Új privát üzeneted érkezett!

Poci!Nem semmi az idő Nálatok sem!Meg a hőhullámaid is durvák akkor!!!
Nem, dehogy.Egyrészt még nem gyógyult meg teljesen, nem fárasztjuk ezzel, másrészt el ne kapja tőle valamelyik pindur. Majd megyünk jövőhéten.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 



Bibar: Ha ügyi lennék, akkor nem hagytam volna elfajulni, és a fejemre nőni a rendetlenségnek! :( Ugyhogy most muszály, mert már 2-t nem lehet lépni a lakásban :(

Poci: sajnálom a rosszidőt! Itt végre szép idő van, hogy meddig, az kérdéses! Nem láttam este időjárás jelentést :(

Csajok! Mit mondott? vége a monszunnak? :)

Már betettem egy mosás, aztán egyik kupikupactól a másikig sipítozva járkálok...egyszerűen nem tudom, hogy hol kezdjem :(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!!
Itt is miért pont hétvégére van ramaty idő??? :evil:
Megint grillezés lett volna tervezve....bár még kisüthet a nap.

Pocak!
Hőhullámmal én is igy vagyok, hogy minig estére, éjjelre van rohadt melegem! :)

d.dodó
 
 


edi!
Grat a hétfordulóhoz!!

Zsani!
Asszem neked is ma van!! neked is grat!

d.dodó
 
 


Helló lányok :)

Köszönöm szépen :)

Meme
rosszul emlékszel igen, csak azt írtam tervezem, hogy megyünk, majd 1-2 hét múlva :)

Pocak
grrrr fránya eső.... itt véééégre ragyog a nap, 20 fok van.Már nagggyon ideje volt :)

Ma biztos nagy sürgés forgás lesz itt nálunk is, kevesebbet leszek :)

Szép napot Nektek :P
Vendég
 


Sziasztok,

nem talizom a pocikrémem :?

már 1 hete feleség vok...és nem érzem a változást....
csak a kutyám hiányzik....merre lehet?

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Sziasztok Lanyok!

Na akkor a huhullamok is tokeletesen mukodnek nalam is. Hiszen tobben irtatok ti is. Igen Dodo estere tor ram a nagy meleg, majd megsulok, bar volt vagy ket este, hogy kimondottan faztam. A hohullammal oriasi piros arc is parosul, mintha legalabbis fel lityko palinkat ittam volna meg lefekves elott.
Dodo: akkor nalatok is rossz az ido???
He .....magyarhoniak ...kuldjetek mar nekunk egy kis napsutest..felet delre a masik felet eszakra....

Jelentem az elso adag rucika, megszaritva, kivasalva, elcsomagolva...keszn arra, hogy egy icipici baba felvegye... :lol:
Most megy a masodik adag, a szinesek..a rucikak rendben vannak, de a szobacskaja meg nem alakul, varjuk a legkondit. Addig semmit nem tudunk vele kezdeni.
pocaklako
 
 


pocak!
Nekem is volt olyan, hogy 2 takaró ellenére fáztam.....ma éjjel meg folyt rólam a víz. És ez nálam szülés közben sem volt másképp....egyik percben légkondiért könyörögtem, a másik percben meg hogy kapcsolják le, és takarjanak be. :lol:

Itt már hébe-hóba kisüt a nap...de nem tudja eldönteni az időjárás milyen legyen. :)

A fehér rucik már nekünk is a szekrénybe hajtogatva várnak. :lol:

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Meme tudom csak most nem tudom elhozni :oops: :(
de asszem azok 56-osok. Anyu nézeget és csapkod a teszveszen most :D de mindent. pinket is meg macist is meg vékonyat vastagot:)
csak annyit kértem h a 62eseket mert az nincs :) sztem ugy 30at leütött már :oops: beindult :)

én is mosok ma. :) meg elmosogatok meg elpakolok :D szóval pihi nem sok van... de azért leszek :wink:

Hééé ifjú pár: ( mind a kettőnek! )
Hiszem, hogy egymást szeretve,
egymást megértve, könnyebb lesz élni,
s bármi sors állna is elénkbe,
a boldogságot el fogjuk érni.
Ady Endre :D

Meglesz a kutyus is csak bizz benne... :wink: drukkolunk! ++++++

Kép
freyja
 
 


merci!
Hidd el, én sem érezte/ sőt még most se érzek hú de nagy különbséget a házasság előtti és utáni állapothoz képest! :) :wink: Pedig idén már 4 éves évfordulónk lesz. :lol:

d.dodó
 
 


Freyja: Nem gond, nem azért kérdeztem! :) Csak a leltár miatt :)
Anyud jól beiindult tényleg! :)

Dodó: grat a 4 évhez! Nekünk még csak a 2. lesz. Bár olyan, mintha csak tegnap esküdtünk volna...:)


Hőhullám: Nekem nincs. A fogínygyuszin kívül semmi bajom! :) Drukk, hogy mindenkin jól legyen!!!

Csajok! Ti beszéltek a pocakhoz, ha egyedül vagytok? Nekem lelkiismeret furdalásom van, mert cask akkor beszélek hozzá, amikor már nagyon rúgdos.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme!
Ne legyen lelki ismeret furdalásod...én is csak ritkán... Lizypocakhoz annó tuti többet beszéltem, most nem annyira sokat.

d.dodó
 
 


én max magamban :roll: apa megkérdezné h normális vagyok e h a hasamhoz dumálok... :shock: :D

Kép
freyja
 
 


Sziasztok Kismamik :) !

Gyorsan bekukkantok!

Pocak, itt vagyok :wink: ! Jól emlékszel, kb. 2 napja nem jöttem, mert felpörögtek nálunk a festés-tapétázás eseményei :oops: ... pakolászunk, takarófóliázunk, és még 1-2 hét minimum, utána meg jöhet a rendrakás, nagytakarítás, babaszoba kialakítás.
Úgyhogy még egy darabig ritkábban tudok jönni. De jó, hogy már a babarucikat mosod :D !

Mercy, ezek szerint megvolt a nagy nap nálatok :D ? Bocs, kicsit lemaradtam :oops: . Gratulálok! A házasság annyiban változtatott nálunk egy picit az érzéseinken, hogy úgymond megnyugodtunk, hogy már papíron is egymáséi vagyunk :D ! Ennek már idén lesz 12 éve :wink: !

Gabi, és Mercy : nagyon-nagyon sok, boldogságban eltöltött évet kívánok nektek :D !
Gabi nektek még gyönyörű időt is küldök mára :wink: !
Fényképeket kérünk majd!

Niki, Bibar, nagyon sajnálom, hogy így elkaptátok ezt a fránya torokfájást :oops: ! Tantum Verde torokfertőtlenítő spray talán segíthet (kismamák is használhatják) +C vitamin. Mielőbbi gyógyulást nektek!

Edi, Emi, nagyon csini kismamik vagytok! Szép a pocikátok :D !

Nyusza, édes a kis Ákosod! Drukkolok, hogy rendben legyen minden a buksival is!!!

Mindenkinek nyugodt, szép hétvégét kívánok!
Pussz

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Merci: Drukk-drukk, hogy meglegyen a kutyusotok!!! Nagyon hiányozhat...tudom. :?

Poci: Úúúúúgy irigyellek, hogy már így készen álltok Ricsike fogadtatására!!! Én májusig még húzom az időt...addig pakolok jobbra-balra...gyönyörködöm a csöpp ruhácskákban! :)

Ma délután megyünk át anyósékhoz, így már voltunk vásárolni is, kész a fehér mosás is. :)
Gondoltam előkészítem a terepet a holnapi főzéshez is...húsleves lesz, na meg bakonyi szelet rizzsel, meg egy kis káposztás-tészta.

