Új privát üzeneted érkezett!

aaa
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.29 06:40-kor.
Vendég
 


Bébike, nem tudod, lehet a kézi Aventhez csak a szilikon kiegészítőket külön kapni vhol? A komplett masinám megvan, azt nem cserélném le, de mondjuk a szilikon betétet azt igen :roll: Te ezt hogy csinálod majd? Veszel egy tök újat?

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Hú, ennyit írtatok!

Képzeljétek, engem meg közben "megtaláltak" emailban a Kisalföld újság családi rovatától (annak szerkesztője), hogy jövő héten a svédországban élő anyukák/kismamák helyzetéről ír cikket, és lenne e kedvem a kérdéseire válaszolni! :D Szóval aki teheti jövő héten vegyen Kisalföld újságot! :lol: Még egy fényképem is lesz benne elvileg Lizyvel közösen. 8)

Mellszívó: Nekem AVENT kézi van.... nem volt olcsó, de megérte...rengeteget fejtem, bár én kézzel (bármiféle fejő nélkül) is rengeteget tudtam fejni, és nem volt nehéz (csak Lizy nem itta meg utólag soha...), de ha lehet most szeretném leadni ha van itt erre mód.

Bébike!
Nyugi...én nem tartok diétát, de én is még csak 5 kilot híztam! :lol: Amit nem is bánok... :roll:

Megyek, mert filmet nézünk (Avatar).

Jó éjt!

d.dodó
 
 

 
 

Hú Edi, akkor azért megküzdöttél Te is rendesen :? Én most nagyon bízom benne, hogy elkerül a szülés utáni depi és sokkal-sokkal másképpen alakul majd az első pár hónap :oops: értem ezalatt azt is, hogy nem fogom elbízni magam, ha alapból van tejem (Emmánál ez volt...) hanem tényleg rendesen oda is fogok figyelni, hogy pihenjek, egyek igyak amit kell. Na nem részletezem, mert bonyolult dolog volt ez nálam, mindenesetre most sokmindent másképpen akarok csinálni az elején :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.29 06:41-kor.
Vendég
 


Edi, nagyon ügyes voltál!! Nálam is szinte ugyanez volt, a kórházból úgy jöttünk haza, hogy nem volt mérhető tejcsimennyiség , kaptuk a tápszerreceptet, de én sem adtam fel, fejtem, beállítottam éjszaka az ébresztőórát és akkor is keltem fejni, mert Beni nagyon rossz szopizó volt (aztán kiderült, hogy le volt nőve a nyelve és nagyon kötöttek voltak az izmai a szájában is, a nyakán is, jártunk ezzel Dévényr tornára is, szóval nála ezért nem ment a szopi. Így maradt a sok fejés, persze a sok cicizés is, de ő soha nem volt hatalmas cicifun, gondolom azért is, mert nehezen ment neki a szopizás. De erről a teavaj-dologról soha nem hallottam, hihetetlen, ezt jól megjegyzem. Én mindig cseresznyemagpárnát melegítettem szopi előtt és azzal lazítottam fel a tejcsatornákat, hogy jobban jöjjön a tejcsi. De nálunk nem nagyon volt szopin elalvás sem (az első aluszékony időt kivéve), mi nyomtuk helyett a cumit a pofijába, hogy aludjon, bár nagyon a cumi sem jött be Beninél, hamar leszokott róla :D Mi cumiból is Aventet használtunk, szintén a DMben vettük.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Barbuss
Én is bízok benne, hogy most beindul egyből. Alapból hozatok szülés utánra teavajat és éjjelre be is dörgölöm a ciciket, meg elkezdem a teát... és nagyon örülnék, ha most annyira sok tejem lenne, hogy nem győzném fejni.... :D

Kívánság topik, úgyhogy rengeteg tejem lesz :P
Vendég
 


Bébike
Én sem hallottam sosem a Teavajról, de a nagynéném (aki egyébként szülésznő) mondta, hogy próbáljam ki ne güvesszem a szemem... :) Ha nem próbálom ki, akkor kinevetem...
Többszőr is használtam a Teavajat, 4-5ször is volt, hogy kevesebbnek éreztem a tejet, akkor estére bekentem, és éjjel vagy hajnalban már ömlött a ciciből.
Én meg a cseresznyemagpárnát nem ismerem... Én meg azt írtam most fel :P
Vendég
 


Barbuss, ez jó kérdés, most nézegettem is a neten, hogy lehet-e valahol alkatrészt venni, de egyelőre nem találtam. Mert azt a szilikonpárnát én is lecserélném, a múltkor néztem is, hogy eléggé megsárgult már a sok használattól és sterilizálástól :oops: . Én újat emiatt nem szívesen vennék, remélem tényleg lehet pótolni. És van az a pici csillag alakú alkatrész is, lehet, nekem azt is cserélni kéne, mert emlékszem, hogy sokszor kiesett már a végén.

Dodó, micsoda híresség lettél :D de jó! Én biztosan megnézlek, már ha tudok itt Kisalföldet venni Bpen, de biztosan!

Köszi a súllyal kapcsolatos megnyugtatásokat, tudom, hülyeén is hangozhat, de tényleg fura, mert amúgy normálisan hízékony vagyok, azt nem gondoltam volna, hogy valaha ilyen gondom lesz, hogy nem hízok :roll: De a pocakom akkor is aggaszt, hogy nem pici-e :oops:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Edi, a cseresznyemagpárnát megtalálod a DMben is, a babás részlegnél a legalsó polcokon szokott lenni. Mikróban is könnyen megmelegíthető és sokáig tartja a meleget, jólesik a fájós babapocinak is. Ha kell, akkor meg a mélyhűtőben lehűlve sokáig tartja a hideget. Jópofa dolog szerintem. :)

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike
úúúgy is mennem kell a Dm-be :D:D:D köszike :P

Megyek lefekszem, jó éjt lányok, holnap jövök :D

Puszi
Vendég
 


Jó reggelt :lol: :lol:

Barbus
de jó hogy jól van a nagyid,na meg te is
:lol: :lol:

Mellszivó
én az elektromos medelára esküszöm,nekem az nagyon bevált :wink: :wink: cumi nem volt nálunk,vagyis volt talonba de nem kellett,remélem most sem fog :oops: :oops: :oops:

Olivér jobban van,olyan jó,a tegnapi napsütés és levegő csodát tett :lol: :lol: ma is kimegyünk 1 órácskára
ééééésssss ma látjuk Kamilla pofikát este :lol: :lol: :lol: :lol: annyira várom már hogy megint talizzak vele!!

Niki
hogy van a kis manócskád???remélem nem volt lázas!!!

Edi
és a te derekad???

tényleg lányok a talit meg kellene ejteni amig még mindenki mozgásképes :wink: :wink: :wink: valamit előre meg kellene beszélni nem??csak hogy mindenki be tudja tervezni!!!

bibar
 
 


Jó reggelt :D

Bibar, én most kapok kölcsön egy elektromos Medelát is :wink: fel leszek szerelve rendesen :lol:

Tali - szerintem célozzuk be május közepét: lehet előre tervezni és addigra talán emberi idő lesz :twisted:

Megyek, le kell szaladnom pénzt felvenni, mert ebédbefizetés van a bölcsiben, na meg megjött tegnap egy csomi a teszveszen vettem :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Bébike, képzeld Emmának annyira tetszik a Zazi név, hogy egyszer említettem csak és azóta is úgy hívja kismanót :D Meg azt is mondja neki, hogy Zazi manó :)
Ja ezt nem is meséltem: a múltkor ülünk a buszon, erre Emma hangosan megkérdezi:
- Anya, hol fog kibújni Zalán? :shock: - persze minden tekintet rám szegeződött, hogy na erre mit fogok mondani :lol:
Odahajoltam hozzá és diszkréten mondtam neki, hogy a lábam között. Gondolkozott, majd hozzátette:
- Jó. Akkor nem fog szétszakadni a pocakod! :lol:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan próbálok, mert Erik az ölemben van.
Mi megvagyunk.Egész jól aludt, csak egyszer kellett 20 percig altatni,amúgy meg még egyszer felsírt,de nem ébredt fel. Láz nincs, csak hőemelkedés.Szerencsére most reggel a tápival be tudtam trükközni neki a gyógyszereket is,mert nem volt hajlandó bevenni.Én vacakul aludtam, többször fent voltam, rémálmaim voltak. Megszületett Lara, és úgy nézett ki,mint egy 4 éves.Brrrr.....

Bibar, örülök, hogy Oli jobban van!!!!!!Csak így tovább!!!!!

Barbuss ehet alkatrészt kapni.Én rndeltem már, mert természetesen csak Pesten. :? A jótállási jegyen, ha megvan,van egy telószám, az ügyfélszolgálaté vagy mi.Őket ha felhívod megmondják hol van a telephelyük.Ha nem találod meg, megadom majd később ok???

Edi,akkor félreértettelek.Én azt hittem sok tejed volt.Erre a 3 évre emlékszem, hogy eddig szopiztatok.Bocsánat.
Na megyek,mert nyügi.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jo reggelt Lanyok!

Barbuss: nagyon jot nevettem Emma beszolasan..hat igen a gyerekszaj....elkepzelem a szitut, ahogy mndenki feletek fordult. :lol: :lol: :lol: Szuper, hogy Nagyid jobban van!

Bibar, Niki: orommel olvastam, hogy a manok nalatok is javulgatnak. :wink: :wink:

Edi: ez a teavajas dolog...nem semmi, tuti, ha szukseg lesz ra, kiprobalom. De egy olyan egesz nagy kockat kell szetkenni magadon?
Remelem jobb a derekad /forgod

Bebike: ne aggodj a kilok miatt, latod mi vagyunk az ellentabor...a pici babad elveszi amire szuksege lesz, igazi kis csinos fitt mami leszel, amikor kilepsz a korhaz kapujan a bebivel a karodon.

Dodo: hogy mik nem tortennek veled..de hogy talaltak meg pont Teged...es mennek hozzatok akkor riportot csinalni? szupi....

Mellszivo: en avent kezit vettem, de meg be van csomagolva, remeljuk bevalik.

Szep napot kismamik es babocak!

:lol: :lol:
pocaklako
 
 


Barbuss elnézést, ha erősnek tűnt a kijelentésem, akor átfogalmazom: én normális háziorvossal még az életben nem találkoztam, aki érdemben tudott is volna bármit mondani akármilyen bajomra.....
Nagyjából semmit sme ér, ha elmegyek hozzá, max. annyi, hogy felvesz Tp-re....
Emma nagyon édes lehetett! :)

Bébike ha uh-n korának megfelelőnek találják a méreteket, akkor ne aggódj! Nem a pociméret a lényeg, hanem hogy a baba megfelelő ütemben növekedjen!
Az hogy kinek mekkora a pocija azért szerintem függ attól is, hogy alapból milyen testalkat. Én sajnos alapból sem vagyok vékony.
És ma reggel ráálltam a mérlegre, és majdnem sírva fakadtam, már +9 kilónál járok!!!!! Basszus mostanában hetente 1 kiló felugrik rám! :( Pedig nem gondolom, hogy robitális zabálásokat rendeznék!
Mi lesz így velem a végére????????????????????

Mellszívóval most valóban jól elbizonytalanítottatok, ezek szerint itt gyakorlatilag mindneki a kézire esküszik..... na ezt még akkor át kell gondolni :(

zsofka83
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.29 06:56-kor.
Vendég
 


Zsofka
egyszerűen ilyen típus vagy. Valószínű a végefelé meg majd megáll...
Én is ebben bízom, mert +10kg-nál járok és 2 héttel kisebbek vagyunk mint Ti...

Én sem zabálok, de mégis raktároz a szervezetem. Ez van, amíg nem brutális mértékű, addíg azzal nyugtatom magam, hogy amilyen gyorsan felugráltak a kilók, szülés után olyan hamar le is fognak ugrálni :)
Vendég
 


Jó reggelt!
Épp csak egy gyors bekukk, mert indulnom is kell iskolába!

Edi!
Jó az uj vonalzód!!

Pocak!
Nem jönnek interjut csinálni, mailon keresztül "intajuztatnak" meg a kérdésekkel, majd megírják, elküldik a vázlatot, meg elvileg tiszteletpéldányt is.

Bibar!
Örülök, hogy Oli jobban van!!
Drukk a Milla nézegetéshez!

d.dodó
 
 


Barbuss
Emma éééédes :D Igazi kis tudor ezek szerint, imádom őket :P

Bibar
Nekem is jó a május közepe, bár május végétől már szabin leszek, ha esetleg még valaki.... :P

hihi csak nem leszek ilyen nyominger most már a végéig... gondolom csak meg kell nyúlni a szalagnak szépen... legalábbis ajánlom neki :D:D:D:D
Vendég
 


Dodó
köccke.... :D
Vendég
 


Zsofka
nem,én az elektromosra esküszöm :lol: :lol: :lol:

nekem is jó a május közepe,már nagyon taliznék veletek :wink: :wink:

Edi
szegény,ez elég szar hogy nem lehet tennie ellene :cry: :cry: kutyinak drukk :wink: :wink:

Niki
örülök hogy nem volt láz!!!!jaj ez az álom :roll: :roll:

bibar
 
 


Bibar
téééényleg, Te ma mész 4D-re :D:D:D kérünk ám képet a széplányról :P
Vendég
 


Jó reggelt lányok!

Jelentem tegnap apa kisebb bokorral várt otthon, úgyhogy szent a béka...

Dodó! Médiasztár leszel? ;)
Hát szerzünk valahonnan a lapból, az tuti!

Barbuss! Nagyikád nem semmi! Örülök, hogy ilyen jól van, és hogy te is javulsz!
Emma nagyon édes… Imádom, mikor a legjobbkor és legjobb helyen tudnak kíváncsiskodni!
Mi mostanában Az emberi test c. könyvet olvassuk esténként éshát abban esik szó a sejtekről is, úh. valamelyik este (de legalább csak kettesben voltunk…) kérdezte Boti, hogy akkor most akkor hogy is van ez a gyerek dolog….. anya és apa is ad bele egy-egy sejtet? :lol:
… jó hogy egyelőre a “hogyanra” nem kérdezett rá, mert arra még nem tudom, hogy fel vagyok -e készülve.... :shock:

Bibar! Jól tetted, hogy levegőre vitted Olit! Örülök, hogy javul!
Jó kukkolást mára! :wink:

Niki! Szegény pici Riki...remélem jobban van reggelre és nem volt álmatlan / lázas éjszakátok! :(
Na közben látom, hogy Ő is jobban van hála Istennek!
Sajnos ezen túl kell esnie minden anyának. Nagyon rossz, amikor Ő elesett, mi pedig tehetetlenek vagyunk. :cry:

Tali: én már csak két hétig dolgozom, úgyhogy abszolút rátok bízom, hogy mikor legyen (és hol… vagy már kiegyeztünk a Hajógyáriban?)

Zsofka: A +9 kiló sztem nem olyan gáz. Nyugi!!!
Én anno Botival is hasonlóképp gyarapodtam mint most (ma reggel néztem: 8,5) és az utolsó két hónapban kilóra stagnáltam… és rettentő vizes voltam, de így is csak 12 kiló lett a vége!!!

Edi! A teavajon elsőre jót nevettem, de ha műxik, hát műxik… jó tudni! :wink:
Sajnálom az éjszakádat és a csípőnyavaját! :(
Jó kis vígasz lesz a kukkolás!

Tényleg lányok. Úgy döntöttem, hogy szakítok elveimmel és elmegyek 4D-re, hogy legyen egy kis emlék (felvétel) ebből az időszakból is....
Tanácsot kérek, bár tudom, már hatszázszor leírtátok, de akkor nem érintett, úgyhogy nem maradt meg :oops: Hova menjek?

Egyébként olvastam, hogy mindenki pocit mér, úgyhogy én is elővettem reggel a centit.
Hát Bébike, akárhogy helyezgettem a centit 95 lett a max., pedig én a gigapocak mezőnyt erősítem (tudjátok, a virágos bálna) :lol: :lol: :lol:
Szerintem nagyon sokban függ attól, hogy ki milyen alkat. Én most már ugyan 67,5 kg-t nyomok (jesszus, szörnyű még leírni is :shock: ), de alapjáraton amolyan bögyös-faros és vékonyderekú vagyok.
Te sem lehetsz egy NDK-s nehézatléta, ha még most sem vagy 60 kiló sem :shock:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit elvesztem, mert ágynak estem a párommal:nátha, köhögés, stb. Szerencsére lázam nem volt és most már úgy érzem, hogy kezdek rendbe jönni.
Ráadásul a fogorvos projekt is majdnem a szájsebészeti klinikán ért véget.... de most már minden rendben van. Hála Istennek!

A tejserkentésben nem vagyok jártas, kezdő lévén. A teavajas megoldás tetszik, köszi a tippet! A nővérem kézi aventet használt és a két gyerekét folyamatosan szoptatja 2.5 éve, neki csak membránt kellett cserélnie.

Van az Avent forgalmazójának egy boltja a XIV. kerületben nem messze a Mexicói út kisföldalatti végállomástól, ahol a teljes választékot meg lehet vásárolni, azt nem tudom, hogy milyen áron.

Edwig:A közelbe jársz 4d Uh-ra? Te nagyon jártasnak tűnsz, csak azért kérdezem, mert ha jól tudom szentendrei vagy én pedig kalászi! :)
Vendég
 


NDKs nehézatléta :lol:
Dóri, örülök, hogy minden okés :wink:
Na hát a hogyanra én sem készültem fel :shock: nem tudom mit feleltem volna ha tovább kérdez :roll: ez is meglepett és a "nem csapjuk be a gyereket" elvem alapján ment a válasz, de örülök, hogy egyenlőre itt megálltunk :wink:

Niki, köszi a tippet! Az oldalukon nincs fönt, de majd telefonálok, csak előbb megnézem, hogy pontosan mit is keresek :oops: az a csillag izé is rémlik, de pontosan nem tudom behatárolni :D

Edi! Jajj ez a derékfájás :( Én Emmával ilyenkorra +12nél tartottam, simán lehet hogy az alap súlyodhoz képest felszedett plussz kilók zavarnak be, nem?!

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Maccs! Jobbulást! :(

Barbuss! Én - ha nagyon gázos a helyzet - akkor meg szoktam mondani Botinak, hogy ezt bizony nem itt és nem most fogjuk megbeszélni, hanem majd ha hazaértünk, akkor elmesélem.....
Általában sikerül így "lerázni" és nyerni egy kis gondolkodási időt! :lol:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Barbuss, ok, ha kell a szám szólj!!! De Maccs is írta hol a boltjuk.

Bibar, drukk az uh-hoz!!!Hozz képeket majd!!!!!!
Nekem még 6 napot kell várni és megyek az Istenhegyibe.Remélem csupa jó híreket hallunk majd, és látunk egy csodaszép, tökéletes kislányt!!!

Rikimanó elaludt így a házimunkával is gyorsan végeztem.Hurrá!!!!!! Főzni nem kell, mert maradt tegnapról szilvásgombóc!!!
Hát senkit sem akarok kiábrándítani, de asszem megint vezetem az elhízási listát. :cry: Rajtam már 11kg van.Hát ez van.Annyira szerintem én sem zabálok,mert a sütit kivéve(szigorúan napi max. 1db) annyit eszem,mint máskor.Sőt, égen is ettem édességet mindig. De ez van,ezt kell megszokni.Majd lemegy!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hellóka

aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.29 06:57-kor.
Vendég
 


Niki
Holnap reggel én is ráállok megint azt hiszem a mérlegre, de neeeeem szeretnék több lenniiiiiiiiiiiii :? Az a gondom, hogy érzem, hogy nőtt a pocakom sokat, így sanszos, hogy a súly is nagyobb lesz..... na de háááátha.... :wink:
Vendég
 


Edi, az a szomorú, hogy nekem nem a pocakom nőtt most, hanem minden más. :oops: De Te biztos így is nagyon csini vagy!!!!Meghát tudod, augusztus után indul a fogyi klubb. :lol: Először a tejcsire bízva, majd minden másra is. :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok,

rég voltam....na mind1...most nem olvasom végig az egészet...

Kisalföld: ez a mi napilapunk...

Meggyógyultam, azóta elveszett az egyik kutyám, férjhez mentem...ennyi történt....nagyjából szar minden...

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Niki
hihi csini??? óóóó hát persze, énekelem a slágert minden nap, tudoood az jó ha naaaagy, az jó ha dundiiii, szóval lassan inkább Moto Moto-ra fogok hasonlítani hihi :lol: :lol: Sebaaaj, majd együtt szépen le is fogyunk, akkor azért lesz kívánságtopik :P
Vendég
 


Mercy
Ritkán jössz, akkor is csak rossz hírekkel mostanában... jöhetnél kicsit gyakrabban is, hátha van néha valami pozitív is, meg beszélgetni stb stb...
Kutya elvesztést sajnálom, de hátha előkerül még. Egy ismerősömnek 2 hét után lett meg a Pumija. Grat. a férjhez menéshez is, és azért remélem nem minden szar, a baba azért csak jól van... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem, nekem is sz@r éjszakám volt, háromig fent voltam és mindenféle butaságon járt az eszem :oops: na de remélem ez egyszeri alkalom volt, és ma már jól csucsukálok, hülye gondolatok pedig huss!

Dóri, szóval Neked 95 centi? akkor Te vagy az én emberem, :D :wink:
Voltál dokinál azóta a méhszájjal? Jógára végül bejelentkeztél?

Edi, nagy drukk a dokihoz, de biztos, hogy minden rendben van! :wink:
És persze a kutyidokihoz is nagy drukk!! Az éjszakát sajnálom, remélem hamarosan jobb lesz

Barbuss, édes Emma, de cuki! Nálunk Beni azt kérdezte, hogy hogyan került a pocakba, de szerencsére, mire magamhoz tértem, hogy mit is mondjak, már valami másról csacsogott :D de előbb-utóbb újra eszébe fog jutni :D Örülök. hogy tetszik a becenév! Párom nálunk most Zulunak hívja :D :D

Bibar, Niki, örülök, hogy manók jobban vannak! Niki, úg ylátom a Te éjszakád sem volt a legjobb az álmok szempontjából :roll:

Pocak, azért pihizz sokat ma már!

Na, húzás tanulni, majd még bekukk

Kép

Kép
bébike4
 
 


Én is bejelentkezem 4Dre, ide a Praxisba, jövő héten vizsga után most már mindenképpen elmegyünk, remélem, hogy Csumikám méretei tökéletesek!

Mercy, nahát, ez, hogy férjhez mentem és nagyjából minden szar, nem hangzik túl jól :cry: Remélem semmi komoly, gondolj a pozitív dolgokra, ott a babuka a pociban!!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike
biztoooos, hogy a kis Csumikád tökéletes.... de cuki nevet adtál neki :D:D:D
Vendég
 


No, megyek összekapom magam, lassan mennem kell.... még fürdés előtte :)

Sziasztoook, majd jövök :P
Vendég
 


Hát a betegség végig fog kísérni, nem értik mitől ájuldozom...vannak jobb napok...akkor nem szakad szét a fejem...

A kutyám elvittük fedeztetni, onnan lógott meg, semmi hír róla igazából..pedig nem kicsi, mert egy komondor...rádió, újság, szórólap...de semmi....a helytől pár km-re kezdődik az erdő, ami nagyjából a Balcsinál ér véget....

esküvő.....anyukám kitett magáért, megcsinálta a perpatvart...már délelőtt, aztán el sem akart jönni..bár maradt volna otthon...fekete pulcsiba jött....és a vacsora alatt végig engem szidott az amúgy sem engem kedvelő anyósomnak....így 7kor megköszöntük mindenkinek, hogy eljöttek..de most vége...a vacsi fél 6kor kezdődött....

A babó jól van...a hasam és a fenekem, mint barbamamának...

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Mercy: sajnalom a kutyidat, olvastam az iwiwen, csak gondoltam mar megkerult. Azert meg ne add fol. Grat a ferjhez menetelhez..azert annyira csak nem rossz a hazas elet nem? :wink:

Bebike: remelem jol vagy? nyomod azota is az agyat? En most mar kezdek egy picit lazitani, persze vigyazok magamra, de nem nyomom mindig az agyat, teszek veszek itthon. Hiszen Riccardoval mar megbeszeltem, hogy Apa szulinapjara kell, hogy erkezzen, nem elobb (juli 2)

Edi: franya csipofajas :evil:

Bibar es aki meg megy babakukkra: ha tudtok hozzatok kepeket.

Na megyek, van egy kis hazimunka ami ram var meg ma delelott...
pocaklako
 
 


Mercy
óóóó a fene, szóval anyukád nem bírta ki, hogy ne szóljon be, ez annyira nem szép tőle... legalább aznap ne csinálta volna :(

Kutyu még meglehet, nekem van jó tapasztalatom, bár tudom, ez most nem éppen a legsegítőbb szó amit mondhatok. Tudom, ilyenkor mindenki hagyjon békén érzésed lehet... azért drukkolok, hátha meglesz még...

Barbamamapopo ismerőőős, nekem Moto Moto alalkom lett hihi
Vendég
 


tényleg mentem.... pussz
Vendég
 


Mercy: grrr...ez nem hangzik valami fenyesen....cikis lehetett, de a lenyeg, hogy tul vagytok rajta.
Barbamama: :lol: csatlakozom...en is...ahogy megyek kifele rakom a labaim.. :oops:
pocaklako
 
 


d76:Köszi szépen!

edwig:köszi az infót, szimpatikusak! Csak két éve élek itt, de majd priviben küldök egy nevet, ok???

mercedes79:sajnálom a kutyát, de a többi hírnek 'elméletben' jónak kellene lennie nem????

Hát igen, azok a fránya kilók!!! hmmmmmmmm én eddig 8 kilónál tartok, most kifejezetten pocakra gyúrok! 8)

Szakad az eső és nekem be kell menni a Batthyány-ra, elköszönni a gyerekkori barátnőmtől, aki Spanyolországban idegenvezető, neki most indul a szezon. Palacsintázunk egyet....yummy!!!

üdv,
Annamari
Vendég
 


Jaj Edi, mindig elfelejtem, pedig mar annyiszor akartam irni, orulok, hogy a roti leanyzod jol van.es a mutet jol sikerult :D :D
pocaklako
 
 


Sziasztok!

Barbuss: örülök, hogy jól van a nagyikád!

Edi: köszi az infókat a tejserkentő cuccokkal. A teát megkérdezhetem, hogy honnan rendelted vagy hogy honnan lehet beszerezni még? A homeós bogyókat én is szedtem és sajnos a Laktoherbet is ittam, de a tea nem vált be. Nálunk is iszonyat hasfájást okozott, így letettem róla. És maradt a fejés ezerrel.
A teavajas ötletet nem hallottam, de ha a Nagynénéd szülész, akkor biztos tudja, hogy mi a jó. Elraktároztam ezt a praktikát, köszi! :)
Izgiiiii akkor a mai nap, gyere majd mesélni és természetesen képeket is szeretnénk a kis Botiról! :)
És naná, hogy zárt lesz a méhszáj!! Nem is lehet másképp!

Mellszívás: Bibarhoz hasonlóan (mert hogy mi sok mindenben egyezünk, igaz? :) ), nekünk is a Medela elektromos van. Kezdetben kézi Aventet használtam, valamiért nem tudtam rendesen fejni vele és elment vele csomó időm is a két etetés között. Pedig én nagyon Avent párti vagyok, de ez valahogy nem akart beválni.

Bibar: kivi vagyok Kamilla pofira nagyon, megy Neked ezerrel drukk mára, hogy mutassa meg! :)
Hétfőn hánytól hányig mehetek?

Barbuss: édes lehetett Emma, mikor megkérdezte, hogy hol fog születni a kistesó :D Pont tegnap gondolkoztam ezen, hogy előbb-utóbb nálunk is fel lesz téve ez a kérdés. Remélem, itthon :D

Niki: Riki Manónak jobbulást kívánok továbbra is!

Tali: részemről is jó május közepe, vége, ahogy a többségnek jó

Dóri: én ajánlom Neked a Praxist, a Bartók Béla úton van. Ha kell az elérhetősége, elküldöm Neked priviben. És csak egy jó ötlet, mivel kifizetesz elég sokat a 4D-re, akkor a 28-30.-i héten esedékes genetikai vizsgálatot is csináltass. Itt a Praxisban dolgozik a Hajdú Krisztina doktornő is (ország egyik legjobb genetikusa), őt ajánlom nagyon, ha nem csak mozit tervezel. Itt a Babaneten tudsz regisztrálni és akkor 1000 Ft kedvezményt is kapsz, így 11 ezer Ft az egész DVD-vel együtt + genetikai lelet és mi eddig kaptunk 1 képet is. A Hajdú doktornőt elég sok orvos ismeri és elismeri.
Ha van egészségbiztosítási pénztárad, akkor el is lehet számoltatni, csak akkor számlát kell kérni és akkor azt vissza tudod igényelni.
A Hadjdú doktornő egyébként az Istenhegyi Klinikán is dolgozik, oda is be lehet hozzá jelentkezni.

Merci: sajnálom, hogy nem mennek fényesen a dolgok! Remélem, a kutyid hamarosan előkerül.
Esküvőről mesélj majd, ha van kedved és remélem, hogy jól vagytok, Te is és a Bébi is!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Maccs: jobbulást Neked!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Edi: Sajnálom, hogy a tegnapi dokilátogatásnál nem lettél okosabb!!! Szerintem ennyit te is sejtettél, tippeltél! :?

mamaki: Hát nem semmi történt veled tegnap! Lehet, hogy a doki észrevette magát... Tuti én is kiakadtam volna!!!
Azért örülök, hogy végül még a szülőszobák egy részét is meg tudtátok nézni.

Freyja: Nagyon ügyesek vagytok, hogy már így haladtok a bebútorozással! :) Szupi lesz minden látom! :D

Bébike: Ne aggódj szerintem a kilók, és a haskörfogat miatt.
A múltkor én is rákérdeztem a pocakméretre, és addig, amíg a nődoki mindent rendben talál odabent, s a baba szépen fejlődik, addig csak örülni kell a kisebb pocaknak!!!
:)
Csumika??? Írtó cuki név! Jót mosolygok rajta... :D

Barbuss: Jó hír, hogy a nagyid jól van! :) Az én nagypapim is...
Hogy milyen aranyos lehet Emmád! :) Gondolom a buszon mosolyogtak az emberek...

Niki: Örülök, hogy gyógyulgat a kisfiad! :) Sok-sok ++++++++++ energia neki!

Bibar: Drukk a mai UH-hoz! :) De jó...irigyellek...

Merci: Sajnálom, hogy elveszett a kutyid! :( Viszont gratula az esküvőhöz! :D Sok-sok Boldogságot kívánok nektek!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Bébike, nálunk még a Zizi jött elő :wink: még jó, hogy nem akartuk becézni :lol:

Poci, örülök, hogy tudsz tenni-venni, az nagyon sokat dob az ember kedvén :wink: Szép lassan, fokozatosan, és akkor minden rendben lesz :)

Mercy, sajnálom hogy így minden összejött! Azért próbálj meg kicsit pozitívabb lenni, már csak a pici kedvéért is :wink:

Edi, gyere majd a hírekkel :) Bár tuti minden okés :wink:

Dóri, köszi a tippet :wink: Asszem szükség lesz rá párszor :lol:

Maccs! Jobbulást! De jó, hogy mondtad a palacsintát! Megcsinálom ma az Edi félét :wink: Még Nutella is van még egy kicsi :D

Még 1 sztori: jövünk haza, a lépcsőházban jön szembe egy nagyon kedves nőci, régóta ismerjük, beszéletni is szoktunk, most is kérdezi, hogy hogy vagyok, minden oké-e, stb, váltunk pár szót. Emma csak nem akar köszönni :? Miután elbúcsúzunk mi bekanyarodunk a folyosón és kérdezem, hogy miért nem köszönt. Mire ő: mert olyan csúnya volt a haja :shock: :lol: Remélem nem hallotta :lol: Na aztán itthon megbeszéltük újra, hogy hogy is illik köszönni és kinek :D

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: