Új privát üzeneted érkezett!

Jajj, Bibar!!!Szegényke!!!!!!
Küldünk megint gyógypuszikat, a múltkor is levitte a lázát! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hello Csajok,

jó hír - a diéta miatt a hasam nem fáj, igaz, hajnal háromkor ettem még 2 abonettet, mert éhes voltam, de nem telít el annyira, mint a normál kaja, így a pocim nem fáj.

rossz hír - az alacsony vérnyomásom (105/-110/) felment 125/-130/ körüli értékre ... tartósan ennyi ... mértem már 132/-t, 137/-et is ... (sőt, tegnap anyukám fél perc alatt felbosszantott, pont a mérés előtt, 156/ lett, de az 10 perc múlva lement 135/-re ...)
De most már a vérnyomásmérőtől is felmegy a vérnyomásom, annyira parázom, hogy ne legyen magas ...
Ugye csak az idő kavar be ennyire! Mindenki olyan feszült körülöttem! (ordítanék is, hogy ne legyen már mindenki ilyen önző, tessék engem békén hagyni és nem felbosszantani ... de nekem régen a bosszantás vitte fel 105/-ről 110/-re ...)
Ugye nem terhességi toxémia kezd kialakulni nálam ... :( :( :(
Vizesedés, magas vérnyomi ...
Nagyon szomorú vagyok!
Mit tegyek?
Lehet / kell erre valami bogyókát szedni?
Homeopátia van erre?
Hétfőig nem zavarnám a dokimat, talán addig az idő is megnyugszik és az emberek is ... talán csak átmeneti ...
Ugye nem árt a babának a mama 130-as vérnyomása (ha nekem árt, az nem érdekel, csak a kicsinek ne ártson) ...

Kinek is írtam és mekkora vérnyomásra, hogy relax?

Közben a kisasszonykám olyan egy tündérmanó :) olyan édes bábszínházat tart nekem rendszeresen ... olyan édesen mocorog, pakolgat, tesz-vesz ... megzabálom :)
Vendég
 


Jó reggelt!!!
Már fent vagyunk egy ideje, de jól aludtunk éjjel.

Meme!
Grat a 28. héthez!!!

Anya maci!
Én azért elmondanám a tüneteket a dokinak.

d.dodó
 
 

 
 

Haho Csajok, Jo reggelt!

Nagyon elszundiztuk az idot, nem is emlekszem mikor aludtunk ilyen sokaig es ilyen jot.
Vegre nalam sut a nap es remenykedem, hogy talan elerkezett a tavasz.
Tegnap megszegtem az orvos utasitasat es elmentunk Anyosekhoz, persze csak kimelo uzemmodban voltam, de jo volt mar egy kicsit kimozdulni.
Most megyek es visszaolvasok!

Mindenkinek szep napot!
pocaklako
 
 


Sziasztok.... :)

Sajna nem a derekam fáj, hanem a forgóm inkább... Ma már úgy ébredtem, hogy mindkét oldalon sajna. Ma mond valamit rá a doki remélem.

Meme
Gratula a 28. héthez :P


Kutyu remekül van, reggel fél7-kor már ébren voltam és mentem ki hozzá, megnéztem, nem piszkálta magát (mert nem tudta szerencsére), evett is szépen, tehát az étvágya is jó már. Holnap megyünk sebkontrollra, de minden okés lesz vele szerintem ott is. Nézegetem Őt félóránként, de csak fekszik, azért gondolom fájdogál neki, na meg ez a rohadt eső is szakad.... grrrr

Zsofka
Árnika krém, hmmm.... okés, veszek ma a patikába, hátha :) Köszi :)
Vendég
 


Pocak!
Szupi a napsütés is (itt is az van). És az is, hogy kimozdultatok. Neked is jár ennyi. Ha egy vásárlást kibírtál multkor, akkor egy kiméletes anyós nap sem árthat! :wink:


Kerek 100 nap!!!!! :lol:

d.dodó
 
 


És tegnap mértem a haskörfogatom, és már most 103cm. :shock: Mi lesz itt még!?

d.dodó
 
 


Dodó
akkor vágjad azt a centit :D:D:D:D

Én tegnap mértem a pocakomat előszőr.... :roll: 118cm lett :shock:
Éreztem, hogy 1 hete meglódúlt a pocakom nagyon, brutál sokat nőtt, még Anyuék is megjegyezték, lehet azért fáj a csípőcsontom vagy a forgócsontom ennyire....
Vendég
 


Anya maci! Egyrészt nyugodtan hívd fel a dokit, és mondd el neki a tüneteket, ez a dolga, hogy meghallgasson, és mondjon rá valamit! Hétfő még messze van, addig csak idegesíted magad rajta!
Másrészt szerintem felhívhatod nyugodtan a védőnőt is, neki is kell tudni mondani rá valamit!
Külön külön biztos, hogy van rá homeopátia.
Egyébként én úgy tudom, hogy a toxémiánál nem az van, hogy normál szinten vizesedik az ember, hanem brutál módon bevizesedsz.
A vérnyomás meg simán lehet az időtől, meg attól, hogy ezen pörgeted magad! Babának egyébként énb nem hiszem, hogy ártana a magas vérnyomid, ő abból szerintem semmit nem érzékel, max. azt, ha feszültebb vagy.
Hívd fel a dokit és/vagy a védőnőt!!!!!!!

zsofka83
 
 


edi!
Feláldozom a centit ami itthon van.... majd veszek másikat!
Hú, akkor neked is jó nagy hasad van.

d.dodó
 
 


Vicces, mert ahogy ülök a laptop előtt, picit görnyedtebb a hátam, Boti meg úgy rúg felfelé, hogy a cicim aljába érzem.... jókat nevetek, mintha jelezné, hogy hééé anyaaaa az a cici az enyém meg az meg az.... :D:D:D:D:D Kis manóseggű, ma egészen élénk :)

Tegnap mikor felhívtam a dokit, hogy megyek hozzá, megkérdeztem, hogy miért nem szabad háton feküdni. Erre visszakérdezett, hogy ezt ki mondta? Én mondtam, hogy hát hallottam, hogy megfulladhat a baba....
Nem írom le mi volt a fő kommentje :lol: :lol: :lol: Azt mondta, hogy természetesen ha teljesen sima felületen fekszünk a hátunkon az nem jó, mert fulladozhatunk, de nem megfullad a baba.... Párnákkal a hátam mögött meg aztán végképp nincs ilyenről mégcsak majdnem szó sem.
Muszáj volt megkérdeznem, mert most mióta fáj ez a hülyeségem, nem tudok csak háton félig ülve aludni.... :roll:
Csak azért írtam le, hátha valakit megnyugtat még:)
Vendég
 


Dodó
küldenék centit neked, de mire kiérne... a posta nem túl gyors.... :S

Hát nagyon sokat nőtt, de szemmel látható, majd rakok fel képet róla, ha már tudok "pózolni" :lol: :lol: :lol: :lol: kicsit kezdem félteni a bőröm az a helyzet, bár még sehol semmi, de ismerem ezt, Bálinttal is csak szülés alatt repedtem szét...
Vendég
 


edi!
Két nap alatt szokott ide meg vissz érni a posta, ha anyuékkal csomagot küldünk! :)

d.dodó
 
 


edi!
De ilyenen ne is törd a fejed.... talán addig nem kell az a centi, mig nem tudok ujat venni. Eddig se használtam igazán. :lol: Max a hasamat nem mérem le addig..... :D

d.dodó
 
 


Dodó
2 nap??? aaaaz szép. Van amikor nálunk itt belföldön több. Akkor szuper a posta arrafelé. Azért, ha kellene szólj és küldök egy klassz ikeáscentit :D:D:D:D:D
Vendég
 


Emi
milyen a kismamaagy??? hát ilyen.... most ugrott be, hogy akartam Neked írni, hogy hogyan készítettem el a házi melltartóbetétet :D:D:D:D
Hát textil pelenkából készül, a puhább fajtából. Egyszerűen kivágok belőle (duplára hajtva) kockákat és azt teszem a melltartóba. Nekem nem jöttek be avett vetétek, mert irritálta a cicim... ez a pelus meg szuperjól szívta, ha csöppcsöpp volt. :D
Vendég
 


edi!
Nagyon rendi vagy!! :) Ma ugyis megyek barátnőmmel shoppingolni (most hívott nincs e kedvem.... - naná, hogy van). Majd nézek! Vicces lenne az IKEA hazájába te küldenél otthonról IKEA-s szalagot! :lol:
Amugy nagyon bánom, hogy a közelünkben még nincs IKEA....sokszor mennék, az tuti.... de asszem valamelyik szomszéd városunk megnyerte a pályázatot, és 2012-re lesz.

d.dodó
 
 


Dodó
na igen, az tényleg vicces lenne hihi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok kismamik!

Szép napot mindenkinek!

A kedvem egy *ar... Sikerült apával megint jól összevesznünk, úgyhogy kb. este hét óta egy szót sem szóltunk egymáshoz, se puszi, se pá...
Klassz. :cry:

Úgyhogy felvidíthatnátok kicsit.... :!:

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Dóri!
Jaj, min sikerült ennyire összeveszni?? Sajnálom!! Pedig multkor még milyen viccelődős kedvében volt. :?
Legalább az idő napsütéses felétek?? Mert ha igen, akkor menj ki egy "napfürdőre" egy bögre cappucinoval. :lol:

d.dodó
 
 


Jó reggelt kismamik és pocakmanók :)

még mindig undoritó az idő :( ÚÚÚÚTÁÁÁÁLOOOOOOOOOM :!:
Tavaszt akajok meg napocskát, meg madár csiripelést... tudom akarni máshol kell :oops:

Bibar: nagyon köszi :)
Olivérnek nézzetek lándzsádútifű szirupot :) az jó köhögésre.
és a nagyim módszere ( aminek förtelmes ize van de egy nap alatt rendbe szedett mindig) egy újjnyi méz 1 újjnyi litromlé és izlés szerint cukor. tömény C vitmin bomba :D

Nagyon szép a barna rózsaszin.Én is szeretem azt a szinösszeállitást, kiváncsian várom már a kész baba szoba képeket! :)

Lemértem én is a pocaklak körméretét: 106 cm :D

Edi: nyáron nekünk is műtötték a kutyunkat. ugyan ilye gonddal. de neki felvágták az egész hasát mert mindegyik cicje beteg volt :(
Ő piszkálta a varratot ezért baba zoknit kapott a lábára :)
ugy ha vakarta is, nem tudta szétszedni a sebet :) plusz az anntenna tányér a fején :) örülök h jól van :)

tapasztalt konyhatündérek! tanácsot kérek szépen!
Engem a gyártó nem látott el konyhatündér funkcióval :shock: :oops: csináltam tegnap olyat h sertés combika, fehérborssal meg sertés füszerrel rá a kukorica és rá a tejszin :oops: tésztával.
Nem lett rossz. Csak kicsit fűszertelen és hig.
Kérdés h utánna füszerezhetek e és ha igen mit szerintetek?
Meg h mivel sürithetném kicsit? habarás? Rántás? tejfől esetleg?

Kép
freyja
 
 


Hmeme: Hát nem irigyellek az álmatlan éjszaka miatt! Tudom, hogy milyen... :(
De kárpótolt Nóci izgése-mozgása! :D Én nagyon csípem, amikor álmatlanságra kényszerülök, és a kislányom pakolászik odabent! :)
Tegnap nálam 1-2 percig a köldököm felett éreztem szurkálást, miközben mozgott a baba. Nagyon rossz érzés volt, de szerencsére elmúlt hamar.
Gratula a 28-dik héthez! :)
Kíváncsian várom a babaszoba összhatását!

Bibar: Sajnálom, hogy Olivér megint nagyon köhög. :( Szegénykém!!!
De legalább, ha a napocska kisütne...biztos neki is jobb lenne!

Anyamaci: Sajnálom a magas vérnyomást, és a vizesedést! Sajnos nem tudom, hogy mennyire árt a magas vérnyomás a picurkáknak...nekem általában 120 körül mozog.
Egyszer viszont a védőnőnél rosszul mértük, mert a pulcsim teljesen elszorította a karom, és úgy mérte meg a védőnő.
Csodálkozott is, hogy 80/70 körüli volt az érték! :)

Poci: Jaaaaaj, nagyon jól tettétek, hogy elszundiztátok az időt! :)
De jó, hogy nálatok süt a nap!!!
Remélem holnaptól nálunk is fog...

Edi: Én is kíváncsian várom, hogy mit fog mondani a doki a forgó-fájdalomra. Nem irigyellek! :(
Az viszont nagyon-nagyon jó, hogy a kutyid jól van! :) Szuper jó!!!
Édi lehet Botid, amikor a cicidnél érzed a rugdosását! :D
Babu, ha ülök a bordáimat rugdossa előszeretettel!
Háton fekvés? Én úgy tudom, hogy vízszintesen azért nem lehet, mert a méhre nehezedő súly miatt a méh vérellátása gyengülhet...akkor ez butaság???
Igen-igen...már-már elszomorodtam, hogy nem írtál a melltartóbetétes kérdésemre egy kukkot sem. :(
De bepótoltad! Köszike! :lol: :lol: :lol:
Én kaptam egy nagyobb méretű olyan kozmetikai vattapamacsot, s arra gondoltam, hogy úgy varrnám meg a betétet, hogy az lenne a belseje. Szerinted??? Vagy azt, ha kimossuk olyan lesz, mintha nem is lenne benne?

Freyja: Szerintem tedd fel újra főni a husis mártást, majd ha felmelegedett egy külön tálba merj le a szaftjából, és simán, lisztet hozzákeverve keverd simára, majd öntsd vissza a többihez.
Fűszer??? Szerintem ugyanazt tegyél bele, amit eddig...abból baj nem lehet!
Én nem rántanám be, mert az ugye megint olajjal/zsírral/vajjal készülne...lehet túl zsíros lenne tőle az étel...

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


freyja!
Én utánafűszereznék...kis vegeta, majoranna, esetleg kevés szerecsendió (de nagyon kevés, mert nagyon intenzív az íze). És egy 2 evőkanál tejföl vagy tej, és egy ek liszt-es habarást... ha visszaforralod, zutty bele, és elkeverni.

d.dodó
 
 


Dóri http://www.youtube.com/watch?v=IzBJqegq ... re=related
mosoly csaklogató ( vagy könny :shock: én konkrétan megkönnyeztem... )

Kép
freyja
 
 


Sziasztok!

Meme: sajnálom a rossz éjszakát, dőlj le napközben és pihizz egyet
Gratu a 28.héthez! :)

Niki: Gratu a 27.héthez! :)

Bibar: jobbulást a családnak! Egyik gyerkőc sem szereti a dokikat, azaz a legtöbb sírva fakad, ha meglátja. Nóri pici kora óta folyton sír, ha a közelébe megy. A védőnénitől nem fél, de a dokinőtől nagyon. De szerintem a dokik már megszokták. Remélem, nem lesz beteg újból Oli! Majd írd meg, mit mondott a doki.

Edi: pihizz sokat! Örülök, hogy a kutyid jól van, egy-kettő és fel is fog épülni. Sok-sok gyógysimi neki :)
Jó hír, hogy lehet háton feküdni :) Mert én is mindig arra ébredek, hogy úgy a legkényelmesebb. De én csak egy lapos kispárnával alszom. Akkor az gáz?! Én nagy párnán nem tudok aludni :((

Anyamaci: beszélj a dokiddal, egy kérdést mindenképp megér! Egyébként vérnyomás emelkedés én úgy tudom normális, azt hogy kinél mennyi a mérték ezt a doki látja a mért adatokból. Nekem folyton 90, sőt inkább alatta van és mostanság 110 körül mocorog. És én is vizesedem. Ne gondolj rosszra, mert a toxémiának más jelei is vannak és tényleg jobban vizesednél és a vérnyomi is magasabb lenne, szóval tuti nem az. De azért tényleg kérdezz rá dokinál vagy akár ahogy Zsofka is írta, védőnéninél.

Dóri: sajnálom az összeveszést, de drukkolok, hogy még ma megoldódjon a probléma

Freyja: itt nálunk az eső ellenére csicseregnek a madarak, csak a napocska és a meleg hiányzik :(

Ma megyünk Zsanival szülésfelkészítőre. Totál izgiiiii :) Kíváncsi vagyok mit fognak mondani. Majd mesélünk :D
Nórival nem ugyanebben a kórházban voltam (mert azt bezárták), így biztos sok újdonság lesz. Remélem, elmondják majd azt is, mit kell vinnünk pontosan, mert ahány ház, annyi szokás...

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Freyja
ismerős... :( a mi Rotinkat 1 éve műtötték előszőr, akkor a bal mellsort vették ki, végig vágták az egész pocakjánál, sőtkicsit feljebb is az utolsó mellbimbónál, mert mind daganatos volt. Akkor várni kellett 6hónapot, hogy a varratok gyógyúljanak. Aztán jött a tél, így most jött el az az idő, hogy a jobb mellsort is megcsinálják. Ott az egyik cicin már akkor daganat volt, hogy azt mondta a doki még 1-2 hét és szétreped a bőr mert nem bírja. Mint egy nagy narancs olyan volt szegénykémnek. Most végre jól van. Édesen fekszik, annyira cuki. Vénlány már 11éves, de mi nagyon szeretjük. Anyukám egyik ismerőse mondta, hogy hülyék vagyunk, minek műtetjük meg már öreg, el hagyni kell a fenébe, Anyukám meg kitört, hát jah, végülis téged is el kellene már altatni mert vén szar vagy, mi a francnak szeded a gyógyszereket.... akkorát röhögtem :lol: :lol: :lol: Amíg csak lehet, mindent megteszünk, hogy jobban legyen :) és jól is lesz, jó stramm csajszi ez a Roti :P még Botival is játszania kell, mondtam is neki....

Emi
:) bepótoltam, mert bevillant...:)
Én nem varrtam bele semmit, mert nekem elég volt csak szimplán a dupla pelus rész. Vannak mosható betétek ám, szerintem abban is ilyesmi lehet, próbáld ki egy pár betéten, és max. ha nem jó, a többibe nem varrsz :D
Háton feküdni lehet, ha van párna a fejed alatt, akkor nem jó, ha teljesen simán fekszel az nem túl jó, de szerintem egyikőnk sem bír már párna nélkül csak szimplán háton feküdni....
Nekem azt mondta a doki, hogy nyugodtan feküdjek úgy, ahogy kényelmes. Természetesen elmondtam neki, hogy úgy fekszem háton, hogy két párna is van a fejem alatt+kispárna. Tehát majdnem ülök végülis .... :D
Vendég
 


Manorka
nekem a doki azt mondta, hogy teljesen laposan azért nem jó, mert Te fulladhatsz, a babának semmi baja nem lesz. Hülyére aggódtam magam én is, mert mindig arra ébredek, hogy úgy felszem én is... a dokim azt mondta, hogy a babának semmi baja nem lehet... én bízom benne:)
Vendég
 


megörült a macskám :shock: elment a maradék agya is... felborzolva rohangál a lakásban fel le. közben nyávog mint akit kergetnek :shock: :lol: aztán beveti magát az ágyba a takarók alá... ott kergeti kicsit a képzeletbeli egerét majd egyszercsak kiront és nyivákolva újra kezdi a lakáskör futást :lol: dinka :D

Kép
freyja
 
 


Halihóó!

Csicsiztem egy pöttyet. :) Naagggyon jól esett. Nóci meg se moccant, nagyon jót aludtam.

Köszönöm a gratukat! :) Belegondoltam, hogy ha Nóci a 36.hetet megvárja (mert azt Editől parancsba kapta), de a 37.-et már nem,akkor 8 hét múlva kezemben tarthatom az én Édes, Kicsi Lányom! :) Jajjj!! És még sehol nem tartok, még egy csomó mindent be kéne szereznem, lassan be kéne pokolni a kórházi cuccot, de az sincs még meg, a gyerekszoba sincs kész! Én már teljesen kész vagyok! :)

Anya maci: nekem hétfőn 135/80 volt a vérnyomim, előtte meg mindig 104/60. Nekem csak az kellett hozzá, hogy nem az mérte aki szokta. Amugy is fehérköpeny szindrómám van, ugyhogy az ilyen apróságok felviszik a vérnyomim! A 135 körüli vérnyomás még nem számít magasnak terheseknél. (legalábbis ezt mondták). A babának nem lesz baja tőle, nyugodj meg!! Ugy ahogy attól sem, amikor felmész mondjuk 3 emeletet lépcsőn, csorsabban pumpál a szíved, de a gyereknek nem jut több vér, mint kéne, mert a lepény szabályozza! Ugyhogy csak nyugi!! De azért mindenképp hívd fel a dokid, vagy a védőnőcid! Attól biztosan jobban megnyugszol!!

Edi: Klassz hogy gyorsan gyógyul a kuszkusz! :) Örülök neki!!
Pocakméretet nem is merek mérni....Most az enyém is nagyon megugrott sztem! :) Majd dobok egy tegnapi képet! :)

CSAJOK!!! Küldjem a táblát a közösre?? Hogy szeretnétek? Van mindenkinek excel táblázat kezelője, vagy inkább képként küldjem??

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Freyja
Ilyet az én szobacirkálóm is szokott, de általában akkor, ha bejön kintről és lábmosás van. Utána ki a kádból, és mivel vizes a lába, teljesen begőzöl és rohangál fel-le a házban. Jókat szoktam röhögni rajta.... :lol: :lol:

Vicces lehet a macskád is, az izzó szemű fekete démon :D:D:D:D
Vendég
 


Na, megyek, elmosogatok, mert elszalad a konyhám. Utána meg tuti nem fogok szaladni! :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Alvás téme: Én még mindig félig hason fekszem. Úgy a legkényelmesebb. És az egyik lábam amennyire bírom a pocaktól, felhúzom. Nócinak remélemnem árt, bár ez elejétől kezdve így alszom (mindig így aludtam), és még nem mondta egyik doki sem, hogy lapos s feje a gyereknek :) Ugyhogy nem hiszem, hogy gond lenne belőle. Meg sztem csak van annyi összeköttetés, hogy ha a babónak nem jó, akkor nekem sem. Ha nekem kényelmes, akkor Nócinak sem rossz....Ugye???

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme
na igen... azért a 37.hetet várja csak meg Nóci odabenn, de akkor is 9hét és juhuuu egy manólány lesz a kezedben:)
Nekem is vennem kell pár dolgot még. Most rendeltem meg a tejserekntő cuccokat, inkább legyen mihez nyúlni, ha kell.... Meg megveszem lassan Botinak is ami kell még, mint babaolaj, fürdető, popsikrém, sudocreme, bepanthen, pelenka :lol: :lol: popsitörlő, babyfüllpiszka ilyesmi.... szeretem, ha minden megvan időben :D:D:D:D

Még nekem kell pár dolog, de azt is heteken belül megveszem ahogy ismerem magam :)
Vendég
 


Freyja: Régen az én cicám is csinálta (sajnos már nem él)...írtó vicces. És látszik a hibbantság a szemükben! :) Valahogy másképp csillog olyankor...

Edi: Igen-igen...kipróbálom így is, úgy is! :)

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Meme
Nem gondolom, hogy baja lenne Nócinak attól ahogy fekszel. Jelezné, ha kényelmetlen lenne neki, ebben biztos vagyok....
Vendég
 



Meme!
Én is vagy oldalt, vagy igy félig hason alszom... tegnap ilyenkor nagy hasbarúgást kaptam, igy inkább arrább feküdtem....

d.dodó
 
 


Köszi lányok a bíztatást!

Dóri! Szakad az eső és dolgoznom kell.... :roll:

Freyja! Hát ezt majd este, otthonról.... itt le van tiltva az ilyesmi :?
Macskád nem semmi... :lol:

Edi! De jó, hogy jobban van a kutty...

Én csomószor alszom háton, de sosem gondoltam, hogy árthatok vele :shock: Gondolom azért csak éreznénk, hogy valami nemjó, mielőtt gáz lenne, nem? :oops:

Anyamaci! Vérnyomás / víz: Szerintem ne gondolj egyből a legrosszabbra, de azért inkább konzultálj a dokiddal mielőbb! Az tuti nem jó, hogy ezen rágod magad.....
Biztosan nem lesz semmi gond! :wink:
Írtó jól néz ki az a sötét bútor!!!!

Bibar! Jobbulást a családnak!!!!

Dóri
Kép
Kép
Kép
d76
 
 


Edi: Én is szetetem ha minden időben megvan, hogy ne akkor kelljen kapkodni, amikor már késő...csak hát még nincs aláírva a szerződés, addig nincs miből vásárolni sajnos. De tudom legalább, hogy 90%ra köv hó közepént alá lesz írva!! :) Most mr csak azon stresszelek, hogy egy hónap alatt be tudjak mindent szerezni! :)
Jajjjj!!! tegnap megtaláltam az ideális babakocsit magunknak! :) Apával elmentünk a tescoba kajcsiért, és mindig bemegyek csorgatni a nyálam a babaosztályra! :) És ott volt! 17 000ft, vizszintesig dönthető a támlája, extra könnyű, még én is tök simán felemeltem, át lehet fogni a 2 oldalánál, de össze is lehet csukni! igaz, nem esernyőre, hanem lapra, de van úgy is fogása!Egy baja volt, hogy amikor vizszintbe van a támla, akkor csak szunyiháló van hátrafelé a fejecskéjénél. De lehet hogy csak nem volt rátéve a szélvédő (vagy mi a neve), hogy ne tudják lelopni( ha tényleg van hozzá, csak nincs feltéve, akkor kell :) ). Ugyhogy ha lesz pééénz, azt hiszem ilyannal lepem meg Nócikámat! :) Neki is naggyon tetszett, mert volt még vagy 3 fajta ezen kívül, de ennél kezdett el rugdálni, meg boxolni! :) Biztos ez tetszett neki! :) (Vagy addigra lett éhes:D ) De most ebbe nagyon beleszerelmesedtem :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Dóri
de igen... biztos, hogy semmi baj nem lesz abból, ha háton alszol. A doki engem is jól helyretett, hogy fejezzem most már be, lassan kezdek az agyára menni a paráimmal... :lol:
A doki szerint semmi, de semmi baja nem lesz, ha háton alszunk. Én hittem neki, részemről para vége... :P

tudom kinek akartam még írni....
Anya maci
szerintem is szólj a dokidnak. Nem hinném, hogy parára ad okot egyenlőre a dolog. Nekem is azt mondták, hogy 135 az már magasnak számít terhesség alatt, de még nem a bajt jelzi, csak jobban figyelnek onnantól rá. Olyasmi lehet mint mondjuk a vércukornál a határérték... Szóval szerintem még nem kell aggódni.
A csokibarna-rózsaszínnel a kedvenc párosításom, ha Botinak lesz hugicája (mert tuti lesz :wink: ), akkor csokibarna-halványrózsaszín lesz a szobájában minden.... gyönyörűűűű szép :)
Vendég
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy ideírok, de hátha van tapasztalatotok. Koromból adódóan amniocentézist (magzatvíz vizsgálatot) javasolt az orvosom. A Csertex Genetikai Központot mondta. Hallottatok róla? Vélemény? Tapasztalat?

Köszi előre is a segítséget!
hotibo
 
 


Meme
szerintem míg apró Nóci, addíg kényelmesebb lenne neki az a kocsi amit kaptatok. Azért az egy nagyobb, szélesebb, stramm kocsi, ha jól emlékszem. Utána meg már, ha nagyobb lesz, bőven ráértek venni másik kocsit, és ki tudja akkor mi fog tetszeni... :) Ráadásul, ha eladjátok a házat, akkor gondolom cipelni sem kell a kocsit semmilyen emeletre....
Egyébként a 17.000.- nem sok a kocsiért, bár azért a Tesco-s babakocsikkal fenntartásaim vannak, 22.000.- ért tudsz venni Pierre Cardint és azok nagyon strapabíróak. Bálintomnak olyan esernyőkocsija volt és 2,5évesen még kutya baja nem volt, pedig használtuk nem keveset...:)
Vendég
 


na, tényleg megyek mosogatni. Apa estére Tenat-ot rendelt ( sváb kaja), ugyhogy azt kell csinálnom, mire hazaér :) De fini nagyon :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Edi: Nem a lakást adjuk el, amiben lakunk, hanem a falusi házat, amit fel kellett volna újítani, mert nem lakható. Csak ugye miután azt mondták a munkaheéyemen hogy viszlát...így muszáj eladni. Ugyhogy sajna még mindig ott tartunk, hogy a 2.-ra kell cipelnem a 18 kg-os babakocsit... :(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Edi: meg sajna a nagy kocsival az a baj, igaz, hogy strapabíro, meg stramm, hogy abban meg nem lehet vizszintig dönteni a támlát. Ugyhogy csak úgy lehet újszülöttnek használni, hogy beletesszük a hordozót. :(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme
értem... akkor nem szóltam... :)

Na megyek, elindulunk a dokihoz, majd jövök később.... :)

Pusz
Vendég
 


meme!
Az hogy készül?? nem osztod meg velünk a recit a receptesben??

d.dodó
 
 


Edi: milyen tejserkentőket rendeltél? Mesélj! :)
Fürdetőt milyet veszel? Neked nem vált be a gyerekdoki által felírt fürdetőszer?
Én úgy tettem bele a kád vízbe a fürdetőt, hogy előtte mikróba egy pohár vízben feloldottam. És csuda jó volt a bőrének. Mert egyébként használhatatlan önmagában, mikor a fehér kukacok úsznak a vízben :) Így meg fel is volt oldva, nem is csúszott tőle a baba. :) Felírattam amíg csak lehetett. A popsikenőcsöt úgyszintén.
A Sudocremmel úgy jártunk, hogy amit itthon vettünk, arra allergiásak voltunk, azaz csak Nóri, amit viszont Írhonból hoztunk (mert ugye ott gyártják), attól totál semmi bajunk nem volt. A fene sem érti. A Bepanten az viszont totál bevált, azt vittünk magunkkal az útra, ha jártunk-keltünk, itthon meg volt a kikeverős gyógyszertári.
Szóval érdekelne, Te milyen fortélyokat tudsz :)
Illetőleg mindenki véleménye érdekel ám, akinek már van gyerkőce, hogy ki mit használ fürdetőnek, popsikrémnek :)

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Manorka: Nem tudod a babafürdető-krém nevét? Nekem még nagyon-nagyon régen ajánlotta egy jó bőrgyógyász, mivel semmilyen allergizáló anyagot nem tartalmaz, hidratáló, stb.
Én azzal szeretném majd fürdetni, amíg csak lehet.
És ki írja fel? Majd a gyerekorvos, vagy?

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Emi: sajnos nem tudom a nevét, de szerintem egyféle van, amit a doki felír majd. És igen, nagyon jó hidratáló. Mi anno úgy csináltuk, hogy amikor bent voltam a kórházban, azidő alatt párom felkereste a gyerekdokit, elkérte a recepteket és kiváltotta, mire hazaértünk. Lehet, hogy ha a végefelé felkeresed a gyerekdokit, akkor felírja, amit kell. D-vitamint fog, K-vitamint, popsikrémet, fürdetőt. Most ennyire emlékszem, de mintha 5-féle dolgot írt volna fel... na, mindegy, ha eszembe jut, még mi volt, akkor megírom. De ezt a doki úgyis tudni fogja.
Ha jóban van a védőnő és a doki, lehet elkéri Neked majd a recepteket, majd kérdezz rá, hátha.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sziasztok!
Csak beköszönök, nem tudok se visszaolvasni,se jönni most. Manó is lebetegedett. Reggelre nem volt túl jól, de még csak nyügi volt. Aztán délelőttre hőemelkedés, délre láz. Elvittem dokihoz is, kapott gyógyszereket. Most is adtam neki kúpot és elaludt ebéd után. Remélem hamar meggyógyul.
Majd jelentkezem.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: