Új privát üzeneted érkezett!

Barbuss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csucs ez a kiscsaj...mert csunya volt a haja, mik eszebe nem jutnak...
pocaklako
 
 


Hűűűűűűűűű de beindultatok!

Bébike! Nem voltam azóta dokinál, jövő pénteken megyek majd, akkor lesz méhszájmustra.
Jógára bejelentkeztem, az meg jövő hét csütörtökön indul.... már várom nagyon, bár kicsit nekem is aggályos ez a dolog... :lol:

Mercy! Sajnálom a kutyust nagyon, azért remélem meglesz! Drukkolok ezerrel!!!!!
Anyukád.... hát no comment!
Azért remélem, maga a házasság jobban alakul, mint a "nagy nap"..... SOK BOLDOGSÁGOT!!!!

Edi / Manorka! Köszi az UH tippeket... majd megsassantom mindkettőt. Bár Manorka propagandája így elsőre meggyőzőbb! :lol: :lol: :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Emi! Szuper, hogy a te papád is jobban van!

Freyja! Neked akartam.... nagyon ügyes vagy a lakással!!!! Le a kalappal, hogy ilyen szépen elpakoltál, DE tessék kicsit visszavenni a tempóból mostmár!!!!

Barbuss! Emma megint alakított... :lol: :lol: :lol:
Amúgy a "módszert" muszáj volt kidolgozni, mert rendszerint a boltban a pénztárnál (hosszú, tömött sorban) jutott eszébe a praktikusan oda telepített óvszerek felől érdeklődni.... aztán ráadásként odapakolták a síkosítót és hasonló cuccokat is.... Vér ciki volt! :shock: :lol: :shock: :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 

 
 

Lányok, előhalásztam az összes maradék kislány ruhát és feltettem! Nézzétek meg, hátha érdekel még vkit vmi :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!! :D
jöttem én is jelenteni.....

aggodalomra senkinek semmi ok....amíg az én hasam kerek 94 cm és a kiinduló súlyomhoz képest kemény fél kiló van rajtam......
:D :shock:
de igenis nekem már nagy ez a poci a 153centimhez..... :?

Mercy: sajnálom hogy ilyen szarul vagy..... :cry:

Barbuss: a kis Emma igazi kis nayszaju csajszika... :lol: :lol: aranyooos....

Edi: ++++++++++++++++++++++++
Bibar:++++++++++++++++++++++

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Dóri :lol:
Nálunk egyenlőre az megy, hogy a buszon kérdezgeti, hogy a néninek/bácsinak miért olyan a szeme/haja/stb :oops: Na hát az is tud baromi kínos lenni :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Moki! Jó hogy jöttél :D Gyere már egyszer beszélgetni is, nemcsak jelenteni :lol:
Fél kiló??? :shock: Te amúgyis vasággyal vagy max 45 :shock:

Ja ja, Emmát a bölcsiben is ismeri mindenki név szerint :lol: Ma mentem ebédet befizetni, mire megállított a vezetőnő, akivel eddig 1x beszéltem a beíratkozásnál 2 éve, azóta csak láttam párszor, hogy hallotta, hogy Emmának tesója lesz, és milyen nagy már a pocakom :shock: :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss! Írtam privit ruciügyben!

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Elmesélem gyorsan a tegnap délutánunkat:

Tegnap voltunk Zsanival szülésfelkészítőn. Valami nagyon szuper volt. Este 6 órától kezdődött és 9 után jöttünk el :)
Először a sejtbank képviseletében tartott előadást egy csajszi, utána jött egy aneszteziológus doki, aki elmesélt mindent az EDÁ-ról, hogy hová adják, hol van az az epidurális tér és hogy nagy számban alkalmazzák illetőleg, hogy melyek az ellenjavallatok (vérzékenység, nem megfelelő laboreredmény és ha gyors lefolyású a szülés, a végén már nincs értelme beadni). Eléggé meggyőző volt, hogy egy komoly team foglalkozik az egésszel. Majd egy kicsit megkésve jött a szülész-nőgyógyász főorvos is, aki éppen szülésről jött be hozzánk. Ő is eléggé jól elmesélt mindent és elmesélte a szülés 4 szakaszát. Pontosan nem tudom idézni, de az első a tágulási, második a kitolási, harmadik a lepényi és a negyedik nem tudom milyen szakasz, de a szülés utáni megfigyelésről szól. Szimpi volt mindkét orvos. És végül a sok várakozásért cserébe felmehettünk a szülőszobára is. Nagyon tetszett, 4 szülőszoba van és elég jó kis modern szülőágyakon törénik az egész szülés, van alternatív szobájuk is. Ami még totál pozitív számomra, hogy végre nem ZÖLD szülőszobára kell majd mennem, mert Nórival olyan helyen voltam, ahol függönyökkel elválasztott lyukak voltak, de minden csupa zöld volt. :( Persze egy kis idő elteltével már eszembe sem jutott akkor, hogy milyen színű a csempe, de itt ez a látvány, hogy külön szobák vannak és otthonosak, eléggé sok pozitívumot jelentett. Beöntést, borotválást lehet kérni, de nem kötelező.
Még ami nagyszerű, hogy 24 órás "rooming in" van, tehát a babát nem viszik el tőlem, ha nem szeretném, a nap 24 órájában velem van. Van csecsemős szoba, ahová be lehet adni mondjuk, ha ki szeretnék menni a látogatókhoz vagy éppen fürdeni/pihenni szeretnék.
Minden nap van egy apás óra, amikor az apa bejöhet a szobába. Ez is milyen jó dolog?! Nem? Persze egyeztetni kell a szobatársakkal, hogy nekik se legyen kellemetlen a szoptatás miatt. 3 ágyas szobák vannak és az egyik oldala üveg fal, amit függönnyel lehet eltakarni. Így ha látogató jön, akkor üvegfalon keresztül meg tudjuk mutatni a Babócát.
Összességében nagyon feldobott az egész és azt sugallta a környezet és a dokik hozzáállása, hogy onnan pozitív élménnyel fogunk majd hazajönni. :) Kívánság topic, így legyen így! :)
Nóri is velünk volt és hangosan megjegyezte, mikor elköszönt a szülőszobát megmutató nénitől (talán szülésznő lehetett), hogy "Szia! Majd jövünk vissza, mert itt fog születni a kistesóm!" :) Előtte még azt is elhintette, hogy "holnap is jövünk!" :) Ha nem is holnap, de júli végén, júni elején már biztosan :)

Zsaninak pedig olyan szép nagy és formás pocója van, hogy ihajjjj!!!!!! :)

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Hello Csajok,
ez az idő ... hogy nem unja már ...

Ma úgy keltem, mint akin átment az úthenger (nem lett lapos a hasam :), csak fájt minden porcikám - főleg a karom, lábam, hátam ...

Több helyről hallottam, így ma megrendeltem A BÁBA VÁLASZOL c. könyvet a bookline-ról, holnapra ki is hozzák, sok hasznos tippet olvasott fel belőle a barátnőm. Remélem segít, mert így hosszú lesz ez a 13 hét ...

Csatolom pelenkázóról a képet, és vettünk pár plüss játékot is, olyan édes, de persze a kép erről sem az igazi ...

Ha valaki a pelenkázón szereplő képet meglátná fali dekoráció formájában, kérem, szóljon, mert annyira tetszik, édes lenne a kiságy fölé :)

SÜSS FEL NAP, FÉNYES NAP ...
Vendég
 


Pelenkázó szivacs:

Kép

Játékok:

Kép
Vendég
 


Barbuss:
Na igen...vasággyal 45 :lol: ezen jót nevettem.....
azért nem teljesen...de valami hasonló
az egész ugye úgy van hogy nyár végére a nagy boldogságban :oops: összeszedtem magam 50 fölé aztán ugye jött az első trimeszteri nem evés :? aminek következtében lettem 44 aztán most szedtem össze magam egy picivel ötven fölé.....
ugyhogy így jön ki ez a fél kiló..... :D

Manorka:
tök jó hogy tetszik minden és hogy pozitív a véleményed....ez nagyon fontos!! :)
éééés persze hogy minden szép és jó lesz....kívánságtopic :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!
Hú, mennyit írtatok....bocsi előre is, de most nem jegyzeteltem.

Most is lett volna ebéd után órám, de párom nem lett teljesen kész az ebéddel mire jöttem haza, igy nem is értem volna vissza. Meg Lizyt is inkább figyelgetem.
Ugyanis "őmiatta" nem lett kész az ebéd sem időben!
Párom nem vette észre, hogy elcsórta a fehérbors-os üveget, kiöntötte az összeset egy tálba, és mire Ati odanézett, addigra már döntötte a szájába....szegény kismajom. Mikor jöttem haza, még mindig könnybelábadt szeme volt a borstól. Remélem nem lesz semmi baja. Itatom folyamatosan, enni is evett tejfölös tésztát. Nem tudom adjak e neki normaflore-t. Irtam már egy otthoni gyerekdokinak, de nem írt még vissza.

Moki!
Hú, akkor nagyon keveset híztál még....de legalább könnyebben visszanyered utána az alakodat.

maccs!
Jó hogy ujra jöttél...sajnálom, hogy betegek voltatok.

Merci!
Sajnálom, hogy ilyen rosszul sikerült az esküvő, és hogy még a kutyus is elveszett.

d.dodó
 
 


anya maci:
jááájjjjj de édesek a kis szerzemények!!! :oops: :oops:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Dodó:
basszus a fehérborsot fehérbornak olvastam...... :lol:
na mondom korán kezdi a kiscsajszi :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


anya maci!!
Szupikat vettetek!!
A pelenkázó mintáját másold át egy fehér lapra, majd indigóval a falra, és fesd meg, mint meme is tette :D

d.dodó
 
 


meme: nekem egyenlőre faros....de nem tom milyen az amikor nem faros a babo...
kell a telószámom???: 20-363-55-44 v. 30-858-93-23

d76: járok jógára, és barbamamaként is műkszik..bár már nehezebb...de tegnap is volt olyan, aki már betöltötte a 40. hetet

kókuszmatrac előnye: bölcsőhalál szempontjából kedvezőbb, ebben ritkább. át tud lélegezni rajta.

zsani: centit kezd később :D ....semmiről nem vagy lemaradva..senkinek fel sem fog tűnni :D

olvasom, hogy nektek itt szúr, ott fáj...nekem na itt végre szerencsére semmi....még mindig nem szedek semmiféle vitamint és Mg-t sem

A házasság pont olyan mint előtte, csak van még1 gyűrűm

anya maci: mi ettől a cégtől vettünk matracot: http://www.matrac.hu/matrac-12-szotar.html

Kérdéseim:
- hol lehet normális angolpólyát venni? - az enyémet eltüntette a sógórnőm :(
- hol lehet babamosóport és öblítőt venni?

:D

Mivel zuhog az eső, így nem megyek kutyát keresni....elmegyek bababoltba listáért...és lassan ki kéne okoskodnom, hogy mit kell vinni a kórházba...

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Jaj Dodó! Szegény lánykád! :shock:

Moki! Nem elég, hogy szemtelenül fiatal, még modellsúlyban van itt nekem 7 hónapos terhesen! :wink:

Nem is mondtam nektek, hogy nálunk is milyen törés-zúzás megy tegnap óta (Boti is, én is alakítunk ezerrel).
A Boti legalább 3 alkalommal locsolt szanaszét mindenféle folyadékot (persze nem "nyílt terepen", hanem pl. cipőbe és hasonló helyekre. Én le/elejtek mindent (egy hűtőmágnest el is törtem :( ), plusz felmosáskor eltörtem a felmosó nyelét (elöregedett), úgyhogy úgy baktam magam fültövön a nagy csavarásban, hogy csillagokat láttam.... Asszem ekkor mondta a párom, hogy akár le is feküdhetnék.... :lol: :lol: :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Mercy! Köszi a jógás bíztatást, akkor talán nekem, bálnaként sem jelent majd gondot! :lol: :lol: :lol:

Sajna a kérdéseket passzolom....

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dóri (d76) :lol: :lol: :lol:
Mercy: passsssz...bababoltokban....
mosópor öblítő szerintem Dm Rossmann ....amire az van írva hogy Sensitiv (baba van rajtuk általában) az jóó szerintem....Lenor,Persil,stb.:
:D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


ja és Mercy bátor vagy hogy így kiírtad a számod.... :shock: :shock:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Dóri :lol: Nálunk egyenlőre csak én alakítok :oops: Emma már rám is szólt a múltkor, hogy jobban figyeljek oda :lol:

Dodó :? Jajj szegény Lizy :? Szerintem ne aggódj, baja nem hiszem hogy lesz tőle! Most szar anya vagyok ha én nem is hívtam volna a dokit? :oops:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Mercy, szerintem a sima sensitive mosópor megteszi - öblítőt meg nem ajánlják a baba cuccokhoz, nincs is asszem spéci baba öblítő :roll:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


mitől féljek telszám ügyben? nem titkos, 1000 helyen szerepel...hirdetés, kutyakeresés, stb.
vki akar megtalál...beírja a keresőbe a nicknevem, és tadammm....még talán a címem is megtalálja


nekem olyan mosópor kell, amire rá van írva, h foszfátmentes...és folyékony :)


frottir angolpólyát szeretnéééék

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Na harmadjára csak eszembe jut amit kérdezni akarok :lol:
Nyári köntöst hol találok nem arany árban? Tudom, vatera meg teszvesz - egy részét már átnéztem, de nem az igazi :roll: Aranypók olyan árban van mint a neve :?
Szaténtól ráz a hideg, a frottír meleg, szal vmi vékony, rövid, háromnegyed ujjú kéne :roll: tipp?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


barbuss!
Én se a mi dokinkat hívtam, hanem a másik fórumon van egy gyerekorvos, csak épp nem volt fent a fórumunkon....

d.dodó
 
 


Dodó! Ja értem! Én tudom magamról, hogy lazán kezelek pár dolgot, csak azért kérdeztem :oop: :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


:lol: :lol: :lol:
Barbuss! Aranypókon jót nevettem!!!

Egyébként passzolom a kérdést.
Mondjuk ilyesmit én sem vennék a teszen..... Valahogy a hálóing, meg ezek nekem már "intim" cuccok és abból ragaszkodom az újhoz!
Lehet, hogy hüle vagyok.... tulképpen nem tudnám megmondani, h. ilyen szempontból mi a különbség egy top és egy hálóing között, de akkoris! :oops:

Dodó! Sztem, ha baja lenne, akkor minimum játszott volna egy rókaromásat....
Ha tudod jó sokat itatni, tuti rendbejön!
Inkább nézz neki valami "nyugtató" jellegű cuccost, hogy nehogy kikészüljön későbbre tőle a gyomra! Kamillatea vagy mittomén....

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dóri, én is az újakat nézem (meg néha jót röhögök egy-két merész retró ízléstelen darabon :lol:), mert azok között is ki lehet fogni olcsóbbat, de már kezd fogyni a türelmem :oops: Mármint régen akár órákig elbogarásztam ilyesmivel, de most idegesít :roll: Tudom, terhes vagyok meg szőke megy egyébként is :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


rókaroma = rókakoma....

Barbuss! Hát... szőkeség ide vagy oda, én amióta visszabarnultam sem lettem sokkal "jobb"! :lol: :lol: :lol:
Bár kb. azóta vagyok terhes.... lehet, hogy a kettő kiegyenlítette egymást!?!?! :lol: :lol: :lol:

Jaj de utálatos már dolgozni.
Egy hülye prezivel küzdök, mintha nem lenne ezer dolgom még az elkövetkezendő két hétre, hogy normálisan hagyjak itt mindent....
:roll: :roll: :roll:

Nem is mondtam nektek, hogy mégsincs meg az utódom. Úgy tűnik a nagyfőnök megvétózta :roll:
Szegény lány, akivel egymást helyettesíteni szoktuk már teljesen lelkibeteg, hogy lehet, hogy neki kell majd betanítani, pedig így is annyi a dolga, hogy örül, hogy luk van.... márbocsánat!

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Na utánakérdeztem a mellszívó alkatrészeknek! Csak a Pro-Mamánál lehet külön-külön kapni - a szilikon betét ami a cicire cuppan 3000 HUF :shock:
Itt a térkép és nyitvatartás:
Kép

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss: Emma azért nem köszönt a néninek, mert csúnya volt a haja??? Mekkora! :lol: :lol: :lol:
Édes szívem... :)
Nem kicsit lehet cserfes a lelkem! :)

Mokibuci: Fél kg van rajtad eddig??? Atya ég!!! Nem semmi! De a lényeg, hogy jól van a kisbabád!!! :lol:

Manorka: Írtó jó lehetett a tegnap estétek. Én is elkezdtem nézelődni a Bajcsy honlapján szüléselőkészítő foglalkozások kapcsán.
:)
Aranyos lehetett Nóri is! :)

Anyamaci: Nagyon cuki tényleg a pelenkázón lévő kép! És a plüssök is édesek...igazi zsiráfos kollekció! :D

Dóri: Nem semmi a törés-zúzásos hullám nálatok! :)
Nálunk a férjem a hétvégén eltörte a porszívó "nyelét"...
Azt mondta, hogy elfáradt...mármint az a műanyag rész.
Az a szerencse, hogy egy darabig még így is használható! :D
Ahogy jött a hullám, szerintem úgy megy is...

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Emi! Hát nagyon remélem, hogy vége szakad a balfékeskedésnek, mert eddig (kopp-kopp-kopp) megúsztam komolyabb kiadások nélkül....

A porszívónyél azért máris húzósabb, mint az én felmosónyelem....
:(
Én megyek és veszek is ma valami hiperben újat, mert végül nem tudtam rendesen felmosni, csak pacsmagoltam egy darabig térdenkúszva, majd beláttam, hogy ez már nem esik jól, úgyhogy inkább abbahagytam.... megvár! :roll:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Helló lányok... :)

Megjöttünk... csak gyorsba bejelentkezem, mert vinni kell a kuytinkat orvoshoz, sebkontroll lesz...

Dokinál minden a legnagyobb rendben van. Méretei tökéletesek a kis szerelmemnek, a doki szerint előbb fog érkezni az úrfi :) Faros a lelkem, de még fordulhat majd...
Fájdalomra azt mondta, hogy sajnos nem tud mit csinálni vele, mert a csípőcsont megy szét, a szalagok meg nem bírják a tempót ezért fáj ennyire. Továbbra is Árnika, és max. Algophiryn ha nagyon muszáj....

Méhszáj 3000, tehát tökéletesen zárt, minden a legnagyobb rendben. Megdícsért a doki a vércukor eredmény miatt, éééés legnagyobb meglepetésemre, mondtam neki, hogy hááát tudom, hogy ez a +10kg már elég sok, de pedig nem zabálok, mire közbevágott, hogy maga nagyon csinos, ez a +10kg meg nem sok, még max. 5 kg jöjjön fel és akkor mint a nagykönyvem.... Hát virult a fejem rendesen:) Jó passszban volt Kovács doktor úr :)
Kaptam egy képet, hát 2D-s meg nem a legjobb, de édesen látszik a pofija rajta, estefelé felteszem, ha hazaértünk :)

Most csak ennyi... mennem is kell :)

Pusziiiiiii
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.15 14:54-kor.
Vendég
 


Á lányok, bocsi, hogy nem reagálok snekinek de teljesen kivagyok!
Rengeteg a munka, pörgés van, az őrület szélén állok, és akkor még a nap jó híre is: úgy néz ki megvan, ki lesz a helyemre. A probléma az az, hogy ismerem, és dolgoztunk már együtt, és konkrétan rühellem! Semmire sem tartom, lusta, probléma megoldó képessége nulla, egyszóval szerintem am unkáját akár az ablakon is ki lehetne vágni.
Egy idős pasi egyébként.
Egyrészt kivagyok, mert tönkre fogja cseszni az egész eddigi munkámat, másrészt kiatlálta nagyon okos főnököm, hogy akár már hétfőtől jöhetne. Mondom igen, és mégis hova? Hát asszondja melléd.
Na mondom, ha ezt megteszed velem, akkor hétfőtől én betegállományban vagyok! Ő meg nem vette komolyan, pedig tényleg így lesz. Itthagyok csapot-papot, és felvetetem magam tp-re, mert én nem fogom emiatt a seggfej miatt idegesíteni maagm, és elviselni egész nap!
Most nagyon kivagyok :(

zsofka83
 
 


Edi: Nagyon szuper, hogy minden rendben Botiddal, és veled is (többé-kevésbé).
Miből állapította meg a doki, hogy hamarabb érkezik a fiatalúr?
Kíváncsian várom a képet! :)
Drukk-drukk a kutyusnak!!!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Dóri,
törés, zúzás ... sikerült egy üvegpoharat atomjaira robbantanom a konyhakövön ...
mikor azt hittem, hogy mindenhol felporszívóztam, a párom rábökött pár szilánkra a konyhapulton ... ááááááááá ...
Nekem tuti betesz ez a szutyok idő ... lehet meg is fáztam, kicsit érzem a nózim :(

Mercy,
én a dm-ben veszek foszfátmentes mosogató tablettát, nézd meg, talán folyékony mosószerük is van!

Plüss állatok ...
http://www.bababutorbolt.hu/fooldal.php
Innen van ez is, mint a kiságy és a pelenkázó :)
Bp., Visegrádi u.
Nincs sokféle cucc náluk, de ami van, az nagyon édes :)

Voltatok már a Visegrádi u.-ban a valami Mária üzletben?
Már ketten is ajánlották!

Apukám most jött meg, csak ennyit kérdezett anyukámtól: 40 napig esik?
no comment

Eszemben volt még pár dolog, amire válaszolni akartam, de persze elfelejtettem ...
Mindenki vigyázzon magára és kis családjára!
Vendég
 


Edi
örülök hogy minden oké babókával :wink: :wink: :wink: :wink:

Manorka
majd megkérdezem hánykor kezdődik,holnap megirom :wink: :wink: de ne számits semmi extrára,szimpla lakótelepi ovi,viszont a 2 ovónő akihez kerülne a 2 legjobb,legcukibb :wink: :wink: :wink: Olivér is hozzájuk fog járni :lol: :lol: :lol: holnap irok :wink: :wink:

most indulunk mert még vásárolgatunk,este jövök a hirekkel és a pofikával :lol: :lol: :lol: :lol:

bibar
 
 


Haho Lanyok!

Edi: szuper, hogy minden okes veletek. Mennyivel saccolja korabbra Boticelli erkezeset a doki? Latod termeszetes a fajas, olyan iramban no Botika, hogy a szalagjaid nem gyozik. A lenyeg, hogy minden eredmenyetek jo.

Barbuss: irtad, hogy nem ajanlott az oblito a pici ruhaihoz. :oops:

Emi: elfaradt a porszivo csove..hat ez aranyos..

Zsani, Meme: merre jarhatnak?

Dodo: szegeny Lizy: pont a bors akadt a kezebe, remelem mar jol van.

Hu Csajok, ma delutan valogattuk at Riccardo ruhait Apaval es tettuk be az elso adagot a gepbe. Sima mososzerrel, oblitovel es Napisan fertotlenitot tettem hozza, kimondottam erre jo. Atmossuk, vasaljuk a rucikat, hogy minden keszen legyen mire erkezik Ricsike. Hamarosan kezdjuk a szobajat is festeni, de elobb meg a legkondit varjuk, hogy beszereljek, mivel falat kell bontani. Sajna a szobaja telen nagyon huvos, hiaba van benne radiator, ezert a legkondit is ugy valasztottuk, hogy hideg-meleg levegos legyen. Epp neztem, azert meg jo par cuccot be kell szereznem neki.
pocaklako
 
 


Huuu Bibar, tenyleg meg Neked szerettem volna irni: kerimamival megbeszelek mindent, csak ird meg nekem a pontos osszeget, mert mar azt sem tudom, hogy miket es hogy mennyiert rendeltem.
De jo nektek, hogy mentek babanezobe.. :wink:
pocaklako
 
 


zsófika!
Sajnálom, hogy ilyen rossz napod volt.

d.dodó
 
 


pocak!
Én is ma mosok (egy héten egyszer tudok...közös mosóhelységben kell helyet foglalni). És betettem az első adag ruhácskát mosni. A szekrényben már ugyse porosodik!

d.dodó
 
 


pocak!
Jól van Lizy...szerencsére semmi baja!


Megírtam a cikknek valót! Kíváncsi leszek mit hoz össze belőle a csaj.

d.dodó
 
 


Sziasztok lányok!

Régen jártam erre, de sok a dolgom a három gyerkőc mellett, de azért amit tudtam, visszaolvastam.
Eddig én 6 kg-nál tartok. :)
Kép
Kép

Nálam is Avent mellszívó kézi volt az Atikával, de én sem tudtam rendesen használni, aztán muszáj volt gyorsan egy sima mellszívót szereznem. Az eddig mind a három gyereknél bevált. Állítólag nem mindegy, kinek milyen a mell formája....stb.
A teavajas megoldás érdekes, majd kipróbálom.:)

Május 5-én lesz uh-om, már alig várom, hogy lássam a manócskát.:)
Nagyokat tud már rugni. Szombaton voltunk lagziban, ott egyfolytában táncolt a pociban, tetszett neki a zene.
Eddig nekem is farosan van, majd kiderül most, hogy végre megfordult-e. A rugásaiból ítélve, szerintem még nem.

Most megyek mert hallom az Atika valamit ügyködik......pápá!

Heni
Kép
henriett74
 
 


Heni!
Jó hogy jelentkeztél!!! Csini vagy!! :)

d.dodó
 
 


Edi! Örülök, hogy mindent rendben talált a dokid..... na, az enyém tutira nem fog megdicsérni a súlyom miatt, de tojok rá, majd bólogatok lelkesen... csak a cukrom legyen rendben.
A csípőd meg.... hát izé.... ez most akkor ilyen :? Azért drukkolok, hátha segít kicsit! :wink:

Anyamaci! Jaj... csak óvatosan a szilánkokkal.
Nálunk az üvegtányérokra apa specializálódott pár hete. Első körben itthon mikrózott ketté egyet, majd a szüleinél egy ugyanolyat... azt viszont atomjaira robbantotta! :lol:
A vicces az, hogy kb. kétmilliószor mikrózhattuk mindkét tányért korábban és kutya bajuk nem volt.... neki egy héten belül sikerült mindkettő! 8)

A Mária boltot nekem is mindig mondja a barátném (Lőrinc baba anyukája), bár én még sosem voltam....de mostmár csak meg kéne nézni! :wink:

Valakinek megint akartam még valamit... dehogy kinek és mit? :roll:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Amúgy meg lusta disznaj vagyok...

Hazaértem, nincs ma Boti, mert apázik és itt unatkozom az asztalnál. Ennék is, de semmihez sincs kedvem...
Főznék is, de dettó semmi ötlet...
Legszívesebben megnéznék egy jó filmet, de a kínálat ott sem csábít most valahogy...
Be kéne szegnem egy szoknyámat (igen, ez még mindig ugyanaz, amit kb. 3 hónapja vettem....), meg felvarrni egy nacit, nade most pont ehhez lenne kedvem? :oops:
Vettem felmosót is, de most még ahhoz is lusta vagyok, hogy a konyhát felnyaljam...

Francos eső :(
Nem arról volt szó, hogy csütörtökre itt a jóidő?????

Vagy nem csütörtök van? Vagy mi van? Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Na, gyorsan visszajöttem....a gyerek már szétszedte a konyhát....:)

Látom, Dóri ma depis vagy, én tegnap voltam így, semmihez sem volt kedvem és itt akkor esett. Ma már jobb az idő, így a kedvem is.

Sütöttem egy gyors meggyes sütit, délben meg csirkepörki volt tarhonyával.:)

Heni
Kép
henriett74
 
 


Heni! Nem vagyok én depis, csak hihetetlen LUSTA ma...
:lol:

Asszem főzök valamit gyorsan, hátha elmúlik a juhászbetegségem! 8)

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


A dokisak híreiért jöttem.De látom Edi meg is jött már!!
Hurrá-hurrá!!!!minden tök jó!!!!! A fájdalmat sajnálom, de majdcsak szétcsúszol már,aztán vége lesz!!!

Bibarnak még drukkolok!!!

Sajna visszaolvasni nem tudok,mert Riki egész nap foglalkoztatott, úgyhogy mostanra hulla vagyok.Egyszerűen el nem mozdult mellőlem vagy az ölemből.Hőemelkedése minimális volt már csak így este, meg virgonc volt, úgy amblokk jobban festett, de el volt még anyátlanodva,mert rettenet bújós volt. :D Nem baj ez persze, csak elfáradtam azért eléggé, mert még teát csinálni is fél kézzel kellett és egész nap a popóját cipelni pocakkal, kimerített.
Bocsi, hogy nem olvastam tényleg.
Mindenkinek jó éjt!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: