Új privát üzeneted érkezett!

Niki! Fel a fejjel!!! Jön a jó is, hidd el! :) Kitartás!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Köszi a bíztatást csajok! :) Már jobban vagyok, jó volt a forró zuhany, kicsit kisöpörte a fejem. :) Tudom, hogy ilyenkor mind hisztis, és tudom, hogy ilyenkor mindig olyan, mint a pokróc, de mindig szivenüt, mert amikor egészséges, akkor egy áldott jó pasi! Az egyik legjobb! Figyelmes, kedves, egy hangos szó nem hagyja el a száját...de ilyenkor. Egy átok...(persze azért nem annyira, csak kicsit :) ) Majd megbékélünk! :)
Dodó: igazad van. nagy szó, hogy bocsit kért...nem szokott... :)

Niki: rendbe fog jönni minden! Hidd el! Én már csak tudom! :) Lassan egy éve vagyunk a béka segge alatt 2 m-rel, de most kezdenek alakulni a dolgaink. (Persze azért nem minden...).Mindig van, remény, és mindig jön jó...csak sajnos nem mindig egyik pilllanatról a másikra. De ki kell várni!!! Fel a fejjel!! Lesz jobb!! Hidd el!! :wink:

Edi: Merre?? Már 3/4-ed 10, és még semmi életjel!! Minden rendben, ugye??

Csajok! Én vettem új cumisüviket, de nem tudom, hogy mikor forrázzam ki őket? Ha most megcsinálom, nem "piszkolódik" be, mire jön Nóci? Vagy akkor megint ki kell forrázni?? Ehhez nem értek, segítetek??

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


lányok most olvasom, ha valakit érdekel: árusitani is lehet...
http://www.babaexpo.hu/

Kép
freyja
 
 

 
 

Babaexpó...húúú..oda egyszer sok sok pénzzel beszabadulnék....:) Imádom a babaholnikat! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Niki, nyugi a telo nem a vilag vege, most a Te nyugalmad sokkal fontosabb ennel. Majd kiszarad ne aggodj. Sajnos elofordul mostansag hogy ketbalkezeke vagyunk. Nalam a tanyerok tortek sorra..fel a fejjel!!!
pocaklako
 
 


Csajok!!!!! Megvan a cukiterhelésem!!! :) 4,8 :) Dejóóóó!!! Azt mondta a dokki hogy tökéletes!! :D Pedig be voltam szarva rendesen! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Jelentem én is szarul aludtam, és már nagyon-nagyon nyűgös vaygyok a szerdai vizsgám miatt, rettenetesen unom a tanulást, ami nem is megy, mert teljesen máshol járnak a gondolataim, sokkal lassabban haladok, mint szeretném, ráadásul este beleolvastam egy jogi fórumba, ami a szakvizsga-kérdéskről szól, hát elfogott a pánik :twisted: :twisted: Miért kellett nekem terhesen kitalálnom, hogy épp most szakvizsgázok???? Nyolc könyv az anyag, több ezer oldal, most kivagyok :shock: (Edi, polgáriból megyek, szööörnyű, de legalább ez az utolsó)

Éééés, ma megyünk a dokinőhöz, délután háromkor, drukkoljatok jó? nagyon szeretném, hogy minden rendben legyen babuval és méhszájjal is!!
:D :D

Poci, nagy graaatula, hú, 30 hét, de várom már, hogy hármassal kezdődjenek a hetek!!

Meme, nyugi, pasik tényleg zizik betegen, délutánra biztos lenyugszik, ezért ne hagyd elrontani a napod!

Niki, azt mondják, ha vízbe esett a mobil, nem szabad egyből megpróbálni bekapcsolni, először szárítsd ki, csak után kapcsold be és elvileg túlélhet! Minden okés lesz!!

Bocsánat, hogy most többet nem tudok reagálni, futok tanulni, :roll: hajj, már csak két nap 8)

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok lányok :)
Megvagyunk, csak lustiztunk.... Nem dolgozom szerdáig, mert a csípőm/forgóm gáz nagyon, alig bírok moccanni.

Meme
nem használ semmit az Árnika sajnos... Abban bízom csak, hogy előbb utóbb elmúlik.

Pocak
Nagy gratula a 30. héthez Nektek :D

Szerencsére nálam minden okés, nagyon happy vagyok azt hiszem most már a csípő fájdalom sem tudja kedvem szegni. :)
Javaslom a rosszkedvűeknek, hogy fel a fejjel, ne lássanak világvégét minden kis rosszban, a besüllyedés nem old meg semmit... :) Minden rossz után már csak a jó jön... Tudjátok hajnal előtt van a legsötétebb...
Vendég
 


Bébike! Neked is kitartás!!!! ++++++++++++++++++++ Dokihoz mennek a drukkok!!! Bizti meglesz az eredménye annak, hogy feküdtél rendesen :wink:

Meme, most még tök fölösleges sterilizálni :wink: Meg kb elmosni is, úgyis elfogod újra mielőtt használnád és közvetlenül előtte sterilizálj majd! Amikor Emma már teljesen tápos volt, én max annyit csináltam, hogy minden reggel az első kaja előtt az összes aznapi üveget sterilizáltam és a sterilizálóban (mikrós) tartottam lezárva. Több napra előre nem ér semmit.

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok,

Niki: én kimostam hosszú progin a telóm a gépbe....és semmi baja nem lett volna, de sajna ráindítottam 180 perc szárítást. Szal ha csak uszi volt, akkor atomjaira kell szedni, és száradni hagyni 2-3 hétig....és működni fog. Ja a sim túlélte a szárítást is.

Holnap megyünk beszélni szülésznővel....kiwi leszek....

Kutyámról semmi hír:(

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Edi! Jó hogy jöttél, sajnálom, hogy nem javulsz :? De ugye semmi sem tart örökké :wink:

Lányok, segítsetek nekem! Előszedtem a mellszívót, de nem találom a használati útmutatót :? Az a gondom, hogy emlékszem, hogy nem mindegy, hogy azt a csillag izét hogy teszi bele az ember, de nem emlékszem, hogy hogy kell :? Vki befotózná az összeszerelési útmutatót és átlőné a közösre? Nem SOS, de nagyon megköszönném :)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Hello Lányok!
Látom pörgős reggel van ma :wink: !

Meme, kisebb összezördülések minden kapcsolatban vannak, főleg, ha mindkét fél valami miatt érzékenyebb :wink: ! És tényleg végül is bocsit kért, magyarul belátta, hogy "túlkapás" volt a részéről. Úgyhogy nyugi :D !

Zsani, egy építkezés, de még egy felújítás sincs zördülések, nézeteltérések nélkül, sajnos ebben nekem is van némi tapasztalatom, pedig amúgy imádjuk egymást. Úgyhogy nagy-nagy kitartást kívánok nektek, próbáljátok higgadtan megbeszélni a dolgokat! Ha végre itt is kisütne újra a nap, akkor küldöm felétek :wink: ! Savasodásnak pedig hessss!

Pocak, libabőrös lettem, amikor megláttam, hogy a 30. hetet is betöltöttétek :D ! Annyira szuper!!! Hamarosan itt a nagy nap :wink: !

Barbuss, tényleg elkerüljük mindig egymást :) ! Köszi a játszócumis véleményt, memorizáltam :wink: ! Látom, holnap mész dokihoz, csak vizsgálat lesz, vagy UH is?

Tényleg, UH! Valaki mintha írta volna korábban, hogy talált egy 4D-s helyet, ahol lehet üdülési csekkel is fizetni! Tudtok ebben segíteni, hol van ilyen lehetőség? Nagyon örülnék neki!

Niki, hidd el, jön jó is, hamarosan! Ne idegeskedj! Drukkolok, hogy hátha kiszárad a telód a nagy uszi után! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Edi, merre jársz? Remélem minden OK veletek :roll: !

Manorka, hogy vagytok?

Zsofka, ha jól értettem, már csak 2 hetet dolgozol? Akkor: juhhééééé :D ! Végre te is pihenhetsz és hangolódhatsz a picurkátokra!

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Bébike, nem csoda, hogy máshol járnak a gondoltataid :wink: !
Kitartás!!! És drukk mára a dokihoz is, hogy mindent rendben találjon! +++++++++++++++++++++++++++

Most látom EDI, hogy itt vagy! Jól teszed, pihizzél csak!!! M@rha rossz az a csípő/forgó-fájdalom :oops: ! Hála az égnek én csak éjjel érzem...de az is bőven elég.
Örülök, hogy jó a kedved amúgy :D !

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Meme, örülök, hogy jó lett a cuki eredményed :wink: !

Én el is felejtettem nektek mondani, hogy az én cukrom is jó lett múlt héten, és a vérképem is :D ! A vas miatt kicsit féltem, mert régen voltak vele gondjaim. Viszont az értékeket nem tudom, csak annyit mondtak a telefonban, hogy " negatív" az eredményem mindenben :D ! És ez a hír úgy elvarázsolt, hogy az értékeket elfelejtettem megkérdezni, pedig kíváncsi vagyok :roll: ! Na mindegy, majd egyszer megkapom a leletet úgyis...

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Barbuss nem tudom ez segít-e :)

Az AVENT ISIS mellszívó összeállítása
Ellenőrizze, hogy a meilszívó minden részét megfelelően elmosta és sterilizálta-e.
t) Alaposan mosson kezet. Illessze a fehér csillagszelepet a szívófejbe alulról (ellenőrizze, hogy alapos oldala nézzen lefelé, a csillagos forma pedig felfelé)
2) Helyezze a meliszivót az etető Gumi összekötőre. Finoman csavarja el az óra járásával megegyező irányba, amíg ráilleszkedik.
NE SZORITSA MEG TULSAGOSAN!
3) Helyezze az összeállított meliszívót az etető Gumi összekőtőt az üvegre. Finoman csavarja el az óra járásával megegyező irányba, amíg ráilleszkedik. NE SZORÍTSA MEG TULSÁGOSAN!
4) Helyezze a szilikon membránt a szívóharangba. Ellenőrizze, hogy biztonságosan ráilleszkedett-e a peremre Úgy, hogy ujjával lenyomja (egyszerűbb nedves állapotban összeállítani).
5) Helyezze a fogantyú viIIás végét a membrán nyele alá, és finoman nyomja le, amig a helyére nem illeszkedik.
6) Óvatosan illessze be a masszázspárnát a mellszivó tölcsérébe ( és ellenőrizze, hogy tökéletesen csatlakozik-e a tölcsér pereméhez (egyszerűbb nedves állapotban összeállítani).
7) Illessze a mellszívó tetejét annak testére.
Vendég
 


Maki
Szuper, hogy Neked is jó lett az eredményed cukorra :) Akkor most már semmi ok az aggodalomra Nálad sem :)
Vendég
 


Edi, köszi, részben igen :) Meg arra is, hogy nem teljesen szimmetrikus az a kis csillag alkatrész, és az rémlik, hogy nem mindegy, hogy a csillagot hogy helyezem bele, de lehet, hogy hülyeséget beszélek :oops:

Maki, nem tudom, hogy lesz-e UH :roll:

De jó, hogy mindenkinek ilyen jól alakul a cukros eredménye :) Nem is kell eddig senkinek sem diétáznia, ugye? :)

Maki, ugye Te írtad anno, hogy a magnézium citráttól szívdobogásod lett? Miért gondolod, hogy az okozta?? :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Mamaki: Csak óvatosan a festéssel, pakolászással...lehet attól van a pocakkeményedés. Jelszó? Csak kíméletesen, lightosan! :)
Gratu neked is, hogy jó lett a vérképed, és a cukorterhelés eredménye.

Barbuss: Emmának boldog névnapot kívánok! :)

Niki: Örülök, hogy a kisfiad jobban van már! Új billentyűzet??? Előfordul... :) És tényleg jobb, mintha a TV-t tenné tönkre! :D
:(
Sajnálom a telefonod!!! Gondolom próbáltad szárogatni...
Szerintem szedd szét, amennyire lehet, és max. hajszárítóval próbáld kicsit szárogatni, ahogy Dodó is írja!
Lehet semmi baja nem lesz, és működni fog!!! Drukk-drukk-drukk!!!

Zsani: Sajnálom, hogy rossz volt az éjszakád.
És igen-igen visszatért a vacak idő!!! Mi sem tudunk így haladni a kerítéssel, mert meg kellene szárítani az elemeket (a boltban eleve eláztatták), s csak utána tudnánk lefesteni, felfúrni, stb. :?
Mikor lesz már tartósan napos idő??? :?

Poci: Gratu a 30-dik héthez! :) Szuper-szuper-szuper!!!
És tényleg...nincs sok hátra!!! Annyira jó!!! Én már úúúúúgy várom, hogy megszülessenek a picurkák...(na de nem előbb, hanem időben!)

Zsofka: A vizeletgyűjtő pohárka bizti szupi tárolásra, viszont sajnos nem mindenhol lehet kapni. :(
A múltkor szerettem volna venni (orvoshoz, védőnőhöz vizelet-mintának), de nálunk 3 patikában sem kapható. :(
Talán a neten rendelhető???
Nagyon édes lehetett a kiskeresztlányod! :)
Nálunk a férjem kisebbik unokaöccse témázgat otthon a pocakban lévő babáról. Kérdezgeti az anyukáját, hogy ő is ott volt bent? És hogy most Eminek is a pocakban van a babája?
Egyszer még azt is mondta, hogy az ő pocakjában is van baba... :D
Ha mondjuk neki, hogy simizze meg a pocakot...szégyenlős lesz, és elbújik! :) Aranyosak nagyon!

Meme: Sajnálom az összezördülést a pároddal...a beteg férfiak valóban "elviselhetetlenek"! :)
Erről jutott eszembe, hogy a sógornőm sógora az alábbi kijelentést tette, amikor bent volt a felesége szülésénél:
"Fáj???? Voltál te már fogorvosnál???? Ott kínoznak meg igazán!"
:lol: :lol: :lol:
Asszem nem kell tovább ragoznom...azóta is ezen nevetgélünk. :)
A műanyag cumisüvegeket is gondolom simán lehet edényben kiforrázni??? A múltkor ez jutott a férjem eszébe...de én igent mondtam rá! :?
Szuper, hogy tökéletes lett a cukorterhelés eredménye! :D

Bébike: Sajnálom a rossz éjszakát...Drukk-drukk a mai doki-látogatáshoz!!! Ne aggódj, minden rendben lesz! :)

Edi: Csodállak, hogy kibírod ezt a fránya csípőfájdalmat ilyen hősiesen! :) Bár tudom, nem tehetsz mást...inkább pozitív hozzáállás, mint negatív...de ez nehéz! :)

Csatolom a tegnapi szerzeményeimet...2 db kicsike fejkendőcske. :)
Egy halványrózsaszín...
Kép
...és egy hófehér kacsás.
Kép

A régi kisbabás képeimet nézegetve anyukám mindig adott rám fejkendőcskét...szerintem nagyon cuki tud lenni! :)

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Emi
nagyon klasszak a kiskendők. Nekem is tetszik mikor a pici lányokon van ilyen :)
Vendég
 


Meme
írtam neked privit a rucival kapcsolatban, még szombaton :)
Megírod mennyi lenne postával az a kettő?


Köszikeee
Vendég
 


Edi: Nem mondom meg! :P :) :D Majd holnap feladom, és akkor meg tudom mondani :) Oksi? Nem tudom, hogy mennyi a posta! :(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme
írtam privit megint :D:D:D:D
Vendég
 


Edi: Én is írtam privit neked! :) :D:D

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Edi, köszi, igen :D ! Már csak a keményedések aggasztanak (mert sajnos mindennaposak), de a dokim azt mondta, hogy addig ne aggódjak, amíg nem rendszeresek (pl. kb.10-15 percenként ismétlőtdne). Ja, és hogy kb. napi 8-nál ne legyen több, arra figyeljek, különben jelentkezzek :roll: .

OK, Emi "százados", csakis lightosan :lol: ! Nem emelek nehezet, csak mondjuk tegnap is legalább 80-szor guggoltam le valami miatt :oops:, estére baromira elfáradtak a lábaim. Muszáj kiürítenünk egyes szekrényeket, bedobozolnunk pl. egy csomó poharat, törékeny edényeket az étkezőből, mert el kell majd huzogatni (persze nem én fogom!) a szekrényeket is a festés miatt. Amúgy ha nyugis a napom, már akkor is keményedek :oops: .
Emi, jót nevettem sógornőd sógorán :lol: !!!
Tényleg, most, hogy mondod, azt hiszem nekem is volt kiskoromban ilyesmi kendőcském :) ! Mi 3 vékony pamut sapinál és egy vékony nyári fodros szélű kiskalapnál tartunk. Talán már csak őszit veszünk majd, ha ezeknek jók a méretei...

Barbuss, igen én írtam, hogy olyan mellkasi nyomás szerűm volt tőle (szívdobogásom sajnos szívbillentyű probléma miatt szokott lenni), és onnan gondolom, hogy attól, mert amikor nem vettem be, nem volt aznap ilyen. Úgyhogy azóta a Béres Magnéziumot (2x250mg-ot) szedem.
Miért kérdezed? Szerintem nyugodtan szedheted, ha nincs semmi rossz tüneted! Tuti az is jó, csak nekem nem jött be.

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Ismét a cumisüvegeknél tartok...
Néztem a Bibar által tanácsolt üvegeket (Tommee Tippee)...
A cumisüvegekhez S1-es (teás) etetőcumi a tartozék, viszont külön nem találtam olyan etetőcumit, ami S2-es (tej-tápszer) újszülött kortól. Ami van pl. a Brendonban, az csak 5 hónapos kortól való...
Gondolom, hogy lehet hozzá azt is kapni...vagy nem?
Tudtok nekem ebben segíteni?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Sziasztok!Örülök hogy kaptam érdeklődő kérdéseket,és kérdéseimre válaszokat!:)
Freyja:Remélem jól írom a neved!:)Kislányom lesz eddigi ultrahangok szerint!Nekem az első babám!Úgyhogy ez miatt egy cseppet izgulok!Én Győrben lakom és remélem ott is fogok szülni!A Petz A.kórházban!Úgy tudom bababarát!:)
Fókamóka:Köszönöm a válaszokat!Az érzékeny korszaknak nem igazán örülök!:)Újfent ezek szerint 100db-os papírzsepik tömkelegét fújok ripityára majd a későbbiekben!ÜDV
vivmany21
 
 


szia vivmany...üdv. közöttünk...én is Győr:)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


sziasztok

ovi látogatáson voltunk Manorkával,annyira furi hogy ovis lesz az én pici fiam nemsokára :oops: :oops: :oops:

Freya
én ott leszek a börzén,vásárolgatok éééés árusitok is :wink: :wink: :wink:

Vivmany
gratula a kislányhoz :wink: :wink:

Emi
én olyat vettem amiben egy dobozban 2 cumisüveg van cumival,igy én nem is néztem külön etetőcumi tartozékot :oops: :oops: nekem igy elég volt Olivérrel is,aztán amikor nagyobb lett akkor jött a következö korú!

Edi
jaj de jó hogy pihizel egy kicsit :wink: :wink:

gratula a jó cukor eredményekhez,na meg a 30. hetes kismamánknak,Pocaknak :lol: :lol: :lol:

bibar
 
 


Sziasztok!
Ma suliban csak egy óra volt. Szerencsére hogy csak egy..... olyan rossz diszkomfort érzet van a hasamban...ugy szúr....se nem görcsöl, se nem keményedik, csak szúr, de nagyon rossz.

barbuss!
nekem is AVENT ISIS kézi van.


Kép

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Meme: sajnálom, hogy nincs jó napod! :( Sajnos a legtöbb pasi hisztis, ha beteg. Próbáld túltenni magad rajta, koncentrálj kicsi Nóci mozgásaira, hallgass egy kis zenét és pihizz egy nagyot! Pusza Neked! Párodnak pedig jobbulást kívánok!
Szerintem a cumisüvegeket ráérsz akkor kifőzni, ha majd szükségetek lesz rá. Vagy esetleg egy db-ot nagyon a vége felé kifőzhetsz, mert ha szopizik majd (és naná, hogy fog!), akkor úgyis az lesz az étele, itala.
Gratu a jó cuki eredményhez!

Zsani: Remélem, Te is jobban érezd magad lelkileg és nem sokára mégjobb lesz, ha végre jön a napocska majd. Ha a héten esni fog az eső, akkor meg pihizzetek jó nagyokat összebújva hármasban!

Niki: kérdezted, hogy milyen fajta a mi cumisüveg melegítőnk, most így hírtelen csak azt tudom mondani, hogy Philips, de még 2006-ban kaptuk nászajándékba. Megpróbálok majd rákeresni típus alapján is és akkor felteszem neked.
Jobbulást Nektek!!!
Most olvasom a telódat ért balesetet. :( Lehet, hogy ha jól kiszárad, akkor még működni fog! Ne törj le légyszi-légyszi! Riki szemét pedig kamilla teás vattával töröld át, hátha segít. Nekem anno azt mondták a csecsemősök a kórházban (pontosabban nem nekem, hanem egy ott lévő kismamának), hogy kívűlről befelé kell törölni, mert ugye a baci, meg a piszok a belső csücskében gyűlik össze, így a bacit bevisszük a szembe, ha fordítva belülről kezdjük. Szóval a külső szélétől befelé kell.

Avent cumisüveg: igen-igen, BPA mentesek és szelepesek (a levegő itt megy ki és nem a pocakba, így nem okot pocófájást), ahogy AnyaMaci és Pocak is írták

Poci: köszi a hiányolást. Kicsit bebújtam a kuckómba, pihiztem és kúráltam magam. De már jobban vagyok sokkal. Illetőleg tegnap még vendégek is voltak, így elszaladt a nap.
Én Manócskám sem szereti a fényt. Múltkor a kocsiban felhúztam a pólóm, mikor szépen sütött a nap (persze nem én voltam akkor a sofőr :) ) és nagyon izgága lett és feszült a pocim rögtön, de ha ráhúztam a pólót, egyből minden rendben volt.
Gratu a 30.héthez, de szuper! Nagyon elszaladtak a hetek.

Bibar: nagyon-nagyon köszi, örök hálánk!!!!!!!!!!!! Nagyon feldobtad a mai a napunkat, mert tavaly óta küzdöttünk. És most olyan hihetetlen, hogy minden egy karikacsapásra ment. Mégegyszer nagyon köszi!!! Képzled, ahogy hazajöttünk Nóri elővette a kisautóit és mesélte, hogy ilyennel játszott Olivérrel. Tényleg autóztak volna? Nem is figyeltem. :) Illetve még mesélte, hogy volt ott két kislány, akikkel játszott, azok voltak az ő kolléganői :) És Oli volt a kollégababája :) Nagy élménnyel tértünk ám haza. Nagyon tetszett nekünk is és Nórinak is minden!
És a rucikat is nagyon szépen köszönjük, szupik!!!

Sakura: majd gyere mesélni, milyen volt az esküvő. Mégegyszer nagy gratula!

Barbuss: sapi ügyben osztom a véleményed. Én pont a hétvégén vettem új kis cérna sapikat a Dunakeszi Kenguruban, 299 Ft/db volt. :) Ilyeneket hordtunk Nórival is itthon (bár akkor tél volt, de muszáj volt, pláne fürdés után).

Edi: kitartás és sok-sok pihi akkor szerdáig! Jobbulást és gyógypusza! Örülök, hogy a fájdalmak ellenére jó a kedved!

Maki: neked is köszi a kérdésed! Mára már egészen jól vagyunk. Remélem, így is marad!
Gratu a betöltött 26.-hoz!
Sok keményedésed van egy nap? Pihenj sokat! De ne aggódj természetesek, csak jobban kell figyelni rá, hogy mennyire rendszeres, egy nap hány van, stb... De erre csak egy gyógymód van, a pihi és a magnézium. Nekem is elég sok volt kb. úgy a 27.hét végéig, most mintha kevesebbszer lenne - le is kopogtam gyorsan.
Guggolni sem túl jó, pláne ha sokszor kell. Inkább akkor úgy guggolj le, hogy letérdelsz, tehetmentesítsd magad ezzel.

Vivmany21: üdv köztünk és gratu a kislányhoz!

Emi: nagyon édesek a kendők :)

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Maki, csak azért kérdeztem, mert nekem szokott néha erősebb szívdobogásom lenni és én azt szedem, de napi 3x2-t és nem mindig van ilyen, szal akkor nem feltétlenül attól van nekem :)

Vivmany, szia :)

Dodó! Nagyon köszi! Akkor ez alapján nem jól emlékeztem (vagy anno túlkomplikáltam :oops:), csak az a lényeg, hogy felfelé legyen a csillag :)

Manorka, ezek szerint van helyetek?? De jó!! Nekünk is ma volt a beiratkozás :roll: (vagyis Emmának :lol:) Gábor ment, mert én nagy hassal nem akartam elvágni az utunkat :? Lehet, hogy genyó dolog, de Emma második éve bölcsis, nekem valszeg megint hamar vissza kell térnem dolgozóba, és az átmeneti kb 1 tanévre nem akarom kiszakítani a közösségből :? Egy csomóan együtt mennek most majd a bölcsiből, olyan rossz lenne ha őt nem vennék fel :(

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!

Vivmany: én is kislányt szeretnék de még bújkál...
Maki: nekem is keményedik. most váltottam magne B6extrára de ebből aszonta a gyógyszertáros h csak 3/nap lehet enni... ez pedig a keményedéseket nézve nem elég. ilyenkor mi van? :shock:
Bibar: ne adj el mindent a börzén :oops: :) tudnék még mit vinni tőled.
( de előbb megvárom amig rendeződnek az anyagi dolgaink... :( )

csatlakozom, nekem sincs jó napom :(
megyek is takaritani hátha leköti a gondolataimat. :(

drukk a mai dokisoknak és grat a vérvételes eredményekért.
várok fotókat, pocist meg pocislakóst is :)

Kép
freyja
 
 


freyja!
Miért nincs jó napod??

d.dodó
 
 


Na! Itt is vagyok!

pihiztem, meg apa is felhívott, megbeszéltük a reggeli dolgot, szent a béka :)
Ma egész délelőtt telefonáltam, merthogy leszakadt a kipufogó a kocsin...kissé rohadt volt szegényem....ugyhogy most az után kajtatok, hogy hol olcsóbb. Meg a per miatt is telefon hegyek..na de mindegy. Mindenen túl leszünk :)

Maki, neked is gratu a cukihoz!! :) Annyira megkönnyebbültem... nagyon féltem tőle, hogy a túlsúly miatt most derül ki, hogy még cukros is vagyok...de Nóci ezek szerint nagyon rendbe rakta az eredményeim :)
Emi: aZt hiszem, de lehet hogy rosszul emlékszem, te vagy IR-es, ugye? Veled beszéltük, hogy alacsony szokott lenni az éhgyomrim (1,8-2,5 között)? Na! Most az éhgyomrim is normalizálódott. 4,1! A doki szerint ez is tökéletes! :) Nálad hogy volt? Minden rendben volt a cukiddal, ugye? De te mellette ch-diétán vagy?

Már csak attól félek , hogy szülés után megint rossz lesz a hormon eredményem, meg minden, ami terhesség előtt kiderült. De a legjobban attól félek, hogy Nóci örökli a PCO-mat. Sztetek azt csecsemő korban vérből meg tudják állapítani? Mert nálam 17-18évesen jött ki, és 23 éves koromig nem tudtam róla....

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok Kismamik!

Nagyon köszönöm a gratukat és a drukkokat, nagyon szép idő volt szombaton! Csodálatos esküvőnk volt, pont úgy volt ahogy elterveztem, megálmodtam (bár a fodrásznál való búrában ücsörgést kihagytam volna).
Raktam fel képet a közös mail-re.
Dani baba a fodrásznál végig fent volt, gondolom neki sem volt kellemes a forró búrában ülni, de az esküvőt, ebédet végigaludta. A Trófea étteremben voltunk kajálni, nahát én annyit ettem! Milyen jó is ilyenkor a kismama ruha :)
Edi, most csak neked, megnéztelek iwiw-en, nagyon szép kismami vagy!
Próbálok visszaolvasni!

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Gratulálok minden jó eredményhez, ez tényleg nagyon jó hír, hogy mindnekienk rendben van a cukra! :)

Engem most hívott a védőnő, és megbezséltünk egy jövő hétfői randit! :)
Most csütörtökön meg a dokibácsihoz megyünk. + fel kellene hívnom a szülésznőt is, mert azt mondta a 30. hét környékén ejtsük meg a randit, amin árbeszéljük töviről-hegyire a dolgokat :)

Mamaki jöttök holnap a papás tornára?

Na, kiderült hivatalosan is, hogy a seggfej kollega örökli a helyemet :( Viszont a jó hír, hogy nem sózzák a nyakamba a maradék két hétre, tehát nem kell napi 8 órában elviselnem.
De nagyon bánt, hogy neki kell átadnom a munkámat, emrt tudom, hogy tönkrevág mindent, amiért én megdolgoztam :(
Normális érzés ez szerintetek? Nem vagyok egy karrierista alkat, de akkor is rossz érzés :(

zsofka83
 
 


Saku: Nagyon szépek vagytok a képeken! Mégegyszer sok sok boldogságot nektek!!! :) Nászút?? Mentek?Hová? :) Vagy majd ha megszületett babóca??
Nálunk valahogy elmaradt a nászút...(igaz, a nászéjszaka is,olyan hullák voltunk :) )de azt mondja apácska, hogy egyzser bepótoljuk! :) Jaaa...majd egyszer biztos. Csak győzzem kivárni, mire lesz rá lóvé :)

Zsofka: Sajnálom, hogy olyan veszi át a helyed, akit nem szerettél volna! :( én holnap megyek védőnőcihez...dokihoz meg majd május elején.

KISÜTÖTT A NAPOCSKA!!!! :) Dejóóóó!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Na...most telefonált apácska, hogy 4 helyett 6-ig dolgozik. egész héten! Plussz nem fél8-ra kell mennie, hanme fél 7-re...:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 



Sakura!
Nagyon szépek vagytok!!

Most nézem a táblicskuban.... megvan Mia száma és mail elérhetősége is. Nem írunk neki egy mailt, megkérdezve hogy miért törölte magát? Vagy egy sms-t??

d.dodó
 
 


Halihóó Lányok!

Igen aztán olvastam, hogy már minden BPA-mentes, úgyhogy no para!! Még régebben volt ebből botrány, és akkor se Magyarországon - szerencsére.

Ma voltam Brendonban nézelődni, Emi, láttam a mackót, hát édes nagyon! A kis fejkendők nemkülönben. Nem vagyok az a különösebben öltöztetős típus, de azért most úgy érzem én is többet tudnék kezdeni egy kislánnyal...na majd legközelebb :D

Vivmany: gratu a kislányhoz!

Meme: grat a jó cukorhoz!

Pocak: grat a 30. héthez! Te már mindjárt a célegyenesben vagy!!

Niki, ez a nap így tényleg nem a legszebb, remélem most már jön egy kis öröm!

Gabi: nektek még egyszer sok boldogságot, megyek nézem a képet :)

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Sziasztok :)
Nem mintha a nap híre lenne, de jóóóóóóóóóóóóóóól aludtam, szelelt a nózim - nagy kincs a levegő :) :) :)

Tündér lánykám továbbra is lenyűgöz, olyan kis nyugodt, harmonikus életet él, ámulatba ejt, kire ütött ez a gyerek?
Már most rendes ritmusa van az életének, alszik, majd kicsit matat, rámolgat és újra álomba szenderül. Ha szólok hozzá válaszol, nem hozza anyára a frászt - reggel mindig úgy kelünk, hogy megkérdezem: itt vagy kiscicám, minden rendben? És akkor ő átlag 1-2 percen belül kikopog :)
Imádom :)
Nagy feladat elé állít, ha ilyen kis jó életritmusa van, illene alkalmazkodnom és nem elrontanom :oops:
Szerintetek érezhetem rendszeresen a kis szívét? - kis keresgélés után gyorsan meglelem a legerősebb lüktető területet. Gondolom, ahogy nő, egyre közelebb lesz a bőrömhöz, csak megmarad ez az "áthallás".
És még egy - szerintem múlt hét elején (27. hét) befordult a szentem fejjel lefelé, mert mindig felül erősebb a tipi-tapi és kb. ugyanabban a magasságban érzem - max. jobbra-balra "kileng" :), alul pedig csak kis matatást lehet érezni, amikor meg egyszerre matat, hááááááát ... Na, összeszedem magam, ma is megkönnyeztem egy pár hete született babócát a Mammutban :)
Nos, a kérdésem csak annyi, ez a befordulás csak jó (túl azon, hogy még kifordulhat), vagy jelez is valamit a szülés idejével kapcsolatban?

Ma én is megyek dr.nénihez, Bébike, majd te is mesélj, hogy mi volt :)

Emi,
Tommee Tippee cumisüvegeknél van S1, S2, S3.
Két cumi-fej / méret volt 1190 Ft a Brendonnál.

Mindenki vigyázzon magára, szép hetet kismamik :)
Vendég
 


Sakura nagyon szépek voltatok, mégegyszer sok boldogságot4
Kicsit ráértem, jelölgettem iwiwen :D

zsofka83
 
 


Freya
ha valami extrán tetszik elrakom ám neked azt tudod ugye??nyugodtan szólj :wink: :wink:

Niki
szegénykém,kitartás,jön majd a jó!!!!!!

Manorka
kollegababa :lol: :lol: :lol: nagyon cuki :wink: :wink:

Sakura
gratulálok :lol: :lol: :lol: jaj a trófeát de imádom,annyit ehetek hogy csak na :wink: :wink:

bibar
 
 


Pocak most nézem a táblában, hogy pont a házassági évfordulónkra vagy kiírva :D Titokban én is azt a napot céloztam be Máté babának.... :D

Lenne egy kérdésem: fog valaki pocakos képet csináltatni? Én nagyon gondolkozom rajta, de eddig nem sikerült még árban elfogadható fotóst találni. Tudnátok esetleg valakit ajánlani?

zsofka83
 
 


Sziasztok!!!
Hát ramatyul vagyunk. Lelkileg már megnyugodtam, édes katatóniába fordultam.
Rikihez ki kellett hívni a dokinőt. Nagyon csúnya a szeme, megint megy a pocak.Úgyhogy mostmár antibiot is kapott. Én sem vagyok különbül.Ráadásul egész nap sírt, úgyhogy mindent úgy kellett csinálnom, hogy ölben volt.Totál kifáradtam.:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 



Sziasztok....

csak bekukk egy kicsit....

Gabi
Nagyon nagyon szépek vagytok, megnéztem én is a képet. Csudiszép voltál, gratulálok :)
ééés köszönöm szépen :) :roll:


Dodó
nem hinném, hogy Mia örülne ha piszkálnánk, de ahogy gondolod.
Vendég
 


Cumisüveg téma:
Aventből nem minden cumisüveg BPA-mentes, csak lehet olyat is venni. A régebbi (félévvel ezelőtti) mellszívók sem BPA-mentesek. Én bevallom nem hiszek benne, hogy eddíg mérgeztük volna a gyereket csak mert nem BPA mentes volt a cumisüveg... Persze semmi gondom azzal aki ezt vallja, de azért lássuk be, akkor ezek szerint a ma 2-3-4éves babák mérgezve voltak eddíg az Avent cumik által? ugyan már.... Ennyi erővel minden mérgező, a levegőtől kezdve a sok mű kajáig, a sok E-betűs cuccig minden...
Én megkérdeztem a vegyészmérnök nagybratyómat mi a véleménye, azóta nem foglalkozom ezzel a BPA-mentes vagy nem mentes dologgal, de persze ez én vagyok, ez az én véleményem. Nem vagyunk egyformák ugyebááár :D:D:D
Vendég
 


Gabi,
én is mégegyszer gratulálok :D !
Gyönyörűek vagytok a képen :D ! Várjuk majd a többit is!
Örülök, hogy szép időtök volt végül is!

Manorka,
de édi lehetett Nórid és Olivér együtt :D !
Bibar, abba az oviba mennek mindketten, amelyikben te is dolgozol (amikor épp nem babázol :wink: )?

Barbuss , szerintem tényleg jól tettétek, hogy Gáborod vitte Emmát az oviba beiratkozni! Még a végén tényleg a pocaklakóra tekintettel nem vették volna fel, mondván legyen csak veled otthon addig is :oops: ... Tényleg, most végül is sikerült? Bocs, ha már válaszoltál erre :oops: .

Dodó, én sem tudom, mennyire jó ötlet esetleg Miát "zaklatni" :oops: ... Persze az is benne lehet a pakliban, hogy örülne esetleg, de talán ennek a legkisebb a valószínűsége, hiszen, ha akart volna, jelentkezett volna :( .
Én is sajnálom nagyon, hogy egyik pillanatról a másikra nem jött, és nem is jelezte, hogy már nem jön többet...

Csajok, akkor ezek szerint ti sem tudjátok, hogy melyik 4D UH-ban fogadnak el üdülési csekket :roll: ? Káááár :( .
Felhívtam párat, de sehol sem fogadják el, egyik helyen pedig csak féláron.
Majd meglátjuk, még nem adom fel :wink: !

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: