Új privát üzeneted érkezett!

Hehe....ha fiam lány lenne, ma lenne a nevenapja :oops:

Kép
kissmanó
 
 


Manó: Gizella? az a Géza lányban, nem?

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


ma Renáta napja van :wink:

Kép
kissmanó
 
 

 
 

Ja... én azt hittem, h a Géza női verziója... :oops: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Jó reggelt!

Ismét egy gyors jelentkezés, megyek ma Auchanba, megnézem a pelusok és pár bébiétel árát!

Noémi fantasztikusan jó a kocsicipő! :) A babakocsi is! Áronnak nagyon jól áll a piros :)
Petra is nagyon édes a kiskönyvvel :)

Na rohanok, majd jövök az árakkal!
magdii
 
 


Sziasztok!

Benta, melyik péntek? Most vagy jövő hét?

Manó, akkor rohanás, hogy utolérd magad.
Nekem egy kicsit magamat kell összeszedni, és be is kell vásárolnom!

Ez a Liberos oldal tök jó! Elkezdem gyűjteni a vonalkódokat! :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

NOÉMI:ugye nem azért nem tippelsz mert meguntad a játékot?

Kép
kata840725
 
 


Szerintem e hét, mert jövő héten hideg lesz.

Lys,
kávézó-étterem van, wc van, szoptatni a fűben tervezek, de aki akar, beülhet az autómba :)

Benta

Kép
benta
 
 


Tipp: Zalán

Kép
benta
 
 


Benta: s ez a tipped melyik képre szól?
Mert ma még nem láttam fotót.

Kép
kissmanó
 
 


Mai kép:

Kép

Kép
kata840725
 
 


Nándi

Kép
kissmanó
 
 


Tipp: Nándi

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


ezek szerint tegnap volt találat.
pedig csak 3 tipp volt, ha jól láttam :lol:

Kép
kissmanó
 
 


Manó!
Igen volt. :lol:

A vége már nagyon-nagyon könnyű lesz.4 név közül választani :lol:

Kép
kata840725
 
 


mondod Te :lol:

Kép
kissmanó
 
 


Na ja,mondom én aki eddig az összeset eltalálta :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerinted ha a következő kört sem unják meg a csajok akkor majd idővel ha már mindenki elkezdte a hozzátáplálást akkor lehetne egy kanállal evős tippelgetős is?Na ezt jól megaszondtam :?

Kép
kata840725
 
 


hát lehetne....
bár ahogy nézem lankad a jétékosok tippelgetős kedve.
igaz, a részleges eredményhírdetésekkor eléggé aktívan ki vannak vesézve a dolgok.
lehet jól is jött ez a részeredmény?
így akiknek van találatuk, azokban marad a versenyszellem?

áááá, eldobom még 2 hétig az agyam.
folyik a cirkusz, hogy Téta is obiba

Kép
kissmanó
 
 


Lehet hogy lemaradtam de miért is nem megy kishercegnő?
Fiacskáim meg nem akarnak menni suliba :roll:

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

Egyértelműen Nándi!:wink: (Tiszta anyja a kissrác, már alig várom, hogy élőben is lássam.)

Noémi!
Klassz a járgány és a cipőcske! (Bár megnéztem volna Áron lábán is :wink: )

Cosmo!
Édes a csajod, ahogy olvas, Nóri is szereti nézegeti a pancsikönyvét:), pedig amikor kaptuk, el sem tudtam képzelni, mire lesz jó :oops: ...

Kata!
Jó ötlet :D

Evycuska!
Boldog szülinapot!

Mi jól vagyunk, vettem egy klassz mei tai-t , így sokkal mobilabbak vagyunk, jönnék gyakrabban is, csak sosincs net:(....

KépKép
amadea
 
 


Sziasztok!

Nekunk elorelathatoan jo a pentek, ugyhogy jovunk. :D

Vettem ma egy gyonyoru pihe-puha halozsakot Lorkanak a C&A-ban. A dm-es 50%-os kuponnal 6000 Ft helyett 3000 Ft volt.
Nagyon kellett mar, mert hiaba van meleg rugi rajta, es takaro is, azt lerugja, es hajnalban jeg hideg mindene. :cry: :cry:
Aztan beraktam a jo meleg agyikonkba.
Viszont allitolag a jovo hettol mar futeni kell majd. :(

Cosmo!
Nagyon jo a kep!! :)

Tipp :
Nandi

Benta!

Akkor viszek takarot! Viszunk ragcsalnivalot is? Igazi piknik?
Sussek sutit? :D Ugye odavisz a 2-es villamos?

Agi

KépKép
lys
 
 


Mi ez a pangas, csajok? :D

KépKép
lys
 
 


Hát ahol az összes fönt van, onnan néztem a következőt, nehogy lemaradjak.

Noémi,
szuper a járgány, imádom ezt a pirosat!

Valaki kérdezte a tökéletes babakocsit, nekem a mostani az, ilyenem van:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx?productid=219110&pageno=3&whid=32

De végül is lehetne bármilyen babakocsi, akár talicska is, mert B. max. 5 percet bír ki benne :twisted: .

Bezzeg mei tai-ban, tegnap 2 órát Ikeázott velem hang nélkül, és a végén azt vettem észre, hogy elaludt rajtam, azt se mondta, nyikk. Befúrta a fejét, és horkolt :lol:

Puszi csajok!

Benta

Kép
benta
 
 


Amadea,
milyen a mei tai-od? Nekem hosszas vívódás után ilyen:

http://www.mei-tai.hu/termekeink/?item=18

ezt minden ruhámhoz fel tudom venni. És hála Lysnek, 3000 ft-tal olcsóbb volt, mint a honlapon :) .

Lys,
aki tud, hozzon rágcsát. Hátha van időd sütni, az a legjobb, de részemről azt hiszem, veszek pogit, avval jobban jártok :lol: .Takarót én is viszek.

Cosmo,
ha gondolod, neked is viszek babakocsit, nem gondolod meg magad?

Benta

Kép
benta
 
 


Hú Lys, a nem tudom, akkor hogyan jössz át a hídon? Mert a budai oldalon van. Nézd meg a tervezőt, mit ajánl. A Kapcsolatok menüpontnál az alján találod:

http://www.obol.hu/kapcsolat.html

Figyelitek, úgy linkelek, mint a csuda! Fejlődök. Na erre ez mégse műxik.

Itt van a létező összes nagyszülő /3/, hát, örülök, de elég fárasztó a segítségük :lol: :lol: :lol: .

Benta

Kép
benta
 
 


http://gorbe-sminktukor.blog.hu/2009/10/06/anyatipusok_a_buszke_gyes_es_mamoca

Olvassatok, ha ráértek. Én most ráérek, látszik.

Kép
benta
 
 


Benta: húúú, de rendes vagy. Meggondolom, mert bevallom ahogy így beszéltek róla, úgy érzem lemaradok valamiről :lol: De nagyon parázok, hogy hogyan jutok el odáig, ráadásul délután vendégek jönnek, egyrészt hazaérni, másrészt nem lesz e sok a gyereknek?... :roll: Ajjaj, nagy a dilemma. Átrágom a dolgot. De nagyon szépen köszönöm már csak a felajánlást is.

Ja és ma sem volt oltás, mert még mindig piros a torka :( Na, emiatt se biztos, hogy vinnem kéne :(

Én most gyors iramban csinálok mindent, amíg a nagyival kocsikázik a gyerek. Eddig fél óra alatt felporszívóztam, hajat mostam, felmostam és most gyorsan ebédelek. Régen mindig én ettem a leglassabban, ma már ez csak álom..

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Helló Lányok!

Vagyok én is, csak muszáj volt bevásárolnom.
Annyira nem volt itthon semmi, hogy vajas pirítós volt a reggeli! :)

Azért nem tippelgetek, mert fogalmam sincs, csak másolni tudnék!
De már alig várom a mostani képekkel a játékot, mert azt hiszem az jobban fog menni! :)

Nekem is és Tökmagnak is jó a péntek 11 óra!
Mi is viszünk plédet, üdítőt, rágcsát - ja és a gyerekeket is! :):)

Megyek, mert ebéd még sehol sincs!

Puszi!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Sziasztok!

Benta!
Mei tai: mindjárt keresek róla képet....

Nagyon bejött, azóta mindenhova ezzel megyünk és oda is bejutok, ahova babakocsival nem. Nóri se szereti a kocsikázást, nem lát ki jól, a mei tai-t jobban csípi, jókat tud szundizni benne. :wink:

Cosmo!
:D
Én még mindig lassú vagyok :wink: ....

KépKép
amadea
 
 


Benta!

Én szerintem egy kicsit ilyen vagyok...ez az életszakaszom erről szól és boldoggá tesz...akkor meg másnak miért fáj?

KépKép
amadea
 
 



KépKép
amadea
 
 


Nekem tetszett a bejegyzés. Bizonyos helyeken én is magamra ismertem - és szerintem így a legjobb röhögni! :)

Amadea, nagyon tetszik a mei tai -od! :)
Én is nagyon kokettáltam vele, de a kengurut is ritkán használom, szóval feleslegesen nem veszek.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Benta: nekem is tetszett a bejegyzés, és én is magamra ismertem benne bizonyos részeknél :lol: Nagyon jót szórakoztam... magamon :wink:

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Felmondok!
Géza nem akar szopizni (na jó, nincs is sok neki amit :( )
Gréta egy zsák hiszti, ráadásul ma apa elvitte magával lefekvés előtt, képzelhetitek, esik össze.
Adriának fáj a torka meg köhög.
Edina a 7végi kiránduláskor valami szájrúzst csenhetett (esetleg kapta :?: ) valakitől, amit a nadrágjában hagyott, én nem vettem észre, s most a mosott-szárított ruhák tiszta foltosak :(
Apa szerint én a múlt héten csak az ő melóját csináltam, nem tudja mitől vagyok kibukva.
S mikor rákérdeztem, hogy neki offroad találkozók, versenyek meg gyűlések, s nekem mi a frász jár kikapcsolódásnak, szépen témát váltott.
Rákérdeztem, hogy talán nekem kellett a 4 gyerek?
Bicska kinyílt a válaszától a zsebemben: neki csak egy fiú kellett.
Hát becsszó, nő, anya legyen a talpán akinek jelen esetben nem forulna meg a fejében az a gondolat, hogy fogja az összes gyerekét, s félkalap, odébb áll.

bocs a negatív hangvételtől, de nagyon magam alatt vagyok. lehet ha legalább tejecske volna.....

Kép
kissmanó
 
 


Helló Csajok!
Manó: Asszem kapott volna tőlem is! Dúúúrva!!!! :?

Ez a pénteki tali nagyon jól hangzik, lehet, hogy csatlakozunk, de nem ígérem biztosra, ma jön egy barátnőm, akivel még Angliában ismerkedtünk meg, egyébként Taiwani lányzó és városnézés,meg a hiányos angoltudásom visszacsalogatása lesz a progi. Csütörtökön már megy is, úgyhogy elviekben jó, de meglátjuk, mennyire leszünk kipurcanva.

Ez a Mei tai tök jó, de nem tudom, használnánk-e? Kaptam kölcsön egy kengurut, de Bencus utálja...vagy csak nem jól teszem bele?!

Ma extrahipernyűgös volt! Egy fogacska kibújt, jön a következő is. :D Vettem Dologélt, eddig még nem érzem...Bár lehte, hogy csak unatkozik egyedül. Alig aludt, amikor ébren volt, folyamatosan szórakoztatnom kellett, különben üvöltött! :? Szóval, nagy véndégvárás van...Se takarítva, se semmi! Talán az esti elalvás után tudok valamit csinálni, aztán mire apa hazaér indulhatok is.

Kép

Kép
mukkancs
 
 


Manó: :( sajnálom, ez tényleg erős beszólás volt.

Kép
Kép
cosmopolita
 
 


Szép estét!
Tipp: Nándi. :D

Tényleg jók ezek a Mei-Tai-ok. Sokkal kényelmesebbnek tűnnek, mint a kenguru. Zétit eddig 1x tettem kenguruba. Igazából nem ismerem a véleményét, mert végig aludta a belehelyezését, a bent tartózkodását és a kivételét is :D Lehet, hogy kiváncsiságból holnap kipróbálom.

Manó, sajnálom :( A tejcit is és férjed beszólását is. Remélem, nem gondolta komolyan és kárpótol valamivel téged!

Holnap délelőtt megyünk Zétivel repülőket nézni. Kikisérjük férjemet a repülőtérre. Kiváncsi vagyok, mit szól hozzá. Ma délelőtt is vásárolgattunk együtt. Tök jól bírt mindent. Eddig nem vittem nagy bevásárlóközpontokba. Jobbra-balra kapkodta a fejét és csodálkozott :D

Kezdünk szépen beállni a 4 óránkénti kajálásokra. Szépen betartja és nem követeli előbb. De lehet, hogy ma azért, mert jól telerakta a bendőjét. Pedig alig ittam ma folyadékot és mégis, egyszer sem kellett táppal pótolnom. De holnap már tuti nem lesz ilyen...

Szép álmokat!

KépKép
süni76
 
 


Amadea,
nagyon szép a MT-od!

Cosmo, Mukkancs gyertek!
Legyünk minél többen!

Manó,
ez elég rémes, mármint a férjed. Szerintem nem gondolta át, mit is mond. Annyira kár, hogy ilyen messze vagy, egy találka sokat segítene a lelkeden, szidnánk a pasikat :lol:

És nagyon sajnálom a többi vidéki topicbarátnőt is, mert annyira jó lenne mindenkit megismerni! Remélem lesz rá alkalom!

Noémi,
olcsó bébiitalok:
http://bookline.hu/sortlist/sortlist!page.action?id=5873&PageStart=10&pageLength=10&sortBy=no

Mukkancs, Heni,
gtalula a fogacskákhoz!

Jó éjt!

Benta

Kép
benta
 
 


Mukkancs: hip-hip fogacskák!!!

Manó: durva... hát ez azért... nem vágtál hozzá vmit??

Kata, lehetne, hogy holnap a tippelhető neveket is felrakd? Köszi! Én már teljesen elvesztettem a fonalat... egy tuti van még, Niki, de már benne is elbizonytalanodtam... :)

Ma: dokinéninél 5410g volt, ez 2 héthez képest 200g hízás. Elég kevés, a kakiszínt is ezzel magyarázta, kaptunk Nestlé Sinlacot, hogy lassan kezdjük el bevezetni. A semleges ízű pépet kapta, így natúr a nem is ízlett neki, de holnap rakok hozzá egy kis almát. Ma alma-répa gyártmányomból egész sokat megivott, már én nem mertem neki tbbet adni, nehogy kihányja. De nem lett ssemmi gond, édes baba!!! Ma este is voltak látogatók, Borcsa begyűjtött egy újabb játékot (mi meg egy doboz Raffaellot :lol: ).
Voltam a DM-ben, 15%-al is 15ezer forintot költöttem, ebből 11ezer a gyerek cucca: bébiételek, pelenkák, popsitörlő... kész bébipapi raktár van a kamránkban! :lol: Meg túrtam neki pár jó cuccot, igaz, hogy kb egy év múlva lesznek rá jók, de nem lehetett ott hagyni, annyira édik!

A meit-tai-ok szépek, én egyelőre elvagyok a kendővel, István tuti kiakadna, ha felhoznám a mei-tai témát. Tényleg, abban hány kilóig lehet cipelni? Mert arra bazírozok, hogy ha nem megy már a kendő, szülinapi ajeszbe kérek mei-tait, csak az ugye decemberben lesz...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Majd elfelejtettem a mai sztorit, erősen rázós: várakozás a gyerekorvosnál tanácsadáson. Kijön egy c. nő a 4 hónapos gyerekkel, beszél a kb 8-9 hónapos gyereket fogó várakozóhoz:"na kiderült,h miért köhög a gyerek állandóan, a doktornő azonta, hogy a Danone-tól van!" válasz: "ja, nekünk is az ment rá a tüdejére, mondta a doktornő, hogy semmi tejterméket nem szabad nekik adni. Túrórudit, csokit se adja neki" :shock: azért ez naggyon durva!!!!

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


Benta!

köszi a babakocsit , tényleg nagyon rendi vagy. Holnap babakocsi helyett kenguruval megyünk sétálni, kipróbálom, hogy itt a környéken bírja e. Remélem nem lesz nagyon gáz, mert ha igen akkor nem tudok menni a talira, de én optimista vagyok, és ha odáig eljutok ott bele a babakocsiba, akkor már jobban fogom magam érezni. Aztán meglesitek a talin a kengurut, meg hogy hogyan rakom bele, mert lehet hogy én is rosszul? először kicsit szorosabbra raktam, akkor üvöltött. Most lazábbra, ez nekem kényelmetlenebb, de szerintem neki jobb. Na, majd lecsekkoljátok. Vagy ha esetleg valaki elhozná a kötős kenguruját, szívesen kipróbálnám, hátha jobban bejön Noénak... :roll:

Viszek én is akkor üdcsit, meg valami ropogtatni valót, de plédem nincs. esetleg valakihez betársulhatok? nekünk elég egy sarok... :oops: :lol:

Ja! Lys!

Én inkább majd a bkv-s oldalon tervezek, mert az öblös oldalon nincs leírva, hogy melyik busz visz oda. De párom valamit mondott, hogy a népligettől is megy valami, nekem talán úgy érdemes...majd még utánakérdezek.

Csillag!

Elég tipikus sztori...mondjuk azon csodálkozom, hogy bármi bajuk lett a gyerekeknek, mert ők mindent bírnak... :lol:

Manó!

:shock: Ez nem semmi!!! :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!!!!

VÉGRE VAN GÉPEM-NETEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na,gyorsan megpróbálok mindenre reagálni!

Először is a mai tippem Nándi baba.
A 12-es képre meg a játék elején megesküdtem volna, hogy Anuk Emmája :lol:

Kata: Szerintem úgy még izgisebb lenne a játék,ha most már csak a végén lenne eredményhirdetés.Na? Milyen ötlet? :D

Talira sajnos én nem tudok menni,mert Niki a délelőttöket szinte teljesen átalussza, így én csak du.15-16 környékére tudnék menni,de akkor meg már minek? :) Meg BKV-val elég macerás lenne, na meg a szopi közbeni időszakos hisztit sem szeretném a fűben megejteni :lol: Mert ha addig nem is figyelne fel senki a "csöcse kint csüng " anyára,a hiszti fokozottan vonzza a kéretlen tekinteteket! :?
Pedig nagyon jó lenne megismerni Titeket személyesen is!

Manó: nagyon durván beszólt a férjed,én tuti jó alaposan beolvastam volna Neki,nem is csodálom,hogy legszívesebben felpakoltál- és elhúztál volna onnan!!!
Tejecskét csalogassátok vissza Gézuval olyan ügyesen,mint eddig!

Gratulálok a már "fogas" babáknak! Én még nagyon nem várom,hogy Nikinek kibújjon a foga,bár már nagyon jövöget Neki is.De hogy lehet fogas babát szoptatni?????

Süni! remélem már teljesen meggyógyultál! Nem felejtettem ám el beszámolni a görög szénamagról,de most olyan jól állunk a tejjel ( DM -ben kapható Alnatura Still Tee teát iszom+ alkeszmentes sört)),hogy még nem próbáltam ki.

Asszem mást már nem akartam írni....

Jó éjt mindenkinek!
JA,Niki is sokat ébredt tegnap éjjel, én is a teliholdra és a hűvös szobára kentem!:lol:

Banyoszka
banyoszka
 
 


Csak beköszönni van idöm, meg irigykedni, hogy talàklkoztok!
Most nem is tudok utànanézni, kire tippeljek, kihagyom a mait, nem baj?
Költözés még tart, az Ikeàs butorok összeszerelése azért eltart egy ideig. Az a fiuk dolga, én anyosommal a pénzt költöm csak: àgynemük, tànyérok stb, holnap nagybevàsàrlàs, megyek én is a DM-be a babakuponjaimat bevàltani. Ha igy haladunk, szombaton màr ott alszunk!
Bocs, hogy csak igy kutyafuttàban, majd igyekszem! Azért ha 5 percem is van a neten, a babanet mindig benne van! Addigis legyetek jok, jo idöt a topictalira is!
preta
 
 


Sziasztok!

Banyoszka!Felőlem lehet most már csak a végén eredményhírdetés,de mivel Ti tippelgettek,így javaslom,hogy szavazáttok meg,hogy mikor legyen.

Képzeljétek a fiúk anyukája bejelentkezett,hogy jönne látogatni vasárnap.Mondtam neki,hogy inkább szombaton,mert vasárnap jön apukám meg az élettársa.Nem dünnyögött,de tök bunkónak érzem magam.Szerintetek az voltam?

Kép
kata840725
 
 


Benta a babakocsi-nagyhatalom. :lol: :lol: :lol:

Kata: Te bunkó??? És ő, aki csak úgy elhaggya a gyerekeit...?? Na, azért nehogy elvárja, hogy hozzá igazodjatok...

Kép

Kép

Kép
csillagtancos
 
 
 
 


JÓ reggelt!

Kata!

Egyáltalán nem vagy bunkó. Te neveled a gyerekeket a te házad, te döntötd el, hogy mikor jó az időpont és kész. :wink:

Banyoszka!

Nekem is úgy alszik Noé, hogy olyan 10 körül kel, aztán szopi pelusozás, játék és utána még alszik egyet. De én úgy vagyok vele, hogy, úgyis keddenként is megzavarom a ritmusát, néha-néha nem árt meg neki. Meg így talán elalszik a kenguruban odafele. A hisztiktől meg én is félek, nekünk is visszajött ugyanis a hasfájás pár napja, néha szopi közben is nyűglődik, nade így szép az élet!! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Ismét egy gyors jelentkezés, hoztam a bébiétel és pelus árakat az Auchanból :)

Bébikaja:
1254899439.6517.xls

Pelenka
1254899556.0511.xls

A mai éjszakánk szörnyű volt, Dávid kb. óránként felsírt... úgyhogy hulla vagyok...

Tegnap beszéltem Tökmaggal, megyünk pénteken a talira :)
magdii
 
 


Kata> előzmények után irgumm-burgumm neki. Illett volna megkérdeznie, hogy mikor mehet látogatóba, nem pedig kilőni egy napot mikor neki lenne jó. Az egész világ róla kell szóljon? Na, ne már.
Amúgy mit beszélek? Illem!!!! Tudja az a nő bár az alapvető szabályokat?

De térjek át még szomorúbb témára: Adriám tegnap nagyon panaszkodott, hogy fáj a torka, nehezen veszi a levegőt. Benéztem a torkába, s csak a hatalmassá nőtt mandulák látványát láthattam. Ma reggel dokinéni jobb oldali tüdőgyuszit diagnosztizált. Hurrá :cry:
Még szerencse ma jönnek nagynénémék, s elviszik Adriát Anyukámhoz, mert nagyon elkülönítve kéne legyen a drágám. Dokinéni szerint ez igencsak fertőző változat (nem tudom miből tippel, hacsak nem járvány van ebből is).
Persze mikor van a legkevesebb tejem? Naná, amikor a fiamnak a legszükségesebb lenne. Hát csak reménykedem, hogy mégsem kapja el senki a csajtól. Púp a hátunkra.

Apához nem vágtam semmit hozzá, s nem az a típus aki bocsánatot kérne. Ellenben én vagyok a Lúdas Matyi, aki bizisten nem felejt, s a megfelelő pillanatban hatványozva visszakapja. Pl. mikor már nem fog szopizni a fiam (avagy a fia :lol: :lol: .....bár szeretném, ha ez minnél tovább lenne), akkor máris megbeszéltem az anyámmal, hogy majd egy péntek délután veszem a sátorfám, s szépen kisétálok az ajtón, egész vasárnp estig avagy hétfő reggelig. Hadd lássa majd a drágám, hogy milyen amikor csak 2-3 napig kell ő csinálja az én munkám. Hisz ha nekem 6 napig az ő munkáját kellett végeznem, szinte semmi zokszó nélkül (arról persze nem szólt a krónika, hogy mellette az enyémet is teljesítenem kellett, meg időm alapos részét a FIÁNAK az anyatejjel való táplálást akarom bíztosítani), akkor majd mit neki 2-3 nap?

Benta: tuti jót tenne a lelkemnek egy kis talicskázás, de hát az a sok fránya km. Bár már arra is gondoltam, hogy egyszer megcsináltatom a gyerkőknek az útlevelet, aztán kabát s kalap, veszem a 2 kicsit, s elhúzok egy hétre a húgomhoz Bp-re. Igaz, ez egyenlőre ábránd szinten van, de csak kapjam fel alaposabban a vizet. Tuti kivitelezem.

Banyoszka: hipp-hipp hurrá, hogy jó a géped.

Mukkancs: jó, hogy jöttél. Angol tudás portalanításáért irígy.

Dm: métt nem hozzák már ide is?

Ja, tegnap este az angol pampersbe tettem a fiam. Hát tök jó minőség, lehet majd élek azzal a lehetőséggel amit apa mondott, hogy a friss kinti haverjei majd vesznek, s küldik nekünk? Rendezze le, elvégre A fiáért tenné. :lol:

Mei Tai: szerintetek megvarrható lenne? Túl sok kézügyességem nincs, de konokság bennem annál több. a babaközelben honlapon van szabásminta is. na?

ismét dolog van, mennem kell.

Kép
kissmanó
 
 


Manó!

Adrinak mennek a gyógypuszik.Ez a hétvégi kiruccanás pedig meghozza majd a "nem is olyan Hawai az élet itthon Anyának" felismerését.Szerintem legalábbis.

Kép
kata840725
 
 


Magdi: belekuksiztam a pelus árakba.
Hát most kiszámoltam, hogy amit apa hozott pampers, az kb. 22 ft/db. jött ki. Igaz, épp akció volt, 2 doboz 1 áráért, de még duplán is azért nem 51 ft, csak 44 lenne.

Kép
kissmanó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?