pár napon belül a szervezet kilöki.nekem lehet hogy csak a héten halt el ,és most van itt az ideje a távozásnak.

Mindjárt indulunk!Azért félek hogy mi lesz,nem kellemes érzés mikor 8 orvos nézegeti az embert

Szorítsatok,egy pár napig biztosan bent leszek mert a vérnyomást akkor is be kell állítani ha már nem lesz babám!! :cry:

Vigyázzatok magatokra,mindenkinek jó egészséget.
Én nem szeretnélek elhagyni benneteket ezek után sem ,ha nem bánjátok!!!! :cry:

Sziasztok.

KépKép
henka76
 
 


Szia Henka:Nagyon szorítok neked!!
Reméltem hogy azért velünk maradsz,ennek nagyon örülök :wink:
Amint tudsz,jelentkezz-kitartás!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Majd mi is segítünk átvészelni,kibeszélheted magad,tudod,mi mindig meghallgatunk,és veled vagyunk!!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Henka +++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Bizti csak elbujik hogy ne piszkálják anyian picit megnyugszol aztán majd lesz szép nagy szivhang
anha
 
 


Jobb reggelt mindenkinek!

Hahhh, annyira sajnálom a Henit! Gondolom már elindultak a kórházba. Nem sokat aludtam az éjjel, sokat gondoltam rájuk, meg az én júniusi vetélésemre. Hát, nem kívánom senkinek. Sajnos nem nagyon lehet megúszni a műszeres befejezést akkor sem ha "a természet megoldja". Nekem sem láttak már semmit odabenn és ömlött belőlem a vér, de akkoris megcsinálták. Előszedtem a régi papírjaimat. Nagy valószínűséggel én a 7. hétben voltam, 6-án azt írták 48mm . Nem volt szívhang, azt mondták szerintük még csak 5 hetes. Másnap már 41mm volt. Akkor már lehetett sejteni hogy mi lesz. Ez délután volt, hajnalra már semmi sem látszott. Azért remélem Henkának mégsem kell ezt átélnie. Tényleg "csak" lelkileg volt nehéz, de piszkosul! Még jó hogy van már egy kisfia, akivel vígasztalódhat!!
Én pedig, ha azt nézem, hogy 3 hónap múlva újra terhes lettem, még szerencsésnek is érzem magam! Na, suttyomban azért én is kipanaszkodtam magam! :? :oops: Bocsi lányok!

Na, valami vidámabb téma? Mit fogtok ma csinálni :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma megyek 11-re UH-ra! Remélem minden ok lesz, majd beszámolok.

Most hirtelen akkorát nőtt a pocim, már egyik régi nadrágom sem jó rám. Vagy éppen be lehet gombolni, de akkor ne üljek- vagy guggoljak le benne.

Rolcsi még alszik, addig gyorsan lefürdök, megmosom ahajam.

Tegnap megkapta az ajándékokat a Mikulástól. Olyan édes volt. Úgy örült nekik.
Néha olyan hülyeségeken jár az eszem. Nem tudom hogy fogom majd tudni megosztani a szeretetemet a két gyerek között. Olyan elképzelhetetlen ez még számomra.
Ti (akinek van már manója) hogy vagytok, vagy voltatok ezzel? Lehet csak én vagyok ilyen?

Na sietek mielőtt kiabál az uraság!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Én tegnap voltam vérvételen, minden oké, szerencsére!


Ibm: Láttam, hogy te is a Jánosban fogsz szülni, kinél?

Szly: Nekem a lányom pont tegnap mondta, hogy ő mégsem akar kistestvért, mert akkor őt nem fogom úgy szeretni, mint idáig!
Mondtam neki, hogy dehogynem, de nem igazán tudtam meggyőzni!

Na indulok, mert még elkések.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patr 2011.11.04 14:12-kor.
patr
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Én is nagyon sajnálom Henit,de azért az jó dolog,hogy ott a kisfia!
Várom már,hogy jelentkezzen,de az még biztos pár nap! :cry:

Szly! Nagyon drukkolok,biztos minden rendben lesz! :lol:
Várjuk a beszámolót!

Megy ma még valaki?

Wera! Ma nem lesz nagy program,illetve nekem elég nagy lesz!
Kell főznöm,de még nemtudom mit! Kivettem csirkemellet a fagyasztóból mire kiolvad majd kitalálom,levest tutira csinálok,azokat nagyon szeretem!
Mosnom kell,összepakolni,postára menni feladni a fizetnivalókat!
Hamar elfog menni a nap! Ja,és a legfontosabb feladatom: A BABANET!!!!!!!!!!!!! :lol:

Többiek? Program mára?

Kép


Kép
ibm
 
 


Patr! Az és dokim még csak most kezd ott,a Rókusban dolgozott,de mivel az megszűnt ezért valószínűleg ott lesz a helye!
Ha mégsem akkor megyek utánna! :lol:
Úgyhogy még hivatalosan nem az a munkahelye!
Tiédet hogy hívják?

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera! Nem semmi a kiscsaj, nagyon aranyos. Volt olyan amit hirtelen még én sem tudtam volna.

Kép
szly27
 
 


Wera! Durva a videó!
Nem hiába mondják,hogy könnyen tanulnak a gyerekek! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Henkának NEM LEHETETT 61 MM A CRL 7 HETESEN!!!!!!!!!!!!!! :shock:
Hiszen ez kb.12-13 hetesnek megfelelő ülőmagasság!

Itt valamit nagyon elnéztek!A második adat lehetett a jó!
Nekem is 9 hetesen látták először a szívcsőpulzációt!!

Remélem ez csak valami tréfa!Mondjuk nem a legjobb tréfa!
Szegényt nagyon sajnálom....

Kép
orsitigris
 
 


Orsi - igen! Én is ezért nem értem! Szerintem az az egész petezsák mérete lehetett, nem? MIndenesetre furi...

Tényleg! Nem is mondtam még! Sikerült kinyomoznom ki a védőnénim. Holnap randizunk. Remélem ari lesz! :) Végre nekem is lesz kiskönyvem!! Juppijéé!

Én ma mosok, meg csinálni kéne vmi kaját is, de fogalmam sincs mit. Valami ötlet :?: Mindenképp vmi nagyon egyszerű kéne. Lassan 3 hónapja nem főztem, ha a heti 1 sütikészítést nem számítom... :oops:

IBM- én is megszívtam a táppénzzel! Dettó mint Te! 28-án adtam le, mert azt se tudtam mi van! :? Nemtom mennyit fogok kapni, főleg hogy én csak minimálbérre voltam bejelentve, a többit kézbe adták :x

Tudja valaki hogy mi van akkor ha a táppénz ideje alatt megszűnik a határozott idejű munkaszerződésem :?: :?: :!: Hová kell utána mennem? Vagy hogy lehetne ezt kideríteni egyáltalán? Halvány fogalmam sincs ezekről a dolgokról... :roll: HELP!
Vendég
 


Nekem 6-7 hetesen volt a CRL:5.7,és láttuk a szívcső pulzálását,a doki azt mondta a szív csak később alakul ki.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Kismamik!

Wera, ez a viedó... Nagyon cuki a kiscsaj rajta :lol:

Nekem most 8 hetesen azt mondta a doki,h.CRL 18 mm...

Henka, nagyon szorítok és soksok lelkierőt kívánok! :cry:

Amúgy képzeljétek! A mostani leletek szerint a vércsoportom RH +, viszont az oltási kiskönyvemben RH - van!!!!! Most akkor melyik az igazi?! :shock:
sipiné
 
 


Hát nekem sem lesz nagyon izgi mára a programmom: itt vagyok a munkahelyemen és dolgozo. Már amikor :P :lol:
Utána találkozom egy barátnőmmel, aztán megyek haza, vacsikészítés és pihenés :)
sipiné
 
 


Sipiné:szerintem járj utána a vércsoportnak,nehogy gond legyen belőle.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Igen, Kike, mindenképp. Két hét múlva megyek kontrollra, majd megkérem a dokit, h.küldjön el mégegyszer, mert elég durva lenne, ha elírták volna... Igazából mindegy hol írták el, mindenképp durva... :roll: Szerencse,h.eddig nem volt gond ebből!
sipiné
 
 


Amúgy mizujs Veletek, hányinger még megvan?
Én úgy tűnik tényleg megúszom :lol:
sipiné
 
 


Úgy tűik,nekem bejön a B6-valamivel jobban vagyok :lol: remélem nem kiabálom el :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Akkor lehet,h.én azért nem vagyok rosszul? :roll: Velem a doki kezdettől fogva szedeti a MagneB6-ot...
sipiné
 
 


Örülök,h.jobban vagy! Legalább karácsonyra rendbe jössz és lehet jókat kajálni majd :lol:
sipiné
 
 


Sziasztok!

Orsitigris! Nem 61mm-t írt Heni,hanem 6,1-et.
És ebből lett később 4 mm.
De azért így is remélem,hogy tévedtek és él az a babó!

Én készvagyok a rendrakással meg a mosással.
Mostmár "csak" valami ehetőt kéne összehozni!
A leves tuti,másodiknak gondoltam csinálok a csirkemellből egy kis pörit galuskával!
Még sose csináltam,remélem fincsi lesz! :lol:
Na húzok is a postára meg a közértbe,majd jelentkezem 2 csirkemell között! :lol:

Sipiné! Ez tényleg elég gáz!
Kiváncsian várom mi az igazság!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sipiné:köszi,remélem tényleg úgy lessz,és bezabizhatok :lol:

Holnap megyek dokihoz,remélem minden rendben lessz,már most ideges vagyok,szerintem este se fogok túl sokat aludni.Jó lenne ha csinálna UH-ot is,de szerintem nem fog.Azt meg mégse mondhatom,hogy nem-e lehetne egy UH-ot csinálni,csak hogy tudjam jól van-e :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én is csirkemellre vágyom,este lehet hogy elmegyünk vacsizni,remélem nem leszek rosszabbul,mint most,aztán eszek finomat. :lol: Csinálni lusti vagyok,úgy nincs energiám semmihez :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én is elfáradtam rendesen!
A galuska szuper lett,a leves meg a pöri még fő,de remélem az is fincsi lesz!
Úgyhogy most a változatosság kedvéért lekváros kenyeret eszem! :lol:

Kike! Már elég régen voltál dokinél nem?
Szerintem csinál uh!
Bár én magamból indulok ki,de nekem volt előzmény és így hetente, 2 hetente mindig megnézte!
Remélem neked is csinál és aztán még 2 hét és mehetsz a 12. hetire ugye?
Tök jó! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Én még dokinál se voltam,kivéve amikor véreztem de akkor is csak UH-ot csinált,meg nem vizsgált-akkor voltam 6-7 hetes.Most megyek először rendes vizsgálatra,amikor megmondja hogy hol tapad a lepény,meg ilyenek,sajna nem hiszem hogy csinál UH-ot.Nem szokott ,csak a kötelezők vannak,meg ha valami gond van.De igen,még pár hét és jön a 12.heti UH. :)

Kérek én is galuskát,meg pörit :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hányinger az múlóban,már csak az állandó undor érzésnek kéne elmúlnia a torkomban,és szupi lenne :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, szerintem nyugodtan kérdezz rá,ha nem akar UH-t csinálni. Én ahányszor voltam orvosnál, minden alkalommal csinált... Mi mást vizsgál rajtad? Honnan tudja különben, h. minden rendben? :) Kézrátételből? :wink:
Ibm, engem is kéthetente hív vissza a doki, pedig nekem nem volt előzményem... Legközelebb dec. 17-én megyek, utána meg kb két hét a 12. heti uh. Nem baj, én örülök neki, ha láthatom,h.jól van a kis picuri :lol:

Én is most ebédeltem, zöldborsós rizst, husival, fincsi volt :D Milyen lett a pöri?
sipiné
 
 


Ok,majd rákérdezek :wink: Zöldborsós rizs,meg husi is jöhet :lol: :wink:

Három éve ,amikor a magán rendelőjébe jártam,ott se csinált mást,mint megnézte hogy mekkorát nőtt a méhem,meg hogy a méhszáj zárt-e-azért megkérdem :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hm... hát minden orvos más.... :shock: De hát akkor is csak 3 hét és mehetsz a kötelezőre :D

Kaját küldök, vigyázz az ablakra :wink:
sipiné
 
 


Hú csajok,még csak belekóstoltam de nagyon fincsi lett!
Már fel is hívta az uramat és eldicsekedtem vele!

Kike! Nyisd az ablakot,küldöm a hammot! :lol:
Úristen,már nem is emlékeztem,hogy nem voltál! Hogy bírtad ki eddig?
Én a pozitív teszt után rohantam,mondjuk nem volt túl jó tényleg mikor azt mondta,hogy nem lát még semmit,bármi lehet de azért kezeljük úgy,hogy terhes! :cry:
Örökkévalóságnak tűntek a hetek,de hamar elment az idő!
Akkor szerintem pláne,hogy fog csinálni!
én pont azt hallottam,hogy nem nagyon szeretnek vizsgálgatni csak ha gond van,inkább uh-al figyelik! Ez mindenkinek sokkal jobb!
Hányra mész holnap?

Egyébként a Magne B6-ot én is szedem kb. 5 héttől,3X2-be,de semmit nem ér! Olyan hányingerem van állandóan,hogy az valami kegyetlen! Nemtudom mi lenne ha nem szedném! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Hová tűnt mindenki?
Olyan álmos vagyok és megint tök hányingerem van,nem is tudtam enni csak levest! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Én kicsit bekómáztam igy kaja után.. csak ülök és nézek ki a fejemből :lol: Ha lenne itt a közelembe egy ágy, tuti behorkolnék rajta....
Szerintem aludj egy nagyot, utána a hányinger is kisebb lesz! Én is úgy ennék egy kis finom levest.... :roll:
sipiné
 
 


szia mindenki :D
jöttem angolról, hulla vagyok
este megyek a dokihoz.szerintetek ha megvizsgál nem lesz baj már?? :shock: aggódom
én szépen megkérem hogy csináljon jövőhéten is uh-t :oops:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!
Milyen volt az angol?
Bocsi lehet,hogy kihagy az agyam,de tegnap voltál uh-n nem?
Miért kell ma menned? Bocsi,de nemtudom :oops:
Szerintem nem lesz baj ha megvizsgál,de nemtudom miért akar vizsgálni?

Kép


Kép
ibm
 
 


http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

nekem azt mondták ezt nézzem, ez alapján pedig a henkáé nem stimmel valahogy.

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


a crl-je 5 hetesen nem is látható, nem még hogy akkora legyen :? na mindegy csak engem egy kicsit bosszant a dolog :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


tegnap voltam, de m ivel ő az uh-s, így nem igen lehet róla beszélni semmiről, így mondta hogy, ma vagy jövőhéten menjek el a magánrendelésére, én meg mondtam hogy inkább ma. mertha jövőhéten megyek akkor már nem tudjuk uh-n megnézni, én meg nyugodtabb lennék,
szerinted fölös mennem ma? esetleg mondhatna valamit, ti annyi mindent tudtok, szedtek, én meg semmit sem, esetleg vérvétel? vagy az korai még? :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


az angol fárasztó :shock: aludni tudnék rögtön most :? de lecke van egy csomó......

ja megvizsgálni meg úgyis megkell, mert egy csomó fdolgot úgy érez, állítólag, uh-n nem lát mindent :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


van egy kis folyásom is, érdekelne szedjek e rá valamit :? mert valahogy nem tudok már semmit se :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?