Új privát üzeneted érkezett!

Timi

Hú milyen pancsolás volt nálatok.:)
Biztosan nagyon jól érezte magát mindenki.
Köszönjük a képeket!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Fantasztikus volt ma Brimonál.Én rég éreztem ilyen jól magam.

Én is egy badyban teszem ma le Domit.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Brimo!

Nagyon szepen koszonjuk a vendeglatast,es a finom sutiket is!!!! :lol:
Felteszed a receptek koze legyszi,talan nekiallok megcsinalni oket.
Mishal persze hogy kidolt mire kifordultam a Pesti utra. :lol:
Ma egy labas pizsiben alszik..bar nala mar 28 fok van,de nem akarom a legkondit bekapcsolni neki. Terits ra egy pelenkat pl, mert mi is szeretjuk ha be vagyunk takarva.

Agi!

Meg nem hallgattam meg lanyodat,nappal megprobalom,nagyon szar a net ilyenkor.
Jo lenne dumcsizni,egyszer Kicsivel erretevedhetnetek!!!! :lol:
Es mindjart vege a tanevnek,hatha visszater minden a regi kerekvagasba.

Gyongyi!

Jo nyaralast nektek! Mikor mentek! Kiabalas...nekunk se vegtelen a turelmunk. AZert viszotn irigykedek,hogy ott a teso neki es tudnak egyutt jatszani.

Bufo!

Nem mentek anyukadekhoz? AZ ovi hogyhogy ilyen hamar er veget? Hugomeknal csak ho vegen,es csak egy honapra zar be. Igaz hogy utana meg elotte osszevont csoportok vannak,de Berill nem banja.

Eva!

Remelem azert sikerul jonnod es neha irnod. HOva utaztok el Balazskaval? Mivel kezdtetek? Jo,ha nincs erod,kedved,ne valaszolj.

Koda!

Nagyon jok a kepek...es a kozos kepeteken olyan bekesek,boldogok vagytok. Regen imadtam kirandulni,most meg rettegek a kullancsoktol. nem voltak? Vagy befujtatok Marcit riasztoval?

Titi!

Hurraaaaaaaa!!! Bar a bekemenyites azert egy kicsit tulzas! :lol:
De ugyes vagy,igy kell ezt csinalni,meglatod par nap,na jo,lehet hogy egy ket het,de ALexa atalussza majd az ejszakakat!!!!!!!!!!
Hozzank is ellatogathatsz,csak szolj elotte! :lol:

Sziszike!

Orulok,hogy talalkoztunk vegre,bar beszelgetni nem nagyon sikerult. Fotougyben csak bennned remenykedhetunk,vagy KIcsi is csinalt kesobb fotokat?

Kicsi!

Veled majd dumalunk!!!!! :lol: Mishal elso szava mikor felebredt Dudi volt..pedig igazan nincsenek jo elmenyei vele kapcsolatban :lol: :lol: :lol:
Meg is emlitette,hogy Dudi, pool, push :lol:
A kakis story jo,bar en se talaltam volna De orulj,hogy zavarja...Mishalt abszolut nem erdekli ha bekakil... :roll:
Na,szoval folyt .kov neked jov. heten ha jottok,akkor talan mar tudunk beszelgetni.

Megyek,masfel oran at kerestem az illetekmentessegrol szolo papirt,es meg ki kell teregetni,stb...

Szep almokat mindenkinek!
momo35
 
 

 
 

Kakis story--lasd...en se talaltam volna viccesnek :lol:
momo35
 
 


Privi ment mindenkinek!
Aki nem kapta meg, sikítson, és újraküldöm!

:wink:

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Lányok!

Mi a különbség az elküldött és a kimenő fiók között a priviben?
Csak Koda privije van az elküldötben, a többi a kimenőben lapul :(

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok!

tücsi köszönöm szépen a privit nagyon jol esett válaszoltam is!szerintem a kimenö és az elküldött is ugyanaz hiszen én is megkaptam!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok Lányok!



MEGHÍVÓ!

Gyertek kukkantsatok be, az ÉLETMÓD-on belül, az ÉLETERŐ ÉLETFOGYTIG című új topikba!

Hátha találtok benne hasznos információkat! Segíthet az egészség megőrzése, fogyizás, stb. szempontból!

Üdv

Jardina
jardina
 
 


Lányok!

Az éjjel,éjfél után pár perccel az légzésfigyelőre keltem.Rohantam mint az eszelős és ráztam Domit.Az a baj,hogy nem tudom,téves riasztás volt-e,mert eddíg sosem jelzett még.Teljesen magam alatt vagyok.Olyan volt,mintha megnyílna alattam a föld és ott helyben megsemmisülnék.Szinte sokkot kaptam,miután már túl voltam rajta.Csak álltam és bámultam a gyereket és se megszólalni,se eljönni onnan nem voltam képes.Még bőgni is csak most tudok, :cry: Mi volt ez? Mi voltunk bölcsőhalál szűrésen is. :(

Virág!

Jajj de jó,hogy írtál.Remélem akkor azért folyamatosan olvasol minket.Most már nagyon várunk vissza. :wink:

Juci!

Valóban rossz érzés az embernek,ha kap egyet a gyerek,de én mint régi motoros anyuka ezt maximálisan értem.Anno átmentem azokon,amikor Bálint a barátnőim gyerekét a legváratlanabb pillanatokban megütötte,ellökte, és bizony ezeket ő is megkapta.Ilyenkor egy anya kínosan érzi magát,mert ugye ki akarna mást bántani,de ez már csak ilyen.És szegény Domi is mennyit kap majd még a bölcsiben,amikor homokozik,motorozik,bizony sajnos neki is meg kell tanulni ezeket a dolgokat,bármennyire megóvná az ember mindentől a gyerekét.Úgyhogy ez nem gond,csak mi felnőttek éljük meg nehezen ezeket a gyerekkori bántásokat.Azt hiszem náluk nincs túl nagy jelentősége.És valóban,biztos vagyok benne,hogy én is pironkodhatok majd Domi húzásain,ha elindul. :lol:

Tücsi!

Mégegyszer nagyon köszönjük a meghívást! Írjál azért néha te is. :wink:

Momo!

Ti akkor jövő héten is átjöttök? Olyan jó volt veled is találkozni! :wink:

Megyek,mert Domi alszik én meg nézem,hogy vesz e levegőt,mert már nem az ágyában van. :roll:

Légyszi mondjatok valami megnyugtatót.Nem mozdult el semmi, a gyerek a helyén volt, és riasztott! :evil:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Tegnap nagyon nehezen szántam rá magamat, hogy elinduljak, úgy volt nemis megyek, tartottam az ismeretlentől, de erőt vettem magamon és nem bántam meg, ügyes voltam.
Vész esetre meg elhoztam a segítőtársamat vagyis a gps-t.

Nagyon jól éreztük magunkat, mindenki nagyon kedves volt, Timi anyósa is nagyon figyelmes volt, meghallotta kérne még vki pl. sütit és vágott még gyorsan.:) Láttuk anyukáját is, sztem nagyon hasonlítanak, de, majd a képek önmagukért beszélnek.

Igyekszem a képeket felrakni, illetve az ígérteket, majd kiírom legközelebbre.

Juci: Zsolti még mais emleget titeket.:) Dudi nagyon aranyos, bár kicsit csodálkoztam, hogy bántja a kisbabát(Domit), nemis tudtam, hogy bántani lehet a kicsiket...ezen olyat nevettem, majd elmagyaráztam neki......
Nagyon csinos a lányod!

Momo: nagyon szép a kilátás, biztosan szép hely.
Nekünk Pomázon a hegy legtetején volt egy hatalmas nyaralónk, nekem a legszebb hely volt-imádtam!!! Gyöngyörű kilátás, nagyon szép hely...ezt szavakba önteni nehéz.

Ezért szeretnék idővel innen elmenni és pl. hegy tetejére költözni...már fűzöm párom.:) Az eget is imádom esténként nézegetni, olyan szép tud lenni.

Timi: köszönünk mindent! Jól éreztük magunkat.
Csenge meddig aludt? Keresett minket?

Eszter:
A homeopátiás golyó pocakfájásra a Chamomilla vulgaris 15CH Adagolás: naponta 2-4x5 golyócskát lehet adni.
Pocakfájásra, nyűgösségre, fogzásra: Chamomilla C12. Ez azon típusú babáknál válhat be, akik mérgesek lesznek az őt ért kínoktól.
Infacol helyett próbálj Espumisant, hátha az jobban használ pocakfájásra.
-felmelegített cseresznyemag párna is jó lehet..
http://www.babanatura.hu/termek.php?id=65

1190.-forint, nem vészes vagy a nagyobb 1590.-
A biológiai "melegítőpalack", amely víz helyett cseresznyemaggal töltött. A cseresznyemag zsákot sütőben vagy mikroban kell megmelegíteni. A magok hosszan tartják a meleget, amelyet csak fokozatosan engednek ki magukból. Hidegborogatásként is használható. 2 méretben kapható.

- Annyi mindenre lehet használni: fogfájás, fülfájás, mentrusációs fájdalmak, zúzódások, izomhúzódások, csomósodott mell-szoptatás alatt gyulladás.. stb. Hűtve és melegítve is használható.

A pocakfájásra nagyon tudom ajánlani az ún. angol vizet, az igazi neve Gripe water. Teljesen természetes, köménymagolajból készült folyadék.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Pár kép....


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Szomorú vagyok, senki nem ír egész nap...:(

Törje meg valaki egyhangú magányom!

Gyerekek itt játszanak mellettem, megyünk kenyeret sütni és magozom a gyümilevesbe való meggyet.

Este-esti ruha-nyár

Amikor meleg, fülledt idő van a szobában -lepedő alatta és bodyban alszik, ami ujjatlan. Textil pelussal takarom csak be esetleg..

Ha nincs fülledt idő-nálunk nincs-én vékony hálózsákot adok rá.
Ilyenkor nincs takaró.

Hűvösebb időben pedig hujjú body és vastagabb hálózsák...esetleg kistakaró rá----

Hogy tetszenek a képek???

Szép napot..megyek sütni.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok szép képet! Nagyon tetszenek!
Remélem legközelebb mi is eljutunk.

Alvós ruha
Én zsákban altatom Áront mindig, ami alá rövid újjú bodyt adok, rövid pizsigatyával.
Dávid meg pizsiben van zoknival, amit ő kér és takaróval alszik.

Mesi
Köszi a meghívót!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Arra gondoltam, a nyári bulira nyugodtan jöhetnek az apukák is :)
Meghívtam 3 nem fórumos barátnőmet is, szerintem ők apukástul jönnek, és jó lenne, ha ők nem éreznék olyan egyedül magukat.

Ruha:
Én vékony rugit adok Ágira, semmi mást. Betakarom pelussal, de azt rögtön lerúgja.

Ti hogyan oldottátok meg az ovisjelet? Vettetek valahol, vagy hímeztetek?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi

Dávidnak lufi a jele. Én alkoholos filcel meg textilfilcel rajzoltam bele a ruha cimkéjébe. Igaz könnyű dolgom volt mert ezt egyszerű odapingálni.
Ezt a módszert az óvónénik ajánlották, mert ezzel van a legkevesebb nyűg a szülőknek.
Na mi van átvették Zsoltikát a közeli oviba?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Csajok,mit mondhatnék,köszi az együttérzést. :oops: :cry:

Kép

Kép
anubias
 
 


Ági!

Én is megnéztem a lányodat, és gratulálok! :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Egyutterzek veled! Csak most olvastam,de megyek is furdetni,altatni Mishalt.
Nekunk nagyon sokszor beriasztott,szerintem csak melye bben aludt..persze a mi lett volna ha..-ba ne gondolj bele,nagy valoszinuseggel felebred magatol es vesz levegot.
De a lenyeg,hogy van legzesfigyelotok,ami be van kapcsolva,te meg figyeled!!!!! Biztos jol elfaradt kint a levegon es melyen aludt.
Puszi a tobbieknek,majd jovok.

Mesi!

Koszi a meghivast!

Virag!

Orulok hogy jelentkeztel,irhatnal is hogy mi tortenik veled mostanaban!

Sziszike!

Nagyon jok a fotok,koszi. Nekem is attudnad venni cd-re,en adok neked majd egy ureset utana. Please!

Most mar tenyleg leptem,folyt . kov. kesobb. Kepzeljetek,a szomszed szolt,hogy omlik a viz a kertben(a nyomas lenyomta a kerti zuhanyrol a csovet,ki tudja hany kobmeter viz folyhatott el.)
Es most meg ez a vihar,megint jegeso,kicsit ez mar sok.
A terdem meg bedagadt,faj,..tiszta nyanya vagyok. :roll:

Ha megse jonnek,akkor joccakat nektek!
momo35
 
 


Momo!

Jajj köszi.Igen én is ugyanezeket gondoltam.Jó,hogy van ez a kütyü,de remélem tévedett.Csak az a szörnyű,hogy eddíg nem jelzett még sosem.Éppen beszéltük is tegnap. :? Remélem soha többet nem kell hallanom a hangját.Nagyon vártam mit írtok,még Feri is úgy jött haza ma,hogy a lányok mit mondtak? Megnyugtattak?De jó,hogy írtál nekem,mert tudom,hogy túlaggódom,de nem tudok nem gondolni rá,ma is úgy tettem le,hogy egy zamszem se férne be... :wink:

Sziszike!

Köszi a hasfájós tippeket,de már hónapokkal ezelőtt mindet kipróbáltuk,csak a cserkómagot nem,de más módon melegítettem is a pociját.De azért köszönöm,hogy segíteni szeretnél,jól esik ám.

Na megyek filmnet nézni,majd még jövök

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Juci: tudom sovány vigasz, de nem adom fel addigis...

Elérkezik az esküvő napja, Bailey hazaküldi Cristinát, aki szívesebben menne be inkább egy műtétre. Callie ráírja az esküvői fogadalmat Cristina tenyerére, aki csak az oltár elé vonulás pillanatában veszi észre, hogy amikor mégis bemosakodott egy műtéthez, lemosta az írást a tenyeréről. Derek arra kéri Meredith-t, hogy ha nem tudja közel engedni magához, inkább szakítson vele. George-nak nem sikerült a vizsgája, így a jövője meglehetősen bizonytalan. Adele vetélése ráébreszti Richardot arra, hogy változtatnia kell.

Írok hamarosan.

Kép
sziszike1000
 
 



Sziszike!

Ez nagyon aranyos volt. :lol: DE jó fej vagy. :wink: :lol:

Juci!

Nagyon szép helyen voltatok.Nos a szülőkről ne is beszéljünk .Én többek közt ezért is várnám,hogy ne olvassa mindenki amit írok,mert tudjátok,ki tudja ki kit ismer..,szóval nekem is gyakran teli a hócipőm,mert semmi se jó,minden kevés, minden rossz,de az ő figyelmetlenségük határtalan. :roll: Igazad van,nem kell együtt nyaralni.Az ember folyton csak jót akar,meg másokat helyez szem elé,miközben alig van ideje a legközvetlenebb családra,azaz férj gyerek.Én is ilyen vagyok,de mindíg bosszankodom is,minek akarok a kedvükbe járni,ha még csak örülni sem igazán akarnak semminek.Na nem folytatom. :oops:

Éjjel nem jelzett a figyelő. :D Én viszont már a tv előtt elaludtam, és a férjem ott nézte a filmet,mikoris rohantam és téptem fel az ajtót,mert azt álmodtam,hogy hallom a légzésfigyelőt.Kikaptam a gyereket és a Feri meg szépen megkért,hogy hagyjam azt a gyereket békén,mert csak álmodtam az egészet. :lol: Azt hiszem ez most tudat alatt kissé motoszkál bennem. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Juci: http://seriesfree.smsbase.hu/indexx.php

Innen ingyen letöltheted.:) Akár mindet!!!

Eszter: én arra ondoltam, mikor olvastalak, hogy túl méllyen aludt vagy tévesen jelzett...pl. lemászott az éríntőről.

Eszembe sem jutott más...szegénykém, rendesen megijeszthetett.
Természetes, hogy gondolok rád.:) A cseresznye mag, tényleg szuper, már énis gondoltam beszerzek 1et.

Titi: hogy megy a festés??

Mona: megírom neked, nem gond, minden kép kell, amiket csináltam vagy a mostani.

Zsuzsa: hogy vagytok? Meddig van ovi?

Gyöngyi: ti meddig jártok? hogy vannak a lányok? és te???

Mesi: ovis jel: cipő:filccel, ruha: vettem jelet piciben, amit belevarrtam, hímezve volt, azt hiszem 5db 500-ért volt...de volt kisebb is 50/db-ért..

Képzeljétek tegnap hívott az ovi, ZSolti ovónénije, hogy megkapták az új listát, hogy kik fognak hozzájuk kerülni és Anna is köztük van..:) Aztán megbeszéltük, jönnek, majd vmikor családlátogatni, mondtam nekem mindegy mikor, de lehet hamarabb is, legalább lestoppolhatjuk a jelet. Megkérdezte mi szeretne Anna lenni, mondtam katica, mondták félreteszik neki.:)
Kiskatica lesz a lányom!
Eddig a szállj-szállj lepke volt(pillangó) a csúcs-most a katicákért rajong.

Rohanok, elnézést,akiknek nem írtam.

Legyen szép napotok.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Köszi az ovisjeles tippeket!

A zsúrral kapcsolatban:
Június 30-ig kellene egy pontos lista, hogy kik jönnek, és hány fő, mert úgy rendelek tortát :) meg úgy készülök a kajával is.

Koda!
Nektek a szállásajánlat még áll! Szólj, ha igényt tartasz rá ;)

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Én vagyok, csak többnyire a házzal kapcsolatos dolgokkal foglalkozom és még ilyenkor ülök le tanulni.
Csodálom a képeken mekkorát nőttek a gyerekek és milyen jól néztek ki!
Ma volt az utolsó nap az iskolában, szóval mostantól apa kivételével teljes lesz a létszám nálunk! :lol:
Mi még nem is tudjuk, hogy mi van az óvodával.

Amúgy itt vagyok és ígérem jövök, ha segíteni tudok valamiben, de lényegében már kiestem a körből.

Mona!
Én írtam privit, csak gondolom nem sűrűn van időd nézegetni a priviket! :lol:

Mesi!
Én hívtalak, de ide is írom a legfontosabb dolgok közé tettem, hogy ott legyünk!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben,csak mire a gép el kerülök, már hulla vagyok. A Rezi változatlanul nagyon anyás,így minden este miután elaludt a Sára, mehetek vele is aludni. Nem értem, pedig már nem jár az oviba, és egész nap csak velem van.
Két napja a hangyák ellepték a konyhámat :evil: :evil: . Minden reggel valahol tömegesen megjelennek, pedig már minden zeg-zugot kitakarítottam. Ha holnap is megjelennek, akkor már veszek valami csodaszert ellenük.
Ma délután még a kamrát is kitakarítottuk anyukámmal. Közben azért már lassan ,de készülök a nyaralásra is.
Ma voltunk az utolsó angolórán is,majd szeptemberben lesz következleg. Így mostmár szabad vagyok csütörtökön is.

Mesi!
Köszönjük a meghívást!!! Remélem nem jön közbe semmi, és tudunk menni. -majd küld el a címet priviben, mert a meghívon nem látom tisztán. Nehogy aztán máshová megyünk :lol:

Eszter!
Látom a többiek már egy kicsit megnyugtattak. Szerintem is csak mélyen aludt,vagy lecsúszott róla. Nálunk is riasztott egy párszor tévesen, ugyhogy tudom milyen érzés.
Az alvós sztori.......Hát nem vagy semmi. Én egyszer az egyetemen egy vizsga előtt jártam így. Tél volt, é korán kellett kelni, hogy időben odaérjünk. Azt álmodtam, hogy csengett az óra, és fel is kelltem, megreggeliztem...Majd ránéztem az órára, és akkor láttam, hogy még csak éjfél van. Szobatársaim jót nevettek rajtam reggel, mert ők nem ébredtek fel.....

Talis képek!!!!!!
Szuperek, biztos nagyon jó lehetett. Kár,hogy nem jutottunk el :cry: , pedig a csajok is biztos élvezték volna, és a Rezit is rg láttátok már.

Juci!
Sajnálom, hogy nem tudtál eljönni szombaton. Nagyon vártunk!!
Dudi nagyon csinos abban a fehér ruhában. Kész hölgy!!!!Készülj fel, mert csak rosszabb lesz. A Rezi is egy cicoma marcsa (sokszor csak így hívom). Csak szoknyát akar felvenni, meg rúzsoznunk kell. Már van neki hercegnős parfümje. Ráadásul a Sára is ezt látja tőle,így őt is kell mindig sminkelni. Most is smink szettet hozott nekik az apjuk Hollandiából.

Titi!
Mi a helyzet azóta az alvással?
Festő végzett már?

Többiektől bocsi,de megyek alszom egy kicsit. Holnap nehéz napunk lesz. Főzés, meg takarítás egyszerre, na meg közben mosás, és még ki tudja a csajok mit találna ki. Délután meg szépülni megyek, mert vasárnap partyra megyünk, de majd mesélek róla.
Jó éjszakát!!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon sűrű napom van, hugomék egész nap velünk lesznek, így hajtás a reggel, majd főzés, sürgés-forgás....szóval nem sok időm lesz jönni, de este itt leszek!

Éva: Nem estél ki a körből!!!
Örülnénk , ha többet írnál teis magatkról, gondolunk rád.

Gyöngyi: amikor Zuglóban laktunk nálunk is sok volt a hangya, komly járataik voltak, de lefújtuk őket hangyaírtó spray-vel, nem sajnáltuk.:) a lényeg egy időre eltűntek, ilyet kellene venned nekedis.
Kellemes nyaralást.

Mesi: köszönjük a meghívást, igyekszünk miis ott lenni.

Juci: Dudiról a nyakbakötős fehér ruha, nagyon csinos!!! Hol vettétek?? Nincs nagyobban?
Voltam Auchan-ban, de nem láttam a papucsodat, megyek talán hétvégén a DKeszi Auchan-ba is, hátha.

Kellemes napot.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, csak nem sikerül akkor jönnöm mikor eltervezem.
Dávid mától itthon van így neki elkezdődött a nyári vakáció.
Remélem egyszerre alszanak ebéd után és akkor sikerül újra jönnöm.
Nemsokára tücsökzenére megyünk ez az utolsó alkalom, majd szeptemberben kezdődik újra, amin mi már nem veszünk részt sajnos.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


SZep jo reggelt!

Hazfogsagra vagyunk itelve, vegre jottek a burkolok hogy letegyek a peremkovet a medence kore...igy nem mehetek sehova,de ki se,mert a medence fedetlenul lesz egeszen vasarnapig. Mar most nehezen viseli Mishal,ilyenkor mar kint szoktunk lenni.
Majd jovok,csak nekiallok a hazimunkaknak,legalabb azzal haladjak.

Bufo!

Jo nehez lesz biztosan otthon ket gyerkoccel,mondjuk ok legalabb eljatszanak egymassal.


Mennem kell,itt se hagy beken Mishal.
momo35
 
 


Sziasztok lányok!

Látom, mindenkinek meg van a maga problémája, meg tennivalója, ezért nem jövök én is, mert el vagyok teljesen egész nap foglalva. :(

A festő még dolgozik, de ma már kész lesz Alexa szobája, majd teszek fel képet róla.
Tegnap kevertettük a festéket, remélem, felkenve is jó lesz a színe!

Amúgy iszonyat éjszakám volt, amennyire jól alakultak a dolgok, ma éjszaka mindent bepótolt!
Igaz, 3x szoptattam, muszáj voltam hajnal 3-kor is, mert előtte 1 órán keresztül sírdogált.
Alig aludtam valamit, ugye nem akartam kivenni szopizni, csak így meg nem igazán aludt. Nyöszörgött, forgolódott, nem tudta visszaaltatni magát sajnos.
Pedig igazán jó volt az előző 2-3 éjszaka. Csak éjfélkor és hajnali 5-kor szoptattam, igaz voltak ébredések, sőt volt, hogy óránként, de elég volt egy korty tea, vagy még az sem.
De azért nem adom fel, tudtam, hogy lesznek nehezebb éjszakák.

Megpróbálok ma délután aludni vele. Csakhát ugyebár így, hogy itt a festő... mindig pont akkor kell kiengedni, amikor alvásidő van.

Ezen kívül zajlik a családban is... apukámat meglopták, beengedett idegeneket a házba, és ellopták az összes nyugdíját.
Most ott van pénz nélkül. :(

Autó ügyben még semmi fejlemény, Jucikám, köszike a lehetőséget, de az AAA autónál nekem magasak az árak!
Próbálkozom még, mindenképp magánszemélytől venni, hátha szembejön velem valami jó vétel. Most sajnos még erre sincs időm, pedig az én érdekem volna.

Most futok, a lányom iszonyat nyűgös, gondolom, álmos maradt.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok.

Nincs sok időm!

Jövőhéten hétfő,kedd,szerda a jó nekünk!
Kérlek írjatok mikor jönnétek!

Köszi most rohanok!!

brimo
 
 


Timi, elvileg nekem jó mindegyik nap, meglátjuk a többieknek mikor volna megfelelő.
Már nagyon várom, hogy mehessünk, csak attól félek, még mindig ilyen ramaty idő lesz. :(

Lányok, a lányom baromi nyűgös egész nap! Semmi nem jó neki, sem enni, sem aludni nem akar.
Így ciciztünk a főzelék helyett is, de aludni azt nem hajlandó!

KépKép
titi_27
 
 


Délelőtt tücsökzenén voltunk és Dávidot is vittük. Meglepő módon élvezte az egészet. Énekelt rázta a hangszereket. Aztán játszóztunk egy kicsit.Felmászott a szokásos fájára kiflivel a kezében és persze leesett. Orvoshoz nem mentünk, mert a lábára és félig az oldalára pottyant ami után rögtön felkelt és üvöltve szaladt hozzám. Úgy voltam vele ha baja lenne akkor ezt képtelen lenne megcsinálni.
Nem tudom biztosan az idő de olyan álomkóros vagyok reggel óta. A fiúk is az ebédet alig bírták megvárni Dávid el is aludt a mese előtt ebéd nélkül. Áronba még bele tudtam diktálni néhány kanállal

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy képet akarok nektek megmutatni és itt sem vagyok. :lol: :lol:

Nem engedi akkor most mégsem,majd holnap.

Mindenkinek szép estét és jó éjszakát! :cry: :cry: :cry:

brimo
 
 


Sziasztok!

HAzaértünk. Vagyis nem is haza, hanem Kecskemétre, mert holnap lesz két uncsitesónk ballagása.
Most megyónk pancsizni, aztán ha lesz még eróm megpróbálok visszaolvasni. De nem bizti hogy lesz, mert jobban elfáradtam, mint mikor itthon vagyunk.
Remélem vasárnapra eljutok odáig, hogy elolvastam mindent és írni is tudok.
Addig is puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


Erzsike, de aranyos vagy, hogy máris jelentkeztél! Biztos nagyon szuperül éreztétek magatokat.
Voltál ám eszemben, mikor szerdán néztem este az időjárás jelentést. Hál'Istennek azért nagyon szép időtök volt.
Majd mesélj, milyen volt?!

Bufo, még szerencse, hogy nem lett semmi baja Dávidnak! Elhiszem, hogy elfáradtak, aranyosak lehettek a fiúk, ahogy így kidőltek.

Alexa már alszik, én még megnézem a Barátok Közt-öt, aztán megyek aludni.
Hétvégén állítólag jönnek át apósomék megnézni a festő munkáját. Szokás szerint beszóltak Daninak, velem kapcsolatosan.
(Azt kérdezték, mi lesz a következő húzásom? ANTSZ engedélyt fogok kérni hogy jöhessenek?! Hát, ennyire lövésük sincs az egészről... fölöslegesen fogok én bármit is csinálni, sosem fogják megérteni mitől van bajom velük.) Szóval valószínűsítem, túlságosan kommunikatív nem leszek.

Még teszek fel képet, lányok, Alexa szobája csodaszép lett!!! :)
Direkt ilyen paszteles színeket szerettem volna, a dekorok lesznek majd erőteljesebbek, bordókat szeretnék a vanília felső színre.
Egyelőre viszont sajnos semmit nem találtam, valamiféle pillangókat, virágokat kerestem volna, amiket fel tudtam volna ragasztani két oldalú ragasztóval, de semmi... na, de nem adom fel.

Kép

Kép

Virág, már olyan régóta akartam írni pár sort Neked. Képzeld, minden este eszembe jutsz, mikor altatom Kicsibébit. Ugyanis a Tavaszi szelet éneklem neki. Tudod, "tavaszi szél vizet áraszt, virágom virágom". :) Én meg asszociálok!

KépKép
titi_27
 
 


Hali!

BUfo!

Valamit atugrottam? Merthogy Titi irta,hogy jo hogy nem lett baja Davidnak. Hogy telt a napotok?

Gyongyi!

Vajon miert lett ilyen anyas Rezi? Orul,hogy otthon van veletek? Lehet,hogy most jott ra,hgoy milyen jo dolga is volt Sarusnak mindig otthon veled. :lol: Irigykedem a nyaralas miatt. Hova mentek partira? Mit unnepeltek?

Brimo!

A jov. hetet meg nem tudom,mert jovo heten jonnek vissza a foliasok(mert persze hogy valami nem stimmel es a folia ala ment a viz :evil: ),es utana meg a medences beuzemelni.De majd irok,vagy hivlak. A jovo heten ide is jonnetek,ugy volt,nem? De remelem,hogy hamar jonnek het elejen es megcsinaljak,mert mar nagyon unom.Ja,es akkor meg jon a medencetakaros,az is egynapos melo nekik lefurkalni a kampokhoz valokat. Bocs...A receptet ha nem is teszed fel ,megadod nekem??(sutik).MIlyen fotot akartal feltenni?

Verzsike!

ALig varom mar hogy meselj? Ezek szerint tul suru volt a program,vagy Babo nem viselte jol az idegen helyet?

Sziszike!

Megkoszonnem akkor ha atvenned..nekem csak az utolso tali kepei kellenenek. Hogy telt a nap? Babaztal? :lol:

Titi!

Multkor elfelejtettem irni,hogy Kicsibebid mekkora....nosztalgiaztam egy kicsit...vegigneztem Mishal ilyen idos kepeit. AHogyan ul az etetoszekben,olyan edes. ALvas..kitartas..!!!!!!
Szobaja nagyon szep lett,olyan kislanyos,de tenyleg pasztell..nem tul eros. tudod azt mondjak,hgoy ilyen idos korban nem jok a harsany szinek meg.
ANyos-apos..katasztrofa!!! Ugy latom tok mindegy hogy mit mondasz nekik,falrahany borso.

Megyek,meg kellene nezni ezt a filmet a tv2-n,bar a Szuletett felesegeknek jobban orultem volna.

Balimama!

Irtam neked ,csak tegnap vettem eszre hogy privit irtal(hiaba ,nem nagyon szoktam nezni),valaszoltam.De gondolom mar olvastad. :lol:

Szep almokat!
momo35
 
 


Titi!

Ugy ertettem,hogy KIcsibebid edes ahogy ul az etetoszekben. :lol:
momo35
 
 


Sziasztok lányok!!

Titi.
De szép Szandika szobája.
Bár csak Csengének én is meg tudnám csinálni végre!

Momo!
Akkor a kért recept!
Csodás vaníliás maffin!

15 dkg liszt
2 tojás
15 dkg vaj
15 dkg cukor
3 evő kan. barack lekvár
1.5 csom sütőpor
5 dkg vaníliás cukor
5 dkg tört csokoládé

Az egészet összekevered és maffin formába kanalazod. 170 fokon 25-30percig készre sütöd.Ha kihűlt kiveszed!

A meggyes lepény benne van a szakácskönyvben majd megnézem!


Eszter!
Akkor neked is az ígért receptet!

Almás kukorica lepény

2.5 dl tejföl
10dkg kukoricadara
3 tojás
1.5 mokkáskanál őrölt fahéj
8 dkg méz (4evőkanál)
8dkg vaj
30-40 dkg alma (de lehet körte is)
5 dkg mazsola

Atejfölt a tálba öntjük, majd belekeverjük a kukoricadarát,mézet,fahéjat,tojásokat.
Kis lángon előmelegített sütőben a vajat a tepsin felforrósitjuk.
Beleöntjük a masszát kb 10percre bedugjuk a sütőbe.
Az almát vagy körtét durvára reszeljük összekeverjük a mazsolával.
A lepény tetejére szórjuk és még 10 percig sütjük, majd fakanálal összetörjük!

Mindenkinek jó étvágyat!

És a kép ami lemaradt tegnap!!

Kép :lol: :lol:

brimo
 
 


Titi.
Arra gondoltam akkor gyertek át kedden ha akartok!
És aki akar és tud csatlakozzon.

Momo.
Neked lesz elég gondod a melósokkal nem hiszem,hogy még mi kellünk a nyakadba!
Szólj ha mindent elintéztél és ígérem elmegyünk hozzátok!

Sajnos csüt,pénteken nem érünk rá de a jövőhéten igen bármikor!

Szép napot mindenkinek!

Megyek Úriba cseresznyét szedni!
:? :? :?

brimo
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, de remélem holnap tudok jönni bővebben.

Mesi!
Tegnap akartam, de még mindig nem késve: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, és kívánom, hogy minden álmod teljesüljön!!

Délelőtt ruhák után járkáltam a holnapi buliba (bankos buli). Nagy nehez sikerült találnom. Most megyünk ide először,így nem tudom a többiek mibe lesznek. Majd holnap kiderül. Délután meg a sógorom szülinapját ünnepeltük.

Momo!
Bibionéba megyünk megint. Tavaly lignanóba voltunk, de előtte évben bibonéban. Igaz akkor még csak a Rezivel, de szerintem nem fog emlékezni semmire. Esetleg a szökökútra, mert azt a fényképeinken is látja.

Titi!
Nagyon szép lett Alexa szobája. Mikor költöztök fel? A ti szobátok milyen lett? Én is nagyon gondolkodok egy őszi festésen. Meg akarom cserélni a lenti két szobát, mert a mi hálónk nagyobb, és a lányok jobban elférnénel. Viszont baromi sok meló lenne. Átcuccolni mindent, meg festeni is. De muszály lesz, mert nem fognak elférni. A Sárának is kell a nagyobb ágy nemsokára. Jaj, nem tudom mi tévő legyek. Ma egész nap ezen gondolkodok.


Verzsike!
Várjuk a képeket, meg a beszámolót. Babó biztos élvezte. Voltatok fürödni is? Biztos volt a szállodában is medence, és jókat pancsiztatok.

Megyek lefekszem, mert a torkom is kezd fájdogálni.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


MESI!

Nem tudtam jönni, mert.....majd személyesen, nem ide való. De nem felejtettem el a születésnapodat!
Kép


Isten éltessen és minden jót , nyugalmat kívánok neked!


Itthon volt egy kis (nagy) mosolyszünet, így nem is olvastam a netet. Talán rendeződik a dolog. Ez a 7. évünk...... :? Én ebben soha sem hittem. Hát most elgondolkoztam rajta...


Amúgy jól vagyunk, voltunk Marcival az 5 éves státuszon, Bence meg megkapta a 15 hónapos oltást, kicsi csúszással. Picurkát sírt csak, utána már a váróban rendetlenkedett. Marcit viszont el kell vinnem a sebészetre, mert a pöcijén a bőr annyira le van tapadva, mint a 2 hónapos csecsemőknek. A doktornő nem is nyúlt hozzá, azt mondja sebészetileg kell megoldani. Nem tudjátok fiús anyukák, hogy ez mivel jár? Ugye nem altatják? Helyileg érzéstelenítik? És fevágják vagy húzzák? :shock: Szegénynek az is fájt, ahogy a doktornő megvizsgálta......
Ettől függetlenül rendben volt mindene, a súlya, magassága és a vérképe is. A koleszterinjére meg oda kell figyelnünk, mert ez tényleg öröklött dolog nála is. (sajnos tőlem :cry: ) Gyógyszert nem kell szednie.

Titi!
gyönyörű a szoba, alig várom, hogy igaziból is láthassam:)

Brimo!
Édes a kép Csengéről, olyan jót nevettem:)

Mesi!
Ha itthon elrendeződnek a dolgok, úgy néz ki, hogy mi mennénk a szülinapra teljes létszámmal. Az ottalvással meg nem tudom, hogy merjelek -e terhelni....lesz annyi dolgod így is, és mi meg 4-en tudunk csak menni, nem tudunk senkit itthon hagyni.......igaz segítenék mindenben, de kérdezd meg Kicsit, hogy szegények is lefáradtak tőlünk :roll:

Momo:)
Neked is ugyan ezt tudom írni, mint Mesinek:) Mert olyan aranyos voltál, amikor írtad, hogy hosszabítsuk meg a fentlétet 1 nappal és hogy aludjunk nálatok:)

Erzsike:)
Milyen volt a ballagás? na lesz mit mesélned, látom. zajlik az élet nálatok:)
neked is úgy írom, ha itthon rendeződnek a dolok :? és megyünk Pestre, akkor nekünk jó a kedd is, igazodunk hozzátok!:) Annyi, hogy így Gabi nem fog tudni hazavinni minket. De ahogy néztem, gyalog is max. egy jó séta a fiúkkal. Pontosabban Bencus úgy is babakocsizik:) Szóval megbeszéltük:)

Éva!
Akkor hozzátok is bekanyarodnánk valamikor, ezt majd pontosítjuk okés? Gabi is mondta, hogy így lesz a legjobb. Legalább találkozunk és a házat is megnézi:) (remélem legalább is, hogy a fiúk meg tudnak egyezni pénz, terv, meg elképzelés, meg minden terén!)

Zsuzsa!
Annyit gondolok rád minden nap! Én lassan kitépen a hajamat a fiúk miatt. Mi lesz nyárr végére? marci a héten nem ment oviba, mert már alig van ovónő, meg összevont csoport van, de már pénteken kezdte, hogy unatkozik, nem jó itthon, vigyem valová :| Péntek délben már könyörgött, hogy vigyem vissza az ovina. Úgyhogy holnap viszem is, nem tartom itthon, mert megőrülök akkor :lol: Ráadásul Bencével akkora kupit csinálnak, hogy nem tudom elmondani. És persze egyszerre lesznek éhesek, vagy amikor Bence eszik, Marci ordít, hogy töröljem ki a fenekét és hasonló.....Majd ha nagyon nem bírja az összevont csoportot, akkor újból kiveszem, de addig is menjen csak:) Ráadásul Bence megtanult a héten felmászni minden kanapéra, ágyra. De lejönni csak fejjel lefelé tud. Már háromszor esett fejre eddig......folyamatosan ott kell állnom mellette emiatt. Főzni sem tudtam három napja, mert annyira tetszik ez neki, hogy csak felmászni akar állandóan mindenhova. Ha meg alszik, akkor Marcinak van valami baja, úgyhogy már tegnap Anyósoméknál ettünk......Szóval el tudom képzelni, hogy nálatok is mi lehet. Annyiszor eszembe jutsz:)

Kicsi!
Szuperek a képek, irigy-irigy:)

Gyöngyi!
Jól olvastam, hogy ma van a bankos bulizós nap? :D És a szülinap hogy sikerült?


Most mennem kell, mert nálunk is cseresznyeszezon van....mennünk kell leszedni a cserkót anyósomék telkére. Pontosabban én csak Bencét fogom hajkurászni, Gabi fog dolgozni. Úgy kell neki, megérdemli :twisted:

Puszi

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszi a köszöntéseket, nagyon jól esett!

Viszont öszintén meg kell mondanom, ez volt életem legrémesebb szülinapja. Annyira vártam egy jóbarátom jelentkezésére, de hiába :(
Elég magam alatt vagyok, nem tudom, mikor fogok ebböl kilábalni.

NAgyon megtetszett az ötlet, hogy Titi autót vesz, gondoltam én is veszek. De már le lettem hülyézve :(
pedig egy ici-pici régi autót a spórolt pénzemböl tudnék venni. Bár ez a pénz arra volt félretéve, hogy ezt a jóbarétomat meg tudjam látogatni, de hiába. Úgyhogy most elkölthetném :(

Koda!
GYERTEK NYUGODTAN, ÉN ÖRÜLNÉK NEKI! CSAK ANNYI, HOGY TÉNYLEG 1 SZOBÁBAN (A NAPPALIBAN) KELLENE LENNETEK 4-ÖTÖKNEK. HA EZ IGY JO NEKTEK, MI SZÍVESEN LÁTUNK! ÉN BE TUDOK MENNI ZSOLTIHOZ ALUDNI :)

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Na, jó sok hülyeséget írtam,bocsi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesikém!

Én is köszöntelek születésnapod alkalmából! :wink: És hidd el,lesz ez még jobb is,ezt megigérhetem neked.Ott a két gyerek,most ki kell tartani értük és ez majd átsegít ezen az időszakon.Ja és sose érdekeljen,ha lehülyéznek! Vezess autót.Én szuper ötletnek tartom! :wink:

Koda!

Alíg várom,hogy találkozhassunk ! :wink: Nekem is magas a koleszterinem! :lol: Igen sok a hasonlóság köztünk,ugye tudod.Két kis méretű könyvelő,2 fiú gyerekkel,akiknek a hobbija a kreatívkodás,azon belül én is főként szalvétázok és varrok! :lol: És akkor még a nem ennyire boldog hasonlóságokról nem is beszélve. :oops: :lol: Miért nem laktok közelebb! :roll: :wink:

Lányok!

Megint egy fontos kérdésem volna.Hajnalban 2-szer is arra keltem,hogy 1-et pittyen a légzésfigyelő.De nem riasztott tovább,csak 1 pittyenés és utána tovább vette szépen a levegőt. :roll: Most mi van?! Vagy ez végülis belefér? Mert magától folytatta a légzést,mikor odamentem az ágyhoz épp nyújtózkodott égnek álló lábakkal.Nem épp egy apnoes gyerekre emlékeztetett.Jajj!!!! :roll:

Puszi

Eszter

Ui!

Brimo!

Istennő vagy! :lol: Már megvettem a hozzávalókat,majd beszámolok,hogy sikerült a várva várt recept!Nagyon köszönöm.Igazán jól hangzik! :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Momo!

Akkor a meggyes lepény receptje::
6 egész tojás
6 dkg vaj
20 dkg cukor
12 dkg finom morzsa
1.5 kg kimagozott meggy vagy cseresznye


A tojás fehérjét habbá verjük.
A sárgákat kikeverjük a cukor felével és a vajjal.
Amikor kemény a hab hozzáadom a maradék cukrot és még ezzel is verem egy kicsit a kikevert sárgáját és a morzsát felváltva adagolom a habba és keverem.
A kész masszát kizsírozott,lisztezett tepsibe öntöm rádobálom a gyümölcsöt és 30-35 perc alatt készre sütöm!

Mindenkinek jó étvágyat!
:lol: :lol:

brimo
 
 


Még azt szeretném mondani vagy kérdezni,hogy akkor ki jönne kedden?
Mert készülnék holnap!

Remélem jobb lesz az idő!

Eszter !!
Én azt gondolom a légzésfigyelőről,hogy már elkúszik Domi róla és ezért jelez! :cry: :cry:
Nem lehet könnyű éjszakád én is be lennék szarva! :oops: :oops:

Mesi!
Olyan jó lenne ha lenne autód és te is eljöhetnél a találkozókra!
Biztos jobban éreznéd magad! Ne hallgass senkire tégy úgy ahogy jónak látod!

Titi.
Akkor kedd??

Sziszike??

Kérek visszajelzést csajok!

Most mindenkinek jó éjszakát megyek aludni!!

brimo
 
 


Sziasztok!

Sajnos sehol se áll a fejem.. Az olvasással se tartok sehol. Babó most aludt el, én meg teljesen ko vagyok. Visszatért pár hónappal ezelőtti önmagához és senki mással nem jó neki, csak anyával. Remélem nem tart soká.
Ráadásul holnap jönnek a na folyamán vmikor gázt szerelni így a játszóra se tudunk menni :twisted: , mert persze csak annyit tudunk, h 8-18 között vmikor.

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Mesi!

NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK utolag :oops: !
Hidd el,igaz amit Eszter ir,lesz ez meg jobb is. Auto jo otlet,ha fenn tudod tartani akkor biztosan sokkal mobilisabb lennel.

Eszter!

Ha pittyeg(es nem a hordozhato) akkor valoszinu hogy nem vett levegot,de gyakran igy alszanak.Ha viszotn a hordozhato resze csipogott,akkor csak egy savon vagy valamivel,valakivel.

Koda!

Ok,akkor majd elvalik! De biztosan rendbe jottok,plane hogy azert a szavaidbol ugy veszem ki hogy kommunikaltok egymassal. :lol:
Eva tud erre a letapadasra valaszt adni,de ugy tudom hogy az o kisfiat is altattak.Mishal korulmeteleset is altatasban csinaltak,de delutan haza lehetett hozni.Es persze fajdalamas utana,lesz egypar kellemetlen napod,es szegeny Marcinak is. :cry:

Verzsike!

EZt utalaom,amikor kozlik hogy ekkortol eddig johetnek,es hiaba kertem en is mindig,hogy szukitsek mar le ,nem...nem tudjak.Gyuloltem,mert akkor meg volt love az egesz napom,meg altatni se nagyon tudtam.De remenykedjunk,hogy koran jonnek legalabb,es akkor meg ki tudtok menni.

Brimo!

Nagyon szepen koszonom a recepteket.Tegnap egy szakacskonyvbol mar csinaltam meggyes piskotat,egeszen jo lett.Csak kellene egy robotgep,az otthon van.
Keddet meg nem tudom,de majd jelentkezem.

Kit hagytam ki,nem tudom.Bocs.
Megyek aludni. Par napja annyira faj a terdem,alig birok lejonni a lepcson.
Jo ejszakat!

Kicsi!

Multkori kepeket nem is dicsertem,nagyon jok,plane Dudi nez ki jol rajtuk. :
Csak veled mindig ugy vagyok,hogy veled ugyis beszelgetunk egy jot ,majd egyszer.lol: :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Brimo
Sajnos le kell mondjam a talit. Autóm az lett de Dávid 38,4 lázzal kelt fáj a torka így megyünk a dokihoz. Betegen nem mennénk hogy ne fertőzzünk le senkit.

Sajnos most csak ennyire van időm, mert 8-tól van rendelés és készülni kell. Remélem egyszerre alszanak és akkor tudok jönni bővebben is ebéd után.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: