Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én nem ide tartozom, de hírt hoztam Nektek GnéMóniról!
Már Október 8-án be kellett feküdnie a kórházba, majd jön és elmeséli, hogy miért!

Viszont a lényeg, hogy tegnap du-án 16óra 20perckor megszületett Laura 3950g és 52cm
Sima szülés volt.
És íme a kiscsaj! Kép
Mindenkinek jó egészséget, sok tejcsit és jó babázást kívánok!
pedi
Kalocsa
 
 


Hello lányok!

Csilla - ez a doki tényleg hülye...? Mi alapján tologatta az időpontot? Most már nem tök mindegy, mi a hivatalos időpont?
Vagy a méhszáj állapota miatt mondta ezt a dátumot?

Anyabébi - ezek a jóslók marha idegesítőek...ne jósolgassanak már itt nekem, jöjjenek azt' szüjjjjünk!

Sztercsi
- még mindig hajjjjjrááááá! Bár már valószínűleg túl is vagy és boldogan babázol...

Kénytelen voltam laposkúszásban bemenni a faluba a táppénzes papíromért meg valami kaját vásárolni. Gondoltam, délben úgyis mindenki eltűnik, én meg gyorsan elintézek mindent. Aha....a háziorvos kikukkantott az ajtón és boldogan sikongatva megkérdezte, hogy 'maga még egyben???'...Majd a cba-ban a pénztáros csaj (nem ismerem, szerintem nem idevalósi): Mikor jön a baba? - mondom, akár ma is.. - Úr isten, akkor már mindenórás vagy? Nehogy itt szüljél ám már meg! - és tetőzésül: Ez ilyen itthonszülés lesz? :evil: :evil: :evil:

Istenem, szabadíts fel engem az ilyenfajta kínok alól, lécci-lécci!

Kép
kkia
 
 


Gnemoni - hatalmas gratula a gyönyörű Laurához! Az a lényeg, hogy jól vagytok, de azért várjuk a történetet!

Kép
kkia
 
 

 
 

Gnemoninak és a kis Laurának szívbol gratulálok és sok tejcit kívánok!


Sztercsitol azóta nem jott sms......
de reméljuk, már babázik!
Ha lesz valami,írok!

Puszi mindenkinek, a 3 muskétásnak pedig továbbra is KITARTAS!!!!!!!!


anyucik
: lehetséges, hogy ezt a BabyCalm-ot csak nálunk lehet kapni, nem tudom.....
de van olyan, hogy Gripe Water, az hasonló, mint ez, próbáljátok ki!Az tuti kapható nálatok! :wink:

Eszti, fantasztikusan szép a szuléstorténeted!
ginuska
 
 


Kkia: Akkor ezek szerint nem csak én gondolom úgy, hogy nem normális... :roll: :roll: Az egyik időpont a mensi szerinti, a másik a 12 hetes uh, a harmadik meg a 18 hetes uh szerinti. Mert mint rájöttem mindegyik doki más alapján nézi... :shock: :shock: :shock: Csak azt nem értem, hogyha egy kibaszott kórház orvosairól van szó, akkor miért nincs egy protokoll??? :shock: :shock: :shock: Aztán lehet, hogy én várok el túl sokat...

Gnemoni: Gratulálok Laurához, nagyon szép baba! Jó egészséget, és sok-sok tejcit Nektek!!!
bobóbaba
 
 


Csilla - az én dokim először az utolsó menstruáció időpontjához nézte, aztán sikerült meggyőznöm, hogy nekem sose volt 28 napos ciklusom, hanem 24, max 25. Sokára értette meg....

Kép
kkia
 
 


Gnemoninak hatalmas gratula!

Bobó: ne is menjetek be a kórházba ha semmi egyéb nem indokolja! Szétcsúszol mire odakerül a sor, hogy szülj. Egyáltalán nem is értem, hogy mi a tökömnek paráztatják a kismamákat a végén is. Néhány napon nem múlik semmi, ha itt az ideje úgyis kibújik a baba. Ha minden vizsgálat ok, akkor meg minek kell az ágyhelyeket foglaltatni egy teljesen egészséges terhesség esetén?? Nem is beszélve arról amit tárgyaltatok is, hogy nem 28 napos általában a ciklus.:?

Még visszaolvasok, de egyre inkább elmaradok az olvasással. :oops: :? A változatosság kedvéért most baktérium miatt lett beteg a fiam. A kicsivel minden ok. :P

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér: jobbulást a kisfiadnak!!!
Gnemoninak nagy gratula, nem lehetett semmi a kórházban 3 hétig :shock: .

Muskétások: Azt azért sejtitek, hogy Sztercsi sem tag már! :lol: Azért drukk nekik!
Az én ciklusom 33 napos volt, tutira, mert ez alapján készült ez a drága gyermek! Most mondtam a dokinak, hogy végülis ez akkor nov.1. erre azt mondta, hogy az akkor sem annyi mert azt nem úgy számolják. Mindegy nem kezdtem el vitázni, de akkor a neten fentlévő összes kalkulátor szar?
Én elterveztem, hogy az idén szülök! Így is lesz és punktum! :lol:

Pattogó is eszembe jutott hol jár?
anyabebi
 
 


Hahó :P

Screen,
nekünk ma jött meg a TAJ kártya, Lencsi nevére, ajánlottan, az én nevem meg tollal külön rá volt írva a borítékra :P

Eszti,
történet nagyon szép, ügyes voltál! :D
(Sünciről írtam, hogy mindenkit puszil, és jön majd, amint tud...most ment haza a kórházból, gondok adódtak, de már jól van...bővebben majd elmondja ő maga/

/nekem még mindig nem volt időm leírni a szüléssztorit.../

GNEMONI,
hatalmas gratula a pici Lányhoz! :D


Sztercsi,
hajráááááááá!!!!!

Nálunk megvolt az első séta, 40 percig tologattuk :D -végig aludt :D

tillidian
 
 


Gnemoni: Gratulálok Laurához, nagyon szép baba! Jó egészséget, és sok-sok tejcit Nektek!!!

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Kkia, hát nem irigyellek, én is pont ettől féltem, hogy a terhesség végén állandóan azzal fognak cseszegetni, hogy mikor szülök már. De nyugi, most már tényleg csak néhány nap van hátra. Én szorítok!

Anyabébi, jó terv! :lol: Csak szigorúan tartsd magad hozzá! ;)

Ma megjött Milán adókártyája... hurrá... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hello Lányok,

azt hittem Sztercsiről van valami hír...

Most ment el anyukám, apa jött érte, sütött nekünk egy egész töltött csirkét, egy egybe - fasírtot meg főzött pörköltet, tök szupi!!!

Mi is sétáltunk ma ELŐSZÖR, majdnem 1 órát, Sophie végigaludta :D

Gnemoninak nagy - nagy gratula! Én azt hittem már rég megszült :oops: Laurája 10 grammal lemaradt Sophiától :D

Basszus én tök parázom ettől a TB kártya - dologtól, hiába magyaráztuk a kórházban, hogy EZ a tartózkodási helyünk Győrben (lakcímkártyánkon is ez szerepel), csak kötötték az ebet a karóhoz, hogy az anya állandó lakcímére küldik. De mivel az asszonynevemre fogják, a szüleim nem tudják felvenni majd, én meg nem tudom most 100 km-t utazni egy kurva aláírás miatt!!! Már szóltunk a szomszédnak, hogy ha elkapja a postást vegye át, plusz tesóm is megpróbál beszélni a postással, hogy dobja be, ha megjön, de fogalmam sincs mi lesz!!!
Vendég
 


Gnemoni

Kép
Vendég
 


Nemrég jott az sms, hogy 12.00kor megszuletett Sztercsiék kislánya, Liza, kereken 3000 g-mal és 49 cm-rel!!!

Szívbol gratulálok nekik ezúton is és sok-sok tejcit kívánok!
ginuska
 
 


Sztercsi

Kép
Vendég
 


Kivagyok purcanva... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sztercsikém, óriási gratula!!!
Vendég
 


Eszti: Ha ugyanazon a lakcímen vagytok odaadják nekik is, csak rá kell majd ínia, hogy anyukád!
Sztercsi: De jó neked! Gratulálunk a kis Lizához :)
Andi: Mi a helyzet? Ad melót a 2 kölök?
anyabebi
 
 


Jut eszembe Eszti, szerintem akkor ha az az állandó lakcímed és mivel sztem területileg a 2 különbözik akkor neked nem a lakcímed szerint illetékes hivataloknál kell intézni a csal.pótl, gyás, gyed, gyes, anyasági dolgokat?
Itt megtudod nézni :): http://www.allamkincstar.gov.hu/mithol
anyabebi
 
 


Sztercsi: Hatalmas gratula Nektek! Sok boldogságot, és tengernyi tejcit a kis Lizának!
bobóbaba
 
 


Anyabébi, KKia: Bele kéne húznunk... Ti nem így gondoljátok??? :roll: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


SZTERCSI,
óriási gratulaaaa! :D Sok boldogságot Nektek is :D


Vcsibe,
adókártyát hogyan kell intézni?

Lányok,
anyaságit, családi pótlékot intézrtt már valaki, a MÁK-nál kell? :roll:

tillidian
 
 


HÁTVÉDEK,
HÚZZATOK BELE!!! :D

tillidian
 
 


tillidian írta:HÁTVÉDEK,
HÚZZATOK BELE!!! :D


Ha rajtam múlna... :roll: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Tillike: amit becsatoltam Esztinek linket, ott levan írva mit hol kell intézni. :lol:
Csilla: rajtam ne múljon! Az jó ha most nagyon elkezdek belehúzni? :mrgreen:
anyabebi
 
 


Nekem jó! :wink: Csak légyszi oszd meg velem is, hogy azt hogyan kell... :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Csilla, Anyabébi, Kkia :D
mindjárt babáztok, kitartás!!! :wink:
(Csilla, igazad van: inkább a babákon múlik :D )

Anyabébi,
köszi, megnézem! :P

tillidian
 
 


Anyabébi,
kösziii, ez mind hasznos :D
viszont engem ezeken kívül az adókártya is érdekelne, amiről Vcsibe ír (azt itt a MÁK-on nyilván nem találhatom meg :roll: :lol: )

tillidian
 
 


Lányok,
Gmelcsiről tudtok valamit? Csak mert a tábliban szerepel...és írogat is minden nap a babanetre /konkrétan a Dévai babás topikba/, de itt elég rég járt :roll:

tillidian
 
 


Tilli, én is Chicco kenguru-t néztem ki a neten....muszály valamit vennem, mert így még sokszor enni sincs idom,mert kiscsillag a nyugos napjain csak kézen van el és sajna aludni is csak 15 perceket alszik napkozben :(
Kép

Ilyen van neked is?
Kendovel úgy vagyok, hogy azt meg is kellene tanulni felkotni, ebbe talán konnyebb belerakni a bébit.......
ginuska
 
 


Sziasztok Lányok,

Teljes szívből gratulálok mindenkinek és sok tejcsit kívánok.

Nagyon sokat akartam nektek írni, de úgy lemaradtam, hogy utána ,már nem volt pofám. :oops: :oops: :oops:
Olvasgattalak benneteket és tényleg nagyon jó kis csapat vagytok, gondoltam már nem tolakszom vissza. :oops:

Én is a hátvádek között vagyok még, Marcinak esze ágában sincs kibújni, kezd tele lenni a tököm.

Nagyon irigylem a babásokat és valóban mindegyik gyönyörű, ez valami különleges topik. :wink:

Anyabébi, Kkia, Bobó együtt érzek veletek.
Till, köszi a hiányolást.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!!!
Sztercsi szvből gratulálok a kis Lizához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gmelcsi nyugodtan gyere vissza!!!!!!
nekem is volt hogy sokáig nem jöttem.....de ujra bekapcsolódtam!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Melcsi! Kitartás neked is :), csak kibírjuk valahogy ami még hátra van.
Tillike: úgy rémlik mintha az adókártya már automatikus lenne. Tehát kapod ha köll ha nem :lol:

Az a baj, hogy amint elkezdek valami mást érezni, icipici fájogatást... egyből beparázok, hogy csak ne most :shock: :shock: :shock: , na ezért nem jön ez a kölök. :oops: :oops: :oops:
anyabebi
 
 


NNNNNAAAAAAGYYYOOON NAGY GRATULA Sztercsinek és Gnemoninak a Kiscsajokhoz!!!!!!

Kép
jovana
 
 


Gmelcsi,
na, csak hiányolni kellett és jöttél :wink: /már épp zargatni akartalak priviben :lol: /
Tessék csak jönni bátran!!! Ide -is- tartozol :wink:
És türelem, jön az a babó!!!

Anyabébi,
télleg automatikus? :roll:
Neked a nagyfiadnak is van? Vackornak még nincs, kéne :roll:

Ginuska,
nagyon szép kengurut választottál! :D Ezt már tudjátok használni?
A miénk egy 1000 éves, sokat használt példány, csak itthonra :roll:

tillidian
 
 


Tillike: a nagyfiamnak van adókártyája, abból az okból kifolyólag, hogy amikor 2 azaz kettő éves korában bölcsis lett, meg kellett igényelnünk mert a gyerek nevére volt kiállítva a bölcsiscsekk! Ezek tiszta hülyék, kár hogy nem kérték küldjem el dolgozni!! :shock: Az övét még az apehnál kellett igényelni, de én úgy tudom,hogy a mostani babák már automatikusan kapják. (biztos azért hogy adóbevalláskor a bölcsis csekket el tudják számolni :mrgreen: )
anyabebi
 
 


Jajj de vígan vagyok! Érzem a vesztem csajok!!!
anyabebi
 
 


Anyabebi nem baj!!!!!!
:) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tilli, úgy van írva, hogy újszulott kortól használható...hát nagyon remélem, hogy fogom tudni használni már most :roll:
ginuska
 
 


Sztercsi, gratulálok Lizához, sok boldogságot kívánok!

Gnemoni, Isten hozta Laurát, jó egészséget és sok tejcsit!

Sünci, sajnálom ami történt, örülök, hogy már túl vagy a nehezén!

Monicával mi van, már rég nem írt?

Muskétások, hajrá!!! Van még pár októberi nap. Na jó, már egy-egy külön nap nem jut mindegyikőtöknek a szülésre, de, ha párosával megosztoztok még elég lehet.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Gnemoni, sztercsi hatalmas gratula nektek a lányokhoz!! :D :D :D

anyabebi: köszi a hiányolást, vagyok én olvasgatok amikor tudok, de mostanában kapott el a fészekrakó ösztön. Egész nap jövök-megyek, pakolászok, gyerekeket fegyelmezek, csitítok, szoptatok, pelusozok, főzök stb. Igaz, hogy ebéd általában este van, de sebaj. Bár tegnap sikerült12-re megfőznöm. Apró örömök.. :lol: :lol: Ma viszont menni kéne vásárolni, de esik az eső. Őszi szünet van az oviba, Vivi taknyos, Lara is kezdi és a babakocsira képtelen vagyok ráhajtogatni az esővédőt... 8) Jólesz érzem.. :P :lol:

evvan. Az evolúciós átalakulásom meg úgy néz ki nem sikerült, mert a végtagjaim száma megmaradt. Bár mintha egy picivel több türelmem lenne, már ez is jó. :D
Bencus egyre kevesebbet alszik, a köldökcsonkja sztem még az érettségije napján is meglesz. Nem akar leesni. Francegyemeg.. :evil: Aludni összevissza alszik. Van, hogy sokat alszik egyszerre ( 2-3 órát ez a gyakoribb ), és van, hogy 20-30 perceket szunyál. Pl a tegnapi és a tegnap előtti napunk volt ilyen. Viszont egy tündérbogár a kölök. Hétfőn lepisilt és lefosott ( mert így jár az aki a pucér kölkét fürdés után az ölébeveszi.. :lol: :lol: ), viszont tegnap rámmosolygott ébren, és én elolvadtam, így a büdöskölök egy életre bebiztosította magát, hogy ne legyek rá mérges.. :roll: 8) 8)
Lara büdöskölök. Komolyan ha nem ismerném azt hinném, hogy 14 éves kiskamasz. De nem. csak 2 éves, de simán visszapofázik mindenkinek. Nem csak rokonoknak, de a vadidegeneknek is beszól... Nem tudom mi lesz vele később komolyan.
Vivi hisztis tündérbogár. Halálra idegesíti Larát, de imádnivaló ő is.

Na hát így vagyunk mostanában. Megyek is, összehangolom a társaságot. Puszi mindenkinek. Igyekszem jönni. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hatalmas gratula Sztrecsinek a pici lányhoz!

Kép [/b]

Kép
Kép
vcsibe
 
 


SZTERCSINEK és GNEMONINAK gratulálok, jó egészséget, sok tejcsit kívánok!


na, ma elmegyek az állandó lakcímemre, remélem találok a postaládiban valamit.

mingyáá jön a védőnő.
Kisbogár elaludt a kanapén, most nem merek elmenni vasalni, nehogy leessen.
Mondjuk erre nem nagy a sansz, de az ördög nem alszik.
A kiságyban is néha keresztben ébred.... hogy hogy csinálja :?: :roll:

Adókártya automatában jön.

Kép
screen
 
 


Kicsike,

mit vizsgálnak nálad a laboron?[/b]

Kép
screen
 
 


tillidian írta:Vcsibe,
adókártyát hogyan kell intézni?

Tilli, az APEH automatikusan kiküldte a kártyát.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


ginuska írta:Tilli, úgy van írva, hogy újszulott kortól használható...hát nagyon remélem, hogy fogom tudni használni már most :roll:

Én az első egy-két hétben még nem mertem használni. Kipróbáltam, de annyira nyeklett még benne a baba feje, hogy inkább mellőztem.
Most viszont már vígan kenguruzunk jó egy hete. Szépen elalszik benne. Aztán pedig stikában leteszem, mert azért így is elég nehéz. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Jééééééééééééééééé, laptető. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Milánka tegnap négy pelenkázásból, háromszor pisilt le. :lol: Hiába figyeltem, abban a pillanatban, hogy felemeltem a popsiját a krémezéshez, jött a pisi. Persze rá a ruhájára és a tiszta pelusra... :lol:

És egy csodás akt a fürdőző babáról:
Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hello lányok!


Sztercsi - hatalmas gratula Liza babához!
Olyan szép a neve, annyira tetszik :D

Melcsi - üdv újra közöttünk :D Ráfér a hátvéd csapatra egy kis erősítés :roll:

Jól látom, hogy csak kispasik maradtak a pocakban? Szóval statisztikailag is bebizonyítottuk, hogy a pasik kényelmesek...

Anyabébi, lelkileg én is most tök jól vagyok, sőt, mondhatnám vidám...Csak egyszer hullajtottam könnyeket reggel óta, hogy hallgatom a Sláger Rádiót. A racionális énem azt mondja, hogy ez üzlet, tudták, hogy a koncesszió az egyszer lejár, másrészt viszont a tavalyi év előtt, amíg még vidéken dolgoztam és rengeteg időt töltöttem autóban és a bánatom is sok volt ex és meló miatt, akkor engem is megnevettettek sokszor ezek a fiúk...szóval ezért volt egy kis pityergés ma reggel :roll:

Csilla - ma is mész nst-re? A dokid meddig nem lesz?

Ginuska - szuper a hordozó, mi is majdnem ilyet örököltünk és azon is az van, hogy újszülött kortól illetve 3 kg-tól használható.

Pattogó - tényleg olyan nyugodtság hallatszik a "hangodból". Lara frankó csajszi, ahog beszól idegeneknek 8)
Bencének jó sora lesz a lányok mellett...én már csak tudom...a nővéremmel mi kaptunk egy kisöcsit anno...még most 25 évesen is babusgatjuk :lol:

Tényleg, hol van Moncsi? Biztos élvezi anyukája és a húga kényeztetését és egész nap alszik :lol: Én őt értesítem, úgyhogy Moncsi, ébresztő :wink: Meg Csillát is értesítem...hacsak nem éppen együtt fogunk szülni :roll:

Tünetek: éjjel szinte nulla jósló, alvás fél9ig :shock: , majd reggel óta megint apró jóslók, derékfájás és baba iszonyú lustán nyújtózkodik csak egyet-egyet...

Megyek porszívózni és felmosni, hátha... :roll:

Kép
kkia
 
 


Vcsibe - szuper a fürcsizős kép :D
Milán is milyen komoly nagyfiú már...

Kép
kkia
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: