Új privát üzeneted érkezett!

Egész délután a kanapén feküdtem...megnéztük családilag a Madagaszkár 2-őt! Nekem nagyon tetszett (sok rajzfilmből a 2. rész már nem tetszik, de ez jó volt). A szédülésem elmult....leszakadt az és, szakad az eső. Igy lehet ez volt a szarullétem oka!

d.dodó
 
 


Hű, lányok! Nagyon belemelegedtetek ebbe a cumi témába! :lol:
Most én is jól el vagyok bizonytalanodva, mert Boti soha (értsd egyetlenegy árva alkalommal) nem evett cumiból.
Na mindegy. Asszem, ezt sem fogom túlparázni! 8)

Viszont elmentünk a "batár" babakocsiért (Bergon, itthonra) és nagyon klassz. A színei sokkal szebbek, mint képen volt, úgyhogy örülök neki nagyon. (Teszen vettem.)
És apa is belátta, hogy kell egy kényelmes, naaaagy batár babakocsi. Eddig mindig azon ment a "vitatkozás", hogy a múltkor vett graco + belerakható hordozó travel system miért is nem elég.... Most elmutogattam neki szépen mindent és meggyőztem! 8)

Dodó! Jobban vagy legalább?

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dóri!
Szupi! Milyen színű a kocsi? Teszel róla képet?
Amugy köszi a kérdésed, igen, jól vagyok, mintha mindent elvágtak volna.

d.dodó
 
 

 
 

Csajoooookkkk, nem semmi volt a mai termes :lol: :lol: :lol: Jo sokat irtataok, es nagyon erdekes dolgokat.

Barbuss: Emma esete nem semmi :shock: , remelem mar megnyugodtal. Koszi a listat, en is mentettem le belole egy peldanyt, es orommel lattam, hogy szinte mar mindenem megvan, nagyon megnyugtato dolog..koszi meg egyszer.

Emi: cukik az uj szerzemenyeid, ezek a hajpantok es a balettcipo...tundierek.

Dodo: remelem jobban vagy, vigyazz magadra!

Manorka: utolagis de nagyon boldog nevnapot kivanok Neked! (a terhesagy...ugye neha kihagy... :lol: :lol: :lol: csak most jutott eszembe!)

Meme: gratu a jo cuki eredmenyedhez!

Edi kapitanyunk merre jar? :wink:
pocaklako
 
 


Hellóóóó

Pocak, vezényszóra itt is vagyok kérem :D:D:D:D:D


Maccs
Én nem a Margitba járok UH-ra. :)

Bébike
ez azért jó hír, még ha nem is javult, de legalább nem romlott, már ez is remek hír :D:D:D
Forgom alakul, bár még nem 100-as, de legalább valamivel jobb. Szaladni azt hiszem nem fogok már, míg Boti benn van :)
Köszi, igen... valóban elég fiatalok a szüleim :D

Emi
nagyon édes szerzemények, igazi kis hercegnőd lesz :P
Vendég
 


Lányok

Rövidujjú vagy nyári vékonyabb köntöst hol vettetek??? éééés pántos vékony hálóinget???
Vendég
 


hűűűű az este jó hire :D mehetek potya kukkolásra jövő héten :)
istván kórházba :oops: juhééééééjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol:
hátha kiderül a neme.... :oops:

Kép
freyja
 
 


Sziasztok!Freyja:Én azt mondom hogy kislány lesz!:)
vivmany21
 
 


Merci :Te merre laksz Győrbe?
vivmany21
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk apás-tornán, nagyon jó volt :)
Szó volt a magzatvíz elfolyásról, hogy honnan lehet észrevenni, ha szivárog.
Azt mondta a csaj, hogy észreveszed, hogy nedves a bugyi, ugye elmész, rendbe teszed magad, tiszta fehérnemű, stb…. Majd jössz-mész, teszel veszel, és megint vizes…. kezded előről…. azt mondta amikor már megismétlődik ez többször, akkor kezd gyanús lenni anyukának, hogy na itt van valami. Azt mondta célszerű ilyenkor betenni egy sima egyszerű, fehér betétet, azon egyértelműen látszik, mert ha tényleg a magzatvíz az, akkor az enyhén rózsaszínes, vagy halványsárgás.
És azt mondta, ha valakinél elfolyik a magzatvíz, akkor az tegyen be pr törölközőt a lába közé, és üljön le szépen, vagy feküdjön le fél-ülő pozícióba, és maradjon így egy 10-15 percet, míg szépen kijön a nagyja víz, mert ha állva maradsz, akkor a vízzel együtt előre lökődhet a köldökzsinór is.
Na remélem sikerült ezzel megnyugtatni mindenkit magzatvíz szivárgás ügyben! :)

Bibar! Komolyan? Átment 3x????????? Nekem egyszer sem írta ki, hogy elment volna :( Ezer bocsánat!!!!

Emi az én férjem is röhög rajtam, mikor úgy mászok ki az ágyból, mint egy nyomorék! Egyszer tudnák meg, milyen ez!
A XI. kerületben dolgozol? Mi itt vagyunk a XXII-ben 
Valaki elmondaná nekem mi ez az IR? Azt hiszem nagyon tudatlan vagyok…..
Nagyon édesek a cuccocskák! Miket nem vesztek lányok! Komolyan tiszta hülyének érzem magam, hogy én ilyen lightosan állok a vásárláshoz! Nekünk még semmink nincs, Nektek meg már jövő nyárra van cipőtök….

Itatás: én azt hallottam, hogy most az a legújabb álláspont, hogy amíg a baba szopik csak, addig nem kell neki semmilyen folyadékot adni, elég neki az anyatej….. na ezt én mondjuk baromságnak tartom, mert mondjuk ha csuklik szerencsétlen, mért ne adhatnék neki egy korty vizet? Rögtön szopiztassam meg??????? Tényleg érdekel nagyon, Nektek mit mondott erről a védőnő!

Freyja dejódejó!!!! Drukkolok, hogy megmutassa magát a babó! :)

Edi örülök, hogy jobban vagy már! Csütörtökön akkor munka?

zsofka83
 
 


Sziasztok!

Sajnálom a pocsék éjszakásokat :(

Bibar: akkor Neked is drukk a holnapi UHra! :D:D

Freya jók a keresztelős képek, nekem egyáltalán nem tűnsz dagadtnak!

Emi: jól néz ki ez a dzsungeles szűkítő és aranyosak az új szerzeményeid! :D:D

Barbuss: sajnálom, hogy meghúztad te is magad, meg hogy Emma ennyire megijesztett.

Zsani: ilyen izzadás nekem is szokott lenni reggelre, de már én is többször megijedtem. :oops:

Bébike: nagy drukk Neked a holnapi vizsgára! +++++ És kitartás a fekvéshez. Gratula a 3. trimeszterhez!

Vivmany: vigyázz magadra, a parfümöt sajnálom.

Mercy Neked is gratula a harmadik trimeszterhez!

Manorka: ilyenkor még állítólag bőven van helyük forgolódni, szerintem én pocaklakóm is naponta többször bukfencezik. Mindemellett örülnék, ha holnap a feje lenne lent :)

Dodó remélem jobban vagy már!

Meme: én is tudnék aludni egész nap :D:D Élvezd ki, hogy az első gyerekkel még lehet napközben is szundikálni :P

IR: Inzulin Rezisztencia

Én holnap megyek UHra, de valószínűleg csak csütörtökön jutok net elé.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Zsófi!
A babát nem zavarja a csuklás. De lehet ilyenkor cicit adni neki...de lehet nem fogja kérni, mert lehet hogy éppen azért csuklik, mert tul sokat evett. :wink:

d.dodó
 
 


Zsofka: szerintem nem kaptál pontos infót a magzatvíz színével kapcsolatosan. Ne haragudj, de ellent kell mondanom, nehogy itt mindenki a rózsaszín vagy sárgás magzatvízre "figyeljen fel". Nos, az igazi egészséges magzatvíz szintelen, mint a víz. Esetleg antibiotikum színezheti el, ha a végefelé kap valaki, de erről a doki úgyis tájékoztatást fog adni. Ha zöldes, az azért van, mert a baba már belekakilt a vízbe, ilyenkor ez már nem annyira jó és azonnal tájékoztatni kell a dokit róla. De önmagában a normál egészséges magzatvíz szintelen. Szülésznőtől is ezt hallottam több ízben és tapasztaltam is, hogy ez így van.
Amivel egyetértek az az, hogy ha szivárog, akkor az is nagyobb mennyiség és nem csak reggel, meg napközben egyszer fog jelentkezni, hanem folyamatosan.

Meme: bocsi, nem tudom már pontosan, hogy mit is akartam írni. :roll: Mert Nóri minden egyes leírt szónál odajött hozzám és mondott valamit, így lehet nem írhattam valami értelmesen le, amit szerettem volna, bocsi. Így utólag meg már nem tudtam magam sem követni magamat :lol: De valószínűleg azt gondolatmenetemet szerettem volna levezetni, hogy alapjában véve a cici lesz az elsőszámú cumisüvege. Ha nagy meleg lesz és nem lesz elég neki csak a cicizés, akkor esetleg lehet kínálni egy kis vízzel, teával. Bár akkor sem feltétlenül kell rögtön a cumisüveget erőltetni, ezt mindenki szerintem maga döntse el. Igaz van olyan baba, aki már önhatalmúlag dönt arról, hogy cumisüveg nem kell neki. Remekül tudnak kanalazgatni és pohárból kortyolgatni. Ha pedig mégis cumisüveget helyezzük előtérbe, akkor szerintem mindenképp kell egy kisebb vizes/teás és külön egy tejcsis, amibe mindjuk a lefejt tejet tudja inni, esetleg tápszert. Tehát összességében egy 125 ml-es elég a vizes/teás cumisüvegnek és egy nagyobb, mondjuk 260-as a tejesnek.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


manorka!
Nekem is enyhén (de tényleg nagyon halványan) rózsaszínes volt a magzatvíz. Csak fehér anyagon látszott a halvány rózsaszínessége.... mert mondják, hogy ilyenkor a tágulás következtében kis vér kerülhet bele, és ez megszínezi.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Voltunk dokibácsinál és minden rendben :D Méhszáj zárt, pocakom jó nagy :) A szülésznő (ő az asszisztens a rendelésen) meg mondta, hogy na akkor májusban szülőszoba látogatás :D Izgi, hogy már itt tartunk :D

Meme, etetőcumi alatt én a standard cumisüvegbe való cumit értettem tejhez/táphoz :wink: ezen kívül van még a játszócumi :wink:

Emi, ahogy Manorka is írta, nagyon gyakori, hogy rájuk van tekeredve a köldökzsinór! Emiatt ne aggódj :)
Nagyon cuki kis csajos cuccokat szereztél be :)

Dodó! Örülök, hogy jobban lettél :) Madagaszkárt én is csípem :D A karácsonyi különkiadás az egyik kedvencem :)

Örülök ha tudjátok használni a listát :)

Edi, ugye a Fitolacra mondtad, hogy az az okés? Már a kezemben volt a doboz a DMben, de elbizonytalanodtam :oops:
Hát én ujjatlan vagy rövidujjú hálóinget SEHOL nem találtam... Pedig a hétvégén jártunk jó pár helyen... Még Triumphba is benéztem, de ott is csak hosszúujjú volt :roll: Mondjuk én csak a pamutokat néztem, mert ugye műszál allergiám van, szal a szatén cuccok eleve kiestek, lehet hogy azok között lenne :roll: Sok helyen egyébként még térdigérő sincs, csak hosszú :shock: Végül én a HundMben vettem: vékony frottír, rövid, de az ujja hosszú :roll: még filózom, hogy levágjam-e... Hálóing sok helyen van :wink: annál már tényleg csak a pénztárca szab határokat :) pl. Triumph-ban vannak nagyon tuti vékony pántos, lecsatolhatós (kimondottan kismama) darabok, de az már az én rezervációs áram fölött van jóval :lol:

Képzeljétek, ma hívott a főnököm du: sikerült elérni, hogy megemelik a fizumat április 1-től és extra bónuszt is kapok a teljesítményemre tekintettel :P Úgy örülök! Soha jobbkor :wink:

Na megyek, elteszem magam holnapra!
Szép álmokat mindenkinek! :P

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


mármint ujjatlan vagy rövid ujjú köntöst nem találtam... :oops: bocsi

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Dóri
irtam privit!!! :wink: :wink:

Zsófi
ne viccelj,jobb 3 X mint egyszer sem :wink: :wink: :wink:

Freya
jóóó hirek,csak megmutizza már magát :wink: :wink:

Fóka
drukk neked is holnapra :wink: :wink:

na jó éjt lányok :wink: :wink:

bibar
 
 


barbuss!
Gratu a fizuemeléshez!!

d.dodó
 
 


Kép Kép

Íme a babakocsi. Bár ezek a képek nem adják vissza jól a színét. Egyáltalán nem kopottas vagy napszítta. A sötétebb rész olyan liláskék (de nem nagyon lila) a világos pedig olyan, mintha a kék anyagba pirossal lenne beleszőve...
Szóval élőben egyáltalán nem ennyire csajos, (ha Isten is úgy akarja és még lesz további - fiú - tesó is, akkor sem gáz...).

Bééééééébike! Neked akartam már tegnap óta, hogy millió drukk holnapra + Kína összes xara! :P
Ügyes leszel, nem is kérdés! Drukkolok ezerrel!!!!!!!

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dóri!
Szupi a babakocsi! Tényleg jó nagy!

d.dodó
 
 


Barbuss! Gratula a fizetésemeléshez! 8)

Bibar! Válaszoltam.

Dodó! Hát nem kicsi, de szerintem jó kényelmes. Botival is ilyenünk volt anno és nagyon szerettem... csakhát azt (is) odaadtam kedves ismerősöknek, akik aztán elfelejtették visszaadni.... Sebaj!

Na jó éjt lányok!!!

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Kis mutogatós lánykám üzeni mindenkinek, hogy aztán tessék meggyógyulni, jól aludni és holnapra szép napot mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Dodó: lehet.... de szerintem nem ez az általános. Nálam ami elfolyt magzatvíz az színtelen volt és a maradéknak a kórházban segítettek búcsút inteni, szintén színtelen volt. Szülésfelkészítőn is csak ezt hallottam, mikor voltam 2006-ban, illetőleg ha téma volt, akkor is ezzel találkoztam. Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy rózsaszín lesz a pici hajszál erek elpattanása miatt. Az alapszín víztiszta átlátszó, ez tuti biztos. És csak azért írtam, hogy ha esetleg valakinek elfolyik, akkor felismerje és ne feltétlenül rózsaszínt vagy sárgát várjon, mert nem az az alapszíne.

Barbuss: én is így jártam a Fitolac-kal. Levettem a DM-ben, mert egy darab volt és elbizonytalanodva szépen vissza is tettem :) Viszont összehasonlítottam a Laktoherbre és a Fitolacra ráírtakat és mindkettőben édeskömény van. Az biztos, hogy mikor Laktoherbet ittam, akkor bizony fájt Nóri pocija tőle. Ezért is örültem meg amit Edi is írt, hogy jó a másik. De akkor ez a Fitolac?
Na, majd ha Edi jön, akkor majd leírja, hogy ez az-e :) De én a Fitolacra emlékszem és hogy Naturlandos.
Ja? Csak nem a Dunakeszi DM-ben nézted Te is? Volt belőle több? :) Mert a hétvégén néztem én is és csak 1 db volt kitéve :)
Hálóinget is szintén a hétvégén vettem a C&A-ba Dunakeszin. Méghozzá Snoppysakat :) Nem kifejezetten kismama hálóing, de elől gombos. Van olyan, ami végig gombos, van, amin csak pár gomb van, de felpróbáltam és elég az a kivágás elől, amire szükségem van :) kb. 3000 Ft körül voltak. Volt ami pár száz Ft-tal olcsóbb, volt ami drágább. Ezzel szemben egy kismama hálóing 8000 Ft-nál kezdődik. Így nekem totál megfeleltek ezek is. Mind rövid újjú volt :) és 100% pamutok. Nekem is műszál allergiám van.
Gratu a fizu emeléshez, jókor jött, gondolom! Az extra bónusz pedig hab a tortán! Szuper ügyi vagy!

Köntöst is kérdeztétek lányok, de sajna azokat nem nézegettem most :( De hátha C&A-ban az is van, tavaly láttam a fehérneműs résznél, vékony pamut volt és 3/4 ujjas. Könnyűnek tűnt. Most sajna nem tudom, hogy van-e.

Jó éjt mindenkinek!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Jó reggelt :lol: :lol:

Barbus
örülök hogy minden rendben van :wink: :wink: és még fizuemelés is,tök jó :lol: :lol:

Dóri
nekünk is ilyen jó batár nagy babkocsink van,de hát ugye kell is mert itt nincs lebetonozva az utca és szegény gyerek rég elrepült volna ha nem ez a massziv!
jó kis kocsi :wink: :wink:

jaj olyan teát nekem is kell vennem :oops: :oops:

Anymaci
cuki a manód :wink: :wink:

én ma megyek,izgi :lol: :lol:

Pocak
akkor megyünk ma a Barbihoz :wink: :wink:

Emi
neked is viszem akkor a rucikat,ruha kiosztás :lol: :lol: :lol: :lol:

bibar
 
 


Jo reggelt Csajok!

Bibar: rendicsek, meg egyszer szolok neki, remelem nem fogja elfelejteni, mint a multkor :lol:

Bebike: nagy drukk a mai vizsgahoz!!! Aztan gyere es szamolj am be nekunk az eredmenyekrol.

Hogy aludtatok? Remelem mindenkinek turheto ejszakaja volt. Nalam is az agybol valo kikaszalodas a legbonyolultabb, ha mar talpon vagyok eleg siman csampazok ki a furdoig, bar hatarozottam pingvinjarasom van.

Lanyok egy kerdes: bar mar volt rola szo...Jatszocumi: ki milyet ajanlana? Barbuss, a Te hozzaszolasodra emlekszem, a megforditasrol. Nekunk egy db cumink van az is aventes, kaptuk a sterilizalo csomaghoz. Szerintetek vegyek meg egyet, vagy indulasnak megfelel az egy db?

Szep napot mindenkinek!
pocaklako
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Anya maci!
Nagyon édes a kislányod!!

Bibar!
Irigy vagyok a mai UH miatt.

Pocak!
Azt is kell nézni, hogy a játszócuminak is vannak méretei. Mindenképp az egyes kell. És nekünk volt egy ellapított (fogszanályzós, és ehy sima) Mert mikor az egyiket be se vette a szájába, a másikat volt hogy elfogadta. (meg itt még csak párosával láttam árulni cumikat). Ezért volt nekünk eleinte 4 :D Aztán Lizy el se fogadta sokáig. Meg ha egy leesik véletlen, eleinte ugyis "rohansz" kiforrázni...ezért jól jön egy csere (később mikor nagyobb, elég folyó víznél lemosni, és csak időközönként kiforrázni.)

d.dodó
 
 


Manorka mive én még nem szültem, így személyes tapasztalatom nincsen, csak azt tudom mondani, amit a gyógytornász csak mondott. És ő azt mondta, ha beraksz egy betétet, azon már határozottan fog látszani, hogy az a magzatvíz. Ezt csak a szoivárgóra mondta, nem arra amikor pukk, és elfolyik minden :)
Azt ő is mondta, hogy ha zld, akkor az belekakilás, és akkor azonnal kórház, hogy tudják ellenőrizni a babácskát.

Barbuss gratula a fizuemeléshez, jó fejek lehetnek a főnökeid! Én ilyenekkel nem vagyok megáldva.,..... :(

Pocak szerintem (bár tapsztalatom nincs), de kezdetnek bőven elég lesz az az egy cumi, mert egyátalán nem is biztos, hogy a Te babát fogja szeretni a cumit. Ha meg azt látod, hogy szeret cumizni, akkor még mindig tudsz neki venni másikat!

Bibar ha lesz, hozzál képet az uh-ról!

Hálóing: én az Auchanban vettem kettőt, darabja 1000 Ft volt, rövid ujjú, és 100% pamut! Én többet nem is nagyon akartam rááldozni, mert alapból rühellek minden hálóruhát, anélkül alszok.... :) Így utána úgyis csak ott fog állni.
De egy tipp, akinek nincsen messze Biatorbágy: outlet! Én ott vettem Intimissimi kismamamelltartót is, valami 2000 Ft-ért..... ott tuti vannak a Calzedoniában is, és a Triumphban is hálóingek és köntösök is, és sokkal olcsóbban, mint a boltokban!

zsofka83
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam jönni, mert kutyául voltunk.Ma sem leszek, így bocsánat, de nem tudok sem visszaolvasni, sem reagálni.
Ma már jobb mindkettőnknek. Így végül megyünk ma Pestre Danival az Istenhegyibe, megnézzük jó alaposan lánykánkat. Remélem mindent rendben találnak. :? Izgulok!!És hátha megmutatja a pofikáját is 4D-n. Majd este jövök, szerintem akkor érünk haza.
Szép napot!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hú te jó ég!!Ma 28. hét.Elkezdődött a 3. trimeszter.:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Továbbra is jobbulást!! Majd várjuk a képet!!

d.dodó
 
 


Niki!
Grat a 28-hoz!! Ez ilyen rossz neked??

d.dodó
 
 


Jó reggelt lányok!

Anyamaci! De édi a lánykád!

Bibar! Neked drukk a maihoz! Dejó neked.... majd kérünk képet, ha lehet!!!
Én pénteken megyek dokibácsihoz, de fogalmam sincs, hogy most lesz -e egyáltalán UH vagy mostantól már lassan úgyis 2 hetente lesz vizit és majd csak a 30. héten?!?!?!
Asszem felhívom, hogy vigyem -e apát magammal vagy sem....

Pocak! Játszócumi: Én biztosan csak egyet veszek meg előre. Ennél pedig, ahogy Dodó írta, a méret a lényeg :lol:
Nagyon sok törpi egyáltalán nem fogadja el, ezért szvsz felesleges előre "betárazni" belőle.
Úh. sztem ráérsz akkor komolyabban elgondolkodni a dolgon, ha már látod, hogy kell Ricsikének!

Én egyébként nagyon sok mindennel így vagyok: pl. az etetőcumi kérdéskörrel is.... A mai világban, amikor a legutolsó Tecsó is tele van jó (pl. Avent) cuccokkal, nem fogom előre felvásárolni sokezerért a több tonna cumisüveget, mert lehet, hogy sosem fogom használni. Ha pedig kell, akkor pont 10 perc alatt ott vagyok és veszek, amennyire szükség lesz....
Persze van aki jobb szeret előre felkészült lenni.... Én már csak ilyen laza csajszi vagyok :lol: :lol: :lol:

Niki! Jobbulást és jó kukkolást mára!!!

Képzeljétek.... annyira elérzékenyültem az imént.
Itt nálunk 5-ös váltásban dolgoznak a népek, most ráadásul tanfolyamoznak is közben, úgyhogy összevissza találkozom velük.... Most behívott a mai csapat és kaptam virágot, meg "jó babázást, de visszavárunk" kártyát és egy 10eft-os Brendon ajándékkártyát....
Olyan aranyosak.... Majdnem elbőgtem magam! :oops:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Hellóóóka :)

Barbuss
Igen, a Fitolac a jó tea :D:D:D:D ééés gratula a fizuemeléshez és a bónuszhoz :D:D:D:D

Manorka
Édeskömény a jó, de a Laktoherb-ben kömény is van, attól fáj a baba pocakja.... A Fitolac az ami a tuti :D Ha nem találtok szóljatok és szerzek :D:D Én biobolt oldalról rendeltem, de lehet kapni DM-ben, vagy patikában is. :)
Köszi a C&A tippet, ma be is nézek... kellenek hálóingek, mert muszáj :P

Anya maci
Cuki a lánykád profilja...
Vendég
 


Halihó :D
Megjártam a védőnénit is :D Minden okés :) Viszont szerinte nem veszik majd fel Emmát az oviba :cry: Ő meg azt mondta, hogy vagy felveszik és akkor nincs ilyen hogy el kell előbb hozni, vagy egyáltalán nem veszik fel :roll: Én már nem tudom, hogy mit higgyek :? Mindenesetre baromi szar lenne ha 2 év közösségbe járás után 1 tanévre ki kéne szakítani Emmát :( Mondtam, hogy itthonról fogok dolgozni, meg 1 év után vissza kell mennem, stb - azt mondta, hogy ezeket mindenképpen mondja majd ő is :roll: Most el vagyok keseredve :cry:

Poci, szerintem is elég indulásnak 1 cumi :wink: Az legyen a legkisebb, de nem biztos hogy tetszeni fog neki, szal elsőre fölösleges betárazni! Dóri, abszolút egyetéretek, én sem szerelkezek fel, csak max 1-2 dologból ilyesmikkel! Munkaidőben SOS megoldásnak itt a DM, Rossmann egy köpésre, egyébként meg Gábor azt hoz kocsival hazafelé amit kérek :wink: Na meg neki is van már gyakorlata vmennyi :wink: a múltkor teszteltem, még a tejgyűjtő kagylót is tudta hogy mi :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Edi! Kösziiiii :D Közben eszembe jutott az édeskömény kontra kömény dolog, úgyhogy most reggel meg is vettem a Fitolacot :D Meg vettem egy doboz Milupásat is, azt viszem a kórházba, azt nem kell főzögetni :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.29 09:17-kor.
Vendég
 


Dóri!
Nagyon aranyosak a munkatársak!!
Már csak a héten mész dolgozni??

d.dodó
 
 


Dodó!Igen, az énem egyik oldala nagyon rosszul viseli, hogy közeledünk a végéhez. Szeretek terhes lenni, és ha tényleg nincs semmi baj,akkor szeretném ezt a hátralévő 10 hetet maximálisan kiélvezni.Olyan jó érezni, ahogy rugdos, ahogy mocorog. Jó tudni, hogy ott van bent a kislányunk. Nekem Rikivel is rossz volt szülés után, hogy kvázi kiürült a pocakom.:( De akkor tudtam, hogy átélem még egyszer ezt. De mostmár valószínűleg nem lesz többé ilyen, és ez a gondolat elszomorít.:(:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Értem!
Én is imádok pocakosnak lenni (leszámítva a kellemetlenségeket....dehát ezzel jár!). De szerencsére úgy van, hogy nálunk egy még tuti lesz, ha Isten is úgy akarja.

d.dodó
 
 


Niki! de izgi, jöttök akkor kukkolni :D Sajnos nekem ez a terhesség baromira nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna :( Tudom, hogy az a lényeg, hogy Zazi jól van és minden rendben vele, csak arra gondolok, hogy egyenlőre nem érzem azt, hogy marhára hiányozni fog hogy valszeg nem leszek többet terhes :oops: Lehet, hogy nem véletlenül alakult így :wink:

Anya maci! Az a kép :lol: Már most magyaráz :lol: Nagyon cuki :D Mindig olyan jól megfogalmazod amiket én is gondolok, csak valahogy én nem jutok el odáig, hogy ezeket így végiggondoljam :oops: Az ember hajlamos tényekként kezelni bizonyos dolgokat, hogy "ezek a mai világban normálisnak/standardnak számítanak", és a nagy rohanásban sokszor csak azt érzi, hogy ezzel nem igazán tud azonosulni, de abba már nem gondol bele, hogy miért :? Hiába vagyok itthon már december óta, még mindig sokminden van amiben úgy pörgök, mint amikor dolgoztam :roll: Rohadt multi-környezet :? Remélem hamarosan kizökkenek - legalább átmenetileg :wink:

Dóri! Tuti a kocsi és nagyon rendik a kollégák :P

És még mindig van vmi amit akartam, de megint elfelejtettem :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Lépünk Védőbe Lizyvel. Csak ebéd után leszek!!

d.dodó
 
 


Dodó! Veled álmodtam! :D Már nem tudom, hogy mi volt a pontos sztori, csak annyi rémlik, hogy mutattál vmi régi fényképet, amin Ti vagytok a pároddal, és mondtad hogy ez sok-sok évvel ezelőtti, és amikor megnéztem akkor 2 régi kollégám volt rajta (akik egyébként 1 pár) :shock: Mondjuk baromira hasonlítasz a csajszira, lehet azért :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Edi! Én is vettem a CundAban (basszus nem találom ezen a rohadt billentyűzeten a spéci karaktereket :oops:) hálóinget :wink: Tényleg jók vannak :D Sajna az én méretemből csak 1 volt, úgyhogy még vadászok :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


sziasztok!
edi: sajnos tegnap három helyen sem kaptam :( az újpestiben volt 2db rózsaszín virágos, XI. kerben, campopnában egy db sem! (bár lehet a bartók bélában még volt, de oda már nem volt időm elmenni) azt mondták, h lesz még, pár hete is volt. az újságot kell figyelni és az akció kezdeti napon menni, mert mindíg nagyon hamar elkapkodják!

anya maci: aranyos profil :)

manorka: akkor szólok anyunak, h tárgytalan a szombat! nagyon örülök, h sikerrel jártatok és rögtön barátkollegára is leltetek! :)

niki: sajnálom az érzéseket! azért még van időd élvezkedni, használd ki :) én is tegnap este mondtam apának, h milyen furcsa, hiányos érzés lesz, ha manó már nem toporzékol odabent... :(

Kép
zsani78
 
 


bár bevallom azért néha kiakadok, annyira nem kívánom :oops: :cry: sajna ma megint 4.napja rókakoma van, ilyenkor már úgy érzem megbolondulok. hiába eszem abonettet, pirítóst, banánt... elvileg savkötő dolgokat, azok is képesek visszaköszönni :(

Kép
zsani78
 
 


Zsani, az itteni Rossmannban sem volt :? Már 1 db sem, nemhogy dzsungeles :?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Zsani, semmi baj. Nagyon köszi, hogy megnézted :)
Majd ráérünk még vadászni... bár tegnap kiderült, hogy megvan még Bálinté, amit sosem használt. Zacsiban csomagolva vette elő Anyu. Csak nem tudom, egyszerűen a tudat megbénít, hogy az övé volt, rá sem bírok nézni, ugyhogy veszek majd Botinak új ülőkét...
A védőnő szerint mennem kellene valami terápiára, mert elfolytom a dolgot, háááát nem tudom :S

Mi is megyünk, vadászunk hálóinget meg ilyesmi.... majd később jövök :)

Pusz
Vendég
 


Niki
nekem fura,de nincs ilyen érzésem,Olivérnél jobban imádtam terhes lenni,most úgy elrepült hogy észre sem vettem :oops: :oops: később biztos rámtör majd a hiány,hogy többet nem leszek :cry: :cry:

Barbus
drukkolok hogy felvegyék Emmát,nagyon szar ez a rendszer most :oops: :oops: nálunk is annyi embert utasitanak el,sajnálom szegényeket nagyon :cry: :cry:

Edi
én sem birnám azt használni szerintem :cry: :cry: bár nem tudom átérezni ezt a fájdalmat,de iszonyú lehet,hát még ha látod a kis régi cuccait!
lehet hogy jót tenne tényleg valami terápia :oops: :oops:
jó hálóing vadászatot :wink: :wink:

Zsani
nem volt sehol? :cry: na ezt jól elkapkodták,nekünk sima van de nem szereti Olivér,azért gondoltam kipróbálok mást!

cumi:
nekünk annó 2 volt,egyet sem használt,igy most nem készülök nagyon,csak ami a babváró csomiban volt az az egy,aztán ha kell neki ugrik apa :wink: :wink:

bibar
 
 



Zsofka: Már nem dolgozom a terhességem elejétől, de igen, a 11-dik kerületben dolgoztam. :)
A vásárlás nálam unaloműző!!! Ne aggódj! :D

Hogy mi az az IR?
Szénhidrát háztartási anyagcserezavar.
A szervezet az adott cukor feldolgozásához jóval több inzulint termel, mivel a sejtek nem érzékelik megfelelően az inzulint.
A szervezet így csak termeli, termeli az inzulint, mire a hasnyálmirigy rájön, hogy minek...és leáll. Na ekkor már gond van, mert az már visszafordíthatatlan cukorbetegség.
Az IR tünetei általában PCOS betegség, illetve cisztás petefészek.
Nekem egyik sem volt, viszont a korábbi vetélések miatt tanácsolták nekem ezt a vizsgálatot, mert a szervezetben lévő magas inzulinszint az első 3 hónapban vetélést okozhat.
Erre a betegségre van gyógyszer is, illetve viszonylagos szénhidrát-mentes ételeket lehet csak enni.

Igen-igen, mostanában én is mindenhonnan azt hallom, hogy az anyatej bőven elegendő a babának, és nem kell neki sem víz, sem tea. Én kételkedem ebben...a családban nálunk csuklás esetén pár csepp citromlevet adtak a babáknak.
:?

Barbuss: Örülök, hogy minden rendben volt a dokibácsinál! :)
Nagyon jó hír, hogy emelték a fizud, és még bónuszt is kapsz! :D
Biztosan jól jön...

Dóri: Szupi a babakocsi! :)
De aranyosak a kollégáid...biztosan én is elérzékenyültem volna!

Anyamaci: Nagyon cuki a mutogatós kislányod! :) Az a cuki kis kéz! :D

Bibar: Köszi a rucikat!!! :) Drukk-drukk mára! Hányra mész?

Niki: Remélem tényleg megmutatja 4D-n a pofikáját a babátok! Siess vissza, kíváncsi vagyok!
Grat. a 28-dik héthez! Mit látok??? Szomorú arc??? :)

Tegnap óta szurkál lent a pocim.
Nem állandó jelleggel, de valamikor nyugiban fekszem...egyszer csak15 mp szurka, majd elmúlik.
Szerintetek is rossz helyre úszik a kicsim???
Vagy a méhszalagok nyúlnak? :roll:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?