Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap délután óta sehol senki :evil: . Mit csináltok???
verzsike
 
 


Sziasztok!

Én vagyok,csak nem látok a dühtől :evil: ,majd mesélek,ha összejön a gép elé kerülés.

Momo!

A csigás sztorin nagyon jót nevettem. A könyökkiugrás meg rémísztő lehetett.Jajj az a halálom,ha kioszt egy orvos.Nekem is volt többször ilyenben részem.

Gyöngyi!

Nagyon imádtam a képeket,szupik. :wink: Sárinak jobbulásT!

Sziszike!

Mit csináltok,hogy nem írsz? :roll:

Ági!

Úgy örültem,hogy jelentkeztél,erre megint eltűnsz.Nagyon ügyi vagy a lámpával. :wink: Már minden a régi otthon?Férjed hogy viseli a dolgot? Nem éli meg kudarcként?Vivi mit szól?

Juci!

Tényleg a lefújt buliról meg nem is beszéltünk Brimonál.Ez állati bosszantó lehet.Sőt! :? :lol: :lol: :lol: :evil: :lol:

Bufo!

Magatokról nem is írtál! :roll:

A fiam ma jön haza edzőtáborból,ahol olyan dolog történt vele,amit nem akarok elhinni.Utolsó szemét banda.És még elkérnek tőlünk 26000 Ft-ot táborra.Gusztustalan.Majd mesélem ám,ha érdekel titeket,de Domi cicért kiált. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Baccus Juci!

Ezeket a nevető fejeket nem oda akartam,hanem Momo csigás sztorijára,de hiába nyomkodtam,nem voltak sehol,de béna vagyok. :oops: :roll: :D ,Bocsi,tehát nem nevetek az elszúrt meglepiden. :oops: :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 

 
 

Anubias!

Erdekel,meselj!

Gyongyi!

Neked elfelejtettem irni,hogy megnezem hogy kaphato-e,de a keruletunkben is hamar elfogyott. De ha mondjuk meglatogatnal,akkor eloben is lathatnad. :lol:

En szaladok,mert megyek piacra,aztan hugomert es kislanyaert,ma lesz az elso pancsi inshaallah.Megcsinaltak mindent,legalabbis remelem.tegnap ki volt vilagitva,olyan romantikus volt,dehat egyedul. :roll:

puszi a tobbieknek,majd jovok.
momo35
 
 


Sziasztok Lányok.

Én vagyok csak nincs időm írni.

Csenge taknyos folyik az orra,nyála.Nem aludtunk egész éjjel.Porszívóztam az orrát. Tegnap voltuk állatkertben,akkor még jól volt csak az orra folyt kicsit.
Majd teszek fel képeket.

Eszter.

Nagyon kíváncsi vagyok mi történt!


Momo!
Elmegyek hozzád medencézni! :lol: :lol: :lol: :lol:

Most rohanok a piacra!

Majd még lehet jövök de olyan sűrű a napom!
Jönnek sógoromék ma haza és mennem kell a reptérre értük.Meg vendégek is vannak vasárnapig!


:? :? :?

Mindenkinek szép napot!!

brimo
 
 


Jaj elfelejtettem!

Momo.
Ha meg van neked az újság meg lehet nézni?? Az összes újságosnál jártam de már elfogyott!

brimo
 
 


Sziasztok!

Tudom keveset írtam a héten, de nagyon sokat dolgozgatok.
Tegnap nem voltunk itthon, hugomhoz mentünk babázni, Gyöngyi gondoltam rá, hogy hívlak, hogy összefuthatnánk-e, de nagyon sűrű volt a nap, s mikor meg elindultunk mindenki elaludt.:)

Kitalálok állandóan nekik vmi programot, pl. főzünk egyeütt vagy képet csinálunk, szalvétából, majd a képeket felrakom, ügyesek nagyon ám!
Vásárlunk, pl. most hugom babájának lesz keresztelője vasárnap, kellett ruhát venni nekik, meg ugye magamnak is.:)

Kigyomoztam a kertet, elég nagy munka volt, de most olyan szép minden!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Eszter: mi történt az edzőtáborban?


Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szóval edzőtábor! :evil:

Minden évben 2 alkalommal van lehetőség övvizsgát tenni.Az utolsó alkalommal,amikor a fiam vizsgázott, egy másik sensei,nem az ő edzője azt mondta,hogy megvan a vizsga,de mivel rezgett a léc a következő alkalommal nem léphet még feljebb,hanem egy vizsgát ki kell hagynia.Erre tavasszal aranyat nyert a budapestin a korosztályában és ezen fellelkesülve az edzője elkezdte felkészíteni mégis az övvizsgára,mondván meglesz az.Ezért is ment az edzőtáborba,többek közt,mivel ott van lehetőség a vizsgára és mivel ugye magasabb fokozatba kerül,ahol már közelharc is van védőfelszerelést is vetetett velünk az edző.Csak a kesztyű 8000 Ft volt,mert nem vehetek akármilyet,azt ki is kötötte.Erre a gyerek elmegy a táborba, levizsgázik,ügyes és a végén az a másik sensei,aki télen azt mondta,hogy egyet ki kell hagyni a azt mondta neki,hogy szó sem lehet a feljebblépésről,a kezébe nyomta a vizsgadíjat és elküldte. :evil: Én azt hittem,hogy az edzője előbb ezt egyeztette a feletteseivel,és azért mondta Bálintnak,hogy vizsgázhat.A gyerek zokogott a telefonban.Tökéletesen levizsgázott és elküldték,megszégyenítették,mindezt az után,hogy vége a tanításnak,szegény kimerült és nem pihen,hanem első héten edzőtábor.Napi 3 edzés,hajt mint a barom,még meg is dicsérték,erre utolsó nap így tesznek vele.Én majd fel robbanok.A gyerek meg romokban.Ma este ér haza.Azt sem tudom mit tegyek,mondjak.Mert ha simán azt mondják,hogy most nem viszgázhat,vagy esetleg béna és meghúzzák a vizsgán,akkor az korrekt.De ez olyan,mintha mondjuk felvételiztetnének engem valahová,jól megfelelnék,majd utána mondanák,hogy én nem is jöhetek felvételire.Hogy lehet így bánni gyerekekkel.Az apróságokat nem is említem,hogy a fiam nagyon súlyos asztás és fel van mentve hosszútáv futás alól.Edző tudja,orvosi igazolást vitt róla a táborba is,erre ma reggel búcsúzóul még futtattak velük 3 km-ert és Bálintnak is mennie kellett,hiába magyarázta,hogy nem szabad.Persze befulladt,de azt mondta az edző,na ezért hoztál gyógyszert nem? Lányok én sírtam,dühöngtem,de mit tegyek? Most hagyja abba a karatét? :( :roll: :evil:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Bunko,bunko,bunko!!! Marmint az edzo. Hihetetlen hogy mit meg nem engednek maguknak. En is jol megfuttatnam ,mondjuk kb. 6000m magasan oxigenpalack nelkul. :twisted:
Nem is tudom mit mondjal Balintnak,gondolom mar otthon van.Talan azt hogy jo ha megtanulja,hogy vannak ilyen emberek,es meg joparral fog talalkozni elete folyaman.
A masik edzovel meg szerintem beszelj.Legalabbis jol told le.

Brimo!

Van ujsagom,de csak kolcsonbe. :lol:

Sziszike!

A kertig en el se jutottam ezen a heten.Nemhogy szalvetatechikazzak. :lol: Mondjuk mar vettem ujjfesteket es papirt hogy kiprobaljuk.

Megyek,olyan faradt vagyok.Jo volt a furdes,csakhat a biztonsagi halo leszedese,visszatetele nagyon nehez.Bar Mishal inkabb a kis medencejeben pancsolt.Igy csak altatas utan alltam neki a kotorlesnek,stb.

TOvabbi jo hetveget mindenkinek!
momo35
 
 


Szia Eszter!

Az első gondoltaom nekemis ez volt, hogy nem vinném, de evvel kit büntetsz? Nem hiszem , hogy őket érdekelné...
Elviszed máshoz, aztis megteheted, de nem biztos, hogy ez a jó döntés...vagy az edzőnek beolvashatsz rendesen, akkor kiadod a mérged és számon kérheted ezeket, sztem tisztázzd az edzővel, akár vidd máshova, ha tudod, de ne hagyjátok abba, akkor tényleg minden hiába volt.

Hihetetlen, mennyire nem figyelnek rá, semmibe veszik....:( sajnálom.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Hol jár mindenki?! Na ez egy jó értelmetlen kérdés volt! :lol:

Momo!

Köszi az együttérzést tábor ügyben.Én is kölcsönkérhetem az újságodat? Mondjuk ha egyszer arra járok és nem zavarok,akkor beugrok érte.A férjemnek szeretném megmutizni. :wink: Jajj de jó lehetett a pancsi. :D

Sziszike!

Bennem épp ezek cikáztak ám.DE végül egyenlőre várakozó álláspontra helyezkedem és megy tovább a gyerek.Mert ha máshová viszem,az csak messzebb lehet,tehát hordani kell,ide egyedül is tud menni.Ez is jócskán nehezítené a dolgot.Na majd elválik.Nagyon nehezen nyelem le,de végül még beolvasni sem fogok.Inkább gyerekes,de más cselre gondolok.Én is szeretnék járni ide karatéra,ezt az edző is tudja, sőt már Domi is eldőlt,hogy ide fog járni,mielőtt megszületett.Ha kicsit nagyobb lesz elkezdem az edzéseket és igyekszem hót penge lenni,na és akkor majd osztom én őket,ne félj. :lol:

Megyek,mert felkelt Domi

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Anubias
Sajnálom, hogy Bálintkával ilyen igazságtalan dolog történt remélhetőleg nem törte össze őt teljesen a dolog. Én nem vinném máshová a gyereket mert ha régóta jár akkor még jobban ártassz vele. Biztosan számonkérném az edzőt a történtekről, nem hagynám szó nélkül.

Momo
Medencés fürdés biztosan szupi lehetett. Bár nálunk be van kapcsolva a klíma így elviselhető az idő. Nagyon megmártóznék a hűs vízben ha lenne nekünk is.

A gyerekek szobájával majdnem készen lettünk 2 bútor hiányzik, a függöny is és a szőnyeg is a régi de ahogy lesz rá lehetőségem a 2 gyerekkel akkor kiválasztjuk közösem milyen legyen.

Most csak ennyire futotta mert odaég az ebéd.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Reméelm mindenkinek vége a hétvégének és már lesz mit olvasni!

Eszter! NAgyon csúnyán elbántak a kisfiaddal, én igazából nem az edzőt hibáztatnám, ok vétett ő is, de igaziból ő Bálintka javát akarta. Szerintem ha van kedve továbbra is járni akkor, legyen így csak a következő lehetőségnél majd figyelj oda és beszélj előre az edzővel.

Bufo! Léygszi tegyél fel fényképet az új szobáról. Tetszik a fiúknak?

Momo! NAgyon írígykedem a medence miatt. Nálunk meg lehet főni a lakásban olyan meleg van.

Brimo! Csenge meggyógyult?


Tegnap beborítottuk az erkélyt linóleummal, hogy legalább Babó tudjon pancsizni kismedencében. Alig tudtuk kicibálni belőle.

Nincs kedvetek a héten egyik nap jönni strandra? Vagy vmi hűs erdei sétát is beiktathatnánk. Mi tegnap délután voltunk a Farkaserdőben (amit még Kicsi mutatott régebben), olyan jó hűvös volt, egy óriásit sétáltunk, Babó meg rettentően el volt telve a pillangókkal. Olyan sok volt, hogy szinte minden pillanatban látott egyet.

Végre visszakötötték a tűzhelyemet is, úgyhogy egy hét után megint tudok főzni.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Merre van mindenki???????

Köszönjük szépen mindenkinek, aki szavazott Babóra. Képzeljétek nyertünk. Tegnap éjfélkor zárták a szavazást, akkor 3. volt Babó, de reggel megírta a Babavilág, hogy az első kettő manipulálta a szavazást, (látszott is a szavazatok számán) ezért kizárták őket és Botond nyert.

Puszi
verzsike
 
 


:evil: :evil: :evil:
verzsike
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak a hétvégére elszöktünk apával "édeshármasban"...
Vivi a Balatonra ment pénteken a kisbarátnőjével, mi meg lementünk a Tisza-tóhoz apával és Livivel. Faházban aludtunk és mivel teljesen titkos akció volt (Vivi kiborulna ha megtudná, hogy kihagytuk) nem készült kép se. :(
Hazafelé pedig az autónk leállt, valami pollen szűrő adta meg magát. Az autópályán robbantunk le, ráadásul egy elterelésnél, ahol pont aszfaltoztak :shock: Jó volt a 30 fokban!!!! Apukámnak telefonáltunk, hogy jöjjön értünk, aki épp a Velencei tóhoz tartott pancsizni... :roll:
Szerencsénkre egy fiatal házaspár megállt "segíteni", de mivel vontatójuk nem volt, ezért engem és Livit hoztak haza, apa meg várta a felmentősereget...
Úgyhogy volt történés a hétvégén. Mindezek ellenére jó volt nagyon, kicsit apával megint szerelmesek lehettünk. :D Az autó meg még mindig jobb, hogy most adta meg magát, és nem jövöhéten amikor át akarunk ugrani Horvátországba... :wink:

Eszter,
nem semmi amit a táborról írtál. Én nem is tudom, hogy mit csináltam volna a helyedben?! De azt hiszem okosan döntöttél...
Karcsin nem látni semmit. Persze ehhez hozzájön az is, hogy rengeteget dolgozik benn, ott nincs ideje gondolkodni, itthon meg örül hogy velünk van! És hál'istennek rám is többet figyel. :)
Vivi boldog, hogy visszaálltunk a régi kerékvágásba, és minden mozdulatával azon van, hogy bizonyítsa, hogy őrá igenis büszkének lehet lenni és hogy mennyire szeret minket! :)
Domi gyönyörűséges baba, nem semmi milyen nagyot nőtt, amióta nem láttam!

Brimo,
nem lehet könnyű a férjeddel, vagyis a helyzettel... Nem irigyellek. :(
Csengének pedig jóbbulást, remélem hamar meggyógyul!!!

Momo,
én láttam az újságot, egy ismerősömnél... Bi-bi-bi!!! :) Sajnos elolvasni nem tudtam, csak a képekkel dicsekedtem apának, hogy milyen ügyi vagy!!!
Múltkor akartam reagálni neked a Telkiben lévő telkekre... Nemrég jártunk arra apával és hát nekem is megakadt rajtuk a szemem. Csodálatos ott az a lakópark, azzal a sok kertesházzal...
Mit is írtál? Hol vettetek most telket? A bankszámlával kapcsolatban nekem az a véleményem, hogy akinek sok pénze van nem szívesen mutogatja... Nem tudom, hogy mit szólnának hozzá, ha elkérnéd?!
Ja, könyökkiugrás: képzeld, a tesómnak kiskorába egy ilyentől (anyu elkapta, hogy ne essen el) eltört a kulcscsontja!!!!
Köszi az invitálást, ha megy Juci hozzátok, akkor mindenképp csatlakoznánk!!! :)

Erzsike,
de jó, hogy legalább van erkélyetek!!! Lehet nekem meg ide kellene a ház mögé levinnem kismedencét, minden nap feltölteni és akkor pancsizhatna benne Livike...
Gratulálok a szépségverseny eredményéhez! Megmondom őszíntén nem csodálkozom, hisz annyira szép Babó!!!

Bufo,
én is nagyon szeretném látni a képeket a fiúk szobájáról!!!

Titi, Gyöngyi,
ez a dekorgumi amit kérdeztetek, kreatív boltban kapható A4-es méretben. Annyi mindent lehet vele csinálni, hogy az csak na!!! Könnyű vele dolgozni és rengeteg szép színben kapható!!!

És persze Titi, hogy egyáltalán nem haragszom meg, hogyha lemásolod!!! :) Örülök, ha tudtam segíteni. És szerintem ugyanebből tudnál csinálni a falra is virágokat akár...

Gyöngyi,
annyira furcsa nézni a képeket, hogy már ekkora Sára is. Amikor ott voltunk nálatok még picike volt, most meg már kész nagylány!!!

Juci,
mi újság azzal a bulival??? Nem csodálom, hogy felrobbantál majdnem... Ez rettenetes. :( Most mi lesz? Mentek végül Illéssel?
Ha nem lesz annyira meleg valamikor, akkor eljöttök Dudussal? Megmutatjuk a játszóteret amit mondtam...

Éva,
olyan rossz, hogy alig tudunk rólad valamit... :( Ezek szerint szeptembertől munka?? Visszamész a régi helyedre? Egyszer valahogy igazán eljöhetnétek... Úgyse jött össze a káposztási játszóterezés se :(

Mesi,
köszönöm a meghívást, mindenképp megpróbálunk ott lenni!!!! Veletek se tudom mi a helyzet, biztos nem lehet könnyű neked!

Sziszike,
te sem unatkozol egy percre sem!!! Kiváncsi vagyok a képekre nagyon!!!

Koda,
nem lesz az Aggteleki utunkból semmi... Azt beszéltük apával, hogy idén egy vacsival fogjuk ünnepelni a házassági évfordulót, mert Livit nem szeretnénk anyukámra hagyni. :(

Na, megyek is. Apa nemsokára hazaér (most vontatták el az autót a szervízbe), Livikém meg nem tudom meddig és hogyan alszik. Mostanában elég változóak az éjszakáink. Jön a 6. fogunk, de nem igazán tudom, hogy az e a probléma..?? Van hogy végigalussza az éjszakát és van olyan is, hogy óránként fenn van. Ez a meleg persze senkinek nem tesz jót...

millió puszi mindenkinek, igyekszem gyakrabban jönni.

Ági
csné
 
 


Jó reggelt lányok!

Jaj, olyan álmos vagyok, alig aludtam éjszaka, nagyon meleg volt. Borzasztó, hogy éjfélig nem tudok szellőztetni a szobánkban, mert mintha az autópályán ülnék… annyira zajos. Utána is nagyjából 4-ig van tűrhető csend.
Szóval mikor elaludtam, Alexa meg már kelt. Rémes éjszakám volt, sokat fent voltam, többször hasra fordult, aztán nem tudott álmában visszafordulni és sírt, emelgette magát. Aztán mikor visszafordítottam, kinyitotta a szemét, muszáj voltam teát adni neki. Végleg meg már 5-kor felkelt. Momo, egyből eszembe jutottál, hogy a fenébe lehet minden reggel ilyen korán kelni? Bár lehet, hogy kiegyeznék ezzel, ha cserébe nem kelne éjszaka többször fel.

Amúgy azért nem tudtam jönni mostanában, mert a kisasszonykám ismét kiszúrta ugyanazt a szemem, és alig láttam valamit. Még mindig szenvedek, pedig már pénteken történt.
Képzeljétek, vasárnap bementünk az Istvánba, ugyanis csak ott van egyedül az egész városban szemészeti ügyelet egy orvossal. Miután vártunk 1,5 órát a picivel együtt, közölték pont előttem, hogy az orvosnak el kell mennie egy másik kórházba műteni. Szerintetek? És mindezt a 21. században. Ott kérdezgettem, hogy kb mégis mikor jön vissza? Szegény doki meg el kezdett magyarázkodni, rögtön védekezett, pedig az ember nem is ő rá haragszik. Ez az egész rendszer…
Sajnos így viszont a visszaolvasásom is várat még magára.

Apukám szombaton hazament, jó volt, hogy itt volt, nagyon élvezte a babázást. Segített füvet nyírni, bár egyedül szerintem gyorsabban lenyírtam volna, eszméletlen lassan dolgozik. De ugyebár neki nem kell sehová sem rohannia napközben, ráér.

Lányok, többen is kérdeztétek, az emeletre való felköltözés még húzódik, nincs függöny, se karnis. A bútorokat megpróbáljuk felcipelni lentről, de mindez még költség, és most egyelőre nincs. Szóval amíg nem tudok függönyt venni, még maradunk. Szerintem 1-2 hónap. Dani nagyon menne már. De amúgy is rettegek a fenti melegtől. Ha lent ilyen nehezen bírjuk… ő ugyebár nem is gondol ebbe bele, szerintem szeptemberben bőven ráérnénk felmenni, amikor már bírható a meleg, sőt.

Most futok, Kicsibébi iszonyatosan nyűgösködik, szerintem álmos maradt ám. Tegnap este is olyan nyűgös volt, biztos nehezen bírja ő is a meleget.

KépKép
titi_27
 
 


Erzsike, gratulálok az ismételt nyeréshez!!!

Ági, köszike a tippet, mindenképp fogok nézni ilyen dekorgumit. Most pillangókat kaptam a hugicámtól, csak tudod, ezek azért nem olyan gyerekbarát dolgok. Ha esetleg leesik a falról, ő meg majd megeszi... nem is merek erre gondolni.
De ez a lámpa baromi szép, tényleg megpróbálom megcsinálni én is. Főleg úgy, hogy nem találtam semmi normális gyereklámpát neki. Ilyen virágosat kerestem volna.
Sablonnal csináltátok a szirmokat, vagy mivel? Olyan szépek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi nem tudok írni mostanában kicsit sok a dolgom!

Cseni jól van csak az orra folyt kicsit de ezen kívül semmi!
Porszívózom és ennyi! :? :?

Csak azért jöttem ám!!

Jucinak!!!
NAGYON BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNUNK!!


Majd jövök nemsokára!

Mindenkinek szép napot!

brimo
 
 


Szep jo reggelt!

Csak bejelentkezek,olvasni nincs idom.De azt lattam amit Brimo irt.

Kicsi!

NAGYOB BOLDOG HAZASSAGI EVFORDULOT KIVANOK!!!!

Mishal mar itt is ul az olemben. Olyan faradt vagyok...nem birom ezt a meleget,pedig bent azert van legkondi. De allandoan jovunk-megyunk,ezen a heten kell ugyvedhez is menni. Ha meg itthon vagyunk,alig tudom lekotni Mishalt..mer tugye o mindig a medencehez akar menni,es 4nel hamarabb en nem viszem ki,akkor s eget a nap.
Megyek,bekapok valamit...aztan takaritani kellene...legalabb a konyhat+fozni.

Ma es holnap este nem hiszem hogy jovok mert itt alszik anyukam,es akkor inkabb kint ulunk a teraszon .

Puszi nektek,
momo35
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép Kép

Bence látja, hogy fotózom és nevet mostanság, olyan édes!
A kert első részéről pár kép....

MOst rohanok, mert áll a bál.:) Mesélek később.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Egy egyetemen, bölcsész szakon pályázatot hirdettek.
A feladat az volt, hogy írjanak egy rövid (esszét) értekezést, ami az
alábbi elemeket tartalmazza:

1.Vallás 2.Királyság 3.Szex 4.Rejtély.

A díjnyertes esszé ez volt:

"Úristen! - kiáltott fel a királynő. - Terhes vagyok! De vajon kitől?"

brimo
 
 


Lányok, katasztrofális a helyzet nálunk.

Hajnali 3-tól fenn van, már kint vagyok vele a nappaliban. Előtte is óránként fenn voltam hozzá, forgattam, mert folyton hasra fordult, aztán felkelt rá.

Rettenetesen kivagyok lányok!

Tegnap 5-től, ma 3-tól!

Csak ordítok, Danival is, mert nem igazság, hogy ő meg aludhat. Nekem 8 hónapja se éjjelem, se nappalom, ő meg megteheti, amikor csak akarja, és mindemellett még a hobbyjának is élhet minden este és éjszaka?! Hogy van ez?

Istenem, mikor tudok már végre aludni egy kicsit? Fáj a fejem, a szemeim keresztben állnak, és bőgni tudnék.

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt!

Kicsi
Jaj szegénykém remélem nem esik le a lábáról az összes gyerek.
Nem lehet hogy napszúrást kapott Dani a napon való pancsolástól?(Nagyon tetesztt a rakás gyerek a pancsimedencében.:))
Bízzunk benne hogy hamarosan jobban lesznek.
De jó hármasban mentek, biztosan jól fogjátok magatokat érezni. Rátok fér egy kis pihi és jó ötlet hogy ha már ilyen messze mentek elnéztek egy kicsit az olaszokhoz is.
Szegény tesód nem lehet egyszerű neki. Így ha nem váltak el akkor anyagilag is sokkal nehezebb lesz, még ezzel is betart neki a férje. Végül elengedi a gyerekeket? Én bizosan nem hagynám hogy kiutazzanak, soha nem lehet tugdni i lesz belőle.
Utólag NAGYON BOLDOG HÁZZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNUNK!

Titi
Teljesen át tudom érezni azt amiről írtál.
Sajnos a a helyzet nagyon nehezen fog változni és azt kell mondjam, hogy ez főleg rajtam múlik. Vagy házsártos feleség leszel és mindenért szól vagy várod hogy mikor jön meg a párod esze és addig meggebedsz.Én a helyedben Danit felkölteném melléraknám a gyereket és simán kimennék a nappaliba aludni, hogy egy kicsit vesződjön ő is vele.
Ja még az jutott eszembe hogy mennyire van világos a szobában,
nem lehet hogy a fényre kel fel?

Verzsike
Gratulálok az újabb győtezemhez!
Most mi lesz a jutalom érte? Megint utaztok?

Csné
Jó eseménydús hétvégétek lehetett. De valamire csak kell majd emlékezni 30 év múlva.:)


Ma reggel a fiúk nekem is korán ébredtek de próbáltam ágyban tartani őket. Ami abban kimerült hogy én is odafeküdtem hozzájuk, de persze nem sok sikerrel.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Titi: átérzem, amit írtál, nem igazság, énis imádtam aludni és nem tudom mikor aludtam utoljára ki magamat. Hétvégén, amikor nem dolgozik, ő kialhatja magát, mert senki nem zavarja...én meg lemegyek a gyerekkel vagyok...nem igazság, de ahogy nő a gyerek, telik az idő lesz könnyebb.

Juci: Boldog Évfordulót nektek!

Jobbulást a kis betegeknek!!!!

Mi jól vagyunk, de egyre nehezebben bírom énis ezt a meleget.:(
Tegnap este szuper volt, mert esett az eső és az éjszaka, így nagyon jó lett.:)

Viszont reggel van és nagyon meleg, fülledt az idő.:(

Ti, hogy bírjátok?

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!
Időnként azért én is vagyok! :wink:

Juci!
Ennél nincs is rosszabb, mint amikor nyáron a legnagyobb melegben lázas a gyerek! Ráadásul egyszerre többen is!
Remélem azóta jobban vagytok! Ha tudok valamiben segíteni nyugodtan hívj! Én sem alszom éjszaka!
Boldog házassági évfordulót Nektek!
Egy kicsit szomorú vagyok, mert nekünk hétfőn volt és annyira vágynék arra, hogy egyszer kettesben elmenjünk valahova! Úgy össze is vesztünk rajta, hogy hajnali 2-kor elmentem itthonról sétálni. Az apósom egy tetű, mert azzal, hogy nem engedi hozzánk anyósomat ki akarja kényszeríteni, hogy elvihessék Balázst. Arról pedig szó sem lehet! Azért egy kis szalonnasütéssel a kertben megünnepeltük.
Amúgy nem hiszem, hogy a volt sógorod magánál akarná tartani a gyerekeket, legalábbis épelméjű emberről nem feltételezek ilyet. Szerintem jobban el van foglalva most a saját életének kialakításával. Nagyon sajnálom a húgod. Még nagyon elevenen élnek bennem is az emlékek!

Titi!
Nálunk az vált be, amikor nem aludtunk éjszaka, hogy a hétvégéből az egyik nap az enyém. Hétköznap nagyon vigyáztam, hogy apa tudjon aludni, mert nappal dolgozni kell, de hétvégén ő kelt éjszaka.
Egyébként én önző disznó vagyok! Én 9-ig nem kelek fel. Hamar megszokták a gyerekek. Ha nem szomjas, nem éhes, nem fázik és nem beteg, nem sír, akkor szórakoztassa el magát.
Nem lehet, hogy Szandi is visszaaludna, ha lenne szíved hagyni egy kicsit nyüszörögni?

Jaj! Megyek főzni! Később még jövök, ha a csajok hagyják! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama
Ó istenem nagy vitátok lehetett ha hajnalban fogtad magd és elmentél egy kicsit. Nagyon sajnálom, hogy nem sikerül egy ilyen alkalommal hogy kettesben is ünnepeljetek. a nagylányok sem tudnának az alvó Balászra felügyelni? Gondolom nem nagyon meritek egymásra hagyni őket nehogy valami baj legyen.

Sziszike
Egészen jól tűröm most a meleget. Igaz itthon van klíma így elviselhető. Bár szinte alig vagyunk itthon mert a fiúk csk kergetőznek meg egymást zargatják ezért ahogy lehet megyünk bicajozni játszózni.

Ma a bikás játszón voltunk ahol a dagonyás rész van. Hát az én fiaim újra kisdisznók voltak. Most csináltam képet is.
Úgy elfáradtak, hogy le tudtam még füdretni őket de már ebédet nem ettek mert elaludtak mire kiszedtem és megmelegítettem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Juci!
MI újság azóta??? Dudus hogy van? Lányok?
Én is szeretnék nektek nagyon boldog házassági évfordulót kívánni utólag... :roll: :lol:

Zsuzsa!!!
Ez a játszótér nem semmi!!! CSuda jónak néz ki. Víz, sár, homok...mi kell még nekik???

Éva,
neked is nagyon boldog házassági évfordulót. Sajnálom a vitát :( Ez annyira szörnyű, amikor pont egy ilyen napon az ember vitázik. És gondolom nem kicsit veszhettetek össze, ha elmentél sétálni... :shock:

Titi,
én megmondom őszíntén ezen a téren is összetehetem a kezemet Karcsival. Első pillanattól kezdve nem engedte, hogy csak én legyek fenn Mancival. Még amikor ciciztünk éjszaka, akkor is úgy csinálta, hogy szólt nekem, de ő aludt benn vele a szobába... A mai napig felváltva vagyunk fenn, és ebből nem enged, hiába is akarom kímélni, hogy ő dolgozik!
Rettenetesen fáradt lehetsz, ez így hidd el nem lesz jó. Szerintem is még most kell valamit tenned, legalább a hétvégét követeld ki magadnak, mert késöbb erre is rámehet a kapcsolatotok!! Arról nem is beszélve, hogy nem tudsz fáradtan kedves és türelmes anyuka és feleség lenni, ezt nem kívánhatja senki!!!

Tegnap mi is pancsiztunk itt a ház mögött a "szerelmünkkel" kismedencében... CSináltam róla képeket :)
Kép
Kép
Kép
Kép

Meg egy itthoni melegben szenvedős, cumis kép... :)
Kép
csné
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Hogy vannak a gyerekek? Elég strapás éjszakád lehetett két lázas gyerekkel, remélem már jobban vannak. Szépen ünnepeltétek a házassági évfordulótokat sajnos…
Hogyhogy úgy döntöttetek mégis mentek Illéssel? Biztosan nagyon jó lesz. Napközben veletrek lehet vagy próbálni fognak még ott is?
Az e-mail címem: verzsike@freemail.hu és fogalmam sincs miért nem tudtad eddig.
Babó most vásárlási utalványt nyert, amin Fisher Price játékot lehet venni, azt nem tudom milyen értékben, majd postán küldik. Meg megmutatják a képet a Babavilág című műsorban a nyári szünet után.

Titi! Én is csak azt tudom mondani amit Zsuzsa is írt. Minden csak rajtad múlik. Igenis tessék beszélni a problémákról, Dani pasiból van, lehet fel se tűnik neki. Én pont tegnap este fakadtam ki Zsoltinak, h nem tudok Babótól rendesen kitakarítani. Persze azt mondta őt nem érdekli ha rumli van, mire én közöltem, hogy engem meg igen, mert útálnék egész nap rendetlen lakásban itthon. Erre ma hazajött és elvitte Babót sétálni meg a játszóra, mondta takarítsak csak nyugodtan. De magától ez nem jutott volna eszébe….
Éjjel is megpróbálhatnátok. Hogy Dani kel fel hozzá, vagy maga mellé veszi míg te másik szobában alszol. Vagy mikor Dani hazaér add ét neki az esti szopiig és addig aludj egyet. Nálunk a fürdetés is elég starpás, néha azt is átadhatnád nekii.

Zsuzsa! Jó korán keltek a gyerekek, ha fél hétkor már a gép előtt ülsz. A meleg ébreszti őket, vagy csak azért mert alhatnának sokáig?
Nagyon szupi az a játszó ahol voltatok, nem is gondoltam, hogy van ilyen Pesten, ahol lehet saraskodni. A nagy megben is kint mertek maradni?

Éva! Szemét dolog apósodtól tényleg, hogy enm engedi át a feleségét. Mennyi ideje tart ez már? És a legszörnyűbb az benne, hogy a férjed és közted kelti ezzel a feszültséget, változtatni meg úgyse tud a dolgokon.
De milyen jó, hogy már kertes házban laktok, az emeletesben még szalonnaütéssel se ünnepelhettetek volna.

Ági! De jó, hogy Lívike is tud pancsizni, így azért csak könnyebb elviselni a meleget neki.
Elárulnád nekem hol vettétek azt a bebújós törölközőt neki? Ítegnap voltunk strandon és ott is láttam egy kisfiún, nagyon praktikusnak tartom, vennék Babónak is. Köszi

Én ma jó lefárasztottam magam, délelőtt a munkahelyemen voltunk, aztán meg 3-kor hazaért Zsolti és nekiálltam takarítani. Utána bevásárlás, aztán mikor Babó elaludt még mosogatás meg felmosás. De nagyon jól érzem magam, hogy végre egyszerre ki tudtam takarítani az egész lakást.
Holnap jön két uncsitesóm, imádják babót, úgyhogy két napig lesz egy kis pihi, ha BAbó nem fog rajtam lógni, hanem hajlandó lesz velük is játszni.

Puszi mindenkinek, Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

CSak gyorsan írok, mert most kel a bébi :) Kijött tegnap éjszaka a 6. foga, ma meg átaludta az éjszakát nekem... :D

Verzsike,
a teszveszen találtam rá. Nézd csak (ugyanez a márka a miénk is):
http://www.teszvesz.hu/item389362158_uj ... nival.html
http://www.teszvesz.hu/item389835467_fius_poncso.html
http://www.teszvesz.hu/item389835460_ur ... oncso.html
http://www.teszvesz.hu/item389232441_va ... oncso.html
http://www.teszvesz.hu/item389232458_ti ... oncso.html

Van köntösünk is, de az nem tudjuk így kihasználni. Én nagyon szeretem ezt a törölközőt!!!!!

Na, futok. Holnaptól apa szabin van. Az autónk kész lett, szerencsére, így mi vasárnap elmegyünk a Drávához, és szerdán jövünk haza. Aztán meg péntek körül jönnek a fiúk és megyünk K-roy anyukájához egy jó hétre. Úgyhogy én júli 12-13-ig igazoltan lleszek távol :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa,
nem mentek Nyíregyre most véletlenül? Mi szerintem 5-12-ig Vásárosnaményban leszünk és biztos megyünk valamikor az Állatkertbe... Nem jöttök? :D:wink:

Millió puszi,
Ági
csné
 
 


Sziasztok lányok.

Bufo!
Milyen jó hely ez a bikás játszó!Cseni biztos élvezné!

Csné!!
Mekkorát nőtt Livike!

Verzsike!
De jó nektek,hogy megint nyertetek!
Én is beneveztem már Csengét de soha nem nyertünk!

Eszter!

Nem találkozunk holnap?, Pancsizhatnánk egyet a gyerekekkel!

Attila szombaton jön haza 2hétre.De ha találkozó van szoljatok mert elmegyünk!


Most rohanok mert csibe mindjárt kel és játszunk!

Mindenkinek szép napot kívánunk!

brimo
 
 


Sziasztok!

Mióta vége az ovinak mindennel elmaradásban vagyok. Szinte csak enni meg aludni játunk haza és ebben az időben tudom végezni a szokásos házimunkákat. Mióta elaludtak a fiúk azóta pakolok törölgetek ruhátterítek... és ennek soha nincs vége.
Verzsike irígy vagyok hogy a párod elvitte Babót és egyszerre mindent meg tudtál csinálni. Nekem ez már egy ideje nem jön össze.

Csné
Nagyon szívesen talizunk veletek az állatkertben, mert mi is kb így leszünk lent Nyíregyházán. Jövő hét közepén megyünk és kb egy hétig maradok én is, utánna a fiúkat otthagyom anyukámnál és én visszajövök.

Verzsike
Sajnos ilyen korán kelnek a fiúk. Általában fél 6 és 6 között. Télen kicsit tovább alszanak kb úgy fél órával.
Igen nagyon szupi ez a játszó és ez csak egy kicsi része mert van ott mindenféle mászóka, hinta, csúszda kicsiknek és nagyoknak is.
Gondolom a tervezők tisztában voltak vele hogy kell a tér és a tombolási lehetőség a panalgyerekeknek így ezt alkották.
A nagy melegben nem vagyunk kint legkésőbb délre mindig hazajövünk és 4 kor indulunk el megint és vacsira jövünk haza.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Brimo!

Sajna nem jó nekem holnap,mert délelőtt viszem Domimat csípő kontrollra. :? Legközelebb!

:wink:

Többiektől bocsi,de nincs időm írni,mert megyünk Bálinttal neurológiára(fejfájás ambulancia).

Majd jövök!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Most csak pár kép erejéig jövök, majd később mesélek, egyszerűen rohanás most az életem.

Remélem, mindenki megismeri a saját ruháját! :) Lányok, annyira köszönöm Nektek ezt a sok szépséget!
Momo, látod, már hordjuk a rucit! Gyöngyikém, Juci, a Ti nyári ruhácskáitok is iszonyatos szolgálatot tesznek.

Koda, a ruhák egyszerűen szuperek, abban is csinálok már képeket máskor!

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Hali!


En is csak bejelentkezek. Ez a het eleg huzos volt,olyan faradt vagyok!
Majd jovok,csak ki kellene aludnom magam.

Puszi
momo35
 
 


Sziasztok:)

Ez az én szövegem akart lenni, hogy csak 1 mondatig :lol:

Leadtam Marcit, holnap meg Bencust is, mert készülölődök a hétfői pesti utazásra. Igaz csak 3 napra megyünk, de két kisgyerekkel olyan szervezést igényel.........Most mosok meg pakolok és a lakást is ki kéne takarítani. Hétköznap ugye a két fiú miatt semmire sem haladok.
Kedden Erzsikéékhez megyünk délután:) Szerdán meg Évákhoz ugrunk be hazafelé, legalább Gabi megnézi a házat én meg tudok találkozni Évával:). Többiekkel lehet, hogy nem találkozok? :( Sajnos ebben a nagy melegben nem tehetjük meg, hogy a gyerkőcökkel Pesten autókázzunk és hogy mindenkit meglátogassunk. Pedig az volna a jó:)

Titi:)
Nagyon édesek a képek! Remélem egyszer már mi is összefutnunk...tudom, csak legyen egy kis nyugi! (amúgy nagyon jól nézel ki, semmi nyoma a fáradságnak!)

Ági!
Komolyan nem jösztök???????????? Annyira vártuk pedig Gabival! Már meg is beszéltük, hogy találkozunk. Így veled is mikor futunk össze?

Erzsike!
S.O.S. Kéne a lakáscímetek, valahogy kitörlődött, amikor múltkor elküldted :roll: A számod megvan, azt megnéztem:)

Na rohanok is..........puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jó lenne, ha jövő hét szerdáig mindenki megírná, hogy jön-e a bulira, és ha igen, akkor hány fővel, mert úgy rendelek tortát!

Köszi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Koda! XIV. Csáktornya park 6. 6./40.

Délután jövök, még Kecskeméten vagyunk. Puszi
verzsike
 
 


KOda!

Akkor hozzank be se ugrotok???
momo35
 
 


Momo:)

Merre laktok????? Szívem szerint mennék mindenkihez, de a meleg miatt csak a közelben tudunk mozogni. Nem is Marci miatt, hanem Bence nem bírja az utazgatást melegben. Félek, hogy valami dugóba bekeveredünk, aztán leshetünk....:roll: Mi Erzsikéékhez közel szállunk meg. De most jut eszembe, szerdán úgy is el kell hagynunk a szállást 10-11 körül, úgyhogy utána tényleg jó lenne találkozni. Persze csak ha nektek nektek is jó! Amúgy csak tengés-lengés lenne a 30 fokban 2 gyerekkel a város közepén....... na találjunk ki valami jó megoldást, én azt mondom!
Aztán még Évákhoz is beugrunk szerda délután körül:) És úgy megyünk Nagykökényesre apósomhoz 5-re.

Meg arra gondoltam, hogy akivel most nem sikerül talákozni, úgy néz ki Mesiék buliján sikerül:) Gabi szerint fel tudunk menni, legalább is mindent megteszünk ezügyben! Most úgy néz ki, tudunk menni.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Erzsike!

Köszi a címet:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

17.kerulet,elkuldom priviben a cimet,tel.szamot,ok?
momo35
 
 



Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Momo!
Elküldted? Csak mert nem jött semmi. :(

Eszter!
Te megkaptad a levelet?

Többiek? Merre?

Én lassan bepakolok, bár Gabi cuccai szana-szét vannak a szobában.....kéne még egy táska, remélem szerez valahonnan.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda! Már nagyon várunk!

Ági! Köszi szépen! Jó nyaralást!

Mi hazaértünk és ki vagyunk purcanva, Babó az utóbbi két éjjel nem aludt szinte semmit. Olyan a kis szája belül, mintha az összes rágófoga egyszerre akarna kijönni. Csak túrja a kis fejét az ágyon és sír, meg lázas is volt. Most is nagyon fájt neki, így kapott egy Viburcolt és egy kicsit előrehoztuk a lefekvést. Szerencsére most alszik. Szerintem megyek én is, merrt fogalmam sincs mikor ébred fel.
Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Erzsike, átérzem az állapotod, gondolom, milyen fáradt lehetsz. Nekem tudod, alapból ilyen rosszul alszik a kisasszony.
Reméljük, hamarosan kijön az összes foga (Botondtól kitelik, hogy hamar kint lesz az egész :wink: ), és utána minden a régi lesz.

Lányok, én azért nem tudtam jönni az elmúlt napokban, mert folyton rohangáltunk autót nézni.
De megérte, mert itthon van a kisautókám, Daewoo Ticot vettünk, remélem, nem lesz semmi baja, 11 éves, és egyelőre úgy néz ki, nagyon jó vételt csináltunk.
Kicsit szokatlan a kényelmes Opel után, ebben se szervókormány, se klíma, se elektromos ablak meg tükör, de mit akarok ennyi pénzért?!
Szóval mobilisabb vagyok végre!!! Holnapra már van is egy rakat intéznivalóm, meg egész héten lesz mit csinálni.

Hugicám jön kedden, aztán pénteken megint megyek haza Miskolcra. Szombaton ha minden jól megy, apukámhoz is elugrom, nem voltam nála már 10 hónapja. Gondolom, elkelne a női kéz a háznál.
Terveim szerint viszem a hugicámat és befogom takarítani. Hát, meglátjuk, hogy alakul.

Alexa már alszik, megyek gyorsan eltakarítom a romokat, mivel sütöttem, és a süti baromi vacak lett, egy új receptet próbáltam ki, szerintem valamit nagyon elírtak benne. Addig javítgattam, míg lett belőle valami, de romokban a konyha.
Dani meg a szüleinél van, nézik a foci döntőt. Tudjátok, a németek játszanak a spanyolokkal.

Mindenkinek szép estét, Koda nektek jó utat!!!

KépKép
titi_27
 
 


KOda!

Elkuldtem emailben,remelem ezt mar megkapod.
momo35
 
 


Titi!

Gratula a kocsidhoz!!!!

Verzsike!

Neked meg nyugodt ejszakat kivanok! Szegeny Babo!

Tobbiektol bocsi,
kimegyek levegozni,aztan en is ledolok.
Nem tudom hogy miert,de vonszolom magam...(Mishal korai kelese se segit),talan nem kellene mar szoptatnom?

Joejszakat mindenkinek!
momo35
 
 


Momo!

Sajnos nem jött semmi:(
Itt a számom:

06-30-74-33-710

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!

Hogy tellt a hétvégétek?

Nekünk gyorsan sajnos...olyan jó lett volna mégegy nap.

Jhéten már anyu is otthon lesz, 2-3 napokra vigyázna a gyerekekre, persze nem egyszerre mind a 3ra..:) Zsolti és Anna talán jhéten 2 napra kimennek, így kicsit több időnk marad....mert velük röpül az idő.:)
Bencikével meg eljátszunk..ilyen még, úgysem volt.

Mától csinálok megint egy tisztító kúrát, bevallom jobban éreztem magam a kúra után, így megcsinálom..aztán ezalatt elolvasom a könyvet, amit anyunak vettem , ő 1éve evvel diétázott és nagyon jól sikerült, majd írok róla.

Van egy csomó hajtogatnivalóm, cserébe alig van már mit mosni, pár takaró, pár ruha, amiből még fé adagok sem jönnek ki, annyit mostam mostanság, hogy utolértem magunkat...napi 4-5 mosást csinálok, ha mais minden jól megy estére csak pár ruha marad.

Mennem kell, mert hívnak, csinálom a reggeliket.

Körkérdés: észrevettétek tiis, hogy szülés után szélesedtetek?

Nekem a csípőcsontom sokkal kíjebb ment, bár mit csodálkozom ilyen nagy babák után.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: