Új privát üzeneted érkezett!

okés,akkor mondom mi kell nekem ezekből :lol: de megnézem a többit is majd,amit felteszel és egybe elküldöd az összeset nekem, okés?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Eddig ezek kellenek,tedd el nekem félre őket légyszíves :D
Meg akkor vedd le őket a listáról,mert mint látom elhalásszák az orom elől őket különben :(
Jobb lett volna megnézni,mielött felteszed őket és akkor nincs ilyen

http://teszvesz.hu/item424740307_svajci ... nynak.html

http://teszvesz.hu/item433463166_pluss_56_os_kabat.html

http://teszvesz.hu/item433478883_bunda_ ... posra.html

http://teszvesz.hu/item433506234_pluss_kiskabat.html

Ez így össz eddig akkor :3100? Jól számoltam?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.09.06 19:56-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Plussz majd a postaköltség, :D mert ugye nem tudok értük felmenni Pestre :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

Overált már le is csapták.. sajnálom. :( Úgy néz ki kelendő.

A ruhacsomagra nem igaz, hogy az első árat kell nézni, ezt e felejtettem mondani bocsánat. Az minimáláras volt, 1800 Ft a minimálára, szóval ez alapján gondold meg, hogy kéne-e.

A plüss kabátkák oké, nem tudod lecsapni? Licit nélküli áron csapd le és odaadom a licites árukért. 700 és 750. Úgy jó?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Így már nem éri meg nekem postaköltséggel együtt :(
Egyben megérte volna,de ha 2 db-onként lehozatom pestről, ugy már nem ok :(

Azért köszi,így az összes egyben pont kellett volna,majd talán a következőnél gyorsabb leszek,és nem viszik el őket az orrom elől :(

Licitálni meg nem tudok rá,mert nem fogadja el az aktiváló kodomat :? ha meg kérek ujat,az kb 3 hét mire megjön :?
Sajna.Ez van.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Oh, sajnálom. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Szép jó reggelt mindenkinek :D

Remélem mindenki jól van!

Uhh, ti hogy bírjátok ezt a meleg-fülledt időt ?
Én nagyon nehezen viselem :? aludni se tudok tőle éjjel :?
Hétfőre ígérik a lehülést, hát remélem is hogy az lessz, mert különben megkukulok :?

Babócám is kevesebbet mocorog :( ahogy észrevettem a meleg időt ő sem kedveli :?
Na tessék, most rugott egy nagyot a mellembe :lol:

Képzeljétek,nagy nehezen sikerült apának vennie málnát :shock: :D
Gyors befalom,mert nálunk az a favorit :lol: kisasszony a pocakban szerintem szereti,mert olyankor mindíg nagy ramazurit rendez a pocakban, de csak akkor ha málnát eszem :lol:

További szép hétvégét mindenkinek :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok
4 nap nyüglödés utánn ma végre kialudtam magam. csak 1xkeltem fel wc-re, nem volt melegem és 8 órát aludtam :shock: :lol: :lol: .

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi
:lol: De jó neked :lol:
Én is szeretnék már wc mentesen és meleg nélkül aludni egy jót végre :?

Vettél már szoptatós melltartót?
Nekem tényleg jók voltak szoptatáshoz, amik 2 számmal nagyobbak voltak, azokba kényelmesen elfértem :wink:

Most nézem, mindjárt 50 napnál leszel :lol: GRATULA! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Gwini:Köszi a választ megnyugodtam :D Akkor valószínű,hogy nyugis lessz a babónk :D Bár anyum mondta is,hogy persze,hogy az lessz mivel én is és párom is elég nyugisak vagyunk/voltunk :lol: Várom én is a képeket :)

Ancsa:Hát én sehogyse bírom ezt a meleget este szenvedtem is rendesen tőle :cry: Alig bírtam aludni :cry: Én is remélem,hogy tényleg jön a lehülés.Bár szerdára 28 fokot mondanak :cry: És erre azt mondják,hogy kora őszi idő :shock: :lol: De azért mégse 36 fok lessz :D Az én babóm most élénkűlt fel :lol: Csak úgy hullámzik a pocim :lol: A málna fincsi :P Én a szőlőre,barackra,almára vagyok nagyon rákattanva :lol:

Timi:Örülök,hogy kipihented magad.Én nem igazán mondhatom el ezt magamról,mert mindennap úgy kelek fel mint aki nem aludt semmit szinte így egésznap kómás vagyok :cry:

Kata:Merre vagy?Hogy vagy?


Holnap már tuti költözünk :D Délután 5-re jön a kocsi :D Így majd egy darabig kevesebbet leszek,mert el kell intézni a netet.Addig anyuéknál nem mondom le és tudok majd írni nektek.Azért remélem nem kell majd sokat átjárnom és hamarosan otthonról írhatok nektek :D Megyek lepihenek,mert észre vettem,ha sokat ülök gép előtt elkezd görcsölni a pocim alja :cry: Ma még jövök.

További kellemes hétvégét kívánok nektek!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni
Sajnálom hogy te se alszol
:( én is tiszta koma vagyok napközben miatta :? és az utobbi napokban pedig egyfolytában aludnék :shock: csak nem tudok :(
Nem tudom mi ez a nagy fáradtság, amikor nem csinálok semmit hogy feküdnöm kell :?

Lehet azért fáj a pocid alja,amikor ülsz,mert nyomod a pocid,nem?
Én is ha ülök és kicsit előredölök közben valamiért, rögtön érzem a hasam alját húzodni :?
De ha nem dőlök előre, semmi baja a pocimnak :D
Próbáld ki, hátha jobb lessz így, ha odafigyelsz erre :D Nekem bejött.
De jó hogy végre sikerül költöznötök :lol: De azért írj ám hogy mi van veletek! :lol:
De legfőképpen vigyázz magadra és nehogy megerőltetsd magad,jó? :D

Jajj,most jut eszembe reni! Tegnap olvasgattam a gyümölcsök hatását a szervezetre :lol:
És jól emléksze,ugye,hogy neked magasabb a vérnyomásod? tudod,feledékeny vagyok és csak azért kérdem :oops:
Na szóval, rád gondoltam,mert az Alma
Vérnyomáscsökkentő hatással bír
Szóval egyél sok almát, de ugyanugy jó, ha csak a levét iszod meg, ha gyömölcscentrifugában kipréseled! :lol:

Szőlő,barack nekem is jöhet,meg az alma is :lol:
Én minden gyümölcsöt szeretek.
Csak a kisasszony a pocakban van oda a málnáért a legjobban :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:Hát én is így vagyok vele,hogy nem csinálok semmit és mégis fáradt vagyok :cry: De az is lehet,hogy pont ezért,mert nem csinálok semmit :lol: Lehet,hogy néha elfelejtkezem magamról és bedőlök,de általában a széknek támaszkodva ülök és akkor is begörcsöl :cry: De mondták,hogy napi 4-5 méhösszehúzódás normális.Persze van amikor picit több,de nem vészes.2 hét múlva megyek dokihoz majd rákérdezek.Mert most írt fel nekem vasat és az van ráírva a használati útmutatóba,hogy óvatosan kell szedni mellette a magnéziumot így most azt nem szedem csak a vasat.De holnap rákérdezek a gyógyszertárban,hogy hogyis van ez.Persze,hogy írni fogok :D Meg aggódom is értetek így bizti jövök.Nem fogom magam megerőltetni majd párom és nagybátyám fog cipekedni :D Igen sajnos magas a vérnyomásom.Az jó,mert most eléggé rákattantam arra is :D Köszi az infót :D Én is minden gyümölcsöt szeretek :D De a kis kukisom a barackot jobban szereti :lol: Meg mostanában a Bountyra vagyok rá kattanva :oops: :lol: lovaszkatáról tudsz valamit?Hogy van?Haza engedték már?

Kata:Merre vagy?Remélem nincs semmi baj csak pihengetsz és a pároddal vagy.

További szép estét kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Ancsa:Segíts légyszives nekem,mert bárhogy próbálkozom nem sikerűl felraknom képet ami a ti nevetek alatt is van :cry: :oops: Pedig már kicsinyítettem meg minden,de akkor meg azt írja,hogy 80pixelnél nem lehet nagyobb :evil: Pedig csak 2kb amit felakartam rakni :cry: A segítségedet előre is köszönöm.

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Poci :D
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Reni: köszönöm jol vagyok és nincs semmi baj,csak nem nagyon volt időm gépközelbe lenni.

Ancsa: sajnizom hogy már igy lent van a babó,reméljük kibirja még ezt a kis időt.Drukkolok.Kivi vagyok hogy már mekkora a babód.

aida:ari a pocid :lol:

000kata
 
 


Köszi kata! :)

Alakulok már azért én is. ;) Ha máshol nem is, de a hasam gömbölyödik rendesen.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Szép a pocid :lol:
Folyásod elmult,ami a multkor volt?

000Kata
Hát már én is kíváncsi vagyok, nagyon :wink:
Örülök,h jól vagy!

Reni
Bármilyen programmal,amivel lelehet képet kicsinyíteni a gépeden, kicsinyítsd le ugy, hogy kisebb legyen 80 pixelnél, és akkor már elfogja fogadni neked :D
Nekem is csak így fogadta el :roll:

Vas
Én is szedem, meg a magnéziumot is :roll:
Mivel a kettő üti egymást, ezért ugy érdemes bevenni,hogy legalább 3 óra teljen el a magnézium és a vas bevétele között :roll: Én is így szedem :roll:
Például napközben elosztom a magnéziumot, amit 1 nap be kell szednem, és este lefekvésnél veszem csak be a vasat, így nem ütik egymás hatását :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:
A folyás nem igazán múlt el, hol van, hol nincs. Éjjel pl. eléggé volt, már muszáj volt betétet használnom. :( De ma úgyis megyek orvoshoz. Remélem nagyon, hogy ne mondja, hogy megint visszajött a gombám.. :?

Megint új vonalzó? :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Hát én is remélem!
Majd írj, hogy mit mondott a dokid!
Vigyázz magadra!


Aha, kísérletezem melyik tetszik jobban :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa: ma már nem tudtam aludni. 6x ébredtem fel wc-re, melegem volt, forgolódtam. reggel meg a fejem fájt a front miatt :evil: :evil: .
még nem vettem meg a melltartókat. még rálrek /remélem/, csak az infókat gyüjtöm be elöre :lol:
50 nap!!!!! Köszi.

Holnap megyek dokihoz. remélem nem lesz semmi gond, bár mostanában kicsit hanyagoltam a fekvést :oops: :oops: :oops: .
a súlyomra biztos fog megint arcokat vágni. már +16kg :oops: :oops: :shock: :shock:
pedig alig eszek /nem birok/. folyadékból viszont annál több. napi 2, 2,5 liter. néha 3l is megiszok. :roll:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


evés

nekiállok enni, alig eszek pár falatot és máris "tele" vagyok. majd szétt durranok, miközbe éhes vagyok.
ha jól lakok, akkor alig birok mozogni és rosszul érzem magam.

ez normális? mostmár ez végig igy lesz?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Aida:Aranyos a pocid :D Remélem én is,hogy nem a gomba miatt van neked.Bár,ha nem viszket akkor tuti csak folyás.De azért szólj a dokidnak róla.

Kata:Örülök,hogy jelentkeztél és,hogy jól vagytok :D Már kezdtem aggódni kicsit.De megnyugodtam,hogy írtál.

Ancsa:Sajnos nekem csak paintem van és azzal meg sajna nem megy :cry: Vagy csak én vagyok hozzá béna :oops: :lol: Köszi az infót akkor én is így fogom szedni.Szurkolok,hogy a kiscsaj még jó sokáig bent maradjon!!!

Timi:Szurkolok,hogy minden rendben legyen!!!Ne törődj a dokival,ha szól a súlyod miatt.Ha megszületett a babó lefog menni belőle.Én is kb.15 kilót híztam :oops: És én is alig eszek.Így a dokim beszólása csak lepereg rólam.Én tudom,hogy alig eszek mégis jönnek a kilók így én már ezzel nem foglalkozom.

Csajok!Ma végre költözünk :D Else hiszem.Így most egy darabig kevesebbszer leszek,de amint belessz kötve a net sűrűbben jövök majd :D Addig is nagyon vigyázzatok magatokra és a babókra!!!!

További szép délutánt kívánok mindenkinek!!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Elindultam gyalog egyedül a háziorvosomhoz a vérvétel leletemért. Erre: ma nem rendel 2-től csak 4-től ráadásul mire hazaértem, itt a ház előtt összerogytam a fájdalomtól. :( Séta közben keményedett a pocakom. Iszonyú hasgörcsöm volt. Legalább olyan mint 8 hetesen amikor mentő szállított kórházba. Bár nem mondanám 100%-ra hogy a méhem, mert a beleimre téve a kezem azok mozognak, zubognak és fura hangokat ad ki. Ráadásul amikor mentő vitt a kórházba egy nagyon durva hasmenés lett a vége. Azaz akkor is a beleim görcsöltek. Most vettem be rá nospat remélem segít. Azt hiszem ezentúl nem indulok el sehova egyedül. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Timi
Ne foglalkozz a kliókkal!
Első 2 terhességem alatt összesen mindkét alkalommal híztam vagy 30 KG-ot :shock: :oops: ugy hogy alig ettem vagy gyümölcsön éltem :shock: ilyen típus vagyok, nagyon hízékony!
Ismertem olyan kismamit, aki nálam 3-szor többet evett, és összesen csak 13 Kg-ot hízott :shock:
Sok függ az anyagcserétől!

Én most eddig +14 Kg-nál tartok :? .
Véleményem szerint éhezni nem szabad terhesen. Biztosan nem véletlenül vagyunk éhesek. És arról pedig senki sem tehet,hogy lassubb az anyagcseréje, és a kevesbbtől is hízik. Így a hízás sem feltétlen azt jelenti,hogy te vagy más, vagy én jóval többet eszünk mint mások,csak valszeg nekünk nem olyan gyors az anyagcserénk,mint másnak :?

Én a védőnőnek is megmondtam, hogy éppen ezért sem vagyok hajlandó terhesen éhezni! Eszem amennyi jólesik, se többet,se kevesebbet. De éhezni nem fogok ,csak mert lassu az anyagcserém.

Enni egyszerre sokat pedig azért nem tudsz,mert már kevés helye van a gyomrodnak.
Egyél többször kevesebbet és akkor nem lessz a végefelé olyan elviselhetetlen gyomorfeszülésed. Én legalábbis mindíg így csináltam, de néha ennek ellenére is feszült a gyomrom, a kevés hely miatt.
Gyere majd a hírekkel,hogy mit mondott az orvos!!

Reni
Küldd el nekem a képet, és megcsinálom neked méretre, hogy jó legyen és feltudd tölteni! :lol:
Email:muko.tata@gmail.com

Jó költözést!Várunk ám vissza mihamarabb!!!:lol:
Vigyázz magatokra!

Aida
Remélem már jobban vagy!
Hogy vagy most?
Én utoljára ugy emlékeztem hogy ma, vagyis Hétfőn a nőgyógyászhoz mész,nem? Vagy rosszul emlékszem,hogy ezt írtad?
Vagy voltál nála is? És mit mondott?
Vigyázz magadra!

Remélem lovaszkata és dawn is jól vannak!
Szorítok nekik!


Gröni
Látam tullépted a 28.hetet!!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon örülök neki!
Szorítok nektek továbbra is!!!!!+++++++++++

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Most jöttem haza a nőgyógyásztól. Jól emlékeztél Ancsa. :)

Szóval, tök jó, mert a helyzet változatlan 2000-es az értékem, de sajnos megint van bő gombás fluor és erre megint kaptam hüvelytablettát. :( Ráadásul a babámnak még mindig óriás feje van, emiatt, az adatok alapján már betöltött 25 hetes vagyok. Óriásfejű bébim az orvos szerint nem probléma, én azért picit aggódom. Remélem hétvégén a 4D Genesisben megnézik az agyacskáját.

Adatai:
BDP 66mm
FL 42mm
AC 192mm

Délután a bélgörcsömre vettem be nospa-t és az helyretett.

A menszijellegű tompa sugárzó fájdalmaimra azt mondta, hogy szerinte a baba nyomott valamilyen ideget.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Örülök,h rendben van a babó :lol:
Sajnálom a hüvelytablettát,de ha muszály,akkor muszály :roll:
Hétvégén mész a 4D GENESISBE? :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Igen Ancsa, szombat reggelre van időpontunk. Már várom nagyon. Noel baba ma is mindenét szépen megmutatta. Néztük a pofiját meg lábaközét is. :D Mondta is az orvos, hogy nem szégyellős még a "kamerába" is fordult pofival. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Na szép reggelt!

Ilyen jó korán kivetett engem magából az ágy. Apa most ment el dolgozni, én meg nem bírok aludni. :( Nohát, nohát.

Mit gondoltok arról, hogy az orvos felírta a vérnyomás csökkentőt (cordaflex) ami elvileg jó méhösszehúzódásokra, azzal a felszólalással, hogy szükség esetén használni, de a háziorvosom kézzel-lábbal ellezni és a gyógyszertáros is csúnyán ráncolta a homlokát és alig adta ki. De mit takar a szükség esetén? Most kiváltottuk itt van, de nem tudom mi az a szükség, amikor már kellhet egy olyan gyógyszer, amit senki nem ajánl.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
:( Hát ez a gyógyszermizéria, hogy mindíg olyat írnak ki neked, amit egyépként valami miatt nem szedhetnél, ez nem jó :shock: :?

Szerintem az orvosod mérlegelte a dolgokat.Biztosan nem akar ártani neked vele,, hanem pont jót akar! De ha ő tudja hogy neked alacsony a vérnyomásod, és ennek ellenére kiírta neked a gyógyszert, akkor gondolom nyomós oka volt rá. És biztosan nem véletlenül írta ki. :roll:
De sajnos mást nem tudok mondani neked, mint hogy ezt beszéld meg a dokiddal,mert hát mégis csak ő a szakember. :D

Szívesen segítenék,de nem vagyok szakember! Rossz taácsot pedig nem szeretnék adni sem neked, sem másnak. :D Ugyhogy beszélj vele szerintem,az a legbiztosabb! :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida
10 nap mulva eléred a 100-at!!!!! :lol: :lol: :lol:
Telik az idő :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hát én megbeszéltem és azt a választ kaptam, hogy ha majd szükségét érzem. :roll: De még mindig nem tudom mikor van itt a szükség.. Ha eddig keménykedések mellett kihúztam zárt méhszájjal, akkor ezután vajon lesz szükség ilyen gyógyszerre? Na ezt nem tudom eldönteni. Amúgy az orvos elmagyarázta, hogy ez jó gyógyszer, hatékony a méhösszehúzodások ellen és az alacsony vérnyomást nem csökkentő, csak ha magas. De viszont rá van írva, hogy terhességben nem adható. Formaság szerinte. Eddig még egy kismamának sem ártott. Én sem hiszem, hogy ártana. Csak hát még mindig nem tudom mikor van szükség!? :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Gondolom arra gondolt, ha már nemcsak keményedne a hasad, hanem görcsölnél,nem? :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia Aida!

Megnéztem a netes gyógyszertárban ott azt írják hogy az első harmadban nem adható, utána az előny/kockázat mérlegeléssel igen.
És EZ most csak az én véleményem, Ne a negatívumot olvasd ki belőle, de ha lenne HATÉKONY kezelési módja az igazán erős görcsöknek, akkor gondolod Én nem kaptam volna meg, hogy mentsék a babámat????
Szóval szerintem csak azért írta fel, hogy Téged megnyugtasson, aztán mossa kezeit, hogy Ő mindent megtett...Ne érts félre ,nem azt mondom hogy bármi baj lesz Veletek, mert NEM lesz, csak szerintem a magnéziumon kívül igazából NINCS más ebben a terhességi korban.......
tünci28
 
 
 


Tünci
Hogy vagy? Mi van veled?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ma megyek a hagyatéki tárgyalásra..
olyan ideges vagyok, már hánytam reggel, éjjel meg semmit nem aludtam... :cry:
tünci28
 
 
 


:cry: Sajnálom!
Gondolok rád! :cry:
Vigyázz magadra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


tünci:
Sajnálom és kitartás!

Nem akarok rosszat írni, de pl. a spiropent, amit először kaptam és a cordaflex is olyan gyógyszer amikről én azt olvastam, hogy hatásosan alkalmazták korai méhkontrakciókra. És tudok olyanról aki először görcsölt, elkezdett nyílni és a 24. héttől szedte és így kihordta végig a terhességet. Persze én nem akarok okoskodni. Amúgy Ancsa azt hiszem igazad a szükség az amikor már fájdalmasak a görcsök.. Mert ugye nekem olyanok voltak a 15. héttől. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Juj, de durva. A másik topikban véletlen azt írtam, hogy ma babalevest készítek. Bablevest akartam.. :oops: Pffff

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
:D Van ez így, biztosan akkor is a babára gondoltál és azért írtad el! :D Én egyépként nagyon szeretem a bablevest :D fini-fini-fini
Nálunk ma gyümölcsleves lessz, apa tegnap este megcsinálta én csak asszisztáltam hogyan csinálja :D így csinálta meg a krumpilstésztát is :D én azt is nagyon szeretem uborkával :D meg az egész család imádja :D
Meg is éheztem így a kajára gondolva, ugyhogy megyek és eszem is :D

petra, gwini
Mi ujság van veletek? És a babókkal?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Tényleg lassan már csak én és Te Ancsa írogatunk itt. :( Meg néha Reni. Nem voltunk itt többen is? Dawnnal mi van?

Bableves fini ám! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Gröni- ritkán van gépközelben

Lovaszkata és dawn kórházban vannak :(

Most nem írtak nekem sms-t, így nem tudom mi van velük :(
De remélem mindketten jól vannak! :D

T.Mária meg már régen megszült és azóta nem is ír ide már :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Oh. Legalább abból, hogy ilyen kevesen vagyunk lehet tudni, hogy nem sokan küzdenek szerencsére hasonló problémákkal. :)

Kórházban lévők meg kitartás! Nem úgy volt, hogy lovaszkata haza mehet??

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jaj, de elkezdtem szédelegni. :( Figyelgetem a vérnyomásom, de rendben van, nem tudom mi lehet. Mondjuk a pulzusom magasabb, mint szokott (és nekem alapból magas) lehet attól érzem magam rosszul!? :roll: :?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


De ugy volt, de csak akkor ha nem görcsölget :roll:
Nem írt még,nem tudom hazaengedték-e már lovaszkatát :roll:
Remélem hamarosan jelentkezik hogy jól van :D

Lehet hirtelen álltál fel,nem?
Akkor én is szoktam szédülni :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa, sajnos ilyesmi nem áll fent. Olyan nekem is szokott lenni. Én meg csak úgy fekve kezdtem el szédelegni. Azóta is néha érzem, hol jobban, hol kevésbé. De nincs gond a vérnyomással, úgyhogy nem agódom, csak kellemetlen. :?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


:? Az, én se szeretem :?
Remélem hamar elmulik :D Én ilyenkor szoktam inni 1-2 pohár vizet, az jó szokott lenni :roll: próbáltad ?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aha, ittam, csak én a vizet kiváltottam gyümölcslével. :) Most jobb. Már felraktam a bablevest is főni.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

képzeljátek tegnap bementem a teve utcába az OEP-hez a táppénz miatt(juliustol vagyok táppénzen és még nem kaptam pénzt) és bent aztmondták hogy még le se lett adva a táppénz igénylésem.

Hát durva nem? :oops:
most kérhetek ujra visszamenőleg a dokitol hogy én magam leadjam,olyan mérges vagyok.

000kata
 
 


sziasztok
dokinál minden rendbe volt. :lol:
vizelet negativ
vérnyomás 110/70
keményedés normális /10-12 a megengedett!/
és a lényeg: nem rövidültem tovább !!!!!!! :lol: :lol:
a súlyomra nem tett megjegyzést, söt, mondtam neki, hogy alig eszek, mert nem birok,erre ö csak mosolygott. :lol:
elöször láttam öt mosolyogni a 7 év alatt.

legközelebb a 36.héten megyek szept. 30.-án

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?