Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én nem hogy jobban lennék, hanem náthásabb.... szerintem sikerült megfáznom a szülésfelkészítőn. :( Ahol az előadást tartották, ott baromi meleg volt, utána kimentünk a folyosóra és a szülőszoba előtt ácsorogtunk egy picit, addig egy kedves hölgyike kinyitotta mindenkire az ablakot, így jó nagy huzat keletkezett. Tuti ott fáztam meg :((( Próbáltunk odébb menni persze, de úgy látszik elég volt annyi idő :(
És én ezt már el sem hiszem, mert nem szoktam beteg lenni, most meg alig, hogy kilábalok az egyikből, jön az újabb. :(

Zsani: Te hogy vagy? Remélem, Te nem fáztál meg!!

Edi, Bibar: gratu a jó UH-os hírekhez, Kamilláról várjuk ám a képeket, Boti pedig édes kis ManóPofi! :)

Heni: szuper képek készültek Rólad, nagyon csini vagy!!

Freyja: szépséges a lakásotok!! Szépüljetek csak!! :)

Dodó: szuper képek Rólad/Rólatok is!

Zsofka: az autós melegítő szerintem nagyon jó dolog. Nekünk olyan van, ami normál hálózatról és szivargyújóról is lehet használni. És nem csak cumisüveghez jó, hanem bébiételhez is. Tapasztalatból mondom, ha úton vagy a gyerkőccel és már eszi a bébiételeket, akkor nem szívesen melegítik meg Neked olyan helyen, ahol erre lenne lehetőség. Ugyanis kemény pénzbírságot kaphatnak és mindenféle egészségügyi szabályokra hivatkozva elhajtanak. Kevés az olyan hely, aki bedobja a mikróba. Ha pedig megteszi, tuti felforralja, pedig hiába mondom, hogy elég pár pillanat neki. Ez a cumisüveg melegítő kíméletesen melegíti a hamit, tejcit, nem úgy mint a mikró, tehát ajánlatosabb. A tejcit nem is szabad mikróban melegíteni egyébként. Ha otthon tejcit fejsz és beteszed a hűtőbe, 24 órán belül fel tudod használni, így meg tudod ebben melegíteni. Mi elég sokat használtuk otthon is, úton is. Nekem mondjuk nem is jutott eszembe ez a szerkentyű, nászajándékba kaptuk, de nagyon szuper és csak ajánlani tudom!

AnyaMaci: sajnálom az álmatlan éjszakát! :(

Meme: örülök, hogy szupi napod volt Apácskával!! A szerzemények is nagyon jók!

Bébike: kitartás! Már a célegyenes felé haladunk!! Érthető, hogy Beni hiányzik!! Náthád hogy van?

Edi: képzeld, valamelyik nap ebédet szedek éppen Nórinak, ő meg már éhes pocival várja.... majd hallom a hátam mögül: "úgy jó, ha naaagy, úgy jó, ha dundiii, úgy jó, ha kereeeek..." hát én akkorát hahotáztam, hogy még a könnyem is kicsordult :))))))))) Megtanulta a Drágám :) És milyen jó kis helyzetben tudja alkalmazni?! :) Vagy lehet, hogy elég volt engem látnia és eszébe is jutott :D

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Freyja!Tudom, hogy csehül álltok, emlékeztem, hogy írtad korábban, hogy mennyiből kell megoldani mindent a lakásban.:( Ezért is írtam, hogy nem igazán nagy a mi gondunk, inkább most magamra haragszom,meg a körülmények szerencsétlen összjátékára.
A színösszeállítás gyönyörű a szobában!!!!! Imádom ezeket így együtt. Nálunk is hasonló, csak a falak fehérek.Így vettük anno, és nem volt keret átfestetni.

Bébike!! Elhiszem, hogy rosszul viseled. Ne is nézz előre csak azt a 2 hetet. Még eddig végig megoldódott és nincs olyan nagyon sok előre!!!! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


sziasztok :lol: :lol: :lol:
köszönöm a gratulát :wink: :wink: :wink: visszaolvasok majd csak megyek altatni.
ja még annyit akartam hogy még mindig faros Kamilla :oops: :oops:

és akkor sztárfotó :wink: :wink:


Kép

Kép Kép

Kép

bibar
 
 

 
 

Bibar jaj nagyon pdes Kamilla baba!!!! :D Meg kell zabálni, hogy alszik!

Dodó ez a kép is nagyon jó Rólatok! :)

Dóri én dohányoztam terhsseég előtt, elvileg tavaly január óta nem dohányzok, de azért néha néha csak elszívtam egy/két szálat.... viszont onnantól, hogy MÁté beköltözött, egyátalán nem kívánom!
Nekem az volt az érdekes, hogy alkoholt szinte sosem iszok, mert nem szeretm, de most hétvégén vettünk a vendégeknek PinaColadat, amit speckó nagyon szeretek, és azt most valahogy úúúgy megkívántam. Múltkort meg a Smasht. De persze nem ittam! :)

Manorka köszi a leírást, igen, én is azért gondoltam, mert nem szeretnék mikrózni babakaját, a tűzhelyen melegítés meg eléggé macerás....
Jobbulást kívánok Neked!

zsofka83
 
 


Bibar!
De édes kis pufók arca van!!

Hú csajok, én ilyen erős, ilyen fájdalmas rugásokat még nem kaptam...be van indulva a kicsike...de ugy egy órája...

d.dodó
 
 


Dodó, ez a kép jobb,mint az előző!!!!!!

Nekünk is van melegítőnk,olyan,amilyet Manorka is ír.Nem tudom, hogy a miénk nem jó-e, de én nem szeretek benne még útközben sem melegíteni,mert ezer év,mire felmelegszik.De komolyan, min 2 óra egy normál bébiétel benne. Szóval eddig összesen ha 3x használtuk,akkor is csak felidegeltem magam.De lehet, hogy a típusa nem jó.

Aranyosak ezek a gyerekszájak!!! :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Bibar Neked akartam még, hogy édes Milla!!!Nekem az a kép tetszik,ahol a kezét az arca elé teszi,mintha azt mondaná:Ne fotózz már!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Dodó: A második közös képetek is édes nagyon! :D

Manorka: Sajnálom, hogy megint rosszabbodott a náthád! :(
Hogy ennyire ne legyenek normálisak, hogy rányitják a kismamákra az ablakot!!! :shock:
Cuki lehetett Nóri, ahogy énekelte...úúúúúúúgy jó, ha naaaagy! :)

Bibar: Hogy milyen éédes, kis csajos pofija van Kamilládnak! :) Annyira aranyos!!!
És milyen zongorista, hosszú ujjacskái vannak!!! :D

Tényleg...előkerült a keresgélt kisruci?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

Egy kis OFF!

3 éves "nagyfiunk" kiságya eladó sorba került.

Minimanóban vásároltuk annó.

Oldalrácsa leengedhető. Újszerű állapotban van.

Az árban a hozzá tartozó 60X120-as kókuszmatrac is benne van!

ÁRA: 18 000 FT


Átvehető: Zuglóban (Róna utca)
Tel: 06-70-949-52-27

JÓ POCAKOSKODÁST!!!

fatima
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk! Próbáltam olvasgatni hétközben, a mellszívó téma nagyon izgat, nekem nem volt a kisfiammal tejem, de most nagyon-nagyon szeretnék és ahogy edi leírta, hogy hogyan küzdött érte, most szerintem nekem is sikerülni fog! Az Aventot fogom megvenni, azt hiszem erről írtatok jókat.

A kálciummal kapcsolatban köszi az infókat, végül a Béresnél döntöttem, mert felírhatja doki receptre és így a 30 db-os 327 Ft-ba kerül 800 valamennyi helyett.

Freyja: nagyon szép lett a lakásotok, remélem a kedélyek is megnyugodtak otthon!

dodó: nagyon szépek vagytok a kislányoddal!

bibar: irigy-irigy a baba fotókra, nagyon szuperek lettek!

meme: köszi a táblázatot a mail címre! tök jó! edi írta, hogy lehet előbb jön Boti, úgyhogy valószínű akkor én makinak fogok üzenni, ha eljön az idő :)

Már csak két hetet kell melóznom, olyan jó lesz már egy kicsit készülődni Dani babára.

Éééééés holnap esküvő! Már nagyon várom, Barnusom tesóméknál alszik, mert holnap egész délelőtt szépülök. Csak nehogy essen ez a dög eső! Kérek szépen drukkokat! Fél 2-kor tessék rám gondolni!

Kellemes hétvégét nektek!

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


köszi lányok a dundi pofi dicséreteket,nem győzök vele betelni :lol: :lol: :lol:

Sakura
jaj holnap nagy nap :lol: :lol: :lol: képeket majd kérünk!!!

Emi
megvan:)))) az uram aranykezű,ő találta meg:)))

Pocak
küldtem neked privit a szerdával kapcsolatban!!!!!olvastad???

én is elkaptam ám a náthát,ma nagyon szarul voltam :cry: :cry: a háziorvoshoz mentem betegácsis papirért és meg is nézte,azt mondta a torkom és a mandulám brutál ronda,de nem szedhetek ugye semmit,méz és társai marad :oops: :oops:

Manorka
mi lesz akkor a hétfővel??olvasom te is beteg vagy,én remélem addig jobban leszek,de majd vasárnap irok!!9 re kellene mennünk egyébként!!

Dodó
nagyon jó képek :lol: :lol: én is csinálok majd pocakfotót!!

Frexya
szépséges a lakandi :wink: :wink:

Edi
hogy vagy???

bibar
 
 



Dodó: az utolsó kép szerintem is, mert mosolyogtok mindketten

Bibar: édes nagyon Kamilla és micsoda pofikája van neki is?! Cuki!

Niki: 2 órát melegít?! ÓÓÓÓ! Az nagyon sok. Az miénk kb.6-7 perc alatt felmelegítette a tejcit és kb. 10 perc elég volt a bébiételhez is.

Emi: a csoportban lévő kismamának volt annyira melege, hogy mindenkire rányitotta az ablakot kérdezés nélkül. Aztán próbáltunk Zsanival odébb menni, de elég sokan torlódtunk a folyosón, úgy látszik elég volt ennyi is sajnos :(

Sakura: de izgi!!! Nagyon-nagyon szép és kellemes, emlékezetes napot kívánok!!!! Aztán kérünk szépen fotókat is ( ha nem is ide, de a közös mailre, légyszi-légyszi! :) )
Eső pedig nem fog esni, megbeszéltem vele! :D

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sakura!
De izgi!!!! Drukk holnapra hogy szép napotok legyen!!

d.dodó
 
 


Sakura gondolunk Rád holnap, boldog házaséletet kívánok! Szép időt mondanak, Veletek vannak az égiek! :)

Tejmelegítős cuccos kérdés megoldódott, kapunk kölcsön azt is, így nem kell megvenni :D
Meg kapunk légzésfigyelőt, bébiőrt, utazóágyat, pelenkázószekrényt, rucikat.
De el kell most már mennem barátnőmhöz átnézni, hogy tulajdonképpen miket kapunk kölcösn, mit ne vegyek meg! :)

zsofka83
 
 


Hellóóó csajok :D

Bibar
annyira édes Milla lánykád... és az a pacsis tünj innen paparazzi kép, hát azon akkorát nevettem :D:D:D:D Jobban vagyok köszönöm, Árnika krém, napi 1Algop. és a pihi jót tesz.

Meme
jók az új szerzemények :D és főként szuper, hogy apukáddal ilyen kéassz lett minden :)

Emi
hááát, hogy biggyeszti-e a száját, azt nem látom, csak az édi két kis pofizacsiját, de már most imádom neki :D:D:D:D

Dodó
ez a 2. kép szerintem is sokkal jobb, jól áll Neked mikor mosolyogsz szerintem :D:D:D:D:D

Igaz holnap leszünk betöltött 26 hetesek, de azért mutizok egy nagydinnyét:P
Kép
Vendég
 


Sakura

gondolok rád majd holnap:) Biztosan nagyon szép leszel, ha lesz kép, akkor kérünk szépen majd :D
Vendég
 


edi!!
Nagyon csini poci!! :)

d.dodó
 
 


Edi pont most néztem iwiwen is a pocakosképet, csinos vagy!!!! :)

zsofka83
 
 


Manorka
akkorát nevettem Nórin, hogy folyik a könnyem még most is. Gondolom megzabáltad, a kis ribizli nagyon édes lehetett.... :P

Megfertőztem mindenkit Moto Moto-val :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsofka
igen, most raktam friss pocakos fotót iwiwre, mert eddíg nem nagyon készült teljes alakos, csak fejnélküli :D:D:D:D
Köszönöm szépen :D:D:D
Vendég
 


d76 írta:Tényleg.... a cigi! :oops:

Lányok! Ki cigizett terhesség előtt?

Én Botinál simán letettem és soha nem kívántam a terhesség alatt, pedig a volt férjem füstölt, mint a gyárkémény... de nem érdekelt.
(Aztán én barom, valahogy mégis visszaszoktam később... :( )

Most viszont ha látom, h. apa rágyújt (hál Istennek csak napi pár szálat szív el), minden egyes alkalommal úúúúúúúúúúúúgy, de úúúúúúúúúúgy beleszívnék! :oops:

Pedig annyira elhatároztam, hogy soha többé cigi....
De hát mind máig hiányzik! :cry:


én cigiztem addig, amíg meg nem tudtam, hogy jön a babó....és nem keveset....férjem /de fura így írni:) /, cigizik...nekem csak most jutott a kutyaeltűnéds miatt eszembe a cigi, eddig nem....pedig én még fogok cigizni...egyszer....

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Dóri
Én sajnos nem tudok a témához szólni, mert sosem cigiztem... :roll:
Vendég
 


Edi: Hűűűűű, mekkorát nőtt a Boti-lak! :)
Nagyon csini...
És nagyon örülök annak is, hogy már jobban vagy!!!
Hess-hess-hess!!!

Sakura: Holnap gondolok rátok! Drukk-drukk-drukk!
Egy életre szóló Boldogságot kívánok Nektek!!! :)
Már csak 2 hét a melóból? Azt már fél-lábbal is... :wink:

Bibar: Hát az nem jó hír, hogy te sem érzed magad valami túl jól! :(
Jobbulást neked is!!!
Köszönöm a férjednek... :D

Lassan megyünk a háziorvoshoz a táppénzes papírkámért, na meg a férjem vérnyomását is megméretjük...magas nagyon! :(
Szerintem tuti ír fel majd neki gyógyszert!
Aztán megyünk anyumékhoz...este jövök (ha tudok)!

...és egy 29. heti pocifotó (nemrég készült):

Kép

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


emi!
Nagyon csini vagy te is!!
Grat a 29. héthez!!

d.dodó
 
 


Emi nagyon csinos vagy, és csak úgy sugárzol! :)
Férjednek magas vérnyomásra fokhagyma, vagy fokhagymakapszula :wink:

zsofka83
 
 


Emi
Naggggyon csini vagy :) és óriási gratula a 29. héthez, repül az idő...:D
Vendég
 


Manorka,
kitartást, én sem voltam még soha ennyit beteg - ez már a harmadik náthám a terhesség alatt :(
Most homeopátiával kúrálom - pl. oscillococcinum-mal ...
Ja, és vettem már 2x jó meleg (nem forró) fürdőt!
A múltkor vártam, hogy elmúlik, 5 hétig nagyon szarul voltam, főleg a köhögés húzódott el, olykor még mindig rámtör.
Megfogadtam, most kúrálom magam (nem csak mézzel, citormmal, hagymával) ...

Egyébként ilyen trágya időben, ami pl. október óta ebben az országban van ... hosszú tél, lassan érkező meleg, most ez a hideg, esős idő ... március óta már "napozgatnunk" kellene, nekem meg még mindig elől van a fél-téli kabátom, reggel, este kell ...

Mellesleg én is a "levegőn" fáztam meg, sétálhatnékom volt, este lementünk, jó kis szél, nedves levegő ... másnap már ...

Jobbulást, remélem az igazi tavasz téged is meggyógyít, azért a napsütés csodákra képes :)
Vendég
 


Edi
jaj de szép :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon nagy mint mindig,jó kis lak :lol: :lol: :lol:
szegény csak algoval birod :cry: :cry: azt lehet napi egy tablettát?
kitartás!!!

Emi
nagyon szép pocakos vagy :lol: :lol: :lol: jó nagy már neked is :wink: :wink: gratula a 29 hez :lol: tényleg nagyon repül az idő :wink: :wink:

bibar
 
 


Háló Lányok!

Megjöttünk!!!! Mi 760grammocskám állunk eleddig, fejjel lefelé. A méretek megfelelnek a 25. hétnek. Babó aludt, mint a bunda! A szívizom megvastagodás még mindig ott van, de nem vész, lepény fellazult szövete kicsit kisebb, most a legújabb, h az egyik agykamra nagyobb, mint a másik, megyek vissza jövő héten kontrollra a genetikára. Elvileg amúgy normál esetben a 30. hétre ez kiegyenlítődik, a szívizom eltűnik, szóval türelmesen várom a javulást! Bízom a kisfiamban ;)

Bibar: Kamilla már nagyon belehúzott! :D

Dodó: nagyon aranyosak vagytok Lizyvel!!! Szerintem is az utso kép a nyerő!

Heni, Meme, Edi, Emi, Dodó: szépséges pocitok van!! Hajrá kismamik!!!

Freya: dejó, h nagyjából készen vagytok a kecóval! Nagyon szépek a színek!!

Anya maci: csatlakozom hozzád, én sem alszom jól, és az albérlőnk is rászokott az éjszakai műszakra, már mindenhol nyom, hétvégén megyek szopipárnáért, mert az még nincs, hátha…. Éccakai pisiktől én nem babásan is szenvedek, rengeteget is iszok, már megszokott, de amikor külön kapok egy rúgást az említett tájékra, az biza kellemetlen…

Manorka és a többi kisbeteg: mielőbbi jobbulást!!

Gabi: pont tegnap számolgattam, hogy neked biza most hétvégén lesz az esküvő!! Eső, hess-hess, jóidőt!!!! És sok-sok boldogot!!

Dobok képet, a családi kupaktanács most azt állapította meg, hogy Ákos bizony az anyai nagyijára hasonlít, nem kicsit:

Kép

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Csajok,

szerintetek lehetséges, hogy kislányom megtalálta a "ringató gombot" a pocakomban?
1. szerintem befordult, mert mindig felül matat a kis lábacskáival.
2. de lent is matat, csak nem oly erősen ...
Namármost, olykor békésen pihenek, pl. ülök az íróasztalnál, a következő pillanatban egy "szúrást" érzek valamelyik hólyagomnál, és adj uram de rögtön, rohannom kell - vagy 3 cseppet tudok is sajtolni magamból, de az inger olyan erős, mintha 10 órája tartogatnám ...
Három napja ezt játszunk ...
Most bevillant, lehet ez a kis huncut rájött, ha nagy a nyugalom és ő bizony ringatást kér, hol kell anyát böködni ... odabök, én pattanok, rohanok ...
Nem tudom mire gondoljak, a "víz" mennyisége nem oly nagy, hogy ingerelne ... az inger meg érzem, hogy miként tör rám, nem úgy, mint amikor tényleg kell ...

Eddig morci voltam a testemre, hogy 3 cseppet nem tud visszatartani, most vicces ... de lássuk be, ha igaz, ez a gyerkőc már most ugráltat!
Ez csinálja kezdetektől, pl. ha sokáig fent vagyok, dob egy szaltót, hogy irány az ágy, ha nem futok, pillanatok alatt kiüt a rosszulléttel, lefekszem, már érzemis, hogy megnyugodott, bekucorodik valamelyik sarokba és bevágja a szunyát ...

Sok az időm, hogy ilyenekre figyelek, vagy élénk a fantáziám?
Vendég
 


anya maci!
Ma nálam is felettébb erős, és hosszadalmas mocorgás volt, szerintem fordult egy nagyot...és azóta többször kellett pisilni menni. :lol:

d.dodó
 
 


Na, én is mértem pocakátmérőt - a pizsit nem vettem már le (mert biza kérem szépen, én kezes lábasban alszom :oops: ),
109 cm lett ...
hááááááát ez messze van a 60-tól ... nem azt szokták ebben a magasságban mérni?
Na mindegy!

Viszont jó hír, pizsiben megmértem a súlyomat is ...
2 hete változatlan, megállt a rohamos súlygyarapodásom :roll:
ergo: az abonett diéta jóóóóóóóóóóóóóó
Aki szeretné kicsit kontrollálni a súlyát, próbálja ki, nekem a glutén mentes ízlik a legjobban, az finoman omlós, nem olyan mű ízű.
Persze nekem kell hozzá vajkrém (6-7 féléből a Mizo natúr vajkrém ízlik a legjobban, annak nem érzek mellékízét - csak amióta terhes vagyok lett ilyen finnyás), fincsi sonka, rá paprika ... stb.
De lányok, soha nem éhezem, nem feszül a hasam, már nem szúr fent a gyomorszájamnál, és ha ugyanannyi vagyok - a gyerek ugye növöget, akkor én biza kicsit fogyhattam is.
Csak egy tipp, ha valakit érdekel :)

Inter-Juve meccs megy a tévében, az én Zuram meg élénken anyázik.
Kislányom asszem az oviban nagyon menő káromkodásokat tanít majd a többi lurkónak, előre is elnézést! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Bibar örülök, hogy Olivér jobban van, és hogy minden rendben volt a dokinál! Nagyon helyes a lánykád!

Edi: kicsit megkésve, de örülök, hogy a kuttyal minden rendben volt! sajnálom, hogy még mindig rossza csípőd :( Ezt a teavaj dolgot én is felírtam :D És nagyon örülök, hogy minden rendben Botival, és nagyon csinos a pocakod!

Anya maci: nagyon jól néz ki ez a kiságy meg a pelenkázó! Engem is nyom már felül a babó, ülni csak normál magasságú kanapén kényelmes már, enni pedig szintén csak keveset tudok. Bár folyamatosan éhes lennék egyébként. Hogy vagy egyébként, vérnyomásod rendeződött? Helyes cuccokat vettél! Sajnálom a nem alvást :(

Meme: gratula a 3. trimeszterhez! Begyulladt fogínyt sajnálom :( Viszont tök jó, hogy apukáddal nem veszekedtetek, és jól néz ki a babakocsi!

Dóri: örülök, hogy szent a béka nálatok! Cigi ügyben nem tudok nyilatkozni, nem dohányoztam.

Manorka: fürdető: itt és most bevallom őszintén, hogy semmit. Amig kicsi volt nem lett koszos Zalán, most meg napi 20 percet ázik a kádban, így szintén nem koszos. Ha nagy ritkán száraz a bőre, akkor olajos babafürdetőt teszünk a vizébe (babylove). Popsikrém: ha piros a popsija sudocrem vagy neogranormon. Egyszer használtunk Gabi popsikiütés elleni krémet, az is jó volt. Jobbulást!

Niki: jobbulást Rikinek! Cefetül állás :(:( Sajnos ismerős. Nekem nemrég szólt öcsém, hogy amit kölcsön adott pénzt és elvileg májustól adtuk volna vissza, egy része mégis kellene most. Az a mázlink, hogy párom kaphat némi fizetéselőleget, de nagyon örülnék, ha most 2-3 hónapig nem jönne közbe semmi :? :? Mondjuk nekünk legalább költözni nem kell. Nekem egyébként a gyerekruhák a gyengéim, mostanában direkt nem megyek Tescoba, elkerülöm a H&M-et, sőt még a vatera-teszveszt is :oops:

Bébike: kitartás a tanuláshoz! Én úgy tudom a baba elveszi ami neki kell, úh nyugi!

Mamaki: jó, hogy sikerült beszélni a dokival :) Kórházi papírok: nekem olyanok voltak a kórházi zárójelentésemen a szülés után, hogy csak lestem (mintha megvizsgáltak volna távozás előtt, pedig rám se néztek...)

Freya: jól néz ki nagyon a lakás!

Barbuss: örülök, hogy Nagyid jól van! Lányod pedig nem semmi :D

Maccs: jobbulást!

Mercy: drukk, hátha meg lesz még a kutty! Sajnálom, hogy anyukád így tönkre vágta az esküvődet :( Angolpólyát én a vaterán vettem, de ha van valaki ügyes kezű ismerősöd, akkor varratni is lehet, nekünk még maradt néhány, amit anno a nagynéném varrt, nagyon édesek :)

Tali: mi május 22-29-ig nem leszünk itthon, lécci-lécci ne akkor legyen!! Bármikor máskor okés :D

Dodó: szegény lánykád, remélem nem kínozta meg nagyon a fehérbors! Csinos a pocakod!

Zsofka: sajnálom ezt az utód dolgot :( Nekünk nem volt ilyen melegítőnk, nem hiányzott. Mondjuk Zalán hidegen is megette pl a bébiételeket. Most, hogy már tápszerezik, azt csak hidegen hajlandó meginni.

Heni: nagyon csinos vagy!

Sakura: holnapra szép időt mondanak :):):):)

Emi: Neked is csinos a pocakod :) Gratula a 29. héthez!

Nyusza: nagyon édes pofija van a kisfiadnak!

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Én az elmúlt néhány napban lakást és háziállatokat takarítottam, meg megjártam a fogorvost, és tegnap unokatesóméknál voltunk Zalánnal. Ma már végre az idő is elfogadható volt, így ki tudtunk menni a gyerkőccel, úgyhogy lehet, hogy mégse fogok megőrülni a következő napokban :D:D

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


hallihó lányok :)

Dodo: süti ügy sajna igy van.nem sanyargatás, apa is visszafogta magát, csak engem noszogat h egyek amit megkivánok... de hidd el nekem az jobb ha ő cigizik :shock: különben extra hisztis :lol:
de most olyan édesen alszanak a macsekkal az ágyon :D kiterült mind a kettő és sztereoban horkolnak :oops: :lol:

Emi: köszi a képet, nadon jóóóóó és majom is :D most már bőség zavara van... feltennék egy micimaci népet(csacsi tigrincs stb) a barika, motomoto :D a majom, törpéken gondolkozom szundi,kuka azok arik :) meg a bambin ... meg... tele lesz a szobaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Niki: én is azt irtam h a helyzet a bosszantó.és h átérzem mert mi is igy állunk :) de lesz jobb is. apát is ezzel győzködöm. Téged is...

Bibar: nagyon szépséges kiskirálylány :) irigykedek h láttad :oops:

Csipetnyusza: szintén szép sztárfotó :) szintén iriigy...

Sakura: NAGY NAGY GRATULA AZ ESKÜVŐDHÖZ és NAGY DRUKK
csodaszép leszel, - képet naná h kérünk - és az idő is szép lesz mert mi azt mondtuk és punk tum :D

kedélyek: hát szó szó...új száma van apának. elméletileg nem megy többet a bkv-ban ( nem miattam hanem a nem kifizetés miatt)
de a csaj tudja már az új számát :evil: viszont most nem foglalkozom vele.Apa figyel rám, kedveskedik. most jó... csak ne lássam meg h hivja a csaj !!!

Edi: MOTO MOTO :D apa szivja a vérem mert nincs jobb dolga :shock: :D h husikám és társai, meg h nagyobbacska vagyok stb, hát mutattam neki a dalt :D és mondtam h úgy jóóó ha nagy :D
naná h kinevetett :roll: :lol: :lol: :lol:

Csodás a pocitok Emi és Edi :) én egy másfél hétre vagyok lemaradva tőletek de eskü nincs ekkora hasam. és mégis piszkálnak h nagy a hasam. nem értem. :shock: vasárnap megyek keresztelőre majd onnan hozok pocak fotót. most az itthoni szerkóm nem túl szexy :) modjuk én mellesleg is túl nagy vagyok ( már zavaróan nagy grrrrrrrrrrrrrrrrr :twisted: ) de pl tegnap találkoztam egy állt iskolás tanárommal aki megkérdete félve h mennyi idős a gyerek? mondom neki: még pociban.6hónapos.
mondja: nem merte megkérdezni igy,mert nem tudta eldönteni h terhes vagyok e vagy csak szülés után rajtam maradt némi plusz :shock: :( olyan rosszul esett ... na meg a munkaügyön is... ilyet szólnak máskor szóljon h terhes, nem kell sorban állnia. Basszus hát nem látszik????? :shock:

tapasztalt mamikák: rendszereztem a rucikat méretre. 56 az elég van. (csajos :lol:) most 62eseket nézek. de azok ugy vannak h 62-68? és akkor azok ugy télen lesznek jók? tehát vastagabbat nézzek? és van olyan h az 56osok kicsik születéskor? akkor most h vegyek 56-62 nyári és 62 téli? vagy mi? belezavarodtam ám :oops:

Kép
freyja
 
 


Köszönöm a pocak-dicséreteket lányok! :lol: :lol: :lol:

Zsofka: A férjemnek végül nem írt fel gyógyszert az orvos 140/x vérnyomásra...
Kicsi fogyi, testmozgás (úszás, kocogás, bicajozás).

Csipetnyusza: Milyen édi a kisfiad! Tiszta fiús pofika...kis alvós nyúlfi! :)
Sok-sok pozitív, hogy elmúljanak a "probélmák"!!! ++++++++++++

Anyamaci: Ringató-gomb??? Nem lehet semmi a kislányod! :D
Szerintem nem élénk a fantáziád...csak már most rafinált a kisasszony! :)

Freyja: A poci körméretem 102cm. Anyum épp ma mérte le...ő a poci-mérő felelős! :)
Szerintem tuti szépséges lesz a baba-birodalom a sok-sok fali festménnyel! :) Legalább lesz mit nézegetnie a csöppségnek...

Anyuméknál ismét jót ettünk (karfiol-leves, csirkemell párizsiasan, párolt karfiollal)...és csodálkozik apukám, hogy ilyenkor a kislányom meg sem moccan. Csuklani, viszont csuklik! :)
Annyira jól laktunk, hogy bizti ő is kortyolgatott a magzatvízből, mert a múltkor is nekiállt vacsi után csuklani.
A nagypapija meg telhetetlen!!! Ő rugdosást vár! :D
Mondtam neki, hogy na majd ha megszületik!!! :lol:
A bátyáméktól meg kaptunk 3 nagy zacskónyi baba-ruhát ezek már nagyobb méretűek, na de nem baj, sőőőőőőőt!!!
Én szívesen gyűjtögetek!!! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt kismamik!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


freyja!
Hát van akinek az 56-os kicsi születéskor...de akkor elég nagynak kell lennie a babának. 62-es van "simán" is. Tény, hogy van ugy is, hogy 62-68 (igen, azok kb ősszel, télen lesznek jók). De én a helyedben vennék "sima" 62-esből vékonyabbat is... ha más nem, nyár vége felé jó lesz rá.

d.dodó
 
 


Bibar!!Sajnálom, én is kezdek lebetegedni, fáj a torkom.Létezik egy homeogene nevű homeopátiás cucc, amit terhesek is szedhetnek. Torokfájásra való. Én most azt kezdtem nyomatni.Meg holnaptól a teát.Remélem gyorsan kiheverem.
Manócskának ma jó volt a hőmérséklete,nem volt még hőemelkedése sem. De még mindig megy a hasa,és arra nem is kapott semmit, mert nem mondtam, én hülye. Meg az étvágya még nem túl jó.A reggeli már meg volt a normál mennyiség. Az ebéd és az uzsi is alakult, de vacsi nem volt.:( Remélem javul majd még.
Jó éjt!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Freya: a 62 és a 68 külön méret. Zalán 62-eseket hordott kb 6 hetes korától 4-4,5 hónapos koráig, utána 68. De van akinek rövidebb ideig jó a 62-es méret.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Ja Manorka.Nektek melyik típusú melegítő van? Mert esetleg lecserélném én is olyanra!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki jobbulást! Nekem torokfájásra még a Tantum Verde volt jó, az is szedhető terhesen!

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


fóka!
Nekem is vanm olyan ruci, amibe ugy van beleírva hogy 62/68, szóval nem ír hülye kérdést freyja! Sőt van olyan is, hogy 50/56. :shock:

d.dodó
 
 


Tudom, hogy van olyan, nekem is van, de az általában vagy 62-es vagy 68-as. Mondjuk eleve néha iszonyat a számozás, Zalánnak volt olyan 50-es (!!) ruhája, amit 5 hónaposan hordott.

Én egyébként az csináltam, és most is azt fogom, hogy kijelöltem egy rugdalozót/bodyt stb 56-osnak, 62-esnek stb, és ezekhez mértem a többi ruhát, nem azt néztem, hogy mi van beleírva :) Nekem ez jött be, másnak meg biztos más :oops:

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Illetve bodyból van olyanunk, hogy 74-80, de annak két patent sor van az alján, így tényleg két méretre állítható.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Jó reggelt!!!!

Csipet, nagyon aranyos a babócád!!!!
A pocak képek is szépek!!!

Manó jól aludt szerencsére, bár az étvágya még mindig nem jó.:( Én kevésbé aludtam jól, fájt nagyon a torkom. De majd elmúlik.Most majd nyomatom a mézes teát, meg a homeogenet, meg a C vitamint.
Olyan hideg van még mindig.Brrr. A fűtést meg ugye kikapcsolták.
:evil: Úgy várom már a meleg tavaszt.Nem ezt az esős hideget!!!
Mindenkinek szép napot!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Ma nagytakarítok! (illetve, elhatároztam, hogy nagytakarítok! De hogy meg is csinálom e,...az még számomra is rejtély! :) ) Apácska extra műszakot vállalt mára, ugyhogy már el is ment dolgozni. Tehát ma is egyedül leszek...:(

Voltunk tegnap a brendonban, elhoztam a katalógusom, meg Nóci kapott a cumisüvegeihez cumisüvegmosó kefét! :) Ja, és egy kispárnát! Ha ma ügyes leszek, és kész leszek időben a házimunkával, akkor megvarrom rá neki a fejvédő anyagából a huzatot! :) De van egy olyan érzésem, hogy erre ma nem biztos hogy sor kerül!

Edi, emi: csodálatos "pocikák" :) Csinik vagytok nagyon!

Bibar, Csipet! Olyan édik a gyerkőcök! Olvadok össze vissza:) Meg irigykedek...:)

Freyja: nálam van még 2 rucid. Nézzem meg hogy mekkorák?

Zsofka: A te csomid már dobozba! Megkaptad a mailt a gmail-re?

Edi: nem ugy volt, hogy te is mész 4d-re tegnap?? Vagy rosszul emlékszem?? :)

Poci? Merre? Hogy vagytok?

Saku!!! Hatalmas nagy GRATULA AZ IFJÚ PÁRNAK!!! Kívánom, hogy mindig találjatok menedéket a másik oldalán, és mindig legyetek legalább olyan boldogok, mint most! Mégegyszer szívből gratulálok!!! Majd kérünk szépen képecskéket!! :)

A megyek, elkezdem a robotot, mert ma sem leszek kész semmivel...:(

Szép napot mindenkinek!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Hú tényleg!!!!
Sakura Nagyon Sok Boldogságot!!!!!És gyönyörű napot kívánok!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jo reggelt Lanyok!
Hetvege, melo, persze megint szakad az eso..a bosszanto, hogy szombat-vasarnap mindig ilyen ramaty az ido, hetfon persze szikrazo napsutesre ebredunk.... :evil: :evil: :evil: :evil:
Johetne mar a tavasz...meg ilyenkor reggel en is bekapcsolom a futest, bar erdekes, hogy ejszaka egy szal poloban, nyitott ablaknal pedig nem fazok..ja es egy szem pleddel takarozunk.... :lol: :lol: :lol: Apa fagyos lett mellettem, de nalam a hohullamok mukodnek. :lol: :lol: :lol:

Csipet: cuki kispofi a fiacskad, mar ennyire latjatok, hogy kire hasonlit?

Gabi: meg nem gratulaltam az eskuvohoz, remelem szep napotok lesz, es minden szuperul fog sikerulni, majd kepet tudod.....jo szorakozast Nektek.

Niki: vedd elejet a torokfajasnak, nem lehetsz Te is beteg..idonkent valaki kidol a tobikban. Jo, hogy Riki Manod jobban van. Igy hogy beteg, akkor holnap nem is mentek usziba?

Emi: a ragyogo kismami...csoda szep a pocakod..hat neked tenyleg csak oda ment plusz kg.

Freyja: szupi a lakasotok, nekem 2 ev ittlakas utan nem nez ki igy :roll: , meg egy csomo minden hianyzik nalunk is.

Meme: sajnalom a foginygyuszit....szupi a kocsitok :wink:

Dodo, Edi: es a tobbiek..grat a hetfordulohoz.. :D

Zsani: merre jartok, remelem minden okes, mar tobb napja nem lattalak...

Mamaki: Te is regen jartal erre..vagy csak en nem emlekszem??

Na mentem, tovabbi szep napot mindenkinek :D
pocaklako
 
 


Csipet
nagyon széééép :lol: :lol: :lol: :lol:

Freya
én 68-as-ból már meleget veszek,épp most jött egy két cucc,beleszerettem belőle jópárba :oops: :oops: na és az 68-as meleg!!szóval én igy számolom :wink: :wink:

Niki
sorstársam,jobbulást!!!én is megőrülök ugy fáj a torkom :cry: :cry: :cry:

Meme
nagytakaritás????de ügyi vagy,én nem vagyok rá képes :oops: :oops: :oops:

bibar
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: