Új privát üzeneted érkezett!

Zsófiának is nagyon boldog hófordulót!

Gabi!én totál megértelek,én uezekért nem költözöm már vagy öt éve :oops: viszont idáig kevés embertől hallottam,sőt egytől sem,h megbánta volna,mikor végre rászánta magát.... :roll: lásd:Csilla,Riella........

Nem tudom,h rota vagy calici,úgy tűnik a kettő közül vmelyik.talán calici,az enyhébb, a rota hányósabb.most jön a doktornő és lehet megyünk kórházba,mert lassan 24órája nem eszik és alig iszik vmit Lili. :cry: már időnként bűzös a lehelete :shock: és csak alszik,alszik egyfolytában,ami egyfelől jó,de most nagyon nem kéne neki........mára Alexa is elkapta,egyszerre jött szegénykémnek alul-fölül a cucc :shock: :oops: én már sokkal jobban vagyok,de tegnap papot akrtam hívatni magamhoz és ez most egyáltalán nem vicc!nem is emléxem mikor voltam ilyen rosszul :roll:

ne haragudjatok,h nem reagálok mindenkire,csak gyorsban jöttem helyzetjelenteni :oops: drukkoljatok!és ha bárkinek van vmi tippje hogyan imádkozzak bele vmi folyadékot írja meg légyszi!és azt is,h amikor alszik mire figyeljek,gondolok itt a szuszogására,amíg egyenletes,meg olyan,mint máskor addig csak nincs gáz,ugye??????????????????

Kép
bringababa
 
 


Isten éltesse a 11 hós Zsófit is!!!

Bringa, volt már a doktornő? Mit mondott?
Szorítok, hogy minél hamarabb meggyógyuljatok!!!
Szegény Lili! Szegény Ti! Gyógypuszikat küldünk!!!

Itatásra sajnos nincs tippem, Blanka sem iszik napi kb. 10 kortynál többet (kivéve a reggeli és esti tápszert), nem tudok belediktálni többet sosem.
mary74
 
 


Bringa jobbulást Mindenkinek!

Hogy szokott inni Lili? Miből? Mit?
Pohárból bármi?
Légy kreatív, vess be valami jó kis mókát, hátha rá tudod bírni pár kortyra. Muszáj lenne!

Gabi, ez valóban nem egy egyszerű döntés. Hova? És onnan hogy közlekedik az ember? Hát nem mindegy. Nekünk 3 év múlva esedékes majd ez a kérdés. Fingom sincs.
Jól gondoljátok végig! Biztos lesz valami korrekt megoldás.

Kép
niki30
 
 

 
 

most ment el a doktornő.egyenlőre csak karantén alá helyezett bennünket és itt hagyott egy beutalót,ha rosszabodna Lili állapota.gyógyszer erre nincs,kivéve a normaflore-t,b-6vitamin és az az ihatatlan soudoral,ásványi anyag potló por :( még adok neki majd panadolt a hasfájásra és reménykedünk,h lassacskán javulgatni kezd.megint alszik :roll:
köszönjük a gyógypuszikat :lol:
viszont evett már bio-kukit és ivott néhyány kortyot magától a kulacsából:P
én ettem egy almát-azóta azon gondolkozom,h lehettem ennyire hülye :x
Niki!már mindent próbáltam,tényleg mindent!még colát is adtam neki pohárból,tegnap azt szürcsizte :roll: azért köszi! :wink: :lol:
soha még enynire nem útáltam,h alszik!!!!!!!!!!!!két percenként megyek be hozzá,h nézzem minden okés-e vele!délelőtt már inkább felkeltettem :oops: és mennyire igaza volt Picinek,h ha baj van úgyis én kellek....olyan kis erőtlen,bújik bele mindig az ölembe és ott ül. de értitek ugye,h ez most kicsit sem tölt el örömmel.inkább ne bújojon soha,csak gyógyuljon meg!!!!!!!
az a nagy cula is úgy le van gatyásodva,ráadásul azonnal eltiltották a közösségtől,hát addig sem volt túl jó színe,de ennek hallatára :shock: :shock: :shock: lehet magában átkozta Lilit :?
Még Balázs tartja a frontot,de nem sok esélye van velünk szemben :shock: :wink: :lol: :?

Kép
bringababa
 
 


Bringa :cry: Szorongasd meg a csöppségeidet, mindet egytől egyig! :wink:

Kép
niki30
 
 


Bringa, a B6 a legfontosabb, folyadékkötő (ha jól emlékszem)!
Ha felébred, kanálból próbálj adni neki inni egy-egy korty is nagy eredmény. Kitartás, és gyógyuljatok. Egy 1-2-3 nap alatt elmúlik, szóval a nehezén már túlvagytok.

Gabi, ez nagy dilemma, értem én. Nálunk épp a közlekedés miatt volt egyetlen fontos szempont, hogy hév-vonal mellé költözzünk. Ez annyira be is jött, hogy a férjem azóta hévvel jár dolgozni, itt áll a kocsi a ház előtt. (30 perc alatt bent van a Batyin, onnan 1 metrómegállóra dolgozik) Kocsival mindez 1-1,5 óra...
A befulladás meg jó esetben el is maradhat, ha a fővárosból kiköltöztök a jó levegőre, nem?

Zsófi, boldog hófordulót!!!!!

Csilla
Vendég
 


Brigi, biztos idiótán hangzik, de azért leírom: enyém imád nedves cuccokat szopogatni :oops: :oops: - mosdószivacsot, benedvesített vattát, amivel törlöm a pofiját, stb.:oops: :oops: jó persze, ebből nyilván nem lehet nagy mennyiséget "meginni", de hátha az is vmi... :roll: :roll:
alma elvileg nem rossz. vagy neked mégis az volt? szegények :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönjük,h gondolt ránk,már sokkal jobban vagyunk! :P A kaja még nem megy,de legalább már iszik valamennyit és legyűrt egy deci tápszert is! :wink: Alexám farkaséhesen ébredt,már evett is egy kis diétás pizzát :? :oops: :) azért azt hiszem még nem megyünk sehová,legalábbis a doktornő azt mondta,h 4-6napig fertőz ez az izé,megkímélem a környezetünket magunktól :wink: :lol:

Gabi!csak annyit szeretnék mondani neked,hha egyszer úgyis költöztök,akkor inkább legyen most,mert ha Patrik nagyobb lesz még nehezebben fogsz tudni dönteni!egy tinit,saját tapasztalat :? már nagyon nehéz meggyőzni a friss levegő,a szép kert,blablablabla előnyeiről a barátokkal,sulival szemben!Pláne akkor,ha te magad is vacilálsz!rögtön megérzi,h nem vagy túl hiteles :x :oops: jó nyilván ebben sok a személyes élményem,de én inkább hiszek a saját tapasztalatok megosztásáben,mint az ismerős ismerősének a történetének elmondásában :roll:

Csillu!néha én is az őrület határán voltam/vagyok h semmit sem tudok Lili nélkül csinálni,és én azt vettem észre,h ez csak fokozódik,mikor vmi új mozgást kezdenek el :roll: ráadásul Lili nem bújni vagy szeretgetni jön hozzám,csak használ,mint egy mobil tápegységet,odajön,megfogja a lábam,gatyám,kicsit megtép,felkéredzkedik és már tol is el magától,mire észbe kapok ő már újra úton van :? tőlem indul,hozzám érkezik,elveszi,megkapja amit akart,feltöltődik kicsit és ennyi.én eközben nem haladok a dolgommal,mert vannak napok,mikor ezt úgy tűnik akár ezerszer is megcsinálja és rohadtul kijön a sodrából,ha éppen nem állok rendelkezésére :x De!ha éppen nincs semmi dolgom vagy sikerül legyűrnöm a kupi iránti gyűlöletemet és tényleg mindig vagyok neki,akkor lenyugszik és másnap sokkal szolídabban műveli ezt.
Mondtam már,h mostanában Jaco-ban nyomja?pont úgy,mint a Bad klipjében,hátrafelé steppel :shock: :lol:

Niki!Emma hogy boldogul az új tudományával?sokat esik?
és Doo!Viki?most már hivatalosan is jár?nem írtál róla,legalábbis én a nyolc lépésig emléxem :roll:

Szép napot! 8)

Kép
bringababa
 
 


Bringa en is jobbulast kivanok Nektek, orulok, hogy mar jobb a helyzet! :D

Elina lepeget, ha mindket kezet fogjuk, nalunk ez most a nagy elorelepes, bar amint el akar jutni valahova, mar le is huppan, es maszik ezerrel.

Ma este 6-8-ig megyek a munkatarsamhoz bandazni kicsit, de naluk is furdetes lesz, szoval en is sietek haza locsira.

Most delelott futni voltam egy orat, Anyaek voltak itt, mikor megjottem ment a siras ertem, alig tudtam lezuhanyozni.
Szoval nincs gaz ha elmegyek, csak ha megjovok csak vele foglalkozzak, olyan jo mikor hozzam bujik, mert nem volt eddig az a bujos fajta, edes draga.

Apa es lanya... Kép

KépKép
horilda
 
 


Kép

Ilyen babakocsit kapunk Elina szulinapjara Anyosomektol, csak a mienk narancssarga.

KépKép
horilda
 
 


Sziasztok!
Bringa,totál igazad van.
Jobban vagytok?
Szentendrén kinéztem egy házat,beleszerelmesedtem.
Apa amerikai stílusút akar,én nem,ez sem az,de tetszik neki is.
A könnyűszerkezet szó nekem azt súgja,kimaradt belőle valami,persze tudom,hogy nem,apa építőipart nyom,de akkor is ez az érzés támad bennem.
A babakocsit én is néztem,de nekem alacsony,vagy mifene,szóval egyenes háttal nem bírom tolni,csak puposítva,amúgy a neonatot is csak így,és hiába szeretem,egyben utálom is.
A költözéshez még annyit,hogy én is hiszem,hogy Patriknak jót tenne.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Közkívánatra a cd linkje ,menjetek rá,és a visszaszámlálás után le lehet tölteni..
puszi


http://uploaded.to/?id=anhhjg

A 60-as évek gyermekdalai

Track Listing
-------------
1. Icipici kis mese (01) (2:22)
2. Hüvelyk Matyi (02) (3:08)
3. Két kicsi kecske (03) (2:44)
4. Elszegődnék Budapestre (04) (3:23)
5. Nagymami (05) (2:43)
6. Pancsoló kisgyerek (06) (3:23)
7. Kérek egy kiskutyát (07) (2:50)
8. Igérem jó leszek (08) (2:55)
9. A Tenkes kapitánya (09) (2:38)
10. Ha vége lesz az iskolának (10) (2:51)
11. Születésnapi kívánság (11) (2:33)
12. Ovi-beat (12) (4:03)
13. Mehemed (13) (1:43)
14. Foxi Maxi matróz lett (14) (1:43)
15. Szegény teenagerek (15) (2:52)
16. Anyuci (16) (2:24)
17. Eperfagyi (17) (3:22)
18. Gézengúz (18) (2:54)
19. Kérek egy autogrammot (19) (2:57)
20. Jaj a matek (20) (2:26)
21. Apu mesélj (21) (3:04)

KépKép
riella77
 
 


Megjelent Lilly baba uj cd-je A vilag korul cimmel.
Nem tud valaki linket, hogy belehallgathassak???

Riella koszi!!!!!!!!!!!!!!!! :D

KépKép
horilda
 
 


eszik végre Lili! :lol: :lol: :lol: benyomott fél üveg almapürét és iszik,mint egy kiskacsa! :lol: :lol: :lol: igaz rögtön jön is alul ki,de így tuti nem szárad ki :roll: kicsit nyűgös már,gyógyul bizton tudom :wink: ebből!
Gabi!Szentendre az tényleg szép hely,uccu hát rajta! :wink: a vevőtök jelentkezett azóta?
Riella!én is klikkelek :!: :lol: és köszi érte apának!
Ilda!jól néz ki a babakocsi nagyon!remélem elinának is bejön majd!
mi megjártuk a kis kocsival,amennyire szerette,most annyira nem csípi,sajna elég mély és ő nem lát ki rajta eléggé.most ha megyünk 7végén valahova azt a nagy dögöt kell vinni,pedig a kicsit pont azért vettem,mert alig fér el a csomiba :evil: :twisted: :evil:
Niki!hahó!mi van veletek??????????????

Képzeljétek Lili pár napja olyan kis bunkóci alexával,ha csak hozzá szól elkezd nyafogni,meg elfordul tőle :shock: ezt vajon most miért csinálhatja,nem tudom :roll: de már nekem kínos,mert látom,h nagyon bánjta ám Alexát :cry:

Ja és még neked Ilda,hát én nagyon irigykedem,h fogja Elina a kezeteket,Lili erre soha nem hajlandó,nagy kihívás így egy-egy séta :? viszont szerintem,ha most engedi,h fogjátok a kezét,akkor nektek talán könnyebb lesz,ha már járni fog.

Kép
bringababa
 
 


hello csajok, bocs ha nem reagálok senkire, még nem olvastam a héten, vesemedence gyulladásom van és naponta kétszer járok a kórházba intravénás antibiotikum kúrára :cry: majd ha jobban leszek jövök
pici76
 
 


Riella!köszi

Bringa!Igen,ma volt itt megint,megmutatta valakinek a lakást.
Hát,most lenne kedvem hozzá...Lili nem bunkóci,ha igen,akkor Brendus is.Patriknak is fáj,ha hozzáér,úgy veri magát,hogy csak na.Szerintem ez csupán annyi,hogy középpontban akarnak maradni és nem akarnak osztozni.Ha én szólok rá,az ok,de ha Patrik ugyanazért,akkor szó szerint visít,én kukkolom,de ő nem lát és mikor odamegyek,hogy mi a baj,mutatja a fejét,vagy a kezét,mintha ott bántotta volna őt a bátyja.Mocsodék. :x

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Enikő!jobbulást!mielőbb!oh,szegénykém remélem mihamarabb kilábalsz ebből!!!!!!!!!!!!! :cry:

Gabi!Lili uezt csinálja!ő nem mutogat magára vagy ilyenek,de ha ugyanazért szól rá alexa máris vinnyog,vagy csak úgy is! :x ha csak éppen kedveskedni akar neki,ha csak kiejti a nevét :roll:
reméltem,h nem leszek ezzel egyedül :oops: ez most ciki?de érted ugye mire gondolok :roll: :wink: kíváncsi lennék Levi is ezt csinálja-e Gerivel? :roll:
Bogy!hahó!?ja és ma mgint volt egy lesre futásunk...........Balázs mindig késve ér oda :? na majd holnap újra megpróbáljuk! :wink:
Szegény kicsikém,még mindig fostos,és igen csúnya a popsija :cry: ,jól kicsípte neki :cry: már canestennel kenem neki,de már szinte alig hagyja,h tisztába tegyem,úgy sajnálom.meg magamat is,mert már nem bírom ezt a szobafogságot :oops:
Gabi,én azért drukkolok!egy ismerős erre,egy arra,mikor megyünk Csilláékhoz pizzázni,beugrunk majd hozzátok is! :roll: :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Riella, köszönjük szépen, nagyon vicces ezeket újra hallani!

Pici! :cry: Reméljük mielőbb hatnak azok az antibiotikumok! Szegényke. Hogy viseled?
Ez mitől van, felfáztál?

Bringa, jól van, Lilinek visszajött az étvágya. :)

Mi gyakoroljuk a járást. Akkor indul meg Emma, ha épp valamibe kapaszkodik. Onnan el tud startolni és akkor nyom 6-7-8 lépést. Persze begyorsul mert szaladni akarna már, jah és néha ilyen részegesre, billegősre veszi a figurát.
Tényleg Doo, ti hogy álltok a lépegetéssel?
Cipő van már?

Kép
niki30
 
 


Hahó Gabi, Szentendre, itt van egy köpésre :)
Pici, brrrr napi 2 szuri :shock: te egy hős vagy!
Bringa, örülök, hogy gyógyultok.

Ma csak ennyi telt, házidogát írok :(

Csilla
Vendég
 


szegény Pici :cry: gyógyulj meg minél gyorsabban!!

tényleg nem írtam volna magunkról? hm, már azt sem tudom h hova mit írok :roll: :oops:
a 8 lépst már elhagytuk, valóban. hétfőn vettünk egy cipit - mit mondjak: hárman adtuk rá, úgy tiltakozott :roll: de itthon már figy.eltereléssel egyedül is sikerült, sőt, azóta már van h ő kéri h adjam rá. mert egyelőre csak itthon próbáljuk "bejáratni". tegnap sikerült benne először lépnie is - addig mintha ragasztóba lépett volna! de azt az örömet és büszkeséget az arcán, amikor sikerült a lábait egymás elé tennie!!! :D még bizonytalanul járkál, de napról-napra ügyesebben. szombaton volt először h lépegetésből lecsüccsenve ismét állba folytatta az útját. azért persze továbbra is mászik sokat.
én nem vezetgettem soha kézenfogva. nem is szerettem volna, de egyébként ő sem hagyná! akárki próbálná nyújtani neki a kezét, rögtön elkezd csapkodni maga körül, meg elhúzza a kis mancsát :shock:

és amilyen szétszórt vagyok, elfelejtettem gratulálni a járó "kollégáknak": Ricskónak és Emmának.

Brigi, örülök h jobban vagytok. jó duma h onnan tudod h gyógyul h kezd nyűgösködni :shock: :lol:
Vendég
 


Kép Kép

Kép
niki30
 
 


Nagggggggggggggggggyon jóóóóóóóóóóóóók a képek Niki! :wink: :lol: :lol: :lol:
volt fotózásotok?

Kép
bringababa
 
 


Pici ez eleg szarul hangzik, gyors gyogyulast kivanok!!!!!!!!!

KépKép
horilda
 
 


Niki, nagyon tetszenek a kepek! :D
Ti mar biztos nagyon ugyik vagytok a vizben.
Mivel mi telen abbahagytuk, a strandon nemtom mi lesz, de bizom benne, hogy emlekszik majd valamire, es elvezi, hisz mar nagylany.

KépKép
horilda
 
 


Pici, jobbulást!! :( :( Volt már ilynened vagy derült égből jött? :?

Niki, csúcs ez a két kép! :wink: És gratula a togyogónak!! :D

Bringa, remélem napról napra jobban vagytok!

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok, most épp jobban vagyok, ami részben annak köszönhető hogy ma reggel kivették a branült végre a kezemből, de kaptam egy jó adag augmentin max tablettát a hétvégére amit el kell fogyasztanom, és hétfőn kell visszamennem. A lázam szerencsére elmúlt...

Bringa, olvasom Lili is betegeskedett, remélem már jobban van!

Zsófi is egyébként tegnap csak kiflit evett meg tápit ivott. Mondjuk azt vedelte, már nem is tudom mennyi foga jön még most hirtelen a meglévő 4 mellé, talán 3, anyós szerint 4 ... :oops:
Olyan rossz volt hogy nem tudtam ellátni :( egyik oldalon a branül volt a kezembe, másik oldalt meg fájt a vesém.. :cry: Na de most már sokkal jobb :)

Köszönjük a köszöntéseket, hát erről én most lecsúsztam, de majd a köv hónapban!

Ági, volt egy csipő pisim meg alhasi görcsöm a nyaralás alatt, amire ott az ügyeleten kaptam Nospát meg algopirint... aztán annyira nem volt vészes, nem foglakoztam vele, valszínűleg ez a fertőzés ment fel a vesémre :oops: :evil: én hülye.. gondoltam majd sokat iszok és kipisilem nem akartam a szopi miatt antibiotikumot enni...
Hát most a szopinak is vége... Kedd reggel szoptattam utoljára, szerencsére Zsófinak nem hiányzik, átáltunk a 3-as tápira, és vedeli :) Mára már én is túltettem magam rajta, és gondolom az antibibinek és a láznak is köszönhetően is, alig kell fejnem ,szépen megy el a tejci.. mondjuk már talán amúgy sem volt a végére túl sok..

Riella, köszi a linket!!! Drága vagy, délután le is töltöm!

Én is gratulálok a vizi virtuóz Emmának, a totyogáshoz, is!
pici76
 
 


Lili ma extra ilyen :twisted: :twisted: :twisted:
mi meg Alexával visszaestünk :cry: a húsvét alatt felkapott 5kiló lassan lemegy rólam :roll: :shock: cudar egy napunk van........
mindenkinek szép hétvégét,Zitának boldog névnapot holnapra,ha nem tudnék jönni!

Kép
bringababa
 
 


Bringa, Pici és Minden Betegeskedőnek jobbulást! Gyógyuljatok meg!!!

Kérdés!

Ki mit ad reggelire, ha nem pépeset? Én már nem tudom variálni, sajt, vaj, kifli. Néha bevetek valami friss pulykamellsonkát, de már próbálkoztam jó minőségű kenőmájassal
:oops: persze az nem kellett neki.
Olyan kis finom lehet nekik az ízlelőbimbójuk, nem?

Másik kérdés!

Hal? Ki mikor, milyen formában adja vagy nem adja?
Én tegnap vettem ezt a mama receptjét/zöldséges lazac, állítólag nagyon finom. Hétfőn kipróbáljuk.

Édességként vagy nyalánkságként adtok valamit?

Kép
niki30
 
 


Niki!
Édességnek nálunk most a plusban kapható alpa túró(ami krémes) jön be házi baracklekvárral keverve.Én is csípem. :wink:

Jobbulást mindenkinek!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1209242193.897.jpg[/img] tegnapi. :P [/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Bringa, köszi. Te vagy az első, aki felköszöntötte :wink: pusz és gyógyuljatok.

Gabi, nagyon vagányak vagytok! Szerintem mi tegnap is még tavaszi sapiban sétátunk :roll: Ti meg usziztatok a kertben :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Gabi, de meredek vagy! :lol: Strandolás, ez iiigen! Tudjátok, h. kell élni!

Kép
niki30
 
 


Gabi, mar ennyire meleg volt nalatok?


Amugy tok jo a kep! :D

KépKép
horilda
 
 


Sziasztok,

Van net, de idom most nincs, mert vendegsereg votl es kifaradtam! :)
Rakok fel kepeket. Jovok hamarosan, addig is puszi mindenkinek!!

Kép Jovok maaaar!!

Kép Autokam.


Kép Igy tanultam jarni.

Kép

Kép
lorcika
 
 


Jajj Lorci, de jó látni Ricsit!

Hogy megnőtt a haja! :shock: :D Olyan cukiiii!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!
mielőtt bárki teljesen állatnak nézne...a mi teraszunkon nem lehet ilyet csinálni,még hideg van.De van egy lakás a ficakban,amit senki nem akart megvenni,mert megreked a levegő.Végül csak eladták,mi meg jóban vagyunk,velük,szóval náluk.Amikor először láttam,mit csinálnak,azt gondoltam állatok,mondtam is,hogy korai.Azt mondta,na,akkor gyere ide.Hát ott szó szerint nem lehet megmaradni.
Na,így csatlakoztunk,már 2 hete járunk mi is pancsizni.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Ismét, mint Doo jelentkezem, többek között a szülinapi fotókkal!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Vanda
precious
Budapest
 
 


Nagyon szép Viktória!
Mégegyszer gratulálunk az egyévesnek!
A maszatos képen azt néztem, h. Doo, a gyerek mindenhol maszatos, de a pulcsija sértetlen maradt! :lol: Hogy csináltátok? :lol: :lol:
Ez a bebújok a mosógépbe figura ismerős :wink:

Miket kapott egyébként?

Ja, és Doo, Te is nagyon jól nézel ki a képeken! Meg gondolom élőben is :wink:

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak a gyerekek!!!
Niki, szuperek ezek a víz alatti képek!!!
Lorci, Ricsike milyen nagyfiú már! Nagyon ügyes azzal a bébitaxival!
Doo, nagyon jók a szülinapi fotók! Nagyon aranyosak vagytok! Viktória is olyan nagylányos ebben a szép ruhácskájában! (Harisnyája Blankának is van ilyen. :wink: ) Úgy látom, Vikinek bejön ez az alagutas sátor. :D Jól néznek ki a torták, amiket csináltál, igazán mutatósak!
Készülök kipróbálni a torta-receptet, amit leírtál múltkor. Csütörtökön főpróbát tartok még az éles bevetés előtt, ami jövő vasárnap lesz.

Nekem még nem igazán van tuti szülinapi ajándék ötletem. Lehet, hogy valami ruhácskát fog kapni. :roll:
De majd holnap megyünk Debrecenbe, hátha látunk valami jó játékot is.

Blanka mostmár sokat ácsorog, és egyre ügyesebben és gyorsabban áll fel bárhol. De a leülés problémát okoz még. Nem igazán mer leülni, inkább "szól", hogy ültesse már le valaki. :roll:
Néha kicsit araszolgat is, ha valamit nagyon el akar érni.

Bringa, Pici, remélem jól vagytok és meggyógyultatok már.

Riella, én is letöltöttem a számokat, KÖSZÖNÖM!!!! Jó hallgatni őket!
mary74
 
 


Akiknek van Tanuló kutyus-a, Ti hogyan tisztítjátok?
Én eddig csak porszívócsővel tisztítottam. Ma kimostam a plüss játékokat, de ezt nem mertem mosógépbe dobni.
Persze biztosan volt hozzá valami tájékoztató erről, de én biztos kidobtam. :roll:
mary74
 
 


Vanda nagy gratula es sok puszi a kis egyevesnek, gyonyoruseges vidam baba!

Torta???Tobbieknek milyen lesz?
En ugy vagyok vele, hogy siman eheti mar, hisz gyakorlatilag majdnem mindent esznek.

KépKép
horilda
 
 


mary, az egyik torta az nem is látszik - az gyümis-grízes-pudingos volt. ez a szíves tetejű meg palacsintatorta rizstejjel és liszttel sütve. vaníliás pudingos gesztenyekrémmel rétegezve.

niki, a pulcsi másik karja lett spenótos - egy ideig úgy tűnt h a pulcsiból és harisnyából nem is fog kijönni a dzsuvesz, de aztán többedik mosásnál eltűnt.
kösz, a bókot, de sajnos egyáltalán nem nézek ki jól :? :oops:
az alagutas sátrat kapta tőlünk, meg könyveket, és még vmit, már nem is emlékszem :oops: nagyszülőktől fürcsis játékot, majdnem uolyan járgányt, mint Ricskónak van, bábokat, homokozó készletet, fa-formakirakót, ami egy éveseknek való, tudjátok, az a foganytús, amit kiveszel és a helyére kell visszatenni - na, én nem is tudtam h ennek a korosztálynak is van már és tök jó! nagyjából így.

tanuló ktyust én még nem tisztítottam sehogyan se. porszívóval sem :oops: a plüssöket mosom - a zenélőseket is, de ezt azért nem merném... csak aNNYI VOLT RÁÍRVA H NEM MOSHATÓ, TISZTÍTÁSA NEDVES RUHÁVAL. SZTEM EZ különben a címkébe van varrva - ha nem vágtad ki. bocs a caps lockért - úgy maradt véletlenül :roll: :oops:
Vendég
 


Doo, annyi azért látszik a másik tortából is a képen, hogy meg tudjam ítélni, hogy igenis az is jól nézett ki! :D Nagyon kreatív vagy, ezek a szívecskék is nagyon tetszenek!
Köszi a mosási tájékoztatót! :lol:

Mosásról jut eszembe...
Ági, azt hiszem, Te érdeklődtél egyszer beszáradt foltok eltávolítási módszere iránt.
Nemrég olvastam valahol, hogy a citromlével bedörzsölés, majd normál mosás segíthet. Ki is próbáltam, sikerrel jártam. Egy teafoltos plüsstakarón teszteltem, a foltok eltűntek. :wink:

Doo, szemészeten mit mondtak Viktóriának?
mary74
 
 


igazi citrom v a bolti lé is jó?

szemészet: hát, tovább kell zongoráznunk a dolgot - lehet h majd takargatni kell a szemét :? :( bár van még némi esély rá h magától korrigálódjon a dolog. mindenesetre fél éven belül el kell vinnünk dokihoz. szegénykém... hogy hogy szokna meg egy bumszlit a fején azt el sem tudom képzelni... :roll:
Vendég
 


Én boltit használtam (Olympos 40%-ost). :)
mary74
 
 


Lehet, nekünk is el kéne mennünk szemészetre? :roll:
mary74
 
 


Doo, mi baj Viki szemével?
Valamiről lemaradtam. :oops:

Kép
niki30
 
 


Nagyon büszke vagyok az én kicsi lányomra.
Tegnap óta 80%-ban megy és 20%-ban mászik kb.
Nagyon jól ráérzett, h. tud kapaszkodás nélkül elindulni, akár ülésből is. Hihetetlen h. napról napra ügyesebb.
És lennt is nagyon jól nyomja kiscipőben.

Tényleg, akinek már jár a babája, otthonra szandit adtok rá vagy csak simán mezítláb?
Mi mezitlábazunk itthon.

Kép
niki30
 
 


Nagyon eltűnt megint mindenki.
:cry:

Én holnaptól nem leszek, utazunk anyukámékhoz, onnan pedig pénteken Prágába.

Puszika
Mindenkinek szép hosszú hétvégét!

Kép
niki30
 
 


Viki mindig is kicsit kancsalabb volt az egyik szemére (most kiderült h hol egyikre, hol másikra :shock: :roll: ), de egy darabig azt mertem gondolni h fiziológiás a dolog. dokink mondta h azért nézessük meg. 9 hósan látta orvos, de eléggé megnyugtatott, mégis azt javasolta h 1 évesen vigyük újra. most bemérettük és van eltérés a két szeme között. még mindig kinőheti talán, de akkor is oda kell rá figyelni és rendszeresen vinni, ha nem múlik, akkor meg kezelni.

niki, ti hogy álltok most akkor a cicizéssel?
itthon mi is mezítláb vagyunk. egyelőre nem is akarok neki szandit.

bringa, néhány napja enyém is felmászik az etetőjébe! :shock: nem hittem a szememnek! hogy egyáltalán hogy pattant ki ez a dolog a fejéből :?: :roll: de marha vagányan felpattant és becsüccsent. eddig nem volt rá módja, mert magasra volt álítva és előtte a tálca, de most véletlenül leengedve maradt és atálvát sem tettük vissza és ő rögtön kihasználta a helyzetet :lol: hegymászó lesz belőle. asszem hegymászó zenész. bhol meghall egy dalt a rádióból/magnóból, rögtön elkezdi rá rázni a fejét :lol: :lol: :lol: :lol: nagggyon vicces! :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: