Új privát üzeneted érkezett!

Reginand!
A magasságot illetően tudod azt szokták mondani, hogy a jóból keveset adnak! :-D Engem amúgy nem zavar a magasságom! De a túlsúly annál inkább!
Drukkolok, hogy ez a hónap a tiétek legyen! :-)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Én 156 cm vagyok és most ugyan lement a héten 4 kiló, de még mindig kell 4, hogy lemenjen ami a gyógyszer abbahagyása után feljött. Azért ez a mostani fogyi kicsit brutális volt, de már alakulok. Holnap már meló. :-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2013.01.13 20:24-kor.



vicky79
 
 


Zuzmi, tudom, en is ezt mondom :) es koszi.

Vicky, drukkolok, hogy sikeruljon :)
20140211131327
 
 

 
 

Helenka, teszteltél?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Jaja, elő a pozitív tesztecskével.



vicky79
 
 


Halihó! :) Jól eltűntem a hétvégére, olvasni olvastalak titeket, csak nem írtam :) Olyan fetrengős- féle napokat tartottunk.

Annyi történt, hogy szombat reggel megjött. Elég heves vérzésnek indultam rögtön. Azután abba maradt hirtelen, egész nap semmi nem volt.
Estére megint jött egy hullám, addigra már lemondtam teljesen a dologról. Tegnap még kicsit pecsételgetett, de a lényeget leszűrtem:

Az irányításmániám és az izgalom jó nagy galibákat tud csinálni.

Nem mondhatnám, hogy nagyon letört a dolog, a párom biztat, hogy vannak sokan, akik véreznek. Lehet, csinálok majd egy tesztet a hét végén, még nem tudom.

Mindenesetre holnap folytatjuk a próbálkozást :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!
Sajnálom,hogy nem jött össze,de ne keseredj el! Általában ritka mikor elsőre összejön valakinek! De a következő hónap a tiétek lesz! :) Drukkolok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Helenka,apára fel!!!

Zuzmi!Jövök ám!De remélem,még pár hétig bent marad a kis pocaklakó! :wink: A védőnő még 2 hetet kért tőle,de igyekszem még legalább 3- at kibírni!Alapvetően tök jól vagyok,csak ez a havas idő kicsit belassít. :D

Mindenkinek szép estét!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


sipike: Van valami, ami miatt hamarabbra várjátok a babát? Nem emlékszem, hogy mondtad, bocsi.



vicky79
 
 


Sipike!
Semmi gond! Tudom milyen a vége felé! :)
Vigyázz magatokra nagyon és biztos kibírja még a pici odabent pár hétig. Már nem kell sok! Kitartás! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Holnapután kellene nem megjönnie a mensinek. Van egy kicsi hányingerem, de a múlt heti fosós-hányós vírus után nem vonok le messzemenő következtetéseket. És tiszta pattanás vagyok, az is mensi előtt szokott megjelenni.



vicky79
 
 


Helenka: sajnálom,hogy most nem jött össze a baba,drukk a következő ciklushoz! :)

Mi is reménykedünk,remélem 2 hét múlva lesz pozitív tesztem! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Vicky: na azért hátha! :)
szokott mástól is hányingered lenni?
Ha nekem megint volna,az csak babára utalhatna,mert egyébként nem jellemző :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


incifinci: Alapvetően amióta sok volt a savam, azóta a savas dolgoktól szokott hányingerem lenni, de szerencsére ez már rég nem volt. Viszont a múlt heti vírus miatt van még bennem egy fajta undor dolgokra. Szóval én ennek tulajdonítom.



vicky79
 
 


Vicky! Várom a hírt a pozitív tesztedről! :)
Incifinci! Neked is megy ám a drukk továbbra is! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Vicky, hajrá, szurkolok, hogy holnap ne jöjjön meg!

Incifinci, tesztre fel!

Nekem most semmi jele nem volt, hogy meg akar jönni. A melleim már jóval menzi előtt érzékenyek szoktak lenni egy-két napig. Most még hasonló sem volt. Tegnap apa lekoppintott, tehát igyekszem ma este felül kerekedni :)

A héten azért veszek egy tesztet (ha végre bevinne a városba)

Egyébként dili vagyok, de jövő héten beiratkozok egy szakirányú továbbképzésre :D Közoktatás vezetőnek készülök. Négy félév, államvizsgával végződik és két szakvizsgát is ad. A fősulit levelezőn végeztem és csak úgy potyogtak a babák közben, azt hiszem, főleg ezért nem izgulok, hogy "mi lesz, ha?"

Tesztet egyébként milyet szoktatok venni? Van jelentősége egyáltalán?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka!
Ne hagyd magad lekoppintani! :D Sulihoz gratula!
Miért akarsz tesztet venni? Hát akkor most mégsem jött meg? Vagy nem rendesen jött meg és azért?
Egyébként tesztre én azt szoktam mondani,hogy ha valaki terhes,akkor még a legolcsóbb teszt is egyértelműen kimutatja.
De vannak nagyon érzékeny tesztek amik a nagyon korai terhességet is kimutatják. Patikában kérdezz rá! :)
Sok sikert!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Köszi csajok, azt hiszem a jövő hét végéig nem fogok tesztelni. Az én ciklusaimmal ennyi késés simán belefér.

helenka: A fősuli jó a gyerekgyártásra, mert nem tudsz végig azzal foglalkozni és ha eltereli valami a figyelmedet, akkor megszűnik az a görcs. Amit egyébként most nem is érez igazán az ember, csak ha nincs meg. Én dm-ben szoktam tesztet venni, de csak a legolcsóbbat, nem vagyok ilyen szempontból tudatos vásárló. :)



vicky79
 
 


Helenka, most még nem akkora gond, hogy apa lekoppintott, de innentől ne hagyd Magad! :D
Nálunk is rengeteg baba született a fősuli alatt -az enyém is-, tuti figyelemelterelő.
Tesztet én a vaterán -vagyis most már csak e-mailt írok a srácnak-, szoktam venni. Ha gondolod elküldöm az elérhetőségét, akkor arra sem kell várnod, hogy apa bevigyen a városba.
Ja, és a női szervezet csodákra képes ha beindul a babaprojekt. Csodás átvágásokra, úgyhogy ne higgy neki. :D

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!

Tesztek kapcsolatban,egyetértek azzal,ha valaki terhes,akkor a legolcsóbb is jó!

A babát nem várjuk a kelleténél előbb,de ez az össze-vissza időjárás megvisel!Hétfőn megyünk dokibácsihoz,kíváncsi vagyok,hogy ő mit mond.

Az én párom a mai napig felemlegeti,hogy milyen elkeseredett voltam,hogy nem lettem elsőre terhes.:-)Pedig tényleg csak pár hónapot kellett várni a kislegényre! :oops:

Szép napot!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


sipike: Örülök, hogy nincs konkrét dolog, ami miatt hamarabb jönne a baba. Az időjárás meg csak elmúlik egyszer.



vicky79
 
 


Zuzmi: azért szeretnék tesztelni, mert nagyon rendetlenül jött csak meg.

Csuppancs, megköszönöm azt az email címet. Még a szomszéd faluba se tudok átmenni a százforintosba :) Persze, ha nagyon akarnék, átmehetnék, mert van itthon kocsi, de apóspajtásét csak indokolt esetben szoktam elkötni.

Kinyomtattam a sulira részletfizetést. Két adagban fogom kiperkálni a lovettát. Nagyon izgi!
Ma elkezdtem horgolni egy terítőt a főnökömnek, aki a helyi pót-anyám és mentorom is. Nemsokára (ha a főnök is úgy akarja) elmegy felmentési időre és nyugdíjba utána. Minden erejével engem akar benyomni a vezetői székbe, de nem nagyon hiányzik a sok hiszti, mert nemigen dolgoznak a többiek...

Köszi a sok bíztatást aranyosak vagytok!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


sipike, mennyit is vartatok ra?
20140211131327
 
 


Kedves olvasók, fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:
Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

A kérdőív elérhetősége:
http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/S ... -s-2012-v1


Előre is köszönöm a segítséget!

Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!
szivarvany23
 
 


Sziasztok!

Januárban hagytam abba a gyógyszert és júniusban lett pozitív a teszt.Gyógyszer után elvileg 3 hónap pihi kellett,aztán a második alkalommal sikerült.Így utólag gyors volt,de akkor azt hittem,hogy gyógyszer nélkül azonnal terhes leszek (nekem pihenő sem kell alapon!) Nagyon beleéltem magam,minden apró tünetet észrevettem magamon,sőt a mindig pontos mensimnél sikerült egy 1 hetes késést produkálni.Akkor fogadtam meg,hogy nem csinálok több tesztet,mert csak a pénzt költöm.
Aztán végül csak azért csináltam meg az első tesztet,mert piálós buliba készültünk és nyugodt szívvel akartam mulatni!Hát nem buliztam! :wink:

Úgyhogy meg tudom érteni,hogy milyen nehéz várakozni. :oops:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, ha igy vesszuk akkor nem is volt sok a varakozas :)

En most nagyon felek, elkezdtem a dokijarast..a kov. ciklus elejen megyek vervetelre, hormonszintet nezetni.
aztan a 11. napon vagy hogy jon meg ki, peteerest nezetni.
Aztan ha akkor sem..jonnek a tovabbiak..
raadasul van egy miomam, bar a doki azt mondta nem okozhat gondot, a meh kulso falan van.. Most peteerestol mindennap hasszurkam van.. mintha vakbeles lennek, de sztem ha az lenne akkor mar reg rosszul lettem volna.
Remelem nem felfazas.. igaz, felfazasra mas tunet nem mutat, csak ez..
20140211131327
 
 


Csuppancs: Köszi, már meg is érkeztek a tesztek :)

Holnap reggel kipróbálom, bár a párom már most pisiltetne :D

Volt pár fura pillanatom is (öklendezés, pisilhetnék) de nem vészes. Sajnos a párom is elég stresszes, de mit tudunk tenni :)

Én azt találtam ki még hónapokkal ezelőtt, hogy készítettem egy naptárat (tán májusig tart) és írok bele mindent. Mikor voltunk együtt, mikor jött meg, hány napig tartott, megjegyzés, hogy eltér-e a megszokottól, tüneteket, amiket észleltem, ilyesmiket.
Pár napig hőmérőztem is, de rá kellett jönnöm, hogy rossz a digitális hőmérőm :) a higanyossal meg nem tudok reggel játszani mert bepisilek :)

Van értelme szerintetek az írogatásnak? Mert én jól elvagyok vele, csak nem tudom, jelentősége lesz-e egyáltalán.

Ja és azt szeretném kérdezni, hogy elméletileg akkor a ciklus hányadik napja körül kell teljes erővel akciózni? Már rájöttem, hogy a PÉ a peteérés, de már nem tudom, mit gondoljak :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok!

Reginand,miután most leszek 30 éves,engem is ki akart vizsgálni a dokim,csak pont akkor jött a bébi!! :wink:

Helenka,én naplót írok már vagy 14 éves koromtól.Mostanság egyre kevesebbszer, de nekem jót tett, ha kiírhattam magam.Ez is elfoglaltság és ez jó,lehet később még ól jön!Akciózni elvileg 2 naponta ajánlatos.A PÉ-ről csak annyit,hogy valaki pontosan megérzi a sajátját,de vannak hozzá tesztek is.Én a rendszeres szexet választottam! :lol:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Helenke, en meg mindegyiket, de nem jott be egyik sem :( legalabbis eddig

Sipike, en mar joval tul vagyok a 30-on :(
20140211131327
 
 


Reginand, nem irigyellek és sajnálom, hogy nehezen jön össze a baba. Sajnos azoknak jön nehezen, akik mind kiváló szülők lennének!

Barátaink már évek óta próbálkoznak és nem jön a baba, 36 éves a menyecske. Ősszel költöznek hozzánk falura és majd akkor hátha :)

Sipike: Én is próbáltam naplót írni, próbáltam az utálatos, rosszindulatú kollégám húzásait leírni, de nem sikerült rendszeresítenem a dolgot. Engem mostanában a vallásom nyugtat meg. A biblia, az egyházi alkalmak, ilyesmi :)

A terítőm egész jól áll :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Én azóta írok naplót (blogot) mióta Barbus megszületett. Visszamenőleg a fórumos hozzászólásokból összeszedtem egészen a babát akarásig. És egyszer jó lesz Barbusnak, ha majd vissza akarja olvasni a dolgait.



vicky79
 
 


Helenka, hőmérőzés, LH teszt, nyák figyelés. Azt mondják, hogy a menstruáció előtti 14. napon van a PÉ. 28 napos ciklusnál ez ugye pont középidő. Nekem általában 12-13-on van, de a luteális fázisom nem 14, hanem 16 nap. Milán születése óta érzem is a PÉ-t szurkálás formájában, azelőtt soha. Ja, és a 2 naponkénti szexet ajánlják a 10. naptól.
Nem rossz dolog az írogatás, én mindezt a ciklus.hu-n vezetem, de most már nem annyira részletekbe menően, mert volt ilyen is-olyan is, aztán reménykedtem és mégse semmi, szóval kapja be, inkább nem is írom. :)
Naplót én sosem. Nem vagyok annyira rendszerető és rendszeres. A babanaplókba is mindig belebuktam. :)

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Helenka! Megcsináltad a tesztet?
Szerintem nem hülyeség,ha felírsz mindent a naptáradba,mert akkor utólag sok mindent vissza tudsz nézni. Én is mindent felírtam ennél a babánál amikor próbálkoztunk.
Csuppancs! A babanaplóval én is úgy vagyok mint te. Az első gyereknél még vezettem szépen,de a fiamnál már valahogy elmaradt. Szerintem most sem fog összejönni. :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


A babanapló nekem cdak azért megy, mert vagy a fórumos hozzászólásaimat szoktam oda is elmenteni, vagy mailben elküldöm és már meg is jelenik a blogomban. Így egyelőre működik a dolog, már több, mint 530 bejegyzésem van és több, mint 10.000-szer nyitották meg.



vicky79
 
 


Blogolni viszont jól tudok. A párommal majd csináltatok egyet

A teszt olyan negatív lett, mint ide Lacháza.

Ez az LH teszt, vagy mi, nem tudom. Remélem össze jön a baba és nem kell utána néznem. :)

Egyenlőre próbálkozunk

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok!!

Bocs az eltunesert, de kozbe kivettek a fiamat az inkubatorbol, aztan elkezdett roham szeruen szopni, mindig ehes :lol: :lol: eszik bufizik, alszik, mostmar egy hete en furdetem, etetem, bufiztetem, pelenkazom, oltoztetem :lol: :lol: :!: :!:
Es mar holnap johetne haza, 2300gramm, de festunk, igy kertem par nap halasztast, hagy keszuljunk el :lol: :lol: :!: :!:
Ugyhogy valamelyik nap, jon haza a kisfiunk jupiiiiiiiiiii:lol: :lol: :!: :!:
Reggeltol estig a korhazban vagyok, ha pedig haza vetodok, a lanyom le se szall rolam :lol: :lol: :!: :!:

Mindenkinek babasodast kivanok+++++++++++++++ :!: :!:
Kismamaknak pocaksimi :lol: :lol: :!: :!:

Ui
Teljesen egeszseges a kisfiunk, agyaval szivevel minden rendben Hala az Istennek :!: :!:
Csak abal kezen a 3 kozepso ujjabol 1 perc minden ujjabol hianyozni fogakormaval egyutt,mert mikor nagyon beteg volt, elcsesztek az infuzioval, befeketedett, esazazota ossze sorvadt, es leszaradt, es varjukhogy leessen magatolneki.

Puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


györgyi: Örülök, hogy lassan hazakerül a kisfiad. És reméljük nem fognak hiányozni neki, amit elveszített. A lényeg, hogy rendben legyen.



vicky79
 
 


Györgyi! Örülök,hogy a kisfiad már ilyen jól van és,hogy végre hazamehet! :-)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Györgyi: de jó hírek,nagyon örülök!!!! :D


Nekem még sok van a tesztelésig,de most is bizakodó vagyok,mint mindig,hátha! ;)
Most először nem tesztelgettünk,csak úgy próbálkoztunk kb. időpontban,hisz előző ciklusokban úgy tűnt,hogy a 15.-16. napon van peteérés. Nekem abszolút bevált az ovuteszt!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Incifinci!
Olyan jó olvasni téged,hogy ilyen optimista vagy! Meglátod hamarosan hozzátok is bekopogtat a gólya és én kívánom,hogy ez mihamarabb így legyen! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Eszti,
egy kis optimizmust kuldhetnel nekem is :) bar en is bizakodo vagyok, mindig, csak utana lelombozodom..
raadasul azt hiszem osszeszedtem vmi virust..
Ti voltatok mar rosszul bablevestol?? de olyantol amiben van fustolt hus..
20140211131327
 
 


Reginand! Jobbulást!
Inkább a vírustól lehetsz rosszul,mint a bablevestől.
Ha csak nem volt romlott az étel amit ettél, amit kétlek. Bár nem tudom,hogy otthon etted-e vagy étteremben,mert az sem mindegy ki csinálta és milyen alapanyagokból. De inkább azt mondom,hogy valamit összeszedtél. :) gyógyulj meg mielőbb!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? Csak msot találtam meg ezt a fórumot. Mi is nagyon szeretnénk már babát. Régen próbálkoztunk fél évig, de mivel nem jött össze, és felajánlottak nekem egy állást, úgy döntöttem várjunk kicsit (24 éves voltam akkor). Most 26 éves vagyok, nekikezdtünk, és rettegek, hogy mi van, ha nem sikerül... Sajnos pajzsmirigy-alulműködésem van, ezért is lesz nehéz...
Amúgy nagyon reménykedem, de csak titokban. Senkinek nem szeretnénk mondani, hogy próbálkozunk, mert már így is ezzel üldöznek a barátaink, a család, hogy mikor jön a baba, én meg majdnem sírógörcsöt kapok minden egyes alkalommal...
Szóval, jó lenne valakivel/valakikkel megosztani azért az izgalmat, tapasztalatokat!

További szép napot
Samimi
samimi
 
 


Samimi!
Üdv közöttünk! Megértem,hogy szörnyű érzés,amikor folyton azt kérdezik mikor jön már a baba és te még nem tudod azt válaszolni,hogy nemsokára. De próbálj pozitívan hozzáállni a dologhoz és meglátod hamarosan sikerül!
A pajzsmirigyedre nem tudnak valami gyógyszert adni? A barátnőm most szülte a második babáját és neki terhesség közben derült ki,hogy valami nem jó a pajzsmirigyével és gyógyszert kellett szedni neki a terhesség végéig. A baba teljesen egészséges,szóval gondolom van erre is megoldás.
Egyébként itt nyugodtan kiöntheted a szíved! :)
Gyere gyakran és hajrááááááá! Drukkolok nagyon,hogy hamar összejöjjön a várva- várt baba! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, köszönöm a kedves fogadtatást! :)
Egyszer már begépeltem egy nagyon hosszú hsz-t, de valamiért nem küldte el és írhatom újra. Tehát:
Nem tudom, mi van velem az utóbbi napokban. Le nem lehet törölni a vigyort a képemről, közben meg ilyen borús hsz-okat írogatok. Olyan nyugodt vagyok, hogy az már szinte vicces (általában morgok mert a kollégáim, egyet leszámítva, kicsit lustácskák és én ezt nem szeretem, szeretek túl lenni a dolgokon amit lehet), és belül meg annyira izgatott vagyok, mitnha holnap államvizsgáznék... Érdekes hatással van rám, hogy elhatároztuk, belevágunk :)

Alapjáraton egy igenis derűs ember vagyok, és a babakérdést sem olyan borúsan fogok fel, mint ahogy ez a hsz-omból kitűnik. Nem fogok rágörcsölni, meg semmi.

Pajzsmirigy: 5 éve szedek gyógyszert a pajzsmirigyemre, azóta nem sikerült beállítani az adagomat. Bár sokkal-sokkal jobb a helyzet, mint a kezdetekkor, mert már normál tartományban van a TSH értékem, de még mindig a teteje körül (3,5), nekem mint 26 éves fiatal nőnek viszont 2 körül lenne a normális, sőt mivel babát szeretnénk, a 1 körüli az ideális. Úgyhogy most megint emeljük majd az adagomat.
A terhesség során is kialakulhat alulműködés, ez gyakori. Azoknál a kismamáknál, akiket már a terhesség előtt is kezeltek, általában az adagot emelik 50%-kal és az kb elegendő gyógyszeradag a szinten tartáshoz. Csak már tartanánk ott :)

Más: apa-alapanyag, nevezzük Bé-nek. Hát, 29 éves lesz nyáron de én úgy 20-ra tippelném. Aznap, amikor PÉ-m volt, megjegyeztem neki, hogy ma van. Utána este odabújt és kérdezte, hogy akkor hogy érzem magam, így terhesen? Hát akkorát nevettem... mondtam neki, hogy ez nem így működik, nem jön össze elsőre, meg különben is még csak nemrég...
Azt hittem megértette, de tegnap jött ki a konyhába, mikor ebédet főztem mára, hogy elfelejtettünk tesztet venni, pedig kéne, és akkro biztosat tudnánk... a PÉ-m 19én, szombaton volt... mondtam neki hogy a teszt itt még nem segítene meg amúgy is ne élje bele magát ilyenekbe, mert úgysem sikerül elsőre... De ő meg megérezte... [hát, remélem hányni is ő fog majd :)]
Mondtam neki hogy nagyon kicsi az esélye annak, hogy elsőre sikerül, de persze én nagyon boldog lennék, na de mégis, nem pont mi leszünk azok... Na erre teljesen felhúzta magát és kisétált, hogy márpedig én nem lehetek ennyire pesszimista, és ne is így álljak hozzá, és tök hülye vagyok... pedig csak óvni akarom magamt és persze őt a csalódástól, hogy hiú ábrándokat kergessünk... Aztán, pont amikor nem számítunk rá, amjd megtörténik a csoda :) Én így gondolom.
samimi
 
 


Samimi! Üdv itt!Fő a pozitív hozzáállás!Szorítok!

Mi voltunk tegnap dokibácsinál,meg nst-n!Mocorog a kislegény ezerrel és jó nagy.A méretei alapján 37 hetes és 3200 g! Majd meglátjuk mekkora lesz,ha kibújik!!! :wink:

Hétfőn megyünk legközelebb!

Reginand,neked küldök egy kis pozitív energiát! :wink:

Helenka, az mindegy, hogy mibe kapaszkodik az ember. A vallás is sokat tud segíteni. Néha csak azért szeretek elmenni 1-1 misére,mert teljesen kikapcsol.Mondjuk horvát nyelvű misékre járok,mert én is "horvát" vagyok és van itt egy saját kis közösségünk,akikkel mindenféle horvát programokat szervezünk,mint pl mise,táncház,stb...Van egy tök aranyos, jó fej papunk, ő is részt vesz minden hülyeségben, ha kell, velünk együtt!!! :lol:

További szép estét!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Samimi! Hellóbelló, érezd jól magad köztünk, engem is nagyon kedvesen fogadtak a lányok! :)

Mi is próbálkozunk a párommal és még korban is hasonlóak vagyunk :) Én ősszel múltam 25. Az év eleje óta igyekszünk, tehát eddig egy nem várt menzim volt.

Jut eszembe, menzi. Nekem ugye, most két nappal korábban jött meg, akkor most már azt számítsam? A gyógyszer letétele után ez volt a harmadik alkalom. Első kettőre 28+5 nap volt, ez meg ugye 28+3. Csak hogy tudjam, mikorra nem várom :)

Sipike, nálunk is jó a közösség, most a két katolikus felekezettel imahétre készülünk, szombaton én leszek a főszervezője a szeretetvendégségnek :) És hamarosan a horgolt futó is elkészül a főnökömnek. Úgy tűnik, március végéig kell dolgoznia, addig csak befejezem a kis terítőket is :)
Látom, már megindult a visszaszámlálás! A táskád már be van pakolva? Viszel holmit a gyermekednek is? Nagyon izgi, hogy nemsokára megszületik! Hogy fogják hívni a kis pelenkapukkasztót?

Mi nyugiban vagyunk. Két-három naponta próbálkozunk.

Ja! És tegnap beiratkoztam a suliba. Nagyon aranyos mindenki, szuper buli lesz! Mint kiderült, amikor elvégzem, a fizetésemen is érezni fogom a különbséget. Mondjuk, ha nemsoká tagintézmény vezető leszek, akkor már azt is. Persze, én vagyok a legfiatalabb, mint mindig :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Samimi, Udv itt. kellemes probalkozast

Sipike, koszi, remelem el is ernek, marmint hatasosan ;)
Nektek pedig minden jot!

Ami azt illeti jol megfaztam.. kollegamat le is orditottam reggel h. nagyon gyorsan tavolodjon el a kozelembol. Mar penteken szoltam neki, de h. o csak nathas es nem faj a torka.. na nekem meg mar igen..
a gyomrom ugyanolyan szar: olyan masnapos.. ma probaltam dietazni, hejaban sult krumpli.. Nem tudom mit szedhettem ossze.
Ja, a bablevest en csinaltam :) boltban vettem a fustolt hust hozza, de paromnak semmi baja nem volt tole, igy gondolom vmi mast szedtem ossze..
Most mar csak azert szoritok h penteken v. inkabb szombaton jojjon meg, es ugy jo lesz a hetfoi vervetel!
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok :)
Sipike, gratulálok a picihez (így megkésve, ma végigolvastam a topikot :)), gondolom már nagyon izgulsz! :)
Helenka, én ősszel múltam 26 :roll: És mi is most, januárban kezdtük el megint a próbálkozást, tehát ez az első... Nekem 34 vagy 35 napos a ciklusom, de az elmúlt 2 évben egyszer volt 42 napos is... szerencsére az utóbbi 6 hónapban nem csinált velem ilyet a testem :) Szerintem előre nem lehet megmondani, hogy akkor hány nappal számolj, kivéve ha valakinek évek óta ugyanolyan körülmények közt mint most is van pontosan X napos... akkor már nagyobb esélye van, hogy nem tévedsz. Inkább a jeleket figyeld magadon, az is egy program, hogy ezt vizsgálsz-azt vizsgálsz és feljegyzed. Egy-két hónapon belül ismerni fogod magad, bár azt kívánom, ne kelljen addig eljutnod, hogy jól kiismered magad :)

Én jövő szombatra nem várom, és megpróbálok nem bebeszélni magamnak tüneteket, bár nagyon nehéz :( (most még nem mert még nem lehet tünetem). Pláne, hogy amikor végre sikerül elterelnem a gondolataimat (ami nagy szó, már rimánkodom a munkáért, az legalább lefoglal) akkor hirtelen jön Bé (egy helyen dolgozunk, csak egymás melletti épületben) és előáll egy TGYÁS, GYES, teszt, szerezzünk egy házat mert nem fogunk elférni a lakásban, vagy egy meddig van még peteérésed témával (ez utóbbit nem igazán értem mert már 4 napja volt, de úgy tűnik tud valamit :lol: )
Olvastam egy nagyon jó cikket a jelekről:http://teherbeeses.hu/segitseg-teherbeesesez/terhessegi-tunetek-bedoltel/
Szerintem nagyon igaza van a cikk írójának, csak annyira NEHÉZ :)

Egy dolog van ami miatt viszont repkedek: látom rajta, hogy ő is szeretné. Engem anno sem érdekelt nagyon hogy most dolgozok, vagy nem dolgozok baba előtt, de ő (felelős apa-jelöltként) aggódott, hogy mi lesz akkor, ha nem lesz rendes munkája, nem fog ennyit keresni stbstb. és nem kapok gyedet, vagy nem kapok annyit, mint amennyit kaphatnék, ha elvállalnám a munkát. Láttam rajta, hogy még nincs felkészülve, és el is ment a kedvem. Nagyon szerettem volna babát az elmúlt évben is, de nem mondtam neki, csak ha szóba került akkor mondtam hogy akármikor mehet a projekt, ha ő kész van, de ennél többet nem akartam, mert nem akartam ráerőltetni... aztán észrevettem, hogy egyre többször hozza fel a témát... így most biztos vagyok benne, hogy ugyanannyira vágyik rá, mint én, és nem én erőltettem rá. Ez (mondjátok, hogy hülye vagyok) engem nagyon megnyugtat... Nem mondom, hogy nem jut eszembe, hogy minden alkalmat ki kellett volna használni, hiszen ezzel a pajzsmirigy-bajjal átlagosan elég hosszúra nyúlik, míg valakinek összejön, de most hálás vagyok, hogy ő is felkészült végre :roll:
samimi
 
 


Reginand, neked pedig jobbulást, ez valahogy kimaradt :)
samimi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: