Új privát üzeneted érkezett!

Maki
Ha a google-ba beírod, hogy 4D ultrahang üdülési csekk, akkor kidob egy egész oldalnyit, hogy hol fogadják el. Ahogy látom csak akkor, ha nem névre szóló....
sajnos többet nem tudok segíteni... :)
Vendég
 


Mindjárt visszaolvasok...

Bibar: Megvettük a Tommee Tippee cumisüvegeket 2db 150 ml-est, és 2 db 260 ml-est.
Írtad, hogy már Olivérrel is ezt a típust használtátok...
Ezzel kapcsolatban egy kérdésem lenne, hogy a tej/tápszer is átfolyt a hozzá tartozó etetőcumiból?
Mert külön ahogy írtam nem lehetett hozzá kapni tejes etetőcumit, csak csecsemőkor szerinti méretekben vannak osztályozva.
A másik kérdés, hogy gondolom nem kell hozzá sterilizátor, ha kifőzzük???

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Bibar, de jó, közös ovitok lesz :wink: !!!
Biztos furi lehet, tényleg, hogy már ilyen "nagyfiú" Oli :wink: ! Nekem is lehet, hogy nehéz lesz elengednem Zorka kezét majd az első ovis napnál :wink: ...

Edi, köszi :D ! Amilyen dinnye vagyok, pont a "kulcsszót" nem írtam a 4D UH mellé a keresőben :roll: :D ! Csak szimplán néztem a 4D-ket :oops: . Most, hogy mondod, volt egy hely ahol mondták azt is, hogy csak nem névreszólóval, csak én továbbléptem, mert az enyém sajna az.

Zsofka, a tornára még nem biztos, hogy megyünk holnap, de az előadásra igen :wink: !

Niki, mielőbbi gyógyulást nektek! Kitartás! szegénykék :oops: !

Anikó

Kép
mamaki73
 
 

 
 

Sziasztok!

Betegeskedőknek mielőbbi gyógyulást!

Anya maci: mi nem használtunk Tommee Tipee-t, de többektől hallottam, hogy jó! Befordulás meg a szülés időpontja szvsz nem függ össze egymással. :)

Emi: nagyon édes ez a szundi maci!

Freya várjuk a keresztelős képeket!

Maki: az ablak pucolásig végül nem jutottam el, pedig nagyon kéne :oops: Jah, igen, az ingerlékenység is játszik nálam megint. Gratula Neked is a jó cukor meg véreredményhez!

Poci: gratula a 30. héthez!

Meme: tudod, ha egy pasi beteg... Nekem a párom mondta, amikor elkapta utánam a hasmenős-hányós vírust, hogy nem gondolta, hogy ennyire leveszi az embert a lábáról. Vissza is kérdeztem, hogy miért, úgy gondolta, jókedvemben kértem meg előző nap, hogy maradjon otthon? :? Én egyszer sterilizáltam mindent, a 36. hét után, aztán megint mikor használni kezdtük (cumi, mellszívó) Gratula a jó cukor eredményhez!

Niki: szedd szét atomjaira a telefont, és hagyd száradni néhány napig! Na, látom többiek is írták. Én kimostam a páromét :oops: és még azt is túlélte. Rikinek és Neked is jobbulást, nagyon drukkolok, hogy mostmár valami nyugis szakasz jöjjön! +++++++++

Bébike: nagyon drukkolok szerdára a vizsgához!

Mercy: sajnálom, hogy nincs meg a kutty :(

Dodó: sajnálom a szúrós érzést, remélem már elmúlt!

Sakura: még egyszer gratula, és örülök, hogy jól sikerült a nagy nap! :D

Lekopogom, nálam kicsit alább hagyott a sav, viszont ismét fogalmam sincs, milyen irányba fekszik a babó, ugyanis ma minden irányba kirúgta a ház oldalát. Mindegy, már csak két nap és UH :D:D:D

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Üdv vivmany21!!! :) Olvastam, hogy erősíted a Pinky mezőnyt! :D

Hmeme: Igen-igen, én is IR-es vagyok. A terheléses cukorvizsgálatnál az éhgyomri cukrom 2,2 volt, ami nagyon-nagyon alacsony.
A terhelés utáni érték 4,6 talán, ami megfelelő...
Diétázom, illetve azt eszem, amit a terhességem előtt, elején...minimum szénhidrát, no cukor!

Csipetnyusza: Voltatok a Brendonban??? Mi is bementünk hazafelé, és megvettük a mackót anyósék és sógornőmék nevében. :D
Mert hát ki vegye meg a gyerekünk ajándékát??? :)
Nem gond, már meg is néztük, ki is próbáltuk...és tényleg bekapcsol sírásra. :) A férjem még sírást is imitált...

Anyamaci: Örülök, hogy jót aludtál, és hogy már levegőt is kapsz! :)
Hát ahogy írtam...nem találtunk S1, S2, S3 méretet, és az eladó is tanácstalan volt. Csak 0 hótól, 3 hótól, és 6 hótól való etetőcumi tartozékok voltak.

Bibar: Tényleg...utaltam a money-t! :) Holnap reggel meg is kapjátok!

Képzeljétek ugye leadtuk a táppénzes papírkámat a munkahelyemen, és bekukkantottam a Rossmannba is.
Nos a férjem kiszúrta, hogy lehet WC szűkítőt kapni 900 Ft-os áron...így vettünk is a még meg sem született kislányunknak. :)
Dinnyék vagyunk, na de a Brendonban pl. 5000 Ft körüli áron voltak...spájzolunk! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt kismamik!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Emi
nekem Olivér tápszert is kapott nem csak anyatejet,és szuperül bevált a tomme,mert átfolyt rajta simán,mégsem fuldoklott tőle!!
ja és azért is volt jó mert ugye mellbimbó formája van,igy nem szokott le a cicizésről sem!!szóval ez szuper,és átmegy rajta a tápszer is nyugi :wink: :wink: nekem aventes mikrós sterilizálóm van,mi azt használtuk,főzőgetéshez mindig lusta voltam, :oops: :oops: de ha te kifőzöd akkor nem kell sterilizálni máshogy!!!köszi apénzt,szerdán leadom a cuccot :wink: :wink: nem semmi hogy már szűkitőt vettetek:)))))

Mamaki
jaj igen ez a fura,eddig mindig velem volt most meg ott kell majd hagynom őt és meg kell biznom másban,hogy vigyáznak majd ők is nagyon az én szemem fényére :oops: :oops: nehéz :oops: :oops:

Fóka
egy napon megyünk uh-ra :lol: :lol: :lol:

bibar
 
 


:)))
Igen-igen...nem vagyunk semmik, tudom!
De tényleg nagyon jó árban volt...
Köszi Bibar, megnyugtattál, hogy átfolyik a tápszer is!

Tényleg jó éjt! :wink:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


kip kopp.

Fóka: hát megkaptam a képeket de itt nem én voltam a főszereplő igy egy normális kép sincs rólam csa az h dagadt vagyok. még a poci se látszik sztem. :shock: :( a valóságban sztem ennyire nem vagyok dagadt :oops: :( vagyis remélem...

Niki: Rikinek gyógypussz és sok sok ++++++++++++++++++++
antitól rendbejön :wink:

Sakura nagyon szépek voltatok az esküvőn és gratula mégegyszer :)

és ime a minititanic fotó:


Kép Kép

Kép
freyja
 
 


Mi is megjöttünk dr.nénitől, minden ok :)
Persze kislánykám indulás előtt jól kifirdult fejfekvésből, pont, amikor felálltam a gép mellől, volt egy nagy kereszt dudor a hasamon, kis befeszülés ... azóta alul kopog :)

Dodó,
tudod, érdekes dolog ez a "kíváncsiság", ma mindenki a magánélet szentségéről csacsog, de lássuk be, a kíváncsiság, a "pletyka" mindig is az élet szerves része volt és nem csak a része, de mozgató rugója is.
"Hallottad mi történt Manyikával? ..."
És a sztori végére megszületett a tanulság is ...
Így fejlődött egész civilizációnk, mindig meséltünk életünk történéseiről, mindig meghallgattuk mások meséit, és igen, mások is meséltek rólunk. Ráadásul a nagy sztorikat időről-időre újra elmeséljük, felemlegetjük, és ez így helyes! (természetesen nem szabad senkit elítélni)
Természetközeli népeknél az egész csoport segít a bajba jutottakon, vígasztalják, együtt keresik a megoldást, majd együtt örülnek. A mai világban távolodtunk csak el így egymástól. Gondoljatok bele, régen több gyerek is egy szobában élt, sokszor az egész család, generációk jól megfértek egymás mellett. Ma meg mindenkinek külön szobája van, rosszul vagyunk, ha túl közel jönnek mások, "kell a tér" ... változunk!
Dodó, én azt gondolom, ha aggódsz, ha érdekel Mia sorsa, írj neki nyugodtan e-mailt, vagy sms-t. Bőven benne van a pakliban, hogy 1. nem válaszol, 2. leráz. De azt gondolom, ezekkel számolni kell ...
Én annyira nem ismertem Miát, de ha ismertem volna, szerintem én írnék neki! És itt megint élesen el kell különítenünk a zaklatást az érdeklődéstől - de ezt úgyis tudod!
Vendég
 


Jó reggelt kismamik!

Ismét fantasztikusra sikeredett az éjszakai alvás. :roll: :roll: :roll:
Már felébredtem fél 3-kor, és azóta fent vagyok.
Vicces az egészben, hogy ilyenkor egész nap nem vagyok fáradt...talán elegendő ennyi alvás is? :?

Freyja: Dehogy vagy minititanik! Miket beszélsz! :) Szerintem látszik a poci...

Sakura: Én csak most jutottam el odáig, hogy megcsodáljam az esküvői képeteket! :)
Annyira szépek, helyesek voltatok!!! Csodás pocakos kismami! :)
Még egyszer sok-sok boldogságot kívánok nektek!!!

Íme az emlegetett dzsungeles szűkítő...
:lol: :lol: :lol:

Kép

Remélem napsütéses nap elé nézünk!
Mindenkinek csodás napot!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Jó reggelt!!

Apácska ma már egy órával korábban ment, ugyhogy azt hiszem csak beköszönök gyors, és bújok vissza az ágyba...:)

Este megvolt a nagy kibékülés, ugyhogy most megint minden oké! :) Meg kezdi magát túl tenni a hattyú halálán:) Már "csak" köhög!

Ma fél 11-re megyek a védőnőhöz, előtte meg irány a posta!! :)
Zsofka, megy a csomag!! Holnap sztem megkapod!! :) (pénz is megérkezett, köszönöm! )

Freyja: nem is vagy dagadt! Látnád, énnn milyen dagadt vagyok! :)

Ja, annyian mértétek a haskörfogatot, hogy tegnap én is nekigyürkőztem.:) Lehet hogy rossz helyen mértem, de én ott néztem, ahol a legjobban kiáll :) Hát...123 cm...na jó...sztem ebből minimális a pocak, a többi az a plussz sok sok kg :) :D

Tegnap este Nóci kidugta valamilyét, ugyhogy apácska meg tudta simizni a dudort a pocakomon.:) Olyan boldog volt! :) Én is, mert láttam, hogy apácska mennyire örül Nócinak! Eddig is tudtam, de tegnap valami tündér volt, ahogy odatette a dudorhoz az arcát, azzal cirógatta Nócit! :)

Edi: azt hiszem te mondtad, hogy pici pattik lettek a fejbőrödön. Nekem is volt, de pár napja megszaporodtak, és ráadásul érzékenyek, és fájnak is! Te találtál rájuk valami praktikát??
Sajnálom, hogy Árnika nem segített. :(

Na megyek, bocsi, ha valakinek nem reagáltam!
Szép napot!!

Ja! Javított tábla a közös címen!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Ma is 90:40-re megyek suliba, de 2-ig lesz órám!
Ma éjjel én is nehezen aludtam el!! :( Nem tudom hány óra lehetett mire sikerült elaludni, de éjfél elmult az tuti. Csak forgolódtam jobbra-balra.

d.dodó
 
 


Jó reggelt :wink: :wink:

Emi
ezzel a szűkitővel jól jártatok,mert ez tényleg drága!!Rosmannban volt??lehet nekem is kellene vennem,bár itt nincs Rossman :oops: :oops: megjött a pénzed,köszi :wink: :wink:

Freya
látszik az a pocak ne aggódj,szép kismama vagy :wink: :wink: :wink:

bibar
 
 


Jo reggelt Kismamik!

Csatlakozom a "ma ejjel rosszul alvok" taborahoz. Orankent kellett kelnem pisilni es raagasul a fejem is nagyon megfajdult, igy ejszaka 4-kor gyogyszert kellett bevennem, de szerencsere mar minden okes, elmult a fejfajas es jol vagyok. Kell is mert mara is rengeteg a dolgom.
9-re jon a varrono, es leveszi a meretet a fuggonyhoz, vegre kezbe veszi a gyerekszoba fuggonyenek ugyet. Aztan pedig nekunk van par elinteznivalonk, igy ma nem nagyon leszek, de majd bekukk.

Dodo: nem tudom a Mia uggyel kapcsolatosan..asszem ha szerette volna, hogy barki is tudjon rola jelzett volna felenk, legalabb egy par sort irva a kozosre. En nem irnek neki, de ahogy gondolod, ez csak velemeny.

Freyja: csini voltal a keresztelon, szuper, hogy meg tudsz miniszoknyat hordani..engem mar a kismami gatyok is szoritanak :cry:

Sakura Gabi: sokat gondoltam Ratok a hetvegen, nagyon szep menyasszony voltal am..meg egyszer sok sok boldogsagot kivanok Nektek!

Emi: jo ez a szukito, es ha most lattad meg akciosan nem volt penzkidobas, hiszen a Manocskad hamarosan nagylany lesz, es hasznalni fogja.

Zsofka: szoritok, hogy Mate baba is az alkalomra erkezzen. :wink: Igy lenne igazan kerek a dolog. En Riccardonak mondtam, hogy julius 2-an szeretnem ha Apa eloszor olbe vehetne, a szulinapjan.
Haho kivansagtopik!!!!

Niki: mit mond a dokino, Rikivel kapcsolatban, valami virust szedett ossze? Azert jo, hogy laza mar nincs. Sajnalom a hasmarsot.

Edi: haho...merre jartok, biztos meg szunyiztok....remelem a derekad javul... :wink:

Lanyok: koszi mindenkinek a tegnapi gratukat :wink:

Szep napot mindenkinek!
pocaklako
 
 


Sziasztok, én is itt :)

Freyja ne mondd, hogy nem látszik a poci, az elsőn teljesen jól látszik, és csini kismami vagy!!!! :)

Emi sajnálom, hogy rosszul aludtál :( Érdekes,. amit írsz, hogy lehet ennyi alvás elég. Ezen gondolkoztam én is, hogy létezik az, hogy a szervezet már most készít fel bennünket arra, hogy nemsokára igenis kelni kell éjszaka? Mert én is sokszor felébredek csak úgy, nincs semmi oka, és teljesen éber vagyok.
Lehet ez valami tudat alatti dolog?

Mamaki mi nem maradunk az előadáson, férjemet nem hiszem, hogy rá tudnám venni, hogy végighalgassa az alternatív fájdalomcsillapítási módszereket, de ha hallasz valami érdekeset, megosztod majd?
Ja és be tudnáéd scannelni a szülésznős listát, mert kérte egy másik ismerősöm is :)
Köszi előre is!
Azért próbáljatok meg jönni tornára, ha tudtok, biztos nagyon érdekes lesz. Ha jöttök hozzál valami takarót, vagy polifoamot, vagy valamit, amire le tudtok ülni :)

Pocak remélem már jobban vagy, és megy a drukk a júli. 2-hoz! :D

Niki remélem már Ti is jobban vagytok!

Edi derékfájás? Nekem mára jobb lett szerencsére!

Meme dejódejó, akkor lehet holnapra meg is érkezik a csomga :D
Úúúúúúúúúúúúúúgy várom! :) Zsolti meg már morog nekem hogy m,inek ennyi ruha a gyereknek, már van neki egy csomó. Na ja, eddig annyi van, hogy belefér egy nejlonzacskóba, és az 56 és 62 méret. Plusz amit most kapok Tőled.
Nem tudom mit gondol ez a pasi..... mondom még semmink nincs pl. amit a gyerek lábára tudnánk adni, se zokni, se harisnya. Nincsen vékony sapink, hosszú ujjú pulcsink, hálózsákunk, stb.....
szörnyű alak :)

Na megyek, indul a nap.... majd még jövök később!

zsofka83
 
 


Jó reggelt!
Tegnap én is beléptem a "lebénultak" táborába... Emmát elhoztam a bölcsiből, gondoltam sétálunk egyet, mert egész nap esett, tuti nem voltak udvaron, viszont délutánra szépen kisütött a nap. Emma meg olyat csinált mint még sose: majdnem kiszaladt az autók elé az egyik sarkon... Nem részletezem a sztorit, a lényeg, hogy én üvöltöttem torkom szakadtából és hirtelen nekiiramodtam, hogy még időben utolérjem és ekkor úgy meghúztam az egyik izmomat, hogy most lépni alig tudok... Nem tudom milyen izom van a szeméremcsont magasságában és hogy milyen mozdulattal sikerült pont azt meghúzni, de mozdulni alig bírok... A tegnap estét már végigbőgtem, ma egy fokkal jobban vagyok, legalább lelkileg... Persze ugye kivert a víz, borzasztóan megijedtem, sírva kiabáltam vele :( Remélem jó kis lecke volt neki...

Megyek, visszaolvasok...

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


barbuss!
Gondolom hogy megijedtél! Sajnálom!

d.dodó
 
 


Halihóóóó, jó reggelt csajok

Pocak
óó Te szegény, összebeszéltünk alvás ügyben???? Én detto óránként mentem pisilni, Boti éjjel fenn volt, így nem aludtam valami fényesen én sem. A fejfájás nem volt, de szerencsére az nekem nem szokott lenni soha vagy csak írtóóóó ritkán, ha jön a meleg front.
Juhééééj, alakul kicsiRicsi szobája? ez jól hangzik nagyon :wink:

Meme
Én nem írtam ilyet, nem volt pöttyös a buksim, valaki más írta :D :)

Derekam mára jobb lett kicsit szerencsére, dolgozonom is menni kellene csütörtökön már, de a doki nem akar engedni... majd kiderül, hogy mi lesz...

Barbuss
El is hiszem, hogy a frász jött rád. Ilyet csinált Bálint is anno, ismerem az érzést. Annyi különbséggel, hogy nekem Bálint akkor nem állt meg mikor ráüvölöttem, hanem röhögött és szaladt tovább. Így kirohantam az út közepére és futottam a kocsikkal szembe, hogy álljanak meg. Szerencsére megálltak, néztek bután mikor Bálint kirontott az egyik bokor mögül hirtelen.
Hát én nem csak veszekedtem vele, én meg is vertem akkor, jól kiporoltam a fenekét, soha többet nem csinált ilyet. Remegtem 2 napig még utána attól, hogy mi lett volna ha, meg attól, hogy szegényt megpüföltem (sosem kapott szinte, néha néha a fenekére). Na, de nem is én vagyok a fontos, hanem az, hogy totál átérzem amit írtál. Valószínű az egyik szalag húzódott meg nálad is, pár nap és jobb lesz. Emma pedig biztosan tanult a dologból.

Emi
hűűűű ez a dzsungeles ülőke szuperjóóóó, hol lehet itt Rossmann :S:S:S:S:S

Itt süt a nap szerencsére, remélem így is marad :D
Vendég
 


Niki! Jajj szegénykém :( Remélem mostmár hamar meggyógyultok!!! Sok gyógypuszit küldök!!! +++++++++++++

Gabi! Én is megnéztelek, nagyon szépek voltatok :) Szívből gratulálok :) Sok boldogságot Nektek!! :D

Edi, egyetértünk BPA témában... És nem azért, hogy magamat nyugtassam :wink: Szerintem Minden kisgyerekes hamar rájön majd, hogy sokan ebből a baba-mama bizniszből milyen marha jól megélnek. Nem azt mondom, hogy minden kamu és nem kell fejleszteni, stb, de azért lássuk be, hogy igen sokszor mesterségesen generálnak igényeket és sok termék jócskán felül van árazva!

Ovi - 1 hónapon belül bírálják el a kérelmeket :roll: Én adminisztratíve dolgozom (csak betegállományban vagyok...), úgyhogy jók az esélyeink :oops: Kérdés, hogy a tesó téma mennyire zavar be, mert a védőnőknek kell vmi jelentést írniuk. A bölcsiben azt mondták, hogy valszeg felveszik, csak max ebéd után el kell hoznom. Holnap megyek a védőnőhöz és majd kifaggatom! Nekem azért közben valszeg kell majd itthonról csinálnom valamennyit, mert ugye ugyanoda veszenk vissza és mindenkinek az az érdeke, hogy ne essek ki teljesen :? Remélem ez is számít vmennyit :roll:

UH - asszem Manorka ajánlott anno egy helyet ahol elfogadnak csekket, csak nem emlékszem, hogy hol :oops:

Nagyon sajnálom, hogy Mia így eltűnt :( Esetleg annyit lehetne neki írni max, hogy sajnáljuk hogy nem jön és reméljük, hogy minden oké vele. Ez még nem zaklatás - ha akar akkor reagál, ha nem akkor csak egy kedves gesztusnak veszi és ennyi.

Emi, elképzeltem ahogy a párod sírást imitál egy plüssmackó előtt :lol: :D
Szerintem már edz a szervezeted a kevesebb alvásra :wink:
Cuki a dzsungeles szűkítő, lehet, hogy beszerzek egyet, mert Emma odavan az elefántokért, hátha ez elég vonzó a bili helyett WCzéshez :wink:

Szerintem egy mikrós sterilizálóra érdemes beruházni! Nem biztos, hogy a kifőzögetéshez lesz mindig idege mindenkinek... Sterilizálni meg a mellszívót is kell, szal nem csak táposoknak hasznos :wink: Gyors, egyszerű és utána ha nem is 100%ban, de viszonylag sterilen lehet tárolni benne a cuccokat! Nekünk nagyon bevált, baromi sokat használtuk!

Anya maci, örülök, hogy minden okés a kicsi lánnyal :)

Évi, csini vagy a képeken :wink:

Meme! Szuper, hogy Apácska jobban van :wink: Neked is más a "hangod" :wink:

Nálam is buli volt éjszaka a pocakban :roll: Lehetett vmi a levegőben???

Edi, jesszus :shock: Nem semmi sztori nálatok is! Én csak megfogtam a két vállát, jól megráztam és sírva kiabáltam vele :oops: Annyira nem voltam magamnál, hogy csak 1 utcával később figyeltem fel rá, hogy iszonyat fáj amikor lépek és akkor azonosítottam be, hogy mi történhetett :oops: Emma is nagyon megijedt, még este is magától mondta, hogy Anya, sose csinálok ilyet többet és fogom a kezed! Nekem az is rátett, hogy a menés is nehezen megy már, nemhogy fussak egy fitt 3 éves után :oops: akit még utol is kéne érni :? Na mindegy, a lényeg, hogy nem lett baj, és nagyon remélem, hogy tanult a dologból!

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Képzeljétek hogy jártam...
Múlt szerdán vérvételen voltam: teljes vérkép és ellenanyag szűrés (merthogy RH neg. vagyok). Teljes vérkép anyaga már másnap, csütörtökön megérkezett a háziorvoshoz (aki ugye Apukám), azt tudtuk, hogy az ellenanyag vmennyivel több idő. Apu várt még 1 napot, majd péntek du rákérdezett, hogy mi a szitu. Mondták, hogy megvan az eredmény, de csak személyivel, TAJ kártyával lehet átvenni a kerületileg illetékes kórházban ahol csinálták a tesztet :shock: Hogy mi a logika, ne kérdezzétek... Ez volt péntek du, átvenni csak hétköznap munkaidőben lehet... fasza... Vasárnap taliztunk tesómmal, mondom neki, hogy mi a szitu és nem tudna-e segíteni elhozni a leleteimet ha odaadom az irataimat. Mondja, hogy persze segít. Hétfőn délelőtt odament, mire közölték vele, hogy már továbbküldték a leletemet :shock: De nem vissza a háziorvoshoz, hanem vmi központi rendelőbe, egy harmadik helyre :shock: Agyam megáll... Belegondoltam, hogy tegnap mondjuk csak ezért bebumlizom Dunakesziről, aztán nagy hassal ide-oda küldözgetnek... Ma Apu elmegy és elhozza... Ez a mai magyar egészségügy :(

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Edi: akkor 1000 bocsi! :( :oops: Akkor fogalmam sincs hogy ki mondta...Na aki magára ismer, az jelentkezzen fejbőr patti ügyben :) :D

Megyek megfürcsi, aztán irány a védőnő. Még pisilnem kell a pikszisbe....el ne felejtsem.! :)

Majd délután jövök!

Sajnálom a rosszul alvókat! :(

Barbus: Jobbulást, és próbálj megnyugodni! Szerencsére nem történt baj! Elhiszem hogy megijedtél! Emma is szerintem, úgyhogy biztos tanult az esetből!

Na..még éhes is lettem most hirtelen...megyek eszek pár falatot, aztán tényleg készülök...nincs kedvem ma menni... :(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


sziasztok, jó reggelt!
itt vagyok, olvastam, de most szaladnom kell pestre. rendes a férjecském, mert eljön velem (kicsit még mindíg sz.arul vagyok, nem akarok én vezetni). csak gyors kérdés: nekem is nagyon tetszik a wcszűkítő, megnézem a rossmant! nézzek vkinek? bibar, edi? megfürdök, felöltözök és utána még gyorsan visszanézek !

Kép
zsani78
 
 


még egy gyors kérdés, míg fürdök: van vmi szerkezet, amit a bugyiba lehet tenni és megállapítja a magzatvíz folyást? reggel úgy keltem, h csupa nedvesség volt a bugyim, nem értem! remélem, h nem bepipiltem :oops: :oops: de akkor gondolom a hálóingem, ágyneműm is vizes lett volna... kicsit megijedtem, mitől lehet??? járt már így vki?

Kép
zsani78
 
 


Barbuss örülök, hogy nem lett végül semmi baj, kicsi lány biztos tanult az esetből! Próbáld pihentetni a derekadat, biztos valami meghúzódott/becsípődött.
Ez a vérvételes story nemsemmi.....

zsofka83
 
 


Zsani
most hívtam egy barátnőmet náluk van rossman és valóban többfajta is van 899.-ért, de dzsungeles nem volt azt mondja , de nekünk ilyen dzsungeles kellene. Nekem vennél, ha találsz???? Nagyon megköszönném :)
Vendég
 


Zsani!
Asszem az a betét már nem kapható..... tesóm még akkor mondta mikor az előző kicsivel voltunk pocakosak.
Amugy szerintem szimplán jobban beizzadtál..velem is volt már ilyen. Ott ugyanugy izzad az ember.

d.dodó
 
 


Zsani
Nekem többszőr is olyan a bugyim mintha bepisiltem volna, rohantam is vele orvoshoz. Azt mondta, hogy jobban "izzadunk" nagyobb a mirigyműködés most odalenn, és attól van :oops: :roll:
Időközönként van csak nálam is, de valóban rémísztő tud lenni....
Nálam ez volt, nem tudom a többieknél volt-e...
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Tegnap este még visszaolvastam, de nem volt már energiám reagálni...

Nekem borzasztóan telnek az utolsó heteim a munkahelyemen.... Sosem fogom utólérni magam :(
Utódom még mindig nincs, a HR meg tököl, úgyhogy lövésem sincs, ki veszi át a munkám.
A kolléganőm, akivel egymást szoktuk helyettesíteni már örjöng szegény....
Én meg felkészültem, hogy egy-egy kritikus napra esetleg bejövök majd májusban....

Viszont a főnököm úgy van vele, hogy "most, hogy még itt vagy, ezt, meg ezt, meg ezt, meg ezt még csináljuk meg...."
Grrrrrrrrrrrrr

DE MÁR CSAK 8 NAP, (mert pénteken szabin vagyok)! 8)

Na, most pedig lógok kicsit és megyek olvasni.... :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


dodó, edi: köszönöm, akkor megnyugszom, mert totál megijedtem reggel!!! most indulás előtt betettem egy betétet :oops: remélem nem lesz gond! persze "szegény" dokim amcsiban rekedt a kennedy reptéren, így a héten még mindíg nincs. de én már máshoz nem vagyok hajlandó elmenni, elegem volt az eddigiekből!!!! úgyhoy nem lesz gond és kész!!!!!

edi: persze, h megnézem!!! - illetve veszem is, ha van :lol:

Kép
zsani78
 
 


Sziasztok,

ari a wc ülőke:)
mindárt jön 2. vizitre a védőnéni....2 napja 1000el takarítok ezért....pedig alig bírom....sajna a kórházi story után semmihez nem volt erőm....mondjuk azóta se sok...

Ha kiwitopic, én 07.08-án szeretnék szülni:)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Zsani
nagyon köszönöm.... és természetesen NEM lesz gond. Miért lenne???? dehogy.... Szimplán beléptél Te is az ott is izzadók táborába hihih :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mindenekelőtt Sakura Gabi!!! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! Gondoltam Rád szombaton, és úgy örültem, hogy jó időtök volt! 8) Örülök, hogy jól sikerült minden! Nagyon szépek vagytok a képeken!

Dodó! Én totál egyetértek az Anyamaci által írtakkal és szerintem keresd meg Miát privátban nyugodtan! (Nekem biztosan jól esne, ha ilyen esetben valaki kedvesen érdeklődne....)

Freyja! Nagyon csini kismami vagy Te is!
Nem vagyunk egyformák, nyilván Te korábban is felül voltál erős.... Nabumm... én pl. alul, amolyan "biztoslábú", aki csak irigykedve nézi a miniszoknyákat.... (aztán nyáron rendszerint úgy dönt, hogy akinek nem tetszik, majd nem néz oda...) :lol: :lol: :lol:

Emi! Ez a Wcülőke.... csúcs! :lol:
Sajnálom, hogy ilyen keveset alszol.... én legalább 8 órákat nyomok, de így sem elég.... :roll:

Meme! Kitartás apához! :wink:
Szerintem mindnyájan tudjuk, hogy mit élsz át most....

Hűűű... most látom, hogy mennyien rosszul aludtatok az éjjel... :(
Szegénykéim! Aki teheti pótolja a nap folyamán! :wink:

Barbuss! Sajnálom Emmád legújabb "alakítását". Nem csodálom, hogy hülyét kaptál. :( Ráadásul meg is erőltetted magad! :( Próbálj pihizni sokat!
Biztosan picilányod is nagyon megijedt, úgyhogy tanul az esetből!

Edi! Nekem anno Boti kismotorral indult meg egy lejtőn.... Bizony én is jól elvertem a seggét, amikor utólértem. Szerintem igenis van az a helyzet, amikor nem elég a szép szó.... :oops:

Zsani! Szerintem igazuk van a lányoknak, ez biza izzadás lesz... :oops:
Én Boti születése óta egyébként is nagyon izzadós lettem. :( Uuuuutálom is, dehát mi a fenét lehet tenni... :roll:
Mondjuk a konditeremben a barátnőm mindig irigykedett, hogy milyen hatékonyan olvasztom a "zsírt"! :lol: :lol: :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicsiket :oops: elfogultak vagytok :lol:
Anyamaci: egyetértek veled, amúgy én is azt mondom h pl egy email miának mehet. ha nem akar nem válaszol... az nem zargatás.
Emi: dejó ülökétek van :shock: :D hát ez ingyen volt annyiért....
Meme: örülök h kibékültetek :)
Poci: talán csak pont a szoknya ami rámjön :lol: :lol: :lol: a kismama naci engem is nyom. csikot hagy a hasamon, pedig nem kicsi :roll:
viszont a csizmák is szoronganak már... :oops: szóval sehogy se jó:D
Niki: Hogy vagytok??????
Zsofka: pasi nem érthet a ruhákhoz és a vásárláshoz. Vérükben van az ellenszenv a ruhavásárlással kapcsolatban. Nekünk meg vérünkben van a vásárlás. :D ez a mi dolgunk :lol: mondd h ez csajos dolog és ez a ruha mennyiség biza még édes kevés 8) látnád itt mennyi minden van... :lol:
Barbuss: sajnálom h igy megijesztett kismanó. de most már nyugi és pihi, meghúztad azt a szalagod de egy kis pihi segit. én is szoktam meghúzni. marhára nem jó érzés :(
Dóri: igen mellesleg voltam mindig nagyobb. olyan ÚRISTEN MEKKORA MELLE VAN :shock: :oops: :roll: sokszor akarta h báááááááár kisseb lenne :D most meg még plussz nőtt is... :roll:
talán azért sem látom a hasam nagynak... sőt, konkrétan a hasam én csak fekve látom :( és plusz mindehez baromi alacsony vagyok:D tömör gyönyör - ahogy moto moto mondaná :lol: :lol: :lol:

elkezdtem babakocsit nézegetni... vélemény?
újszülöttest kaptunk. fekvőt. ez a sárga nekem tetszik de nem tudom mit kell nézni egy babakocsin azonkivül h tetszik :shock:
Kép

Kép
freyja
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem tudtam sajnos jönni, pedig éjjel aztán én is csak forgolódtam, akár a gép előtt is tölthettem volna az időt :roll: valami volt a levegőben?

Dokinéni azt mondta a méhszájra, hogy "éppen hogy nem rosszabbodott" :roll: :? De azért nyugtatott, hogy nem drámai a helyzet de a fekvés továbbra is marad, azt mondta, hogy kb. a 34. hétig :roll: Ezen egy kicsit beparáztam, még hat hét, addig sehová, de most már féllábbal is kibírom, csak hát ez a terhesség most annyira más :roll: De nincs mese, Zuluért mindent!Egyébként bubuka nagyon jól van, képzeljétek, szabályosan ül a pocakomban, egész fent van a feje, jobb oldalon lent a popója és bal felé a lába :D :D elképesztő pózban volt, és mindehhez ráadásul arrcal hátrafelé, befelé a méhbe, szóval a pofiját sem akarta megmutatni :D De jók a méretei, a buksija képzeljétek három héttek nagyobb :roll: az átlagnál, bpd 76, de ezen már meg sem lepődtünk, a bátyjára ütött :D :D Beni háromévesen is öt évesnek való sapikat hord, hiába nagggyon okos a lelkem :D :D (persze külsőre teljesen normális, nem aránytalan nagy :D :D )

Anyamaci, örülök, hogy minden okés volt Veletek! Megkérdezhetem, hogy neked Eszter csak kézzel vizsgálja a méhszájat, vgy hüvelyi uh-val is? Nekem nézi hüveliy uhval is (lehet, csak a problmémák miatt) és méhnyak 36 mm, amire azt mondta, hogy azért ez már meg van rövidülve. Kíváncsi lennék, hogy mennyi egy normális hosszúságú, ha neked is mérte esetleg

Barbuss, jaj, szegénykém, elhiszem, hogy megijedtél, Beni is csinált már hasonlót és egyszer a normafánál kismotorral nekiindult egy lejtős utcának úgy, hogy nem tudott megállni és ezerrel átgurult egy jó nag ykereszteződésen :cry: aztán esett egy hatalmasat! Mi rohantunk mint az őrültek, szörnyű volt és elsőre csak azt láttam, hogy csupa vér az arca és a sála mert annyira felhorzsolta az állát hogy csúnyán vérzett :cry: :cry: Nálunk májusban lesz ovis beiratkozás, nálunk is Apa megy :oops:

Sakura, mindjárt megkukkantom a képet, még egyszer nagyon gratulálok!!! :D

Zsofka, én ismerek egy nagyon jó fotós lányt, én nem pocis fotót, hanem családi Benis képeekt csináltattunk vele már többször, :D és majd Zuluval is tervezzük. www.kotikata.hu a babás képek között mi is ott vagyunk Benivel néhányon :D :D

Vár sajna a tanulás, szerintem ma már nem tudok jönni holnap gondoltok rám eg ypicit? egytől van a vizsga, már nagyon várom, hogy letudjam :oops: :oops:

Kép

Kép
bébike4
 
 


bébike kitartás! sajnálom h még mindig fekvés, nem könnyű :(
de jó h minden rendben a manókával :)

jujj azt akartam még kérdezni h nekem nem túl aktiv a picuri, olyan kis "halvérű" de mindig... :shock: kikopog h vagyok, de nem tombol szinte sose, csak időnként egy két kopp aztán csend. akkor kinn is ilyen kis nyugis baba lesz? :D

Kép
freyja
 
 


Dóri , a sok melót sajnálom, de már ez ténylg nagyon a vége!!!

Freyja, szerintem nagyon csini vagy és szépen látszik persze a poci! NEkem picit furi ez a babakocsi :oops: mondjuk én a klasszikusat szeretem. De amúgy szerintem minden megvan rajta, ami kell egy babakocsihoz :D

Meme, jó, hogy kibékültetek! azt sajnálom, hogy párod ilyen sokáig dolgozik a héten!

Edi, hogy van a forgód? olyan sokan írjátok ezt, hála Istennek ez legalább eddig elkerült :oops: mondjuk van más bajom helyette...
(Edi, az iwiwen nézegettem valamelyik nap, Anyukád annyira fiatal csini nő, :D és Apukád milyen vagány a képen :D :D )

Bibar, Manorka, ez nagyon szupi, hogy egy oviba fognak járni a manók!! De jó!

Niki, nekünk Bébé Confort melegítőnk van és mondjuk a kocsiban, szivargyújtóról valóban lassabban melegített, mint konnektorba dugva, de így kb, negyed óra volt. Mi is elég sokat használtuk, direkt olyat vettünk, ami autóban is használható.

Dodó, mikor jelenik meg a cikk? vagy lemaradtam? :oops:

Emi, én is IRes vagyok, tudod, és már eszembe jutott, hogy vajon szülés-szoptatás után is kell majd szednünk a gyógyszert, vagy csak egy következő babaprojektnél? :D Amúgy én is figyelek nagyon a szénhidrátra, nekem az éhgyomri 4 volt, a terheléses 3,5 :shock: Gyakran kell ennem, mert leesik a cukrom, érzem is!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike sajnálom a fekvést :( De valóban, a picúrért mindent!!!!!!
A honlap nem jön be :(

Milyen rémtörténetek! Anyám, na ezért félek gyereket szülni!

Freyja babakocsi ügyben, passz.... amit nekem is mondtak, hogy fontos, hogy bolygósítható-e a kereke, mert állítólag sokkal jobb, ha az (bár volt aki azt mondta az övé nemm olyan és nem azvarta), számít a súlya, a mérete. Hirtelen nekem ennyi ötletem lenne

Éhen haloooooooooooooooooooooooooooooook!!!!!!

zsofka83
 
 


Zsofka, rosszul írtam a fotós honlap-címét, www.kotikata.com, ha érdekel :)

Kép

Kép
bébike4
 
 


Na, itt is vagyok! Megjöttem a védőnőcitől, meg a postáról! :)

Zsofka: feladtam, elvileg holnap sztem meg kell hogy kapd! Remélem minden tetszeni fog!! :)

Na, ma úgy néz ki, hogy apácska mégsem marad olyan sokáig. Sőt!!! Azt mondja, hogy nem kap levegőt, olyan, mintha ráültek volna a tüdejére....ugyhogy elvileg jön haza délben, és irány a doki...Remélem nem tüdőgyuszija lett!!! Jajjj...miért kell mindig történnie valaminek????? Most megint kerülget a frász, hogy nehogy a szerpentinen legyen rosszul (ahol pár éve volt az a nagy motoros baleset, Pécs határában). Tiszta ideg vagyok! Nagyon aggódom!! :(

Amugy a védőnőci mindent rendben talált. 1 kg-ot híztam 1 hónap alatt! A vérnyomim is jó lett, a pisi is.Ma először akart nézni szívhangot is, de persze Nócikám hozta a szényenlős formáját, és úgy elbújt, hogy vagy 10 percig kereste, mire kb 2 mp-ig hallottuk a szívét :) Azt mondja ilyen még sosem volt, hogy nem találta meg 2 percen belül...:) Hát...Nóci ezt is kihozta belőle :) :D

Zsani: Nekem is szokott ilyen lenni! hetente 1-2 szer. De van hogy nem csak éjjel, hanem napközben. Lehet hogy beizzadunk, vagy egy egy rúgásnál hopp, 2-3 csepp pisit kiprésel arany bogárkánk belőlünk. Aztán ezt megcsinálja 1-2szer, és már olyan, mintha telibe pisiltük volna a bugyinkat. Pedig nem is :)

Megyek, pihizek kicsit, mert nagyon elfáradtam ebben a nagy sétában. De olyan jól esett! Szép idő van ma nagyon!!DE maradjon is ilyen, mert már elegem van a sötétből, meg a hidegből, meg az esőből!!!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Hello Lányok,

Barbuss, húúú, elhiszem, hogy megijdhettél :oops: ! Na és persze Emmácska is... Szegénykém, elhiszem, hogy nehéz volt ekkora pocival már szaladni! Még jó, hogy nem lett semmi baj. Pár nap és reméljük jobban lesz a szalagod is!
A vérlelet story: no comment :evil: ...

Freyja, gondolom, alapból sem vagy egy gebe alkat, úgyhogy ne aggódj :wink: ! Jól mutat a képen a kezedben a pici legény :wink: :wink: :wink: !

Csajok, sajnálom a rossz alvásokat :oops: ! Nekem váltakoznak ezek az időszakok, volt, hogy hetekig nem bírtam visszaaludni az éjszakai pipi után, most meg simán! Sőt simán alszom úgyis 8 órát, hogy közben minden forduláskor kicsit felébredek, de nyomban visszadurmolok :D ! Tényleg próbáljátok pótolni, ha úgy érzitek (és megtehetitek), hogy álmosak vagytok!

Dóri, a melóhelyed nem semmi! Gondolom, nem tegnap tudták meg, hogy babát vársz :evil: ! És ráadásul most a végefelé akarják megválttatni veled a világot :oops: ! "Kedvesek"! De szerintem ezen ne idegeskedj!

Zsofka, kár, hogy az előadásra nem jöttök :( , de persze majd megpróbálok memorizálni és átadni neked dolgokat az ott hallottakból :wink: ! A tornára viszünk polifoamot, ha mennénk, köszi! Persze, beszkenneltetem a férjemmel a listát (hiszen megígértem :wink: !), de ma megint elfelejtettem reggel odaadni neki a papírt :roll: , bocs... Még egy kis türelem! Ahogy meglesz, küldöm!

Niki, hogy vagytok?

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Emi, Bébike: Ti abbahagytátok a met-et? Nekem a 14 héten kellett abbahagynom a merckformint. kíváncsi lennék, hogy mikor kell megint elkezdeni, ha egyáltalán el kell....
Bébike: mmit szedtél babaproject előtt?? Én Merckformint, meg Clostyt, meg Medrolt.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


köszi mamaki :)

ez a másik versenyző:
Kép

Kép
freyja
 
 


Ma töltöm a 28 hetet! harmadik harmad, éééljen!!

Meme, én az Avandametet szedtem, előtte hónapokig a Merckformint is, de nekem az nem annyira vált be. még október előtt hónapokkal szedtem clostyt, de aztán az már nem kellett.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Én ezt a családi netes vonalzót nem értem...miért van rajta már 29.hét, amikor majd csak holnap töltöm?? Meg miért van rajta egy nappal kevesebb vissza, mint a picibabáson?? Hmmm...az élet nagy rejtélyei.. :D :D

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Bébike: Azt nem ismerem. Nekem nagyon bevált a merckformin. 2x850mg-ot szedtem. Juliusban derült ki, hogy PCO-m van, augusztus 14-én kezdtem szedni, és októver 28-án pozitívat teszteltem. :) Persze closty mellett. De ahhoz képest hogy január óta nem volt ciklusom...egész hamar gatyábarázott. :) Neked is cisztáid vannak/voltak? Vagy "csak" az IR miatt volt gond?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Ebédszüneti beköszönés!

Bébike!
Grat a 28. héthez!!
Cikk elvileg 29-én jelenik meg!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Sikerült meggyógyulni így az egész hétvégét a kertben töltöttük (persze amikor nem esett az eső)!
De most ragyog a nap!!! Juhééééééééééé!
Lemondták a jövő heti UH-t, csúsztatták egy héttel, semmi indok! Aztán kiderült, hogy egy csomó embernek lemondták a Margitban. MORCOS vagyok!
Edwig:Neked mikor lesz az Uh-d a Margitban???

Freyja:mivel az első kerekek kicsik, ezért jobban tudsz majd vele "padkázni".
Bár nálunk terepre kellett, mert egy dombon lakunk, szóval nekem a felfújható kerék és kézifék volt a nyerő!
Jók a képek a keresztelőről!

bébike4:Próbálj meg minél többet pihenni, ezt már féllábbal is kibírod! Szorítok!

d76:Már csak pár nap és szabad leszel!

Sakura:Nagyon sok boldogságot kívánok!

Sajnálom a rosszul alvókat!!!

Kérdés:bébicsőszt szeretnék, mert az emeleten lesz a babuci, szóval milyet ajánlanátok van valakinek tapasztalata???
Előre is köszi.

barbuss:Nekem is elveszett a wasserman leleltem, amint láttam csak én idegeskedtem rajta, más nem! Ha nem lesz meg majd újra leveszik nyugtatott meg a nőci!

Kiteregetek és folytatom az ablakpucolást!
Élvezzétek a napsütést!

Annamari
Vendég
 


hmeme:Hát igen, bár én még a saját vonalzómat sem tudom belinkelni!!!! Ennyire gáz lennék?? :oops:
Vendég
 


maccs: Nem vagy gáz, csak rossz sort másoltál be! Ne ezt, hanem ami img-vel kezdődik!! Azt másold be, és akkor jóóóó lesz! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Maccs: Bocsi!! ENm img-vel, hanem URL-lel kezdődiK! :)

kIcsit meg vagyok csúszva! :)Sorry! :D

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: