Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak gyorsan jövök, mert Livikém alszik... :)

Momo,
nagyon köszönjük szépen a vendéglátást, jó volt találkozni veletek!!
És hát a fiad... Szerelem első látásra!!! :)

Eszter,
figyu! a farmer, nem az enyém. Az enyém olyan volt, amit fel lehet gombolni halászgatyának! :D Úgyhogy majd visszacseréljük, ok?? :roll: :lol: :lol: Örülök, hogy láttalak titeket is! És remélem hamarosan meglátogattok Titiékkel!!!

Juci,
valamikor a héten talizzunk, vagy gyertek át!
Brimo,
édesek a lányok a képen! ...nem könnyű időszak ez, megtanulni osztozni

Éva,
nagyon sok szerencsét a költözéshez! Irígykedek. Én is mennék már kertesbe nagyon... :) Ügyesek legyetek! És ha túl vagytok rajta, akkor szeretettel várunk titeket, mostmár itt a jó idő!!!

Koda,
de jó látni téged a képen! :) A júliust megbeszéljük. Szivem szerint gyerekek nélkül mennék, de Livit nem hagyjuk még senkire! És igen, mi ott szoktunk aludni is.

...
A képeket valamikor felrakom, csak Manci nem hagy a géphez ülni se, és még egy csomó dolgom lenne rajta...
...

Képzeljétek, meséltem a múltkor Mancimnak a szájában lévő hólyagokról talán... Szóval pénteken voltunk fogászaton, ahonnan tovább küldtek a sebészetre. Azt mondta a sebész orvos, hogy ciszta, ami megnőhet, begyulladhat, úgyhogy műteni kell, méghozzá altatásban :( Május 15-re van időpontunk. Most keresgélek a neten, hogy megnézze másik orvos is... Nem kicsi még az altatáshoz? Meg egyáltalán... :(

Na, megyek. Vár a teregetni való is...
És közben felébredt a kicsi lányom is!!!

Megpróbálok még jönni, de már nem ígérek semmit! :wink:

puszi
csné
 
 


Sziasztok!

Csak mindenkinek küldök gyors egy puszit, mert rohanásban vagyunkj, de az olvasásra csíptem időt, remélem hamar utolérem magam és jövök.
Kicsi! Hoztam a párnát neked.
PUSZI
verzsike
 
 


Sziasztok!

Tőlem lehet jhéten, de akkor ne csütörtök legyen, mert az már foglalt, a többi nap szabad.

Juci: küldöm a címet.
Majd, írj sebészet után mi volt.

Mennem kell folyt.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is csak egy percre jöttem, mert többre nem vagyok képes. Engem is legyőzött ez a hülye hányós hasmenős vírus így most borzasztóan vagyok Szinte csak fekszem egész nap.
A gyerekek már jól vannak, bár Dávidot ma még itthon tartottam de holnaptól már megy oviba.
Valószínű ezen a héten megint kimaradunk a taliból sajnos, de most egyáltalán nem érzem úgy hogy én csütörtökre jól leszek, bár nagyon jó lenne.
Borzasztó a fiúk vergődnek én meg nem sok mindent tudok tenni ellene.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!
Tanácsot szeretnék kérni :oops: :oops: !
Mikor lehet elhagyni az esti tápszert? Mert Csenge úgy alszik el,hogy este kap egy űveg tápszert!
Bár én nem akarom mert ő még nem nagyon ezsik rendesen vacsorát de anyósom mindenáron azt akarja,hogy ne adjak neki. Azt mondta inkább vegyek rendes tehén tejet forraljam fel és azt adjak este!?

De én nem nagyon akarok tehén tejet adni mert azt hallottam allergiát okozhat??
Kérem valaki adjon tanácsot!

Mindenkinek szép estét!

brimo
 
 


Brimo!
Csak gyorsan egy mondat: Ha van hajlama allergiára, akkor a 2 éves kort mindenképpen várd meg a tehéntejjel!
Nem tudom, hogy miért mumus ez a tápszer nagyszülőknél?! :shock:
Apósom rendesen hisztizett amikor már nem szopizott Balázs, hogy tehéntejet adjak neki. Mondjuk ugyanígy hisztizett 3 hónaposan az eper és a kolbász adásáért! :lol: )
Ugyan mit vesztesz a tápszerrel?! Attól ő még ovis korában ugyanúgy meg fogja inni a kakaót!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt lányok!

Zsuzsa: jobbulást nektek!!!

Timi: Ha van hajlam allergiára várj sztemis 2éves korig.

Ez még kiadós vacsora után fogyasztva sem terheli meg a kicsik gyomrát.

Amúgy saját magukat választják el...vagyis idővel nem kéri, majd az üvegét..ha elszeretnéd későbbiekben választani, ne kínáld neki csak, ha kéri...nekem a szopinál ez vált be.

Viszont ártani, nem árt- ezt tartsák a jótanács osztók is szem előtt.

Csajok ehét talira kinek jó??? Eltoljuk jhétre? Vagy jönnétek?
Már kedd van, ki kellene találni.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Jo reggelt!

En is csak bejelentkezek. :roll:
Brimo!

SZerintem is nyugodtan add a tapszert,a tehentejjel varj.

Megyek is,megyunk Tescoba,Posta,stb...delutan meg Telki.
Mishal meg mindig eleg nyugi,..este megint nem akart a kadba ulni,sir...aztan a kisagyban sir...igy a karomban aludt,utana a kanapen,mig en neztem a tevet :roll: ,10kor vittem fel.
Nem tudom mi lesz igy,...
Ja,tegnap mivel nem figyeltem ra,(mosogatni mertem),hatulrol atoltelt mint mindig ..es jol belemharapott a kismajmom.

Tobbieknek jobbulast...

Agi!

SZegeny Livi....nem tudom hogy hogy csinaljak,szerintem kerdezd meg reszletesen,hogy hogy altatnak,mennyi idore...Mert en is ezen aggodom,es meg is akarom kerdezni,es hogy vele lehetek-e,stb...

Puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Bufo!

Neked extra ++++energiat,hogy mihamarabb meggyogyulj!
momo35
 
 


Sziasztok LányoK!

Én is csak beugrom! Holnap lesz a nagy nap! :?

Ági! Momo!
Ez nem lesz igazi altatás, csak egy könnyű bódítás. Nincs intubálás, csak maszkos . Tulajdonképpen nem is alszanak. Miután kihozzák a műtőből pár perc múlva teljesen magánál lesz.
Inni, enni még nem lehet és egy kicsit fekve kell tartani majd. Hányinger, hányás előfordulhat, de nem szokta őket megviselni.
Viszont az egészből semmit sem éreznek és semmire sem fognak emlékezni! A műtéttől nem kell félni, de lesz néhány nehéáz napotok utána. :cry: Biztos, hogy mindkettőtöknél megengedik, hogy folyamatosan bent legyetek, főleg, hogy nem kell bent aludni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!
Sajnos nálunk nem kis altatás lesz, mivel a száját műtik, nem magától fog lélegezni :( És sajnos mi egy éjszakát benn is fogunk alukálni...

Momo,
a kutacsvédőt szerettem volna kérdezni, hogy nálatok bevállt? Mishal elviselte a fején? Mert azt látom, hogy most néha felrakja, de amikor kicsi volt, akkor volt értelme???

...megyek, mert Mancim nyafog értem...
csné
 
 


Sziasztok lányok!

Elkezdem, de nem tudom, meddig jutok, Bébikém most ébredezik... jól elcsúszott a délelőtti alvása, 10-kor szokott kelni, most meg akkor aludt el. Így tuti nem lesz déli alvás, max később.

Lányok, egyszerűen szuper volt Miskolcon! Anyukám nagyon kitett magáért, Istenem, mennyit főzött, közben Bébizett, nagyon ki is merült.
Vasárnap délelőtt elaltattam, én mentem pedikűröztetni a barátnőmhöz, ő meg maradt a húgommal babázni. Mikor hazaértem, fenn volt már a kisasszony, de jól elvolt.
Szóval fantasztikus hétvégénk volt. Aludni nem aludtam többet, de nagyon jól éreztem magam.
A kisasszony meg végigaludta az utat oda és is vissza is.

És képzeljétek, iszonyatosan forgolódik most már!!! Oda-vissza!!! :) Igaz, még csak csupaszon, de sikerült már többször is ruciban is.

Na, felkelt... jövök majd folytatni!

KépKép
titi_27
 
 


Juci!
Igen, át is utaltam a pénzt!
Köszi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok!

Köszi azt,hogy igazam van és nem kell a tehén tej.
Nem is akarok adni neki mert én is a tápszer mellett vagyok!

Sziszike!
Nagyon sajnálom a lépcsős dolgot én mindig szivinfarktust kapok ha Csenge le-fel megy a lépcsőn.
Pedig olyan űgyes! :? :?

Momo!
Mikor találkozunk?
Hol lesztek május 1-én? A Home centernél lesz majális gondoltam találkozhatnánk! És Kicsiék mikor jönnek mert akkor is eljöhetnétek!
Már nagyon várom a találkozót,remélem Csenge nem lesz bunyos kedvében!! :cry: :cry: :oops: :oops:

Mindenkinek jó éjszakát!

brimo
 
 


Sziasztok!

Nem túl nagy élet van a topicban a héten....

Éva! Sok sikert a holnaphoz!!!!!!!!

Ági! Szegény Lívike. Hogy vettétek észre a hólyagokat? Azóta találtál már valamit a témáról?

Titi! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Miskolcon, már igazán rád fért egy kis kikapcsolódás! DAni nem is ment veletek?

Nálunk minden ok, csak Babó nem nagyon akar enni, gondolom a foga miatt, mert eszik pár kanállal, utána ordítás, majd megint eszik és így kb fél óra alatt el is fogy a kajcsija. Remélem már minél hamarabb kijön az összes és túl leszünk rajta.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Jo reggelt!

Titi!

Orulok,hogy jol telt a hetvegetek,akkor talan gyakrabban hazamersz menni,nem? Computer megjavult?? :lol:

Agi!

A kutacsvedot az elejen nem csipte,mindig leszedte a fejerol...most viszont o maga teszi fel. :lol:

AMikor jon Kicsi es ha tud es akar :lol: ,akkor titeket is elhozhat!!!!Mint kicsi fiam kis es nagy szerelmet! :lol: :lol: :lol:
Az altatassal..engem a dokino tegnap nyugtatgatott...persze nem nagyon sikerult..szerinte amikor intubalnak,az sokkal veszelytelenebb,es egyszerubb. :roll:

Brimo!

Meg nem tudom mit csinalunk majus 1en,de addig is talizhatnank. Gozom sincs,hogy mikor jonnenek Kicsiek,mert holnap nem topic tali van?? Ha nincs,akkor johetnetek. ma felhivom Kicsit akkor es megerdeklodom.Mert nekem muszaj itthon lennem a kemenysepro miatt.

Eva!

Megy a drukk hogy siman menjen a koltozes.

Verzsike!

Szegeny Babo...de gondolj arra,hogy ha kijon ilyen hamar az osszes fogacskaja...utana mar nyugi lesz. Meg lehet,hogy az is bekavar neki,hogy olyan gyorsan fejlodik+mar legszivesebben menne de meg nem tud onalloan.


Kicsi!

Holnap hova mentek???AKkor Sziszikenel lenne??? Nem Mesi volt? Ha nincs,akkor jottok???


Tegnap voltunk dokinal,Mishal elvezte az oda es visszautat,sot ott is jol viselkedett,meg a dokinore is vigyorgott.Majus 7re kaptunk idopontot.AMugy szuper a kornyek,olyan friss volt a levego eso utan ott,harapni lehetett volna.Fel 10kor kerult agyba,de igy is reggel 6kor kukorekolt.
Ma hozzak a homokozojat!!!! EPp ideje,mert mar elol alig maradt fold a viragagyasban.

Na,megyek mosogatni,fozni...es takaritani is kellene.
momo35
 
 


Sziasztok.

Momo!
Csengének kicsit folyik az orra de kapott orrcseppet és már jól van.
Ha akarod holnap elmegyünk hozzátok!
Délelőtt jobb nekünk mert akkor Csenge még nem nagyon nyügös!
Kérlek üzenj mit szólsz és akkor felhívlak!
Mi korán kelünk és már 8-tól partyképesek vagyunk! :lol: :lol:

Megyek mer dolgom van!

Mindenkinek szép napot!! :D :D

brimo
 
 


Sziasztok!

Hát nem nagy a tolongás a tali óta úgy veszem észre. Úgy látszik mindent megbeszéltetek ott és így már ide nem is írtok.
Reménykedtem benne hogy lesz mit olvasnom ha újra jönni tudok.
Jelentem egészen jól vagyok. Jó azért nem ugrándozom de már nem fekszem.
A fiúk teljesen jól vannak. Sőt Áron folyamatosan enne, biztosan be kell pótolnia azt a néhány napot ami kimaradt .:)

A héten nekem úgy rémlik Mesinél van a tali nem?
Egyáltalán lesz most valami mert annyira nem írtok róla semmit, eddig meg ment hogy ki kit visz meg ilyesmi most meg semmi.


Balimama
Sokat gondoltam ma rád, remélem minden simán megy a költözéssel.
Ha majd lesz időd és lehetőséged akkor légyszi jelentkezz hogy sikerült meg hogy vagytok!:)

Titi
Hú az első Miskolci út. Örülök, hogy jól érezted magad. Dani most sem volt veletek, mert nem írtál róla?
Köszi a képeket!

Csné
Miért szeretnél kutacsvédőt Livinek, annyira eleven?
Már tuti, hogy műteni kell a pici lányt?Hol fogják csinálni?
Vivi hogy van róla nem ís írtál semmit?

Verzsike
Átézrem a fogzási bajokat. Remélem hamar kinőnek már azok a hiányzó fogacskák is és akkor kicsit nyugisabban fognak telni a napok.

Momo
Az én eddig jól alvó fiam is most parádézik lefekvéskor ha ez megnyugtat. Eddig csak betettem az ágyba puszi és kijöttem, most ezt nem lehet egy picit még ott kell lenni mellette nem kell simizni meg ilyesmi csak ülök az ágynál, persze ha nem így teszek akkor jön a hiszti és a kiszökdösés zsákostólaz ágyból.
Nagyon kíváncsi vagyok a műtétre majd írd meg légyszi mi volt.

Kicsi
Jó gyertek nyugodtan, csak előtte csörögj rám vagy üzenj, hogy tuti itthon legyünk:)

Mesi
Bocsi hogy nem hívtalak, de mindig volt valami.
Remélem a jövő hétem már ismét minden a régi és tudunk talizni is.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Lányok, nekem nem lesz most autóm, úgyhogy a héten nem tudok talira menni! :(

De nem úgy volt, hogy Mesinél volna most a tali?

Mesikém, nem te stoppoltad ezt a hetet?

Hogy legyen most lányok? Toljuk jövő hétre? És hogy legyen akkor?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Mesinél lenne?
Már elvesztem...mi ráérünk.

Jhéten csütörtök nem lesz jó, amúgy ráérünk.

Jhét pénteken jöttök? Vagy a hét kimarad és jhét Mesiéké.

Már szerda van...írjatok!

Jól vagyunk, de izgalmakban nincs hiány..de most mennem kell Dr House van.;)

Bocsi lányok....reggel folyt.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre jöttem.
Képzeljétek tegnap elmentünk Csenge kis barátnőjéhez és nem verekedett,kicsit sikitozott mikor játék cseréről lett volna szó de nem bántotta!! :D :D :D

Remélem ez a vége és befejezi!

Mindenkinek szép napot kívánunk!! Kép Csibike komoly!!

brimo
 
 


Na, itt vagyok gyorsan, mert annyi mindent csinálok egyszerre.

Látom, mindenki eltűnőben van, gondolom, a szép idők miatt is, meg a betegségek miatt is a fene egye meg, ennek nem örülök!
Nálunk a helyzet továbbra is változatlan, már ami az alvást illeti.
Tegnap már szakértőhöz folyamodtam, és azt a tanácsot kaptam tőle, hogy csináljam csak így tovább. Még ha komfortszopizik is a lányom, ez így helyes. Kell ez neki, hogy megnyugtassa. És állítólag ez egy ilyen időszak, amikor a kisbabák gyakrabban ébrednek éjszaka.
Én már nem tudom, még mindig félek tőle, nem jól csinálok valamit, és később még bánni fogom ezt.
Mert nem tudom, meddig fog ez így menni?! Meddig fog ilyen sokat kelni?! Mert az én derekam sz@rrá megy, no meg a cicimről ne is beszéljünk.
Viszont így ma sem kelt fel 5-6 körül, hanem 8-ig az ágyban maradtunk, és még én is tudtam picit pihenni. A fene tudja, mi a jobb. Hosszú távon nyilván az, ha leszokna a cumizásról.
Na, majd lesz valahogy!

Brimo, ez a lány, csudanagy már! És micsoda szerelése van?! :) Olyan jó, hogy így lehet a lányokat öltöztetni, én is úgy élvezem már!
Örülök neki, hogy jól viselkedett Csenge, hát elhiszem, milyen kellemetlen érzés lehet, amikor verekedik a kisasszonyod.
Na, akkor csak kimozdulsz vele továbbra is, remélem.
Jut eszembe, most akkor mi van a vacsoracsatával?!

Ági, húúú, ez nagyon durva, szegény Livike! Én biztos megőrülnék, remélem, Te erősebb leszel, mint én volnék. De biztos gyorsan túl lesz rajta, és reméljük, semmire nem fog emlékezni. De hisz hogy is emlékezne?!
De hogy a fenébe lehet ilyenkor ciszta?! Hogy keletkezik ez?! Hihetetlen!!!

Évikém, tegnap volt a nagy nap. Remélem, minden simán ment! És milyen az új lakás?!
Húúú, milyen sokáig nem fogsz Te jelentkezni! Míg minden a helyére kerül, biztos eltart egy jó ideig. Kitartás hozzá!

Mesikém, Veletek meg mi van?! Sajnálom, hogy elmaradt a tali. Olyan rég láttalak benneteket.
Remélem, Bufoval együtt tudunk már találkozni egy következő alkalommal, őket sem láttam ezer éve. Szerintem nagyjából 1,5 éve!
Bufo, de örülök neki, hogy már jobban vagy!

(Na, közben a kiscsajom hasra fordult most már ruhában is! Nagy sikerélmény ez! Most meg itt himbálózik, hogy mégsem jó neki így.)

Erzsike, hogy alakulnak az evések? Azóta sem eszik jobban Babó? Kijött már azóta a fogacskája, vagy még mindig kínozza?
Nehezen viseled gondolom.
Azóta sem próbáltál kimozdulni otthonról gyakrabban? Én néha egyedül is úgy szeretek jönni-menni.
Ma például este megyek vásárolni, ez olyan nagy kikapcsolódás. Próbálj picit gyakrabban menni esténként Babó nélkül, még ha fél órára is, de kapcsolódj ki picit.
Már akartam kérdezni a talin is, minden ok a tejcsivel? Beindult újra? Már Momonál meg Nálad is akartam kérdezni a talin, aztán valahogy mindig kiment a fejemből.

Na, mennem kell, ne haragudjatok rám lányok, tudom, sokmindenkit kihagytam, de egyszerűen rohangálok fel-alá a lakásban.
Még itt a vasalnivaló, közben főznöm kellene, és hál' Istennek olyan szép idő van, hogy lehetne menni Bébikével is sétálni.

Lányok, tali téren nem tudom, mi lesz most, de ha jó mindenkinek, akkor május 2-án, 2 hét múlva pénteken nálam legyen tali, jó?!
De persze az még messze van, csak azért írtam, hogy mindenki tudjon kalkulálni vele.

Most futok, lánykámnak szüksége van rám!

Még elfelejtettem, többen kérdeztétek... Dani nem volt velünk Miskolcon, bár jött volna, közös döntés volt. Így jobb volt lányok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Csak bekukk!

Brimo!

Bocs hogy nem hivtalak,de csak most kerultem gep ele,most is az olemben ul. :roll: Tegnap megint nem volt hajlando elaludni,csak az olemben,es este 10kor,persze ez nem tartotta vissza abban hogy jo szokasahoz hiven reggel 6kor kuruttyoljon.
Nagyon vagany csajszinak nez ki Csenge ebben a szerelesben.

Szuper hogy nem verekedett...gondolom ezt is kinovik a gyerekek idovel.Mint a hisztit,legalabbis remelem.

Tobbiektol bocs...
Titi,Eszter,veletek beszeltem,
Kicsi!

Nektek jobbulast,bar remelem hogy tenyleg csak egy pici orrfolyas,aztan jottok jovo heten.
Kemenysepro sehol,merges vagyok,mer tkimehettunk v olna homokozni,de akkor nem hallom a csengot.
Na,mindegy,addig ramoltam egy kicsit a konyhaszekrenyben es megfoztem a piros lencselevest:Egy kis hazai,kuwaiti moddra.



Bufo!

SZuper hogy jol vagy!!!! :lol:

Sziszike!
Dr. House-t en is neztem,gyerekkel olemben. :lol:

Puszi mindenkinek es tovabbi szep napot!
momo35
 
 


Sziasztok!

Mit szólnátok, ha a jheti tali az állatkertben lenne?

http://www.zoobudapest.com/h_index.htm

Csoportos jegyet 10 főtől vehetnénk vagy, ami még megérheti a családi, 2felnőtt, 2gyerek 4800.-

2év alatt ingyenes!!!


MOst rohannom kell, csüt, nem jó, de bármikor megoldható!

pusziii

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Mit szólnátok, ha a jheti tali az állatkertben lenne?

http://www.zoobudapest.com/h_index.htm

Csoportos jegyet 10 főtől vehetnénk vagy, ami még megérheti a családi, 2felnőtt, 2gyerek 4800.-

2év alatt ingyenes!!!


MOst rohannom kell, csüt, nem jó, de bármikor megoldható!

pusziii

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Már nagyon hiányoztatok, de egyszerűen nem volt időm a gép elé ülni. De most úgy döntöttem, hogy semmi nem érdekel amit csinálni kellene, míg Babó alszik addig írok.

Kicsi! Ne haragudj, hogy tegnap úgy elrohantam, de mikor jötél pont etettem Babót, aztán mondtam Zsoltinak folytassa, de még a liftben i hallottam ahogy üvölt. Nem akarta elfogadni a hamit apától. Mikor visszaértem még akkor is sírt. Jó lett a párna, vagy kell csinálni rajta még valamit? Péntek este jön Apolka, mert megyünk szombaton a börzére, úgyhogy szólj légyszi ha nem jó.

Éva! Hogy ment a költözés? Remélem mindent sikerült átpakolni és mielőbb lesz net is, hogy halljunk felőletek.

Titi! Szoptatási tanácsadót kérdeztél? Szerintem is van oka annak, hogy Bébikéd felébred éjjel, és ha a cicid kell neki, hát az kell…
Kedd éjjel Babó egyszer sem kelt fel, mikor felébredtem és láttam, hogy már 6 óra, rohantam át hozzá, hogy vajon mi történt vele, hogy nem kelt, de békésen aludt. Aztán ma is csak hajnali 5-kor. Reméelm ez mostmár állandósulni fog.
Nem akarok akadékoskodni a talival, de az a 4 napos hétvégének a kellős közepe, lehet hogy sokan elutaznának. Mi itthon leszünk, mert Zsoltinak akkor is lesz meccse, de az lenne a jó, ha minél többen tudnánk találkozni.

Zsuzsa! De jó, hogy végre jobban vagy. Reméljük meggyógyulsz jövő hétre és tudunk talizni. A férjed otthon volt segíteni, vagy egyedül kellett megbírkóznod a gyerkőcökkel betegen?

Mesi! Veletek mi újság? Egy pár szóra azért jöhetnél néha, hogy hogy vagytok. Ágika miket csinál már?

Gyöngyi! Még mindig nem jó a Babanet, vagy csak el vagy havazva te is?

Tanácsot szeretnék kérni tőletek: Ti mit adtatok a babáknak rágicsálni? Itt volt az új védőnőnk és ő azt mondta ennyi foggal már szoktatnom kell Babót a rágáshoz, ezért vegyek neki babakekszet. De hát abban van ugye glutén. Mikor mondtam neki, annyi volt a válasz ne törődjek vele, 8 hónaposan már nyugodtan adhatok neki gluténtartalmú ételt. Az meg nem érdekelte, hogy én nem akarok.
Mindenki csak hülyének néz, mert így vigyázok a kajájával, de hiába mondom, hogy én 7-8 éves koromig folyton csalános voltam, meg hánytam annyira nem bírtam a tejet, tojást meg még ki tudja hogy miket, hohgy ezt Babónak nem akarom. Nem érti meg még a védőnő se.

Felébredt uram parancsolóm…
verzsike
 
 


Csak egy cumi kellett neki, úgyhogy folytatom.

Momo! Jó lett a homokozó, szereti Mishal?
Szegény, még az eddig jól megszokott esti pihenésed sincs már, hogy nem alszik Mishal. Van tipped, hogy miért lehet?

Mégis felkelt. Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok!
Van már netem!!!!!!!
Még nagy a rumli! Később jövök és mesélek! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Életjel! :D

Erzsike!

Ha valaki,akkor én tuti megértem,miért kerülöd az allergén ételeket Babónál és csak támogatni tudlak ebben,lásd két tejallergiás gyerekkel,lisztérzékenyen,mi mást tanácsolhatnék.Szóval az Őrsön van az a nagy épület a buszpályaudvarnál,aminek most nem jut eszembe a neve,piac van benne,meg kinai butik és az üvegre ki van írva,hogy gluténmentes termékek.Bent a piacon oldalt van egy spéci bolt és ott árulnak tej,tojás és gluténmentes babakekszet.800 Ftegy doboz de én ilyeneket fogok adni Dominak,meg persze én is ilyeneket rágok! Ha hasonló dologban van kérdésed bármiben segítek,mert sajna saját bőrön tudom,mit mivel lehet helyettesíteni és hol lehet kapni.Ha gondolod szólj nyugodtan! :wink:

Éva!

Hurrá! De jó,hogy megvan a net.De mi úgyis beszéltünk.Örülök,hogy uralod a káoszt! :D

Sziszike!

Sajna mi még kicsik vagyunk az Állatkerhez,de ez ne szegje kedveteket,nem azért mert Domi aludna végig :lol: ,mert attól én még imádnám,csak ugye én 3 óránként szoptatok és még mindíg 1 órán át,úgyhogy nekem még a zárt talik kényelmesebbek,de javarészt úgyis ilyen a többi,úgyhogy ettől még menjetek nyugodtan.Meg Bálintom is felrobbanna,ha megtudná,hogy amíg ő tanult én állatkerben voltam.

Koda!

Jajj de örülök,hogy Titi volt nálad és legalább ti tudtatok talizni.Olyan vékony vagy.Ne akarj már fogyni légyszi.Remélem nem is akarsz! :wink:

Brimo!

Csenge nagyon komoly ebben a szerkóban!


Momo!

Hívlak és folytatjuk a dumcsit! :wink:

Hú már hisztizik Domim!

Egy mondat még.Babám 6990 g :? és 65 cm :roll: :lol: Nem semmi módon nő a gyerekem!Szerintem nem kövér,de azért majd teszek fel egy friss fotót és megkérdezlek titeket is.

Csajok,továbbra is kérem,aki tankol OMV-n és nem gyüjt matrincát gondoljon ránk! Köszönöm! :wink:

Mindenkinek millió pussz! :D

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Verzsike!

Cedrus piac amirol Eszter ir. En is szoktam ott vasarolni.
Mi lenne ha darabosabb kajakat adnal inkabb neki,lehetne mar benne egeszszemu jol megfozott rizs,kis zoldseg,krumplidarabok esetleg uborka,gyumik???A korte eleg puha peldaul.
Az egy eves kort mi is be akartuk tartani gluten ugyben,majdnem sikerult.
De nem feltetlenul kell neki kekszet adni,...Mishal nem is szerette. A kolesgolyot probaltad???
Az almat meg probaltatok ,mondtad mikor itt voltatok.A vedonok meg mindig leragadtak a haztartasi keksz,babapiskota gyerek kezeben -nel. :roll:
Orulok,hogy vegigaludta Babo az ejszakakat.
Homokozo tetszik neki,bar az elejen kifele akarta dobalni a homokot,de most mar a vodorbe pakolja.Csak atazott a homok ahogy allt hetekig a zsakokban,igy ki kellene szaritani.
Ettol fuggetlenul ha elol vagyunk,tovabbra is a foldet szorja a viragok kozul,sot ma megint evett belole. :roll:

SZiszike!

Szerintem az allatkert talira nem a legjobb otlet. Hiszen nagy a ter,es ott mindenki a gyereke utan futkoshata.Meg zart terben is ez tortenik. :lol:

Megyek aludni,csak elramolok egy kicsit.Mishal megint orditott,ma 40 perc,de ez ugy hogy este 9 volt mire agyba kerult.AZt hittem ha kitolom,akkor rogton elalszik,hat nem.

Szep almokat!

Titi!

Gratula a forgashoz!!! Na,ahogy nekem is mondtak..most mar aztan nem leszel nyugiban,nem teheted csak ugy barhova le Kicsibebid!

Eszter!

AZtaaaa! Nekem olyan pehelysulyunak tunt Domi akarhanyszor fogtam,ki gondolta volna,hogy mar ekkora! Biztos hogy jol mertek? :lol:
momo35
 
 


Verzsike
Volt egy nyugodt éjszakád ez jó. Hátha így is marad:)
Vannak gluténmentes kekszek is a biscotti ilyen (talán nestlé gyártja) és azt adtam a fiúknak. Kölesgolyó is jó, de az kicsit ragadós.
Szerintem is megpróbálhatod a kicsit darabos főzit ha ennyi foga van Babónak.
Itthon volt a férjem egészen sokat és mindent ő csinált persze estére totál kifáradt. Mondtam is neki hogy na most mondja hogy ez könnyű meló minden nap.

Sziszike
Hát maga az állatkert jó ötlet, de az tuti, hogy csak szaladgálnánk a gyerekek után mint pók a falon, és egy szót sem tudnánk egymással váltani.

Momo
Látod látod a virágaid nem ússzák meg a földelhordást attól hogy lett homokozó.:)
Sajnálattal olvasom, hogy az elalvások még mindig üvöltősek.
Tegnap én is legalább azt elértem, hogy a saját ágyában aludt Áron, de 2x a nappaliból kellet visszavinnem, mert már odáig eljutott. Hétvégén leszereltül a kiságy rácsos elejét így most szabadon tud közlekedni.

Anubias
Tényleg szép súlya van Dominak. A képeken nem látszik, hogy ekkora lenne, bár az ugye csalós.

Brimo
Nagyon csajos ebben a szerelésban Csenge.:)
Hidd el minnél többel lesz gyerekek között annál jobban fog alkalmazkodni és nem lesz durva.

Titi
Gratulálok a forduláshoz. Mostantól már nem teheted le olyan helyre ahonnan le tud esni. Marad a föld vagy a járóka.

Dávid ma itthon maradt a sztrájk miatt. Az ovónénik fele nem tud bejönni így kérték aki meg tudja oldani az maradjon otthon.
Ti elindítottátok ma oviba , suliba a nagyokat?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Balimama
Jaj neked meg mindenképpen akartam írni, hogy ügyes vagy a villámgyors bejelentkezéssel. Örülök, hogy van net is így ha lesz időd akkor tudsz jönni egy kicsit kikapcsolódni.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Annyira tetszett mindenkinek Csenge akkor itt egy másik kép róla!

És nagyon köszönöm mindenkinek a biztatást!
Tegnap kapott egy szem epret és annyira falta izlett neki!2db vettem 90-ft volt! :? :?

Szép napot mindenkinek mi megyünk az udvarra mert már jól süt a napocska! :D :D Kép Huncutka!!

brimo
 
 


Sziasztok!

http://www.jatek-mester.hu/

Én ide szerettem volna elmenni valamikor..nem hiszem, hogy itt rohangálni kellene nekünk;)

Az ÁLLATKERT JÁTSZÓHÁZAT a 6 hónapnál fiatalabb és a 14 év feletti látogatók ingyen látogathatják.
A játékidõ elszámolása a játszóházban töltött idõ alapján történik.

Külsõs látogatók díja hétköznap: 1,000 Ft / fõ / óra
Állatkerti látogatók díja hétköznap: 500 Ft / fõ / óra

Csoportos jegy díja: 500 Ft / fõ / óra
(csak munkanapokon, elõzetes bejelentkezés alapján,10fő felett)

Testvér kedvezmények:
2 testvér esetén 10% kedvezmény az óradíjból
3 testvér esetén 20% kedvezmény az óradíjból

Jheti tali hol lesz? Mesiéknél vagy nálunk?

Erzsike: Rágcsálni: kifli vége, babapiskóta-manner(dm-ben lehet kapni)-ez teljes kiőrlésű és nem cukros.

Timi: a kép tündéri, igazi huncut csaj.

Eszter: kérünk képet erről a hatalmas babáról, dehogy kövér, tutti nem az!

Momo: Az állatkert jó dolog, de a gyerekekről és nem rólunk szól, tudom, mi kocsit szoktunk foglalózni és avval megyünk, így nem rohannak el és tudunk beszélgetni is közben.
A játszóházuk meg szuper!...már régóta szerettem volna elmenni oda.

Zsuzsa: nálunk az egyik óvónéni nem ért be, ma Zsolti sem ment.:)
Úszás is elmarad...

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Próbálok pár sort írni megint....3 x írtam, de mind elszállt :evil:

Bence a múlt héten nagyon rosszul volt, fulladt, köhögött, a doki be akarta küldeni a kórházba. kaptuk 3 órát, ha nem javul, hívja a mentőket.....kaptunk mindenféle gyógyszert meg puffogtatós hörgőtágítót. Szerencsére jobban lett, elkerültük a kótházat.
Marci is befulladt a gégegyulladása miatt..... olyan köhögési rohamai voltak, hogy 5 x hányt egy alkalommal......Mára mindketten jobban vannak, de még Marci nem járhat oviba.
Pesze én is elkaptam tőlük a vírusos torokbajt. Lázas is voltam, szarul is voltam. Persze kifeküdni nem tudtam, mert a két gyereket el kellett látnom. (Gabi már így is két hetet itthon volt velünk....)
Épp, hogy javulni kezdtem, amikor ráment a bal fülemre. Úgyhogy most középfülgyulladásom van.....annyira szédültem és hányingerem is volt....na és a fájdalom....most tele vagyok gyógyszerezve, így elviselhető. De sajnos totál süket vagyok, szinte szájról olvasok. Úgyhogy most ne hívjatok telefonon :wink: Nem érzek ízeket és szagokat sem......... A hányinger még most is megvan és szédelegni is szoktam. A doki szerint ez normális, mivel a fület érinti a betegség....feküdnöm kell/kellene.....gondolom ezek a bika gyógyszerek is közrejátsznak a hányingerben.

Eszter!
A fogyásom az elmúlt 3 hétnek köszönhető főleg....most mértem magam, 43,8 kiló vagyok.....hát nem is érzem magam jól. A háziorovos is csak csóválta a fejét, hogy milyen "gyengécskének" tetszik lenni. (mármint vékonykának). Nem tudott felírni egy gyógyszert, mert nem volt meg hozzá a súlyom....

Ági!
Jaj szegény Livike! Nagyon szorítunk nektek!

Momo!
Nem, Bence nem kapta el a kötőhártyagyulladást. De látod, volt más a palettán:?

Erzsike!
Én Bencének kukoricapelyhet (kukinak vagy pufinak is hívják) adtam/adok. Ebben ugyan nincs glutén, viszont van rajta egy kis só,de azt le szoktam söpörni, fújni. Imádja és olyan könnyen elolvad a szájában.



Ennyit tudtam írni, mert kezdődik a reggeli fülhasogatás....megyek beveszem a gyógyszereimet, amitől meg hányingerem lesz és feküdni sem bírok........ha nem veszem be, leszakad a fejem......és a fiúk is nyúznak........

Ha jobban vagyunk, jövök bővebben.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!
Egyelőre nálunk elég vicces a helyzet, mert a bútoraink nagy részét nem hoztuk át, van ami még bútorraktárban van..., szóval még nem nagyon tudom hova pakoljak ki! :lol:
Dolgozunk, mint az őrült, de uralom a helyzetet! Nagyon klassz és nagyon boldogok vagyunk!
A kertben lét egy kicsit nehéz Balázzsal a kutya miatt, szóval vagy Balázs van kint, vagy a kutya! :lol:
Ma már egy kicsit sétálni is maradt időnk.
Nekem hiányoztok, bár úgy tűnik én nem nagyon hiányzom! :roll:

Éva

Kép
balimama
 
 


Juci!
A Madarász eléggé ismerős nekünk! :?
Havonta egyszer valami baleset biztosan éri az én rosszcsontomat.
Simán 4-5 óra!
Valószínűleg valami elzáródott zsírmirigy lesz a ludas! Remélem hamar kiderül.

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Hát én itt vagyok egy átvirrasztott éjszaka utan.....Bence tegnap délután belázasosdott, de úgy, hogy 40 fokos volt. Egyik percről a másikra. :?:
Pontosabban a lázat egy 2,5 órás sírás előzte meg. De nem csak sírt, hanem már sikítozott, mintha nagyon fájt volna valamije. Kínomban adtam neki Nurofent. Utána nagy nehezen elcsitult és elaludt. Ekkor jött a láz. Nem köhög, nem hörög, a kaját is elfogadja, nem is hányt, a füle sem érzékeny nyomkodásra.....Egyszerűen nem tudom, hogy mitől van. Az antibiotikumot 2 napja hagyta abba, de ez már a 2. üveg volt. Több mint 2 hétig szedte. Hűtőfürdő és kúp is csak 39-re vitte le a lázát......én már bedilizek. Még ki sem jött a tödőgyulladásból, már megint beteg. Kicsit később hívjuk a doktornőt.
Én sem kerülöm el a fülészetet. Nem hogy javulna, csak rosszabb az egész. Most már a szemem környéke és az egész bal oldalam fáj. Na és a hányinger......és totál süket vagyok....brutális.

Kicsi!
Remélem sikerül bejutnotok hamar egy orvoshoz, aki megnyugtat benneteket!

Éva!
Ha majd tudsz, rakj már fel képet az új házatokról!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Balimama!

Dehogynem hianyolunk,csak gondoltam en is hogy nagyon elfoglalt vagy es nonstop pakolsz,intezkedsz+Balazs. :lol:
Igen,varunk am kepeket a hazrol,kertrol,stb...

Koda!

Szegenykem,ez mar kesz katasztrofa!!!!! Remelem mihamarabb kijottok ebbol a szornyusegbol. Grapefruit mag cseppeket nem probaltad meg a gyerekeknek??Vagy valami multivitamint???
Es magadnak a Beres cseppet,Svedcseppet,zinket,C vitamint???
Jobbulast nektek!!!

Kicsi!

Nem nyugszol...neked bizonyara letelemed a joves-menes,meg jo,hogy Dudi ilyen jol turi. :lol:
Ird meg,vagy fel is hivhatsz,hogy mi volt a dokinal.AKkor jov. het kilove?? :roll:

Nekunk is annyi mindent kell csinalni...jov.heten van Baumax,konyhas,Kika,Ikea(jo lenne) Arkad(be kene nezni par helyre)+anyak napi ajandekot venni+ Mishalnak cipot mert kinotte+ most hogy kerteszkedik,borzalmasan nez ki.
Es emelle a szokasos bevarsarlas,piac...takaritas..kert...
mert hiaba van sok helyen fenyokereg,azert no a gyom rendesen,ugyhogy minden nap gyomlalok egy kicsit es meg ultetni is kellene par dolgot.
Tegnap ultettem lugas paradicsomot,sima paradicsomot,karalabet,csipos paprikat.
Tegnap itt aludt anyukam,Mishal elvezte,hogy massal is jatszhat. Es annyira faradt volt,hogy fel 9re kidolt.
Na,megyek,bekakilt a draga.

Puszi mindenkinek,tovabbi szep hetveget nektek!!!
momo35
 
 


Sziasztok!

Momo!
De, mindkét gyerek kap multivitamint. Gondosan választottam ki nekik, ennek ellenére mégis ez van.......Most voltunk a dokinál, semmi ötlete, mitől volt ennyira lázas. Semmit sem lát, mindnene szép tiszta, nincs gyulladás. Most nincs is csak hőemelkedése, 37,5 körül........én ezt nem értem.....Hétfőn vizeletet kell leadni.
Kérdem én HOGY?????? Hogy kell pisit venni egy 1 éves fiúgyerektől??? 9-ig van labor, addig oda kell érni a vizelettel. Mibe és hogy pisiltessem hétfőn reggel? Van valakinek ötlete?????? Segítsetek légyszi!

Örülök, hogy végre sikerült "kidönteni"Mishalt:-) Úgy látszik fogadnod kell egy szórakoztató személyzetet:) Most is volt ordítás este?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Nekem anno Bálintnál sokszor kellett pisit leadni,mondjuk mi egy steril vizeletzacsit kaptunk és azzal kínlódtunk,de én úgy csinálnám,tam,hogy egy babaitalos üveget kimosnék,levetkőztetném deréktól lefelé a gyerkőcöt,fütyi az üvegbe :lol: ,gyerek az ölbe és iatatnám ezerrel,amig ki nem jön a pisi.Közben énekelj,mesélj,bármit amitől egy helben marad.És ha kicsit nyomobgatod az alhasát az is ingerli a pisire.

puszi

Eszter

A többire nincs időm reagálni,de igyekszem. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Éva!

Igenis hiányzol! :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Nagyon köszönöm a tanácsot, így fogom csinálni! Csak sikerüljön....mennyi pisi kell nekik vajon?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!

Nézzétek meg! www.csengelilla.mlap.hu

Szép hétvégét mindenkinek!


Jucim!
Nekem van nagyon jó ismerősöm bőrgyógyász ha kell!!

Puszi

brimo
 
 


Sziasztok Lányok!

Koda!
A multivitamint hagyd abba a fiúknál! Fantasztikusan táplálja a kórokozókat! Ha betegek, nem szabad adni!

Puszi mindenkinek!!!!

Képeket holnap, de csak kívülről!!!!!! :oops: :oops:

Éva

Kép
balimama
 
 


Koda!

Viszonylag kis mennyiségű pisivel beérik,szóval mondjuk úgy 20 ml.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Koda! Szegényke, nagyon Rád jár a rúd mostanában. Nem lehet, hogy Bence "csak" a sima pár napos láz betegséget kapta el, aminek semmi egyéb tönete?
Érdekes lesz a vizeletadás, szurkolok, hogy sikerüljön!

Éva! Nekem is hiányzol, de azt gondoltam, nagyon el lehetsz havazva. De olyan aranyos vagy, ha valakinek szüksége van okos tanácsra egyből itt vagy!

Mi voltunk ma Apolkával börzézni, szerencsére majdnem mindent eladtunk, úgyhogy tök szupi volt a nap. Babó itthon mardt Édesanyával, nagyon lefáradt, szerencsére elég hamar elaludt, mert én is nagyon fáradt vagyok.

Jó éjt mindenkinek!
verzsike
 
 


Erzsike:)
Sokat gondoltam ma rád, akartam is kérdezni, hogy sikerült -e árulni? De látom, hogy már írtad is:)
Tök jó, hogy így elvolt Babó anyukáddal! Amikor olvastam, azt hittem, anyukád fáradt el nagyon :D Utána jöttem rá, hogy Babóról írsz.


Bence továbbra is tartja a 38 fokos lázat......ami azért jobb, mint a 40 fok. Csak éjszaka is így maradjon. De igazából jól van, enni eszik rendesen, a fürcsit is élvezte......azért nagyon idegesít, hogy nincs oka a láznak.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na most látom, hogy Eszter és Éva is írt!

Eszter!
Köszi az infót, bár izgulok, hogy egyáltalán bármennyit is fel tudunk -e fogni.....

Éva!
Most nem is kapják, bár csak azért nem, mert elfelejtettem....de ezek szerint nem is baj! De ha jól vannak, akkor mehet?

Puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Kicsit régen írtam már, de azért ne gondoljátok, hogy eltűnök. Sok volt a meló itthon, meg sorolhatnám még ,hogy miért nem írtam de ti is tudjátok. Nem sokan írtok manapság. Mindenki kihasználja a jó időt, vagy Zsuzsának van igaza, hogy a talikon mindent megbeszéltetek?
Azért olvasni azt mindig sikerült (na jó néha egy két nap kimaradt) Ezerrel készülünk az anyák napjára. Mint szmk-s sok a feladatom :lol: , de én nagyon élvezem.
A Sára kis eleven mint mindig. Sikerült is úgy lelépnie a kis sámliról, hogy majdnem az ortopédián kötöttünk ki. 3-4 napig kis bice-bóca volt, én meg tiszta ideg, hogy mit csináljak. A dokinál is voltunk, de csak cataflám cseppeket írt fe (amit be se adtam neki). Szerencsére most már kutya baja a lábának. Azóta már átestünk egy hasmenéses időszakon is, ami úgy kicsipte még a nuniját is (mivel az egyik éjszaka jött rá ez a hasmenés, és egy kis ideig szegénykém a kakis pelusban aludt), hogy már akkor is sírt, ha csak pisilt.
Ne tudjátok meg, hogy hánszor kellett akkor este pelust cserélnem. Ő meg közben üvöltött, mert aludni is akart volna.

Kinél lesz a következő tali? Nem tudom még, hogy mi eljutunk-e mert nekem is zsufolt lesz a hetem.
Titi: remélem hallgatsz Erzsikére, és nem május 2.-ára teszed a tali, mert akkor mi sem tudunk menni. Pedig hozzátok nagyon könnyen odatalálok. Ha mégis a többieknek akkor jó, akkor majd meglátogatlak később.

Koda!
Nem csodálom, hogy ilyen sovány vagy. Nem semmi ami veletek történik. Hogy van azóta Bence? Na ez a pisilés se lesz könnyű. Habár ha belegondolsz a fiuknak még könnyebb, mint a lányoknak. Én tuti nem tudnék a Sárától vizeletmintát begyűjteni.
Jobbulást nektek!!!Te is jól megjártad ezzel a betegséggel. Oké, akkor most nem hívlak telefonon? :lol:


Éva!
kitartás már csak néhány hónap, és minden a helyére kerül. Várom a képeket!!!És nekem is hiányoztál, ha nem is írtam.....

MEnnem kell, mert mozgolódás van. Ha tudok akkor jövök este!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: