Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok! Most nézem, hogy amit korán reggel írtam az fel sem került... :evil:

Na akkor ömlesztve ami eszembe jut újra: az első hónapokban én is annyira fáradt és álmos voltam, hogy alig vártam a meló végét, hazamentem és lefeküdtem aludni, aludtam 1-2 órát és este 9-kor simán elmentem aludni, aludtam reggel 6-ig (mert akkor csörög az óra) de úgy ébredtem mint akit agyonvertek. Képtelen voltam koncentrálni a munkámra, majd le fordultam a székről. Azt hittem sosem lesz vége ennek. Ráadásul egész álló nap émelyegtem, heti két-három alkalommal rókáztam, nagyon kivoltam merülve. Kb a 16-18. héten szűnt meg fokozatosan. Most nagyon aktív vagyok :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!


Benkoka!
Aranyos nagyon a kisruha! :D :D
Mi még nem vettünk semmit, majd ezek után ha apa is végre itthon lesz.
Ti is a héten mentek erre a nyaki redő vizsgálatra, igaz?
Mi most a héten csütörtökön megyünk, remélem minden rendben lesz!

BBeti, Gabcsi76, Nanett!
Köszönöm a dicséretet! :D :D Igaz hogy már 1 éve is annak hogy volt az eskövünk, de csak ilyen képet tudok felrakni magunkról, mivel másmilyen kép nincs a gépen.De ha lesz akkor azt is majd felrakom!
Vendég
 


Dicamama:

Igen,mi is a héten megyünk,pontosabban szerdán.Már nagyon várom,de izgulok is kicsit,hogy nehogy valami baj legyen.De hát csak ne lesz! :D Most nem írok többet,mert mindjárt elalszom!!!Sziasztok!!!
Vendég
 

 
 

Ancsa,
Nekem is hasonlo volt az elso trimeszer, de ne aggodj ezek a tunetek szinte egyik naprol a masikra el fognak mulni. En a 12 heten lettem lenyegesen jobban, addig eleg hasznalhatatlan voltam...

Kozben eltelt egy ujabb het... szoval itt a tabla:
Kép

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Zsófi
Mi 3 hetente járunk dokihoz vizsgálatra, tudom normál esetben kb. 5* kellene egész idő alatt, de bennünket többször kíván.
Így 3 hetente járok teljes vérképre és vizeletet is adok. Kicsit soknak tűnik, de azért jó ez, mert én vérszegény vagyok bár a legelején tökéletes volt a vérképem. Ahogy nőtt a baba egyre több vasat szedett el tőlem és a vörösvérsejtek száma is csökkent. Volt hogy 3 hét alatt az érték 5 egységet csökkent. 120 volt az alap és nekem 109 lett. Hogy sűrűn nézték látta a doki is, hogy baj van és úgy növelte a vasadagot így már javult. A vizeletet is jó nézni, hogy van-e benne fehérje, mert sok betegségre utalhat. Szerintem jó sűrűn nézni ezeket. Ha a dokidat nem is érdekli a védőnő biztosan ad beutalókat, és akkor te is látod mi a helyzet, még ha nem is mész el ilyen sűrűn, de havonta szerintem azért nem árt megnézni ezeket. A védőnő meg vizelet gyorstesztet tud ott helyben csinálni, hogy van-e benne fehérje.

Ancsa
Ez a fáradság dolog nekem is így volt eleinte. Én nem dolgozom az elejétől fogva így 9-kor felkeltem beszedni a vitaminjaimat, utánna viszafeküdtem 13.00-ig ettem, de volt, hogy délután is aludtam. Késöbb kevesebbet, de 3 hónapig biztosan így lesz.


Nem tudjátok, mi az a pelenka semlegesítő? Az egyik lány, aki augusztus elején feltette a babás listákat beleírta ezt is.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Őzi!
Szeretnék mi is a táblára felkerülni!Kb. 2 hete küldtem neked privit,ezek szerint nem kaptad meg.Biztos elbénáztam valamit.


Dica
Vendég
 


Dica,
Nem, tenyleg nem kaptam meg... elkuldened megegyszer?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok Lányok, anyukák!

12 hetes vagyok, de én még mindig folyton álmos vagyok, napközben nehezemre esik a széken maradni este, nyolckor -kilenckor meg már alszom. Ja, és éhes vagyok ami este 6-7 óra körül szerencsére megszünik. Láttam a kis táblázatot elég sokan szülnek áprilisbe. Mi is április 9 -re vagyunk kiírva a JFK -ban fogok szülni.

Üdv:

Tüsike
tüsike
 
 


Nekünk október 25-én kell menni takaróredő vizsgálatra és azt mondta a doki, hogy utána érdemes elmenni egy 4D uh-ra is, mert ott még ponotsabban látják a genetikai problémákat.
Ti mikor voltatok, vagy voltatok e 4D uh-on?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ancsa

úgynevezett genetikai uh-ra elmehettek, mondjuk bennünket utalt a doki a Barossba, mert vastag lett a redő.
Igazi rendes genetikait az Istenhegyi úton csináltattunk a 20. héten. Az 10.000 ft. arról adtak dvd-t is. Próbált a doki 4d-t is de ahhoz még kicsi volt, azt mondta, hogy azt 25-26 körül jobb, de vannak itt lányok akik előbb voltak 4d-n. A nődokim simán látta a babát rendes uh-n ami a rendelőjében van.
A környékeden próbálj meg valami uh rendelőt keresni, ahol genetikait csinálnak, mert gondolom neked Bp. messze lenne.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Már találtam egy rendelőt Debrecenben, ami tőlünk 15 km-re van. 9.600,-Ft és azt mondta a doki, hogy érdemes a terhesség alatt 2X elmenni.
Egyszer a 12-15 hét között (genetikai)
egyszer meg a 30.hét vagy utána, a látvány miatt.
Én is úgy gondolom, hogy megér ennyit a babám egészsége, hogy megnézzék a 12-15 hét között, hogy minden rendben van e.
Apropó, már találtam orvost is, pontosabban tudom kinél szeretnék szülni, csak azt nem tudom, hogy mikor érdemes orvost választanom.
Sokan már a terhesség elejétől választanak, de vannak akik csak 20. hét után....
Kiváncsi lennék a véleményetekre...!

Ansca

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Én már kezdetektől ahhoz a dokihoz járok. Valakitől úgy hallottam, hogy van olyan doki, aki szereti a kezdetektől fogva nyomonkövetni a terhességet, ez valahol érthető. Szerintem próbáld meg kipuhatolni vagy menj el hozzá, hogy mikortól akar veled foglalkozni, az is lehet, hogy csak a züléskor kell őt hívnod. lehet, hogy a májának is jót tenne ha már elkezdenél hozzá járni.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti,

látom, hogy már a 29. hétben vagy. Nagy a pocid már? :lol:

És, hogy bírod? Hátfájás?


Szerintem egy 4D ultrahangot mindenképp érdemes csináltatni. Ahogy Betti írta, a 25-26 hétben a legszebb a kép. De minden attól függ, hogy a babát megakarja mutatni magát, vagy nem.

Egy barátnöm a 12. héten már csináltatott 4D-t. Nagyon jó lett, bár én azt az idöszakot még nagyon korainak tartom. Szóval ez mindenkinél lehet más és más.

Kép
gabcsi76
 
 


Gabcsi
Már növöget akarok feltenni ma vagy holnap képet. A vállam szokott fájni reggel, mert csak oldalt hagy a csajszi aludni. Ha többet fekszem hanyatt akkor meg a keresztcsontom, de én csak farokcsontnak hívom, néha várnom kell a felkeléssel, hogy a fájás elmúljon.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok Lányok!

A fáradtsággal kapcsolatosan csak annyit, hogy én nagyon fáradt voltam az első időkben, aztán kiderült, hogy vérszegény vagyok, akkor kaptam vasat, és rá kb 2 hétre sokkal jobban éreztem magamat. Ettől függetlenül, mostanában is vannak olyan napok, amikor azt várom, hogy hazaérjek és lefeküdhessek... Ami jár, az jár. 8)

Ancsa:
a 4D-s UH-val kapcsolatosan megoszlanak a vélemények, én eddig nem voltam, mert a barátnőm is (aki azóta már megszült) azt mondta, hogy a 30-33. héten érdemes menni, mert akkor már nagyon szép husisak a babók, sőt az arcvonásaik is teljesen jól kivehetők. (megjegyzem, az Őziék is előbb voltak és nagyon szépen látszott a babójuk) Arra bizosan jó a 12. héten, hogy kiderüljön van e valami probléma, bár azt gondolom, hogy amit a kórházban csinálnak az is elegendő, ha jó az orvos, vagy a szonográfus. (a 12. héten ha jó a takaró redő, a méretek, a végtagok stb, akkor nagy baj nem lehet)


Nanett!

Akkor holnap talizunk, már nagyon várom. Ajánlom Neked is azt az oldalt, amit felraktam ezelőtt. Szerintem jók az árak...
(holnap egyedül, vagy apukával jössz? )

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Őzi!

Holnap megyünk UH-ra, lehet hogy akkor már tudni fogjuk biztosabban, hogy milyen babónk van. Szerintem rózsaszínűek leszünk, de majd jelzek. 8)

Zsófi:
Én havonta járok terhesgondozásra a dokihoz (vizsgálat, szívhang, vérnyomás, súly ellenőrzés) és a kötelező vér, vizelet és UH vizsgálatokra ő adja a beutalót.

Tüsike:

Egy helyen fogunk szülni. :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Őzi!
Elküldtem a privit,remélem megkapod!!! :)

Ancsa!
Én a kezdetektől,sőt kb. már 3/4 éve járok a dokimhoz!
Vendég
 


Zsana,
Kivancsian varom a holnapi fejlemenyeket, addig is hegyezem a rozsaszinu ceruzat :D!

Dica,
Megjottek az adataid, mar be is irtam oket! Benkokaval egy napra vagy kiirva... persze ezt mar biztosan eszrevetted.

Ujaknak,
Aki szeretne benne lenni a tablaban, az priviben kuldje el az adatait...

Nanett,
Nagyon szep nevet valasztottatok, jovo heten mar ezzel is bovitve lesz a tabla.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Kicsit lemaradtam az elmult ket hetben, biztos csak azert nem tudom, hogy hol vannak a tobbiek? Benitat tudom, de mi van Luisaval, Vittevel, Bogyiekkal, Lilivel, Katyaval es a tobbiekkel?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Akkor megpróbálok egy képet feltenni, remélem, látszik valamennyire a pocakom.

Zsana! Megpróbál jönni a férjecském is, ahogy a munkája engedi, de lehet, hogy nem sikerül. És veled jön a párod? Majd megnézem a weboldalt, ha lesz időm, köszi.

Tüsike! Én még most is sokszor fáradtnak érzem magam, bár már nem ugyanúgy, ahogy az első időszakban. Reméljük, hamar túlleszel rajta. Én is ott készülök szülni. Neked ki a dokid?

Kép

KépKép
nanett
 
 


Nanett
Látszik ám a hasad, és szinte nem is híztál jól áll neked. :lol:

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti!
Aranyos vagy. Várjuk a Te pocakodat is, hiszen Te jársz legelöl, mutatod az utat nekünk!

Ha mégis fiú lenne a babátok, Ti milyen nevet választottatok?

Őzi! Köszi szépen, örülök, hogy tetszik.

Én sem tudom, hol vannak a többiek. Remélem, mihamarabb előkerülnek.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok,

Mi voltunk 4D UHn a 18. héten. Megcsinálták a genetikai vizsgálatot, és képet, DVDt is a babáról.
Csak az volt a baj, hogy éppen aludt :) Úgy össze volt kucorogva, hogy nem látszott semmi az arcából :)
Nem baj, majd megyünk újra a 30. héten. Nekünk is azt mondták, hogy akkor már nagyon édes képet lehet csinálni.

Őzi, küldtem priviben üzenetet a hiányzó adataimról. Ha nem menne át, szólj kérlek.

Szép napot Mindenkinek,

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Sziasztok Lányok! Én 29-30 hetes terhes vagyok,( az orvos és a védőnő nem tud megegyezni!) :wink: Nagyon sokat vártunk erre a kis "csodababára", ahogy egy másik topikon elnevezték, ( nekem nagyon tetszik) ugyanis lombikos próbálkozásra nem sikerült utána spontán összejött! :lol: Láttam a táblázatban, hogy sokan várjátok kb ugyanakkorra a babát! Én Kistarcsán fogok szülni, ha minden igaz december 18.án! Magamról annyit írnék, hogy már van egy nagy fiam Ákos, aki most kezdte az iskolát.Ő az előző házasságomból született 3800g és 51cm-rel, császárral! Hát egyelőre ennyi. Mindenkinek jó egészséget és probléma mentes terhességet kívánok! :P

bogyo75
 
 


Szia Bogyó!
Üdv Köztünk. Mi egyszerre fogunk szülni én is akorra vagyok kiírva csak a Szt. Jánosba megyek majd. Az klaszz, hogy neked spontán összejött, nekünk 3. lombikkal sikerült.
Te kérdezted a másik fórumon a vonalzót? Itt valaki leírta részletesen csak előrébb van.
Le tudnád írni a szülési történeted a fiaddal kapcsolatban? Szerintem mást is érdekel.

Nanett
Ha fiú lett volna Erik Rolandnak hívnák, de tuti, hogy kislány az amnio után. Igyekszem már a képpel tényleg.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Köszi Lányok a sok választ, ennyire részletesre nem is gondoltam.
Sztem most megyek, megkeresem a kiszemelt dokit, hogy vállal-e. Remélem szimpi lesz, mert még sosem láttam, csak sokan ajánlották.
Aranyos a pocak!

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Sziasztok! :D

Én lassan a 18. hetet töltöm be. 2007. március 9re vagyok kíirva. Nagyon jól viselem a terhességet,semmi rosszulétem nem volt. Első baba lesz,tehát izgul a család.
A II. genetikai Uh-n ugy látták,hogy fiú,majd a 28.héten már pontosabb választ kapunk. A Schöpf Méreiben fogok szülni majd.
Kép pocim

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bogyó!
Te kistarcsai vagy? Mert én eredetileg az vagyok, csak most máshol lakunk. Ki a dokid? Melyik intézetben csinálták a lombikot/okat?

Anita! Már szép nagy a Te pocid is.

Zsanával most voltunk szülőszoba látogatáson. Legalább van egy kis helyismeretünk már, arra mindenképp jó volt.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!
Boszi
Helyesek vagytok!

Nanett
Hogy tetszett a szülőszoba? Csak simán besétáltatok? Ez hogy működik?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti!
Szervezett volt, minden hó első keddjén van szülőszoba-látogatás, körbevezetés, informálás a helyi viszonyokról. Ha jól tudom, a többi kedden pedig szülésfelkészítő tanfolyam. De ezt Zsana jobban tudja. De bárki bemehetett, nem kellett előre bejelentkezni. A modernül felszerelt "lila szoba" tetszett, de a többi hagy némi kívánnivalót maga után.

KépKép
nanett
 
 


Hello Lányok!

Ma aztán eseményekben dűs volt a nap! :D
Először is, voltunk UH-n. Drága gyermekünk úgy néz ki hogy kukit növesztett! 8) remélem, hogy ez most már bizonyos, (mert eddig lánynak mutatkozott, :)) és nem csak a köldökcsinór lóg oda... :oops: mindenestre elég szép méretes :D én már nem merek semmit sem mondani a 28. heti tuti lesz!???

Özi:
szóval a színt rád bízom, most kék!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Ja, és voltunk Nanettel szülőszoba látogatáson. Valóban a lila szoba meggyőző..., persze azon gondolkodtam, hogy abban az állapotban lehet, hogy nem is vesszük észre, hogy hol vagyunk, csak az a lényeg, hogy ki van velünk és mikor lesz meg a babó...

Nanett:
merre mentetek haza? Én össze vissza bolyongtam, mert mindenhol dugó volt :?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Nanett,
Micsoda pocak! Bizony ezt mar nem takargathatod...

Dina,
Megvannak az adataid, atjott minden. Nem tudnal feltenni kepet a babadrol? Nem baj ha nem latszik a pofija!

Bogyo,
Udv nalunk!

Anita,
Neked is helyes a pocid, az enyem is ilyen kis pupos volt az elejen... :)

Zsana,
:) :) :) . Szoval kistokos lesz a tied is! Hat akkor legyen ket az a csik, max atfestjuk ha kell :).

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok! :D

Őzi és most neked milyen lett a pocid? Kikerekedett? Nekem csúcsosnak tünik,meg ugye fiút is mondtak az UH-n,de az még nem biztos. A párom kollegájáéknál is jön a baba. Most 8 hónapos a kismama. Egész eddig nagyon biztosra mondták a fiút,és most meg kiderült,hogy mégis kislány!
Én is nagyon kíváncsi vagyok,hogy akkor tényleg fiú lesz-e nekünk,vagy nem? A 28. hét nekem pont karácsonykor lesz,tehát majd utána megyünk 4D-s Uh-ra. Remélem ott már minden látszik.
Holnap megyek majd a dokimhoz,jövő hét meg védönő.
Jut eszember:Nálatok is volt a védönő már szülés előtt?
Tegnap megyek haza,és egy cetlit találtam a ládámben,hogy keresett. Ma majd felhívom. Csak,hát,ha jönni akar majd,vehetek ki szabit. Marha jó! :x Eddig ugy tudtam,és több ismerösöm is azt mondta,hogy szülés után jönnek csak. Ezért sem értem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tűntem el, csak nem nagyon tudtam eddig hozzászólni a témákhoz, ezért takarékra tettem magam. Látom szerencsére mindenki virul :) Hála mi is jól vagyunk, a heti UH-n olyan szégyenlős volt a drága, hogy még mindig nem tudjuk pontosan fiú-e vagy lány, eddig az állás: 1:1. De látom többen vagyunk így, hogy egyszer ezt mondják egyszer azt... :)

Olvastam, hogy valaki a Schöpf Méreiben (remélem jól írtam) fog szülni, azt hallottam, hogy ott is van 4D UH, tudtok erről vmit? Ja és sokkal olcsóbb, mint a magánrendelőkben. Lassan mi is el szeretnénk menni...

Ti hogy éltok a kilókkal? Én is behoztam magam, már +5kg :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Zsana: Nincs kép a kisfiadról?? :lol:

A frászt hozzátok rám, hogy így változtatják a dokik a gyerek nemét... én szép nagy kukit láttam anno... csak nem húzódott vissza puncinak... :lol: Olyan nehezen áll át a szemem, hogy ne rózsaszínes cuccokat nézzek, hanem kékeket....

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia Luisa! :D

Én + 2kg nál tartok! Én a Schöpf Méreiben fogok szülni. Ott 14.000 a 4D-s Uh. Mi nem ott csináltatjuk,hanem a Honvédban,mert ott csak 8000 Ft. :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba, irigykedem a +2kg-odra :), köszi az infót, megnézem a Honvéd honlapját... Én úgy tudtam, hogy 4eFt, nem 14eFt :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Zsana!
A dugók miatt nem ért oda a férjecském sem az alkalomra. Soroksár-Dunaharaszti-Taksony-Szigetszentmiklós-Tököl volt az útvonal, pont, hogy próbáljuk elkerülni a nagyobb dugókat.

Akkor majd gondolkozzatok a fiúneveken!

Persze, szerintem is az lesz a legfontosabb, hogy jó kezekben legyen az ember, nekem meg az is, hogy a párom ott legyen.

Én is úgy látom, hogy egy csomó mindenkinek bizonytalan vagy időnként változtatják a baba várható nemét. Lehet, hogy még sok UH mellett is meglepetés lesz.

Én sajnos már +6 kg-nál tartok, bár igyekszem nem foglalkozni vele.

Tegnap este bébink őrült rugdosást tartott órákon át és végre már férjecském is azt mondta, hogy érzi őt. :D Mert eddig sosem érezte vagy a baba akkor abbahagyta a mocorgást, ha ő odatette a kezét.

A védőnős "ügyfélfogadás" engem is kiborít, mivel még dolgozok és nem helyben. Így tök egyszerű odaérnem de.11-13 meg 12-14 óráig. Szerintem volna még mit változtatni ezen a rendszeren. Ráadásul az én védőnénim kb. 20 éves, nem is igazán jelent semmilyen segítséget.

KépKép
nanett
 
 


Luisa a királyhágó utcában van,már 1 éve magánkézben,de ezért az összegért szerintem nem drága,mert mindenhol 10.000 feletti összegeket hallok! 8)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Szia Nanett! :D

Te hányadik héten tartasz? Hol fogsz szülni?
Nekem is nemsokára megmozdulhat a babám! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na beszéltem a védönővel,és csak azért keresett,hogy mikor megyek majd legközelebb hozzá. Egész nomális volt! Megkérdezte mennyi lett az AFP-m,és persze rögtön rávágta,hogy alacsony,pedig nekem a kórházban megmondták,hoyg ze jó érték!
0,72 lett amúgy. Na majd holnap a dokim is megmondja!

Amúgy is 0,70-1,5 között normális a MoM érték,akkor nem tudom mi a baja. :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok lányok!
Olyan jó olvasni az előrehaladottak örömeit! Most még olyan hihetetlen, hogy idővel én is a cipőtökbe lépek. De nagyon türelmetlen vagyok, nehéz mindig csak várni-várni. Fél évig vártam, hogy vége leygen a sulinak, legyen melóm, hogy jöhessen a bébi, és most alig bírom kivárni, amíg végre kibujik, vagy legalább csak érzem is , hogy ott van.
Tegnap viszont összehaverkodtam a dokimmal, tök jópofa, igazán normális, akedves, aranyos...szóval tök okés, és csinált UH-ot és én is láttam a gyerkőcöt mocorogni. Anyira drága volt, így személytelenül, pofika nélkül is.

Ja, a nemeket illetően pedig, egy volt csoporttársam mikor babás volt, csak 2 héttel a szülés előtt tudta meg, hogy télleg kisfiú -mint érezte- , mert nem volt hajlandó megmutatni magát sosem, mikor UH-on voltak.
Télleg lányok. Kíváncsi lennék arra, hogy környezetetekben, illetve köztetek milyen a helyzet abban a témában, hogy menniyre jól éreznek rá az anyukák a születendő baba nemére???

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


Sziasztok :)

Nanett, Zsana tényleg nem fog érdekelni, hogy hol vagy amikor beindul a dolog :lol: Én az egyik sima ágyason vajúdtam, senki nem szült akkor, szóval mehettem volna az extra szobába,de eszembe se jutott akkor már :lol: :lol: Így viszont még a takarítónők is be be dugták a fejüket és szurkoltak nekünk. Utólag elég vicces volt. Akkor nem annyira :shock: Én 16,5 órát vajúdtam Noémivel, nem volt könnyű, de alig várom hogy megint átélhessem 8)
Zsófi, én Noncsinál, a kezdetektől biztos voltam abban hogy nőci lesz. Most fogalmam sincs :oops:

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Na igen a megérzéseimmel nekem is baj van,semmit nem érzek,hogy mi is lesz! :) Az egész család szerint lány,de a II. genetikai UH szerint fiú,de még annyira nem biztos. Majd a 28. héten már biztosabb lesz,persze,ha ugy fekszik! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Megérzés: Tuti biztos voltam benne, hogy Lili lányom fiú. Amikor megmondták az UH-n, hogy kislány, elsírtam magam, de ez nem rossz értelemben sajnálatból sírás volt. Most a fiamnál semmit nem éreztem, egyébként amikor beterpesztett és a doki mondta, hogy ez bizony kisfiú és az egyértelmű szép nagy kukit megláttam akkor is sírva fakadtam. Valahogy olyan megható, hogy nem egy arctalan nemtelen kis babácskára gondolok már amikor rá gondolok, hanem az én kisfiamra, és az már valahogy több..... értitek!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Olyan jó olvasni ezeket a babás történeteket. És tényleg érdekes , hogy bármennyire is fejlett a technika mégsem lehet 100% -ra tudni a kis csöpség nemét. Egyik ismerősömnek biztosra mondták, hogy kislánya lesz és amikor megszületett egy édes kisfiút hozott világra.
:)

Tüsike
tüsike
 
 


Sziasztok Lányok!
Megjöttünk az uh-ról,minden rendben,csodálatos volt!57 mm-esek vagyunk,sokat mozgunk és ha minden igaz,akkor ő is kukis!
Remélem,nem nagyon homályos a kép!



Kép
Vendég
 


Anita!
A vonalzómon látszik, hogy 23+4 napos vagyok ma. Te nem csinálsz vonalzót? Így én nem tudom, Te hol jársz. Gondolom, hogy már hogy várod a mozgást, tényleg nagy élmény!

Szerintem ne izgulj, én is úgy tudom, hogy jó ez az érték. Reméljük, a dokid is megnyugtat majd.

A JFK-ban fogok szülni, de az előző oldalon a táblában megtalálsz. Te is küldd el az adataidat Őzinek!

Zsófi! Én nem érzek semmit, hogy fiú vagy kislány-e a baba. Bár a kislány-tipp előtt én fiúnak gondoltam, de ez nem volt erős megérzés.

Dia! Biztos igazad van, hogy akkor már nem az fog érdekelni, hogy hogy néz ki a szülőszoba. Nagyon hosszú vajúdásod volt. Nem fáradtál ki nagyon a végére?

Benkoka! Gratulálok! Akkor ez azt jelenti, minden rendben a babával és jó nagy is már! Tök jó nektek, hogy már azt is tudhatjátok, hogy kisfiú. Neveken már gondolkodtatok?

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok,

Én is megvagyok, köszönöm az érdeklődést! Igazán jól esik! Nem tűntem el, csak nagyon sokat dolgozom.

Őzi, nem sokat írtál magadról. Hogy vagy? Hogy telnek a napjaid?

Nanett, Bogyó! Tök jó, én is kistarcsai vagyok, most már lebeszéltem, hogy ott fogok szülni. Surányi az orvosom.

Csajszik, most ledöbbentett, hogy ilyen sokszor tévednek a nemmel kapcsolatban. Pont meg akartam írni Őzinek, hogy rózsaszínűsítsen... :P
Luisa, annyira bennem van még mikor írtad, hogy 'kikskukis', ezek szerint nem biztos? Én már túl vagyok a +5 kg-on, pedig nem nagy a pocak. (mondhatnám, hogy nem érdekel, de mivel eddig vékony voltam, nagyon furi, és bizony még nem szoktam hozzá)
Lusia, tényleg tudsz valamit Vittéről? Jól vannak?

Nanett, nagyon szép nagy a pocid!

Boszibaba, neked meg milyen kis hegyes, édi!

Puszi mindenkinek
Lili

Kép
Kép
34372
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: