Új privát üzeneted érkezett!

szex:
nekem is naoooon hiányzik, de addig nem merem, míg nem konfirmálja a doki, h mehet a menet...
addig marad az alternatív pizsi party :lol:

be is jelentkezek lassan a kozmetikushoz, a lelkemnek is jót szokott tenni :wink:

Vcsibe: én meg azt figyeltem meg az utóbbi napokban, h sokkal kevesebb ideig cicizik. A védőnő erre azt mondta, h már megtanult többet enni gyorsabban, meg jobban jön a tej. Ha gyarapodik, akkor ne törődjek vele, pár hónaposan már 10 perc alatt jól fog lakni.
Meg erre mondta, h egy mellből kell etetni, mert a tápanyagdús tej az 'hátul' van, és ha azt nem eszi ki, akkor éhes marad(hat).

egyik kollegám írta:
[b]Addig is vigyázz, nehogy eltaposott sörös dobozt csináljon belőled az a gyerek! (a nejemet így jellemeztem volna főleg a második után).[/b]
találóóóóóóóó :oops:

Kép
screen
 
 


[quote="vcsibe"][ írta:vcsibeb]MrsParis, nálam is pont ezt csinálja Milán. Most találtam egy cikket, hátha találok valami jó ötletet benne: http://www.lll.hu/node/194


Csibe
, ez tényleg jó... bár eddig azt hittem, h ez a cirkusz nem tart majd évekig, de most látom, h DE :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


De jó is lesz nekünk!!! :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.05 12:36-kor.
Vendég
 

 
 

Na ebédelek (zöldborsófőzi) és megyünk a gyerekorvoshoz egyhónapos ellenőrzésre. 8) :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Itt ülök a telefon és a gép mellett és próbálok időpontot szerezni hathetes hasi- és koponyultrahangra és csípőszűrésre, de folyamatosan foglalt, így írtam néhány levelet közben és reagálok néhány dologra is.

Szex: (muszály volt ezzel kezdenem, legalább írok róla :wink: ) eddigi tapasztalataim alapján a hathetes kontrollt meg kell várni vele. Egyébként én még érzek magamban néhány varratot és még valami enyhe folyásom is van, így várok, bár már nagyon jó lenne.

Hasfájós babák: én édesköményes illóolajat keverek étolajhoz és azzal maszírozgatom Benedek pocakját naponta egyszer vagy kétszer. Ezt eléggé élvezi és úgy néz ki hat is. Állítólag az is beválna, ha én innám az édesköményteát napi két-három bögrével és még a tejet is szaporítja. Ezt még nem próbáltam, de fogom, már csak kíváncsiságból is, na meg azért mert a kamillára allergiás vagyok (már a szagától is kiráz a hideg).

Nem visszaalvós, sokáig szopizós babák: jelentem nekem is van ilyenem. Az előző is ilyen volt másfél-két hónapos koráig, aztán spontán megjavult. Így az, hogy Benedek akár három órán keresztül is ébren van éjjel nem igazán sokkol, mert tudom, hogy előbb-utóbb megtanulja, mikor van itt az ébrenlét és mikor az alvás ideje, addig meg bármivel is próbálkoznék valószínűleg úgysem használna (már Ákosnál végigzongoráztuk a palettát).
Kitartás sorstársak!

Ez hihetetlen! Még mindig foglalt az a nyomorult telefon, persze másik szám nincs! Lehet, hogy ma azzal töltöm az időmet, hogy ötpercenként telefonálok?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya, nekem is kellene ezek miatt az időpontok miatt telefonálnom, de nem érzek magamban kellő erőt hozzá :roll: :lol:
Vendég
 


Kkia sok boldogságot! :D

Zsrit: gyere, ha tudsz, ha mással is foglalkozol, talán könnyebben átlépsz ezen a szitun. Persze tudom, hogy most semmihez sincs kedved, de egy kicsit erőltetni kell!!!

Szex: ellenőrző vizsgálatig, nekem egyelőre zéró. Jövő hétig kell már csak várnom.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Ezekre a vizsgálatokra kötelezően kell mennetek? :shock: Nálunk csak orvosi ajánlás vagy külön szülői kérésre küldenek el. Ahány ház, ... :?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér, ahány ház, annyi szokás. Anno nyolc éve Szabival még nem küldtek, de öt és fél éve, mikor Ákos született már boldog-boldogtalant küldtek, ha kellett, ha nem. Egy csomó idegeskedés (időpontkérés, várakozás), de ugyanakkor egy kis megnyugvás is, hogy minden rendben. A csípőszűrés már nyolc éve is kötelező volt, de azt hiszem arra mindenkit küldenek.
De jó Neked, hogy már csak egy hét az ellenőrző vizsgálatig!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Eszti, majd ha meghallod, hogy mikorra kapom az időpontokat, nagyon gyorsan megjön az erőd, hogy nehogy jövő nyáron legyen a babának a hathetes korban esedékes csípőszűrés :wink: . Kíváncsi vagyok, vajon kapok-e még idénre, vagy majd csak januárban megyünk :?:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Micsoda öröm. Egy nap 2x a gép elé ülni úgy, hogy alszik mindkét itthoni kölköm. :D Plusz hab a tortán a postás hozott nekünk Gyest is amivel még tartoztak, és 2 papírt a MÁK-tól, hogy jogosult vagyok a családipótlékra meg az anyaságira. Tiszta jó napom van. :lol: Ja és főznöm sem kell, mert maradt tegnapról husileves, csak tésztát kell csinálnom dióstésztának. 8) 8) Kitakarítottam, felsepertem, felmostam ( négykézláb rongyal, mert Lara is segített ). Úgyhogy ma JÓ napom van eddíg. :D

szex: Nálunk csak szegény apus szenved e miatt. Mondjuk nekem is hiányzik, de este mikor atom Bencust a puha ágyikóban a sötétben, hát ki érti, de mindíg bealszom... :oops: :oops: De asszem lassan nekiugrunk apussal a témának. Találkoztam a felszívódó cérnáimmal, a gátsebem rendbejött, így nagyon sok minden nem tart visza.

Ma sikerült elérnem a váci kórházat csípőszűrésre időpont miatt. Hááát seggreestem. Február végére kaptunk időpontot.. :shock: :shock: :shock: :shock: Még jó, hogy kaptunk komolyan.. :? Ez a magyar egészségügy. Borzalmas. :(
Anno Vivivel mentünk koponya, meg hasi uh-ra, de nem volt kötelező, így 5 ezret ki kellett csengetni érte. Itt még nem is hallottak róla. :P

szopi: Bencus is mostanában elkényelmesedik a cicin. Ha bealudni látszik, de nem evett eleget akkor elkezdem böfiztetni. Megvárunk egy böfit, ez általában 5-10 perc szünet és utána vissza. Van, hogy egy szopi alatt 2 szünet is van, de viszont legalább nem bukik vissza semmit, és nem is fáj a pocak. Belefér, mert nagyon szépen tartja a 2,5-3 órás alvást. Mondju van, hogy nem. Tegnap pl. Sütöttem madártejkockát és a sok tojás engem is felfújt, nem csak Bencust. De ma jófiú nagyon. :D Meg amúgyis.

vcsibe: Zöldborsófőzi?? Úúúú de ennék, de nem merek, mert engem nagyon felfúj. Bár valamelyik nap úúgy megkívántam a székelykáposztát. :roll: Gyorsan kivertem a fejemből. :lol: :lol:

screen: Én pontfordítva vagyok, mint te. :lol: Emelem kalapom azok előtt akiknek csak egy gyerekük van és mondjuk nem is akarnak többet. Egy gyereket lefoglalni. Háát.. Vivivel sem volt egyszerű, míg egyedül volt. Most szinte arany életem van. A lányok tapossák egymást, hogy ki segítsen éppen pelust adni, tutujgatni, cumit visszaadni, puszilgatni, fürdetni stb. Bencus alaposan el van/lesz kényeztetve.. :lol: :lol: Ráadásul ugye a nagyobb gyerekek tudnak segíteni a takarításban, főzésben stb. Jó nem nagy dolgokat csinálnak meg, de sok segítség ám, ha pl nem nekem kell a 600 millió játékot összeszedni, vagy nem kell a wc-ről kirohangálnom, hogy bencus szájába visszakerüljön a cumi. Szóval szerintem könnyebb dolgom van 3 gyerekkel, mint eggyel. Bár lehet baromi sok múlik a gyerekek nevelésén, mentalitásán, meg az én ingerküszöbömön. :lol: :lol: :lol: Lehet és remélem is, hogy az optimizmusom átragad rájuk is. :D

Na megyek eleget ültem. S bár a kölkök alszanak de nem bírok megülni a sejhajomon. Megyek hajtogai. Ha lesz időm, még benézek. Puszi mindenkinek. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Apám mennyit írtam... Nagyon ráérek.. 8) 8) :lol: :lol:

datolya: Na ez az.. a 6 hetes csípőszűrésre mi 4 hónaposan megyünk... hurrá. :?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!!!!!!!
jaj Zsrit remélem mielőbb túl leszel a depresszión!!!!!!!!!
nagyon drukkolok!!!
Paris a közvélemény kutatásodhoz a válaszom:..mi már 2x is sexeltünk:))))..most egyedül piri tart vissza....:(
Screen kb 30 perce mind a 2 gyerek egyszerre sírt........brrrr....de nem érdekelt....abba is hagyták 1 perc után.....:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pattogó, február vége :?: :?: :?: és én még komolyan azt gondoltam, hogy Esztit fogom ijesztgetni a nyári időponttal, de lehet, hogy ma már én is csak nyárra kapok időpontot :!: :?:

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Lányok!
Sikerült időpontot kapnom hasi-és koponyaultrahangra dec. 11-re, de ortopédiára még időpontot is csak jövő szerdán lehet kérni.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Pattogó, de jó, hogy jöttél végre hosszabban!!!

Csibe, húúú Te mersz ilyeneket enni??? Én a K betűsektől is és a hüvelyesektől is távol tartom magam, nehogy bajt okozzak a kislányomnak...sőt rostos üdítőt sem iszom, csak szűrtet, mint a kórházban...
Vendég
 


Datolya, az nem is rossz!!! Mi rendes csípőszűrésre jövő szerdán megyünk - ez nálunk úgy működik, hogy fél 12-kor kirakják a sorszámokat, déltől van a vizsgálat és az első 40-et nézik meg :shock: remélem verekedés nem lesz, mert egyedül kell mennem, Roli jövő héten egyedül lesz a melóhelyén, nem tud szabit kivenni.
Ultrahangos cuccokra erőt veszek magamon és kérek időpontot...
Vendég
 


Sziasztok!

Szex:Nálnuk már apa várja,én egyelőre úgy vagyok vele,hogy ha a nap 30 órából állna,esetleg eszembe jutna kívánni.De a 6 hetet kivárjuk........

Ja,de hülye vagyok...Kkia gratula nektek!!!!!!!!!!!!!!!

Zsrit!én is gondolok sokat rád,remélem hamar kilábalsz ezekből a gondokból!

Szilveeaa:Jó lehetett a tegnapi napod...mi két hétre hazamegyünk Debrecenbe,akkorra tervezem a teljes generált :D

Szopi:Panni annak idején 30-40 percekig lógott a cicin.A húga most megmutatta,hogyan kell őrült tempóban kiszívni a tejcsit.Mondjuk 2-3 részletben csinálja,mert vagy bealszik a nagy melóban,vagy félrenyel,és büfizünk.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Ja,és én már azon aggódom,hogy Tamara túlságosan jó(lekopogom)Éjszaka alszik,nappalis sírás nélkül visszaalszik,ha lerakom.
A ti babáitok mennyit vannak ébren két alvás között?

Kép
Kép
zanikó
 
 


Anikó, tegnap pont én is erre paráztam rá :roll: hogy Sophia ébredt-evett-visszaaludt...egész nap! Van, amikor ilyen, máskor meg fent van 1-másfél órát is evés után.
Vendég
 


Akkor jó,megnyugodtam.Azért igyekszem őt én is fenntartani egy-másfél órát(lesz még ez fordítva is :wink: )

Kép
Kép
zanikó
 
 


Cső puncikáim!

Itthon vagyunk! Most várom a gyerekorvost. Dobok nektek képet aztán majd este jövök ha elpilledt a családom.
Nagyon hiányoztatok!!

Kenibabám egy tökély. Eszik, alszik. Csöcsöm leszakad, a seggem meg szét. :shock: :oops:
Köszönjük a jókívánságokat. Puszi mindenkinek :)



Kép
Kép
anyabebi
 
 


Ma extra nyűgi van csajok... Tíz óta max fél órákra alszik csak el, aztán sivalkodik... És nekem meg kéne dolgozgatnom egy keveset...

Screen
Mi csak vedrezünk... És csak fürdés. Pusztán szórakozásból nem veszem elő, mivel eleve kétemberes meló: az egyik tartja a fejét, a másik mossa a kis testét.
Ezt a jógát kipróbálhatnánk, mit szólsz? Mondjuk én sem holnap akarok menni, de pár hét múlva simán...
Ja, én úgy érzem egy életre „kimenstruáltam” magam...

Zanikó
Most komolyan amiatt aggódsz, hogy Tamara túl jó?! Ne őrjíts meg...

Pattogó
Igen, igazad van, ha két olyan nagyobb gyerkőc van, mint Vivi és Lara. Akkor biztos könnyebb. Én ma még WC-re se tudtam kimenni úgy, hogy ne ordított volna őkelme...

Anyabébi
De jó hogy jöttél! Már hiányzott ez a lendület a laptetőkről! :lol:

Szex: pár napja a hajnali ötös szopi után a gyermek apja letámadott, de nem nagyon vannak emlékeim, azt se tudtam fiú vagyok-e vagy lány... Sose voltam a reggeli szex híve, a hajnalié meg pláne...
:roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok!!


TESZEK FEL KRISTÓF BABÁRÓL KÉPET A GMAILRE!! :lol:

MEG ALEXRÓL IS!! :lol:

KENÉZ BABA GYÖNYÖRŰ!! :wink:
Vendég
 


Screen, hát ajánlom is a babának, hogy belehúzzon a kajálásba! :lol: Most azt a módszert tesztelem, amit Pattogó írt. Ha abbahagyja a kajálást, büfiztetem, utána újra szopi. Meglátjuk, beválik-e. Nagyon remélem.
És vettem babaolajat is masszírozni. MINDENT kipróbálunk. (és mire végigpróbálunk mindent, magától elmúlik... :lol: )

Mi most kaptunk beutalót csípőszűrésre. De időpontot nem adnak. :evil:
Voltunk egyhónapos vizsgálaton. Milán most 5150 gr!!! Beírtam a táblázatba azt a súlyt, ami a múlt hét hétfő és a mai adat alapján pont egy hónapos korában lehetett. A hossza maradt 56 cm, valszeg rosszul írták be a születéskori méretet.
Kaptunk köldöktapaszt, mivel van egy pici sérv. Ez lehet hogy elég lesz, nem kell majd többet macerálni.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Pattogó,

úgy imádlak!!! :lol: :lol:

Anyabébi,
de jó, h megjöttetek!!!! Kende ééééééééééééééédes!!!

Gmelcsivel mi van? Már csak ő 'hiányzik', ugye?

Szilveeaa
, akkor majd egyeztetjük óráinkat, oszt ooooohmmmmmmmmm és mindenki relaxed lesz :lol: :lol:
Mondjuk úgy nov. végére gondoltam 8)

Csibe,
zöldborsi, nyaminyami! Én nem merem, mert sztem az én babán lökhajtásossá lenne tőle rögvest!!!! :roll: :oops: :lol:

Sziszkó,
nálatok már esik a hó???
Mehettek hógolyózni!! :)

Kép
screen
 
 


Kkia gratulálok a babához,és sok boldogságot. Kép


Kenéz baba nagyon szép.

Mostanában elég ritkán jövök mert valahogy úgy érzem sosem érem utol magam,de aztán úgy gondoltam,hogy nem is érdekel mert majd megcsinálok mindent első a gyerek.
ezeket a vele töltött pillanatokat soha nemtudom visszahozni vagy újra csinálni,és ha nem foglalkozom vele amennyit csak szeretnék akkor szerintem örök életemben bánni fogom.Olyan hamar nagyok lesznek a gyerekek és akkor már nem hagyják magukat babusgatni puszilgatni szeretgetni.Na ezt szeretném most kihasználni amikor csak tudom.
Most értettem meg igazán ,hogy mit is akar mondani Cseráti Zsuzsa azzal,hogy "az éjszakát felváltja a fény".
Ma éjszaka elég gáz volt szerintem Nálunk kezdődik egy kis hasfájásos dolog.Éjszaka tornáztattam akkor kicsit jobb lett.
Aztán Apa lelkét is ápolgattam kicsit mert este 22-re kapott időpontot fogorvoshoz mert nagyon megfájdult a foga és kikellett húzni.Persze rettenetesen fél a fogorvostól és bíztatni kellett,ha már Én nemtudtam elkisérni.Szóval alig aludtam éjszaka.Reggel tiszta kóma voltam kértem Martinkát,hogy csak egy fél órácskát aludjon és akkor tudok Én is pihizni de hiába.
És akkor végre 11-kor elaludt Én pedig fél12-kor és aludtam 2 órát.
Ez jól esett nagyon.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Rostos üdítőt Én úgy tudom szabad inni csak sárgabarackot nem,és körtét.

Az előbb nem panaszkodni akartam mert örömmel csinálok mindent a Fiamnak mert végülis erre vágytunk évek óta,csak leírtam,hogy Nálunk is vannak álmatlan éjszakák.
Ahogy rám néz,vagy mosolyog az pótol mindent,és azok az édes baba hangok........elolvadok tőle.Egyik este feküdtünk az ágyban és olyan boldog voltam.Jobbról Apa akit imádok és Ő is viszont,balról Martinka,hát csodálatos érzés Anyának lenni.Vagy csak Én vagyok ilyen kis érzelgős?Na mindegy.Ez van.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bekukk :P

Anyabébi,
üdv itthon :D Kenéz úrfi csodaszép :D -látom, Ti is karmolásztok-kesztyűztök :lol:

Szex,
kivárjuk a 6 hetet :P -és saaaajna nekem még nem hiányzik, ez gáz? :roll:

jövök még ma, most halrudacskát kell sütnöm :P

tillidian
 
 


Sex már Nekem is hiányzik,jövő héten megyünk vissza dokihoz azért azt megvárjuk.

Karmolás:szintén volt Nálunk is de már túl vagyunk az első körömvágáson.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a betolakodásért, csak szeretném figyelmetekbe ajánlani a kisfiam által kinőtt ruhákat 0-6 hó. Nagyon szép állapotban vannak, mert vigyáztam rájuk és nem szakadtak foltosak és bolyhosak, ha használtabb leírom!A lényeg,hogy szép és nem drágák!
Katt ide, ha megszeretnéd nézni őket!
http://ruhaparadicsom.gportal.hu/gindex.php?logout=1

Kép

Kép
gabka7926
 
 


Na, tessék, mindenki kidőlt :lol:

Kicsike,
nem csak Te vagy érzelgős :wink:
(éjjelente, mikor órákig ringatom Lencsit, nem tudok betelni vele, gyönyörködöm :D -annyira jó, hogy engem választott anyukájának :D)

Pussssz, kicsit alszom, aztán jöhet a virrasztás 8)

tillidian
 
 


Tillikém!

én vagyok... bár a mai nap erősen kihívás-jellgű volt... kislányom mindösszesen pár órát aludt tíz perces szakaszokban...

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is vagyok. Kivételesen!
:)

Nem tudjátok, hogy mi lehet az oka annak, hogy a pici fiam nem nagyon akarja meginni a lefejt tejcsit, ill. a tápszert sem mindet? (a tápszer miatt gondoltam azt, hogy nem az anyatejjel van probléma)

Olyan furi, hogy Ti ilyen sokat isztok, mert mi olyan 75-80-100-at, pedig nagy babák vagyunk, most 4590 grammok!

Nita: Én nem ítéllek el, mert imádom a fiamat és Ő az életem értelme, de néha picit ki kell kapcsolni... ezért örülök, ha itt van valaki segíteni, mert van olyan, hogy a levegőre sem jutok ki, ha szar idő van. Arról nem beszélve, ha Apa egész nap dolgozik fürdés, vagy bármi csak éjszaka már amikor én is extra hulla vagyok, akkor jöhet létre... na nem panaszkodni szeretnék, mert IMÁDOM A FIAM és tudom ti is küszködtök a dolgokkal! De ha elmegyek valahova akkor is egyfolytában csak arra gondolok, hogy mi van otthon! Ilyen az anyaság?:)
hajnalocska
 
 


KKIA!!!!! ÓRIÁSI GRATULA A PICIHEZ!!!!!!!

Eszti!
Csípőszűrésen találkozunk! A dokim szerint már vihetjük. Mi kaptunk időpontot a többire, dec 21., a kiskönyvbe bele is van írva!Dettó, eszik, eszik, aztán elszundít és még mosolyog is. Aztán azokkal a hatlamas szemekkel rámnéz...ma reggel töltöttem vele 1 órát. Jött az apja és felvette, 3 perc és beájult. :roll: :roll: :roll: Én meg 1 órán keresztül altattam, szopiztattam.

Zsrit! Gondolok rád! Kitartás, sok erőt, energiát küldök!!!!

Anyabebi!
Tündéri a kisfiad!!!!

A legjobb, hogy tegnap végre kijött a gyerekorvos, aki megmérte a Lizát, mert szerinte nem lehet 49. Ja, egyből 51,5-öt mért! Szóval ki tudja igazán mennyivel is születtünk. Azaz nem nőhetett ennyit. De még a súlya is gyanús. Kereken 3000 ? Úgyse aza lényeg...
Vendég
 


Hajnalocska igen ilyesmi az anyaság...... :wink: én igazából akkor vagyok ilyen aggódós amikor anyám vigyáz a gyerekekre ha apival el kell mennünk valahova.....mert ő "nem szép ezt mondanom"de csak addig jó baba amíg nevetgél..amint elkezd üvölteni már telefonál hogy hol vagyok...... :?

tegnap ezt nyertem Barninak a vaterán:
Kép

nem is meséltem a reggelünket......
szóval reggel evett BArni majd hallom hogy a pelusba csinál egy jó nagy adag csomagot......popsitörlővel törlöm a popóját és ekkor......eg olyan adagott fosott hogy nem csak én de a fal is jó nagy adagba olyan lett:))))))))))))még jó hogy sárga fos volt.le tudtam mosni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na én bárgyú anyuka hittem, hogy majd jövök este! :shock:

A fiatalember fél kettőig óránként akart cicizni, amin persze bealudt egyfolytában. Fejtem vagy 2 órát mert a csöcsöm a kórházban becsomósodott mint a disznó, ugye minek nekem mellszívó. Kellett volna :(. Este 11-kor már elaludtam szopi közben ülve. kb tízkor ettem először, szóval még egy picit szétszórt vagyok :oops: .
Ma, holnap apa itthon talán utolérem magam.
Rakok a G-re képeket és kezdek visszsaolvasni.
Puszi

Eddig jutottam:
Monica: én balettoztam és utáltam mert borzasztó merevek! A jazzbalett az fasza :)
Tilli: nekem se nincs légzésfigyelőm :oops: vagyis én vagyok az is :mrgreen:
Avent mellszívó: először a csillagszelepet fordítva raktam bele és az istenért nem akart szívni. Már majnem kib...tam az ablakon mire megnéztem a füzetet, hogy milyen hülye vagyok :oops:
Nektek is beszivárog a szilikon mellpárna vagy mi a szösz alá a tej? Ott cuppog és halálra idegesít, ja és persze minden tiszta tej, a csöcsöm a ruhám a mellszívó... :roll: :evil:

Na beindult a sziréna majd jövök ;)
Puszi
anyabebi
 
 


Sziasztok! :)

Nalunk orultek haza van, Patrik veri a tam-tamot egesz nap, kisebb megszakitasokkal, a hasfajas miatt... Orulok hogy kicsit hallgat es irhatok ide...


Eszti:
Huh, neked nagyon gyorsan begyogyult! Nekem 5 het utan kezdtek kiesni a varratok, de meg most sem koser a nunim. (ja, menstualok is, de mar muloban szerencsere.) Nalunk tuti meg 2 hetig nem lesz sex.
Raaduasul igy a gatszabdalassal valahogy ugy erzem hogy szukebb lett a huvelybemenetem. :( Ah, max lereszelunk Apaebol, oszt' nincs gond utana. :mrgreen: :twisted:


screen:
Egyetertek! En nem is tudom hogy birnek tobb gyereket egyszerre! Ez a hasfajos korszak meg kulonosen idegtepo! Bar en jol birom, max nyomok a fejembe +1 stresszoldo tablettat.... de akinek nincs ilyen "segitsege" nem tudom hogy birja a gyereksirast hosszu tavon. Parom mar nagyon kivan, csori!


datolya:
Tenyleg jo az edeskomeny! :) En (mivel nem szoptathatok) a gyerek kamillateajahoz teszek egy picivel es (ha elfogadja kajak kozben) akkor adok neki picit a teabol.
Sokan mondtak hogy jo a mamanak inni. Az iloolajos bedorzsoles klassz otlet, jo hogy leirtad, nekem is szimpi!!! Talan az is segitene nekunk is!


Csiposzures:
Nekunk valami csoda folytan sikerult december 2.-ra idopontot kapni! (Bar akkor mar o is elmulik 2 honapos jocskan...) Klassz ez a rendszer nem? :(


zsrit:
Nagyon megertem a helyzeted! Csak egyet tudok mondani, figyelj az erzeseidre, ha nagyon befordulni keszulsz menj azonnal (!!!) orvoshoz. Engem is az mentett meg hogy idoben mentem! (Remelem nalad nem lesz olyan durva mint nalam volt.) Eros leanyzonak latlak es nagyon-nagyon szurkolok neked (imadkozom is mostantol erted!)


zaniko:
Az en babam amikor annyi idos volt mint a tied, normal esetben szinte semmit nem volt fent ket alvas kozott. Igy a hatodik hetben kezd kicsit kinyiladozni a csipaja, mar nezeget kajalas utan. (Vagy eppen ordit torka szakadtabol.) Ez a ketto valtakozik, aztan alomba merul. :D:D:D


anyabebi:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH! Tunderke ez a babo!!!!!! (mint a mamaja, olyan szep!) Gratula ezerszer!!!! (Apan latszik, nagyon buszke!) :D
Mellszivo:
Nekem ketto van (bar sajnos mar nincs ra szukseg), mindketto MEDELA. Nekem sosem ment kifele a tej, tokeletesen zar mindketto (kulonbozo tipusuak, az egyik dupla szivofejes, igy mindket mellett osszesen 7 perc alatt ki lehet szivattyuzni.) Szoval en Medelara szavazok.


szilveeaa:
Nalunk is nyugos a gyerek mar tobb napja......... en meg elalszom akar allva is. Ez az ido kiborito! :( Ez mar nem is ido, csak valami trotty ahogy kibamulok az ablakon.


Na, annyit irtam hogy most nem jovok egy hetig, hehee. :D
Na jok legyetek, szirena nalam is indulofelben van, igy mennem kell!

sünciboglya
 
 


hellllo,

Kicsike,
már épp hiányoltalak, de jó, h jöttél!
Nektek megérkezett már az adókártya?

Az én gyerekem ma egy tündér, elmentem a MÁK-hoz reggel, előtte megszoptattam. Beájult. Takkra 3 óra múlva értem vissza és édesdeden aludt. Felkelt, megebédelt és visszaaludt.
:lol:
Az éjszakát viszont inkább nem írom le...

Nálunk a 3.30-as szopi után bejátszott egy tini-pizsi-party 8) dejóisvóóót kéremszépen... :P :lol: pedig én se vagyok a reggeli akciók barátja.. de valszínűleg már én is felcserélem a napszakokat...

Csibe,
én nem tom, h az Istvánban hogyan mérik a babákat, de szerintem Teo is pont annyi cm, mint 4 hete volt.. ami ugye nem lehet...

csípőszűrés: Budai Gerincközpontba megyünk. 5 ezer HUF, nyugat-európai körülmények, tartják az időpontot. Hasi, koponya, csípő, minden együtt.
Nekem 5 rugót megér..
ja, és napra pontosan 6 hetes korban.
:roll:

Kép
screen
 
 


Bekukk :D

Nálunk most terápiás-anyakímélést végez a lány: éjjel aludt, mint a bunda, 9től, evett éjfélkor, fél 3-fél4 között kukorékolás, de aztán 7ig alvás :lol: ojjé, bárcsak így maradna!!! És aztán aludtunk fél10ig, most pedig fél 11 óta csucsukál, egyszer evett...nem tom, front van? :roll:

Anyabébi :P
én kézzel fejek, mellszívót nem vettem, mert gondoltam, uccse lesz tejel csak 6 hétig, arra meg minek :roll: - de most még van tej, így este egyszer jól agyongyötröm a csöcseimet -de még bírják :wink:

Süncikém,
nehogy eltűnj megint :D

Figyu Lányok,
nálam eljött az a pont, hogy mégiscsak veszek légzésfigyelőt, agyon parázom magam...ajánlanátok márkát? Jöhet priviben is!

Nitácska,
jó a kocsi :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.11.06 13:12-kor.

tillidian
 
 


Szilveeaa,
megint elkerültük egymást este :roll: :lol:

tillidian
 
 


Tilli,

légzésfigyelő:
nekünk Angelcare van.. éjszaka megint bejelzett. Rugó kivágott az ágyból, nézem a gyereket, lélegzik.
Komolyan, nem tudom mi van. A tanfolyamon azt mondták, h egy bejelzés után kell vinni kivizsgálásra. Hát nálunk ez nem az első.
A Heim Pálban a SIDS-esek a Baby Control-t ajánlották. Tény, h annak kb másfélszer akkora érzékelő lapja van, mint az Angelcare-nek.
És asszem magyar. Akinél ez szempont. :wink:

Avent szicskát pedig tényleg szívesen átadom.
Nem új, de kifőzhető/sterilizálható. :lol:

Kép
screen
 
 


Anyabébi,

szenzációsak a képek!! :lol: :lol: :lol:
Mennyi haja van!!!
Teo kezd kopaszodni :roll: :roll: nem korai ez egy kicsit??? :?: :?: :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


na nekem ezért nem kell a légzés figyelő..idegeskedik az ember anélkül is eleget........ :roll:
Till köszi!!!!
a mi éjszakánk ilyen volt:este 10-kor kajcsi majd hajnali fél 4-kor nyekergés....api cumit ad a szájába és reggel 7-ig durmolás :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!!!!!
Ez egy álom éjszaka!!!! :lol: :lol:
De jó neked!!!!!!

Kép
screen
 
 


Anyabébi, szuper két pasid van!!! :D
Nagyon édes a kicsi mazsola... :D
Az avent mellszívóval én is így vagyok, valahogy bemegy a tej a szilikon alá és onnan kifolyik. A melltartóm mindig úszik...

Szileeaa, hajnali 5-kor??? :shock: Az én párom olyankor azt sem tudja, hogy hol van. :lol:

Screen, én a zöldborsótól azért nem tartok, az még távolról sem olyan, mint a bab, vagy a lencse. Engem sosem fújt fel, vagy valami.
Ha Teót is elmérték, akkor jó, a fene tudja, mit mértek, a hosszú haját is hozzászámolták? A védőnő folyton azt mondogatja, hogy márpedig össze nem mennek a babák. :lol:
Kopaszodás, állítólag az első haját lassan elhagyja. Én még nem látom ezt Milánon, bár a Tomi már büszkén mondta, hogy a baba is úgy kopaszodik, ahogy ő kezdett anno... :lol:

Hajnalocska, Milán is csak úgy fogadja el a cumisüvegből az anyatejet, hogy rábiggyesztünk egy bimbóvédőt. :lol: Lehet hogy nálatok is valami hasonló cselre volna szükség. Amúgy lehet hogy pont azért eszik kicsit kevesebbet, mint a kisebb babák, mert nem kell olyan ütemben nőnie.

Nitácska, jó sztori. Én azt bírom, hogy akkor pisil-kakil, amikor már a popsikenőcs is rajta van. :? :lol:

Sünci, ezt a reszelést megbeszélted Apával is? :lol:
Stresszoldó tabletta? A szekrény tetején még van néhány stresszoldó folyadék a tejfakasztó buliból. :wink:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Jééééé, laptető! :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


No, ma voltam a házidokimnál, beadattam az influenza elleni oltásokat. Egy szezonálist és egy H1N1-et. Megmutattam Milánnak, hogyan kell majd viselkedni a szuriknál. :wink:
Ja, az asszisztensnő soron kívül hívott be, pedig voltak vagy öten még előttem. 8)

Tegnap Milán megkapta élete első matchbox-át. :lol: A Tomi a Shellnél tankolt és 500 Ft-ért kapott egy 10 centis Ferrarit. :D

Én már vettem egy rakás teát, kamillát, édesköményt, csipkebogyót. Csak ezeket iszom, csak használ... :?

Kép
Kép
vcsibe
 
 


örülnék ha így folytatódna!!! :roll: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nagyon szép a babakocsi.falat sikerült letisztítani?Ez nagyon tetszett :D :D Nálunk is volt ilyen csak abból Én kaptam más nem.
Az éjszakádra kicsit irigykedem. :wink:

Avent kézi mellszívót használok Én is igaz köcsönbe kaptam mert nemtudtam előre,hogy szükség lesz rá vagy sem,de Nekem nagyon bejött.

Tillikém Te is hiszel ezek szerint abban,hogy a gyerek választja magának a szülőket?

Screen mikor olvasom az írásodat mindig azok a képek ugranak be mior a kórházban szoktunk találkozni.Az adókártyát kedden küldték ki de ott is csak a Martin név szerepel ugyanúgy mint a taj kártyán ,úgyhogy + 1kör.


csípő szűrésre 19.-én megyünk a Tűzoltó utcába.Pontosan aznap lesz 6-hetes.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?