Új privát üzeneted érkezett!

leko nagyon ugyes csani. :lol: :lol:
Mit meg nem tesznek a kedvenc játékért.

Nektek nyújtják a kezüket, hogy vegyétek fel?

Alex felnyomja a hasát, kinyújtja fel a kezeit és közben a legszebb mosolyát engedi el, biztos, ami biztos.
tuza edit
 
 


Még felhivtam párat és ha nem haragszotok próbáltam egy kicsit a mi közelünkben keresgélni. Mert személyesen kell ezeket lefoglalni és előleget befizetni, és nem tudom hogy fogok például a XVI. ker.-be eljutni, ha éppen arra esik majd a választásunk. :shock:

Amiket néztem még és várom az árajánlatukat:
www.bebikucko.hu (nekik vasárnapok 13 óra után jók és kifejezetten bébiknek van!)
www.jatekpalota.hu (hétvégén tele vannak, csak hétfőtől-csüt.-ig jó...)
Mindkettő a 3. kerületben van.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Noémib, Bogárka: üdv közöttünk, gyertek gyakran.

A ritkán látogató topic tagoknak is üdvözlet, gyertek gyakrabban.

Jucu: sajnálom Bálintot! Mielőbbi gyógyulást! Gondolom a dokinőnek nem fogod megköszönni az aggodalmát a gyerkőc miatt. Hülye p...a. Remélem már kiderült mi volt a baj okozója és minél hamarabb hazakerültök.

Leko: nagyon édes Csani ahogy mászik, mi ettől még nagyon messze vagyunk, a lábait sem húzza maga alá.

Topictali: sajnos nekünk nem megy, messze van Bp. De majd gondolok rátok.

Én 15 évesen ismertem meg a férjemet, ő akkor volt 24 éves. A szüleimmel egy munkahelyen dolgozott (laktanya, apukám és a férjem is hivatásos katona volt, már egyik sem az). Egy lakótelepen laktunk, és először csak haverkodtunk, jó volt egymás társaságában, aztán egyre szorosabb lett köztünk a kapcsolat. Mindez nyári szünetben történt. Szeptembertől iskola volt nekem, kollégista voltam, így csak hétvégente találkoztunk, aztán őt áthelyezték Székesfehérvárra, ott kapott lakást is, de azért lejárt hozzám, és én is hétvente buszoztam hozzá. Onnan megint áthelyezték Szabadszállásra, hétvégente találkoztunk Fehérváron. Aztán érettségi után én is a laktanyában dolgoztam, maradt a hétvégente találkozás. Aztán otthagytam a munkahelyem, szerveztük az esküvőnket, az esküvő előtt pár hónapig anyósoméknál laktam. Közben Szegeden kapott állást, kaptunk szolgálati lakást, így az esküvő után beköltöztünk Szegedre. Azóta is boldogok vagyunk, szeretjük egymást. Ja és azt majdnem elfelejtettem, hogy amikor megismerkedtünk volt egy barátnője, akivel már évek óta kapcsolata volt. Miattam, a kis csitri miatt otthagyta. A mi szerelmünk 1991-ben, azaz idén 17 éve kezdődött. Azóta is imádom, remélem ő is engem.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 

 
 

viki!
mi is megyünk Maja én is az ikertesóm!!!!
Vendég
 


Az Aprónép Játszóháztól kaptam visszajelzést:

Márc. 6. csütörtök 14-17 óráig (dátumon lehet változtatni, de csak hétköznap jó!)
1000 Ft/baba
1500 Ft/tesó (nagyobb gyerek)
Szülők ingyenesen jöhetnek.
Ha kérünk kaját, az plusszban:
Apró süti: 200 Ft/kg
Dessszert (somlói, gesztenyepüré) 400 Ft/darab

Ez elég jó ár szerintem.
Min. 8 fő gyerek esetén mehetünk!
Az egész játszóház a miénk lenne. 5000 Ft előleg kell és péntekig kell visszaszólnom!

horvviki
 
 


elirtam: aprósüti 2000 Ft/kg

horvviki
 
 


csani nagyon ügyes!!!
hát remélem nem kell aggodnom de én azért biztos ami biztos megnézetem.
az állás: leültettem és ha van mibe kapaszkodni felrugja magát.
Vendég
 


Eddig:

Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Leko - Csani+anya
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Nap12 - Lili+anya+apa

De akkor most kérdéses hova mikor. És még kevesen vagyunk!
Ha meg lesz az összes árajánlat akkor szólok.

Eddig:
1. Állatkert márc. 8. szombat 14-17 között - nincs még ár
2. Aprónép márc. 6. csüt. 14-17 között - 1000 Ft/baba, 1500/tesó
3. Bébikuckó márc. 2 v. 9. vasárnap 13-tól - nincs még ár
4. Játékpalota márc. 6. csüt. 14-17 között - nincs még ár

horvviki
 
 


Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Leko - Csani+anya
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Nap12 - Lili+anya+apa
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó

horvviki
 
 


viki mi is mennénk ha lehet..... :roll:
Vendég
 


dincus és emma??? ti nem jöttök???
Vendég
 


ja és köszi a segitséget a tornát kiprobáljuk
én sem látok nagy gondot mivel szépen játszik figyel nyul a tárgyakért remekül összeaprit egy 6 oldalas szorolapot is :D
Erős nem csuklik össze az egyensulyérzéke meg nagyon jo.

A gyerekorvos mindig csipöficammal rémisztget de uhun nem láttak semmit ugyhogy csak ezért félek egy picit. Jobban járok szerintem ha megnézetem vesziteni nem veszithetek. Ha nincs baj megnyugodhatok ha van valami akkor ilyen pici korba biztosan ki lehet küszöbölni. És nagy baj nem is lehet
Vendég
 


Szaisztok!

Újra ITT!

Nekem a márc 8. nem jó. Másnap forgatok!!!! A 6. viszont pont szabad!!!!

Kép
kis pupu
 
 


Kis pupu: akkor neked a márc. 9 se jó? és a márc. 2? vagy egyik vasárnap sem? mert akkor a bébikuckó eleve kilőve
Az állatkertiben meg csak a márc. 8 szabad hétvégén. Vagy lehet ott is hétköznap.

horvviki
 
 


köszi csani nevében. :)
egyébként én azért is vagyok NAGYON torna párti, mert csanin rengeteget fejleszett! igazából ott tanult meg kutyusozni, kiülni, mászni.. biztos ment volna magától is, és biztos jól is csinálta volna, de én látom, hogy a kis értelme is jobban fejlődik tőle. :)

leko
 
 


A hétköznap meg Nap-nak nem jó. Na kezd bonyolodni a dolog :shock: Jelezzem már az, akinek még nem jó a hétköznap!

horvviki
 
 


Sziasztok!

Taliban mi is benne vagyunk, a férjemet megkérdezem este, hogy akar-e jönni. Nekünk mindegy a helyszín és márc. 9 kivételével az időpont is.

Valaki írta, hogy a Dévény fájdalmas. Ez nem igaz az én tapasztalataim szerint!! November óta hetente 1× járunk Eszterrel, de még SOHA nem sírt fájdalom miatt. Azért, mert fáradt volt, azért igen.

Na, megyek ebédet főzni.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Mikegirl - Ati+anya+apa (időpont mindegy)
Sziszike - Hanga+anya+apa (időpont mindegy)
Leko - Csani+anya (időpont mindegy)
Kis Pupu - Máté+anya (márc. 8-9 nem jó)
Horvviki - Fanni+anya (időpont mindegy)
Nap12 - Lili+anya+apa (hétköznap valószinű nem jó)
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó (időpont mindegy?)
Agnesgoboly - Eszter+anya+apa kérdéses (márc. 9 nem jó)

horvviki
 
 


Csokinyuff!

Ne aggódj! Vedd elő a babóca egészségügyi kiskönyvét (oltási könyv), lapozz hátra, és nézd meg, ebben a korban mi a „kötelező produkció”. Idézek egy mondatot belőle „biztosan fordul oldalra és vissza, majd próbál a hasára fordulni.” Szóval próbál, ez nem azt jelenti, hogy forog. Luca a „próbálásban” sem jeleskedik, de a nővére sem volt a szorgalom mintaképe, úgyhogy én nem aggódom :wink: . Ha a hátára teszem, és olyan a hangulata, v. valami érdekes dolog van oldalt, akkor az oldalára fordul- de ennyi.

Amire azonban a védőnő felhívta a figyelmemet, az, hogy a gyerek fejlődéséből véletlenül sem maradhat ki a négykézlábazás. Állítólag (nem tudom mennyi igazság van benne) olyankor alakulnak ki azok az idegpályák amik majd az írás-olvasáshoz kellenek (diszlexia esélyes, ha nem négykézlábazik). Szóval ha netán egyszer csak felpattan és járni kezd, irány a gyógytornász! Szerintetek lehet benne valami?
:roll:
Vendég
 


Márc 2. jó nekem!!!!

Kép
kis pupu
 
 


Álatlában a hétköznap is, de nem mindig! Jöv. héten hétfőn, szerdán dolgozom......

Kép
kis pupu
 
 


Akkor egyenlőre próbálom a márc. 6-ot szervezni illetve még várok visszajelzést márc. 2-vel kapcsolatosan a bébikuckótól...
Nap: márc. 6? nem lenne megoldható?

És még többen nem jelentkeztek:
H.bogesz, Mandala, Pattogobolha, Márkanyuka, Noémib, Bogárka, Bkrisztike, Pfranciska, Zeze, Dincuska, Dudu, Jucu(bár neki most nem ez a legfontosabb, de reméljük addigra tuti meggyógyul Bálint), Miniliza, Mona, Mamiblue és bocsánat akit kihagytam, de fejből hirtelen ti jutottatok eszembe :wink:

horvviki
 
 


Nekem csak hétvégenként jó, mindegy hogy hol, 2gyerekkel+apával.
Vendég
 


Sziasztok!

Öröm ilyen hírekre érkezni! :D Azért nem jeleztem, mert ma jöttünk vissza Pestre Kistelekről! :)

Szóval nekünk lényegében bármikor jó, március 8-án elméletileg van egy Egészségügyi Bál, de ha a többségnek ez a jó, akkor nekem nem olyan fontos a bálozgatás. :lol:
Hétköznap apa nem tud jönni, de hétvégén igen!
Egyébként tehát BÁRMIKOR! :D

Leko! Nagyon édes, ahogy mászik!!!! :D Lehet hogy Emma is így jutott el a konvektorig, majd ha csinál még ilyet, megfigyelem. :D

Csokinyuff: Szerintem se aggódj, biztos vagyok benne, hogy semmi baj nincs, de a torna nem árthat!

Mikegirl! Mauritius, álomsziget!!! Kivi vagyok a képekre! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Mikegirl - Ati+anya+apa (időpont mindegy)
Sziszike - Hanga+anya+apa (időpont mindegy)
Leko - Csani+anya (időpont mindegy)
Kis Pupu - Máté+anya (márc. 8-9 nem jó)
Horvviki - Fanni+anya (időpont mindegy)
Nap12 - Lili+anya+apa (hétköznap valószinű nem jó)
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó (időpont mindegy?)
Agnesgoboly - Eszter+anya+apa kérdéses (márc. 9 nem jó)
Noémib - Luca+Csenge+anya+apa (de csak HÉTVÉGÉN)
Dincuska - Emma+anya (időpont mindegy) hétvégén+apával

Alakulunk :lol:

horvviki
 
 


Kaptam visszajelzést a bébikuckótól (www.bebikucko.hu III. kerület)
Márc. 2-án vasárnap szabad a hely. 13 órától mehetünk 17-18-ig maradhatunk. Szintén csak mi lennénk. Tök mindegy hányan mennénk, az egész 15.000 Ft lenne! Eddig 10-en jeleztek vissza, az 1500 Ft családonként, de persze ha lesz még jelentkező, akkor olcsóbb :wink: Ők kajával nem foglalkoznak, tehát csak a hely (játszóház) lenne ennyi. Van egy különterem, ahol letáborozhatunk, de a játszóházat is szabadon használhatjuk. Na ez hétvégén lenne, és az időpont úgy néz ki mindenkinek jó lenne. Péntekig kell ide is visszaszólnom. Ti mit szóltok hozzá? (Az állatkerti még jelzett vissza, de ott az időpont Kis pupunak nem jó...)

horvviki
 
 


Elirtam ismét: állatkerti még nem szólt vissza...

horvviki
 
 


Sziasztok!

Rég írtam,és nem olvastam vissza mindent :oops: ,mert hihetetlen mennyiség összejött :shock: .

Jucu,jobbulást a kisbetegnek!!!Tud róluk valaki valamit?

Talira mi sajnos nem tudunk menni.Messze is van,és nem vezettem még Pesten.Meg Gábor is kezdi mejd az ovit,és szeretnék ott lenni vele egy pár napig.Istenem,hogy telik az idő :roll:

Vasárnap tartjuk a szülinapját,és keresztelő is most lesz.Kíváncsi vagyok,hogy hogyan viseli a kiscsaj :roll: .Remélem nem ordítja végig.Gábor 2 hónaposan lett megkeresztelve,és aludt mint a bunda.Elvileg Zsófinak is akkor kell majd aludnia,de az orgonára biztos felébred :? .

Üdv az újaknak!Bár amilyen sűrűn jelentkezem,én is annak számítok :lol: Kép Hétvégén a tropikáriumban voltunk :) Apa,és Gábor
Kép Fincsi az előke :D

Kép
Kép
huni
 
 


Mondjuk a honlapon pont nem látok a játszóházról képeket. Igazából az szerintem a tesóknak fontos, a bébik úgysem játszanának, vagy ki tudja :wink: Ha gondoljátok ma úgyis megyünk el apával, megfűzöm, hogy álljunk meg és nézzük meg mekkora meg milyen a hely. Mert a honlap alapján kisebbnek gondolom, mint a XVI. kerületit.

horvviki
 
 


viki időpont mindegy :wink:
Vendég
 


viki időpont mindegy :wink:
Vendég
 


Na az nekem szupi lenne Viki!

Ha tényleg tudjátok, akkor nézzétek meg inkább! Kaját meg ücsit mi sis tudunk vinni! Megbezéljük ki mit vis, ez még talán így jobb is!
Viki akkor nálatok sem jön apa?!

Kép
kis pupu
 
 


Ági!

mizujs a kutyussal? nagyon kiváncsi vagyok, mi van vele, remélem jól ellesztek, párod mit szólt hozzá? Kép
nora80
 
 


bocsánat nekem a 6a nem jó, anyukám szülinapja van, nem akarok rendbontó lenni

Kép
sziszike77
 
 


Horvviki: én már jeleztem, hogy nem tudunk menni a nagy távolság miatt.

Dobok két képet. Ádámnak már a cumisüveg nem elég. Tiszta apja.

Kép
Kép

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Viki
Márc 2 ok, egyébként a hétvégék lennének jók.
És ezer köszönet, amiért intézed!!!

mikegirl
 
 


Viki ha nem baj hivtam másik topikbol is babákat és mamákat
a 2007 nyári babák... bol
kérlek ha pontosat tudsz bedobnád oda is mert több mamit is érdekelne
Vendég
 


Na akkor mit szólnátok, ha a márc. 2. vasárnapban maradnánk?
III. kerületben lévő Bébikuckó 13-17-ig. 15ezer Ft-ért összvissz. Amit ahányan megyünk szétdobjuk egymás közt, mármint családonként. Este megnézzük apával és jövök beszámolok róla!
Itt létszámot se kell leadnunk, annyian megyünk ahányan akarunk. Így még utolsó pillanatban is el lehet dönteni, hogy valaki jön vagy sem. (Csak nehogy aztán túl sokan legyünk :wink: ) Eddig 28 főt számoltam, megkérdem mennyien lehetünk maximum.

Márkanyuka: bocsi, tényleg írtad!

Kis Pupu: apa tuti nem jön, nem találná fel magát ennyi nő és baba között! :lol: És csak sietetne minket, hogy mikor megyünk már! (Ja, és ide ti is át tudtok sétálni :wink: Ez a bébikuckó a Csiki-Bege Plázában van...)

horvviki
 
 


csokinyufff: ??? Miért??
Most lehet, hogy megsértődsz rám. Sajnos nagyon szókimondó vagyok. Az is lehet, hogy a többiek majd lehurrognak, de szerintem inkább egyet értenek velem, ahogy megismertem őket.
Miért hívtál másokat?
Ez egy " zártkörű " buli. Mi ismerjük egymást, tudjuk, hogy ki miért szomorú, mikor menstruál, hogyan szült, mi van a házasságával.
többi topikozóval sincsen természetesen semmi bajom, de nem is ismerjük egymást. Majd nézünk, hogy igen te innét, te onnét?
Ezt majd a babanet találkozón.
Kérlek ne haragudj meg rám.
tuza edit
 
 


Csokinyufff: szerintem jöhetnek ők is :wink: De most már akkor tuti meg kell kérdeznem, hogy mennyien férünk el max. :shock:

horvviki
 
 


Márc 2 SZUPI!!!!! ÉN IS TUDOK MENNJI!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tuza edit
 
 


Engem nem zavarnának, de azért van abban igazság amit Edit ír... Akkor döntsön a többség. Addig csak 2007. augusztusi topik babáknak szól a meghivás.

horvviki
 
 


oks ne hari akkor befogtam és visszaszivom.... és mi sem megyünk.... nem akarok balhét ugyis messze van...
Vendég
 


Márc. 2. eddig jó:

Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Leko - Csani+anya
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Nap12 - Lili+anya+apa
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó
Agnesgoboly - Eszter+anya+apa kérdéses
Noémib - Luca+Csenge+anya+apa
Dincuska - Emma+anya + apa
Tuza Edit - hányan jönnétek???

Ha kihagytam volna valakit, síkitson!

horvviki
 
 


Csokinyufff! Ne már!!! Tessék jönni!!!

horvviki
 
 


CSIKINYUFFFFFFFFFFF!!!!!!

NA ne má!!!! Azt hiszem, hogy az első mondatodra mindenki kedvesen befogadott.Én talán az első voltam,aki örömködött neked.
Ne legyél már gyerek, hogy megsértődsz. Ez nem ellened irányúlt!!!

Igen is szívesen lát mindenki, hiszen azzal, hogy elkezdtünk beszélgetni, egymást olvasni, már közénk tartozol.
DE TE tartozol közénk és a gyönyörű lányod. :lol:
tuza edit
 
 


horvviki: Ha lehet, akkor 4-5 .Ha létszámstopp lesz, akkor csak ketten, a fiúk meg majd ellesznek.
:lol: :wink:
tuza edit
 
 


Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Leko - Csani+anya
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Nap12 - Lili+anya+apa
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó
Agnesgoboly - Eszter+anya+apa kérdéses
Noémib - Luca+Csenge+anya+apa
Dincuska - Emma+anya + apa
Tuza Edit - Alex+anya+apa+2 tesó

Cím:
1039 Budapest, Pünkösdfürdő u. 52-54. (Csiki-Bege Életmód Plaza III. emelet)
Megközelítés:
III. kerület, Szentendrei úton (Szentendre felé) a békásmegyeri lakótelep elején, a Shell kút és McDonald's után. Árpád-híd budai hídfőjétől 10 perc a Szentendrei úton...
Tömegközlekedéssel: Batthyanyi tér v. Árpád-hídtól szentendrei HÉV-vel. Batthyanyitól 20 perc, Árpád-hídtól 10 perc (Vagy Árpád-hídtól 42-es busznak ez a végállomása, pont a plaza előtt)
Na ha az időponton túljutottunk, a helyszín mindenkinek jó?

horvviki
 
 


nem gyerekeskedésről van szó....
szóltam hogy nem jöhetnek....
Vendég
 


Ja, és ha a mai nap hiányzói már nem igazodnak ki, hogy mit és hol szervezünk:

Baba-mama topik tali:
Márc. 2. vasárnap 13 órától
III. kerület Pünkösdfürdő út 52-54 Bébikuckó
www.bebikucko.hu
Ár: 15000 Ft/különterem. Szóval kb. 1000-1500 Ft/családonként. Attól függ még hányan jelentkeznek, hogy jönnek.

Akkor mielőbb le kéne fixálni, ma este megnézem, és legkésőbb pénteken befizetem az előleget! Addig csak befutnak a többiek is és jeleznek :wink: Eddig 32 fő.

horvviki
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?