Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajnos holnap nem tudok menni fagyis talira. Nincs aki vigyázzon a fiúkra. Mindenki aki megy egyen helyettem is azokból a fantasztikus fagyikelyhekből.

Sziszike
Hú ez a kocsivásárlás gyorsan ment. Ügyesek vagytok!

Titi
Jól tetted, hogy végre kiadtad magadból az összes sérelmet apósodékkal szemben.Te kicsit megkönnyebbültél, és most legalább ők is tudják mi nem tetszik neked, persze nem biztos, hogy változtatni fognak rajta.
Neked néztek autót? Milyet szeretnél?

Momo
Na akkor kezdheted előröl az őrületet. Ugyanazokkal az emberekkel fogsz dolgoztatni akikkel most vagy váltasz?
Más házat tervezel vagy hasonlót mint ez?
Mishal hogy van lázas még, vagy már elmúlt?

Verzsike
Sajnos itt nem nagyon van lehetőségem úszással foglalkozni. Egyrészt a főállásommal napközben összeegyeztethetelen, másrész a nagy nevű úszóiskolákkal nem tudom felvenni a versenyt.
Elkezdeni hamar lehet ezért van a babaúszás, de abból ti már éppen kicsúsztatok, mert ott a merülésen van a hangsúly addig amíg megvan a búvárreflex, ez kb fél év. Körbe kell nézni mert van ahol vállalják egészen kicsi gyerekek úszás tanítását is. Az igazi oktatás 5-6 éves gyerekeknél elterjedt mindenhol. Ilyenkor már érti azt amit kérnek tőle és nem csak a látottakat próbálja leutánnozni, meg ugye képes fél-1 órát kitartóan erre koncentrálni.

Anubias
Nem megkergült a pici fiad, csak mérges, hogy kinéz magának valami érdekeset és nem jut el hozzá így neked üvölt. Meglátod ha elkezd nem csak forogni hanem kúszni akkor nem lesz ennyire nyafi.
Bálintkával jobb már a helyzet vagy harc van még mindig?

Koda
Sikerült beszerezni az ajándékokat Marcinak?
Most ragadom meg az alkalmat hogy Boldog Születésnapot Kívánjunk ! Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Végre, hogy most nem felejtettem el valamit!!! :)

Koda, nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok Marcinak!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Írtam Kicsinek sms-t, Ő is jönne fagyizni, de egyenlőre úgy tűnik csak ketten lennénk :( .

Később még jövök Puszi
verzsike
 
 

 
 

Erzsike!
Én is ott leszek! :lol:

Később még jövök! (Remélem :wink: )

Éva

Kép
balimama
 
 


Koda!

Marcinak nagyon boldog ,ajandekokban gazdag :lol: szulinapot kivanunk!

Bufo!

Nem,mar nem lazas ,gondolom akkor az oltas miatt volt.
Nem tudom kivel epittetnek,de az biztos hogy nem adom ki senkinek kompletten,max. szerkezetkeszig,es utana en inteznem.Elore felek,de megprobalom jobban megtervezni,megszervezni.
Haz masfele kell hogy legyen mert itt csak 15%ot lehet beepiteni,plusz eleg alancsony parkanymagassag,igy nem lesz konnyu+meg lejt is a telek.
Kicsit regebbi stilusut szeretnek(olyan kuria jellegut),de lehet,hogy a beepithetoseg miatt megis modern lesz belole.Ki tudja.De elobb el kell adni a hazikonkat,a szivem faj. :cry: kellene nyitni egy epitkezos topikot,bar Kicsi mar kiesett belole,maradtal te Eva! :lol:

Joccakat nektek!
momo35
 
 


Koda!

Marcinak nagyon boldog ,ajandekokban gazdag :lol: szulinapot kivanunk!

Bufo!

Nem,mar nem lazas ,gondolom akkor az oltas miatt volt.
Nem tudom kivel epittetnek,de az biztos hogy nem adom ki senkinek kompletten,max. szerkezetkeszig,es utana en inteznem.Elore felek,de megprobalom jobban megtervezni,megszervezni.
Haz masfele kell hogy legyen mert itt csak 15%ot lehet beepiteni,plusz eleg alancsony parkanymagassag,igy nem lesz konnyu+meg lejt is a telek.
Kicsit regebbi stilusut szeretnek(olyan kuria jellegut),de lehet,hogy a beepithetoseg miatt megis modern lesz belole.Ki tudja.De elobb el kell adni a hazikonkat,a szivem faj. :cry: kellene nyitni egy epitkezos topikot,bar Kicsi mar kiesett belole,maradtal te Eva! :lol:

Joccakat nektek!
momo35
 
 


Sziasztok lányok!

El sem hiszem, hogy megint itt vagyok! :)

Kicsibébike már alszik, hamar elaludt megint, énekeltem neki. De olyan kis rafinált, ha azt hiszi kimentem, akkor el kezd sírni, úgy rohanok vissza hozzá.
Ahogy letettem a kiságyba, nézett, hogy ott vagyok-e. Aztán odébb mentem, elpakoltam a szopi utáni romokat, és mire visszamentem, láttam, hogy majdnem sírt, a szája már lekonyult. De ahogy meglátott, úgy mosolygott. Istenem, kezdődik a ragaszkodás a mamihoz? Ez olyan édes érzés!!!

Erzsike, nem, nincs új babakocsim, a Sziszikéékre írtam, hogy szuper!

Momo, hallod, Te aztán bevállalós vagy! Valamiért viszont úgy érzem, ezt az építkezést valahol élvezed, nem? Olyan szépen megtervezted ezt a házat is, csodaszép otthon lett belőle, biztos vagyok benne, hogy az új is meseszép lesz.
A panorámáért pedig máris irigyellek!

Sajnos tényleg nem megy a holnapi fagyizás, ugyanis megyek autót nézni.
A helyzet az, hogy amit Sziszike szerzett, és holnap mentem volna megnézni, azt menetközben eladták. Ilyet még nem is hallottam, meg lett beszélve, hogy holnap megyünk, erre szó nélkül túladtak rajta. Olyan dühítő!
De ajánlott Sziszike egy másikat, és azt is holnap nézzük meg.
Marutikat nézünk amúgy, már régesrég is ilyet szerettem volna, csak ugye nem volt rá anyagi háttér.
Ez keveset fogyaszt, igaz, hogy öregek, és nincs bennük klíma, de addig amíg itthon vagyok, erre a 2-3 évre tökéletesen megtenné egy ilyen kisautó. Kevés lenne a fogyasztása és a kötelezője is.

Úgyhogy most nagy autónézelődésben vagyunk, Sziszike irtó sokat segít benne, és nagyon-nagyon remélem, hogy nemsokára autótulajdonos leszek, aztán mi is könnyebben fogunk mozdulni Alexával! :)

Megyek, még vacsizom, aztán alszok, mivel az éjszaka még mindig forgalmas.
Továbbra sincs lelkierőm enni nem adni neki éjszaka. :(

KépKép
titi_27
 
 


Momo, más miatt is nagyon irigyellek!
A második ház biztos még szuperebb lesz, biztos ismered... az elsőt az ellenségének építi az ember, a másodikat már a barátjának... :)
Szóval még ha akad is olyan, amit másképp kellett volna csinálnod(bár nem hinném, hisz tökéletes lett a házatok), akkor most biztos úgy fogod tenni, hogy az tökéletes lesz.

Én például tudom, hogy legközelebb másképp tetetném le a padlót, stb. Ilyenekre gondolok.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de csak azért, mert egyedül voltam a csajokkal a héten. Apa hétfőn elutazott Hollandiába, és tegnap este ért haza. Mi meg a csajokkal itthon szorgoskodtunk. Virágokat ültettünk, meg jó sokat főztünk apának.

Akartam én ma jönni, de ma meg a dokihoz rohanhattam. Jó kis sztori!!!!

Szóval tegnap a Sára megkapta a 18 hónapos oltását, amitől eleve féltem, mert ezt kapták 2 hónaposan is, és nekem akkor is belázasodtak. Így mikor hazaértünk rögtön adtam neki szirupot, és el is aludt. Aztán ahogy felkelt, nagyon jókedvű volt, még borogattam is kicsit a lábát. Este már nem adtam neki szirupot, de éjfélkor felkellt, lázas volt. Szerencsére megitta a szirupot, és nagy nehezen elaludt.
Viszont másnap reggel mikor felkellt, annyira csúnya volt az oltás helye, mint egy nagy darázscsípés. Felhívtam a védőnött aki azonnal kirohant megnézni. Mondta, hogy lehethogy tályogos (nem tudom milyen j :oops: ) lesz, és akkor lehet majd felvágják neki.
Aztán eszembe jutott, hogy még kedden kis kiütések lettek a Sára hátán. Gondoltam azt is megmutatom, ha már itt van a védőnö, de szerintem melegkiütések, vagy az eper. Na a védőnö is azt mondta, hogy talán valami alergiás reakció, de feltétlenül vigyem el még ma a dokihoz, mert biztos hallottam a hétvégi esetről. Arról a szegény kisfiúról akit haza küldtek a Heim Pál kórházból bolha kiütés gyanujával. Jól megijesztett, így rohantunk a dokihoz.
A kis drágám lába azóta is jó piros, pedig már kenegetem, és borogattam is. Sőt még estére is lázas volt, de a doki megnyugtatott. Igaz nem nagyon, mert azt mondta ilyen oltás utánna pirosodást, mint a Sárának van még nem látott.

Most már békésen alszik, és remélem holnapra már nem lesz lázas. Amúgy nagyon jó kedvű, még fodrásznál is voltun ma, és levágattam a haját. Annyira édes lett!!!!Kis kerek pofikám!

Ezért nem tudtam jönni, de holnap megyek, ha nem lesz semmi gond.
Kik Jönnek még?
Éva annyira örülök, hogy tudsz jönni. Amúgy is akartam tőled kérdezni egy elég személyes dolgot. Bízom benne, hogy eljutok :lol:

Erzsike!
Köszi, hogy gondoltál rám. Pont akkor jött az sms-ed, amikor végre elaludt a Rezi, és mentem ki a szobából, hogy a géphez üljek.


Zsuzsa!
Biztos írtad már, de mikor is mentek szüleidhez? Jó ötlet ez az úszás okatatás. A Rezi is elkezdte szeptemberben, de beteg lett,ígycsak 1 hónapot jár, pedig jól ment neki. Hozzánk is jöhetnél egy kis oktatásra. Mekkora medence kell hozzá? Ha gondolod megszervezem?
Fiaid már tudnak úszni, vagy most akarod Dávidot is megtanítani?

Momo!
Hát nem vagy semmi? Még egy építkezés!!!
Habár ha belegondolok, én is beleágnék egy másik ház építésébe, mert lenne amin változtatnék. Már mondtam is apának,de ő hallani se akar róla. Azt mondja, hogy majd 10 év múlva úgy is emigrálunk Ausztráliába, és akkor majd lesz ott új házunk. Na én meg erről nem akarok hallani.


Timi!
Jaj, olvastam szomorú, és dühös soraidat. Nem hiszem el, hogy ilynek ezek a férfiak. AZóta sem hívott? Gondolom máskor mindennap felhív. Mikor jön haza megint, mert így telefonon keresztül ezt nem lehet megbeszélni.

Koda!
Nagyon nagyonn color=darkblue]Bolgog születésnapot nagy fiadnak!![/color]Sikerül minden beszerezni a listárol? Milyen tortát kapott? Gondolom a fiúknál más a kedvenc, nem a hercegnő, meg a Hello Kitty?

Eszter!
Jösz a talira? Lehet már írtad, csak elsiklottam felette.

Titi!
Biztos nem tudsz jönni? Bemegyek érted ha meggondolnád magad.
Alexa is anyával alvós lesz :lol: . A Sára is csak velem hajlandó elaludni, pedig a Rezi ilyenkor már apával is elaludt. Nálunk fordítva van ő simogatja az én kezemet :lol: .

SZiszike!
Nagyon édesek a gyerekek képeken.
Gratula az új autóhoz. Majd tegyél fel képeket.

Na rohanok, de azért holnap jövök a tali előtt még
Puszi:Gyöngyi

Bocsi, az elütésekért,de már nem olvasom vissza.

Kép

Kép
oné
 
 


Jaj ezt muszáj vagyok kijavítani!!

Koda!

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NAGY FIADNAK!!!

A többi hibáért is bocsi, de ez nagyon szúrta a szemem (ahogy Koda is szokta írni)

Kép

Kép
oné
 
 


Jó reggelt lányok!

Húúú, ramaty éjszakám volt, szinte óránként keltem vele, de szerintem nem is szinte, hanem valóban minden órában felkelt.
Aztán már 6-kor végleg. Eddig legalább 7-ig aludt, de most néhány napja már korábban kel.
Irtóra fáj a fejem ettől. Ma jó volna aludni vele napközben, de bevásárolni kellene mennem, mindenképp nekem, mert Dani ugyebár nem egy spórolós.

Estére bejelentkeztek anyósomék, elég cinikusan, mert hogy Dani kérjen tőlem időpontot címszóval... mintha fodrászhoz mennének vagy hasonló, szerintem az ember oda kér időpontot... velem max egyeztetni kellene, de hát mondhat az ember bármit, úgy látom, mindig ki fogják forgatni a szavaim. Kutyából nem lesz szalonna, szóval csodát már nem várhatok, látom.
Szóval este 6-ra mondtam, hogy jöjjenek, akkor már azért általában nem alszunk. Max nyűgösebb a kisasszony, de napközben meg honnan tudnám, mikor nem alszik? Előtte való nap nem tudok olyan pillanatot mondani, amikor tutira fenn van a kis csaj. És persze nem ma egyeztetünk, mondjuk előtte, hogy jöhetnek-e, hanem előre mondjak időpontot, szóval a helyzet változatlan, honnan a fenéből tudnám előző nap, hogy mikor fog aludni Alexa másnap? Ááá, eldurran az agyam, úgy fel tudom hergelni magam.
Már csak azon röhögnék, ha pont akkor aludna. Mindegy, akkor majd áttelefonálok, hogy még alszik... mondjuk abból meg irtó nagy balhé volna.

Na, ennyit hosszú eszmefuttatásomról. Úgy fel tudom hergelni magam.

Ma jött volna a festőnk csinálni Alexa szobáját, de lemondta, csak hétfőn kezd. Bízom benne, hogy szép lesz, a bordűrt már megvettem hozzá.

Fagyizni tutira nem megyek lányok, bár irtóra szeretnék!!! Éva, veled is nagyon jó volna találkozni. De délután megyek kocsit nézni, vagyis valószínűleg, mert a pasas 9-10 körül hív, hogy mikor is az akkor.
De mivel jönnek anyósék is, és előtte le kell zavarnom az etetést is, nehogy szó érje a ház elejét (most már mindenbe belekötnek), így nem merek én már délután sehová se indulni.

De Timiékhez igyekszünk menni ha lesz tali.

Gyöngyikém, de drága vagy, hogy bejönnél értem. Jó volna ám menni, remélem, hamarosan megint találkozunk!
Jól megijesztettél ezzel a kiütéssel, bizony én is megbotránkoztam a múlt héten történteken. Így legyen nyugodt az ember.
És hogy aludtatok? Nyugodtabb éjszakád volt? Nem lázas már Sárus?
A férjed mit csinál kint Hollandiában?
És mi ez az ausztráliai emigráció? Ezt komolyan gondolja a férjed? De hogy jut ez az eszébe?

Most futok, a lányom már a szoba másik végében jár.

Mindenkinek szép napot a borús idő ellenére is!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönjük a köszöntést:)
Ssak kis ünneplés volt, mert az utolsó pillanatban dőlt el, hogy pénteken köszöntjük. (hétvégén dolgoznak a nagyszülők...). Így csak a nagyszülők jöttek, a tesóm és a sógorom máskor. Ajándéklistáról majd' mindent megkapott:) Roller, legó, kisvakond, Thomas a mozdony könyvben, pólóban, Ben 10 óra, ruha (ez egy rajzfilmes kedvenc...)....és még majd a nagybácsik is köszöntik később:)
Az oviban is ünnepeltek, így Marcinak 3 tortája is volt tegnap. Anyósom is hozott egyet.

A csütörtöki kisándulás it szuper volt, az idő isteni volt, meleg, sütött a nap. A Bükkben voltunk Fónagyságon. Ez egy erdei tisztás, ahol van egy erdei iskola. Itt volt a bográcsozás, illetve volt egy 2,5 órás séta az erdei tanösvényen. Egy edrész vitte végig a csapapot az úton. Én ezen nem voltam, inkább ott maradtam 3 apukával és 1 anyukával főzni. Nagyon jól szórakoztunk közben, annyit röhögtünk. Már az elején elkövettem egy kis bakit 8) A kajába szánt paradicsom nagyrészét meghámoztam, gyönyörűen felkockáztam és azzal a mozdulattal kiborítottam a szemetesbe. Az egyik apuka pont itta a sörét...amikor meglátta, majd' megfulladt a röhögéstől, kiköpte a sörét. Na utána egész nap ezzel szívattak.......mondták, hogy jó-jó ez a paprikáskrumpli, de egy kis paradicsom még kéne bele :lol: Nem tudom miért öntöttem a szemetesbe, biztos az volt a baj, hogy előtte a krumplinak a héját oda dobáltam és a kezembe maradt a mozdulat:)
Hazafelé még megálltunk a varbói tó mellett, ahol felfújak nekik egy csúszdás ugrávórárat. Na itt volt még nagy tombolás:) Ezt ajándékba kapták a gyerekek, mert amikor az oviba ment ez a vállalkozó, beletolatott az ovi kapujába, amit most rakott fel az egyik apuka. Az ugrálóváras manuszka ezzel csinált pár tízezres kárt. Így bartelezték le az ügyet.....teszek fel képeket alulra a kirándulásról is.

Zsuzsa!
Hogy mi a kedvenc? Hát főleg az, ami a minimaxon és a jetixen megy rajzfilm. Így a Thomas, a Ben 10, Sam a tűzoltó, Superman:)

Gyöngyi!
Nem csodálom, hogy megijedtél! Hogy alakult az éjszakátok? Szebb lett már az oltás helye? Úgy látom, mindenkinél problémásabb ez a 18 hónapos oltás. Mi csütörtökön kapjuk a 15 hónaposat. Ez simán ment?
Marci tortája most csak sima túrótorta volt, eperrel a tetején. Most nem tetettünk rá semmit.

Titi!
Képzeld, amiket hoztál Bencusnak nemrég rövid rucikat ajándékba, tökéletesek rá:) Olyan édes benne és egyáltalán nem nagy rá!
Anyósodékhoz sok szerencsét délutánra....úgy látom ezen a fronton minden változatlan.....és nem is nagyon fog változni :?

Brimo!
Hogy vagy! Történt azóta valami?

Momo!
Remélem nálatok sem jött vissza a láz! Ugye jól van a kicsi fiad?

Erzsike!
nekünk akár a hétfői nap is jó, amikor felérünk. 12-2 között érünk a szállásra, utána mi igazodunk babó napirendjéhez. Bene bárhol tud enni és aludni, ilyen szempontból mi mobilask vagyunk:) De ha a kedd jobb, akkor majd akkorra tesszük a talit:) Mi iagazodunk hozzátok!

Mindjárt rakok fel képeket

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szülinapi képek.

Kép

Kép

Apukámmal rollert szerelnek:
Kép

Bencus is kapott egy homokozót:)
Kép

pici torta:
Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Fónagysági kirándulás:

Ilyen helyen voltunk:

Kép

Kép

fagyit is kaptak, az egyik apuka hozta hűtőtáskába:)
Kép

Kép

Gabival:)
Kép

Kép

Kép

Kép

Főzés:)
Kép

Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok.

Vidéken vagyok de mennék fagyizni!
Ide irom a számom valaki hivjon fel,hogy mikor hol??

06-30-68-68-886

Puszi

brimo
 
 


Sziasztok!
HArmathné névre foglaltam asztalt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Koda nagyon boldog születésnapot Marcinak!!!!

Kocsiról igyekszem képeket feltenni, most csak pár percem van, de, ha elaludtak jövök bővebben is.

Talira ma misem mennénk ma az autót takarítom, gyomozok és gyerekkel játszom, takarítás bent , hajtogatás..stb.
Holnapi nap akár Szigetre is megyünk, meglátjuk.

Majd, írok még.

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Juci: de jó!!!! Mesélj, hogy éreztétek magatokat?!!!

Koda: nagyon tetszenek a képek, a közöseken annyira látszódik a harmónia.:)

Titi: finomat fogalmaztál, sztem pofátlan, gerinctelen dolog volt. Amit még nem mondtál, hogy nem volt benne annyi, hogy felhívjon csak egy üzenet nekem....meg, hogy holnap estig nem lesz elérhető, nehogy kiosszam, de nem jött be neki, annyira nagyot csalódtam benne, sztem, aki ezt, így intézi, másbanis olyan.

DRukkolok, hogy teis hamar találj autót és természetesen számíthatsz rám.

Szép estét mindenkinek, később talán még jövök.

Talli milyen volt??? képeket kérünk!!!!!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Koda
Nagyon tetszenek a képek!:)
Szép helyen jártatok és a hangulat is szuper a látottak alapján.

Titi
Hát nem csodálkozom az apósékon. Gondoltam, hogy tartogatnak valamit. Nem könnyű ez így. Egyébként ha nálatok vannak milyen a hangulat, feszült vagy jól el lehet lenni velük ilyenkor?
Na mi van az autóval tetszett?

Kicsi
Húnagyon hamar bejelentkeztél! Ügyes vagy! Várjuk a képeket meg az élményeket!

Sziszike
Sikerült kocsit takarítani? Itt esett az eső sőt délután jó nagy.

Mi egész nap a lakásba vagyunk zárva a rossz idő miatt. Most éppen lufival vergődnek így van lehetőségem írni egy kicsit.
Folyamatosan le kell kötni őket, hogy ne rendetlenkedjenek és nyaggasság egymást.

Kíváncsi vagyok hogy sikerült a tali biztosan jól kidumálták magukat a lányok. Remélem jönnek és beszámolnak mindenről.

Na ennyi volt eddig tarott a lufi mennem kell.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Jó volt a tali nagyon jól éreztem magam!
Remélem a jövő héten el tudtok jönni hozzánk!Ki találhatnátok már egy napot!

Koda!
A férjem azóta sem jelentkezik nem tudom mi van vele.Gondolom megsértődött és várja,hogy nyalizzak neki de persze a levélről azóta sem mondott semmit.
Gondolom jön haza hétfő este de azon sem csodálkoznék ha nem!
Nem is érdekel mert tudom,hogy van valakije!

Majd kiderül hétfőn,hogy mi van!

Mennem kell még pakolok kicsit.
Jó éjszakát mindenkinek!

Ja a Tali!

Olyan jó tudni,hogy Csenge ugyan olyan dolgokat csinál mint más gyerekek!Egy csomó dologban meg nyugodtam amiről beszéltünk!
Látom mindenhol ugyanazok a problémák vannak! :? :?

brimo
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali, legalábbis én nagyon jól éreztem magam. Annyira más, hogy tudunk beszélgetni, főleg mostanában, hogy egy csomó dolgot nem írunk le a nyilvánosság miatt. Képek nincsenek, mert senki nem csinált, szerintem gép de volt nálunk.

Momo! Tényleg gáz lenne a folytonos kocsikázás, de azért pihenj most egy kicsit, mielőtt belevágsz! Vagy már meg is hírdetted a mostanit?

Zsuzsa! Köszi szépen az úszós infot. Jó nehéz lehet a fiúkkal, hogy be vannak zárva, Babó még pici, de már neki is hiányzik, ha nem megyünk hintázni.

Koda! Látom szupi ajándékot kapott Marci. Ma is volt még köszöntés?
Az ovis kirándulás nagyon jó lehetett, főleg, hogy még extrát is kaptak a gyerekek. Nagyon szép helyen jártatok a képek alpján. Minden szülő ment, vagy csak aki akart?
Azért gondoltam kedd du-ra a talit, mert ha Gabi úgy is megy koncertre, akkor ti meg ott maradhatnátok nálunk legalább vacsira.

Titi! Sikerült kocsit találnotok? Remélem igen, és nem hiába volt, hogy nem jöttél a talira.
Hogy sikerült a látogatás? Reméelm nem volt semmi gond.

Kicsi! Kár, hogy nem értetek haza, pedig nagyon vártunk, meg hívtunk is egy párszor. Jó volt a nyaralás?

Gyöngyi! Örültek a lányok a ruháknak?

Mára ennyi tellett tőlem, már leragad a szemem, csak mindenképpen szerettem volna írni, mielőtt elmegyünk. Holnap 1 körül indulunk, délelőtt Zsolti még olgozik, én meg próbálom összepakolni ami még elmaradt. De tuti itthon hagyok pár dolgot.
Mindenkinek jó hetet! Szerintem nem tudok hétközben netezni, úgyhogy pénteken jövök!

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Akkor legyen a szerda!!

Kérem jelezzétek,hogy kinek jó!!
Vagy mondjátok ti mikor lenne jó!

Jó éjszakát nektek! :) :) :)

brimo
 
 


Sziasztok!

Nekem a szerda akár jó is lehet, Timi, elküldenéd a címet és, hogy hányra menjünk?

Tegnap eladtam pár dolgot, már nem akarom őrízgetni a sok játékot, persze mindezt este, párom meg morci volt miért jönnek még hozzánk ilyenkor, de annyi volt most a kiadás, hogy nem engedhetem meg magunknak, hogy kihagyjam.

Tegnap szülőknél voltunk, párom persze mindenhol segített, olyan büszke vagyok rá, mert anyunak megcsinálta a sütőjét, olyan ügyes!

Tegnap óta az én nevemen van az autó, de jó!!!!

Most mennem kell, mert a gyerekek várnak, később még írok.

Sziszike.

U.I.: Legyen szép hete mindenkinek!!!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom most megint mindenki várja, hogy írjon valaki! :lol: :lol: :lol:

A tali fantasztikusan jól sikerült, bár azt hiszem ilyenkor annyira ki vagyunk éhezve egy jó beszélgetésre, hogy mindenki egyszerre beszél! :lol: Csak Domi szopizott csendben!
Hát rövid volt! Én még annyi mindent akartam mondani!
Többet nem is eszem ilyenkor mert csak gátol a beszédben! :lol: :oops:
Akik pedig nem voltak nagyon-nagyon hiányoztak! :cry:
Nálunk óriási vihar volt tegnap! Markolóval szedték az iszapot a házunk előtt délelőtt!
Mi meg fél éjszaka lapátoltuk a pincéből a vizet! Hát igen vannak dolgok, amiket meg kell oldani, pl. a vízelvezetés. Bár ilyen eső szerintem 10 évenként egyszer van.

Most elviszem Balázst aludni és, ha én is el nem alszom, akkor jövök vissza! Úgy szeretnék már mindenkinek írni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hát igen, egész délelőtt írtam ezt a nyúlfaroknyi hozzászólást!
Juci megelőzött! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Juci!
Elküldenéd priviben hol rendeltétek Dudi tortáját?
Köszi,

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

A talit nem tudom megoldani, mert nincs autóm, így részünkről mindegy hogy kedd vagy szerda. Tömegközlekedve innen tőlünk meg botzasztóan messze van.
Jó szórakozást és csináljatok sok képet!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem mindenki el tud jönni!

Bufo!
Az őrsig nem tudnál eljönni valahogy?Oda elmennék értetek!!
Gyerek ülésem is van a kocsiban!

Éva remélem te is jössz!

Most mennem kell de jó lenne ha valaki értesítene mikor jöttök bár este még benézek!
Azt szeretném mondani,hogy nálunk a teraszon nagyon meleg van36-38fok ha akartok hozzatok fürdő rucit!
Gyerekeknek van medence árnyékolóval!!

Most mennem kell mindenképp jövök este!!

Szép napot mindenkinek!!

brimo
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek, alszik a kicsi lányom, és ma először! Reggel fél 9-ig aludt, azóta fenn volt! Próbáltam ledőlni vele, de sajnos nem megy az alvás, itt van a festő, igaz nagyon halkan dolgozik, de egyszerűen nem bírok aludni. Jó volna addig hasznosítani magam. Meg én hülye megittam egy csésze tejes kávét.

Tegnap Danival úgy döntöttünk, hogy bekeményítünk egy picit, mivel napok óta megint nagyon ramaty éjszakáim voltak, óránként fenn voltam Alexával. Szóval éjszaka nem kapott rögtön cicit, így voltak nagy nyöszörgések, kis sírások, de egyelőre nem volt olyan vészes. Sikerült úgy kihúzni, hogy először csak éjfélkor kapott cicit, majd 4-kor, és reggel 6-kor vettem magunk közé, és utána még aludt ilyen sokáig. Egyszerűen el sem hiszem!!! Így éjszaka tulajdonképpen csak kétszer és reggel szoptattam, ilyen nem tudom, mióta nem volt. Azt hittem, sokkal hangosabb éjszakánk lesz, de nem, visszaaludt, ahogy megtalálta az ujjacskáját. 1x kapott teát, ½ 3-kor, ami után nehezebben, de mégis visszaaludt egyedül.
Szóval most az a tematikánk, hogy így igyekszem szoptatni, 12-kor és 3-4-kor. Közötte pedig simogatás, nyugtatgatás. Aztán később majd megpróbáljuk a 12-est is kihagyni, de az még odébb van. Biztosan lesznek nehezebb éjszakák, amikor lesz nagy sírás, de ha csak ennyi volna, mint ma, akkor már nagyon boldog volnék.
Nagyon bízom benne, hogy idővel majd leszokik a nyösziről is, vagy rögtön megtalálja a cumikáját, és nem kell visszaszokni a cicire. Imádkozom, hogy a ma este is ilyen jól alakuljon, és továbbra is ilyen „kemény” anyuka maradjak.

Most futok, csak el akartam újságolni!!!

Este még igyekszem jönni a Barátok Közt alatt, feltéve, ha megint sikerült időben elaltatni a kisasszonyt.

Puszilunk mindenkit!!!

KépKép
titi_27
 
 



Koda!

Nagyon késve,de én is Boldog Szülinapot kívánok a te nagy fiadnak! :wink:

Brimo!

Én mennék!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Timikém!
Nekem sajnos nem jó ez a hét! :cry: :cry: :cry:
Bár most annyira gyorsan zajlanak az események, hogy még azt sem tudom 2 hét múlva éppen hol lakunk. 8)
Még jó, hogy ez az utólsó hét az iskolában!!!!! :lol:
Végre itthon lesznek a gyerekeim! :lol:
Viszont megnéztem a vonatot: tőlünk 2 és fél óra átszállással Rákoskert! :cry:
Valamit megbeszélünk, mert Eszterhez is készülök!!!

KOda!
Hú, de klassz lehetett a kirándulás!!!!
Különben meg halkan megjegyzem, hogy nagyon jól nézel ki!

Titikém!
Látod, hogy nem árt Alexának, ha nem ugrálsz fel hozzá egész éjjel! Remélem már csak jobb lesz!

Gyöngyi!
Sára lába rendbe jött már?

Na így részletekben, ma még mindenki sorra kerül! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Óóó, Brimo, én nagyon mennék, de sajnos ez a hét nekem nem jó.
A festő itt van egész héten, sajnos nem igazán tudok elmozdulni így. :( Pedig annyira jó volna!!!

Tulajdonképpen kik mennek? De irigykedem rátok, hogy találkoztok! Drukkolok, hogy ne essen az eső, mert ma elég ramaty időnk volt.

Évikém, ez szörnyen hangzik. Így beáztatok? És hogy hol laktok 2 hét múlva… ez mit jelent?
Csak nem akartok rögtön tovább költözni? Tényleg, hogy álltok a tervezéssel? Felhívtátok Gábort? (Koda Gabiját)

Timikém, olyan jók a képek!!! Annyira szépek! Ezeket mind ti csináltátok? Hihetetlen, Marci mekkorát nőtt! Olyan nagy már! Csodaszép helyen voltatok, irigykedem!!! Imádom az erdőt, de itt aztán ritkán van lehetőségem, sőt soha, menni. Ez a paradicsom kidobós sztori nagyon aranyos! Gondolom, milyen jót derültetek rajta egész nap.
Annyira örülök, hogy tudod hasznosítani a ruhákat Bencusnak.

Autóm egyelőre még mindig nincs, és szerintem egy darabig nem is lesz. A Maruti, amit megnéztünk nem volt az igazi, így most tovább keresgélek.
Kicsit fentebb vittük az összeghatárt, 300 a max, így telne jobbra is. Most a Daewoo Tico-kat nézegetem, ami ugyanannyit fogyasztana mint a Maruti, viszont ennyiért jobbakat és jóval fiatalabbakat kaphatnék.
Remélem, hamarosan sikerrel járok.

Kíváncsi vagyok, milyen lesz a mai esténk, már most rettegek tőle. A kisasszony most próbál meg aludni, remélem, hamarosan elalszik.
Ugyanis – régen volt ilyen – este 6-kor aludt még egy kicsit, muszáj voltam felkelteni. Délben 1,5 órát aludt, ennyi volt a mai alvása, elhiszem, hogy estére olyan álmos lett, hogy séta közben bealudt.

Hát, lányok, majd’ bepisiltem most a lányomon… én lüke, odaadtam neki a cumiját, beletettem a szájába, hátha elalszik vele. Gondolhattam volna, hogy játszani kezd vele, mivel napközben azzal játszani szokott. Mikor bementem hozzá, a kisasszony ott térdelt – négykézláb állt – a kiságyban, szájában a cumival és vigyorgott. Szóval még nem alszik…

Megyek, énekelek neki még egy kicsit...

KépKép
titi_27
 
 


Lányos anyukák segítsetek egy picit legyetek szívesek!!!

Hogy van a füllyukasztás a kisasszonyoknál? Tényleg csak 6 hónapos korig lukasztanak, utána már csak lőnek?

KépKép
titi_27
 
 


Még gyorsan felteszek én is néhány képet, olyan rég hoztam...

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jövök, de nem vagyok teljesen magamnál... Nagyon be vagyok sokallva, rossz, hogy be vagyok zárva, várom már nagyon hogy minden a régi legyen...
Még 1-2 hét... Aztán itt leszek és mesélek sokat, mert már nagyon hiányoztok.
És utána a talikban is benne vagyok. Még metróval is elmegyek Vivivel és Livivel bárhova :)

Nekem ez a hét nem jó, mert a gyerekek már össze-vissza járnak haza a suliból és nem tudom kiszámolni, hogy mikorra érjek haza... Pedig már nagyon kellenétek beszélgetni!!!

Azért ezzel eldicsekszem.
Vivi koncertje volt csütörtökön. Aki akarja nézze/hallgassa meg.
Én elfogult vagyok...
http://videa.hu/videok/zene/vivi-koncer ... euAsq159m8

Jó talit nektek!!!


Koda,
Marcinak utólag is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!


Millió puszi mindenkinek!
Ági
csné
 
 


Titi,
azt hiszem a te szülinapodról is lemaradtam... :(
Nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!!!! (örülök, hogy bekeményítesz. Hidd el megéri néha!!!! Márcsak magatok miatt is!)
csné
 
 


Ma már harmadszor is itt! :lol:

Ági!
Olyan jó, hogy jelentkeztél, de megrémítesz! Ilyen rossz a helyzet? Bárcsak én is tudnék Veled találkozni! :cry:
Én is megnéztem és meghallgattam Vivit! Csodálatos! De jó lenne egyszer élőben hallani!

Titi!
Őszre szeretném kényelmessé tenni a házat, mert akkor már dolgozni fogok és nehezebb lesz. Ezért mi most elutazunk a gyerekekkel, bár szerintem többnyire csak Balázzsal ketten és csak apa marad itthon a mesteremberekkel. Ő szerintem elalszik a teraszon is szükség esetén, szerencsére a belső udval felé néz!
Remélem minél előbb el tudjuk kezdeni, persze várunk Gabira! Olyan jó lenne kifaggatni egy csomó dologról, csak sajnos eléggé elfoglalt.
Szomorú vagyok, mert én még nem is láttam Alexát élőben! :cry:
Igazi kis huncut!

Juci!
Hasonló élményem nekem is volt Balázzsal! Utána hetekig alig tudtam lebeszélni a vetkőzésről! :lol:
Dudi nagyjából annyi idős most, mint amikor először kezdtem írogatni a babanetre! Azóta persze minden megváltozott és babánk se lett, de legalább itt vagytok nekem Ti!
Hasonlóan érzem magam én is! Alig tudom magam rávenni bármire. Nem is értem! Persze tudom, hogy túl régóta vagyok itthon és Balázs extrém nehéz természetű gyerek.
Ráadásul én sajnos nem tudok elmenni a talikra! :cry:

Holnap megnézem Mona házát az újságban! Olyan kíváncsi vagyok!
Még nem is találkoztunk személyesen! :roll:
Na nem baj, majd egyszer!
Örökösen készülök összeírni a kérdéseimet, de sose jutok el oda. :roll:

Jó éjszakát és sok puszi mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

9től már jöhettek hozzánk!

Titi!

Sajnálom hogy nem tudtok jönni! Nagyon édes a kis pufi baba a székben! :lol: :lol:
Annyira hasonlít rád.
Remélem azért hamarosan találkozunk!

Momo!
De jó lenne ha ti is jönnétek! Az újságot megveszem én is! Kicsi mondta,hogy nagyon szép lakásoktok van!Kíváncsi vagyok!

Sziszike!

Nem írtál,hogy akkor jöttök vagy sem??
Hány gyerekkel,mikorra stb,stb,,,.


Már nagyon várlak benneteket!

Akik meg nem tudnak eljönni azoknak szép napot!

brimo
 
 


Hali!

Mi hazunk helyett...Mi otthonunk a magazi cime. :lol: Gyermekem maszatolja magat joghurttal,aztan elugrok a hugomhoz,Tesco, ujabb atoltozes es akkor megyunk hozzad Brimo inshaallah,ok?

Es sutit sutottel?? Ez nagyon jol hangzik. :lol: :lol: :lol:
Tobbieknek ma vagy holnap(bocs,de nonstop tervezgetek,ugykodok) irok.
Addig is puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Jövök még, de Évának akarok gyorsan írni: tegnap üzentem a mélcímetekre, de nem ment át úgy látom. Gabi kinyomtatta, megnézte a házat. Ma este már tudtok érdemben beszélni, úgy gondolja. Én 1 óránként járok a nyakára amúgy is a házatok miatt :wink: Remélem tud segíteni!
Hétévgén sajnos azért nem tudott az irodába menni, mert kórházban voltunk látogatóban a nagymamájánál M.kövesden.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

De irigykedem azokra, akik tudnak menni a talira!!!

Ha tudtam volna hamarabb, hogy ma lesz, úgy intéztem volna, hogy mehessek, de így ripsz-ropsz nekünk sajnos nem egyszerű.

Timikém, nem lehetne esetleg megismételni jövő héten valamikor? Amikor Bufo és Erzsike is ráérnének, hátha még Gyöngyi is tudna jönni.
Mert én úgy szeretnélek meglátogatni, de most sajnos nem megy. A szívem hasad meg érte! :(

Sziszikével is beszéltem reggel, nehezen indulna el a 3 gyerekkel, nem igazán tudja az utat, úgy beszéltük, most ők sem indulnak neki.
De biztos beszéltél már vele ezügyben.

Képzeljétek, ma éjfélkor és 5-kor szoptattam!!! Megint 3 körül volt a nagy követelőzés, amikor majdnem elsírtam magam, de mikor beadtam volna a derekam visszaaludt egyedül!!! Pedig már a szemecskéje is nyitva volt.
És 7-kor kelt fel, addig a kiságyban egyedül aludt!!! Istenem, olyan boldog vagyok, hátha ez a továbbiakban csak javulna.
Mert azért fenn voltam hozzá éjfél után óránként, de csak simiztem, meg egy kis teát adtam neki.
Hihetetlen, éjfélkor baromi sokat evett, és 1-kor simán felkelt!!! Vagyis nyöszizett, meg sírkált.

Ági, de sajnálom, hogy ilyen állapotban vagy. Jaj, bár volna autóm... de majd megpróbálok Eszterrel kitalálni valamit, hátha ki tudnánk ugrani valamikor hozzátok.
Meghallgattam Vivit, nagyon büszke anyuka lehetsz! Kár, hogy nagy az alapzaj, de a lényeget hallani lehet. Csodaszép hangja van, futkosott a hátamon a hideg, mikor hallgattam.
És ráadásként gyönyörű a lányod!!!
Erik mikor költözik?

Évikém, így már értem az egészet... valóban kár, hogy ilyen messze vagy, és nem sikerül találkoznunk személyesen.
Láttam ám, hogy hívtál, de visszahívni nem tudtalak sajnos, nem igazán telefonálgatok, csak ha muszáj, max Dani telefonjáról esténként. :(
Tényleg nem láttál még minket, csak mikor megszületett Alexa. Úgy sajnálom!
Remélem, egy talin azért lesz lehetőségünk összefutni.

Na, lányok, akkor megpróbálom én is megvenni ezt az újságot, kíváncsi vagyok, milyen lett a cikk.

Jucikám, teljesen igazad van autó ügyben, de úgy állunk, hogy 200-ról kezdtük az autó keresgélést, most már felküzdöttem 300-ra. Annyiból viszont nagyon nehéz újabbat találni. Meg erre a 2-3 évre?!
Ha visszamegyek dolgozni, akkor jobban fog telni jobbra, de addig fölösleges. Az a lényeg, hogy addig kitartson.

Lányok, ha tudtok esetleg kisautót ennyiből (300.000 Ft), akkor gondoljatok rám!!!
Lényeg, hogy kicsi legyen, max 1000-es, bár azért is néztem a Marutit meg a Tico-t, mert azok 850 alattiak.
Hétvégén remélhetőleg már sikerül beindulni nézegetni...

Most megyek, gyorsan reggelizem, aztán kel a manócska is, aki most már fél órája alszik odakint.
Gondolom azért, mert korábban kelt, mint tegnap.

Irigykedem a talisokra!!!!!!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Brimo
Bocsi hogy csak most válaszolok, mert már nem aktuális.
Nagyon aranyos vagy hogy eljöttél volna értünk, de sehogy nem tudtam volna megoldani. Egyedül vagyok a fiúkkal és Dávidot is én viszem hozom az oviba/ból. Ha újra lesz autóm akkor persze megyünk. Jó szórakozást és dumcsizást nektek! Képeket kérünk!

Titi
Látod hogy ha kicsit keményebb vagy máris változik a helyzet alvás terén. Ha hamarabb kezded ezt el sokkal előrébb lennél és kevésbé lennél fáradt. Lényeg az hogy változtattál már ez is haladás, remélhetőleg egyre jobbak leszen az éjszakák.

Kicsi
Hú nem semmi Dudi, ez a vetkőzős produkció. Jót nevettem rajta, bár ha Áron csinálna ilyet biztosan nem találnám ilyen murisnak.
Igen mindenképpen összehozzuk a talit ahogy lesz autóm. Dávidnak már csak csütörtökig van ovi utánna itthon van, úgyhogy ha megyünk viszem őt is. Sajnos így Mesiék nem férnek be.

Csné
Kitartást már mindjárt vége a tanévnek!
Nagyon borzasztó lehet a helyzet ha ennyire kivagy.
Hátha sikerül valami talit összehozni és akkor kibeszélheted magad.
Nagyon büszke lehetsz a nagylányodra elfogultság nélkül!

Hú lányok már előre tartok attól mi lesz ha vége az ovinak. Ha nem akarok megőrülni akkor mindig ki kell találnom valamit hogy lekössem őket. Dávidnak kis játszópajtásokat szerkezteni minden napra hogy ne legyen kergebirka.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziaztok!

Sajnos a mai taliról már én is lecsúztam. Nem tudtam jönni a géphez, mert Vasárnap a falunapon voltunk anyukáméknál, tegnap meg vissza kellett mennem a nőgyógyászhoz, mert talált egy kis gyulladást. Persze a csajokkal voltam ,meg anyósom testvérével. Délre értünk csak haza, így délután nem tudtam jönni olvasni ,mert ezer dolgom volt. Aztán mikor felkeltek a csajok, akkor még Kecskemétre is el kellett ugrani az utazási irodába, mert Olaszba megint úgy megyünk, hogy megszállunk az osztrákoknál. Azt kellett kifizetni.

Estére egy hulla votam, és a Rezi megint hisztizett, hogy velem akar aludni (már egy hete nem akar az apjával). Persze én is elaludtam vele.

Remélem a következő talira megint eljutunk, mert a szombati is szuper volt. Igaz nem voltunk sokan, de jókat beszélgettünk. Meg isteni finomat ettünk az Erzsikével. Valami újfajta pudingos fagyi kelyhet. Igaz utánna jobbban éhes lettem, és jó sokáig gondolkoztam egy olyan szupi szendvicsen amit a Brimo is evett.

Ja, és a nyaralás után hozzánk is lehet ám jönni, mert mindenkit várunk szeretettel. Majd megbeszélünk egy napot, amikor mindenkinek jó (persze tudom ilyen nap nem létezik), de nektek is kell egy kis falusi levegőt szívni.

Zsuzsa!
Nekem már nem jár a Rezi, és úgy gondolom ma elég sokat kiabáltam velük. Mi lesz a nyár végére??? Valamit nekem is ki kell találnom, mert begolyozunk... Viszont a jó hír, hogy Áron jobban ellesz, mivel lesz kviel játszani. A Sára egész nap a Rezivel van. Haladtam is a takarítással, mert nem lógott rajtam. Igaz többet is kellett pakolnom, mert mindent előszedtek. Úgyhogy ezért volt a sok kiabálás, de szerintem a hétvégre már el is pakolnak maguk után :lol:

Ági!
Nagyon büszke lehet a lányodra. Meghallgattam, és annyira szép hangja van. REmélem egyszer élőben is halhatjuk majd.Le a kalappal előtte, pedig nem volt egy rövid dal. Megtanulni , na meg végig énekelni. Nem kis feladat.
Várunk ám vissza nagyon, és ne izgulj, én is állandóan bezártnak érzem magam

Mennem kell, mert kellnek a csajok.
Majd este jövök, ha nem alszom el.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok lányok!!

Nagyon jól sikerült a találkozó!
Ha mondtok egy időpontot megismételjük a jövő héten!

Mindenkinek köszönöm aki eljött!

Majd képeket kérünk felrakni én csak egy párat csináltam de majd hozom!

Most megyek mert csibe felébred nemsokára és még megyünk el!!

Puszi nektek!!

Várom a jövőheti tali időpontját!!

brimo
 
 


Sziasztok!!!

Irigykedem még mindig a mai talira!!! Olyan szép idő volt, biztos fantasztikusan éreztétek magatokat!!!

Brimo, viszont majd' lesül a bőr a képemről, hogy lehetek ilyen bunkó? Hogy megismételni egy talit csak azért, mert én nem tudtam elmenni?!
Ne haragudj az ötletért!
Nem szeretnék Neked plusz megterhelést, tudom, hogy azért tali résztvevőnek egy hajszállal egyszerűbb lenni, mint vendéglátónak.
Szóval amondó vagyok, legközelebb, ha megint rád kerül a sor, igyekszünk menni, addig is biztosan találkozunk majd a következő talin a soron következő illetőnél.
Most pedig magamra vessek, de komolyan!

Azt is tudom, hogy erre most nem mondhatod azt, hogy "ok Titi, igazad van", de szerintem mindenki egyet fog érteni velem.
Én voltam a tapintatlan, és a meggondolatlan, amit nagyon szégyenlek. Még egyszer, ne haragudj kérlek!

Remélem, képek készültek, úgy várom már őket!!!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok hol vannak a képek?
Úgy reménykedtem, hogy mostanra már láthatunk valamit a mai taliból.
Most megyek mert a kakaót és a tejcsit követelik és a mesét.
Ha elaludtak akkor újra benézek remélem addigra már lesznek képek.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 



Titi!!


Nagyon jó ötlet,hogy jövőhéten elgyertek!
Én nagyon szeretek vendégeket fogadni! Kérdezd meg Kicsitől!
Imádok készülődni és amikor a finom sütiket eszik a vendégek!!
Akkor jöttök amikor csak akartok!
Remélem akkor mindenki rá fog érni.
És persze mi is megyünk hozzátok.
Eszter itt lakik a szomszédban át megyek érte és elmegyünk!


Várom a képeket a többiektől.
Most megyek mert elfáradtam.

Jó éjszakát mindenkinek!

brimo
 
 


Ja igen,még akartam valamit!!

Ti miben altatjátok a gyerekeket?
Ma csibe egy badyt kapott mert 27fok van a szobájában!

Remélem nem fog fázni!

Jó éjt! :lol: :lol: :lol:

brimo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: