Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit eltűntem mostanában :oops: Látom Ágin és Gabin kívűl mindenki.. Jó, hogy Ti nem engeditek meghalni a topicot.

Mindkettőtöknek nagyon szorítok kistesó ügyben. Lassan már nálunk is aktuális lenne a kérdés, de nekem még mindig nem jött meg. :cry: Gondolom akkor peteérésem sincs.

Ági én is nagyon irigykedek Rátok Ausztria miatt. Régi vágyunk adventkor Bécsbe menni, valahogy sose jött össze.

Dórival most nagyon nehéz, lehet a foga jön, egyfolytában nyűglődik, semmi nem jó neki. Már szépen eszeget mindenfélét, ma pl. brokkolis krumplit ebédelt.

Karácsonyra mi lazacot sütünk. Eddig pulyka volt, de annyi pulykát eszünk évközben, hogy ez már nem nagyon számít ünnepi ételnek.
Sütik: gesztenyegolyó, csokiskocka és fahéjas muffin lesz. Dórinak meg ünnepi sültalma. :lol: (Az a kedvenc étele)


Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok.

Nagyon jó volt Ausztriában. Sopron mellett szálltunk meg Nagycenken. Mindenkinek nagyon merem ajánlani a panziót, mert nagyon jó, viszonylag elfogadható áron nyújt szállodai minőséget.

Voltunk Mariazell-n ez egy zarándokhely. Lányok olyan karácsonyi hangulat ami ott volt. Húúúú, mintha egy filmbe csöppentem volna. Lépten nyomon figurákkal színesített környezet, óriás adventi koszorú, karácsonyi dalokat éneklő kórus..... Az üzletek is annyira a karácsonyi hangulatot idézték, na meg a táj, hogy akiben még nem volt meg az érzés az kellően ráhangolódhatott az ünnepekre. Egy élmény volt.
Utána átmentünk Bécsbe, vagyis a határába az SCS-be. Nem igazán voltam elragadtatva most tőle. Tavaly valahogy sokkal többmindent vettünk. Most csak egy-két itthon nem kapható és általunk kedvelt üdítőitalt, egy kis édességet vásároltunk. Na meg Dominak a H&M -ben egy pulóvert és egy sapkát.
Este Sopronban voltunk és megnéztük az újabb adventi ablak kinyitását a főtéren.
Ezután visszamentünk a szállásra és Csabival kettesben elmentünk vacsorázni (anyósomékkal voltunk ezen a hétvégén , így amíg mi vacsiztunk ők vigyáztak Domira). Nagyon klassz volt. Találtunk egy igen hangulatos kis éttermet.
Vasárnap vsszamentünk még Ausztriába egy-két nevezetességet megnézni, majd jöttünk haza, de még benéztünk itt egy játékboltba (Pesten). Jó sokmindent vettünk természetesen Dominak , amit így hazaérve eldöntöttünk, hogy elosztjuk kétfelé (karácsony, szülinap), mert így egyszerre túl sok. Így is több dobozt fog kapni egy-egy alkalomra.

Na megvolt az élménybeszámoló, melynek összegzéseként csak annyit írnék, hogy nagyon jól éreztük magunkat mind a hárman.




Én és a fiam:

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Gabi :)
Én először nem akartam halászlevet főzni, de nem karácsony a karácsony halászlé nélkül, úgyhogy nekiugrok.
Mellé valószínűleg rákot csinálok.
Mézes sütit vettünk. :) Jól eldugtam, mert a fiúk már kezdték megdézsmálni. :)

Lányok itt Pesten van egy nagyon klassz játékkereskedés. Régiójáték a neve. Ha valakinek játék kell ajánlom neki, mert hatalmas a választék és nagyon jó áraik vannak. Be is vásároltunk Dominak.

Én pénteken voltam ismételten dokinál és csodák csodájára volt egy szép nagy érett tüszőm, így hétvégére megkaptuk az utasítást, hogy szeressük egymást hétvégén. :)

Zafír :)
Zsófi is már milyen nagy! Hihetetlen hogy telik az idő. :)
Rajtunk nem múlt. :wink:
Januá 2.-n kell visszamennem vérvételre ha addig nem jön meg.
Egyébként is szeptemberi babát szerettem volna, de kiegyezem más hónappal is. :)

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Bocs lányok valami elcsúszott az előző hozzászólásban. azért remélem ki tudjátok követkzttni a végét. :oops:

Kép

Kép
pkagi
 
 


Jó készülöödést mindenkinek az ünnepekre! Èn valahogy el is felejtkeztem róla. Az idööt már csak hetekben mérem :P
Nagyon édes az ausztriai kép, Àgi. Nagyon szépek vagytok.

Nekem megvolt a 12. heti uh. A baba nagyon édes és minden rendben vele. Mostmár igazán nagyon boldogan várom az ünnepeket.
molkata
 
 


Pkagi!Hú,de irigy vagyok!!Nagyon jó lehetett és örülök,hogy ilyen jól sikerült!Hát igen Ausztria nem Magyarországpedig itt van egy "köpésre" és mennyire elvagyunk maradva!
Nagyon finiket fogsz főzni!!Nyami!!
Szuper a kép!!!!!
Drukkolo,hogy a hétvégén megfoganjon a babóca!

Zafír!Mi újság kaka ügyben?Már minden oké?Remélem igen!!
Egy kicsit nem korai a hozzáfogás?Nem akartok kicsivel több korkülnbséget?
Vendég
 


molkata!Ez nagyon jó hír,hogy minden oké így már tényleg önfeledten élvezheted a terhességet hisz letelik az a bűvös 3-hónap!Kívánom,hogy Szeretetben és Békességben teljen az ünnepetek.Jövőre már 3-an lesztek!
Vendég
 


sziasztok!
én is vagyok csak nagyon ritkán akkor is olvasok inkább irnoi már nincs erőm. örülök,hogy mindenki jelentkeziklassan.
Molkata látod minden rendben van és továbbra is rendben lesz.
Pkagi gabi drukkolok ababprojektnek, Ági örülök, hogy ilyen jót pihentetek.
Szia Zsófi! dorika gyönyörúű öcsém küldött képeket.
Dominak a héten arcüreggyulladása van, tegnap nagyon rosszul volt keveset aludtunk. ma már kicsit jobban van de gondolom az antibiotikum hatása.
nekem a zh-im jók lettek suliban 5, és 4 a 3 még nincs meg de az sem lett rossz. két vizsgám lewz az egyik 28.-án a nehezebb de bevállaltam előbbre, remélem nem bánom meg. persze betegséget nem kalkuláltam bele. :cry:
Ha nem tudnék jönni
MIndeNKINEK BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT ÉS ÚJ ÉVET KIVÁNOK!

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


NÁLUNK MOST ANYU FŐZ INKÁBB, HOGY TANULHASSAK. A HALÁSZLEVET IGAZI BAJAIT AMÚGY IS Ő CSINÁLJA APU SÜTI MINDIG ABEIGLIT, ÉN MOST CSAK KEKSZGOLYÓT CSINÁLOK,AMÚGY MÉG PÜSPÖKKENYERET ÉS SÁRGATORTÁT SZOKTUNK CSINÁLNI.
most vettem sütit, meg anyós ahogy Gabi irta süt.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


kis karácsonyi előzetes :wink:


Kép

Orsi, gyógyulást Nektek és egy kalappal a vizsgákhoz!

Kép
Kép
zafír
 
 


Pkagi! Megy a drukk a babóhoz!
Gabócacica! Hát, valóban megnyugodtam és olyan jó érzés, hogy jövööre már hárman...
Domicsenge! Sajnálom a kis Domit. Az nagyon rossz lehet szegénykének. Jó és gyors gyógyulást!
Zafir! Nagyon édes ez a kép :D
molkata
 
 


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kép
Szeretnék mindenkinek Nagyon Kellemes Ünnepeket Kívánni!!
Teljen Békességben És szeretetben az ünnepetek!
Vendég
 


Kellemes Karácsonyt, boldog új évet!

_______________________________________________
_________________*___________*_________________
________________*___________*__________________
_*_*_*_*____*_______*___*_*_*_*_*___*______*___
_*______*___*_______*___*___________*_____*____
_*______*___*_______*___*___________*___*______
_*_____*____*_______*___*_*_*_*_____*_*________
_*______*___*_______*___*___________*___*______
_*______*___*_______*___*___________*_____*____
_*______*___*_______*___*___________*_______*__
_*_*_*_*______*_*_*_____*_*_*_*_*___*________*_
_______________________________________________


______________________________________________
______________________________________________
__*_*_*_______*_*_*________*_*_*______*_*_*_*_
_*_____*____*_______*____*_______*_________*__
_______*____*_______*____*_______*________*___
_____*______*_______*____*_______*_______*____
___*________*_______*____*_______*______*_____
_*__________*_______*____*_______*______*_____
_*__________*_______*____*_______*______*_____
_*_*_*_*______*_*_*________*_*_*________*_____
______________________________________________


Kati és Anti
molkata
 
 


Nagyon Boldog Új Évet Kívánok nektek!!
Vendég
 


Szép napot 2007-ben!!

Remélem mindenkinek jól telt az este én 2.-ig voltam fent a fiúk már az éjfélt sem bírták!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is mindannyiótoknak kívánok Nagyon boldog új évet!

A hétvégén költözködünk, úgyhogy azért is nem voltam eddig.....pakolok....már az 59.doboz is megvan. :D És plussza a könyves és ruhás......

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
birolili
 
 


Sziasztok

Boldog Új Évet mindenkinek!!!

Most megint egy kicsit el vagyok havazva, de jelentkezni fogok.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Látom megint nagy a pangás itt. :(

Mi túl vagyunk Domi első szülinapján. Nagyon rohan az idő!
Nagyon édes volt. Eddig 3 felvonásban volt megtartva, de még hátravan kettő.

Kistesóprojektel is rendületlenül járok dokihoz. Mostmár elkezdtük a gyógyszerezést. Szóval lassan is de haladunk. :)

Gabi :)
Nektek van valami újság baba ügyben? Nagyon hallgatsz. :) :wink:

Kép

Kép
pkagi
 
 


kedves Domi!
utólag is Boldog Szülinapot kívánokneked!
mi jól vagyunk de vizsgázok sokat kell tanulni. 16.-án lesz az utolsó vizsgám utána gyakrabban leszek.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Boldog Szülinapot Domi!
Valószínű babaprojekt elhalasztva vissza megyek melózni kicsit feltornászom a béremet és akkor majd újra nekiállunk!
Mindjárt bemásolom miért!
Szakbarbár
Tisztelt Szakértő! A kérdésem a következő!Jelenleg GYEd-en vagyok itthon a 19-hónapos kisfiammal és tervben van a következő baba aki eddig nem sikerült.A GYED-em Május 24.-ével lejár tehát mindenképpen már GYES-en leszek ha sikerül teherbe esnem. HA a GYED lejárta után kiveszem a szabadságomat és utánna táppénzre vetetem magam milyen GYED-re számíthatok ha a fizum 74.000 bruttó? Most ezzel a bruttóval kapok 52.000 körül!Megkapom ugyan ezt az összeget?És még azt szeretném,hogy vissza kell mennem dolgozni,hogy a 180 napom biztosítva legyen vagy a táppénz alatt biztosítva vagyok? Válaszodat előre is köszönöm!

Előzetes biztosításod a babázás alatt folyamatosan ketyegett, úgyhogy a jogosultsági feltétellel a következő tgyáshoz és gyedhez mindenképpen rendelkezni fogsz. A meglevő előzetes biztosításon belül irányadó időszaki 180 bérezett napra úgyis csak az hajt, akinek a minimálbér kétszeresénél (lényegesen) több a bére, a többieknek 0 és 365 ledolgozott nappal is ugyanannyi az ellátása. Kivéve, ha táppénzre mész, mert azzal gyönyörűen le lehet húzni az átlagot. Nem a táppénzzel, mert az nem számít bele semmibe, de előtte ott van a munkáltató által fizetett 15 nap betegszabadság - 80%-os bérrel. Ha van is mellette (előtte) szabadság teljes bérrel, a 80% akkor is lehúzza valamennyire a kettőből számított átlagot. Ha csak szabin lennél, akkor bruttó 74.000-ből - de ezt azóta biztosan emelték, mert ha a többiekét emelték, akkor a Tiedet is kell, meg - ha érint, akkor - a differenciált minimálbér is emelkedik közben, szóval bruttó 74.000-es átlagból nettó 52.000 körüli tgyás és 47.000 körüli gyed várható. Ha betegszabival rontod az átlagot, akkor ennél valamivel kevesebb, attól függ, hogy mennyi szabi van előtte, mert minél több, annál kevésbé tud rontani betegszabi.

Én ilyen alacsony bérrel egészen másban gondolkodnék. A fizetős szolgáltatásom ilyen esetekre is szakosodott, ha tudunk konkrétumokról beszéni, vagyis ha már terhes vagy, akkor érdeklődés esetén állok a rendelkezésedre.

Drukkolok nektek,hogy mielőbb sikerüljön a baba!
Vendég
 


Nos engedjetek meg pár képet Leviről már úgyis régen tettem fel róla!!
Kép
Kép
Kép
Kép És végül ő a szerelme Lilcsike!
Vendég
 


Gabi :)
Biztosan vissza akarsz menni dolgozni? Én a helyedben ignybevenném azt a pénzes szolgáltatást. Én csupa jókat hallottam a szakbarbárról. Mindenkinek elintéz mindent. Tudja az összes kiskaput. Csak azért kérdezem, mert így lehet még több pénzt tudna neked kijárni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na egy kicsit írok is.

Gabi nagyon édes levi és csak csodálkozok, hogy mekkora már.
Amúgy is nagy növésű igaz?


Mi rendületlenül járunk kistesóprojekt ügyében a dokihoz.
Ma voltunk .
Van egy 14 mm tüsző a bal oldali petefészkemben. Csütörtökön megyek ismét akkor talán beadja a tüszőrepesztő szurit, persze ha megfelelő ütemben nő a kis drága.

Domi fantsztikus kissrác. Nagyon kotor má. Próbálkozik a beszéddel is, bár általában még halandzsa nyelven, de azért már kivehető belőle egy-egy szó is. Pl. a "nem" szó az nagyon jól megy. :)

Na megyek, mert rengeteg házimunka vár még rám. Most értünk haza, mert reggel a kocsi nem indult be így BKV-ni kellett és így lényegesen továbbtart az út.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Gabi, hatalmas fiú Levi! Már igazi kisgyerek, de továbbra is nagyon édes!
Ági, kicsit szégyellem, hogy nem írtam Domi szülinapjára :oops: . Olyan fura, hogy már egy éve volt, hogy izgultunk az érkezésén.
Nem kaphatunk azért egy szülinapos képet? Hogyan ünnepeltétek?

Dóri most kezdett el fogzani, ma egész délelött sírdogált meg jajgatott és mászott az ölembe. Alul egyszerre jön két kis fogacska. Lehet ilyenkor bámit segíteni neki? Olyan rossz volt ez a tehetetlenség. :cry: Na persze tudom, hogy ez nem betegség, túl kell rajta esnie. S meddig tart kb?
Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


sziasztok!
ági nagyon szorítunk neked.
Zafír csak segíteni úgy tudsz hogy masszírozod az ínyét ha bevállik illetve homeos bogyót (caomilla ha jól tudom) vagy éjszakára homeos kúpot viburcol (nekünk ez vált be alegjobban) adsz neki, megha nagyon szenved panadolt de én ezt cska legvégső esetben tettem.
Levizsgáztam megvan minden nagyon büszke vagyok magamra. majd.
pár kép
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Zafír!Van akinél hamar előbújik gond nélkól van akinek hetekbe tellik mire kibújik!
Dóri is túl lesz rajta!Levinek hamar jöttek a fogacskái!

Pkagi!Lehet igazad van és megkéne próbálni,mert ha nem számítana az a kurva pénz akkor nem lenne gond semmi a GYES szarra sem elég!!
Vendég
 


SZIASZTOK!
Ági Boldog Nénvapot!
Zsófi ha fogzási porbléma van írj csak bátren itt vagy iwiwen én sok mindent kik kellett hogy próbáljak.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Szerencsére "csak" egy napig volt sírás-rívás a fogacskák miatt, már kint van két kis fog hegye... De veszek olyan homeós szert legközelebbre, nem is gondoltam, hogy ilyenre is van, köszi Orsi a tippet.
S gratulálok a sikeres vizsgákhoz, lehetsz is büszke magadra, ez két gyerek mellett nem kis teljesítmény! Hallottad, hogy megvonják a kismamáktól a tandíjmentességet? Totál kivagyok tőle.. :cry:
Csongiból nagyon helyes kisfiú lett, igazi huncut mosollyal! Domi továbbra is csodaszép.

Ági mi van a tüszőcskével? Kaptál repesztőt?

Dórika ma felállt a kanapéba kapaszkodva. Amúgy egy hete négykézláb rohangál. :wink: Ez már egy kicsit más műfaj, mint amíg békésen üldögélt egy helyben. Egész nap rohangálok utána, estére hulla vagyok. Az étvágya nagyon visszaesett. Szereintetek ez lehet a fogzástól?

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


sziasztok!
Zsófi igende akinek hallagtói jogviszonya van dec 1 előtt annak nem , így megúszom.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


De jó, akkor én is megúszom a tandíjat :lol:
Domit meg Csongit is így megviselte a fogzás? Dóri egy ideje nagyon rosszul alszik, van, hogy óránként, félóránként felsír álmában és nagyon nehéz megnyugtatni. náluk nem volt ilyen? Lehet semmi köze a fogzáshoz.. :cry: Nagyon kivagyok már. :cry:

Kép
Kép
zafír
 
 


hú elhistzem de volt ilyen sajnos nálunk is fogzás miatt én akkor adtam neki viborcult vagy pedig ha már nagyon nem ment panadolt. de gyógyszert nem szívesen adtam neki néha viszoint csak a panadol volt jó.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Sziasztok!

Kicsit megint elvesztem.
Igen megkaptam a repiszurit 18.-án csütörtökön erre szombaton belázasodtam és egészen hétfőig 39-40 fok között volt a hőmérsékletem. (tüdő és mellhártya gyulladás). Már túl vagyok rajta, de így semmi értelme nem volt sajnos az egész ciklusnak, mert pont amikor jó lett volna lázas voltam. :(
Mostmár jól vagyok egyébként.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági :cry: nagyon sajnálom. Egyszer én is játam így, szedtem a clostykat, megkaptam a szurit és mire hazértem a dokitól 39 fokos lázam volt.. Ki látta el Dominikot, amíg beteg voltál? Nekem mindig ez a parám, hogy lebetegszem és mi lesz Dórival akkor.
Ezek után a jövő hónap biztosan több szerencsétek lesz. :wink:

Dóri is beteg volt múlt héten, magas láza volt és ment a hasa. Mióta meggyógyult, azóta nagyon beindult. Már az egész lakásban rohangál négykézláb. Nekem nagyon furcsa még, hogy kimegyek pisilni és fél perc múlva ő is megjelenik vigyorogva... Ma megyünk zenebölcsibe, nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz és hogy fog neki tetszeni.
Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír :)
Addig anyum volt itt és ő segített.
Úristen már mekkora Dóri, hisz még csak most született!!!!
Mi is járunk néha zenebölcsibe. Eleinte tetszett de itt valahogy nem olyan felkészültek akik tartják és nem nagyon próbálják lekötni a figyelmüket, úgyhogy mostmár nem nagyon járunk.

Lányok ezt csak nektek írom:
Én azért eléggé el vagyok kenődve. Nagyon szeretnénk még egy kisbabát, de ha májusig nem jön össze egyszerűen nem tudjuk bevállalni, mert úgy még beleférne, hogy ne kelljen visszamennem dolgozni, így meg ha nem jön össze muszáj lesz, mert a gyesem 50 ezerrel lenne kevesebb és azt az 50 ezer hiányt nem igazán tudjuk elviselni.
Néha már azt gondolom nem is lesz nekünk még egy gyerekünk. Utána valszeg már nem vállalnánk ha visszamennék dolgozni.
Na meg ezekkel való dolgok, hogy bölcsibe szoktatás. Betegeskedés ezerrel. Mondjuk már körbenéztem és úgy látom itt azért lehet találni viszonylag kötetlen munkaidőt is. Visznt a hirdetések mögé még nem néztem, valyon konkrétan milyen munka áll a háttérben.
Szóval el vagyok keseredve. Nagyon rossz, hogy manapság az anyagi dolgok ennyire tudják befolyásolni a dolgokat.

Ne haragudjatok, hogy rátokzúdítottam egy panaszáradatot, de olyan jó volt legalább leírni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok!
ági nagyon sajnálom hogy lázas beteg lettél. És nyugodtan csak zúdítsd ránk a gondjaidat jobb lesz kibeszélni. Mi is így vállaltuk be Csongit persze én nem szólhatok semmit mert nekünk nagyon könnyen összejött. nagyon drukkolok hogy összejöjjön májusig.
Zsófi sajnálom hogy Dórikát is utolérte abaj. de örülök hogy gyorsan túl lett rajta. Olyan hihetetlen hogy ilyen nagy. egy éves lesz hamarosan.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Pkagi!Sajnálom,hogy nem jön össze,de még messze van május!
Mi is ezen okok miatt nem vállalunk most mégegy babót,mert eddig nem jött össze és már bőven kicsúszok a időböl hisz Levi május végén betölti a kettőt!Így csupán anyagi okok miatt megyek én is vissza melózni,Levit bölcsibe adni.Kicsit összerázzuk magunkat anyagilag és utánna jöhet a babó!Meg pesrsze mi nem akartunk kicsi korkülönbséget sem!De ha nem kéne ennyire a pénz akkor itthon maradnék GYES-en és próbálkoznánk tovább,de sajnos ez nem így működik!Szal ne keseredj el szerintem sokan vannak így mint te vagy én!Vissza mész melózni egy-két évet közben próbálkoztok és össze fog jönni a kistesó!Mi is ezt fogjuk tenni!Mert ha GYES alatt összejön a tesó akkor ugyan azt a GYED-et kapom/kapod mint az első gyerekkel.A bölcsit még én sem tudom,hogy lesz időben főleg reggel és milyen munkát találok ami megfelel időben gyerek mellett!
Fel a fejjel lesz ez még jobb is!!
Vendég
 


Hello csajok merre vagytok??????????????????
Vendég
 


Nagyon Boldog Névnapot Dorottya!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi most akkor nem is próbálkoztok. Látom a szakbarbár a fozetős szolgáltatását ajánlja. Nagyon tud egyébként és lehet igénybe kellene venni a fizetős szolgáltatását, ha esetleg mégis sikerülne a baba.

Nálunk most megint kezdődött a stimu. Szedem szépen a gyógyszert és imátkozom, hogy baba legyen belőle. Egyre fogy ez az idő. Persze minden hónapban kiszámolom, mikorra is várnám a babámat és most is olyan dátum jött ki ami számmisztikában biztosan nagyon esélyes lenne. Na meglátjuk. Bízni akarok. :) Ráadásul a Schömpfi ahova járok bezárják. :( Utána mi lesz azt nem tudom. :(

Domi pedig egyre ügyesebb. Olyan nagy már. Hihetetlen, hogy milyen gyorsan nőnek.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!Igen leáltunk róla,de ezt a szakbarátot rohadt nehéz elérni pedig jó lenne!
Nektek pedig tiszta szívvel drukkolok,hogy sikerüljön a baba!
Vendég
 


Gabi! Köszönjük a névnapi jókívánságot! :lol: Mi majdnem elfelejtettük, épp nincs naptárunk itthon. :oops: De azért este kapott ajándékokat Dóri, meg a kedvencét sütöttem.

Ági nagyon drukkolok Nektek. engem nagyon megdöbbentett, hogy pont a Schömpfit zárják be.. , de nektek ez különösen kellemetlen:cry:

Emlékeztek Vicára? Tegnap megszületett a kisfia :lol:
Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


sziasztok!
vica nagy gratula akisfiadhoz.
hát én is szomorúnak tartom hogy a shöpfméreit zárják be.
Ági mi is nagyon drukkolunk.

Kép
Kép
Kép
domicsenge
 
 


Nagy gratula Vicának!
Vendég
 


Sziasztok

Köszi a szurkolást nagyon jól esik. :)
Most mindent szedek a siker érdekében. Próbálok nagyon optimista lenni. :)
Holnap megyek a dokihoz tüszőnézőbe. :)

Vica :)
Gratulálok!

Zafír :)
Dórinak utólag is Boldog Névnapot!

Gabi :)
Visszavesznek arra a munkahelyre, ahonnan eljöttél szülni? Mennyire bababarát a munkahely? (gyerekbetegségek esetén pl.?)?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy csak így betörök a topikba, de látom vannak egy páran akik szintén baba-projecktre adták a fejüket.
Ha nem gond szeretnék én is csatlakozni hozzátok!

Látom már mások is megkeresték Szakbarbárt az indexen. Ezek szerint akkor én is jól értelmeztem a dologot, hogy ha GYES alatt megyek szülni és 0 bérezett napom van, akkor az előző szerződésem alapján számolják ki a GYED-et?

Ági!
Örülök, hogy összefutottunk itt is! :D Kicsit visszaolvastam... Remélem, hogy hamar összejön a második baba is!

Vica!

Itt is gratulálok Neked a kis Attilához! Remélem hamarosan gép közelbe kerülsz és beszámolsz mindenről!!
szilbee
 
 


Szia Szilvi
Igen ha Gyesbe szülsz bele akkor a munkaszerződésed szerinti béred az alapja a Gyednek és a Gyásnak. Persze ez csak akkor igaz, ha a szerződésedben nem a minimálbér van.

Ti is beneveztek a második babára? Próbálkoztok már?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Ági!:)
Igen tervezünk. Eddig még csak fejben készülünk rá! De hamarosan a tettek mezejére is lépünk... Nálunk meg pont az lenne a fontos, hogy a mostani GYED-et kapjam a második gyerkőcnél is!
Így ez nekünk most nagyon jó hír! De azért kérünk levélben is infót az OEP-től, hogy legyen mire hivatkoznunk itt a helyi hivatalnál, ugyanis itt nagyon felkészületlenek az ügyintézők: :?
szilbee
 
 


Szilvi
Nem nagyon publikus, hogy mi miben vagyunk benne. Pontosabban nem szeretném sokak orrára kötni, úgyhogy kérlek nee nagyon mond senkinek. Köszi.

Mi ma voltunk tüszőnézőbe. Több tüszőcske is elindult és hétfőn megyek ismét vissza, megnézni mi van velük. :)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!
Nem'tom kire gondoltál, akinek elmondhatnám... :shock: De egyébként sem tenném! :)
Szurkolok ám, hogy minden rendben menjen veletek! :D Dominik 2. szülinapja előtt szeretnél szülni?
szilbee
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: