Új privát üzeneted érkezett!

Timi, csülökpöri, hmmmmmmmmmm, fini :lol: :lol: :lol:
Köszi a felajánlást, remélem nem lesz ebből gond. És mi az, hogy jössz nekem eggyel :evil: Én hívtalak akkor, nem várva viszonzást! :wink:
Napirendet lehet, hogy valóban át kéne alakítani, max az uzsit rögtön ebéd után adod túrórudi,joghurt, puding formájában, akár desszertnek is megteszi. Ha véletlen bealszanak csajok ebéd előtt, én így szoktam csinálni. Majd változtok ti is, bár ki tudja.
Emmám sem eszik két hete, mióta beteg. Alig tudok néha beleimádkozni pár falat kaját. Fogyott is angyalom :(

Tegnap sétáltunk, apával mi a bicókat toltuk, ők előttünk grasszáltak így (látsz némi hasonlóságot? :lol: )

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: aha, látok, csak abban különböznek, hogy nekünk nincs bukósisakunk! :lol: :oops:
Oké, hogy te nem vársz viszonzást, de én szeretném viszonozni! Viszont 5*-os kiszolgálásról ne is álmodj, mert nekem nincs Gyulám! :wink: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát ez így baromira nem lesz jó! Lányaimat próbáltam 1-kor visszaaltatni, de úgy tűnik nem sikerült. Kegyetlen leszek, és holnaptól nem mennek aludni fél 12 előtt, akár mikor kelnek! Ez nem állapot! Már fent grasszálnak, nekem semmi pihenésem, aztán délután is tiszta zizik lesznek. :twisted: A derekam meg beállt, mint a klinikai halál. Tök buli az élet! :evil:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Zsófi: akkor ünneplejük a névnapodat nálunk 17-én? :wink: Én benne vagyok! Nekem az is jó, csak időben ki kéne találni, hogy K. szabadnapot tudjon intézni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na, ma sem vesszük le a rácsokat, Alexa iszonyat lázas, csak alszik a vállunkon, már 6-kor megfürdettük, leraktuk aludni. A tápot szerencsére megette. Tegnap sok volt neki a napsütés? Vagy felfázott, mert fogja a nunit és sír, ha kérdezem fáj-e a nuni, akkor meg bólogat. :( Úgy sajnálom szegényemet. Olyan kis elesett rongybaba, talán még nem is láttam ilyennek sosem. :cry: Holnap meglátom hogy alakul, aztán hívom a dokit, ha nem javul a helyzet. Bárcsak ne kéne!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: millio gyogypuszi ha tudsz kapásbol nézess pisit :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: hogy vagytok???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gyógypuszikat köszönjük, remélem hatnak! Ma reggel jött, bebújt mellénk és éreztem, hogy meleg, úgyhogy elkezdtük ültetni a bilire, hogy legyen pisi. Másfél órán keresztül ültettük meg futkostunk utána, majd egyszercsak ráült a bilire, felpattant és mellé pisilt, aztán sírva mutatta, hogy mellé ment. :twisted: Mondtam, akkor nem szórakozunk, irány gyógyszertár, zacsiért. Vettem 5 db-ot, tudván, hogy milyen béna vagyok, mert még sosem sikerült, na, most elsőre. Rohantam le vele a védőnőhöz, mert közben beszéltem vele, mondta megnézi stixszel, meg gennyet, fehérjét külön. totál negatív a pisije szerencsére, úgyhogy a helyettes orvost ma még kihagyjuk, merthogy a miénk egész hónapban szabin van. Ha holnap is lázas, akkor megyünk. egyébként jól van, semmi baja azon kívül, hogy rendkívül lógós, nyafka, hisztis. Eszik rendesen, szerencsére sokat is iszik. Lehet, hogy a foga, vagy a vasárnapi napszúrás. Holnapra kiderül. Jó lenne, ha holnap már semmi baja nem lenne! Ma is csak hőemelkedése volt a kezem szerint, merthogy lázat nem enged mérni, hónaljban meg én annyira nem bízok még náluk.
Anyu jön délután segíteni, a derekam romokban, de azért sokat javult, már tudok mozogni. Na, msot jól kipanaszkodtam magam, pedig Hangáról még nem is írtam! Egy égedelem ma! Agresszív kismalac. Ha legalább 2-ig aludnának, az megváltás lenne!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: na de jo legalább pisi jo lett :wink: gyogyujjjatok :wink: remélem akkor semmi komoly :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


haho csajok
Szuper volt találkozni ismét,
Zsófi nagyon örülök, hogy találkoztunk, egy házi találkozóban mi is benne lennénk, de sajna apának 17-én osztálytalálkozója lesz
igaz neki szegeztem a kérdést :oops: , az fontosabb-e mint egy ikrestalálkozó??? :twisted:
Timi! remélem Alexa már jobban van szegénykém
jó hogy nincs a pisivel baj
zacsival meg nagyon ügyes vagy

sajnos most mi is küzdünk, vagyis Laura,
kaki baja van, és nagyon fáj a hasa
Merre is kell maszírozni a köldök körül a pocakot? óramutató járásával ellenkezőleg?
na majdjövök még

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: órával megegyezően, lefelé enyhe nyomással, visszafelé csak éppen simítva, 10 kör, aztán 10x lefelé simítani a pocakot enyhe nyomással, aztán feltolni a térdét mellkashoz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Alexa teljesen jól van, 3 órát aludtak délben, szerintem sikerült kialudnia, bármi is volt a baj, fog vagy napszúrás. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Örülök, hogy hamar múlt a baj.

Móni, a gáz az, hogy nekünk meg az utána lévő hétvége nem jó, mert akkor lesz anyós szülinapja és Míra névnapja :( A 10-e meg asszem Zsófiéknak nem jó :( Nem hiszem el, hogy nem tudunk találkozni mindannyian, hogy mindig van valami valakinek. Pedig mekkora banzáj lenne Timiék kertjébe :lol: :lol: Hogy fog ennek Timi örülni... :lol: ha már újra csak négyen lesznek otthon :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: úúúúú, szegény Benyus! Hogy nem tanulnak még saját kárukon sem. Gyógypuszi neki a buksijára!

Törpi: teeeee! Ha nem örülnék, hogy szétrúgjuk a ház oldalát nem ajánlottam volna fel! :wink:

A tv elé van tolva a kisasztal, hogy ne nyomkodják ki-be. Persze ez nem akadály, de eddíg legalább nem álltak fel rá. Ma Hanga elkezdte, ugyanis a tv fölötti polcon vannak a könyveik és az asztalról eléri. :twisted: Most aztán nem tudom mi legyen! Könyv-tv-könyv-tv....hát én a könyveket jobban sajnálom, úgyhogy az asztal megy, a tv-vel meg majd lesz valami, úgyis a végét járja szegény.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tudom a többség már ezen túl van, de nekem akkora élmény, hogy Alexa szinte mindent mond utánam! Ma mamának csináltuk a kávét, mondtam beleöntjük a csészébe, erre mondta utánam, hogy csésze és nézett rám, hogy jól mondta-e. Annyira édes volt! Hanga meg szerintem totál kész van attól, hogy Alexa mond ezt-azt és egész nap tombolt, dobált, csapkodott, méregzsák volt. És halandzsázott egész délután, néha már rá kellett szólni, hogy levegőt is vegyen, meg bólogattunk, hogy aha, értem, igazad van. Remélem hamar követi Alexát!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
köszönöm az instrukciókat végül lett eredmény

:lol: Nálunk Laura már lehiggadt, csak rövid ideig tartott a depije Réka dumája miatt
mostmár ő is elégedett magával pedig neki nem megy olyan jól az utánzás
amit nem tud kimondani arra okosan bólogat és tátog kerek szemekkel

Asztal nálunk jó játék: felmásznak és minden előzetes nélkül bizalom játékot játszanak elengedik magukat és ha nem figyelünk akkor nem volt szerencséje

Zsófi! nem is tudom mit írjak szegény Te vagy szegény Benyus
komolyan ez nagyon durva lehetett Neked látni
meg az hogy ennyi baleset történik.....

ma nálunk is volt majdnem baleset, Laurával ablakban álltunk, a csaj megrántotta a függönyt az meg karnisostól szögestől esett le

nagyon ott volt az őranygyal mert senkinek egy karcolása sem esett

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Zsófi, júúúúúúúúúúj, iszonyú!!!!! Mekkora mák, hogy nagyobb baja nem történt! Aranyom, tényleg nagyon nincs félelemérzete. Remélem most nyugisabb napok következnek és kicsit fellélegezhetsz! E-mail-t küldtem.

Timi, hááááááááááááát, nem gondoltad Te ezt t, tudom én :wink: De már nincs választásod, megyüüüüüüüüüüüüüüüüünk!!!!! :lol: :lol: :lol: Ja, meglehetősen hasonló a helyzet duma kontra agresszivitás téren, mint Móniéknál volt. Pikk-pakk utoléri ám Hanga Alexát és megnyugszik.

Móni, bizalomjáték :shock:

Ma éjszaka úgy döntöttem, kockáztatok és nem rakok pelust Mírára. Már írtam, hogy több éjszakán át száraz volt a pelus, de én még a ritka balesetek miatt rátettem, pedig szegény nagyon tiltakozott. Eredményképpen az utóbbi két reggel már elég sok pisi volt benne. Gondoltam egyet, míg mielőtt visszafejlődik. Eredmény: gyerek 1-kor kikószált a szobából, hogy pisi van. Hát ekkor már bement. Ágyneműcsere megvolt, gyerek addig aludt a földön lévő takaróján :lol: Aztán 5-kor plüssállathaddal átköltöztek mindketten :shock: Akkor is pisilt, majd reggel fél9-kor keltek és akkor legközelebb. Valahogy mellettem akkorákat tudnak aludni. Szóval azt hiszem rászánok pár mosást, és visszaállítom a jól beindult 'éjszaka sem kell pelus' szerkezetet. Vagy rosszul gondolkodok? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: én nem értek még ehhez. Tegnap egész délután Alexával a bilire futkostunk, mert mindíg mutatta és mondta, hogy kaka. Persze semmit sem sikerült a bilibe produkálni, viszont 5 percenként le-föl öltöztünk. A púpom kivolt. Szerintem még csak játszik, vagy a fene tudja, de olyan kétségbeesett képet tud vágni hozzá.

Többiek merre?

Nyulaszéknak végre jó idő van. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: naaaaa! :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi!!!!! Akkor priviben, de ne egyedül!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hűha! De nagy a csend!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: sorstárts! :wink: Megyek videózni, hátha jobban hat, mint a kávé!

Tegnap délután leszereltem a rácsokat, felraktam a leesésgátlót. Esti elalvással nem is volt gond, viszont egész éjjel sírt Alexa álmában és nem számoltam, de rengetegszer szedtem fel a földről, mert átesik a leesésgátlón. Arany bogaram úgy szokott aludni, hogy a hátát nekitámasztja a rácsnak, eleve úgy fordul, így viszont viszi tovább a lendület. Persze K. éjszakás volt, úgyhogy egyedül szívtam, miután nappal sem volt itthon, meg úgy általában napok óta. Ezen a héten sem jutok el dokihoz, pedig nagyon kéne, mert így előbb fogok kikötni a 0temetőben, +mint kén2e.+2 (Alexa000000000000000000000 bese
gít
)






:lol: :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jó reggelt!

Tegnap egész délután nem tudtam belépni a babanetre :twisted: mindig lefagyott a gép ha beírtam hogy babanet

Timi! Zsófi! pihenjetek valahogy

Réka is szólt tegnap, hogy kakilni kell, de mivel még a pisitől is megijed, ezért én csak mondtam neki, menjen be a szobába és nyugiba kakiljon nem zavarja senki
nem állnak még készen enyémek ilyesmire, pedig állítólag én már ilyenkor bilire jártam

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni
Itt is köszi a vásárlást :D 8) :wink:

Eszti

Kép
szotyo
Kiskőrös
 
 


Zsófi, lányaim is imádták a videókat, a motorosat többször is meg kellett nézni :lol: Tuti jó lett a gyerekszoba!
Fel a fejjel, remélem gyorsan helyrerázódsz.

Timi, Alexa ügyesen gépel :wink: Alvást sajnálom, lehet, Nektek valami magasabb leesésgátló kell akkor? :shock: Tény, ez nem egy nagy magasság.

Móni, hát azért a mi időnkben más volt a szitu, na meg a pelus is. Azt anyáink sem kívánták hosszú ideig mosogatni, na meg nekünk sem volt kényelmes. Bölcsis üzenőfüzetemből nekem is az derült ki, hogy 17 hósan már szobatiszta voltam. Hol voltak attól még az én lányaim akkor :roll:

Tegnap viszont megtört a jég két nap után, és Emma fürdés közben kivetette magát a kádból, és míg én Míra által okozott árvizet próbáltam felmosni, belekakilt a bilibe. Talán nem lesz már ezzel sem gondunk, bár még korai lenne elkiabálni.

Ma éjjel megint egy pisi betalálta Mírát, de fel sem ébredt rá, csak Emmánál voltam, mert az nem találta a cumiját. Gondoltam megnézem Mírát. Hát öltöztethettem át. Aztán reggelig semmi. Nem tudom, mit csináljak vele a továbbiakban. Ha már észre sem veszi, hogy bepisilt, akkor nincs értelme pelus nélkül hagyni asszem :? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Ma déli alvás: 15 percen belül alvás, mindenki a saját ágyában, 4x kellett bemennem. :D Pedig nagyon rettegtem.

Törpi: ügyes Emma! :D

Zsófi: jó lett a tombolda! :D Csajok végignézték velem a videókat, folyamatosan ment a kommentálás. Azt az együtt-táncot! :lol: Kata lehengerlő! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, ja, annyira ügyes Emma, hogy ma a nagy játék közepette elfeledkezett magáról és a fele pisi a parkettra ment :lol: :lol: a másik fele a bilibe :roll: Egy hét után ennyi baleset asszem belefér.

Na látod, milyen ügyesen elalszanak. Még nekem is be kell mennem egyszer-kétszer, pedig nem ma kezdték a kiságyban alvást. Nagyon ügyesek a Csajaid!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Imádom őket! Lefeküdtek aludni, majd 3 perc múlva jöttek ki, hogy pisilniük kell. Elvégezték a dolgukat flottul, aztán húztak vissza aludni. Hihetetlen, milyen gyorsan fel fognak nőni :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: hát ez az. Én már 1 éve folyton tekerném vissza az idő kerekét. :( Én a picibabás időszakot imádtam nagyon, ez a mostani valahogy nem a kedvencem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hú, én azt nem sírom vissza. Én ezt szeretem most. Bár néha nehéz, de ennél szerintem már csak nehezebb lesz a hatalmas öntudatukkal :roll: Na meg két hét és az én időm főállásban lejárt :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Már csak két hét? :shock: Ajaj! :( Tényleg! Cumitartó?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hát most egyenlőre kaptam két áttetszőt, de ha megyünk szeptemberben, akkor lehet, hogy elhozom, mert szeretik, ha meg tudják különböztetni a sajátjukat. Tudod: enyémenyém! Na meg tartalék sem árt :wink:
Hétfőn viszem be a papírokat a bölcsibe, akkor valószínű meg fogom tudni, hogy 31-én kezdenek-e, vagy van, aki előbbre áll a sorban. De legjobb esetben is max 1 hónap :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: :( együtt érzek veled! Dolgozni mikor kezdesz?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Alexánál megállt a rágófogak növesztése, inkább letudja a szemfogakat előbb. Úgy be van neki dagadva az ínye, nem csodálom, hogy egész éjjel sirdogált álmában+ még gonosz anyja a biztonságot adó rácsot is leszedte. :twisted: Most délben adtam nurofent, alszik is egy pisszenés nélkül immár 2 órája. :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jaj de jó, végre kipiheni magát szegényke. És most nem forgolászik? Nem esik le? Vagy ők is mozdulatlanabbul alszanak délután?

Dolgozni? Hát ez sokban múlik az új munkatörvénykönyvön :evil: Na meg, hogyha nem most, akkor januárban lesz-e még esély újra előterjeszteni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Visszarendeztem az ágyakat úgy, hogy L alakban és a hanga fejvégi rácsa takarja Alexáét félig. Így nyugodtabban aludt meg a nurofen rásegített gondolom.
Kicsit elvoltam csavarogni, maradhattam volna még, de egyedül nem volt kedvem, úgyhogy inkább hazajöttem, de már bánom! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sehol senki?

Azért én büszkélkedem egy kicsit! Ma délben lefekvéskor leraktam őket és nem kellett visszamennem egyszer sem, szépen elaludt mindenki az ágyikójában! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


koppkopp mi is johirek :wink: jaj Csajok én ennyire még soha nem örültem :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: éljen! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: juj de ügyik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na, akkor én is bejelentkezem.

Zsófi: jó lehetett a gokartverseny. Én nem csodálkozom azon, hogy B. megijedt, ugyanis a lányaim, akik szintén bírták az ilyesmit most még egy hangosabb autó miatt is sírva rohannak hozzám, ha kint vagyunk az udvaron. Hát még a kukásautó mekkora félelmet tud kiváltani belőlük! Pedig integetnek neki, a kukások meg mindíg visszaintegetnek, de akkor is úgy szorítják a nyakamat, mintha itt lenne a világ vége. :lol: Majd elmúlik ez is!
Savra Rennie nagyon jó, K. esküszik rá. Ja! És citromfű tea este lefekvés előtt! Idegekre kitűnő, már pár napja iszom és jól alszom végre, talán a szívemet is kicsit rendbe tette.

Az szobavisszarendezés eredeti állapotra annyira bejött, hogy simán elalszanak. Már arról álmodozom, hogy majd maguktól beballagnak és lefekszenek, ha álmosak-édes álom! :lol: Azért én nem hittem, hogy 2 éves koruk előtt ennyire simán veszik ezt az akadálymentességet. Ma hajnalban Alexa ágyában bandáztak csendben, de azért én meghallottam, szépen visszafektettem őket és egy pisszenés nélkül visszaaludtak. Negyed 9-kor keltünk. :D Annyira jól esett!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: mikor jöttök haza? Beszámolót, képeket rakjál! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok Lányok,
bocs az eltűnésért, de rumlis napjaink vannak, meg egyben kiakasztóak is. Lehet, ez a citromfűtea nekem sem ártana, bár inkább napközben, az alvással semmi gondom szerencsére.

Tegnap apa végre befejezte a csúszdát, csodaszép lett, nagyon büszke vagyok rá! Az új csúszda nagyon jól csúszik, ennek köszönhetően Emma csak kézenfogva csúszik le. Lehet, egyenlőre mégsem kéne eladnom a régit? :shock:

Tegnap voltunk este cirkuszban a csajokkal, occsó volt, gondoltuk bevállaljuk. Komolyabb gond nem volt velük, de asszem ez még korai nekik.

Míra pénteken belázasodott, dokihoz nem vittem, a torka van oda. Enni nem igen eszik, cvíder, elviselhetetlen, éjszaka ingáznak hozzánk mindketten :? Szegényt sajnálom, de még ilyenkor sem elesett, hanem agresszív kismalac :(

Zsófi, csajok nálunk is minden autótól féltek sokáig, motoroktól is sírva rohantak, ez az utóbbi időben sokat csillapodott, de tagadhatatlanul nagyon sokáig tartott, majd fél évig.

Timi, nagyon ügyik a lányaid!!!!! Látod, tudnak még meglepetést okozni :lol: Nagyon nem hittél benne, hogy ilyen okosan fogják kezelni, aztán ügyesebbek, mint az én lányaim.

Az ő poénjuk most az, hogy lefekvés előtt rendesen hülyítenek minket, hogy pisilni kell. Van, hogy elsőre összejön, de van, hogy 3szor is kibandukolok vele, mire produkál valamit. Persze ha egyik csinálja, a másik is megy utána, így már kezd az esti lefekvés kabaréba átmenni, meg némi idegbetegségbe a mi részünkről apával. De még kitartunk, nem adjuk fel, egyszer talán könnyebb lesz :lol: :lol:

Tegnap lánybúcsún voltam, és én bírtam a legtovább, a többiek hamar befáradtak. Mikor hazajöttem majdnem nekiálltam sütögetni a ma délutáni kerti partyra, de apa bolondnak tartott. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: lánybúcsú! De jó lehetett! :lol: Mírának gyógypuszik! Képzeld! Tegnap mentem lefekvés előtt betakarni őket, hát együtt aludtak Alexa ágyában. Annyira édes volt a két kis gombóc egy ágyban, de azért visszaköltöztettem Hangát, hogy kényelmesebb legyen. Egyből a ti franciaágyatok jutott eszembe. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hali,itthon vagyunk,szuper volt,majd jovok.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi, jaaaaa, ne gondold, hogy az elfogyasztott alkohol mennyiségben voltam verhetetlen :lol: csak az ébrenmaradás ment nekem a legjobban. A "vicces" az egészben az volt, hogy rajtam és a menyasszonyon kívül mindenki elvált volt :?
Édes kicsi Lánykáid, hát hogy szeretik egymást! Később még jobb lesz! Nekik meg pláne.

Nyuszi, örülök, hogy olvashatlak! Várom a beszámolót nagyon!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Tegnap már apa elfoglalta a gépet,így még az olvasással elmaradtam,de gyorsan pár szót.Nagyon szuper időnk volt,végre :D Már amikor megérkezdtünk,megnéztük a szabadstrandot,mert ott volt a szállásunk.

Elmentünk sétahajózni,1 órás volt,szerintem élvezték nagyon,béreltünk biciklit utánfutóval,azzal átmentünk Boglárra,végigröhögték,visongták az utat,mindenki megfordult utánunk...elmentünk kisvonattal,azzal a dotto szerűvel,ami nem sineken megy,felvitt a kishegyre minket,na az nekünk annyira nem jött be,végig attól féltünk,hogy a meredek erdei úton lerobban,annyira vacak hangja volt,meg előző nap bedöglött, felvitte a csapatot a hegyre,és le nem tudta hozni,de nekünk szerencsénk volt,kibírta az utat...egyik este 150 tagú gyerekfilharmonikusok meg néptáncosok léptek fel,a zenekarban volt trombita(dombia,ahogy ők hívják)na ezt nagyon élvezték,és persze a napfény strandot is,ami pár perc sétára volt tőlünk,homokos parttal,ki-be rohangáltak vízből,végre nekem is pihentető volt,mert nem kellett a kezüket fogni,meg lóbálni őket,hanem elhasaltam a vízben,és ők meg ott ugráltak körülöttünk.
Voltak lenn Lois és Zétény is,(micsoda szemek :shock: :wink: )nagyon helyes kispasi,csak jött egy vihar :roll: Így kb 1 órát tudtunk fürdeni,és el kellett indulni.Aztán történt egy kis "baleset",majd leírom mi volt,csak iszom mégegy kávét.

Na és persze a szállástól 100 méterre lőtték fel a tüzijátékot,15 perces volt,Noémi félt,Balázs meg csodálta nagyon,azán Noémi el is akart indulni haza,mondogatta Nono fél,kérdi apa,hogy menjünk haza,és mondja igen,aztán mikor elindultak,akarta,hogy Balázs is menjen,na végül maradt ő is,attól félt,hogy megcsípi a tüzijáték :roll: pedig én fordítva gondoltam,Noémi eddig semmitől sem ijedt meg.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?