Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Sajnos nem tudok bővebben jönni, Dani este a gépemen lóg, az övé már régóta rossz, napközben meg Bébike annyira lefoglal.
Ma még vendégem is volt, annyira elszaladt a nap, de nagyon jól sikerült.
Igyekszem holnap alvásidőben jönni.

Viszont ami nagyon-nagyon fontos, hogy pénteken fórumtali nálam, remélem nem felejtette el senki sem!!!
Legyen a szokásos 10 óra! Elvileg már majdnem mindenki tudja, hol lakunk, de küldöm ám bárkinek a címet és az eljutást hozzánk!
Ki tud jönni lányok? Mert akkor aki nem tudja a címünket, annak küldöm priviben!

Eszter drága, egyszerűen nem tudunk kommunikálni, úgy sajnálom, viszont megkérnélek rá - hisz vagyunk annyira jóban, hogy ez ne vegye ki rosszul magát - hogy hozz magaddal légyszi-légyszi valami nasit, én egyszerűen nem tudom, mit ehetsz. Annyira hülye vagyok hozzá!!!
Remélem, azért péntekig sikerül telefonhoz jutnunk és csacsogunk is egy kicsit.

Mindenkinek millió puszi, és ígérem, igyekszem jönni holnap lányok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy kihaltság?!

Koda! Bence jobban lett? Biztosan nagyon rossz volt látni, ahogy felszúrják a fülét, de legalább már kiderült mi okozta a sok betegeskedét. Remélem most már végleg megyógyul.
Majd még figyelmeztess minket a dátumra, hogy mikor jöttök, hogy akkorra bizti ne tervezzünk elutazást.

Zsuzsa! Hogy vannak a fiúk? El tudtok ma indulni, ahogy tervezted, vagy még kútálgatod őket itthon? A tesódnak nagyon szorítok, hogy meggyógyuljon.

Momo! Nagyon szurkolok, hogy rendben menjen minden, habár lehet a nehezén már túl vagytok mostanra. Hogy bírta a reggelt szopi nélkül Mishal?
Persze, Babó már mindenütt menne, a játszón a hinta melletti korlát a kedvence. A kiscipője úgy néz ki, mintha már legalább 2 éve használná, mert még húzza a lábfejét mindenütt menés közben, meg becsúszik egy kis négykézláb is.

Éva! Jobbulást neked, remélem semmi komoly, csak egy kiis tavaszi fáradtság.

Titi! Mi megyünk!

Most alszik Babó, ha felébredt megyünk hintázni.

A hétvégén csináltuink egy csomó képet, mégis alig lett egy pár jó Babóról :(
Kép

Kép
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok!

Titi: mi megyünk.
Mit vigyünk? Csak Anna és Bence jönne velem.

Jól vagyunk, ma lesz anyáknapja, így szeretném ezt a mai napot velük tőlteni vagyis ma már nem nagyon leszek.

Puszi

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok!

Adok hírt én is magunkról, bár ahogy látom most sem vágunk egymás szavába.

A fiúk jól vannak , már nagyon elevenek csak folyamatosan köhögnek. Ma már nem bírtam tovább és levegőztünk egyet, hát kész megváltás volt minannyiónknak. Most kidőlt mind a kettő. Még Dávid sem alkudozott, hogy nem szeretne még lefeküdni.
Délután erőteljes pakolásban leszek, mert holnap megyünk haza anyáékhoz. Jaj nagyon remélem most nem felejtek itt semmit. Annyi cuccunk lesz, hogy csak na.
A tesóm kitalálta hogy a fiúk vigyék a gyűrűt. Hát nem tudom mi lesz belőle, képesek leszen e megcsinálni. Még ezt is el kell próbálni velük.
Remélhetőleg nem ők fogják negatív módon emlékezetessé tenni az esküvőt.

Verzsike
Nagyon gyűri Babó azt a zsömlét. Igazán édes.:)
Jaj múltkor kérdezted hogy mi csinálunk e valamit hát nem, mert éttermes lagzi lesz és oda nem lehet saját gyártású sütiket vinni. ANTSZ stb okokból.Annyi engedmény van hogy cukrásztanműhelyból hozatjuk az édességeket és így kicsit jobb áron van.

Titi
Érezzétek jól magatokat a talin és csináljatok sok képet!

Balimama
Hogy vagy, kicsit jobban már?
Ha nem tudnám, hogy babagyártási stopp van akkor mondanám, hogy csak nem amiatt vagy rosszul és aluszékony.
Várjuk a képeket!:)

Momo
Jaj nagyon kíváncsi vagyok, hogy ment a műtét. Remélem minden simán zajlott. Ha már van lehetőségad írd meg hogy volt.

Koda
Megpróbálom megjegyezni mikor jöttök és hátha sikerül egy tali. Mindenképpen írjál előtte, hogy biztosan ne felejtsük el.:)
Hogy vagytok, már a gyógyulás útjára lépetek?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Jobbulást a fiúknak, nektek meg jó utat! A tesódéknak meg SOK BOLDOGSÁGOT!

Koda!
Megpróbálom megjegyezni én is, mikor jöttök, bár nekem egy kicsit messze lesztek, de hátha. A nyári buli meg még áll:

JÚLIUS 19.

Titi!
Mi nem tudunk menni, mert aznap lesz a vizsgám!

Juci!
Majd egyeztetünk, kinek mikor lenne jó!

Erzsike!
Nagyon tetszett az esztergomi hely. Van ott kifejezetten babáknak való medence is, vagy Babót ti a nagyba vittétek be?

Névnaposok, szülinaposok!
Bocsi, utólag is ISTEN ÉLTESSEN TITEKET!

Néhány kép Mátrafüredről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Akkor írom megint az időpontot, hogy ne felejtsétek el: Június 30. 2 napig leszünk. Sajna......

Momo!
Gondoltam én is rátok! Bent kellett talán maradnotok, hogy nem írsz? Remélem rendben vagytok!!!!!

Erzsike!
Majd írd már meg nekem a címeteket! Olyan kíváncsi vagyok, merre laktok! Csak mert írtad, hogy nem messze a panziótól. adamne.kovacstimea@chello.hu
Babó hihetetlen, ahogy a zsemlét tömi befelé. Én nem merem Bencének így adni, mert megfulladna.....mindent rágás nélkül lenyel.
És a fülszúrás egyáltalán nem volt félelmetes látvány. 1 másodperc volt, semmi brutális nem volt benne. Én is rosszabbra számítottam, megmondom őszintén. (persze Bence biztos nem ezt gondolja :roll: )

Zsuzsa!
Nagyon jó szórakozást kívánok nektek. De megmondom őszintén, ahogy lelki szemeim előtt felrémlett, ahogy a fiúk viszik a gyűrűt.... :lol: hát én tuti nem engedném az enyémeket :lol:
És igen, köszönjük, Bence jobban van. Ma voltunk a fülészeten, a doki néni szerint szépen javul, bár a torka csúnya. De szedi az AB-ot és remélhetőleg az is jobb lesz idővel.

Mesi:)
Zsoltika hatalmasat nőtt! El sem hiszem! Én csak a képeken látom, így igen szembetűnő a változás! Ugyan úgy, mint Ágikánál. Tündéri az alvós képen:) (persze a többin is! )
A 19-ei bulira meg megpróbálok valahogy eljutni. Még meg kell itthon beszélni, hogy is lehetne....

Sziszike!
Jó anyák napját neked:)

Éva!
Életjelet!!!!! Hogy vagy????

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hali!

Koszi a drukkokat! Itthon vagyunk,tul vagyunk rajta,de meg nem tudom milyen ejszakank lesz.Mishal egesz jol viselte masaallah,a korhazrol,szemelyzetrol nem jo a velemenyem. :evil:
Remelem minden ok es tudunk aludni.Este nem hiszem hogy jovok,majd talan holnap. Ha kidol,akkor en is lefekszem,nem sokat aludtam elozo ejszaka sem.

Puszi mindenkinek
momo35
 
 


Sziasztok!

Már hétfőn este akartam írni, csak nem sikerült. Délelőtt még sikerül bekapcsolnom a gépet, és talán el is olvasni, de estére, mikor írni szeretnék......
Hétfőn aerobikon voltunk a Rezivel. Én totál elfáradtam, bár biztos még az utazás is közrejátszott.
Tegnap meg apa volt éjszaka magint a pakolást felügyelni,így egyedül voltam a csajokkal. Aztán mire megfürdettem őket, és elaltattam, én is elaludtam :oops:
Persze ma se vagyok toppon, mert lemostam az összes ablakomat. Anyukám jött délután segíteni, de aki volt nálunk azt tudja, hogy nem kevés az ablak :lol: Nagyon örülök neki, hogy végeztünk. Holnapra maradt az emelet, és talán pénteken a törölgetés, porszívozás. Aztán lehet főzni a búcsúra. Űgy néz kis, hogy mindenki hozzánk jön ebédre.

Ja, és ha minden jól halad akkor mi is megyünk a talira. :lol: :lol: Habár én mindkét csajszit vinném, mert nem lesz itthon apa, és a Reziért is menni kellene az oviba, de arra tuti nem érnék haza (már negyed 1-re oda kell érni).

Momo!
Remélem nem lesz gond éjszaka sem. Látod már túl is vagytok rajta. Majd gyere mesélj, ha tudsz.Mishalnak meg egy nagy puszit küldünk....

Zsuzsa!
Jó hétvégét. Gondolom már nem jössz a héten. Érezzétek jól magatokat, és Sok Boldogságot a tesódéknak. Csinálj sok képet!!!
Remélem sikerült szerencsésen bepakolnod, és nem maradt kis semmi. Én is mindig azon dilemmázom.
Ja, és vigyázzatok az úton!!

Mesi!
Nagyon jók a képek, és a gyerekek tényleg sokat nőtek. Zsoltika mindjárt kezdheti az ovit? Tényleg már beirattad valahová? Nálunk most lesznek a beíratkozások. Ágika is milyen nagy már, és az a nézés a babakocsiban!

Juci!
Nektek csak jó szrakozást tudok kívánni. Nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni a talira!!!

Verzsike!
Hát tényleg haláli babó, ahogy a zsemlét gyömöszöli. Majd dumcsizunk pénteken :lol:

Sziszike!
Dee jó, végre talizhatunk! A Rezi biztos jól ellesz Annával.

Ági!
Merre vagy? Jöttök a talira?

Na mennem kell, de majd még megpróbálok jönni.
Többiketől bocsi....
Ja, és a betegeknek jobbulást,és sok puszit!!!!

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok lányok!

Momo, én is annyit gondoltam Rátok!!!
Milyen volt az éjszakátok?! Istenem, de szuper, hogy ilyen jól viselte Mishal az egészet! De hogy negatív a véleményed a kórházról... gondolom, pedig ott hagytál egy valag pénzt. Hihetetlen, még itt is ilyenek az emberek?!

Gyöngyikém, de szuper, gyertek csak mindnyájan!!! Nagyon fogok örülni Nektek!!!
Nem vagy ám semmi, ennyi ablakot megpucolni! Gondolom, hogy kidőltél! Még az a jó, hogy a lányok így engednek haladni a házimunkában.

Mesikém, szuperek a képek, gyönyörű helyen jártatok. Nem is tudtam, hogy elutaztatok. Csak hármasban voltatok? Hogy a csudába tudtad ezt ilyen szépen megoldani? Két kis gyerkőccel, nagyon jó anyuka vagy!
Mondanál erről a Mátrafüredről valamit? Olyan szép az erdő, úgy vágynék én is hasonló szép helyre. Ott is aludtatok?
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni holnap, bízom benne, hogy azért hamarosan találkozhatunk. Esetleg pótolhatnánk a nálatok elmaradt talit, nem?
Jaj, bár hülye vagyok, mindjárt itt a szülinapi buli, akkor úgyis megyünk!!! De jó!!!

Bufo, nagyon jó utat és fergeteges lagzit kívánok Nektek. Érezzétek nagyon jól magatokat!
A gyűrűhordós fiúcskákra meg nagyon kíváncsi vagyok, biztos ügyesek lesznek! :)

Jucikám, tényleg nem tudtok jönni a talira? A fene egye meg, akkor gondolom Ágiék sem fognak jönni. :(
De én egyszerűen nem találom, hol írtad, hogy nem jöttök.

Timikém (Koda), Ti meg még mindig nem gyógyultatok meg maximálisan? Istenem, remélem, nem fogytál emiatt többet! Hogy vagytok?

Lányok, még egy mondat a holnapi talival kapcsolatosan.
Nekünk még nem gyerekbiztos a lakásunk, össze-vissza lógnak a kábelek, mivel még a bútorok is csak átmeneti helyükön állnak - immár 2 éve -. Szóval kéretik a gyerekekre igencsak figyelni, nehogy nekem itt sérülések legyenek!!!


Rólunk még pár mondat...
Rémesebbnél rémesebb éjszakáim vannak, ma éjjel ugyanis úgy döntött a kislányom, hogy fél 3-tól fél 5-ig fenn lesz, és dorbézol. Vagy 6x szoptattam, szóval már kezdem a végét járni. Egyelőre még mindig bírom, tegnap napközben sikerült 1 órát aludni vele, az megmentett.
Most állok neki valami rendetmeg tisztaságot varázsolni, feltéve ha hagyja, mert mostanában annyira igényli a foglalkozást, egyedül nem túl sokat van el.

Most muszáj futnom, apósom most csörgött, hogy mindjárt itt van, pedig még annyi mindent akartam írni, folyton kihagyok valakit. :(

Évikém, Timi (Brimo), hozzátok egyszerűen sosem jutok el hozzászólásügyileg. Azért nem felejtelek ám el benneteket sosem. Nem jöttök holnap?

KépKép
titi_27
 
 


Hali!

Csak bekukk!!!

Mesi!

Nagyon szep helyen jartatok es nagyok lettek am a gyerkocok!!!!

Koda!

AZt hiszem (ha minden igaz),pont akkor lesz itt a ferjem mikor Pesten lesztek,de majd elvalik. Ha nem,akkor jo lenne latni titeket. :wink:

Bufo!

Jo hetveget,eskuvot...bar mar elutaztatok azt hiszem.De hatha ott is olvasod. Ha meg a fiuk viszik a gyurut..hat lehet hogy emlekezetesebb marad majd a nagy nap. :lol:

Verzsike!

Nagyon jok a Babos kepek,ahogy eszi azt a zsemlet,edes. Szeret hintazni??Kepzeld,Mishal meg nem szeret,fura.

Gyongyi!

Nem semmi vagy,ablakot mind megpucolni.en csak gondolkodok rajta...de nem is szamolom ossze...talan hivni kellene valakit aki megcsinalna,de az egyikhez szerintem ipari alpinista kellene :lol: :roll:
Zajlik az elet nalatok rendesen..bucsu..mit fogsz fozni???
Aerobik jol megy??Irigyellek..en szules ota nem edzettem,en aki minden aldott nap edzett ,jogazott napi 2 orat...szegyen. :roll:

Titi!

Sajna mi se megyunk holnap,nem merek igy elmenni Mishallal. Pisiles az nagy szenvedes..a pelenkazasrol nem is beszelve+kamillateaval mosogatom neki...szoval inkabb kihagyjuk,jo??? Ne haragudj.
De bepotoljuk...sot barmikor amikor mesz Eszterhez...akkor ide is johetnel,vagy Eszter es te is johetnetek..na,eleg ertelmes voltam??? :lol:
Nem alvas..ez mar tenyleg katasztrofa..nagyon jol birod a dolgot. Pedig igy nem fog leszokni a sok ebredesrol szerintem.

Balimama!

Meselsz??

Agi

Jol vagytok?

Eszter!

Veled majd egyszer egy szep napon beszelunk,jo :lol:

Brimo!

Hat,ha minden ok akkor hamarosan kiderul,hogy sikerult-e.Csenge jol van mar? Mit mondtak a borgyogyasznal?
A vihar utan,kozben nalunk meg a gyepszonyeg is megemelkedett,es bugyogott fel a foldbol a viz,annyira nem tudott elfojni.Felelmetes volt.

Rolunk...pisiles faj,pelenkacsere remalom. SZegenyke hadakozik,le kell fognom...igy eleg nehez..ma este a fel tubus Lidokain kenocsot kinyomta,mert kicsavarta a kezembol.Raadasul azt mondtak,hogy egy hetig ne is furodjon...ez se konnyu,tusolni nem akar..kamillateaval kellene mosogatnom,dehat nem erhetek hozza..igy ma este raontottem a poharral :roll: . AMikor pisil akkor jajgat..mondja hogy ajajajajaj...es ugy jarkal mint egy kis pingvin szettett labakkal. Igy en is igy jarkalok vele a lakasban kezen fogva..es ezen mar nevet.
A korhazban az elejen minden ok volt,de utana lehet hogy szerencsetlen veletlenek folytan(nem volt eleg apolono+ volt egy kisgyerek akihez a rohammentoket hivtak igy vele voltak elfoglalva) ket orat kellett varnunk ahhoz hogy fajdalomcsillapot kapjon Mishal,pedig a vegen mar uvoltott .Jol ki is fakadtam.

Kedves Ismeretlen!

Itt valaszolok neked. A Telki magankorhazban csinaltak,a honlapjuk www.telkikorhaz.hu, ha felhivod oket,mindent elmondanak.Mutet elott elmentunk a gyereksebeszhez,aztan idopontot kaptunk,fel ora volt kb. a mutet altatassal es delutan hazajohettunk,az elso pisit kellett megvarni+3 ora hogy leteljen.


Na megyek aludni,jo talit holnapra nektek lanyok!!!!
Puszi
momo35
 
 


Sziasztok!

Csak pár mondatra tudok, jönni, mert a Sára itt alszik melletem.


Sajnosnem tudunk holnap menni, mert délután hányt a Sára. Nem tudom mitől, mert szerencsére azóta nem ismételte.

Már jó egy hete köhög, de inkább csak alváskor (na de akkor szinte fullákol). Délután éreztem, hogy kicsit melegebb a bucija, ezért adtam neki szirupot. Lehet az volt a rossz, mert nem tudom mikor bontottam ki az üveget, de szerintem nem olyan régen.Mikor vacsiztam, kért tőlem egy koktél paradicsomot, amiből harapott egy daradott. Aztán megrázkodott (én azt hittem, hogy savanyú neki), majd elkezdett úgy csinálni, mint aki meg akar fulladni (jól megijesztett). Elkezdtem ütni a hátát, és akkor puff, már kinnt is volt a szirup, meg a egy órája megevett szalámis kenyér.
Talán a falat paradicsomtól is lehetet. Szerintetek?

Remélem nem a vírus. Viszont így nem merek elmenni. Nehogy tényleg fertőzzön.

Titi!
Ne haragudj, igérem bepótoljuk!!!
Pedig olyan jó lett volna kimozdulni, és találkozni veletek, meg a többikkel. A Rezi is nagyon várta. Holnap nem is viszem oviba, mert még reggel szóltam az óvonéninek, hogy elutazunk. Hülyén venné ki magát, ha mégis beállítanánk, mikor nem várják.
Majd hívlak!!

Érezzétek jól magatokat holnap, és majd gyertek mesélni.
Bocsi lányok, de megyek. Ki tudja milyen éjszakám lesz......


Sok puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok Lányok!
Ne haragudjatok, hogy ismét eltűntem, de borzasztó beteg voltam a héten. Náthával indult, aztán begyulladt a fülem, hányás, hasmenés..... Tegnap már a férjem is rosszul volt és Balázs sem aludt jól. Szerencsére úgy tűnik náluk talán egy kis náthával megáll a dolog.
Pedig elkészítettem, a képeket, amiket el szeretnék küldeni!
Úgy látom nem csak mi állunk ilyen rosszul!

Gyöngyi!
A szirupok nem nagyon szoktak megromlani. Esetleg 2-3 év alatt. Remélem tényleg nem vagytok betegek!

Momo!
Hű, de hősiesen viselitek. 1 éve még emlékeztek, amikor Balázsnak csinálták, sőt neki csak visszahúzták altatásban, a beavatkozás utáni napok egyszerűen pokoliak voltak.

Jaj megyek, mert Balázs most ébredt! Remélem nem lázas!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Elöszőris-
Titi: köszönünk mindent-nagyon jól éreztük magunkat....mindenki nagyon édes volt.:)
Titi nagyon vékony lett, de, majd meglátjátok, Eszternek a haja nagyon jó lett...

Most pedig a képek:

Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Szomorú vagyok, hogy el kellett mennünk........

Kép

A meglepi szandim!;)
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike!

Jó a szandál nagyon.Drága volt? Örült neki Anna?

Momo!

Örülök,hogy túl vagytok a beavatkozáson. :wink: A 3 napban bizti lesz időm,és felhívlak. :D

Erzsike!

Mi van Babóval? Ugye nem lett beteg? Volt láza?

Domi úgy csodálkozik a képeken,amik a talin készültek! :lol:

Megmutatom nektek így utólag,mivel már a fodrász "megjavította" a művem,mit is alkottam a hajammal.Meg két friss Domifotó.Most ennyire futja! :roll: Kép Kép Kép

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Erzsike!
Én figyelmetlen!

Babó, hogy van? Belázasodott? Remélem nem.

Jó volt ma nagyon, végre kimozdultunk és találkozhattunk párotokkal.

Eszter: Ügyes a fodrászod.;)

A szandál: utolsó darabos volt, vagyis, úgy kerestem, végül haza felé Harasztin a cipő boltba...mire a körforgalomig eljutottunk, elaludtak, s mivel minden volt itthon haza felé mentünk, majd megálltam megvenni a szandit, de olyan árak voltak...7900, 7500...ilyesmi, elég drágák, de mikor mindet végig néztem rátaláltam az utolsó darabosokra, azok meg olcsóbbak. 4500 volt ez, bio-szandál. Volt siesta is 4900-ért, de az kék, nekem meg csajos kellett.:)

Mióta ott voltunk a szandált nem szandizom. :lol:

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Titi! Köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat.
Képzeld több mint 1 óravolt az út hazáig, pedig odafelé csak 22 perc. Szerencsére Babó végig aludt és mire hazaértünk már nem volt semmi baja, csak a szokásos nyűgi.

Éva! Neked ezek szerint nem tett jót a friss levegő… Azért remélem hamarosan teljesen meggyógyulsz és akkor már sűrűbben írsz nekünk.

Gyöngyi! Lett valami baja Sárának, vagy maradt az az egy hányás? Gondolom már gőzerővel készülsz, majd kérünk fényképeket!

Momo! Mishal hogy van? Mit mondtak mennyi ideig fog neki fájni?
Babó imád hintázni, vagyis szerintem nem a hinta a lényeg, hanem abból nézi mit csinál a többi gyerek a játszón.

Délután volt Zsolti fodrásznál, mondta a fodrásznak, hogy lassan Babó haját is le kel vágni, mert elég hosszú, erre a fodrász le is vágta. Tök aranyos kis kopter lett.

Egy pár tegnap esti kép:

Kép
Kép
Kép
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok! :D :D

Raktam képeket a micsajok oldalra! :lol: :lol:
Ha érdekel valakit nézze meg!


Kérdezni szeretném!!
Mikor vegyek tesztet szerintetek? 3-4-5körül volt jó a pete érésem! :oops: :oops:

Várom a tanácsokat!


Szép hétvégét nektek!
És jó éjszakát!! :) :)

brimo
 
 


Brimo!
Szerintem 19-20-a körül csinálhatsz egyet! ha vam baba, elvileg mutatnia kellene! Drukkolunk!

Erzsike!
Tényleg nagyon közel laktok! Kocsival kb. 5 perc! ha itthon lesztek, legalább veletek szeretnék találkozni. Remélem azért valahogy a többiekkel is összehozzuk!
A képek tündériek. Főleg az elsőn nevettem jót. Mintha Bencét látnám. Mindig át kell öltöztetnem ilyenkor :)

Sziszike!
A képek szuperek, olyan jó, hogy felraktad őket!
És a szandi is szuper! (látod, én is szandinak hívom :D )

Bence sajnos már megint, vagy inkább még mindig beteg. A szokásos, megint a hörgős, hurutos, köhögős téma....úgy zihál szegény. Pénteken a doki semmit sem hallott a tüdején, de ha ma meghallgatná, nem tudom mit mondana....azt mondta, szedje a spiropentet. Most kipróbáljuk a grapefruit mag kivonatot, azt mondják jó immunerősítő, pont ilyen felső és alsó légúti nyavajákra jó. majd meglátjuk.

Megyek, mert egyedül vagyok vele. Gabi elment sörözni a barátjával, Marci meg anyukáméknál alszik a telken.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok, katasztrofális a helyzet, 3 óta fenn vagyok a Bébivel, nem akar aludni.
Előtte meg már 3x szoptattam.

Na, most totálisan kivagyok! Most már ott tartok, hogy üvöltök vele, persze, hogy nem bírom elalaltatni.
Dani meg fekszik, mert hogy ő beteg, és ezt most közölte is, tehát tőle segítséget nem várhatok.
Persze, én még fél szemmel is éjszakáztam.

Lányok, azt hiszem, én egy kis ideig nem nagyon fogok jönni, napközben totál kész vagyok, kezdek roncs lenni.
Sajnos nem tudok visszaolvasni folyamatosan, így meg hogy csak magamról írok, nem túl jó.

De amint lecseng ez az időszak, jövök bővebben, szerintem néhány napig most nem leszek.

Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Na, 6-kor nagy nehezen cicin elaludt mellettünk az ágyban, de így is csak fél 9-ig aludt.

Gondolhatjátok, hogy érzem most magam.

Teljesen elfelejtettem írni, hogy 3-ra van időpontunk a Madarászba alvásrendelésre, most attól várom a csodát. Hátha mondanak valami hasznos dolgot, vagy esetleg ha szükségét látják, egy éjszakát akár bent is töltenék alvásvizsgálaton. Csak azt nem akarom, hogy mindenféle csöveket dugdossanak bele, mert akkor inkább nem.

Na, megyek, iszok egy kávét és igyekszem összekaparni magam, nagyon kivagyok.

(Lányok, ha sírni hagynám éjszaka, akkor is ez lenne, ha nem kap cicit, kipattan a szeme, és nem lehet visszaaltatni, szóval az a módszer sem kivitelezhető.)

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Én is osztom Momo és Zsuzsi véleményét!
Hagyd sírni és tedd külön szobába!
Kb 2-3 nap, és rájön, hogy hiába óbégat éjszaka!
Hidd el, sokkal többet ártassz neki azzal, hogy fáradt, kimerült és ingerlékeny vagy, minta sírna 1-2 éjszaka.
Előbb-utóbb elaludna cici nélkül is.
Nekem Zsolti is így szokott le az éjszakai felkelésről, hogy sírt 1 éjszaka. Következő éjszaka inkább aludt. Bár én nem direkt hagytam sírni, csak a fáradtságtól annyira kidőltem, hogy elaludtam...
Vagy ha ez nem tetszik, olvasd el a Suttogót, abban is jó ötletek vannak!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


3évet használt plafonra szerelhető zöld-fehér színű 4.8m hósszú 1.5m kitekerhető napellenző megkimélt és szép állapotban költözés miatt eladó.

brimo
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk.
Sajnos visszaolvasni még nem volt időm, de holnap remélem sikerül.
Minden nagyon jól sikerült, és jót mulattunk. Igaz alvás az nem sok volt másnap a fiúk miatt de kibírtuk.
Az igazat megvallva nem sok lehetőségem volt fényképezni a fiúk miatt mert állandó felügyeletet igényeltek, hogy ne csinájanak galibát. Végül csak Dávid vitte a gyűrűt egyedül, mert Áron nem volt képes rohangálás nélkül véghezvinni a nagy feladatot.
Hoztam néhány képet:

Kép

Kép

Kép



Kép Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!!
Zsuzsa!!
Hűűűűűűűűűű milyen szépek vagytok és nagyon jól nézel ki!!
Nagy gratula mind kettőtöknek!

Nagyon meleg van már most és Csenge 6.30kor kiment a teraszra és azóta meg sem áll.

Szép napot nektek!

Koda!
17-én szokott megjönni akkor addigra ki is derül ,hogy is állunk! :lol: :lol:

brimo
 
 


Sziasztok!

Szeretnélek meghívni magunkhoz jhéten mindenkit, aki jönni tud.
Sütök fánkot, lesz üdítő, ropogtatnivaló, -magatokat hozzátok.

Csütörtök vagy péntek lenne jó, de döntsetek, hogy kinek mikor lenne a legjobb....nagoyn örülnék mindenkinek.

Akár priviben, akár itt, jelezzétek, ki jönne.

Zsuzsa: nagyon tetszenek a képek. Köszönjük. Tényleg csini vagy. Fiúk, hogy vannak..és te? Rég írtál az érzéseidről.

Titi: hogy aludt a hercegnőtök?

Eszter: kaptatok sütőtököt, megnéztem, nálunk még van...ha gondolod jhétre beszerzek.

Juci: kéretik beszámolni mi van veletek.

Koda: hogy vagytok? Bence jobban van?

Erzsike: Babó, hogy van...ugye jól!

Timi: eleven a kishuncutkád.

Mesi: Olyan rég írtál teis magatokról!

Elnézést, de most mennem kell.
Pusziiii

Kép
sziszike1000
 
 


Itt!!!!

Csak szétpakoltak már megint....

Virág, hogy vagytok?

Ági: gondolom megint nyugodt az élet, vissza is költözött mindenki a saját helyére? örültek?

Éva: milyen a ház? Mesélj!!!!!

Gyöngyi: jobban vagytok? Sajnáltam a pénteket, de, majd legközelebb.;) találkoznak a lányok.

remélem gyakrabban tud, majd mindenki jönni, mert nagyon jó, úgy jönni, hogy sokat írtatok.

Mindenkinek szép estét, reggel jövök márcsak, mert az estét nagoyn beterveztem és utánna hulla jelölt leszek.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Koda! Jobban van már Bence? Most akkor mégse mindent a füle okozott?

Titi! Nagyon sajnálom, hogy ilyen szörnyű a helyzet nálatok. Erre pénteken még oda is tódultunk és pont akkor aludt Szandika, te is tudtál volna pihenni. Bár tuti hogyha csak ketten vagytok otthon nem aludt volna ilyen nagyot.
Már Danival kapcsolatban nem nagyon merek írni semmit, mert múltkor is megkaptam a magamét, de sehogy nem bírom megállni szó nélkül! Olyan nyúzott voltál pénteken, nem hiszem el, hogy ő nem látja és legalább hétvégén segíthetne egy kicsit.
Mennyi kávét iszol naponta? Nem lehet, hogy Szandika attól nem tud aludni?

Zsuzsa! Ngyon szépek voltatok az esküvőn! A gyerekek hogy bírták a bébiszittert? Meddig maradtak ott a lagziban?

Kicsi! Várjuk ám az élménybeszámolót!!!!!!

LÁNYOK! MINDENKI NAGYON EL VAN TUNYULVA ÍRÁS SZEMPONTJÁBÓL!!!
Kicsi! Légyszi megint ráparancsolni mindenkire, hogy írjon, mert a múltkor neked bejött!

Nálunk semmi különös, szerintem Babónak kezd kijönni még egy foga, bár hátul van és annyira nem tudom megállapítani. Sajnos mostanában a menetrend nálunk, hogy fél6-6 között már felkel és nem alszik vissza csak 8 krül. Persze akkorra én már éppen összeszedem magam, és nem tudok aludni.
Nagyon szupi hétvégénk volt., már nagyon régen volt iylen. Zsolti majdnem végig itthon volt és annyit segített, hogy csak csuda. Mindent kivasalt, mosott és hétfőn még kirándulni is voltunk. Tegnap meg egész délelőtt nyűgizett Babó, mindig hallotta a telefonba, tudta, h nem volt időm főzni, ezért meglepett, eljött előbb a munkahelyről és hozott nekem ebédet. De sajna csak ennyi volt a jó világ, ma csak akkor ér haza mikor Babó már alszik.

Remélem ma nagyobb lesz a forgalom, mint tegnap!
verzsike
 
 


Hali!

Majd remelem az este folyaman jovok bovebben.Csak jelentem megvagyunk,tegnap voltunk kontrollon es azt mondta a dokineni hogy egesz szepen gyogyul ,kopp,kopp.
Most rohanunk ki a reggeli utan meglocsolni a viragokat,aztan piac,szokasos tura...Valamikor jonnek a medencet is megcsinalni,azt meg ki kell elotte szivattyuzni,stb...
Szuper az ido,lassan lehetne hasznalni.

Titi!

Borzalmas hogy ez a helyzet,de igen ezen mar csak az segit,hogyha bekemenyitesz es Szandika hidd el meg fogja tanulni hogy aludnia kell.Tudom hogy borzalmasan hangzik,de mikor elbizonytalanodok,akkor eloveszem a Suttogot es azt olvasom.Drukkolok neked hogy sikeruljon.

Bufo!

Nagyon szep es csinos vagy a kepeken,a tesodek is!!! Kivanom hogy boldog hazassaguk legyen.Es David is nagyon edes,Aron meg latom mar csajozott. :lol: xy

Tobbiektol bocsi,majd jovok,de Mishal mar itt van az olemben.Es o is irni akar nektek.

Puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Szia Momo!

Ne haragudj, tegnap , hogy nem írtam.

Pisilés már könnyebben megy?

Szegényke....

Kamilla mellett használtok még vmit?
Aloe-van otthon, avval borogatod? sztem az nagyon jó!

Nekünk feltépték a bört csak Zsoltinál.Ftorocort kaptunk, ha jól emlékszem.

Anna esete: a virág locsolásról jutott eszembe: voltunk Balatonfüreden 7végén, anyósomat látogattuk meg a Szív Klinikán, majd séta a parton, Wc-k még nincsenek nyitva, de Annának kell pisilnia, nem akar a bokor bögé gugolni, ezért azt mondtam neki öntözze meg a virágokat, mert szomjasok, nos ez annyira megtetszett neki, hogy amíg lennt voltunk 3*is kellett vele menni.

Aztán haza értünk a kertben játszunk, mikor azt veszem észre, Anna a tuják közé áll leveszi a bugyiját és pisilni kezd....mindenki jót nevet a dolgon, hogy itthon is öntözni akarja a virágokat és nem érti mit csinál rosszul...de megkértem itthon, meg ahol wc van, oda kell.:)

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Most már úgy látszik képtelenek vagyunk kilábalni(vagy nem is akarunk)a kihalásból. Alig ír valaki. Lányok mi a fenét csináltok, nem hiszem el, hogy mindenki minden nap ennyire elfoglalt. Régen is volt egy rakás teendőnk és akkor mindenkinek sikerült írni most miért nem? Napjában vagy 50x néz be valaki a topikunkba de jó ha 1-2 hozzászólás van belőle. Bocsi a kifakadásért de nem bírtam szó nélkül megállni.
Valószínüleg a sz@r hangulatom is közre játszik. aminek az az oka hogy Áront nem vették fel a bölcsibe, várólistán vagyunk. Fogalmam sincs, hogy hogy fogom megoldani ezt az egész helyzetet szeptembertől. Nagyon bízom benne, hogy lesz olyan aki addig visszamondja és mi bekerülünk.

Titi
Szerintem ne eltünj és még azzal is büntesd magad, hogy nekünk sem írsz. Keményíts be egy picit, mert ez így nem állapot. Kicsibébi is egyre rafináltabb lesz és szépen hozzászokik hogy mindenre pattansz és ennek már most sincs jó vége gondolj bele mi lesz később. Ne szokasd hozzá hogy csak vele foglalkozol. Ilyen idős korban már neki is meg kell tanulnia hogy ellegyen egy kicsit magában is és saját maga fedezze fel a körülötte lévő dolgokat és ne anya mutassa meg. Képezld el most még csak forog mi lesz akkor ha már kúszni vagy mászni fog, akkor mit teszel, egész nap csak utánna rohangálsz és lesed.
Hidd el az éjszakák pedig akkor fognak megjavulni ha külön teszed tőletek. Ő is érez téged te is őt és így soha nem lesz alvás.
Egyet kell hogy értesek Verzsikével Danit sokkal jobban be kellene vonnod a gyerek körüli teendőkbe és a háztartásba is. Nem tudom mi lenne ha te jelentenéd ki most nem bírsz megcsinálni semmit neked pihenned kell. Legyél önző végre és ne hagyd hogy minden rád háruljon.
Ja mi volt a Madarászban az alváslaborban?

Verzsike
Biztosan szupi lehetett hogy a párod is ennyit volt veletek. Milyen házias mos, vasal le a kalappal előtte. Dícsérd meg a nevemben is.:)
Mennyi fog nak kell még kibújnia? Rágók már vannak?
Most hála az égnek Áronnak kibújttak azok a fogacskák ami miatt rémes éjszakáink voltak. Sajnos akkor rákapott arra, hogy jobb anyánál aludni mint a kiságyba. Nagyon csúnya voltam nem csak behajtottam a szobaajtót hanem be is zártam így ne tudott átjönni. Az én kincsem nem esett kétségbe simán Dávidhoz mászott át és ez azóta is így megy minden éjjel. Dávid nem panaszkodik és szépen alszanak együtt.

Brimo
Mennek a drukkok!
Látom Csenge is korán kelő, fél 7 és már kint a teraszon, nem semmi.

Momo
Jaj de jó hogy javul a kuki helyzet. Hogy viseli még mindig sír a pisinél?
Jó kis körutat mára.

Kicsi
Hol vagy? Várjuk a képeket és az élménybeszámolót!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


ZSuzsi!
Honnan tudod, hogy Áront nem vették fel? Van már eredmény? Én utánatok pár nappal adtam le Ági jelentkezését, de nekünk még senki nem szólt, hogy lenne már eredmény :(

Zsoltit is oviba akartam beiratni, de ott közölte velem a vezetőnő, hogy "anyuka, ne reménykedjen". Pedig körzetis, és nekem vissza kell mennem dolgozni.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Néhány újabb kép ami a nagyinál készült:

Kép

Áron együtt eszik a kutyával Kép

Kép

Homokoztak egy keveset: kevesetKép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi
Ma voltam bent bölcsibe személyesen érdeklődni.
Simán nem is szóltak volna csak kb egy hónap múlva és akkor is csak levélben.
Menj be te is és érdeklődj. Te mindenképpen előnyben vagy, mert egyedül nevelő szülőként előrébb kerülsz a rangsorban.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, nehogy kihaljunk. Igaz én esténként szoktam írni, de pár napja nem tudok internetezni este. Tegnap is akartam írni, de feladtam, mert nem sikerült.
Bocsi, hogy nem jöttem egész hétvégén, de búcsú volt nálunk. Jó sokat kellett melóznom, meg főznöm. Végülis 20-an voltunk. Ebből 10fő anyósóméknál a szomszédban, 10 fő meg nálunk ebédelt, és a gyertyafújásra átjöttek a többiek (a Rezi szülinapját kicsit előrébb hoztuk ) Nagyon jól sikerült minden. Még a kaják is. Apa sokat segített. Szegénykém egész délelőtt kinnt bográcsozott, meg flekkeneztett. Én meg bennt készítettem a köreteket, meg a húsokat. Jó fáradtak voltunk mire jöttek a vendékek. Még szerencse, hogy a nagyszülők is besegítettek. Aztán egész délután a búcsú ban voltunk. Én csak 3x :lol: voltam kinnt. Először a tesómékkal, aztán meg a mamikkal felváltva, mert ugye senkit se lehet kihagyni.
A csajok állandóan csak hintázni szerettek volna, de én már attól féltem, hogy visszaköszön az ebéd, így elcsaltuk őket mindig a vásárlós részhez.
Szóval nagyon jól éreztük magunkat, csak én még mindig nem tudtam kipihenni magam.

Zsuzsa!
Nagyon jól néztek ki a képeken. Nagyon csinos voltál a ruhában, meg abban a fekete-fehér felsőben is. A Tesód is nagyoyn szép menyasszony volt. Hát a fiúk, ők meg olyan vagányak. Áron olyan cuki, ahogy a könyvet bámulja a székben, közben meg a kislányok simogatják.
Dávid meg kész nagylegény.
Meddig tartott a buli? Sokat táncoltál? Fiúk elvoltak a dadával?
Ja, a kutyás képek se rosszak, de a homokozós.....Gondolom utánna lehetett ablakot mosni.

Verzske!
Akkor nektek is jól sikerült a hétvége. Ügyes a te párod is, hogy így segít neked.
Nem voltatok anyudéknál a hétvégén?

Momo!
Jaj, de jó, hogy már javulgattok. Most már engedi, hogy pelenkázd?
Mikor jön a párod? Nem azt írtad, hogy jön majd májusban?

Kicsi!
Majd gyere mesélni? Ja, és a képeket is várjuk!

Én is tennék fel, de az én gépemen nem lehet kicsinyíteni. Majd megfűzöm a párom, hogy hozzahaza egyik nap a gépét, és akkor majd elárasztom az oldalt.
Már sokat nőt a Sára, és a szülinapi képeket is megmutatnám. Két tortája is volt a drágámnak. Szombaton pedig kis zsúr lesz neki a barátaival. Hercegnős party. Rendeltem egy csomó mindent neki a neten. Papír pohatak, tányér, terítő, fejdísz, matricák, lufik, szerpentin....és minden hercegnős. Na majd fényképezek nektek.

Most rohanok, mert lassan kelnek a csajok.
Ha lesz netem akkor jövök este.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!
MESI, ZSUZSA! OLYAN NINCS, HOGY NEM VESZIK FEL ŐKET, HA AZ ANYUKÁNAK VAN MUNKAHELYE! OVIBA TUTI ÍGY VAN, DE HA JÓL EMLÉKSZEM BÖLCSIBE IS. tAVALY ŐSSZEL VOLT ERRŐL VALAHOL EGY CIKK, HOGY AZ ÖNKORMÁNYZAT JEGYZŐJÉHEZ KELL FORDULNI, HA NEM AKARJÁK FELVENNI. CSAK EKŐSZÖR ÍRÁSOS PAPÍRT KELL KÉRNI AZ OVIBÓL.
BOCSI, BABÓ BEKAPCSOLTA A CAPS LOCK-OT...

PUSZI
verzsike
 
 


Verzsike
Aranyos vagy, hogy nyugtatsz. Bevallom én nagyon reménykedem hogy felveszik. Másodikak vagyunk a várólistán, még bármi lehet. Ha kell én is fellebezek.

Oné
Hú neked aztán jó húzós volt akkor a hétvége. Nem csodálom, hogy elfáradtatok, ennyi embert vendégül látni, és még utánna a sok mosogatás pakolás. Minden elismerésem a tiéd.
Nagyon kíváncsi vagyok a képekre, remélem sikerül valahogy ide varázsolnod:)
Hú de izgi, ez anhercegnós party biztosan élvezni fogják. Miket rendeltél hozzá?
A buliból én 4-kor eljöttem mert a bébiszitternek 5-kor mennie kellett hogy másik gyerkőcökre vigyázzon, de a család többi tagjakb fél 6 kor került ágyba.
Igen sokat táncoltam, mert jó volt a zenekar így szinte nem is volt üres a tánctér. Na persze azér ejtőztünk is.
A dadus 5-re vizsgázott. Nagyon jól elvoltak vele a fiúk. Sajnálom, hogy nem itt lakik, mert tényleg nagyon megbízható.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Igen fontos! :wink:

Életjel! :wink:

Lányok a férjem beteg lett,úgy mentem elé kocsival,hogy hazahozzam a munkahelyéről,őt ápolom,a naggyal elég komoly gondjaim vannak, a kicsi meg egy tünemény,de azért az időmet ő is kitölti.Most is csak ennyire futja,de evés alatt olvasok.

Puszillak titeket.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!
Én süket vagyok, de itt!!!! :lol:
Amúgy gőzerővel tanulok a nyelvvizsgára.

Juci!
Olyan jól esett, hogy tegnap felhívtál! Valami olyan depresszio félébe taszított a hosszas betegeskedés.
Alig várom, hogy gyertek! Úgy szeretném az a játszóházat is megnézni! :lol:
De jó lehetett így együtt lenni és pihenni! A nagyok is voltak?

Eszter!
Épp most akartalak hívni, de akkor nem zavarok, ápold csak Apát!
Megértem a kétségbeesésed, de hidd el kevesen vannak akik megússzák a gyerek kamaszkorát. Bálint talán kicsit érzékenyebb is az átlagnál! Ne veszítsd el a hidegvéred és, ami fontos sose szégyelld magad és ne legyen lekiismeret fúrdalásod! Próbáj sok időt tölteni vele és ne nevelési cézattal, hanem csak úgy!
Talán segítene egy pszichológus, egy csomó szenvedéstől kíméli meg magát az ember, ha időben kér segítséget.

Zsuzsa!
Aranyos vagy, hogy írtál! Jó volt beszélgetni! Én is így érzek, alig várom, hogy vgére kiszabaduljak otthonról.

Koda!
Meggyógyultatok már?????
Én is szeretnék találkozni Veletek! Ha máskor nem, majd amikor megyünk Mikulásvonatozni!!! :lol:

Gyöngyi!
Te egy hős vagy!
Ekkora vendégség! :shock:
Nálunk házavató lesz szombaton, de nem ám akármilyen, olyan protokoll látogatás! Csupa olyan ember, akinek nem mondhatom, hogy rágcsáljon ropit és üljön egy sörösrekeszre!
Már előre félek!

Na mindjárt küldöm a képeket, egyelőre kommetár nélkül! :oops:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: nem írtam múltkor, de sztem nagyon hasonlítotokegymásra a tesóddal.
Dávid pedig kivirágzott, nagyon boldognak tűnik.

Mesi-Zsuzsa-Ovi: ha dolgozol énis, úgy tudom kötelesek vmi helyet biztosítani nektek.
Sztem bölcsi detto. Remélem sikerül!!!!

Eszter: jobbulást párodnak, neked meg nagyon sok erőt, kitartást! Gondolok rád.

Éva: Neked is sok erőt a házavató előkészületeihez és hozzá...hűh mi nem vállaltuk eddig még be.:) nagyon húzós lehet. Nekem amikor a család átjön egyszerre, aztis alig bírom.

Juci: de jó lehetett, látszik milyen boldogan pancsol! Sikerült neked is kikapcsolódnod? Milyen fűnyíró az?

A fényképezés, detto, nálunkis mindig én fotózok, aztán rólam sosincs, mostis kénytelen voltam magam fotózni, de észrevette és csinált rólunk.:) Szuperek lettek, erre alig várom, hogy haza érjek, megnézzem, letőltsem, s nem akkor romlik el a kártya?:(

Voltunk vasárnap anyósomat a Szívklinikán Füreden meglátogatni...olyan jó volt a parton sétálni....

Sztrájkolni nincs értelme, inkább gyere és írj teis!

Nemis reagáltatok a meghívásra. Jhéten jöttök? Csütörtök és Péntek, ami jó nekem.

Rohanok, puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Életjel

Sziasztok lányok!!!

Olyan régóta próbálok ma jönni, erre nem volt jó a netünk! Amikor végre tudnék jönni néhány mondat erejéig.

Sajnos nálunk a helyzet továbbra is változatlan, tegnap éjszaka például hajnal 2-től 4-ig voltam fenn a kisasszonykával, csak 2 óra alatt tudtam visszaaltatni.

Most kint alszik a teraszon, én meg itt szenvedek, teszek-veszek, mivel kint nem tudok aludni vele. Tegnap már lefeküdtem mellé a kőre, de most úgy tűz a nap…
Iszonyatosan kezdek fáradni, alig bírom nyitva tartani a szemem, de én akkor is amondó vagyok, sírni nem fogom Bébikét. Egyre több helyen olvasom és hallom azt, hogy ha sírni hagyom, azért fog elaludni magától, mert csalódik bennem, és így pszichésen sérülhet a gyermek.
Szóval, amíg bírom, addig így csinálom tovább, ahogy eddig.
Ma pedig mindemellett iszonyatosan nyűgös, enni sem akar, a száját úgy összeszorítja, még Dentinox-szal sem tudom bekenni. Lehet, hogy lassan tényleg elindul a foga?

Bufo, igen, a különalvás biztos segíteni fog, elvileg júniusban csináljuk a szobáját odafent, csak félek a nagy melegtől. Pont nyárra felköltözni az emeletre... de hátha tényleg nem fog minden neszre felkelni, mert tuti, hogy ez is "segít" neki felkelni. Tegnap éjjel például direkt figyeltem hajnalban, Dani iszonyatosan hangosan alszik, és fel is kelt Bébikém.

Gyöngyikém, úgy sajnálom, hogy nem tudtatok jönni pénteken, hogy mindig van valami! Nem sikerült feltelepíteni a programot?! Küldd csak nyugodtan a képeket, felteszem Neked nagyon szívesen.

Jucikám, szuperek a képek, látom, nagyon jól éreztétek magatokat!
Dudi élvezi a kertben létet, igaz? Biztos Ti is nagyon szerettek családi házban lakni. Én egyelőre még nem látom túl sok előnyét, de majd később biztosan lesz, ha a gyerekek nagyok lesznek.

Bufo, egyszerűen meseszép voltál, a kisfiad meg tünemény, ahogy viszi a gyűrűt, olyan aranyos vagy, hogy megosztottad velünk ezt a nagy élményt is.
És szuper időtök volt, remélem ott is. (Mert apa folyton más időjárás-jelentést ad arról a tájékról, mint ami itt van.)

Erzsike, azóta nem bújt még ki a fogacska? Én is úgy várom már, hogy meglátogasson a Fogtündérke minket.
Kávét amúgy napi egyet iszom max, remélem, nem kavar be a kisasszonynál.

Brimo, látod, milyen vagyok? Én nem is tudtam, hogy próbálkoztok a kistesóval!
Húúú, de izgi lesz akkor a következő néhány nap! Remélem, meg bírod állni, hogy ne tesztelj hamarabb, mint ahogy Koda tanácsolta!
Megnéztem a honlapot, a csajszid igazán szereti a fényképezőgépet! :) Olyan szuper képeitek vannak!

Képzeljétek, ma sztrájkolok, 5-kor átadom Daninak Kicsibébit, és csak fürdetésre jövök haza, fél 8-ra! Régi kolleganőkkel megyek cukrászdába! Foglalkozzon egy kicsit ő is a lányával. Majd meglátjuk, mi lesz, ha nem leszek itthon. Csak attól félek, anyósom átjön besegíteni, pedig az volna jó, ha Dani egyedül lenne el vele este.

Upsz, úgy hallom, felkelt... megyek.

KépKép
titi_27
 
 


Bufo, tényleg, mi van ilyenkor, ha nem veszik fel bölcsibe?! Ez hihetetlen!!!
Máshová meg gondolom, már késő jelentkezni, akkor most mi a fene lesz?! De várj, most akkor nem mész haza? Visszamész a régi munkahelyedre dolgozni?

Sziszike, megbeszélem Danival, melyik napra tudok autót szerezni, és akkor megpróbálunk menni jövő héten.

Erzsike, le a kalappal a párod előtte, nagyon kitett magáért. A fenébe is, irigy vagyok nagyon! Hogy kell ezt csinálni? De ez biztos alkat kérdése is. Néha már nagyon a végét járom emiatt a marha játéka miatt, mert ha nem volna, ő is egy angyal lenne. Persze, vasalni azt sosem vasalna! :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nagyon hamar elkiabáltam, hogy minden rendben van a fiúkkal. Áron ma reggelre újra lázas lett. Most a szokásos fülgyulladás jött elő ami minden taknyosság után előfordul és persze újabb gyógyszerrel jár.
Borzasztó éjszakánk volt alig aludt valamennyit, hozzátszem velem együtt. Most éppen alszik így van időm jelentkezni.
Bár én úgy érzem rám nem vonatkozik a felhívás, mert azon kevesek egyike vagyok aki szinte minden nap jön, kivéve ha elutazunk.

Balimama
Nekem is jó volt egy kicsit beszélgetni.
Én is én is szeretnék képeket, mert itt nem látom sehol, vagy csak Kicsi kapott?
Jobbulást és kitartást a tanuláshoz!

Titi
A te döntésed hogy neveled a gyereket és ebbe senkinek sincs beleszólása, ha nem hagyod sírni mert te úgy látod jónak akkor csináld. Egy biztos így csodát ne várj ha nem változtatsz. Valahogy meg kell vele tanítanod hogy az éjszaka alvásra való, mert ez hosszú távon kicsinál.
Mi lenne ha kiiktatnál valamit a gépből ami kell a játékhoz és akkor nem tudna Dani ezzel szórakozni. Na jó ez övön aluli volt.
Tényleg miből gondolod hogy áthívja anyukáját segíteni, máskor is volt már rá példa?
Neked meg jó kikapcsolódást!
Igen itt kezdek el dolgozni, a régi munkahelyemre megyek vissza.
Hogy mi lesz ha nem veszik fel Áront a bölcsibe még nem tudom, de valahogy meg kell oldani az biztos.Még van 3 hónapom rá.

Kicsi
Köszönjük a képeket hihetetlen jók!
Bár Dudiról én még rossz képet nem láttam.:)
Hú nagy bibi lehet a lányokkal ha ennyire kiakaszt az anyukájuknak írt levél. Remélem találtok valami magoldást a bibire.
Tényleg csak 3-asban voltatok vagy szülőkkel és a lányokkal együtt?

Sziszike
Hát a képekkel nálunk is ez a helyzet én szinte soha nem vagyok sehol. Mostanában Dávid kapható arra hogy fényképezzen így én is rákerülök.
Kíváncsi vagyok a képekre amik készültek!
Én a jövő héttel kapcsolatban még semmit nem ígérek, mert fogalmam sincs hogy lesz Áron. Amíg beteg addig nem szeretném vinni sehová ahol megfertőzhet másokat.

Anubias
Jobbulást a párodnak!
Kitartást Bálintkához légy következetes és ne hátrálj meg, persze azért legyen szabadsága. Hú borzasztóan nehéz lehet most vele, de remélhetőleg hamar rájön, hogy nem az ellensége vagy és megbékél.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Sikerült kipihenni magad? Küldhetsz nekem is képet kicsinyíteni nyugodtan.

Zsuzsa! Ezek szerint akkor nem mentek Nyíregyházára lakni? Jaj, annyira kellene már találkozni, hogy végre rólad is tudjunk valamit.
Szegény Áron, megkapta végül a védőoltást, amit Gyöngyi mondott?

Kicsi! Ne büntess minket azért mert más nem ír!!!!!!!!
Jó volt az élményfürdőben? Úgy látom Dudi élvezte. Szupi lehetett egy hét csak hármasban.

Eszter! Remélem jobban van a férjed. Bálintkával sajna akkor is lett volna most sok bajod, ha nem születik tesója, így meg gondolom még az is rátesz egy lapáttal.

Éva! Nagyon szupi a házatok, jó nagy a kert is. Csak fű lesz mindig, vagy lesz esetleg valami veteményesed is?
Szorítok szombaton, de te biztos nagyon ügyes leszel. Miket készítesz?

Sziaszike! Mi nem lezünk Pesten jövő hét végén. Zsolti továbbképzésen lesz és megyünk haza Kecskemétre.

Titi! Hogy sikerült a kiruccanás? Remélem jól érezted magad és egy kicsit ki tudtál kapcsolni.
Míg kész nem lesz a szoba nem próbáljátok meg egyszer, hogy Danival a nappaliban alszotok? Hátha bejön_fleg írtd, hogy hangosan alszik Dani.
Sajna nincs még újabb fogacska, csak nyűgösködés.

Nálunk minden ok, BAbó napközben is egyre jobban alszik szerencsére. Gondolom azért mert sokkal jobban lefárad a játszón, mint eddig csak itthon játszottunk, meg ült a babakocsiban. Ma kétszer is voltunk, már nem is nagyon akar hintázni, inkább megy a többi gyerek közé. Nem érti szegény, hogy még nem mindent csinálhat amit a nagyok is.

Puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Kicsi!
Tényleg ne bűntess minket a sztrájkal. Tudom én se vagyok valami aktív manapság, de én igyekszem, ígérem.
Annyira jók megint a képek. Hát az a kalapos....,és minden reggel felvette?
Akkor jól sikerült a kiruccanás.
Milyen lesz Dudi homokozója? ÉN is most szeretnék egyet a lányoknak, ami tényleg meg is marad. Minden évben hozunk homokot, mert van egy kis teknős műanyaból, amihez van fedél, és abba teszük a homokot. Aztán nyár végére el is fogy, így télre a homokozos lapátok kerülnek bele.
Sajnos a macskák miatt valami olyan kellene,aminek van fedele.
Mentek a nyárom megint a hovátokhoz? Nem gondolkoztok egy olasz úton?

Éva?
Hová rejtetted azokat a szupi képeket? Velünk is oszt már meg, mert nagyn kíváncsi vagyok (tudom hamar megöregszem)
Hogy lesz a buli? Szerintem jó idő lesz,így akár kinnt is lehet. Mikkel készülsz? Nem irigyellek!!

Verzsike!
Köszi, majd lehet élek a lehetőségel, és küldök néhány képet.
Hát talán kipihetnem magam. A csajok tegnap este jól elfáradtak, mert végigaludták az éjszakát mindketten (ilyen is ritkán van). Szóval elvileg igen. Na persze mondanom se kell, hogy én már automatikusan felébredek éjféltájt, mert megszoktam.
A Rezi is egy hete az csinálja, hogy felébred éjszaka, és egyszerúen átsétál mellénk. Vannak nála ilyen időszakok, aztán elmúlik, és megint jól alszik.
Babó édes lehet a játszón. Nekem is jobban elfáradnak, és könyebben elalszanak délután.

Zsuzsa!
Biztos sikerül elintézned a bölcsit. Nálunk a környéken egy sincs. Mekkora kitolás ez,nem? Nekem is visszakellene mennem dolgozni, de kérdem én hogyan. Nagyszülők még dolgoznak (hála az új nyugdíj törvényeknek).
Kérdezted a hercegnős partyt. Van egy elég jó honlap, ahol partikra lehet rendelni, és nagyon hamar ki is küldik. Sőt még telefonon is felhívnak a rendelés miatt. Ott lehet választani több féle szülinapi zsúr közül. Vannak fiúknak is, de az igazat megvalva, azt nem néztem, csak a kalózosra emlékszem. (www.unnepekaruhaza.hu)

Ja, Juci ha akarsz az Illésnek szülinapra díszitést akkor nézd majd meg. Vannak olyan szerpentinek, meg lampionok....., amin a 40-es szám van.
Meg kell nézni, most én se tudom már pontosan.

Titi!
Nem is tudtam, hogy a Dani még mindig így szeret játszani. Pedig, hogy bíztál benne, hogy a szülés után felhagy vele.
Szerintem noszogasd, hogy segítsen, mert írtad, hogy akkor megcsinálja. Ne tudd meg én, hogy bevonom apát. Pedig anyósóm azt mondta,hogy nem gondolta volna, hogy az ő nagy fia ilyen segítőkész lesz.
Nálunk mindig ő porszívozik, és este elmosogat. Na de mondjuk sokszor utánna is annyit kell pakolni mint a lányok után.
Sajnálom, hogy még mindig nem sikerült egy jót aludnod. Kicsibébi napközben mennyit alszik neked? Ne izgul nemokára már szalad, és majd jól lefárasztja magát.

Anubius!
Jobbulást párodnak? Mi lett vele?
Még szerencse, hogy Domi ilyen jó baba. :lol:

Sziszike!
Sajnálom, hogy megint nem tudtunk talizni. A csajok biztos elletek volna egymással.
Majd hozzd a képeket. Jó lehetet ez a pisilés a tujáknál.
Nem jöttök tesódhoz mostanság?
Hogy vannak?

Holnap Ovis ballagásra megyek. Visszük a céges ajándékot anyósommal a gyerekeknek.
Idén nagyon jót kapnak.

Na tuti valakit kihagytam. Bocsi, nem szándékos.
Holnap jövök!!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Na most látom mennyi elütés, meg hiba van. Bocsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!
Még mindig nem szoktam meg ennek a gépnek a billentyűzetét. Na meg tök sötétben gépelek, csak a számítógép világít nekem.
Hogy miért,azt ne kérdezétek. Talán lusta voltam felállni,hogy felkapcsoljam a lámpát.

Na megyek, mert írom a sok hüyeséget (pedig nem is ittam :lol: )

Jó éjszakát!!!!

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

1 percre bejelentkezek, talán tudok írni pár sort, ha Bence hagyja....

Bence beteg továbbra is, és igen lefoglal. Remélem fog hatni az immunerősítő kúra, amit kap.
Marcival vérvételen voltam, a koleszterinje magas...5,9. Pedig mi szinte koleszterin nélkül étkezünk, mivel én is emiatt kínlódok. Marci is azt eszik itthon, amit mi, bár az oviban kap enni rendesen......de ott sem csülök és körömpörkölt a menü.....Bár ott nem 1,5 %-os tejet kap és nem sovány sajtot, mint itthon. A doki azt mondta ez genetikus.....én is sokszor szedtem gyógyszert. Amióta eszem a lencsíraörleményt (Kicsi legyen áldva a neved:) ), lemet gyógyszer nélkül 4,9-re. Kb. 2 hónapja nézettem. De Marci ezt nem eszi meg:(
A gyerekorvosnál nem voltunk, mivel 3 hétig nincs.....csak helyettesítés van. :evil:

Kicsi:)
Jót beszélgettünk....remélem máskor sikerül 2 mondatnál tovább jutnunk :D Tehát július 30-án megyünk, a szállás is le van foglalva. Erzsikéékhez közel lesz a panzió.
A képek tüneményesek, a kalapos és a párnahuzatos egyszerűen haláli :lol:


Eszter!
Hogy vagytok??? Párod javulgat?

Éva!
olyan jó volt pár mondatot váltani.
Szuper a házatok! Annyira arnyos, kedves kis ház:) Jóóó sokmindent kell átalakítani, ahogy elmondtad.
Remélem Balázs nem esett le sehonnan:) Te sem unatkozol!

Titi!
Voltatok vagy mentek az alváslaborba???? Mert ezt olvasni is szörnyű, ahogy az éjszakáitok telnek.

Erzsike!
Kérdezted, hogy nem csak a füle okozta a bajt!? Az is, meg a torokgyulladás, ami a fülgyuszival volt együtt. Ezek szépen rámentek a hörgőire, mint mindig....most tiszta hurut, köhög és taknyos.
A játszózás tényleg jól lefárasztja őket:) Én most nem nagyon tudok menni velük Bence miatt. Marci meg ordít, hogy menjük, mert unatkozik itthon. Az apjuk meg estére esik be minden nap.....

Zsuzsa:)
Nagyon szépek voltatok! Látom te is átöltöztél:)
A kutyás képek annyira édesek! Tényleg evett a kutyakajából Áron? :D

Most mennem kell, mert még ma semmit sem csináltam, mert eddig a biopiacon voltam meg a kórházban a vérképért.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda
Hát nem semmi ti sem nagyon gyógyultok. Sajna mi is ebben a helyzetben vagyunk Áronnal. Egyszerűen alig van olyan időszak amikor nincs valami baja.
Írál valami immunerősítőt amit adsz a fiúknak ha jó emlékszem, nekünk is ajánlott a doki de elfelejtettem a nevét. Abban álapodtunk meg vele, hogy augusztusban kezdjük és akkor az oltást is megkapja. Hát nagyon kíváncsi leszek mennyit fog érni.
Nehogy elkeseredj a marci magas koleszterinje miatt, mert ez csak az éppen akkori állapotot mutatja. Lehet hogy azóta lejjebb ment.
Jaj remélem sikerül talizni amikor itt lesztek.
Kérdésedre igen Áron ette a kutyakaját ki sem tudtam kotorni a szájából. Nem tudtam mit tenni hagytam.
:roll:

Oné
Köszi a tippet a dekorációról, nem is tudtam,erről.
Te akkor hogy mégy vissza dolgozni ha Sárust nem tudod kire bízni. Kivárják a melóhelyen amíg 3 éves nem lesz és mehet oviba?
Bármilyen homokozót fogtok kitalálni hidd el mindből el fog fogyni a homok. Ha most is le lehet takarni akkor miért nem maradhat ez a megoldás.Lehet hogy ez így jobb is mert minden évben friss homok van benne.

Jaj jön a hétvége és a lakás szalad nem csináltam egész héten semmit. Takarítani kellene, de nincs kedvem. A mosógép mióta hazajöttünk minden nap megy és mégis tele a szennyes én nem tudom mikor fog elfogyni. Úgyhogy romokban heverek.
Most tudnám csinálni de Áron alszik így nem szeretnék porszívózni , mikor meg felkel akkor lehet menni Dávidért.
Csajok kellene egy varázspálca.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Verzsike
Most nem megyünk Nyíregyházára lakni, hanem itt maradunk.
Remélem legközelebb már sikerül találkozni és akkor dumcsizunk egy jót.
Szerintem is jó a játszózás tényleg sokkal jobban elfáradnak a fiúk. Mi is szeretünk menni.
Tök jó, hogy jó alakulnak az éjszakáitok.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Eszter!

ment a levél a frremailre!

**********************


Ágiékat pusziljuk! Örülök, hogy minden oké velük!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Köszi az infot Lívikéről.

Ugye nem lesz nagyon hétvége és végre ír mindenki!!!!!!!!!!!!!!
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: