Új privát üzeneted érkezett!

fogalmam sincs, Zéti?

Beni gyönyörű kismackó!

Harisnyatipp nekem is jól jön, mert kéne venni.

Na, megyek dedet etetni, bár még csendben van, finom az a hüvelykujj! Mióta rájött, hogy hogy kell mindig azzal betalálni, szinte elválaszthatatlanok :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzést, tulajdonképpen csak azért írtam, mert muszáj volt kiírnom magamból, tényleg nem tudtok segíteni, én is azt érzem, hogy maximálisan próbálok alkalmazkodni, de ők is ám, hát csak nem az a normális, hogy ennyire egymás szájában vagyunk és kész. :roll: Nem is értem, hogy régen hogy bírtak így együtt lakni... több generáció... :roll:

Most anyuéknál vagyunk és megállapítottam, hogy ők még hangosabban nézik a tv-t. :lol: Csak az a különbség, hogy itt jól el van szeparálva egy kis szoba. Nálunk meg minden szoba a nappaliból nyílik, ez a baj. MIndegy, Noé egy mukk nélkül elaludt az éjjel, előtte meg énekeltünk neki apuval kánonban. :lol: Képzeljétek, a térdemen ülve elaludt, úgy nézett ki, mint egy részeg. De nagggyon édes volt. Kicsit fáradt lehetett, mert egész nap semmit nem aludt, zajlottak az események, itt voltak tesómék is, kézről kézre járt. Viszont este (szerintem a foga miatt) össze-vissza mocorgott. Ő lehet, hogy aludt, de én semmit. Sose tudtam, hogy most éhes e, vagy épp mennyi idő telt el az előző etetés óta, hiába néztem az órát, olyan kómás voltam és reggelre nagyon fáradt lettem. :roll: Vagy a napi események miatt, vagy a foga miatt, de lehet, hogy furi volt neki az ágy, nem tudom...

Tényleg, ti az utazóágyba csak úgy befektetitek? Mert nekem olyan keménynek tűnik a matraca (mármint ha lehet annak hívni..). Én tuti veszek bele egy külön matracot, mert lehet, hogy az volt a baj, kényelmetlen volt neki. Bár már egyszer használtuk valamikor, akkor nem panaszkodott, de most... Már megfordítottam a hátára, hogy ne mászkáljon egész éjjel, de ő sosem alszik háton. Fel is ébredt és magyarázott. Már kínunkban röhögtünk férjemmel. Aztán megunta és nyüszizett. Na ekkor visszafordítottam hasra és el is aludt. Csak kár, hogy ez már hajnalban volt. :roll:

Képzeljétek, mentünk megvenni a mei tai-t, de ki volt írva, hogy elmarad a bababörze... :( Így még egy kört kell futnunk, és lehet, hogy ki se tudom próbálni. Pedig olyan egyszerű lett volna....

Jó hideg lett mára...brrrrr Nem hétfőre mondták? :shock:

Noémi!

Drukkolok majd a hétfői vizsgához! HOgyhogy ilyen hirtelen derült ki, hogy menned kell? Én mindig is utáltam az utolsó pillanatban tanulni. Tudom, hogy egyetemen ez a szokás, néha lustaságból én is így csináltam, de mindig megbántam.

Kép
Kép
tabati
 
 


Banyoszka, holnap küldöm a fotókat!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 

 
 

Na, nem bírtam ki, hogy vissza ne olvassak!

Banyoszka, én a Deichmannban láttam Elefanten harisnyát. Igaz, hogy drága (1290 Ft egy hozzá passzoló zoknival), de méretes (pl. 62-68)
Nekem az tetszett, hogy van fiúsban is! :)

Tabati, nálunk anyukámnál van az utazóágy, én vettem bele egy szivacsmatracot 2990 Ft-ért. Így nagyon kényelmes! :)

A vizsga: hát csak most tudtam felvenni a tantárgyakat, mert amíg nem fizettem be a tandíjat, le volt tiltva a rendszer.
Így csak most láttam meg, hogy az egyik tantárgyamból hétfőn van vizsga. Egyenlőre csak ezt az egy időpontot hirdették meg, úgyhogy muszáj elmenni.
De ebből már voltam többször is - sajnos. :evil: :evil:
Csak olyan rohadék a vizsga, hogy a rossz válasz mínusz pontot ér, így dög nehéz átmenni.
Ez a tanszék a legszemetebb! Volt egy ismerősöm, aki azért nem tudott államvizsgázni, mert hiányzott neki egy tantárgya, és nem engedték át!
Szóval remélem a legjobbakat!

A fiúk elmentek nagyihoz, így végre csend és nyugalom van.
Van kb. 5 órám felkészülni, mert ma Áron is extra nyűgős!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Tipp: Benedek

Benta: nagyon cuki ezen a képen Beni :D

Nálunk 3 napja giga alvások vannak (Petrához képest), úgyhogy én örülök emiatt a borongós időnek (ennek tudom be). Reggel is az első szopi után még visszaalszik. Viszont szopizni egyre inkább nem akar :evil: pedig volt pár nap, amíg megint nem volt reklamáció.

DMben néztem a bébikajákat, felírni nem volt időm, sajnálom :oops: így is rohantunk, mert 4-5 helyre kellett menni (élvezni se volt időm :? a kimozdulást). Szóval én úgy láttam, hogy az Univer kaját pár forinttal drágábbak mint az Auchanban, de a Hippes mintha olcsóbb lenne (talán 10-20ft-tal is). Én pár Babylove-osat vettem, az is 190g, nincs benne kristálycukor, bio és jóval olcsóbb, mint a Hipp (219 Ft a zöldséges és a vilmoskörte 259 Ft).

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


---
Vendég
 


Puszedli, ez mi akar lenni?

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Csajok, szuper volt a találkozó, nagyon jól éreztem magam! Király, hogy még jó időben sikerült összehozni!
A babák nagyon édesek voltak (az anyukákról nem is beszélve), nem győztem betelni a pasikkal + Nikivel!

Moncsy: sajnálom, hogy Benedeknek ki kellett mosni a könnycsatornát. :( Ezután már ok lesz, nem kell többször megcsinálni, ugye?

Tabati: Te aztán stramm csaj vagy a javából! A tejcsivel is megszenvedtél, és most anyósék… Nagyon jól tudod kezelni a válságos helyzetetek, le a kalappal! Én is Noémi elvét vallom: senkivel nem laknék együtt, de megértem, hogy ti miért vállaljátok be (valamit valamiért). Remélem azért idővel normálisabbak lesznek és nem paráztatnak téged fölöslegesen!
Utaóóágy: egy puha, meleg pokrócot szoktam leteríteni mert hidegnek találom a huzatot.

Noémi: remélem sikerült felkészülni a vizsgára!! Jajj, Neked még babázni kellene, és gügyögni, nem holmi szocjogra magolni! :) :(

Manó: mizu anyósékkal? Normálisan viselkedett?
Miért van ez a kiütés- örökletes vagy szimplán allergiás valamire Gézu?
Csajok hogy vannak?

Banyoszka: köszi a Cora-s tippet, holnapután tuti benézünk! ;)
Én vettem harisnyát a csajnak egy közeli fehérneműs boltban- kicsit nagy még, de nemsokára belenő (így is ráadom).

Zsu: nekem is ezt szokták mondani a rokonok, hogy nem adok enni a gyereknek. És rosszul szoptatok biztos, nem kap elég tejet. És a tej nem is elég jó, adjak köménymag teát. :P

Benta: cuki „medve” Beni, nagyon ééédes! :D
Egyébként én el sem hiszem, hogy rossz alvó. Ki nem nézném az ártatlan kis pofikájából az éjjeli vandalizmust! ;)

Holnap reggel fülkilövés! Úúúgy félek (nekem is megcsinálják)! (ne nevessetek hangosan :P)
tökmag79
 
 


Nyugi, Tökmag, én egyetemistaként vállalkoztam a kilövetésre... :lol:

Borcsa sehogy sem akar a Sinlaccal megbarátkozni,holnap iratok mást. Benta, Te javasoltál régebben gabonapépet, leírnád mégegyszer, Neked mi vált be? Köszi!

Noémi: drukk megy!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Tökmag!!!!!!!! Alig várom, hogy láthassam a fülbevalós csajokat! :):)

Hát igen, jobb lenne semmi mással nem foglalkozni. De, ha végzek vagy ennél a cégnél, vagy máshol jobb pozícióban tudok majd elhelyezkedni, ami több pénzt jelent. Így majd nem lesz gond a nyaralás, síelés, stb. amit Áron mind nagyon fog élvezni! Szóval miatta is teszem.
Ráadásul így még jobban megbecsülöm a vele töltött időt.

Azért remélem sikerül, és nem kell újra kezdenem - az már idő pazarlás lenne!

Köszi Csillag.
A sinlacot hogy adod? Csak úgy natúran, mert a barátnőm szerint az úgy borzalmas. Gyümölccsel nem próbáltad? Vagy azt úgy nem lehet Borcsának?
Én olvastam róla a neten, mikor Benta ajánlotta, és ott is főként a gyümölcsök dúsítására használták....

Megyek kipihenem magam. Reggel még átolvasom!

Jó éjt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a harisnyás tippeket. Sajna itt nálunk a Tescoba most nem volt. Deichmant még majd megnézem!

Tökmag
Már kezdtelek hiányolni!!! Nem röhögtem hangosan :wink: , és majd amikor Neked lövik, akkor Te ülsz majd Adél ölébe? :lol: :lol:
Szépek leszek,meglátod! Majd kérünk fülcsis fotókat!!!!!
Nekem azt mondták a kórházban,mikor Betti fülét kiszúrták anno,hogy Tetrán kenőccsel kell kenegetni, amíg szépen begyógyul. Én most Nikinek is azzal ápoltam, és úgy könnyebb bekenni,hogy a kenőcsöt fültisztítóra rakod és azzal jobban odaférsz,mint ujjal. ja,és nem kell sok rá, szép vékonyan elég bekenni, csak elöl is és hátul is kend.

Noémi sikerült nagyjából megtanulni holnapra amit kell? Nagy kalappal holnapra,majd gyere és mondd el,hogy sikerült!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Köszi csajok a bátorítást! :)
Remélem nem az lesz, hogy Adél csendben tűri a dolgot, én meg elsírom magam! :D

Noémi: áll még a jóga szerdán? Tényleg, előtte megyünk masszázsra is, vagy csak jóga?
Egyébként igazad van a tanulással kapcsolatban. Nekem is rá kellene már vennem magam, hogy folytassam a jogsit, na meg a németet. Úgy rohan az idő, eltelt három hónap úgy, hogy csak babázok (amit nagyon élvezek) :)
Egy kalappal holnapra!!!

Banyoszka: jó hogy mondod, veszek is Tetrán kenőcsöt!
tökmag79
 
 


Noémi: mindennel próbáltam, és nem kell neki sehogy.

Tökmag: nekem fülkilövésnél adtak hozzá törölgetős lötyit.

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Sziasztok!

Na lányok,az első körnek lassan vége.Ha ma is lesz helyes tipp akkor holnap végeredményhirdetés.Viszont még be kell számozni a következő képeket,így csak szerdán tudjuk elkezdeni a második kört,ha nektek is jó.

Tegnap voltak apuék.Hát le sem rakta Dominikot csak mig megebédeltünk.Még etetni is ő akarta. :lol: Először kicsit félt,mert ugye mi már régen voltunk ilyen picik,de megbirkózott a feladattal.Ja és el akarta vinni magával :lol: Nagyon IMÁDJA,de nem is lehet nem szeretni. :D

Képzeljétek tegnap lelket kellett öntenem a barátnőmbe.Itt lakik mellettünk és tegnap kiderült,hogy 2 hónapja csalja a férje. :cry: 16 éve vannak együtt.A férj 37 éves a szeretője pdig 49.Szerintetek?Úgy sajnálom szegény csajt.

Kép
kata840725
 
 


Uppsz 49 éves nővel?? elég durva.... Tényleg, gyerekek anyja volt szombaton?

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag:Látod ezt el is felejtettem írni.Nem jött.Felhívtam,erre az volt a válsz hogy nem érek én rá utazgatni. :shock:
Hát akkor maradjon otthon.

Kép
kata840725
 
 


Mai kép:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Karcsika

Banyoszka
banyoszka
 
 


tipp:Karcsika

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


akciók! - hátha valakit érdekel.
Rossmann akciós újság (okt. 12-16). Pampers GiantPack 4499 Ft és van benne egy 400 Ft-os kedvezményre jogosító kupon.

Interspar: Univer bébiltel 6hónapos kortól 5-féle, 3-at fizet 4-et kap. 4 db vásárlása esetén 199 Ft/db.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy csak most, de mutatom a legjobb kepeket: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

1. kep : balrol : Tokmag, Benta, Banyoszka, Lys, Noemi
2. kep : balrol : Lorka, Aron, Beni
3. kep : balrol : Lys, Noemi, Benta es babaik
4. kep : alvo Aron, mellette balra : Adel, Niki, Beni, Lorka

Banyoszka, neked is kuldom,
Udv,
Agi

KépKép
lys
 
 


Tegnapi tipp : Benedek
Mai : Zeti

KépKép
lys
 
 


Köszi Cosmo az akciókat!!!!

Banyoszka
banyoszka
 
 


Noémi: szerkesztettem vonalzót, ki akartam próbálin, de nem jött be :lol: .

Sinlacot mi alma dúsítására kaptuk, h majd ne csessze a gyomrát a sav.

Jók a babatalis képek!
Vendég
 


ja, utazóágy: ami van matrac hozzá, én arra ráhúztam egy jó vastag, flanel takaróhuzatot.
Vendég
 


Nagyon jók a képek!!!

Kata: látod, mi lettvolna, ha még a vendégeidet is lemondod, és úgy nem jön?...

Ó, ha előbb tudom a Rossmannos... most voltam,a Huggies volt így a legolcsóbb 46,50 Ft-os db áron. Borcsa kapott ajeszba anyóstol egy csomag pelust ,emrt eladtam nekik teszveszen a régi székjeiket :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Kiváltottam a FElicitas babacsomagot, hát elég gagyI: van benne egy kis Sudocrem- na ezért éri meg igazából, egy kis Johnson-os valami, meg egy Vanish-minta. A Hipp-es Rossmannos viszont nagyon jó,azt is kiváltottuk. A póló kb másfél év múlva lesz jó :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Csillag,
eddig nem hallottam olyan gyerekről, aki nem szereti a Sinlacot! De Borcsának jó az ízlése, mert szerintem is rémes az íze. Helyette van a DM-ben bio kölespép, ez nagyon jó, tejmentes, félig anyatejjel vagy táppal, félig vízzel kell elkészíteni. Van rizses is, de azt még nem láttam. Ezek instantok. Aztán a Humana-nak van tejmentes 2féle pépje, ehhez csak víz kell, de 1200. ft, a DM-es csak fele ennyi.

http://bio-bolt.hu/index.php/baba-mama/baba-etelek/humana-almapep-tejmentes-4-honapos-kortol.html Ez nagyon fini.

http://bio-bolt.hu/index.php/baba-mama/ ... skrem.html

Ez utóbbi ízetlen, gyümölcs v. zöldség dúsítására jobb, nem magában.

Kép
benta
 
 


Ez a Hipp-kupon miben volt és mi van a csomagban?

Kép
benta
 
 


Sziasztok!

Mai tippem:Karcsika

Voltunk ma is a szemészeten megint kimosták a könnycsatornát,de többet már nem kell menni!
Remélem most már rendben lesz!

Nagyon jók a talis képek,még mindig irigy vagyok,én is úgy találkoznék mindenkivel!
Olyan szépek a babák!

Csütörtök óta kínoz a migrén,nincs valami házi ötletetek?
Sajnos régen is mindig voltak migrénes rohamaim,de akkor ugye szedtem a gyógyszert amit a doki írt!
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Moncsi!
Migrént sajnálom, vacak lehet. Erre nincs valami homeos segítség?

Tökmag!
Tényleg rakj majd képet! Nóri csak kicsit bömbizett, de azóta is "félfülű" szegény....benga védőnő rossz helyre rakta az egyik lyukat és újra kell szúrni....

A Hipp-csomag tartalma engem is érdekelne.

Sajnos nem jött be a barack (SE)...Nóri nagyon szereti, csak úgy tátogott, hogy kéri a következő falatot, nyalta a szája szélét és jókat vigyorgott, csakhogy kaki azóta sincs :( ...(4 napja kapja), így nem adom neki tovább....
A glicerines kúpot még kipróbálom, aztán nem tudom, hogyan tovább... :?

Tippem: Niki

KépKép
amadea
 
 


Helló!

Megjöttem!
Remélem átmegyek! Csütörtökön derül ki!

Olyan mérges vagyok! Kb. 1 hónapja kaptunk időpontot tanácsadásra és persze egyben oltásra. Erre ma a férjem leviszi a gyereket (ugye én vizsgáztam) ebben a szutyok időben, erre közlik, hogy a drnő elutazott, majd 2 hét múlva...
de basszus egy telefon nagy dolog lett volna?! :evil: :evil:

Tökmag, áll a szerdai jóga, csak most sietős leszek, mert Viktor itthon van. Szerintem most kenguruval megyek!
Mcdonalds előtt?

Ezt a rossmannos kupont nekem is meg kéne keresnem!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Moncsi: ezt már próbáltad? http://www.enpatikam.hu/migrastick-fejfajas-roll-1x/ Én elég szkeptikus vagyok az ilyesmivel kapcsolatban, de ennek ellenére nekem bevált párszor (mondjuk nekem nem olyan vészes a migrénem).

Amadea: sajnálom, hogy nem vált be a barack :(

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Hipp kupon kórházi csomagban volt benne.

Tartalma: gyümilé (alma-banán-ananász), gyümipép (banán-ő.barack), bébivíz, kanál és póló-rajta Hippes logó.

Asszem ennyi, bocsi, ha vki megírta már.

mi már kiváltottuk.
Vendég
 


Amadea: a sütőtök nem hajtós?
Vendég
 


Moncsy: jobbulást!! én is migrénes vagyok. Tippem esetleg citromleves kávé (elég gyomorforgató) és mentolos hűsítő krém a lüktető részre. Vagy vmi homeos cucc. Bár asszem homeos cucc nincs is migrénre...
de elméletlileg a migrén nem mulasztható el semmivel, sajnos. Csak tűrje el az ember.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.12 16:26-kor.
Vendég
 


Ma jött a DM bababónusztól egy levél és van benne egy november 30-ig felhasználható 25 %-os joker kupon (1db szabadon választott termékre).
cosmopolita
 
 


Puszedli: a miénkben nem ez volt :shock:
cosmopolita
 
 


Cosmo: a hippesben? akkor mi?
Vendég
 


Szép estét!

AMADEA:halacskáid hogy vannak?Nekem is van 2 aranyhalam :lol:
Később rakok róluk képet.

Kép
kata840725
 
 


Akkor most már pontosítsunk: melyik kórházi csomagban?
Én 1-et kaptam (ez fehér nylon zacsiban volt), de a barátnőm kettőt kapott a fehér zacsis mellett egy kék dobozt is. (abban pl. volt egy Domestos is, ha jól emlékszem.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert iszonyú napjaink vannak... :( Noé nagyon szenved a foga miatt, semmi nem használ, tegnap este nem is tudtunk vele mit csinálni, üvölött kézben is, ágyban is, a fürdővízben is, pedig imádja. Egyedül a pelenkázón nyugodott meg. :shock: Persze egy idő után ott is elunta magát, hiába vittem mindenféle játékot neki. Aztán már úgy elfáradt, hogy szopi után elaludt. De éjjel megint nyugtalan volt, a saját ágyában, úgyhogy nem az utazóággyal volt a gond. (köszi mindenkinek a válaszokat :D ) Ma elmentünk a dokihoz, hátha ad valami jó tanácsot, mert csak nem sírhat egész nap...doki: a foga még nem jön, a hasa miatt sír :shock: kaptunk valami kanalas gyógyszert. :shock: De anyósom, anyu, meg a védőnő is mondta, hogy látják, hogy jön a foga és mindenki egymástól függetlenül ugyanazon a helyen látja, sőt anyu nekem is megmutatta és már én is látom. Alul az ínye ki van fehéredve. Ráadásul hasmenése van már 3 napja, ami szintén erre utal, a sírása se olyan, mint amikor a hasa szokott fájni. Nem görcsös, csak sír vigasztalhatatlanul. Nyála folyik, kezét tömködi, meg minden mást, ami a keze ügyébe kerül és meg tudja fogni egy kis időre.

Ja! Osanit egyelőre nem használ... :( Bár lehet, hogy eddig amiatt úsztuk meg, de most már nem használ...

Kép
Kép
tabati
 
 


Puszedli: nem volt benne babavíz, hanem helyette két tea és nem volt benne desszert, hanem burgonya-brokkoli volt. Illetve a gyümilé íze más. Szóval, hasonló, de azért kicsit más.

Tabati: sajnálom, hogy így szenved Noé :( Jobbulást neki! Akkor a kanalas gyógyszert nem is adjátok neki?

Noémi: mi három csomagot kaptunk a kórházban, de azt már nem tudom melyikben volt.

Mi ma voltunk masszázson, ketten voltunk egy másik lánnyal, akivel a parkban ismerkedtem meg és így mentünk együtt. A kisfia végig Petrát nézte :D, Petra néha visszamosolygott, de amúgy a magánszámát nyomta, dumált majdnem végig. Meg is dicsértek minket, mondták, hogy ilyen még nem volt, hogy minden baba (ha csak kettő is), de végig nyugis maradjon.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Cosmo!

De adjuk neki, mégiscsak ő a doki... :? Próbálok bízni benne...már saját verzióm is van... :oops: Talán a foga miatt van gond megint a pocijával. Tényleg...tudja valaki, hogy ha jön a fog, akkor miért van hasmenés?? :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


ja, tényleg, 2 teás és egy pép minta is van benne (vagy táp).

Noémi én 2 szatyrot kaptam meg egy dobozt a kórházban, rengeteg pelussal, domestos, tide mosópor, meg képkeret, pelenkázóalátét, bébivíz...
Vendég
 


No, kíváncsi leszek, az itteni hippes csomagban mi van... :lol: Úgy látom, ahogy esik úgy puffan nekik. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: remélem mielőbb vége a rossz napoknak! tudod, semi sem tart örökké ;)! kitartás!

"örökké nem eshet!"
Vendég
 


Puszedli!

Én dobozt nem kaptam a kórházban. pelenkázóalátét, meg bébivíz nem volt. Legközelebb úgy választunk kórházat, hol adják a legtöbb ajándékot. :lol: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Mai tipp, bár eléggé lemaradtam: Karcsika

Moncsy,
migrént sajnálom, nekem is van néha, de nekem először nem fáj, hanem kiesik a látóteremből egy darab. Utána fáj. Quarelin + citromos kávé, meg sötét szoba/napszemüveg. Remélem eredményes lesz az átmosás!

Noémi,
remélem sikeres voltál, drukkoltam. A dokik meg a védőnők be vannak oltva telefonálás ellen.

Amadea,
én a 4. napon meglázmérőztem, eredményesen. Cukros kamillatea?

Tabati,
nagyon sajnálom Noét! Szörnyű lehet! Óránként adhatot az Osanitot, vagy van még kúp is, ami segít /homeos/ Viburcol a neve. Ha minden kötél szakad, én adnék egy adag Nurofen szirupot. Ezt is érdemes megnézni:

http://babacsoda.hu/content/view/23/60/

Itt van apósom. Szokják egymást Benivel, édesek. Így nem 4, hanem 5 pasit kell kiszolgálnom :) Nem tudom, milyen ruhát adjak a nagyokra, tök hideg van. De nem vehetem elő egyből a télikabátot?! Vagy igen? A babákra kintre mit adtok?

Benta

Kép
benta
 
 


Benta!

Köszi szépen.
Én egy bodyt adok hosszúujjút, kantáros nacit, pulcsit, vastagabb melegítőfelsőt (kabátnak használom azon van kapucni is a sapira ráhúzom) plusz vastag takarót viszek és betakarom.

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?