Én is ritkán beszélek hangosan a pocakhoz, inkább gyakrabban simizem...na meg gondolatban "vele" vagyok, és úgy szólok hozzá.
Nálunk hol süt a nap, hol nem...de inkább nem! :(
Jöhetne már a jobb idő!!!

Süss fel nap...legyen ez a hétvégi mottónk! :D :D :D

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Jajj, Bibar, még neked akartam írni, hogy tündéri Milla baba pufók-pofikája :D !

Edi, sajna, őszinte leszek, nem tudtam most kivenni a képen Botikád pofiját :oops: , de azért irigykedem, hogy láthattad őt :D !

Nagyon örülök, hogy minden okés a babókáitokkal :wink: !

Na, mostmár tényleg megyek, folytatom az ebéd gyártást...

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Mamaki: akkor fogjunk kezet, mi 11 eve boldogitjuk egymast, es ebben az evben lesz 7 eve, hogy osszehazasodtunk..te jo eg..mar ennui ev eltelt...epp mondtam a ferjemnek tegnap, hogy hogy repul az ido, hiszen most ismerkedtunk csak ossze.... :D :D :D :D

Meme: en nem nagyon beszelek a pocakomhoz, de simizni mindig szoktam, meg nagyon elvezem, ahogy itt-ott kidugja valamilyik reszet es akkor pukli no a pocakon...hogy allsz a takaritassal..csak kenyelmesen, ne eroltesd meg magad.

Dodo: akkor lehet meg szules alatt is megmaradnak a hohullamok?
pocaklako
 
 


Csajok!
Nem okoskodás, de pocaksimivel óvatosan...inkább csak tegyétek a pocóra a kezet, de főleg aki amugy is keményedik, görcsölget az óvatosan...mert méhösszehúzódást okozhat!

d.dodó
 
 


Dodo, egy kamionnyi gyogyszert kell szednem amugyis a mehosszehuzodasok ellen, meg + a magnezium...egy kis pocisimi mar igazan beleferhet :oops: :oops: :oops: Meg hat nem simizem orokke...
pocaklako
 
 


pocak!
Nem feltétlen maradnak meg szülés alatt, de megmaradHATNAK.

d.dodó
 
 


Hat remeljuk, hogy nem..legalabb egy kellemetlenseggel kevesebb lenne...
pocaklako
 
 


Maki
Majd megyünk 4D-re kb. 2 hét múlva, majd hozok képet onnan, amit látni lehet :D:D:D Ezekkel a 2D-s képekkel úgy vagyok, hogy szerintem az látja a legjobban akié a baba... Itthon Apukám azt se tudta, hogy mit mutogatok :D:D:D:D

Pocak
nekem semmi hőhullám :) méééég, na de ki tudja, mi lesz itt később...éppen ma mondtam Anyuéknak, hogy ezt a kis időt már bicegve is kibírom....

Pocaksimi meg azért nem annyira vészes ám... napi 2 X 5-10 perc pocakmasszázst ajánl olajjal a kismamakönyv, hogy ne repedjünk, és kommunikáljunk a babával, egy kis pocaksimi igazán nem árthat. Akkor már inkább a szex jobban... Én simizem Botit nagyon sokat, de összességében nincs annyi amennyit a könyv pl. ajánl. Pár pillanatra szoktam csak, bár volt, hogy tovább is, ha rugdos :D:D:D

Itt még mindig szép az idő, remélem marad is, bár jövő hétre megint esőt mond :(
Vendég
 


Pocaksimitől méhösszehúzódások??? :shock:
Erről nem is tudtam! :? :shock:
Akkor csak óvatosan! :?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


emi!
Nem feltétlen....de lehetséges...nekem azt mondták, óvatosan....

d.dodó
 
 


Saku sok boldogságot!!!

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Emi
Szerintem ettől ne kezdj el félni, mert nekem azt mondta rá a doki még anno a 12. hét környékén kérdeztem rá (mikor előszőr felvetődött itt a fórumon), hogy ez butaság. Azt is mondta, hogy csak kizárólag azoknál nem ajánlják akiknél hajlam van rá, de ott sem azt, hogy ne simogassa, csak azt, hogy ne hosszú ideig... azt meg csak észrevennéd, ha simitől keményedne a pocakod.
Te egy teljesen egészséges kismami vagy, ne félj, simogasd azt a pocakot azért csak nyugodtan, nyílván nem órákig simized :) Ennyi erővel akkor egy szimpla szex végett, vagy álmodban ért orgazmustól is lehet baj, mert az aztán konkrétan méhösszehúzódást okoz mindenkinél...
De, ha nekem nem hiszel, kérdezz nyugodtan rá a dokidnál, én is azt tettem anno, csak ne kezdj el félni pocakot simogatni...
Vendég
 


Gabi
Szép időtök lett, biztosan nagyon szép vagy :D:D:D
Sok Boldogságot kívánunk :D :)
Vendég
 


Egy pár sor, amit megkönyneztem, olyan szép: :)

,,Megjöttem itt vagyok, éppen körülnézek, S egy ismerős szempárt megismerni vélek.

Hívogató élmény, érzem, hogy közeleg, Segítsetek kérlek hadd menjek közelebb.

S egy halk szavú asszony meghallván a vágyam, Apa pocakjára odafektet lágyan.

Hogy míg átöleli piciny hasonmását, boldogan hallgassam szíve dalolását.

Meleg tenyerével símogatja bőrőm, ha elszenderednék, most Ő lenne az őrőm.

Megpihen a test és ünnepel a lélek, Gondolatban Anya festett ilyen képet.

Olyan jó így együtt feküdni az ágyban, Mama pocakjában ilyen álmot láttam.

Békés biztonságban indul földi létem, Hálásan köszönöm csendes születésem."

zsofka83
 
 


Csajszikák,

ma elmentem vásárolgatni baba ruhákat ... üres kézzel jöttem haza, ahogy a múltkor is.
Akkor a méreten filóztam, még olyan messze a vége, ki tudja mekkora lesz gyermekem, aztán megkérdeztem 3 barátnőmet, ok 56-tal nyitottak. Ez a kérdés kb. letisztult bennem.

Így ma tudatosan elindultam 56-os cuccokat keresni ...
1. a zöme nem tetszett (nagyobb méretben sokkal jobb volt a válszték)
2. aztán ott álltam, hogy egy nyár közepén világrajött gyermeknek mi a legjobb?

Volt rövid ujjú, lábszár nélküli body - végülis nyár van, na de, a kicsiknek a hőháztartása még nem olyan, mint a nagyobbaknak.
Erre húzzak nacit? - de mikortól lehet a kicsik hasát leterhelni ilyen nacikkal? Biztonságosabbnak látnám, ha kicsit erősödne és csak utána kapna extra puha derekú nacikat ...
Plusz ... a kis karja kilehet?
Mert feleslegesen vennék ilyen darabot 56-osban, ha kell rá naci és felső - gondolom az nyárra azért sok lenne.
Akkor 56-osból jobb a kezes-lábas?
Nem lesz melege? Mert zömmel úgyis be lesz takarva ...

Hát, így ácsorogtam az üzletekben, és közben hüledeztem, hogy ennyi förtelmes mintát, amivel ellátják a babaruhákat - volt valami fekete szőrös kisvakond - szerű, meg idióta rettenetzöld béka, és jaj piros méhecske ... meg sok szamár (sorry, imádom Fülest, első szülött gyermekemet nem szamaras felsőben akarom hazahozni a kórházból ...) ...
Milyen üzletekben voltam?
Zara, H&M, C&A, Next, Kenguru (itt a ruhák zöme plüss vagy mi, na, olyat se akarok) ...

HELP

Később szerintem elleszek 68-as, de főleg 74-es méretben már sok cukiság volt ...
De 56-os ...
Különben is, mennyit vegyek az első méretekből?
Mikortól lehet uh-gal megsaccolni a baba kb. méretét?
Várjak addig, vagy az 56-os jöhet ...

Kérdezzek még hülyeségeket?

Minden jó babaüzlet címe jöhet!

Thanks!
:)
Vendég
 


Pocaksimitől én sem gondolom, hogy olyan nagy probléma lehetne :)
Én sem sokat szoktam egyébként, inkább csak odateszem a kezem, mikor Máté baba rugdosódik :) Beszélni se nagyon szoktam hozzá, nekem ez kicsit olyan furi, majd beszélek hozzá, ha itt lesz, de a hasammal társalogni? Én is inkább csak "rászólni" szoktam, mikor hirtelen belémrúg!

Itt is szép idő van, nagyjából.
A fiúk éppen bontják a omhalmazt, aminek a helyére a gyerekszoba fog kerülni, úgyhogy apró pici lépésekben, de haladunk!!!!

Éééééééééééééééééés ma töltjük a 28 hetet! Belépünk a 3. trimeszterbe!!!!!

Minden hétfordulósnak gratula!

zsofka83
 
 


Köszi Zsofka, én is itt szipogok!
Vendég
 


Amit keze-lábasnak írtam, az a Brendon katalógusban "rugdalódzó", talán így jobban megértitek, hogy mit akartam írni.
Vendég
 


anya maci!
Hát szerintem azért tuti kelleni fog 56-os....ritkább az ha nem kell..
Nálunk volt, hogy Lizyn csak egy ujj nélküli body volt, meg zokni, olyan meleg volt, max egy vékony pléd volt rajta. De amúgy éjszakára pl hosszú ujjú body, és egy ujjatlan kezeslábas rugi. Vagy ujjatlan body és hosszú ujjú rugi. Én volt hogy hosszú ujjú body, rá egy cuki kis rövidujju póló, és kis nadrág meg zukni.... bár ezt a variációt annyira nem szerettem...inkább előnyben részesítem az egyberészes rugdalózókat. Nekem könnyebb is volt egy ruhadarabként ráadni, meg Lizy sokszor lerugta a zokni.

d.dodó
 
 


pl. ez tetszene ... de a Brendonról mindenki lebeszélt, mert drága ... mondjuk 1 rugi 3190Ft, az tényleg nem olcsó ...

Kép
Vendég
 


Zsofka
Gratulálok a 3. trimhez :D:D:D:D közeleg az időőőő :P

Anya maci
Azt gondolom, hogy a Brendon tényleg relatív drága, és nem olyan nagy szám a ruci ami ott kapható. Nekem mondjuk vannak kedvenceim onnan is, kedvelem a Fixoni bodykat nagyon klassz anyaguk van, és a Brendon Ciao Mamma kollekciót imádom :D
Nézz be a H&M-be, ott vannak kislányoknak tüneményes szerkók, de valami észbontó. Tegnap voltam, és míg a kispasiknak volt 3 sor összesen, a kislányoknak vagy 12 legalább. Szebbnél szebb, cuccok, és a rugik átlagban 1290.- és 2390.- között mozognak, de a 2390.- pl. 2 db egyben. Érdemes lenne benézned, különösen majd nemsokára, olyan 1-2 hét és feltöltik a polcokat a tüneményes nyári rucikkal.
56-os kell szerintem is, mert inkább legyen, mint sem....
0-3 hósat vettem többnyire... de van H&M 50-es méretünk is, mert ezek a méretek nagyobbak, tovább hordhatóak. :)
Vendég
 


Edi írtam Pü-t :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Na a versen én is picsogtam egy sort.
Gratulálok minden hétfordulósnak!!!!!!Húúúú, 3. trimeszter!!!!!!
Ruhácskákban kicsit én is tanácstalan vagyok, mert Riki ugye tavaszi volt,és az más. De végül vettem mindenből. Igaz csak néhány, 1-2 db egyik-másikból.Van hosszú ujjú és ujjatlan rugi, hosszú és rövid ujjú body,van napozó, van egy talpas kisnadrág. Összességében csak a hosszú ujjúból maradt Rikitől több, meg rövid ujjú bodyból,abból van kb 5 és 7db. Szerintem augusztusban ha jó idő lesz túlnyomó részt napozóban fog nyomulni. De majd kiderül milyen idő lesz stb.
Rugit én a Tescoban vettem anno szépeket.Most meg a Brendonban és a Teszen egy-egyet.A Brendonos is 1700Ft volt, nyuszis, nekem tetszős.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Brendonba én is most voltam amikor 4 d-én,nem vettem sewmmit csak cumisüveget Kamillának!
Rucit drágán láttam csak :oops: :oops: én is a H&M-re gyúrok,várom a nyári kollekciót!!
azt ugye tudjátok hogy juni végén mindenhol indul a nyári leárazás,és a H&M -ben tavaly juni végén 600.- ft-ért vettem Olivérnek pólókat olyanokat amik 2000 volt még elötte 1 héttel!!
szóval én még szülés elött startolok H&M és C&A,Olivérnek is és Kamillának is még a következő nyárit is megveszem :lol: :lol: :lol:

nekem is van rövid hosszú és minden,ami kell,legalábbis remélem!

első babások kis kesztyűt vetettek???nekem nagyon kellett annó mert szülés után hetekig karmolta a kis pofiját,és volt hogy nem adtam ezt rá és véres karmolás nyom volt rajta :oops: :oops: ez egy vékony kis zokni szerű kesztyű :wink: :wink:

bibar
 
 


Bibar: Nekünk van 2 pár fehér kis kesztyűnk... :)

Anyamaci: Nagyon cuki vagy!!! :) Olyan tanácstalanul írtál a babaruha-kérdésekről! Ne aggódj...ezzel nem vagy egyedül! :D
Én is nemrég szereztem csak be 56-os body-kat, rugit.

Zsofka: Gratu a 28-dik héthez! :)

Edi: Ok-ok, nem parázom túl a pocaksimis dolgot...bár ugye nekem az elején "veszélyeztetett" volt a terhességem, azóta minden rendben.
Mondjuk tartjuk magunkat ennek ellenére a no sex elvhez!
Bizti, ami tuti!

Ruha-kérdés...
Kis sapit mindig kell a babára adni az elején??? (természetesen az éjszakákat leszámítva...) Vagy nem??? :lol: :lol: :lol:
Nehéz ez az öltöztetéses kérdés... :?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


sziasztok! köszönöm, itt vagyok, megvagyok... nem túl jó hangulatban, ezért most csak csendesen olvasgatok!

az ifjú pároknak szívből gratulálok!!!

minden betegnek jobbulást kívánok!!!

remélem pár nap és összekaparom magam, de addig is olvasok ám!!!

Kép
zsani78
 
 


Most jutott eszembe, hogy még régen volt szó itt a fórumon olyan tesztről, ami a baba-nemét mutatja meg vizeletből.
Esetleg nem tudjátok a teszt nevét?
Nem-nem...nem nekem kell, hanem a sógornőmék törik a kobakjukat 3-dik kisbabán...és ők mivel 2 kisfiúk van, kislányt szeretnének.
Mondjuk szerintem 3 hónapon belül úgysem mutatja ki a teszt az eredményt!!! :?
A neten keresgéltem, de nem találtam meg! :(

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Zsani: Mi a baj??? Segíthetünk lelket önteni beléd? :lol:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Emi
nekem januári volt Olivér igy mindig volt vékony sapi rajta az elején,de most nem hiszem hogy kellene :oops: :oops: de okosat nyári gyerek anyukája tud mondani :wink: :wink:

Zsani
mi a baj?????

bibar
 
 


Köszi Bibar!
:)

Nyári kisgyerekes anyukák??? Kérdésem felétek is intézem/intéztem...
:lol: :lol: :lol:

Jó éjt minden kismamának/kisbabának!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Emi!
Nem, nem kell rá mindig sapi...pl multkor amit Lizyről feltettem a kisruhás képet, ott sem volt rajta.

d.dodó
 
 


Bibar, köszi, hogy mondtad a június végi akciókat! A H&M nekem is bejön :wink: ! Remélem lesz még energiám június végén bármihez is :roll: !
Hogy vagy amúgy, javult a helyzet valamit a torkodban :( ?
Ja, és a kesztűcskén eddig gondolkodtam, hogy megvegyük-e, de végül is azon a kb. 300 Ft-on nem múlhat a dolog (asszem ennyi volt a Tescoban a múltkor, 2 pár egyben). Köszi ezt a tippet is :wink: ! És pár hétig még nem szabad vágni a körmöcskéjüket az elején, ugye? Mintha ezt olvastam volna valahol.

Emi, szerintem én is időjárástól függően fogok Zorka buksijára sapit tenni. Meg talán az első pár napban lehet, hogy fontos, amíg megszokják a "kintlét" hőmérsékletét :wink: .

Zsani, sajnálom, hogy nincs jó kedved :oops: . Remélem nincs komoly baj!!! Ha úgy érzed megkönnyebbülnél, öntsd ki a szíved nekünk, ha tudunk, segítünk! Pussz!

Még egy kérdés erejéig visszatérnék a mellszívós témához:
a kórházban hogyan tudjuk sterilizálni majd :roll: ? Vagy hülyeséget kérdezek? De hát azt is kell, nem? Köszi előre is, ha valaki hozzászól ehhez!

Mindenkinek jó éjt kívánok!

Anikó

Kép
mamaki73
 
 


Sziasztok, csak bekukk, Sakurának nagyon nagyon sok boldogságot kívánok én is! :D :D

Mercy, én pl. teljesen megijedtem és pánikoltam az esküvő után, hogy Te jó ég, mi lesz most?? :D Aztán nem lett semmi, nagyon jó dolog a házasság, erősebb az összetartozásérzés szerintem :D
Drukk, hogy meglegyen a kutyi, nagyon rossz lehet, sajnálom :( :(

Nagyon szépek a pocakok, Emi, Edi !

Anyamaci, aranyos vagy :D Beni ugyan februári, de nekem a hosszú ujjú body és rugdalozó párosítás jött be legjobban, szerintem most is ez lesz, legfeljebb rövid ujjú bodyval és véknyabb rugiban. A talpas rugikat vedd szerintem, ahogy Dodó is írta, a kiszokni könnyen lecsúszik. A gumis nacikat én nem szerettem, tényleg inkább a rugi akkor, bár attól is függ, hogy mennyire lesz meleg a július - augusztus, simán lehet, hogy a rugdalózóban nagyon melegük lesz.
Tényleg, napozót Ti vettetek? (az olyan mint a body, csak szára is van)
Sapi nyári babára szerintem nem nagyon kell, vagy mégiiis? na, ezen még nem is gondolkodtam.

Jó éjt, lányok!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Mamaki
ne vegyél kesztyűt,kapsz tőlem ajándékba egy fehéret :lol: :lol: :lol:hozzácsapom a csomidhoz.)) szép nagyon:)nekem van még Olivérről!
nekem vágnom kellett elég hamar a körmét mert óriásival született,kikaparta volna a szemét :oops: :oops: szóval én levágtam kb 1 hetesen,de szép körmei vannak :wink: :wink: a kórházban nekem beadtak egy műanyag edényt,amiben tudtam mindig sterilizálni,adtak hozzá sterilizáló tablettát,ebben kellett áztatnom mindig a cumit és mellszivó részeit

bibar
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Én nyitom a napot!


Bibar, Maki!
Grat a hófordulóhoz!!

Itt sajna rossz idő van ismét...

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: