Új privát üzeneted érkezett!

Igen, a gyümölcsöset én csináltam Doo receptje alapján.
Alul tejbegríz, fölötte puding gesztenyemasszával keverve és a tetején gyümi és zselatin.
A másikat anyukám sütötte, az brünni torta volt.
mary74
 
 


Miii? :shock: Anyukád sütötte? Azt hittem cukrászdából van. Nagyon szép! Ügyes anyud van!
És a Te tortád is marha guszta.
(bár én a gesztenyét nem bírom)

Kép
niki30
 
 


A gesztenye elhagyható belőle, akkor marad simán vanília-puding. :)
mary74
 
 

 
 

Nem tud valaki cipőboltot ahol tudok 18-as nem tízezer forintos szandált venni?
Egyszerűen nem kapok Emmára szandit. Mindenhol 19-től vannak, ahol meg találok kis méretet, ott meg rohadt drága. :evil:

Kép
niki30
 
 


Mary, Blanka is gyonyoru, es mennyi ajandekot kapott!
A tortak nem semmik!
Azt az ananaszost Te csinaltad?

KépKép
horilda
 
 


Bocs Mary most olvasom vissza, hogy Te sutotted, kepben vagyok am na :oops: :oops: :oops:

KépKép
horilda
 
 


Nagyon szuperek a képek, nem semmi milyen ajándékhalmot kapott Blanka :lol:
Niki, tényleg nagyon magabiztosnak látszik már Emma ahogy szalad :)

Mi is most megyünk cipit nézni Zsófinak, mert sokat vagyunk kint, és ugyan magától még nem jár, de ha megunja a mászást, szoktunk vele kézen fogva mászkálni. Eddig használt cipiben nyomta, de egyre többet sétál, nem akarom hogy kacsa legyen.
Niki, nem tom Pesten hol érdemes keresni :cry: Még azt sem tudom egyelőre Fehérváron hol érdemes, bocsi :?

Most hét végén lesz a keresztelő, imádkozom esténként, hogy bírja ki karon azt a 20- 30 percet, ciki lenne ha a lelkésznek rohannia kellene utána a vízzel a míg ő négykézláb a padok között szlalomozna :lol:
pici76
 
 


Niki a upicipőt néztétak az Árpád úton a veno-med kft-nél? nem ismerem még személyesen a boltot, van-e 18-as? majd ha sétálunk benézek itt a cipőboltokba, s informállak.

Kép
ági_bp
 
 


ma egyfolytában elgépelek :oops: supicipőt akartam írni.

Pici :lol: reméljük jól sikerül majd a kersztelő. Igen, igen, ha belegondolunk, talán ezért egyszerűbb a bébiket keresztelni. Bár kinek-hogy? Nálunk akkoriban lehet az nagy bőgésbe fulladt volna, ha épp nem alszik...

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok Lanyok!!!!

Uristen eltelt 1 ev!!!!! Hihetetlen!!!!!! :)
Minden edes kis 1 eves babukanak boldog szuletesnapot kivanok!!!
Tavaly ilyenkor meg mi paran csak lestuk a jeleket es bedumaltuk, hogy mar eppen most mindjart szulunk!!!!!! :D
Annyira jo nezni a kepeket, hogyan cseperednek ezek a kis aprosagok!! Nagyon edes mindegyik baba!! :)

Huu Niki 18-as cipot keresel? Ricsko meg mar kinotte a 19-es szandijat es vennem kell neki 20-ast! :) Nem tudok ebben segiteni, mert nekunk egybol 19-es kellett! :shock:
Majd teszek fel kepeket, mert tok jok vannak nekem is. Multkor a letra 3. fokarol szedtem le Ricskot!!! :shock: :shock: :D Nem ecceru a kiskrapek!

AMugy megvagyunk, jol vagyunk. A haz nagyon klassz, de a konyham meg csak most keszul.....szoval ujra kaosz van, de remelem jovo hetvegere Ricsike szulinapjara rendezodik a dolog, aztan hetedhet orszagra szolo bulit csapunk! :)

Mindenkit puszilok es ha ritkan is irok ide, de azert olvaslak titeket, csak egyszeruen sok inteznivalo van, meg Ricsike is orokmozgo, szoval kepben vagyok, csak a hatterkepben! :)

Puszi.

Kép

Kép
lorcika
 
 


Ági! Köszi!
:)

Kép
niki30
 
 


lorci, háttérképben :lol: :lol:

mi is 19est vettünk elsőre. ha jöttök tb-re, talán próbizzátok meg az omega parkban v tatán a mozi melletti boltot ajánlom. h tuti van-e 18as, azt nem tudom, de próba-szerencse. a tatai boltban nem drágák a cipők, az tuti! na jó, drágák, de nem 10, hanem 7.

na lányok, asszonyok, ki jön akkor máj31én májusi topic-talira majkra?
Vendég
 


sziasztok

Mi is élünk még:-)) Isten éltesse azokat akik már betöltötték az egy évet illetve azokat akik a napokban töltik be! Nálunk vasárnap lesz a nagy nap - no meg Gabiéknál is, róluk rég olvastam, ő is eltűnt-. Nálunk is most lesz a keresztelő, de mi külön kértük, hogy ne a mise keretében - egy órát tuti nem bírna ki -, ezért külön megyünk, úgy tán csak rövidebb lesz:-))

Tegnap aláírtuk a hitelszerződést, úgyhogy mostmár csak a lakás átadására várunk, aztán lassan költözés. De közben még nekem vizsgaidőszakom van:-((( Ráadásul már második hete 12órázok a melóhelyen, úgyhogy elég gatya vagyok. Stella még nem jár, bár már próbálkozik, de mindig a leggöröngyösebb helyeken és így három lépés után pofára esés van. No majd belejön:-)))

Doo! Én bizti nem tudok menni a talira. De kívánom, hogy legyen jó bulitok! Kezd az idő melegedni, hétvégén már 30 fokot mond!!!

No lépek, mert hív a gyermekem

Márti
stella2007
 
 


Bálintot Isten éltesse, boldog 1. szülinapot kívánunk!!!

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek akinél aktuális,lemaradtam,vagy le fogok maradni:Boldog Szülinapot kívánunk Jó egészséggel.

Nem tűntem el,Brendonnak még mindig beteg azóta is a füle,tegnap mindkettőt felvágták.... :cry:

Majd jelentkezem ha tudok,jövök.

Jó sétákat,élvezzétek a jó időt!!!

Niki!A központban az áruházban(újpesti) fenn van szandi,bár mi már 21esnél járunk.De tuti van!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Gabi jobbulast Brendonnak!

Doo mi eskuvore megyunk aznap! :( LEgutoljara meg majus 17-rol volt szo, nem? Vagy az mar reg votl? Bar arra se tudtam volna menni! :oops: :oops: Majusunk total foglalt!! :shock:

Lanyok tudtam, hogy egy gyerekhez sok turelem kell, de nekem ma fogytan van!!!!!!! :evil: Es a kupit sem birom mar elviselni, ami a lakasban van es egyszeruen hiaba rakok rendet mindig valamit szerelni kell, meg szanaszet van minden!!!!! :twisted: :twisted:
Najo.....mannnnntraaaaa........mmmmmmmmmmm.......mmmmmmmm...

Megyek is, mert gyermekem pakolja szet a hazat!!
Paaaa!

Kép

Kép
lorcika
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok boldog születésnapot kivánunk Elinának és Blankának!!!!!

Kép

És köszönjük a jókivánságokat, Ági! :)
Ma hajnalban fennmaradtunk a férjemmel, mondjuk nem volt nehéz, mert éjfél után 20 perccel született Bálint, és egy kicsit felelevenitettük az élményeket, hogy milyen is volt pontosan 1 évvel ezelőtt.
Bálint ma reggeli ajándéka nekem, hogy amig a pelenkát cseréltem rajta, addig meglógott és odakakilt a szőnyeg kellős közepére, ráadásul egy jó kis hig állagút, merthogy tegnap megevett egy egész pohát kefirt!
:shock:

Utána kimentünk virágokat ültetni és amig öntöztem őket, addig Bálint nekiállt sarazni, úgyhogy újabb teljes ruhacsere.

Tegnap az Ikeában voltunk egy kicsit és az étterem résznél van egy
babajátszó. Bálint verekedett egy kisfiúval, jobban mondva többször is erőteljesen meghúzta egy kispajtás haját, mert valami olyasmivel játszott, ami éppen neki kellett volna. De kapott utána egy nagyobb fiútól, aki történetesen akarattal fellökte őt. Nem sirt, nem volt balhé! :)

Blanka képei egészen rendkivüliek, nagyon tetszenek.
Elina pedig kapott egy egész játékboltot! :) Látom, érdemes Egerszegen boltot nyitni! :lol: :lol:
Gratula a tortákhoz!

Doo, én már napok óta nézegetem Bálint szemét, és nekem úgy tűnik, hogy nem esik ugyanoda a két fénypont. Mihamarabb kérek időpontot, hogy immár 1 évesen is nézzék meg a szemét, mert szerintem korrekcióra szorul. Van a lakókertben egy kisfiú, aki szemüveges, kb 2 éves lehet és valami tüneményes. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy azt szeretném, hogy szemüveges legyen, de nem fog összedőlni a világ.

A május 31 sajnos nem lesz jó nekünk sem, mert nem sikerült autót szereznünk! Talán majd máskor!

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


BÁLINTNAK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!
EMMA KÜLD NEKI EGY ÓRIÁSI PUSZIT!!

Kép

Kép
niki30
 
 


Gabi, még mindig beteg Brendon? :shock:
Hogy a fenébe nem gyógyul meg szegénykém?! :cry:

Köszi a cipő ötletet Neked is, ott már néztem, nem találtam.
Doo, Neked is köszi, most egyelőre nem járunk Tb felé:(

Kép
niki30
 
 


ISTEN ÉLTESSE CSILLAGSZEMŰ BÁLINTOT 1. SZÜLINAPJA ALKALMÁBÓL!! :D :D :D :D :D
Aztán kérjük ám a fotókat, mert nagyon elkényeztettél minket korábban, most meg csak úgy, minden fotó nélkül érkeztél... :roll:

szemüveg: persze h nem dől össze a világ, ha kell, de én attól tartok igazán h hogy lehet azt megszoktatni egy babával :shock: nehéz meccs sztem. igaz, enyémet a sapkára is nehéz megszoktatni: mindig, amikor veszek egy újat neki, letépi a fejéről. de ha elég kitartó vagyok, akkor végül mégis ottmarad a helyén. tegnapelőtt is 10x raktam rá a kendőcskéjét, 10x levette, de én bírtam tovább!!! 11edszerre már fent maradt! :lol: egy darabig :wink: lehet h a szemüveg is menne ilyen technikával... nekem jó benyomásom volt különben a babaszemészről, de lehet h az is elég, ha normál szemészetre mentek vele, mert azt sehogysem lehet megkerülni. végülis a babaszemész inkább tájékoztató, pontos eredményt ad, de nem ír fel semmit.

niki, Emmának hajcsatja van?! :shock: ííííígazi kiscsaj! :lol: enyém biztos azt sem tűrné meg a fején - ha lenne is hozzá elég haja... :roll:
Vendég
 


Nagyon boldog születésnapot kívánunk Bálintnak!!! :D
mary74
 
 


Doo, sapkával ugyanígy vagyunk, egyszerűen nem bírom a fején tartani. Leveszi, felteszem és ezt játszuk egész nap.
Egy kettő van csak, amit még éppen megtűr.

Csattot is sutyiban tettem bele a hajába ám. :wink:

Kép
niki30
 
 


ZSÓFIKA, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
(nem tudom, h. ma tartod e) :oops:

Kép
niki30
 
 


Most csak kepet nyomok, mert rohanok...

Kép Kép Kép

KépKép
horilda
 
 


Köszönjük a puszit Emma és mindenkinek a köszöntéseket.
A buli majd szombaton lesz. A fényképezőgép a szervizben van, megpróbálok kérni kölcsön egyet a jeles napra.
Mindenképpen küldök fotókat.
Na, azért most is rakok ide kettőt.

Ilyen volt
Kép

Ilyen lett
Kép

GABI!!!
Jobbulást a Brendonnak és sok gyógypuszit küldünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sapkával mi is ugyanigy vagyunk, ha 20x adom rá, akkor 20x leveszi, de aztán mindig én győzök! :wink:

Tegnap aláirtuk a szerződést a házra, úgyhogy most aztán tényleg állhatunk neki befejezni...betonozás, fúrás-faragás, stb. Lorci, adhatnál tanácsot, hogy hogyan kell az ilyeneket túlélni....

Bogy, Te meg hova tűntél??????????

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Niki!!!! Képek??? Prága, tudod!

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Niki, ma voltunk tatán, vettünk Vikinek szandit ééééés VAN 18as szandi, 5500ért! asszem 3féle is volt. jó márkák. gondoljátok meg.

jaj de suttttyóóó vagyok, Brendont annyira sajnáltam tegnap h közben meg elfelejtettem írni h szorítunk h gyorsan kigyógyuljon végre ebből a kórságból! :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Vanda, tök jó h ilyen volt-lett-képet tettél fel! mi nem is láttuk sztem a kicsi Bálintot!!! egyre szebb ez a kölyök - ha lehet még fokozni! levágtátok a séróját? nagyon úrfis lett így! :D
Vendég
 


Nagyon cuki tényleg Bálint! Ezzel a séróval olyan nagyfiús.

Homokozik a kis drága. Emma is nagyon szeret. Hogy elhomokoznának együtt, hihi :lol:

Doo, de ari vagy, köszi. Az tényleg nagyon jóó ár. De most várjak 3 hetet, míg hazamegyünk, érted?! Már tökre izzad ebben a cipőben a lába szegénykémnek. Csak találok már itt Pesten is valamit.
Ti milyet vettetek? Mutiii!

Vanda, képek? Prága?
Na jól van, de csak a Te kedvedért. Meg h. elhigyjétek, h. ott jártunk:)

Bogy, jól van, ezer felé szalad, vizsgaidőszak, börzék meg a weblap. Szegény szét van esve biztos, de azért irgum burgum, h. nem jelentkezik be ide néhanapján! :evil: Nagyon elhanyagolt minket!

Kép
niki30
 
 


Na akkor pár kép élménybeszámoló gyanánt:

1) Arany utcácskában
Kép

2) Panoráma
Kép

3) Utcarészlet apával

Kép

4) Károlyhídon mögöttem a várnegyeddel

Kép

5) Kampa-sziget (kedvencem)

Kép

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Van 2 percem helyzet jelentek:
jövöhéten mi is szülinapozunk, joghurt tortát tervezek, vagy túrót még nem döntöttem.
Levente kinövesztette a 8. fogát is
Kapaszkodás nélkül áll, és az ágyat simogatva (nem kapaszkodva) sétál. Eddig csak oldalazva sasszézott körbe körbe, de mostmár irányba fordítja a csipőjét és szépen lépdel.
Jövőhéten kapja az agyhártya gyulladás elleni oltást.
Én vizsgázok non-stop, ma is 4 óra óta "tanulok".... családszociológia.... hát végig sem tudom olvasni annyira nagy hülyeség az egész... gyakorlatilag a szociológia tárgyat rágjuk minden félévben...és azért ilyen gyakran nem váltonak a nézetek...én meg már baromira unom, amúgy is tök antiszociális vagyok... úúútálom ezt a rizsázást...
Kirúgtak a Pécsi Egyetemről... tehát egy gonddal kevesebb, valami adminisztrációs hiba miatt, de elfelejtettem fellebezni 15 napon belül... Ez most baromi jól jött az utolsó félévem végén... 2 vizsgám hiányzott , meg az államvizsga.... Az oktatási reformok miatt, viszont sehova sem tudok becsatlakozni, tehát vagy kezdhetem előlről 4 évet vagy hagyahtom a p***ába....
A soten is szívatnak...most is tegnap kaptam egy csopitárstól üzenetet, hogy megint kint van a nevem valami szülészettárggyal kapcsolatosan.... kiváncsi vagyok mi az, gondolom a gyakorlatomat nem akarják elfogadni...
Gergő túl van az erdei táboron, neki is évvége van... már alig bír reggel felkelni, el van fáradva.

Lakást nézünk non-stop, minden nap kb 3-at megnézünk, de úgy gondolom tegnap megtaláltam az igazit. Ez egy közti állomás lesz, nem 6 szoba és nem újépítésű, de 4 szoba és szép, alig kell hozzányúlni, lényegében csak egy festés kell.
Jah és nem kell csak 2 millát ráfizetni. Nagy előny.

Tehát hétfőn szándéknyilatkozat és bankszámlaürítés....

Éppen ezért ezerrel börzézünk és webáruházazuink, hogy minnél többet a "plussz" pénzből tudjunk fedezni!

Nah ennyit rólam, majd egyszer jövök!

Mindenkinek nagyon Boldog szülinapot! :) :) :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Niki, tegnap takláltam két cipőboltban is 18as szandikat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.02.16 15:55-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Bogy, Te két egyetemre jártál egyszerre? nem is tudtam. Pécsett mit tanultál? A sotén gondolom a védőnői szakot csinálod. Sajnálom a pécsi dolgot, baromi bosszantó lehet :evil:

Kép
ági_bp
 
 


Bogy, basszus, elúszott a 4 éved? Ezt nem hiszem el! Ez nagyon durva! Én tuti kitérnék a hitemből!

Ági, de aranyos vagy, nagyon köszönöm!!!
Tegnap kaptam a játszótéren pont a lóverseny téri bolt infóját és ma terveztem is, h. oda elnézek.
Annyira jófej vagy, h. megírtad nekem, nagyon szépen köszönöm!

Én már semmihez sem ragaszkodom :lol: 3900 nagyon jó ár!

Kép
niki30
 
 


Na végre felpörgött kicsit az élet itt :)

Márti, jó hogy írtál! Hát ti is költöztök? :roll: Nem mondom 12 órázás mellé... én mindig azt hittem pörgős életet élek, de ezt, meg Bogyra híradásait olvasva , sehol nem vagyok :wink:
Keresztelőt ugyanezen okból kifolyólag mi is szombatra kértük :wink: így csak a család előtt ciki ha a gyerek össze vissza kavar a templomba :lol:

Bogyra, ez ám a távirati stílus :wink: :lol: nagy kalappal nektek is költözéshez! Nehogy már semmit nem lehet kezdeni a 7 elvégzett félév után???? Azért ugye nem hagyod ennyiben? Megelpődnék :wink:

Gabi, sok puszi Brendonnak. Borzalmas milyen makacs ez a fülgyulladás... fáj is neki? :cry:

NIki, nagyon szuperek a képek!!! Prága tényleg gyönyörű, szerintem Budapest is lehetne ilyen szép, ha rendesen karbantartanák a házakat, és kevesebb lenne a piszok :?

Kalapot Zsófi sem nagyon tűri... de ahogy írtátok, én is elég kitartó vagyok :wink: :lol:

Bálintnak egy kicsit megkésve de annál boldogabb születésnapot kívánunk!!!

NIki, nagyon drága vagy! :) De úgy gondoltuk szeptemberbe tartjuk a névnapját, hogy ne legyen egybe a szülinapjával.... majd meglátjuk, mert valóban ez a májusi az elsőszámú Zsófi nap....

Mi szupinációs cipit vettünk végre, 18ast, szandit. A sarkának a belső fele egy fél centivel magasabb, így nem dől befele a bokája. Egy gyógyászati segédeszköz boltba vettük hét félért... első cipőnek jó lesz de azért nem terveztem hogy az összes cipijét ott veszem.

Ma voltam vérvételen, remélem jók lesznek az eredményeim, bár még így is kell egy vesetisztító kúrát szednem mától mindenképpen, aztán remélem ennyi volt. ... Már megjártam a nőgyógyászt is, az a xar antibiotikum kúra teljesen tönkre vágott :cry:

Zsófitól ma reggel megkérdeztem hol a pú (merthogy bekakált) erre mutatott a pelusra :lol: tisztába tettem és újra megkérdeztem hol a pú, erre mutatta hogy elment :lol: annyira édes :lol: :lol:
Ez volt az egyik első dolog amit megtanult, hogy ha elmegy valaki akkor a kis tenyerét kifele fordítja és mondja hogy eeee minden nap rácsodálkozok hogy dolgozik a kis agya teszi össze a dolgokat :D

Doo, sajna mi nem tudunk menni, aznap utazunk Olaszországba :cry: mármint aznap utazunk Olaszországba :D
(mert azért ez annyira nem lesz borzalmas)
de nagyon sjanálom, mert én nagyon szerettem volna elmenni találkozni veletek.
pici76
 
 


Pici, de aranyos lehet Zsófi, jaajjj. Tök jó, h. ilyet megtanítottál neki, h. puuuu :lol: meg h. elmegy a puuuu :lol: :lol:

Emma azt tudja, h. hol az okos feje és a büdös lába :lol: most tanítjuk neki, hol a büdös feneke. Fasza, mi? :lol:

Ági, Neked örök hála és köszönet!

Sikerült megvenni a Lóverseny téri boltban a szandit.
Bementem, megkérdeztem van e 18-as, erre kérdezi is a kedves hölgy, h. a maga ismerőse volt bennt? :) Hjajj egyből eszembe jutott, h. biztos Te voltál, aki a nevemben érdeklődött :wink:
Nagyon nagy a választék, jó kis magyar termékek és elég olcsó cipők. Már esz a fene, h. nem előbb tudtam erről a kedves kis cipőboltról és nem ott vettük meg 5ezerért az első zárt cipőt is. Na mindegy. Most már tudom és ez a lényeg.
Mégegyszer nagyon köszönöm.

Kép
niki30
 
 


Niki, örülök, hogy sikerült!! Igen, én voltam. Az eladó olyan hévvel kezdte nekem mutogatni a cipőket, hogy mondtam, nem nekem kell, hanem egy ismerősömnek :wink:

Kép
ági_bp
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

A suliról írnék pár szót, csak hogy tudjátok milyen világban élünk és hogy mennyire kell figyelni és résen lenni és az ecseri piacon kell diplomát venni mert különben vágják csak alattad a fát....

4 évem elúszott... bürökrácia vagy nem... gondol ki mit akar. Ugye manapság már számítogépes szerverek örzik adatainkat, beiratkozni is egy netes programon keresztül kell, amit én meg is tettem januárban. Nézegettem a rendszert hogy azt a tetves két tárgyat hogy tudnám és mikor felvenni, sehol semmi. Betelefonálok a tanszékre az ügyintézőnek, hogy legyen szíves vegye fel nekem.... rátelefonálok hogy megtette e, válasz igen. Ugye ez már mondjuk március - április.... erre jön egy papír hogy megszűnt a hallgatói jogviszonyom... fellebeztem közölték bebuktam mivel mire visszaállítják a jogviszonyomat már nem tudom teljesítenia két tárgyat... tehát a félévem elúszott, viszont nincs kihez "bukjak", mert utolsó évfolyam voltunk... Telefonáltam egy sort, hogy bárhol be tudok e csatlakozni, gyakorlatilag évzáró előtt egy hónapppal...sehol...

Tehát ha szeretnék diplomás szülésznő lenni kezdhetem előlről... nem kétségbeejtő mert a kreditjeimet nem vesztettem el "csak" az időmet... ennyi kreditátvitellel is csak 1 évvel rövidíthetem meg a képzést, de a gyakorlatokat újra kell csináljam....

Így állok most.... az öngyi-depi szélén. Bridget Jone után szabadon...

Végig gondoltam, hogy menniy kurva sok kellemetlenséget vállaltam hogy főiskolára járjak, a munkahelyemen kinéztek, mert az első között voltam aki diplomázni szeretett volna, ott tettek keresztbe ahogy tudtak, kétszer váltottam munkahelyet is emiatt....2 év alatt, pénzről ne is beszéljünk szombathely nem itt van, kollégium, kaja mert ugye az ember főzni nem tud egy kolesz szobában, vajaskenyér meg egy hétig nem fekszik... arról ne is beszéljük, hogy gyakorlatilag magánéletem nem volt 3 évig, mert munkából iskolába jártam.... volt hogy két ügyelet között a vonaton aludtam odafelé meg visszafelé.... szóval mondanék egy kurtát és lezárnám a mondandómat de urinő vagyok!

Majd jövök ám, hiányoztok , olvaslak is titeket, de most nagyon kész vagyok, naponta két tárgyból vizsgázom még a jövő héten is, utána szigorlatozom háromból szóval sok a tanulni való.

KépKépKép
bogyra
 
 


Uhhhhhhhhhhhh Bogyra ez nagyon durva, hogy fordulnanak fel, es tudnek meg cifrabbat is... :twisted:
Komolyan elkepeszto, mintha nem is emberekrol lenne szo.

KépKép
horilda
 
 


hát köpni nyelni nem tudok ezt a sztorit olvasva :shock: :evil: nagggyon brutál....


csak gyorsan pár szót a keresztelőről, nagyon jól sikerült, Zsófi az első negyed órát végigkúszta-mászta a pad alatt, meg a pénztárcámmal játszott, és fenhangon jódlizott :lol: szerencsére szűk családi körben voltunk :wink: a kereszteléskor kicsit megilletődött, de nem sírt nagyon culi volt :lol: nagyon élvezte utána a partit is, szal jól sikerült esemény volt

Márti, remélem nálatok is szép emlékezetes nap volt a keresztelő napja!
pici76
 
 


Hallod Bogyra, ez katasztrófális, de komolyan!
Nincs valami megoldás mégis?
Ne add már fel!!!!! :oops: :oops: :oops:

Két körben ünnepeljük Emma szülinapját, tegnap tarottuk a párom családjával, egybe tartottuk a 3 éves uncsitesóéval.
Néhány fotó:

Kép Kép Kép

Kép
niki30
 
 


ZITÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!
ÉS MINDENKINEK AKIT KIHAGYTAM VOLNA!

Kép
niki30
 
 


Niki, köszönjük a köszöntést! :D

Ma Stellának és Brendonnak van születésnapja, Isten éltesse Őket is!!! :D

Kép
ági_bp
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.02.16 15:56-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Stellának és Brendonnak is boldog születésnapot kívánunk!

Kép
niki30
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is Zita királylánynak, és Stellának meg Brendusnak is. Gabi, mi újság fülfájás téren?

Ági az első képen Zita motoron ül?

Niki, előre ünnepeltétek a szülinapot? Ne öregítsd szegény Emmát már most :wink: :D akartam kérdezni, hogy így hogy ő már ilyen stabilan jár, mászik azért még sokat?
pici76
 
 


Nem öregítem, de muszáj volt beosztani a hétvégéket.
Most hétvégén megyünk le szüleimhez és ott is megünnepeljük:)

Áhh, már nem is mászik. Tök durva. Eszébe sem jut, h. úgy induljon bármi után is.

Kép
niki30
 
 


Zita királylánynak, Brendonnak és Stellának mi is nagyon sok boldog születésnapot kivánunk!!!

Vanda és Bálint

Nagyon szép a képeken Emma! Neki is boldog születésnapot kivánunk előre is!

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Köszi :)

Pici, Bringa (BAKKER BRINGA, DE RÉG NEM JELENTKEZTÉL!!!! :shock: )
tőletek akartam kérdezni, h. miket csináltok úszáson?
Mi most kezdtük el a víz alatt megfordítani meg olyat, h. magad mellett tartod hason és az egyik karjával körözik, mintha gyorsúszna és közben merül is.
És a nagy dolog nálunk, h. szombaton Emma már a merülünk szóra magától dugta be a fejét a vízbe. Nagyon muris volt. Mondta is az oktató, h. ez ritka adottság, nagy a szerencse. Beszarás édes volt.

Kép
niki30
 
 


Pici, igen, bébitaxin ül az első képen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ági_bp 2009.02.16 15:56-kor.

Kép
ági_bp
 
 


Ági, ez a fotó ott van a Lóverseny téren?


Doo, ez elsősorban Neked szól, mi lenne, ha áttennénk a talit?
Csak azért, mert lehet, h. jönnek hozzánk vendégek Szegedről és ha már úgyis annyian jelentkeztek....
Persze mindenképp kéne találkozni, de mi lenne, ha egy másik hétvégén?

Kép
niki30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: