Új privát üzeneted érkezett!

Na köszi lányok a köszöntéseket

Nyulasz! tényleg borzasztó lehet már ez a f@si
és végül nem csináltak tenyésztést?

Timi! okoskodj csak, tényleg hasznos ha leírod az ok okozatot
és gratulálok Csajokhoz meg Magadhoz :lol: :lol:

Én meg most továbbra is romokban még nagyobban

ma gyerekeim 2 oldalról ütöttek, éjjel álmukban apát szólongatják, míg más gyerek az anyját, ha baleset van, megyek oda hogy megvigasztaljam, és R rohan engem nagy ívben kikerülve az apjához

Laura teljesen kezelhetetlen
folyton földhöz veri magát, ordít, bántja a tesót, hajánál fogva rángatja szegény Rékát, engem meg üt ha megpróbálom megvédeni Rékát

Ezt most megint annak igyekszem betudni, hogy Réka dumálgat, ő meg nem
és hogy Rékával többet foglalkozom, hogy ne csak az apja létezzen számára
de nem tudok 2 felé szakadni, és mivel állandóan hülyeséget csinál, leszidom, és ez egyre csak ront a helyzeten

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: mintha magamat olvastam volna úgy 2 hónappal ezelőttről! Nyugi, fognak még fürtökben rajtad lógni! Tapasztalatból mondom. Én annyit bőgtem amiatt, hogy csak apa létezett, most meg jó lenne néha levegőt venni. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Timi,nem írtál nagy marhaságot,ugyanezt mondta az ügyelet is :wink:
Sétával nagyon ügyes vagy,meg persze a lányok is! :D

Móni,szerintem csinálnak tenyésztést,antsz-nél van a minta.Balázsé talán mára a dokinál lesz,4 után hívom,enyém csak kedd v. szerda.Nagyon kiváncsi vagyok,ma fél5-kor megint erre ébredtem :(
Bizony Timi nemrég pont erre panaszkodott,hogy csak apa létezik.Lényeg,próbáld nem magadra venni,és nem csinálni lelkiismereti problémát belőle,tudom nehéz,de ha érezteted vele,vagy ha csakazértis erölteted ilyenkor magad,akkor csak rontasz a helyzeten.Magától szépen megoldódik,addig viszont kegyetlen tud lenni.
Laura viselkedése szerintem is féltékenység,én pont Balázzsal küzdöttem így,bár ennyire nem volt durva a helyzet,de kezelni én sem tudtam,próbáltam nagyobb figyelmet szentelni neki :roll:

Törpi,de jó,hogy Míra így rendbejött :D tényleg lehetett köze a vendégeknek az állapotához?Döbbenet :shock:

Zsófi,virnya elhúzott?

KépKép
noba
Budapest
 
 

 
 

Jó reggelt!

Nyulasz: úgy sajnálom, remélem hamar rendbe jössz! Normaflort vagy valami hasonlót szedsz?

Megyek kávézni, mert mindjárt leesek a székről. Elvetemült vadjaim nagyon korán keltek. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! Emlékszem rá, hogy ugyanezt írtad, és elmúlt ezek szerint... :D :D

Nyulasz! tényleg hihetetlen milyen ragaszkodó ez a baci vagy akármilyen fránya kórokozó
azért jó lesz ha kiderül mitől kell óvakodni a jövőben

én is remélem gyorsan rendeződnek a dolgok csajokkal, csak addig ne legyek gyogyós

Ma éjjel csak 3X keltem, még mindig csajokkal alszom én vagyok az éjszakás
úgy tűnik ha egymás ágyában alszanak akkor tudnak aludni :shock:
ez a 3. eset és mindig tök jól aludtak
kíváncsi leszek a ma estére

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi,igen,szedek.mesélj,mikor keltek?

Móni,együtt alszanak? :lol: enyémek tuti nem tudnának,de látod,másnál is jól működik :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz! nem együtt, hanem Réka Laura ágyába kívánkozott este és ott is maradt így L-nek maradt R ágya

Voltunk ma de. postán, aztán kis játszón, nagyon kis ügyesek voltak, és szó nélkül jöttek hazafelé is, pedig a nagy játszóról mindig ordítva jövünk el
de ez borzasztó, hogy itt meg semmi árnyék, szétfő az ember feje, nem is kívánkozok ide nagyon

persze mi nem gyalog mentünk, hanem babakocsit levittem a lépcső aljára, a lépcsőn egyedül lejönnek, és ott teszem be őket

Móni
KépKép
reunion
 
 


Nyulasz: Alexa 6 előtt ült a kanapén és nézegette a mesekönyvet. Eredetileg hangához ment ár K, mert sírt a cumijáért, Alexa meg nem volt az ágyában. Visszafektette, de már nem aludt vissza, fél 7-kor én keltem arra, hogy veszekednek.

Ma 23,37-ért vettem 4-es pamperst. :D Két 62 db-os van együtt csomagolva a tescoban zavaros kiírással. Árellenőrzőnél megnéztük, két vonalkód volt a csomagon, darabját 1549-re vitte. Pénztárnál 2x 2899-et vitt, mentünk vevőszolgálathoz, ott meg semmit nem vitt a pénztárgép, visszaadták a különbözetet+ egy 200 Ft-os utalványt és egy bocsánatkérő levelet. Érdemes használni az árellenőrzőt. Kár, hogy nem vettünk több csomaggal!

"Jutalmul" mire hazaértünk a vas megyei Rk-ról várt egy csekk gyorshajtás miatt. :twisted: Tv-re szánt pénzünk egy része ugrott. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, aúúúúúúúúúú, hol száguldoztatok Ti itt ezeken a ramaty utakon? :(
Alexa olvasókört tartott hajnalban???? :lol: :lol: :lol: Egymagában :lol: :lol: :oops:

Nyuszi, látod, ennyire számít nekik is a lelki állapot. Arany cicám nem bírta a konkurenciát. Már előre parázok a bölcsitől :(
Neked mi van a lelkeddel, hogy nem gyógyulsz? :wink:

Móni, nem fogok spanyol viaszt tojni, de viszonylag normálisabban működnek akkor a lányok, ha nincsenek hatalmas lecseszések Mírának, ha bántja Emmát, csak miután megvigasztaltam Emmát megfogom és elmagyarázom neki, hogy ez nem jó, mert Emmának fáj, és ő sem örülne ennek (bár a Picik és Kicsik szerint ez még nekik nem felfogható). Sebaj, próbálkozom. Próbálom poénnal elütni a dolgokat, így egy idő után Emma is rötyög, Míra meg egyre kevésbé bántja. Persze ehhez kell az ő együttműködésük is, meg nekem egy olyan lelki állapot, hogy ne törjön belőlem elő az állat és ordítsak a dühtől, hogy az én angyalkámat már megint hupálja a kis terroristám 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: nem is akkor, amikor nálatok voltunk, hanem hétfőn, amikor Kehidáról jöttünk haza. Én akartam nagyon a balatonparton hazajönni, jól meg is kaptam a magamét, hogy nem volt nekem jó az autópálya. Mondjuk vezetni meg nem én vezettem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jaj, Csajok, holnap délután apának osztálytalálkozója lesz. Családostul. Kissé para vagyok, hogy fogok bírni a két csajjal, mert hát apától azért nem várhatom el, hogy folyamatosan ránk figyeljen. Rendeltek bohócot, de az én csajaim félnek tőle. Lesz póni is, de Míra már most tiltakozik, hogy felüljön rá :( Kinn lesz a préri közepén, saját magunk által vitt eszközeinkkel szórakoztatni a gyerekeinket. Emma még csak feltalálja magát a többi gyerekkel, de mi lesz az én antiszoci Mírámmal? Azt hiszem edzőcipőben és melegítőben megyek, hogy egész estig felkészült legyek egy gibbon cipelésére :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: szerintem élvezni fogják, nyugi! Még a gibbonod is, csak idő kell, hogy oldódjon. Bízz benne egy kicsit! :wink: Én azért irigy ezért a programért! Nekünk ideális lenne a préri közepén. :lol:

Mi holnap délután K. munkatársához megyünk bográcsolni, ott Alexának lesz bébiszittere, mert az egyik srác feleségét imádja, tök jól el van vele, utána meg megyünk a molos napokra. Jól ki fogunk fáradni mindannyian. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi biztos jó lesz :lol: Míra gibbon ezt még nem is hallottam :lol: :lol:

Hát ez az Timi! ti meddig alszotok??


mennyi idő alatt érünk oda.... csak az alvásidő miatt, 1 órát kéne legalább aludniuk csajoknak
mondjuk Érdtől mennyi idő, mellékutakon átlagsebességgel, miki csomag beszerzése nélkül?
Sajnálom nagyon bosszantó lehet :twisted: :twisted:

és tényleg beszéljük meg ki mit visz

Móni
KépKép
reunion
 
 


én is itt,de majd reggel írok,lépek aludni.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi,hogy mi van a lelkemmel? :roll: :lol: asszem rendbe van :wink:
De rajtam egyenlőre semmi sem segít.Illetve nem akarom elkiabálni,de a tegnapi vacsi után már nem kellett rohannom,és ma hajnalban sem...talán...
Képzeld,nálunk meg Noémi lett most félős,ha jön hozzánk valaki,és megy apa beengedni,akkor mondogatja nem jön be,nem jön be,nono fél,nem jön be...és látom is rajta,meg jó messzire beül a padba,aztán pár perc után oldódik már.
Azért lazíts kicsit,lehet jól sikerül a délután,de ne érezzék rajtad a lányok,hogy tartasz az egésztől,mert ráju ragad,anélkül,hogy azt észrevennéd.

Timi,pelus :D ügyesek voltatok!
Cseket sajnálom,tényleg ablakon kidobott pénz,de már nincs mit tenni :(
Emlékszem én is milyen büsze voltam,mikor először merészkedtem ki velük a közértbe egyedül :D

Zsófi,hát sajna a széntablettán,meg bolus bélfertőtlenítőn kívül semmit nem adtak.Unokatesóm este azt mondta,ha hétfőig nem javul,akkor a László kórházban néz nekem egy orvost.
Bada teljesen jól,végülis ő eddig is jól volt,leszámítva a mintát,amiben vér volt.Tegnap meglett az antsz-es eredménye,NEGATÍV :D

Móni,Camponától kb 25-30 perc szép kényelmesen Timiék,legalábbis szerintem,de jobb,ha timi mondja.Meg szombaton nincs nagy forgalom.Hozom a könyvet,de léci,szólj rám még szombat reggel :oops:

Babus,hogy vagytok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Lányok,jött a MÁK-tól pénzem.Aki már gyesen van,egyben küldik a családit és a gyest?Mennyit kaptok,elvileg az ugyanannyi mindenkinek,ugye?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Lányok! Tényleg nem kell hozni semmit sem és 2-től jöhettek.

Móni: jól írja Nyulasz, olyan 30 perc a camponától kényelmesen.

Aki már járt nálunk az tudja, aki nem, annak meg szólok, hogy iszonyat kátyús az utcánk.

Nyulasz: hurrá! és hurrá! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,biztos?Még egy kis gyümölcskenyeret sem???

KépKép
noba
Budapest
 
 


[quote="noba"][ írta:nobab]Lányok,jött a MÁK-tól pénzem.Aki már gyesen van,egyben küldik a családit és a gyest?Mennyit kaptok,elvileg az ugyanannyi mindenkinek,ugye?

igen egyben nincs 80 :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,köszi.nekem 65 körül küldtek,lehet nem kaptam még egśz hónapot.Azért 40-el kevesebb lesz havonta :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: őőőőőő, ha nem teher, akkor gyümikenyér jöhet! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


oké :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


igenigen nagyon fincsi volt :lol: :lol: ( :oops: :oops: ) én is szeretnék majd vmit....lehet olyan áfonyásat :lol: mert a pogim nem jobb mint Timi fincsije :? :lol: :lol: :lol: mást meg nem tudok :oops:
megnéztük kamaraerdön a villamoskavalkádot hát Luci hozta a szokásos menjünk haza formáját...:( azért nagynehezen feloldodott de tök sok idö kellett neki :?
Apa elment dolgozni még szerencse legalább délelött itthon volt :( ma 7kor keltünk eszük ágába sincs még aludni :lol: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyuszi, de jó, végre kicsit jobb hírek!!!!
Mivel el sem tudom képzelni mi lesz ott, egy kicsit valóban izgulok, de próbálom leküzdeni, valóban nem lenne jó, ha a csajokra átragadna. Végülis nagyok, okosak már, biztos jó lesz.
Arany Nonókám :( nálunk már enyhült kicsit a dolog, annyiban, hogy már Míra is hamarabb oldódik, de a kezdeti félelem még mindig megvan. Remélem Nálatok nem fajul annyira el, mint nálunk. Most Bach cseppekkel (asszem így írják) is kezelem a kiscsajt, hátha könnyebb lesz a bölcsibe beszokás is.
Ja, és havi 77e fog jönni, csak ugye nem 1-én születtek a Bogyók, ezért kevesebb most. Ennyi caklipakli csp-tul. És egyben küldik a GYES-sel.

Timi, mint már mondtam, nálunk képlékeny, hogy mikor érkezünk, de mi ott fogunk másnapig randalírozni, így elég lesz a kicsit későbbi landolás.

Este még jövök, most rohanok, mert össze kéne pakolni, míg a csajok alszanak, hogyha kelnek csak öltözni és indulni kelljen.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!
Elveszett bárányka ismét próbál(na) bekapcsolódni. :oops:
Most anyukáméknál vagyunk már jó ideje, ezért géphez még kevesebbet jutok, mint eddig.

Nyulasz, hasmarsod van? KÉpzeld, ma reggeltől nekem is mocorog a gyomrom, és rohadt szarul vagyok.. :( Ugye nem vírus? :shock: :(

Próbálok még visszaolvasni, aztán majd jövögetek, remélem.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Móni, boldog szülinapot!!! :)

Látom, a bilizés volt a téma. Én azt hittem, ezen a nyáron már szobatiszták lesznek az enyémek. De Lettit egyáltalán nem érdekli, Ajsika mondjuk néha kéri a bilit, kétszer már bele is pisilt, legtöbbször viszont üresen állt fel róla. Most ha jön az ősz, fel kell függeszteni a kísérletezgetést, ugye?? Most rohangáltak sokat pelenka nélkül, Ajsika a fűbe kakilt egyszer, meg mindketten pisi ide meg oda, de a bilizés nem igazán alakult. :(

Ja, mindketten átestek a háromnapos lázon is, kiütés nélkül.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana, üdv, remélem Neked nem lesz olyan komoly, mint Nyuszinak.
Szobatisztaság szempontjából lehet, hogy kicsit könnyebb, hogy nyár van, de az enyémek nem kinn szoktak le, hanem idebenn. Igaz, ha baleset volt, akkor kevesebbet kellett mosnom, mint télen kellett volna, de ha nem kell már a pelus, akkor akár zima is lehet. Ha megérnek rá, észre fogod venni a jelzéseiket, avagy szólnak, mivel már nagydumásaid vannak. Enyémek is egyszerűen közölték, hogy nem pelust akarnak, hanem bugyit :shock: Én is meglepődtem, de onnantól működik a rendszer.

Babus, tényleg, nálatok ez hogy volt a kezdetek után? Ugyanis lányaim kb 4 napja szivatnak, Emma minden nap, Míra kb 2naponta bepisil. Előtte meg baleset nélkül telt az élet. Ez az a bizonyos visszaesés lehet, amivel téged is nyugtatgattalak? Bár az is tuti, hogy a legtöbbször idegenben van a baj, ahol rengeteg az új inger és elfelejtenek figyelni a kis hólyagjuk jelzéseire.

Timi, rettegj, ill. csavard fel a szőnyegeidet :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Rana köszi!
De jó hallani felőletek :D :D

Szerintem is sok dolog érettség kérdése
nálunk még az ivás ugye aventes cumisüveg 8) és ma mondom anyukámnak ...de nagyon meg kellett volna tanítani őket pohárból inni, (párszor próbálkoztam, csak nagyon kis sikerrel), itt van vége van a nyárnak és még mindig cumisüvegeznek....

erre kedves Laura barátnőnk úgy ivott ma pohárból mint a kisangyal
Réka barátnőm meg bedobja mint a felest, és nem érdekli, hogy 1 deci víz beborul a képébe, a következőt is úgy issza

és ha 2 évesen megérnek a bilire, akkor tuti télen is le fognak szokni

Móni
KépKép
reunion
 
 


Szia Rana,hiányoltalak ám! :wink: Mi sem tartunk sehol a szobatisztaságban.
Hogyhogy anyudéknál?Apa sokat dolgozik?

Ja,másfél hétig ment a hasam,most meg délután óta szorlásom van :lol: Én egy riskókot ettem,ami a bajt okozta,jövő héten lesz meg az antsz-es eredmény.Remélem te hamar túl leszel rajta!

Törpi,visszaesést sajnálom...és hogy sikerült a délután?Mesélj!!! :D

Timi,nektek?

Babus,voltatok budafokon?Mi elmentünk délután,megnéztük a tangóharmónikás Ádámot,ettünk kenyérlángost,aztán fagyiztunk még egyet,ja meg vettünk nekik csattogó szárnyú falepkét :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni,bedobja mint a felest :lol: :lol: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni, valaki a felesezésre, valaki meg a bilizésre érik meg hamar :wink:

Nyuszi, azért ez mégiscsak jobb egy fokkal :wink:

Találkozó másabb volt, mint vártam, de így sem jó. Apára egyáltalán nem lehetett számítani, max etetésnél kicsit, de csajokat úgy kellett odaimádkozni folymatosan egy-egy falatért. Illetve csak Emmát, Míra okosan, szófogadóan viselkedett. Nem parázott senkitől látványosan, sőt, még a bohócokkal is játszott kicsit, menni akart hozzájuk, Emma meg nem, így elég nehéz volt kettészakadva. Emma meg átment kezelhetetlenbe, bepisilt, a nagyokkal játszott, sokszor szem elől vesztettem, nem volt jó, kipurcantam a végére.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,sajnálom,hogy nem alakult túl jól.
Na igen,ha ketten kétfelé mennének,az nem túl jó.Mi borfesztiválon voltunk,Noémi sétálni akart,Balázs meg koncertet hallgatni...ha egyedül kellett volna megoldanom,hogy Bada nézhesse a konceretet,meg Noémit is lekössem valami mással,biztos nem sikerül.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Hát, még jó, hogy Emma önálló, és ott lehet azért hagyni úgy, hogy csak a fél szemem van rajta. De minden idegszálam megfeszült végig, most is alig élek, már feküdnék le, de tesómnak lelki segélyszolgálatot tartok chat-en. Csak azt nem értem, hogy hova tűnik ilyenkor Emmám itthoni, angyali énje :? Dacoskodó, folyamatosan ellenkező, engem totál elutasítóvá válik. Egyre többet parázok a bölcsitől is. Az utóbbi időben csupa aggodalom vagyok. Lennénk már túl ezen a beszoktatásos mizérián, bárcsak tudnám, mire számíthatok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Szegény,megint a tesód :(

Na igen,a beszoktatás...nagyon kiváncsian várom,hogy hogyan alakul,elhiszem,hogy feszült vagy...menj inkább pihenni!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Néztem az időjárást 10.-re,egyik 29 fokot ír,napsütés és zápor,és 1mm csapadék lehet,másik 25 fokot ír,és ragyogó napsütés.Szerintem egész jó kilátások :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Törpi: értem én miről beszélsz a tegnapi nappal kapcsolatban, át is érzem! A miénk is hasonlóra sikerült, azzal a különbséggel, hogy nekem voltak vállalkozó szellemű segítőim. K. 1-2 munkatársa rohangált a csajokkal.

Móni: feles :lol: :lol: :lol: Hanga is így kezdte, 1-2 hét és szépen iszik majd. Én mai napig mondom, hogy lassan-lassan, pedig régóta poharaznak. :oops:

Nyulasz: de jó! Borfesztivál jó lehetett. Na, azt a falepkét meg kell néznem! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: nem voltunk "borozni", Apa dolgozott du :( lehet most kimegyünk majd megnézni lesz vmi gyerekkoncert :lol: szerencsére maraadt ebéd tegnapról :lol: :oops: nem kell föznöm :oops:
Törpi: :( de ne izgulj alakulnak majd ök is meg a bugyishelyzet is :wink: idegenben probáld többször pisiltetni Öket, nálunk is van h nem pisilnek aztán vmi csellel kell rávenni öket (balesetet megelözvén :lol: ) pl. most a vendégségben ugribugriztak ágyikoba és mondtam h nem örülne a Niki ha bepisilnél az ágyikojába na már szaladtunk is pisilni :lol: vagy h lepisilünk vmi kavicsot tobozt akármit az nagyon bejön :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


HeloCsajok!

Törpi remélem kipihented magad! és ne aggódj előre bölcsi miatt, lehet tök máshogy alakul mint elképzelted

Csattogós lepkénk, meg slattyogó pelikán nekünk is van :lol: de még mikor utoljára próbáltuk, akkor nem tudtak vele rendeltetésszerűen játszani

Csajok ha valakinek van babakuponfüzete és nem kell belőle a liberos azt átadná nekem!!??
adom helyette a pamperst

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni,megnézem neked a liberóst,megvan-e még.

Csajok,reggel megint megcsípett egy darázs.a bal kézfejemnek nekirepült,és már szúrt is.a délelött folyamán gyönyörűen bedagadt az egész kézfejem,meg az alkarom is,borogatom ecetessel,meg fújtam rá aloe verát,meg ittam calcumuscot is,nagyon fáj,nem bírom használni.ovodás korom óta nem csípett ,meg darźs,ezen a nyáron meg már másodszor.

Babus,na,kimentetek???

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, nem igazán a Te napjaid ezek :( Tudom, mennyire tud fájni egy darázscsípés. Napokig :(

Lányoknak is van csattogós lepkéje és slattyogós pelikánja, tavaly karneválkor vettük nekik, ők szerették akkor is, és mai napig is előkerül, szívesen rohangálnak vele a lakásban.

Babus, jaj, Te nem tudom, meddig bírom cérnával, napjában tuti van egy-egy baleset. Ma éppen Míra pakolt a bugyijába, majd letolta :? hadd ne mondjam, mennyire örültem a dolognak a nappali közepén :? Tegnap ugyanott bepisilt. Teszteli a türelmemet? Mert más okát nem láttam a balesetnek, nem volt épp elmerülve bármiben is. Emma is mostanában szivat, de ezt már panaszoltam. Kezdek aggódni, mi lesz a bölcsiben, ahol minden újdonság lesz.
Bár éjszaka 1kor E megébredt, pisilni akart, majd legközelebb reggel ment wc-re. És száraz volt a pelusa. Azért tudnak néha meglepetést okozni.

Hétvégére összeszedem a pelusos kuponjainkat, aztán viszi mindenki azt, ami kell neki. Nem mintha az előző panaszáradatom arról tanúskodna, hogy nincs már rá szükségünk :?

Móni, drága vagy, de még mindig nem érzem úgy, hogy kipihentem volna a tegnapot. Pláne, mert 7kor még nyomtam egy kávét, így apát fél1-kor még ébren vártam, hiába akart leesni a fejem, a testem nem akart pihenni. A bölcsihez pedig szorítsatok, én meg remélem, hogy valóban nem kiakadva jövök majd jövő héten Hozzátok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Áááááááááááááh, megnéztem, már csak egy Pampersem van DM-ben 500ft kedvezménnyel Giant Pack. Ez esetleg valakinek? Bár Timi féle akciót senki nem fog elérni :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: drukkolok a bölcsihez, nagyon várom a beszámolót!

Nyulasz: ó, te szegény! Nagyon rád jár a rúd mostanság. Igyál még nyugodtan calcimuscot, előbb leviszi a duzzanatot, ártani meg nem árt. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok volt már valakinek ilyen hótaposója? (next) vagy ismerősének, vélemény róla?


http://www.next.co.uk/viewShot.asp?itemno=723551

Móni
KépKép
reunion
 
 


Most van a dm-ben olyan akció,
hogy a milumil 25% os kupon bármennyit lehet venni
Pelenkára meg 15% bármennyit lehet venni, és a végösszegi 15 %-ossal össze lehet vonni

Móni
KépKép
reunion
 
 


lányok,este az ügyeletre mentünk,rettenetesen bedagadt,és egyre jobban,semmit nem tudok csinálni vele,ahogy mellmagasságnál lejjebb engedném,majd szétszakad.ügyeleten közölték,hogy szépen bedagadt,ecetet felejtsem el az ödémára,antiallergén gyógyszert vegyek,calcium,és száraz hűtés.gyógyszertárban csodálkoztak,hogy semmilyen szurit nem adtak.

Zsófi :lol: :lol: :lol: B jól megmondta!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: :shock: akkor felétek is olyan az ügyelet, mint nálunk. :twisted: Mára már jobb?

Zsófi: :lol: B-nek totál igaza volt! :wink:

Móni: tök jól néz ki az a csizma. Árban milyen?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz! szegénykém soraidat olvasva, nagyon rátok jár a rúd mostanában, csak vége lesz már ennek rossz sorozatnak

Zsófi főnök! apa mostmár apa tudja hol a helye :lol: :lol:
velük akkor nehéz lesz megtanítania apának az
"anyarabszolgát"

Timi! a csizma kb 7600 ft-ra jön ki
én azért gondolkodom rajta, mert ha a decathlonost veszem kb 4000 akkor amellé még kell egy másik is (sokezer) amiben elmehet normálisabb helyekre
ez meg szerintem elég univerzális, lehet hogy még szoknyával is elmegy
én csak azt nem tudom mennyire jó egy gyerek lábának, nem csak divatcipő-e
normálisan tartja-e a gyerek lábát

Móni
KépKép
reunion
 
 


haho Csajok, betaknyolodtunk :( :evil: Lalu vagy ezerszer kelt és sirt de azt hittük a pocija mert sokat vacsizott :? de reggelre már mind2 egyértelmüen taknyol :cry:
Zsófi: nekünk egybe overál volt sajnos keveset hordtuk de én szerettem könnyü volt feladni :lol: másikrol nem tudok nyilatkozni mi polárbélelt gatyo vastag szörmok kabiban voltunk szerencsére az még jo igy csak overált kell venni de idén már tuti 2 részest veszek :lol:
és nagyon ügyi vagy :wink:
Nyuszi: jobbulást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ZSófi! gratulálok!
én minimum 5 kilót híztam a nyáron :twisted: :twisted:

én overallból 2 részest veszek csajoknak

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus sajnálom fránya takony, de szombatra gyógyultnak nyilvánítalak benneteket :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?