Új privát üzeneted érkezett!

Nyomass egy jó pörgős zenét főzés közben! :lol:

Most gondoltam bele, hogy június elején megint megyünk lagziba, és arra még nagyobb lesz a pocim, mibe fogok én beleférni?! :shock: :D

Heni
Kép
henriett74
 
 


Hát nem vittem túlzásba, de odadobtam egy paprikásrumlit... mindjárt kész is.

Niki! Örülök, hogy Riki jobban van! Kis husom.... millió gyógypuszit küldök Neki!

Heni! Maximum nem a te ruhád lesz a legszebb a lagziban! :lol:
Én anno nyáron lapszoknyában nyomultam.... az bármekkora pocakra "igazítható"... meg egy szebb felső, aztán "éljen az ifjú pár"! :wink:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dóri!
A paprikás krumpli is nagyon finom! Legalább nem kellett vele sokat bajlódni. Én már ettem kenyeret, de lehet hogy egy gyorslevest is eszem még, ugy megkívántam...azt az ugynevezett "lagzis zacskóslevest" Nem tudom otthon is ez a neve e.....igy csak forrásba lévő vízbe kell önteni...van benne grízgombóc is. Tipikus zacskósleves íze van, de mostanában nagyon bejön nekem. :lol:

d.dodó
 
 

 
 

Dodó! A baj az a paprikáskrumplival, hogy hirtelen jó ötletnek tűnt, de most, hogy kész van, totál semmi kedvem hozzá... :lol:

Nembaj... viszek holnap a munkahelyemre, ott úgyis mindig éhínség van!

Zzzzzacskósleves! :D
Na az most nekem is csúszna.... Iszonyú "mű" íze van.... de én is szeretem!

Na... végre előkerült apa is a nagy esőből...

Meg megerőszakoltam magam és elpakolásztam, elmosogattam, meg felmostam (persze előtte szétlocsoltam némi vizet valahogy, meg majdnem eltörtem egy tálat is a nagy mosogatásba... de csak MAJDNEM! :wink: )

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


vagyok, olvasok, de ma kb 3-4x tűnt el, amit írtam :twisted:

a zacsilevest nem szeretem, de mostanában szoktam azt a kínai, hosszú tésztásat enni! de hogy honnan jöt... :shock:

Kép
zsani78
 
 


Dóri!
Amugy alapból nem vagyok zacskósleves párti, mert tényleg marha műűűű íze van!! De amióta pocakos vagyok, kívánom...de csak ezt az egy félét.

zsani!
Olyan kínai levest többször szoktunk enni. A csirkés és a rákos a kedvencem.

d.dodó
 
 


sziasztok
megjöttünk :lol: :lol: :lol: 1150 g a mi kis Kamillánk :lol: :lol: nagyon cuki,korának megfelelő :wink: :wink: hosszú combú,de hát ugye én sem vagyok egy rövidlábú :wink: :wink: :wink: képet holnap rakok,és folyt köv csak megyek fürdetni :wink: :wink: :wink: nagyon jó volt látni,ja és tiszta olyan a feje mint Olivérnek :lol: :lol: :lol: :lol: csak van haja is :wink: :wink: :wink:

bibar
 
 


bibar!
Gratula! Kár hogy csak holnap látunk képet.

d.dodó
 
 


Bibar, de jó!!!
Érdemes volt visszanézni még este!!!! :lol: :lol: :lol:
Képeket Tőled és Editől is kérünk majd!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Heni, de jo, hogy jottel....regen hallottunk feloled...

Niki: sok gyogypuszi Rikinek, meglasd holnap mar jobban lesz. Tudom nehez, de azert vigyazz a cipelessel.

Bibar: aranyos lehet Kamillad...kis hosszucombu bebilany.
Lanyok megyek en is alukazni, eleg punnyadt vagyok egesz nap. Epp rajtam van egy huhullam, olyan forro a kepem, hogy tojast lehetne sutni rajta. :roll:

Jo ejszakat, savmentes almokat mindenkinek!
pocaklako
 
 


aaa
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.29 09:04-kor.
Vendég
 


Bibar
óóóó de édi lehet a kis hosszúcombú manólánykád... :P
Képet kéééépet majd :P
Vendég
 


SziasztoK!

Bibar Edi dejó dejó :D :D :D most irigykedek... én is akarok kukkolni :D épp ma beszéltük anyuval h felfestek a baba szoba falra: de mit? :shock: :D hercegnőt vagy verdákat? :D micimaci,vuk,bambi vannak versenyben :roll: ezek talán "semlegesek"

Heni nagyon jó képek és jóóó nagy a pocid :)

Edi: kutyunak örülünk :) gyógy gógy... :)

mocsok egy idő elkapott ma :evil: fehér pólóban a jégeső :P
nagyjából kész a nagyszoba is. mindjárt leszedem a telóról a képeket és felteszem.

pocak képeket rég láttam... HAHÓÓÓÓ POCAKOKKKKKKK :D

Kép
freyja
 
 


Anyamaci: Én már voltam a Visegrádi u-i Mária bababoltban. Szerintem nagyon-nagyon sok mindent (ugyanazt mint máshol) olcsóbban lehet megvásárolni! Szerintem jó kis bolt, és segítőkészek az eladók. Ha van valakinek vállalkozói igazolványa, akkor úgy még olcsóbb a termék...

Poci: De ügyik vagytok, hogy már mostok-vasaltok a kicsi Ricsi érkezésére! :) Mondjuk jobb előbb, mint utóbb...

Heni: Nagyon jók a fotók! Nekem az első tetszik nagyon...olyan művészi! :D Jónak mondom, igaz? :lol: :lol: :lol:
Én is máj. 5-én megyek legközelebb UH-ra! :)

Bibar: Szupi hírekkel jöttél! :) Már van haja is? :D Édi lehetett!
Kíváncsian várom a képet!

Edi: Örülök, hogy a kutyival minden rendben van. :)
Cuki Botid pofizacsija! :D
Lebiggyeszti a szájacskáját???

Freyja: Hát igen-igen nehéz dolgod van, hogy sajna még nem derült ki, milyen nemű baby lakik a pocidban! Nem irigyellek érte!
Talán a "semleges falfestmény" a legjobb ötlet...

Jó éjt kismamik!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


itt a nagyszobai kép. az lemaradt tegnap :)
Kép

Kép
freyja
 
 


freyja!
Szupi a szoba!!! :)
Amugy Lizym meg például lány létére jobban rajong a Verdáért, mint a hercegnőkért. :lol:

d.dodó
 
 


köszi Dodo :)
mondjuk a maci meg a törpék meg bambi semleges talán :)
szép szines, gyereknek való és se fiú se lány :D
na meg ez:

Kép

nem tudom melyik meséből van de ez a birka tisza én :D
ez tuti felkerül :oops: :lol: még kéne egy jópofa viziló is :roll:

Kép
freyja
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.29 09:05-kor.
Vendég
 


Hoztam képet! Mai....megelőlegezett 26 hetes poci. És egy bónusz (ez kerül az újságba elvileg).


Kép

Kép

d.dodó
 
 


Heni,
ezek a fotók nagyon jóóóók ...
basszus, hogy én milyen trampli vagyok hozzád képest ...

Freyja,
neked még nem írtam, tök jó, hogy kész lesz az egész lakás, mire jön a trónörökös, húúúú, de boldi leszel ott, minden kerek, maradjon is így :)
Mi nemrég költöztünk, szupi lakásunk volt (lakás jó volt, de zajos helyen volt), gondoltunk egyet, szerdán meghírdettük a ingatlan.comon, péntekre eladtuk ... jó kis babaszoba állt rendelkezésünkre, de a trónörökös késett ... elköltöztünk (szüleimhez), rögtön terhes lettem ...
Aztán annyi minden átalakult, hogy őszig nem döntünk, mert a férjem munkája 3 irányba is tovább mehet, kivárjuk, sok mindent befolyásol ...
addig meg hiába élünk nagy térben, mégis csak a szüleimmel élek, és mint írtam, anyukám picit makacs asszony, távolról imádom, de közelről kivagyok a rendmániájától és a makacsságától ...
hát így ...
de ez legyen a legnagyobb bajom :D

Jó éjt mindenkinek és holnapra tényleg végre napsütést jósoltak ...
Vendég
 


Ha valakinek kell Kisalföld újság, én valahogy tudom küldeni...persze ehhez az is kell, hogy dodo megírja mikor jelenik meg:)...mert nem nézem minden nap:)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Kakukk

NEM TUDOK ALUDNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most már a náthám is zavar :(
Egyszer volt egy fél évig tartó "nemalvási" időszakom, szó szerint pánikoltam az alvástól, ha le kellett feküdnöm ezer lett a pulzusom ...
Azt hittem terhesség alatt a világ leglustibb embere lesz belőlem, alszom amikor csak lehet ... hát nem ... sőt ...
Még az elején sem voltam soha fáradt ... plusz az éjszakai pipi-járatok, de megszoktam, hogy én éjjel alig pár órát alszom - azt is kb. 1/2 - 1 órás blokkokban ...
De most megint azt érzem mint régen, hogy csak szenvedek az ágyban ...
Inkább felkeltem, mert ha magamra erőltetem, holnap még rosszabb lesz ... már éjfél óta fent vagyok, most hajnali fél három ...
Irigy vagyok azokra, akik álommanóval randiznak és pl. reggel csak az órára ébrednek meg ... ilyen velem ezer éve nem fordult elő.

Na, majd ha megszületik a lánykám, biztos rám tör a mélyálom, pedig akkor éberebbnek kell lennem ...
Vendég
 


Jó reggelt!

Igyekeztem gyorsan jönni,amíg manó nem ébred.

Edi!Nagyon cuki pofi Boti!!! De jó, hogy már láthattad!!!!Irigy-irigy!!!!

Freyja, szép lett a nagyszoba!!!! Jó érzés gondolom az új lakásban!!!! :D

Dodó!Nagyon szép kerek, szabályos pocid van!!!!!! És Lizyvel is drágák vagytok!!!

Anya maci, sajnálom a nem alvást!!!!Valóban, most kellene rápihenned a dolgokra,mert ha megszületik néhány hétig szerintem nem fogod tudni. Nagy mázlitok volt, hogy ilyen hamar el tudtátok adni a lakást.Mi is hirdettük, irodánál is bent volt, egy nagyon szép, nagyon jó állapotú, jó helyen lévő, kis(itt állítólag ezeket keresik) lakás. Hát fél év múlva lett vevőnk.Addigra kiderült Lara, és úgy döntöttünk nem kockáztatunk hitellel, megnézzük hogy jövünk ki két gyerkőccel.

Kicsit hagy panaszkodjam, nem baj??? :oops: Már megint tiszta ideg vagyok, hogy még csak hó közepe van, de cefetül állunk már most is. :? Tudom nagyon sok plussz kiadás volt,élükön a vízórák cseréjével, az Eon elszámolóval és a villanyszerelő+energiatakarékos cuccokkal. De komolyan,alig várom a május elejét. Ez így extra gáz!!!! És azért még sok van fizuig.Ááááá.Lara mellett ezeket nem is tudom hogy fogjuk megoldani. Dani meg már vagy egy éve pályázik mindenhova, és még csak be sem hívják. Annyira vacak a helyzet erre. :cry: :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szépjóreggelt!
Heni, Dodó nagyon szépek a pocakfotók!

Edi örülök, hogy láthattad Botit, és minden rendben vele. Nagyobb 10 nappal? Akkor lehet előbb lesz a randi? :) Örülök, hogy a kutyus is jól van!

Freyja nagyon szép a nagyszoba is! Jó érzés lehet tényleg, hogy ez is le van tudva, már csak a babát kell várni :) Én is semleges figurákat festenék fel a falra, az a tuti!

Dodó a kislányod is irtó cuki!

Niki panaszkodj csak ezért (is) vagyunk :) Gondoloom, hogy nehéz időszak, de csak túljuttok rajta!

Meme járt erre tegnap, csal én nem lttam? Meme! Írtam privit!!!!!

Tapsztalt anyukáktól kérdezném, hogy mi a véleményetek ezekről az autóban is használható melegítőkről? AMibe bele lehet állítani a cumisüveget, és felmelegíti. Hasznos? Szükséges? Jó? :)

Na, ma is egy újabb nehéz nap,már tényleg alig várom, hogy otthon maradhassak!

Reméelem ma több időm lesz jönni!

zsofka83
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Merci!
Én is még csak tegnap kérdeztem rá, hogy jövő héten melyik nap is jelenik meg! Remélem ma visszaír a csaj!

Anya maci!
Sajnálom, hogy nem tudsz jól aludni! Én szerencsére mostanában igen.

Niki!
Anyagi helyzetet sajnálom, és végülis át is érzem.... sajna ebben a hónapban kapok utoljára ösztöndíjat a suliból. És marad Ati A-kassája (merthogy meló még mindig nincs). 10.000 korna havonta...nade 5520kr a havi lakbérünk! :?

Megyek is, mert suli van! De csak egy órám van, majd hamar jövök!!
Amugy itt megint hétágra süt a nap!! :)

d.dodó
 
 


Jo reggelt Lanyok!

Anya Maci: sajnalom az almatlan ejszakat...Nalunk pont a forditottja volt, vegre ma jol aludtam volna, de terhessegi tunet ugy e a horkolas, igy a ferjem 5 percenkent razott fol, hogy nem hagyom aludni..a vegen ugy bepipultam, hogy azt mondtam neki, hogy lehet menni a masik szobaba aludni, ha nem tetszik valami. O egesz evben horkol, en csak a terhesseg alatt, es egyiken sem tehetunk rola... :evil: :evil: :evil: :evil: Igy ma ejszaka tobbet voltam en is ebren mint aludtam... :evil: :evil: :evil: :evil:

Niki: majd megoldodik, meg mindig volt valahogy :wink: Riki Manod hogy van? Remelem jobban.

Dodo: cuki vagytok a kepen Lizyvel, az fog megjelenni az ujsagban?

Edi: Boti Pofizacsi :lol: Hogy vagy, segitett valamit az Arnika krem?

Emi: igen-igen mar keszulodunk Ricsike erkezesere, ma megint mosok egy adag ruhacskat, Apja meg kivasalja neki.. :lol:

Szep napot lanyok, majd jovok!
pocaklako
 
 


Jobban szerencsére!!!! Bár reggelre olyan barna pisis pelut produkált, hogy hívom majd a dokit, hogy ez normális-e.
Persze, remélem jövő hónap már jobb lesz!!!Még a szeptembertől félek, mert műszakis lesz a kocsink.Áááá, azon kell majd még túlesni.Az alaphangon, ha nem kell csinálni semmit 30e.És akkor még erre jön a többi.A hajam már most égnek áll!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jóóó reggelt :)

Ma egészen jól aludtam végre... :) Igazán érdekes módon tudok csak aludni, a fejem alatt 2 nagy nagypárna, a pocakom alatt összehajtva pléd, a térdem között a szopipárna. Viccesen festek, de legalább a csípőm nem fájt éjjel, csak ha forogtam...:)

Zsofka
hááát elképzelhető, hogy előbb lesz a találkozó, de ezt az orvos nélkük is így gondolom, hogy Július 3.-a környékén Boti őnagysága ki fog bújni :P Azért is csináltam a vonalzót, mert kíváncsi vagyok bejön-e avagy sem :D:D:D:D

Lányok, valaki akar venni Avent cumisüveget??? Van egy felesleges 125ml-es és egy 260ml-es cumisüvegem, amit most vettem, de kiderült tegnap este, hogy már 1 hónapja is vettem 2-2 db-ot, így most van 3-3 db ezzel együtt, annyi meg nem kell.
Mindkettő fóliás, cumikkal, kupakka ellátva ahogy szokott, Brendonban vettem. Nem bontottam ki őket.
1db ilyen, 1490.- volt.
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=25
1db ilyen, 1590.- volt.
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=25

Annyiért adnám el, amennyiért vettem, leszámítva, hogy szívesen postára adom ajánlottan, azt nem kell kifizetni :) Ha valakinek kellene, csak szóljon :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.16 07:47-kor.
Vendég
 


Dodó
formás 26. hetes pocak kérem szépen:) és ez a Lizy-s kép, annyira cuki lánykád van, azok a naaaagy szemek... imádnivaló :)


Bibar
várjuk ám Milládról a képet :P
Vendég
 


Pocak
háááát, valamit segít úgy érzem...na meg az, hogy nem mászkálok szinte semmit. Jövő héten hétfőn már mennem kell dolgozni, de voltam benn tegnap is leszögeztem, hogy nem fogok rohangálni, valaki rohangálni fog nekem. Se lépcső, se rohangálás:)

Tegnap még elfelejtettem írni, hogy a Méhlepényünk a legjobb helyre került, a doki azt mondta, mellső fali, jó helyen tapadt. Szóval ez is simán szuper :P
Vendég
 


Jó "reggelt" pocimamik!

Bibar! De szuper, hogy nálatok is minden rendben.... Mekkorák már a babák :shock:
Én egy hét múlva megyek dokibácsihoz, hát kíváncsi vagyok, hogy csak a kéglije hatalmas Kata lányomnak, vagy Ő maga is... 8)

Freyja! Nagyon klassz a nagyszoba is!
Te is kreatívkodni fogsz?
A Hunyormajoros bárány a legjobb arc.... majd "megismered", olyan szövege van, hogy eldobod az agyad! :lol:

Két hét és én sem jövök dolgozni.... akkor aztán nekiesek a lakásnak, ihajjjjjjjjjjjjj (bár mi is éppen áruljuk, úgyhogy alap helyzetben nem akartunk felújítani, de május 1-i határidőt adtam apának - ha addig semmi komoly, akkor igenis festünk és szépítünk....).

Dodó! Szép pocak.... de hogy te milyen kis vékony vagy! (mázlista 8) )
Lizy is nagyon édes!

Mercy! lehet, hogy rém pofátlan kér(d)és a Dodós cikkel kapcsolatban, de esetleg szkennelni nem tudsz?

Anya maci! Szegénykém... sajnálom a nem alvást! :(
Iszonyú lehet....

Folyt. köv.... most el kell rohannom! :roll:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Jó reggelt!!

Zsofka: Nem voltam tegnap, csak átkukkantóban :) De ma vagyok, egy kicsit :)

Edi: Bizti nagyon édi Boti manőseggűd, de most én vagyok úgy, mint te multkor Nócival :) Nem nagyon látok semmit. Látom hogy a feje van a fépen, de pofizacsi??? Na, azt valahogy nem tudom befókuszálni :( Bocsi :) De nagyon örülök, hogy minden rendben Őmanóseggével :)

Bibar: nektek ugyszintén örülök!! Várom nagyon a képet Milla babáról :)

Freyja: Naggyon klassz a lakás!! Irigy vagyok, mert mi ugyan nem költözünk, de 100000szer nagyobb a rendetlenség, mint nálatok :) Lustaság fél egészség, de nálam ez már betegség... :D De te nagyon ügyike vagy!! Most más azért nyugi legyen!! Tessék pihenni egy nagyot! :)

Mercy: Sajnálom, hogy nem életed legszebb napja volt az esküvőtök! :( De azért tiszta szívből kívánok sok boldogságot az ifjú párnak!! Anyukád meg....inkább no comment! Kutyi még előkerülhet, drukkolok nagyon!!!

Barbuss: Emmától kész vagyok teljesen...:) Elképesztő micsoda kérdések, és kijelentések...:) Édiiii nagyon!! :)

Tegnap nem voltam, mert délelőtt fél 9-re kellett mennem fogdokihoz, ahová fél 11-kor jutottam be. :evil: Akkor sem kaptam a legjobb híreket. Még mindig be van nagyon gyulladva az ínyem...:( Jobb, mint volt, de mióta leszedték a fogkövet múlthéten szerdán, megint rohadtul begyulladt....most megint egy 7múlva mehetek vissza, hátha addigra javul a helyzet, és tud is kezdeni valamit a lyukas fogaimmal. Így nem tud nekiállni, mert ahogy hozzákezd, annyira vérzik, hogy nem lát semmit...Pedig már napjában 4-5ször mosom, öblítem...kezdek kétségbe esni! A doki szerint lehet hogy a technikával van a gond, most ugy kell mosnom, hogy rohadtul nem áll kézre, meg furi az egész...de mindegy. ha ez segít, akkor így mosom. Eddig 4-5 percet kellett mosonom, most már 8-10et kell egy egy alkalommal...na mindegy. Valahogy csak lesz! Előbb utóbb csak meggyógyul...
Viszont, ezt leszámítva nagyon jóóó napom volt :) Apámmal voltam egész nap...ÉÉÉSSSSS...NEM VESZEKEDTÜNK!!! Nagyon kedves volt, aranyos, olyan, mint régen! Nem osztotta az észt, normálisan lehetett vele beszélgetni, csomót nevettünk! Annyira jó napja volt, hogy Nócinak megvette a babakocsit, meg vettünk cumisüvegeket neki, meg textilpelust, eldobható pelust, orszívót, meg manikürkészletet! Csak néztem! :shock: :wink: De annyira jól esett. Nem is az hogy ennyit költött Nócira, hanem hogy ilyen jól éreztem magam vele!! Rég nem volt ilyen a viszonyunk, itthon sírva meséltem Andrisnak, hogy miket "művelt" a faterom. Ő is csak nézett, mert mostanában nagyon a bögyében volt mindkettőnknek...Mintha kicserélték volna...:) Remélem így is marad!!

Képek a friss szerzeményekről :)
Kép

Kép

És végül a múltkor beígért pocakfotó :) 27+6
Kép

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Na, mire megírtam ezt a hosszú HSZ-t, addigra eltűnt mindenki?? :)

Megyek, akkor kicsit rendbeszedem a lakást! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Niki,

Én valahol nagyon hiszek ám a csodákban, és a tavasz különösen alkalmas a váratlan meglepetésekre!
Most minden a rügyfakadásról, a megújulásról szól!
Kívánom, hogy nálatok is kivirágozzanak olyan hajtások, amikről nem is gondoltad volna, hogy léteznek, és így nem csak most, de hosszú távon is megoldódnak az anyagi nehézségeitek!
Tessék benne bízni, reménykedni!
Ne is törd a fejed, hogy melyik irányból csap le rád (rátok!) a szerencse, mert, mint a neve is elárulja, a VÁRATLAN SZERENCSE már csak ilyen kis lesből támadó, a kis huncut :)

"De végül is ez csak egy múló dolog.
Ez a sötétség.
A sötétségnek is el kell múlnia, új nap virrad majd fel!
És ha egyszer kisüt a Nap, annál tisztábban fog ragyogni."
/A Gyűrűk Ura/

De a Holló c. filmből egy mondat u.ezt mondja el: Örökké nem eshet :)

(van ám klasszikus irodalmi ismeretem is, de szerintem azokkal már tarktáltalak benneteket :oops: :lol: )

Kitartás!
Közben tessék az éggel csacsogni, hogy "Kedves Istenem, Kedves Angyalkáim, MOST jött el az ideje a csodatételnek, én készen állok a befogadására, készen állok a változásokra, készen állok egy szebb és jobb életre :wink:

Lám, lám, süt a Nap és máris jobb a kedvem nekem is ...
Ezt a náthát is messze űzöm, hess, hess, hess ...
Vendég
 


Niki! Sajnálom, hogy nem egész úgy mennek a dolgaitok, ahogy szeretnétek....
Nem kezdek fejtegetni, mert az már megint átcsapna politizálásba.... :(
Örülök, hogy Riki jobban van.
A pelus biztosan a gyógyszertől olyan szokatlan színű… (Biztos nem kell mondani, de itasd rengeteget!!!)

Zsofka! Kitartás… már csak pár hét! ;)

Meme! Fogdoki :( Reméljük már nem tart soká…
Viszont apukádnak nagyon örülök és szuperek az új szerzemények! Klasszul néz ki az a kocsi! És szép a pocód!

Anyamaci! Hogy benned mennyi pozitív energia lakozik…
:shock:
(El is felejtettem jobbulást kívánni a náthád miatt….!)

Végre péntek, végre süt a nap… 8)
Csak ne lenne ezer dolgom :?
Délután / este viszont megyünk az oldtimerexpora (kicsit autómániások vagyunk...)
http://www.oldtimer-expo.hu/rovatok/otexpo/
Biztos millióan lesznek, de sebaj! :wink:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Aranyosak vagytok!!!!köszönöm a bíztatást!!Annyira nem nagyon vészes a helyzet. Lehet kicsit sötétebbnek fdestettem le.Ez a hónap most a sok váratlan kiadástól volt nagyon rossz. Amúgy velem is van baj, kettő is.Egyrészt nagyon rosszul osztom be a pénzt, ezen majd igyekeznem kell változtatni. A másik, hogy az én kívánós életmódom sem olcsó mulatság. Ezek a sütik!!!! :oops: :cry: Bár kezdek telítődni, és épp idejében, ugyanis úgy fest végeztem a kínálat kimerítésével.Van még a hűtőben pár darab ismeretlen, de aztán annyi volt. :oops: :oops: Nem találtam amúgy említésre érdemes újakat.
A gond ott fog kezdődni, ha Lara is meglesz és akkor jönnek váratlan kiadások.Na az már ciki lesz. Meg ha Dani nem talál jobb munkát sosem fogunk tudni ebből a pici lakásból elköltözni, pedig pár év múlva muszáj lesz. Na tömören ennyi, és mégegyszer bocsánat nem akartam sem siránkozni, sem sajnáltatni magam. Inkább haragos vagyok magamra,mintsem más. :oops:
Anya maci!Neked külön köszönöm a szép gondolatokat!!!Olyan szépeket írsz mindig!!

Meme, örülök, hogy jól telt a napod!!!!! :lol: Jó dolgokat szereztetek be!!!

Edi, Neked meg örülök, hogy jó volt az éjszaka!!!!Hurrá!!!

Bibar, Oli fiú hogy van?Merre jársz?

Ja,felhívtam a dokinőt.Az egyik gyógyszert leállította.De figyelni kell,mert ha ilyen marad,akkor meg kell, hogy vizsgálják azt a pisit. :? Remélem csak az okozta,meg hogy tegnap csak keveset volt hajlandó inni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Köszi a képdicséreteket!

pocak!
Igen, az a Lizys kép lesz elvileg az újságban!

Meme!
Sajnálom, hogy még be van gyulladva az ínyed. Szerintem próbáld meg a Corsodil szájöblögetőt! Nekem bevált.
Jók a szerzemények, és csini a poci.

Niki!
Na, mit mondott a doki?? de én ugy tudom, antibiotikumtól is lehet elszíneződött pisi!

d.dodó
 
 


Köszi a dícséreteket!

Dodó: Már próbáltam még terhesség előtt, de nekem sajnos semmit sem ért. Terhesen, meg nem akartam újra kísérletezni, mert alkohol van benne, és nyálon keresztül felszívódik. Ezért ajánlotta a fogdokinő a meridolt, mert abban nincs alkohol. Ez használ malamit, emrt már jobb mint volt, csak még mindig nme okés. De nagyon köszönöm a tippet!! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Edi, Bibar, nagyon örülök a szuperjó híreknek!! Édes Botifiú pofija és vájruk Kamilláról is a képet :D Edi, örülök a jobb éjszakának, nem semmi, micsoda pózt találtál magadnak :D Én is sokszor háton alszom, de van, hogy már nem esik jól.

Bibar, milyen szép súlya van Kamillának, ezek szerint Zulu is már egy kiló körül van? juj, de jó! :D

Anyamaci, sajnálom a vacak éjszakát, hát nem mondom, nálam is előfordul. Azért sikerült utána visszaaludni? NEm is írtad, végülis felhívtad Esztert? mondjuk hétfőn már úgyis megyünk :D

Niki, én is sajnálom a zűröket, de látom, már jobb kedved van! Sütievés :D :D Aranyos vagy, hogy végigetted a repertoárt! Én tegnap nagyon éhes voltam és nem volt itthon semmi kaja (ugye fekvés, tanulás, főzni nem tudok, eddig kb. abból éltünk, amit felhalmoztam a mélyhűtőben és amit Apa hozott haza), rendeltem egy nagy adag bablevest , egy lasagnét és egy túró giombócot a Don Pepétől, fel is faltam mindent :D
Remélem Rikinél minden rendben!!

MEme, csudajó dolgokat vettetek, szép a babakocsi! Jó fej Apukád, tényleg!!
És szép a poci!

Poci, de jó, hogy most már így jöhetsz-mehetsz, készülődhetsz, nagyon örülök neki! Én fekszem, persze, továbbra is, amúgy teljesen leamortizált vagyok, néha már szégyellem magam Párom előtt, nem jó, hogy ennyire ki kell szolgálni a fekvés miatt és a lakás is kezd szörnyű állapotba kerülni :roll: na de most csak Zalán számít, majd bepótolk mindent.

Én annyira örülök , Beni ma jön haza, eddig nem is írtam, hétfő óta anyukáméknál van, mert ugye bölcsibe nem tudok érte menni, a Párom a héten sokat melózott, így más megoldást nem nagoyn tudtunk, mivel anyukám persze feljönni hozzánk nem tudott :cry:
De rettenetesen hiányzik, így meg is beszéltük Párommal, hogy többet ilyet nem csinálunk, hogy több napra elvisszük nagyszülőkhöz, mert bár nagyon jól érzi magát, nagy kert van, és körbeugrálják, a telefonba is csak kuruttyolt, hogy mennyi érdekes dolgot csinálnak :D de azért ez így nem jó megoldás, azért sem írtam, hogy nincs itthon ,mert annyira hiányzott, hogy tegnap már bőgtem Most még a két elkövetkező hét meg van oldva bölcsiből elhozással kapcsolatban, tovább egyelőre nem látok.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Meme szedsz C-vitamint? Lehet nem ártana kicsi ttuningolni a szervezeted vele, akár 500 mg-osat egy pár hétig, fogyínyvérzésre, duzzadásra jó!
Nekem egyébként a Listerin öblögetőt ajánlotta a doki, az rendben is tartja szépen. Mondjuk szerintem ekez mindegyike jó. Meridolból fogkrémet használtam, az is jó volt.

zsofka83
 
 


Dodó, tényleg nagyon szép a pocid és szépek vagytok lánykáddal együtt :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Meme!
Na, amennyi alkohol van benne, az nem árt.... van akinek még javasolják a napi egy deci vörösbor ivását is, abban több van. De hát te tudod.


Na, mégse az a kép lesz... a csajnak nem tetszett, hogy nem mosolygok... most csináltunk újra egy párat.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

hát mi az h pihi? :shock: :( én aztat nem ismerem... most a rácsot hegesztik épp. nem részletezem mi minden por és kosz van utánna :(
gyerekszobába meg kipakoltam ugye... kiságy, takaró,plüssök disznek :evil: na mindegy. Megjött a szönyegem is a szobába :D s.barna és bézs, úgyhogy asszem a szoba szinei s.barna - bézs és sárgák lesznek. (fehér ablakok és bükk a bútorok) az ágyam kék :shock: csinálni kell vele valamit :D:D:D
baba szoba még nem eldöntött :D merthát naaaaa tudjátok :D hjaj :oops: :roll:

anyagiak: Niki! sajnos nálunk is ugye apa a kereső ( és a látszat ellenére :) ) nagyon szarul állunk mivel nem kapott február óta fizut. :evil:
minden tartalék fel lett élve a lakásra és az újdonságokra. van 2 ezer ftom. :shock: apa napi 3doboz cigit sziv... szóval épp kiakad szegény tegnap mert megláttam a dobostortát de nem mertem venni mert nincs rá :( és kiakadt h nem eszem rendesen... de ahogy anyamaci is mondá: ÖRÖKKÉ NEM ESHET :D

Anyamaci: imádom ezt az idézetet és a filmet is. Msnemen sokszor volt kinn ha nem volt jó kedvem épp :roll:

Dodo Meme: csudiszép pocik :D még még még képeket mééééég :roll:

valaki kérdezte fogok e kreativkodni: IGEEEN :D imádok kreativkodni :) szereztem egy irásvetitőt, kép bele, cerka a mancs közé és profi falfestményt lehet csinálni amit csak akartok :wink:

rendszereztem a ruhácskákat. hááát ha lány akkor jól állunk :D
ha nem akkor nem igazán. pl nacija nincs, rugija sem. csak body meg poló egy két naci... :oops:

Kép
freyja
 
 


A mostani "állás" szerint 29-én jelenik meg, de azt mondta, sajna a főszerkesztő még variálhat (ez egy csütörtöki nap 2 hét mulva.

Freyja!
Naneeeee.....te nem mersz megvenni egy szelet dobos tortát, de a párod napi 3 doboz cigit elszív?? :shock: Hogy van ez, már bocs.... Ne sanyargasd már magad!

d.dodó
 
 


Jajj de jó is, hogy tegnap végül megfőztem ezt a kis paprikáskrumplit! :lol:
Alig bírtam kivárni, hogy dél legyen.... vagy legalábbis "majdnemdél"! :lol: :lol: :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Freyja: Cuki a birka... :)
Kerestem neked a neten vízilovat (hátha tetszik)...MotoMoto-s! :)

http://images.search.yahoo.com/images/v ... =1346osbi2

Erről jut eszembe, hogy a dzsungeles téma eléggé semleges! :D

Dodó: Nagyon helyesek vagytok a kislányoddal a fényképen! :)

Anyamaci: Sajnálom, hogy nem tudtál aludni az éjszaka! :(
Én kb fél 12-ig maradtam fent, és így 5-ig egészen jól kibírtam.

Niki: Sajnálom, hogy vacakul érzed magad anyagi téren...tudod egyszer lent, egyszer fent!!!
Drukkolok, hogy hamar kilábaljatok a mélységből!!!

Poci: Sajnálom, hogy nem hagyott aludni a párod...nálunk én nem tudok általában aludni a férjem miatt. :?
Hogy ti milyen kis "szorgos bocsok" vagytok! :D
És szuper a munkamegosztás is! :) Én ugyanis nem nagyon szeretek vasalni...
:oops:

Edi: Szupi, hogy a méhlepény is a legjobb helyen!!! Ez nagyon jó hír!!! :D

Hmeme: Milyen szupi a babakocsi-szerzeményetek! :)
Na és a babás pocak is szép gömbölyűűűűű! :D

Bibar: Kamilla-fotó??? Már tűkön ülve, kíváncsian várom...

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Tényleg.... a cigi! :oops:

Lányok! Ki cigizett terhesség előtt?

Én Botinál simán letettem és soha nem kívántam a terhesség alatt, pedig a volt férjem füstölt, mint a gyárkémény... de nem érdekelt.
(Aztán én barom, valahogy mégis visszaszoktam később... :( )

Most viszont ha látom, h. apa rágyújt (hál Istennek csak napi pár szálat szív el), minden egyes alkalommal úúúúúúúúúúúúgy, de úúúúúúúúúúgy beleszívnék! :oops:

Pedig annyira elhatároztam, hogy soha többé cigi....
De hát mind máig hiányzik! :cry:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


GYEREKSZÁJ -
MOST KAPTAM EZEKET :lol:

"Hat hónapos terhes voltam a második gyerekemmel, amikor lányommal elmentünk egy kicsit vásárolni. Bementünk egy baba-mama boltba is, hogy szoknyát vegyünk nekem. A gyerek egy ideig nézte, ahogy a tükörben sürgölődöm, majd megjegyezte:
- Nagyon kövér vagy, anya.
Kedvesen elmagyaráztam neki, amit úgyis tudott, hogy egy kisbaba van a pocimban, attól látszik nagynak. Erre pikírten hozzátette:
- És a popsidban mi van?

Vendégségbe készültünk a férjemmel, és kislányunk érdeklődve nézte, ahogy apja felveszi a szmokingját:
- Apa, ezt a ruhát nem kellene felvenned! - szólalt meg.
- Miért nem, kicsim? - kérdezte a férjem.
- Tudod, másnap reggel mindig fáj tőle a fejed!

Ágyba dugtam a három és ötéves lányaimat. Átöltöztem egy régi
melegítőalsóba és kinyúlt pólóba, majd bementem a fürdőszobába hajat mosni.
Még ott is hallottam, hogy veszekednek. Egy ideig hallgattam, majd
törölközőt csavartam a fejemre, berontottam a szobájukba és leordítottam őket. Útban visszafelé még hallottam, ahogy a hároméves megkérdezi nővérét:
- Te Réka, ez meg ki volt?

Adtam kislányomnak egy régi kulcsot játszani.
- És hol az ajtó, amit nyitni lehet vele? - kérdezte.
Azt feletem, hogy fogalmam sincs.
Ő csodálkozva végigmért, és megjegyezte:
- A kulcsot szokták elveszíteni, nem az ajtót.

Fiatal kolléganőm húga még óvodás volt, amikor a tűzoltóság oktatást tartott az oviban. A bemutató után a tűzoltó feltette a következő kérdést:
- Gyerekek, mit csináltok, ha ég a kabátotok?
Megszólalt az egyik kisfiú:
- Nem veszem fel!

Valamelyik nap ebéd után az apám elment fogat mosni, és a kisfiam is vele tartott. Miután látta, hogy a nagyapja kiveszi a felső fogsorát és megmossa, majd ugyanezt teszi az alsó fogsorával, azt kérdezte:
- Nagyapa, a nyelvedet is ki tudod venni?

Négyéves unokaöcsém, Feri szép rajzot készített a nagymamájának, és nagyon szerette volna megmutatni neki. Mivel a fürdőszoba ajtaja nyitva volt, Feri benyitott - éppen akkor, amikor a nagyi csuromvizesen, anyaszült meztelenül kilépett a zuhany alól.
A kisfiú végigmérte, majd tárgyilagosan megállapította:
- Nagyi, szemüvegben jobban nézel ki!"
Vendég
 


Áááááááááááááááááááááá...

"A kulcsot szokták elveszíteni..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Valszeg ez lesz a nyerő kép! :)

Kép

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: