Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Ma kipróbáltuk reggelire a sajtos croaszont és eszi, ízlik neki.
Tök érdekes, mert bármit adok neki először és nem ismeri, rázza a fejét, aztán amint sikerült megkóstoltatni vele, máris ízlik neki.
Tegnap így voltunk a virslivel is.
Ti adtatok már ilyesmiket?
Vagy miket reggeliztek?

Pici, de jó lesz Nektek nemsokára! Irigyellek!

Kép
niki30
 
 


Köszi, Pici! így már azért jobb! :wink:
Édes lehetett zsófi, ahogy pancsolt. Biztos imádni fogja a tengert is.

Niki, Zita délelőttönként alig eszik, így nálunk nincs is klasszikus reggeli :roll: mondjuk ha enne is az már tízórai lenne, mert Ő általában fél9kor kel. Most még alszik, de azért, mert éjjel virrasztottunk :? . Mindig megkínálom Őt, de nem sok sikerrel. Dél körül eszik először többet. Egyébként változó, van, hogy valami gyümölccsel vagy kenyér-zsemle margarinal, vagy kölesgolyó. Pár falatot eszik. Én azt tervezem, hogy majd kotyvasztgatok neki krémeket kenyérhez, pl tojáskrém, hasonlók.

Kép
ági_bp
 
 


igen igen nemsokára tök jó lesz, már 4 papírt teleírtam listákkal, miket kell még venni,m és miket kell vinni :lol:

mi reggelire kiflit/kenyeret eszünk vagy margarinnal és sajttal, vagy kefírrel, joghurttal
hetente 1-2 szer kap friss felvágottat vagy májkrémet
de evett már meggyes darás rétest és bundás kenyeret is.
már bevezettük a tojifehérjét is.
mindezt 1-2 órával a reggeli 2 deci tápi után

ma pucoltam neki epret és cseresznyét tízóraira, nyelte mint kacsa a nokedlit.
héjastul még nem merem őket adni...
pici76
 
 

 
 

Én néha már úgy unom a vajas zsömle/kifli + sajt + joghurt verziót.
Múltkor már én is adtam neki bundikenyeret, ízlett neki.
Nokedli? Azt is imádja :lol:

Ági, a krémek jó ötlet. Régebben próbáltam azt is, de nem ette. Talán korai volt még akkor.

Kép
niki30
 
 


A wiwen láttam, h. Ricskónak micsoda cicás tortája volt :lol: hatalmas és nagyon állat :lol:
És a tüzijáték :D
Lorci, annyira cuki nagyfiú lett!

Gyertek vissza régi társak!!! :cry: :cry: :cry: Úgy hiányzik mindenki!
Jó lenne, ha Dóri is írna magukról, vele sem tudom mi lehet.
Lorci, Bringa, gyertek mááááár!

Csak páran tartjuk a frontot. :cry:

Kép
niki30
 
 


Csilla veletek mi van? Remélem azért olvasol néha!

Kép
niki30
 
 


Pici, én már rég adok Zitának cseresznyét héjastól. Egyből úgy kezdtük, volt saját termés a fagyóban. Semmi problémát nem okozott, szerintem kipróbálhatod Zsófinál úgy is.
Ti a paradicsomot hogyan adjátok? Héjastól vagy anélkül??? Nyersen/főzve??

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok,

Tok ciki, mert meg mertem volna eskudni, hogy irtam a babanetre Ricsi szulinapja utan, meg kepet is raktam fel....de ahogy visszaolvastam nem!!!! :oops: :shock: Bar lehet Ricsi epp fejreallt akkor es ezert szakadt meg a dolog!! :( AMugy en nem tudom mi van, de mostanaban olyan dolgaim vannak!!!!!!!!!! Osszevissza csinalok mindent, figyelmetlen vagyok, memoria zavarok!!! Megkergultem????? :shock: Nah mindegy. :)
Szoooooooval ISTEN ELTESSE AZ OSSZES SZULINAPOS BABANKAT! Remelem mindenki jol unnepelt es vajon rajtam kivul mas napirendre tud ezen terni, hogy eltelt 1 ev???? Mert en nem!!!!! :) De egyre jobban elvezem es imadom ezt a kis dragasagot! :) Annyira boldog vagyok, el sem tudom hinni, hogy csinaltunk egy ilyen kis lurkot, aki mar 1 eves!!!! HUpp hupp...meghatodok... :)

Igen Niki megcsinaltattam Ricsikenek a kedvenc macskafigurajat tortanak....aztan kivegeztuk szegenykemet (marmint a tortat)! Ricsinek izlett!! :) Itt volt csalad, uncsitesok, Ricsike kapott ilyen satort, meg hengert, amin at lehet maszni...szoval jo volt. :)

MOst nezegettem a kepeket, annyira jok! Niki, Emma olyan kiscsajos, Stella is nagyon szep kislany! :)

Ricsinek felallitottam egy kis medencet a kertben. Imadja, elszoszmotol benne, vagy lobalom benne, meg martogatom!! :D amit imad!!! :) Tegnap delutan medencezes utan egy szal kis sapkaban rohangalt a kertben! :lol: :lol: Olyan barna!!!!! Olyan bore vannak ennek a gyereknek, hogy ihajj!!! :) Hat nem az anyja bore!! En pirulok, aztan napallergia! :roll: :(

SZombaton eskuvore megyunk. MOst eloszor hagyom nagymamakra! Igen tobbesszam, mert mindakettot bevetjuk. Egyiket imadja, a masik meg beszamihato!!! Tiszta para vagyok!!! Ricsi annyira anyas, nem tudom mi lesz, ha eltununk mindaketten, o meg itt marad az oregekkel!!!!!! Rettegek!! Pedig gyakorlatilag 1-2 orarol van szo az esti furcsi elott, ha minden jol megy utana alszik.....addig amig hazaerunk, altalaban 2-3 korul ebred, aztan 5-kor.

Kaja. Minden!!!!! Reggelire virsli vagy szalamis kenyer.....na persze meg neha tejpepet is kap. De amugy ebedre is mindent eszik.....uvegest mar kikopi, csak amit fozunk. Ma vacsira pl. masfel virslit megevett!!!!!!! :shock: Beindult...ahhoz kepest, hogy milyen keveset evett! Na de vegre jokat ehet! :)

Na veget ert a moka mara.......jon a furcsi! :)
MIndenkinek puszi es annyira edesek vagytok, hoyg gondoltok ram neha! :) Bocsanat, hogy ritkan jovok, de annyira rovid egy nap es most este is meg var egy oriasi halom vasalni valo!!! :twisted:
Puszi.

Kép

Kép
lorcika
 
 


Jaa amugy iwiwen lattam, hogy Dori elvalt! :(

Kép

Kép
lorcika
 
 


Lorci, örülök, h. jöttél :D

Hát igen, nagyon durva, h. eltelt egy év, előtte meg tudod....nyavalyogtunk, itt fáj, ott fáj, beindul, nem indul...hihi :lol:

Dóri :( basszus, most nézem, jah.
Ezek szerint nem jöttek rendbe a férjével.

Kép
niki30
 
 


Ilyen sem volt még, hogy ennyi ideig nem ír senki :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!
Természetesen én is sok boldog szülinapot kívánok minden babának!

Mi jól vagyunk, Zsombor szépen fejlődik. A bútorok, fal melett szépen lépked, nincs megállás egész nap.

Kép

Kép
anido
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos az előző nicknevemet törölni kellett, mert illetéktelenek belekontrákodtak, kihasználva a fórum adta lehetőségeket. Szóval, a hír igaz, valóban a válóper folyamatban van. Ezt a sok mocskosságot és hazugságot elviselni már nem tudtam. Túlvagyunk sokmindenen, lánygyermekemet megoperálták, egy hét pokol volt, de minden rendben. A fiaim is csodaszépek és okosak. Ja és rosszak. :) Az életkedvem visszatért, nem bánok semmit, csak az elfecsérelt szép éveimet és azt, hogy a jelek bár ott voltak az orrom előtt, inkább minden másra (gyerekekre, építkezésre, stb-re koncentrálva) nem vettem észre. De különköltöztem a gyerekekkel, és a bajban ismerszik meg az ember, ki hogyan viselkedik. És az én férjem leszerepelt totálisan. Ezt nem részletezem itt, nem ez a megfelelő hely.

Remélem tudjátok ki vagyok. :wink: :)

Ide nem tennék fel képeket, de a wiw-en általában frissítgetek.

Ha időm engedi bejelentkezem időnként.

pusz
bojszi55
 
 


jah, lehet megint sikerül felpezsdítenem a topikot :lol:
bojszi55
 
 


hálló

Boldog szülinapot az összes topikbabának :D

1éves nagylánykámról hoztam képet :) :) :)


Kép
A komoly szülinapos

Kép

Kép
idoru
 
 


:oops: :oops: :oops: jahhha és Legi voltam :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
idoru
 
 


Jesszusom Lányok! Ez nekem túl sok egy napra!
Legi! Dóri! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri, úúgy örülök, h. újra bejelentkeztél.
A válást sajnálom, vagyis gondolom Te megkönnyebbültél és örülök, h. már jól vagy.
Azért a gyerekekről írjál majd!
Merre laktok most? Maradtatok a környéken?
(ha nem titok)

Legi, a kép alapján rájöttem, ki vagy
:)
Te meg még régebben jártál erre. Aztaaa, milyen szép lányod van. Gyönyörű kislány.
Neki is boldog szülinapot utólag is!

És mi ez az új vonalzó kérem szépen? :shock: :shock: Csak neeem?
:lol:

Kép
niki30
 
 


fúúú, de jó h jöttetek!!! :D :D :D :D
akkor utólag és ismételten Zsombort, Marcit és Hédit Isten éltesse! :D :D
jó lenne, ha mindhárman legalább időnként bejelentkeznétek!

Zsombor nagyon jó húsban van! :) :) úgy látom, mozgásban sincs elmaradva már!! :)

Legi, tiéd a leifjabb topic baba és úgy látom h a lencsibabkával ti kezditek leggyorsabban a tesógyártást - szóval leg-leg-Legi vagy! :lol:

Dóri, sok erőt és a legjobbakat Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Vonalzó próbák áradata következik, topik lódítás céljából (is) :) :)

KépKépKép
bogyra
 
 


No, akkor én is jelentkezem :)
E percben nyugi van, de lehet, hogy nem tart sokáig az idill...

Milu olyan kis fürge pörgős gyerek lett, hogy tényleg egy pillanatra sem tudok csinálni mellette semmit. Amikor napközben alszik, akkor gyorsan főzök/mosok/takarítok, de egyébként nem lehet magára hagyni.
Rohan, lépcsőt mászik, felkapaszkodik a kanapéra, onnan a támlára és tovább a könyvespolcra őrület miket csinál. Mindent a szájába töm amit talál, kipakolja a fiókokat (rendszeresen összekeveri a fehérneműs fiók tartalmát a konyhai fiókban találtakkal).

Túlvagyok a vizsgáimon, ez is nyomta a vállamat az elmúlt hetekben.

Most, hogy itt a jó idő, mi is kint bandázunk a kertben. Vettünk egy frankó kis homokozót, rá sem hederít. A vödör vízzel bohóckodik egyfolytában.

Nagyon édesek a fotók -mert olvasni azért igyekeztem, csak írni nem maradt idő. Most már megpróbálok gyakrabban jönni!

És boldog szülinapot az összes babának!!!!

Csilla
Vendég
 


Sziasztok!
Dóri!Biztosan jól döntöttél,a lényeg hogy TI boldogok legyetek.Minden jót!!!

Legi!Tesó????gratula.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


kösönnyük a granulációkat :D

Kép

Kép
idoru
 
 


Gabi, iwiwen én jelöltelek be! :wink:

cscsi, gratula a vizsgákhoz! Ügyes vagy.

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!

Eladó Erdőkertesen /Bp-től 25-30 km, jó közlekedéssel/ egy 2004-ben épült tetőteres családiház. A ház egy 600 nm-es saroktelken van!

Nem akarok itt senkit untatni a részletekkel, így akit érdekel, az írjon privit, vagy emailt. /erdokerteshaz@indamail.hu/


Köszi
eladóház
 
 


Sziasztok!

Ahogy egyre jobban közeledik a szeptember, egyre valószínűbb, h. Emma bölcsis lesz.
Most arról nem írnék miért, inkább csak a böliről.
Ha bejutunk, akkor is fű alatt (nem kenyerem az ilyen módszer, na mindegy).
Szóval ez a Ménesi úti böli, Pöttöm Bölcsöde.
Bogy, talán Te képben vagy, ez a 11. ker-ben van.

Állítólag egy nagyon jó kis bölcsöde.
Kis közösség, kis sziget, kis családias légkör egy régi villa első emeletén. Zöldövezeti.
45 gyerek, ez 4 csoportot jelent.
Segítőkészek, aranyosak a gondozónők, mindenki ismer mindenkit.
Kicsik télen nyáron kinnt alszanak.
Ami számomra pozitív és ami félelmem volt, nem Emma lesz a legkisebb, lesz vele egy korú és kisebb és idősebb is.
5 ezer forint havonta, ha beteg a gyerek és 8-ig jelzem, akkor az aznapit ki sem kell fizetni.

Még semmi sem tuti fix, de egyre valószínűbb.
Még nem láttam a bölcsödét, ezt csak hallomásból tudom. :?
Eddig tiszta para voltam, de most már kicsit nyugodtabb vagyok.

Pici, itthon vagytok már? Milyen volt?
Te is mész vissza dolgozni, ha jól emlékszem? Ti hogy fogjátok megoldani?

Kép
niki30
 
 


Még annyit, h. nem fogom erőltetni, ha Emma nem szeretné. Megpróbálkozunk vele. Remélem meg tudjuk oldani, h. szépen fokozatosan, nem egyből 8 órában. Azt nem szeretném.

Kép
niki30
 
 


Niki, végül nem meglepő, mert már említetted ezt a lehetőséget. Visszamész dolgozni? És ott a 11 kerbe melózol, vagy hogy fogod megoldani, hogy Újpestről odavidd naponta? :shock: Elég messze van, nem? :roll: én be nem vállalnék egyelőre Zitával naponta egy olyan utat, dugó, minden :wink: :lol: végülis ha Emma jól bírja! Legyen úgy, hogy jó legyen nektek. és Te is bírd, Emma is! Én dolgoztam bölcsiben, s szerintem imádnivalóak a kiskölykök ha beszoktak és szeretik. Olyan jól eljátszottak egymással.

Mizujs az éjszakáitokkal? És Lorci, Rátok is kíváncsi lennék, Ricskó alszik éjjel vagy néha felvan még? Mint a régi szép időkben, hm? Nálunk lényegében változatlan. Együtt alszunk, s ébred-cicizik-visszaalszik. Most éjjel 3X szopizott CSAK :D Niki, nálatok cicizés?

Mi lesz a topiccal?? :cry: :?:

Kép
ági_bp
 
 


Bojszi :wink: a kislányodat végül a veséje miatt műtötték? :( hogy viselte? Eredmény? Remélhetőleg végleges és tökéletes :)

Kép
ági_bp
 
 


Ági!

Én az Alkotás úton dolgozom, onnan pár megálló.
Itt vannak kapcsolatai a főnökömnek, ezt a bölit tudta intézni.


Nálatok is megy még az éjszakai cicizés? :) Nálunk is. Most 2x volt csak fennt. Ez jó.
Egyébként annyira változó.

Topic?
Hát már a madár se jár erre rajtunk kívül. :cry:

Kép
niki30
 
 


sziasztok!

Ági :wink: ,

igen, majd fél év múlva derül ki igazán, hogy mi újság. :? de valszeg nem lesz semmi gond.

iszonyat kevés időm van, de remélem megértitek. :oops:

jó volna, ha estig termelnétek vmi irományt és lenne mire reagálnom. :D

Niki, emlékszem már régebben is beszéltél a bölcsiről. Hajrá munka, én megértem. És tényleg gyereke válogatja ki hogyan mennyire kultiválja a bölcsi dolgot. (Én mondjuk alapból bölcsi- ellenes vagyok, de ha az élet rákényszerít vki, azt teljesen meg tudom érteni.) És szimpi, ahogy leírtad magát ahelyszínt meg a gondozónéniket. 4 csoport az nem semmi! Általában nem így szokott ez lenni, nem? 1-2 csopi van, nem? Mondjuk én nem vagyok képben e témában.

Viszont a lányomat felvették az oviba, mostmár hivatalosan is! :D :D úgyhogy októbertől indul az ovizás.

felébredt a legkisebb.. fél 10 óta alszik, nem lesz itt már ma alvás estig, az tuti. :roll: :)

Bojszi
bojszi55
 
 


Sziasztok,

Niki jol hangzik a bolcsi, remelem hogy igazandibol is ilyen. Es ez nagyon korrekt ar, en azt hittem joval dragabbak az ilyenek! :shock:
En meg nem megyek vissza dolgozni, mert ugye nincs is hova. Hatarozott munkaszerzodesem votl, ami le is jart mar es igaz szerettek ott engem, de ahogy hallom most folvettek egy csajszit, aki csinal mindent....meg hat amugyis halodik a cegem. Ha most meg arra gondolok, hogy allasinterjukra kene mennem, hat kiraz a hideg. Amig meg nem egeto visszamennem, nem is akarok. Most kezdek baratkozni a gondolattal, hogy meg egy baba. Szeptemberben leszek 34 eves...szoval bele kene huzni. Nem tudom biztosan.....ki gondolkozik meg teson?
Legi neked gratula a kis Lencsibabahoz! :)

Dori orulok, hogy irtal, meg szoktam nezni minden regi topikost az iwiwen, mar aki fent van, hogy kepben legyek! :)

Ricsko ejszakai tok valtozo. Altalaban 2-3x megebred, iszik es alvas vissza. MOst az utobbi napokban megint orankent kelt, megivott 160 ml vizet egy ejjel alatt :shock: de szeirntem melege volt. Most jobb a helyzet. Viszont 5 korul mindig megebred es nem tud visszaaludni hat simire sem, igy akkro ringatas van!!! :?
Ki adott mar tejet a babanak? Ugy ertem igazi tejet? Mar lehetne, nem? Mi itt hozunk valodi tejet, igazi tehenbol! :D Felforralom....de meg nem mertem neki adni. Velemeny?

Na megyek, mert 1001 dolgom van! Puszi!

Kép

Kép
lorcika
 
 


Sziasztok,

megjöttünk a nyaralásból :) vagy inkább :cry: nagyon szuper volt, és még jobb volt olvasni hogy régi-új topiklakók ismét feltűntek :)

Dóri, nagyon erős vagy, hogy meg merted lépni a válást 3 gyermekkel, sokan évekig szenvednek, meg kínozzák a gyerekeket is... kívánok nektek sok erőt és egy jobb újrakezdést! Jó hír hogy Viki is jól van :)

Anido, tényleg milyen nagy fiú lett Zsombor!

Legi, először is gratula a készülőben lévő kis Lencsibabához! :D Én is egyből tudtam ki vagy, hiába próbálkoztál álnéven, :wink: és Hédi is nagyon hasonlít pöttömkori magára :)

Magunkról pár szót: Zsófi Olaszországban megtanult járni :) Most már 90 %-ban jár, persze még megy keresztül mindenen, gyakran végzi a földön, de szerencsére ez nem szegi kedvét :wink: :lol:
Tenger még hidegecske volt, de azért fürödtünk 2-3 szor benne, de inkább a medencében áztattuk magunkat. Voltunk Velencében, fagyiztunk Caorleban. Szal jó volt :) Persze azért meg kell említsem, gyermekkel "kicsit" más tengerpartozni mint annak idején kettecskén volt... másképp szép :)
Szállást mindnekinek ajánlom, a környék nagyon bababarát, és még tartanak az építkezések, amit 2-3 éve kezdtek, szal minden vadi új, és igényes, tengerpart 5 percre gyalog, de aki messzebb került azokat kisvonat szállította a partra . Esténként babadizsi, ugrálóvár, minden appartman"városkához" tartozik külön medence (elkerítve, nehogy a gyerekek beleessenek, kis játszótér, saját kert az appartmanokhoz. Lehet biciklit, görkorit bérelni, bicikli ülést vagy utánfutót a babáknak, vagy 4 kerekű biciklivel is be lehet járni sok sok kilométeren a tengerpartot, nagyon szépen ki van építve, mégis jut hely homokozni is. Szal nekünk tutira nem ez volt az utsó nyaralásunk itt.

HOLNAPTÓL DOLGOZOM!!!!

NIki, nálunk nyáron még család vigyáz Zsófira, de szeptembertől megy bölibe, már túl vagyunk az első szülőin, gomba lett a jele :)
Én úgy látom Zsófi annyira társasági lény, csípni fogja. Egyébként mi is fű alatt jutottunk be, mert csak januárban került volna be...
pici76
 
 


Sziasztok
Én is erre jártam,olvastam,de sem a bölihez,sem az ovihoz nem tudok hozzászólni.Én nem szeretném bölibe járatni Brendust,de az anyagiak miatt lehet,hogy muszáj lesz jövőre. :cry:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Pici en lemaradtam. Hol voltatok helyileg? Orulok, hogy jo volt minden es hogy Zsofinak nem gurulva kell majd az oltar ele allnia! :D :D

Kép

Kép
lorcika
 
 


Pici, tök jó, örülök, h. klasszul sikerült az utatok és GRATULÁLOK A PICI LÁNYNAK A JÁRÁSHOZ! NAGYON ÜGYES VAGY ZSÓFIKA!

És annál is jobban örülök, h. nem leszünk egyedül a bölivel.
Jót mosolyogtunk párommal, h. gomba lesz a jele. Már nem a gomba miatt, hanem ez az egész "jelem van a bölibe" ügyön. Ebbe még bele sem gondoltam, h. nekünk is lesz jelünk. Vajon mi? :roll:

Lorcika Neked is örülök, pusszantás Nektek!!!

Kép
niki30
 
 


Nah, belendült a topik, hurrá! :)

Pici,
nagyon ügyik vagytok ezzel a járással. Enyém legkisebb csak felkapaszkodik mindenhol villámgyorsan, és inkáább térdeléssel közelít, márha ez így érthető. :) Munkához sok sikert, a nagyszülős megoldás is tetszik.

válás téma: sokat segített a Csernus. Tudom javasolni a személyes beszélgetést. :wink: Az a furcsa, hogy az ősszel 3 éves gyerekem EGYETLEN egyszer sem említette az apját, és ha felhozom, mint témát, akkor sem gerjed rá, hanem elutasító, pedig soha előtte egy rossz szót nem szóltam róla. Hiszen tuidom, hogy egy gyereknek mekkora fájdalmat tud okozni, ha olyanemberről hall rosszat, akit ő szeret. Erre különöasen figyelem mindig, de valahogy az utóbbi hónapokban eltávolodtak egymástól, valamiért elutasította őt a lányom, mikor együttéltünk is. Szóval valami történhetett ott, csak nem tudom mi. :?

na mindegy, szóval sem depis, sem boldogtalan nem vagyok. Vannak megvalósítandó terveim, munkám ősztől ( én is megyek vissza dolgozni de nekem anyum vigyáz az akkor másfél évesre), és én mindig azt mondom, ha tőlem szebbet, jobbat talál(t), akkor meg is érdemli. :lol: de nem gondolom amúgy , hogy ez van a háttérben, bár passz.. ezt sem gondoltam volna, hogy ilyen görény, hogy kereken NÉGY HETE nem látta a kisfiát. :roll: Csak agresszíven követelklőziuk meg feyeget meg el akarta őt vinni tőlem, de etrmészetesen ebbe nem mentem bele. A közös autót is (ami ugye az ő nevén volt) rendőrrel vitte el. Műtét előtt 2 nappal.. szerencse, hogy vannak szüleim, akik támogatnak ilyen helyzetben.

Na jó, nem panaszkodom, annak kell örülni, hogy megszabadultam tőle, én képtelen lennék így élni évekig, tuti nembírnámés a saját tulajdon gyermekeim életét tenném tönkre teljesen, ha együttmaradnánk. No.1 válóperes ügyvédem van, úgyhogy nincs mitől tartanom. :mrgreen:

jóéjt mindenkinek :)

Bojszi
bojszi55
 
 


Bojszi, van ebben valami, hogy a gyerekek megsínylik a rossz házasságot. :( Szerintem nem kell a gyerekek előtt veszekedni, hogy megérezzék, olyan kis érzékeny csápjaik vannak, nem? Bár szomorú, hogy így van az apjával a kislányod.
Végül azt a házassági szerződést megírtátok nemrégiben? :? és a közösen épített ház? Most hol laksz? Gondolom ő ment el, s Te maradtál a gyerekekkel.
Ez az autóelvitel a műtét előtt nagyon gáz :twisted:

Pici, nagy nagy gratula a járó Zsófikának, valahogy neki dupla gartula jár, hogy így ügyeskedik. Nagy ravasz csaj, adta itt a ráérőst :wink: Szuper lehetett a tengerpart gyerekkel! 8) Az utat hogy bírta a leányzó??

Kép
ági_bp
 
 


sziasztok

üdv a régi újaknak. most, hogy kicsit fellendült a topik én is bejelentkezem, igyekszem azért olvasgatni titeket.

Gratula a járó babáknak. Enyém gyerek még nem bátor, ezért még az egyik kezét fogni kell, bár alig fogja a kisujjam, tehát szerintem már simán menne magától, de ő érzi, nem sürgetem. Amúgy nagyon vagány kiscsaj, a játszótérről ő jön haza legkoszosabban. Rendszerint fiúnak nézik, mivel én ugyan nem adok rá rózsaszín habos babos ruhácskát, mikor úgyis tiszta kosz lesz. Ezért minden második ember szabadkozik miután rájön, hogy kislány. Először rosszul esett, ma már csak nevetek rajta. szerintem azért van benne csajos vonás is bőven:-)))

Stella is szeptembertől lesz bölcsis, bár mi már jó előre jelentkeztünk. Remélem minden okés lesz, de szerintem menni fog, meg van őrülve ha gyerekeket lát. A múltkor egy kétéves kisfiúval ölelkezett, haláliak voltak a kisfiú még puszit is adott neki. Én nem vagyok bölcsiellenes sőt, szerintem kell nekik a társaság. A betegségektől ugyan tartok egy kicsit, de túl kell esni rajtuk. Meg reméljük a jó öreg anyatej segít:-)))

Lorci!!! Nálunk napi beszédtéma az öcsike. Még csak beszéd, de szerintem mi sem várunk már sokáig. Én a császár miatt akarok minél hamarabb. Most még el tudok viselni még egy vágást ha kell, pár év múlva már szerintem jobban paráznék.


Lassan lassan talán már tudunk is költözni. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehézkes lesz. Ugye az április 30-i átadás jócskán elcsúszott és még csak most kaptunk kulcsot. Úgyhogy most kezdünk bevadászni pár bútort és utánna költözés. Jó lenne már augusztusban ott lakni, hogy megszokja Stella és ne minden új - új lakás, bölcsi - szeptemberben legyen.

Én meg bírkózok az egyetemmel, szó szerint, mivel munka meg játszótér után este 8-tól már nem sok kedvem van tanulni. Eddig egy sikeres vért izzadós kettesem már van. De még van négy-öt vizsgám. No nem nyavalygok.

Regényem befejezem mostmár, mindenkinek szép napot!!!

Pici mesélj majd milyen volt az első nap!!! Én sírtam első nap.

Márti
stella2007
 
 


Sziasztok, na beindultunk újra, hurrá :)

Dóri, nem baj ha így hívlak, vagy legyél Bojszi? Nagyon stramm csaj vagy, és tényleg igaz, hogy a szülők iszonyúan sokat tudnak ilyenkor segíteni. Zsófi is most anyuval van már :wink:

Én meg itthon... csak holnapra lesz kész a laptomom, és anélkül semmit nem tudok csinálni.. úgyhogy egyszerűen hazajöttem. Hát Márti ilyen egy multinál az első nap :lol: Számítottam ám rá, úgyhogy már délutánra is szerveztem programot :D
Igazából ezen az itthon hagyás témán és pityergésen én már túl vagyok, amikor be kellett mennem a kórházba, és itthon hagytam Zsozseszt, na meg le kellett állni a szopival úgy másfélhónappal ezelőtt, akkor volt sírás rívás, ilyesmi...

Köszönjük a járáshoz a gratulákat, igazából, szertintem annyira sokat számít a közösség, egy másfél és egy 5 évessel voltunk nyaralni, és Zsófi többet tanult tőlük egy hét alatt mint tőlem egy hónap alatt... én is óvoda párti vagyok emiat, bár hozzá kell tennem , gyereke is válogatja, biztos van akinek jobb otthon, de én is úgy érzem mint Márti, hogy Zsófi bölibe való, imádja a zsongást és a társaságot. Anyja lánya :)

Ági utazást egész jól bírta, de amikor nem aludt szórakoztatni kellett, illetve 2-3 óránként megállni, hogy totyogjon , mozogjon egy kicsit. VOlt néha nyígás is, de az autó hátsó ülését teleraktam mindenféle vacakkal, és 5-10 percenként mással szórakoztattam, meg sokat ettünk, így jól telt az idő :) azért fárasztó volt.

Lorci :lol: Caorle, Lido Altanea. Velencétől északra kb40 km.

Na megyek, megjöttek a sétálók :)
pici76
 
 


Sziasztok!

En lanykam sem jar meg, mindenhol kapaszkodik es ugy evickel mindenfele, es persze maszik, lehet olyan lesz mint en voltam - 15 honaposan kezdtem jarni, de akkor mar biztosan.

Nalatok mennyire tudja azt enni amit Ti?

Nalunk csak a kaja allagaval van baj neha, mert mondjuk husit korettel igy nem csuszik, de ha kicsit szoszos/trutyis a kaja ugy megeszi.
Azert mar ritkan kell kulom fozni.

Fonokom pont most kerdeztem meg mit szolnel jovo ev elejei kezdeshez, mert akkot tartana a helyem, jovo nyarig nem szandekoztam, szoval meg levelezunk errol.

Par kep: Kép Kép Kép Kép

KépKép
horilda
 
 


Dóri, tényleg nagyon stramm vagy, egy nehéz akadályt ilyen gyorsan megugrottál! Tényleg, mi lett a házzal? Most el kell adni, vagy sikerült megegyezni? Az alapján amit tudok a férjedről, nem gondolom, hogy nagyvonaluan otthagyja nektek :?
Csernyushoz be lehet jutni? És veled is kiabált? :D

Pici, megkérdezhetem, hogy mit dolgozol? Én eddig azt hittem, hogy abban a kórházban, ahol a férjed is, de most ezzel a multival megzavartál :)
Egyébként nagyon jól hangzik az olasz helyetek! Utazási irodás, vagy magánszervezés? Nem tudsz honlapot vagy valami részletesebbet küldeni róla?


Egy hétre belföldre is elmennénk, szeretnék valami wellness szállót, ahol babával is lehet lenni, és nem kerül félmillióba. Nincs valami tippetek? Annyira nincs türelmem a neten keresgélni :( Pedig nagyon rámférne már valami nyaralás/pihenés!

A bölcsin én is gondolkodom, de csak ha heti két-három napra meg lehetne oldani. Milu is igényelné már a társaságot, de mi is gyártunk még egy kistesót, szóval nem fogok visszameni dolgozni. Szerintetek kiröhögnek, ha ezt a fél-bölcsis kérdést előadom, vagy próbálkozzam bátran?

Megyek aludni, puszi mindenkinek!
Vendég
 


Cscsi! hali!

Tényleg, Csernus....fú, én nem bírom azt a pasit, max jókat röhögtem ha láttam, de inkább gáznak tartottam...azért örülök Dóri, hogy segített!! Akkor Te legalább nem féltél segítséget kérni, ill nem vártál sokat míg segítséget kérsz. Ez jó.

Cscsi, gyártotok kistesót? :shock: :lol: és taktikáztok? :wink: egyszer írtad arra is hajlandó vagy egy hugi érdekében.
Hát ahogy én hallom, a bölcsik eléggé telítve vannak, és tudtommal ha valaki otthon van kistesóval fel sem veszik a nagyot...ez már sok oviban is így van :? persze mikor tankötelesek, 5 évesen már felveszik őket mindenképp. Próbálkozni lehet szerintem.

Kép
ági_bp
 
 


Ilda, nem is meséltem, de picikori Elináról volt fenn anno egy kép, amin tiszta Zita volt :shock: emlékszem mutattam akkor Apájának, s Ő is csak nézte :shock: hogy Zita az :lol: Látom kalapban nyomjátok Ti is. kell is, ha nap van azért, ha nincs azért :wink: nagyon vagány! Nekünk ilyen kendős nincs, de szeretnék.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.02.16 15:52-kor.

Kép
ági_bp
 
 


sziasztok!

tegnap írtam egy hosszút és elszállt :evil:

Ági,
szüleimnél vagyuink egy nagy családi házban, ahol végülis eddig is kb. déltől este 6-ig voltunk, tehát túl nagy változás nincs e téren. Mármint a gyerekek részét tekintve. Semmiféle házassági szerződést nem voltam és vagyok hajlandó aláírni a házasságkötés után, 2 közös gyerek után, úgy gondolom ez nem helyénvaló. Mindez persze a házasságkötés előtt, ha m indkét félnek tetszik természetesen miért is ne. (És ezt nem azért mondom, mert nekem nincs különvagyonom, hanem vagy mindenem közös a párommal vagy olyan nem igazi nekem.. :roll: ) Suval a vita azon robbant ki, hogy újfent előjött a tulajdonjogi %-os részarányok meghatározása, ami szerintem más, mint amit a férjem mondott. És minek után a közös bankszámláról (ahová a hitelt utalták és ahol adóstárs is vagyok) letiltott és nem adott a háztartásba pénzt, hát eldurrant az agyam. Kocsi ügy valóban szánalmas.

A közös házba ő költözött bele (már csak a lakhatási eng. kell, kb 90 %-os készültségű a ház), ahol is zárat cserélt, ha akarnék sem tudok bemenni, más kérdés , hogy nem is akarok.

Terészetesen a gyerekekkel én vagyok, de küldött az ügyvédje egy papaírt, hogy adjam át a 2 kicsit minden 2. hétvégén és páratlan héten szerda regg. 8-tól du. 4-ig. Ennek elment az esze. :shock: de nem látta a gyerekeit 4 hete!! Pedig a címünket, a családi telszámot tudja. De rendőrrel akart bejönni a hétvégén (ezt fenyegetőzte a tel-ba apámnak), de végül nem jött egyáltalán. Na jó, nem ragozom, nem ér annyit az egész, hogy újra "átéljem". :?

Pici,
nyugodtan dórizhatsz, végülis, ha van vki annyira aberrált, hogy babanetes fórumokon kutakodik és próbál "kinyerni infót", akkor hát egészségére! :lol: :lol:

Csilla,
nem kesergek az való igaz, kár lenne a könnyekért. Bár sajnálom természetesen a dolgot, de annyira önző és anyagias ember, és sajnos azt kell mondjam, hogy sötét is valamilyen szinten. :( Képzeld, apámmal beszéltek telefonon, és egyszercsak elkezdte magázni. :shock: Én váltig hiszem, hogy valami bekattanhatott nála még pluszban, nem létezik, hogy ennyire félreismertem. Vagy csak nem akartam észrevenni a jeleket, amik ott voltak az orrom előtt. :?
Nagyvonalú :lol: :lol: fején találtad a szöget :lol: fűnek-fának azt mondja a cégnél is, hogy nem érti én miért szemétkedek vele (????) , mikor én semmit nem tettem bele abba a házba. :shock: :shock: ha nem nézünk mást, "csak " a közösen felvett hitelt (8 milla) és az állami támogatást (3.8m), akkor is "valami". :roll:

A ház tulajdonrészének rendezése természetesen a válóper szerves részét fogja képezni.

Csernus: be lehet jutni persze. és nem kiabált. nem olyan, mint anno a showműsor. :D azon én is kiakadtam és röhögtem. én voltam több előadáson is, és elérkezettnek láttam az időt a személyes megkeresésre. :) és ne azt képzeld el, mint a tv-ben volt.

megyünk a kertbe.. lehet fel kéne állítani a medencét, csak lehűlést mondtak csütörtöktől.. :? fürödhetnékem&napozhatnékom van. :D

szép napot mindenkinek!
bojszi55
 
 


Sziasztok!

Pici, én is gondoltam Rád, hogy vajon hogyan telt az első nap. De ezek szerint csak a mai lesz az igazi munkás kedd. Remélem, hogy minden úgy alakul, ahogyan azt szeretnéd!
Esetleg tudsz majd feltenni képeket a nyaralásról?

Zsófinak gratula a járáshoz! Bálint most tanul motorozni, és már jó pár métert képes magát hajtani. Egy a lényeg, hogy legyen a motoron duda. :)

A tapasztalataim és infóim szerint fél napra simán felveszik a gyerkőcöket a bölcsibe. A fél nap is valami, nem?

Ilda, én már nem főzök külön Bálintnak, bár még mindig csak 6 foga van. Olyat főzök, amit Ő is meg tud enni. Tegnap pl. darástésztát házi lekvárral.

Dóri, sok türelmet és kitartást kivánok!

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


háát igen ma belecsaptam a lecsóba... egyébként Csilla én a Philipsnél dolgozom, logisztikai projekteken, új tervezési és szállítási formák felállításán fáradozom, IT, tervező rendszerek, raktározás, fuvarozás.. szép komplex prokjektjeim vannak:-)
egyébként ezek közül nagyon mékységeiben semmihez sem értek igazán, inkább a projektmanagement része amiért én vagyok a felelős, hogy a végén az áru el jusson a specilaisták jótékony munkája révén A ból B be. A folyamatokat alakítom ki, illetve ütöm mindenki fejét hogy csinálja meg a saját részét :) A feladat szépsége hogy eddig csak európai projektjeim voltak, de miközben gyeden voltam, a csoportom globál szintű lett, úgyhogy most még sokszínűbb projektjeink lesznek. Na ennyit a munkáról.

Bojszi, inkább "bojszizlak" akkor nehogy már miattam akadjon rád egy aberrált rosszakaród. Nagyon sajnálom hogy ilyeneken kell keresztül menned... Bruttttális emberek hogy ki tudnak fordulni magukból.

Csilla, itt Fehérváron vannak játsziházak, ahova pár órára be lehet adni a gyermeket, biztos van ilyen lehetőség felétek is.
Böli nálunk csak teljes állású van...

Nyaralásról egyszer már másoltam be linket, de persze újra be tudom írni, biztos akkor voltatok elfoglalva a pizzázóval :D Tényleg mi újság a pizzázóval?
http://www.lampo.it/
ez egy olasz utazási iroda, de van angol és német nyelvű lapjuk is
Mi Caorle Lido Altanea-n voltunk. Az ami vadi új építésű.
Ha arra kattintasz, akkor a köv oldalon fent a legördülő sávban ki tudod választani a Caorle Lido Altanea-t (van Pini, Blu és Rossa, mindhárom nagyon jó, több appartman tömb tartozik mindhez, és kvázi egy területen vannak.
Hogy találsz -e még szabad helyet az kétséges, de próba cseresznye.

Itthoni 3-4-5 napos nyaralásra szívből tudom ajánlani a sümegi Kapitány hotelt, mindig van valami akció, és bababarát, jó a kaja, van kint bent medence, wellnes, jó progik.
http://www.hotelkapitany.hu/
pici76
 
 


Ági, nem még nem gyártunk :) de hamarosan nekiállunk.

Dóri, (nekem márcsak Dóri maradsz) félelmetes hogy mennyire ki tudnak fordulni magukból egykor szerető emberek. Kicsinyesek, bosszúállók és szarrágók lesznek, pedig ez több energiát igényel tőlük, mintha "normálisan" viselkednének.

Pici, kösz az ötletet. Sümegen voltunk régen, nagyon jó hely, de félek, hogy a férjem unatkozna ott. Neki város kell és emberek és boltok és program. De azért megpendítem neki :)
Első közös nyaralásunk Lillafüreden volt (egy hét romantika-gondoltam én) 4 nap után haza kellett jönnünk, mert annyira szenvedett!

Teszek egy fotót Miluról, hogy lássátok kész fiatalember már ő is:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tündériek a gyerekek!
Még, még, még, még fotót! Mindenki!

Csilla, örülök, h. Te is előkerültél
:)
Attól tartok ez a fél bölcsis megoldás tényleg csak ezekben a bébihotelekben vagy magánbölcsikben lehetséges.

Én most úgy döntöttem, fél napokra fogom otthagyni, ha lehet.

Milán milyen nagyfiús már tényleg!

Vanda, Nektek is örülök! Gyere gyakrabban! :P

Kép
niki30
 
 


Sziasztok,

Hat Dori ez nagyon durva amiket a ferjedrol irsz!!! Annyira hihetetlen az egesz!!!!! HOgy tud igy megvaltozni valaki?? Azt hiszem ez a legjobb dontes volt szamodra, meg ha azert fajdalmas is, de inkabb legyel egyedul a gyerekekkel, mint egy ilyen emberrel! Mindenfele jot kivanok neked! :)

Nagyon jok a kepek, Milan iszonyu nagy fiu lett!!!!! :shock:

Mi is ugy tervezunk nyaralast, hogy julius elejen belfoldon valahol, aztan augusztusban ha osszejon, ugy alakul akkor kulfold. Meg nem tudom mit. SZivesen mennek Horvatorszagba, csak nem tudom Ricsi hogy birna az utat!! Pedig szeretem Horvatorszagot nagyon!

Mi is majd osszel kezdunk tesot gyartani..ha meghozom vegre a dontest. De neha ahogy elnezem az en kis picikemet, ahogy magaban elvan a kertben, ugy erzem, hogy igen kell teso, az nagyon jo dolog!!! :)
Annyira edes az elso szavunk most mar tutira a gomb! Rogton mutatja a gombot, de meg csak ott tartunk, hogy GO! :) :) En folyton amulok mennyire kis okos, lehajol megszagolni a rozsat, de nem szimatol, hanem szuszog! :D Meg locsol. Persze elobb mindent kilocsol magara, az osszes viz a cipojere ruhajara megy, aztan megy oda viraghoz es "locsol"! :) Naponta 3-4x oltozunk at! :D

En is rakok kepet a kis Rikkancsomrol! :)

Kép Elmerengve.....

Kép Kukucs!

Kép

Kép
lorcika
 
 


Dóri, ne haragudj, h. én nem fűztem kommentárt a dolgokhoz, de a többiek már mindent elmondtak, amit lehetett.
Annyit mégis: szerintem is jól döntöttél, egy ilyen ember nem érdemel meg sem Téged, sem a csodálatos gyerekeidet. Remélem minden jól fog alakulni, és örülök, h. jól viseled.
Tegyél fel Te is képet a gyerekekről!

Lorci, nagyon édes Ricsike! És elképzelem ahogy locsol és virágot szuszog :lol:
Olyan viccesek, nem?
Én múltkor mutattam Emmának, h. csinál a majom, tudjátok ez a bolond anya effektus, uhu uhu uhu uhu és közben vakarom a fejtetőm.
Szal, kérdezem, nah hogy csinál a majom, erre elkezd ki/belélegezni, mert ugye én is kapkodva vettem a levegőt és ő csak így tudott utánozni. Úgy nevettem.

Kép
niki30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: