Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsi! Nem írtad, milyen volt a premier, hogy bírta Dudi az estét nélküled?

Eszter! A végén még eljutunk oda, hogyDominak egyáltalán nem kell tápszer.

Ma voltunk Esztergomban fürdeni, nagyon szupi volt. Botond rettenetesen élvezte a vizet. Én is pihiztem egyet, voltam masszázson, teljesen jó lett a hátam, de már el is rontottam, mert újra kell csinálni Botond képes honlapját és már órák ót görnyedek a gép előtt.

Teszek fel pár képet, hogy teljen z oldal, mert olyan keveset ír mindenki...

Fürdés előtt:
Kép

Fürdés után:
Kép

Botond mosogat:
Kép

Ma Eszetergomban:
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos én még nem igazán vagyok képes jönni, ugyanis pihentetnem kell a szemem.

Képzeljétek, Kicsibébim pénteken úgy döntött, hogy jó nekem egy szemmel is a világ!
Szopi közben úgy kalimpált, hogy kiszúrta a jobb szemem. Nem tudtam, mit csináljak, Dani rohant haza, és "elszaladtunk" a szemészetre. Kiderült, hogy egy 2x3 mm-es sebet csinált a szaruhártyán, azért fájt ennyire.
Szóval, fél szemmel voltam 2 nap, estére vettem le a kötést, de még mindig fájdogál.
Amint jobban leszek, fogok ám jönni bővebben, de most visszaolvasni sem olvasok.

További szép hétvégét mindenkinek, Jucikám, Neked pedig megkésve is, de minden szépet és jót kívánok szülinapod alkalmából!
Isten éltessen sokáig!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Mi Nyíregyházán voltunk hétvégén ezért nem tudtam jönni. Ott mindig csinálunk valamit jövünk megyünk és nincs időm a gép elé kerülni.
A fiúk nagyon élvezték haza sem akartak jönni. Majd hozok egy két képet is.
Megismerkedtek a gyerekek a bébisziterel aki vigyázni fog rájuk az esküvő után. Dávid nagyon jól elvolt vele így egy kicsit sem aggódom hogy rá bízom a fiúkat.

Juci
Tegnap este én is a balkonládákat ültettem , mert a kiskertész tesómtól kaptunk virágokat hozzá és úgy ahogy te én is sajnáltam volna őket otthagyni.
Milyen éjszakátok volt?

Verzsike
Nagyon jó a képek! Biztosan szuperül éreztétek magatokat.

Jaj tudnék még írni de Dávidot indítani kell az oviba. Majd jövök délban ahogy szoktam.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Sziasztok!

Bence pisikéjével minden oké! Még aznap visszaszolt az ismerős doktornéni. Most méga fülészetre elvisszük, csak hogy minden meg legyen nézve.
Marciék meg az oviban voltak fogászaton és fülészeten. hallásvizsgálatot is csináltak nekik. Itt derült ki, hogy jónéhány gyereknek savós középfülgyulladása van, minden tünet nélkül! csak éppen nem hallottak......ezért is akarom Bencét megnézetni, mert nem lehet tudni.

Zsuzsa!
Képzeld, Marciékat május 26-án a nyíregyházi állatkerbe akarják vinni buszokkal az oviból.....háááát...tök jó program, de azért ez hosszú út Miskolcról. Több szülő nem lelkesedik. Én sem nagyon.....
Más...Dávidékat viszik ilyen szűrésekre?


Titi!
Jujjjj......nem semmi, hogy belekapott a szemedbe Szandika! Gyors gyógyulást kívánok!

Kicsi!
Látszik is Dudi foga, vagy csak mondja, hogy fáj?

Erzsike!
Nekem annyira tetszenek a képeitek, hogy el is döntöttük, Esztergomba megyünk nyaralni. (ha lesz pénz :-) ) Már szállást is néztem:) Sokan voltak az élményfürdőben? Nagy volt a tömeg? Bár nyáron biztos többen vannak....

Eszter!
Nagyon édes Domi a képeken. Úgy sajnálom, hogy nem tudom megnyomorgatni:( Ki tudja mekkora lesz már, mire tudunk találkozni!

Mesi! Tényleg! Az a nyári meghívás, összejövetel még él? Csak mert mostanában nem említetted! Vagy most nem olyan a helyzet?:(


Mi hétvégén anyáék telkén voltunk. Pár képet én is raok fel, majd alul látjátok őket:)


jajj...nagy a sírás, később folyt. köv.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na végre én is itt vagyok és amíg Balázs alszik megpróbálok egy kicsit írni!
Nagyon hiányoztok! Főleg, hogy mostmár én is azok közé tartozom, akinek esélye sincs eljutni a talikra, csak minden szökőévben! :cry: :cry: :cry:
Egyébként csodálatosan érezzük magunkat!
Leszámítva, hogy az első itt töltött napunkon Balázsnak éjszaka 40 fokos láza volt, de legalább megismerkedtünk a gyerekorvossal, aki nagyon szimpi. Másnapra a láza lement és azóta sincs semmi baja! :shock: A Doktornő sem talált semmit! :shock:
Balázs olyan, mint mi voltunk gyerekként, ha végre kiszabadulhattunk a lakótelepről, alig lehet berántgatni a kertből! Éjjel nappal kapálni, gereblyézni és füvet nyírni szeretne! :shock: :lol: A csepp virágoskerten és a fűnyíráson kívül sok munkát nem ad a kert, mert a bővítés miatt nem érdemes vele foglalkozni.
Óriási munkába kezdünk, de nem szívesen írom le itt a nyilvánosban, majd elküldözgetem priviben! :lol:
A kutyával is megbarátkoztunk, akit örököltük az előző tulajdonostól. A férjemet teljesen elfogadta gazdájának, már szólni sem kell neki, azt is érti, ha csak ránézel. Balázs imádja ezt a 60 kg-os németjuhászt, aki kicsit nehezen, de tudomásul vette, hogy Balázs kicsi emberke és nem gumicsirke! Már nem akarja felborítani, csak óvatosan meg-meg érinti a mancsával, orrával. Ehhez mondjuk az kellett, hogy Balázs ne akarjon föl-alá rohangálni a kertben, mint egy őrült!
Ért valamelyikőtök a kutyákhoz? Mennyit eszik egy ilyen állat? Keveset biztos nem adok neki, de hízlalni sem akarom!

Koda!
Látom a fűnyíró Nálatok is menő! :lol: Hű de jó lenne, ha már túl lennétek a betegségeken!!!!

Zsuzsa!
Fantasztikusan jó passzban vagy! Remélem ez a nyugod életnek és a boldogsának köszönhető! Komolyan összehasonlítottam a karácsonyi képekkel! Tényleg jól nézel ki!

Juci!
Mi a helyzet a cici alá nőtt puklival? Szerintem semmit nem fognak vele csinálni. Ha csak esztétikai probléma akkor egyelőre biztosan nem.
Én is gyanakszom, hogy talán nem a foga okozza, hogy kel esténként! Főleg ilyen sokáig.
A játszóházas ötlet szuper!!!! Az előző topikunkban volt Ági2, ők csinálják ! Nagyon kíváncsi vagyok rá! Szerintem van buszunk, ami megáll ott. Már nagyon meg kellene szereznem a jogosítványt, mert Veresegyház itt van mellettünk, jobban mondva egybe épültünk vele és nagyon szuper kis város! Az ország egyik leghíresebb cukrászdája is itt van, de Balázs teljesen elájult a zenélő kúttól is!
Néztem melyik a Mély utca! Onnan még kb 700-800 m a Fő útun tovább a házunk! Szóval gyalog sem távolság. :lol:

Már alig várom, hogy olyan viszonyok legyenek itthon, hogy én is fogadhatok vendégeket! Tekintve, hogy óriási munkába kezdünk kb. októberre ígérték!

Titi!
Nem kértetek időpontot az alváslaborba? Szuperek a Madarászban!
Hű a szemed szörnyű lehet! Nekem is volt ilyen! Amíg a kötés fel nem került, azt hittem megőrülök a fénytől, annyira fájt! Ne aggódj gyorsan gyógyul!

Erzsike!
Babó olyan nagyfiús már! Így pucéran olyan erős! Ruhában kis törékenynek tünt! Annyira látszik, hogy élvezte a vizet! :lol:

Mesi!
Én már beszéltem róla a férjemmel és, ha van kedvetek egyszer eljöhetnétek hozzánk egész napra! Meglátjuk hogy haladnak a munkálatok és megbeszéljük! Zsolti elmegy értetek!

Gyöngyi!
Ha jó értelmezem, akkor Te is kezdesz dolgozni?
Én úgy félek tőle! 4 éve itthon vagyok, olyan lesz, mintha egy másik bolygón lennék!
Hamarosan el kell kezdenem munkát keresni, egyelőre minden héten másképp gondolom hogy szeretném. Valami mindig hibádzik!

Ági!
Már azt hittem sose jössz vissza közénk! Mivel mostanában nem nagyon fogunk találkozni, majd felhívlak, hogy mesélj, miért alakult így Erikkel és hogy viselitek! Sok-sok puszi!!!!

Momo!
Úgy irigykedtem a többiekre a tali miatt! Már csak Titeket nem ismerlek személyesen! :cry:
Mindig eszembe jutsz, amikor pánikolni kezdek a házbővítés miatt! Ha Te túlélted egyedül Mishallal, akkor én jobb, ha befogom a számat! :?

Sziszike!
Valahogy mostanában Te sem írsz! :shock:

Eszter!
Hát nem tudom mit írjak! :wink: Állandóan zaklatlak telefonon! :oops: :lol:

Biztos mindjárt ezsembe jut kit hagytam ki! :oops:

Sok-sok puszi mindenkinek! Képet is hozok, de a legutóbbi próbálkozásomat egy darázs meghiúsította! :roll:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva:)
De jó, hogy jöttél! nagyon remélem a nyáron mi is eljutunk hozzátok! (kedves vagyok mi, hogy csak így, meghívás nélkül bejelentem :lol: )
Kíváncsivá tettél, milyen munkálatok folynak nálatok!
Azt pedig, hogy Balázs élvezi a kis kertet, nem is kell mondanod! Ha Marciék kiszabadulnak innen az emeletesből anyákk telkére, ugyan ez van. Még aludni is kint a levegőn szoktak.
Kutyát megörököltétek? Nem semmi:) Sajnos nem értek az ellátásához, remélem valaki ad majd segítséget!
És azt is remélem, hogy találsz munkát magadnak. Már ha elszántad magad :) Én ugyan így érzek, mint te! Már most rosszul vagyok, hogy dolgozni kell majd......tényleg mintha egy másik bolygó lenne............

Jó munkát és gyors haladást kívánok!!!

UI: a darázs hogy hiúsította meg a képfelrakást??? :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Virág!

Nimródnak nagyon sok boldog névnapot kívánok a családom nevében:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!!

Ma voltak nálunk Kicsiék!
Nagyon jól éreztük magunkat de képzeljétek Csenge megint bántotta Dudit és végig hisztizett!! :oops: :oops: :oops:
Nem tudom miért van ez mert más gyereket nem bánt!Majd megkérdek egy pszihologust hátha tud mondani valami okosat!


Ja jön haza a férjem szombaton!Ezt csak úgy megjegyeztem!
Rakok fel pár képet a lányokról!
Hozzánk is lehet ám jönni vendégségbe!
Ma csak 30fok volt a napon! :lol: :lol: Kép A padon üldögélve! Kép Kép

brimo
 
 


Brimo :)

A képek alapján el nem hiszem, hogy megy a balhé köztük:)

Isteni idő lehetett, ha ilyen lengén voltak öltözve!

Képzeld, én pont így jártam egy barátnőmmel. Itt laknak velünk szemben és sikerült egyszerre megszülnünk (Marciról van szó, a nagyobbik gyerkőcről....). Még egy kórterembe is kerültük. Olyan jól elhatároztuk, hogy majd minden együtt csinálunk, meg milyen jóbarátok lesznek a fiúk....ahoz képest kb. megölték egymást, amikor csak találkoztak:( ma is voltunk velük az udvaron, de még most is megy a balhé.......én sem tudom, miért alakult ez így....mi mindent megpróbáltunk, de első perctől valahogy nem bírták egymást...most talán már a rosszaság összeköti őket, de még fél évvel ezelőtt is csak ütötték-vágták egymást.

Meddig lesz itthon a párod? Gondolom, hogy mennyire nagyon várjátok már!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Bence még nincs jól, próbálom gyógyítgatni, Anna is mintha elkapta volna..reggel hányt is, el vagyok kenődve.

Amikor keresgéltem a neten is, azt láttam a 15hós oltásnál, ha beteg lesz, nem fertősz, ennek ellenére sztem igen....vagy lehet mikor kapta az immunrendszere le volt gyengülve...nem sok időm jut 2 beti mellett, nézzétek el nekem-gondolok rátok. Igyekszem, azért bejelentkezni, olvasni titeket...de az elsők ők és napközban most nagyon lefoglalnak.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
sziszike1000
 
 


Kicsi!

Tuti jók a képek a lányokról!!!! És az a csirkecsontos kép! Én tényleg azt hittem, hogy egy kutyust mutatsz nekünk :lol: Aztán jól meglepődten, hogy Dudit mutattad :lol:

És tényleg megismerte Marcit? El sem hiszem! Mert Marci megismer benneteket, de ő már elég nagy......Aranyos ez a csaj :)

És ne aggódj, csak olyan helyre megyünk nyaralni, ahonnal könnyen meg tudunk közelíteni benneteket :lol: 8) Micsoda öröm ugye? :mrgreen:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Már nehezen bírom nélkületek, este írok hosszabban, mais rohanós napom van.

Juci: A cici alatti pukli detto! Rohantam vele megnézetni, de semmi teendő vele, viszont már 3éve ott van. Azt hittem ez valami csomó, de szerencsére nem-esztétikailag lehet csak zavaró, kiveszik, de minek zargatni.

Jobban vagyunk, nincs láz, de az orrunk folyik, így holnap nem megyünk kirándulni sztem a manókkal. Bencének a dugi tejciket adom még, Annának 100as gyümilevet, szippantom az orrukat és sokat foglalkozom velük, emellett kapnak cebiont, vitaminokat, gyümiket...nagyon odafigyelek, hogy jól felöltözve legyenek.

Később írok még, puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Ismét gyors bejelentkezés, Kicsibébi kint alszik, úgyhogy gyorsan kajcsizok, aztán rohanok, van mit elintéznem.
Elkértem Danitól az autót, mert könyvet akarok venni keresztlányom ballagására, és fel is kell adnom.
Holnap ballag Miskolcon, én meg nem tudok menni. Pedig ilyen szép időben akár haza is indulhattunk volna a hosszú hétvégére, de ááá, olyan macerás, meg itthon is volna majd teendő.
Inkább úgy döntöttünk Danival, hogy a sok tennivaló mellett elmegyünk hármasban Szentendrére, vagy valahová csavarogni.

Hál' Istennek a szemem újra a régi, bár tegnap kellett volna visszamennem kontrollra, viszont elhajtottak délben, hogy 10-től már nem fogad a doktornő senkit. Mondták ezt úgy, hogy 14-ig van rendelés! Úgyhogy most odamegyek a rendelés kezdetére 14-re, bár nem tudom, ha olyan sokan lesznek, Bébikével hogy fogjuk kibírni. Pont szopiidő is lesz...

Nálunk az alvás terén a helyzet változatlan, viszont amit észrevettem pár napja, hogy napközben baromi keveset eszik, és azt pótolja éjszaka. Ma éjjel 4x szoptattam, tegnap nappal pedig 2x evett, ebből 1x cumisüvegből kapta a tejcsit, mert nem volt hajlandó cicizni, akkor kemény 50 grammot evett, délután egy hangyányit cicizett, és ismételte ezt lefekvés előtt.
Ami a hasában volt, az a déli fél üvegcse bébiétel.
Úgyhogy úgy döntöttem, hogy ma meg fogom mérni lefekvés előtt, és reggel ébredés után (pelust úgysem cserélek éjjel), csak hogy tudjam, tényleg annyit eszik-e, amennyit én gondolok.

Tegnap azért írattam tápszert, és a Sinlacot is zokszó nélkül felírta a dokinénink!

Erzsike, a Sinlacot Te hogy készíted? Mert ha a leírás szerint csinálom, akkor olyan híg lesz, hogy nem lehet kanalazni. Ha viszont kevesebb vizet teszek hozzá, akkor meg nem tartom a leírtakat, az vajon nem gond?

Jucikám, Sziszike, nekem is van ilyen csomóm. Kb 2-3 hónapja vettem észre, már voltam vele a körzetinél is, de azt mondta, még ne menjek vele sehová, majd ha már nem szoptatok.
Csak tényleg annyira zavaró, nekem pont a melltartóm alatt megy el. :(

Na, futok, gyorsan eszem, aztán készítem magunkat, még be kell sétálnunk az autóért.
Istenem, mi lesz, ha Dani már nem fog ilyen közel dolgozni, akkor nem lesz autónk soha. :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Tegnap jól leírtam, hogy jövök és aztán mégsem sikerült. :cry:
Így van az amikor eltervez az ember valamit és nem jön össze.

Titi
Örülök hogy jobban van a szemed. Tényleg hamar rendbe jött mint ahogy Éva is megjósolta.
Hú együtt kirándulás az biztosan szuper lesz és kérünk féynképeket is.:)

Kicsi
Ha vígasztal Áron is pocsékul alszik a 18 hós olása óta. Akkor lett beteg és jöttek a fogai is és ezzel vége lett az éjszakai alvásnak. Helyette vándorlás van,állandóan kimászkál az ágyából és van hogy nem sikerül visszaaltatnom csak úgy ha odaveszem magam mellé. Ez borzasztó, mert nem akarok még egyszer ugyanabba a hibába esni mint Dáviddal hogy utánna meg nem alszik máshogy.
Küzdünk mi is. Ja és tényleg a sötétben ilyenkor kezdenek félni. Nálunk is ég bent a szobájukban egy konnektorba dugható jelzőfény. Ez pont elég.
Nagyon édesek a lányok a képek alapján tényleg nem tűnik úgy hogy nem jönnek ki egymással.
A talival kapcsolatban nekünk is úgy lenne jó ahogy te írtad. Mindenképpen egyeztetünk, mert azt most nem tudom, hogy Mesinek hogy jó.

Sziszike
Jobbulást nektek!
Máris el mered vinni őket kirándulni most hogy a láznak éppen vége? Merre mennétek, van már terved?

Koda
Aranyosak a fiúk a képeken!
Dávidéknak csak fogászat volt., és nem is tudok arról hogy lesz más is. Majd jövőre azt hiszem lesz ortopédia, logopédia . Ő még újra kiscsoportos és a különböző vizsgálatok csak középsőtől vannak.

Balimama
Köszönöm az elismerő szavakat! Most tényleg nyugodtabb vagyok és biztosan ez látsziik.
Nagyon kíváncsi vagyok milyen terveitek vannak a házzal én is kérek privit. :wink:
Tudod a munkába állással valahogy így vagyok én is , csak annyival másabb hogy én néhány hónap múlva már újra dolgozom 5év kihagyás után. Töredelmesen be kell valjam félek tőle egy kicsit. Az ad erőt, hogy másnak is megy miért ne menne nekem is.
A tesóm nagy kutyaszakértő megkérdezem tőle hogy kb mennyit kell ennie egy ekkora kutyusnak. Neki labradorjai vannak azok is kb ekkorák. Azt tudom hogy száraztáp folymatosan van nekik kitéve napközben, ezt adogadta az én kisebbik fiam nekik addig amíg meg nem elégelték, hogy állandóan enniük kell.

Áronra múlt héten fura kiütések jöttek. Először azt hittem kajától van , de nem múlt el,így kértem a bőrgyógyászatra időpontot holnap megyünk.
Nem hiszem, hogy fertőző lenne, mert akkor már Dávidon is lenne., legalábbis bízom benne.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!

nagyon szépen köszönjük hogy gondoltatok ránk!
juci mi itt is ünnepeljük!

nimrod skarlátot kapott névnapjára :roll:

szeretlek titeket puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is,csak sajnos nagyon összesűrűsödtek a dolgok!Bálintkám megjött az erdei iskolából és két napja fullad.Sajnos nem sikerül jól beállítani az asztma gyógyszerét,így tegnap is rohantam érte a suliba,mert rosszul lett,utána orvoshoz 2 gyerekkel,nem is egyszerű,közben ugye a szoptatások... szóval este meg a kicsit vittük vissza a gasztrora,de ő jól van. :roll: Úgyhogy nem unatkozom! :?

Virág!

Én is boldog névnapot kívánok Nimródkádnak és örülök,hogy azért olvasol minket és bejelentkeztél! :D Hú én is voltam skarlátos,az nagyon ramaty dolog.Jobbulást .

Juci!

Nem semmi Esztered a csirkecsonttal.Jajj a bogyó nevét megint nem néztem meg. :oops: Pótolom.

Erzsike!

De jó lehetett pancsizni.Nagyon édes Babó a vízben. :D Remélem Domi is élvezni fogja,mert megyünk nyaralni a Balcsira,már le is foglaltam a nyaralást.Megint láttam nektek való rágcsát,de már nem is írom,mert nem tudom,hogy csak nem írsz rá,vagy nem is olvastad,amiket írtam. :roll: Ez nem szemrehányás,mert én tudom,hogy egy anya nagyon elfoglalt,csak segítség ként gondoltam sok mindenre és nem tudom láttad e?! :wink: Most meg a tescoban láttam a gluténmentes soron olyan kekszet,ami tojás liszt és tejmentes.Na ez sem olcsó,de úgy sem ezzel lakik jól a gyerek.

Momo!

Sajnálom,hogy azóta sem hívtalak vissza,gondolom jól meglehet rólam a véleményed.

SAjnos már megint nincs többre időm,de azért igyekszem még jönni ma!

Mindenkinek pusszancs!

Eszter :lol: :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Nem megyünk mi csak Zsoltiért oviba, mert ugye ez elkerülhetetlen...meg Fótra, hogy bemehessek anyósomhoz, párnapja szívrohamot kapott....szerencsére jobban van, de nagyon sok izgalmat okozott.
Nem engedik haza a kórházból szanatóriumba küldik Füredre.

A csomó nekem a bimbómnál van, engemis zavar, én már voltam bőrgyógyásznál és mammográfiát akartam csináltatni-fiatal vagyok azt mondták..., azt hiszem UH-gal megnézték semmi baj..zsírmirigy...:(
Azt mondták, ha nagyon nem zavar hagyjam...zavarni zavar, de most mit csináljak, vágassam ki? Ez járt a fejembe, de a csodát várom, hátha egyik nap úgy kellek fel, hogy már nincs.;)

Most pedig! Drága barátnőim egy kívételes lehetőséget ajánlok nektek! Nagyon figyeljetek csak 9 és 10közt!

Nagyon vágytam ide és utánna jártam, hogy lehetne elintézni, ne fizessek olyan sokat, tudom tisem álltok olyan jól, ezért ne hagyjátok ki-remélem találkozunk!;)

Május 10-én Vár a Fővárosi Állatkert mindössze 200 forintért:

9 órától indul a gyerekprogram az egész család számára. 9 és 10 óra között lesz beengedés, hogy a késők is részt tudjanak venni ezen a gyerekprogramon.
BELÉPÉS:A bejáratnál (nem a főbejárat, hanem az elefántházhoz közeli kapun) azt kell mondani, hogy Öröm Kör , fel kell mutatni egy állat fényképét (akár saját fotót, akár újságból kivágott képet) így aki hozzánk tartozik 200 forint/fő összegért bejöhet. Negyedóránként nagyobb csoportokban engednek be az Elefántházhoz közeli Elefántos Kapun, a Cirkusz felé kell egy kicsit sorba állni. Hogy mindenki be tudjon jönni kicsivel 9 előtt találkozzunk ott és mindenki készítse ki a 200 Forintokat apróban. Sajnos aki 10 után ér oda az már csak teljes áron fog tudni bejönni.
Ezzel a 200 forinttal az állatok élelmezéséhez mi is hozzá járulhatunk egy kisebb összeggel. Az eredeti jegyár 1700 forint.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Juci!

Ez szombati nap és családostól gondoltam, természetesen!

Ez benne a jó!

Viszont szupi ez a pár nap Esztergomban, majd csinálj képeket!

Milyen lett a bútor és a sütő? képet kérünk!!!

A buli, hogy sikerült? ahogy olvasom...jól;)


Hol van mindenki???

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjtok, hogy ennyi ideig nem jöttem. Babóra megint rájött a csak anya kezében jó, de az is csak akkor, ha még játszunk is valamit...
Így egész nap csak a kezemben van, tegnap még a babakocsiban is olyan hisztit levágott, mint még sose. Próbálkozom én, de közben meg ott a fogacskája is, már az egyik oldalon egy picit átszakadt az íny, sebes már 2 napja. Emellett Zsolti ma vam utoljára a régi melóhelyen, persze búcsúparti lesz, sütiket kellett sütnöm. Szegény Babó azt is végigüvöltötte.
Most nagy nehezen sikerült letennem aludni, már 6 óta fent volt, de csak sírdogált meg nyűglődött. Látszik, hogy nem alussza ki magát, de kipattan a szeme és muszáj nyűglődnie 2 órát mire újból elalszik, hiába próbálom szopiztatni is, hátha visszaalszik, de nem sajnos.

Nincs időm sajna mindenkinek írni, holnap megyünk a Balatonra, muszáj vasalnom meg pakolnom míg alszik Babó. De megfogadtam este addig nem fekszek le, míg nem írok, holnap már úgyis lesz ZSolti, talán tudok majd pihizni is egy kicsit.

Ester! Bocsi, hogy nem válaszoltam, vettünk kekszet Babónak, csak ő nem rágicsálta, hanem széttörte, be a szájába és majdnem megfulladt, mert hülyén feltapadt a szájpadlásához, hogy nem kapott levegőt. Úgyhogy maradunk az alma rágcsálásnál, meg tegnap már evett uborkát is nyersen.

Titi! Én mindig csak látszatra csináltam a sinlacot, olyan híg tejbegríz sűrűségűre és kanalaztuk.

Este jövök. Puszi mindenkinek!!!!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Azta Dudi csigát evett. Nem semmi. Én még soha nem ettem, mert nem voltam elég bátor. Hogy volt elkészítve? Nagyon kíváncsi vagyok rá.
Sikerült venni is valami kerti bútort vagy még tovább nézelődtök?

Sziszike
Sajnos mi sem tudunk élni a szuper lehetőséggel , mert pont aznap van a hugom esküvője és nem vagyunk itthon.
Ha ti mindenképpen mentek írd meg milyen volt.:)

Verzsike
Jó kis napjaitok lehetnek, ha csak kézben van el Babó. Nem lehet egyszerű. Nekem már az is elég ha Áron folyamatosan húzza a kezem meg a nadrágom, miközben nyafog mert éppen akkor nem megyek vele oda ahová ő óhajtja.
Nagy búcsúbuli lesz sokat kellet sütnöd?
Ja a kekszel mi is dettó így jártunk és csak akkor adtam újra amikor már rendesen rágta. Ha elfogadja a gyümölcsöt akkor bátran add neki.
Jó kikapcsolódást a Balatonnál!

Megjártuk ma a bőrgyógyászatot. Éppenhogy oda értünk az időpontunkra olyan dugó volt a városban hogy csak na.
Na a lényeg, hogy vírusos bőrbetegséget kapott el Áron. Az okozta, hogy kb 3 hete amikor elkaptuk azt a lázas hányós hasmenős valamit akkor annyira legyengült az immunrendszere hogy ezt is mellé összeszedte. A lappangási idő kb 2- 3 hét és az egséz 6-8 hétig fog tartani, számítani lehet rá hogy egyre több lesz a kiütés. Víztől pedig még jobban irritálódni fog így csak gyors zuhany lehetséges. Nem fertőz csak csúnya. Kaptunk rá kencét ha nagyon piros és viszketős lenne akkor kenjük csak amúgy semmi mást nem lehet vele csinálni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Menjetek el pedig egyszer a fürdőbe, szerintem szupi. Gondolom hétvégén tömve van, de mivel munkanapon voltunk így alig szállíngóztak egy páran. És nagyon rendesek mert még a kaját is ki lehet fizetni üdülési csekkel.
Teljesen igaz szerintem is, hogy az anyáknak kell megnevelni magukat… Írtad még régebben, hogy már simán vállalhatnál néha szinkront, azóta meghalt az ötlet? Hajóvásárlás hogy halad? Lesz belőle valami?
Mikor voltunk Egomba először gondoltam, hogy kimegyünk és hozunk kukoricapelyhet Babónak, aztán rájöttem, hogy nincs útlevele, ő meg nem jöhet nélküle…
Nagyon édesen rágja Dudi a csontot!

Brimo, Kicsi! Tényleg nem úgy tűnik, hogy veszekedtek a lányok, bár gondolom a ritka pillantokat fényképeztétek. Egy praktikus kérdés: megéri csúszdát venni a kertbe, Csenge szokott vele sokat játszani? Gondoltm anyukámékhoz vennénk, mert ott semmi játszótér.


Titi! Sikerült visszamenni a szemészetre? Nagyon ijesztő, hogy ilyen sérülést képez okozni egy csöpp lény akaratlanul.

Zsuzsa! Szegény Áron, nagyon viszketnek neki a kiütések?
Tök szupi, hogy előre meg tudták ismerni a fiúk a bébiszittert. Biztos így nyugodtabban fogsz te is szórakozni.
Nem olyan sokat sütöttem, csak egy kis kókuszkockát, meg egy kis virslivel töltött pogit. De Babónak ez is sok volt.

Koda! Abból a pár képből így megtetszett a fürdő?
De Esztergom tökéletes választás, jó közel van Pesthez, talán még egy tali is beleférhet. Vagy Egomba szervezünk egyet mikor ott lesztek.

Éva! Privit én is kérek szépen!
Balázska nagyon jól érezheti magát. Mondtad múltkor, hogy már unatkozik otthon, gondolom most az oviig jól ellesz az udvaron.

Sziszike! Jobbulást nektek! Sajna az állatkertbe mi sem fogunk menni, ha Zsoltinak nincs meccse, akkor kihasználjuk a ritka pillanatot és megyünk vmelyik szülőhöz. Ha meg van, akkor ketten nem megyünk, úhgy vagyok vele, mint Titi. Az állatkert olyan családi hely, legalábbis akkor mikor először megy oda a gyerek szerintem.

Gyöngyi! Hogy vagytok? Mentek valahová? Írtad még, hogy enm tudnál jönni Titiékhez, mert lehet elutaztok ti is.

Momo! Mi újság veletek? Nagyon régen írtál. Vagy ki vagy purcanva Mishal nemalvásától?

Mi elvileg reggel indulunk, még kellene egy csomó mindent csinálnom, de semmi kedvem. Úgy döntöttem majd nem fekszem vissza mikor Babó hajnalban felkel enni. Aztán ha hat körül végleg felkel, akkor megpróbálom jól lefárasztani, hogy aludjon a kocsiban. Mostanában folyton ki akar jönni a gyerekülésből. Gondolom ez annak köszönheő, hogy a babakocsiból mindig kikéretőzik és nem tudja innen miért nem lehet.
Szombat reggel már jövünk is vissza mert Zsolti megy meccset vezetni.

Jó hétvégét mindenkinek! Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki élvezi a szabadságot és a gyönyörű időt.Mi is nagyot sétáltunk ma,bár apa sajnos ma sem volt velünk,mert melózott.Remélem sok jó élménnyel és fényképpel jöttök vissza. :wink: Szereztem egy mérleget és sajnos mégsincs elég tejem,úgyhogy gyakorlatilag éhezteem egy hete a gyereket. :lol: De olyan jól viselte.Sebaj,megint elkezdtük (most a gasztroenteorológus javaslatára) a hozzátáplálást,így kb egy hónap múlva remélem elég lesz a tej és nem tápszerrel,hanem gyümivel,főzelékkel...lesz kiegészítve a kajcsi.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan Kicsinek!

Én onnan vettem a babakocsiját Bencének. 40.000 volt, szóval ez sem volt kis tétel. Korrektek, időben küldték a babakocsit, jól becsomagolva. Az áru olyan volt, mint a képen, leírtaknak megfelelő. Szóval okésak!

Puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szisztok Lányok!

Verzsike!
Én azt javaslom ha sokat vagytok anyukádéknál és Babó kihasználja a csuzdát vegyél! De kicsit nagyobbat mint a mienk mert hamar kinövi!
Mi most cseréljük le mert már nagyobb kell!

Mindenkinek szép napot kínánunk!

Ja csak megsúgom! Holnap jön a férjem és indul a baba projekt! És pont jó időben vagyunk!!
Drukkoljatok léci,léci!


Puszi mindenkinek!! :lol: :lol: :lol:

brimo
 
 


Hali!

BOcsi,csak bejelentkezem es itt se vagyok. :oops:
Igy tuti hogy kifelejtek mindenkit,mert csak az van eszemben most amire Kicsi is valaszolt.

Eszter!

Hat,ki gondotla volna hog ynem eleg a tejcsid.De ahogy Kicsi is irta,rejtett tartalekaival csak kibirta a mult hetet,most meg mar rendesen eszik ujra. :lol: Majd hivj ha raersz...tudom,nehez.Nekem is..egyszeruen eltelik a nap anelkul hogy eszrevennem szinte. :lol:
Milyen volt az erdei suli?

Verzsike!

Igen,csuszda nagyon szuper,bar a mienk meg mindig a lakasban van,lassan ki kellene vinni.
Es a homokozo is,mondom ezt annak ellenere,hogy a 75kg homokbol szerintem mar a fele eltunt. Ma tiszta homok volt a futyije,...minden..le kellett zuhanyoztatnom.
De hidd el annyira elvezi majd Babo is.

Koda!

Szuperek a kepek...hogy elvezik a kint letet.Hallasz te mar rendesen,vagy irtad es atugrottam?

Balimama!

En is kerek privit...meselj a hazikorol,mindenrol..mit csinaltok,stb..Kutyaugyben nem tudok segiteni,fogalmam sincs. Jo,hogy most mar kijon Balazskaval. Ugy orulok,hogy boldogok vagytok.

Brimo!

Mennek a drukkok!!! EN is,en is!!! :lol: :lol: :lol: Marmint babat! :lol:
Tegnap anyukamert menet,vagyis visszafele beugrottunk a Home Centerhez,annyira jo aron arultak a muskatlikat,petuniakat,hogy vettunk egy csomot...meg Mishal oleben is muskatli volt.Volt babeloadas vagy mi...az egesz Nyuszi hooo...vagy, Suni hooo...vagy -bol allt,de elveztuk. Nem lattalak,voltatok? Igaz,mi nem sokaig maradtunk.

Titi!

Hogy telik a hosszu hetvege? Mentetek Szentendrere?? Kicsibebinel meg mindig nem kemenyitettel be egy kicsit??? :oops: :lol: Lemerted hog ymennyit szopizik? Mert lehet,hogy tenyleg felcsereli a nappalt az ejszakaval..mer thogy nappal ketszer szopizzon,az keves.Mishal tobbet szopizik akkor nala. :lol:

SZiszike!
Jol vagytok most mar? Mentek az allatkertbe?

Agi!

Haho!!!!!! :lol:

Virag!

Utolag nagyon boldog nevnapot kivanok Nimrodnak! Hogy van ??Kilabalt mar a skarlatbol?

Gyongyi!

TI mit csinaltok?

Bocsi a kihagyottaktol,nekik extra puszi jar.

Kicsi!

Na,jovo heten akkor ugyse talalkozunk,ti mentek Esztergomba,mi meg a korhazba. :roll:
Es most mar tenyleg le kell uldoznom a gepeszt,villanyszerelot,a kertesszel is van par dolgom(napi egy vodor gombat szedek ki a fubol..remalom).
Es tegnap a tobb oras eso utan a halo mennyezeten megjelent egy folt,ami mar kb. fel eve is megesett..vagyis valahol jon be a viz..kivitelezo jov. hetre igerte,hogy megnezi.Ne legyek merges. :twisted:
AMuy meg mi is egesz allo nap kint vagyunk,ha nem jovunk-megyunk,ma csak ebedelni jottunk be ..es eloszor fordult elo,hogy Mishal az etetoszekeben elaludt a draga.
Egesz nap homokozott,kavicsokkal jatszott,korbe-korbe bicajozott(es ezert is aggodom,,mert feloldalasan uli meg a biciklit es inkabb csak a bal labaval hajtja magat..ez normalis??Hogy szoktassam ra hogy rendesen uljon??)..
En meg gombaszom :twisted: .ultetek,gyomlalok...mar ultettem clematiszokat,borostyanokat,punkosdi rozsat,fas torzsu bazsarozsat(menneyei az illata),...a kert ugyan elmeletile gkesz van,de en meg egy csomo viragot szeretnek.
Es a Sopronhorpacsi koros fakkal foglalkozo cegnek is ki kell cserelni az ambrafat es par borokat,bukszust,stb...
Hu,de megijedtem volna...na,legalabb tudom hogy a 18 honapos otlasban benne van,de amit meg nem kapott meg Micimackom.
A kullancs ellenit beadattad? Abbol ketto kell,ugye? Es meddig ad vedettseget?
Jokepu dokibacsik???Hol vannak?? Mi eppen azon poenkodtunk anyukammal,hogy egy jokepu medences fiut kellene keresnunk,aki a medencet takaritana :lol:

Na,eldugulok,mennem kellene aludni,mert Mishal hajnali 5kor kelt.Es meg mindig orditva kolt..bar az esti orditasarol sikerult lenevelnem,remelem egy jo ideig masaallah.

Joccakat nektek es tovabbi szep hetveget!
momo35
 
 


Mesi!

Na,azert mert nem irsz,remelem jol telik a hosszu hetvege es van alkalmad pihenni egy kicsit! Agikarol es Zsoltikarol nem teszel fel kepeket??

Bufo!

Es ti mit csinaltok? Osszel itt fogsz dolgozni akkor Budapesten?

Most mar tenyleg nem tudom hogy kit felejthettem ki.
Fotozas jol ment,bar meg vissza fog jonni hogy a hazat elolrol+ dolgozot delutani napfenyben lefotozza. Volt velet egy srac,az irja a cikket..itt voltak delutanig.A juniusi szamban fogunk megjelenni elmeletileg.Megkertem,hogy fotozza mar le Mishalt,meg engem Mishallal legkozelebb,hatha neki jobban sikerul,elvegre profi.

Leleptem.
momo35
 
 


Sziasztok!


Kicsi:)

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságot!

Brimo:)
Nem felejtkeztem meg ám Rólad :wink:
Nagyon boldog névnapot kívánok és sikeres babagyártást :D :!:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Momo:)

Azt hittem, első leszek egyszer, de Kicsi megelőzött :D
Névnapod alkalmából sok boldogságot kívánok!


És a hallásom még nem teljesen okés, de azt mondták, ez lassan visza fog jönni. A hallásvizsgálógép szerint még így "betegen" is jobb a fülem, mint néhány embernek.....


Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

Végre én is itt vagyok!

Én szokás szerint elbújdokolok a névnapi nem köszöntések miatt... :oops:

A mi hosszú hétvégénk jó gyorsan telik, és nem tudom, olyen kevésbé tevékenyen, mint ahogyan azt szerettem volna. De persze ugye ... ember tervez ... ugyanis csütörtök éjszaka olyan ramatyul aludtunk, Daninak fájt a foga, vagy az állkapcsa, egész éjjel nem aludtunk. Én hol hozzá keltem, hol Bébikénkhez, pénteken egész nap mosott kaki voltam.
Aztán kertészetbe mentem Kicsibébivel, ahol megállapítottam, hogy esélyem sincs az idén sem a kert rendezéséhez, olyan rohadt drágák a növények. :(
A fűnyírónk elromlott, így az sem lett lenyírva.
Tegnap azért eljutottunk délután Szentendrére, ahol mindössze 1 órát töltöttünk, mert elkapott bennünket az eső a fene egye meg.
Szóval már csak a mai nap, nekem meg megint vacak éjszakám volt, Bébike is korán kelt, éjjel szokás szerint 4x ébredt, szóval kivagyok.

Momo drága, nem megy nekem a bekeményítés, egyszerűen nincs szíven sírni hagyni. Próbáltam én de komolyan, és nem ment! Amint kivettem megvígasztalni, rögtön fordult a cicire és tátogott.
Amúgy meg lemértem, egyik éjjel 300 ml-t evett meg, szóval eszik akkor rendesen. Igaz, ezt akkor 3x-i evésből ette, de mellette meg ugyebár napközben nem igazán eszik.
Mikor is mentek a Telkibe? Akkor most csinálják a műtétet? És hogy lesztek? Bent kell maradnotok egy ideig, vagy rögtön haza is jöhettek?
A házról melyik újságban fog a cikk megjelenni? Szeretném majd megvenni!!!
Te, nagyon ügyi vagy! Mishalt sikerült az esti sírásról leszoktatni? És mindezt úgy, hogy hagytad sírni? Mennyi idő kellett ehhez? Istenem, de irigyellek, hogy ilyen erős csaj vagy. Bár lehet, hogy majd én is eljutok ide, csak nagyon kimerült kell, hogy legyek hozzá.

Húúú, Jucikám, ez nagyon durván hangzik, ami Dudival történt. És tényleg észre sem vette? Gondolom, Te hogy megijedhettél.
Hát igen, valahogy én is hasonlóan járok a helyes dokibácsikkal, mindenhol belebotlok egybe.
Olyan szuperek a képek, hol jártatok? Ez valami szép zöldövezet volt látom, Dudi láthatóan nagyon élvezte. :)

Eszter, jut eszembe... a fogorvos sem utolsó pasi, a szeme egyszerűen elbűvölő, szóval tényleg érdemes hozzá elmenned. :wink:

Na, keresek pár képet tegnapról...

KépKép
titi_27
 
 


Erzsike, jut eszembe... mennyi felé jártok mostanában?! Esztergomba csak úgy gondoltatok egyet? Nagyon jól teszitek, gondolom, Babó is hogy élvezi. A fürdős képek szuperek. Én is úgy várom már a nyarat, hogy mehessünk a Balcsira.
Balatonon hol jártatok? Én kicsit lemaradtam, nem olvastam, hogy mennyi időt voltatok?
És mindjárt itt a június, akkor megint kimozdultok. Irigykedem!

Na, hozom a képeket.

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 



Sziasztok!

Momo,Brimo,Koda!

Boldog névnapot kívánok nektek! :D

Momo!

Bálint is most kapta a kullancs ellenit.2 oltás van 4 hét szünettel és utána 1 év múlva egy emlékeztető.És 5-6 évre ad védettséget.Az erdei tábort nagyon élvezte a gyerek.Mondjuk nekem nem ilyen jó a véleményem róla.Foglak hívni,de pont úgy vagyok,ahogy te,egyszerűen felkelek,futok pár kötelező kört,aztán meg este van. :evil:

Kicsit magamról!

Tegnap gondoltam egyet és mivel rémes még mindíg a hajam,mert ugye a barátnőm úgy levágta,hogy sosem jön hejre,hát vettem hajfestéket és befestettem.Mindent úgy tettem ahogy rá van írva,ehez képest most tojássárga színű hajam van,ami olyan,mint az orosz játékbabáké volt gyerekkoromban,ráadásul annyira sápaszt,mintha halott volnék. :evil: :lol:


Egyszerűen hülye vagyok,hogy ilyeneket csinálok magammal. :twisted: Most meg kell oldanom,hogy eljussak fodrászhoz,de szerintem jobb,ha rögtön varázslóhoz megyek. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Hát nekünk sem úgy alakult a hosszú hétvégénk ahogy terveztem. A fiúk megint betegek lettek és tegnap az ügyeleten voltunk. Dávidnak tüszős mandula gyulladása van. Áronnak elég a fújkáló és a köhögéscsillapító. Nyűgösek hisztisek így nem sok időm van rajtuk kívül másra.
Még jó hogy most lettek betegek, mert így jövő hétre rendbe jönnek a tesóm lagzijára.

Kicsi
Hát nekem soha nem sikerül helyes dokibácsikkal találkozni. Nekünk mindig anyukám korabeli dokinénik jutnak.
Hol voltatok majálisozni, ismerősöknél?


Titi
Az éjjeli evésnek az egész jó mennyiség szerintem amit Kicsibébi szopizik. Hidd el ha nem vennéd ölbe és hagynád rendesen sírni neked lenne könnyebb,napközben is többet szopizna, mert nem éjjel akarná bepótolni. Egyébként meg te írtad meg jól még nem vagy elég fáradt hogy ezt a sírni hagyást megcsináld. Ha tényleg az lennél akkor mindenképpen megtennéd. Nálam is így volt amíg halogattam, meg bíztam benne, hogy hátha ma nem kel fel addig nem történt csoda. Neked kell határozottnak lenni ha kicsit is érzi rajtad a bizonytalanságot akkor csinálhatsz bármit.
Bosszantó lehetett, hogy végre kimozdultok és akkor az eső miatt haza kell jönni.

Momo
Sajnos nem mentük sehová ahogy írtam. A Velencei tóhoz akartunk menni kirándulni, hát nem jött össze.
Úgy látszik Mishalnak jót tesz a levegő, mert elfárad, ha elalszik az etetőszékben.
Ügyes vagy hogy elérted az esti sírás abbamaradt. Remélhetőleg tartós lesz.:)

Anubias
Nem értem Domi éhes és még sem sír. Akkor ő egy angyal. Egyébként mennyit szopizott hogy azt gondolod nem elég neki. Nekem mindig űvöltöttek ha nem laktak jól.
Most mit csinálsz újra pótolsz minden evésnél?
Hú nem semmi hajszíned lehet? Milyen színű volt a cél?
Gondolom képet nem raksz fel róla, lehet hogy nem is olyan borzalmas mint ahogy te látod.

Brimo
Mennek a drukkok a babaprojekthez!:)

Koda
Örülök, hogy jobb már a füled.
Fiúk hogy vannak, ők már teljesen rendbe jöttek?
Úgy sajnállak minig amikor írod már megint betegek, és akkor rájövök, hogy kb mi is ennyit voltunk betegek. Ez ősztől folyamatosan ment. Ennyit nem szedtünk össze 3 év alatt sem. Remélem most már jön a jó idő és a bacik is elhúznak jó messzire.

Koda Brimó, Momo
Nagyon Boldog Névnapotkívánunk mindannyiótoknak! Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltüntem,de most értünk haza Zalakarosról. Akartam én jönni elköszönni szerdán, de nem haladtam a pakolással. Csak este sikerült elkezdenem, mert délelött a Rezivel voltam az oviban az anyáknapi ünnempségen, ami szuperül sikerült. Kicsit izgultam az ajándékok miatt, mert nagyrészt mi csináltuk a barátnőmmel. Végül kár volt a sok izgulás, mert nagyon tetszett az óvonéniknek, mert el is sírták magukat.
Én is próbáltam erős lenni, de amikor a én nagy lányom odahozta a kis ajándékát, és mondott egy verset, aztán megpuszilt, hát.....nem bírtam tovább.
Szóval csütörtök reggel indultunk Zalakarosra a Hotel Karos Spa-ba. Elég hamar odaértünk, így egy kicsit még várni kellett a szobára. A Szálloda szuper volt, csak az idő ment nagyon gyorsan. A csajok imádták a pancsizást. Még bábszínházban is voltunk, mert esténként volt előadás a szálóban. A Sára is végigülte, sőt még tapsolt is.
Majd hozok képeket, csak sajnos az én gépemen nem fut a kicsinyítő program (Tényleg Titi köszi, hogy elküldted mégegyszer Puszi érte)

Koda, Brimo és Mona!!!!

Nagyon Boldog Névnapot kívánunk nektek!!!!!

Volt nagy ünneplés?
Brimoéknál gondolom :lol: :lol: :lol:
Brimo!
Mennek a drukkok!!!!

Most nagyban mosok, és remélem holnapra végzek vele. Már egy adag bennt van, de még 4 hátra van.
Jövőhéten meg Búcsú!!!,és még megse csináltam a nagytakarítást. Igaz a háló, meg a konyha ablakokat , és függőnyőket már lemostam múlthéten, de azért maadt még rendesen ablak, ami tiszta kosz.
Azért próbálok sűrűbben jönni, és nem eltünni megint, mert olyan rossz volt. Saját magam szégyeltem azért, mert nem tudtam elköszönni tőletek.

Na rohanok, mert lejárt a mosógép, de holnap jövök!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyi!

Jujj de jó lehetett Zalakaroson! :D Én is alíg várom ,hogy mehessek már valahová.Igaz csak Júliusban lesz belőle valami,de nekem nagyon hiányzik a tavaji nyaralás elmaradása,mert mindíg szoktunk menni,igaz,mi sajna csak 1-szer évente,de a pocakosság alatt nem mertem.Szóval most majd mi is bepótoljuk a pancsizást.Képeket tegyél fel légyszi.Biztos nagyon szép volt minden. :wink: Nos ami az anyák napjákat illeti.Hát én annyira meg szoktam hatódni,hogy nem csak könnyezek,de rendesen bőgök.Sajna Bálintéknál már nem rendeznek,de alig várom,hogy Domikám köszöntsön.

Bufo!

Szegénykém,nem semmi,hogy már megint lebetegedtek a fiúk.És Áron ezek szerint akkor minden nyavajánál a hörgőivel szenved.Na ez sajnos ismerős. :evil: Tényleg jó,hogy így legalább a lagzira össze tudod őket kaparni. :wink: Nos ami a kajcsit illeti,Domi tényleg nem egy hangos gyerek,így ha éhes is elvan némi játszás alatt.Ha nem éhes akkor viszont magában is,szóval így nehéz eldönteni.De szerencsére már van mérlegünk.Nem adok továbbra sem mindíg tápit,mert igyekszem nem adni,csak amennyit muszály.Szóval reggel kel Domi úgy fél 7-kor,mert ő szerencsére átalussza az éjszakákat,akkor kap 1 cicit és visszaalszik.A másikat lefejem(kb 100 ml,de sajna csak egy éjszalka alatt lesz ilyen jó sok) és elrakom.Aztán a következő 2 etetésnél a lefejt tejből pótlok és így 2 étkezésnél adok tápot,vagy ha nem alszik délután,akkor 1-el több a hami,akkor 3-szor.Szóval nem sokkal több a táp,mióta mérek,de azért sajna igen.Közben elkezdtünk barit enni,így ha jól megy mire 4 hós lesz és ugye más ekkor kezd kóstolni addígra ő szerintem már talán ki is hagy egy-két szopit és akkor szeretnék inkább csak anyatejet és gyümit,zöldséget adni neki.Mert az csak emészthetőbb,mint a szója és a sertéskollagén. :roll:

Igyekszem még jelentkezni!

Puszi

Eszter

Amúgy tényleg jó volna titkosítani a topicot,mert annyi mindent mondanék el nektek,amit azért nem mindenkinek a nagyvilágban. :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Brimo!

Nagyon de nagyon drukkolunk!

:wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Brimo, Koda és Mona!!!!

Nagyon Boldog Névnapot kívánunk nektek miis!!!!!
Kép

A négynap szuper volt!
Később mesélek, bővebben.

Juci: mit szeretnél, mert sztem tudok közelebbit, olcsóbban vagy hasonló áron és nincs posta se, Miis vettünk onnan és megis kaptuk, de mire eljutottunk idáig, bár már ez lassan 3éve volt, azóta lehet változott a dolog.

Szombaton mi tutti megyünk állatkertbe, jön még vki?

Szép napot!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Végre tudtam jönni. Már csak 11,5 fogat kell kibírnunk...

A névnaposoknak utólag is Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!!!

Kicsi! Látom Dudi jól érezte magát a kerti buliban. Ilyenkor persze, hogy nem veszi fel a balesetet, bezzeg ha ketten lettetek volna otthon, akkor tuti egy fél nap sírás.
Mi is az árzuhanásról rendeltük a babakocsit, amelyik eltörött. A cserével ugyebár volt egy kis hercehurca, de a kiszállítás a fizetés után teljesen ok volt. Hétfőn utaltam és pénteken hozták is a csomagot. Csak az a baj, nem szólnak előre mikor jönnek, hanem ha átér a pénz automatikusan küldik a futárt.

Brimo! Már lekéstem a drukkokról, de remélem sikeres volt a babagyártós hétvége...

Momo! Nálatok csúszdázott előszőr Babó és azóta ha meglátja mindig akar, azért gondoltam kap egyet a névnapjára. A játszón nálunk a homokozó kőzepén van a csúszda, oda is állandóan be akar menni.
Szuper, hogy egész nap kint tudtok lenni az udvaron, lehet Mishal ettől is alszik el könnyebben este. Nem lehet a bicikliről leszedni az egyik pedált? Ha leszednéd a balt, egy kicsit rákényszerülne, hogy a jobbal hajtsa, utána meg ah visszateszed, talán megy majd rendesen. Lehet hogy hülyeség, de a szem dolgoztatásánál is ezt használják ugye.
Mikor lesz a műtét? Nem félsz, hogy nagyon megviseli Mishalt?

Éva! Hogy álltok a házzal?

Titi! Sajnálom, hogy még ost sem jobbak az éjszakáid. Nem lehet megoldani valahogy, hogy külön szobában aludj Bébikétől? Azért gondolom, h jobb lenne, mert mikor anyukáméknál vagyunk, ott egy szobában alszunk Babóval és akkor sokkal többször kelek hozzá, mint itthon, mert a kisebb megébredéseket is meghallom, amiből otthon simán visszaalészik és a másik szobából észre sem vesszük. Lehet ki kellene próbálnod.
A Balcsin csak kát napot voltunk. Honvédségi üdülőbe mehetünk két évente 14 napot extra olcsón. Ezt mi így hétvégenként szoktuk kihasználni. Így teljes ellátással csak 9000 ft-t kell fizetni a 2 napra. Így sokkal többször eljutunk valahová, mintha egybe használnánk ki.
Nagyon édesek a képek, olyan aranyosan vigyorog Szandika.


Erről jut szembe, még régebben Kicsi írta az ötletét, hogy menjünk vhová együtt a nyáron. Ebbél lesz valami??????????

Eszter! Szegény, jól megjárod mindig a hajaddal. Anyukád nem vigyázna Domira míg elmégy egy fodrászhoz?

Elküldöm mielőtt elszáll...
verzsike
 
 


Zsuzsa! Hoyg vannak a fiók? Szorítok, hogy meggyógyuljanak mire mentek. Szredán indultok ugye? Otthon csináltok valamit a lagzira vagy minden az étteremben lesz?

Gyöngyi! Szép lehetett az anyák napja az oviban, mát én is nagyon várom. Persze kaptam most is virágot, de még nem tudta Babó, hogy miért. Jövőre már biztosan tudni fogja és talán még verset is mond majd.
Nagyon ügyik avgytok, hogy megcsináltátok magatok az ajándékokat anyák napjára. Miket készítettetek?
Nálatok még van búcsú? Ez tök jó! Körhintával meg mindenel? Kiskoromban nagyon imádtam a mamánál, de ott már sorvad el sajnos.

Mi most küzdünk a fogacskákkal, de azon kívül minden rendben. Zsolti ma kezdett az új minkahelyen, remélem jó élményekkel jön haza.
A Balcsi szuper volt, egész nap kint voltunk a levegőn, Babónak nagyon szép színe lett.
Sajnos egy hátránya volt a dolognak. Mikor eszünk és elfogy a kajcsija, állandóan üvölt, most ezt egy 200 fős étkezdében tette. Ezért adtam neki zsemlét... Nagyon élvezte, szerintem egy falat nem ment le a torkán, mert elég száraz volt a zsemle és csak nyammogta, de én nem akartam neki még adni a glutén miatt. Azóta meg ha mi eszünk és az etetöszékben van, mindig követel vmi hamit. Így otthon szárítom neki a zsemléket, hoyg minden ebédkor legyen egy.

Puszi mindenkinek! Majd hozok képeket is, csak még nem töltöttem át
verzsike
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek nagyon köszönöm a névnapi köszöntés!

Sajnos Zsuzsa rátapintott a lényegre! Nekünk sem volt felhőtlen a hétvége. Marcinak visszajött a gégegyulladása, de őt már nem vittem dokihoz, ugyan azt adom neki, amiket a múltkor kapott.
Bence viszont újra belázasodott, mint kb. 2 hete. Ugyan úgy nem volt semmi tünete, csak épp a nyirokcsomója a nyakán kb. fél dió nagyságú...... De most már nem is vittem sehová hétvégén, hanem beszéltünk az ismerős kisdoktornénivel és az ő segítségével ma elmentünk reggel a megyei kórzba a GYEK-be. Mondta, hogy ő kivizsgáltatja, meg megcsináljuk az ellenőrző kontrollt is a tödőgyulladása miatt. Ennek az eredményét majd elhozza nekünk, azt nem vártuk meg.
Mondta, hogy a fülészeten kezdjük a kivizsgálást, aztán majd megvizsgáltatja a gyerekorvossal is. Na a fülészeten rögtön fent is akadtunk, nem is kellett tovább keresgélni a bajt...a bal fülének gennyes középfülgyulladása van, a jobban pedig kezdődő középfülgyulladás. A dokinéni azonnal fel is szúrta a fülét....annyi véres, gennyes trutyit.......szerdán kell visszamennünk. Úgyhogy most már kicsit nyugodtabb vagyok, hogy kiderült miért lázasodott be állandóan. És persze a nyirokcsomók is ezért ilyen nagyok.

Zsuzsa!
Sajnálom, hogy nálatok is betegek a fiúk! Már én is úgy vagyok vele, hogy már annak is "örülök", hogy ha most betegek, akkor legalább tudom, hogy a következő betervezett programra nem lesznek azok :?

Erzsike!
Ennyi fogat:) Nincs is ennyi fog egy gyerek szájában, amennyi nektek kijön:-) Mi még mindig tartjuk a 6 fogat.......és 15 hónapos lassan....
Remélem Zsolti jól érzi majd magát a munkaheyen, írd meg mit mondott!

Eszter!
Ti hova tervezitek a nyaralást? Bencével pont olyan idős korában mentük tavaly nyaralni, mint amennyi Domi lesz nyáron.:) Szinte semmi gond nem volt vele!

Gyöngyi!
Nagyon várom a képeket, szuper lehetett!


Képzeljétek! Ha nem jön közbe semmi és a fiúk is jól lesznek, megyünk Pestre. Ott is fogunk aludni, egy panzióban vettünk ki szobát 2 éjszakára. Gabi megy koncertre és megyünk vele mi is. Mármint a koncertre nem:)
Itt van a panzió térképe. (Plusz panzió , 1158 Budapest Klebelsberg K. u. 17. )
Lakik valaki a közelben? Hátha össze tudnánk futni!

A megközelítés cím alatt van a térkép!

http://pluszpanzio.hu/magyar/index.htm

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


koda

jajj de jó.mikor jöttök bocs,de egy kézzel írok,mert szopizunk közben.akkor feltétlen össze kell hozni egy randit. :D jobbulást bencének.balatonfüredre megyünk,egy apartmanba.

juci

tényleg mi lesz a strandolós ottalvós talival,tudod amit tavaj beszéltünk,és most erzsikének is beugrott.

puszi

eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Koda
Jaj szegénykém ti is megint betegek vagytok. Sajnálom és átérzem!
Szegény Bencus ezzel a fülgyulladással. Bár gondolom most megkönnyebbült, hogy felszúrták mert így nem feszít és talán a láza is lejjeb ment.
Jobbulást mindannyiótoknak!
Szuper hogy jöttök bp-re. Mikor lesztek itt, még ebben a hónapban vagy később? Remélem össze tudunk hozni valami talit akkor mikor itt lesztek.

Verzsike
Nagyon várom a képeket! Biztosan szuper lehetett ez a kis kikapcsolódás.
Milyen hangulatban ment dolgozni a párod az új helyre ma?Izgult?
Na lassan a fogacskák fele már kint van. Még kb ennyi szenvedés vár rátok ami eddig. Kitartást!

Anubias
Ez nem sok amit pótolnod kell. Hogy ízlik a gyümi Dominak? Csak barackot adtál eddig?
Mi lesz a hajaddal végül elmégy fodrászhoz vagy átfested sk?

Oné
De jó nektek biztosan jól ereztétek magatokat: Négyesben voltatok vagy a szülőkkel együtt? Várjuk a képeket!
Elhiszem hogy elérzékenyültél az ovis ünnepségen.

A változatosság kedvéért ma újra dokinál voltunk, de most már a sajátunknál. Áronnak mindig lázas lett igaz kicsi de akkor is. Így most már ő is kap gyógyit. Bevallom most az egyszer voltam vele úgy hogy inkább kapjon csak legyen hamar vége ennek a köhögésnek. Rossz hallani mind a kettőt szörnyű amilyen hangot hallat amikor köhög.
A tesóm is lázas lett, nagyon bízik benne, hogy rendbejön az esküvőjére és nem vörös szemmel sé takonykórosan kell egész nap talpon lennie. Úgyhogy most a család egy része gyógyul.

A héten van az anyák napja az oviban és mi megint kimaradunk belőle úgy ahogy tavaly is. Remélem jövőre nem leszünk betegek.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

KOszonom a koszontest!

Brimo,Koda!!!

Igy utolag BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK NEKTEK!!!!!

Irok amig tudok,Mishal elaludt a kocsiban,most a kanapen alszik mar egy ideje,eso meg szakad.Remelem nem azunk be megjobban.

Koda!

Jo,hogy kiderult vegre hogy mi is a baj. Bence nem sirt? Vagy az nem faj? Most mar epp itt lenne az ideje,hogy jol legyen nalatok mindenki.


Eszter!

Szegeny,a fodrasz helyre tudja hozni a hajad???Nekem is tobbszinu,mert mindig mas festekkel festettem az utobbi idoben. Domibaba halali,hogy ilyen nyugodt...hangjat se hallani. :lol:

Verzsike!

Gratula,a 8 es fel fogacskahoz!!! Nem baj,legalabb elvan a zsomlevel,szerintem csak ragicsalni jo neki.
Jo lehetett Balcsin.Kint is probal mar menni Babo?

Sziszike!

MI tuti hogy nem megyunk. :roll:

Na,kit hagyok ki???

Gyongyi!

Mit csinaltatok anyak napjara??? AZt en is varom mar hogy szavaljon,kapjak ajandekot(de ez talan ovis korban valosul meg,itt senki nem fogja neki mondani,hogy anyak napja van).
Jo lehetett pihenni,eleg surun eljuttok,igaz??IRigykedem egy kicsit.

Bufo!

Sajnalom hogy betegek lettek megint. Ez olyan szornyu,hol kapjak el,David hozna haza az ovibol?
MIlyyen lesz az eskuvo,templomi es polgari is??Menu??Biztosan fincsa lesz. Te meg nagyon jol fogsz kinezni az uj ruhadban. :lol:


Titi!

Nagyon edesek a kepek,hogy milyen kis vigyorgos mindegyiken. Parod jobban van? Es te??? AZ igaz amit irtal..bizonyara nem vagy eleg faradt ahhoz hogy hadd sirni. Bar gondolom a parod se segit ebben.Mert belegondoltam,hogyha Abdullatif itt lenne,akkor nbem hiszem hogy hagyta volna sirni hagyni Mishalt.

SZerdan megyunk korulmetelesre,es igen,be vagyok tojva. Jon anyukam is velunk.Nem tudom hogy lesz,de ahhoz ragaszkodom hogy vele legyek.Reggel 8ra kell mennunk.A z a rossz,hogy ugye nem szoptathatom meg reggel es nem is ihat semmit,na ezt magyarazd el neki.

AMugy ma olyan sirast rendezett a Tescoban.Uj motort akartam venni neki,de ki akartam probalni hogy tetszik-e neki. Na,onnatol kezdve szaguldozott es nem lehetett leszedni rola,illetve csak siras aran.Edes volt,a kocsiban ugy aludt el hogy fogta a motorjat.

Verzsike!

Ez nem is bicikli,hanem kismotor amirol irtam,igy azt labbal hajtja,nem szedheto le a pedal mert nincs. :lol: De lehet,hogy amit orokolt meg tul magas volt neki,mert ezen mar rendesen ul.
De hogy most ilyen ido van,nem tudunk kimenni a kertbe. :roll:
Pedig el kellene ultetni egy csomo violat,tatikat,verbenat,muskatlit.
A viragok lettek a legujabb maniam.
Istenem hogy szakad..es a badogos csak jovo het kedden tud jonni,addig azunk. :roll:

Kicsi!

Nektek jo pihenest,bar gondolom mar Esztergomban vagytok.

Puszi mindenkinek! Napocskat akarok!!!! 8)
momo35
 
 


Sziaztok lányok!

Nagyon köszönöm a szoritást nektek,remélem összejön a baba!!

Ma nagy vihar volt nálunk megállt a kertben a víz!!

Délután megyünk Csengével a börgyógyászunkhoz mert van egy folt a lábacskáján és meg akarom mutatni!(nagyon csúnya)
:cry: :cry:
Voltunk a kerületi rendelőben de kb:200 voltak és nem álltunk sorba! :? :?
Remélem nem lesz komoly baja,kap egy krémet és kész!
Ja megint folyik az orra és köhög!
De ez sem vészes! :x :x :x :evil: :evil:

Most mennem kell mer nemsokára indulunk!

Még egyszer köszönöm az együttérzéseteket! :oops: :oops: :oops:

brimo
 
 


Sziasztok!

Igazatok van, az utazás időpontját meg jól nem írtam meg....
Június 30 - július 1- 2 (2 éjszaka). Ezer dolgot meg akarunk nézni, bár 2 nap az semmi.......és hátha össze tudnánk egy talákozót hozni. Olyan nagyon szeretnék találkozni veletek! Akár egy fagyizás valahol........ Na maj megbeszéljük.

És köszönöm Bence nevében is a jókívánségot, átadtam neki:) Már nem lázas, de picit nyűgös...

Momo!
Deeeeee, nagyon sírt Bence. Mit sírt....ordított. De nem a beavatkozás miatt, hanem az idegen nénik miatt. A felszúrás 1 másodpercig tartott, és el is érzéstelenítették előtte.
Motor :) :) :) Tündéri lehett.
Szerdán szorítunk nektek!!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda! Mikor jöttök? Mi nagyon közel lakunk, megnéztem 1,5 km sincs. Még gyalog is egy 20 perc.
verzsike
 
 


Koda! Hülye vagyok, nem olvastam végig, csak gyors megörültem, hogy jöttök...
verzsike
 
 


Húúúúú...Erzsike! hát ez a távolság az ottani viszonyokhoz mérve semmiség! :) Csak összejöjjön a dolog!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!
Úgy szégyenlem magam, hogy eltűntem! Valami nem jó velem, iszonyú fáradékony vagyok, bár most valami vírusos dolog is kitört rajtam, de ettől függetlenül látványosan más vagyok, mint lenni szoktam. Úgy érzem ennek nincs köze a költözéshez.
Este, ha nem alszom el állva, küldök képeket priviben mindenkinek.

Tímeák és Mónika!
Így utólag, de nagy szeretettel, Isten éltessen Benneteket!

Sok puszi a kis betegeknek!

Összeszedem magam és írok privit mindenkinek! :lol:
Remélem ősszel már nálunk is szervezhetünk találkozót!!!!!
Annyira hiányoztok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Ma már voltam itt többször és senki nem irt!

Sziszike!!
Lehet megyünk szombaton az állatkertbe veletek!
Még hívlak ez ügyben!

Jó éjszakát mindenkinek! :D

brimo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: