Új privát üzeneted érkezett!

Vcsibe, Milánfürcsiztetős kép nagyon szuper, mindjárt elolvadok (pedig nem teszem gyakran, végül is kissé túlzottan is racionális lény vagyok)! Látom ezt a mutatványt nálatok is Apa hajtja végre. Ez nálunk is így megy. Sajnos Benedekkel még nem lehet, mert ködökcsonk még fent van. Ahogy Pattogó írta, majd az érettségin leesik.

Pattogó, puszi a tündérbogaraknak és a büdöskölköknek egyaránt.

Kkia, a takarítás már többeknek bejött, drukkolok!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Kkia: Már haza is értem! :D :D Dokibácsim ma csak 11-re megy be a kórházba, de én nem vártam meg... Úgyis csak nst volt, azt meg aláfirkantotta egy másik. :roll: Mondjuk kisfiam szépen bealudt, meg ráadásul úgy is feküdt, hogy alig lehetett megtalálni a szívhangját. :shock: :shock: Szóval muszáj volt felébreszteni. :oops: :D Holnap lesz vizsgálat, amnio meg nst is, akkor bent is lesz a dokim, úgyhogy meg tudom vele beszélni a szombatot. :) Mert mostmár tuti, hogy szombaton megindítja, ha addig nem történik esetleg egy csoda.... :roll: :roll: Jóslók nekem tegnap egész nap késő estig, éjjel semmi, most megint kezdik.... :twisted:

Melcsi: De jó, hogy visszatértél hozzánk. :wink:

Anyabébi: Merre vagy??? :shock: :shock:

Pattogo: Előtted még mindig le a kalappal!!! :D :D Lara egy igazi kis imádnivaló félig ördög- félig angyal kislány... :D :D

Vcsibe: Tök szupi a kép! Nagyon szép baba Milán, és hogy milyen nagy már!!! :roll: :roll: :D :D
bobóbaba
 
 


Datolya: Szia! Képet kérhetnénk a kis Benedekről??? :oops: :D
bobóbaba
 
 

 
 

Csilla - ezek szerint a pici fiad is lustul már? Plusz a jóslók is -ez már jó jel :wink: Akkor még nem tudni, hogy milyen módszerrel indítják szombaton?

Az én dokim a hétvégén nem akar szülni...elutazni akar. De leszarom. Megszülök most már a portásnál is...

Még mindig nem indultam el takarítani...láttunk egy gyönyörű mécsestartót a temetőben egy síron és a férjem kitalálta, hogy anyósom sírjára keressek valami hasonlót a neten. De nem igazán találok...

Kép
kkia
 
 


Datolya, igen, nálunk is a párom fürdeti Milán, főleg mivel én még csak zuhanyozhatok. De nagyon tetszik a két pasinak. Babácska pedig a képen látható figyelemmel élvezi a lebegést a vízben. Közben én besamponozom, bekenem fürdetőkrémmel és lemosom.
Mi köldökcsonkkal is így fürödtünk, csak ennél is kevesebb vízzel, hogy véletlenül se érje nedvesség.

Muskétások, lassan már meglesz nálatok is a baba! :wink: :D HAJRÁ!!!

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Helló Csajok!

Megszültem az éjszaka! :lol: (Haha, álmomban :))
Apa mondta ma nem jó, meg holnap se, úgyhogy marad a szombat és nem ér elfoglalni. Beosztom!: Csilla:ma, Kkia: holnap, Én: szombat és akkor még októberiek leszünk :).

Benedek képei a Gmailon, tegnap megsasoltam! Tündibündi kisfickó meg a tesók is :)

Pattogó: eltudom képzelni a "beszólós" Larádat :), de nemtom mit vártál te is ilyen vagy :mrgreen:, az uram elájult a szép Vividtől mutattam neki mire gyúrjon legközelebb :), Bence meg az én szívem csücske :oops: :wink:

Csibe:
Hűha, Milus jól megtermett kislegény lett, olyan hamar megnőnek pedig ő is épp csak most született. Haja kopik? Nagyon rendezett a frizura :lol:

Zsrita és Moncsi barátnénk
: Hahó!!!! Holvagytok? Legalább egy gyors helyzetjelentés!!!! Meg persze egypár új kép?

Megszülhetnék már mert unalmamban csak a pénzt költöm, ugye a jó öreg net. :oops: Megint pelusokat vadászok, de úgy látom itt öregszenek meg a fiókban :shock:
anyabebi
 
 


Kkia: Erről még nem beszéltem a dokival, de holnap mindenképpen rákérdezek. :roll: :roll: A szülésznő, aki nst-n volt azt mondta, hogy valószínűleg burkotrepeszt majd a doki... :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Szia Anyabébi! Már ne is haragudjál, de a szombat elvileg az enyém!!! :twisted: :twisted: :twisted: Na jó, abban az esetben átadom, ha garantálod, hogy ma megszülök... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 



Kép
Kép
vcsibe
 
 


Anyabébi, OK, nekem jó a holnap :roll: Mondjuk ctg után mondhatná is a dokibácsi, hogy szülünk :roll:

Kép
kkia
 
 


Na, most már tényleg megyek takarítani!

Pusz.

Kép
kkia
 
 


Hello Lányok!

Kismamáknak KITARTÁS!!! Én nagyon drukkolok, hogy mindenki szüllllllllllllyyyyyyyyön már meg, tőlem aztán egyszerre is lehet, csak szülllllllllllllllllllyyyyyyyyetek!!!

Anyabebi, nagyon köszi az infókat! Tényleg felveheti, aki egy címre van bejelentve velem? De jó lenne, annyira parázom, hogy el kell mennem Fehérvárra :roll:

Hoztam Nektek egy tegnap esti képet:

Kép
Vendég
 


anyabebi írta:
Csibe:
Hűha, Milus jól megtermett kislegény lett, olyan hamar megnőnek pedig ő is épp csak most született. Haja kopik? Nagyon rendezett a frizura :lol:

A frizura még változatlan. Hátul már olyan hosszú, hogy szinte lobog. :lol: Rockercsávó. 8) Most a körmét kell újra levágnom, mert megint borzasztóan karmol...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


MONCSI tényleg merre van???

Én lányom simán ki tud fosni a newborn Pampers-ből, most is épp áztatom az éjszakai fosos hátú bodyját :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Anyukák, hasatok hogy áll? Én úgy nézek ki, mint aki kissé pocakos, de eddig szépen húzódik vissza. A seggem nem akar apadni :lol:
Vendég
 


MrsParis, édes kicsi csomag. Kép
Nagyon édesek vagytok így együtt. :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Szerintetek???
Kép
Vendég
 


Csibe, Milán meg egy kis szívtipró már most 8)
Vendég
 


mrsparis írta:Anyukák, hasatok hogy áll? Én úgy nézek ki, mint aki kissé pocakos, de eddig szépen húzódik vissza. A seggem nem akar apadni :lol:

Én valahol elhagytam a seggem... :shock: Újra a 40-es gatyáimban flangálok. Hasam még van, puha és laza, de főleg az zavar, hogy a sötét csík még mindig megvan.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


A sötét csík még nekem is :roll: majd elmúlik... :roll: remélem
Nekem a vérzésből van elegem, bár talán most kezd csillapodni, egy ugrás már volt a hazajövetel előtt egy nappal, most talán megint kevesebb...
Viszont halál sápadt vagyok...
Vendég
 


Úgy tűnik, hogy megvan a hatása, hogy harmadik napja kamillateázok. Milánnak talán elmúlt a hasfájása. Küzd és nyekereg a pukik előtt, de nem borul ki és nem kezd el sírni. :D Ha ma egész nap így lesz, este pezsgőt bontok!!! :wink: :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Én amúgy is naccseggű vagyok :lol: olyan riói karneválon táncoló feka nő seggem volt, terhesség alatt meg még nőtt :lol:
Vendég
 


A kamillatea nagyon jó! Én itatom a férjemmel is meg én is iszom minden este egy bögrével, nagyon egészséges, jól alszol tőle (mondjuk a gyerek mellett mindegy :lol: ) és én speciel az ízét is szeretem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.29 10:51-kor.
Vendég
 


Nekem is napról napra csökkent a vérzés, aztán már csak sötét folyás volt, most pedig egy tisztasági betéttel elvagyok. És már nem azonnal rohannom pisilni, ha rámjön. Eleinte muszáj volt, vagy bepisiltem... :?
Sápadt vagy? Tessék sok vörös húst, májat, gyümölcsöt enni! Én egy egész tehenet fel tudnék falni. (így nem is fog hamar visszamenni a hasam :roll: )

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Tegnap, hogy itt volt anyukám, csak húsokat süttettem/főzettem Vele :D gyümölcsöt is eszem...

Kellene takarítanom, de semmi kedvem :roll: még el sem mosogattam a reggeli romjait...
Vendég
 


Ha még csak egy bögre teát innék... De reggel megfőzök egy kancsóval és azt iszom egész nap. Plusz egy üveg ásványvizet. :D

A popsid miatt ráérsz még aggódni, a napi egy-két órás sétától fog az még csökkenni. Bár ahogy elnézlek, sok gondod nem lesz a fogyókúrával. :wink:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hm... Vacsira banános-csokipudingos palacsinta??? Valami pudingos-gyümölcsös palacsintát kéne csinálni... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hmmm banános pudingos pali... most, hogy a seggem leapasztásáról van szó :lol:
Vendég
 


Csibe, hát az, hogy éjjel nem kell kelni pisilni :D :D :D el is felejtettem már milyen!!! :D Meg az, hogy ha kell is, vissza tudom tartani :lol: :lol: :lol: pocakosan basszus ha nem mentem azonnal, épphogy nem csurgattam be :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na erőt vettem magamon és elmosogattam, még gyorsan elpakolok a szárítóról és összekészítek egy mosást, aztán szerintem felébred a kisasszony - 9 óta alszik :D

Én is főztem egy jó nagy adag kamillateát :D

Itt a győri kórházban egyébként a kismamák minden nap kapnak Femibion - t, bent azt szedtem, mióta itthon vagyunk meg a Milupa Milusan teáját iszom, tele van vitaminnal meg ásványi anyaggal és olyan fincsi!!!

Olyan borongós az idő :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Nagyon köszönöm, hogy örültök nekem. :oops:

Eszti, annyira szépek vagytok együtt. Nagyon hasonlít rád Sophie.

Bobó, Kkia, Anyabébi szerintem tüntetőlegesen szüljünk mindannyian szombaton. Na? :wink:

Vcsibe, Milán egyszerűen gyönyörű. És milyen jól érzi magát Apával. Én is szeretném, ha együtt fürdenének, de nagyon kicsi a kádunk, nem tudom, hogy meg lehet-e oldani.

Pattogó, nem vagy semmi, úgy vezeted a háztartást mintha nem is most szültél volna.

Till, köszönöm mégegyszer, hogy gondoltál rám.

Anyabébi, nekem apukám álmodta tegnap, hogy szülök és ő visz a kórházba. Cserébe én azt álmodtam, hogy ott vagyunk apukáméknál és rám szól, hogy ne nyúlkáljak a hűtőjükbe. Én pedig sírva fakadtam. Még az álmomba is a kaja a központi kérdés. :lol:

Hátvédek, benneteket nem csinál ki, hogy naponta 20 ember telefonál, hogy na szültetek már? Én már annyira antiszociális vagyok. Mondjuk saját magam is idegesítem.
Nekem a szülésznő bort, melegvizes fürdőt és szexet javasolt. Megcsináltunk mindent, de semmi.
Volt valakinek Flowmetria? Nekem holnap lesz. Milyen?

Kép
gmelcsi1
 
 


Szenvedek a pénzüggyel... :? Hülye beadandó feladatok! :evil: És még két ZH is lesz holnap... :evil:

Gmelcsi, olvass csak vissza, a hátvédeket szétveti az ideg, hogy mikor lesz már meg a baba. :lol: Mi pedig szurkolunk nekik.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Itten vagyok e!

Eszti: Anya-Sophi-bambuszerdő :arrow: teccik :)
Az uram tesója (fél, más névvel) ide van bejelentve hozzánk, a postán simán kiadták a levelét. (Lakcímkártya csókolom. :))

Melcsi: nekem a szombat konkrétan pont jó. Ha már ugye 23 nem jött össze :twisted:
Bor-szex-forró fürdő (meleg mert a forróban majdnem rosszul lettem, nem bírom :shock: ) nekünk sem jött be. Így meg erőm sincs erőltetni, hogy nem látom értelmét :oops: . Szegény apus :lol:

Flowmetria: UH-n nézik a vér áramlását a lepényből a köldökzsinóron. A lényeg, hogy jó-e még az áramlás vagy halódik a lepény. Érthető? :shock:

RockerMilán: hát nem apa séróját örökölte :mrgreen:
anyabebi
 
 


Kenézbaba gyere ki vár az ANYÁD IDEKI!!!! :twisted:
anyabebi
 
 


Kép

Na itt egy (remélhetőleg) utolsó terheskép csak itt csak most csak nektek!!! :) 40+2
Bárgyú vigyor, szülős haj (már mindennap hajat mosok hátha :mrgreen: ), tiszta ragya pofám és tele a tököm. Szülhetnék már :wink:
anyabebi
 
 


Én is itt vagyok!

Eszti: Tök szuper a közös képetek a kis Sophiával! :wink: Szerintem is Rád hasonlít, és az uh-s képpel összehasonlítva azonosak a vonásai! :wink: :D

Melcsi: Már kezdek hozzászokni a napi millió kérdéshez, és csak jókat röhögök rajtuk... :lol: :lol: Valószínűleg ők meg azt hiszik, hogy megbolondultam... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anyabébi: A pofám nekem is tiszta ragya már napok óta, és a tököm is tele van... :roll: :roll: És már nem akarok senkit ijesztgetni a képemmel... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Sztercsi!Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gmelcsi!Helló,újra itt!

Mi a köldökcsonktól már megszabadultunk,de nem akar gyógyulni még alatta sem.Pannival is így jártunk....

Hasam nulla,csont és bőr vagyok(49 kg),viszont állandóan éhes.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Anyabébi, megmondalak a páromnak!!! :roll: :lol: Persze az tagadhatatlan, hogy Milánnak már most több haja van, mint Tominak. :lol:
Most itt terpeszkedik az ölemben a drága. Szopizott, visszaraktam a szopipárnára. Egy darabig nézegette a csörgő játékait, aztán kitört a hiszti, hogy ő még visszajönne az ölembe szopizni. Most szerencsére már elaludt, így vissza tudtam csempészni. :lol:
De a pocid már tényleg nagyon nagy!!! :shock: Szüljél már meg!!! Nem is értem mire vársz még... :wink:

Bobó, nekem a szülés után volt tök meglepő, hogy újra pattanásokkal szembesültem. Addig egy sem volt, most pedig újra előjöttek... :evil:

Zanikó, 49 kiló??? :shock: :shock: :shock: Hulla lennék ezzel a súllyal... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Látom, megint egekben a hangulat 8) :lol: :lol:

Anyabébi,
óránként nézem a telefonom éjszaka, szülsz-e má'! :roll: :D
HASAD CSÚÚÚÚÚCS 8) :lol:

Zaniko,
49 kg :shock: :shock: :shock: Atyaég, egyél, Te csajszi!!! :oops:
Én is 48 vok alapból, de ezt csak Lencsi fél éves korára tervezem visszanyerni, most 57 vok :roll:

tillidian
 
 


Gmelcsi,
naná, hogy hiányoltunk! :wink:
Megy az oldószer 1000rel Neked is! :D

Eszti,
szépek vagytok :D
Hasam :o -hátsóm még az "inkább hagyjuk" kategória :mrgreen: :lol: :lol: de minnyán lemérem, ha Miss RÖFI hagy egy kis lélegzetvételt -de most is cicizik :roll: :D

tillidian
 
 


anyabebi írta:Kenézbaba gyere ki vár az ANYÁD IDEKI!!!! :twisted:

Ez aztán az invitálás :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tillidian
 
 


Tillike: akkor ez a baj, miattad nem szülök!!!!
Majd akkor fogok amikor hulla fáradt leszel és még a telefonodra sem lesz erőd ránézni. (és ez mondjuk szombaton legyen!!!) :mrgreen:
Csibe: nem szabad árulkodni!!! :oops:
Csilla: nem megyünk a vidámparkba ijesztgetni a népeket? Én asszem szombatig ráérek. :mrgreen:

Ja ahogy elnézem a hasam nem lefelé megy hanem felfelé. :shock:

Asszem ellépek kenyérért mert már szögletesre ültem a seggem :) és lakásszagom van. Tegnap nem voltam az utcán :shock: .
anyabebi
 
 


Anyabébi,
ha csak ez kell, még ki is halkítom a telefont :mrgreen: :lol:

Lányok,
most gondoltam csak bele, hogy 2 gyerekes családanya lettem :D :D :D Isteni érzés, erre vágytam mindig :D :D :D

tillidian
 
 


Eszti, a mi Ginánk is simán kipisil és kikakil oldalt a Pampers newbornból. :wink: Van, hogy naponta 3x kell átoltoztetnem emiatt :lol:

Has: sotét csík még nekem is megvan, de mintha halványodna...... Hasamon a bor 2 számmal nagyobb, remélem visszahúzódik!
Semelyik nadrágomat és szoknyámat nem tudom hordani :evil: :evil: , a hátsóm és a combom nem akar fogyni.....a kismama farmeromat hordom még mindig! :roll: Viszont jó jel, hogy legalább már kezd rajtam lógni !
ginuska
 
 


Anyabébi: Én benne vagyok!!! De kéne kérni érte pénzt is, nem??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Sztercsinek hatalmasgratula!

Kitartás csajok! :wink:

Kamillateát mennyit isztok? Tényleg beválik hasfájás ellen? Nekem a kicsi a lábamon ordít ahogy írok, a másik meg nyafog az ágyában alvás helyett. :twisted:

Kenguruba még nem mertem beletenni, pedig nekem is kellene néha kézhiány kiküszöbölésére. :roll: Még várok vele néhány hetet.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Anyabebi, nem csoda, hogy nem akar kijönni a kismackód a szupi kis albijából :wink: :D

Úúú, csak vasárnap ne szüljön senki!!!

Én most ebédelek pörkűttet, kiscsajom alszik újra 2 óta :D a követlező alvásához én is csatlakozni fogok, Apa csak 8kor jön :(

Ginus, úgy látszik ezek a lányok ilyen kipisilősek-kifosósak :lol: én csak 1x öltöztetek át, de azt szinte minden nap és ez a sárga kaksi :roll: egy élmény kimosni :D asszem be kell vetnem valmi komolyabb fegyvert pl. Vanish :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Először is GRATULÁLOK minden újdonsült Anyukának,aki azóta szült,amióta nem voltam! :lol: :lol: :lol:
Bocsi,csak az előző oldalt futottam végig!

Eszti!
Nagyon édes a kislányod!!!! :lol: :lol: :lol: És milyen szép sötét,dús haja van! :roll:

Csibe!
A Te Manód,meg tiszta anyja! :lol: :lol: :wink: :wink:

Szüléstörténetem: Röviden csak annyit,hogy ugye este 8-kor elkezdett folyni a magzatvizem,de fájások nem voltak.Éjjel 2 -től reggel 7-ig megjártam a poklot!És nem vagyok egy nyápic csaj,de ez tényleg húzós volt!Reggel már 4 újjnyira voltam tágulva,meg 1 perces fájásaim voltak.A végén már én kértem volna a dokinőmet,hogy legyen császár,ha Ő nem mondja.Szegény Martin már nagyon meg akart születni,ott volt majdnem kinnt,csak a köldökzsinór a nyakán és vállán volt. :cry: :cry: Ezért hiába küzdött szegénykém! :roll: :cry:

Most csak ennyire futotta lányok!Ahogy tudok,jövök! :)

Bobó,Anyabébi,Gmelcsi,Kkia!HAJRÁ LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, köszi :D nem olyan sötét ám a haja, inkább világosbarna, csak a képeken tűnik sötétnek!

gmail-re tettem fel új képeket meg megnéztem mindenki babáját/családját :D :D :D mindenki csodaszééép!

Tilli, hogy Te milyen rohadtul vékony voltál terhesen is!!!

Pattogó, Tőletek kész vagyok! Lányaid gyönyörűek, kisfiad szintén, olyan szép kis család vagytok! És mennyi energiád van basszus, mindig rá kell jönnöm, mennyire illik Rád a nickneved :D 3 gyerekkel így nyomod...le a kalappal!

Na megyek kiteregetni :roll:
Vendég
 


Csajok, van aki 50kg alatt van. Én alsóban voltam ennyi. :oops:
Jelenleg vágósúlyban vagyok.

Anyabébi, te is nagyon vékony vagy, csak egy nagy pocak. De neked sincs nagyon lent, én is úgy veszem észre, hogy az enyém is egyre fentebb van.

Zanikó, köszi. :wink: De jó, hogy Ti már itt tartotok.

Sziszkó, akkor Te is megélted a sima és a császáros szülést is. Na ez a nem semmi, részed volt mindkettőben.

Eszti, Pattogó tényleg nem semmi, de azért Te sem vagy az, mosol, főzöl, takarítasz. Remélem nekem is lesz energiám rá.

AZ én gyerekem megint beindult, egyszerre rugja a bordám, és nyomja a hólyagom. Nem azt mondták, hogy szülés előtt lelassulnak? Ezek szerint még nem szülök. Nekem még jóslóm sincs. Legalábbis nem tudom, milyen. :oops:

Kép
gmelcsi1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: