Új privát üzeneted érkezett!

tali, hm... hát nem tudom h ez az ide-odatologatás fog-e segíteni a dolgon, mert az a benyomásom h nem nagyon tolong a társaság a találkozás lehetőségéért... :( nem beszélve arról h ha elhalasztjuk, akkor már nem lesz májusi a tali... :roll: persze, az azért nem akkora gond. viszont momentán úgy áll a helyzet, ha nem tesszük át máskorra, akkor lehet h Vikivel kettesben fogunk bográcsozni :roll: :shock: :lol:
Vendég
 


Doo, én szívesen mennék, de tényleg, ha olyan hétvégén lesz, amikor nem megyek pont nyaralni :wink: ami nem lesz nehéz, mert egyenlőre ezt az egy hetet terveztük be

Ági, nekünk is van ilyen bébitaxink, de nincs hozzá "korlát" vagy mi a fenének hívják, így mindig le akar csúszni róla... ezt adták hozzá, vagy ti eszkábáltátok rá? Amúgy van egy komoly triciklink, amiről nem tud leesni és van hozzá tolókar amivel én tudom irányítani is, inkább azt szoktam forszírozni derékkímélő okból :wink: de itt a teraszon a bébitaxi a menő a derekam meg alig bírja..mert félek hogy felborul...

NIki, nem semmi hogy Emma már nem is mászik... mondjuk minek mászna így belegondolva ha kétlábon sokkal gyorsabb, és már ilyen stabil :) Khmmm - úszás... mi már régóta nem járunk :roll: de nagyszülőknél van a kertben medence, és a múlt héten már elég jó volt a víz, 1-2 hét és nekiengedjük Zsófit :D így is amint átmegyünk az első progi az, hogy meg kell nézni a medencét, nagy hepaj lesz már előre látom :D
pici76
 
 


Doo, abszolute egyetértek.
Kicsit szomorú is vagyok, h. alig akar/tud valaki jönni.

Pici, már abbahagytátok? De miért?
Én azt érzem, most kezdi meghozni a gyümölcsét, h. 8 hónapja járunk vele.

Kép
niki30
 
 

 
 

Sziasztok!

Szerintem a május tali nem volt túl jó választás a szülinapok miatt, azt azért mindenki cslaáddal szeretné tölteni szerintem, nálunk is nagy hepaj lesz hétvégén.

Tovább nehezítia helyzetet, hogy vizsgaidőszak van, ami mondjuk nem feszélyez annyira, de férjem is diplomázik. Aztán megyünk mi is 4 hétre nyaralgatni...

DE ÉN MENNI AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt gondolom, hogy augusztus vége illete szeptember eleje praktikusabb volna, nem??? Vagy mondjuk akár még a nyár közepe is...


Kezdem úgy érzeni magam, mint amikor a nyári beosztást csináltam a kórházban.... mindenki jöjjön ide, ki mikor nyaral és 0 emberrel kellett megoldani 50 műszakot! :D :D De jó volt mindenkinke! :D :D

Várom a fejleményeket!

KépKépKép
bogyra
 
 


tavaly én felajánlottam a szeptembert is, akkor meg az nem volt jó senkinek :?

tényleg pici, miért nem jártok már?

bringa időnként jön egy rövid ideig, aztán eltűnik... :shock:
Vendég
 


Bringa, merre vagytok?!!!!

Hát lányok, én azt mondom, h. azért szeptemberig ne húzzuk. Olyan régóta esedékes már ez a találka. Persze olyan úgysem lesz, ami mindenkinek jó.

Szóval szavazzunk! Vessünk fel két lehetséges időpontot, immáron utoljára és véglegesítsünk. Aki jön, jön, aki nem nem.
Addig tologatjuk, míg félek, a végén semmi sem lesz belőle.

Kép
niki30
 
 


STELLA,EMMA,ZITA,BRENDON BÁLINT ISTEN ÉLETESSEN BENNETEKET SZÜLINAPOTOK ALKALMÁBÓL!!!!
Mivel elég régen írtam most bepótoltam a lemaradásokat.
Bogyra a helyzetet átérzem,és basszus nagyon durva.....itt volt a barátnőm a hétvégén aki Pécsre járt a POTÉra meséltem neki az eseted,azt mondja nem Te vagy az egyetlen,ő most szakvizsgázott reumatológiából,és tudna mesélni finomságokat,de inkább hagyjuk.

Doo,sajnálom nagyon de nekem se jó az időpont,pedig már apa azt is felajánlotta,hogy elvisz,hiszen tőlünk ez nem a szomszédba van,és nem tudnék úgy vezetni,hogy hátul van a törpe,mert abból baleset lenne....Niki ötletét jónak tartom a két dátumot illetően,elhiszem,hogy már beleéltétek magatokat,de ez valóban nem volt szerencsés a szülik miatt.Remélem azért összejön a tali,mert már én is nagyon kiváncsi lennék élőben mindenkire.Nem föladni!!!!!!

Nálunk továbbra is megy a kézenfogva séta,kiinduló sebesség 30 km/h ,mint akinek ég a talpa ,úgy fut,alig kapok sokszor levegőt....
pár bizonytalan lépés már megy egyedül is,mióta megy azóta jobban alszik éjszaka,amint huzamosabban átalusza az éjjeleket elkezdem a visszaszoktatást az ő szobájába az ő ágyába,de mivel megint jön két foga alúl,iszonyú anyás megint.Bújik ,mint egy hízelgő kismacska,a kezemet két kézzel szorítja és úgy tud csak elaludni,az arcát dörzsöli állandóan,valószínű a fogak miatt csavarja az orrát,vagy szúrhat az ínye,olyankor is odabújik a nyakamba átölel a kis szenes kezével és "az anya segíts"tekintettel felnézz rám,hát a szívem szakad meg,hogy nem tudom azokat a fogakat én kiszenvedni helyette.
Nem tudom kinél mi a szitu,de mostanában nem bírja elviselni ha pelus csere van,amint kiszabadul a dunsztból ,csupasz fenékkel megindul és ,mint a villám már az ágy másik felén van,én elhiszem hogy szar lehet egész nap vizes bugyiban lenni,de alig tudom megfogni hogy bepelenkázzam,felül,ordít,pedig 2-3 óránként cserélem,sokkal több pelust használok,mert ha már dagad a lába között a nadrág már cserélem is,de ez a hajtóvadászat már kezd hatni az idegeimre.Nálatok nincs ilyen?
Robogok,mert jönnek próbálni,puszi

KépKép
riella77
 
 


Pici, párom csinálta a keretet rá. Nagyon praktikus. Igaz, Zita már tud fel-leszállni, múlthéten barátainknál (nekik is ilyesmi van, nincs rajta keret) végig azon gyakorlatozott. De azért jobb így, mert így bátran húzhatjuk, nem esik le róla. Majd ha leszereljük a keretet később, akkor gyakorlazozhat ezen is fel-le. :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Riella, pelenkázás nálunk is katasztrófa már egy ideje. :twisted: De Blankának szerintem nem az a baja, hogy a pelus zavarja és csupaszon viszont jobb neki. Ő már akkor hasravágja magát, amint leteszem a pelenkázóra vagy az ágyra vagy bárhová. Nem várja meg, hogy lekerüljön a pelus. Aztán Ő is hason fekve bandázik ill. felül háttal nekem, stb.... Szerintem Ő szimplán szórakozásból csinálja ezt.
Ugyanez a szitu minden öltöztetésnél is.
Pelusból be van már készítve az Up&Go is. Ha már olyan pozíciókat vesz fel, hogy már semmiképpen nem tudom rávarászolni a hagyományos pelust, akkor jön az Up&Go.
mary74
 
 


Blanka ma este többször olyan furán, fuldoklósan köhögött. :shock: :twisted:
Bulátát evett korábban és nem nagyon akart inni utána. Remélem, csak az volt a baj, hogy kis buláta morzsa kaparta a torkát, és nem valami más. :roll:
Miután megitta az esti tápit, azóta nem volt. Remélem, tényleg csak ennyi volt a probléma. De olyan ijesztően csinálta! :shock: Rossz érzés.
mary74
 
 


Ja, Riella, még akartam valamit:
Mi is egy hete költöztettük vissza Blankát a szobájába, amit csak 2 hónapos koráig használt.
Most újra birtokba vette és nagyon élvezi. Eddig az éjszakák sem lettek rosszabbak (általában 1x kell bemmeni hozzá). Nappal pedig kifejezetten élvezi, ébredéskor mindig nagyon örül, vidáman beszélget a maciknak, Hófehérke és a 7 törpének a falon, stb.... :lol: Szóval, szeret ott ébredni. :D
mary74
 
 


Kedves Anyukák!

Penny reklámfilmbe 3-12 hónapos kislányt keresünk.
Ez már egy meglévő sorozat,aminek újabb 5 filmjét kellene elkészítenünk.Még nem tudjuk,hogy a kiválasztott babab hány filmben szerepelne.Lehet,hogy 1,de lehet, hogy több.
Kibővül a már jól ismert család egy kislánnyal,mert az előző 5 filmben,kismama volt az anyuka.
Érdeklődni lehet telefonon: 70/318 3774 Vedres Andi

A válogatás időpontja: 2008. május 23. 10-12 óráig.
Helye: III. Hajógyári sziget 307. Spot Casting.
A forgatás tervezett időpontja? 2008. május 24-25.(szombat-vasárnap, maximum 4 órás elfoglaltság Bp-en a X. kerületben)

Szeretettel várunk Benneteket.
Elnézést a "zavarásért".
üdv.: v. andi
vedresandi
 
 


Nem hangzik rosszul. :roll: :wink:

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Májusi tali kilőve biztosan....TETVESEK vagyunk, mármint a gyerekek, mindketten!!!!

Az iskolai védőnő nem vette észre a Gergőn..... Volt eg ytetves lány az osztályban, aki minden évben kétszer végig fertőzi az osztályt, bár nekünk ez az első.... Lesamponoztuk akkor egyszer. Gergő mondta két hete hogy viszket a buksija, kértem a tanitónénit mutassák meg az iskola orvosnak, megtették eredmény nem tetves.... én láttam hogy fekete pöttyök vannak a fejében mindig jól meg is szidtam, hogy miért kell így homokoznia hogy teli van a feje homokkal... erre ma levadásztam egyet Leventéről. Beszóltam a suliba, hogy küldjék haza Gergőt mert Levente tetves é biztos Gergőtől kapta el, mondja a tnaítónéni, hogy meküldi a védőnőhöz biztos ami biztos.... Gergő szalad haza, hogy anya anya nem vagyo tetves most nézett meg a védőnéni.... belenéztem a hajába gyerekek hemzsegtek a tetvek!!!!!!! Ugyehát nem szoktam én kurkászni mrá a haját, nem is hagyja, de most ahogy belenéztem egyből... és basszus a védőnő nem vette észre, nah megfogtam a gyerek kezét visszavittem a védőnőhöz akinek azt megmutattam milyen is a fejtetü.... mondja semmi baj pár nap kezelés... jah csak a gergő legalább két hetet tetves, és már allergiás lett ezeknek a vérszívóknak a nyálára, tetőtől talpig tiszta csalánkiütés, a Leventét ugye igen nehé leírtan, arról ne is beszéljünk hogy mi munka egy lakást végig fertőtleníteni..... Erre aszondja nekem, hogy hát ne haragudj nem láttam, biztos a rossz szemüveg volt rajtam.... mondom kurvára nem haragszom, csak a kétnapja vakarózó gyerek ek haragszanak baromira.....

Nah ennyit az eü ellátásról!!!

Folyt köv tetvetlenítés majd jelentkezem!

KépKépKép
bogyra
 
 


Jesszusom Bogyra, szegénykék! :shock:
El küldtem volna a jó büdös francba ezt a nagyon hozzáértő védőnőt!
Az ilyen adja vissza a diplomáját, ha egy tetűt nem vesz észre!

Figyelj, mondok ennél rosszabbat. Az én keresztlányom is tetves volt két éve és neki frankón hosszú lobonca van, utál fésülködni, nah képzelheted. Tesóm rendesen megszenvedett vele, szinte egyesével fésülte ki a hajából a tetveket.

Azért ne idegeskedj rajta, úgyis kiírtjátok!

Kép
niki30
 
 


Elküldtem egyben:)

Kép
niki30
 
 


sziasztok

talán emlékeztek még ránk... :oops:
megvolt az első szülinap,,köszönjük a köszöntéseket.
Brendonnak felvágták mindkét fülét,3 naponta járunk a Madarászba,még mindig be van gyulladva,ez már a 4.üveg antibiotikum,és 4.hete szedi.
Azért nem gyógyul,mert alig van ugye fehérvérsejtje,ami a gyógyuláshoz kellene.Remélem,hamarosan vége,üti a fülét két kézzel,ha fúj kinn a szél,akkor ököllel,annyira érzékeny lett,hiába Ő benn van.

Akinek esedékes BOLDOG SZÜLINAPOT,ha bármiről lemaradtunk,vagy lemaradnánk mindenkitől ezer bocs,hamarosan remélem tényleg vége,holnap talán bizakodóbb leszek,reggel megyünk kontrollra.

Pusszantás mindenkinek.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gabi, sok-sok gyógypuszi Brendonnak!
Istenkém, ez azért marha szar lehet. Fülfájás borzasztó!
Brendon egy hős, h. ezt végigcsinálta, és persze Ti is szülőként!

DRÁGA ZSÓFI, ISTEN ÉLTESSEN ELSŐ SZÜLETÉSNAPOD ALKALMÁBÓL!

Kép
niki30
 
 


Zsófinak és Emmának boldog szülinapot kívánunk!!! És Zsombornak is-bevallom a pontos napot nem tudom, de a napokban ünnepel Ő is-talán éppen ma :wink: Őt is Isten éltesse!!

Kép
ági_bp
 
 


Mi is nagyon sok boldogságot kívánunk a mai szülinaposoknak, Zsófinak, Emmának és Zsombornak!
mary74
 
 


Gabi, Bogyra
mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek!!!
mary74
 
 


Sziasztok!

Pár hónapos betegség után meghalt Zsolti Nagymamája, nyíregyháza mellet temetik.

Ha sokáig nemjelentkeznék akkor tudjátok, hogy meg van az oka. Vizsga, bolt, Anglia, tetü, temetés, lakáscsere....

Minden ellenünk van! Pedig én tényleg szeretnék gyakrabban jönni.

Levente is tiszta allergiás kiütés már!!!

KépKépKép
bogyra
 
 


Bogyra részvétem :cry: és sajnálom a veletek történteket. Kitartást!

Kép
ági_bp
 
 


Bogyra, részvétem és küldöm az energyt!!!!
Jók legyetek!


Köszönjük a köszöntést Mindenkinek!

Kép
niki30
 
 


Nagyon drágák vagytok, köszönjük a köszöntéseket, és természetesen mi is nagyon boldog első születésnapot kívánunk Emmának és Zsombinak.

Szülinap jól zajlott, csináltattam műtermi képeket, majd ha újra dolgozom talán lesz időm újra képeket feltölteni :wink:

Holnap ha jól emlékszem Ricsimicsnek lesz a szülinapja, úgyhogy előre is boldog szülinapot neki!!!

Ági, nagyon ügyi apitok hogy ilyen jó kis pántot szerelt a bébitaxira!
Zsófi már járássegítőnek használja csak, rá nem ül, csak tolja mint a meszes, és most már kapaszkodás nélkül is próbálkozik az első lépésekkel :)

Hááát Niki, anya és apa lustasága az oka az úszás abbahagyásának, illetve hogy nincs fix szabadnapunk, illetve hogy ahova jártunk nem volt rendes foglalkozás, inkább csak pancsiztunk. Ahova ti jártok, illetve ami foglalkozások voltak Alsópáhokon az nekünk is bejönne, de legközelebb Siófokon van olyan foglalkozás, oda meg nem járunk le... azért Zsófi nem idegenedett el a víztől, és már lassan pancsizhat a nagyiék medencéjében, illetve remélem 8 nap múlva a tengerben :lol:

Bogyra, mit mondjak... részvétem... srácok remélem rendbe jönnek.

Gabi, a ti kálváriátok sem semmi, remélem most már hogy jön a jó idő Brendon füle végre rendbe jön.
pici76
 
 


BRENDONNAK ÉS STELLÁNAK utólag :roll: :oops: :oops: :oops: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :D :D :D :D

EMMÁT, ZSÓFIT ÉS ZSOMBORT ISTEN ÉLTESSE 1. SZÜLIJÜK ALKALMÁBÓL!!! :D :D :D :D
Vendég
 


ZSOMBORNAK, STELLÁNAK, BRENDONNAK ÉS RICSINEK KÍVÁNUNK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Remélem nem hagytam ki senkit. :oops:

Kép
niki30
 
 


RICSKÓT ISTENKE ÉLTESSE!! :D :D :D (főleg, ha ma van a nagy nap, ha meg tévednénk, akkor tartalékold a jókívánságokat, Lorcika :wink: :lol: )
Vendég
 


Ricsinek boldog születésnapot!! :D

Kép
ági_bp
 
 


Rena!!! Balázst is Isten éltesse első szülinapján!! 20-án ünnepelt, ugye? (megnéztem egy régi táblit :wink: ) Hogy vagytok???

Kép
ági_bp
 
 


Mindenkit Istenke éltessen nagyon nagyon sokáig.

Voltunk a fülészeten,azt mondta a dokinéni,egy hónap múlva kontroll,javul a füle mindkettő,most nem nyúlna hozzá.Na,hogy ez mit is jelent pontosan,nem tudom,de talán végre jót.

Bakker Bogy!!!Részvétem.Hát egy hónapja nekem is feje tetejére állt a világ,azt hittem,nem bírom,de vége,egyszer,hamar nálatok is minden oksa lesz.A legjobbakat.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Túlvagyunk a szülinapozáson. Emmának micimackós tortája volt, jól szét is trutymákolta :)

Sok ajándékot kaptunk, úgyhogy volt nagy öröm.

Néhány kép a hétvégéről.

Emma vezet:)

Kép
Kép
Kép

Előtte
Kép

Utána
Kép

Kép
niki30
 
 


Niki, nagyon jók a képek, ezek Tbányán készültek? A második képen olyan "metszettek " Emma szemei mintha lenne benne kínai vér is :lol: Jó hosszú már a haja, sajna Zsófié csak sűrűsödik, de nem akar hosszabb lenni :roll:

Csajok nem tudjátok, Rossmannban vagy DM-ben lehet Lavera termékeket kapni?
pici76
 
 


Igen, Tatabányán.
Metszettek a szemei :lol: hihi, nekem is kicsit húzott, rám hasonlít :lol:

Sajna nem is ismerem ezt a terméket. :cry:

Kép
niki30
 
 


na de niki, megállt Emma vonija! :shock: tessék újat csináli!:lol:

laveráról én sem hallottam.

Vikinek se hosszabbodik a haja - asszem másra koncentrálja az energiáit: úgy mint jövés-menés, fognövesztés (más csikorgatja a 9ediket).
Vendég
 


Wow, sikerült az új vonim :lol:

Kép
niki30
 
 


Pici, tisztára összezavartál az új vonalzóddal! Olyan a baba rajta, mint Doo-nak, s azt hittem hirtelen, hogy Őt olvasom, a Zsófinál vállt gyanússá :lol:


Niki, Em-macska vagy Em-mácska?? :lol: Hívjátok még macskának?? :)

Kép
ági_bp
 
 


Utólag is boldog szülinapot Leventének!

Ma pedig Lili ünnepelt, Isten éltesse! :D

Kép
ági_bp
 
 


Niki, Zitának is 18-as szandi lett jó. Aprólábú lánykák :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Na most már NIki vonija is hasonló, szegény Ági :wink: :lol:

Zsófi öt napja kezdte az önálló lépegetést, ma már 8-at lépett :)
na jó azt csak egyszer, de 4-5 lépést már simán tipeg :) olyan maszat ahogy koncentrál és egyensúlyoz :)
ha nem az önálló járást gyakorolja, akkor mindent járássegítőként használ. Kedvence a 10 kilós konyhai szék, amit majd megszakad úgy tol maga előtt, csikorog a kövön, de csak tolja tolja körbe az egész házon és tipeg utána :D ja és neki is 18-as cipije van, legalább nem lesz 48-as lánykamérete 14 évesen :wink: :lol:

Doo, fogcsikorgatás nálunk nincs, de több barátnőmtől hallottam, hogy gyermeke kedvenc időtöltése... kitartás, majd ez is elmúlik.

Mi is nagyon boldog első szülinapot kívánunk Levinek, és Lili Napsugárnak! Bringa, adj életjelet, lécci!
pici76
 
 


Kép Kép Kép
stella2007
 
 


LILINEK ÉS LEVINEK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK MI IS!

Kép
niki30
 
 


Pici :lol: :lol: Niki nem fog összezavarni, mert ott van Emma képe, és neki nincs az a fehér háttér a vonalzó mögött, ami neked is és Doonak is van. :) Kérlek módosíts valamit!! :wink: :lol: :lol:

Stella, köszi a képeket!! hatalmas tortája volt a lánykának!! A traktoros kép nagyon vagány.

Kép
ági_bp
 
 


Aztaaa, tényleg mekkora tortája volt Stellának! :)

Ja, éljenek a kislábúak :D

Kép
niki30
 
 


Pici, bocsánat. Már nem voltam a gépnél, mikor eszembe jutott, hogy Zsófinak nem is gratuláltam az első önálló lépésekhez! :D Nagyon ügyes! És micsoda tempóban fejlődik!! Szerintem amíg nem iparkodott a mozgásfejlődéssel, biztos azt gondolta, minek idegeskedjek meg kapkodjak, majd felállok és járok. Ennyi. :lol:

Zita tegnap csinálta először, hogy tolt maga előtt széket és lépegetett utána :D egyébként meg oldalaz kapaszkodva, és gyakorolja a kapaszkodás nélküli álldogálást, ill. néhányszor már felállt kapaszkodás nélkül is. Bár épp tegnap mondtam, hogy szerintem hamarabb fog beszélni, mint járni. Már van néhány szava, amit adekvátan használ: anya :D apa, mama, nem-nem, ebédre "ebe", ilyesmik, meg sok hangutánzó. Most az a legújabb, hogy sok-sok szónak mondja az első tagját. Tegnap egy Gergő nevű kisfiú után mászott és azt ismételgette: ge :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!

Eszmeletlen kanikula van! Hogy birjatok?
Annyira edik ilyenkor trikoban kisgatyaban/meg abban sem :D

Elina meg nem lepeget onalloan, ovatos, es maszni imad, vezetve setalunk, de rovid ido utan le akar ulni hogy masszon, persze ez nem gond, o tudja mikor akar menni.
Nalunk a "szia" az nagyon megy, "apa-papa", "baba", "tati", ezeket mondja edes pofa.

Stella jok a kepek! :D

Asszem allergias vagyok, nemtom mire, orrfolyas, szemviszketes, torokkaparas.
Ez meddig tart, es mire lehetek szerintetek?

Pussz Mindenkinek!

KépKép
horilda
 
 


Na sziasztok!

Igen, eszméletlen ez az idő. Persze nagyon örülünk, h. itt a nyár és itthon is lehet egy szál pelusban rohangálni.
Strandra ment már valamelyikőtök?

Minket tegnap lecsaltak a dunapartra a szomszédaink. Mondták, h. van ott jó kis homok és a gyerekek eljátszanak, én meg nem gondoltam volna h. közvetlenül a partra megyünk. Na Emma az egyetlen szandijába jól bele is ment a vízbe, folyamatosan fogni kellett a kezét, én parázom az ilyen víz melletti dolgoktól.
Aztán belecsüccsent a sárba, szórta bele a homokot a pelusba....áááhhh, szóval ez még nem nekünk való. Meg ott tudjátok nagyon oda kellett figyelni, mert egy rossz mozdulat és már megvan a baj. Lekentem őt naptejjel, de közben ragadt rá a homok is....
Pici, eszembe is jutottatok, h. nah, nemsokára ti is homokos parton nyomjátok és h. milyen jó lesz.
De nagyon vigyázzatok, főleg h. Zsófi is imádja a vizet, nehogy meginduljon!!!
Előre is nagyon jó utazást és nyaralást kívánok Nektek!
Tényleg autóutat bírni fogja Zsófi, mit gondolsz?

Bogy, mi van veletek, tetveket kiírtottátok? :oops:

Dóri is újra eltűnt:(

Még a héten felfújjuk Emmának a medencéjét, aztán lemegyünk ide hátra pancsolni :) Szerintem nagyon fogja élvezni.
Annyira kis kurva már, huncutkodik, jön-megy. Tegnap egy idegen fickónak küldött puszit a Lidl-be. Na mondom, ezt gyorsan fejezd be kislányom :lol: akárkinek nem osztogatjuk itt a puszikat :lol:

Remélem mindenki jól van!
Ilda, allergia bosszantó. Szegényke.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Minden most ünnepelt palántának nagyon sok boldog születésnapot kivánok!

Niki, nagyon jók lettek a képek és tetszik a torta is. Miből készült?

Itt is nagyon meleg van, Bálint egy pólóban meg egy pelusban. Este 5-ig ki se lehet menni, addig eléggé megfeszitő lesz lefoglalni. Lehet, hogy majd szomszédolunk egyet, hiszen gondolom, hogy ott sem engedik ki a gyerekeket.

Pici, jaj, ti már mindjárt indultok....remélem, hogy kislányod birni fogja az utat. Mi meg fogunk állni egy éjszakára Ausztriában, visszafele meg Szlovéniában, Bledben.

Ilda, sajnálom az allergiát. Még csak most kezdődik igazán a szezon.

Bogy, hihetetlen olvasni a tetveket. Remélem, hogy már túl vagytok a nehezén mindannyian.

Doo, sajnos mi sem tudunk menni a májusi talira, mert nem tudtunk autót szerezni.

Bálint már szalad, és olyan széles a lábfeje, hogy 20-21-es cipő kell neki, mert a rüsztje is magas. Kapott szülinapjára egy 20-as gumicipőt a tengerpartra, de egyáltalán nem ment fel a lábára.

Tegnap voltunk az 1 éves vizsgálaton. Minden rendben van, az mondta a doki néni, hogy elkezdhetek neki tejet meg kakaót adni. Én még úgy érzem, hogy korai, ezért várok vele még egy évet. Tejterméket és tejfehérje tartalmú dolgokat már eddig is kapott, csak folyékony tejet nem.

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok.

Brendus lába 21es,és mi strandoltunk már 3szor,pénteken megyünk megint,akkor a pala beugrója 800ft,szombaton a rómaié,hétfőn a dagályé.A teljes jegy amúgy 1900ft egy felnőttnek.

Na,kicsi zaklat,mennem kell,majd jövök még...

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Ági, csak a te kedvedért, megváltoztattam a vonalzóm. Na de most aztán már remélem megfelel :wink: :lol: Köszi a gratulációt :) Már 9 lépésnél tartunk és közben rúgja a nagy piros pöttyös labdát :)
Perszer még többet mászik mint megy , jóval többet, de tényleg asszem ezt hívják ugrás szerű fejlődésnek... 10 hónaposan még felülni és mászni sem tudott... és 6 napja tette meg az első önálló lépést. Nagy öröm végignézni ahogy fejlődik. Bár pont most megyek nemsokára vissza dolgozni, bizti egy csomó minden kimarad majd :( Igaz eddig mindig az esti órákra szorítkozott Zsófi amikor új produkcióval rukkolt elő, hátha ezután is így amrad, és megvárja míg hazaérek a melóból :)

Hú Niki, ebbe így még nem is gondoltam bele... Lehet hogy viszek magammal egy pórázt is :lol: bár szerencsére Zsófi óvatos duhaj, az új dolgokat anya biztonságában igyekszik felfedezni, és úgy egyáltalán is mindennek nagyon óvatosan áll neki, remélem nem lesz baj, persze fél szemem így is mindig rajta van/lesz. Tegnap mi is kitettük a teraszra a babamaedencét, hát látni kellett volna a csupasz kisasszony hogy álvezte a pancsolást, csoda hogy a sikoltozásra nem szaladtak össze a szomszédok :lol: szóval biztos lesz nagy öröm ha meglátja az a soooook vizet.

Vanda, mi nem terveztünk megállót, merthogy nem olyan hosszú az út, persze azért majd megállunk egy kcisit mozogni, valahogy majd csak kibírja a kisasszony.

Emma huncut lehet ahogy dobálja a puszikat :) Zsófi a két pöpi kezét nyujtja a szimpatikusabb fiatalemberek felé (kizárólag pasik jöhetnek szóba) és sikítva kacag is hozzá, hogy biztosan észrevegyék :)

Ilda, eddig nem volt allergiád? Azt mondják kétfajta ember van: aki allergiás, és aki allergiás lesz... én szerencsére még a másodikba tartozom, így fogalmam sincs épp minek a szezonja van, de mostanában szállt valamelyik fa fehér vacka a levegőben erre felénk... gondolom mész vele dokihoz, nem?
pici76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: