Új privát üzeneted érkezett!

Móni: igen sztem is 2 évesen nyáron most 2,5 évesen 98 és most lassan 3 évesen még jó a 98 de már felsőkből 104 lesz :lol:
de furi ez a rácsoságy én még nem is hallottam h ezt kérték és aki 1 évesen megy bölcsibe? :shock:
Nyuszi: köszi, egyre carabbul :? Csajok most kezdenek köhögni nekem már minden bajom van :oops: tiszta gyogyszertár-korház a lakás :? :cry:
sajnos semmi esélyét nem látom h szombaton csatlakozunk :evil: :evil: :evil:
Timinek vittem volna rucikat de hozzátokig se birok elmenni (hihi nem tudsz rola de gondoltam Veled küldöm :lol: ) meg nem is akarok fertözni ugye :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Apa ma végre elvitte a matracot :lol: :oops: sztem jövö héten nagyágyazunk :lol: jobb késön mint soha :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok hülye kérdés az iglo soskára (soskamártás) az van irva h csak meg kell melegiteni és ehető akkor ez olyan fajta h nem kell tejjel megfözni? :oops: vki vett már ilyet? (bocsi ilyet még nem vettem csak amit fözni kell :oops: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Nyulasz: akkor egy esösebb napon megnézzük majd a maszatolos bulit? kiváncsi vagyok milyen :lol: nálunk most nagyon rákaptak a szinezésre-rajzolásra olyan cukik még ügyetlenek azért de nagyon akarnak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi: jöhetnek a harisnyák is, meg minden, amit gondolsz! (Bocsi, hogy itt, itt jutott eszembe, tegnap este meg már nem volt energiám írni)

Babus: annyira sajnálom, gyógyuljatok meg minél előbb!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: a mi ágyunk sem átalakítható, csak lecsavaroztuk az egyik hosszú oldalát. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


és persze köszi CSajok a jobbulásokat :wink:
Timi: akkor marad egy jövöheti randi campiban :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


pénteken 16.00 Alma koncert a Savoyában... :wink: ( :cry: )
képzeljétek nyertem egy elevenpark belépöt a FBon :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, rakom, viszem.

Babus, de jó!!!!!!!! Ügyes vagy!
Almáékat imádom! Szerintem élőben egyenlőre jobban, mint a lányaim. Tök jó, hogy koncerten a gyerekekkel együtt próbálja a szülőket is szórakoztatni. És én bírom a humorukat :oops:

Ma este pakolás, holnap délben indulás. Már alig várom a talit!!!!!! Babus :( :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Amúgy megyünk október 1-én is Pestre, de sajna csajok nélkül, mert a lagzi kicsit furin lesz megrendezve, nem igazán gyerekbarát módon :( De apával kicsit kettesben leszünk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi:oké! :D

Jaj, én is nagyon várok mindenkit, tiszta izgalomban vagyok, hogy addígra legyen jó idő, hogy kint tudjunk lenni, mert bent szerintem olyan lenne, mint heringek a konzervdobozban. :? De kíváncsi leszek mit csinálnak együtt a gyerekek így keretek közé szorítva, talán mi is többet tudunk beszélgetni. Szerintem motorokat hozzatok, ha nem nagy gond, itt száguldozni nem tudnak, de legalább nem lenne vita a mi kettőnkön. Mást ne hozzatok ám, lesz pogi, süti, üdítő, víz.

Babus: megbeszéljük mikor, még nem látom a jövő hetet, de valamikor biztos jó, K. még nem írta be a naptárba a beosztását, olyankor mennék a csajokkal, amikor délutános, hogy ne itthon unatkozzunk én meg tesztelem őket, mennyire tudnak szót fogadni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hali,bocsi,megint vaterázom,elvisz minden időmet,ráadásul elkezdtem a kinőtt ruhákat mérni,fotózni,de még nem raktam fel,csak az új bébiőrünket,már a második licittörlést kérik,de most nem kaptam e-mailt,így nem is tudom törölni,inkább vennék már meg :evil:

jövök ha lesz egy kis időm...jó éjt!!!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babus,mindenképp megnézzük a maszatklubbot :lol: Jobban vagytok?

Törpi,jó utat nektek.Én idén nyáron 1 hónap alatt 3x pakoltam,ugye elmentünk nyaralni,ahonnan hazajöttünk másnap,aztán lementünk pár napra Zalába,aztán visszamentünk nyaralni.Már egész jól ment a pakolás,és a végén már nem is streszeltem,hogy mi marad itthon :lol:

Lányok,ezt nem bírom kihagyni,a vonalzómon levő kép.Mondtam nekik,most üljetek le,fotózni fogok,mert nem tudok vonalzót csinálni,és megígértem,hogy aztán megnézhetik.Ilyen lett:
Kép

Már én is várom a talit,és úgy néz ki mégis jön apa,nem dolgoznak :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: cukik :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,és hogy vagytok???

Lányok,gumicsizmát szeretnék venni őszre,szerintetek érdemes béleltet venni???Mire érdemes figyelni,legyen összehúzó rajta,magasabb szárú legyen...?

KépKép
noba
Budapest
 
 


koppkopp nem rosszabbul :?
Csajok minimál köhögésnél adtok köptetöt? jaj nem tudom h kellene-e vagy sem :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: mi simát vettünk majd meglátjuk jo lesz-e...ugyis megy bele harisnya-zokni gatya szára vagy esögatya rossz esetben nem tudom h tényleg annyira fontos-e a madzag :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


lányaim simán a földön alszanak :shock: :? a 15 centis matracrol legurulnak :oops: :lol: (ami van az alacsonyabb arrol nem mentek le érdekes :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Helló Csajok!

Aki még nem vett futóbicót,de szeretne,itt egy szuper ajánlat:

http://www.babakassza.hu/frontend/campaigns/single/87

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: nagyon ügyesek! :wink:

Ma éjjel arra riadtam, hogy a másik oldalamon is fekszik valaki a lábamnál. Alexa ott aludt, félig lelógva az ágy szélén. Lusta voltam visszavinni, úgyhogy beraktam magunk közé, de képtelenség vele egy ágyban aludni, mert megállás nélkül mocorog, rugdos, egy óra szenvedés után visszaköltöztettem az ágyába. Reggel kérdeztem tőle hol aludt, mutatta és mondta, hogy anyija és hozzámbújt. :D Annyira imádom a kis matricát! Csak az a baj, hogy nappal sem jön le rólam, így meg semmit nem tudok csinálni. Majdcsak ez is elmúlik!

Törpi: jó utat!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: boldog szülinapot! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, sok-sok boldogságot szülinapodra!!!!!!!!!

Timi, édes kis matrica :lol:

Nyuszi, nekünk mindkettő van, és a fűző nélkülire szavazok. Mellesleg van nálam egy 22-23-as eladó, lila virágos, nagyon szép, talán emlékszel, épp olyan, mint Míra lábán volt anno. Az igaz fűzős, de én Míráéból kihúztam, azóta nem nyafog, hogy nyomja neki.

Babus, gyógyuljatok!!!! Nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem tudunk találkozni :(

Köszi, én is remélem, hogy jó utunk lesz. Pakolás nem esett annyira nehezemre, hamar megvoltunk vele, kérdés, mi maradt itthon :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hát én még annál is jobban sajnálom :(:(:(:(
Nektek nagyon jo talit :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szotyo 2011.09.10 07:48-kor.

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Sziasztok!

Zsófi Boldog Születésnapot!

Sajnos igen nagy valószínűséggel mi sem tudunk menni a találkozóra :cry:
csajok taknyosak mindketten, éjjel nem aludtunk szinte semmit, ráadásul egyedül voltam velük
reggel még bíztam benne majd kialudják délben, de egyre rosszabb

szerintem a bölcsiben megfáztak, ott nagyon hűvös volt, vagy a franc tudja

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: ne máááááár! :( :( :(

Szmaragd: gratula az ikrekhez! Jó móka! Csak nehogy visszaolvass! :lol: Homeopátiában, ha bízol, akkor szerintem az tudna segíteni és nem ártalmas. Ezen az oldalon tudsz homeós orvostól kérdezni, már én is "használtam" őket a gyerekeknél:
http://homeopatia.info.hu

Lányok! Kit mikorra várhatok kb?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: naaaa :( jobbulást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Betegeskedőknek gyógyulást! Mi van a levegőben? :?

Nyulasz, ja igen, akinek marad a fullánk, az méhecske (vagy hibás darázs). Nem adtam semmit, csak lestem árgus szemmel, mi van a gyerekkel. Alváskor is belestem rá.

Kinek alszanak már rács nélkül a gyerkőcei Timin meg a "nagyokon" kívül? Nem akkor érdemes levenni a rácsot, ha szobatiszták lesznek?? Timi a tieid már azok? Móni ez tényleg fura, hogy ilyen piciket le kell szoktatni a rácsoságyról.

Jó bulit szombatra (vagy mára?), majd képeket hozzatok!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nekünk szerencsére olyan az ágy aminek le lehet venni az elejét, nem is tudom mi lesz ha nagyobb ágy kell, mert annyira pici a szobájuk
lehet emeletes lesz a következő
de ki alszik felül?? lesz harc...


Csajoknak a nyáluk is folyik de nagyon, de közben lázuk is van, én azért bízom, hogy csak valami tévedés ez is mint már sokszor :wink:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó talit nektek holnapra,jó időtök lesz :wink: Betegeknek jobbulást!

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Rana: dehogy szobatiszták, majd jövő nyárra tervezem, hacsak ők nem akarják előbb. Erre is meg fognak érni, én biztos nem erőltetem, annak sok értelmét nem látom.

Zsófi: szuper! Ágyról annyit, hogy nálunk Alexa a leesésgátló ellenére is lepotyog, szerintem jobb az alacsonyabb. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányaim olyan betegek, hogy még mindig itt bohóckodnak, mi már rég kókadozunk, ezek meg....... :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi, hol találom azt a videót? :roll: :shock:

Timi
, lemaradtam biztos, de akkor miért cseréltétek a rácsos kiságyat / vettétek le a rácsot? Ők is kimásztak? :shock:

Én nem is tudom, mi lesz, ha ezek kimásznak a kiságyból, bár úgy látom, nem tudnának. A kádból viszont már majdnem. Az infarktus kerülget! (Fejecske koppan a kövön, jajjjj... :cry:) :shock:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Jó reggelt!

Móni,nemáááár :( Most akkor betegek,vagy nem?

Timi,kb 4 felé érkezünk.

Rana,mi még kivárunk a rácsnélküliséggel,Balázs egyszer már kimászott,meg egyszer mindketten alvás helyett a rács tetején lovagoltak,de amíg nem lesz rendszer belőle,addig marad a rács :lol: Én ébredésük után csak bő fél órával megyek be,addig szórakoznak kettesben,meg legalább tele lesz a pelus.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Rana: igen, kimásztak, már nagyon régóta. Nincs előttük akadály.

Nyulasz: rács nélkül be sem kell menni, mert kijönnek. :wink: Viszont nem rohannak már egyenesen hozzánk, ma a szobájukban játszottak szépen, még az ajtót is magukra csukták, máskor lemennek a nappaliba, ott van nekik hagyva néhány könyv, az leköti őket egy időre.

Na, húzok pogit sütni. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok el se fogjátok hinni mikor keltünk :lol: :lol: :lol: visszaaludtunk együtt éééés 8.41 :shock: :shock: :shock:
takonykor javul de most eléggé elkezdtek köhögni :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nagyon szuper talit Nektek :wink: Fotozni nem elfelejteni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sajnos taknyosak a csajok, úgyhogy nem jött be a kívánságom a félreértésről

Este fél 11-ig pörögtek :shock: mi meg azt hittük beteg gyerek sokat alszik és gyorsan elalszik hát nem...

Érezzétek magatokat nagyon jól, és tényleg fotózzatok :D :D

Nyulasz küldtem Neked emailt freemail-re

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: gyogyujjjjjjjjjjjjjjjatok akkor :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali!

Timikém,köszi a szervezést,nagyon-nagyon jól éreztük magunkat,nem csak mi,a gyerekek is!!! :D Gondolom most kinn buliztok már a teraszon Törpiékkel,érezzéte jól magatokat!

Zsófi,rendben hazaértetek?

Móni,válaszoltam!Nagyon sajnálom a taknyosságot,gyógyuljatok hamar!!!

Babus,ti hogy vagytok?

Ja,gondolom ha kimásznak az ágyból,akkor már az ajtó sem akadály,azért nekem ez a verzió még jobban tetszik :oops: Persze az is cuki lesz,mikor bebújnak mellém az ágyba reggel :D és még pihizgetünk kicsit :lol:

Lányok,olyan jó,hogy ilyen messziről is eljöttetek egy tali kedvéért!

Ja,és eladtam a bébiőrt :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Örülök, hogy jól sikerült! Mi is nagyon jól éreztük magunkat! :D
Törpiék képei már fent vannak a gmailen, majd rakom a miénket is. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Felraktam a képeket, viszont Törpiéké még nincs fent mégsem.

Törpi: kicsinyítve próbáld meg megint feltölteni, mert nem látom sehol őket. :( Remélem rendben hazaértetek ti is!

Nyulasz: van egy olyan jó kép Nonóról meg rólad!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én ezt nem értem! 89 képet töltöttem fel, ebből csak 78 van fent és Zsófiékét sem látom. :shock: :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na az frankó, akkor megpróbálom megint egy új mappába, hátha sikerül.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sikerült! :D

Törpi: nem bírtam kihagyni! :wink: Könyvet köszönjük szépen, óriási sikere volt! :D Holnapra egy kalappal a bölcsihez, remélem jól sikerül az első nap!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, még egyszer ezer hála, hogy helyet adtál ennek a talinak, na meg különösen, hogy ott maradhattunk éjszakára!!!!! Nagyon jól éreztük magunkat mi is, de ez szerintem látszott :wink: :lol:

Zsófi, Nyuszi, jó volt Benneteket is újra látni, bár én az utóbbi napok kialvatlansága miatt kicsit szét voltam csúszva, talán azért nem voltam annyira indiszponált, mint éreztem magam :oops:
Bár van kép, amin kis híján az orromon át jön a füst, és Bízom Benned is Nyuszi, hogy az önmagából kifordult anyuka képét is feltöltöd rólam, így akkor már azoknak is teljes lesz a kép rólam, akik nem lehettek ott :lol:

Babus, Móni, talán legközelebb, de ismervén az őszi-téli betegeskedős időszakot tavasz előtt erre már nem számítok :(

Mi holnap bölcsit kezdünk, majd jövök beszámolni.

Hazaút épp oly bájos volt, mint az oda; csoda hisztis lányaim 40 percet voltak hajlandók hunyni. Így apa kitalálta, menjünk be a Veszprémi Állatkertbe megszakítva az egybe hosszú utat. Nem ragoznám, milyen két kialvatlan gyerekkel végigmászni az állatkertet. De csak magamat szidhatom, hogy rábólintottam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, jössz Te még az én utcámba!!!! :wink:

Ja, és feldobtam én is a képeinket.
Most megyek jellemrajzot írni a lányaimról a bölcsinek. Így jár, aki az utolsó pillanatra hagy mindent. Ahelyett, hogy végre mennék aludni :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Rakom majd én is a képeket!

Törpi,pusszantás a kis bölcsiseidnek!!!Gyere majd,hogy mit szóltak! :D

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?