Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én azt javaslom jöjjön mindenki minél korábban-meleg miatt.

Reggel 8-tól jöhettek, csak szóljatok vagy írjatok kb. hogy jöttök.

Várunk mindenkit sok szerettel!


Sütök, ahogy megbeszéltük fánkot.
Ebéd tájban bolognait tudok csinálni vagy mákos tésztát, ha éhes lenne vki. Esetleg pizza. Vettem rágcsálnivalókat, kristályvizet, van itthon szendvicsnek való is...remélem minden jó lesz!

Timi: lehet már nem olvasol..max 10et szánnék a kocsira, de minél olcsóbbat, mert Bence már jár és nem sűrűn használnánk ki.
Láttam top ridereset, napfénytetővel, boltban 1év garis 7500.-, nekem egy alap is elég -a lényeg, amikor elfárad ne a nyakunkban vagy a kezünkben aludjon a séták alatt-kocsiban kis helyet foglaljon.


Most rohanok, akinek küldjem még az útvonalat írjon.

Később leszek, megyek takarítani.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Brimo!

Ok! Még egyeztetünk Titivel is és akkor összebeszélünk.

Erzsike!

Ha jöttök elhozod nekem a rucikat amiket a múltkor mondtál? Előre is nagyon köszi! :wink: Drukk a szemészetre.

Bufo!

Jó lehetett a szalonna sütés.Jajj én is úgy ennék! :lol:

Mesi!

Mi lesz,jössz? :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


SZiasztok!

A csajok jól kifáradtak az ovis yereknapon, mert még mindig alszanak. Pap Rita koncert volt, és az én nagy lányom olyan ügyes volt. Mikor hívott be gyerekeket maga mellé, akkor az egyik számnál a Rezi is ment, és ugrálniuk kellett mint a nyusziknak. Sajnos a fényképezőt nem vittem, ezért csak elmesélni tudom (majd holnap :lol: )

Sziszike!
Akkor én elviszem a Rezit az oiba, és onnan indulok. Szerintem biztos beletelik egy órába, mire odaérek, szóval fél 10 körül mi már ott leszünk.
Azért este jövök még, és addik a többiek is jelentkeznek.
Ja még azt akartam kérdezni, hogy a Dunavarsányi Ipari park felé mennjek? Ha jól látom a térképen, úgy nem kell keringenem Taksonyban.

Éva!
Köszönöm a képeket, és tényleg szupi a házatok,na meg a kert. Már füvesítetettek? Jó lenne dumcsizni veled. Remélem a problémák hamar megoldódnak. Azért gyere ha tudsz, mert hiányzol
Hétvégenként se érsz rá? Szervezhetnénk egy plázás fagyizós délutánt, akár gyerekek nélkül is.

Mit szóltok hozzá? Mint régen?


Na rohanok, akkor este jövök.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Sziasztok!

Gyöngyi: privi ment.
Még vmi az út Dabasról 25km, így és kb 20perc!
Sziszike.
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kicsi most telefonált, sajna nem tudunk menni velük, úgyhogy a holnapi taliból kimaradunk :cry: .Pedig nagyon szerettem volna találkozni veletek és Babó is imádja a társaságot. De majd legközelebb. Ugye nem a Mesiéknél levő tali lesz a következő?

GYöngyi! Jó ötlet a fagyizás megint. Mit szólnátok jún 07 vagy 08 délutánhoz?

Puszi és jó szórakozást nektek!
verzsike
 
 


Juci!
Én próbáltalak hívni már a fájós kezed miatt is! :oops: :oops:
Ez napallergia lesz így látatlanban! Tuti, hogy semmi fertőző.
Azért jó lenne tudni mi volt múltkor a kezeddel! Az jobban aggaszt! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Titi!


Születésnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk!

Timi, Gabi, Marcika, Bencus


Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi!
Boldog szülinapot!

Hogy a "jó kedvem" tovább fokozódjon:
Zsoltit nem vették fel a kiszemelt oviba, áttették egy távolabbiba. Fellebbezésnek helye nincs emiatt, mert helyet azt biztosítottak neki. Nekem pedig olyan ellenszenves az a másik ovi, és messze is van. De hát ez kit érdekel?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

A találkozó nagyon jól sikerült, de akik nem jöttek el nagyon hiányoztak. Erzsike hozzászólását olvastuk még este, de nem gondolta sztem senki, hogy ez mit jelenthet.

Juci: énis napellergiára gondoltam elsőre. voltál allergia teszten? Jobbulást kívánok. Remélem legközelebb összejön, szeretnék még egy medencés bulit.

Képeket mindjárt teszek fel.

Köszönjük, hogy eljöttetek, nagyon jól éreztük magunkat, Bence azótais alszik.:)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Drága Titi!

Evvel a képpel szeretnék neked Boldog Születésnapot kívánni!

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk Sziszikétől. Reméltem, hogy én leszek az első aki jön és ír.:)
Kicsit szelesen indult a délelőtt nagyon fújt a szél így bent maradtunk a lakásban, de később már ki lehetett menni. Sziszike nagyon finom kicsi fánkokat sütött, azt eszegettük, sőt még kóstolót is hotunk haza belőle.
Jó volt újra látni mindenkit ilyen sok idő után. Mindenkivel próbáltam beszélgetni, de olyan hamar eltelt az idő. Talán szegény Sziszike maradt ki mert ő mindig sürgött forgott valamerre, hol a konyhában hol a gyerekek után.
A gyerekek nagyon aranyosan eljátszottak együtt nem volt egy hangos szó sem, és verekedés sem.
Hoztam néhány képet is. A többiek is készítettek, remélem hoznak ők is.

Sziszike
Köszönjük a vendéglátást és a finom fánkot. Sajnálom, hogy nem sikerült nagyon dumcsiznunk, de legközelebb bepótoljuk.

Mesi
Hú a fenébe nagyon sajnálom, hogy így alakult az ovi. Végül hová vették fel? Nagyon messze van? Nem lehet kérni vagy fellebezést benyújtani valamilyen indokkal, egyedül nevelő szülő, testvér is oda jár...?

Kicsi
Milyen pöttyök vannak rajtad, hogy néz ki?
Anya is így járt egyik napról a másikra olyan szúnyogcsípés szerű kiütései lettek. Kapott rá gyógyszert és valami gyógyszertári kencét. Kb 8 hét alatt jön helyre legyengült immunrendszere miatt a szervezete így védekezett. Vitaminkúra és sok folyadék még amit lehet tenni. Ja és nem fertőző.
Nagyon kíváncsi vagyok mit mond a doki, remélem semmi komoly.

Na akkor a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi

Azta ezt jól elfelejtettem. :oops: Ég a képem, hogy személyesen nem köszöntöttelek fel.
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk!

Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike! Azt akarta jelenteni, hogy ugye nem csak július 19-én lesz tali legközelebb, hanem előbbis!

Nagyon jók a képek!

Mesi! Mi alapon tették át másik oviba Zsoltikát? Nem a körzetesbe akartad íratni? Próbálj meg rájuk hatni, hogy az vanközel bölcsijhez és egyedül vagy vagy vmi ilyesmi hátha hatásos lenne.

Babó most is alszik, pedig délelőtt is aludt 1,5 órát. De talán jobb is, mert ilyen melegben a játszóra is csak később tudunk menni.

Titi! NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kicsi! Voltál orvosnál?

Egy pár kép, hogy Babó mennyire szeret segíteni nekem:
Kép Kép Kép

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Rakok még fel pár képet, ha nem unjátok még.:)

Kép

Zsolti 21-én volt 7éves:)

Kép

Kép

Anna 22-én 3éves:)

Kép

Bence már 17 hónapos-hihetetlen ,hogy rohan az idő..
Kép

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Erzsike: ez érthető volt..., én arra írtam, amikor mondtad, hogy nem tud elvinni Juci:- nem jutott eszembe, vagy nem gondoltunk rá miért vagyis, hogy vele lehet vmi.
Vártuk, hogy jöjjön, hívtuk, vhogy nem esett le...amikor olvastam Juci hozzászólását, hogy te már szóltál, erre írtam, hogy nem értettem vagy nem esett le. huhh, ezt érdekesen fogalmaztam, remélem érthető azért..

A fagyizós csajos összejövetel sztemis jó ötlet.

Zsuzsa: legközelebb bepótoljuk.;)

Szép napot mindenkinek.

Juci: voltál orvosnál? Vagy mész? jobbulást.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Annyi kaja maradt, Zsoltinak nem mondtam, hogy voltatok, ne fájjon a szíve.
Ma búcsúztunk az óvónéniktől, mert holnap megy utoljára, majd 3hónapot velem lesz, majd 1hétre még visszajön - ballagás és iskolás nagyfiam van.

Hihetetlen!!!

Anna meg ovis lesz, ma mondta a vezető néni, hogy ősszel már jöhet.

250 gyereket tudnak felvenni, 10 csoport 25 gyerek és 258 an jelentkeztek abból 8at el kell utasítania, ebből 7 nem Taksonyi.
Szép nagy az ovi és a játszótere is nagyon szép, idén tavasszal adták át!

Juci: remélem hamar elmúlik és láthatunk téged is.
Beszéltél a szomszédasszonyoddal? Mikor néznek meg?

Megyek, mert Anna még mindi alszik, felkelltem, mert este nem fog aludni, ha, így folytatja.

Mindenki írjon, please, ne csak olvassatok!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok.
Van már gépem! :lol: :lol: :lol:

Nagyon köszi a talit jól éreztük magunkat!
Csibe kb 10 perc múlva aludt is haza felé!

ígérjétek meg legközelebb ti jöttök hozzánk! :):)

Most mennem kell Csibe itt ül az asztalon és firkál!

Sziasztok!Kérek képet a freemailembe!!

















































:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :? :? :? :? :? :? :roll: :roll:

brimo
 
 



Sziasztok!

Nagyon jó volt ma talizni a csajokkal. :D

Sziszike!

Annyira figyelmes voltál,hogy az én lisztérzékenységem miatt készítettél olyan kajcsit,amit én is ehetek.Jól esett ám nagyon, és fini is lett.Azért viszont picit haragszom,hogy a sok házimunka miatt nem maradt időd velünk beszélgetni,na ezt hiányoltam,de legközelebb más lesz a házigazda és így majd te is tudsz beszélgetni velünk.Tényleg nem is volt olyan messze,azt hittem,hosszabb lesz az út.Majd én is felrakom a képeket.

Brimo!

Én nem látom a képet,csak egy helyet hagy ki a gépem,így nem is értem,miről írsz. :? Ja,mostmár lehet,hogy értem,mit írsz.
:lol: Szöszi lennék?! :lol:
Akik nem jöttek hiányoztak. :roll:

Juci!

Az egészségügy a régi. :evil: Hagytak ülni egy órát egy dokira várva,ahol nincs rendelés?! :lol: :evil: Na ez azért jó nagy bunkóság.Igen én is mindíg maszek dokihoz megyek gyakran,mert az állami egy nagy ..... :evil:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 



Sziasztok!

Juci: itt vagyok, ám!

Jövök, amikorcsak tudok és, olyan jó, úgy jönni, hogy többen írtatok!

Eszter: :) Ez természetes, ígérem legközelebb bepótoljuk.

Annyira jó volt a mai nap, teljesen fel tőltödöm egy-egy találkozó során, végre kizökkenek a 7köznapokból, nagyon örültem nektek!

Titi: remélem kipróbáljátok este a játékot, olyan kíváncsi vagyok nektekis ennyire fogja-e imádni, engemis megnyugtat..:)

Jucii: képzeld, mielőtt elküldted ezt a linket ütöttem le egy 10hónap garisat, pont ez a szín, márka, sztem holnap el is ugrunk érte.
Köszönöm, hogy gondoltál rám. Ez bőven jó Bencének, napernyőm meg úgyis van.

Hogy tetszettek a képek??

A csajos fotót, küldöm, majd mindenkinek, nincs elfelejtve!

Timi, amiket fotóztam a micsajok-ra felteszem, onnan leszedheti mindenki, de, ha gondolod, elküldöm , amit lesz szusszanásom.

Zsuzsa: jó volt hallani rólatok és örülök, hogy eljöttetek tiis.

Gyöngyi: Sára, hogy érezte magát? Olyan jó volt látni titeketis, látszik nagy az összhang kettőtök közt. Reziért időben odaértél?
Ti hamar elaludtatok? vagy nyügi volt?

Mindenkinek szép estét: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike
Én is örülök, hogy végre eljutottunk egy talira.
Te is odaértél Zsoltiért időben?
Kösz és várom a csajos képet!:)

Oné
A párod hozta el Rezit az oviból vagy ti is odaértetek érte?


Kicsi
Sajnos délután én egyáltalán nem tudok gép közelében lenni így azért nem szoktam írni. Vagyis ha esik az eső akkor igen.
Borzasztó,az hogy nem szóltak ne várj hiába. Komolyan nem értem miért, ez nem pénz kérdése.
Mikor tudsz menni az ismerős által a dolkihoz?

Áron már akkor elaludt mire kiértünk az 510-es útra és arra sem kelt fel. hogy felcipeltem a lakásba, sőt negyed 4-kor úgy kellett költeni, hogy még az ebédet is bepótolja és ne üres pocakkal vigyem Dávidért az oviba.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztk!

Az előbb írtam egy regényt, és pufffffff elszált!!! :evil: :evil: Most jó mérges vagyok,de azért gyorsan írok pár sort.

Sziszike!

Köszönjük a vendéglátást. Tényleg annyira figyelmes voltál. Rögtön ugrottál sült krumplit csinálni, ahogy meghalottad, hogy a Csenge és a Sára egyedül azt eszi meg a kruplik közül.
Viszont tényleg alig tudtunk beszélgetni. Remélem következőleg bepótoljuk.
A fánkos receptet pedigtedd fel a másik topikba. Páromnak is nagyon ízlett, és köszöni, hogy küldtél.

Zsuzsa!
Nekem is rögtön elaludt a Sára, igaz ő felébredt mikor kivettem a kocsiból, de csak azért mert a Rezi csacsogott mellettem. Gyorsan beszaladtunk, és mivel mellé feküdtem azonnal vissza is aludt, és 3-ig húzta. Mi is csak azután ebédeltünk.


Végül a párom ment el a Reziért, de beugrott vele a céghez valamiért, és majdnem egyszerre értünk haza. Igy nem kellett szabit se kivennie.

Amúgy nagyon hamar hazaértem. Egy másik úton jöttem és fél óra alatt otthon voltam.

Titi!
Mégegyszer Boldog Szülinapot!!!
Szandi is elaldut az autóban?
Mivel lepett meg a párod?

Zsuzsa!
Jó volt veled beszélgetni, és köszi a tornás tanácsokat.

Juci!
Nagyon vártunk ám a talira. Gondolom te se így terezted. Javult már valamit azóta? Nem használtál valami új testápolót, vagy mosóport?

Ági!
Annyira jó lett volna megint látni titeket. Livike olyan édes a képeken. Remélem következőleg összejön a tali, és láthatjuk Livit is.

Timi!
Csenge is elaludt a kocsiban? Annyira aranyos volt, ahogy eljátszott. Bezzeg az én lányom, csak lógott rajtam.


A csajos fotót nekem is küldjétek. Nagyon jó volt nekünk is kimozdulni itthonról. Aztán nemsokára hozzánk is jöhetnétek, hátha a Sára is elevenebb lenne.
Holnap jövök!!
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Kicsi! Jó bulizást nektek este! Aztán meg jó nyaralást! Nagyon szép környékre mentek, hol fogtok aludni?
Remélhetőleg találnak ma valami csodaszert, hogy fel tudd venni a ruhát, amit választottál. Teljesen egyetértek, hogy nagyon rossz taliból kimaradni!

Brimo! Csenge is szeret számítógépezni :wink: Csoda, hogy ennyit tudtál írni vele együtt.

Lányok! Mi az a csajos fotó, amiről minden talin résztvett beszél???
Nagyon lefáradhattak a gyerekek, hogy mindenki annyit aludt.

Ha lesz a héten tali valakinél, akkor lehetne pénteken? Minden másik nap kell valahová mennünk a héten sajna.
És a fagyizásról is legyetek szívesek nyilatkozni!

Titi! Hoyg sikerült a szülinap? Vagy hétvégén tartjűátok?

Mi megyünk ma haza Kecsire, mert szombaton lesz a 10 éves érettségi találkozónk. A férjemnek is, csak neki Győrben, úgyhogy anyukám egyedül lesz este Babóval, remélem minden ok lesz.

Puszi, most megyek gyorsan palacsintát sütni, mert Babó elaludt, aztán még jövök.
verzsike
 
 


Sziasztok!

Sztem ne jhéten, hanem 2hét múlva legyen Timiéknél.:) Hiszen azt írta, legközelebb hozzá menjünk.:)

Timi: mit szólsz hozzá?

Így Juci tesem maradnál le és addigra összetudnánk esetleg egyeztetni, hogy jó legyen!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és ízlett a fánk is!

Nekem jó a juni 7 csak írjátok meg kinek mikor lenne jó és hol pontosan.

Esetleg csinálhatnánk egy csajos estét is, amikor beülünk egy pizzázóba este felé, amikor a manók már alszanak, így nem tőlük vesszük el az időt, apa meg ellene már könnyebben este velük, ha van vm. Sztetek?

Juci: kellemes pihenést nektek, remélem hamar meggyógyulsz.

Már nekünk is hiányzik egy kis nyaralást, jó lenne.

Körkérdés!!!!
Azon gondolkoztam tegnap, amikor beszélgettünk, sokan nem mernek ide leírni bizonyos dolgokat, nehogy illetéktelen elolvassa.
Van egy másik fórum, ami zártkörü- csak mi lennénk és csak a tagok olvashatnák el, mit szóltok? Átmehetnénk oda és, talán , így jobban kiírhatnánk magunkból, ami van.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Annyira aranyosak vagytok, nagyon köszönöm a sok köszöntést!!! (Meg sem érdemlem, hisz olyan ritkán jelentkezem mostanság.)

Bizony, beleléptem én is a 3 X-be! :(

Danitól vasalót, anyósoméktól pedig vasalódeszkát kaptam, ezt is kértem, Daninak nyíltan mondtam, semmi mást nem szeretnék, csak ezeket, mert már nagyon szenvedtem, a vasalóm már nem gőzöl, meg van egy ócska deszkám, ami folyton illeg-billeg.
Meg persze egy fincsi tortát!

Este azért megjegyeztem Daninak, hogy egy szál virág azért jól esett volna... hát, rosszul esett neki, de ez az igazság lányok, nem? Én máskorra nem kapok soha, ez az egy alkalom van egész nap, hogy virágot kapjak.

De nagyon örültem ám az ajándékoknak!!!

Ma jönnek anyukámék, fel is fogjuk avatni őket, ugyanis van egy halom vasalnivalóm.

Jaj, Bébikém már úgy kúszik hátrafelé, hogy hihetetlen!

Az éjszakáim egyre zajosabbak, ma is 3/4 óránként keltem, mert most annyira mozog az ágyban, és sehogy sem jó neki, ha oldalra fordul, akkor hátrabillen, és sír, hogy nem találja a helyét.
Nehéz így nagyon, mert iszonyatosan kialvatlan vagyok már. Reggel meg 7-kor véglegesen kel.

Hétvégén átrendeztük a szobánkat is, hogy nagyobb hely legyen a kiságya körül, de lehet, hogy rosszat tettünk, a régi helyen már egy hajszállal jobban aludt. Lányok, ez rendjén van így? Mármint hogy ennyire felkel arra, hogy nem találja a helyét a kiságyban?
Tudom, hogy folyton ezzel az alvással problémázom, de tényleg rettenet már ez.
És ha fel is költözünk majd az emeletre, muszáj leszek átrohanni ilyenkor (még mehetek is majd át egyik szobából a másikba), ugyanis sír szabályszerűen.
Ma éjszaka legalább kétszer beszorult keresztbe az ágyba, és nem tudott ugye 90 fokot fordulni, vissza kellett tennem rendesen, de akkor meg az volt a gond.
Remélem, ha jobban fog mozogni, akkor ez legalább hamarosan megoldódik.

Na, közben a lányom idekúszott a lábamhoz! :)

Most futok is hozzá, anyukámékért meg nemsokára készülünk az állomásra!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Az egyik kedvenc idzetem megosztom veletek..

"Abban a pillanatban, hogy feladjuk
saját kényelmünket csak azért,
hogy segítsünk valakin, vagy
hogy egy nálunk magasabb rendű
célnak áldozzuk magunkat,
azt kockáztatjuk, hogy többé leszünk,
mint korábban voltunk”

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Dehogy felejtettem el hogy hozzátok menjünk.
Ha hazajöttök mindenképpen elmegyünk.
Már csak 2 hét az ovi és ha Dávid is itthon lesz akkor nem férünk be az autóba Mesiékkel együtt
Jó utat nektek és pihenjétek ki magatokat!
Ja és tessék képet felrakni a csini ruhádról és az új ezüst szerzeményekről. Nagyon kíváncsi vagyok rá!:)

Titi
Sajnos egyik másik pasinak nincs érzéke az ünnepekhez. Remélhetőleg utólag meglep egy csokorral.:)
Szerintem ha külön szobában lesztek akkor jobban fog aludni kicsibébi is. Fogadd meg nem kell átrohanni minden hangra amit meghallasz. Miben altatod zsákban vagy kistakaróval, nem lehet, hogy melege van azért forgolódik annyit?
Anyukádék meddig maradnak, csak hétvégén vagy tovább is?

Verzsike
Jó mulatozást nektek az osztálytalin. Én úgy vágynék elmenni egy ilyenre, de nekünk még egyszer sem volt, mert valamin mindig elúszott az egész. Csak a fősulis csoporttal volt eddig 2 találkánk.
Csajos kép pedig azért nem publikus, mert mindenki megmutatta, hogy mit ápol és eltakar a póló a hasunknál.

Áron ma is bealudt a kocsiban ahogy tegnap. Remélhetőleg hamarabb kel fel, mert Dávidért korábban megyünk mint máskor mert péntek van.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Igyekszem nemcsak olvasni, hanem írni is, mert való igaz, sokszor bekukkantunk, de nem írunk, pedig annyira jó visszaolvasni a sok hozzászólást!

Juci: nekemis eszembe jutott, szívessen meglesnélek a csini ruhádban és az ezüst kiegészítőkkel, biztos nagyon csinos leszel, remélem addigra elmúlik...érezzétek az 1hétben nagyon jól magatokat!

Titi: arra nem gondoltál, hogy Szandit a nappaliban altassátok?
Oda jobban ki lehet osonni és ti meg jobban mozoghattok a szobátokban. A meleg tényeg ok lehet, vékony hálózsák, alá body vagy csak simán body is elég.
virág-jól tetted, hogy megmondtad neki és szomorú, hogy alkalom kell, hogy kapjál, legyen csak lelkiismeretfurdalása és, ha utólag vesz, örülsz neki, de az már, úgysem olyan.

Erzsike: Jó bulizást! Osztálytali..nemis emlékszem mikor volt utoljára, de éppen terhes voltam és utolsó időben, semmihez nem volt kedvem.

Zsuzsa: nekem is elaludtak a kicsik, persze, pont mielőtt indultunk volna, mi ma később mentünk, mert ma úszása volt...olyan rossz őket ilyenkor felkellteni, de, ha meg itthon hagynám őket rossz anya lennék, úgy érezném. Bence visszaaludt, de Anna végig nyügi volt.

Tegnap pont időben mentem és természetesen odaértem Zsoltiért, el is köszöntünk a 2 óvónénitől a dadustól és vezetőnőtől.
Ősszel már Anna is ovis, Zsolti meg sulis, minden egyes nap tanulás, lecke, megfelelés. Remélem ügyes leszek és mindent összehozok.

Addigis, kellemes nyarat mindenkinek!!!

Megyek hajat mosni.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Akkor nekem jó a jövőhét ahogy Sziszike írta!

Az utána való!
Remélem mindenki el tud jönni!

Eszter mi találkozhatnánk ha gondolod a jövő héten is!
Képzeld ma eltévedtem és az utcátokban kötöttem ki de, hogy hogy kell oda menni nem tudom!! :oops: :oops: :lol: :lol:

Ma felszerelték a redőnyöket egész nap takarítottam utána! :twisted: :twisted:

Most mennem kell még van egy pár dolgom! :? :?

Mindenkinek szép hétvégét és ha tudok jövök!

brimo
 
 



Sziasztok!

:cry: Mi csak jövővpénteken leszónk itthon, utána héten megyünk a nyeremény nyaralásra, így nem tudunk menni Brimoékhoz :cry:
Remélem a fagyizás összejün 07-én és akkor találkozhatok velketek.

Titi! sajnos van olyan férj, akit figíelmeztetni kell... Képzeld anyukám se kap sose virágot apukámtól, csak mióta nagyobbak vagyunk és ráparancsolunk, h éanyának szülinapja lesz, ugye vesz neki virágot. ÉS néha még ennek ellenére se vesz.


Brimo! Szegény, ilyen melegben takarítani, még a hideg is kiráz... De legalább már van redónyötök.

Zsuzsa! Hol jártatok, hogy így elfáradt megint Áron?
SZerencsére jó volt az osztályközösség a gimiben, így már volt 5 éves talink is, meg van egy levelezőlistánk is, így sokakról tudjuk kivel mikor mi van.

Sziszike! Biztosan ügyi leszel, ne parázz már elóre a sulitól.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok!

Így utólag: Titi!
Boldog szülinapot kívánok!


Nagyon klasszak a képek! Biztosan szuper volt a tali! :lol:

Esetleg, ha gondoljátok a 7-e nekem is jó!
(bár lényegében már csak kukkolónak számítok)

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! De jó, nagyon jó lenne, ha jönnél! Írom én ezt nagy naívan, de lehet, hogy nem is tudom Babót senkire bízni. Drukkoljatok, hogy ne legyen ZSoltinak meccse akkor!

Jó éjt!
verzsike
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Titi!

Utolag Nagyon Boldog SZulinapot kivanok!
momo35
 
 


A talis kepek nagyon szuperek!
Brimoekhoz mi is mennenk ha minden igaz.
Ferjem mindjart utazik el :( pedig meg csak most kezdjuk megszokni egymas tarsasagat.
Es megint sikerult kitalalnunk valamit...igy hamarosan megintcsak nagy faba vagom a fejszemet.

Lanyok,valaki permeteztetett mar kullancsok ellen? Mert azt hiszem,hogy van a kertben,es irtora felek es feltem Mishalt is. A szomszedunk felesege is egy kullancscsipestol kapott Lyme kort es benult le.

Verzsike!

Babo halali,ahogy ramol...es hogy eszik.irigykedem,Mishal evese katasztrofa. De nem akarom eroltetni mint anno velem csinaltak.

Titi!

ALvas...kulon szoba!!!! :lol:
No virag...tipikus ferfi...de harcolj,epp eleg lesz ha 30 ev mulva elfelejti a viragot..most meg ne. :lol: Es hogy kuszik Kicsibebid!!! Milyen nagy mar o is!!! Kezdheted a konnektorok bedugdosasat,stb.

Sziszike!

Nagyon edesek a kepek,a tortak is...suli...biztosan nehez lesz az elejen osszeegyeztetni a dolgokat,de ugyes leszel.


Kicsi!

AKkor nem is olvasol???? Hol voltatok Boresten??Mi tegnap bent voltunk a belvarosban,es hazafele lattuk csak hogy Borfesztival volt..olyan jo volt a Duna parton ucsorogni,egyutt lenni mint a regi szep idokben.

Balimama!

Irjal mar ha tudsz!! Hogy halad a haziko,belekedztetek mar az atalakitasba??

Juniusi tali..marmint a fagyizas...nekem csak Mishallal menne..es akkor az mar nem lenne fagyizas,beszelgetes. :lol:

Gyongyi!

Nem is irtam,hogy milyen szepek a kepeken a lanyok,vagy igen??Nyugodtan tegyel meg fel.
Csendes lenne Sara idegenben?

Eszter!

Depis vagy meg??Balinttal alakul a helyzet?
Babaproject nincs...amugy se jo az idozites...+ ujabb kerdesek merultek fel.Ferjem "remalma" :lol: hogy ikreink lennenek,es akkor total kikeszulnek(mivel latta hogy milyen Mishal)+ felnevelni se lenne egyszeru oket.

Bufo!

Nagyon csinos vagy a kepeken,mint mindig.Es tenyleg kiegyensulyoottabbnak tunsz...bar en tudod mikor lattalak utoljara??Mikor Mishal meg a pocakomban volt es te 37 het korul votlal es irigykedtem rad hogy mar ott tartasz.


Mesi!

Sajnalom hogy nem vettek fel Zsoltikat abba az oviba,de ahogy a tobbiek is irtak,nem lehetne hatni rajuk ha elmagyaraznad a helyzeted??

Puszi mindenkinek!

Szep almokat!
momo35
 
 


Sziasztok!

Momo
Hát nagyon kíváncsivá tettél mit találtatok ki? Ha nem titok leírod?
Örülök, hogy most jól telt az együtt töltött idő.Hú én az eszemet sem tudom mikor voltam a Duna parton ücsörögni, biztos nagyon jó lehetett az meg pláne hogy kettesben voltatok.
Tényleg ti Mishallal nem mentek meglátogatni a párodat valamikor?
Nekünk nincs kert de anyáéknál van, és ők soha nem permeteztek kullancs ellen.

Verzsike
Egész héten Kecsin vagyok? Babó biztosan nagyon élvezheti. Nem is írtad hogy tetszett a homokozó neki?
Ja a munkahelyemen voltunk Áronnal és ott fáradt le nagyon. Mindenki vitte magával egy körre, és nagyon élvezte.

Anubias
Köszi a képeket!:)

Balimama
Már miért ne jöhetnél fagyizni ez csak természetes, ha ráérsz ott leszel. Legalább hallunk rólatok is valami hír, most hogy ilyen csöndben vagy. Nekem hiányzol jöhetnél gyakrabban!

Tegnap délután a Bikás dombon voltunk. Van ott egy jó kis játszótér ahol külön dagonyázó, pancsoló rész van kialakítva. Hát ne tudjátok meg mit műveltek az én fiaim, csupa mocsok lett mind a kettő. Még szerencse hogy vittem váltó ruhát, mert 2 pedc alatt csurom vízesek lettek, végül pelusban és kisgatyában saraztak. Kár hogy nem volt nálam fényképező, hogy a kismalacokat megörökítsem.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek jön haza a férjem holnap este de csak aludni mert reggel megy vissza dolgozni a hajóra! És véletlen megint jó az időpont! :oops: :oops: :lol: :lol:

Ma ablakot pucoltam kicsit elfáradtam de még a nagyja hátra van mert mikor alszik csibe akkor tudom megcsinálni!
Holnap folytatom! :? :?
Ja és zserbót is sütöttem mert Attila nagyon szereti.


Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje!

Kérlek benneteket.hogy találjuk ki mikor jönnétek hozzánk a jövőhéten!
Nekünk bármelyik nap jó lenne!

Mindenkinek szép estét!

Titit
Küld az email címet és küldöm a képet a babakocsiról.

brimo
 
 


Sziasztok!

Momo! Mit találtatok ki? Nagyon kíváncsi vagyok.
Örülök, hogy jól telt együtt az idő és nem úgy mint régebben, veszekedéssel. Mishal örült az apukájának?

Zsuzsa! Már itthon vagyumk, csak hétvégére mentünk. Egyszer ezt a Bikás dombot írtátok, hogy lehetne ott jó időben tali, nem?

Brimo! Nagyon szorítok nektek!
Jövő héten nekünk csak a péntek jó (6-a), kedden megyünk nőgyógyászatra, szerdán tanácsadásra, csütörtökön meg jön a tesóm.
De ma azt gondoltam ki, hogy mivel Momo se tud jönni fagyizni, meg gondolom te se, mert nincs ki vigyázzon a gyerkőcökre, ezért esetleg mehetnénk szombaton a fagyi helyett hozzátok és akkor Kicsi is tudna már jönni. Nyugodtan szavazzatok le, ha hülyeség!!

Titi! Jó volt anyukádékkal? Meddig vannak itt?

Nagyon jól sikerült az osztálytalálkozó és szerencsére Babó is elaludt minden gond nélkül édesanyával. Csak sajna hajnalban felébredt, lázas volt és nem aludtunk 3 órán át. Úgy néztem bal oldalt felül talán áttör egy fogacska hamarosan, remélem csak az okozta. De ha ma éjjel is lázas lesz, akkor holnap megyünk a doktorbácsihoz.

Puszi Remélem sokan jöttök me este hétvégi beszámolóval.
verzsike
 
 


Sziasztok!

Verzsike!
Nekem jó az időpont!
Bár ha nagyon akarom megoldom a Csibit mert elhívom anyukámat
és ő vigyázz rá de nekem az is jó ha ide jönnek akik gyerek nélkül akarnak!
Remélem érthető voltam!

Sütök egy jó zserbót mert azt nagyon tudok!
Csinálok mellé kávét,teát ki mit kér és egy jót beszélgetünk!

Várom a hozzászólásokat! :lol: :lol:

brimo
 
 


Sziasztok!

Brimo! Igazából még azért gondoltam a szombatra, mert mikor Gyöngyiéknél voltunk hétvégén, valahogy mindenki nyugisabb volt. Délután mentünk, senki nem rohant sehová, valahogy jobb volt.
Puszi
verzsike
 
 


Verzsike!

Nem a jövőhetet beszéltük meg?
Ugy emlékszem a jövőhétről volt szó de szoljatok ha nem!
Teljesen meg vagyok zavarodva!! :lol: :lol:

Teszek fel képet és megyek aludni! Kép

brimo
 
 


Na megtaláltam Sziszike irta!

Sztem ne jhéten, hanem 2hét múlva legyen Timiéknél.Smile Hiszen azt írta, legközelebb hozzá menjünk.Smile

brimo
 
 


Jó reggelt lányok!

Sok minden volt hétvégén!

1.vettünk nagy medencét, amiben mind az 5en kényelmesen pancsizhatunk, szóval szuper, egész szombat lazítós volt.

2.Voltunk vasárnap reggel Gyerekszigeten, nagyon jó volt! Szueperül éreztük magunkat,

3. d.u. 2fele szülők, ottis mozgalmas volt, párom segített apunak elektromos dolgokban stb...én a gyerekekkel játszottam, majd hugomék is ott voltak, Kittikével babáztam.

4. Este felé haza értünk, párom elvitte vkinek a galantot megmutatni, én addig mind a 3manót lefürdettem, rendet raktam , majd párom megérkezett a vevővel vagyis most nincs autóm!!!

Help!

Nézegettem helyette másikat, de nem tudom még mi lesz.

Amíg nincs autóm nem tudok sehova menni sem.:(

Hétvégi tali: a hétvége nálunk a családé vagyis végre együtt lehetünk, egy fagyi persze beleér, de olyan nehezen mozdulok el nélkülük.

Én azért szeretem ezeket a talikat 7közben, mert nem a páromtól, gyerekektől veszem el az időt, sőt adokis nekik élményt.
Viszont tudom nekemis ki kellene kapcsolódnom...ezértis jó ez a fagyizós csajos nap...de döntsön a többség hol legyen, viszont arra gondoltam, Timiéknél van elég hely, hogy a gyerekek is kifutkározzák, játszák magukat.:)

Timi: szupi a bilis kép, gratulálok. Ügyes a lány!

Kellemes hetet mindenkinek!

Kép
sziszike1000
 
 


Brimo! Én is láttam, csak te tegnap írtad jövő hét, az nekem ez a hét :lol:
Akkor maradjon szombaton a fagyizás?
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak ámulok, hogy milyen ügyesek ezek a csajok, Dudi is és Csenge is bilizik? :oops:
Nálunk még javában megy az osztás-szorzás. Maradunk a meglévő alapterületen átalakításnál. Így viszont megmarad az óriási kertem! :lol: Alig várom, hogy kertészkedhessek. Amúgy meg nem értek hozzá! 8)

Sziszike!
Ilyen felfújhatós medencét én is néztem, csak nem tudom eldönteni, hogy mennyire tartós.

Kerti grillsütőt keresgéltünk a hétvégén, de elérhető árkategóriában csak gagyit találtunk, így marad az, hogy építünk.

Félelmetesen stresszesek a napjaink! Már nem is emlékszem mikor aludtam 3 óránál többet. Egyfolytában agyalunk és tervezünk.
A tervező nagy csalódás volt. Kihozta szűken 2 millióra a tervek elkészítését. Pedig nem kastélyt építünk! :shock:

Szóval lenne mit mesélnem!

Momo!
Azt hiszem írok Neked privit! Ez az építkezés dolog itt nem éppen témábavágó!

Ha nem haragszotok én a fagyizás mellet szavaznék, mert nekem az Árkádba eljutni is 1 napos program lesz. Pedig szívesen mennék Timiékhez! :? Persze természetesen, ahogy a többség dönt. Akkor majd legközelebb megyek.

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Most akkor szombat délután fagyizás az Árkádban, gyerekek nélkül vagy Timiéknél gyerekkel együtt?
Nem mindegy mert meg kell szervezni nekem előre, hogy legyen aki vigyáz rájuk.

Sziszike
A pancsizás miatt irígy vagyok, biztosan szuper volt.
Nézd a jó oldalát hogy eladtátok az autót kapsz egy másikat és azt te nézheted ki. Egy tuti neked viszonylag nagy kell, hogy egyszerre a 3 gyerek ülésekkel együtt elférjen. Meg gondolom ne fogyasszon sokat.

Verzsike
Nem tudom, miért de úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem vagytok ezen a héten. Lehet amiatt hogy csak a péntek jó nektek.
Hogy van Babó láz volt még? A foga vagy dokihoz is mentetek?

Balimama
Hú a mindeni csak a tervekért kell ennyit fizetnetek, nem semmi. Bár bevallom én egyáltalán nem vagyok tisztában az árakkal.
Momo biztosan sokat tud neked segíteni ő ebben nagyon ott van.Ja Koda férje meg tervező talán őt is megkérdezhetitek.
Most hogy kb sejtitek mibe kerül ez mit csináltok így is nekifogtok?
Nem tudom milyen medencét néztél, de anyáék szomszédjának már 3. éve megvan egy olyan ami viszonylag nagy kb átmérőt sem tudok mondani, de én simán elfekszem benne és nem érek faltól falig. Mélységre meg kb combig ér.Elvileg strapabíró, és felfújhatós.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Akkor most hétvégén a fagyi és a jövőhéten meg a tali!
Még rimelt is! :wink: :wink:
Nekem mindegy melyik nap!

Éva!
Erdőkertesről lehet jönni hozzánk vonattal És oda el tudok menni érted kocsival!Rákoskerten is meg áll a vonat. Ha esetleg el tudnál jönni!De megoldjuk!
Nézd meg a kertem mert érdemes! Egyedül csinálgatom,felástuk a férjemmel és most már gyönyörű a fű!
Vannak virágok is és egy kis paradicsom,eper.
Még van mit csinálni benne mert veszünk egy kis fa házat is a kerti dolgoknak.Remélem hamarosan kész lesz!Majd teszek fel képet,hogy milyen volt és milyen most. :) :)

Ma megpucoltam az ablakot!Reggel 8kor kezdtem!

Ja Csenge még csak egyszer pisilt a bilibe de a wc-be minden este fürdés előtt bele pisil!És nagy ovációs taps fogadja!! :lol: :lol:

Most mennem kell!Még megmutatom a kertet!

Mindenkinek szép napot! :wink: :wink:

brimo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: