Új privát üzeneted érkezett!

Titi
Jobbulást Daninak!
Rendes a tesódtól, hogy így besegít. Azon nem csodálkozom, hogy mondani kell neki mit csináljon meg, egyrészt még nincs gyereke és hát nem vezet egyedül háztartást. Fogadok mire hazamegy kétszer meggondolja ő mikor alapít családot.
Az én tesóm mindig mondja hogy jó hogy itt vagyunk náluk, de rendesen lefárad tőlünk. Bizony jól meggondolja mikor jöhet a gyerkőc. Bár most hogy megvolt a lagzi azt mondta ha akar a baba akkor jöjjön.

Képzeljétek Áron 10-kor elaludt a franciaágyon és még mindig alszik. Azóta itt lézengek a lakásban mert nem merek semmit csinálni nehogy felébresszem. A száítót szedtem le mert az nem hangos és kell a hely a következő adag ruhának.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsi!

Gratula a bölcsi felvételhez!


Mi is elmentünk ma a mi bölcsinkbe érdeklődni, és Ágit is felvették!!! Már csak Zsolti miatt aggódom!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Titi!
Szerintem nekünk is jó a csütörtök (ugye ez a nap lesz?) és szívesen elmegyünk értetek!

Momo!
Pont akkor jön haza Attila de ez véletlen úgyhogy szerencsénk van!

Most megyek mert Csenge alszik csak be ugrotam picit!

Mindenkinek szép napot!

Éva nekem is küldjél képeket!Léci,léci,léci! :oops: :oops: :oops:

brimo
 
 

 
 

Mivel itt a május vége, gondolom, most már időszerű ismét előhozakodnom vele!

Szeretettel meghívunk minden kedves topiklakót a gyerekek szülinapi zsúrjára: JÚLIUS 19-ÉN.
A részleteket majd később, csak az időpontot mindenki jegyezze meg légyszi.

Koda!
Remélem, Ti is jöttök. Ha gond a szállás, és ha 1 szobában el tudtok aludni, akkor nálunk tudunk nektek helyet szorítani!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi

Időpont bejelölve a naptárba. Most is odalapoztam és már be volt írva. :)

Áron végül 1-kor kelt fel csupán 3 óra hosszat aludt. Biztosan az idő nyomta el, meg az hogy már 3 napja fél 6 kor ébred.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi!
Jaj de aranyos vagy! De nem akarnálak zavarni. Valahogy majd átgondolom, ha mást nem , egyedül legalább fel kéne menni. Egy kis kikapcsolódás nem ártana:)
Szorítok, hogy Zsoltika elhelyezése is sikerüljön!!!

Zsuzsa!
De örülök, hogy a bölcsivel minden oké!!!!

Momo!
Nagyon köszönöm, hogy hozzászóltál a koleszterines dologhoz. Annak meg különösen, hogy javasoltál is dolgokat, mert én ugyan ezeket adom neki. (halolaj + lenmagollaj, tejbezabi, grépfriut mag kivonat immunerősítésre:)
Puszi a megerősítésért!

most ennyire telt tőlem......Gabi még sehol, a 2 gyerek se tart az esti készülődésbe sehol....

Puszi!

Erzsike, Titi!
Ugyan megkésve, de nagy szerettel kívánok utólag is sok boldogságot a gyerkőcöknek!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Mi van az izületeiddel? Gyulladás vagy megerőltetés?
Jobbulást neked!

Koda
Remélem sikerült az esti teendőket elvégezni egyedül is.

Ma vigyázok Mesi csemetéire is. Nagyon aranyosan eljátszottak nem volt semmi gond egyikőjükkel sem. Szépen ebédeltek is és mind a hárman szó nélül elaludtak.
Csináltam néhány képet róluk: Kép Kép Kép Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Kicsi!
Nagyon szupi lett Dudi játszótere, szerintem egyáltalán nem hülyeség otthonra. Babó csak hétvégente van Kecsin, akkor se mindig, mégis kapott homokozót, csűzdát és hintát is az udvarba.
Annyira jó, hogy Dudi így felismer minket, habár már jó rég találkoztunk és Babó akkorát nőtt, hogy lehet elámul majd.
Mi a baja a kezednek? Megerőltetted?

Gyöngyi! Hogy viselte Sára az oltást?
Gartulálunk a házassági évfordulótokhoz, nekünk is az idén lesz az 5., de mi még csak 9,5 éve vagyunk egyótt. Olyan soknak hangzik, pedig mintha most kezdtük volna a főiskolát... (ott ismerkedtünk meg).

Zsuzsa! De jó, hogy fwelvették Áront. Nagy szerencse, hogy engedik augusztusban a beszoktatást. Sok helyen csak szeptemberben lehet kezdeni. Figyelembe veszik, hogy pedagógus vagy, vagy csak egyszeróen ilyen rendesek?

Titi! Már jó régóta bajlódik Dani a fogával, miért nem megy dokihoz?
A hugod meddig lesz? Apolka is mindig így van nálunk, hogy nem tudja mit csináljon, de simán mondom neki és utána csak öról, hogy mennyit tudott segíteni.

Mesi! Én biztosan nem felejtem el a dátumot, aznap lesz a házassági évfordulónk. Majd megfúzom Zsoltit, hogy előző este ünnepeljünk, hogy tudjunk menni hozzátok.

Momo! Bádogos volt? Megcsinálta a tetőt?
De jó, hogy jön a férjed. Még nem is látta teljesen kész a házat ugye?

Mi itthon vagyunk Kecsin, most raktam össze Babónak a homokozót, délután megyünk bele venni homokot.
Bocsi a sok elírásért, de a tesóm gépén svéd a billentyűzet és néha nem igazán találpom el a betóket.

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok egy pillanatra, ugyanis nagy teendőink vannak hugival.
Mindjárt indulunk csípőficam kontrollra is, de a lányom egyszerűen nem tudom megetetni.
Reggel fél 8-kor evett utoljára, és nem hajlandó elfogadni semmit sem. Nem értem!
Persze, majd ott lesz éhes meg álmos, biztos lesz nagy balhé.

Hugi délután megy haza sajnos, tényleg nagyon sajnálom, mert iszonyat nagy segítség volt. Ő még nem vezet saját háztartást, otthon lakik, és elég furán áll a kezében a vasaló is, mutatni kell neki egy-két dolgot, de azért ügyesen tanulgatja a dolgokat.

Tegnap estére végre lett kamrapolcom is, a fiúk este 10-kor még fúrtak, persze, Kicsibébi aztán nehezen tudott aludni, gondolom, a sok élmény miatt, este 8-kor még volt nagy zenebona, hiába mondtam, hogy csendesedjünk...

Dani ma már ment dolgozni, végre jobban van, iszonyatosan begyulladt a foga, a doki kifúrta, de ma megy vissza vele. Érdekes, ilyet még nem is láttam, a fogától volt láza, meg izületi fájdalmai... szegény már régóta járja a dokit, egyszer majd csak vége lesz.

Na, most megyek is, rengeteg a tennivaló, és még nem is reggeliztem.

Szép napot mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Hú már tegnap óta nagyon hétvége van. Megint nagyon eltünt mindenki.

Verzsike
Hogy tetszett Babónak a saját homokozó?
Egyébként nekünk is van hinta meg homokozó anyukámál pedig mi havonta egyszer megyünk, és csak nyáron töltünk kicsit hosszabb időt ott. Akkor meg szinte mindig pancsolnak így kismedence is van.

Titi
Jó sokat bajlódik Dani a fogával. Hátha most sikerül teljesen rendbehozni és nem kínlódik velet többet.
Áron sem akart ma annyit enni mint máskor lehet, hogy jön valami front.

Balimama
Mi a helyzet nálatok,megint nagyon csendben vagy?

Kicsi
Jobban vagy már?

Miket fogtok csinálni hétvégén gyereknap alkalmából, mentek valamerre?
Dávidot megkérdeztem mit szeretne és csak fagyit kér meg hogy menjünk Bogdányba mert ott már régen járt, így nálunk ez lesz a program. Bár valószínü ha már ott vagyunk elmegyünk Visegrádra is egy kicsit.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Már tegnap is akartam jönni,de a Sárától nem lehetett. Végül nem kapta meg az oltást, mert szerda éjszaka nagyon köhögött. Aludni is alig tudtt,így délelőtt elvittem a dokihoz. Nem kapott semmi gyógyszert, csak orrcseppeznem, meg pórszívoznom kell az orrát. Mára már jönn is ki belőlle rendesen. Apa meg állandóan Mezőfalvára jár, mert ma fogadja megint a kiscsirkéket, és felügyelni kellett neki az ólak takarítását.
Szóval nálam még nem a hétvége van, csak írni nem tudtam. Remélem azért tényleg nem lesz nagyon htvége. Igaz biztos mindenki gyereknapozik majd.
Mi még nem tudjuk, hová menjünk, de jó lenne egy kicsit kimozdulni.

Zsuzsa!
Nagyon jók a képek. Akkor ügyesek voltak a gyerekek, ha mindhárman elaludtak. Biztos előtte jól kijátszották magukat.

Titi!
Elhiszem mennyit szenvedett Dani. Nekem tavaly volt begyulladva, de tudod, hogy nem úsztam meg húzás nélkül. Sőt szerintem a hajam egy része is attól hullott, ki nem a szoptatástól.
Röntgenre nem küldtél el? Nehogy neki is valami góc legyen.
Majd gyere msélni mi volt a csipőultrahangon.
Lehet a meleg miatt nem éhes kicsibébid.

Kicsi!
Már tegnap akartam, de nem jutottam gép közelbe: Boldog Születésnapot a férjednek. Sikerült megvenned a sütögtőt? Mikor buliztok?
Kezeddel már volt ez, vagy csak mot először?

Verzsike!
Nem is írtam neked, hogy nem tudok Kecsire menni. Biztos jól érzitek magatokat. Mikor jöttök vissza? Babót fényképezd le az új csuzdájával.

Na megyek, mert összekellene pakolni még alszanak a csajok. Este jövök, ha tudok, és talán a képeket is hozom.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Bocsi a sok kihagyott betűért, de túl gyorsan gépeltem.

Mesi!
Sikerült a bölcsi?
Merre voltál, hogy Zsuzsi vigyázott a gyerekekre?
Vizsgázol valamiből?

Zsuzsa!
Na látod mégis sikerült, és felvették Áront. Hihetetlen, hogy repül az idő, pedig nemrég született.
Sajnálom, hogy nálunk nincs erre lehetőség, pedig már januártól én is szerettem volna dolgozni. Nyáron úgy tudok bemenni betanulni a melót (a múltkor kérdeztet,csal elfejtettem írni), hogy a férjem kereszttesója vigyáz a Sárára, meg anyukám,ha szünet lesz az oviban.
Igaz akkor is csak 4 órában leszek bennt,de majd elválik.
Gondolom te is félsz visszamenni. Én tartok tőle. Már jó régen volt mikor eljöttem és megszoktam már itthon,hogy ha nem is mindig,de rend van, meg meleg étel. Mi lesz,ha dolgozunk?


Na rohanok!!!!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezni jöttem, mert alig van időm... jól vagyunk..csak sűrűek a napjaink, vasárnap 14-en leszünk, mindenki ebédre jön-halászlé, rántott hal, hagymáskrumpli saláta, friss kenyér, pörkölt, nokedli és savanyú a menü, majd feketeerdőtorta.

Kezdetnek ma vettem zöldségeket, 6kiló husit..remélem minden jól sikerül.
Majd írok és teszek fel képeket is...


Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok!

Nem akarom elkiabálni, egy hajszállal jobbak az éjszakáink!!! Már néhány napja egy szopit kihagy a kisasszony, általában 12-kor, 3-kor és 5-kor eszik. Tegnap fél 8-kor már aludt, ezután fél 11-kor, fél 2-kor, és utána 3/4 6-kor kelt!!! Ez számomra már áldás, lányok, annyira csodás volna, ha ez nem romlana már.

Igaz, napközben próbálom gyakrabban etetni, tegnap végül este 6-kor fogadott el először főzeléket, de jobb híján szoptattam napközben, délután 2 óránként. Sajnos a tejem nagyon nehezen indul el, szerintem már tök kevés, mivel ugyebár alig eszik napközben ciciből. Már csak délután, este és éjszaka szopizik.

Húúú, Sziszike, jó nagy munkád lesz akkor vasárnap. Csak ügyesen, jó munkát holnapra!!!

Bufo, Mesi, olyan szuper, hogy ilyen közel laktok egymáshoz!!! Hogy így tudtok egymásnak segíteni!!! Jó, hogy így egymásra találtatok! Irigykedem is nagyon!
Azt a mindenit, döbbenet, mind a hárman elaludtak?! Ügyes vagy Bufo, hogy három kis gyerkőccel is ilyen szuperül boldogultál!

Mesikém, hogy sikerült a vizsgád?

Gyöngyikém, hogy áll a jövő hét, úgy néz ki, tudtok jönni csütörtökön? Tudom, hogy angolotok van, azért megpróbáltok eljönni Sziszikéékhez?
De, csináltak röntgent Daninak, de már nem bírom követni... már levettem a kezem róla. Sokat balhéztunk a fogai miatt, mert hiába küldtem a fogorvoshoz, nem volt hajlandó rendbe rakatni. Most meg állandóan jár, és már nem tudom, melyikkel épp mit csinálnak.
Húúú, Sárának még mindig így folyik a nózija? Tényleg, azóta lett újabb fogacskája?

Képzeljétek, Alexának (na, most már megpróbálom nevén szólítani a kisasszonyt, csak még azt nem tudom, hogy fogom hívni, szóval most próbálgatom, mi esik könnyebben a számra) még mindig nincs fogacskája. Bár mostanában olyan fura, egyszer csak gondol egyet, és el kezd üvölteni... jó kedve van, aztán sír. Szóval, folyton várom a fogacskát.

Jaj, még annyi mindent és annyi mindenkihez akartam szólni, de muszáj mennem...

Szép hétvégét mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

REmélem nem maradtam ki sok mindenből!!! Úúúúúúúúúgy hiányoztatok!!!!! :(

Csak bejelentkezni jöttem, hogy VAN GÉPEM!!!!!!! Már azt hittem, hogy megbolondulok nélküle... :(

Nem sikerült még visszaolvasnom, így nem nagyon tudok senkinek külön írni. :roll: :cry:

Viszont mi jól vagyunk, Manci csodálatosan viselte a műtétet, a kórházat. Úgy aludt, ahogy itthon szokott, este leraktam 9 körül, és reggel 5-kor ébredt először. Akkor adtam neki enni, és fél 7-ig aludt!!! Annyira jó kislány :)
Persze napközben rettenetesen hisztis és akaratos lett, főleg ha kajáról van szó! Hihetetlen, hogy mennyit tud enni. Állandóan enne és persze a miénk kell neki a legjobban!!! :shock: :roll: :shock:

Erik még itt van, az iskola végén költözik haza, úgyhogy csak nyárra lesz nyugim. Rettenetes sok a veszekedés miatta (van hogy napokig szóba se állunk K-royommal), olyan dolgokat csinál, ami Vivinek még csak eszébe se jutna, és apa meg úgy gondolja, hogy ennek a nem egész 1 hónapnak nem azzal kell telnie, hogy veszekszünk vele, így hát a nagy része rá van hagyva...
Na ettől bolondulok én meg!!! Mindegy. Hosszú lenne úgyis elmesélni... Értem én apát is, de ezt a különbség tételt nem fogom soha elfogadni!!! :(

Megyek is, mert mennünk kell vásárolni!

Juci, hívlak majd, mert a hét nekünk jó lenne talizni!!! :)

Puszi mindenkinek!
Jövök majd, ha sikerült elolvasnom az írásaitokat!!!

Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Csajok már alszanak. A Rezi nem akart nagyon, de egész délelőtt csavargott, így elzavartam aludni, mert estig nem bírná, és akkor csak hisztizne.
A Sárának még mindig folyik az orra, és már utálja a porszívot.
Délelőtt főztem, meg boltban voltunk, így a takarítás délutánra marad. Na meg a kertben is kellene egy kicsit dolgozgatni.
Ma van a házassági évfordulónk, és elakarunk menni este valahová, de mégse megyünk. Maradunk itthon, és majd ünneplünk este :lol: .

Ági!
De jó, hogy végre jelentkeztél. Hiányoztál ám!!!!
képeket nem teszel fel a csajokról? Biztos nagyott nőtt már Manci!!!

Juci!
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK A TÜNDÉRI DUDINAK!!!!
Akkor ti most duplán ünnepelhettek.

Eszter!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!
Hogy vagytok? Már rég írtál.

Titi!
Látod Alexa nemsokára átalussza az éjszakát. Én is azt várom már, mikor alszok egyszer végig egy éjszakát.
Az egyik csajtól kérdeztem angolon, hogy nem akarnak kistesót a lányuk mellé Azt mondta, hogy megbeszélték a férjével, hogy majd akkor, ha kipihenték magukat. Olyan jót nevettem rajta, és mondtam, hogy akkor jó sokára lesz kistesója a lányuknak.
Nekem tetszik az Alexa :lol:

Na rohanok, mert szeretnék letörölgetni még alszanak.
Sok puszi, főleg a névnaposoknak!!!
Akkor este ne várjatok :wink: , de holnap jövök!!!!!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Drága Eszter és kicsi Dudi!

Névnapotok alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk nektek!

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Dudi és Eszter!

Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk!



Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!
Minden Eszternek Boldog Névnapot Kívánunk!!

Csak úgy mondom Csütörtök és péntek BKV Sztrájk!
Én nem szeretnék Sziszikéékhez órák alatt elérni!
Kérlek benneteket ne haragudjatok ha mi kihagyjuk!De ha van jobb ötlet szívesen vesszük!!

Mindenkinek szép hétvégét!

brimo
 
 


Sziasztok!

Dudinak és Eszternek nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

Brimo! Szerintem egyáétalán nem gáz a sztrájk, eddig mindig sokkal jopbban lehetett közlekedni, mint egy átlagos napon.
Zsolti egyikszer se dolgozott és mindig vmit kellett intézni, a belvárosban is alig találkoztunk autóval.

Gyöngyi! SOK-SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK! ÉS persze szép estét :wink: .

Ági! De jó, hogy végre van géped, remélem már többször hallunk rólatok. Ezt az egy hónapot meg már bírd ki valahogy és utána fellélegezhetsz.
Olyan jó, hogy írtad Lívike hisztizik a kajáért, nálunk is folyton ez van. Ha engedném Babó egész nap folyamatosan csak enne. Mi már nem is ehetünk, ha látja, mert üvölt. És ugyanaz az üvöltés van akkor is, ha elfogy amit éppen evett.

Egyenlőre ennyi tellett, Babó nem aludt el szopi közben, éppen tépi szét az újságaimat...
Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Nagyon szép estét kívánok nektek :wink:
Nagyon tetszettek a képek, amiket felraktál! nekem sem volt sok, én is szívesen nézegetem mindenki fyényképét. Én is teszek fel alúlra frisseket.

Eszterke!
Ha még olvasol minket! neked is nagyon sok boldogságot kívánok névnapod alkalmából!

Erzsike, Ági!
Nálunk pont ugyan ez a helyzet. Épp most fejeződött be egy hisztiroham Bencénél, mert neki elfogyott a kaja, mi meg elkezdtünk (volna) enni. Úgyhogy a levesemet oda kellett neki adni....
Én csak akkor tudok enni, ha alszik. Néha, ha nagyon éhes vagyok a fürdőszobába kell bezárkóznom, mert esetleg ott tudok csak enni......de akkor meg ordít az ajtónál :D

Titi!
Bízom benne, hogy javulni fog az alvásotok. Még ettől is jobban, mert ez még így is nehéz lehet, hogy ilyen sokszor felkel....Daninak jobbulást kívánok!

Zsuzsa!
Mi megyünk gyereknapozni holnap délután. Anyósomék csinálják minden évben, így mi hivatalból megyünk :D Kint a Diósgyőri várban szokott lenni. Marci nagyon szokta élvezni, főleg, hogy mindig kap valamit:)

Kicsi!
Hát veled mi türtént? Jobban vagy már? Tudsz már írni?

Mesi, Zsuzsa!
Csoda aranyosak a gyerekek a képeken, imádtam nézegetni őket!

Néhány friss kép a fiúkról. Marcinak évzárója volt, róla ott készültek a képek.

KICSI!!!
A jelenetes képen a kislány, aki főz, az Livinek a kislánya, Julika:) Most épp Marci szerelmes Juliba, de Juli egy másik kisfiúba. A kisfiú viszont egy Réka nevű kislányba:)
A másik képen is ott van a sorban, rózsaszín szoknyában.


Kép

Itt Marci nagyon élvezte a dolgokat:lol:
Kép

Kép



Kép

Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Bocsi, ezt igen elírtam..nem alúlra, hanem alulra:) Csak nagyon bántotta szememet, így kijavítom:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Dudi es Eszter!

Nagyon boldog nevnapot kivanunk nektek!!

Mishal es Mona


Itt van a ferjem ,igy most hanyagollak egy kicsit titeket,ok?
Ja,tudjatok hol voltunk ma??? Telkeket nezni Nagykovacsiban. Nem vagyunk mi normalisak. :roll: :lol:
momo35
 
 


Sziaszotok!!!

Úgy bánom, hogy lemaradtam és nem tudom időben köszönteni a névnaposokat!!! :(

Juci!
Drága Dudunak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
Kép
(Illésnek pedig légyszi mond meg, hogy utólag is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!)

Eszter!
Neked is nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok az egész családom nevében!!!

Kép

Szégynlem magam, mert lemaradtam a múlt héten is köszöntésekről! :( Nézzétek el nekem és utólag is nagyon sok örömöt minden ünneplőnek! :)

Kép
csné
 
 


Kedves Barátnőim!

Mindenkinek szívből köszönöm a köszöntéseket!

Dudinak én is boldog névnapot kívánok.Sajnos én is adós vagyok Szandi és Babó névnapi köszöntéséval,így késve is Isten életsse őket soká!

SAjnos nem mondhatnám,hogy könnyű napjaim vannak,majd talán egyszer lesz időm írni róla.

Puszi

Eszter

Gyerkőcöknek boldog gyereknapot! :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Ssziasztok!

Koda! Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk! Óriásit nőtt Bence és ki is van kerekedve az arca :) .

Teszek fel pár hétvégi képet (több mint 100 készült a 3 nap alatt Kecskeméten, alig tudok válogatni). Ezeken is látszik, hogy folyton csak eszik, mikor meg nem akkor mindenhová bemászik, ahol szennyes ruhát vagy labdá tlálhat.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

Ég a képem: én vagyok az utolsó!
MINDEN ÜNNEPELTNEK (SZÜLINAPOS, NÉVNAPOS) NAGYON BOLDOG SZÜLI- ILLETVE NÉVNAPOT!

Erzsike!
Úgy sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni ma, de ha látnád, hogy még mindig hogy néz ki a lakás. Még legalább 2 nap kellene, hogy emberi külsőt öltsön fel. Nem tudom, ezt hogyan fogom kivitelezni.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Koda!

Nagyon boldog szülinapot kívánok neked! :D Készülök ám írni,csak nehezen tudom összehozni,bocsi,de annyi mindent akarok még mesélni.

Puszi

Eszter

MÁS!

Csajok!

Akkor mi legyen a BKV sztájkkal? Szerintetek nem lesz tele a város? Mi a véleményetek? Elhalasztani szerintem nem szabad a talinkat,mert már annyira rég készülünk Sziszikéhez.Talán csak arra gondoltam,hogy ha esetleg a sztráj galibát okoz a közlekedésbe hozzuk előbbre? Szerda? Vagy butaság,nem lesz gond és tudunk haladni? Szerintetek?Mondjuk egy biztos,annyira sokan írtuk,hogy jó a csüti,hogy ezt nem szabad kockáztatni.Hogy gondoljátok?
Sziszike? Mikor volt eddíg sztrájk,felétek mennyire volt érezhető?Én részemről megyek csütörtökön,akkor is ,ha lesz trájk,csak jár az agyam.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!


Nagyon köszönöm a köszöntéseket:)


Erzsike:)

Naggggyon édes Babó! Nagyon bátor vagy, hogy így oda adod neki a kezébe a rágcsálnivalót (répa?). Bár akinek ennyi foga van :D Én azért nem merek adni Bencének ilyeneket, mert még mindig csak elöl van foga. Felül 4, alul 2. Ezzel sokmindent nem tud megrágni.
Más!
Gabi péntek este elment a barátaival sörözni. Amikor hazajött, mesélte, hogy a Vince barátja, aki pesten dolgozik katonaként, állítólag ismeri a te férjedet. (Ő az autókra ügyel a laktanyában. )
Lehetséges ez? :) Csak mert pontosan nem tudom, hogy a párod mit is csinál.

Momo:)
Csak nem költözni akartok? :shock: Mert akkor nem vagyok magatoktál :lol:


Tegnap aztán csak nem juottunk el gyereknapozni. Ahogy hazajöttünk anyák telkénél, mindenki leült, aztán úgy is maradtunk....


Mondta anyukám, hogy 33 éve pont gyerenapon szülttem :) Akkor is így esett a 25-e.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK!!!!
Kivanom hogy minden,icipici es oriasi almod valora valjon!
momo35
 
 


Sziasztok!

Koda
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk Neked!

Kép

Aranyosak a fiúk a képeken!
Nálatok hogy hogy ilyen hamar volt az évzáró?
Nálunk csak a "ballagó" ovisoknak volt eddig.

Verzsike
Nahát hogy eszik babó hihetelen. Nagyon ügyes az almával meg a répával. Nekem Áron még nem is tudja így enni.
Nyugi bújkálni meg mindenhová fog most ez a korszak van.

Momo
Érezzétek magatokat jól apával. Aztán ha már visszament tessék jönni beszámolni.
Miért néztek Nagykovácsiban telket, csak nem máris meguntátok az új házat, vagy csak befektetési céllal keresgéltek?

Anubias
A hangodból azt veszem ki nagyon el vagy havazva és nincs túl jó hangulatod. Remélem nincs baj.

Csné
De jó hogy végre van géped. Remélhetőleg most már többet tudsz jönni mint eddig.
Kitartást a nyári szünetig. Sajnálom, hogy ilyen vitáitok vannak és nem jutottok közös nevezőre. Mi lesz szeptemberben Erik visszajön hozzátok?

A csütörtöki talit szerintem ne halasszuk el. Olyan sokan ráérünk végre. Különben is múltkor is teljesen jól lehetett közlekedni a városban, sőt megkockáztatom még anynira sem volt dugó mint máskor.Mi szerintem megyünk.

Hétvégén gyereknapoztunk Visegrádra mentünk el és utánna Bogdányba. Legnyagyobb bánatomra a fényképezőt itthon felejtettük, ahogy a telefonomat is. Így egy képünk sincs.
Ma az oviban volt gyereknap, és most a fényképezőt tettem be először. Majd hozok képeket.
Áron már hazafelé elaludt a babakocsiban úgy elfáradt.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Koda! Milyen Vincének hívják Gabi barátját? Így csak hogy Vince nem tudta Zsolti kiről van szó, mert vannak többen is.
Babó se tudja elrágni még a répát, csak hosszában reszelgeti a fogán, ami leválik belőle az mind a ruháján köt ki. De muszáj vagyok vmi kaját a kezébe adni ha én nem akarok éhen halni, vagy veszett üvöltés közepette enni. Kekeszekkel meg mégse akarom teletömni, abból bizti jutna a pocijába is és már nem csúszna le annyi főzi, meg gyümölcs.

Egyenlőre úgy tűnik, hogy mi nem tudunk menni csütörtökön, mert Zsolti munka mellett még meccset is vezet, így el kell hogy vigye a kocsit. VALAKIHEZ ESETLEG BEFÉRNÉNK? Mondjuk elég macerás lenne a gyerekülés átpakolása miatt, de ha valaki bevállalná azt nagyon megköszönnénk.

Délelőtt lent voltunk a játszón, BAbó úgy elfáradt, hogy az ebédet alig tudta megenni, remélem alszik egy nagyot, hogy egy fél órácskát még én is pihizhessek mellette.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Eszterjeinknek nagyon boldog névnapot kívánok!

Koda: Isten éltessen születésnapod alkalmából!

Csajok: mit szólnátok, ha összeírnánk ezeket a dátumokat?
Megcsinálom én a táblázatot, ha elküldi mindenki priviben az adatait.
Gyerekek születésnapja, névnapja, a tietek...

A vasárnap nagyon jól sikerült, mindenki nagyon jól lakott.

Halászlé volt,
Rántott hal, majonézes krumplisaláta és és ecetes-friss kenyér.
Marhapörkölt nokedlivel
Feketeerdőtorta.
Pezsgő-almás, málnás..üditők.

Gyerekek annyi mindent kaptak, még mais egésznap azokkal játszottak.

Majd teszek fel pár képet később.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Erzsike: nagyon örülnék, ha jönnétek és, ha vkihez beférnétek.

Juci: a képek nagyon tetszenek, nagyon édesek , hogy feltalálják magukat.:)

Nem tudnád esetleg aznap a lányokatis elhozni, esetleg nem mennének be..na jó bonyolítom csak a dolgokat, de szeretnélek titeket is látni, jó lenne, ha jönnétek.

Süti receptet pedig rakok a tudod hova.;)

Képekkel még lógok, de csak már holnap.

puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Piskótatekercs? Az elég egyszerű és gyors is.
Nagyon édesek a lányok, ahogy együtt játszottak. Örült Illés a grillsütőnek?

Sziszike! Már egyszer Kicsi próbálkozott bekérni a szüli és névnapokat, akkor én ki is gyűjtöttem őket táblázatba, csak azért nem tettem közkinccsé.mert elég sokan nem írták meg í dátumokat, így nagyon hiányos :evil: .

Babó egyre ügyesebb, ma kipakolta a teljes alsó konyhaszekrényt, délután is állandóan lógott ki a konyhába, de úgy gondoltam egy nap egyszer elég, úgyhogy volt egy nagy hiszti (sajna ebben rám ütött). De én kezdek megint befordulni, útálom, hogy hétköznep munka után is megy ZSolti vezetni mecvcset és alig látjuk. Tapasztalt egyedüllevők, hogy lehet ezt kibírni befordulás nélkül???

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Csak néhány mondat, mert a bal szemem be van gyulladva, és estére már eléggé elfárad. Nem tudom mi lehet. Jól be is van vérezve. Vagy a légkondi a kocsiban, vagy kötőhártya. Van rá cseppem, és ma ki is próbáltam. Remélem holnapra jobb lesz. Tegnap kezdődött, és bízom benne, hogy csütörtökre elmúlik, és tudunk menni a talira (már ha lesz).

Drága Koda!

Miattad jöttem, mert tegnap nem jutottam a géphez, mert elaludtam a Rezivel:
Boldog boldog Születésnapot Kívánunk!!!!


Holnap a csajokkal, meg anyósommal megyek a nőgyógyászatra rákszűrésre. Remélem hamar végzünk, mert a két csajszi majd megunnja egy idő után a várakozást. Ezért csak este leszek megint, és talán többet tudok írni mint most.
Még ki se készítettem a ruhákat, majd lesz kapkodás reggel megint.


Jó éjt!
Pusz:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi: este írj mi volt és hogy vagy. Jobbulást.
Tali meg természtesen lesz.


Mindenki írjon , aki jönne és elkezdem elküldeni az útvonalat vagyis, hogy találtok ide.:)


Erzsike: tedd fel a táblázatot, így látjuk kinek az adatai hiányoznak még és pótolhatja...én átküldöm, akkor neked priviben a mienket.


Később még írok, mert ez a reggel iskapkodós nagyon.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Kérem az útvonalat! :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Én eléggé depis vagyok, így azt hiszem, le kell mondanom a csütörtöki talit. Nem igazán lennék most jó társaság!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Sziszike
Én is kérném a címet.

Mesi
Hú mi a baj néhány napja még egészen vidám voltál.
Gondolom a hétvége nem úgy alakult ahogy tervezted.
Hívlak és beszélünk.

Kicsi
Nagyon aranyosak a lányok együtt.

Oné
Jobbulást neked! Remélhetőleg csak a huzat és nincs komolyabb baj a szemeddel.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Szemem már jobb, így én is kérem a címet. Megjártuk ma a nőgyógyászt, és megcsinálta a rákszűrést is.
A csajok még alszanak, nekem meg vasalnom kell, mert már jó sok van. Holnap gyereknapra megyek a lányokkal az oviba.


Mesi!
Mi a baj? Lehet jót tenne egy kis kikapcsolódás? Nem gondolod meg? Már olyan rég találkoztunk!

Este jövök bővebben, addig írjatok sokat, és remélem csütörtökön találkozunk......

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Küldöm!:)

Mesi: Baj van? Segítünk elterelni a figyelmedet vagy kibeszélhetnéd, annyira örülnénk, ha tudnál jönni.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Mesikém!

Nem azért szeretnénk találkozni veled,mert szórakoztatni fogsz minket,hanem mert szeretünk és olyan rég találkoztunk.Persze megértem a lelkiállapotod.Anno én is azért nem mentem Gyöngyihez,mert nagyon kibuktam,épp egy sikertelen terhességen.Ha ez erőt ad a talihoz,nálam nem lehetsz rosszabb társaság,mert bizony én is igen depis időszakom élem,csak az a külömbség,hogy neked legalább okod van,ami miatt ez van,nekem viszont nem igazán.Ezért is nem írok mostanában,mert nem szívesen beszélek róla,de ha te most erre hivatkozva lemondod a talit inkább megosztom,hátha így érzed,nem vagy egyedül,úgyhogy gyere .Most mennem kell,mert Domi forog meg hisztizik.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Kedves Lányok!
Ne haragudjatok,hogy így eltűntem, de azt hiszem ez már így is marad!
Úgy tűnik a köszöntésekről is lemaradtam! :cry:
Most mindenkit aki szüli-, vagy névnapját ünnepelte nagy szeretettel köszöntök!
Ne haragudjatok, de iszonyú nehéz időket élek. Sajnos nem írhatok róla, de még telefonban sem mondhatom el mi történt.
Sajnos a talikról is végleg lemaradok, de nagyon szeretlek benneteket és nagyon hiányoztok!
Remélem Mesiéknél talán mi is ott lehetünk!

Brimo!
Nagyon szégyenlem magam, hogy kihagytalak! Pótolom. Persze Gyöngyinek is!

Sok puszi mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Sziszike!
Megkaptam a címet köszi!
Bugyi felől mennék, mert apukám azt mondtaúgy rövidebb,viszont azt az utat nem ismerem. A térképen kiírta az utcátokat, de ha van egy kis időd, akkor írd már le az utvonalat. Te is azon szoktál jönni a tesódhoz? Tényleg az a legrövidebb? Időben mennyi?

Bocsi, de mára csak ennyi. Jöttem volna előbb, de a Rezi kiborított. Nem hajlandó apával aludni, és nagyon anyás lett egy 2 napja. Ha nem figyelek rá, akkor mindig azt kiabálja, hogy már nem szeretem, meg, hogy őt már senki se szeret....és rögtön elkezd sírni.
Remélem holnap a gyereknap után jól lefáradnak és tudok jönni bővebben.

Szép álmokat mindenkinek!!!!
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Hú Éva ne riogass már! Mi történt? Kár,hogy nem beszélhetsz róla. :?

Brimo!

Akkor jöttök ti is ugye? Mert elmarad a sztrájk! :wink:

Juci!

Hozod Ágit,vagy Erzsikét?Hogy lesz?

Momo!

Annyit vagy eszembe,remélem jól telnek a napjaid a férjeddel és talán összehoztok egy kisbébit is. :lol:

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Nincs valakinek eladó esernyőkocsija? Hétvégén megyünk kirándulni és hiába megy már Bence, elfárad hamar, szóval most keresgélek, de szorít az idő...

Gyöngyi: énis Bugyi felöl közlekedek, igen, minden ki van táblázva, Taksony felé mész, majd írok privit is. A térképen a Sas utcát, amit látsz, az a parton van és Sás utca, nincs messze tőlünk, de ezért írtam, hogy az 510ről lesd a vkék házat, mert vele szemben lakunk.

Éva: Minden jót kívánok neked és remélem hamar megoldódik a gond, ne tűnj el, ha teheted, mert nagyon hiányoznál nekünk és természetesen tiszteletben tartjuk és nem kérdezünk erről. Jó lenne, ha Mesiékhez eljönnél.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!

Megyünk mi is a talira de nincs gépem ugyhogy nem tudok olvasni benneteket.
Most nyukámnál vagyunk!

Eszter!
Akkor induljunk együtt és megyünk veletek!

Sziszike!
Van egy esernxyő kocsim!14ezret szeretnék érte!
Elviszem és megnézed!

Mindenkinek szép napot!

brimo
 
 


Sziasztok!

Balimama
Sajnálattal olvasom, hogy újabb nehézségek vannak nálatok. Remélhetőleg hamar túljutottok rajta.
Ha tudsz azért jelentkezz néha. Sajnálom a kimaradt talit és bízom benne, hogy Mesiékhez el tudok jönni.

Sziszike
Megkaptam a címet. Köszi. Ha mégis eltévednék akkor hívlak, de remélem nem lesz ilyen.
Ja még azt nem kérdeztem, hogy hány órára menjünk holnap?

Tegnap délután szalonnasütés volt az oviban nagyon jól sikerült, de képek sajnos nem készültek, mert képtelen voltam a 2 gyerek és a sütés mellett még azzal is foglalkozni. Mindannyian jól laktunk, igaz a fiúk virslit ettek és zsíroskenyeret mert a szalonna nem kellett nekik.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Éva! Nagyon sajnálom, hogy gondokkal küszködsz és ráadásul még ki se adhatod magyadból. NAgyon jó lenne ha tényleg jönnétek Mesiékhez és találkozhatnánk. Azért ne tűnj el nagyon, mert nagyon szeretünk és hiányzol.

Bufo! Mindig meg kell jegyeznem, hogy szupi kis oviba jár Dávid, elég sűrűn vannak programok nekik.

Megyünk délután a szemészetre BAbóval, mert elég sokszor kancsalít. Azért remélem nem lesz semmi gond.

Kicsi! Mikor derül ki, hogy jöttök-e, ill mehetünk-e veletek? Próbálkozunk megoldani, h mégiscsak legyen kocsim, de nem biztos, h menni fog sajna.

Puszi
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: