Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajszik! :)

Vera! Én annó császárszalonnát ettem lilahagymával, cukros meleg tejjel. :shock: Este 11-kor. :lol: Most meg nem bírnám enni. :) De akkor olyan jóízűket ettem.
Edd azt amit megkívánsz! Annyit amennyit megkívánsz. Szerintem terhesség alatt kár az alakra vigyázni, legyen az a 9 hónap minden téren isteni jó. Fincsi kaják, apácska kényeztetése, sok-sok pihi........aztán lehet majd kifulladni a bébitől és lefogyni a sok rohangálásban. :) Lehet hogy másnak más a véleménye, de ha én éhes vagyok és nem ehetek nem vagyok boldog. Azt mondják a terhesség utáni hízás is alkattól függ, lehet állandóan diétázni lehet le sem jön, aki meg mindent összeevett pár hónap alatt leadja. :) Szóval tessék csak mixelni. :):):)


Van egy nagyon jó oldal: www.ciklus.hu Itt regisztrálni kell, és egy két adat kitöltése után saját naptárat vezethettek. Szól e-mailben mikor fog megjönni, mikor van középidő, kiszámol mindent egy kis táblázatba is, sőt még az ébredési hőmérséglet vezetésére is van lehetőség, sztem még az ovi. időt is berakja. :):)
Kukkancsátok meg!


Sok sok puszi!!!!!
Kellemes hétvégét!!!


Pusz
Nyusz 8)




iwiw: Angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Hello!

Látom ma is passzívak voltunk :?
Nagyon-nagyon meleg volt ma és most is az van :(

Jó éjt :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem voltam mert kicsit zűrös napunk volt!
Reggel kontinert hozattunk mert már volt egy csomó sitt meg szemét a lakásfelújításból!Ezt ugye meg kellett pakolni! :?
Délután pedig évzáró,bizi osztás!Ez 4-7 ig tartott mert Alex tanárnőjét búcsúztattuk :cry: aki már leadja őket hiszen felsősök lesznek!Aztán rohantunk vásárolni mert Zinának ma tartjuk a szülinapját!(Eddig nem volt rá idő!Mindíg volt valaki aki nem ért rá!)
Este fél 12-kor kerültem ágyba! :(
Úgyhogy kicsit hulla vagyok és még vár rám a mai vendégsereg! :roll:
Mondjuk a kaját megoldottam!!Rendeltem hidegtálat! :)
Csak hát össze kéne dobni a kertet meg a lakást mert ahogy elnézem ebből még eső lesz!!De akkorhülyét kapok! :x

Vera!
Köszi!
Remélem jól vagy! :lol:
Szerintem viszont azért terhesség alatt sem mindegy mit eszik az ember!Mert lehet,hogy terhesség alatt nem foglalkozik annyit az ember a súlyával,de bizony egyszer vége lesz!A kilókból pedig marad bőven! :( Kép

Na megyek rámolni!
Sziasztok
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Alziza!
Látom, zajlik Nálatok az élet rendesen. Azért holnap pihenj is egy kicsit!

Szerintem a hízás alkati kérdés, Barnával 5 kg-ot, Márkkal 7 kg-ot fogytam az elején, így nem kellett a végén számolgatni a kilókat. Most 2 kg-ot fogytam eddig, de lesz ez még több is. Perdig eszem, most is benyomtam egy jégkrémet ebéd előtt. :oops:

Szép hétvégét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Alziza!
Ahogy így elmondtad a mai/tegnapi programodat épp azon gondolkoztam, hogy ez a legjobb fogyókúra. Jó bulizást kívánok mára!
Boeske!
A hányingertől fogytál? Én mostanában a tejtermékeket (túró, tejföl, joghurt, sajt) kívánom minden mennyiségben, meg a gyümölcsöket, bár estére jó lenne egy kis sült husit is enni salátával.
Mérlegre már régóta nem álltam, mert nem akarok elkeseredni, mindig arra gondolok, hogy volt egy kolléganőm, aki nagyobb darab volt nálam és ő egészségesen kihordta a fiát. Persze azért valamennyire odafigyelek erre, de ha a manó vanília fagyit akar enni akkor nem akadályozom meg ebben :lol: .

Na megyek én is! Jó hétvégét mindenkinek! Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Mindenki hazament!Lefektettem az összes gyerekemet,elmosogattam és nagyjából rendet raktam!
Gondoltam míg a férjem zuhanyzik Rátok nézek!
Nem sok minden történt!

Boeske!
Én mondjuk elég sokat híztam Alexnál pláne(22 kg),de mindíg sikerült lefogynom!Zinával 13kg-t híztam,Zalánnal 9-et!
Nekem például nem a súlyommal van a gondom,az nem sok 53kg csak az ember itt-ott kicsit "amorf " lesz!
Erre ismerőseim mindíg azt mondják,hogy 3 gyerek után mit akarok?
Hát igen!De nincs mindíg velem mind a három!Nyaralás közben pedig csak fel kellene venni a fürdőruhát! :( Gondoltam,hogy a hasamra tetováltatom,hogy NEKEM 3 GYEREKEM VAN!(csak viccelek)
Na mindegy még van egy hónapom nyaralásig!

Szerettem volna képet feltenni de valamiért nem enged!
Na mindegy!

Sziasztok!
Vendég
 


Kép

Na most hátha sikerül!

Ez Zina tortája: Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.07 12:22-kor.
Vendég
 


Vera!

Igen, még nem hánytam szerencsére, de így is fogyok. Inni már csak vizet tudok, minden mástól rosszul leszek. A gyümölcsöktől szintén.
Hú, látom már vonalzód is van. Mikor is lesz a köv. UH?

Alziza!
Ez igen, ez torta!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Alziza!
Nagyon jól nézett ki a torta, biztos finom volt! A rövid ujjú pólóban te vagy? SZép nagy kertetek van!

Boeske!
próbáltál kora reggel megenni egy pár szem háztartási kekszet? Vagy v.mi hideg dolgot, mert állítólag az is jót tesz.
A következő UH jövőhét szerdán lesz, remélem akkor eldől, hogy lát-e v.mit a doki (a múltkori még szerinte nagyon korai volt, meg a magánrendelőjén nem olyan jó felbontású a gép (szerintem, bár nem értek hozzá).
Szóval szorítsatok, remélem nem volt túl korai a vonalzó használata.
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Igen az én vagyok! :roll:
Az UH miatt drukkolok,de ezzel kapcsolatban még írok e-mailt!

Boeske!
A hideg "valami" az tényleg jó!Én alexnál és Zinánál egyáltalán nem voltam rosszul,de Zalánnal...!
A barátnőmnek nem hittem el,hogy mindentől rosszul van.Hát amikor én terhes lettem már a legelején olyan rosszul voltam,hogy csak na!Az bizonyos öblítőkkel és a rózsa illatú cuccokkal a világból kilehetett volna kergetni és ez végig így is maradt!Sőt a rózsa illatú tusfürdőtől,öblítőtől még most is felkavarodik a gyomrom pedig azelőtt szerettem!
Na tehát én állandóan jégkockát szopogattam vagy fagyasztott epret ettem!Az jó volt!


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket, már hetek óta a hűtőszekrényben tartom a vizet, pedig sosem szerettem hidegen, de most tényleg jobban esik.
Ma egyébként kicsit jobban vagyok, úgyhogy elkezdek pakolni, mert 2 hét múlva jönnek a kőművesek az utolsó átalakítást megcsinálni, és addigra már az új szobánkban kell laknunk.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Lányok mi ez a pangás?Hol vagytok?Csak nem mászkáltok ebbe a nagy melegbe?Mi tespedünk a lakásban!Ezt csak ott lehet elviselni!Majd este megyünk sétálni!
Küldök Nektek egy ilyet.Olyan "ari"!! :lol:

Kép

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Engem is megvisel ez a nagy meleg, ráadásul eddig arra panaszkodtam hogy nem fájtak a melleim, meg nem émelygek.
Erre ma: a csirkecombtól szabályosan felfordult a gyomrom a melleim meg le akarnak szakadni. Aludni nem tudok, szóval nagyon nyűgös vagyok.
A dolog annyira zavaró, hogy a tepsit amiben sült a hús semtudom elmosni, mert annyira irritál a szaga.

A többiek hol vagytok?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Nekünk rossz volt a net napokig, azért nem voltam igazoltan :)

Szombaton megjött úgy IGAZÁN,a műtét óta először.Hát mit mondjak elég kemény...csak úgy dől belőlem :( de erre felkészítettek többen is(ti is),hogy ez általában így van,legalább jól kitisztul a méhem.Már számolom a napokat,ma vagyok 3cn....

Sajnálom akik rosszul vannak(vagytok),de kitartás!!!!!!! :lol:

Jó éjt!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Anno én is mohácsi csatatér voltam, a legnagyobb méretű betétet cseréltem óránként és mindez 5-6 napon keresztül. Nekem a háziorvosom azt mondta a végén, hogy vegyek vegyes (savanyú) káposztát mert abban sok K1 vitamin van, ami segít a véralvadásban.
De szerintem neked ezt még most nem kell enned,mert tisztulnod kell!
Szóval kitartást!

Üdv: Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok! Kép

Képzeljétek,beköltözött a kertünkbe egy 3 gyerekes süncsalád! :lol:
Olyan aranyosak!Elöl megy a sünmama utána a gyerekek!
Ha közel mész nem is félnek!Sőt!Az egyik kicsi elindul a lábunk után is!Halálosak! :lol: :lol:
Este 11-kor még kint néztük őket a férjemmel!

Panni!
Kitartás!
Elmúlik ez is aztán HAJRÁ!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én már húsvét óta nem írtam ide, látom majdnem teljesen kicserélődött a társaság.
Rólam annyit, hogy múlt hét csütörtökön pozitív lett a terhességi tesztem.
Látom vagytok páran szintén korai terhességgel, ti nem rettegtek? Mióta pozitív a teszt, állandóan nézem nem vérzek-e, illetve hétvégén kicsit görcsölt a hasam, mostanra nagyjából elmúlt.
Tiszta lököttnek érzem magam.
babicskó
 
 


Sziasztok!

Én is rég jártam erre, de alziza rámtalált.:)
Immáron 8 hetes terhes vagyok. Ami engem illet, nekem is forog a gyomrom a kajától, most egyedül vajas zsömlét, paradicsomot és hideg tejet tudok enni. Tej+ paradicsom!!!de ez van. A gyümölcstől iszonyúan émelygek, kivéve pár szem málnát. A múltkor viszont csak az segített rajtam, hogy ittam 2 korty kólát.

babicskó én nem rettegek. Most lehet, hogy nagyon hülyén hangzik, de valahogy azt érzem, hogy minden rendben lesz (le is kopogom).
Igaz, váltottam orvost is, akiben jobban megbízok, s szednem kell douphastont. az uh szerint szépen fejlődik a picurka. :D
Csütörtökön kell menni kontrollra, remélem nem lesz semmi.

Addig is Üdv.

Kép
magdica
 
 


Végre sikerült rájönnöm, hogyan kell vonalzót varázsolni!

Íme itt tartok!

Tuti most kislány lesz :D

babicskó
 
 


Bár valamit elronthattam, mert 179 napnál több van hátra. Mi lehet a baj?

babicskó
 
 


[quote="babicskó"]B írta:babicskóár valamit elronthattam, mert 179 napnál több van hátra. Mi lehet a baj?


Már sikerült módosítani.

Vizitdíjjal kapcsolatban tud valaki valami pontosat? mikortól nem kell fizetni? tegnap elmentem egy kerületi szakrendelőbe, kicsit goromba volt velem az orvos. Kéredeztem tőle mikortól nem kell fizetni, erre az volt a válasz, hogy még fizessek.

babicskó
 
 


Kép

Magdica!
Örülök,hogy itt vagy!
Biztosan minden rendben lesz!Rendben kell lennie és késsz!!!! :lol:

Babicskó!

Nem tudom,hogy az én történetemet ismered e?Ha van kedved viszaolvasol!Én már átmentem ezen az egészen!
Verának írtam egy mondatot e-mailben amit a kismama magazinban olvastam anno a gyakori pisiléssel és hasfájdogálással kapcsolatban (nagyon megtanultam)és én mindíg ezt mondogattam magamnak amikor éreztem valami szúrást vagy akármit!Tehát, a mondat a következő: Az hormonok kiváltotta alhasi vérbőség izgatja ilyenkor a kismedencei szerveket,ez egyeseknél enyhe fájdalmat is okozhat,és szinte mindenkinél
gyakori vizelési ingert!
Ettől függetlenül végig izgultam az egész terhességemet,jobban mint azok akik még soha nem vetéltek el!
A férjem azt mondta,hogyha ezt nem hagyom abba akkor szülés után rögtön egy szanatóriumba fognak átvinni!(persze nem így lett! :lol: )
Tudom mi az amit érzel!Én is állandóan a WC-papírt néztem,hogy nem e vérzek!Ha szúrt a hasam akkor kétségbe estem,hogy jaj,már megint vége!STB.
Sajnos ez van!Ez ellen nem lehet mit tenni!
DE REMÉLJÜK,HOGY MINDANNYIÓTOKNAK,AKIK MOST TERHESEK VAGYTOK RENDBEN LESZ MINDEN!!!!!!!
ÉN DRUKKOLOK!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kép

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy bepofátlankodom, Babicskónak szeretnék reagálni:
én is azt hittem, hogy rettegni fogok...de nem :)
Igaz a 7.héten volt egy kis riadalom (vérezgetés), kimart kicsit belül az Utro, és a hüvelyi nyálkahártya vérezgetett...

elrohantam UH-ra, minden rendben volt, pedig már azt hittem, megint elvetélek...

azóta semmi gond (kopp-kopp) persze a szokásos terhességi tüneteket leszámítva :)

most viszont azon kezdek parázni, hogy a hétvégétől lassan el kell hagynom a "mankómat" (Utro), és akkor mi lesz :roll:

remélem, marad minden továbbra is rendben...

ja, és nekem meggyőződésem, hogy kisfiú :) ezért Marcizzuk már most :lol:

ha kiderül, hogy igaz: csinálok egy még fiúsabb vonalzót, ha lány, akkor elkezdünk lányneveken gondolkozni :)


Gratulálok Neked, vigyázz Magatokra, és ne aggódj!! :)

Többieknek is szurkolok, rendszeresen olvasom a topicot!!! :)


Nem tudom, mi lehet Edináékkal?? (Szekeres)

már biztosan megszületett a kisfia, jó lenne hallani Róluk (első topicbaba :) )

írtam Neki pü-t, de nem jött válasz...

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Boeske-nek szeretnék pár mondatok írni.
Köszönöm a vígasztaló szavakat amiket a másik topikba írtál.
Ma túlestem a dolgon, már itthon is vagyok.
Tényleg nem volt nagy ügy, elaltattak, és mire felébredtem, már raktak vissza az ágyba.
Nem is görcsölök, vérezni vérzik, de nem ömlik.

Szóval végre, ha ilyen szomorúan is, de megoldódott az ügy.

Neked, és a többieknek is, problémamentes pocakosodást kívánok!

Kati
Vendég
 


Szia Kacika!
Kívánom, hogy többet ne kelljen átéled ezt. Szerencsére nagyon ritka az ismétlődés.
Pihenj,menjetek nyaralni Petivel, aztán majd meglátod, mikor leszel kész újra belevágni.

Babicskó!
Nem vagy lökött, ne aggódj! Természetes, hogy akinek már volt rossz tapasztalata, az jobban fél. Én is így vagyok vele.
Vizitdíjat - úgy tudom - kiskönyvvel már nem kell fizetni, addig igen.
Honnan gondolod, hogy kislány lesz?

Magdica!
Látom Te is émelyegsz. A málnát én is jobban bírom, érdekes.

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Vizitdíjat a kiskönyv kiadása után nem kell fizetni, ehhez kell a nőgyógyásztól igazolás a terhesség fennállásáról!

Mindenkinek sok pozitív energia! Akik félnek kezdjetek el csupa olyan dolgot olvasni, ami a normális és boldog kismamasággal kapcsolatos! Életmód tanácsok, mekkora is a baba a pocitokban, milye fejlődik épp?
És lehetőleg ne olvassatok most semmi negatív történetet! Nekem legalábbis ez a felfogás jön be, remélem nálatok is! :D

Kép
kislibus
 
 


Kacika!!

Tudjuk mit érzel....hidd el idővel talán kicsit jobb lesz!!Kitartást nektek!!!A sors néha erőpróbák elé állít minket,hogy aztán megjutalmazzon.Hidd el nálatok is így lesz.Csak így szabad felfogni,mert amúgy az ember beleőrülne.
Szóval pihizz sokat és próbálj pozitívan gondolkodni!!! :)
Látom van egy kicsi fiacskád,talán ő az aki ebben a helyzetben egy kicsit vigaszod lehet.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Lányok!Ma nagyon meleg lesz!Illetve már most az van!
Fogalmam sincs mi a csudát találok ki a gyerekeknek itt bent a lakásban?Mert ki nem szívesen engedem Őket! Kép

Kati!
Sajnálom ami történt Veled!

Többiek?Merre vagytok?

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam UH-on:
petezsák 10 mm, szikhólyag 2.5 mm és az embrió 1 mm körüli! :lol: :lol: :lol:
A terhességet 4-5 hetesnek tippelte a doki, a számítás szerint 6 hetes vagyok, de ez a késői ovuláció miatt van.
Életjelenséget (szívdobogás) még nem látott, de ahhoz még korán van. Azt mondta jó helyre ágyazódott be (nem méhszájközeli).

Én már annak is nagyon örülök, hogy a méhbe ágyazódott be, illetve, hogy nem üres a petezsák.

Lányok én annyira de annyira boldog vagyok, legszívesebben ezt a világnak is kikiabálnám, de nem lehet, mert a férjemmel elhatároztuk, hogy a családnak (kivéve anyukám) csak a 12. hét után mondjuk el!
A következő UH jövő pénteken lesz.

Szóval minden várakozónak kitartást, előbb utóbb mindenkinek ott lapul majd egy-kettő mazsola a pocijában!!!!!!! És ne aggódjatok túl sokat!
Én a mai naptól elhatároztam, hogy semmi nem fog felhúzni, nem fogok sietni sehova, a baba fontosabb mindennél, gondoljatok ti is erre!!!!!

Puszi mindenkinek!
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok Csajszik!!!

Üdv babicsko, magdica! :lol: Gratula a kismókusokhoz!!!
Vizitdíj: nekem a háziorvos rendszeresen kérte. Azt mondták nem köteles pénzt kérni, saját jóindulatán múlik. Amikor bementünk hozzá hogy elmondjuk meghalt a kisfiunk mélységesen sajnált, és elkérte a pénzt :shock:
Sőt nálunk a kötelező belgyógyászati vizsgálatnál is elkérték. Lehet hogy még a kezdetlegesség miatt bénáztak, de szerintem ez nem illendő.
A saját dokim akihez visszamentem kontrollra, többször is jártam nála, egyszer sem kért egy fillért sem. Azt mondta nem lenne etikus ezek után pénzt kérnie. :)

Jajj nagyon sokat agyalok mostanába. Sokat gondolok arra, hogy mekkora lenne már a hasam. Azt hittem legyűrtem már a dolgot de mégsem. Úgy érzem valahol feldolgoztam, de csak úgy félig, olyan mintha félúton lenne bennem valami, egyszer úgy ki kívánkozik belőlem, érzem hogy feszült vagyok, ideges, agresszív, máskor meg semmi. Azt gondoltam az idő majd begyógyitja a sebeket, de tévedtem. Sokat gondolok arra vajon mi lesz velem augusztusban? Barátném egy nappal hamarabbra van kiírva mint én voltam, félek vele találkozni, félek hogy hogy fogom átvészelni azt az időszakot amikor szültem volna. :(:( Szerintetek hülye vagyok? Vagy mit csináljak, pszichomókushoz menjek? Sokkal rosszabb most mint egy hónappal ezelőtt. Nagyon sok hüle emberrel kellett újra felvennem a kapcsolatot mióta visszajöttem dolgozni, és valami iszonyat hogy miket mondanak. Kezd emberundorom is lenni. Ez normális? :shock: :shock: Pl: feladattal született (halt) meg, Isten azért vette el tőlem, mert másra vagyok hivatott. Meg ilyeneket.............hogy nem baj lesz másik. Hát mi volt Ő????? EGy kesztyű, amit ha elveszítek csak rándítok egyet a vállamon és veszek egy másikat??? Meg olyan hogy: óóó fiatal vagy még majd lesz másik....azért mert fiatal vagyok meghalhat??? Teljesen ki vagyok tőlük borulva. Némelyik úgy csinálja mintha egy bütyök lett volna a lábam újján, levágják egyik héten, a másikon meg elvárja tőlem hogy vihorászva ugyanúgy folytassam az életemet mint előtte, és agresszíven erőlködik hogy megmondja nekem mi a jó. :shock:
Jajj nem akartam így dühöngeni ne haragudjatok ! De most úgy be vagyok pörögve...................

Kitartás a nagy hőség miatt!!! Húzódjak jó kis hűvösbe!

Sok puszi
Millió Ölelés!
Nyusz 8)


iwiw: angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Sziasztok Lányok!
Szia Nyusz!

Hát nem csodálom, hogy kiakadtál. Az embernél nagyobb "állat" nincs a földön. Nekem a melóhelyemen szerencsém volt, mindenki (még is fiúk is) nagyon normálisan állt hozzám. Nekem segítettek abban, hogy legalább itt bent valamennyire "kikapcsoljak".

Ezt legjobban csak az tudja megérteni, aki már átélte ezt a szomorú dolgot.

Szerintem itt mindannyian számoljuk, hogy most lennék 26 hetes..
Néha pedig jó, ha kiöntheti az ember lánya a szívét..

Én alapban nem vagyok egy aggódós tipus, de most bizony minden gondolatom egy dolog körül forog. Sajna még mindig semmi, se "+" teszt, se piros napok.... Doki azt mondja, várjak még júli elejéig, hátha csak egy ciklus maradt ki... :( Idegesít a helyzet engem is, de majd csak alakul már..

Én imádom a nyarat, de ez a levegő (hiánya) szörnyű. De még ha legalább nyaralnánk....

Marha nehezen koncentrálok a munkára, ti bírjátok?

Üdv mindenkinek!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Vera!
Gratulálok!Írtam e-mailt! Kép

Nyusz!
Nem vagy hülye!Ez normális!
Hát sajnos ez így van!Tudom milyen rossz most Neked!
"Egyszer lent-egyszer fent" érzés!Az ember azt hiszi,hogy túl van rajta aztán jön valaki,vagy történik valami és szarabbul(bocsánat)
érzi magát mint valaha! :(
Az emberek sajnos nem értik ezt az egészet!Nekem pl. mindíg azt mondogatták 3 vetélés után,hogy nem baj,már van két szép gyerekem!És?Attól még ugyanúgy fájt,hogy az a baba akit úgy vártam nam születhetett meg! :evil:
Valószínűleg amikor a barátnőd szülni fog,nem fogod magad túl jól érezni! :cry: De ha igazán a barátnőd akkor megérti majd!
Amikor én előszőr vetéltem el (amit műtéttel kellett befejezni) a barátnőm akkor lett terhes!Szegény félt elmondani!Amikor elmondta akkor pedig látta rajtam,hogy örülök neki,de nekem ez rossz is!Elmondta és kész!Nem beszélt róla többet,megvárta amíg én kérdeztem!

Kitartás!(Bár ez hülyeség!)
Sziasztok
Vendég
 


Nyuszifülű!

Megértem, hogy bepörögtél, nekem is ilyenenket mondogattak, engem is bántott és zavart, de tudom, hogy a legtöbb azért mond hülységet, mert nem tud mit kezdeni a helyzettel. Nem a rosszindulat vezérelte őket. Egy idő után mindíg azt mondtam mindenkinek, hogy "nem baj, már túl vagyok rajta". És vették az adást, nem mondtak semmit, más témára tereltem a beszélgetést, és inkább olyanokkal beszéltem meg a lelki dolgokat, akik meg tudnak érteni és tudják, hogy ilyenkor legjobb figyelmesen hallgatni. Ez sokaknak nem megy. ettől neked persze nem lesz jobb, nekem se lett, de mivel ezt tudtam, el tudtam kerülni. Aki meg elvárja, hogy úgy nevetgélj, mint ha mi se történt volna, na az meg aztán egy igazi tahó. Márha nem azért mesél pl viccet, hogy jobbá tegye a hangulatodat. De azért úgy gondolom azt tiszteletben kell tartaniuk, hogy gyászolsz és ez bizony nem két perc.

Én 16 hetes lennék. Egy ismerősünk most pont ennyi. Neki sikerült, nekem nem, de hiszem, hogy nekem is fog! És hiszem hogy mindenkinek sikerül túljutni a nehezén és ha felkészült újra kezdeni! :)

Kép
kislibus
 
 


Vera!
Örülök a jó hírnek!

Nyusz, Röné!
Nagyon-nagyon drukkolok Nektek! Előbb-utóbb minden rendbejön, csak addig kell kitartani valahogy.

Kislibus!
Mi a helyzet Veled? Próbálkoztok már?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Vera örülök, hogy nektek is sikerült! :D

Nyuszifülű velem is ez volt, mindig számoltam a heteket, ideges voltam, belekötöttem minden hülyeségbe. Ahogy közeledett a szülés időpontja, annál hülyébb lettem. Bőgtem, mindenen kiborultam. aztán valahogy utána megkönnyebbültem. Letelt a várakozási 6 hónap, új vizsgálatok jöttek, már kevésbé emésztettem magam. Váltottam orvost is. Most kicsit izgultam, mert a 8. héten volt a vetélésem és most is 8 hetes vagyok, de úgy érzem, hogy nincs baj.(kopp)

A vizitdíjról annyit, hogy a kórházi vizsgálatokért addig kell fizetni, még nincs meg a kiskönyv. A háziorvosnál nem kértek el egy fillért se, pedig még nem volt könyvem, sőt a fogorvosnál se kérhetnek pénzt. Azt mondta a háziorvos, hogy kismamáknak semmiért nem kell fizetni. Kórházi napidíjat se kell.

Üdv.

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem nagyon volt időm mostanában az évzáró, értékelések miatt :cry: de megpróbálom pótolni.Látom bő termés van azóta :lol:

Vera!
Örülök hogy igazolódott a + teszt, drukkoltam ám nagyon!!! :wink:

Magdica, Babicskó!
Gratulálok nektek! és örülök hogy visszanéztek erre mint "régi" topikosok :wink:

Nyuszifülű!
Teljesen igazad van, semmi gond ha dühöngsz, mi megértünk.
Amúgy én is eléggé padlón vagyok, reméltem ugyanis hogy nem jön meg (annak ellenére hogy a horm.vizsg.eredménye még nincs meg és elvileg vigyáznunk kéne)... merthogy volt pé-m -annak ellenére hogy az ovuteszt nem mutatta ki... csak épp nem sikerült :cry: most azon filózok hogy mennyit kell majd megint várnom a teherbeeséssel, 1-1,5 netán 2 évet? :(
Lesz ám jobb hangulatom is csak most vészeljem át ezt a fránya ciklust :evil:

Psz mindenkinek,
Kimma

Kép
kimma
 
 


Sziasztok Csajszik! 8)
Köszi a nyugtató szavakat! Drágák vagytok! :)
Visszatérve: az lenne a legjobb, ha valaki nem tud mit mondani ne is mondjon semmit. A hallgatás többet ér. Ha akarom, akarjuk, úgyis elmondjuk. Hát nem? Azon vagyok megdöbbenve, hogy épp akiről hittem hogy milyen jó, pont az tahózott velem (akiről meséltem), még azt is mondta hogy nemhiába vette el Isten a fiamat. Meg kellene térnem!
Methogy ő Jézusnak szenteli az életét. Senkije nincs. Nem gondoltam volna soha pont attól az embertől kapom a szembeköpést (én úgy érzem), akiről ezt soha fel sem tételeztem volna. Nem vagyok vallásellenes, tudom hogy van valaki aki irányítja életünket felülről, lehet az Isten is, a gondviselés, a sors is, legyen az bármi is nem tagadom egyiket sem, de pont egy ilyen tragédia után ne állítsanak vele szembe.

Klimma drága ne agyaljál!!!!! Bestresszeled magad nem lesz semmi. Csak nyugisan. (én akkor lettem terhes mikor már lemondtam róla:) ) Élvezd az életet a pároddal, imádjátok egymást, ha nagyon akarod a babát tudat alatt leblokkolsz. Hallod én hónapokig hőmérőztem, teszteltem, figyeltem magam, teát ittam, mindent kipróbáltam amit lehetett, és egyre csak múlt az idő. Nem lett semmi. Még jobban idegesítettem magam, aztán a vége az lett, hogy már csak sex közben is az járt az agyamban. (elnézést a kifejezésért: gyorsan gyorsan......aztán megint.....és megint ....állok is fel gyertyába...). Tisztára bepörögtem már magamon is, megláttam egy kisbabát képes voltam sírva fakadni. Aztán kibőgtem jól magam, és azt mondtam: nem érdekel lesz ami lesz más felé indítottam az életem, és két hónap múlva már ott volt a pocakomba. :) Persze egészséges izgalomnak jóhogy kell lennie. :)
Én is nagyon várom már hogy újra élvezhessem a kismamaság örömeit. :) Már csak egy mensi és nem kell a gumikígyó. :) Arra gondolok ha nem sikerül majd a köv hónapban, addig is erősítem magamat, és erősödik a méhem is. (Palástfű tea!! )

Magdica nem is lesz semmi gáz! :)

Most lennék 34 hetes óriási hassal. Most 13 hete hogy elment tőlünk. :( Majdcsak vége lesz egyszer az augusztusnak, lehet akkor érnek véget ezek letargikus napjaim. :(

Kislibus ez a legjobb megoldás, jól vagyunk és kész, túl vagyunk rajta finító, mindenki törődjön a saját dolgával :):) Csak úgy tudjuk kikerülni, ha tényleg eltereljük a beszélgetést. Én lüke mostanába köszönök és szaladok is tovább, mintha hajtana a tatár annyi munkám lenne, de csak loholok hogy minnél kevesebb ember jöjjön velem szembe, ne kelljen senkinek sem magyarázkodni. Úgyis egy nagy pletykafészek az egész cég, tudja meg ha nagyon érdekli.

Röné ezzel az "állat " dologgal tényleg igazad van. Ezen még nem is gondolkodtam, de tényleg.............


Legyetek jók, vigyázzatok magatokra, hűsöljetek!
BABÁSOK!!!! Imádjátok a rókát! :) A legjobb vendég a háznál:):):)

Mi meg nem adjuk fel, leutánozzuk őket!!!! :lol: :lol: :lol:


Millió Ölelés!!!
Pusz
Nyusz 8)

iwiw: angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Rosszul írtam. 30-ik hét körül. :( 8 hete. :(
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, miért,de azt tudom, mélyponton vagyok.
Ma hosszú idő után megint elbőgtem magam. Mégpedig bent az irodában, nem sokkal munkakezdés után. Elég kellemetlen..

Mindenkinek kitartást!

Ui: én rosszul vagyok az "elrendelt" dumától. nekem is van egy jó barátnőm, aki hívő, de egyébként nem bírom a szentfazekakat..
Nincs senkinek sem joga ahhoz, hogy ilyen "magyarázattal" belelépjen másnak a lelkivilágába..

Én sem vallom magam ateistának, de ez azért sok...


Szép napot mindenkinek!

Rönééé



Kép
röné
 
 


Az is lehet, hogy tudatalatt még mindig kismamák vagyunk, és gondolatban várjuk a szülést. Az elnyomott gondolataink, azok az érzések amiket már nem érzünk, mégis mégis visszajönnek.
Csak legyünk túl a "szülésen", és azt hiszem utána már kicsivel jobb lesz. Ahogy egyre közeledik, annál roszabb lesz, amint vége meg kell hogy könnyebbüljünk.
Drága Röné Ne érezd magad kellemetlenül, meg kell hogy értsék, fogadd el magad így. Én tegnap kezdtem el pityeregni a munkahelyen, bebújtam a monitor mögé, aztán mikor mentem haza hallgatam a zenét, aminek a szövege valami ilyen volt: ne félj vissztérni újra oda, ahonnan indultál, lehet hogy újra fájni fog, de ne félj!!! Apró emlékek újra rádtalálnak az új utadon, de ne féllj!!! Indulj!!!

Lehet most valami "front" van fölöttünk azért vagyunk depisek:)
Azt mondom: ERŐSEK VAGYUNK. Mindent kibírunk. Túléltük átéltük kisbabáink elvesztését,ennél nagyobb baj érhet még? Nem. Ennél rosszabb már nem. Ennél csak jobb lehet. Tessék erre gondolni.
Itt vagyunk egymásnak, hiszen ezért van ez a topik. Erőt és energiát, bátorítást adunk, vígasztalunk, együtt nevetünk, együtt örülünk. Olyan kis "láthatatlan" barátaim vagytok, akikhez tudok tartozni, úgy, ahogy más nem értheti, csak ti, csak mi. :)

Köszönöm hogy vagytok! :):):)


Millió Ölelés!
Nyusz



iwiw: angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Sajnálom,hogy mélyponton vagytok!
De lesz ez még jobb is!Egyszer mindenkihez eljön a gólya! Kép

Egyébként valahol már írtam,lehet,hogy pont itt és pont Nektek,nem tudom!
Annak idelyén amikor én ennyire magam alatt voltam mert már 3× elvetéltem,mert már eltelt 2 év,mert már idegesített a sok nem normális ember a nem normális megjegyzéseivel,szóval akkor nekem ajánlották a kineziológust!
Azt mondják nagyon jó!Bár én végül nem mentem el,mert mire szereztem egy telefonszámot addigra pont terhes lettem!De állítólag csodákra képes!Gyerekkorig visszatud menni és oldja a stresszt ami állítólag mindennek az alapja!
Ebben pedig biztos van valami (már ezt is írtam),mert én is abban a hónapban lettem terhes amikorpont nem arra koncentráltunk!

KITARTÁS!!!Jönni fog az a gólya!!
Kép
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Aki az elejétől követi a topicot ismeri a történetemet.

Örömmel tudatom veletek,hogy május 30.-án 3550 grammal megszületett Bálint fiam egészségesen.
Nagyon boldog vagyok és hasonló jókat kívánok mindenkinek aki ilyen cipőben járt mint én.Megérte a várakozást.
Nincs időm többet írni,mert a kis manókám minden időmet lefogalja,dehát ezt vártam,úgyhogy megyek is.

Puszi és minden jót nektek,különösen Sheilának,Sütőtöknek,Tündérnek,Rillisznek és nem utolsó sorban Tonticának(bocs,ha valakit kihagytam)
Szoritok mindenkinek!

Edina

Kép
szekeres
 
 


Sziasztok!

Edina!

Gratulálok a babához! Kép
Vendég
 


Drága Edinám! :)

Már úgy vártam ezt a hírt...nagyon sok BOLDOGSÁGOT kívánok Nektek, gratulálok és örülök, hogy oly sok szenvedés után elnyerted a jutalmad!! :) :) :)

Millió puszi Nektek!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Mi van Veletek lányok?

ZALÁN TEGNAP ESTE EGYEDÜL MENT KB. 1 MÉTERT!
A hütőnél játszott a mágnesekkel!Egyszer csak látom,hogy elindul és ez annyira tetszett Neki,hogy közben hangosan nevetett!
Olyan édes volt! Aztán a nevetéstől fenékre esett!
De azóta is próbálkozik! :lol:

Kép
Vendég
 


Kedves Edina!

Így ismeretlenül, de én is gartulálnék a fiadhoz, jó egészséget és sok tejecskét kívánok mindkettőtöknek!

Alziza!
Látod ezért a pillanatokért érdemes megszenvedni értük! Ezeket soha senki nem tudja majd elvenni Tőled!

Nyuszifül, Röné!

Arra gondoljatok, hogy a mélypontról nincs már lefelé, csak fölfelé. Egy időben és is sokat agyaltam, hogy most lennék ennyi meg annyi hetes, ez igazából akkor múlik el, ha újból teherbe esel, de az előző manókára ekkor is és évek múlva is emlékezni fogtok, és ez így van jól szerintem.
Nekem is volt egy barátnőm, akivel közel egyidősek voltunk Ő most augusztusban fog szülni. Az elején kerültem a vele való találkozásokat, de rájöttem, hogy nem Ő tehet róla ami történt.

Szóval kitartást a várakozásra és gyűjtétek az erőt ha már próbálkozhattok!

Puszi mindenkinek ebben a hőségben:
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Nyusz,Röné!!

Teljesen megértelek titeket,nekem is minden áldott nap eszembe jut,hogy már hány hetes lennék... :(
És igaza van Verának,szerintem is csak akkor fog ez enyhülni ha ismét a pocakban lehet a bébi.Legalábbis én azt érzem,hogy nálam csakis akkor enyhülhet.Nkem is sok okos-tojás ember beszól,hogy nézzem a két meglévő gyerekemet,meg törődjek velük...megstb...ezzel nincs is gond,mert imádom őket,de az elveszett pici teljesen más!!Utálom,hogy összekeverik a dolgokat.Ezt nem értik csak aki átment ezeken.Hiuába van már két drágám,nekem akkor i annyira fájt... és fájni is fog míg nem sikerül újra ....Néha azt gondolom,hogy eszelősen akarom és az nem jó,de nem akarok szerepet játszani és igenis nagyon érdekel hogy sikerüljön újra!!

Bocs ha kicsit hosszúra nyúlt a lelkizésem...

Tegnap nálunk iszonyatos vihar volt!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Lányok!Ti hol vagytok?
Mindenki nyaral? Kép

Na azért leírom amiért jöttem!
Képzeljétek!Zalánt nem akarja megkeresztelni a pap! :x
Itt hozzánk közel van egy kistemplom,a családban mindenkinek ott volt az esküvője és keresztelője!Már elég hosszú idelye ugyanaz a pap volt minket is Ő adott össze(13 éve) és Ő keresztelte Alexet és Zinát is!Soha nem volt semmi probléma,minden gond nélkül adott össze minket,és keresztelte meg a gyerekeimet!Ismert minket mert a nagymamám nagyon vallásos volt Ő minden nap templomba járt,sőt! a templomban levő összes terítőt Ő hímezte!
Mi nem vagyunk vallásosak,nem járunk templomba!
DE!A gyerekeimnek szeretném megadni a lehetőséget,és szeretném hogyha egyszer majd egyházi esküvőt szeretnének vagy keresztszülők lesznek ne legyen ebből gondjuk!
Most jött egy új pap! :roll: Ő új feltételeket szeretne (akar) szabni!
Közölte,hogy Ő addig nem kereszteli meg a gyerekemet amíg a másik kettő nem jár hittanra! :?:
És én hazudtam az Istennek amikor Őket megkeresztelték!
Keresztszülő pedig csak olyan személy lehet aki:
-jó erkölcsű
-egyházi házaságban él
-katolikus
-vasárnaponként templomba jár
-volt elsőáldozó
-írásba adja,hogy jó példával jár a gyerek előtt!
Hozzátenném,hogy a jó erkölcsűn kívül a nagyok keresztszülei egyik feltételnek sem felelnek meg!Illetve katolikusok a sógórnőm kivételével!
Én úgy gondolom,hogy a papnak örülnie kellene,hogy meg szeretném keresztelni a gyerekemet!Nem hiszem,hogy minden megkeresztelt gyerek hittanra jár :!: A szüleik pedig misére :!:

Hát ez van!Most megpróbáljuk megtalálni azt a papot aki régen itt volt!
Bocsi ha hosszú voltam!
Aztán előkerülhetnétek már! :lol:

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos megint beállt nálam a kényszerpihenő. Néhány napja volt egy pár csepp vérzésem, úgyhogy feküdtem. Holnap megyek dokihoz, remélem nincs komoly baj. Majd utána jelentkezem.

Alziza!
Az egyházi esküvőhöz nem elég a keresztelés. Elsőáldozás, bérmálkozás, ill. jegyesoktatás is szükséges. Úgyhogy csak ezért kár erőltetni a keresztelést.
Újabban tényleg szigorúbban veszik a "szabályokat". (A feltételek nem újak, csak eddig nem nagyon ellenőrizték.)
Illetve, lehetséges egyházi esküvő, ha az egyik fél vallásos, a másik meg nincs is megkeresztelve, ha beleegyeznek, hogy a gyerkőcöt vallásosan nevelik.

Szép vasárnapot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Alziza!
NAgyon felhúztam magam azon amit veletek műveltek. Mi az hogy nem akarja megkeresztelni a gyerekedet???? :?: ? Ezért utálom én az egész keresztény egyházat. Ne értsetek félre, hiszek istenben, nem ítélem el azokat akik templomba járnak, de az ezzel foglalkozó apparátus rendszertől időnként felfordul a gyomrom.
Mi az hogy hazudtál istennek? és Ők akik gyermekeket rontanak meg a templomban (bocsánat a kivételért, nem mindenki) azok igaz emberek isten szemében, vagy akiknek itt-ott eltitkolt gyerekeik vannak? Huh........


boeske!
Nem lesz semmi baj, pihenj sokat!

Nekem a tegnapi nap 2 x (szerintem a megerőltetéstől-vendégek voltak nálunk) , ma meg 1 x elég erős kb. 1 percig tartó görcsöm volt. Hát eléggé be voltam tojva.

Na megyek pihenni,

Sziasztok, Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?