Új privát üzeneted érkezett!

Ninacs!
Én sok helyen voltam és sehol se árultam el,hogy máshol mit csináltak....bíztam benne,hogy valahol elő jön egy bibi....szóval nyugodtan próbálkozz több dokinál és annál szülsz ,akinél akarsz-Te döntöd el!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Andi!

Merre jártatok? Én nem értek a focihoz, de hogy-hogy a fid kísérte a focistát a meccsen? Gondolom azóta is madarat lehetne Vele fogatni Kép

Lenne egy kérdésem, mert nem igazán tudom, hogy ez így rendben van-e. A műtét után 27 napra megjött a mensim, rendesen 5 napig, ahogy szokott. Utána a 2. ciklusnál 29 napra szintén megjött (ha azt lehet annak hívni) egy nagyo-naygon pici, és csak azon az egy nap tartott. Azóta eltelt 12 nap. Ez így normális műtét után? Én úgy gondoltam, hogy ha ez fordítva történik akkor Ok, de így egy kicsit aggaszt. Kép

Nina?
Mi újság Veletek? Hogy van a Csöpséged?

dido

dido
dido
 
 


Szia Dido!
SajnaKép a műtétek nagyon megbolygatják a szervezetet...csak egy nap-az furcsa,mert akkor viszont baromira gyorsan műkődik a szervezeted!Nem gondoltál másra?Műtétek után sokan lesznek spontán terhesek!?Kép...na korai még...de a Te szervezeted dönt!Szurkolok,hogy minden oké legyen Nállad!
Fiam Éger Lászlót kisérte be a meccs elején!Férjem focizik 8-helyen(hobbiból)Õ miatta került be,amúgy Nati a MAC-ban focizik 3 éves kora óta!KépBüszke magára...főleg,hogy töbször volt felvételről a Tv-ben is...
Balatonfenyvesen voltunk-a Fenyves hotelben!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Bea!
Tényleg rettenetes lehetett átélni mindezt, bele sem tudok gondolni...Lánykád viszont csodaaranyos.

Andi!
Köszi a bókot. LÁnyom tényleg édes pofa, rajtam meg dolgozott egy kicsit a fodrász és a kozmetikus (a kép egy esküvőn készült májusban, ahol koszorúslány voltam).
Ha hamarabb írtad volna, hogy lesz Nati a tv-ben, akkor biztos nagyobb érdeklődéssel néztem volna a meccset.
Nem is tudtam, hogy ilyen is van, hogy újszülötteket örökbeadó szervezet. Azt hittem, hogy csak évekig tartó huza-vona után kaphatnak a párok gyerkőcöt.
Nyaralás jó lehetett, férjemék jártak minden nyáron Fenyvesre, amikor kicsik voltak.

Képzeljétek!
Csütörtökön megjött. Ennek örülök, mert amiket olvastam, hogy mennyi ideig kellett néhányotoknak várni rá...Kezdtem is aggódni, de legalább ezzel nincs gondom.

Kicsit már jobban vagyok lelkileg, de minden nap számolgatom, hogy mennyi idős lenne a babám, meg, hogy X napja még nem is gondoltunk arra, hogy baj lehet, ilyesmi. Gondolom előbb utóbb ezek a gondolatok azért ritkulni fognak?!

Most megyek, mert csütörtök óta beteg vagyok (sztem vmi vírus lehet, hányás, hasmenés), ma a férjemen is kijött, remélem a Babucink nem kapja el.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba!

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/279/220289.html?1124560387
Nézz be ide!Naponta olvasom és néha bőgök is rajta!Ilyen szervezetet hívtam fel,csak annak:Esztrerlánc volt a neve....ha jól emlékszem még...
Jobbulást Neked,egyél sok-sok C viamint,annál jobb nincs is a bacik ellen Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Köszi a linket, mindjárt meg is nézem.
Már egész jól vagyok, de még gyenge és érzem egy kicsit a gyomromat is. De muszály összeszednem magamat, mert holnaptól két hétig suliban leszek...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Köszi, Dido Bence baba jól érzi magát!Kép
Kint voltunk tegnap megnézni a repülőket meg a tüzijátékot azt sem tudta hova nézzen. Õ egyébként egy igazi rosszcsont. KépMindig ilyent akartam, de nem gondoltam, hogy ilyen kemény lesz. A lakásban pl. módszeresen végig próbálja a tiltott dolgokat( WC, virág stb..)
De olyan jó látni ahogy egész nap megy, halandzsázik.Kép
Kívánok egy hasonló gézengúzt!Kép Magamnak meg mégegyet!
Amikor olvastalak nekem is az jutott eszembe, hogy nincs újabb baba? Úgy olvastam, ha ez kizárható, akkor hormonális oka lehet. Az orvosodat telefonon nem lehet felhívni, hogy megkérdezd?
Ti voltatok kinn 20-án?

Andi, ügyes kis krapekod van, hogy ilyen picin focizik! Kép
Igazad van a több orvos kipróbálásával, csak az a gondom ami gondolom mindenkinek, hogy egyhez is olyan kellemetlen járni.

Szonibaba, örülök, hogy jobban vagy!Kép
Szuper, hogy megjött! Én is aggódtam, hogy ezzel is gond lesz!
Én tudatosan az elejétől kerültem a napok számolgatását. Ha eszembe jutott akkor pedig igyekeztem elterelni a gondolataimat. Ne fájdítsd a szívedet!
Remélem meggyógyultatok!
Tüzijátékot látta a kislányod? Mit szólt?

Nina
ninacs
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nem semmi a Férjed, hogy 8 focicsapatban is játszik, és ezekszerint Nati tiszta Apja lehet Kép
Balatonfenyvesen én még nem jártam, de biztos nagyon szép, mint minden Balaton környéki település.

Nina!
Tündéri lehet Bence, ahogy huncutul érdeklődik az élet dolgai felől Kép Anyukám szomszédjában is van egy 2 éves kisfiú, akik ha átjönnek szomszédolni, mindig a Wc és a mosogató-, mosdó szifon körül babrál, zabálni való kissrác Kép
Mi most nem voltunk sehol 20-án, de a TV-ben megnéztük a tüzijátékot, és megállapítottuk, hogy bizony nem olyan mint élőben, de majd jövőre... Kép

A baba teljesen kizárt. A műtét után volt 6 hét teljes ágynyugalom orvoi előírásra, közben kiderült, hogy eltört 5 bordám, és még csak egy hete, hogy kivették a garatmandulám, úgyhogy a babának semmi esélye sem volt Kép A dokim azért mondta, hogy ősszel menjek újra, mert addigra talán visszaáll a ciklusom, úgyhogy lehet, hogy így is rendben a műtét kavart be, csak jó lett volna, ha Valakinek van valami hasonló tapasztalata, vagy ha ez a 2 ciklusom fordítva zajlik (de ez sajna nem kíváságműsor Kép ).

Szonibaba!
Jobbulást Nektek, remélem a Babucitok nem kapta végül el!
Milyen suliba jársz?

dido

dido
dido
 
 


Szonibaba!
Remélem jobban vagy...és a suli is könnyebb lesz így!Kép
Nina!
A cél érdekében mindent....ha egy-ha kettő(orvos!) csak mondjon valami jót!Kép
Dido!
Nem mondod,hogy 1 hete vették ki a manduládat?!Kész horror volt?!Nekem 2éve...de még most is kirázzzzz a hideg ha arra a 10-12percre gondolok!Kocsira 6 hét ágynyugalom?-és a bordád mikor tört el?Bocsi ha már leírtad.....mert akkor vissza fogok olvasni...
...Én a 32.napon tartok....semmi hatása ayogyinak,nem gondoltam,hogy pontossan meg fog tőle jönni...de a 10.napon baromira szúrt a petefészkem...azt hittem spontán Pé(ill. gyogyi hatása:Merckformin!)....na mindegy....ez van!
Nati még annyira nem lelkes a foci írányában,mint apja...de jó úton halad!Férjem szenvedélye a foci(nem iszik-nem dohányzik),inkább ezt üzze,mint mást KépKépKép!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
Erről a szúrásról tudnál még írni. Nekem már régóta szúr minden hónapban és mindig csak a jobb oldalon. Szúrt már neked a bal oldalon? Erősebben az első elhalt terhességem óta szúr. Fizikailag nem zavar, csak aggasz, hogy miért. Azt már megfigyeltem, hogy peteéréskor kezdődik és eltart a menzeszig. Csak azt nem értem, hogy a bal oldalon miért nem szúr soha.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya67!
Sajnos Én nagyon sok hormont kapok...néha...és csak azok a hónapok olyanok,hogy érzek szurkálást...ami elvileg a peteérést is jelentheti...nállam a bal oldal intenzívebb!Ha peteérés körül van-az jó jel,és elvileg 3-4 napid tart intenzíven....szerintem!Ekkor kell intenzív házaséletet élni és szupi lesz.Nincs két egyforma oldal....így valószínű,hogy nállad a jobb oldalban érnek hatalmasra a tüszők...amik fájdogálnak!-és lehet,hogy most jobban beindult a szervezeted!(emlékezik!)
Na sok sikert!
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Dido,Bordatörés? Mandulaműtét? Szegény most jól rád járt a rúd! DE majd kamatostul visszakapod jóban!Kép
Lehet, hogy tényleg a műtét kavart be. Kép

Andi, ne haragudj, ha már írtad, csak nem kistesó projectben vagytok? Ha igen drukkolok!Kép

Andi, Nyanya, ebben a hónapban nekem is szúrt a petefészkemnél. Eddig soha sem volt ilyen.
Mindjárt szeptember! Kép

Nina
ninacs
 
 


Sziasztok!

Ez a petefészek szúrkálás nálam is van, de csak a műtét után éreztem először, azelőtt soha. (ezért az 1. alkalommal azt hittem a vakbelem fáj Kép ). Én is mindig csak a jobb oldalt érzem, (és minden hónapban a jobb oldalt), pedig felváltva kellene érnie a petéknek nem?

Andi!
Milyen hosszú szokott lenni a ciklusod? Nem lehet, hogy mégis bevált a gyogyi és baba van a dologban? Kép

Nina!
Így van, és szept. után már csak 4 hét és október!!! Kép

Andi, Nina!
Igen ez a nyár nem az én nyaram volt Kép . A Baba után elmentem kivizsgáltatni magam, mert a terhességem alatt és utána is folyamatosan 37,5 körül volt a hőm és a dokim azt mondta, hogy 37,0-ig normális. A tüdőszűrőn kérdezte a dokinéni, hogy mikor törtem el a bordám, mire mondtam,hogy nekem még soha nem volt bordatörésem, erre elküldött célzott röntgenre, ahol kiderült, hogy balo. 3, jobbo., 2 bordám van eltörve, és én nem is tudtam róla, és nem is történt velem semmi, amitől eltörhetett volna, úgyhogy elküldtek a reumára ahol levettek egy csomó vért, de kiderült minden tökéletesen rendben van, és beutaltak csontsűrűség mérésre, ahova okt. 5-én kaptam helyet, úgyhogy erre várni kell Kép
Közben a gégészetre is elküldött a háziorvosom, hogy akkor minden lehetséges góc helyet kivizsgáljanak, és ott kiderült (amit már évek óta tudtam), hogy a mandulámnak is annyi, és jobb minnél hamarabb megszabadulni tőle, úgyhogy most végre beadtam a derekam, és jó már túlleni rajta.
Persze a hőm még mindig nem ment lejjebb Kép

Bocs, hogy most iyln sok voltam.

dido

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Dido!
Szegény...De legalább eldicsekedhetsz vele, hogy fájdalommentesen törtedbordáidat Kép Bocsi, ez kicsit morbid volt, csak próbáltalak felvidítani. Szorítok, hogy ne legyen semmi komoly a háttérben, de legalábbis meg tudják majd mondani, hogy mitől van.
Picúrom szerencsére úgy néz ki, hogy megúszta a betegeskedést. Már mindenki meggyógyult, mostmár csaknem lesz beteg.
Most kezdtem a Szt István Egyetemet, közgazdász, gazdálkodási szakon. A matektól már most kivagyok, iszonyat kínaiul van, nem is tudom, hogy fogok levizsgázni belőle?!

Nina!
Szona eleinte kerek szemekkel csodálkozott a tüzijátékra, de mivel sem megfogni, sem szájbavenni nem lehetett, hamar ráunt és elaludt a nagyapja ölében. Talán jövőre jobban fogja értékelni.


Szurkálással kapcs. nekem mindig a jobb oldali petefészkem rosszalkodik, de az valszeg amiatt, hogy ciszta van benne, amivel egyelőre nem kell foglalkozni a doki szerint.

Kérdésem lenne!
A vetélésem utáni műtét óta alul fáj a hasam amikor szexelünk. Ez sztetek mitől lehet? Kontrollon majd rákérdezek a dokitól, csak addig is hátha tudtok vmi okosat mondani.

Jó éjt Nektek

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Andi!
Köszi a választ, csak azért volt fura, mert elvilek egyszer a jobb máskor a bal oldali pete érik, de ezek szerint nekem csak a jobb oldali. Megnyugtattatok, hogy nem egyedi a problémám, ill ezekszerint nem is probléma Kép

Didó!
jaja felváltva, de van akinek csak az egyik oldalon érik, csak én azt hittem, hogy akkor kimarad 1 hónap és 2 havonta érik, de úgy látszik nem. Bár volt már olyan is, hogy egy hónapon belül 2x ért petém.
Nekem akkor szúrt életemben először, mikor a fiammal terhes voltam. El is mentem dokihoz, hogy biztos a terhességtől, de mivel még azelőtt nem voltam terhes, nézzék meg, mert a vakbelem környékén szúr. Még aznap este (5 hónapos terhes voltam) kivették a vakbelem. Aztán több mint 1 évig nem szúrt (mondjuk 14 hónapig szoptattam, lehet, hogy ezért. Mikor megint terhes lettem el kezdett szúrkálni, néha nagyon erősen. Ez a baba 9 hetesen elhalt, de innentől minden hónapban szúrkál. Ez után volt még1 elhalt terhességem 7 hetesen. Csak azért fura, mert 3 évvel ezelőtt még azt sem tudtam mi az a szúrkálás és nem tudom mikortól kell aggódnom, mert nem vagyok egy orvoshoz rohangáló típus, de most már megnyugodtam.
Ez a bordatörés nem semmi. Jellemző a magyar eü-re, hogy 5 törött bordával 2 hónapot váratnak. Nem próbáltál másik kórházba is elmenni, hátha előbbre tudják hozni?

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Szonibaba!
Nekem mindkét elhalt terhességnél volt cista, de azt mondta a doki, hogy nem kell vele foglalkozni. Gondolom az abortuszoknál azt is kipukkasztották. Lehet, hogy visszajött és ezért szúrkál? Na most megint el kezdtem aggódni Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Ninacs Persze jöhetne a zesó már rég....de sajna nagyon gáz vagyok.Volt 3 hónapos hormonkezelésem év elején,semmi eredménye(ill. volt 2 pozitív tesztem,de 34.napon ömlött belőlem a vér-valószínű baromi pici terhesség lehetett...de ezt nem számolom,mert Uh-al nem volt még kontrollálva....igy csak 4-szer vetéltem....ill. az 5.terhességemnél a második-harmadik babát isKép )Na és PCO-m nagyon gáz,az Lh-Fsh arányom baromi rossz!1:1 -ez lenne a jó és Nekem 1:5 !Lehetetlen jó arányba hozni....de a remény hal meg utoljára.2évig még próbálkozok spontán!Utána feladom,marad NatiKép egyke!
Dido Ha megpiszkálodik a szervezet...mütét -hormonkezelés stb.mindig jobban reagál a szervezet!A ciklusom????Az mi??? Volt már 26- 169-nap,még soha sem jött meg rendszeressen!Évente 2-3szor jön meg magától!
Szóval nem hinném,hogy pont egy ilyen gyogyi használna,már az első hónapban!
Nem semmi,hogy miken mész keresztűl!
A mandulaműtétem Nekem horror volt!
Szonibaba
Kinaiul tanulni a matekot KépKépKépSok sikert és kitartást a baba mellett!Én tavaly végeztem Nati mellett sulit...elég nehéz volt!
NyanyaNekem bibibi 30 cisztám van...na igaz,hogy poly...de tudtam szülni ezekkel is anno!
....bocsika a litáníáért!...
pusza Nektek!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
Szüléskor kipukkasztották? Vagy még ott vannak? Mi az a poly...? Attól félek, hogy gátolja a megtapadást. Csak ott van és foglalja a helyet.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Ez a szúrkálás akkor tényleg nem egyedi. Kép
Nekem a műtét utáni első vérzésem is erősebb volt. Nálatok? Már azt gondoltam elvérzem.

Dido, nem semmi a bordatörésed így, hogy észre sem vetted! Akkor ezentúl nagyon vigyázz magadra!Kép

Szonibaba, tanulni gyerek mellett, minden elismerésem! Én szerencsére befejeztem mire jött.
A szájba vesz dolgon mosolyogtam. Újabban nálunk is mindent megkóstol, pedig már azt hittem kinőtt ebből.
Hasfájásnak nem lelki okai vannak?

Andi, hú kemény ennyi kezelés! Súlyváltozást nem okoz? Bocsi, hogy megkérdezem, de miért 2 év még a próbálkozás?

Nyanya, neked is kívánok mihamarabb babát!Kép

Nina
ninacs
 
 


Nyanya Ott van és foglalja a helyet,de a petefészkeidből kivándorol a petesejt és a méhed-ben nő a baba....nem a petefészekben!KépNe izgulj....annyi minden jó is történik...Nekem a Nati is kész csoda volt,hogy 2 tesóját kiturta és Õ ért egyedül célba a végén!(3-as iker terhes voltam Vele!!!)
Poly=az a sok kicsi....Nekem nem 1db 3-4cm egy ciszta,hanem 30db 2-3-4mm!
Ninacs! Sajna az elmúlt 2 évben nagyon sokat híztam a hormontól,még most is van sok felesleg rajtam az áprilisig tartó hormonkezeléstől(50E Puregon 15napig....3 hónapon keresztül....elég húzos!).33 éves leszek októberben és hát,35-ig még szeretnék szülni....utána már nem teszek sokat meg érte!-és ezért 2év!Reménykedés 2007-ig!Kép
na pusza-sziasztok!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ninacs! Köszi Kép

Kandi!
Jaja azt tudom, szép lenne, ha a petefészkemben nőne Kép Csak mielőtt tovább vándorolna? De tényleg marhaság, hisz akkor még olyan pici Kép Sok terhesség indul ikerterhességnek, amiről nem is tudnak, mert felszívódik. Nálad hogy volt?
Jó lett a pm-em Kép hogy jó hírt is hozzak.
Én 35 voltam mikor elsőször szültem és most futunk neki a másodiknak. Mindig kiszabtam egy határidőt, hogy addig próbálkozunk, aztán záróra, de aztán mindig tolódott a dátum Kép Most épp dec. 2. a határidő, addig kell beköltöznia kistesónak a pocakomba.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya
2-3 nap múlva már ott sincsenek...mert vándorol...azt a kis időt meg kibírják együttKépKépKépKépmármint a cisztákkal!
Na szóval 3.héten 3-an voltak,de a 3.le volt maradva...nagyságilag,majd a 4.héten vérezni kezdtem...pár nap múlva,már elfolyosodott!szabálytalan volt!Majd a 11.hét végén,pont másnap töltöttem volna be a 12.hetet,halt el a 2.baba.(ekkor is véreztem,de még 3 napig volt szívhangja....de szabálytalan kezdett lennia petezsák.A 18 hét végi Uh-on már csak egy pont volt egy külön burokban!Szülésnél....nem volt nyoma se!Legalábbis nem mondták utólag.
67-es vagy,mint a tesóm!Kép
Na igen....lehet,hogy csak azért írom,hogy 35-ig....mert titkon reménykedek benne,hogy lesz addig.....de ha 36?-na mindegy ...lesz,ahogy lesz!
na pusza Andi!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


KAndi!
Ezzel a titkon remélemmel ugyan így voltam, ezért szabtam meg határidőt én is Kép
Ilyet még nem is hallottam, ami nálad volt. Egy barátnőmnél késői terhességnél halt el az egyik iker és megfertőzte a másikat, ezért fogyatékos lett Kép
12. hét már elég késői időpont, ahhoz, hogy végig bent maradjon egy elhallt magzat. Nem is értem, hogy lehetséges. Az elsőt még értettem. Még szerencse, hogy nem lett gond a lányoddal.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya
Azért mondtam,hogy vannak csodák....főleg az enyim!-szerintemKépMellékelek egy képet is,azt hiszem 8.hetes+10.hetes,jól látható a külön burok!(sajna eltünik a képről a fekete-szürke szín.....pedig egy dossziéban örzöm és nem kap fénytKép )
KépKép
Első képen mindkettő haránt fekvésű,másikon egyik fejvégű-másik haránt(a nagyobb)!
Külön burokban voltak.....áll.akkor van gond,mérgezés-ha egy burokban vannak!
Nati=Nátán....fiú!KépKépKépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
Akartam is kérdezni, hogy ki ez a helyes kissrác a profilodban, de gondoltam Nati Bátyja, csak róla még nem írtál. Kép Az unokatesóm is Nati, de Õ Natalia. Nátán milyen név, még nem hallottam? De tetszik Kép
Nagyon tisztán látszik mindkét burok. Jó, hogy vannak ilyen csodák Kép
Ha valahol tudod scanneld be, mielőtt teljesen eltűnik. Bár gondolom digigéppel egyenként is lefényképezted már az utókornak. Ez azért nem akármilyen felvétel, ilyen csak neked van.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya!
Sajna lett volna Natinak 4báttya-vagy nővére....ki tudja...Kép,de nem Õ az!Õ maga Nati Kép
Héber név,Nathanaél(Nataniel)név rövidülése.Jelentése:Isten adta!!!!!A német Nathan ,Nathaniel,Jonathan becézője is!
Volt nagyon rég egy családi sorozat....na akkor is terhes voltam...és abban volt egy aranyos kisfiú(Bruklin-híd volt a címe,ha jól emlékszem!)-és férjem szerette volna,ha lesz egy olyan kisfiúnk....Kép-és szülés elött tudtam meg,hogy Nátániel név,csak 99-től lesz az utónévkönyvben,szóval meg kéne kérvényezni...2hétre rá szültem!-igy maradt simán Nátán,ami szerepel a könyvben!Kép
Sajna azok a fényképek-amiket az első alkalommal csináltak és másodszorra...totál fehérek...bosszant nagyon...de ezeket már be fogom scannelni az tuti!
Kép-ez 6 hetes Uh...de ez is alig látszik sajna!-és a 3.baba is kifehéredett,igaz az negyede volt ezeknek!
-Édes ez a bébi...fiú,és megtudhatom a nevecskéjét?Azok a szempillák...
Na pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi!
A másik kép jobb. Ez már nagyon világos. Gondolom a bal oldali Nati
Balázs már 2,5 éves, az a kép 1 éve készült. Van albuma is B. Balazs M. néven
Kr

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!
Sokan írjátok mindig, hogy vetélés után nem jön rendbe a mensi.
Sajnos nekem is hasonló problémáim voltak a vetélés után, nem akart megjönni, meg alig volt valami stb.
Aztán véletlen kezembe került egy gyógynövényes könyv és a cickafarkfűről azt olvastam hogy mindenféle női bajon sokat tud segíteni. Nosza ki is próbáltam, meglepően finom is volt a tea, kb 2 bögrével ittam naponta. egy héten belül megjött normálisan azóta is rendben vagyok, igaz azért továbbra is szoktam iszogatni, mert egy-két ciklust várunk még aztán újra szeretnénk... (mondanom sem kell mennyire várom)

Ez most elég reklámszagú volt, de ha az ember eléggé el van keseredve mindent megpróbál. Ja, amúgy egy csomag cickafarkfű 150Ft a patikában, szóval nem egy nagy összeg.
Ha esetleg másnak is van tapasztalata gyógynövényekkel, nagyon kíváncsi lennék.
Orsi
gyorsi
 
 


Nyanya!
Nagyon bájos pasi a Balázskád-megnéztem ámKép
Aha sajna rosszul látszik a fotó....de ki gondolná,hogy így felszívódik....na jó 98-as képek!Kép

Orsi!
Én már próbáltam...meg mellé ezer gyogyit,nállam az LH-Fsh aránnyal van gond(1:6,1:7),sajnos nem segít rajta semmi,csak ha újra születhetnék !KépKépKépKép-de másoknak hátha bejön....sok sikert hozzá!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Nina!
Köszi, vigyázni fogok Kép
Én nem vettem észre, hogy erősebb lett volna az első, sőtt teljesen rendben volt, normális ideig tartott, és időben is jött meg. Csak ez a második..., de vasárnap végre 49 napra megjött rendesen. Még életemben nem örültem neki ennyire Kép

Andi!
Sajnálom, hogy ennyi probléma van a mensid körül KépKépKép
A Nátán tényleg nagyon szép név Kép

Nyanya!
Neked, hogy és mikor vették észre a cisztát. Egy UH-on, vagy kölön vizsgáltak valamire?
5 hónaposan műteni? Én még iyet nem is hallottam..., és biztos, hogy akkor a vakbeled szúrkált, vagy lehet, hogy már akkor is a petefészked volt?
Voltam egy magán rendelésen ahol azt mondták, hogy akármikor meg tudják csinálni a csontsűrűség mérést, de ők nem olyan "részletesen" nézik, mint ahová beutaltak, úgyhogy úgy dötöttem kivárom a sorom.

Szonibaba!
Köszönöm.
Örülök, hogy már egészségesek vagytok Kép
Nem kell annyira félni a matek vizsgától, nem olyan vészes mint amennyire elsőnek tűnik Képmindenesetre majd szorítok Neked.
Ezekszerint Neked is van cisztád a petefészkedben? És Nálad ez, hogy derült ki? Kezdek kicsit megíjedni, hogy esetleg nekem is van és ezért szurkál, mert szinte mindannyian írtátok a cisztát.

Orsi!
Szóval nem rossz az íze? Most úgynéz ki, hogy nálam rendeződnek a dolgok, de ha mégsem akkor biztosan kipróbálom. Köszi a tippet Kép

dido

dido
dido
 
 


Kandi Kép

Dido!
Nekem a két elhalt terhességemnél, mindkettőnél volt cista és az uh mutatta ki. Szúrt a petefészkem, de azt hittem a terhességtől, lehet, hogy attól is. Mikor a fiammal terhes voltam, akkor is szúrt egy kicsit, aztán egy napon annyira, hogy egész éjjel ülve aludtam, mert nem tudtam vízszintesben feküdni. És a másik oldalon a derekam is fájt. (állítólag vakvélnél is átsugároz a másik oldalra) Lementem az üzemorvoshoz, hogy szerintem a terhesség, de a vakbelem környék fáj Õ küldött sztk-ba és onnan az Uzsoki kórház, ahol még aznap műtöttek. Nem akartam aláírni a papírt. Mondtam, hogy nem megyek bele a műtétbe, de az összes prof megvizsgált és a főaorvos leült az ágyam mellé, elmagyarázta, hogy ha nem műtenek meg akkor mindketten elpatkolunk. Hát ez meggyőző volt, alááírtam Kép Bennem is felmerült, hogy talán a petefészkem, de annyian megvizsgáltak és állítólag tapintásból érezték, hogy vakbél, de azért elmondta a doki, hogy Õ akkor is vágna ha nem lenne biztos, mert kockázatos várni és találgatni. Műtét után igazolódott csak be 100%-ra, hogy valóban vakbélgyulladásom volt, de csak enyhe, amit ha nem lettem volna terhes antibiotikummal vissza lehetett volna nyomni. Utólag olvastam valahol, hogy a középső harmad volt a legszerencsésebb erre a műtétre, mert az első harmadban rámehet a baba, az utolsó harmadban meg mindketten. Hát mondjam, hogy mázlim volt? Ja és előtte egész héten görögdinnyéztem. Utólag hallottam, hogy a dinnyemag okozhat vakbélgyulladást.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya!
Akkor tényleg biztos, hogy a vakbeled volt, és az meg még biztosabb, hogy szerencse a szerencsétlenségben, hogy a 2. harmadban jártál. Amikor készül az ember a babára, olyan dolgok is történhetnek amire egyáltalán nem is számít és nem is lehet rá felkészülni. De gondolom Balázs mindenért kárpótol KépKívánok Nektek egy mihamarabbi szép és egészséges kistesót Kép

dido

dido
dido
 
 


Dido! Kép köszi
Hát igen mindenért, és még1 ilyen gyerkőcért akár ugyanezt végigcsinálnám Kép És végig is kell kivéve a vakbél dolgot Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Andi, csodálom a kitartásodat. Nem is tudom, hogy lehet ép ésszel kibírni, ha ilyen sokat kell várni a babára.Kép

Nyanya, Balázsodat én is megkukkantottam nagyon helyes!Kép
Még nem is hallottam terhesség alatti vakbélgyulladásról. Mindenestre a dinnyemagot ezentúl elkerülöm.

Orsi, eddig nem ismertem. De köszi, hogy megírtad!
Szimpatikusak ezek a dolgok, de azt hiszem lusta leszek hozzá!Kép

Dido, hurrá, hogy rendbejött a mensid!Kép Volt már ezelőtt is ilyen hosszú kimaradás?

Annyira magam alatt vagyok, pedig ritkán van ilyen. A férjem egész nap dolgozik, este hulla fáradt a napok meg csak mennek anélkül, hogy egyáltalán beszélnénk.
Tudom, hogy nekem kellene tenni ellene valamit, de estére én is lefáradok. És minden semmiségen felhúzom magam.

Nina
ninacs
 
 


Nina!
Ismerem az érzést. A férjem reggel elmegy itthonról és este 1/27-7 körül ér haza, én itthon dolgozom, de addigra már én is kifáradok, és "zsörtölődöm", ahogy a férjem mondja, de a jövő hétvégén úgy néz ki, hogy csinálunk egy hosszú hétvégét, már alig várom. Kép Nem tudtok Ti is betervezni valami közös programot?

A ciklusom nem óramű, 25-30 nap között szokott megjönni, de még soha nem maradt ki, és ennyire hosszú sem volt soha. Ez biztos a műtét miatt volt, már csak abban bízom, hogy a következők már rendesen lesznek Kép

dido

dido
dido
 
 



Ninacs!
KösziKép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Tegnap este írtam egy csomót és elszállt, utána a Babanetet sem tudtam visszavarázsolni.

A lényeg rövidebben:
Cisztám úgy derült ki, hogy egyszer nagyon fájt a hasam. Kaptam rá vmi gyógyszert és utána nem fájt, egészen mostanáig, amit írtam.

Voltam szerdán kontrollon, minden o.k., de a ciszta megvan, amire a doki azt mondta, hogy figyelni kell, ezért a következő mensi után megint mennem kell uh-ra.

Ninacs!
Én is tegnap dühöngtem, férjem hajnali 1-kor jött haza a munkából Kép

Cickafark teát a "Babát szertnék" topikban is dícsérek a csajok, lehet benne vmi...

Asszem ennyi volt,
Puszi Nektek

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinél vannak "nem bírom" időszakok!
Olyan jó volt, hogy leírtam, kicsit lenyugodtam és estére nyugodtan öntöttem ki a szívemet a férjemnek. Azóta újra jóban vagyunk.Kép
Eljátszom néha a gondolattal, hogy nem várok 3 hónapot.
Találtam egy jó honlapot
http://www.communio.hu/meh/smh.htm Ebben van leírva, hogy nem garancia , ha vár az ember akkor is megismétlődhet.

Dido, közös program ötlet köszi már tervezzük!Kép
Valaszínű tényleg a műtét kavart be Nálad! Lassan itt a 3. ciklusod, tervezitek, hogy elkezditek?

Szonibaba, a cisztára egyébként célirányosan rá kell keresni vagy egy sima hüvelyi uh-on észreveszik?
Most már én is aggódom,hogy beszereztem egyet.

Nina
ninacs
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinél vannak "nem bírom" időszakok!
Olyan jó volt, hogy leírtam, kicsit lenyugodtam és estére nyugodtan öntöttem ki a szívemet a férjemnek. Azóta újra jóban vagyunk.Kép
Eljátszom néha a gondolattal, hogy nem várok 3 hónapot.
Találtam egy jó honlapot
http://www.communio.hu/meh/smh.htm Ebben van leírva, hogy nem garancia , ha vár az ember akkor is megismétlődhet.

Dido, közös program ötlet köszi már tervezzük!Kép
Valaszínű tényleg a műtét kavart be Nálad! Lassan itt a 3. ciklusod, tervezitek, hogy elkezditek?

Szonibaba, a cisztára egyébként célirányosan rá kell keresni vagy egy sima hüvelyi uh-on észreveszik?
Most már én is aggódom,hogy beszereztem egyet.

Nina
ninacs
 
 


Sziasztok!

Nina!
Látszik a sima uh-n, ne izgulj! Még én is láttam, hogy van ott vmi nem odavaló dolog, annyira látványos.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Nina!
Örülök, hogy rendezőttek otthon a dolgok Kép
Elolvastam a honlapot, de ez alapján én még jobban úgy érzem, hogy kell az a horomon vizsgálat a következő baba előtt. Persze igazad van, hogy semmire nincs garancia, és sok örömteli példát is írt a cikk, én drukkolni fogok Értetek akárhogy döntesz Kép
Mi még nem merjük elkezdeni a próbálkozást. A 2. ciklusom nagyon hosszú lett, és így a 3.-ban még csak a 10. napon járok. A nőgyogyihoz is majd csak okt.-ben megyek, mert mindenképpen meg szeretném várni a csontsűrűség vizsgálat eredményét, ahová okt. 5-én kell mennem, és csak ez után megyek a nőgyógyászhoz, és attól függően, hogy mit javasol majd meglátjuk, hogy hogyan tovább.
Persze már kezdek én is türelmetlen lenni, de már csak 1 hónap van addig, és hátha most már rendes lesz velem a mensim is és visszaáll a régikerékvágásba a ciklusom. Ezt már féllábon is kibírom.
Sok kitartást kívánok Neked is! Kép

Szonibaba!
Köszönöm, hogy leírtad, és kívánom, hogy mihamarabb múljon a cisztád.

dido

dido
dido
 
 


Sziasztok.
Használ valaki mikroszkópot a peteérés megfigyelésére? Halszálka formát mutat a nagyító, ha peteérés van. Nekem akkor is azt mutatta, amikor terhes voltam. Most 2 napja meg kellett volna jönnie és nem jött, viszont halszálka formát mutat. A terhességi teszt azonban negatív lett.
Van erről valakinek tapasztalata?

Cisztával kapcsolatban ezt mondta a nőgyógyászom: Mindenkinek van aki terhes, csak éppen vagy kisebb vagy nagyobb. Az termeli a progreszteron hormont, ami kell a terhességhez.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég jártam erre. Tavasszal megműtötték a méhemet, azt hittük ez a megoldás, ezért veszítettünk el 3 babát. Sajnos ma kiderült, hogy nem. Meghalt megint a baba a pocakomban Kép Most még várunk a vetélésre, ha szombatig nem történik meg, akkor megműtenek. Mondjuk egészségügyi kaparás mindenképp lesz, mert már a 10. héten jártam.
Nem tudom mi lesz most, azt hiszem még immunológiára tudunk elmenni, aztán meglátjuk.

Majd megpróbálok visszaolvasni, csa most még nagyon szomorú vagyok, és elkeseredett.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Ecsv!

Nem emlékszem, hogy vérvételnél nézték nálad a pajzsmirigyet? Ha nem nézesd meg.
Miért kell várni a vetélésre, ha úgyis műtenek? Felesleges kínlódás. Nekem nem kellett megvárnom, hanem műtöttek vetélés előtt mind2x (9. héten aztán a 7. héten)
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya, igen, néztek pajzsmirigyet is. az immunológián kívül mindent.
Azért várunk, mert ma délelőtt még képtelen voltam elengedni a babát, és így beszéltem meg az orvosommal.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok!

Egy kis infot szeretnek kerni toletek. Ugy nez ki tegnap volt egy spontan abortuszom a 7 het elejen, meg nem tudom teljesen elhinni...ezert is irtam ez az "ugy nez ki"-t.
Voltam dokinal, de mivel kulfoldon elunk, itt csak a haziorvoshoz jutottam. Szerinte tutti, UH-t nem erdemes csinalni, ilyenkor meg nem latszik rajat semmi. Annyit mondott meg hogy ha 1 het mulva is verzek keressem meg ujra. Otthon mi a procedura? Van esetleg valami amire kulon oda kell figyelni? Elegge le vagyok faradva erdemes ilyenkor vasat szedni?

Amcsi
amcsi
 
 


Sziasztok!

SZonibaba, köszi megnyugtattál! Kép Akkor remélem észrevette volna az orvos!

Dido, én is örülök, mert látszik a hozzászólásaidon, hogy pozítívan állsz a dolgok elé. A babák ezt szeretik, és tutkó, hogy meglátogat egy hamarosan.Kép

Kriszti, én még nem láttam ilyen szerkentyűt.Kép

Ecsv, együttérzek Veled!!!!Kép
Gyere és öntsd ki itt nyugodtan a szívedet!
Ugyanannál a dokinál történt?

Amcsi, remélem nem történt semmi baj!
Honnan gondolod a spontán abortuszt?
A háziorvos szerintem nem volt a helyzet magaslatán, egy hét hetes magzatról már megmutatja az Uh, hogy hol helyezkedik el, van a szívműködés, korának megfelelő-e. Szerintem, ha vérzel egy lelkiismerets orvos rögtön Uh-gal ellenőrzi ezeket.
Venyegető vetélés esetén azonnali ÁGYNYUGALOM, e VITAMIN, magnézium.
Én a helyedben bemennék egy kórházba.
Írj, hogy mi van! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Nina
ninacs
 
 


Sziasztok!

Ninacs,
Errefele nem ugralsz csak ugy a korhazba...raadasul UH-zni sem szoktak, Magyarorszagon el vannak a kismamak "kenyesztetve".
Miutan elkezdtem verezni, elosszor csak kicsit, rogton megvolt az agynyugalom, majd masnap deltol erosodott a verzes es a fajdalom, du. elmentunk az orvoshoz, akkor o megvizsgat, zarva volt a cervix, este pedig valoszinuleg kipottyant a zigota. Ezt lefotoztuk es masnap megmutattuk neki. Szoval innen tudom hogy spontan abortusz. Mivel az elso terhessegemmel semmi gondom nem volt, nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Remelem tenyleg minden kijon magatol, de ezt honnan lehet tudni? Tenyleg meg lehet az ilyesmit allitani? Vagy inkabb nem...?

Amcsi
amcsi
 
 


Sziasztok!

Nyanya!
Sajnos ehhez én sem tudok hozzászólni, még nem is hallottam ilyenről.

Ecsv!
Sajnálom, hogy újra itt kell lenned velünk. Mondott valamit az orvos, hogy akkor most mi lehetett a baj?

Amcsi!
Nem szabad a legrosszabra gondolni. Amikor volt júniusban a terhességet befejező műtétem, a mellettem lévő ágyon egy 11 hetes kismama feküdt, aki már vagy 2 hete időnként elég erősen aztán egy pár napig újra gyengébben, de folyamatosan vérzett. A babával nem volt semmi baj az UH szerint, sőtt nagyon is ott, és jól volt, csk még nem tapadt meg a méhben és ezért vérzett állandóan. Egyfolytában feküdnie kellett a Kismamának és Magnéziumot adtak Neki. Azt mondták, hogy a terhesség előrehaladtával a vérzése csillapodni fog, és majd el is múlik.
Ezt csak azért írtam le Neked, hogy UH nélül egyálltalán nem biztos a vetélés. Persze ha láttátok..., de ilyenkor még ösz-vissz csak pár milis..., hát nem tudom, tényleg nincs lehetőséged egy UH-ra?
Nagyon szorítok Értetek!

dido

dido
dido
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: