Új privát üzeneted érkezett!

Márkanyuka, ma este én is a virbucol-chamo párosítást vetem be. Most napközben alvások előtt fél órával adtam neki 5 golyó 15 ch-s chamo-t és úgy alszik, mint szokott (bunda módjára) :)

Mikegirl, mi baj? Ha úgy érzed, szükséged van orvosra, akkor minél előbb.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Huha, Sebi 2,5 órája alszik. Az elöbb cicizett egy kicsit és még most ráhúz!:) Mi meg addig MAtival kiraktunk egy 300 db-os puzzlet!:)

Márkanyuka: Nem értek hozzá, de szerintem fél évesen már nemcsak anyatej kiegészítő tápi kell! De mondom gőzöm sincs róla...
Mi egyébként 3 fajta tápit próbáltunk már, de egyik sem jött be! Majd elhasználom őket tejbegrzízhez, Taminál is ez volt! De szerencsére van tejem, bár már régen voltunk mázsáláson, mivel taknyos a drágám, nem akarom bevinni így a rendelőbe!
Ja és ma pancsoltam neki egy kis krumplit...hát úgy kiköpte, "öröm" volt nézni...aztán bepróbálkoztunk egy kis reszelt almával + keszet áztattam bele...hát ennek meg csak a leves része ment...:( Így most visszatérünk az üvegesekhez...amiből szintén nem fal az én kis drágám, de 5-6 kanál csak lecsúszik neki! Na meg a tejpép...de abból is minimális:(

Mikegirl: Jól teszed, de ne férjed tudta nélkül, mert lehet visszafelé sül el a dolog!

mamiblue
 
 


Mikegirl: És szerintem ne említsd neki, hogy megbeszélted ezt a barátnőddel, mert szerintem az is rosszul esne neki. Persze az szuper, ha valakivel meg tudod beszélni a gondjaitokat, kivülálló tényleg másképpen láthatja, mint ti...de a pasik ezt nem szeretik...:(

mamiblue
 
 

 
 

Én ma Majámnak banános krumplit csináltam öröm volt nézni ahogy evett minden kanát előtt HAAAAAMMMM!!!!
Mindig ezt csinálja ha izlik neki valami..... :lol:
Majám ma nagyon szenved a fogával csak sétálva marad csöndben...
Nem is csodálkozok hogy nem fejlödik gyorsan a mozgásqa :(
Vendég
 


anya csak nyugodtan babanetezzen én addig söprögetek :lol: :lol: :lol: :wink: Kép
Vendég
 


Most kaptam meg az állatkerti játszóház árajánlatát. Hát dobtam egy hátast... :shock: :shock: :shock: Csak márc. 22. szombatra lenne hely, de hát rohadt drága. Azért ezt is bemásolom ide, ha legközelebb is szervezünk talit, szerintem ez nem jöhet szóba... vagy ha esetleg valakinek eszébe jutna itt szülinapi zsúrt tartani...:

Kedves Viktória!

A PRO-WIDE Rendezvényügynökség Kft. (Játék-Mester Élményprogram) számára megtiszteltetés, hogy lehetőséget kaptunk Önöktől arra, hogy rendezvényük megszervezésében és lebonyolításában segítségükre lehetünk.

A kért ajánlattal kapcsolatban a következő információk állnak a rendelkezésemre:

A rendezvény célja: Baba-mama találkozó
A rendezvény időpontja: 2008. március 22.
Időpontja: 12.00-15.00
Helyszíne: Állatkert Játszóház
Résztvevői: 30 szülő+gyermek

Elsősorban engedje meg, hogy felkínáljam az Önök részére a több mint 800 négyzetméteres játszóházunkat, a rendezvény helyszíneként, hisz egy már meglévő igényes játszóház több ezer játékkal nagyobb teret biztosít a gyerekek számára, mint egy kitelepített játékpark..
A játszóház elhelyezkedésének (Fővárosi állat és Növénykert) köszönhetően a játszóház egyéb lehetőségeket is tud biztosítani: pl. állatbemutatók, állatkerti séta stb.

Amennyiben Ön vagy kedves ügyfele még nem járt nálunk, ajánlanám, hogy feltétlenül látogassanak el hozzánk a hét bármely napján.
A játszóházról és programjainkról bővebb információt illetve több képet a
www.jatek-mester.hu oldalon talál.

Terem bérlés

A játszóház a rendezvény ideje alatt nyitva tart, külsős látogatókat is fogad, a rendezvény vendégei részére a játszóház használatán kívül 30 fős különtermet biztosít.
A játszóház vendéglátó egysége a bérlés ideje alatt nyitva tart.

Díja: 40.000 Ft /óra +Áfa (a minimális bérlési idő két óra)

Catering
Szendvics 230/db
Pogácsa 1.500.-Ft/kg
Üdítő
Rostoslé (alma,narancs, őszi) 700.-Ft
Ásványvíz 1,5 L 400.-Ft/1,5l
Kávé, tea 220.-Ft
Capuccino 280.-Ft

Ha megengeditek, ezt is lemondanám....

horvviki
 
 


Akkor én holnap reggel hivom a Bébikuckós csajt, hogy tuti megyünk, egyelőre ennyien vagyunk, de lehet még csatlakozni:

Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó+(keresztapu esetleg)
Agnesgoboly - Eszter+anya
Noémib - Luca+Csenge+anya+apa (14 órára jönnek)
Dincuska - Emma+anya + apa
Tuza Edit - Alex+anya+(apa+2 tesó?)
Mamiblue - Sebi+2 tesó+apa
Bkrisztike - Eszterke+anya+apa kérdéses
H.bogesz - Szaffi+anya
Zeze - nem tudom hányan jönnek???

Még nem biztos hogy jönnek:
Leko - Csani+anya
Mirosz
Italoman

Nem lesz nagy helyünk, és szegényes a játszórésze, de ennél jobb és olcsóbb ajánlatunk nem volt. Majd mi feldobjuk a helyet :lol:

horvviki
 
 


Ja, és remélem senkit nem hagytam ki a listából, ha mégis szóljon! :lol:

horvviki
 
 


viki :shock: :shock: :shock: :shock: 40000 :oops: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Csokinyufff: 40ezer/ÓRA....

horvviki
 
 


igen azért néztem igy Kép Kép
Vendég
 


Viki
Persze, hogy le kell mondani. És a társaság a lényeg, az pedig van, és jó is :lol: :lol:

Elmondtam apának a dokis tervem, nem titkolhatom el.........
Megrémült, de azt mondtam, hogy szerintem segíthet.

Babszikám nagyon-nagyon nyügi. Most újra alszik, másodszor a délután. Nem sokkal felkelés után aludt egy picit, aztán fél 11-kor kiraktam a teraszra, két órádt aludt kint, aztán jöttek a délutáni röpkék.....nincs jól, szerintem a foga.

Figyusz, a Viburcol kúpot folyamatosan adjátok? Vagy csak akkor, ha nyűgős? Ha folyamatosan kapja, akkor kell szünetet tartani? Biztos....mennyit?

mikegirl
 
 


Mikegirl: Én csak akkor adom, ha nyüszi....szóval végső esetben, de csak azért mert kúp és nem szivesen dugdosom a kis popijába.:) De ennek az a lényege, hogy nincs mellékhatása, mert ugye homeopátiás! Egyébként ma délután is kapott, majdnem 3 órát aludt:) De már vagy 4-5 napja nem kapott!

mamiblue
 
 


Maja és a buborékolás :D Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mikegirl! Hát egy időben én is gondolkodtam a dokin. De ez csak az első hónapban jutott eszembe, néha olyan érzésem volt, mintha nem is örülnék igazán törpinek, tiszta ideg voltam, aludni se bírtam. De aztán teljesen rendbejöttem, minden hepi, szép és jó. De akkor...hát mármajdnem orvoshoz vittek :D Ártani nem árthat.

Férfiak: Én nem félek, hogy magunkra maradnánk, bár a "soselehettudni" benne van a pakliban! Én úgy látom, nincs az a helyzet, hogy magunkra hagyna! Panni! Próbáljátok megbeszélni! Biztosan nem akarja elveszíteni a 3 gyönyörű gyerekét!

Viki! Maradjunk a budainál! :D

Nyuff! Jók a képek! Maja édi ahogy sőpör! :lol:

Ja, nekem meg most a csütörtöki napokat meg kell oldanom valahogy. Suliban kell lennem, mama csak a keddet vállalja, meg is értem, különben szinte egész héten itt kéne lennie. :S Még reménykedem, hogy talán apukám fel tud jönni, de azért valaki nem tud ajánlani egy jó bébicsőszt? Nem szívesen hagynám úgymond idegenre, de ha minden kötél szakad...

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziszike
Bevallásban segíts légyszi. Megírom priviben.
Köszike!!!

mikegirl
 
 


mikegirl, depresszióra nagyon ajánlom a homeós bogyót, nekem az első hónapokban nagyon bejött. Ha érdekel, megkeresem mi a neve.

Kép
mona76
 
 


Mikegirl: Az hiszem én félreértettem, azt hittem a férjed miatt akarsz dokihoz menni!
Én egyébként a hangulatingadozást a hormonoknak tudom be! NEkem inkább avval van bajom, hogy néha olyan iszonyú fáradt vagyok, hogy szinte elájulok! :(
Szóval doki biztos tud segíteni!:)

mamiblue
 
 


Sziszike: Én is kérdezhetek 1-et! Sehol nem találtam, hogy mennyi az 1 főre jutó jövedelem, ami felett már nem kérheted a családi kedvezményt! Azt a kemény 12 rongyot, mondjuk 10 hónapra az is 120 e...nem mind1!

Adtam Sebinek osciloccocinumot! Remélem segít, elegem van a takonyból, meg az orrszívásból! :roll: És gondolom neki is!

mamiblue
 
 


BABAÜLÉS Megoldva!!!!!!!!!!!!

Kis pupu: Hanga már egész kiskora :D:D:D óta viszonylag sokat van a nagyikkal igy hát nem nagyon viseli őt meg a távollétem. Cumisüveget megszokta, anyuékkal simán elvan aztán amikor meglát annyira örül nekem. Ma is voltam dolgozni 11től 3ig. Máté tényleg imádnivaló! Kár hogy fiatalabb Hangustól :D:D

Panni: ÚRISTEN, NE MÁR!!!!!!!!!!! Lehet hogy csak a levegőben van vmi, nem hagyhatod hogy szétmenj a családotok!!!!! Ha mást nem a gyerekek miatt muszáj együtt lennetek! Biztos meglehet oldani a dolgokat!! Ha tudunk segitünk mindenben.

Csokinyuff: Mi dentinoxxal nyomulunk nekünk az vált be, zselé formájában! Meg hogy mindent beletöm a szájába. Ha viszont már nagyon fáj neki akkor nurophen szuszpenzió. Ez még ütős.


Mi szerencsére most elég jól megvagyunk ,apa szerelmes belém!Aztán nehogy pofára esek.

Jucu: jól birom a munkát, igazi kikapcsolódás hiányzik Hangus közben de tudom h baromi jó helyen van, meg amúgy kb 4 5 órát vagyok távol tőle, és ő abból 2-t sétál a nagyikkal :D

Dudu: boldog fél évet Lilikének !

Horvviki: Nem lesz annyira gáz, az első idő rossz a baba nélkül de utána belejösz. Meg a Nagyszülőknél jobban senki nem szereti a babákat.Fanni nagyon ügyes, nálunk a kúszás még mindig a menő, meg a hangos dumálás! Figyeltétek már hogy mennyire hallgatnak a nevükre a babák??

Mikegirl: Ne már!!!!!!!!!!! Mi a baj???? Pedig te annyira jó kedélyű csajos vagy!!! TESSÉK BEÜLNI ILYENKOR A KOCSIBA ÉS ÁTJÖNNI HOZZÁNK! Majd mi kirángatunk belőle!!!!!!!

Éjszakai alvás: én nem akarom elkiabálni de ez a vizes dolog bejött Hangus tegnap este 9kor leraktam és reggel 5kor ébredt először. Aztán 8kor véglegesen. Köszi Eszti!!!!

Amúgy a 7 év az tényleg vizválasztó, nekünk is akkor akart a RIBANC bekavarni, aztán mindent átbeszéltünk és most itt tartunk. Jól megvagyunk ,de ez már örökké bennem marad.

Kép
sziszike77
 
 


Mona, Mamiblue, Sziszike
A látszat néha csal.....ha közösségbe vagyok, igazából nem látszik, és általában jól is érzem magam. Viszont ha egyedül vagyok.......persze apa is érintett, vannak összezördülések.....időnként megoldhatatlannak látom a problémát, aztán nem...hiányoznak dolgok, nem találom a helyem a kettőnk dolgában....tudom így kissé ködös és kusza az egész, de most nem tudok részletekbe belemenni. Időnként azt érzem, hogy apa és én olyan távol vagyunk...... nem tudom, hogy ez visszacsinálható-e.

mikegirl
 
 


Ha a családi adókedvezményt az egyik szülő csak részben tudja érvényesíteni, akkor a vele közös háztartásban élő házastársa vagy élettársa (utóbbi esetben csak akkor, ha nem egyedülállóként kapják a családi pótlékot) az adóév tetszőleges időpontjától az igénybe nem vett adókedvezményt érvényesítheti, feltéve, hogy a megosztás tényéről az adóbevallásukban, vagy a munkáltatói elszámolásukban nyilatkozatot adnak és egymás adóazonosító jelét feltüntetik. A megosztást a gyermekek száma alapján (például az egyik gyerek után az egyik szülő, a másik kettő után a másik szülő kéri), vagy a kedvezmény összegének számszerű megosztásával (például a három gyermek után járó 12.000 Ft-ot a szülők 10.000 ill. 2.000 Ft arányban osztják meg, ha pont ennyi adójuk van) lehet igénybe venni.

A családi adókedvezmény teljes összegét csak akkor lehet igénybe venni, ha van hozzá elég adó. Három gyerek esetében a havi 12.000 Ft kihasználásához bruttó 117.000 Ft jövedelem kell. (EVÁs vagy elkülönülten adózó alanynál nem lehet igénybe venni).

Kép
sziszike77
 
 


Hmmm. ezek szerint nincs korlát! KÖSZI!:)

mamiblue
 
 


Na, ez a füzet ezt írja: Ha az ön összes jövedelme meghaladja az eltartotti látszámhoz kapcsolódó jövedelmet, akkor az Önt megillető családi kedvezmény öszegét csökkentenie kell az adott értékhatárt meghaladó jövedelmének a 20%-ával!

De sehol nem találtam erről mást! :roll:

mamiblue
 
 


Sziasztok anyucik!

Sziszike írta, hogy lesz találkozó a közeljövőben. Valaki össze tudná foglalni a legfontosabb információkat róla? Annyit tudok, hogy március 2-án lesz. Hol, pontosan mikor, milyen feltételekkel? Bocsi, de esélyem sincs visszaolvasni. :roll:
Pihentető éjszakát mindenkinek! :)

italoman
 
 


[quote="horvviki"]J írta:horvvikia, és ha a mai nap hiányzói már nem igazodnak ki, hogy mit és hol szervezünk:

Baba-mama topik tali:
Márc. 2. vasárnap 13 órától
III. kerület Pünkösdfürdő út 52-54 Bébikuckó
www.bebikucko.hu
Ár: 15000 Ft/különterem. Szóval kb. 1000-1500 Ft/családonként. Attól függ még hányan jelentkeznek, hogy jönnek.

Akkor mielőbb le kéne fixálni, ma este megnézem, és legkésőbb pénteken befizetem az előleget! Addig csak befutnak a többiek is és jeleznek :wink: Eddig 32 fő.

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Ma eddig jó vagyok. Korán keltem, kicsit rendet raktam, felmosás, ilyesmi... :)
Amúgy én is eléggé ki vagyok bukva. Néha úgy érzem, sok nekem ez a két macerás lurkó. Illetve egyszerűen nincs 1-2 órám, hogy kicsit kikapcsoljak az anyaságból. És megint beleestem az önsajnálat csapdájába, úgyhogy nem is panaszkodok tovább :) Csak sajnálom szegény Benit is, mert általában vele szemben nem tudom megőrizni a nyugalmamat és sokszor nem tudok olyan jó anya lenni, mint szeretnék...

Szóval Mona!
Szeretném elkérni tőled annak a homeos "kedélyjavítóünak" a nevét. :)

Mikegirl!
Azt hiszem félig-meddig értem, mi megy végbe benned... Az a rossz, hogy a gyerkőc körüli teendők és az otthonlét egyoldalúsága még inkább elbizonytalanítja az embert mindenben... Bár köztünk nagyjából oké minden, de sokszor van úgy, hogy 5 mondatnál többet nemigen váltunk, mert lefoglalnak minket a kölykök, este meg elalszunk velük együtt. És sajnálom is szegény apát, őrá már végképp nincs semmi időm... de bízom benne, hogy ez változik.

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Jó reggelt!
Lányok nagyon jól esik a támogatásotok -talán nem fojt meg ez az egész ha tudok beszélni róla. Sajna elég nagy a baj mert pár napja kiderült hogy volt (van?) egy 3. is a képben - ő esküdözik hogy már nincs és persze az is csak egy baleset egy véretlen volt...És a legeslegrosszabb hogy úgy derült ki hogy a féléves szűrésen felvetettem hogy ugyan szűrjünk egy HPV-t is ami ugyan Barbi születése után még negatív volt - most viszont pozitív eredményt hozott :( Ráadásul egy igen agresszív rákkeltő fajtát sikerült begyűjtenie attól a tisztaéletűtől ahonnan jött :(
Most vannak igazi férfi könnyek meg ígéretek meg minden -én leginkább Barbust sajnálom aki nagyon apás és magamat is sajnálom mert nem tudom tudok -e valaha hinni még neki.Most adtam még az ügynek egy kis időt -csak és kizárólag a gyerekek miatt -csak az a baj a jobbik eszemmel tudom hogy egy 42 éves ember már nem változik.. :( ... és az is igaz hogy félek 3 pici gyerekkel új életet kezdeni de megteszem ha nem látok reményt..
A HPV miatt most beadatom a szurikat ami ugyan már nem megelőz de gyógyít és gyakran járok szűrésre -tudom hogy nem lesz bajom mert odafigyelek magamra és nem csak magam miatt...
Hát ez történt -nem tudom ti mit tennétek a helyemben -szerintetek....?
Mikegirl ha úgy érzed mindenképpen fordulj dokihoz -nálatok még nem fajultak el a dolgok - gondolom te is úgy vagy hogy ha másért nem Atiért meg kell próbálni...

Kép
Kép
panni7
 
 


Jó reggelt!!!

Nem volt egy rossz éjszaka, csak háromtól már fent pislogtam..... Éjszaka egyszer kellet Atinak vizet adni 3-körül. Viszont tök éber volt, hason nézegett jobbra, balra. Aztán valahogy visszaaludt.
A mai program. uszi :D Ja, és most kaptam az sms-t, hogy kaptam bónuszt a 2007-ben ledolgozott hónapjaim után. :D

Franciska
Milyen kis ügyi és friss vagy ma :wink:
Valami ilyesmi. Hát kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a dokinál. Még sosem voltam, elképzelni sem tudom. :shock: Jövő hét csütörtökön megyek.

Buborékolás :lol: :lol:

mikegirl
 
 


Hello!

Panni: :( Pont erről beszéltem, sokszor mondják, hogy ilyenkor mind a 2 fél hibás, de szerintem nem így van!:( Te ismered a férjed! Szerintem egy pasinak akkor sem kell rögtön más után szaladnia vagy engednie a csábításnak, ha éppen a felesége terhes vagy beteg.
Ne vedd figyelembe amit írok, de én azt hiszem még a gyerekekkért sem tudnám megbocsájtani neki! Mivel tudom, hogy nem tudnék megbízni benne, és tiszta hülye lennék sokszor, evvel meg csak magamnak és a gyerekeknek ártanék!
De erről csak neked kell döntened, mert ugye nem vagyunk egyformák! Én azért kívánom neked, hogy teljesen meg tudj bocsátani neki, és ne kerüljetek többet ilyen helyzetbe! Lehet, hogy nektek is igénybe kéne venni vmi külső segítséget!

mamiblue
 
 


Kép Lányok ma reggel...

Kép
Kép
panni7
 
 


Panni megrettenve olvastam amit irtál.... :( :( :(
Nem csak az én férjem ilyen....
Nálunk mindig egyre rosszabb lett és igaz az is hogy a gyerekek nem tarthatnak össze két embert....
Igaz nálatok nem egyről van szó és van nagyobb is :roll:
Én miután egyszer megtette szerettem voolna bizni benne de nemtudtam és rossz az állandó félelem hogy megteszi-...
Persze az lenne a legjobb ha megemberelné magát.... :wink:
A lányok édesek és ügyik...Egyedül ülnek fel?

Ém kis Majám még mindig nem hajlandó semmit csinálni :shock:
Vendég
 


Maja tegnap fürdésnél... Kép Kép
Vendég
 


Panni talira jöttök???
Vendég
 


Csokinyuff: Eszméletlen, ahogy Maja fürdik!:D
Panni: Ügyik a lányok! Olyan jó kis nyúlánknak néznek ki! :)

mamiblue
 
 


Panni: én teljesen megértem azt amit irtál. Már emlitettem hogy nálunk is volt tavaly januárban (amikor már 2 hónapos várandós voltam) krizis állapot. Nálunk is felmerült egy harmadik, az is rihe tipusú lény (esküszöm egyszer megölöm :D:D) és énbennem azóta nagyon sok minden megváltozott apa felé, meg igaziból nem is. Valahol megértettem őt, mert amikor kiderült hogy babát várunk én átmentem önzőbe és csak magamra azaz csak a babára gondoltam, ő meg full háttérbe szorult. Sajnos tényleg igaz az amit eddig könyvekben lehetett olvasni, hogy a gyerek születésével a férfiak titokban irigyek és féltékenyek, mert azt hiszik hogy háttérbe szorulnak, mégha nem is mondják ki. Nálunk is ez volt, sőt ő azt mondta hogy egy picit férfinak akarta magát érezni (azt nem tudom hogy meddig jutottak felnőttes játékokban) nem is akarom tudni!!!!!!! és ezt a csaj sms formájában megadta :( aztán mondtam neki h nem érzed hogy férfi vagy nézz már a hasamra!!! Na aztán hetek teltek el úgy hogy szomorú voltam, próbáltam feldolgozni hogy az a férfi akinek a gyerekét hordom igy viselkedett velem, eldöntöttem hogy egyedül nevelem fel a bébit, aztán azt hiszem nála ez volt a fordulópont amikor elköltöztünk( bár akkor Hangus még pocaklakó volt)Akkor kúszott-mászott, úgy érzem azót aváltozott meg. Panni kérlek adj neki még egy esélyt, mégha nagyon fáj is. hidd el én sem tudtam azt elképzelni hogy ne higyjek neki, tűzbe tettem volna érte a kezét, most meg szar de alig hiszem el nkei hogyha elmegy vadászni. Sőt volt hogy utánamentem és isten megbüntettett mert kikukkoltam őt, visszamenőleg is megnéztem hogy bevan-e irva vadászkönyvbe, ott volt a neve mindig, és képzeld hetekkel később 12e Ft-ra büntett az autópályás cég mert annyira idgese voltam hogy nem vettem matricát amikor mentem ott kukkolni.
Minket anyu egyedül nevelt fel, a tesom baromira apás volt és nagyon ross zvolt látni hogy csak 2hetente láthatja az aput. Ne tedd ezta babáiddal, próbálj meg inkább túllépni az egészen. Nehéz de muszáj, mert titeket akármennyire is szar a gyereke kegy életre összekötnek. Persze van aki azt mondja hogy legyél büszke stb. anyám is az volt és semmi haszna nem lett szinte belőle! Felnevelet minket egyedül és kurva szar volt hogy nem volt apánk! !!!!!

Depresszió: Sajna csajok én ezt nem érzem, mert minden napom olyna mintha 3 műszakban dolgoznék. LEhet hogy valami elfoglaltságot kellene a baba mellett keresnetek, mert az tényleg segit ebből kilábalni.

Kép
sziszike77
 
 


panni: hú ez, kemény! szorítok nektek!!!! én mondjuk még egy esély párti vagyok, de lehet, hogy ti ezen is túl vagytok már. egyet tanácsolok csak, az ember sose döntsön az életét alapvetően megváltoztató dolgokról stresszes állapotban!
mikegirl: én már sokszor voltam dokinál (pánikos vagyok/voltam), ne aggódj, biztos tud segíteni.
Már csak másfél év és végzek és jöhettek hozzám is tanácsért! :)

leko
 
 


Sziasztok!

Ma megint nem vagyok jó kedvemben, szerintem valami van a levegőben. Reggel apával és a Márkkal vesztem össze, de annyira, hogy utána még sírtam is, szegény Ádikámra sem tudtam másfél órán keresztül normálisan figyelni, beszélni hozzá, mosolyogni. Pedig olyan tökéletesen indult a nap, nem kellett a Márkot noszogatni, hogy öltözzön stb. A lényeg, hogy reggel kilöttyentette a teáját a Márk (hiszti közben, mert mondtam, hogy haladjon), én pedig mondtam, hogy akkor törölje le az asztalt, elég nagyfiú már. Na törölgetés közben úgy felment a pumpája, hogy attól nekem is elborult az agyam. Lényeg a lényeg, emiatt még apával is összevesztünk, mert mikor mondtam a Márknak, hogy jó lenne, ha napközben elgondolkodna a dolgokon, az apja leállított engem, hogy fejezzem be. Ez is nagyon szarul esett, hogy még az ő pártját fogja. Néha olyan tehetetlennek érzem magam, nem tudom mit kellene másképp csinálnom. Néha már úgy érzem, hogy teljesen a fejünkre nőtt ez a gyerek, állandóan hisztizik, este (késő délután, suli után) felvonul a szobájába, nézi a CN-öt, nem akar vacsizni jönni, nem enged be minket a szobájába stb. Máskor meg olyan aranyos, olyankor mindig úgy megsajnálom. Biztos közrejátszik a testvérféltékenység, hogy vele nem foglalkozunk annyit, pedig ez nem így van. A múltkor már az ajtónál volt, vette a cipőjét, csak véletlenül vettem észre. Mondjuk elég beszari ahhoz, hogy még az utcára is egyedül kimenjen, hiszen az udvarra sem mer kimenni, de azért kivert a verejték.

Nem is fárasztalak tovább benneteket a családi problémáimmal, már ez is jól esett, hogy leírhattam. Azt hiszem hétvégén egy nagy beszélgetésre kell sor keríteni, mert ez így nem mehet tovább, változtatnunk kell a dolgokon.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok

CSokinyuff
Majácska még mindig tüneményes.Az én fiam nem szeret így fürdeni.Szerintem ne aggódj hamarosan mindent csinálni fog ő is.

Sziszike
Lehet van igazság abban amit leírtál, sokkal könnyebb elviselni a mindennapokat ha van mellette elfoglaltság.ÉS akkor nincs ideje az embernek gondolkodni.De nekem nem engedi meg Ati ,hogy visszamenjek dolgozni.

PAnni
Erőt ,sok energiát kívánok neked.Nem könnyű most,de ha szükséged van a vállunkra ,gyere és panaszkodj.
KÍvánom ,hogy megoldjátok a gondokat.

Nekem is rendbe kell tenni az életem.Tegnap válaszolt a Csákány doki.Közölte ,hogy tegyem rendbe a lelkem ,mert a lelki bajok is csinélnak a nőknél ilyen mensis gondokat ,ne gondoljak rögtön a legrosszabbra.Az a baj már hetekkel ezelőtt a tesóm is mondta ,hogy annyira labilis az idegem ,a sok vitától ,meg a kétségektől amit Ati irányában táplálok,hogy ideje rendet raknom bent!!!!
Szóval most próbálok ezen ügyködni.
Képzeljétek a buszon az ellenőr úgy szólt hozzám ,hogy vmi miatt nem tetszett és elsírtam magam.Most keresek a neten vmi pszichológust akivel ellbeszélgethetek heti 1 alkalommal.
A másik rossz ,anyumat is megfertőztük,tegnap már sugárba hányt szegény és ment a hasa.
Én ma reggel voltam tüdőszűrésen ,nehogy t.gyuszim legyen de csak hétfőn lesz eredmény.

Viszont a fogyi receptje ideg ideg ideg ........hétvégétől -4 kila

No megyek gyorsan főzök....
Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziszke mi négyen vagyunk testvérek a legidősebb nővérem 28 mi pedig ikertesómmal legfiatalabbak 20 évesek vagyunk...
Apukám nagyon ideges természet volt de szerettünk nagyon....
Pedig mostmár anya is elmondta hogy többször félrelépett...
32 évesen infarktust kapott meg aztán még egyszer...
Hosszu várakozás után Új szivet kapott fél évet volt korházba én akkor 12 éves voltam....
És a kórházba a nővérkéjébe szerett bele :shock: :shock: :shock:
Attól fogva nem láttunk csak kéthetente... :?
Elször kifogáésokat keresett azt mondta korházba be kell feküdnie kiderült kamu az egész...
Mikor hazajött ordibált anyuval és sokszor megvert minket :roll: olyan dolgokért ami nem is létezett :cry:
másfél év mulva meghalt 44 éves volt...
De csak ő és a férjem az akikre haragszom és mindkettőre ugyan azért mert cserben hagyott minket :roll: :cry: a saját önzőségük miatt...
Vendég
 


Márkaanyu

Szintén zenész.Nálunk is most lettek gondok.Anyum szerint most tudatosult benne,hogy már nem ő az első.
NEhéz nálunk is nagyon!!!!!!!!
FEl a fejjel,én naponta többször képes vagyok sírni miatta:)

Kép

Kép
jucu
 
 


Mélyen egyetértek Sziszivel! Nagyon igaz amiket mond! Én is átestem ezen anno, és nagyon sz@r volt, de szerencsére kiderült, hogy a csaj volt olyan rohadt erőszakos és a párom útközven meggondolta magát. Mindenesetre én akkor nagyon agresszívan reagáltam!
Biztosan van valami a levegőben, mert 2 nappal ezenlőtt a gyerek szobájába aludtam, és az járt a fejemben, hogy másnap összepakolunk és elmegyünk! Nagyon összevesztem apával!!!! De nem fárasztalak titeket, mindenkinek elég nagy a saját problémája!
Én csak kitartást, erőt és türelmet kívánok minden depis anyukának!!!! Vigyázzunk a saját és gyermekünk lelkére!

Kép
h.bogesz
 
 


Csokinyuff :oops: :cry:

Kép

Kép
jucu
 
 


Panni, azért a helyedben hagynám had küzdjön, vergődjön még értetek! Nagyon aljas amit tett!!! Az élet úgyis megbűnteti, de amíg erre vársz, addig te is megbüntizhetnéd jó alaposan!


Lányok, nem a témaba vág, de ha nem veszitek tolakodásnak, akkor a Bababvilág oldalán beneveztem Szaffi babát és örülnék, ha szavaznátok rá egy páran, hogy ne legyünk már annyira esélytelenek!
Előre is köszönöm! Egy régebbi garbós képével vagyunk fennt, már majdnem a sorozat vége felé! 115-ek vagyunk.

http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 1903#11903

KÖSZI

Kép
h.bogesz
 
 


Panni! Nem is tudom mit irjak... Nehéz ügy... Én is adnék még egy esélyt a dolognak, főleg ha apa is kapálozik most... Bár volt egy 7 éves kapcsolatom, aminek ugyanilyen okok miatt 3-szor is adtam esélyt... feleslegesen... nem javult meg... és az utsó 3 évben fél évente félre ment... persze mint Sziszike én is nyomoztam utána, de sajnos én mindig találtam is valamit. Na igy nem lehetett már élni... szétmentünk.

Mikegirl: néha nekem is vannak ilyen hullámvölgyeim, de túl kell tennünk magunkat rajta. Itt a tavasz, jön a meleg, hátha az is segiteni fog. A borús, hideg télben nem csodálom, hogy lehangolt vagy... Jövő hétre már 20 fokot mondanak! :wink: És nem utolsó sorban van egy gyönyörű kisfiad! De értem, mit irsz, amikor arról irsz, hogy távol érzed magádtól apát... Nálunk is Fanni rettenetesen lefoglal és ő az első... Pedig régen apa volt az első és minden szabadidőm az ővé volt... Most ez gyökerestől megváltozott.
És Mikegirl: sajnos nálunk nem jött be eddig a víz... Éjszaka kipróbáltam és olyan sirásba kezdett, hogy nem cicit kapott... Aztán megkapta a cicit és két perc mulva aludt is. Pedig tudom, hogy végig kéne csinálnom... és nincs cici....
Csokinyufff: egyszerűen gyönyörű Maja! Vidám kis csajszi!

Én ma osztálytalira megyek este :lol: Fannira anyu fog vigyázni és ő fogja este elaltatni. Kiváncsi leszek, mekkora sikerrel. Persze ha sirás lesz, azonnal jövök haza, illetve hozzájuk mert ott lesznek és én is ott alszok. Kipróbáljuk, hogy anyu elaltatja és ha éjszaka felkel Fanni akkor anyu fog odamenni hozzá, nem én, hátha tőle nem követel cicit...

horvviki
 
 


bogesz ezért vagyunk meghalgatunk mindenkit...

Apával nálunk akkor kezdődtek a gondok mikor rendesen jött a pocak és már nem volt büszke rám sőt ugy éreztem egyenesen szégyell... :cry:
Pedig én aztán nem imádtam őt....
Mikor Maja megszületett ugymond minden csoda három napig tart....
és ez igy is volt szőrnyen rosszul éreztem magam nem törödött velünk egész nap netezett ésribiket keresett a neten :oops:
Valahol az önbecsülését akarta visszanyerni...
Hiába probáltam beszélgetni kérni legyen velünk nem nem nem és nem. Mindig akadt más dolga pedig én egyeltalán nem hanyagoltam el őt.... :roll:
:lol:
Arról nem is beszélve miknek ki nem tett engem és a gyereket...
Ugy megörült hogy többször gondoltam arra hogy sirban a helye....
Hát nem tudom van e jo apa és jo férj...

Igaz nála odáig fajultak a dolgok hogy erősen kételkedtem az elmei épségében olyan hirtelen változott meg szinte egyik napról a másikra.. igaz anyukájának is elmebaja van meg papájának és mamájának is... szerintem rá ráférne egy alapos kivizsgálás :shock: :lol:
Vendég
 


Csokinyufff: szégyellte a hasadat? Mi a párommal a nagy melegben nagyon sokszor mentünk vízközelbe, persze én nem fürödtem, csak olvasgattam a parton polóban. Hát úgy néztem ki mint egy partra vetett bálna... de ő mindig vigasztalt és hősiesen totyogott mellettem :lol:

horvviki
 
 


Sziaffira szavaztam :wink: :D
Vendég
 


viki mi is mentünk pl akkor mentünk nászutra ott nem volt gond mert nem ismert minket senki...
Én szoboszlon az auqaparkba csuzdáztam :lol:
kicsit hülyének néztek :shock: :oops:
Vendég
 


Na, Fanni felébredt. Fél órát aludt, tehát fél órát hagyott pihenni... még a reggelimre sem volt idő.... Vessetek meg érte, de ha nem mennék vissza dolgozni, szerintem rövid időn belül kikészülnék... Nekem kell, hogy kicsit mással is foglalkozzam... :oops:
Lehet abban valami, amit Sziszike ír ezzel kapcsolatosan...

horvviki
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?