Új privát üzeneted érkezett!

Jo reggelt Lanyok!

Remelem jol aludtatok. Nalunk hamar elroppent az ejszaka, keson fekudtunk, koran keltunk. A "penzkereso" mar elment dolgozni, igy tevekenykedem egy kicsit igy reggel. Ugy 10 oraig birom magam, aztan ugyis kidolok, addig pedig aprankent megcsinalom a hazi munkat.

Mit csinaltok ma? Itt jo ido igerkezik, mar most sut a nap..asszem majd nyitott ablak mellett leszek egesz nap.

Zsani: mi a baj, mar napok ota vartam, hogy gyere!

Szep napot Lanyok!
pocaklako
 
 


Bibar, Maki gratu Nektek!
pocaklako
 
 


Jó reggelt!

Ritka ramaty éjszakám volt. Riki is ébredt egyszer szegénykém, de az nem lett volna amúgy gond.De olyan ramatyul vagyok(voltam) hogy én sem bírtam aludni.Fájt nagyon a torkom, úgy érzem tele a fejem,stb. Lassan gyógyulhatnék már.

Bébike és vettem. Szerintem ha őrült meleg lesz mást nem nagyon adok a babára.Nekünk itthon sincs légkondi, szóval megsülnénk.Riki 3 hónaposan egyszál peluban nyomta itthon,annyira kipirosodott a bőre az izzadástól.Szóval nekünk van néhány abból is.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

sziasztok, jó reggelt!
aranyosak vagytok, szerencsére semmi komoly... "csak" aludni nem tudok, fáj nagyon a szeméremcsontom+továbbra is a derekam, napok óta apától külön vagyok éjszaka, h ne zavarjam szegényt. fél éjjel csak ülök a sötétben, fordulni annyira fáj, h majd bek..kilok :oops: pár napja megint rókakoma látogatásom van :( apám... inkább hagyjuk.... és a hüle kőműves is halálra idegesít már bennünket, de más nincs, aki olcsón dolgozna, így muszáj még elviselni... szegény párom is már totál kivan.... a pénz nagyon fogy, már sakkozunk, h mi felétlen fontos, mi kevésbé.... és az is idegesít, h nem tudok normálisan takarítani, rendet rakni, tök kupi a lakás, amihez nem vagyok hozzászokva... ráadásul szegény apa szokott még este vagy reggel a házban is segíteni pl. felsöpörni, felmosni, elmosogatni...
huhh, bocs :(

Kép
zsani78
 
 


Jó reggelt :lol: :lol:

köszönöm a gratulát,jaj de jó,28 :lol: :lol: :lol: :lol: Manorka neked is :wink: :wink:

Zsani
szegénykém,akkor nincsenek jó napjaitok :cry: :cry: :cry:

Niki
jobbulást :oops: :oops: nekem ma már jobb a torkom egy fokkal!!

Manorka
irok majd privit,holnap mindenképpen megyünk!!

ma nem leszek sokat,elmegyünk a közlekedési múzeumba,meg játszózunk!
tegnap a dunánál voltunk,Olivér órákig dobálta a kavicsokat,annyira élvezte :wink: :wink: nem is gondoltam volna hogy ezzel igy elvan :wink: :wink: :wink:

szép vasárnapot mindenkinek :wink: :wink: :wink:

bibar
 
 


emi!
Megtaláltam a tesztet.... intelligender a neve.

http://www.intelligender.com/home.html

d.dodó
 
 


Sziasztok! Én Július 30-ra vagyok kiírva és érdeklődni szeretnék hogy mire számíthatok a következő hetekben! :D Vizsgálatok meg voltak!Minden tökéletes eddig ,hála az égnek! :D Szóval?Előre is Köszönöm!üdv
vivmany21
 
 


Sziasztok!

Niki nagyon sajnálom a rossz éjszakát, mielőbbi jobbulást!!

Meme: én se beszélek sokat a pocakbabához, sőt Zalán mellett olyan sok időm sincs foglalkozni vele :oops:

Sakura: utólag is Sok Boldogságot Nektek!

Anya maci: nekünk van sok pamut bodynk (rövid és hosszú ujjú), rugink 56-os (szintén rövid és hosszú ujjú). Van néhány napozónk, illetve néhány plüss rugit is tuti előveszek, ami Zaláné volt, mert lehetnek hidegebb nap is nyáron. Hogy mikor mit fogok ebből ráadni, azt bevallom őszintén, hogy nem tudom :oops:

Zsofka? Bibar, Manorka: gratula a 3. trimeszterhez!

Emi: én csak kintre fogok kissapit adni a babóra, bentre biztos nem.

Zsani nagyon sajnálom a nehézségeket! Nincs valami olyan, amit tudsz éjszaka csinálni? Olvasni, vagy bármi egyéb?

Poci: mi délelőtt a kerttel foglalkoztunk, most kis pihi, aztán valószínűleg lemosok 12 ablakot :oops:

Vivmany: üdv itt. Az, hogy milyen vizsgálatokra számíthatsz a dokidtól is függ, úgyhogy tőle kéne megkérdezni. Elvileg van még egy Uh a 32. hét környékén, meg a legvégén, szokott lenni egy vérvétel is. Utolsó néhány hétben NST/CTG.

Nekem visszajött az érzékeny korszakom, minden hülyeségen képes lennék bőgni.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


fóka!
Én is bőgtem ma már egy sort!

d.dodó
 
 


Hello Csajok!

Aki szintén nem alszik éjszaka, annak részvétem, én is virrasztok :(
Ez van, csak elmúlik hamarosan!
Mondjuk engem a nátha kínoz - levegőt venni csak a fülemen tudok.

Az jutott eszembe, akinek a csontja fáj, talán ott is van remény ... kicsit szétnyomja a trónörökös (mint amikor a szűk cipőt tágítjuk), pár napig fáj (na jó, tovább, mint a cipőknél), de utána csak "kitágul" ... azaz, ez a feszítő érzés nem lehet állandó ...
Plusz, lehet a kis csibész lurkócskáitok talán farral csücsülnek bent, elvileg 28-32 hét között befordulnak fejjel ... a fejük csak kisebb, mint a popsijuk, vagy áramvonalasabban bele tud simulni a rendelkezésre álló térbe ...
Drukk!

Megint voltam vásárolgatni / nézelődni ...
Body-t már vettem 6 db-ot :) Haladok!
Rugit akkor se tudam volna venni, ha bármennyit megadnék érte ... ahol én nézem, ott szerintem éppen lerabolták a jó darabokat ...
Ja, a Brendonban volt választék, de hogy azok mennyire nem tetszettek élőben! Amit tegnap a neten kiszúrtam, az élőben gagyi ...
Folyt.köv. Nem adom fel :)

KÉRDÉSEK:
Pelus (mosható) - a cseh vagy a magyar pelus a jobb/puhább?
Nem pelenkázni kell, hanem törölgetni, büfiztetni ... stb.

Cumi - mindenben AVENT tűnik jobbnak (mellszívó, sterilizáló), de nekem a cuminál a TOMMEE TIPPEE tűnik megnyerőbbnek!
Ismeritek ezt a terméket?

Kép

Kép

Kép

MÉG ANNYI KÉRDÉSEM VAN, EDDIG EZZEKNÉL A RÉSZEKNÉL NEM NAGYON FIGYELTEM RÁTOK, MERT KÍNAINAK TŰNT AMIT ÍRTATOK, PLUSZ, ÚGY VOLTAM VELE: "HOL VAN AZ MÉG, HOGY VÁSÁROLGASSAK" ... ezért bocsi, ha már a könyökötökön jön ki, de én még így sem nagyon tudom, hogy mi merre ...
Vendég
 


Sziaztok!
Ma volt nagyanyósék 50. házassági évfordulója, ott voltunk délelőtt. Manó nem volt, mert még mindig köhög, meg csúnya trutyi jön a nóziján.:(
Én is vacakul vagyok, mindenem fáj.De eszem a homeos izét meg iszom a teát, hátha lesz javulás.Meg hátha tudok végre éjjel aludni egy kicsit.

Anyamaci.Én ezt a márkát nem ismerem.Nálunk is Avent volt, és az bevált, úgyhogy most sem veszek mást(mondjuk nem is kell Eriktől megmaradt minden.)Így nem tudok Neked ebben tanácsot adni.:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek nekem is csöpög a cici!! azt hittem hol van az még, de ezek szerint már itt...:) És már csak 100 nap :)

Anya maci: Bibar kedveli a Tommee Tippee-t, mert az Aventes cumi leért Olivér torkáig, és zavarta szegényt, ha jól emlékszem. Én a Tommee vs. Dr Brown's között vacilálok... legszívesebben Brown's-os cumisüveget használnék Tommee cumikkal, de nem tudom kompatibilisek-e. A Dr Brown's kicsivel drágább, de van benne levegőztetőcső hasfájás ellen, és nem polikarbonátból, hanem polipropilénből készül, amiben semmi káros kioldódó anyag nincsen. de nem vagyok vegyész, ezt csak úgy olvastam valahol.

nekem is van egy kérdésem a kendősökhöz: pontosan mekkora lehet egy rugalmas kendő szélességre? hosszra kb belőttem az 5,5m-t újonnan, mert ugye összemegy (Barbuss azt hiszem 5,2m-t írt, amikor lemérte), csak a széle mérete kellene. Liliputin 60cm írnak. Anyuval varratok majd többet, ahhoz kéne.

Szép napot, betegeskedőknek jobbulást, vigyázzatok magatokra!!
GRATU a ma ünneplőknek és azoknak, akik ezzel együtt a 3. trimeszterbe értek!

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Anyamaci
jól mondja csipet,én erre a cumisüvegre esküszöm :lol: :lol: :lol: azt hiszem Barbus is ezt szereti :wink: :wink: pelus nekem magyar volt :wink: :wink:

köszönöm a gratulákat :wink: :wink: :wink:

bibar
 
 



Sziasztok! :)

Most tudtam végre lecsüccsenni a popómra.
Reggel Brendonban voltunk, mivel ajtórács-leárazás volt...vettünk is egy ajtórácsot (Odie kutyim miatt) a babaszoba ajtajához 9990 Ft-ért. :)
Ki is próbáltuk, nagyon szupi lesz!
Na meg megnéztük a Szundi-macit (amit is a férjem családjától kap a babánk), hogy milyen, mekkora élőben...

Kép

Aztán meg 12.00 körül nekiálltunk főzni, majd megjöttek anyukámék (csak úgy), és így míg úton voltak felénk sütöttem nekik bögrés-csokis sütit is. :D
Természetesen kifáradtunk rendesen...
És képzeljétek, hogy kaptam "kismama-rucikat" anyuéktól, csak úgy.
Nem kimondott kismama-ruckók, de belefér a poci.

Dodó: Köszi, hogy megtaláltad nekem a tesztet! :D
Nekem megint nem sikerült. :?
Küldöm is a sógornőméknek...

Bibar gratu a 28-dik héthez!!! :lol:

Emi



email4
Budapest
 
 


Csipetnyusza,
én is néztem Dr.Brown's termékeket, igazából végignéztem mindet alaposan, nehéz dönteni, nekem is a Tommee cumi része volt az, ami nagyon megtetszett, majd Bibarral is kommunkiálok.
Egyébként nem hiszem, hogy nagyon csereberélhetőek ezek a tetők. De amit én néztem a Tommee-nál, az is pocakbarát, ahogy írják: "szuper érzékeny hasfájás megelőző szelep" ...
Emellett az etetőcumi elvileg nem szoktatja le a picit a ciciről, így párhuzamosan alkalmazható, a nyugtató/altató cumi pedig fog és szájpadlás barát - ahogy írták. (Lehet nem is kell, de inkább legyen itthon, mint ne.)
A polikarbonát műanyag tartalmazza a BpA = "Bisphenol A"-t, de most már szinte mindegyik cég árul BpA mentes termékeket, a Tommee összes terméke BpA mentes, a kiscumi, az etetőcumi, mindegyik!!!
Az ára sem vészes, kb. annyi, mint a többié, megnéztem az angol honlapot, egy csomó díjat nyert (baba-mama díjat), jó pár éve forgalomban van.
(húúúúú, mennyi mindenre kell figyelni!)
Ez a tároló pohárka is jónak tűnik:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, és hozzászólás a cumihoz! :)

Maci: Én is tommee tippee-t vettem cumisüvegből. Nekem nagyon szimpi, hogy cici formájú a cumi része, van rajta olyan szelep, amitől nem nyel levegőt a gyerek, és nem fájdul meg a pocija. Az altatós cumit, meg a játszós cumit annyira nem néztem, mert van egy snassz cumink, az próbának jó lesz, ha a gyerek nem akar cumizni, akkor nem erőltetem. Ha elfogadja, akkor valószínű, hogy abból is tommee-t veszünk, ha az üvegből beválik.

Velünk minden oksi, Nóci pörög-forog egész nap! :) Apácska lebetegedett, köhög, náthás :( Szenved szegényem!

A hétfordulósoknak GRATULA!!! :)
Kitartás a betegeknek, és jobbulást!
Csípő, derék, és forgófájósoknak is jobbulást! Ha valami beválik, szóljatok, mert lassan kezdek miatta én sem aludni :(

Edi: Neked használ az Árnika (?) krém?

Megyek, ápolgatom apácskát, hátha jobban lesz picit!

Jó éjt!
Holnap reggel jövök!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk még :) keresztelőn voltunk ma. Ha megkapom a képeket és valamelyiken rajta is vagyok és nem playmúúú alkat akkor teszek fel 25.hetes pocak fotót :) nemsokára én is vághatom a centit :D :lol: :D

Minden nagybetegnek és csipőfájósnak jobbulást!
Nem irtatok ma sokat, látom mindenhol sütött a napocska :lol:

Bibar, Manorka: gartula nektek a 3.trimeszterhez :)

Szia Vivmany: tudod már h kistökös vagy puncis? első baba (a kérdésekből sejthetően...) :oops: :lol: melyik kórházban szülsz?

Kép
freyja
 
 


Meme, Anya maci: huuu, ha van ilyen szelep a Tommeen is, akkor én is én is aaaazt!!! Jó, hogy mondjátok! Ennek örülök! Olvasom, h BPA(Bisphenol A)-mentes a Tommee is, tehát ez a káros anyag nem válik ki. Szuper! Köszi az infót!! Állítólag a németek is nagyon Tommee-pártiak, itthon viszont elnyomja az Avent-reklám, amit szintén preferálnék, de mellszívóként.

Emi: és milyen a maci élőben? a kép alapján nagyon ari. Miket tud? Múltkor belinkelted, de már nem emlékszem.

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Csipetnyusza: A maci cukin néz ki élőben, kb. 28 cm-es.
Van hozzá egy morzsolgatható kendő (anyuka illata átitatható vele), illetve 5 hangot játszik (anyaméh, óceán, altató, külön felvehető hang...), egy a hátához elhelyezhető kütyü segítségével.
A kütyüt vagy te kapcsolhatod be, vagy magától bekapcsol amikor érzékeli, hogy a baba felsír.
Ekkor kb. 5 percig a beállított hangot hallatja a babának...
Kíváncsi leszek arra, hogy beválik-e?
:? :wink:

Freyja: Várjuk a keresztelős Freyja-pocis képeket! :)

Hmeme: Párodnak jobbulást!

Jó éjt kismamik!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Emi, nem semmi!! Külön felvehető hang és 28cm :) Nagyon turbó ez a maci, kislányod biztos nagyon fogja szeretni!!

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Halihó, itt a késő esti műszak :wink: !

Bibar, először is gratu a 3. trimeszterhez :D !
Olyan drága vagy, nagyon köszi a kesztyűcskét :D !
Köszi a kórházi sterilizálás infót is! Gondolom, akkor ez máshol is így lehet…
Remélem, jól sikerült a múzeumos, ligetes séta is, a dunai után!
Örülök, hogy így mászkáltok, mert akkor ez azt jelenti, hogy már sokkal jobban vagytok, vagy akár már meg is gyógyultatok :wink: !

Lányok, köszi a hétfordulós gratut :) ! Olyan hihetetlen, hogy kevesebb, mint 100 nap van már csak hátra :shock: :D ! Igaz, Nyusza :wink: ?

Niki, szegénykém, mielőbbi jobbulást!

Zsani, húúú, nagyon sajnálom, hogy így összejöttek most a dolgok nálatok! Küldök egy nagy nyugipuszit!!! Kitartás, előbb-utóbb minden a helyén lesz!

Fóka, az érzékenységem, és ingerlékenységem sajnos nekem is újra erősödni látszik mostanában :oops: … Hú, az ablakpucolással remélem óvatos voltál! Vigyázz magadra!

Emi, édi lehet ez a szundi maci :) ! Reméljük, tényleg beválik majd.
Anyukád olyan aranyos, hogy meglepett téged rucikkal!

Anya maci, Nyusza, az Avent cumik is már mind BPA mentesek, és hasfájás csökkentő szelepesek :) !
Úgyhogy talán a cumi alakja lehet picit más… Mi Avent-et vettünk, remélem beválik majd az is!
http://www.consumer.philips.com/c/avent ... pp102-drp3

Meme, apának is mielőbbi gyógyulást! Csak óvatosan az ápolgatással, nehogy elkapd :roll: !

Nekem sokszor hasogat a forgóm továbbra is éjjel, a hosszabb oldalt fekvések után, így minden egyes forduláskor felébredek. Tegnap éjjel sajnos egyszer pocakkeményedésre is ébredtem, a változatosság kedvéért :oops: .
Nálunk továbbra is folyamatban a festés, ma egész nap pakolásztunk, takarófóliáztunk :( .
Már nagyon várom a végét…

Minden hétfordulós kismaminak gratulálok!!!

Nyugodt éjszakát kívánok nektek!

Maki

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


sziasztok, jó reggelt!

Kép
zsani78
 
 


Jó reggelt! Illetve jobbat mint az enyém volt.... :(

Reggeli közben egy jó kis sírással indítottam...na mindegy, majd ezen is túl teszem magam...

Köszi a jobbulást a párom nevében.

Azt hiszem ma nagyon hosszú napom lesz...kíváncsi vagyok, hogy lenyugszik e mire hazaér, mert ha nem akkor kiosztom!
Na mindegy! Ma lehet nem sokat leszek, nem hinném, hogy ma túl jó társaság lennék...

Szép napot nektek csajok!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jó reggelt!

Tegnap Erik 7-kor, én pedig 9-kor teljesen kidőltünk. Szegény Dani, pedig megbeszéltük, hogy társasozunk, de alkalmatlan voltam.:( De legalább tudtam aludni éjjel, csak percekre ébredtem fel inni.Igaz adtam a fogaimnak, mert tea használt csak a víz nem, de most első a gyors gyógyulás!
Manó jobban volt már.Evett rendesen tegnap, majdnem a szokásos mennyiségeket. Meg ma reggel is!!Tegnap nem volt hasmars se. Remélem abbamarad. Ma kéne visszavinnem, de asszem halasztom holnapra, mert nem akarok fertőzni ott én se, meg az eső is esik.
De még köhög, tüsszög szegénykém, és jön a nóziból sok csúnyaság.
Tegnap este ki kellett Daninak menni a Tescoba billentyűzetet venni,mert kicsiny fiunk,akkorát rántott rajta, hogy tönkrement. Bár azt beszéltük,amíg nem a Tv-t teszi mondjuk tönkre,addig szavunk sincs, felfogjuk,mint szükséges áldozatot.
Mindenkinek szép napot mára!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szia Meme!!!Mi történt?Írd ki magadból!!!
Jobbulást férjecskédnek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


úgy látszik mostanában megint felváltva vannak rossz napjaink :( meme kedves neked is kitartást! +++++++++++
én is köszönöm a sok + energiát, remélem nem tart sokáig ez a "remek" hangulat!

tegnap délután kicsit tudtam pihenni, kifeküdtem a kerti hintaágyba, odasütött a nap és napoztattam manócskát - tetszett neki :) talán fél órácskát szuszóztam is vagy csak félálomban voltam?! nem tudom, de nagyon jól esett. az éjszaka megint sz.r volt :(

szegény párom egyre fáradtabb, a házikó kb 70%-a már kész van! a héten ma még dolgoznak, utána lehet, h kényszerpihi lesz, mert egész hétre esőt mondanak :twisted: :twisted: :twisted: már nagyon szeretné befejezni, de a tetőre sem lehet felmenni ilyen időben, betont is nehéz keverni....

beteg kismamik-gyermekek-apukák remélem már jobban vannak!!!

Kép
zsani78
 
 


pocimat én is lemértem, 117cm :) jóóóó naaaggggyyy :) ránk egyáltalán nem igaz, h a nap nagy részét végigalusszuk, rengeteg a matatás odabenn! sajnos a sav állandóan vulkánként tör fel, pláne ha kicsikém jól megrúgdossa a gyomromat. megint sok a wc-látogatás :( este hátamnál-derekamnál kipárnázva tudok "feküdni", mind a sav, mind a derékfájás miatt... :(
hogy pozitívum is legyen soraim közt: mellszívót kaptam, aventes kézi, hozzá tejtartó edényeket is, ugyan innen kapunk cumisüvegeket, szintén avent, majd csak cumit kell hozzá vennem. van már kölcsönbe angelcare légzésfigyelőnk is.
pelenkázót lehet, h apával ketten csinálunk majd fenyő bútorlapból, mert annyira drágák, h nem fogjuk tudni megvenni.. majd meglátjuk.

Kép
zsani78
 
 


Jo reggelt Lanyok!

Niki: szupi, hogy Riki Mano mar majdnem teljesen rendben jott!

Bibar: Orulok, hogy ilyen jo kis progikat tudtok szervezni, es teljesen jol vagy..latod nalam egy egyszeru bevasarlas is mekkora tortura, pedig nem is egyedul teszem. Uzentem Kerimaminak a csomival kapcsolatosan, elore is koszi

Meme: mi a baj? Remelem Apa jobban van, de nem maradt otthon, csak elment melozni?

Zsani: erdekes nalam Manocska azt szerti ha a pocak le van takarva (az agyban pedig levan :lol: ), igy ha felhuzom a polom nem annyira szereti a vilagosat, vagy lehet, hogy meg szokatlan neki.

Osztom Maki velemenyet, az Aventes cumik mar tenyleg mind rendelkeznek a "fulladasgatlo" funkcioval, mi is olyanokat vettunk, azaz adtak a sterillizalohoz. Talan egyedul cumimoso kefe nincs benne, de ebben sem vagyok biztos.

Edi: merre jartok, Kis Botticelli hogy van?

Barbuss, Manorka: regen irtatok, minden okes?

Lanyok, nagyjabol mar megvan minden ami itthonra kell Riccardonak, inkabb csak egyeb aprosagok hianyoznak, mint hajkefe, kis kadba homero stb. Ezekrol az aprosagokrol van valakinek egy mar konkret listaja " a mi kell a baba erkezesehez c. lista"???? :lol: :lol: :lol: Ha nincs baj, majd nezek neten.

Lanyok, ma leptunk a buvos 30. hetbe..furcsa, hogy a heteim szama mar harmassal kezdodik...mar nem sok van hatra...

Mindenkinek szep napot kivanok!
:D :D
pocaklako
 
 


poci: kis éllovasunk, jupijjé 30!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
zsani78
 
 


Jó reggelt! :D

Látom sokan betegek :( Niki, Riki, Meme férje és a többieknek is mind jobbulást!!!

Mozgalmas hétvégénk volt :) Elhoztuk Apukámtól a maradék baba cuccot is: mellszívó, sterilizáló, cumisüvegek, pelus kuka, stb stb. Meg végre kaptam köntöst! Mondjuk lesz még vele dolgom, mert hosszúujjú, de legalább az anyaga meg a fazonja pont olyan amilyet kerestem :wink: Meg találtam Apunál félretéve (még én tettem félre) egy csomó ótök jó anyagot, úgyhogy lassan nekiállhatok Emma falvédőjének is :D Dolgos napok jönnek :) Mondjuk az időjárás is ennek kedvez :evil: Ennyi hó meg eső nem tudom minkor utoljára januártól áprilisig :evil: Eddig azzal nyugtattam magam, hogy a földeken kell az eső, na de ez már a ló túloldala :evil:

Kicsit visszaolvastam :)

Sakura Gabinak nagy gratula :D

Etető cumi: nekünk nem vált be az Avent, én írtam, hogy a torkáig ért :lol: Én Mam párti vagyok (DMben lehet kapni), az kompatibilis az Avent üvegekkel. Az volt a baj az Aventtel, hogy nekem a büdös életbe sose nyúlt meg még szopi alatt sem a mellbimbóm annyira, mint pl Avent cumiknak a vége, úgyhogy Emmának tök idegen volt az a forma, ezért olyat kerestünk, aminek a vége rövidebb. Na ez nem tudom mennyire érthető ha még vki sose szpotatott vagy etetett üvegből :roll: Aztán gondolom ezt is gyereke válogatja :?

Játszócumi: én nem pártolom ezt a felemás formát. Lehet, hogy elvileg fogszabályzós meg ilyenek, de a gyerek ezt nem tudja, és ha már egyedül teszi vissza a szájába (hamarabb mint gondolnátok :wink:) akkor hét szentség, hogy fordítva teszi be és akkor már marhára nem fogszabályzós és az alulra tervezett nagyobb perem is nyomja az orrát :? Nálunk a szimmetrikus forma vált be :wink: Abból is Aventnél nagyon praktikus az a rápattintható kupak - nem kell külön cumisdobozt hurcibálni :wink:
Csak egy példa a formára:

Kép

vs

Kép

És nem tudom mit akartam még :oops: Megyek visszaolvasni :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok, jó reggelt! :)

Meme mi abaj???? Remélem bármi is okozza a rossz kedvet, megoldódik!!!! Addig is: ++++++++++++++++++++++
(tegnap este elutaltuk a pénzt, holnapra a számládon kell legyen)

Niki örülök, hogy jobban vagytok!

Zsani kell az a pihenő az uradnak is! Az enyém is mérgelődik, hogy nem tud haladni, de most azt mondták reggel a rádióban, hogy holnap már nem lesz eső, elhúznak végre a felhők!!!!!

Maki csak óvatosan azzal a rámolászással!

A forgóim nekem is nagyon fájnak ( a forgóm egyátalán? gyakorlatilag a fenekm....)
Éjszaka nekem is nagyon rossz volt feküdni, akármelyik oldalon is :(
És Máté baba utálja ha megfordulok, akkor midnig helyezkedik ő is, és rúgdos. és az a legjobb, hogy mire megnyugszik, addigra nekem már megint kényelmetlen azon az oldalamon feküdni, úgyhogy fordulok át, akkor viszont ő rendezkedik odabent megint..... Szóval nem egyszerű.

Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok!
Megyek, megkezdődött ez a hét is :( (de ha minden igaz, már csak ez van és a jövő hét4!!!!!!!!!!)

Ja még ami eszembe jutott!
Egy másik fórumon írta egy gyakorló anyuka, hogy neki ilyen gyümölcspépek meg iléyenek lefagyasztására van egy nagyon jó kis tárolója :D Vizelet gyűjtő poharat vesz patikában, aminek kb. 50 Ft darbja (ha jól emlékszem), és azt mondta, hogy teljesen szupi. Az Aventes tárolókat néztem múltkor, valami brztál drágák.....

zsofka83
 
 


Poci: igen, ment melózni. De a reggeli műsor után, lehet hogy jobb is...Legalább talán gondolkozik kicsit...

Nincs nagy baj, csak kissé beletaposott a lelkivilágomba. 3 napja azon vagyok, hogy meggyógyuljon, meg hogy jobb kedve legyen, forró fürdőt csinálok neki, napszámba főzöm a teát, kényeztetem, babuzsgatom, éppen csak a seggét nem nyalom ki, erre ma reggel semmi nem volt jó, azt miért úgy csinálom, ha máshogy csinálom, akkor meg miért úgy?? Bármit csináltam, leszólt! Kicsit besokaltam. A tea hideg, ha meleg, akkor meg nem látod, hogy forró? Most hgoy igyam meg??? A cukrot miért oda teszem az asztalon? Miért nme amoda? Tiszta hülye volt ma reggel. Lehet én is érzékenyebb vagyok, de egy köszönöm, aranyos vagy szivem valahogy jobban esett volna....

Persze most küldi a ne haragudj sms-t...de tudom, hogy ha hazaér, akkor én leszek a rossz, meg a hisztis, meg túlreagálom, mert ő most beteg, és én ezt nem tudom megérteni??? Meg fáradt, mert csak 1 napot pihent itthon. Én ezt mind megértem, de nem én mondtam, hogy vállaljon plussz műszakot, meg hogy ki-be rohangáljon izzadt háttal, pulcsi nélkül!! (Megfázott)
Imádom, szeretem, de ha beteg...akkor elviselhetetlen!

Na szóval ennyi...

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Ja igen!
Cérnakesztyű: szombaton vettem a Tescoban én is egy olyan 2 pár 300 HUF verziót, aztán tegnap megtaáltam Emmáét :lol: Szal elviszem a talira az újat és bedobom a közösbe, ha vkinek még nincs, az nehogy vegyen, odaadom szívesen :) 2 pár vár gazdára :wink:

Poci, köszi a hiányolást :) 30. hét Aztaaaaaa!!! :D
Mindjárt átdobom a listát a közösre :) A vízhőmérőt mi kb 2 nap után összetörtük és marha jól megvoltunk nélküle :lol:

Zsani 117 centi :shock: Nekem is szinte non-stop mocorog Zazi, nem is tudom mikor alszik :roll: :lol: Pelenkázóhoz nem belepofázás, de ha csináljátok, akkor arra figyeljetek, hogy a magassága ideális legyen - a derekadnak az a jó ami első ránézésre kicsit magasabbnak tűnik :wink: Csak tapasztalat: nekem egyedül ez a bajom a kiságyra tehető merev aljú pelenkázókkal, hogy pont leszakad a derekam olyan magasságban van :?

Meme, gyere inkább beszélgetni! :wink:

Csipet, én lemérem neked a kendőt szívesen :) Csak szólj majd rám még 1x :oops:

Maki, jó hogy jöttél :) Mi úgy látszik kerülgetjük egymást :lol:

Na lassan mindenki 100 napon belül lesz :P

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


barbuss: Emmának nagyon boldog névnapot kívánunk!!! :lol: :lol:

zsofka: én nagyon örülök, ha pihennek, mert napok óta kérem a párocskám, h tartsanak pihinapot, de eddig hajthatatlan volt! szóval én örülök neki! egész reggel nézzük az időjárást, sajnos a héten elvileg csak holnap nem fog esni, szerdától szombatig megint esőt mondanak :(

Kép
zsani78
 
 


poci: te voltál mindíg hozzám legközelebb tünetileg: neked is visszajött ez a baromi savas időszak??? én konkrétan megőrülök már megint három napja :twisted:

barbuss: köszönöm a tippet a pelenkázóval kapcsolatban!!!!

Kép
zsani78
 
 


Zsofka:Oksi! Köszi szépen! Akkor holnap feladom a csomagot! Már összekészítettem, megcímeztem, csak fel kell adni! :)
Feneked fáj?? Akkor asszem te vagy az én emberem! Nekem is olyan, mintha az fájna. Ha kitaláltál valamit rá, ami használ, akkor szólj!! :)

Poci: Hatalmas gratula a 30.hoz!!! :) Már csak 6-7 hét, és Ricsi már ki is bújhat akár! :) Jajj! de irigy vagyok!! Én is szeretnék már 3-assal kezdődő hétben járni! :)

Nóci ma még meg sem moccant! Ugyhogy asszem megyek, jó meleg vízzel eltusook, az megnyugtat.

Zsani: Kitartás nektek! Gondoljatok arra, hogy hol tartottatok 1 hónappal ezelőtt! És már közel nincs annyi vissza, mint amennyi kész van! Apácska vegyen ki egy szabinapot, töltsétek 2-esben (3asban), kapcsoljatok ki egy picit! Menjetek moziba, vagy vegyetek valamit a picinek, csak egymással legyetek elfoglalva, ne a melón, és a pénzen gondolkozzatok! Én is ezt szoktam (amikor apácskával lehet kezdeni is valamit, nem ugy mint most...)amikor kezdenek összecsapni a hullámok!

Poci: akkor mégsem vagyok egyedül! Nálunk az van, hogy ha össze vissza rugdál Nóci, akkor felhúzom a pólóm, hogy apácska is jobban lássa a hullámzást! :) De akkor max még 1-et rúg, és csend lesz. Lehet ő sem szereti a fényt?? Erre nem is gondoltam!! :) De jó...most már ezt is tudom!

Ma ki akartam én is mosni a gyerek rucijait hogy annyival is előrrébb legyek, de ma nagyon nyomott vagyok...megint esik ez a hülye eső. Ez is kikészít már teljesen!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme - pasi :wink: Már egy szimpla náthától is halálukon tudnak lenni :lol: Megértem amit írsz, én is kiakadtam volna, hidd el, hamar túllesztek rajta :wink: Reméljük hamar meggyógyul - a saját és a Te érdekedben is :lol:

És még egy téma - hiába, terhesagy :lol:
Sapi - én azt gondolom, hogy jó darabig gyakorlatilag nincs olyan olyan idő, hogy ne kelljen sapi a gyerkőcre :roll: Ha hideg van, akkor egyértelmű, nyáron a nap miatt, aztán ott a szél :roll: Hermetikusan nem lehet elzárni a gyereket a babakocsiban (OK, direkt nagyfénytől azért igen, de széltől pl nem :?), úgyhogy én tuti veszek nyárra egy nagyon-nagyon vékony kis vászon sapit ami a fülét takarja!

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss: jo hogy jottel, mar hianyoltalak :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsani: igen a tuneteink hasonloak voltak. Hat sav ugyben vigyaznom kell, kerulom az esti eveszeteket, max egy alma vagy banan, kulonben rosszul vagyok. Tegnpa csinaltam lencsefozeleket ebedre, megettem 1-kor, delutan 5-re meg nem emesztettem meg. Inkabb az van, hogy emesztesem lassult le nagyon, ezert mindig ugy erzem, hogy marhara tele vagyok. A sav jonne persze na nem figylenek oda, de olyan pokoliak azok az ejszakak, igy inkabb nem eszek.

Meme: nem akarlak elkeseriteni, de minden ferfi ilyen nyugos ha beteg, semmi nem jo nekik. Ilyenkor ne sirj, egyszeruen dorrents oda neki, hogy na most mar eleg legyen, legkozelebb csinald magadnak. Nem jo am, ha tulsagosan ki van torolve a popojuk, mert visszaelnek vele.
Tudod sok pasi meg betegseg nelkul is hisztis, nem kell veluk foglalkozni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
pocaklako
 
 


Zsani, a mienk pl 95 centi magas, erre jön még a pelenkázólap :wink: Asszem kb egymagasak vagyunk (én 170), de Gábor magasabb és neki is kényelmes :wink:
Nem baj ha pihennek kicsit a fiúk, bár jobb ha ezt önszántukból teszik és nem az eső miatt :evil:
Köszi a névanpi köszöntést Emma nevében is :) (tartani a novemberit tartjuk, azt messzebb vana szülinapjától :wink:)

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Meme a beteg pasik hisztisek, ez aranyszabály! Ilyenkor nem szabad őket komolyan venni! Egy kis megfázástól mindegyik a halálán bír lenni és ilynekor smemi sem jó! :)
Hát kenegetem magam lelkesen az Árnika krélmmel, néha jobb, néha rosszabb.... Ma pl. még midnig fáj, pedig általában felkelés után el szokott múlni :(

Olyan édes volt tegnap a kiskeresztlányom! Ott voltak nálunk és ült az ölemben, és simogatta a babát. Baba meg odaúszott neki, biztos fura volt neki, hogy moist valami idegen kéz, mert az én kezemen kívül, meg apáén kívül mást nem ismer, senki enm taperolhatja a hasam, de azért persze egy 5 évesnek megengedem! :D És mondta, hogy hát ma már "kiszületik" a baba, akkor ő már nem is fog tudni foglalkozni a tetvéreivel, mert akkor már csak a babával fog majd tudni foglalkozni :D Azt hittem megzabálom :)

És most nézem a naptárat, milyen nap is van ma! Minden Emmának boldogságos névnapot kívánok! :)

zsofka83
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!
Hú, mennyit írtatok már!!

Pocak!
Gratula a 30. héthez!!!

Meme!
Sajnálom a rosszkedvet!! De tényleg igy van, hogy ilyenkor mi is érzékenyebbek vagyunk, egy pasi meg ha beteg.......ajaj...! Szóval már az nagy szó ilyenkor, hogy észrevette magát, és bocsánatot kér.

Zsani!
Sajnálom, hogy rossz idő van, és igy nem halad olyan ütemben a ház.

Lassan nekem is át kéne néznem, és kiforráznom a cumikat, cumisüvegeket! Én ugyanis nem fogok újakat venni... Lizy nagyon nem volt cumis-cumisüveges, igy nem használtuk szinte egyiket sem. Egyedül most Lizy egy nagyobb (330ml) AVENT-est, abból issza a macikávét! :lol:

d.dodó
 
 


Szia Dodo,
Jo reggelt Nektek is!
Milyen az idojaras az eszaki felteken? :lol: :lol: :lol: :lol: Ma nalam ragyogo napsutes van :wink: :wink: :wink:
pocaklako
 
 


Lanyok, koszi a gratulakat! :D
pocaklako
 
 


pocak!
Itt északon is gyönyörű napsütés..még hűvös, de ha igy folytatja a napsütés, nagyon jó lesz délutánra!! Ugy látszik mindig "csak" hétvégére van sajna szar idő! :(

d.dodó
 
 


Lányok, kiborultam.Sírógörcsöt kaptam, elegem van mindenből.Most úgy érzem minket csak a gond sújt. Már meg beleejtettem a telefonom egy lavór vízbe,és természetesen se kép se hang. Oda a készülék, oda a sim.Még egy halovány pici remény pislákol, hogy esetleg meg tudják csinálni.De ha nem,akkor összeomlok. Szóval hogy mostmár jónak kell következni mert mostanában csak rossz ért???? Nem vagyok benne biztos. Ráadásul Riki szeme vörös és folyik és csipás, félek, hogy még kötőhártyagyulladása is van. Annyira nem jön semmi jó!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Sajnálom! :(
Viszont telefonnal járt igy már ismi... és naggggyon ki kell szárítani... mire vett ujat, addigra száradt ki ugy a darabokra szedett telefonja, hogy mégis működött!

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Látom hétköznap van azért már többen irtok :)
még nem kaptam képeket ill. egyet igen, de azon inkább hasonlitok egy helyes kis bocihoz mint egy helyes kismamihoz ugyhogy azt elástam :oops: :lol: de ha kapok olyat amin nem a playmúúúú alkatom van akkor teszek fel :)

Barbuss: Emmának a nevének boldogságos napocskát :)

Poci: Gratula a 30. héthez :) éllovasunk szépen haladsz hajrá hajrá!!!

Meme: a pasik tudod mindig meg akarnak halni egy dáthától.
Nálunk a cigi fogyott el és hát nincs pénz... szóval hiszti itt is akad.
de elmúlik, kitartás :wink:

és esik :evil: fránya eső megint esik. UUUUUTÁLLLOOOOOOOOM !

Kép
freyja
 
 


Niki: de jön! mennek a plusszok érte +++++++++++++++++++++
telót száritgathatod hajszáritóval is, csak ne közelről .... rendbejön, attól függ mennyire ázott el :wink:

Kép
freyja
 
 


Lépek suliba, majd jövök!!

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?