Új privát üzeneted érkezett!

Bringa, úúgy bírom a szövegedet. :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Ági! :oops: :wink: :lol: köccccccccccci......
gondoltam erre is írok vmi szellemeset,de azt azért szerénységem mégis csak tiltja! :wink: :lol:

Elmondom a mai menünket:cigicsikk,mekis papír,ázott cigisdoboz :shock: és ne féljetek,amikor ezekkel kell előlem szaladni az nagyon megy!viszont ha én hívom az kb.úgy néz ki,h 5méter/óra :shock: lehet magam után kötök egy komplett kukát és akkor tuti követni fog,bármerre is megyek :roll: :lol:
amúgy is különös vonzalmat érez a takarítóeszközök és szerek iránt,már annyiszor kértem,h legalább egy kicsit legyen karrierista :D de nem a felmosóvödör és a wc.kefe a best of!lehet gyerekmunkára kiközvetítem a FKFV-hoz....
olyan koszos volt most is játszó után,h csudi.új nevet adtam neki:
KOSZMÓ-KA :lol:
jaj,de buta vagyok a cicaalmot nem is említettem az elején :roll: pedig idáig rá sem nézett,azt hittem megúszom,de nem! :x
és képzeljétek el,újult erővel törnek rá olyan dolgok,amiket egyszer már végigzongoráztunk,pl.:cd-k.ezeket már tudta,h nem szabad,nem is foglalkozott velük,egészen máig :evil: :twisted: :evil: és most hiába szólok neki,h nem,már nem huncutkodik,mint azelőtt,hanem gyorsan és direkt gyorsan leveri!kis gonocccccccccc

na mára is sok voltam,ti meg sehol,a végén már tényleg egy egész topic lesz a blogom :roll:

Kép
bringababa
 
 


Bringa, gondolom, mindenki úgy érzi h ezt a szöveget úgysem lehet überelni, akkor meg minek erőlködjenek :wink: :lol: de asszem Liliben emberedre találtál - úgy látom, neki is van jóadag humorérzéke :D

nekem jó a máj 31. ugye nem akkorra esik gyereknap? bár az sztem nem feltétlenül baj. extra körhintákra gondolom még senki nem akarja benevezni a csemetéjét :wink:
a szavazatok azt jelentik h akkor legalább ti jöttök is? :D
Vendég
 

 
 

asszem, innentől fogva folyton szülinaposak leszünk! :lol: :lol: :lol:

és még egyszer mindenkinek köszi a köszöntéseket!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ma kissé stresszes napunk volt, jobban mondva Emmának.
Fogorvoshoz mentünk, ne tudjátok meg hogy üvöltött. Mármint nekem tömték a fogam, nem neki:)
Beültem a székbe, ő a babakocsiban, na jött az asszisztensnő kikapta Emmát, tudjátok 3 pütyülüpütyülü nőszemély (egyébként tündériek voltak, azt sem tudták, h. ugrálják körbe az én kis macskámat), szóval kikapta az egyik és vitte ki. Na Emmának több se kellett, ordított, torkaszakadtából. Úgy megijedt szegénykém, szem elől vesztett, nem tudta mit tesznek velem, rendelő feeling, fúró hangja-jujjujjjujjj.
Tök nehezen tudtam megvígasztalni. Nyúlt felém, nekem tömve a szám, megszólalni sem bírok, áááááhh. Két részletben tömtek be. Borzasztóan megijedt.

Aztán utána én barátnőztem, apával meg összefutottunk, ő meg ment tovább Emmával.

Bringa szívesen, örülök, h. sikerült.
Hjajj, ne haragudj, de jót nevettem a sztoridon, nem lehetett semmi! Hát édes szívem, hova teszed ilyenkor az eszecskédet?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szegény Lili basszus.

Bringa, Lili cleaning manager lesz úgy látom.

Kép
niki30
 
 


Doo, persze, h. megyünk!!!! Nanááá!

Figyi, arra gondoltam, ha már gyereknapra esik, akkor prezentálhatnál nekünk igazán egy pár körhintát, ringlispilt. Hm?
:oops: :lol: :lol: :lol:

Ja, és akkor gondol amolyan batyus buli lesz, mindenki hoz ezt-azt.
Süti, pogi, rágcsa, üccsi, ilyenek.

Kép
niki30
 
 


javítás: gondolom

Ja, mielőtt elfelejteném, Doo! Nagyon kellemes szülinapozást kívánok Nektek szombatra!!

Kép
niki30
 
 


köszi Niki!
figyu, hol van a profilom, ahova az új vonit másolni kell? :roll: :oops:
Vendég
 


vagyis nem a profilom hol van, hanem hova kell másolni ezt az izét?! :shock: :oops: :oops: tökre elfelejtettem... :oops:
Vendég
 


az gáz, de én még a profilomat sem találtam a múltkor..csak itt lestem :shock: :shock: de ha már téma, áruljátok már el hová tűnt (Damon Hill)??? Tudom égő :oops: :oops:

Bringa, ez kemény menüsor...asszem nekem ezekre fel kell még készülnöm :roll: :?

Doo, mi a 31-re jó esélyekkel indulunk, azt hiszem. A 17 valszínű nekünk sem lett volna jó. De ha már így alakult...( elárulom itt vuduztam, hogy az az időpont meghiúsuljon :wink: :lol: :lol: )

Niki, ez marha rossz szitu lehetett :cry: :cry: szegény Emma. A te fogfájásod gondolom háttérbe szorult. Csak az üvöltő gyermeked látvány lehet rosszabb, mint egy fogtömés. Neked megvolt. :?

Kép
ági_bp
 
 


Azt viszont tudom, hogy az url-t kell bemásolni a profilodba. Gondolom az aláíráshoz, vagy hasonlóra emlékszem.

Kép
ági_bp
 
 


Pici, volt a gyógytornász nálatok??

Kép
ági_bp
 
 


asszem, nekem is kell vmi telefonos segítség, mert különben örökre 1 évesek maradunk... :roll: :oops:
Vendég
 


Sziasztok! 8) :lol:

Doo!ráklikk a vonalzódra,aztán elkészít új voni.megkapod emilben a kódokat,a második sort kell bemásolni a profilodban az aláíráshoz.ja,és a profilodat felül,a segédletek című pont alatt találod! :wink: vagy ezt Ági kérdezte? :roll: mindegy,ott van és kész! :wink: :lol:

Niki!hogy én hová teszem az eszem :shock: :!: :?: :!: gyesen vagyok,szerintem ez elég magyarázat :wink: :lol: :lol: :lol: meg hát nem is lennék én a béna-brigád alapító tagja,ha velem nem ilyenek történnének :idea: :wink: :lol: bár jobb szeretném,ha a másik kettő is jönne,kicsit unalmas mindig magamon nevetni :shock: :D
de te viszont jó bátor vagy!nekem az lenne a cselencsdéj :lol: ,ha ilyen mutatványra szánnám el magam Lilivel,mint h fogorvos :roll: ha én mennék el Lilivel,akkor valószínűleg örökre kitiltanák a kismamákat abból a rendelőből :roll: :shock:
mondjuk jó nagy hülyeség kikapni egy ekkorka gyereket a babakocsiból vadidegeneknek,még akkor is,ha jót akarnak.sőt az a leggázabb,mert hogy szólsz nekeik,h neeeeeeeeeeeeeeee! :oops:
kisbaba Emma nagyon megijedhetett :cry: :cry: :cry:

Ági!hát nem könnyű,de bízom benne,h néhány nap alatt elmúlik a szmötyi varázsa is,ahogy elmúlt a konektoroké is.... gondoltam cumit dugok a szájába,de nem!úgy örülök,h csak alváshoz kéri,ha most odaadnám neki,azt hiszem még négy évesen is ott lógna neki :shock: inkább lesem és résen vagyok.azt h megfogja,bár undorítónak találom :evil: ,hagyom.de amikor közelít vele a szája felé,akkor egy hatalmas ugrással mellette termek és rárabolok :lol: igyexem mindezt nem túl viccesen előadni,mert tegnap már mintha azt vettem volna észre,h ez már kezd nála vmiféle játékká minősülni :roll:

Ma reggel már nyocra megvolt az első sebesülése :cry: a szekrény ajtajának a tetejére botlott,csúnyán felsebzette a felső ajkát :cry: :cry: :cry: nem hiszitek el,de annyi vér volt ott,h mindkettőnk ruhája csupa vér lett :cry: viszont megint nagyon hamar elállt neki,talán ha fél percig vérzett igazán.azóta ezen gondolkozom,h a babák másként vérezenk-e? :roll: vagy csak az önmagukra veszélyes kölökök rendelkeznek vmiféle enzimmel a vérükben :shock: :wink: ,nehogy a sok sérüléstől kivérezzenek :?: :roll: :shock:
de tényleg erre nagyon kíváncsi lennék,vki tud valamit erről?

Vanda!mi újság Bálinttal?

Szép napot mindenkinek,menjetek sétálni,mert holnap megint xar idő lesz!szobafogság............

Kép
bringababa
 
 


Bringa köszi. Segédletek, áháá! Ez nem jutott volna eszembe. Tulajdonképpen azt sem tudom anno honnan tudtam ezt? :shock: :oops: De most még az órát is átállítottam.

Kép
ági_bp
 
 


Sikerült az órát beállítanom! Yuhéééj.

Kép
ági_bp
 
 


Szegény Lilkacsokibabavéresszája :cry:

Kép
ági_bp
 
 


Na, megvolt a gégész, és NINCS semmilyen szervi elváltozás, se orrmandula, se fül, se száj, se nyelv, se torok, semmi. A doki is azt mondta, hogy lehet, hogy ez az állandó megfázás a véletlen egybeesések műve. Mindenesetre, ha jövő télen is ilyen beteges lesz, akkor elmegyek egy másik orvoshoz.

Ma megyünk a Construmára, viszem a kicsit is kendőben a hátamon.

Bálint is minden pakol és még mindig mindent a szájába vesz. Most már nagyon szereti a kertet és a homokozót, de a kedvence a hinta.

A május 31 nekünk is jó! A batyubállal egyetértek.

Bringa, én is birom a dumád, meg a sztorikat! Már igazán kiváncsi vagyok rád. Is.

Bálint is elesett tegnap és egy kicsit felrepedt a belső, felső ajka. Már amennyire a vértől meg tudtam állapitani. De tényleg hamar elállt. Mostanáan megint alig eszik, de ha teszek elé kölesgolyót, akkor abből korlátlan mennyiséget képes benyomni. Én egyfélát főzök, ha nem eszi meg akkor is. Úgy gondolom, hogy ebben az időpontban lehetetlen kitalálni, hogy mit szeretnének enni.

Olaszországi út lefoglalva, júniusban megyünk. Augusztusban meg a Balatonra. (ott van a családnak háza). Már alig várom, tavaly is elég sokat voltunk ott. Én még akkor nem élveztem és a 35 fokban is hosszú gatyában ültem a parton.

Szép napot mindenkinek!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Ági! :lol: ügyes vagy,nekem az óra eszembe sem jutott :oops: pedig zavar,h nem jót mutat :evil: na majd most már jót fog! :wink:
Lilkacsokibaba,nagggggggggggggggggyon jóóóóóóóó! :lol: :lol: :lol: tecccccccccik...... :P

Ugye Vanda,h milyen hamar eláll nekik :idea: de milyen rémisztő :( :cry:
Balaton a SZERELMEM!!!!!!!!!!!úgy mennék én is,de nincs ismerős,pedig mennék,látnék,beköltöznék :lol: :lol: :lol:
jaj,mi lehet akkor szegény kicsi Bálinttal :roll: legalább,bár hülyén hangzik :shock: ,ha azt mondták volna,h a mandulája,akkor az ember tudja mi van.de így :?

és Doo!igen,a szavazat részemről is azt jelenti,h 90%,h megyünk!
én is örülök,h áttettük,mert ez mindenféle szempontból jobb időpont nekem.Gyereknap meg 25.-e éééééééééééééés Lili keresztelője! :wink: :lol: gyereknap az mindig május utolsó vasárnapja.legalábbis azt hiszem :roll: most jól beégek,ha nem,mint gyakorló anyuka :roll: :oops: :P

Időjárási félistennőm érzi már a frontot,kissé szeles a lelkem,h úgy mondjam :evil: :twisted: :evil:

Kép
bringababa
 
 


Semmi :x :evil: :twisted: :x még mindig nem műxik.mondjuk azt sem tudtam hol keressem,tök véletlenül görgettem le ezt a nyári időszámításdi lehetőséget....,de így sem mutat jót :cry: lehet Alaszkára tekerek :shock: :roll: :wink: :lol: ,ha már a Marsot nem ajánlotta fel :lol: :lol: :lol:
na megyek,ebédidő van,nyaminyami :lol: :lol: :lol: úgy szeretek enni! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Sziasztok,

Gondoltam infozok parom allasaval kapcsolatban, ugy dontottunk, hogy most nem vallalja, anyagiak miatt, de jelezte, hogy a kozeljovoben szamithatnak ra, remeljuk, ez a mostani nem lesz akadaly...

KépKép
horilda
 
 


Sziasztok, megint itt van anyum, így lótok futok ügyintézek, azért bekukknatottam :wink:

Nekünk sajna nem jó a május 31 :cry: :cry: :cry: akkor megyünk Olaszországba, és 6-án jövünk haza. TUdom tudom nem lehet minden mindenkinek jó, nagyon sajnálom, remélem legalább képeket látok majd, és meséltek....

Ági, végül szerdára ért ide a csajszi, a gyógytornász, és azt mondta csudiügyes Zsófi, na persze addigra már egy hete mászott, és azóta tökélyre fejlesztette, szépen szimmetrikusan megy, és lépeget kapaszkodva, meg lépcsőn is mászik, mindent bemutatott, úgyhogy igazából már csak azért nem mondtam le, mert ha már egyszer szóltam neki, nem akartam bunkó lenni :wink:
Úgyhogy most nyugodt a lelkem, hogy nem lesz diszlexiás :wink: :lol: :lol: :lol:

Ilda, lehet hogy kaptok majd még egy jobb ajánlatot, csak ki kell várni amíg eljön A NAGYBETŰS AJÁNLAT :wink:

Bringa, jó hogy leírod a sztorikat, mert amióta Bogyra nem osztja meg velünk élete történéseit, ilyen szempontból ellaposodott a topik :wink: :lol: Lili igazi túlélőbajnok lesz mire isibe megy :wink:


Jó hír hogy Bálintnak nincs semmi szervi baja, talán most már jön a tavasz, kilábal ebből a betegség hullámból...

Doo, nagyon kellemes szülinpi bulizást nektek holnapra!!

És tudom még mit akartam írni: Riella, csak ámulok, bámulok, csudaszép a ruha :shock:
pici76
 
 


Koszi Pici, remelem igazad lesz.

Csajok irjatok le a babaneet talit, mikor, hol...

Nem sok eselyt latok ra, hogy el tudnank menni, de azert infozzatok leccci.

KépKép
horilda
 
 


Egyik kedvenc fotonk! Kép

KépKép
horilda
 
 


Az én kis túlélőmnek a ma délutáni produktuma:rászorult a fejére a bébitaxi :shock: ha nem vitte volna el balázs a gépét magával,akkor biz'Isten lefotóztam volna az utókornak!(de gáz ez az egy mondatban két darab volna :oops: )
szóval ő már ugye mászik mindenbe ki és be,föl és le,a kompot már azért csuktam össze,mert annyira zavart,h közben nyafog :roll: :oops: mert tényleg azt csinálja,szenved közben,de nem adja ám fel!pedig hol beszorul ez,hol beszorul az :x most két napja nyitva hagytam neki a babakocsit azt használta mászókának,mígnem most délután lecserélte a bébitaxira.gondoltam ezt végignézem :shock: ,mi sül ki belőle :roll: hát ez :idea: addig bújkált benne,meg forgott,csúszott ki-be,míg az nem jutott eszébe,h a pereme alatt kéne kibújnia belőle(a babakocsiból is úgy szokott,csak ott ugye nagyobb a hely).hát a lába kifért,a hasa kifért,a kezeit kidugta,de a nyakát mikor fordította gondolom a műanyag megkarcolhatta,bepánikolt és először megpróbálta "lehajtani" a fejét,aztán meg felállt nyakán a taxijával :shock: a baromi széles előszobában :roll: és forgolódott vele.szerintetek :?: :!: :?: amikor már láttam,h nem nagy a baj,akkor normalizálódott valamelyest a pulzusom,de most biza komolyan megijedtem,mert először nem tudtam visszadugni a gyereket a járműbe.végül a kifordítottam vagyis elfordítottam a fejét és kibújtattam alul belőle.na ez volt az a pillanat amikor úgy döntöttem mégiscsak lemegyünk sétálni,pedig vasalni akartam,meg amúgy is úgy el vagyok anyátlanodva,semmi kedvem nem volt emberek közé menni :( hát inkább lementem vele :wink: :lol:
apjának még el sem mondtam,lehet azt hinné direkt akarnám eltenni láb alól a királylánykáját.így is ahogy találkoztak legelőször a száját nézte, milyen sebesülése lett :roll:
Bogy drága!kérlek jöjj vissza közénk,mert 1dül ez már tényleg sok(k)nekem :oops: :cry: nem kérem,h vedd át a stafétát,csak enyhítsd terhemet,nyújts némi vigaszt,h nemcsak én vagyok ilyen extrahiperszuperüber bééééééééééééna! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Pici!hiányozni fogsz :( :cry:
Zsófia hercegnő jól megtréfált titeket,a gyógytornász biztos azt hitte,h ilyen nagyon para mami vagy :? :wink: :lol: pedig ha tudná hogy te vagy az egyik legnyugisabb,legkiegyensúlyozottabb mami köztünk! :wink: :lol: szeretem :wink: :lol: ezt már úgysem mossátok le magatokról,hihihihihihihi :lol: :lol: :lol:
tényleg sajnálom,h nem fogunk találkozni :cry: de emléxem ám még! :wink: ha újra lesz sakáltanyám,akkor nem menekülsz!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Elina egy mini-modell!!!!!nagyon jó képei vannak! :P

Kép
bringababa
 
 


Bringa, én egy másik topicban olvastam :oops: hogy GMT +3 órára kell beállítani az órádat. A profilodban :lol: :lol: nálam működött.

Kár, hogy nem volt otthon a gép. El tudlak képzelni, ahogy Lili küzd a fején a bébitaxival :shock: Te meg ott mahinálsz a fényképezővel. :D

Pici, örülök, hogy minden okés, puszi Zsófinak.

Elina képe csúcs.

Lorci is hiányzik! :(

Mary, Lorci, és még akik elkezdtek januárban fogyózni! Ki hogy áll kgilag? Én nem a 90 naposat kezdtem, hanem életmódot váltottam :wink: (sok mozgás, du-este odafigyelek mit/mennyit eszem) és már 6 kg lement. Lassabban, mint egy fogyókúrával, de azért nagyon örülök neki. Még 2 kg van hátra, s akkor annyi leszek, mint mikor Zita baba beköltözött a pocakba. De még utána szíves örömest megválnék vagy 4-től :roll: .

Kép
ági_bp
 
 


api ügyel, üres az ágy, nem tudok egyedül aludni
hajnali 2 van :shock:


Bringa, van bármi kilátás a sakáltanyára? hát Bringa egy ilyen fejen-bébitaxis-forgós képpel tutira lehet már mindenféle díjakat nyerni :wink: :lol:
mondjuk gondolom ott helyben nem volt ilyen vicces... :roll:

Lilikém drága, ne készitsd ki édesanyád!

Elina nagyon cuki a kis fogacskáival :D
Végre ZSófinak is előbukkant teljes hosszában a bal felső egyese, bakker én meg azt hittem az két fog lesz, akkora lapát foga nőtt :shock: igazi kis nyulam lesz :wink: :lol:
a jobb oldalt is két fehér pötty van, de azok már tényleg messze vannak egymástól, remélem az tényleg két külön fog lesz :shock:

na megyek bepróbálkozom az alvással végre...
pici76
 
 


sziasztok!
Megosztom veletek örömhíremet:
hatalmas álcázás után sírós esték és ínyduzzanat nélkül,túlzott nyáladzás kíséretének hiányával KIBÚJT AZ ELSŐ BRENDUS_EGÉR CSIPKEJÓZSIKA FOGACSKA!!!!! :lol:

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Éjjen, éjjen a topic utolsó fogzója!!!! :wink: :lol: :lol: Hatalmas gratula Brendonnak!

Pici, nálunk felül a két kettes van kibújva-bár gyanítom, hogy csak félig még-de köztük jóóó naaagy hely van. :shock: Apa azt hiszi ott még 4 fog lesz, de én mondtam, hogy csak 2 mert a szemfogak később jönnek. Kíváncsi leszek, most kis vámpír, aztán lesz belőle egy kis nyúl. :lol:

Kép
ági_bp
 
 


csajok!valaki írt Olaszországról,hogy nem drága,azt hiszem voltak is.Megadná az oldal címét?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Ági, hát akkor még nektek is jó esélyetek van egy nyuszira :wink:

Gabi, naaaagy gratula a fogacskához!!!
Mi megyünk Olaszországba június első hetében, itt az oldal ha érdekel. mondjuk magyarul nincs, de van olasz, angol, német nyelv választási lehetőség. Egyébként meg a képek magukért beszélnek.

http://www.lampo.it/Varie/download.asp
ezen a címen lehet letölteni az üdülőfalvakról a leírást , mi Altanea Rosso-ban megyünk az utsó oldalon lévő Villaggio alle Acacie-be, ahogy látod 3 Altanea van, ezek Caorle mellett vannak, és 2-3 éve épültek, a többi közt vannak lepukibbak is, szerintem kezd az Altaneával.

Ha jól emlékszem VAndáék is Olaszországba mennek.
pici76
 
 


holnap megyünk Sümegre, úgyhogy majd csak jövő hét végén jövök, addig is tsók mindenkinek!
pici76
 
 


ja és még annyit GAbi, hogy az oldalon szereplő árhoz képest kaptunk még 80 euro kedvezményt, tehát azok csak tájékoztató jellegűek, érdemes ajánlatot kérni :wink:
pici76
 
 


sziasztok!!!

Dög vagyok, tegnap reggel fél 8-tól ma reggel fél hatig dolgoztam. Hazajöttem bedőltem volna az ágyba de a lányom felkelt. Aztán egész nap én voltam vele, még jó hogy aludt háromszor háromnegyed órát, így kibírtam a napot.... nemsoká fürdés és remélem bealszik és én is aludhatok.... Ilyenkor lenne jó egy nagymama!!!!

Voltam nőgyogyinál. Nincs kistesó, csak felfázás, ami már húzódott rá a méhemre. Kaptam kúpot, csak még nem volt érkezésem kiváltani, de holnap ha törik-ha szakad....

Csütörtökön írjuk alá az adásvételi szerződést és indul az eladósodási program. De azért már várom a saját kérót:-))) éppen ebből kifolyólag mi tuti nem tudunk menni a találkára, mert szerintem május vége lesz az az idő, amikor is költözhetünk.

Hát nagyjából ennyi történt velünk, megyek is és fürdetjük a lányt mert már nagyon kész van.

Jók legyetek

Márti
stella2007
 
 


Gratu Brendonnak az első fogacskához! Éljen!

Doo, hogy sikerült az ünneplés?

Stella, nem vagy semmi hallod! Próbálj meg pihenni, remélem fogsz tudni éjjel!
Jó költözködést majd!

De jó az Olaszo-ba utazóknak :cry: :lol: :wink:

Kép
niki30
 
 


Márti, bocs, h. le Stelláztalak. :D

Kép
niki30
 
 


Hatalmas gratula Brendon első fogacskájához és persze ahhoz is,h ilyen kis halkan növesztette! :wink: :lol:

Márti!ez kemény nap lehetett neked :cry: remélem mostanra már ágyban,párnák közt................

Én is hulla,majd holnap mesélek,remélem a topic első bulija nagyon jól sikerült!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

puszi mindenkinek,jó éjt 8)

ps.:Pici!nem tudom,talán.......;de ha igen,akkor neked már bérelt helyed van a pulton! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Pici!Altaneákra már nem ad üres időpontot.Valamit nem jól csinálok?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Szia Gabi!

Mi pedig ide megyünk:
http://www.marinablu.it

Itt azt hiszem, hogy van magyar nyelv is. Lignano Sabbiadoro pontosan a hely neve.

Doo, mindenképpen irj beszámolót a buliról!

Márti, aludj gyorsan sokat!! :)

Brendonnak gratula a fogacskához, remélem, hogy a további szenvedéstől is megkiméled magadat és a családodat! :)

Pici, remélem, hogy jól szórakoztatok!

Nem akarok megint panaszkodni, de a hétvégén megint megjártuk az ügyeletet. Bálint az antibiotikum kúra közepén ismét belázasodott és kapkodott a bal füléhez. Azt hittem, hogy perforált a bal dobhártya, mert furcsa, alvadt folyadék volt a bal fülében. Száz szónak is egy a vége: gennyes mandulagyulladás. Természetesen antibiotikum váltás, immár egy erősebb változat, de mindenki azt mondja, hogy egyelőre nincs más megoldás.
Én azt már komolyan nem hiszem el!!!!!!!!! Úgyhogy a héten elkezdem módszeresen végigjárni az orvosokat és addig nem nyugszom, amig meg nem találják ennek az alattomos betegségsorozatnak a végét.
A legjobban persze a Bálintot sajnálom, hogy megint egy újabb kúra, megint orvosok és vizsgálatok, de egyszerűen nincs más megoldás, ennek utána KELL járni.
Majd jelentkezem, de megértitek, ha nem túl gyakran.

Remélem, hogy rajtunk kivül itt mindenki egészséges!!!!

Vanda

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Vanda :( :( szegény Kicsikéd, elhiszem, hogy kivagytok már ennyi betegeskedéstől!! Remélem sikerül megtalálni a baj forrását-már ha van . :roll: Gyógyuljon meg mihamarabb. Holnap lesz hófordulótok, jól tudom? Sok egészséget és nagy puszikat a 11 hós Bálintnak!!

Blanka is mostanában ünnepel...mikor is?? :oops: Neki is sok boldogságot! Mary, írj majd milyen volt a háztűznéző! :wink:

Kép
ági_bp
 
 


sziasztok

Bálint babának mielőbbi gyógyulást kívánok!

Én nagyjából kipihentem magam, és mindjárt indulok munkába. Lenne egy kérdésem! Bili, biliztetés???!!! Valaki elkezdte már? Én kaptam róla egy könyvet, ami azt ajánlja, hogy 15-18 hósan érdemes elkezdeni, de a környezetemben két hasonló korú gyerkőc anyukája is elkezdte már biliztetni csemetéjét. Szóval??? Ki hogy, merre meddig...???

Mindenkinek szép napot!!!

Márti
stella2007
 
 


Bálint gyógyulj meg végre mielőbb!
Emma sok-sok puszit küld virtuálisan. Remélem egyszer átadhatja személyesen is.

És boldog 11. hónapot kívánunk!!!!

Márti, én azt gondolom, h. most még korai. Olyan kicsik. Minek erőltetni. Szólni még úgysem szólnának.
Meglepődöm komolyan, h. miért siettetik azok az anyukák ennyire, hiszen még van idő.
Szerintem ez majd adja magát. Ismerek olyat, aki 3 évesen kezdi el és olyat is, aki fél évesen. Ez gondolom gyerekfüggő, helyzetfüggő, évszakfüggő (nyáron egyszerűbb).

Kép
niki30
 
 


Természetesen nem fél évesen, hanem másfél évesen. Bocsi.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok! 8) :lol:

Jaj,Vanda annyira sajnálom :cry: Téged is,de legfőképpen pici Bálintot :cry: nem lehet orvost kéne váltanotok?már nem is emléxem mikor kezdte a betegeskedést szegénykém,annyira régóta tart...biztosan fáj a torka :( :cry: mondjuk pénteken voltatok gégésznél nem?ezt sem értem.aztán másnap vagy két nap múlva ügyelet :roll: fura kicsit.írtam már alexánál is ez volt,akkor repült a mandula és minden okés lett!és mintha írtad is volna,h Balinak is nagyobb az orrmandulája,nem? :roll:
hát mindenestre kitartást éssok erőt kívánok!!!!!!!!!!!!!

mi a 7végén babakocsiszervizelést végeztünk. :shock: hát tudjátok azzal szedetném szét és rakatnám össze,aki kitalálta :x :twisted: :x :evil:
tegnap Ligetben voltunk,Lili nyaldosott apája fagyijából :oops: .lehet nem kellett volna,mert mintha taknyos kezdene lenni :oops: ,meg furi volt a hangja. :shock: bár lehet,h a foga,mert nagyon turkál hátra a szájába(ezt csak a remény mondatja velem,tudom,h attól nem kéne berekednie :oops: )
ma cipő és hordozó mosás van hátra,meg az égés,h azt vissza kell adjam,elég ramaty lett :( pedig nagyon vigyáztam rá,de hát ez nem volt elég...

Elináról és Blankáról lecsúsztunk,de azért nekik is és Bálintnak is nagyon sok boldogságot és egészséget kívánunk!!!!!

Szép napot mindenkinek! 8)

Kép
bringababa
 
 


Márti!én biztosan nem fogok vele még próbálkozni.nem nagyon akarnék elcseszett napokat magunknak,Lili ilyen szempontból nem mondható túlzottan együttmőködőnek :wink: :lol: egyetértek Nikivel,mégha közhelynek is hangzik,ez tényleg gyerek,anya és időjárás függő...
ennek ellenére én ismernék olyn babát,akivel meg lehetne próbálni :roll:
de azt histzem korrigálok:én lennék teljességgel alkalmatlan rá :oops: az még egy plusz macera,meg nyűg,inkább nem...
Stella megy majd bölibe?mert ott tuti nagyon hamar ellesi a többiektől,mindenféle erőltetés,erőlködés nélkül....
szerintem.
:lol: :lol: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Ági!köszi,mindjárt megpróbálom! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Yes!yes!yes!akko' moszt akko teherhánba vazsunk :idea: :roll: :shock: :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Márti, mi sem biliztetünk és nem is tervezzük még egy darabig. Szerintem még nagyon korai lenne. A szülők lettünk c. könyvben van erről egy nagyon jó fejezet, ha van lehetőséged olvasd el.

Kép
ági_bp
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: