Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

Csajok alszanak végre. Bocsi, hogy nem jöttem a hétvégén, de csak takarítottam, meg főztem, ................és estére kidőltem. Végre sikerült kertészkednem is. :lol:

Hétvége!
Elvileg nekem is jó, majd a csajokat anyukáméknál hagyom. Náluk lesz a hétvégén falunap, és minden évben elmegyünk, és mindig dög meleg van akkor.

Timi!
Gratula Csengének. Nagyon ügyes.
Képzeljétek az én lánykám is pisilt a bilibe. Igaz még csak 1x, de nálunk is mindenki tapsolt.
A Rezinek kellett a Wc-re mennie , és a Sára is mutatta, hogy rá akar ülni a bilire, és vegyem le a pelusát. Ráült, és rögtön pisilt. Nem véltelen volt. Pedig épp mondtam, hogy tuti nem lesz szobatiszta a nyáron. Aztán, ki tudja??

Juci!
Jó utat, és várunk vissza. Biztos szuperül fogjátok érzi magatokat.
Remélem a pöttyek már elmúlta, és élvezitek a sok pancsizást, meg kirándulást.

Verzsike!
Azóta nem volt láza Babónak? Jó lenne talizni szombaton.

ZSuzsa!
Kár, hogy nem vitted a fényképezőgépet. Bár így is eltudom képzelni, hogy nézhettek ki. A én lányaim minden este, úgy jönnek be a kertből.

Éva!
Nem semmi árakat el mernek kérni. Sajnos én se nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, csak azt tudom, hogy minden baromi drága.
Hogy bírod 3 óra alvással átvészelni a napot? Jót tenne neked is egy kis kikapcsolódás? Mi lenne közel neked, ahová könnyen eljutsz? Melyik pláza?

Na megyek, mert vár a felmosás. Este jövök, ha elaludtak a csajok.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

NAgyon szomorú vgyok, valaki nagyon nem akarja, hogy találkozhassak veletek.
Szombaton vmi gyerekrendezvény lesz a Margit szigeten és oda kell menni Zsoltinak meccset vezetni 2-től 7-ig, pedig úgy volt eddig, h nem lesz meccse akkor. Anyukámék meg mennek esküvőre, így nem tudom kire bízni Babót és nem mehetek fagyizni.
Utána héten meg már nem leszünk itthon.

Voltunk Babóval orvosnál, azt mondta vmi vírusfertőzés és ha már szombat éjjel óta tart, akkor holnapra tuti elmúlik.
Megint megmérte Babót és 3,5 hónap alatt csak 600 g-ot gyarapodott. A doki szerint elég, de olyan kis vézna így. Csak a pocakja nagy.

Éva! Csak a tervekért 2 millió???????? Ezt nem mondod komolyan! Szörnyű. De gondolom tervek nélkül meg nem kaptok építési engedéylt ugye?
He lesz egyszer tali, h mi is tudunk menni, mi szívesen elugrunk érted, innen igazán nem laktok messze.

Megyek mert még egy csomó dolgom van, míg Babó alszik, aztán megint egyedül leszünk este, úgyhogy most kell belehúznom. Esti elalvás (már ha lesz... ) után jövök.

Puszi
verzsike
 
 

 
 

Sziasztok!

Egész délután nem írt senki :( .
Szerencsére Babó elaludt, remélem végre nyugodt éjszakánk lesz. Tegnap éjfél után aludt el, azt hittem majd napközben többet alszik, de nem.

Brimo! NAgyon ügyes vagy, hogy egyedül megcsináltad a kertet. Mennyi idő kellett, hogy ilyen szép legyen a fű?

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Bence reggel 1/2 4-kor felkelt és elkezdett játszani....azóta én nem pihentem és igen kivagyok.....holnapra összeszedem magam és írok bővebben, most csak Évának írnék gyorsan.


Éva!

Gábor üzeni neked, hogy ha van kérdésetek, hívjátok fel a házzal kapcsolatban. Őt is érdekli, hogy mi az elképzelésetek, és szeretne segíteni, legalább ötlet szinten (persze nem pénzért:) ). Kérdezi, hogy biztos kell engedélyt kélneket? Meg kb. még ezer dolgot kérdezett, de én nem tudtam válaszolni rá. Szóval egy beszélgetést megérne, szerintem is. Elküldöm a számát, ha gondolod.
Amikor elolvasta az összeget, elröhögte magát. Viccnek is rossz, azt mondja. Ő ekkora ház átalakítását kb. 150 ezerért vállaja. A legextrémebb összeg is max. 300-400 e forint Pesten. De már ez is a csillagos ég....bár azt nem tudja, hogy a tervezőt mire kértétek pontosan, és hogy mire atta az ajánlatot, de akkor is röhejes az összeg. Jó, hogy elhajtottátok!
Gábor nemrég tervezett egy 40 lakásos!!!!! , többszintes házat, az került pontosan 2 millióba. És ebből még oszotzott egyéb emberkékkel, pl. statikus, gépész....)
Szóval ha kell segítségg, szólj és küldöm a számot.


Többieknek is puszi, de most megyek bedőlök az ágyba.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Elnézést a helyesírási hibákért....

atta= adta,
segítségg, 1 g-val a végén....

Látszik, hogy fáradt vagyok :roll:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Nincs tütüm...:(

Tegnap párom sokat megnézett, hamarabb eljött, hogy megnézhesse nekem, de minden átverés, nincs semmi baja ..odament és katasztrófa, majd este elmentünk megint megnézni egyet, de munkásautónak nevezném a szuper állapotban levő, meghúzott, gittelt ajtajú, törött ablakú, cigicsikkes....sorolhatnám, szóval csalódás.

Hiányzik a régi autóm.:(
Az a baj, hogy olcsó, keveset fogyasztó, klímás autó, ami nem öreg..amiben elférünk, szóval vannak kívánságaim.

Meglátjuk, bocsi, de most minden szabadidőmet a keresgélés foglalja le.

puszi és igyekszem ám írni.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szep reggelt!

Majd en is irok hamarosan,csak most bejelentkeztem. Ma jon a dokineni oltani,tegnap kullancsirtas votl,igy tavol kell tartanom a kerttol ...ezert ma biztosan lekot. Ferj hazament.

Eva!

irjal nyugodtan!!!!!! Es ugyis aktualis lesz megint! :lol: Olyan kivancsi vagyok,hogy mit hogyan terveztek...ez az osszeg eleg horror..bar ahogy irta Koda,nem tudni hogy ti mire kertetek ajanlatot.

Bufo!

Visszajeloltelek!Egyszer vihetnel fenykepezogepet mikor olyan kis malackak lesznek..talan megnyugodnek hogy normalis az ilyen! :lol: Mentek nyaralni valahova? A szuleidhez?

Koda!

Szegenykem...remelem ejszaka tudtal aludni. Nagyon edesek voltak a kepek...mindig elfelejtem irni...Bence meg mindig olyan nyugis??
Lehetne majd nekem is par kerdesem Gaborhoz???(nem surgos meg hala istennek).

Sziszike!

Gratula a medencehez! Es megint milyen aktiv,csaladi hetvegetek volt! :lol:

Gyongyi!

nem is tudom hogy gyozod a folytonos takaritast,fozest..le a kalappal.Hetvegen te jossz fagyizni? En szeretnek,dehat Mishalt nem tudja elvallalni anyukam.


Brimo!

hajra,mindent bele!!!! :oops: Remelem a nalad levo talirol nem maradunk le.

Ja,a nem nagy titok..hogy igen nem vagyunk mi normalisak,de lefoglaloztunk egy telket ,ami azt jelenti,hogy 4 even belul ugye fel kell epiteni egy hazat ra...csalad szerint nem vagyok normalis... :roll:

Folyt kov. kesobb,puszi nektek!
momo35
 
 


ja igen,ismetlem onmagam,ebbol is latszik...meg en is azt gondolom hogy nem vagyok komplett!

Na,majd jovok,kiviszem motorozni Mishalt a dokineni elott.
momo35
 
 


Kozben irtal Sziszike!

Miert kellett eladni az autodat??EN nem voltam ott,nem tudom. :lol:
En is feltem ,felek a hasznalt autoktol..max. autokereskedesben vennek,de meg ott is atvagjak az embert.

Brimo!

Eszembe jutottal...tegnap kemeny egy szem erett epret szureteltunk...igaz,csak ket tovet ultettem.

AZert tudok irni,mert Mishal lenyulta a szalamis,sjatos zsemlemet,es nez a reklamokat kozben.Ritka pillanat.
AMugy jo is volt a parommal,meg nem is..szokaso
s vitak,veszekedesek,ket ev alatt teljesen elszoktunk egymastol..kulon elve mindenki kialakitotta a kis napirendejet,es azt ugy osszehozni,hogy Mishalnak is jo legyen,nehez volt.
Es nagyon felek hogy ezt nem fogjuk tudni mar helyrehozni.Persze voltak nagyon jo pillanatok is,amikor leleptunk telkeket nezni es Mishalt anyukamra hagytuk,vagy amikor csak gyonyorkodtunk MIshalban....
Az a furi,hogy mikor tavol vagyunk egymastol,akkor imadjuk egymast..aztan amikor egyutt vagyunk,akkor meg oljuk egymast. Szomoru.

Voltunk allatkertben is Mishallal..azt hiszem Mishal a gyereksereget obban elvezte mint az allatokat! :lol: Mi meg total kimerultunk mert rohangaltunk utana.
Mishal viselkedese elegge katasztrofa tud lenni ha nem az van amit o akar...bevasarolni,nezelodni mar majdhogynem lehetetlen vele.Kis akaratos,mindenre nemet mond...amikor meg anya total kiborul,akkor odabujik,atolel,puszi es azt hiszi hogy azzal el van intezve.
Na,megyyek mert szendvics a szonyegen kotott ki.
momo35
 
 


Sziasztok:)

Momo:)
Köszi, ma már jobban aludtunk, bár néhányszor a cumi miatt balhé volt.....
Persze, hogy hívhatod Gabit bármikor, vagy írhatsz is, ahogy jobban tetszik! Nagyon szívesen segít, amiben csak tud! (vigyázz, szeret sokat beszélni :lol: )
Állatkert szuper lehetett. Most, ha megyünk 30-án Pestre, én is szívesen elmennék a fiúkkal. De én Bencét bekötöm a babakocsiba, mert nem akarnék folyton rohangálni:) Meg szívesen eélmennék a közlekedési múzeumba...meg a várba, meg a...meg a...meg a.....felsorolni is sok lenne. De ez a 2 nap nem lesz elég semmire. És még találkozni is akartam veletek, ha valahogy összejönne.
Bs hogy Bence annyira nyugis -e még? Hát minden anyuka agyon dícséri, hogy ennyire nyugodt gyereket nem láttak még, de itthon azért tud balhézni. De azt hiszen nincs okom panaszra:)

Sziszike:)
Remélem hamarosan lesz autód, mert egyedül, 3 gyerekkel nem nagyon tudsz mozogni!
A pancsizó szuper lehet, nekünk marad a kád, a 2. emeleten:)

Erzsike!
Szerinted akkor tudunk legalább mi talákozni a hónap végén? Ahogy látom mindenki ezer felé lakik, és olyan nehéz egy talit összehozni, de ti olyan közel lesztek hozzánk, hogy vétek lenne nem összefutni:)
És szerintem Babó jól néz ki, főleg hogy a doki szerint is rendben van. Én mit szóljak akkor:) Bence épp, hogy 9 kiló és elmúlt 15 hónapos. Van 6 fogunk és ennyi:)

Gyöngyi:)
Gratulálok a kislánykádnak:) De ügyik vagytok! Ha bence olyan lesz, mint Marci, akkor még várhatok éveket az ilyen bilizésekre.... :? Marci épp, hogy az ovi előtt le tudta tenni a pelust.
Hétvégére jó falunapozást:) Most esős időt mondanak sajnos.

Brimo:)
Neked is nagyon ügyes a lányod! Hát igen, ez tényleg igaz, hogy a lányok gyorsabban fejlődnek!

Na most ennyit tudtam írni, megyünk a városba Bencussal.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szisztok lányok!

Momo!

Mi is tegnap szüreteltük az első eprünket és nagyon finom volt! 4 felé vágtuk! :lol: :lol:

Verzsike!

Febr 29-én ástuk fel Attilával a kertet 2 napig tartott az esőben és kb 1hónap múlva lett szép a fű. Azóta én nyírom úgy 4-5naponta.2naponta locsolok úgy 1órát.A gazolást anyósom csinálja miután én nem ismerem fel mi a virág,mi a gaz! :lol: :lol: :oops: :oops:

De képzeljétek ma,hogy jártam!
Elmentünk Csengével a játszóra a kis barátnőjével.Reggel 8körül beraktam a sütőbe a csirkecombot (amit az éjjel vágtak és reggel 5kor mentem érte Úriba). Gondoltam majd csinál valami köretet anyós hozzá!
Aha csak én gondoltam. Mikor haza jöttünk álmos szemekkel mondja nekem nem mondtad mit csináljak! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Amig mi a játszón voltunk ő ledölt kicsit!
Éltetek már ilyet??

A Tö... tele azzal ha én nem csinálok meg valamit akkor senki sem!
És akkor mi a fenéért költözött a szomszédba? Most jövök rá ingyen cseléd kellett neki!

Na mennem kell! Csibe alszik van még egy kis dolgom! Pedig tudnék aludni is!

Mi lesz a találkozóval?, Mikorra tervezzek??

Hahóóóó írjátok meg!!
Ja és kérnék infót a fagyizásról!!

Köszi és szép napot mindenkinek! :D :D

brimo
 
 


Sziasztok!

Momo
Azta újabb telek és nemsokára újabb építkezés?
Mi lesz ezzel a házzal ezt eladjátok és ha kész a másik oda költöztök?
Egy bizos most már nagyon rutnos leszel mire kell figyelni úgyhogy talán kicsit könnyebb lesz.
Ígérem legközelebb viszem a fényképezőt hogy megörökítsem a malacaimat, csakhogy megnyugodj Mishal nem is koszos.:)
Szerintem haladás hogy most fele fele arányban jöttetek ki a férjeddel. Egyébként nem lehet csodálkozni ezen hiszen mind a ketten más ritmus és életvitel szerint éltek egy jó ideje.
Nem mondtad hogy ti mentek e valamikor a férjedhez vagy sem?

Koda
Bence sem viszi túlzásba az alvást ahogy látom. Nekem is kezdtek korán kelni a fiúk, hogy hamarabb lett világos, de én most toál lehúzom a redőnyt úgy hogy egy kis fény se jöjjön be így visszaállt a szokásos 6-fél 7 közötti ébredés.
Jaj remélem mi itthon leszünk amikor ti jöttök. Egy hét múlva derül ki mikortól kell lemennem az úszást tanítani. Mert ha ez elkezdődik akkor sajnos mi nem vagyunk néhány hétig.

Brimo
Nagyon ügyes vagy a kert szépítésében. Mindent te csináltál egyedül, fűmag elszórás stb...?
Ha van kedved hozzám is jöhetsz ablakot pucolni mert nekem egy porcikám sem vágyik rá és nagyon meg kellene már tisztítani. :oops: :lol:

Sziszike
Most hogy nincs autód hogy viszed meg hozod a gyerekeket?
Zsoltit a párod viszi reggel oviba? Délben te hozod haza hogy oldod meg, a kicsik gyalogolnak, mert babakocsi az nincs ugye?

Verzsike
Egyenlőre ne légy elkeseredve a fagyizás miatt, mert eddig nem sokan jelezték hogy jönnének, így lehet nem is lesz.
Hidd el nem vézna Babó, ilyen idős korban minden gyerek sokat mozog így nem nagyon marad rajta felesleg. Látnád Áront ő sem egy díjbirkózó, sőt neki még pocakja sincs,20 hónapos és nincs 11 kg.

Oné
Gratula a bilibe pisiléshez. Áron még csak hajlandóságot sem mutat ehhez. Max annyi ha lekerül róla a pelus akkor úgy fogja a kukiját mint a nagyok ha pisilnek.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

1. Az autót azért akartam eladni, mert elkezdett rohadni, mert 10litert fogyasztott vagyis nem mertem vele közlekedni és 2000köbcentis volt, aminél kisebbet szerettem volna a biztosítás miatt.

2. Most szeretnék fiatalabb autót, ami szép állapotban van, nem olyan nagyot, de férjünk el benne, klímás legyen ezis, max. 1500köbcm legyen, fogyasszon hosszabb távon 6-7litert max. és mindezek mellett legyen olcsó is.:) Sokat akarok??? Ami még fontos a külső: legyen rendben tartott, igényes autó.

Nehéz ilyet találni...de ezen vagyok.

3. Pancsizás nagyon szuper a víz meleg nagyon, imádják, kisem akarnak szállni belőle. Énis néha arra gondolok milyen jó dolguk van nekik.:)

4. Sztem én mennék a fagyizásra, de még beszélünk róla.

5.Ovi: Zsolti ettől a héttől már nem jár oviba, múlthéten, amikor itt voltatok, aznap köszöntünk el az óvónéniktől..stb. pénteken volt úszása és azóta velem, velünk van Zsolti is.

6. Amúgy vettünk babakocsit, avval voltunk a GyerekSzigeten is, ami nagy segítség. olyat vettünk, mint Juciéknak van.

7. Bence pár napja napközben semmit nem alszik, s este 7körül kidől...ez furi tőle, mert előtte délben aludt, majd este 7-8fele újra
-most meg kimarad a déli...hmmmm.

8. Nektekis alig esznek???

Most mennem kell, de ígérem írok holnap, reggel 7re megyek nézni egy autót, remélem jó lesz!

Mindenképpen írok, de aznap nagymamám vagyis holnap jön hozzánk és velünk lesz, így nem tudom hogy lesz még időm.

Szép estét mindenkinek!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Megint nem túl sokat írtunk.

Én átmentem 1/2 4-kot Marciért az oviba és azóta lent voltam a 2 gyerekkel az udvaron. 8-kor mentünk fel. Na Marcit meg lehetett volna nézni. Nem malacka, hanem koszos disznó volt :lol: Be sem engedtem a lakásban, az ajtó előtt kellett levetkőznie:) Töménytelen mennyiségű homokot ráztam ki belőle.......Jól elfáradtam, mert 2 gyerekre elég nehéz nézni, főleg úgy, hogy Bence állandóan szökésben volt. Hiába van elkerítve a játszótér, minden kaput megtalál és rohan ki az útra........

Zsuzsa:)
Remélem én is, hogy itthon lesztek, de majd mondod úgy is, hogy alakul.
Jól olvastam? Úszás oktatást tartasz?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Csak gyorsan írok és később jövök bővebben!
Mindenkinek köszönöm a gyors reagálást és a sok tanácsot!
Nem is tudom, hogy mi lenne velem nélkületek! :wink:

Koda!
Délután hívtalak, de szerintem pont az udvaron voltatok.
Nagyon szeretnénk beszéni Gáborral (persze nem szívességből)
Holnap megint próbállak hívni és egyeztetünk valamit!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Milyen kocsit nézel reggel? Remélem ő lesz az igazi és megveszitek.

Momo! Hogy sikerült Mishalt távol tartani a kerttől? Gondolom nem volt egyszerű, hogy eddig folyton ott lehetett.
Ennyire belejöttél az építkezésbe? Vagy már most gondolsz Mishal jövőjére és építésvezetőt akarsz nevelni belőle?
Sajnálom, hogy mégis voltak veszekedések, de ha végleg hazajön a férjed, pár hónap alatt biztosan összeszoktok újra. Egy hét tuti kevés hozzá.

Koda! Mindenképpen összehozunk valamit. Van már konkrétum, h mikor érnétek rá? Az állatkert meg a közl múzeum elvileg belefér egy napba, mert nagyon közel vannak, de szerintem a gyerkőcök nem biztos, h bírnának annyit. Gabinak mikor lesz a koncert?
Babó véznaságán meg azért aggódom, mert a pocakja igen jelentős, de a karjai mint a gyufaszálak.

Brimo! Ez tök jó hír, már hogy 1 hónap alatt lesz fű. Nyáron lesz a bátyámék eljegyzése és anyukám kitlálta, h addig füvesíteni kellene az udvarban. Így ha belehúzunk, talán még sikerül.
Te se vagy megáldva az anyósoddal…

Zsuzsa! Nyíregyházán fogsz úszást oktatni? Valami gyerektábor lesz?

Gyöngyi! Gratula a bilizéshez! Az szupi, hogy magától kéretőzött ilyen picin é nem noszogatással kell rávenned. Rezinél is ilyen könnyen ment, vagy sokat számít Sárának, hogy látja Rezit?

Eszter, Titi, Ági! Már nagyon régen írtatok!!!!!!!!! Hiányoztok!

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Milyen kocsit nézel reggel? Remélem ő lesz az igazi és megveszitek.

Momo! Hogy sikerült Mishalt távol tartani a kerttől? Gondolom nem volt egyszerű, hogy eddig folyton ott lehetett.
Ennyire belejöttél az építkezésbe? Vagy már most gondolsz Mishal jövőjére és építésvezetőt akarsz nevelni belőle?
Sajnálom, hogy mégis voltak veszekedések, de ha végleg hazajön a férjed, pár hónap alatt biztosan összeszoktok újra. Egy hét tuti kevés hozzá.

Koda! Mindenképpen összehozunk valamit. Van már konkrétum, h mikor érnétek rá? Az állatkert meg a közl múzeum elvileg belefér egy napba, mert nagyon közel vannak, de szerintem a gyerkőcök nem biztos, h bírnának annyit. Gabinak mikor lesz a koncert?
Babó véznaságán meg azért aggódom, mert a pocakja igen jelentős, de a karjai mint a gyufaszálak.

Brimo! Ez tök jó hír, már hogy 1 hónap alatt lesz fű. Nyáron lesz a bátyámék eljegyzése és anyukám kitlálta, h addig füvesíteni kellene az udvarban. Így ha belehúzunk, talán még sikerül.
Te se vagy megáldva az anyósoddal…

Zsuzsa! Nyíregyházán fogsz úszást oktatni? Valami gyerektábor lesz?

Gyöngyi! Gratula a bilizéshez! Az szupi, hogy magától kéretőzött ilyen picin é nem noszogatással kell rávenned. Rezinél is ilyen könnyen ment, vagy sokat számít Sárának, hogy látja Rezit?

Eszter, Titi, Ági! Már nagyon régen írtatok!!!!!!!!! Hiányoztok!

Jó éjt!
verzsike
 
 


Hali!

Lanyok,valakinek lazasodott mar be gyerkoce a 18 honapos oltas utan??Mert Mishalnak reggel 38.5 volt,adtam neki Nurofent.

Puszi,majd jovok.
momo35
 
 


Momo!
A 18 hónapos oltás után nem szoktak belázasodni, legfeljebb 7-10 nap múlva hőemelkedés!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jaj, nem! Ez már a másik oltási naptár!
Azon kívül, hogy csillapítod a lázát és jó sokat itatod, nem kell semmit tenni. Viszont, ha a láz megmarad, vagy magasabb lesz, akkor az nem az oltástól van.

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Erzsike!
Gabinak a koncert kedden este lesz, kb. 8-9 körül. Így hétfőn kb. délután 1-től és kedden is szinte egész nap ráérünk. Annyi, hogy a koncert előtt gondolom még összekapja magát, de az kb. fél óra. Szerdán meg már úgy is megyünk haza. És igazad van, nem kell rángatni a gyerekekt össze-vissza. Igazság szerint én sem nagyon bírom a strapát emiatt a hülye pánikbetegségem miatt. Most is egész éjszaka rosszul voltam, a szívemmel kínlódtam. Reggel 4-kor tudtam csak elaludni....
Babóval kapcsolatban így már értem, hogy mi az aggodalmad. Szerintem ő csak ilyen fajta. Én regeteg ilyen típusú gyereket láttam már.(pl. anyukámnál a bölcsiben) Kis pókhasúnak szoktam őket hívni:)

Éva!
Jaj láttam, hogy hívtál, de olyan későn vettem észre, hogy nem akartam zavarni. ( a játszótéren voltunk én meg itthon hagytam a telefont)
Gabi itt áll mellettem és azt üzeni, hogy nagyon várja a hívást, szívesen segít. Annyi kérése van, hogy 1/2 3 körül (vagy utána) hívjátok már ma, mert addig tárgyalás meg fogászat van neki. Itt van a száma: 30-910-2772 Ádám Gábor. Bárki keresheti ha segítségre van szüksége:) (Momo! Neked is üzeni, mentsd el a számát!)

Tényleg igaza van Erzsikének! nagyon sokan nagyon rég írtatok! Csak 1 sort, légyszi!

Mi ma ajándékokat megyünk vásárolni, marci 5 éves lesz. Leadta a listát, úgyhogy van miből válogatni:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Erzsike!

Bocsi, most szólt Gabi, hogy a koncert 7-kor kezdődik. Így kicsit csúszik minden, de remélem ettől bőven tudunk talizni!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziaztok lányok!
Most néztem meg Attila freemailjét és egy csajnak küldött képeslapot és az volt rá irva "Jó veled" és szivecskét adott micimackó!

Majd megkérdem ki is az a Kata?

Most megyek ! Kicsit ideges vagyok!

brimo
 
 


Sziasztok!

Koda
Remélem én is hogy sikerül taliznunk és a fiúkat végre összeengedhetjük.
Jó kis listát kaphattatok Marcitól.:)
Most mi a menő csakhogy tudjam mire számítsunk lassan mi is. Azt már megfigyeltem ami nálatok bejött az bő fél évvel nálunk is jelentkezett.
Jól olvastad úszást tartok kicsiknek és nagyoknak is. Vannak kezdők és vannak haladók is.

Momo
Nem nagyon tudok nyilatkozni ez ügyben mert Áron is lázas lett másnap de nálunk fog is jött és hát tüszős mandulagyulladás lett a vége, majd fül. Nem tudom az oltástól volt e vagy a betegségektől.

Verzsike
Igen Nyíregyházán fogok úszást tanítani. Ez már jó néhány éve így megy nyáron. Szeretem csinálni és itt nincs rá lehetőségem, ott meg mindig kellek.:)

Brimo
Hú remélhetőleg nem arról szól ez az üzenett amit én és te is kiérzel belőle. Teljesen megértem, hogy ideges vagy. Remélhetőleg kapsz valami magyarázatot erre a dologra. Szorítok, hogy csak egy félreértés legyen az egész.

Sziszike
Na milyen a ma megnézett autó?



Lányok Erzsikeének igaza van hol bújkáltok megint?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok.

Bufo

Ez nem tévedés,már a multkor mikor otthon volt rákérdeztem mert volt egy selytésem de tagadta!
Biztos vagyok benne! Ja és nekem ne magyarázkodjon mert az már régen rossz!
Ennyi volt és akkor mi van! Csak mondja meg ha igy érzi!
Engem ne alázzon meg!

Köszi az együtt érzést!

Puszi :twisted: :twisted:

brimo
 
 


Brimo

A fenébe is nem értem én a pasikat.
Sikerült beszélned a pároddal, vagy valamikor lesz rá lehetőségetek?
Igazad van ne magyrázkodjon meg találjon ki valami mesét mondja meg az igazat, még akkor is ha baromira fáj.
Nagyon tudom mi játszódhat le a lelkedben, és sajnálom hogy így történnek a dolgok.
Remélhetőleg hamarosan kiderül mi a helyzet, bár nem biztos, hogy jobb lesz utánna. Fel a fejjel!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda!

Ok,elmentem! :lol: AMugy nem akartok egy nappal tovabb maradni mikor jottok? Mert nalunk elfernetek???!!!! :lol:
Miket vettetek Marcinak,majd meselj!

Bufo!

Uszast is tanitasz?? :wink: Ilyen kicsiket szerinted meg lehet tanitani???Legalabb arra,hogy feljojjon a viz felszinere ha lemerul?
Koszi,felek,hogy nem az oltastol van,majd elvalik.

Paromhoz nem keszulunk,legalabbis a kozel jovoben biztosan nem.Kicsit komplikalt ez a dolog,de majd egyszer szemelyesen,nem a forumon.

Eva!

Koszi a valaszt. Meselsz akkor ha lesz idod?

Brimo!

Hat ez borzalmas? Most otthon van,vagy tegnap volt otthon? SIkerult beszelni vele? Remelem hogy valami felreertes..bar eleg nehez kimagyarazni. Gondolok rad.


Na,mentem...Verzsikevel es Baboval veletlenul osszetalalkoztunk az Arkadban,olyan edesen vigyorog Babo mindig. :lol:

Verzsike!

Sikerult valamit venned Baboval ?

Mi is shoppingoltunk egy kicsit,hazafele elaludt.Fozok egy kis spagettit,aztan atugrunk a hugomekhoz.Olyan kosz es kupi van+ kint is lenne mit csinalni,de nincs kedvem hozza. Es a kert be meg nem akarom kiengedni.Ja,igy sikerul megoldani,hogy elmegyunk itthonrol..igy eselye sincs arra,hogy a kertben jatszon.



Brimo,Gyongyi!

Multkor elfelejtettem,bilizeshez nagy gratula!
Mi meg sehol se tartunk,abszolut nem erdekli a dolog,vigasztal a tudat,hogy a fiuk kesobb ernek. :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Csajok én azért nem jövök,mert Domi megkergült.Egy percre sincs el nyugton.Forog és ettől nem jobb,hanem rosszabb lett minden.Nyávog egész nap én meg cipelem a seggét és ez nagyon kimerítő.A nagy se az igazi.Nyegle,hálátlan,mit mondjak,nem könnyű.Közben a férjem is igényelne.Szerintetek?! :evil: :roll:

Brimo!

Ez nagyon durva.Bocs,hogy nem reagáltam neked a múltkorira,remélem hamarosan ütközünk. :evil: :wink:

Csajok nem tudok írni,itt nyávog és rugdos az ölemben és közben kicsinál teljesen. :evil: :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Szoval:Most beszéltm vele tlefonon.Azt mondta milyen hűlyeséget találok ki és,hogy ő bele mer nézni a szemembe mert nem csinált semmit!
Kérdeztem akkor miért küldözget ilyeneket egy Kati nevezetű lánynak de nem válaszolt!
Mondtam,hogy elválunk és erre azt mondta váljunk!

Leraktuk a telefont és ennyi volt! Mintha hozz egy kg kenyeret a boltból!

Majd este még jövök! Sziasztok! :cry: :cry: :cry:

brimo
 
 


Sziasztok lányok!

Jaj, tényleg igazatok van, életemben nem tűntem el ennyit és ilyen hosszú időtartamra.

Mentségem legyen, hogy teljesen magam alatt vagyok szokás szerint. Bár erre gyógyír lehetne a Babanet, de most hugicám itt volt, és olyan jó volt vele itthon.

Anyukám már vasárnap hazament, hugi csak most (mindjárt bőgök is miatta, mert annyira nagy segítség volt, és olyan jó volt ennyi időt együtt tölteni vele).
Most azt tervezzük, ha sikerülne valamiféle nyári munkát találni neki itt Pesten, akkor feljönne hozzánk egy hónapra is akár. Csak találnánk valamit.

Ezen kívül áll a bál nálunk, ugyanis apósommal baromira összevesztem, kiabáltam vele, vörös fejjel, úgy felidegesített. Kezdte a hétvégén, amikor kétszer egymás után felkeltette a babát, egyszer engem is a csengetésével és a nagy hangjával, majd tegnap mikor este fél 9-kor becsengetett pont altatás közben. Közöltem vele, hogy nincs ránk tekintettel, és miért nem lehet telefonálni, ha át akar jönni, miért kell ide csak úgy jönni-menni, tiszta átjáró ház vagyunk. Mi van, ha felkelti a gyereket, erre közölte, hogy "na és". Ettől pedig még jobban kiakadtam, elegem van belőle, és végre kiosztottam lányok!!!
Nem bírok csendben maradni mostantól, lesz ami lesz, szeret, nem szeret, nem érdekel.
Viszont így alig tudtam elaltatni a kismanókát, mert szerintem érezte rajtam az idegességem. Remegtem lányok!
Aludni napközben szemhunyásnyit nem tudok, folyton attól rettegek, megint mikor jönnek?!
Miért nem lehet előre megbeszélni, mikor jönnek át. Elegem van ebből a "csak gondoltam, benézek"-ből. Szóval, ismét én vagyok a család fekete báránya, mindemellett jobban érzem magam, mert kijön belőlem minden, annyi mindent a fejéhez vágtam.
Húúú, de megsértődött, és persze, neki kezd elege lenni belőlem. Ááá, reggelig is tudnék mesélni.

Tegnap délelőtt pedig jártunk az alvásrendelésen, ahol közölte a doktornő, hogy a következő alvásrendelést én tartom, annyira tisztában vagyok a helyzettel, és a gyerekek alvási szokásaival, ritmusaival. Szinte nem tudott újat mondani, azt mondta, hagyjam éjszaka sírni. Szóval semmivel nem lettem okosabb. Persze, most éjjel nem akartam kivenni, de gondolhatjátok, az idegtől alig tudtam aludni, ha még ő is sírt volna hajnalban, akkor még jobban kilennék, úgyhogy napolva van a leszoktatás.

Nagyon kivagyok lányok.

Első körben nem akartam menni szombaton fagyizni, mivel jön a festő, és csinálja a gyerekszobát, de nem érdekel, elmegyek, Dani igenis babázzon itthon.
Persze, már előre tudom, hogy anyósom át fogja hívni. Szóval most azon filózom, hogy vigyem-e Alexát magammal. Vajon el volna-e?! Szerintem nem. Attól félek, nem tetszene sokáig neki a babakocsiban.
Eszméletlen ugyanis, mennyit közlekedik most már.

Mesi, eszembe jutsz folyton, visszanéztem Ágika 6 hónapos videóját, amikor fel akart állni. Alexa is ugyanezt próbálja csinálni, kinyomja a lábát maga alatt. Mi lett ebből? Mi a következő lépés? El kezd mászni? Vagy ülni fog?

Sokat nem tudtam visszaolvasni, de egy megütötte a szemem.

Brimo, ez eszméletlen! Létezik, hogy ez valóságos? Szerinted megcsalna? Vagy kacérkodik ezzel a Katával?
Nem szólt érte, hogy megnézted a freemail-jét?

Most szaladok, Kicsibébi még alszik, gyorsan szerintem megzuhanyzom, aztán szerintem elmegyek vele sétálni este megint, most 2-3 napja hugival minden este voltunk sétálni, és olyan jól esett. Fagyiztunk is közben, de most minden más lesz. Lányok, már most hiányzik a hugicám!!!

Mindenkit puszilok, nagyon hiányoztok lányok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Timi!
Nem jutok szóhoz!
Dél óta azon goldokodom, hogy mit is írhatnék! Igen nehéz lehet így tisztázni a dologkat, hogy messze vagytok egymástól.
Már másnak is írtam, de én hiszek abban, hogy az ember éeltében vannak dolgok, amiket talán magának sem tudna megmagyarázni. Talán valóban nem is történt semmi, ,,csak" flört, de ennek is nagyon nagy jelentősége van! Valamit jelez, hogy talán túl sokat vagytok külön és hiába a szerelem képes és megkopik idővel. Persze az ember mérlegel, hogy mi a szép a kapcsolatában és mit veszítene, ha kilépne belőle. A problémákat orvosolni kell! Nagyon remélem, hogy minél előbb tudtok találkozni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok.

Nagyon köszi az együtt érzést de nem hiszem,hogy van erre magyarázat. Amióta beszéltünk nem jelentkezik. Gondolom még ő van megsértődve de az is lehet őrül,hogy ilyen könnyen ment a dolog!

Meg mondom őszintén nem nagyon izgatom már magam!
Nem is szeretem és legyen vége!
Meg mutattam az anyjának a levelet nem nagyon kommentálta!

Mindegy! Majd jövök ha van valami fejlemény az ügyben.
Most mennem kell!
Sziasztok.

brimo
 
 


Nézzétek csak, ki van itt?!
Mit szóltok hozzá?! Ugyanis Daninak visszajött a gépe, ami még év elején elkerült garanciális javításra, azért nem tudtam jönni már ilyenkora.
Most Kicsibébi alszik, így ide tudtam ülni, nem kell már engedélyt kérni, meg nem utasít vissza senki.
Menetközben vacsit csinálok, és nézem a Barátok Közt-öt, és igyekszem visszaolvasni.
El sem hiszem, hogy végre van erre lehetőségem!

Brimo, nem gondolod, hogy ezt most csak a düh mondatja belőled? Múlt héten még gyermeket szerettél volna tőle, most meg már nem is szereted?
Tudod, hogy mindenhol vannak problémák. Hátha meg tudjátok még beszélni. A legjobb az volna, ha tényleg jelentkezne, mivel neki kellene magyarázattal szolgálnia. Én biztos nem bírnám megállni, hogy ne hívjam fel.

Na, olvasok!

KépKép
titi_27
 
 


Brimo

Hú ezek kemény szavak. Szerintem nem gondolod ezeket most komolyan. Nagyon dühös vagy és ilyenkor hajlamos az ember túlozni. Néhány napja, hete még a kistesót terveztétek ez nem véletlen. Az ember nem akar gyereket attól akit nem szeret.
Egy biztos mindenképpen beszélnetek kell arról mi a baj kettőtök között. Egyet fogadj meg ne vagdalkózz olyan szavakkal, hogy elválok meg legyen vége, mert ezen kapva kapnak a férfiak ilyen esetben és a könnyebb utat választják, még akkor is ha ez hosszú távon nekik sem jó. Ahogy nekem is írták sokan először is te döntsd el mit szeretnél, de tiszta fejjel lenyugodva.
Remélem hamarosan újra beszéltak és akkor sikerül előrébb jutnotok.

Többiektől bocsi jövök még de már nyüszítenek a reggeli kakaóért a fiúk.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
csak gyorsan jelentkezek, hogy ma nem leszek, mert kirándulni megyünk Marcival meg az ovis csoporttal.

Brimo!
Fel nem foghatom, ami nálatok történik! Remélem tudsz beszélni a pároddal, vagy már beszéltetek is!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Brimo!
Csatlakozom Zsuzsihoz és Titihez! Ezt most biztosan nem gondolod komolyen, hiszen tényleg tesót terveztetek!
És a válást 5x gondold meg, nem könnyű! Ez tapasztalat! Beszéljétek meg a dolgokat!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok és köszi a jó tanácsot!
Már egyszer elváltam csak ott nem volt gyerek!
Nem beszéltünk mert én nem hívtam de ő küldött sms-t.
És azt írta nem volt és nem is lesz senkivel szexuális kapcsolata.Tudjátok ilyet senki nem is mondott én csak a képeslapra kérdeztem rá!
Tehát már itt elárulta magát.
A gyerek témához meg csak annyit Csengét is egyedül nevelem amikor itthon van nem segít semmit (mondván ő szabira jön haza) a következőt is csak én akartam magamnak!
Az anyjával beszélt telefonon megtárgyalták a dolgot!Azt nem tudom mit.Csak annyit mondott egy jó barátja a csaj!Aha egy jó barátnak nem küldöm el "jó veled"és szívecskék vannak a lapon!
Most mennem kell mert dolgom van meg Csenge is itt nyafog.

Sziasztok

brimo
 
 


Sziasztok!

Rövide leszek, mert sehol nem tartok!

Meg van az autóm!!!!!

Twingo, kék.:) 6litert fogyaszt, nagyon tetszik.

Timi: sajnálom, ami veletek történik, de pár napja még az új babáról beszéltünk, tudom minden a te válladon van, de talán mégis jobb lenne nem elhamarkodva dönteni. Tudom fáj, hogy alig törődik veletek, de ezen csak te tudsz változtatni.
A képeslapot nem láttad mail cím alapján kinek küldte?

A válást még gondold át sztem.

Nem kell mindent elviselni, de derítsd előbb ki miis van.
Gondolok rád és nagyon sok , erőt, kitartást!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szeretnék veletek pár képt megosztani!

Kép

Kép

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

írja meg valaki mikor van a találkozó szombaton! És hol?
Bár lehet nem tudok menni mert nincs kire hagynom Csengét!

A helyzet változatlan Attila nem jelentkezik persze én sem írok neki semmit!

:cry: :cry:

Sziasztok!

brimo
 
 


Lányok!
A szombati talit megtartjuk valahol?
Úgy látom szükség lenne rá!

Timi!
Nagyon szorítok, hogy rendeződjön a helyzet!

Tanulok egy kicsit aztán jövök! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Tudok menni én is szombaton!!!! Elmarad a margit szigeti bajnokság.

Fürcsi és szopi után jövök, de nem bírtam ki, hogy ne újságoljam el a jó hírt!

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!!!

Timi, nagyon sajnálom, hogy még azóta sem jelentkezett! És anyukáját nem faggattad ki?! Azért ez olyan faramuci helyzet, hogy az anyjával ilyeneket kitárgyal?! :(

Sziszike, szuperek a képek, látom, a gyerekek nagyon élvezték a dolgot!!!

Lányok, én valószínűleg nem tudok menni szombaton, mivel autót megyünk nézni délután Taksonyba!
Sziszike segítségével elképzelhető, hogy lesz autóm. A többit majd akkor, ha meg lesz az eredmény.

Én most épp altatásban vagyok, úgyhogy megyek is, holnap igyekszem jönni.

Szép estét mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Brimo!

Vard ki szerintem amig o jelentkezik,elvegre elobb utobb ugyis fog.
Hat igen...az sms-s valasza nem a legjobb,te nem igazan erre voltal kivancsi.De a valast azt nem szabad elhamarkodni,szerintem mindenki fejeben megfordult mar egyszer,ketszer,vagy tobbszor.
Nalunk elmeletileg,ha a ferjem tanuk elott haromszor kimondana,hogy elvalok toled..akkor mar el is lenne valva tolem(legalabbis a vallas szerint),igy o soha nem mondta meg mergeben sem,de en mar igen...de amikor lehiggadtam mar megbantam.
Ha hazajon,akkor biztosan sikerul mindent tisztaznotok.

Egyedul neveled Csenget..sajna kezd ugy tunni,hogy a mi helyzetunk lassan kezd a norma lenni,no egyedul neveli gyermeket,pasi este,hetvegente,havonta,...hazalatogat,es ennyi.
Szomoru. :cry: :roll:

Eszter!

Domi forog? Oda-vissza mar? Nagyteso is olyan nyugis,bekes,baratsagos kis(nagy)sracnak tunik,legalabbis akarhanyszor lattam mindig ilyen volt. :lol: Majd egyszer egy szep napon beszelunk es talalkozunk. :lol:

Sziszike!

Gratula a kocsidhoz!!!! Milyen idos? Nagyon edesek a kepeken a gyerkocok! :lol:

Titi!
De jo,hogy tudsz mar este is jonni. Jol tetted hogy megmondtad a magadet az aposodnak,bar sok ertelme nincs...egyik fulukon be,masikon ki,de te legalabb idonkent kiadod a merged. :lol:
Kicsibebid mar allni szeretne???


Zsuzsa!

Biztosan jo lesz Nyiregyhazan,te is dolgozol eg ykicsit,a fiuk meg elvezni fogjak.
Pisiles..ezek szerint a fiuk tenyleg sokkal kesobb ernek meg ra. Hiszen mar Dudi,Csenge,Sara is bilibe pisilt...
En meg se probalom,abszolut nem erdekli,meg az se ha bekakil. Igy semmi ertelmet nem latom hogy eroszakoskodjam vele.

Koda!

Milyen volt a kirandulas? Merre voltatok?

Most nezem,hogy errol mar irtam korabban. Na,mindegy.
Epitkezes...a terv az hogy ezt a hazat el kell adni,kozben megterveztetni a masikat...es ugy epitkezni.Addig ugye nem tudunk belekezdeni amig el nem adtuk ezt.
Tovabbi szep estet es nyugodalmas ejszakat nektek!
momo35
 
 


Jut eszembe...

Sziszike, igen, nekem is nagyon ramatyul eszik Alexa, nem tudom, miért?!
Az új babakocsi csúcsszuper!!!

Évikém, ez az ár horror!!! Azt hittem, ez már a kivitelezés árával együtt van. Csak a tervezés kerül ennyibe?!
Ilyen létezik? 2 millióból már lassan meg lehetne csinálni, amit terveztek. Akkor az mennyi volna még erre?! Jézusom!!!

Koda, milyen volt a kirándulás? Hova mentetek? Ilyeneket csinálnak még, hogy együtt kirándulás a gyerekekkel? Mit csináltál addig Bencével? Vagy ő is ment veletek?
Istenem, már 5 éves lesz Marci? És végül mi lesz az ajándéka? Mit választottatok neki?

Timi, csodaszép a kertetek! Gyönyörű zöld! Ügyes vagy, hogy így karban tudod tartani.
Én is gratulálok a bilihez, olyan ügyes Cseni, hihetetlen, mindezt 1,5 évesen?! Azt a mindenit, már mindjárt 2 lesz!!! :)
Hogy szalad az idő!
Anyósodhoz meg no comment... mintha az enyémet hallanám, bár ha én mondanám neki, hogy csináljon meg valamit, biztos megcsinálná, de magától nem találja fel magát.
Sosem felejtem el, mikor 1 napja voltunk itthon Minimanóval és visszamentünk Danival varratszedésre, áthívtuk, hogy vigyázzon rá. Megjelent egy újsággal a kezében... azért megkérdezte, mit tud segíteni és ki is teregetett, de sosem felejtem el, mikor hazajöttünk közölte, hogy nem akart csörömpölni a mosogatnivalóval, így azt nem csinálta meg.
Ááá, én már úgy érzem, néha olyan ellenséges vagyok vele is. De sajnos vannak előítéleteim, amik nem jönnek csak úgy alaptalanul, nem?!

Momo, ezt most nem mondod komolyan?! Tényleg megint építkezni fogtok?! És mi lesz a mostani házzal? De miért pont Nagykovácsi, nem szereted ezt a helyet, ahol most laktok? Vagy mi lesz az új helyen?

Na, elaludt Alexa, egyem a szívét. Úgy imádom!!!
Énekeltem neki, aztán kijöttem, és észrevette, hogy nem vagyok ott, el kezdett sírni. Ahogy bementem, megnyugodott, és amikor kijöttem, minden kezdődött előlről. Aztán a kezét simogatva elaludt.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Koda! Mikorra lőjük be a találkozást? Eljöttök hozzánk? Én teljes mértékben alkalmazkodom hozzátok, csak tudni kellene te mikorra tervezed?
Megint előjött a betegség, vagy mindig foylamatos csak nem írsz róla? Gondolod Pesten még erősebb lesz?
Miket vettetek Marcinak?
Kirándulás jó volt, Bence is ment?

Brimo! Nagyon sajnálom, szörnyű ami veled történik. Az meg pláne, hogy az anyjával megbeszéli veled meg nem. Azért az is fura, h Attila egyből a szexre gondolt, pedig lehet lélekben sokkal jobban meg lehet csalni valakit. A váláson azért gondolkodj el nagyon. Én mindig azt mondom Zsoltinak, ha vmi ilyesmi kiderülne semmi nem érdekelne válnék, de most, hogy megvan BAbó, tudom hogy hazugság, mert mindent megtennék, h egy család maradjunk. Tudom, h nálatok más a helyzet, mert keveset van otthon, de azért nagyon át kellene ezt beszélni.

Zsuzsa! Nem gondoltad még, hogy belevágj magad az oktatásba? Mi jelentkeznénk tanítványnak. Hány éves kortól lehet elkezdeni? Pont hétfőn mondta a doktorbácsi, hogy BAbónak a beesett mellkasa miatt mielőbb úsznia kell.

Momo! Hiányzik neked még egy költözés? Nem olyan lett a ház mint akartátok azért adjátok el és akartok újat, vagy csak egy kósza ötlet volt?
Szerencsére tudtam venni pár ruhát, egy darabig elvolt az innivalójával, meg szórakoztatta a bababoltban az eladó.

Eszter! Emlékszel, hogy Titinek is meg nekem is volt egy ilyen időszak? De sebaj, elkezd mászni Domi és egy kicsit jobb lesz.

Titi! Szupi hogy ennyit itt tudott lenni veled a tesód.
Teljesen igazad van az apósoddal kapcsolatban. A csengő dolgot meg nem lehetne megoldani, hogy egyszerűen kikapcsolod? Úgyis csak olyanok mennek hozzátok, akik tudják, hogy baba van és telefonáljanak az ajtóból, menjenek ki. Nálunk ki van kapcsolva, igaz így a postás se szól, ha ajánlott levél jön, de ráérünk besétálni érte a postára, még mindig jobb, mintha mindig felébreszetnék Babót.
Szombaton mikor kell megnézni a kocsit, semmiképpen nem fér bele a fagyizás?
Milyen új babakocsid van, nem is írtad!?

Sziszike! Gratula az új kocsihoz, ez igazán gyorsan ment. Sose gondoltam volna, hogy egy twingoba belefér 3 gyerekülés.
Aranyosak a képek. Te festetted ki a gyerkőcök arcát, vagy ott csinálták?

Gyöngyi! Ági! Merre kószáltok?????????

Itt volt ma a tesóm, olyan szuper volt. Jó lenne, ha többet tudnánk így együtt lenni, remélem majd ha ő is kismama lesz sikerül. Talán sikerült mindent beszereznünk a nyaraláshoz, holnapra már csak a patika maradt. Szombaton pakolás és vasárnap indulunk.

SZOMBAT DU FÉL 4 FAGYI AZ ÁRKÁDBAN??? Írjatok légyszi, hogy ki tud jönni, és akkor foglalok holnap asztalt. Vagy menjünk máshová? én sajna nem igazán tudok más helyet.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy ennyit írtatok, angyon örülök.:)

Szombat: nekünk sem jó....

GyerekSzigeten voltunk, ott volt arcfestés, ingyenes, vöröskeresztnek adhatsz annyit, amennyit akarsz, ha akarsz, de nem kötelező.

Nagyon szuper volt!
Vagy a hétvégén vagy jhétvégén, de megint fogunk menni.
Annyira várom már a boldogságot látni az arcukon ott...annyi minden van....

Erzsike: Ismerős a helyzet, miis olyan keveset vagyunk együtt hugommal, amíg nem volt baba dolgozott, azért, meg messze laktunk, most már nem vész, de a picivel még nem nagyon mozog-bár énis fűtöm, hogy látogassanak meg.

Autó: 13éves, klímás, nagy belseje van, állítható ülései, nekem nagyon tetszik.Színe kék. Képeket, majd csinálok róla.
Ülés: Zsolti nem ül , ülésben, úgy férnek el hátul vagy 2 gyerek hátul és Zsolti elöl ülésmagasítóval. Általában, úgyis, így fogjuk használni. 4esben.

Szinte minden frissen lett rajta mostanság cserélve, nem rohad, nagyon jó állapotban van, szuper, hogy rátaláltunk, bár japán autót szerettem volna venni, evvelis nagyon elégedett vagyok.
Sajnos nagyon nehéz megbízható autót találni, nagyon sokat megnéztünk-mindenki át akar szinte verni, nehéz kiben bízzunk...igen, relatív hamar megtaláltuk. Volt mégegy, ami olcsóbb volt, de a bizonytalanért nem kockáztattam. :) Hétőn megyek átíratni! Ma d.u. már le is mostam, holnap kitakarítjuk a gyerekkel és elmegyünk valahova vele, már mais annyira kérleltek.

Timi: Idegesítő lehet a helyzet, sajnálom, hogy idáig fajult. 2 fontos kérdés van: szereted-e, tudnál-e még vele élni. Sztem mindenképpen tisztáznotok kellene a helyzetet, akár női rafinériával is próbálkozhatsz, de mentsd a menthetőt.
Kicsit fura, hogy anyjával beszéli meg, a kettőtök dolgát, nem hiszem, hogy ez rá tartozna. Használd ki, esetleg teis beszélj vele.
Nagyon szorítok nektek.

Momo: miért fgtok építkezni újra? Mi lesz a mostanival? Mi a baj?

Titi: altatást nagyon jól csinálod, megnyugtatja őt a közelséged és ezért alszik el, ez nagyon jó kezdet.
Párod fogai, hogy vannak? Jár még? Hogy bírja?
Majd beszélünk holnap.

Eszter, Zsuzsa, Gyöngyi, Juci, Éva, Koda, Ági: hol vagytok??? Ugye nincs baj? Mindenki jól van?? Hiányzik, hogy írjatok magatokról!


Jó éjt!

Kép
sziszike1000
 
 


Szep jo reggelt!

Csak bekukk,megyek hugom kislanyaert,aztan anyukam es ugy az Arkad.

Holnapi tali nekem nem jo,Mishallal nem megy.Tobbieknek jo fagyizast,dumcsizast!

Titi!

Latod,kezd mar alakulni az alvas,altatas.Csengo kikotese tenyleg jo otlet.

Megjelent az ujsag amiben szereplunk,egeszen jo,bar elirtak par adatot szokas szerint.

AZert kellene epitkezni,mert mint jol sejtettem(es haragszom is magamra hogy akkor nem gondoltam erre,mert akkor nem kellene megint ezt vegigcsinalni) a parom amerikai suliba akarja jaratni Mishalt,ami ugye Nagykovacsiban van.Innen siman autokazhatnek reggel 2orat oda,2t vissza,es delutan is csucsforgalomban.Igy meg a telektol kb. 5 perc kocsival. Az se elhanyagolhato,hogy en mindig arrafele vagyodtam,olyan szepek a hegyek,es ez a telek panoramas. :lol:

Puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Titi!

Megy a drukk a holnapi kocsinezeshez. :lol:
Eves nalunk is katasztrofa ,ha megnyugtat egy kicsit.
momo35
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: