Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudok mindenkire reagálni... :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: mert nagyon dagadok.... :(

Manó...
örülök, hogy még egészben visszajöttél.... :) :) :)

Remélhetőleg Dorka is így jön.... :) :) :)

Üdv az újaknak..... :) :) :)

Rólunk kicsit....

Megvettük a szivacsot a kiságyba... úgyhogy alváshely kipipálva... unokahugim már fel is avatta.... :lol: :lol: :lol: mert szombaton megérkeztek... és egy tünemény!!!!!!! Majd rakok a pic-ra képet.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Dagadok... pihenek... dagadok..... :(
Holnap megyünk este uhura.... remélem nem fognak bent.... mert a vérnyomim is elég "határos"..... :? :? :? :? :? :( :( :( :( :(
vikiviktor
 
 


Jajj most nézem 08.08. Imola!! Én is akkor születtem :) :)

Kép
lili34
 
 


Héééllllóóó, és hova tűnt a vonalzóm?!?!

Kép
lili34
 
 

 
 

HelllóHalló!!

Örülök, h mindenki 2in1ben van az iccaka után!!!:DD


Süti,
nekem is ilyen a pocóm:) és nekem is néha tök kelllemetlen már:(

Manó, üdv itthon!Apa millen rendes, h mindent megcsinált:D

Bibi, jöhet angolul... egy barátnőmnek kelll... nekem még van pár hónapom a cipőcskékre:)

Ma reggel megvolt az első, s nagyon remélem az uccsó vádli görcsöm.... eddig mindig ügyesen kikerültem... rémlett a verseny időszakokból, h mennyire pocsék érzés ... ma lassú voltam:( s óriás takarítást terveztem mára, mivel este bababulim lesz:):):) , de fáááj a lábam:(
ja és mivel a múlt héten szétfúrtak a házban egy gáz csövet min. 2 hétig nincs gáz... így a mosakodást új alapokra kell helyeznünk:( brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

no ennyit rólam, kicsit szerzek erőt valahonnan:)

Kép

Kép
móka:)
 
 


Vagyok!

Üdv az újaknak! :D

Vicger: jók a képek,ezek szerint jól sikerült a kiruccanás! :D

Andi: kerti sütögetésre én is irigy vagyok,remélem mi is be tudunk iktatni mostanában valami hasonlót. :D

Süti:hajrá a CTG-hez.A pocakfotó nem semmi,de legalább jelzi,hogy "Helló itt vagyok". :D Ja küldtem privit.

Madar, Manó: üdv újra itthon! :D

Nálunk minden okés.Pénteken voltam a kórházban,megismerkedtem a szülésznővel,aki egy tündérpofa.Megmuattta a szülőszobát és a gyerekágyas osztályt is,minden nagyon igényes,így már kicsit nyugodtabba vagyok,de azért szeretnék már kb másfél hónappal öregebb lenni. :D
Megadta a számát is,ha bármi van hívjam,ha NST-re kell menni mondta,hogy szóljak neki és megoldja,hogy ne kelljen órákat várni.Elmondta miket kell majd vinni,mikre számítsak illetve megnéztük Viki szívhangját is.Olyan jó volt hallani.

Ma a védőnénit is megjártam.Vérnyomásom még mindig picit alacsony (100/50), súlyomra azt mondta,hogy ne foglalkozzak a dokival :D , pocakom nőtt 2 cm-t most 119 cm. Vizelet rendben,legközelebb két hét múlva megyek. Ja és a legjobb,hogy a váróban leszólított egy kismama,akiről kiderült,hogy a szemközti lépcsőházban lakik és csak egy héttel van utánam és neki is kislánya lesz.Legalább lesz kivel babáznom,és még szimpi is volt. :D

Egyelőre ennyi,majd később még felnézek.
Vendég
 


Szép napot!
Az éjjel én is azt hittem egy óra hosszat, hogy megszülök, de babóka még nem szállt le. Rettentő fájt a baloldalam, a szeméremcsontom, a csípőm, aztán elmúlt (én jobban szeretek apránként szülni, mint egyszerre végigcsinálni az egészet).

Én is holnap megyek CTG-re. Most meg nem tudom, mit főzzek ebédre (ja, nem is tudom, mikor főztem legutóbb, tegnap is anyánál ettünk).

MAjd még jelentkezem.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Süti!

Szerintem én anno írtam, amikor még csak épp, hogy érezni kezdtük a babák mozgását, és sokan aggódva írták, hogy épp akkor/aznap nem érezték a baba mozgását, hogy bizony a végén már időnként azokat az enyhe, alig érezhető repdeséseket még majd olyan rugdosások is válták, amik már fájnak. Csak hát akkor ez még annyira messze volt, szerintem nem is tűnt fel ezért senkinek. :D:D:D
Nekem elsősorban nem a rugdosások fájnak (kivéve, ha épp valamit eltalál, pl. a húgyhólyagomat), hanem az, amikor kifeszíti magát, úgy, mint neked , mert akkor mindenfelé fáj, felül a pocija, alul a feje, és még kezével-lábával is nyomkod.
Most is van ám ilyen téma, amit még nem könnyű megjegyezni, mert nem aktuális, pl. a szoptatás, de ha majd itt az ideje, úgyis beszélünk róla újra.

Astrid

Kép
astrid
 
 


Nekem is a nyomkodások fájnak inkább, a rúgások egyáltalán nem. Mióta ilyen nagyon feszít, pupirozinak hívom :lol: :lol: gyalázat :lol: :lol:
és remélem ez a vonalzó látszik!!!!!!!!!!!

Kép
lili34
 
 


mivan????????? na megyek vissza :lol: :lol: :lol: mintha valamit elnyomtam volna :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
lili34
 
 


Na, most már jók vagyunk. Megyek fetrengeni, megint megfájdult a derekam. Holnap élvezet lesz a cukrosdokinál ülni fél napot ilyen háttal..................

Kép
lili34
 
 


Hahhó!! 8)

Köszi a még több szopi-tippet!!

Nekem is el kellene kezdenem megvenni a kórházi csomi részeit!
Mondjuk van még jó egy hónap, de ki tudja....
Még semmi nincs megvéve.
Elkezdem nézni a listát, amit ide feltettetek!
Illetve a Sote II-es fórum asszem 390. oldalán is van egy egész jó!
Pár telószámot is elmentettem...
Azt hiszem, mégiscsak Tena bugyit veszek, nem pamutot (persze, ha létezik akkora, ami nekem jó, tapasztalat....), pusztán anyagi okokból, nem hinném, h 160 Ft-ért kapnék bugyit.

Görcsölők, pszichésen joslók remélem jobban vannak!!

Találkozunk még szeptemberig egy fagyizásra?
Elhozhatom apát is :wink:
:lol: :lol: :lol:
Többi apa egyszer benéz ide, aztán kaptok a fejetekre :D
Engem nem zavar ám, lehet őt dícsérni, sztem is elég jól néz ki :twisted: :twisted: :twisted:

floranan
 
 


Viccen kívül, tényleg fagyizhatnánk még egyet, amíg van időnk!!
:wink:

floranan
 
 


Sziasztok!

Süti, nekem is pont ilyen a pocim, de a másik oldalon van a fő dudor, illetve olyan is szokott lenni, hogy mindkét oldalamon van egy nagy dudor. Valószínű az egyik a popója a másik a lába lehet, mert úgy tudom, hogy kis Tomi feje bal oldalon lent van... Úgyhogy érdekes pozitúrákat szokott felvenni a cukorkám. Ja és tegnap este olyan ramazurit művelt tv-nézés közben, hogy azt hittem a két dudorral szétszakít engem, mert kétfelé húzta a méhemet. :shock:

Viki! A vérnyomásod remélem nem megy feljebb és nem tartanak bent!! Bár annak is megvan az előnye, legalább állandó felügyelet alatt lennél!

Manó! Üdv újra itthon, örülök, hogy jól telt a nyaralás és hogy még egyben vagytok! Hogy milyen rendes a férjed!!! :) Köszi a táblázatot!!!

Madár! Jó, hogy már nem nagyon utazol, uramatyám, már a 38. hétben vagy??? Tényleg bármikor jöhet a bébikéd, remélem azért még bent marad 1-2 hetet! :)

Nekem most a gyomorsav probléma a legrosszabb, de mondta védőnő, ha lejjebb kerül a pocakom jobb lesz, hát nem tudom, hogy ennél mehet-e még lejjebb, mert eléggé lent van..

Móka! Jobbulást a lábgörcs miatt, nekem már többször volt, és még plusz 2-3 napig izomlázszerű fájdalmaim voltak utána - de mostanában nincs! Ma szedem utoljára a MagneB6-ot, remélem emiatt nem fog visszatérni!!!

Cicke! Üdv nálunk, remélem minden rendben van/lesz veletek is!

Lányok, ha tudtok mindennap aludjatok napközben 1 órát, mert az is jót tesz Nektek s a babának, és akkor talán kevésbé sietnek a picik kifelé!
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.08.10 10:36-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Manó: Örülök, hogy egyben visszaértetek és hogy ilyen jól sikerült a pihenés! Férjed egy angyal. :lol: Képeket én is nagyon várom!

Mocorgás: Nekem is az a legkényelmetlenebb, amikor egész testével nekemfeszül. Olyankor minden tagom fáj és az egész hasam olyan, mint a kő. Itt -ott egy-egy részecske. :lol:

Anna: Azért még te se szülj, inkább főzz valami finomat. :wink:

Lina: örülök, hogy minden szép és jó!

A szomszéd házban teljes gázvezetékfelújítás kezdődött, ami ott lakó barátnőm szerint 3 hétig fog tartani. Reggel óta vagy fúrnak a gangon (belső udvaros a ház), vagy verik szét a falat. Egy álom! :x

NST: Én pénteken megyek 9.45re, mert aznap bent lesz a dokim UHzni és akkor meg is tudja nézni. Végülis vasárnap töltöm a 36-ot, így csak 2 napot csalok. :wink:

És holnap végre fodrász, szerdán pedig pedikűr. :lol:

Ma pedig APEH, szerda délben pedig Munkaügy. Ez nem annyira hurrá. :roll:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Sziasztok Kismamik!!!

Imoláéknak hatalmas nagy gratula!!!!! Tündéri a picilány a képeken!!!!

Süti,még egyben vagyok. Bár...tegnap éjszaka azt hittem ,hogy elkezdődött valami,de NEM!!!! Csak én hülye teleittam magam kólával, és a kispajtás majdnem kiugrott az oldalamon!!!
Szóval 1-2 órát eltöltöttem forgolódva,sétálgatva...........

Keményedéseim nekem is vannak ,de szerintem ez még nem szülés előtti állapot.

Amúgy kedves rokonok elkezdtek lelkesen elemezgetni a szüléseim idejét illetően. Még van türelmem ,de már nem sok.
Azt mondják,hogy száll le a hasam, és dagad be a felső ajkam is ERGO: max. 1 hetem van.

Kíváncsi vagyok.

Amúgy Bibivel tavasszal még bizniszeltünk kicsit, és az ő száma megvan. Szóval kaptok majd infót nyugi!!!

Manó, Madar üdv újra itt!!!!

Pörögni már én sem bírok, sokszor úgy vonszolom csak magam..

Andi, neked el is felejtettem írni, hogy megnéztem a fotókat, nagyon bombasztikusan nézel ki!!!!!


Süti, vicces a pocód!!!!Enyém is szokott így kinézni!!!! Annyira nem kellemes érzés, de csak nevetünk rajta!!!


:lol:


Ja, és köszönöm mindenkinek a sok dícséretet a házikónkhoz!!!

MOst befejezem, a fiúk összeszerelték tegnap a kiságyat,úgyhogy most berendezem!!


Ja, míg el nem felejtem, érdemes mellszívót venni, vagy ezzel majd ráérek szülés után?
Ha igen, akkor milyen típust? SOkan azt mondják,hogy az elektromos az jobb.
Brendon szerintetek áll egészségpénztárakkal kapcsolatban?(azért Brendont kérdezem, mert itt Keszthelyen erről az egy nagyobb bababoltról tudok) De még megkérdezem több gyógyszertárban is,hátha forgalmaznak babás-mamás cuccokat.


ZSófiékról tudtok valamit?

KépKép
csikipetra
 
 


Manó: üdv. újra itthon, de jóóóó, hogy tudtál pihenni és minden rendben volt. Én csak kapkodtam a fejem, amikor tegnap hazajöttem és olvastam a híreket. Ja és köszönöm a frissítést a táblázatban, enyim résznél is. :wink: A beszámolót és a fotókat pedig nagyon várom. :)

Vera: majd egyeztetjük CTG-s élményeinket. :wink:

Andi: úgy bizony, totál rákattant, már tegnap egyfolytában azt kérdezgette, hogy mikor mehet megint a lovastáborba, mondta, hogy ezen a héten is akar menni. :roll: Azért örülök is neki, mert tényleg olyan jó helyen van és imádja :) viszont így a héten mindennap 6 körül fogok ébredni. :roll:

Lili: Tőlünk is kapsz, ha nem pihensz! Tessék ledőlni. :wink:

Viki: vigyázz és tényleg pihenj Te is sokat. Most már én is lassítottam, kicsit dolgozgatok, pakolászok, kicsit pihengetek. Nem rohanok mindennap őrült módon Bp-re, igyekszem 2 napra összeszervezni az intézendőket és így egy héten csak kétszer bemenni. :)

Móka: nálunk meg a gázkazán rendetlenkedik, most hívtam a WOLF-os embert, úgyis esedékes az éves karbantartás, hamarosan fűtési szezon, akkor most gyorsan essünk túl rajta és egyúttal meg is javíthajta, mert mindennap lekapcsol és amikor zuhanyozni akarunk tuti nincs melegvíz :evil: na ilyenkor jön a nem igazán tudományos módszer, ezt-azt nyomkodok, csavargatok rajta, aztán egyszercsak beindul ... de azért ez nem normális. :roll:
Vádligörcs: Tényleg, már jóóóóó ideje nincs. :) Fel sem tűnt a hiánya. :wink:

Lina: ezek jó hírek :)

Anna: hogy érted, hogy apránként szülni???? :) Azt hogy kell? :wink:

Astrid, Süti, Lili: nekem is ezek a "betámasztások" fájnak legjobban. És ebből mostanában jó sok van. Valahogy ilyenekre nem emlékszem Julcsival. Lehet, azért, mert Ő kisebb volt? Sőt, mostanában néha valami ideget is megnyomhat, mert menni nem tudok olyankor. :roll:

Peppino: muszáj neki :wink: Aug. 20-ra még szerveztünk egy tűzijáték néző bulit ... Ő is csak akkor fogja "látni" bocs inkább hallani :) ha rendes kislány lesz. :) :wink:
Gyomorsav: együttérzek, nekem is jó sokáig volt ilyen gond, de lekopogom 1-2 hete szinte alig. :) :) :)

Rita: szomszéd ház :twisted: remélem az APEH nem rontja tovább a napot. :wink:

Petra: kóólaaaa??? bár én is olyasmit kívánok meg időnként, amit nagyon nem kellene, sőt nemcsak megkívánom, el is fogyasztom. :oops: Szóval, bagoly mondja verébnek ... :)
Max. 1 hét? Na, jó ... nem bánom, előre engedlek.
:wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok kismamik :) :)

Petra,
én a brendont kihagynám, a világ legdrágább boltja, csak azért mert brendon.... internet? teszkó és társai, de szerintem még patikában is lehet kapni mellszívót, ugyanazt a márkát és típust legalább 5ezerrel olcsóbban. /tapasztalat/
Egyébként nekem Avent kézi van, teljesen szuper, szerettem. Nagyon dicsérik a medelát is... ezt viszont nem ismerem.

futok tovább, paradicssalit gyártani

Anna
tökfőzi? :) Mostanában nagyon bejön :) ... vagy sóska mártás, tükörtoji, krumplipüré... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

nekünk sültcsibe, hasábkrumpli és paradicssali lesz az ebéd, a csirke már szép piroska :D :D

vicger
 
 


no, hát a boltig nem jutottunk el, mert a gyerek annyira hisztis, hogy mire lenyugodott, addigra kitakarítottam a babaszobát (ha hisztizik otthagyom, és elkezdek csinálni valamit :) ... és már a porszívózásnál éreztem, hogy ez sok lesz ... és az is lett: majd a délutáni alvás után újra próbálkozom elindulni, ha meg úgy alakul, majd ha apa hazajött :) EZ VAN: már érzem, hogy nem szabad erőltetni magam, főleg, ha nem akarok megszülni előbb :shock:

Móka:
http://www.clarks.co.uk/Firstshoes

és ez a lényeg:
http://www.clarks.co.uk/YourFeet/KidsFoothealth

Manó: üdv újra itthon :)

Astrid, Andi: örülök, hogy jobban vagytok!!! KRISZTI merre vagy ???

Flora: a TENA úgy nyúlik, hogy még a terhes pocira is feljön sztem ... tutira jó s kényelmes lesz :)

Folyt.köv :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Hát ez az......én is elfogyasztom lelkiismeret furdalás nélkül!!!!!!! :oops: ( és a következményekre nem gondolva :shock: :shock: )


Kriszti, köszi a tippet, akkor először Tesco-t csekkolom le. Brendon igazság szerint az egészségpénztár miatt ugrott be.Mert ha nem muszáj, akkor nem a készpénz költjük,hanem a kártyán lévő összeget, csak éppen nem tudom,hogy hol fogadják el itt a környéken.
Ilyen szempontból nem jó ez a vidék, de amúgy meg imádom!!!!!!

KépKép
csikipetra
 
 


2 óra alatt mennyit írtatok,pedig csak bejelentkeztem a ctg-re,holnap 8.45-re,meg beszéltem az elmű és gázművekkel,illetve egyedi matracot keresgéltem.Na megyek visszaolvasok!

sutimano76
 
 


Ja, és az ebédvariációk elég jól hangzanak, már csorog a nyálam!!!!!!

Én padlizsánkrémet szeretnék csinálni és valami cukkinis egyveleget.

Madar, nekem egy felmosás után pihenni kell vagy fél órát! :D Normális ez????

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="csikipetra"]J írta:csikipetraa, és az ebédvariációk elég jól hangzanak, már csorog a nyálam!!!!!!

Én padlizsánkrémet szeretnék csinálni és valami cukkinis egyveleget.

Madar, nekem egy felmosás után pihenni kell vagy fél órát! :D Normális ez????


Petra: nekem is ;)

Madar nem azon a fordulatszámon pörög ahol mi :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Okés teljesen megnyugodtam,hogy nem csak nekem szakítja szét a lányom a belsőmet!!!!
Astrid emlékszem,sőt arra is hogy pedzegettétek,hogy visszafogom sírni azt az időt,amikor még kevesebbet izget-mozgott.Hát van benne valami,de azért lány létére lehetne finomabban is mozogni.Olyan kis dúvad!!

Nálunk tegnap mézes-mustáros (knorr vagy maggi)csirke volt spagettivel,szerencsére maradt mára is,így ma csak mosok!!!Meg talán vasalok,de lehet azt holnapra hagyom.

Lili,a dokinőd pont tudom,mert mikor bent feküdtem sokszor láttam őt!!!

Kóla,na a hétvégén én is megkívántam,vettem is ,sztem 3 dl-nél többet nem ittam belőle,de olyan szélgöcseim lettek,és pont a vendégségbe,aztán hazáig rontottam az ózonlyukon egy keveset :oops: .Maradt még az üvegbe,de ha meg is kívánom max 1 kortyot fogok inni.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Madar: Rendben, figyelem a postást :)

Floranan: Szerintem is mindenki parázik, mélyen érintett minket pici Imola érkezése. Én is szinte minden nyilalásra pánikolok, hogy na megyünk szülni :lol:

Süti: Enyém pocak is így szokott kinézni, sőt, ennél cifrábban is :lol: :lol: :lol:

Bibi: Örülök, hogy jobban vagy.

Móka: Vádligörcs :cry: Én már kinőttem belőle pár hete, újabban lábfejem görcsöl, ami ezerszer rosszabb a vádlisnál :evil: :cry:

Manó: Örülök, hogy egyben hazaértetek. Nyaralás miatt picit irigy vagyok :oops: :lol:

Gyomorsav: Nekem az elejétől fogva probléma :evil: Mondtam anno védőnőnek, azt mondta valami renit vagy mit szedjek, de én nem akartam gyógyszert szedni, ha nem muszáj. Nagyon jól bevállt a szódabikarbóna :lol:

Éjjel egy órakkor feküdtünk le alduni :S Délután elkezdtük átrendezni a szobát, és későn végeztünk. Jól össze is vesztünk, ingerültek vagyunk már mind a ketten, semmi se jó, sehogyse jó, meg fáradtak is voltunk. De a lényeg, hogy nagyjából készen áll a szoba, kiságy is áll, majd ha teljesen készen vagyunk, rakok fel képeket :)

Reggel védőnő is beállított, bár szólhatott volna, hogy jön, mert még aludtam, mikor ideért :evil: Elmondott mindent, amit már eddig is tudtam:
-hogy a baba fürdetésénél 26 foknak kell lenni (majd szólok a napnak, hogy ne 31-32 fokra fűtse a szobát :lol: -állítólag szeptemberben is nagyon meleg lesz még)

- a víz hőmérsékletét a könyökömmel tudom megnézni

- elmagyarázta, mit vigyek a kórházba :evil:
stb.... de a legjobban az tetszett, amikor közölte, hogy a babát etetni kell :shock: :shock: :shock: :shock: :evil: Istenem, van olyan anyuka, akinek ezt a szájába kell rágni????? Meg hogy 2-3 óránként szabad! (gyakrabban tilos???) etetni, maximum 30 pecig, de minimum 20 percig :shock: És ha nem akar, csak 5 percet szopni, aztán meg fél óra múlva megint, akkor az már nem is jó? Ez nekem magas....majd adódik szerintem, hogy hogyan akar enni.

Szóval kiakadtam egy pöttyet, pedig alapjáraton tök normális a védőnő, de szerintem megártott neki a meleg :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Hát ebédfőzés helyett aludtam (1/2 1-kor kell ebédelnem, kértem a lányokat, hogy főzzenek valamit, nem főztek, eszem egy körtét meg egy szendvicset és innentől a többi nem érdekel - főleg, hogy reggel óta egyfolytában nutellás kenyérrel tömik magukat)

Apránként szülés alatt azt értettem, hogy görcsölök két óra hosszat, nyílok egy picit, abba marad, másnap megint egy kicsit, jó lenne legalább 6 centiig így :wink: sajnos kettőnél már általában rendesen vajúdni szoktam, de most még az is igen messze van. Nem is baj. Ki akartam takarítani a szobánkat, mert min. 6 hétig ott lakik majd a baba, reggel kimostam kiteregettem, megmostam azt az egyszem ablakot és hulla vagyok :( bár most, hogy jobban bele gondolok, fél hatkor keltem...

Szóval egy szendvics és megyek vissza aludni :roll:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Scooper, gyorsan felejts el mindent, amivel nem értesz te magad 100%-ig egyet, az ösztöneidre hallgass, azoknak nem tanítottak hülyeségeket!!! (Ellentétben a védőnővel)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Lányok, kezd sportszerűtlen lenni ennyi kaját emlegetni ... mézes-mustáros cucc, padlizsánkérem, sóska, tökfőzelék, pirosra sült pipihusi .... mindjárt letörlőm a gépet ... :wink:

Petra, Bibi: normális :) csak most hidegfront van, és ilyenkor nagyon felpörgök ... :)

Most akadtam ki egy nőre, félórát beszéltem telefonon a UPC-vel, perzse, hogy az én költségemre. :evil: Volt egy díjmentes UPC szolgáltatásunk, amit még apa kapott ajándékba cc. 5-6 vagy mégtöbb éve, aztán most valami miatt - gondolom gazdasági helyzet - úgy gondolták, hogy akkor innentől kiszámláznak havi 13.000,- Ft-ot anélkül, hogy megkérdeztek volna, hogy én így szeretném-e ezt tovább ... no, ezt sikerült kibogózni, felmondani kb. félóra alatt. Persze a nő minden egyes mondatában meg akart győzni, hogy de mégis tovább visszük az előfizetést, ilyen és olyan kedvezményt kapunk stb. stb. stb. Kb. harmincszor mondtam el, hogy nem tartunk rá igényt, szinte sosem néztük. A kegyelemdöfést az adta meg, amikor megkérdezte, hogy mikortól mondom fel, mondtam, hogy amilyen gyorsan lehet, mire Ő: nyolc nap a felmondási határidő, akkor akkortól ... erre Ő, de ha szeretném, lehet későbbi időpontot is választani .... nem vagyok egy agresszív nőci, de itt azt mondtam magamban "anyád" ... :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Szépen termeltetek, jegyzeteltem is, hogy tudjam, mit is szeretnék írni. jó pergős fórum vagyunk, az már biztos!

Enyém manó is nyomkodja magát kifelé. legjobban azt szeretem, amikor a bordáim közé akar bújni, vagy éppen a jobb oldalamat akarja kinyomni. Időnként pedig a köldökömet használja könyök vagy térdtartónak a kis kópé.
Én is szépen jósolgatok, a hüvelyemnél gyakran érzek erős nyilallásokat. Szülésznőm mondta erre, hogy második (többedik) babánál teljesen normális, hogy vannak jóslók, és ezek gyakran elég erősek.
Nálunk amúgy minden rendben, tegnap hűvös volt és esett az eső, ma már megint süt a nap és jó meleg van. Még én sem tervezek szülni, meg is beszéltem pici lányommal, hogy csak a 37. hét után jöjjön, addig maradjon bent, minden van, koszt, kvártély,...

Madar: nálam is pont úgy van, ahogy írtad. A nagy valahogy teljesen másképpen mozgott, ő nem nyomkodta így magát. Igaz, ő pici volt, 2,66 kg-mal született időre. Kíváncsi vagyok, mekkora lesz a pocaklakóm.

scooper: védőnő :roll:
Úgy látszik, szegény még nem hallott az igény szerinti szoptatásról. Meg persze ha esetleg szomjas, és még nem telt le a két óra, akkor ki kell várni míg letelik, vagy hogy. Amúgy meg a védőnők szavait is meg kell szűrni. Meg kell őket hallgatni, és a hasznos tippeket megjegyezni. Ami nem tetszik, azzal meg nem kell foglalkozni.
cicke
 
 


Szoptatás: Én eddig szerencsés vagyok, mert a nagylányommal semmi gond nem volt, 29 hónapos koráig szopizott, tejem meg volt bőven, még napi két decit tudtam adni egy másik babának.
Szerintem nagyon sok minden fejben dől el, a szoptatás is. Ez viszont nem jelenti azt, hogy aki szeretne, az tud is, ahogy ezt minden szoptatási tanácsadó mondja. Vannak esetek, ahol az anyuka szeretne, de mégsem úgy alakul. Ettől ő nem lesz rosszabb anya!!!
És a sikeres szoptatáshoz hozzátartozik a sok pihenés és a kellő mennyiségű folyadék bevitele is.
cicke
 
 


Scooper!

Hallott már vajon az igény szerinti szoptatásról?
Itt bármi lehet, az 5 perc és a 1,5 órás szopi is normális, ahogy a kettő közötti idő sincs kőbe vésve. Van, amire érdemes figyelni (pl. hogy ha két szopi között kevesebb lenne, mint 2 óra, akkor másodszorra ugyanazzal a mellel kínáljuk meg, mint amiből először szopott, hogy teljesen kiürítse a mellet és ne a hígabb, laktózban gazdagabb első tejhez jusson).
Egyébként az ilyen védőnőt azért szívesen megkérdezném, hogy ő mindig időre eszik és főleg időre iszik-e. Mert pont ez utóbbi fontos dolog, szerintem még ha nagyjából rendszeresen eszik is valaki, biztos vagyok benne, hogy senki nem vár 3 órát két ivás között, ha szomjas. A picik pocija egyébként nagyon kicsi eleinte, így nem szabad elvárni tőlük, hogy kibírjanak hosszú időket.

Astrid

Kép
astrid
 
 


[quote="madar"]L írta:madarányok, kezd sportszerűtlen lenni ennyi kaját emlegetni ... mézes-mustáros cucc, padlizsánkérem, sóska, tökfőzelék, pirosra sült pipihusi .... mindjárt letörlőm a gépet ... :wink:

Petra, Bibi: normális :) csak most hidegfront van, és ilyenkor nagyon felpörgök ... :)

Most akadtam ki egy nőre, félórát beszéltem telefonon a UPC-vel, perzse, hogy az én költségemre. :evil: Volt egy díjmentes UPC szolgáltatásunk, amit még apa kapott ajándékba cc. 5-6 vagy mégtöbb éve, aztán most valami miatt - gondolom gazdasági helyzet - úgy gondolták, hogy akkor innentől kiszámláznak havi 13.000,- Ft-ot anélkül, hogy megkérdeztek volna, hogy én így szeretném-e ezt tovább ... no, ezt sikerült kibogózni, felmondani kb. félóra alatt. Persze a nő minden egyes mondatában meg akart győzni, hogy de mégis tovább visszük az előfizetést, ilyen és olyan kedvezményt kapunk stb. stb. stb. Kb. harmincszor mondtam el, hogy nem tartunk rá igényt, szinte sosem néztük. A kegyelemdöfést az adta meg, amikor megkérdezte, hogy mikortól mondom fel, mondtam, hogy amilyen gyorsan lehet, mire Ő: nyolc nap a felmondási határidő, akkor akkortól ... erre Ő, de ha szeretném, lehet későbbi időpontot is választani .... nem vagyok egy agresszív nőci, de itt azt mondtam magamban "anyád" ... :twisted: :twisted: :twisted:


Madar: hidegfrontot valószínűleg Bibike is érzi, szerintem ezért ilyen zizi ma :shock:

UPC ... no comment :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Scooper: most fogok indulni a postára :)
Egyetértek Annával védőnéni tanácsaival kapcsolatban. :wink:

Anna: köszönöm a pontosítást, így már étem. :wink: :) [/b]

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="astrid"]S írta:astridcooper!

Hallott már vajon az igény szerinti szoptatásról?
Itt bármi lehet, az 5 perc és a 1,5 órás szopi is normális, ahogy a kettő közötti idő sincs kőbe vésve. Van, amire érdemes figyelni (pl. hogy ha két szopi között kevesebb lenne, mint 2 óra, akkor másodszorra ugyanazzal a mellel kínáljuk meg, mint amiből először szopott, hogy teljesen kiürítse a mellet és ne a hígabb, laktózban gazdagabb első tejhez jusson).
Egyébként az ilyen védőnőt azért szívesen megkérdezném, hogy ő mindig időre eszik és főleg időre iszik-e. Mert pont ez utóbbi fontos dolog, szerintem még ha nagyjából rendszeresen eszik is valaki, biztos vagyok benne, hogy senki nem vár 3 órát két ivás között, ha szomjas. A picik pocija egyébként nagyon kicsi eleinte, így nem szabad elvárni tőlük, hogy kibírjanak hosszú időket.


Okos védőnő szerint: azért fáj a gyerek hasa, mert nem telt el 2 szopi között legalább!2 óra... közben 40 fok volt ... nem érdekelt mit mond, ha kérte a cicit, én bizony adtam ... csak első babásként annyira nehéz "szűrni" a tanácsokat ... :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Na, megkíséreltem visszaolvasni...

Pancsika, üdv nálunk! :lol: Szemtelenül fiatal vagy! :twisted: 8) Vérnyomásod... hát nyem valami jó :?

Andi, nemtom megjegyeztem-e már, de qrva jól nézen ki a képeken! Hát igen, ilyen egy gusztusos szép kismami. Párod biztos nagyon örült neki és micsoda szép emlék lesz ez később. :)

Bibi, jéééé, most nézem Lottinak lesz 2. neve? Lotti Éva? Jól hangzanak együtt. Tecc! :)
Mírát már mi is vittük tavasszal pónilovagolni... azt nem mondom, hogy félt, de különösebben nem volt meghatódva a dologtól. Szépen ült a nyeregben és nézegelődött. Bár lehet még korai volt nála... vagy őt nem fogja annyira érdekelni. Ő olyan igazi vizicsibe lesz asszem. :D Sztem vigyétek el Lillát egy próbát megér.

Csunyeszka, te vagy a kismamik példaképe! Ezt már (a múltkori pocakképed után) mi is tudtuk, hogy egy gramm plusszod nincs, csak a babók. Irigy is vagyok rád emiatt. 8)

Móka, csini pocak. :) Ha kész lesz kicsi Gubacs rezidenciája lőjj ám róla képeket. És azért próbálj meg lassan visszavenni te is a tempóból.

Petra, nagyon széééép lett a házikótok. A hajópadló meg különösen tecc és a sok-sok tégla és fa mindenfele. Áááá, nagyon kis hangulatos.

Babcika, dehogy nem hiányoztál. Csak sztem így a vége felé mindenki már eléggé el van foglalva saját magával... meg hát vagyunk egypáran... Tejcike :lol: Hidd el lesz ott még több is. ;)

Rita, Spickey... ágyikó. Hááát, Mírának is valszeg a héten készül el az új, rácsnélküli ágyikója. Már ha belegondolok, hogy lesznek így ezentúl az alvások?? :? Majd kitalálok vmit, hogy bent maradjon és ne futkosson örökösen ki... de mit :?:

T-pk!! Húúú, akkor izgalmas hétnek nézünk elébe. ;) Azért pihizz csak amennyit tudsz.

Scooper... táppénz még mindig :twisted: :twisted: De a jó a rosszban, hogy vannak még rendes emberek és kaptok ilyen sok mindent. :) Ennek szívből örülök.
Anyóspajtit meg tessék leállítani sztem. Én nem hagynám, ha egy házon belül laknánk, akkor hurcibálja a gyereket... Miért nem lenne jó neki a saját kiságyában a ti szobátokban. Szokja csak azt meg, hogy az a kiságy arra való, hogy aludni kell benne. A járóka meg legyen ott ahol nappal vagytok... nekem ez a véleményem. Anyukád meg más tészta az teljesen érthető. Mírának is van anyuéknál ágyikója (még az én régi kiságyam :lol: ) és az nekem nagy segítség, mert ha vmi dolgom van nem kell oda mindenfélét pakolni.

Floranan, én is megnéztelek titeket. Nagyon szépek vagytok apikával.

Astrid... boltos sztorik. Elég ciki lehet... én biztos égtem volna, mégha nem is az én hibám lenne. Nálunk Míránál volt egy időszak, hogy pakolt befele a babakocsiba... :? Még szerencse, hogy időben észre szoktam venni... De most, hogy már nem kocsival járunk ez kipipálva.
Jesszus, 1 óra a kórházig! :O Nekünk a Balcsiról annyi hazaérni! Innen kb. 10 perc. :P Ja és tessék beüzemelni a navigációt. ;) Apika az az ideges és olyankor mindent elfelejtek és kapkodok típus? :)

Spickey milyen lett a séród?

Süti, azért nem mennek olyan gyorsan a dolgok, hogy Berni még az autóban kibújjon. De ha félsz ettől, akkor ne várd meg a 3 perces fájásokat. ;)
Nekem Míra lett a végére harántfekvéses... a doki szerint ez a legrosszabb póz... Szóval csak beszélgess azzal a kiscsajjal, hogy tolja már feljebb a popóját.

Kriszti, hát igen, én is rádöbbentem, hogy lassan tényleg lesz már a cumónkat összekészíteni meg a pici ruháit is rendbetenni... enyém hálóingeket kimostam múlthéten még vasalni kell, betét még maradt Míráról, meg eldobható bugyi is... ezeket már egy helyre pakoltam, de még kell vennem jó pár dolgot...

Cicke, üdv neked is a csapatban. :lol:

Na, egyenlőre idáig jutottam... ez is egy egész de.-t vett igénybe. De most megjöttek a manók a szememre, így lepihenek... majd jövök.

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="cicke"]S írta:cickezoptatás: Én eddig szerencsés vagyok, mert a nagylányommal semmi gond nem volt, 29 hónapos koráig szopizott, tejem meg volt bőven, még napi két decit tudtam adni egy másik babának.
Szerintem nagyon sok minden fejben dől el, a szoptatás is. Ez viszont nem jelenti azt, hogy aki szeretne, az tud is, ahogy ezt minden szoptatási tanácsadó mondja. Vannak esetek, ahol az anyuka szeretne, de mégsem úgy alakul. Ettől ő nem lesz rosszabb anya!!!
És a sikeres szoptatáshoz hozzátartozik a sok pihenés és a kellő mennyiségű folyadék bevitele is.


Bár az én lánykám is két éves korági szopizott, és igen, fejben dől el a dolgok nagy része, valóban van olyan: valakinek valamiért nem megy, pedig nagyon szeretné ... és annyira uuuuuuuutálom, amikor a védőnő már előre osztja az észt: mindenki tud szoptatni, CSAK akarni kell ... miért kell a kismamikat ezzel stresszelni ??? .... egyrészt nem igaz, másrészt ha valaki nem akar (ennek is lehet X oka), az az Ő döntése, s mindenkinek szuverén joga eldönteni, mit szeretne ... van, aki azt mondja: nem akarom 6 hónapnál tovább szoptatni, s megkezdi az elválasztást ... ilyen esetekben örülni kell annak, hogy 6 hóig szopott, nem pedig fejet csóválni, hgy eeeeeeeejnye anyuka: még legalább egy évig kellene ...

Sajnos, nekem is ilyen "gyepes" védőnő jutott, sok hasznos tanácsra nem igen számíthatok tőle :(

Nekem ilyen gyakorlati kérdésekben bevált az a "taktika", hogy volt egy barátnőm, akinek egy évvel idősebb kisfia volt, s én már a terhességem elejétől fogva tudtam: nekem tetszik, ahogy ő neveli a gyerekét, ahogy bánik vele, és eldöntöttem, őt mindig megkérdezem ezekről a dolgokról .... az nagy biztonságot ad, ha van a közelben (főleg első babánál) valaki, akinek a véleményre adunk, bízunk benne és a tanácsait meg tudjuk fogadni ... főleg, ha ilyen védőnővel, esetleg gyerekorvossal áldott meg a sors bennünket :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="bibiesbrumi"]
írta:
bibiesbrumi
Okos védőnő szerint: azért fáj a gyerek hasa, mert nem telt el 2 szopi között legalább!2 óra... közben 40 fok volt ... nem érdekelt mit mond, ha kérte a cicit, én bizony adtam ... csak első babásként annyira nehéz "szűrni" a tanácsokat ... :lol:


Ó, ez nagyon sokszor elhangzik. És még magyarázat is van: emésztetlen tejre kerül friss tej és keveredik, és ez mekkora baj! :D Na pesze, mintha ez így működne. De az anyukákat mégis elég könnyű ezzel megetetni, mert általában senki nem gondol bele, hogy mi felnőttként sem így működünk, a mi gyomrunkat nem zavarja, ha eszünk és utána 1/4 órával ugyanazt vagy mást eszünk, pedig nyílvánvaló, hogy a mi gyomrunk sem emészti meg ennyi idő alatt. Abban van igazság, hogy a váltott mellből gyakran szoptatás tényleg okozhat hasfájást, mert az első tej laktózban gazdag, és ha ezt kapja főleg, az lehet az oka. De ennek elkerülésére módszer az, amit fent írtam.
A hasfájás oka meg nagyon sokszor kideríthetlen, viszont nagyon rossz látni az ordító, megnyugtathatatlan babát, az anyukák mindent megtennének, hogy elmúljon. Pedig időnként nincs mit tenni (sokféle módszerrel lehet próbálkozni, van, ami esetleg hatásos is), ki kell, hogy nője a baba.
Azt sem teljesen értem, hogy miért kell mindekinek ehhez is értenie. Az se jó, ha valaki nem szoptat, de az se, ha valaki sokáig. Pedig ez magánügy, a babáé és az anyukáé, illetve max. a szűk családé, azaz az apukának van beleszólása. De a nagyszülőknek már nincs!

Manó!

Nem, nem az ideges, kapkodós típus. :D Sajnos Pesten belül kell mennünk, és az soha nem az igazi, talán ha este, éjszaka vagy hajnalban megyünk. Ami nem esélytelen, eddig mentünk az elsőnél még reggel, tömegközlekedéssel (nem indult komolyan még be, csak 10 nap túlhordás miatt be kellett mennünk, indítottak, így nem kellett sietnünk), kétszer hajnalban és egyszer este. Ha nagyon gáz lenne, akkor útközben megállunk a Szt. Imrében, addig csak kb. bő 1/2 óra.

Annyi dolgom lenne, de annyira nincs kedvem hozzá. Ciki...

Astrid

Kép
astrid
 
 


Scooper,asszem pont Mabe írta hogy a szódabikarbóna nem jó terhesen,a rennie meg nem gyógyszer inkább azt kellett volna szedned!!!!

sutimano76
 
 


Petra: Nincs a magánnyugdíjpénztáratoknak online elfogadóhely-keresője? Férjem MKB-s, ott utána lehet nézni, hogy hol milyen helyen fogadnak el. De ha bárhol kérsz számlát és beküldöd, akkor elszámolják. Mi pelenkát, orrszívót, hőmérőt és minden kórházi cuccot így vettünk meg. Most is pelusra spórolunk azon a számlán. :wink:

Egyébként gyógyszeetárakban is lehet találni mellszívót.

Nekem Medela kézi van, nagyon meg voltam vele elégedve.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Manó,beszélhetek,akár rojtosra a számat,kismanó nem egy szófogadó.De doki szerint ráérünk forgolódni a 38 héten.

Apa beszerezte a házasságit,de jó ez is meg van és nem nekem kellett becaplatni érte.

Anna,jól tetted hogy inkább pihentél.Én végül egy jó nagy tányér sajtos-tejfölös tésztát ebádeltem.Gyors,de mégis meleg kaja,és mostanában a tejtermékekre vagyok rákattanva-tej,tejföl,sajt.

sutimano76
 
 


Madar upc :evil: ,én a citybankos hitelkártyával jártam,bár kicsit jobban,mert végül ők kifiztették helyettem az éves kártyadíjat,ez mire jó nekik,én nem is használom,csak vész tarcsinak van.De lassan felmondom.Ott például 70 nap a felmondási idő!!!!

sutimano76
 
 


[quote="laki papné"]S írta:laki papnécooper, gyorsan felejts el mindent, amivel nem értesz te magad 100%-ig egyet, az ösztöneidre hallgass, azoknak nem tanítottak hülyeségeket!!! (Ellentétben a védőnővel)


:lol: :lol: Már akkor elfelejtettem, amikor leírtam.

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="madar"]L írta:madarányok, kezd sportszerűtlen lenni ennyi kaját emlegetni ... mézes-mustáros cucc, padlizsánkérem, sóska, tökfőzelék, pirosra sült pipihusi .... mindjárt letörlőm a gépet ... :wink:

Petra, Bibi: normális :) csak most hidegfront van, és ilyenkor nagyon felpörgök ... :)

Most akadtam ki egy nőre, félórát beszéltem telefonon a UPC-vel, perzse, hogy az én költségemre. :evil: Volt egy díjmentes UPC szolgáltatásunk, amit még apa kapott ajándékba cc. 5-6 vagy mégtöbb éve, aztán most valami miatt - gondolom gazdasági helyzet - úgy gondolták, hogy akkor innentől kiszámláznak havi 13.000,- Ft-ot anélkül, hogy megkérdeztek volna, hogy én így szeretném-e ezt tovább ... no, ezt sikerült kibogózni, felmondani kb. félóra alatt. Persze a nő minden egyes mondatában meg akart győzni, hogy de mégis tovább visszük az előfizetést, ilyen és olyan kedvezményt kapunk stb. stb. stb. Kb. harmincszor mondtam el, hogy nem tartunk rá igényt, szinte sosem néztük. A kegyelemdöfést az adta meg, amikor megkérdezte, hogy mikortól mondom fel, mondtam, hogy amilyen gyorsan lehet, mire Ő: nyolc nap a felmondási határidő, akkor akkortól ... erre Ő, de ha szeretném, lehet későbbi időpontot is választani .... nem vagyok egy agresszív nőci, de itt azt mondtam magamban "anyád" ... :twisted: :twisted: :twisted:


UPC :evil: Bár szegénykének ez a munkája, azért kapja a pénzét, hogy lebeszéljen róla. De mikor már 100szorra kell elmondani neki, hogy nem akarod, az már tényleg az "anyád" kategóriába tartozik.

KépKép
Kép
scooper
 
 


cicke:
[quote]s írta:cooper: védőnő
Úgy látszik, szegény még nem hallott az igény szerinti szoptatásról. Meg persze ha esetleg szomjas, és még nem telt le a két óra, akkor ki kell várni míg letelik, vagy hogy. Amúgy meg a védőnők szavait is meg kell szűrni. Meg kell őket hallgatni, és a hasznos tippeket megjegyezni. Ami nem tetszik, azzal meg nem kell foglalkozni.


Elvárná, hogy stopperral mérjem az időt, és magyarázzam pici üvöltő lányomnak, hogy várj még két percet drágám, mert még nem telt le a 2 óra :lol: Biztos megértené....
Szűrőt be a fülbe, hagy mondja...csak hát akkor is idegesítő...

KépKép
Kép
scooper
 
 


mindenki lefeküdt,az előbb 2 óra alatt annyit termeltetek,hogy alig győztem,most meg itt uncsizok.Na megyek akkor varrni,majd később benézek még!!!!!!!

sutimano76
 
 


Astrid: Biztos hallott már róla, de én még nem hallottam olyan védőnőről, aki az igény szerinti szoptatást javasolta volna.

Madar: Köszi. Nagyon várom :lol:

Bibi: Azért fáj a pocija, mert nem telt el 2 óra??? :shock: :shock: Nekem anyám azt mondta, mikor a nagyobbik húgom hasfájós volt, meg józan paraszti eszem is ezt mondja, hogy legtöbb esetben azért fáj a baba pocija, mert vagy keveset evett, vagy egyszer kevesebbet eszik máskor többet, és nem tudja eldönteni a gyomra, hogy most mi van. Nekem is akkor fáj a hasam, ha pl tegnap alig ettem, ma meg telezabálom magam. Vagy ez így hüyeség? :shock:

Manó: Táppénzbe már beletőrödtem, de tényleg sokan segítenek. Madar is, Bibi is sokat segített :) Anyós meg kéntelen lesz megérteni, hogy nincs hurcibálás :lol:

Süti: Kérdeztem nőgyógyászt, ő meg pont azt modta, hogy ha használ a szódabikarbóna, akkor inkább azt, mint a renniet. Csak ésszel, ne egyem egész nap. Azt mondta, ha egy nap max kétszer egy mokkáskanálllal eszek, nem okoz gondot, mert a gyomorsavval keveredve szénsavvá alakul, és szinte rögtön kijön egy büfivel, szóval nem szívódik fel. Csak ok nélkül ne egyem.
Apóca nagyon rendes, hogy beszerezte. Enyémnek könyörögni kell, hogy ha meg akarom kérni valamire. :cry:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Hú mennyien vagyunk akik szeptemberben szülünk:D

Sok sikert mindenkinek!!!

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Hali!

Süti: 10-re megyek a Bajcsyba. Dokról meg majd referálok. Meglátom a jövő hetet.

Nekem ma iszonyatos mozgásban van Marci, most kezdek kicsit kiakadni, hogy 5 perc nyugim sincs. Reggel óta pörög rendesen.

Peppino: [/b]Gondoltam megfogadom a tanácsod ledőlök egy kicsit, a lányom kirándulni van anyósékkal, erre nem hazaért a párom. :lol: Na ennyit a pihiről!

Fagyizást már régóta tervezzük, tényleg össze lehetne hozni. Városliget? :lol: :lol:

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Tara, ma Lőrinc is aktív nagyon szerintem érzik a frontot!

Nyuszimuszi, üdv!!! Szép neve lesz a lánykádnak!

Andi, jó vásárlást a hétre!!

Képzeljétek jöttem haza gyalog az előbb és úgy nyilalt a hüvelyem és a popsilyukam között, én még ilyet nem éreztem, azt hittem nem érek haza annyira rossz volt+ nagyon bekeményedtem mindezek mellé! :shock: Mióta itthon vagyok azóta nincs semmi. Szerintetek mi lehetett?

Kép
kata05
 
 


Taranee,sztem menjünk inkább az Árkádba,az a budaiaknak is jobb talán a metro miatt.Meg a ligetbe a múltkor se jártunk jól a széchényi kerttel,más meg nem igazán van.Az árkádba legalább hatalmas a választék.Én benne vagyok,de legyen ezen vagy a kövi héten,mert egyre nehezebben mozgok,jó???????????

sutimano76
 
 


Süti,nekem is fáj egy-egy mozdulata Juniornak.Gondolom kicsi a hely,neki meg nagyobb a takarója,így nyújtózkodik :lol: :lol:

Lili,ennyire megfázott a derekad??? :shock: Vigyázz azért Magadra :)

Viki,sajnálom a lábdagadást.Nagyon fent van a vérnyomásod???Pihengess, és jobbulást.

Móka,vádligörcs :evil: Hideg víz,szomszéd???? Hú de rossz lehet.
Feltettem a többi Hajnis képet :wink:

Lina,tök jó,hogy lesz egy babás barátnő.Sokat számít nagyon.Legalább lesznek közös programok.

Manó,üdv újra itthon.Örülök,hogy egyben jöttetek haza.A leírtak alapján szuper lehetett.Képeket majd tegyél :wink: Köszönöm a kép dicséretet :oops:

Petra,nekem anno szülés után vette a bátyám a mellszívót,de korábban már beszéltünk itt róla,hogy van aki be is viszi a kórházba.Nekem az elektromos jött be,de van aki a kézire esküszik.Nekem ez van: http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... xxazon=442 Brendon k----va drága,sztem neten is tudsz venni.Mire jön a kis pöttöm,biztos megérkezik.

Scooper,reni vagy a Salvus víz jó a gyomorsavra,és egyik sem gyógyszer.

Anna,szép kis szülés terv.Kívánom,hogy így sikerüljön.Jól teszed,hogy pihensz.

Tara,kíváncsi leszek,holnap mit mond a dokid.

Fagyizás, Vári cukrászda??? Ott van cukormentes fagyi :oops: :oops: :oops:

Alig várom,hogy holnap végre mehessek a dokihoz.Délelőtt egész jól voltam,de csak fájogat,néha belenyilal a szemérem csontomba.Néha keményedek is,de nem mondanám,hogy fáj.Teljesen rendszertelen,de ahhoz pont elég,hogy semmit nincs kedvem csinálni.Ma kezdem a 34- hetet,szóval Juniornak van még ideje bőven.

Akartam már jelezni nektek,hogy az esetek 80%-ban általában itthon vagyok.Nyugodtan küldhetitek nekem az sms-eket,mert én úgyis a sor végén vagyok :lol: :wink:

Kép
v.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?