Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt lányok!

Jaj, olyan álmos vagyok, a szokásos volt sajnos az éjszaka. Bár már ez is sokkal jobb, mint régebben volt, jó, hogy volt lelkierőm nem adni cicit olyan gyakran, így éjjel csak 2x szoptatok, de attól függetlenül + 2x fenn volt még, akkor teát kapott.
Én meg csak forgolódtam éjfélig, rémes, ő meg már fél 1-kor felkelt, ááá, bolond vagyok, le kellene feküdnöm vele 8-kor, amikor ő elalszik. Csak akkor magamra semmi idő nem jut. :(
Ilyenkor olyan jó egy kicsit intézni a dolgaim, netezni, papírokat rendezgetni, kiülni 10 percre a teraszra.

Húúú, Sziszike, ez jó sok mosnivaló. Napi 4-5 adag?! Te jó ég! Bár 3 gyerkőccel nem egyszerű. Gondolom vasalni nem vasalod az egészet, ugye?
Ami a szélesedést illeti... igen, sajnos szélesebb lettem, bár annyira hál' Istennek nem nagyon, de azért feltűnő a különbség.
A bankszámlaszámot küldd el kérlek, had menjen el a pénz, mert már tényleg nagyon oda vagyok miatta.

Na, megyek, most már minden reggel autó cserét kell csinálnom, elállom Dani autóját, ami a garázsban áll. Nem engedi át a helyét, pedig jobb volna, egyszerűbb, ha én állnék hátul. Arról nem beszélve, hogy egy ilyen öreg autónak jobb volna garázsban állni.

Mindenkinek szép napot!

KépKép
titi_27
 
 


Momo, szegénykém, látom, Te is fáradt vagy. Annyit vagy eszemben Jucival együtt, ha így haladok, a kisasszonykám is sokáig fog szopizni. Nem tudom, hogy lehetne elvenni tőlük a cicit, a szívem hasad meg érte. Tudom, neki még azért van ideje, de szerintem nem fogja magától abbahagyni a szopizást.
Neked is jó korán kel Mishal... ha nem adnék Alexának cicit még felkelés után (általában még 5 körül van egy összebújós cicizésünk), akkor mi is már 5-6 között felkelnénk.
Így legalább még el van vele fél-egy órát, ez tudom, luxus, de ebből nem engedek. Addig legalább még én is alszom picit.
De mi volna, ha nem adnál neki reggel? Akkor még korábban fel kellene kelned... egy jó kis mókuskerék, mintha nem lehetne belőle sehogyan sem jól kijönni, nem? Meg a sok sírás... az ember csak várja, hogy magától talán leszokik róla...

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Egy puszi és már indultunk is!

Momo!
sajnos semmit sem kaptam tőled, lehet, hogy vacakol a leveleződ? Az én számomat azért leírtam fentebb.

Erzsike!
Holnap akkor hívunk, mielőtt mennénk. Úgy 4 körül jó lesz? Ha nem, hívj nyugodtan, megbeszéljük! semmi konkrét program nincs. Néhány boltba szeretnénk eljutni. Én pl. a Déli pu.-nál lévő ecsetboltba :lol: Szerencsére itt most nálunk esik az eső, így nincs nagyon meleg. Bár ki tudja Pesten milyen idő van.....

Sziasztok!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Sziasztok!

Az éjszakánk már egy fokkal jobb volt mint az előző, de este ahogy leírtam, hogy végre alszik Babó, egyből fel is kelt és csak 2,5 óra múlva aludt vissza.
És képzeljétek nem akart szopizni, se tegnap éjjel, mikor vissza akartam altatni, se pedig ma reggel mikor felkeltünk. Pedig nekünk már csak a reggeli és esti volt, ezek szerint már az se kell neki?
Este azért még megpróbálom, de ha nem kell már neki, akkor valamit ki kell találnom, amit kap helyette. Tejet még nem akarok, a tápszert meg nem tudom megenné-e, mikor sose evett.

Titi! Ugye ezt nem mondod komolyan, h minden reggel neked kell kicserélni az autókat??????? Dani nem gondol bele,. hogy így este is meg reggel is plusz meló van, ha nem a te kocsid áll belül? A céges kocsinak meg nem tök mindegy? A másik a sajátotok, hiába nem annyira értékes, arra kellene jobban vigyázni.

Puszi
verzsike
 
 


Azta Erzsike, lehet, hogy abbahagyja a szopit Babó? Na, kíváncsi vagyok a ma estére.
Én amikor adok - nagy ritkán - Alexának tápszert, a Humana baby-fit-et adom neki, ez baromi finom, banános. A dokinéni szerint ezt még a válogatós kisbabák is megeszik, mert jó íze van.
Akárhol lehet kapni, drogériában is, sőt ott még olcsóbb is, mint a gyógyszertárban.

A kicsit komolyan mondom, volt is belőle vita... szerintem ez egy hatalmas baromság.

Most megyek, hogy ne legyen egyszerű az élet, a kis babakocsink benn maradt a Dani kocsijában, így oda megyünk először, úgyhogy kocsit cserélek, az azért kényelmesebb, és indulunk a mai utunkra, van bőven intéznivalónk.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Olvassatok légyszi privit, mert nem tudom mennyi sütit süssek...
verzsike
 
 


Sziasztok!

Tegnep óta senki nem írt :evil:

Képzeljétek Babó úgy elfáradt, hogy kb 5 perc alatt elaludt fürdés után.
Sajna a mi gépünkkel csak pár kép készült, de majd holnap felteszem őket.
Nagyon örülök, hogy jöttetek, a tesóm is azt mondta milyen aranyosak vagytok, szerintem már nem csodálkozik miért lesem állandóan a babanetet.

Eszter! Volt valami eredménye a kivizsgálásnak a kórházban?

Puszi, most én is megyek aludni, miután Babó elaludt, hazavittem Kodáékat, aztán gyors rendrakás, mosogatás, már végeztem is mindennel. Kodától kaptunk egy gyönyörű névtáblát Babó szobájára, holnap lefotózom azt is, szerintem gyönyörű.
verzsike
 
 


Sziasztok!

Végre tudok jönni. Annyira sajnálom, hogy nem jutottam el a délutánni talira. Azért jöhetnétek mesélni, hogy mi volt, végül hányan voltatok?

Mi szerencsésen hazaértünk szombaton a nyaralásból. Igaz voltak kisebb nagyobb problémák, de jól éreztük magunkat. Megtudtuk, hogy a Sára nehez viseli a hosszabb utazást, mert odafelé, meg hazafelé is hányt a kocsiban. Persze utánna rögtön adtam neki a kúpott , attól meg jól elbóbiskolt, és aludt utánna jó sokáig (hazafelé a határtól Pestig).
Aztán volt majdnem mindenkinél egy kis hasmenés, persze a lányoknál nem egy napig tartott. Sőt a Sárus feneke jól ki is pirosodott, de ezeket leszámítva nagyon élvezték a nyaralást. Persze a hasmenés után nem mertem nekik akármit adni,így főztünk apával mindig valamit, amit ithon is szoktak enni.
Képeket majd hozok, ha megtalálom a kábelt.

Bocsi, hogy nem jöttem elköszönni,de anyósomékhoz már 2X betörtek, mikor nyaralni voltunk. Ki tudja hányan, és kik olvasnak még minket. :oops: :oops:

Biztos mondta Erzsike, hogy miért nem tudtam menni a talira. Igaz a kórházból már 10 után hazaértem, de anyukámékhoz mentem, mert ő vigyázott a lányokra. Aztán ott is ebédeltünk, majd hazajöttünk aludni, és úgy volt megyünk vissza a kórházba, de telefonált anyósom, hogy mégse menjünk, mert készítik már elő a mütéthez.
Kicsit emiatt a héten ritkábban tudok majd jönni, mert nem tudom mikor jön haza. Holnap reggel műtik, így délután megyünk hozzá.Majd főzök neki, habár nem tudom lesz-e étvágya.

Titi!
Gratula az új verdához?

Momo!
Sikerült megvenni az újságot. Mikor mentünk nyaralni megáltunk egy benzinkútnál tankoni, és ott még lehetett kapni. Nagyon tetszik a házatok, és a kert. Milyen szépen minden. Kár, hogy Mishal szobáját nem áthattunk, de remélem egyszer tényleg eljutok hozzátok.
Néztem a tervrajzot is, és egy dologra nem jöttem rá. Miért van a konyha mellett, mégegy helyiség, ami úgy néz ki a rajzon mintha mégegy konyhád lenne. Vagy ott mosol?

Most mennem kell, de azért írhatnátok tényleg a taliról. Koda meglepődött?
Nagyon keveset írtatok a múlt héten is. Jó hamar végeztem az olvasással.
Holnap jövök, ha tudok.
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Verzsike
Nagyon köszönjük a vendéglátást! Szuperül éreztük magunkat.
Köszi a finom sütiket.
A rumliért bocsi remélhetőleg Zsolti sem volt kibukva mennyit kell pakolnia.
A fiúk totál kidőltek este nekem is. Hála az égnek Áron sem aludt el a kocsiban bár a végén már nagyon küzdöttünk vele hogy ébren maradjon.

Koda
Örülök, hogy sikerült taliznunk és a fiúk is ilyen pompásan megértették egymást és jól elvoltak. Dávid ma is emlegette Marcit (igaz mindig Ákosnak hívja nem tudom miért) és a sokkal nagyobb géppisztoját amit neki is látni kellene.

Mesi
Örülök, hogy végül ti is eljöttetek.
Remélem épségben hazaértetek és a gyerekek is jól viselték a hosszú buszozást.
A szülinapra mi biztosan megyünk 3 fővel. Ja majd azt írd meg hogy hány órára menjünk mert azt nem találtam a meghívón. Ha rajta van akkor bocsi én voltam figyelmemtlen.

Oné
Várjuk a képeket a nyaralásról!
Jaj a kis Sára ezzel a hányással biztosan rossz lehetett szegénynek és persze jó kis ilyedtség nektek.
A hasmenés meg sajnos előfordul szinte minden külföldi nyaralásnál. Lényeg hogy túl vagytok rajta és minden más jól sikerült.
Anyósodnak meg gyors gyógyulást!
A tegnapi talin csak Mesiék és mi voltunk a meglepik Kodáéknak. A többiek nem tudtak jönni. Képeket én készítettem csak sajnos lemerült az aksi és még minid tölt így nem tudom felrakni.

Mi holnap indulunk anyáékhoz hogy mikor tudok jelentkezni azt nem tudom. Remélem azért még ma este fel tudom tölteni a talis képeket, ha nem akkor már csak onnan jelentkezem.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


A tali képei:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, olyan sosincs, hogy semmi gond nem legyen.
Jobbulást kívánunk anyósodnak.
Tényleg nagyon kár, hogy nem tudtatok jönni Ágika egyedül volt kislány a 6 fiú mellett. Végül Kodáékon kívül Zsuzsáék és Mesiék jöttek. Mikor jöttünk be a folyosón Koda meghallotta a hangokat és kétségbe akart esni, hogy vendégeink bvannak és pont akkor jönnek még ők is, de aztán szerintem örült.

Zsuzsa! Ne aggódj még most is a rumli miatt, tényleg elhiheted, hogy ugyanígy néz ki a lakás, ha Babóval egyedül vagyok itthon. Jó nyaralást nektek, azért néha próbálj meg benézni!
Olyan kép sajna nem sikeredett, amin minden gyerek rajta van.

Mesi! Mi ketten megyünk Babóval.

Ági! Szeretném kérdezni, hogy ami bölcsője volt Lívikének, az a Tiétek vagy kölcsön kaptátok? Ha a Tiétek akkor nem akarod eladni? A Tesóméknak lesz babájuk és azt szeretnénk venni nekik egyet a nappaliba.

Az én képeim:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok lányok.

Ne haragudjatok de mostanában kicsit ritkán jövök.
Itthon áll a bál és valoszínüleg elválunk!
Kedden megyünk házassági tanácsadásra de szerintem feleslegesen.

Erzsike!
Nagyon jók aképek sajnálom,hogy nem tudtunk ott lenni nálatok!


Mjad jövök hamarosan!

Sziasztok!

brimo
 
 


Hali!

Ugy latszik,hogy most nagyon el fogunk tunodni szinte mindannyian,nem hiaba,itt a nyar.

Gyongyi!

Orulok,hogy jol sikerult a nyaralas,meg a hasmenessel,hanyasos utazassal is,..ok mar profi utazok lesznek. Fotokat majd teszel fel.
ANyosodnak jobbulast.Mi baja van szegenynek,mire mutottek?

Bufo!

Remelem jol erzitek magatokat otthon. Irjal ha tudsz . Most csinalod az uszasoktatast is,igaz?

Verzsike!

Bocsi hogy nem jeleztem,de a privi nekem soha nem megy el.Kodaek vegul voltak nalunk,ugyhogy veluk sikerult talalkozni,bar nem sok ido jutott beszelgetesre.

Koda!

Remelem epsegben hazaertetek. Jo lett volna,ha nincs az a nagy rohanas,es tobb idonk lett volna...akkor Marci is biztosan nyugodtabb lett volna ha delutan kimegyunk egy kicsit a medencehez.
Fotozni persze hogy teljesen elfelejtettem. :cry:

Brimo!

Nagyon sajnalom ami tortenik,de hatha segit a hazassagi tanacsadas,elhamarkodni semmi ertelme. Talan ha ujra elmegy par hetre,akkor lesz idod tisztazni magadban dolgokat. Drukkolok,hogy rendbe jojjenek a dolgok,vagy legalabbis ugy legyen ahogy te szeretned.

Velunk...most eppen elaludt Mishal...ma voltak itt par dolgot megcsinalni a hazon,elotte medence...mindig van valami. Most a biztositoval szorakozhatok,es ha jo az ido akkor kint szoktunk lenni. Mishal tovabbra is eleg hisztis,nehez ilyenkor kezelni...de amugy meg egy tunemeny masaallah,ahogy beszel mar. Hugomek es anyukam is eleg sokat vannak itt. Estere en hulla vagyok,...hugom szerint meg idegbeteg is. :lol:

Eszter!

Veled se beszelek soha..miert vitted csipokontrollra DOmit?

Agi!

A kepekre se reagaltam,nagyon edesek,mekkorat nott. Visszajottetek mar vagy csak most mentek nyaralni???

Titi!

Kocsicsere :twisted:
Es ALexa is olyan kis vidam,kipihent :lol: ....papajat meg kicsit szadizd...koltsd fel te is,vagy direkt zajongj hetvegen :lol: .
Meg mindig nem jutottam el hogy computer ugyben lepjek,jovo heten felhivom,,mar megvettuk a virusirto programot is hozza.

Megyek,ebredezik Micimackom.PUszi mindenkinek.

Kicsi!

Mikor jottok vissza???

Mesi!

Bocsi,de mi nem tudunk menni.
momo35
 
 


Sziasztok Lányok!

Szerencsésen hazaértünk tegnap éjszaka!

Húúú...hol is kezdjem! Hát előszőr is elnézést kérek mindenkitől Marci miatt :oops: Azt hiszem leginkább Momo kapott belőle jó nagy adagot, aztán Erzsike. Éva elég jól megúszta :lol:

Momo:)
Nagyon köszönjük a vendéglátást és a finom ebédet. Marci volt a legjobb kritikusod, mert itthon sem eszik így meg mindent, mint nálatok. Emlegette is, hogy milyen finom volt. A süti volt a fénypont nála:)
A viselkedésével kapcsoltabn nincs mit szépíteni, sajnos ilyen is tud lenni. Ha most látnád, el sem hinnéd, hogy nálatom az az idegbeteg gyerek volt :roll: Amúgy igazad van, ha kint lehetett volna, nyugi lett volna (talán.....). Igazat megvallva a medence izgatta annyira, de gyerek fejjel nem nagyon érti az, hogy most nem. Remélem azért majd halványulnak az emlélek idővel :lol:
A te fiad viszont egy tünemény volt! Tényleg el sem hiszem, amiket néha írsz:) Pedig biztos úgy van:) Komolyan, egy rossz szót nem lehett mondani rá. Engem tuti levett a lábamról:)

Erzsike:)

Hát tőled is csak elnézést tudok kérni! Főleg a kiöntött piros üdítő miatt. :oops: A fürdésről már nem is beszélve........De Marci annyira jól érzete magát:) Már azt kérdezi, hogy mikor megyünk legközelebb. Mondtam neki, ha majd kipehentek minket:)
És a lányok odaszervezéséért nagyon hálás vagyok! Őszintén megmonom, titokban úgy vágytam erre:) És tényleg totál kétségbe estem, amikor megláttam, hogy vannak nálatok vendégek:) Jó pár perc kellett, hogy rájöjjek, kik is azok:) Sajnálom, aki nem tudott eljönni. De remélem Mesiék buliján találkozok a többiekkel is!
A vacsora nálatok is isteni volt. Gabi annyira örült annak, hogy csomagoltál neki és gondoltál rá! Gabi apukájánál ettük meg. Még az apukájának is jutott:) A süti és a sajtos bigyócska is isteni volt. A receptje annak megvan a másik topikban????
És meg kell, hogy dícsérjem Zsoltit is:) Nagyon szimpatikus, aranyos ember. A fiúkkal is olyan aranyosan dumált. Láttam Marcin, hogy nagyon tetszett neki:)
Azt akartam még megkérdezni, hogy mitől ilyan nagyon puhák a törölközőitek? :)

Éva:)
Nektek is nagyon köszönjük a vendéglátást:) Balázs nagyon tetszett Marcinak! Imádta az emeletes ágyát:) Hozzátok is akar megint menni:) Remélem jösztök Mesiékhez:)
A fényképező sapkája sajnos nem lett meg, remélem ti rátaláltok valahol:) A kocsi sem fulladt le sehol, szépen tudtunk menni vele. A te Zsoltid is nagyon aranyos, nem lehet okod a panaszra! Nagyon kedves ember. Marci úgy örült az elemlápának:) imádja, azt mondja milyen jó nagy fénye van:) Bence meg azóta is ugat és keresi a vau-vaut :lol:
A házatok pedig szuper! Tudom, hogy sok munka van még rajta, de hidd el, ha nekünk ilyen lenne, annak is örülnék! Gabinak is tetszett, a pincét is dícsérte, jól meg van csinálva. Szóval jó vásár volt!

Zsuzsa:)
Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk!
Marci még az előbb is azon vihogott, hogy mit műveltek Dáviddal Erzsikééknél :lol: Az a porszívó baromira tetszett nekik. Kár, hogy nem láttad, mit műveltek. Bár lehet, hogy szegény Erzsike nem örült ennek ennyire :oops:
Marci meg úgy hívja Dávidod azóta is, hogy "a nagyfiú". :) Egész nap rötyög magában, amikor eszébe jut Dávid és a rosszaságaikon vihog . Amikor megkérdzem mi baja van, hangosan elkezd röhögni, majd megfullad és meséli a porszívós sztorit...... :lol: :oops:
Áron meg mintha ott sem lett volna:) Máskor is ilyen jó fiú? Na jó, ez csak költői kérdés volt :lol:

Mesi:)
Nagyon köszönöm, hogy miattunk (is) eljöttetek, pedig tuti nem egyszerű. De olyan jó volt végre látni benneteket. A gyerkőcök zabálnivalóak. És hát Ágika ahogy megy........egyszerűen majd megettem:) Persze beszélgetni sokat nem tudtunk, pedig lett volna ezer kérdésem.


Később próbálok még jönni, most folytatom a lakás összeszedését.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Erzsike!

Köszi az érdeklődésed,migrént diagnosztizáltak Bálintnál,de még lesz augusztusban egy MRI. Sajnálom,hogy nem tudtunk menni. :roll:

Mesi!

Én Bálintommal és Domimmal megyek,torta szempontjából 1 fővel számolj,mert tudod én nem ehetem. :wink:

Juci!

Nem vagy semmi! :lol:

Momo!

Jajj de édi lehet Mishal,ahogy dumcsizik.Alig várom,hogy hallhassam.

Koda!

Úgy sajnálom,hogy nem tudtunk találkozni! :roll: :wink:

Csajok,sajna nincs időm többre,reggel utazunk nyaralni a Balcsira.Szana szét csomik a lakásban,őskáosz.Drukkoljatok,mert nem mondanak túl jó időt.

Hiányozni fogtok

Puszi

Eszter :evil: :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Kicsi! De jó, hogy írtál ilyen messziről is. Jó hosszút nyaraltok, ha csak Mesiékhez jözzök haza, az még több, mint két hét! De jó nektek! Ebből mennyi lesz az igazi nyaralás?

Eszter! Jó nyaralást nektek, szorítok, hogy jó idő legyen. Az nekünk is kellene, mert szombaton menni szeretnék csúzdázni. Délelőtt vagy a nagyira hagyjuk Babót, vagy a nagyi is jön velünk a strandra. Már nagyon várom, mert 2 éve csúzdáztunk utoljára, én meg jobban szeretem mint egy gyerek. Fogalmam sincs mikor növök ki majd belőkle, de én a vidámparkot is imádom. :D

Koda! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, jöhettek nyugodtan bármikor. A törcasiket simán 60 fokon mosom folyékony ariellel meg lime-os Silan öblítővel. Mást semmit nem csinálok velük.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a képeket, nagoyn jó volt látni titeket, legalább, így.:)

A kisgomba medence labdákkal, nagyon édes, ez pancsoló, amúgy?

Titi: milyen a kisbabakocsitok? Nemis mondtad...és képeketis ígértél a kocsikádról....majd énis teszek fel az enyémről persze.:)

Erzsike: néztelek titeket a babavilag versenyen, jó a kép, tényleg.
Gratulálok nektek.

Juci: Nagyon aranyos vagy, hogy onnanis gondolsz ránk...most, hogy végig gondolom, talán többet is írtál, mint mostanság.:) Jót tesz a pihenés....puszi a kis gumicukor falónak is.:)
Remélem jól vagytok.

Timi: sajnálom, hogy idáig jutottatok, remélem még helyre hozható, persze, ha teis, így szeretnéd. Gondolunk rád.

Gyöngyi: hogy vagytok? Remélem a nyaralás, azért jól sikerült.

Eszter: mi van veletek mostanság? Sokszor eszembe jutotok....

Ne haragudjatok, de mennem kell...igyekszem még a hétvégén jönni, mindenkinek szép estét, éjszakát már lassan.:)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!!

Segitséget szeretnék kérni!

Hol tudom letölteni a magyar államkincstárnak azt a papirját amiben változtatni szeretnék ,hogy hova küldjék a családit és a gyedet??

S.O.S kellene!

Hát úgy néz ki elválunk mostmár biztos!

De nem bánom legalább megszabadulok egy tehertől!!

brimo
 
 


sziasztok!

bocsi valamiért nem tudok nagybetűket elővarázsolni.
már 2 napja itt vagyunk anyáéknál. csütörtükön mikor megérkeztünk nagyon szuper idő volt a fiúk rögtön pancsolni akartak még az ebéd sem kellett nekik. tegnap viszont esős idő volt így beszorultunk a házba.
a fiúk szokás szerint nagyon élvezik hogy itt vagyunk.

kicsi
nagyon örülök, hogy jelentkeztél és ilyen jól érzitek magatokat. jó hosszú pihenésetek lesz ha csak a mesiék bulijára jöttök haza.
olaszországban hány napot tudok eltölteni?gondolom az lesz az igazi nyaralás mert akkor már illés is veletek lesz egész nap.
továbbra is érezzétek jól magatokat!

brimo
hát nem is tudom mit mondjak neked. azt kívánom hogy minden úgy alakuljon ahogyan te szeretnéd. a házassági tanácsadás egy próbát mindenképpen megér.

anubias
jó pihenést és időt kívánok nektek!

momo
ti mentek valahová nyaralni mishallal vagy folyamatosan jönnek a szakemberek kijavítani meg befejezni a házat?

sziszike
veletek mi van nem is írtál magatokról?

koda
na örülök hogy túléltétek az ittlétet. gondolom azért fárasztó volt.
sajnos el tudom képzelni hogy mit örültködhetett dávid a porszívóval és marcival együtt.

verzsike
hová mentek csúszdázni?én is nagyon régen voltam ilyen helyen. csináljatok képeket ha tudtok.

néhány kép:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
nem lesz a taliból semmi, mert én végül (közös döntés alapján) nem mentem Vásárosnaményba, hanem Karcsi csak a 3 nagyot vitte le. Kicsit rossz most itthon egyedül és azt se tudom, hogy mit csinálok 7 napig nélkülük, de az most sok lett volna Líviának is és nekünk is 4 gyerekkel. :( Sajnálom, hogy nem tudunk találkozni, jó lett volna beszélgetni. Azt sem tudom, hogy most veletek mi a helyzet otthon...?!

Brimo,
nagyon sajnálom ami történik veled. Ezek szerint mostmár biztos, hogy van valakije? :(
Mindjárt megpróbálok utána nézni a papírnak. Bár én azt hiszem, hogy nem nyomtatványt küldtem, hanem fogalmaztam egy levelet nekik, mindenféle adatokkal...

Verzsike,
a bölcsöt anyukámtól kaptuk, megkérdezem, hogy meg akarja-e tartani a tesóméknak, vagy eladhatom. Ha igen, akkor attól függ, hogy Eszteréknek kell-e még és meddig...?!

Juci,
de jó hogy jelentkeztél! Jó tudni, hogy jól vagytok!

Titi,
ha már annyira mobil vagy, nem akarsz elugrani valamikor hozzánk??? Egyenlőre úgy néz ki, hogy egész héten egyedül leszünk, kivéve, ha Karcsinak annyira fogunk hiányozni, hogy visszajön értünk... :D
Ja és a Virág nem sablonnal készült, hanem én rajzoltam szirmokat.

Mesi,
Ágika már így megy? Nem semmi. Na de hát mondjuk ő annyiva hamarabb állt is... Édesek nagyon!
A szülinapot még nem tudom, hogy hogy tudnám megoldani. Mennék mindenképp szivem szerint, de én elég kötött vagyok. Vagy Karcsival kell mennem autóval, vagy esetleg Juciékkal, ha beférünk...

Megyek, kicsit pihenek Mancival! Jövök majd, hozok képeket is.

puszi
csné
 
 


Hatha sikerul irnom es elkuldenem is.

Bufo!

Tovabbi jo pihenest nektek! Nagyon jok a kepek,Aron is igy elvezi a vizet? Nem zavarja az uszogumi? Olyan nagyok mar! Te is tudsz valamit pihenni azert? Menni mi nem megyunk sehova,dehat itt a medence,igy nem olyan veszes.Talan jovore mar bevallalok egy utat Mishallal,de akkor anyukamat is vinni kell. Most meg szerintem nem nyaralas lett volna a nyaralas..igy is kesz eletveszely itthon,hat meg idegenben.

Agi!

Most latom ccsak a vonalzon,hogy Livike mindjart egy eves,hogy elszallt az ido! ELvezd az egyedulletet,...hamar elszall az a par nap.Ha Kicsiek visszajottek,akkor meglatogathattok veluk egyutt,jo? Varom a kepeket!

Brimo!

ANnyira sajnalom!!!!! A papirt sajnos nem tudom honnan kell letolteni,a magyarorszag.hu-n nincs errol esetleg info?
Ennyire biztos most mar? Meg se probaljatok egyutt?

Verzsike!

Bocsi,el is felejtettem gratulalni ,ne haragudj! Mindig kihagyok embereket,dolgokat..es kesobb,fozes,takaritas,szoptatas kozben jut eszembe,hogy hoppa...

Kicsi!
Irjal meg!! Es ugy irigykedem...milyen jo lehet..plane hogy nem kell foznod,takaritanod,es tenyleg csak Dudira koncentralhatsz. Tesok hogy viselik,hogy ennyi ideig tavol vagytok nelkuluk? Vagy ok is nyaralnak az anyukajukkal? Gumicukrot szerencsere Mishal nem latott,de imadja a Turo pottyoket vagy miket es a Balaton szeletet is megismeri es meg is szerzi a polcrol a Tescoban.
Csinalsz kepeket? Mishal is gyakran emlegeti Dudit...hihetetlen!
Babot is szokta!

Gyongyi!

A multkor elfelejtettem valaszolni.SZoval sok mindent elirtak a cikkben,a z alaprajzot se jol csinaltak meg,az emeleten a ket szoba(gyerek,vendeg nem is ugy van.) a butorzatot meg talalomra rajzolhattak. A konyhabol az a kamra amit latsz,es abbol nyilik a kazanhaz-mosokonyha.A kamraban csak egy szekreny van..de ok mast rajzoltak.Na,mindegy.

Sziszike!

Hogy telt a hetvege? Tesod babaja hogy van,voltal mostanaban naluk?

Titi!

Ha jol emlekszem,akkor te most hazamentel Miskolcra igaz? Tesodnak nem sikerult itt nyari munkat szerezni? majd gyere es meselj!

Haz,telekugyben most ott tartok,hogy muszaj konzultalni egy epitesszel,mert lehet,hogy nem is tudok akkora hazat epiteni a telekre amekkorara szuksegunk lenne. De eleg lusta voltam...vagy tudat alatt (meg amugyse) nagyon akarom eladni a hazat...meg csak el se kezdtem hirdetni.

Megyek,es csak remelem hogy el is megy az iromanyom.Holnap jonnek anyukamek ebedre...kezdek ujra hazitunderkedni. Es ugy nez ki,hogy sikerult talalnom valakit aki heti egyszer jonne total kitakaritani a hazat,...remelem bevalik mert nagy segitseg lenne.

Puszi mindenkinek,szep almokat!
momo35
 
 


Verzsike!

Gratulacio..ahhoz hogy Babo megint nyert. Ez lemaradt. :roll:
momo35
 
 


Sziasztok!

Momo, bizony, most voltunk otthon, de hogy így emlékszel rá?! Jól eltűntem, nem is szóltam, hogy megyek haza.

Nagyon szuper volt otthon, csak az a kár, hogy megint esett az eső, tegnap elég ramaty volt az idő. Szinte ugyanúgy, mint a múltkor. Megint elmaradt Tapolca meg Lillafüred is, beszorultunk a lakásba sajnos. :(
Tervezem, hogy hazamegyek egy hétre kb 3 hét múlva, akkor elmegyünk Liszkára anyukámékkal, csak még az autó a kérdés. A kis autókámba alig fér be valami, és nem tudom, a cégnél mit szólnának, ha Danival cserélnénk egy hétre. Istenem, hogy mindig van valami problémám, nem?! :wink:

Bufo, annyira szuper ez a medence, látom, hogy a fiúk nagyon szuperül érzik magukat.
Olyan jó, hogy így ki tudtok mozdulni!

Brimo, itt nézd meg, hátha megtalálod...
http://www.allamkincstar.gov.hu/hu/csal ... adi_potlek

Szerintem újra kell igénybejelentést benyújtani. Hívd fel őket, biztos vagyok benne, hogy ez a nyomtatvány kell hozzá, de inkább kérdezd meg.

Nagyon sajnálom a válást! Kár, hogy nem lehet helyrehozni. Szegény Cseninek is nagyon nehéz lesz.

Momo, teljesen megértem, hogy nincs kedved eladni ezt a gyönyörűséges házat.
Jól teszed, hogy veszel fel valakit, reméljük, tényleg beválik. Irigykedni is fogok ám miatta, mert biztos, hogy baromi nagy segítséged lesz.

Ági, de ügyi vagy, sablon nélkül csináltad?!
Jó volna, ha mehetnék, de nem unatkozom a héten sem. Itt van hugicám, és van mit intéznünk együtt.

Ha minden jól megy, pénteken délben megyünk a Balcsira a hétvégére, csak legyen jó idő!
Aztán most hogy itt van a hugicám, jövünk-megyünk, vettem egy-két dolgot a tesz-veszen azokért rohangálunk.
Csúcsszuper autósülést vettem potom áron, végre nekem is van szerencsém, nem túl ritkán az Életben.

Sziszike, aranyos vagy, a kocsi szuper!!! Mind a kettő! :)

Küldök ám képet mindenképp! És a pénzt is végre holnap átutalom.

Most megyek, Kismanóka alszik, rémes éjszakáim voltak megint, otthon felkelt szinte óránként, de anyukám egy angyal, reggel átvette Alexát, hogy én had aludjak egy picit tovább. Persze, nem sokat tudtam, mert ő meg hiányolt, kezd nagyon anyás lenni.

KépKép
titi_27
 
 


Erzsike, sikerült szerezni úszógumit? Mert hétvégén már nagy segítség volna a Balcsin...

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok,

Na, tegnap este óta csak Titi jött... Hétvége. :roll:

Titi,
mi a Dechatlonba vettük az úszogumit Livinek, rakok fel róla képet.


Barcsra mentünk strandra. Csodálatosan tiszta volt, és alig voltak. Kép

A kerti homokozó a házban, ahol voltunk Drávatamásiban. Kép

Na, meg a hintázás, vicces mosollyal :D
Kép

Ja, és nem tudom, hogy mondtam-e, de múltkor amikor azt hittem, hogy kijött a 6. fogunk, akkor 3 jött ki egyszerre, úgyhogy már 8 van!!!! :shock:

Momo,
bizony nagyon gyorsan elment ez az egy év. Nemrég még pocakban voltak, illetve küzdöttünk értük, hogy legyenek...
Benne vagyok, hogy menjünk hozzátok, kiváncsi vagyok az én szépszeműmre!!! Már nagyon rég raktál fel róla képet.

Jó éjt mindenkinek.
Ági

ja, képzeljétek, ma vagyunk együtt 8 éve... :) Nem mondom, hogy túl jó volt egyedül nosztalgiázni :(
csné
 
 


Ági, gratulálok a 8. évhez!!! Akkor túl vagytok a 7-en sikeresen!!! :)
Kár, hogy egyedül kellett töltened. :(
Szuperek a képek, nagyon szép ez a hely!
Húúú, egyszerre 3 fog?! Akkor ezt egész szépen viselte.

Erzsike, köszönöm előre is az úszógumit, valamelyik nap akkor mindenképp elugranék érte, mivel pénteken remélhetőleg szükség lesz rá.
Remélem, hogy hétvégére jó idő lesz!
Annyit gondolok Eszterékre, hogy legyen szép idő a Balatonon, és tudják élvezni a nyaralást.

Lányok, este kaptam egy sms-t Virágtól, amit nem igazán értettem, úgy látszik, lemaradtam valamiről.
Azt írta, hogy le kell mondani a mai talit, mert beteg, de reméli, még addig fel tud jönni Pestre, amíg itt van Magyarországon.

Ezek szerint lett volna vele ma tali?

Mesikém, ha Isten is úgy akarja, akkor megyek Alexával kettesben a szülinapra!
Remélem, nem fog a hétvégén szakadni, és utána pedig nem lesz hét ágra szóló napsütés, mert akkor viszont csúszik a Balatoni hétvége, és akkor megyünk. Olyan rövid ez a nyár, és ennyi a nyaralásunk, nagyon vágyom le.
De reméljük, hogy a hétvégén lejutunk, és akkor mindenképp ott leszünk a babazsúron.

Most megyek, gyorsan fogat mosni, reggelizni, a kisasszony már alszik, reggel megint fenn volt 3/4 6-tól, mostanában ilyen korán kel, én meg hulla vagyok.
De már felsikáltam, muszáj, ugyanis 4-5 napja elindult mászni előre!!! :)
Annyira édes, ahogy szedi a kis lábacskáit.

Mindenkinek szép napot!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!titi ez valami nagyon nagy félre értés!nem néztél el valamit?ezt az smst én megirtam neked de még tavaly januárba!nem értem!még jo hogy most olvastalak titeket mert nagy kalamajka lett volna!én most németbe vagyok esély sincs rá hogy tudtunk volna talizni!ez tavalyi sms!na puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág, de jó, hogy írtál, ezekszerint olvasol minket, ha tudsz írj magatokról, kicsit, olyan rég hallottunk rólatok. Miis gondolunk rád, vigyázz magatokra.

Titi: gartulálok Szandinak az első mászogatáshoz.:)
Úszógumit tudtam volna adni arra az időre, ha még nem vettétek meg szólj, mert Bence nem használja, így felesleges nekünk.

Mesi: miis megpróbálunk ott lenni. Tudnál nekem pontos címet adni?
Viszont, mi apukával jönnénk sztem...még fűzöm.:)

Ági: Gartulálok a fogacskákhoz és a 8.évhezis...tényleg igaz, hogy a 7. kritikus, nálatokis volt elég feszültség, de szerencsére megoldódott.
Mi a 7éveben költöztünk, építkeztünk, nagyon sok volt ez, de mostanra annyira nyugis lett minden...tényleg megpróbáltató volt, de örülök, hogy vége.
Livi nagyon hasonlít rád!!!

Jucikám: annyit gondolok rátokis, hogy vagytok?
Remélem jól telik a nyaralás nektekis.

Aki tud rakjon fel képeket, olyan jó őket látni!!!

Magunkról: Jól vagyunk, pancsizunk sokat, vettünk nagy medencét, amiben miis pancsolhatunk, így kibírható a nyár, csinált párom paravánt, így árnyák, törölközőtartó és kiváncsi tekintetek ellen is védve vagyunk, ami szupi!

Reggelem megint dolgosan indult, most kapcsoltam be mégcsak a gépet...eddig hajtogattam Anna és Bnece szekrényét, hiszen a kiscsaj kiöntötte...:(

HUgomékhoz 2hetente járunk, tegnap voltak, angyon édes Kittike. Már lassan 4 hónapos..rohan az idő!

Most lépek, de még írok később, puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!

Megváltozott a mobil számom!

Akit érdekel írja le: 06-30-419-94-95

Most megyek ne haragudjatok de majd irok máskor!

brimo
 
 


Virág, én is jól meglepődtem, nem értem, tegnap este jött az sms! :) Volt mostanában ilyen, mástól is jött véletlen régi sms, talán a szolgáltató vacakol.
Kár, hogy nem jársz errefelé, ezek szerint esély sincs, hogy gyere Mesiékhez... :(

Sziszike, aranyos vagy, jó lesz ez az úszógumi még nekünk. Jaj, de jó,
hogy van nagy medencétek.
Én vettem egy minit Kicsibébinek, abban pancsizik, egyelőre még jó neki. Az a gond, hogy ülni még nem ül, így nehéz lefoglalni a medencében.

Most én is megyek tovább, manócska ma össz-vissz 2xfél órát aludt, elaludt a kocsiban, jól elnyomta a meleg, ebben ugye nincs klíma.

Jól idejért a hidegfront :wink: Itt meg lehet dögleni a melegtől.

Brimo a számod elmentettem.

KépKép
titi_27
 
 


MESI!

Nem felejtettel el, de nem jutottam gépközelbe.
Ezért utólag szeretném Neked nagyon boldog névnapot kívánni!

Kép

Sajnos azért nem tudtam jönni, mert ahogy hazaértünk Pestről, másnap Bencének 40 fokos láza lett. Illetve szóltak anyáék, hogy apának vissza kell mennie a tüdőgondozóba, mert valamit találtak a rtg felvételen. Tök ideg voltam, a hétévén alig aludtam, totál kivagyok. Bence jobban van, apának meg egy borsónyi meszes képletet láttak a felvételen, a doktornő szerint nem komoly. Vissza is vitte a leletet a háziorvoshoz, meg meg is vizsgálták, kiderült bronhitise (hörgőgyulladása) van. Úgy néz ki, emiatt látták a képletet a rtg-en. Ez a jobbik eset. Remélem most örökre eldobja azta büdös bagót.....
Bencével is voltam dokinál, neki vírusos torokgyulladása van, ami javul.

Most fürdés van, sietek....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Mesi,
Nagyon boldog névnapot kívánunk neked mi is!!!


Kép
csné
 
 


Mesikém, én szokás szerint simán elfelejtettem volna, ha a lányok nem figyelmeztetnek.

Én is boldog névnapot kívánok!

Jaj, Timikém, jól megijesztettél! Hál' Istennek, hogy semmi komoly!
Reméljük, tényleg hatott rá a dolog, és leteszi a cigit.
Dani is megfogadta, hogy leteszi, ha megszületik Kicsibébi, most a következő szülinapja a határidő, amit magának állított. Szerintem semmi nem lesz belőle.
Egyszerűen nem értem a dohányzó embereket.
Bencuska meg reméljük, hamar meggyógyul. Mostanában úgy rátok jár...

Képzeljétek, a lányom 5-kor aludt el 1,5 órára. Dani persze pont akkor jött haza, így az én alvásom megint elmaradt.
Megyek is aludni mindjárt, csak nézem a Beverly-t a Viva-n.
No meg hugicám is itt van velem, visszahoztam Miskolcról, jól elvagyunk, eszméletlen mennyit segít.

Mindenkinek szép álmokat!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Köszi, reméljük mi is, hogy rendben lesz a dolog. 3 hónap múlva vissza kell mennie újabb ellenőrzésre.....Ahogy olvasom, Daninak sem sikerült egyenlőre a cigit letenni. Szoktad mondogatni neki? Vagy megvárod, hátha leteszi magától a szülinapig? Apa most úgy eldobta, hogy öröm volt nézni. Kíváncsi vagyok, meddig tart......

Tényleg! A hugid mellett sem tudsz aludni egy kicsit? Vagy nem vagy nyugodt, ha vele van Alexa?

Ági!
Nagyon jók a képek:) Az a vigyorgós tündéri! Nekünk változatlanul 6 fogunk van, mint 1 éves korában....és így a rágás is nehézkes, még mindig üveges bébiételt eszik.....

Sziszike!
Ez a szekrény kirámolás nagyon ismerős......pont az előbb pakoltam vissza mindent, mert Bence kirángatott mindent. Most már alszik, csak Marci van még fent.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Mesi, nagyon boldog Névnapot neked!


A szekrénykipakolás, sajnos sűrű nálunk, ilyenkor még szét is szedik és dobálják, szóval újra válagatva, behajtogatni a feladat, ált. lekötözöm a szekrényét Bencének, hogy ne nyitogassa, pakolja, de mostis Anna pakolt ki.

A tegnapom elég stresszes volt manók, tönkre tettek pár dolgot, Zsolti, nem fogadott szót, végül elzárkóztam előlük vagy 10percre, kellett ennyi, ezalatt Annna a haját vágta...:(
A lényeg nem tudok mind a 3 nyomában lenni mindig és nekemis szükségem lenne kikapcsolódásra.
Annyira igyekszem, de nem mindig megy, néha nálamis betelik a pohár, pedig én nagyon nyugodt vagyok.

Ma jön nagymamám, biztosan kicsit több időm marad...majd írok még.
Gondolok rátok, puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Ma megyünk 10re a házasság segitőbe. De nincs sok értelme!
Minden nap reggeltől estig éjjelig a csajnál van.

Majd jövök és mesélek!Nemsokára megy vissza dolgozni!

Sziasztok :( :( :( :( :( :(

brimo
 
 


Szep jo reggelt!

Majd jovok en is,csak megyunk a szokasos piac,gyogyszertar,aztan a hugomekkal talalkozunk. De este megprobalok irni.
Mesi!

NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANUNK NEKED!!!


Koda!

Orulok,hogy Bence mar javul ,azt meg plane hogy apukad letette a cigit. Gondolom kellett neki valami ami sokkolja.Hala Istennek akkor nem olyan komoly...de remelhetoleg ennyi eleg volt neki a megijedeshez. Ferjem is ketbillioszor hagyta mar abba,de sajna mivel nem vagyok vele,mindig ujrakezdni.Pedig ugy utalom...marmint a cigit es amit tesz vele.

Agi!

Nagyon jok a kepek,edes ahogy vigyorog...egybol az ugrott be hogy mennyi foga van..es utana irod is hogy hany van. Szep helyen lehettetek.Boldog 8. evfordulot!!! Mindjart itthon van,igaz?


Brimo!

ANnyira sajnalom ami tortenik veled. Hat akkor nem sok eselye van a hazassagotoknak.De ahhoz kepest hogy hogy tagadta..most meg mar nala van??Meglatogattok amikor visszamegy??Elmentettema tel.szamodat.

Titi!

De jo,hogy ott van nalad a hugod...igy azert konnyebb egy kicsit. Es lehet jokat dumalni,egybol nem latod olyan soteten a helyzetet.Emlekszem tavaly en is vettem egy kis medencet Mishalnak,de csak fekudt benne hason,es nem igazan elvezte.

SZiszike!

Kiramolas ismeros..csak en mar nem hajtogatok,hanem visszadobalom,ugyis kiszedi ket perc mulva.



Na,mennem kell,Mishal olelget es csokolgat...(aztan ha nem reagalok akkor jon a hiszti).
Kepzeljetek,kavezik,cikoriabol csinalok neki szojatejjel...mert egyszeruen nem tudok tole kavet inni..uldoz,hogy adjak neki.


Most mar itt se vagyok...szep napot nektek,bocs,ha kihagytam valakit.
momo35
 
 


Brimo!

jaj nagyon sajnálom, hogy ezt kell átélned....pedig hogy bizonygatta pár hete, hogy ő nem csalna meg, meg nincs senkije. Most már nem is tagadja? Vagy még mindig mond mindenfélét, és csak te gyanakszol? Mert ha már nem is tagadja, akkor tényleg nem sok értelme van a házasságsegítőnek.........

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Momo:)
Mondom én, hogy haláli a fiad:) Ez a kávézás:)
Mondtad, hogy a nagy medencébe sem megy be, a kicsibe is csak hasalt. Akkor nem szeret pancsizni sehol? Sehova sem megy be?
Tényleg! A múltkor odaért a medencés emberke? És az oktató ment?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Mi is hazajöttünk, csak az én kis ördögfiókám nem kar aludni, hogy én tudjak egy kicsit netezni. Ha bekapcsolom a gépet, kb 2 perc múlva kikapcsolja.
Tegnap írt Kicsi sms-t, hogy lesz e közös ajándék a szülinapi bulira. ZSoltikának látott vmi Thomasos pályát mozdonnyal a Duna plazaban. Szerintetek mi legyen?

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok.

Leirom mit mondd: Nincs szexuális kapcsolata senkivel és nem is lesz. A csaj korházban van mert autóbalesetett szenvedett és nála van egész nap a korházban, éjjel jön haza minden nap.

A pszihologus vagy mi a fene előtt azt mondta helyre akarja hozni a házasságunkat be is fizetett a jövőhétre egy ujabb találkozóra de csak engem mert ugye ő megy vissza dolgozni.

Képzeljétek azt mondta a nő anyost zárjuk ki és menjünk 3-ban nyaralni!Ne engedjem be csak mikor én akarom.Tudjátok befizettem egy nyaralást de vissza mondtam.

Most főz magának a konyhában én nem eszek 1.5hete szinte semmit.Gondolom ha kajált megint megy a csajhoz.Mert ugye azt mondta ha tetszik ha nem menni fog.

A lényeg valamikor elmegy talán vasárnap és akkor megint találkozhatunk!

Momo.
Persze,hogy megyünk hozzátok!

Meg Titiékhez is.

Lányok!
Olyan rossz anya vagyok én?? Mert az anyosom tegnap azt mondta nem is szeretem Csengét!
Mert sokszor kiborulok ha hülyeséget csinál,vagy ordit!

Ti hogy csináljátok,hogy jó legyen!???
Tényleg kezdem azt hinni bolond vagyok!

Most mennem kell!

Mindenkinek szép napot!

brimo
 
 


Sziasztok!

Timi: nem bolond vagy, hanem ideges, türelmetlen...köszönhető mindez a férjecskédnek, túl sok a feszültség, nem tudsz lazítani , ezért reagálsz, így.
Ne magadat hibáztassd...

MOmo: Anna most megy oviba és mondtam neki, együtt hajtogassuk be, megszeretném tanítani neki ezeket.
Mondta, nem csinál többet ilyet, mert nem szeretné, ha anya szomorú lenne, mert nagyon szeret. :P

MOst mennem kell, gondolok rátok, de főzizek és a vacsi a tét.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok,

Köszi a Livi dicséreteket!!!

Csaj gyorsan jövök, mert pakolok... Apa jön értem, visszamegyek vele reggel erre a pár napra, szombaton jövünk haza. Én nem bírom nélküle, Ő meg nem bír a 3 gyerekkel egyedül :roll: :lol: :roll:

Erzsike,
anyum mondta, hogy eladjuk a bölcsőt. Majd beszéljünk róla!!!
De jóóóóó, hogy lesz a tesódéknál is baba!!! Mikor???

Brimo,
ez rettenetes!!! Tudod sokszor azt gondolom hogy egy ilyen "lelki kapcsolat" rosszabb, mintha egyszer (már bocs) megdugna valakit... Innen nehezebb visszatértni a családhoz... :( Kitartás. És jó anya vagy hidd el!!! Nem könnyű időszak ez se neked, se Csengének...

na, futok...
puszi mindenkinek
csné
 
 


Sziasztok!

Végre eljutottam idáig, hogy írjak.

Ági! Nagyon édes Lívike, ahogy vigyorog a hintában. Jól teszitek, hogy elmentek ti is, szerintem annál bármi csak jobb, mint csak kettesben bezárva otthon egy hétig. Majd február elején lesz cak baba a tesóméknál, majd kérdezd meg légyszi, h mennyiért adnák el. Köszi

Titi! Mikor jössz az úszógumiért?

Kicsi! Te olyan szuper és jólelkű „mostoha” vagy, hogy nincs másik ilyen a Földön.

Brimo! Dehogy is vagy rossz anya, egyértelmű, hogy az adott helyzetben te is feszültebb vagy és egy kicsit ingerültebben reagálod le a dolgokat. Nagyon sajnálom, h válás lesz a házasságotok vége, de valószínűleg jobb is lesz így, ha lélekben már nem veletek van.

Momo! Jó ötlet a cikoria, Babó nekem se engedi a kávézást, de még megelégszik egy üres csésze+kiskanál kombinációval helyette.
Sikerült a takarítónő?
Akkor most mégse lesz házeladás meg költözés? Meggondoltad magad?

Sziaszike! Nem lehet egyszerű, hogy Zsolti is otthon van, gondolom lefoglalják jól a napodat. ÍDe szeptembertől már könnyebb lesz.

Koda! Bence jobban van már?
Jól rá tudnak ijeszteni a dokik az emberre, szerencse, hogy apukádnál semmi komoly, de arra talán elég volt, hogy megszabaduljon a cigitől.

Zsuzsa! Hogy vagytok? Látom a képeken a fiúk élvezik a nyaralást. Itt legalább nem kell a játszótérre menni velük, otthon is tudnak kint játszani.
Sajna mégse jutottunk el csúszdázni, mert eltoltuk az időt. Zsolti egyszer megemlítette, hogy vmi ékszert szeretne venni nekem az 5. hévfordulónkra, de én azt kértem, hogy helyette inkább csináltassuk újra a jeggyűrűnket, mert viselhetetlen olyan vastag. Aztán mire mindent kitláltunk meg megbeszéltünk az ékszerésszel már nem volt nagyon értelme elidulni.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Erzsike!
Köszi, Bence jobban van, nem lázas, de az orra elkezdett folyni. És fosikázik, megy le a torkán a gyomrába a váladék. És persze Gabinak és nekem is fáj a torkunk, Marci is köhécsel. De nem vészes, régebben sokkal betegebb volt bence. Most kapja (vagyis még mindig) az immunerősítő gyógyszert és ettől szerintem jobban veszi az akadályt.
Milyen lesz a gyűrűtök? Vékonyabb?

Brimo!
Szóról szóra azt tudom csak mondani, amit a lányok. Ha lélekben már eltávolodott, szinte rosszabb, mintha testi kapcsulatuk lenne. Pedig az se kutya......és ugye ez csak vicc, hogy pont te és pont egyedül fogsz menni a tanácsadáasra?????? Anyósodnak amúgy meséltél arról, hogy miért vagy ideges???? Hogy a drága fia miatt nem tudsz a gyerekre sem koncentrálni? Nagyon sajnálom, amiben vagy. És Csengét is. ááááááá....tiszte dilis néhány ember......

Éva!
Képzeld, meglett a fényképezőgép sapkája:) Bele volt csúszva a babakocsiba. Mikor itthon tegnap szétnyitottuk, ott volt:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt!

Egyre fáradtabb vagyok énis, olyan jó lenne párommal egy kicsit kettesben lenni!
Anyuval beszéltem 2 napokra bevállal 2 gyereket, Anna-Zsoltit, talán ezis elég lesz kezdetnek.(Bencét még nem szívessen adnám-a 3 meg nekiis nagyon sok lenne)
Szörnyű a monotonitás, hogy nem lazíthatunk, pihenhetünk...

Pénteken elvisszük őket állatkertbe, majd velük vagyok estig, ott alszanak és szombaton megyünk értük..vmi ilyesmi a terv...viszont ez édes kevés bármilyen pihnésreis...majd alakul...még azis lehet haza jönnek velünk.

Én meg megpróbálok hihetetlen türelmes lenni továbbrais, az vagyok, de mikor sorozatban munkát csinálnak néha nem megy és jön a bünti nekik.
Járunk úszni Zsoltival, nekiis nagyon jó, mert ketten megyünk és tanulhat és mikor kész vannak, együtt úszkálunk.:)

Viszont most sajnos nem tudok írni többet, reggelit kérnek a csemeték, felkelltek.:)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok.

Ma elmentünk az állatkerbe. De persze délután 3 kor már rohant a csajhoz.
Azt hiszi majd végig aszisztálom őket??
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
És gondolom majd megint éjjel fog haza jönni.
Anyukám azt mondta menjek el én is minden nap és meglátjuk mi lesz.
Csak nincs szívem Csengével megcsinálni.


Mindegy majd megoldodik valahogy.Vagyis már tudom hogy de nem akarom ide leirni.
Majd szóban.

Most teszek ide egy video cimet nézzétek meg!

Ja és mindenkinek köszönöm az együttérzést!

Aranyosak vagytok!

http://www.videoplayer.hu/videos/play/199396

brimo
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntést mindenkinek!

Néhány fénykép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A bulira a címet mindenkinek küldöm priviben

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Timi: ha van kedvetek gyertek át, szívessen látunk, amikor nektek csak jó. A felvétel ari...bár féltem fellökik egy pillanatra Csengét, látszólag nem nagyon izgult emiatt.

Mindenki: mit szólnátok egy csajos estéhez, pl. beülhetnénk egy pizzázóba vagy vmi ilyesmi....sztem mindenkire ráférne.

Mesi: milyen huncut Ágika...nekünkis ilyen az etetőszékünk. Bence folyamatosan összemancsolja, nem hagyja, hogy etessem már.

Zsoltikám folyamatosan alkot.:)
Múltkor a kapát vágta bele a medencefóliába, most a labdával rúgta szét a lámpáinkat a kertben, Bence babytaxijának a kormányát tette tönkre, szóval sorolhatnám, s ami rossz, nem szól, csak mikor észreveszük mondja nagy nehezen. Igyekszem jóra nevelni és mindig megbeszélem vele, remélem a tegnapi beszélgetés segített, úgy éreztem megértette.
Anna viszont mindenben utánozni akarja ZSoltit, árnyékként követi, nagyon édes..:)

Szép napot mindenkinek.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
ha van kedvetek, időtök, szavazzatok Bencére.:)
Bár már most van, akinek 100 szavazata van, ami furi..

http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... &pic=17956

köszi.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: