Új privát üzeneted érkezett!

Koda! Nem június 30-án jöttök?
verzsike
 
 


Sziasztok!

Livikének sok puszi, kishősnő!
Ági-örülök, hogy minden rendben ment.

Juci: Nem értem a sztrájkod, úgy szeretjük olvasni az írásaidat...te sem tudsz sokszor jönni, gondolunk rád, hiányolunk, de nem tűnünk el!
KÉrlek írj!

Gyöngyi: miértnem tudtok jönni?
Hugomékhoz még nem nagyon megyek a gyerekekkel, mert a pici miatt nem nagyon lehet még maradni..de tervben van...mindenképpen szólok előtte neked.

Koda: Bencének jobbulást!

Zsuzsa: hogy van Áron?

Erzsike: akkor jhéten legalább pihentek egy kicsit.:)
Majd bepótoljuk...

Körkérdés: kérem, aki még nem reagált írjon.

Jheti tali csütörtökön vagy pénteken lenne kinek jobb-ki tudna jönni????

Titi: , ha nem jönne össze a kocsi, szólj vmit kitalálok, max. átugrok én vmelyik nap a játékkal-úgy szeretném, ha végre kipihennéd magad.

Eszter: hogy bírod?

Mai mese nektek: párom haza ér 7kor, mert ugye 6ig angolon volt, én kint játszok a gyerekekkel, közben telefonálok, éppenanyu panaszkodott, erre megsértődik. Azért haragszik rám, mert telefonálok, amikor haza jön, szte sokszor van ilyen.
Egésznap itthon vagyok csak telefonon tartom a kapcsolatot, a gyerekek mellett nem gépezek, hogy minél többet velük lehessek és még ezis gond, majd, hogy én nem adtam neki puszit, pedig annak kell odajönnie, aki haza ért vagymi..nos ezen ment a sértődés, persze mind a ketten magunknak adtunk igazat.
Hozzátokis most értem csak ide....

Kellemes Hétvégét, jobbulást minden kisbetegnek!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Attilát elvittem a vonathoz és Csibe még alszik addig gyorsan írok!

Nem vagyok terhes sajnos megjött!! :( :( :( :(

Sziszike!

Majd egyeztetünk Jucival és akkor megmondjuk mikor talizzunk!
Én ha kell Titiéket fel tudom venni! :) :)

Megint kezdődik az egyedüllét és intézz magad mindent napok! :? :?

Most megyek csinálok reggelit Csibinek mire felébred!

Mindenkinek szép napot kívánok! :lol: :lol:

brimo
 
 

 
 

Erzsike!

Ha te nem volnál :D Igazad van!!!!! Tényleg júnisban 30-án megyünk...csak megzavar, hogy átcsúszik július 1-2-re. Így mindig kutyulom :| Puszi érte!
Köszi, hogy szóltál, mert Kicsinek meg ezt írtam.......Úgyhogy Kicsi javítsd a naptáradba :)

Sziszike: köszi! :) remélem gyógyulgat és az immunerősítő kúra hatni fog. nagyon dícsérik.

Zsuzsa!
Nektek is a Broncho vaxom-ot említették?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Brimo!
Jaj most olvasom! Nagyon sajnálom. Különösen azért, mert gondolom nálatok nem úgy van, hogy majd a jövő hónapban:(
Bízom benne azért, hogy ha nem is a jövő hónapban, de nagyon hamar csíkos lesz a teszted!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Kicsi
Örülök, hogy újra írtál és nem tartod a fogadalmad. Tudod sajnos kezd tök mindegy lenni, hogy sztrájkolsz e vagy sem. Ha azoknak már nem fontos akik eddig írtak akkor szerintem hiába nyaggatjuk őket. Sajnálom, hogy ennyien eltünnek és néha napján írnak ha éppen ide tévednek.
Köszi a híreket Ágiékról!
Hála az égnek minden simán ment és jól va Livike. Ha beszélsz velük akkor pusziljuk őket!

Sziszike
A héten még egyeztetünk hogy van Áron és úgy adok választ a talira.
Már elég élénk, de ha az elmúlt időszakot veszem alapul akkor ez nem jelent semmit sajnos. Képes visszaesni mikor azt hiszem minden oké.
Ja ez a telefonálós dolog nálunk is előfordult néha és akkor a reakció nálunk is ugyan ez volt. Úgy látszik ez tipikus férfi hozzáállás, ha megérkeznek úgy gondolják nekünk mindent félre kell dobni.

Én nem hiszem el, hogy ha hétvége van a fiúk még korábban kelnek mint máskor. Már 6-kor fent voltak és húzták rólam a takarót hogy ideje felkelnem. :roll:
Bekapcsoltam nekik a mesét és nem keltem fel. Úgy döntöttem ennyi pihi nekem is jár , így kaptam még fél órát.
Ma főznöm is kell és bepótolni a héten a lustaságom miatt az elmaradt dolgokat.
Benézek még bár gondolom nem nagyon fog írni senki.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzsa, Gyöngyi!
Priviben elküldtem a képeket! :shock: Na mindegy majd még egyszer!
Dolgozom, mint az őrült, de mindannyian itt vagytok velem!

Erzsike sajttekercsét, Kicsi töltött tojását, Eszter pogácsáját, Titi krumplisalátáját, Gyöngyi levesét csinálom többek között!
Virágtól is loptam ötleteket! :wink: :lol: :lol: :lol:

Sietek, de jövök még! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Balimama
Megkaptam a képeket és köszi, csak én voltam béna. :oops:
Nagyon tetszik a házatok és jó nagy kert is van hozzá.
Te aztán jó sok dolgot készítessz a lakásavatóra. Csak ügyesen !
remélem jól fog sikerülni minden és elégedett leszel te is.:)

Brimo
Sajnálom, hogy megjött.
Tudom nálatok meg még az is nehezíti a helyzetet, hogy a párod nem mindig akkor van itthon amikor jó lenne.

Most nincs időm többre , mert ebédet kell adnom a fiúknak.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziszike!

Nekünk tuti nem jó a jövő hét és szerintem Zsuzsiéknak sem, mert csütörtökre már "befogtam" Zsuzsit bébiszitternek. (Bocsi, Zsuzsi), pénteken meg Zsuzsiék tücsökzenélnek.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Sziszike!

Én tudok menni ,bármelyik nap jó,bár a csütörtök talán jobb volna,de beszéltük,hogy neked meg a péntek,szóval én alkalmazkodom.Beszéltem Titivel és ha minden igaz ő is tud jönni. :D NTöketlen vagyok azóta is. :lol: Úgyhogy ha beszerzel nekem addígra egy kis tököt,hát nagyon hálás leszek és akkor úgy is megyünk és elhozom. :wink:

Tücsi!

Jajj hogy milyen nagy a szeretet a gyerkőcök között.Olyan szuper.Ezeken az óvodai és bölcsődei felvételeken meg totál ki vagyok akadva.Hát bizony én is megyek vissza,ha Domi másfél lesz és meg is őrülök,ha ez nem megy simán. :?

Jajj de kár,hogy megint nem tudtok jönni. :roll:

Juci!

Köszi a híreket Ágiékról,remélem ők is jönnek veled! :wink: Igyekszem majd képeket tölteni,de egyenlőre még apa adóbevallását sem tudtam megcsinálni és sajnos olyan sok a kalamajka ,de én sem szívesen írok itt ezekről,mert ez már valóban csak rátok tartozik és tanulva a hallottakból ugye olyan is olvashatja,akire nem tartozik az info. :roll:

Koda!

Gmailról írtam,remélem átment.Jobbulást,itt a jóidő,remélem tényleg erősödik az ellenállóképességük ezzel a sok nyvajával szemben. :wink:

Csajok mindenkinek köszi az aggódást férjurammal kapcsolatban,már alakul,vagy bekapott valami vírust,vagy gyomorrontása volt,van,mert láza volt,meg hasmenése,ami még most is van,gyenge,veri a víz...,szegény 2 napig pihent,de ma már ment melózni. :roll:

Puszi mindenkinek,sajnos tényleg nem tudok többet írni,mert Domi óbégat :lol: , a csirke meg a gázon.

Puszi

Eszter

még igyekszem vissza ám.

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Sajnos el kell fogadnunk,hogy vannak olyan idoszakok amikor nem tudunk jonni...szerintem mindenki ir amikor tud,nem kell ezert senkit se nyaggatni.Nem kotelezo bejelentkezni,irni,mindenki azert ir mert akar.
En peldaul abszolut nem erek ra,most is a konyhat kellene takaritanom..tobbirol nem is beszelve.

Sziszike!

Mi nem tudunk menni,inshaallah erkezik a ferjem. :lol: Plusz medencet csinalnak. :lol: Ferjedre ra se rants...ez csak egy pillanatnyi osszezordules...neha csak kotozkodik az ember mert nem volt hol levezetnie a napkozbeni feszultseget.

Agi!

Gondoltam am ratok 15en. Orulok,hogy minden rendben ment es hogy otthon vagytok es minden ok. :lol:

Mesi!

Nagyon edesek egyutt!!!! TIsztan emlekszem amikor irtad,hogy Zsoltika mennyire nehezen kezelheto lett mikor Agika megszuletett,es most mar hogy szeretik egymast!!! :lol:

Eszter!

AKkor mar jobban van a parod. Balinttal meg legyel kovetkezetes es szeretgesd meg a nagyfiut is neha! :lol:
Domi obegat..hahaha...el se hiszem :lol: :roll:

Bufo!

Remelem most mar tenyleg kilabal a betegsegbol.A grapefruit mag cseppet en is tudom ajanlani..van direkt nem keseru is belole,azt gyerekek is siman megisszak.

Balimama!

A hazatok szuper,kert meg szuperebb!!! Es amiket fozol,hihetetlen!! Remelem jol sikerult a hazaavato. Balazs hogy birta..nem volt valami csinytevese??? :lol:

Koda!

Nektek detto ugyanaz mint Bufoeknak...remelem tenyleg kijottok ebbol a betegseg volgybol most hogy jon a jo ido. Biodolgokat esztek?? Magas koleszterinszint ..sajnos akkor genetikai..jo hogy odafigyelsz az etkezesukre. Omega 3at, nem adsz neki??Es zabkasat reggelire??AZ is csokkenti a koleszterin szintet.

Titi!

AHogy Bufo irta,ugy neveled ahogy te latod jonak,de igy nem sokaig fogod birni.Danit meg tenyleg fogd be. MIlyen volt a cukiban a lanyokkal??Dani jo apuka volt???

Kicsi!

Hol vettetek azokat a karuszokat Dudinak???Mert ilyesmit keresek.Nem tudja levenni??AMugy fotok szuperek,szokas szerint.
Veled telefonon(tetefonon-Mishal hivja igy) majd beszelunk. :lol:


Gyongyi!

Hihetetlen hogy te is mit csinalsz,en nem igazan elveznem ezt a sok fozocsket,rokonlatogatast. :roll:
Homokozot rendelhetsz muanyagot,en nagy rakot rendeltem,ebbe 150kg homok fer bele.
De a fa homokozok szebbek,es ezeket is le lehet fedni,azt hiszem Kicsi is ilyet rendelt.
A Lidl-ben jov. csutortoktol lesz egy fa homokozo,amire egy jatszohazat csusztathatsz ra...39900,bar szeritnem ennyit nem er meg.

Brimo!

Sajnalom hgoy megjott. :( Csak ket hetre jott haza a parod??? De neked meg igy is sokkal jobb...nekem jo ha van 1 hetem 3 havonta. :roll:

Verzsike!

Te fogod Babo kezet ahogy setaltok a jatszoteren,vagy mar o megy egyedul??? Aranyos lehet.Hany fognal tartotok?

Rolunk...Mishal javulgat...de meg mindig orditas van pelenkacserenel,furdes helyett meg zuhanyzunk.A kertben imad kint lenni,"segit " gyomlalni,hentereg a fuben... :lol:
Medencet jovo heten csinalnak,csak felek,hogy esni fog az eso.Pedig ezzel akartam meglepni a ferjem.
A napok gyorsan eltelnek,eddig is lekotott a hazi munka,stb..most ehhez jott a kert is.De elvezem.
A cikk elkeszult a magazinba,elkuldtek,a juniusiban fog megjelenni.

tegnap voltam rakszuresen,es kicsit se lettem merges.
Beszelgettunk a dokival...hogy egyedul vagyok a gyerekkel,+elkeszult a haz,stb...erre kozolte,hogy nagy semmi amit csinalok,csinaltam,gyerekneveles,hazepites..o dolgozik,es felnevelte a gyerekeit,+egyeb vallakozasai vannak..hu...olyan merges lettem. :twisted: Tipikus ferfi...gondolom nem o kelt fel ejszaka a gyerekeihez,nem o szoptatta,apolta.stb...

Na,nem puffogok..megyek folytatom a konyhatakaritast.

Zuzsa!

Irtam hogy milyen edesek a gyerkocok???Kutyakaja eves...Mishal a macskakajat szerette volna megkostolni anyukamnal. :lol:

Puszi azoknak akiket veletlenul kihagytam.
Szep almokat es szep vasarnapot!
momo35
 
 


Sziasztok!

Sikeresen túl vagyunk a Szülinapi zsúron. Képeket próbálok hozni holnap, mert apa hazahozta a gépét. Jó lefárasztottak a csajok.
Próbálkoztam képet feltenni a micsajokra, de nem sikerült.
Juci!

Csak kicsinyített képeket fogad el? Valami errort írt ki állandóan, és utánna mindig kérte a jelszót.
Na majd holnap újra próbálkozom, most túl fáradt vagyok hozzá( na meg az internet is szarakodik, és csak úgy megszakad)
Köszi az infót Ágiékról, és sok puszit küldünk nekik, ha beszélsz vele.

Éva!
Gondoltam ma sokat rád, miközben a zsúrra készültem. Meg utánna mikor ettek, ne meg mikor a romokat takarítottam. Kitartás!!!
Majd gyere mesélni!!!
Hogy sikerült a leves?? Tényleg a becsinált levest csináltad?

Betegeknek jobbulást!!!
Akkor holnap jövök bővebben, most már nagyon vár az ágyikom!!!
Bocsi.............

Remélem még enged elküldeni, mert ha nem akkkor nagyon :evil: :evil: :evil: mérges leszek!!!!!!!!

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sZIASZTOK!

Újra kell kezdenem, most nyomta ki Bnece a gépet...:(

Rövid leszek ezért....

Zsoltit elvitte párom horgászni hajnalba, Anna tv-zik, Bence kipakol mindent, de megéri, mert nektekk írok.:)

Örülök, hogy enniyen írtatok és annak is, hogy visszajeleztetek.

Juci: örülök, annak, amit írtál..tényleg jó lenne, ha mindenki írna, de ők nem sztrájkolnak csak nem tudnak jönni, Én nem sztrájkolok, sőt abban hiszek, én minél többet írok, annál többet fog másis.

Eszter: szerzek.:)

Tipikus pasi, ahogy páromis kicsit jobban van megy dolgozni..:( majd írj, hogy telt a 7vége.

Amúgy tényleg mind a 2nap jó, mert csak, akkor lényeg a péntek, ha mi megyünk.

Június 1-től Zsolti itthon lesz és már ezsem számít!

Titi: hogy alszatok? változatlan?

Mesi: Nagyon édesek együtt, látszik, hogy szeretik egymást! sajnálom, hogy nem jöttök....
Zsuzsa: jobbulást Áronnak. Tényleg elvárják, de mi hol vagyunk-ránk ki figyel..nem hagyom magam.

KOda: hogy vagytok?

Momo: kedves vagy, sztemis ez lehetett, aznap még bosszantott...de nem ért ennyit.
Bosszantó ez a doki, tipikus pasi, azt hiszik az ő munkájuk több..mit ért a gyereknevelés alatt? Mert sztem a nő neveli a gyereket, ők dolgoznak és alig vannak a 7végét levéve itthon, sztem a gyerekek nevelése nagyobb unka itthon, mint egy munkahelyen helytállni..de ezt még párom is belátja.

Természetes, hogy velük vagy, de jó! Medencét csinálnak? Hol? Mekkorát?

Timi: de jó, hogy írtál, hiányoljuk ám a te írásaidat is.

Ági: hogy vagytok?

Gyöngyi: 600*450esbe szoktam kicsinyíteni...várjuk a képeket!
Veletek mi van?
Úgy néz ki hétfőn átugrom hugomékhoz..., de hívlak, ha tényleg megyünk.

Éva: Hogy sikerült? Majd mesélj, gondolunk rád!

Mostmár tényleg mennem kell.

Mindenkinek csodás, nyugodt napot!
Kellemes hétvégét!!!


Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Akkor először a Húsvéti képekkel kezdem, majd a többivel később. Jó sok a lemaradásom.

Kép Rezi és Sára

Kép Rezim

Kép A kis rosszcsontok

Kép Sára

Kép Sára pózol

Kép Ez is a Sárus

Kép Vajon mit tojt a nyuszi?

Kép Kis mosolyalbum

Kép Apa szülinapját is akkor tartottuk

Kép Már fújta is a gyertyát

Kép A család, csak a Rezi nem jött oda,így a tesóm kisebbik lánya van még a képen [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.6039.jpg[/img] A kedvencem


Lehet kicsit sok, de nehéz volt választani. Akkor próbálkozom még a Sára alszik, de lehet mr csak este küldöm.
Puszi:Gyöngyi

És tessék írni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
oné
 
 


Kép Na akkor mégegyszer a kedvencem

Kép

Kép
oné
 
 


Na akkor még pár kép az állatkerti látogatásunkról. Ott is jó régen voltunk már. A Sára még nagykabátban.

Juci!
tényleg jól indult akkor a napotok. Puszild meg a Dudit helyettem is.
Remélem a következő napokban se lesz semmi.
Nem gondolkoztál rajta, hogy leveszitek a rácsot?

Na fenn is van a Rusi. Este jövök....
Akkor a képek, még apával ébredezik:


Kép Rezi a mamival

Kép Sára a nagyszülőkkel

Kép Nagyon félt a póktól, de azért odaállt mellé

Kép A fóka etetést végignéztük

Kép A Sára imádta

Kép Annyira élvezte a fóka etetést, hogy ma is mutogatja, hogy ugrott a vízbe

Kép Fóka

Kép Apával

Kép Végül a zsiráf

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Na akkor már csak a Rezi szülinapi képei vannak hátra, de azt majd később, mert töltöm az oldalt.

Ja és Juci, még mindig nem vittem el a dokihoz,pedig a képen is lehet látni, hogy kapaszkodik.
A gyerekorvos, meg a védőnő azt mondta, hogy adjak rá szandit a lakásban. Persze gondolhatod mennyire akarja a Sára.
Megnyugodtál azért már egy kicsit? Húú belegondolva, én nem tudom, mit tettem volna hírtelen.

Na megyek mert vár a család...........
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Hát nem írtatok valami sokat délután (kivéve Juci).
Akkor (ha még nem unjátok) teszek fel néhány képet a múltheti búcsús szülinapról, és van már néhány a tegnapiról is.
Két fényképezővel fényképeztem, és csak az egyiket töltöttem fel még a gépre. Szóval ha ne unjátok akkor majd egyik este még teszek fel, mert a Zalakarosi hétvége is a másik gépen van.

Kép A négy csajszi (Rezi, Adél, Liza, Sára)

Kép Így esszük a levest (apa csinálta a bográcsban) Kép Csajok megint

Kép Az egyik ajándék

Kép Gyertya fújás

Kép Torta 1

Kép Torta 2

Kép A tüzijáték soha nem maradhat le

Kép Tortát akarunk

Kép Sára és a hintaló

Kép Hercegnős party(ami tegnap volt)

Kép Nagyon meglepődött a Rezi mikor meglátta az asztalt

Kép Várjuk a többi kis vendéget

Kép Ja, a szendvicsek egy része a hercegnős partyra

Kép Kezdődhet a buli (igaz a többi vendég még nem érkezett itt meg)


Ma már nem írok. De ha nem jöttök akkor tele teszem az oldalt képekkel, úgyhogy tessék jönni.
Puszi mindenkinek, és jó éjszakát!!!!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Na mindig sikerül valamit elszúrnom

Szóval Torta 2:

Kép

Most már lőjetek le!!!!
Göngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok Lányok!
Én igenis itt vagyok!

A tegnapi házavató fantasztikusan sikerült hála Nektek! Képzeljétek csak férfiak voltak és begyűjtötték a recepteket! :lol:

Sajnos én nem tehetek fel képeket.

Juci!
Sajnos nem tudod mindentől megóvni Dudit! Elhiszem, hogy rettenetesen megijedtél. Hidd el nem lesz semmi baj. Azért figyelgesdT
Kb ennyi idős volt Balázs, amikor elhagytuk a kiságyat (mert ő egyszerűen összetörte).
Sajnos azóta délben mellé kell feküdni, különben nem tudom az ágyban tartani. Én egyébként gondolkodtam, hogy vajon, hogy fogod megoldani a helyzetet, mert ugye Dudi a fölső szinten van. Átmenetileg nem tudtok helyet cserélni valamelyik lánnyal?
Dudi fölkel még éjszaka? Nekem Balázs csak nagyon ritkán, de akkor bebújik mellénk és alszik tovább. Ha fönt lennétek nem kellene lépcsőznie, ha felébred.
Amúgy nálunk egy időben minden ajtó zárva volt. Még a Wc is!
Sajnos most is be kell zárnom a bejárati ajtót, a kamrát, mert onnan van a padlásfeljáró, a pincét és a kaput. Ja és az ablakok! Irtó vicces kimászni rajtuk! :twisted:

Gyöngyi!
Egyszerűen hihetetlen mekkorát nőttek a Lányok! :shock:
Még egy év és szinte eltűnik a korkülönbség közöttük! Szuperek a képek! Tegyél még fel!
Van olyan hétvége, amikor nincs Nálatok valamilyen buli!
Szuper vendéglátó vagy! Micsoda torták és szendvicsek! :shock:
A lábujj kapaszkodás a kő miatt van. Én is javasolnám a szandit, mert a sima kőburkolat nagyon kedvez a lúdtalp kialakulásának.

Juci!
Milyen kerti sütőt veszel?

Hű, megyek is mert valahogy nem tudtam kipihenni magam tegnap óta. Holnap jövök!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi szuperek a képek!! köszi!
Tényleg nem volt sok, olyan jó látni mennyit nőttek.
A torta is szupi lett!

Juci: Jó kis reggeletek volt...szerencsére a kisangyalkája megint megvédte!
Én Zsoltinak 2évesen, Annának is kb 2évesen vettük a kiságyát.
Oldala van persze, de onnantól nem volt ilyen gond.
Bencének a kiságy rácsát lejebb csavaroztuk a földig és az ágy mellett van a szopis székem, nos arra mászik ki-rá-

Éva: örülök, hogy ilyen jól sikerült minden!
Gratulálok neked hozzá.

Ma sztem du. megyek át hugomékhoz, mert illene felköszöntenem -igaz jönnek vasárnap, de, így illik. Gyöngyi, ha már tutti hívlak!

Grillsütő az szupi! Nekünk is van-imádom. A másik kedvencem a bogrács, sztem vasárnapra is azt tervezem.

Titi: Anna meglátta, hogy kettő van a játékból és egyből az ő ágyára akarta tenni a másikat, mondtam neki, hogy nem lehet, erre felvette, hogy miért vettem el Anna ágyát és ő abban szeretne aludni-vagyis Bence ágyában.:) Édes volt.

Eszter: holnap megyek nézni neked.
Hogy vagy? Párod?

Koda: jobban vagytok?

Zsuzsa: hogy vagytok?

JObbulást a betikéknek-mielőbbi gyógyulást!

Puszi mindenkinek.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Nekem egyáltalán nem sok a kép, olyan jó őket nézegetni. Nekem is a te kedvenced tetszik a legjobban, látszik Sáruson, hogy miyen kis huncut..
Mi most vettünk egy fa homokozót a baumax-ban BAbónak. A tetejét ki lehet hajtogatni harmonikaszerűen a szélére és akkor a két oldalán kis pad lesz belőle. Nekem nagyon tetszik, bár még nem homokoztunk benne, majd csütörtökön, ha megyünk Kecskemétre.
Ha esetleg jöttök csüt vagy pénteken Kecskemétre és ráérsz, akkor találkozhatnánk.

Brimo! Sajnálom, hogy nem sikerült a baba, de még csak először próbáltátok nem? Mikor jön haza Attila legközelebb?

Zsuzsa! Jól kitolnak veled a fiúk, vasárnap se hagytak aludni?

Momo! NE is törődj a dokival, férfiből van és kész. Én még nem láttam olyan férfit, aki elismerné, hogy egy nő is képes esetleg többet megcsinálni, mint egy férfi! Amúgy hogy jutsz el ilyen témákhoz a dokival?
Szurkolok, hogy ne essen az eső és kész legyen a medence, mire jön a férjed. Mikor érkezik és meddig lesz?
Teszel majd valami védőt a medence köré, hogy Mishal ne essen bele, vagy majd ráhúzod mindig a tetejét?
Sajna el nem engedné Babó a kezem. Nem akar négykézláb mászni a játszón, próbáltatom vele, de ahogy megérzi, hogy vmi kerül a keze alá egyből felül és elkezdi nézegetni, meg mutatni nekem. A játszón meg ugye mindenlépésre jut egy homokszem legalább, tehát nem közlekedik egyedül.

Kicsi! Láttad is az esést vagy csak hallottad?
Tényleg felér pár fiúval Dudi! Talán csak egyetlen megoldás van, hogy kellene vele sokat járnod a lépcsőn, hogy mielőbb megtanuljon rajta biztonsággal közlekedni és akkor annyira már nem kell félned. Ha kiveszitek a rácsot és bezárod a szobaajtót? Tudom, ez gonoszság, de végül is még mindig nagyobb teret engedsz neki, mint a rácsos ágyban van, ezért gondolom neki nem lenne annyira vészes.
Sikerült venni grillsütőt? Olyat kap, ami állandóan kint lehet, az a kemenceszerű, vagy csak alkalmit?

Éva! Nagyon ügyes voltál szombaton. Jó lehetett csak pasikat kiszolgálni… Így tutira nem segített senki. Ha máskor is jönnek szólj, van egy tuti pasis receptem. Kolbásszal és debrecenivel töltött pogácsa. Az én munkatársaim 98%-a is pasi, mióta először sütöttem nekik, azóta folyamatosan azt kérték mikor névnapozás volt.
Jó lehet, hogy nagyobb tere van Balázsnak a házban, de neked a nyomában kell lenni mindig, ahogy olvasom, annyi rosszaságot csinálhatna.

Nálunk elég sűrű volt a hétvége. Zsolti elég sokat dolgozott, mikor meg nem, akkor vendégek jöttek névnapozni.
Botond olyan édes volt, nagyon örült minden ajándéknak, kíváncsi leszek, majd Kecsin is ennyire örül-e ha meglátja a csúszdát és a homokozót.
Mindjárt kicsinyítek le képeket és teszek fel, ha addig nem ébred.

Puszi
verzsike
 
 


A legjobban a csacsinak örült:
Kép
Kép
Másnap kapta a motort, azóta az a sláger, már azzal mentünk tegnap a játszóra: (még jó, hog csak 50 m-t kell menni)
Kép

Szokott segíteni atkarítani is:
Kép
Titi! Mikor előhoztad az elektromos seprűdet, eszembe jutott, hogy a tesóm is kapott egyet, és nem használta. Egyből el is kértem és azóta tudok takarítani akkor is, mikor Babó fent ban, emrt imádja nézni.

Ezek tegnap este 11-kor készültek. 9-kor elaludt Babó , aztán egyszer csak felkelt, mintah csak a délutáni alvás lett volna és nem volt hajlandó aludni. Teljesen fel volt pörögve, ment minden felé és vigyorgott:
Kép
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

Hú lányok most megdícsérem azokat akik hétvégén is írtak. Ritka az ilyen hogy ennyi hozzászólás lesz hétvégén.:) :) :)

Oné
Nagyon köszönjük a sok csodás képet! Bátran bármikor rakd csak tele vele az egész oldalt, mi legalább akik írunk gyönyörködhessünk benne. Rezi tényleg nagyon nagylányos lett szerintem is, és hát Sárus milyen huncut a legtöbb képen.
Tudod ahogy elnéztem a képeket nem semmi hogy mennyit kellett melóznod hogy ilyen finomságokat csinálj és ennyi embert vendégül láss. Áruld el honnan van rá ennyi energiád?
Többen írták Sáránál ezt a lábújjas kapaszkodást ezt csak kizárólag a lábbújjaival csinálja és állás vagy ülés közben inkább? Ezt azért kérdezem, mert ha áll rajta akkor a kő lehet a ludas( ahogy Éva is írta), hogy csúszik, ha meg pihenő helyzetben is akkor feszes a lábboltozat de az tornával gyönyörűen helyrehozható.
Nagyon várom a Zalakarosi képeket is:) :wink:

Kicsi
Hát tényleg jól indulhatott a vasárnapotok! Az a fő hogy Dudinak nem lett baja.
Nálunk már 1,5 hónapja nincs rács az ágy előtt mert ugyan ez volt a helyzet. Szerintem bátran szereld le az egész rácsot nem fog leesni. Az ajtó nálunk is kilincsre van zárva, de hallom hogy felébredt és matat az ajtón. Ha meg a bébiőr be van kapcsolva akkor te is meghallod és oda is érsz mire kiszabadult a szobájából és a lépcsőhöz ér.
A lépcsőtől meg ne félj mert írtó gyorsan megtanul ám rajta közlekedni. Áron teljesen egyedül jön fel a 3. emeletre és kapaszkodva már le is tud jönni. Igaz ott megyek mellette de elég biztonásosan közlekedik. Nálatok meg csak egy emeletnyi van úgyhogy szerintem hamar beletanulna, csak szánj rá néhány napot és megátod menni fog Dudinak is.

Verzsike
Hú a mindenit de röstellem, hogy Babót nem köszöntöttük fel. Bár hogy őszinte legyek a Botond név totál kiesett mert ugye nem nagyon használod és így szerintem nekünk sem esett le hogy van egy pici Botondunk. :oops:
Így utólag Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk! Kép
A játszón nem próbáltad hogy hagyod egyedül közlekedni és nem segítesz neki? Nekem a fiúk mindig elküzdötték magkat a padokig ahol nagy elégedettségükre felkapaszkodtak állásba és úgy játszottak.
Dehogy hagytak aludni vasárnap a fiúk. Még hamarabb keltek már fél 6 után ott voltak az ágyam mellett. Ma is ezt csinálták. Már most szoktatnak engem, arra hogy ha újra dolgozni fogok akkor ne legyen gond az ébredésse. Bevallom én még nem ragaszkodnék ehhez ilyen hamar.

Momo
Remélhetőleg sikerül befejezni a medencét mire megérkezik a férjed.Tényleg mikor jön?
Írd majd meg melyik újsában lesztek benne, mert szívesen megnézném.
Alvással hogy álltok van még sírás? Kukival minden oké szépen gyógyul? Gondolom még nem nagyon hagyja hogy hozzápiszkálj.

A hétvége olyan hamar eltelt hogy csak na. Szép idő volt így jó sokat voltunk levegőn. Tegnap meg jól megáztunk a játszóról hazafelé. Olyan aranyos volt Áron mert nem értette hogy honnan jön ez a sok víz. Máskor a motorjával száguldozik hogy alig érem utól most meg állt és próbált felfelénézni hogy mi ez, úgy kellett noszogtatani, hogy menjünk már.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kérlek benneteket, hogy szavazzatok Csenikére a
http://www.minisztar.hu/verseny/?kat=p&gyid=1213#vtop
oldalon! iTT 20 PERCENKÉNT LEHET!!!!

Lehet telefonon is, de természetesen, az pénzbe kerül: sms: 1784 tf számra a PINCURKA 1213 kóddal!!!!

Köszi mindenkinek!

brimo
 
 


Sziasztok lányok!

Aranyosak vagytok,hogy sajnáltok!
Köszi nektek!

Már rég óta próbálkozunk a tesóval és már voltam kivizsgáláson is van peteérérsem de nem jönnek elő??Valami ilyesmi!
Most 4hónapja kapom a clostylbegyt gyógyszert és megyek mindig ultrahangra!
Most is kell hívnom a dokit.
Legközelebb juni 28-án jön Attila és akkor megint jó időben leszünk! :)
Remélem hamarosan összejön mer nem akarok 40évesen szülni!
Most mennem kell mert Attila hajója jön pestre és megyünk hozzá Csengével,még össze kell pakolnom a hátizsákot meg a sütiket,kovi ubit,kaját,stb.stb..

Nagyon szép napot mindenkinek!!


És olyan szépek a lányok!Milyen nagyot nőttek!!
A kis Sára teljesen megváltozott!!

brimo
 
 


Sziasztok!

Melyik nap legyen?

Tudja már vki melyik nap lenne jobb neki?


Juci: a játszóteretek nagyon szép!
Gratulálok és megértelek, nekünk is ez volt az első a kerítéssel egyetemben!

Erzsike: Nagyon boldog névnapot, elnézést, hogy elfelejtettem énis...:(, de annál nagyobb szerettel!
Kép

Timi: megy a drukk 28-ára:)

Most mennem kell, kellemes estét nektekis.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csak néhány mondat erejéig, mert leragadnak a szemeim. Már a Sárával is elaludtam az előbb.



Verzsike!

Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel: Boldog Névnapot a gyönyörű szemű babónak. Annyira édes a képeken, ahogy örül az ajándékoknak.


Titi!
Köszi, hogy hívtál, olyan jó vlt beszélni, és mégegyszer Boldog Névnapot kicsibébidnek!!!

Sziszike!
Ne haragudj, hogy nem vettem fel a telefont, de aerobikon voltam a Rezivel, aztán meg nekem volt aerobik. A telóm a kocsiban maradt, és csak a fürdetés után vettem észre, hogy volt nem fogadod hívásom. Akkor meg már nem akartalak zavarni.
Eljutottál végül Dabasra?
Tali: Mi nem hiszem, hogy tudunk menni, mert csütörtökön angol, meg oltás a Sárának (18 hónapos). Most szólt délután a védőnő, hogy menjünk csütörtökön az oltásra. Nem tudom mennyire viseli meg. Ezért a péntek is kilőve. Meg apa se lesz itthon,így nekem 12:15-re visszakellene érnem az oviba a Reziért is.
Azért még gondolkodom rajta, és köszi a meghívást.

Juci!
Szerintem nem vagy (idézem) :hülye. Nekünk is van játszó hátul a kertben, sőt majdnem minden gyerekes háznál itt a faluban. Éssssssssssssss annyira szuper lett. Mit szólt hozzá Dudi? Rögtön bírtokba vette?
Kérdezted az állatkerti etetést. Folyamatosan bemondják, hogy mikor melyik állatot etetik, sőt ki is van táblázva. Ha lesz egy szabad hétvégétek akkor menjetek el,mert megéri.


Na rohanok, de holnap jövök!!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Titi: Nagyon boldog névnapot Szandinak.:)

Kép

Embereket oltalmazó a neve jelentése.:)

Juci: mi a baj? Hogy vagy mára?
Nagyon megijesztettél...gyakran van ilyen?
Mitől van ez?? Vigyázz nagyon magadra...gondolok rád.

Gyöngyi: átjutottam végül, semmi baj.:) Gondoltam, hogy dolgod lehet...sztem 2hét múlva megyek megint.
Azt nem lehetne, hogy aznap nem vinnéd oviba?

Jó lenne ma eldönteni melyik nap lenne jó a többségnek.
Csütörtök vagy péntek????

Mindenkinek napsütéses napot-itt esik....:(

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Verzsike!

Igy utolag nagyon boldog nevnapot kivanok Botondnak!!
Tenyleg be se ugrott,mivel Babo nekunk.Edes ahogyan orul a csacsinak! Es takarit...el se hiszem hogy mar all rendesen es megyeget.


Titi!

Nagyon boldog nevnapot kivanok kicsi Szandinak!!!! Te hogy vagy???

Ezt elkuldom,elmosogatok,stb...es ha nem jonnek akiket varok :twisted: akkor folytatom.

Megint azunk be :twisted: :twisted: :twisted:
momo35
 
 


KIcsi!

Hu de ijeszto lehetett. Dudi azert konnyebben viselte. Milyen baratkozos lett. Hogy maszik ki a kisagybol???
Lepcsozes nekem is remalmom...ha fogom a kezet csak bohockodik,valtott labbal lep,barmikor elengedi magat es a kezenel fogva log...szoval en jo ideig nem merem kiengedni majd.De nalunk a bezart ajto se jon be,pici kora ota nem zaruink semmi ajtot,azt hiszem lenne boges ha razarnam az ajtot.(En is utalom,klausztrofobias erzetem van tole).
SZuper a jatszotere...irigy...nekunk is kellene,de allitoalg juliusra itt elkeszul a jatszoter ami csak a kovetkezo utcaban lenne.
Mitol fajnak az izuleteid???
Dudi huzgalja meg a fuvet? MIlyen viragokat ultettel? Hivlak,csak varok par hivast(bar szerintem hiaba,ezek soha nem hivnak vissza)

Gyongyi!

Nagyon szuperek a kepek. Sara is mar igazi nagylany lett. Ez a sok buli,unneples,nem tudom hogy birod,de biztosan elvezed. A gyerekek meg plane. FIncsak lehettek a kajak is! Tegyel meg fel nyugodtan fotokat,hidd el ha tudnek(lenne programom) akkor en is rakosgatnek rendszeresen.

Balimama!

Pasik..vendegek..hat egyik se hozta a parjat??? Ugyes vagy! Belekezdtetek mar a felujitasba,atalakitasba?

Bufo!

De jo nektek hogy Aron mar igy kozlekedik. Motoron edes lehetett...Mishal is mindig nez felfele es mondja hogy viz angolul.
Medence nem hiszem hogy elkeszul...mivel most is esik,es tegnap nem kezdtek bele. igy meglepcsinek lottek.Maradok en. :lol:
Penteken erkezik inshaallah.
Ja,A Mi Otthonunk-ban jelenik meg allitolag a juniusi szamban,junius 5en.
Nem sok kep lesz benne,de ennyi fer abba a par oldalba bele.

SZiszike!

AKkor jo bulizast nektek csutortokon vagy penteken.
Medence..mar kesz tavaly ota,csak a foliazas es peremkovezes van hatra...Utana meg retteges.Vedotakaro van ra most a teli,amire ra lehet menni 200kgig(meg nem probaltam),bar Mishal mar egyszer ragyalogolt),nyarra meg megrendeltem a nyarit..csak maceras lesz mindig leszedni,de fo a biztonsag.

Na,megyek fozok levest,remelem a badogos legalabb idejon ,hatha konnyebb lesz kideriteni hogy hol is azunk be.
Mishal egeszen jol elvan azzal hogy a cipojet huzza le es fel..a fel eleg nehezen megy.

Puszi nektek,folyt kov. majd. :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Titi
Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk Kicsibébinek! Kép

Kicsi
Dehogy tartalak bolondnak a játszórész miatt az udvaron. Ha mi kertesházban laknánk mi is csinálnánk homokozót csúszdát sőt szerintem hintát is. Szerintem az a lényeg hogy a gyerkőc otthon is jól érezze magát és legyen mit tevékenykednia az udvaron.
Mi van az izületeiddel volt már ilyen máskor is?

Momo
Hú ez nagyon bosszantó, hogy megint beáztok. Mit lehet csinálni kijönnek megjavítani a tetőt garanciába? A bádogos munka rossz?

Holnap újra bemegyünk a bölcsikébe érdeklődni hogy van e változás esetleg előrébb kerültünk e a várakozók listáján.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Beszéltem ma Titivel és szerinte el kellene 1héttel tolni a találkozót.

Jhét esetleg jobb lenne mindenkinek?????

Melyik nap? Nekem bármelyik még jó.
Juci, Timi:hogy legyen?

Én a héten is ráérek csüt, péntek, de, ha nektekis jó/ jobb átrakhatjuk jhétre.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Mit szólnátok jövőhét csütörtökhöz???? Kinek lenne jó?

Bálint megbetegedett, így csak Juci és Timi jönne, de őksem mondtak fixet, ezért gondoltam, ha jhétre áttolnánk, hátha többen tudnánk össszejönni.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike

Szerintem is toljuk a talit a jövő hétre. Úgy látszik most sokaknak nem jó így hátha sokkal többen ráérnek.
A jövő hét csütörtök nekünk is jobb lenne.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziszike!
A jövő hét csütörtök egyenlőre nekünk is jó, persze csak ha Zsuzsi el tud vinni autóval :)

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi

Persze hogy elviszlek ez nem is kérdés.
Azért nem írtam, hogy együtt megyünk, mert nem beszéltem még veled erről és nem tudtam ráértek e.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bevallom nekemis nyugodtabb lesz a jövőhét.
Ezen a héten mindennapra jut vmi...így marad egy kis szusszanásom.:)

Akkor jhét csütörtök a tali napja!!!

Mindenki írjon, jó-e neki(Zsuzsát és Mesit levéve-nekik jó, de jó!)-remélem többen összetudunk jönni és jó időt fogunk ki.

Rohanok teregetni, hajtogatni, vár a házimunka és a 3 tündérkém...

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Nekem jó a tali!

Sajnos nem tudok bővebben jönni !

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Még lehethogy, jó lesz a csütörtök. Legfeljebb kihagyunk egy angolórát.

Sziszike!
Most nézegettem a térképen, hogy merre van Taksony. Alsónémedin lakott régebben a mamám. Onnan hány kilóméter, és merre felé kell menni? Te is arrafelé szoktál jönni Dabasra? Nekem úgy rövidebb lenne, nem? Vagy Pest felé gyorsabb az autópálya miatt?

Rohanok, mert kellnek a csajok, meg jön a zuhi, mert nagyon sötét van.
Este jövök!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Titi! Egy kicsit megkésve bár, de Szandikának is Boldog névnapot kívánunk!

Sziszike! A jövő hét elvileg nekünk is ok, ha lesz kocsink. Az meg csak majd hétfőn derül ki.

Este még jövök. Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy a jövőhét csütörtök, eddig, aki írt jó.

Eddig Mesi, Zsuzsa, Erzsike, Gyöngyi, Eszter, Titi jelzett vissza...kérem a többieket is írjanak.

Gyöngyi: Alsónémedin túl van Haraszti, azon keresztül jössz Taksonyban vagy, de leírom, majd részletesen priviben.
Amúgy én Bugyi felöl jövök, onnan a leggyorsabb.

Szupi lenne, ha összejönne a jheti tali.:)

Mindenkinek nyugodt, szép estét!

6kor kidőlt Anna és Bence-azóta Zsoltival játszottam..nagyon élvezte. Anya csak az övé volt.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Hali!

Mostanaban mindig be vagyok jelentkezve a babanetre. Eddig mindig ujra kellett bejelentkezni,erdekes. :roll:

Brimo!

Reggel kifelejtettelek. Mindig ilyen jol jon ki a parod itthonlete vagy direkt igy szervezitek?? Nekunk nem jo az idozites sajna. :cry:

SZiszike!

Jov.heten remelem mi harmasban leszunk es jol is erezzuk magunkat vegre . :lol:
Biztosan nagyon ertekelte hogy csak vele foglalkoztal,ritka alkalom lehet ,igaz?

Bufo!

Remelem holnap jo hirrel jossz,hogy megvan a helye Aronnak a bolcsibe.
Badogosok voltak,valamit csinaltak,most majd elvalik hogy igy is beazunk vagy sem.

Megyek lefekszem,faradt vagyok.
Szep nyugodalmas ejszakat kivanok mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Látom alkulgat a jövőheti tali. Remélem mi is eljutunk.
Ma akkora dörgés- villámlás volt nálunk, hogy úgy volt nem megyünk angolra a Rezivel. Aztán csak javult egy kicsit az idő, és mégis elmentünk. Addig legalább én is be tudtam vásárolni. Mindig így csináljuk, hogy ő megy az angolra, én meg a boltba.

Egy kérdés: Miért kell a 18 hónapos oltás előtti napokban figyelni, hogy még csak hőemelkedése se legyen a Sárának. Szólt a védőnő még tegnap, hogy figyeljem, és csak akkr menjünk, ha nincs semmi baj. Mondtam, hogy kicsit köhög, de azt mondta az nem számít.
Na most legyek okos megint, mi?

Momo!
Mennyire ázik be. Azért nem csöpög? Foltot hagyott a festésen?

Éva!

Még mindig nem láttam a képeket aházról. Biztos rosszul csinálok valamit, de nem találom sehol.
Kipihentet már a hétvégét? Ne gondold, hogy nálunkmindig buli van. Most csak így jött össze. Mondjuk az igazat megvalva a hétvégén is bulizhatnánk, mert lesz a házassági évfordulonk, de inkább csak apával ünneplünk :lol:

Most leszünk 5 éves házasok, és 13 éve vagyunk együtt. Hogy szalad az idő.

Titi!
Majd hívlak a tali miatt. Tudsz jönni az Eszterrel, vagy menjek be érted? Nekem rövidebb Alsónémedi felé, de ha máshogy nem tudod megoldani akkor beugrok értetek. Na majd beszélünk telefonon (még van egy hetünk kitalálni)

Sikerült a kicsinyítő programot letölteni a gépemre, úgyhogy rettegjetek... :twisted: :twisted: :twisted:
Megyek is kicsinyíteni, de már csak holnap jövök megint

Ja, Juci!
Nem sikerül a micsajokba képeket tennnem, pedig már kicsinyített képekkel próbálkoztam. Valami object error-t vagy hasonlót ír ki.
Drága Dudi hogy van? Örült a homokozónak?

Többiektől bocsi.....
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Nincs itt, amit írtam tegnap este :twisted: .
Azt hittem olyan későn még ennyit írtatok, aztán láttam, hogy csak nem rakja ki, amit írta.
verzsike
 
 


Sziasztok!

Raktam fel képeket a galériába.

MOst rohanok, de ígérem ma még írok nektek!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó hírrel jöttünk haza a bölcsiből. Áront felvették.:)
A 70 eső körben felvett gyerekből 5-en visszamondták így bejutottunk. Nagy megkönnyebbülés ez nekem.
Augusztus végén be is tudom szoktatani hogy szeptemberben már ez ne legyen gond. . Így még ez is rendben van.

Oné
A privát üzeneteidet nézd meg én is arra kaptam Évától a képeket. Sajnos nem írja hogy új üzenet érkezett úgy mint régen, de ha rákattintassz ott lesz..)
Itt nem volt nagy vihar csak sűrű, nagyszemű és kitartó eső.

Momo
Remélhetőleg már nem áztok tovább. Nem is tudom miért szurkoljak sok esőért hogy kiderüljön vagy a jó időért nektek.

Sziszike
Hú jó sokan ráérünk előre láthatólag a jövő héten. Ha ennyien zúdulunk rátok bízzunk benne , hogy jó idő lesz és akkor kint a kertben nem csinálunk nagy felforulást.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Húúú, jó rég nem írtam! :( Ne haragudjatok érte!
Most alszik a kisasszony, úgyhogy jövök mindenképp.

Nagyon-nagyon köszönjük a jókívánságokat, a névnapi köszöntéseket a kislányom nevében is!!!
Aranyosak vagytok, hogy nem felejtettétek el, én nem is tudtam, hogy vasárnap volt Alexandra nap.

Dani beteg lett, itthon van, irtóra megkínlódik a fogaival, tegnapelőtt begyulladt neki, tegnapra már lázas is volt, és egész nap feküdt.
Este jött a hugicám, szóval most itt van, van kis segítségem. Igaz, kissé visszafogott, szóval mondani kell neki, hogy mit hogy csináljon, de azt megcsinálja.

Elmaradtam a múltkor... jól sejtettem, mikor elmentem a csajokkal, Dani ugye vigyázott Bébikére, és mikor hazajöttem, itt volt anyósom, már fél 6-tól, szóval nem volt Daninak nagy feladata. Viszont szombat délelőtt végig ő vigyázott rá, mivel fodrásznál voltam, és állta a sarat, meg is etette, igaz minden sütőtökös lett, úgy kellett hipóznom utána. :( De olyan ari volt tényleg!

Úgy örülök neki, hogy sikerült eltolni a talit, így látom, többen is ráérnek!!!

Gyöngyikém, olyan aranyos vagy, de nehogy nekem emiatt begyere Pestre, menjél csak arra, amerre közelebb, Eszterrel megbeszéltük, valószínű, hogy el tud jönni értünk.

Brimo, nagyon köszönöm, hogy eljöttél volna a héten is értünk!!! Remélem, a jövő hét is jó lesz Nektek, és tudsz jönni Sziszikéékhez.
Úgy sajnálom, hogy megjött, de bízzunk a következő hónapban. Szuper, hogy megint jókor lesz itthon a férjed!!! :)

Bufo, de szuper, ez tényleg nagyon jó hír! Látod, mindig van valahogy. Dani mondja ezt folyton, hogy minden megoldódik, csak hát ugye nem mindig magától sajnos.

Úgy néz ki, 2-3 hét múlva jön a festő, és fent a gyerekszobát kifesti nekünk, muszáj a segítség, mert a repedezéseket is meg kell szűntetni, meg vannak javítások.
Aztán felköltözünk, bár annyira nem örülök neki, pont a legnagyobb melegben, klíma ugye nincs, meg fogunk őrülni a melegtől. Félek, hogy még rosszabbul fog aludni Kicsibébikénk, de muszáj, mert itt már nehezen férünk el.

Na most futok, olyan éhes vagyok...

Az éjszakáink amúgy változatlanok, bár most csak 3x volt fenn, ami már nagy haladás.
Napközben igyekszem szegényt folyamatosan tömni, hogy éjszaka ne keljen fel annyit enni, és tegnap már egy evést éjjel kihagyott, 11 után csak 3-kor kelt, és ma 12-kor kelt először, ami után ugyancsak 3-kor evett, kihagyta a 2 órásit. Igaz, hogy utána már 5-kor jött a következő, de azért ezt most pozitív éjszakának tudom be.

Most már tényleg megyek, éhen halok!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: