Új privát üzeneted érkezett!

ma meggyőzödhettem az emberek jóságáról,igaz ehhez kellet Lili hatékony közreműködése :? mindenhol előre engedtek a pénztárnál és nem azért,mert én tetszettem volna bárkinek is :shock: hanem azért,mert Lilka hogy úgy mondjam kicsit unta magát a babakocsiban :roll: éééééééééééééés kieresztette a hangját :shock: :oops: :cry: mindjárt mindenki nagyon előzékeny volt velünk :idea: :!: én meg próbáltam nagyon lazán,ámde gyorsan hazahúzni vele,viszont már csinosban mentem,hiszen mindjárt megyünk orvoshaz és majd beszartam úgy törte a cipő a lábam :evil: :twisted: :evil: viszont szép vagyok! :wink: :lol:

Gabi!jaj,te szegény :cry: már most viszket a szám,hrrrrrrrrrrrrr

Kép
bringababa
 
 


Sziasztok,

Csak bejelentkezek, hogy meg megvagyunk, eldegelunk. Bekoltoztunk az uj hazba, ami nagyon szep lett, de a kipakolas meg boven tart, konyham meg nincs, se netem, szoval meg vannak hianyossagok. :)

Ricsike edespofa, nagyon anyas, allandoan a hajamat birizgalja, ugy alszik el, meg bujos lett, viszont igazi akaratos kis hisztimano. :D Foldhoz veri magat es tarsai. Mar par lepest tett egyedul, de nem is tud rola, mert ha meg elengedem a kezet akkor megijed es sir. Vagyis nem tudatosan lepeget egyedul, hanem tudattalanul, ha valamit lat es oda akar menni, akkor nem erdekli semmi es kapaszkodas nelkul is el akarja erni. :lol: Dumal rengeteget, szoval nem unatkozunk.
Sajnos nem tudtam vegig olvasni ki mit irt, de majd ha lesz netem akkor probalom potolni. Remelem mindenki jol van.

Puszi nektek.
Lorci

Kép

Kép
lorcika
 
 


Lorci épp most (vasalás közben) jutottál eszembe:)
Gondoltom, h. még nincs bekötve a net, azért nem jössz.
Örülök, h. minden rendben veletek és ilyen kis aktív Ricsike.
Szép lett a ház?
Majd muti képet róla! Kívülről belülről. Kiváncsi vagyok.

Kép
niki30
 
 

 
 

Sziasztok! 8)

Huh,de nagy a csönd errefelé :shock: átnyergeltetek máshová?vagy én offolom ennyire ezt a topicot :roll:
ne csináljátok már ezt! :cry: :x :cry:
Gyertek mááááááááááár!!!!!!!!!!!!!!!
na lécccccciléccccci...........

Kép
bringababa
 
 


Viktóriának nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!
Kép
mary74
 
 


Bringa, írsz akkor nekem Kőbányáról?
Holnap indulunk Pestre, ott töltjük a hétvégét. Akkor lehet, hogy más szemmel nézegetek dolgokat, ha infókat kapok Tőled. KÖSZI!!!!
mary74
 
 


köszíííííííí :D :D :D
Vendég
 


Úristen,úristen!!!!!!!!!!!
Hát hogyan felejthettem el?????????!!!!!!!!! :oops: :oops:

Drága Kicsi Viktória Hercegnő!
Szívem minden szeretetével kívánok Neked nagyon Boldog Születésnapot!
Anyukának is jár egy gratula,Isten éltesse mamát és babát erőben,egészségben és boldogságban soká!!!!!!!!!!

Kép
bringababa
 
 


Szia Mary!
Kőbánya azért peremkerület :?
De azért már itt is vannak frekventált helyek,épülnek új lakónegyedek,ha minden igaz.
Az Újhegyi lakótelepnek pedig van egy nagyon normális és egy nagyon gáz része is.
A közlekedés tényleg elég jó,közel az Örs(piros metró),de még közelebb van a Köki-Kispest végállomás(kék metró).
Valamelyik gyógyszergyárba mennél dolgozni?vagy onnan is jöttél gyesre?
Ha megmondod melyik részre költöznétek informálódok róla nektek szívesen,lakik ott pár ismerős...
A kertvárosi része szerintem elég szép és biztonságos is.
De tény,h Kőbányának van egy nem túl szép arca is,nem túl szimpatikus népességgel :evil: :twisted: :evil: De ez azért nem az Újhegyi résznél van,csak a teljességhez ez is hozzátartozik.
Nővéremék egy időben ott laktak,náluk aludtam,majd másnap mikor dolgozni indultam kicsit eltévedtem :shock: hát volt néhány nehéz percem :? betévedtem vmi dzsumbujba,vagy tíz évet öregedtem,mire kiértem :cry:
De azt hiszem ezek Pest bármelyik peremkerületéről elmondhatóak lennének :roll: Szóval se rosszabb,se jobb mint más hasonló adottságú külső kerület.
Írj és szívesen kérdezősködöm nektek!

Kép
bringababa
 
 


Szia Bringa!
Valamelyest ismerem azért a környéket. 3 évig már éltem ott, de azért nem úgy rendesen. Céges lakásban laktam Kőbányán, de mivel hétköznap általában késő estig dolgoztam, hétvégére pedig mindig hazautaztam, ezért annyira nem ismerem a helyet, hogy milyen ott hétköznapokat élni, főleg kisgyerekkel.
Én a Somfa közben laktam, ott a tömbök környéke még tűrhető, de nem kell sokkal arrébb menni, hogy nagyon gázos helyre jusson az ember. :?
Régebben mi Káposztásmegyert néztük ki magunknak, ahová szívesen költöznénk, nekünk az nagyon bejött. DE, belegondolva hogy én kb. másfél óra alatt érnék be onnan dolgozni, párom is kb. 45 perc alatt (ami még tűrhető), pedig Ő nem Kőbányán dolgozna, hanem az Árpád híd budai végénél.... Szóval, azért legalább az egyikünk munkahelyéhez közel kéne költözni, és mivel az én munkahelyemnek van saját óvodája, ezért inkább ahhoz kéne közel lennünk.
Szóval, így jött a képbe az Újhegy. De sajnos Kőbányának azt a részét nem igazán ismerem (csak egyszer jártam arra, de akkor is csak busszal átsuhanva, útban az Őrs felé).
De most, hogy elkezdtünk eladó lakásokat nézegetni a neten, úgy látjuk, hogy az Óhegyen jobb elosztású lakások vannak.
Úgyhogy azt hiszem most hétvégén szétnézünk egy kicsit.

Vagy tudsz esetleg olyan helyet, ami közel van az R betűs :wink: gyógyszergyárhoz (mert, igen gyógyszergyárból jöttem GYES-re :lol: ), és jobb, mint Óhegy vagy Újhegy?

Köszönöm az eddigi és ezutáni segítségedet is! :)

Húú, ez elég hosszú lett és eléggé offtopic.
Bocsi, legközelebb privibe írok ilyeneket. :oops:
mary74
 
 


Ja, és még a József Attila ltp. tetszene nekem nagyon, de ott eddig csak kisebb lakásokat láttam hirdetni. Azt hittem, nincsenek is nagyobbak arrafelé.
De most találtam néhány 1+2 feles, vagy 2+1-es lakást, úgyhogy felcsillant a remény. :wink:
mary74
 
 


Igaz, ez már nem Kőbánya, hanem IX. ker. :)
De távolságra nem rossz, és arrafelé többször megfordultam anno és nagyon tetszett a környék.
mary74
 
 


Mary, írtam privit!!

Kép
ági_bp
 
 


Isten éltesse a topic első szülinaposát, Viktóriát!! :D

Kép
ági_bp
 
 


Nagyon sok boldog első születésnapot kívánunk kedves Viktória!
[size=18]Kívánjuk Neked, h. sok-sok szép ajándékot kapjál és egy naaagy és fincsi tortát, amibe jól belenyomhatod a kis kacsódat![/size] :lol:

Ezen kívül sok puszit küldünk az anyukádnak!

Kép
niki30
 
 


Ma én is megvettem az 1-es gyertyát a tortára :)

Doo, majd tegyél fel képeket az ünneplésről!
Vagy kérd Vanda segítségét:)

Kép
niki30
 
 


Hát csajok nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én bizony megkönnyeztem ezt az első szülinapot...

Viktóriának az egész Boga család nagyon sok boldog ELSŐ születésnapot kiván, sok egészségben és szeretetben!

Puszi Mindenkinek!

Vanda

majd holnap irok magunkrol is egy kicsit bővebben. Ma 16-ra megyunk egy komplett gégészeti kivizsgálásra, hogy véget vessünk ennek az állandó megbetegedésnek.

Kép

Kép
precious
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én nem szeretem ezt a környék megítélősdit, de lemondom a véleményem.

Egyrészről meg kell nézni azt a környéket ahová költözöl, azt már nagyjából egy-két nap alatt is meg lehet ítélni, tanácsom az, hogy nézd meg este nyolc után is a helyet, de csak kísérettel! :D

És gondold végig azt is, hogy hogy tudsz közlekedni. Pl Kőbány kispest végállomás elég zűrös...átmenni sem szívesen megy át rajta egy jóérzésű nem mondom ki milyen ember...szerintem, de lehet csak én vagyok igényes.... Azt az istelen bűz ami ott van...nah szal én inkább elkerülöm.

És vannak olyan buszjáratok is, amivel még nem sikerült úgy utaznom, hogy haldokoljon valaki drogtúladagolásban, ne késeljék meg egymást, ne verekedjenek, ne lopják meg az üregnénit, ne kössenek beléd..stb stb.... ez sem túl jó egy gyerekkel.

Én káposztásmegyeren nőttem fel, akkoriban tiszta gettó volt, ugyanis épült egy nagyon szép parkosított négyemeletes rész, majd ráépítették a 10-es tömbházakat ahová betelepítették a tudjátokkiket... én elég vagyány kiscsaj voltam, de voltak helyek amiket kerülni kellett, nah ez is egy peremkerület... De pl az amikor a kedvencbiliárdszalonomat porrá ZÚZTÁK,LŐTTÉK... az azé durva volt.

Mary hol van az a gyár? Szerintem, ha tehetitek inkább a 14. kerben esetleg az Örs felé nézelődjetek.... az nincs túl messze, frekventált és viselhető környék, vannak tömbházak, panelok, társasházak, és családiházas részek is...

KépKépKép
bogyra
 
 


Bogyra, köszi!!!
A Kőbánya-Kispest metróvégállomás tényleg nagyon gáz! De amikor én eljöttem GYES-re, úgy hallottam, hamarosan elkezdik átépíteni az egészet, és valami kulturált helyet akarnak csinálni belőle. Akkor ezek szerint azóta ebben nem történt előrelépés.
A gyár a Gyömrői úton van.
Köszi a tippet, akkor lehet szétnézünk az Örs környékén is.

Ági, Neked is köszi a privit. Írtam választ.

Mindenkinek szép hétvégét kívánok (ha már nem lenne időm jönni, mert pakolásznom kell az utazáshoz).
Viktóriának jó kis szülinapi bulit kívánok!

(Vanda, hát nekem is könnyes lett a szemem, pedig még nem is az én gyerkőcömnek van 1. szülinapja. Mi lesz majd akkor?! :oops: Pedig sosem voltam ilyen bőgős-elérzékenyülős fajta. :shock: )
mary74
 
 


Mary!osztom Bogy véleményét.tudom hol van az R :wink: betűs gygyár.én is a 14.kerületet javasolnám inkább...
Ti most mindkettem a fővárosban kaptatok munkát?azért ez nem semmi szerencse is,mázlisták vagytok! :wink: :lol: na nem azért,mert Pestre költözhettek,hanem azért,h már mindkettőtöknek van munkája,ez azért tök jó! :P

Kép
bringababa
 
 


Sz.-né P.Boglárka!szeretettel várom a hívását!!!!!!!! :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Balázsné! :)

Van nekem holnap újpesten dolgom... menek arra autóval reggel 9-18 között én a kilencet próbálom meg becélozni, mert ruháért megyek, és mosnom kell és vasalni....nahszalérted? :)

Tehát talizhatunk a házad előtt, vagy az újpest uszinál is, vagy valahol a kettő között.
Bogi

KépKépKép
bogyra
 
 


Na héló héló, mi ez a nagy újpesti bandázás? :lol:
És engem kihagytok? :cry: :wink:

Kép
niki30
 
 


Fu csajok Apa meg mindig nem hivott, hogy akkor most mi van elvallalta a melot Harasztibanvagy nem, mert hogy azert bizonyos feltetelekhez koti - amit itthon ledumaltunk kettecsken- jajj mar varom nagyon.
Infozok gyorsan!

KépKép
horilda
 
 


Nagyon boldog szuletesnapot kivanunk mi is Viktorianak!!!!!!!!!

KépKép
horilda
 
 


Kedves Ferencné! :wink: :lol: nem bandázunk,csak gyorsban adok-veszünk-özünk! :roll: :lol:
Drága Bogesz!ha ér választani,akkor inkább a házunk előtti opcióra böknék :oops: :lol: csörgess meg,ha már tudod a napodat.az az igazság,h holnap kéne mennünk gekkóba,de olyan húzós,h inkább kihagyom(18ropi :shock: ).de ha mégis elmegyünk,akkor jó lenne Újpest is,mondjuk negyed1-fél1 között.

Kép
bringababa
 
 


Oké, oké:)

Én úgyis összefutok szombaton Bogyrával, mi is osztunk szorzunk:)

Kép
niki30
 
 


Jajj Ilda, ez annyira izgalmas! Tök kiváncsi vagyok, mi lesz!
Ez óriási döntés.
Írj mindenképp!

Kép
niki30
 
 


Kedves Bringa!

Ugrott a holnap, jön a bejárónő és az anyósom, remélem ebben a sorrendben! :D :D

Úgyhogy marad az anyukám féle megoldás, ha az jó neked, illetve ha előbb nem járok arra.

Holnap az uram megy a rucikért busszal....de csak 25 kilót hoz, még lehet belefér az a pár átszállás és kis séta! :D :D

KépKépKép
bogyra
 
 


Mondd meg Zsoltinak,h jöhetne erre is,az csak egy átszállás :shock: :wink: :lol: höhöhöhöhöhö :lol: :lol: :lol:
és a szombat?mikor Emma anyuval taliztok?de nekem jó anyukád is,csak már jusson hozzám,a héten még nem adtam új rucit Lilura :roll: :cry: :wink: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Bringa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
niki30
 
 


Emma anya házhoz jön! :D
De megoldom a héten ne aggodalmaskodj, és ne stresszelj! :D
Teljesen ki vagyok! :)


MÁS


Boldog, boldog boldog születésnapot!
Kívánunk még Vikinek sok ilyen szép napot! :)


Tőlem ennyire futja. :)

KépKépKép
bogyra
 
 


"EZ A NAP MÁS ,MINT A TÖBBI EZT TE IS JÓL TUDOD,
MÁSKÉPP KELT FEL REGEL A NAP,ÉS MÁSKÉPP JÁR A HOLD,
KÖSZÖNTÜNK HÁT TÉGED,HA MÁR ÍGY EGYÜTT VAGYUNK,
AJÁNDÉKUL FOGAD EL,VIDÁM KIS DALUNK...BOLDOG,BOLDOG,BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT,KÍVÁNJUK,HOGY LEGYEN MÉG SOK ILYEN SZÉP NAPOD!!!!!!"
Isten éltessen VIKI HERCEGNŐ! :) :) :)
Köszönöm a köszöntéseket,überszuperextra hetem van újból,de ma sikerült egy igazán csinos darabot kiadnom a kezem közül,amit ezennel közszemlére teszek,amint vége a hegymenetnek,és lejtő következik ,jövök és beszámolok.
Puszi Kép Kép

KépKép
riella77
 
 


Riella!

Ezt te csináltad???????? Anyám de ügyi vagy!! vercsaszi elbújhat!!!!

Komolyan, ha most ide seron sztón vágja be a ruciját az oscar gálára én elhiszem hogy ebben megy! :)

Az egyik évfordulónkra tervezünk egy nagy pót lagzit! Tuti te varros a ruhám, már kezdek is gyűjteni rá! :) :)

KépKépKép
bogyra
 
 


Riella, ez csodaszép és lenyűgöző és jajajajaj én is akarok!!

Kép
ági_bp
 
 


köszi a köszöntéseket! :D naggyon jólesett! :oops: :D :D
de azért csajok ne csináljátok már!! kezdem nem elég nagy magyar anyának érezni magam h TI érzékenyültök el :shock: :roll: :oops: én még így szülés utánilag sem vagyok ENNYIRE szentimentális... jó, reggel kicsit bepárásodott a szemem és elcsuklott a hangom, amikor a boldog születésnapot énekeltem neki...
különben nem ma volt A BULI, hanem csak szombaton lesz a családi összejövetel, de azért ma is ünnepelgettünk. :wink:
végülis rendeltem Viktória királylánynak egy játszósátrat alagúttal, bele 200 golyeszt vettünk. bejött neki a dolog! :D de azért hm... hát a nappaliba mi már nem fogunk beférni. :shock: :roll:

Riella, meg kell hagyni h te azért nagyon tudsz! :shock: :D különben épp a napokban gondoltam Rád h az idei 3 eskire, amire hivatalosak vagyunk, lehet h megkeresnélek ruhaügyileg. de rájöttem h iszonyú macerás volna a ruhapróba. meg utálok is próbálni... :roll: :oops: de az biztos h meggyőzőek az eddig bemutatott referenciáid! :wink: :lol:
azt viszont nem hinném h a közeljövőben vége lenne nálad a hegymenetnek. most jön csak az esküvő szezon!!!! az a nehéz a vállalkozósdiban h az ember nagyon nem oszthatja be se az idejét, se a munkáját, mert akkor kell csinálni, amikor van megrendelés és annyit, amennyi van. de azért legalább ne nehezítsd meg magadnak felesleges plusz vállalásokkal...
Vendég
 


Én nem tudok nagy és színes betűket írni,de NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT VIKTÓRIÁNAK.Ha arra gondolok,mindjárt mi is szülinapozunk,sírnom kell.Olyan széééép!

Riella!Le a kalappal!Meseszééép!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


bakker Riella :!: áh,ezt el sem hiszem,ezt nem te csináltad! :wink: :lol: én,a szegényes fantáziámmal még csak elkpépzelni sem tudom,hogyan születik meg egy ilyen ruha :oops:
nagyon szééééééééééép :!: és te nagyon ügyes vagy!!!!!!! :D
a próbababa dekoltázsára pedig irigykedem!ilyen akarok lenni :shock: :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
bringababa
 
 


Niki!segítenél? :oops: már napok óta akrnék avatár képet cserélni,de egyszerűen nem tudom lekicsinyíteni,hrrrrrrrrr :evil: :twisted: :evil: és brühühühű :cry: :cry: :cry: vagy a méret megfelelő vagy a file méret,a kettő együtt sosem sikerül :roll: mit rontok el?kérlek help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bringababa
 
 


Bringa, küldd át a képet a niki@icd.hu-ra.
Megcsinálom.

Kép
niki30
 
 


Riella nagyon ügyi vagy! :D

Kép
niki30
 
 


Köszönöm kicsim,küldöm,csak xaraxik a freemail :evil: :twisted: :evil:

Kép
bringababa
 
 


Most leviszem kicsit Emmát, ebéd után megcsinálom.

Kép
niki30
 
 


Doo, ha nem jó a május 17, akkor én szavazok: legyen mondjuk május 10 vagy május 31. Szerintem a május 24 sokaknak nem lenne jó, sokan születtek azokban a napokban, Ők biztos ünnepelnek.
Mit szóltok???????

Kép
ági_bp
 
 


Május 31.-re dobok egy szavazatot.

Jó lenne ha mindenki jelezné, h. neki mi a jó!
Csajok, minél előbb tényleg, mert kifutunk az időből!

Kép
niki30
 
 


Bringa, átküldtem:)

Kép
niki30
 
 


most nem tudok olvasni, csak azért jöttem, hogy Viktóriának nagyon nagyon boldog születésnapot kívánjak!!!

Még száz ilyen boldogságos születésnapot kívánunk! Enikő és Zsófi

Na és ne feledkezzünk meg az anyukáról sem, gratulálunk a nagylányhoz! :)
pici76
 
 


Már csinálom is! :wink: :lol: lülülülü
köszönöm,köszönöm,köszönöm :!:

Kép
bringababa
 
 


na most meg a voni maradt :roll:
javítok!
ja és én is 31.-re szavazok!!!!!!!!!!!

Kép
bringababa
 
 


Sikerült! :lol:
kis segítséggel,de azért ügyi vagyok! :wink: :lol:
Basszus Niki,nekem ilyenek miért nem jutnak eszembe?!mármint ez az átnevezősdi :roll: ma is okosabb lettem valamivel :P
amióta gyesen vagyok szociálisan érzékeny lettem :oops: öregekkel beszélgetek,új lakosokat istápolok,meg ilyenek....... nem tudom ez még hová fajulhat :roll: befogadok egy hajléktalant,vagy mi?!már nem ismerek magamra.én alapból paraszt vagyok,erre most meg ez van velem :shock: Igaz mindennek Lili az oka,ő kokettál mindenkivel.Alexa régen az alkeszokhoz vonzódott,"ez"meg csak olyanokhoz,akiket más körülmények között észre sem vennék.vagy ha igen,tuskó volnék :oops:

Jaj,képzeljétek mi történt ma velünk!nagyon szomjas voltam,bementem egy kisközibe üccsit venni,Lilit meg a bolt előtt hagytam a bébitaxijában.az ajtó nyitva volt,két lépésre volt a pult,gondoltam nem lehet baj.erre mi törénik :shock: :?: amíg én a pénzem guberáltam,Lili alatt megindult a taliga,visszafelé,mert egy lejtőn,akarom mondani emelkedőn felejtettem :shock: :oops: volt ott két pasi,hallom ám,h kiabálják elindult a gyerekkel a járgány,de már ugrottak is,h megmentsék,mert éppen egy bokor felé tartott.nem tudtam sírjak vagy nevessek,plussz égtem,mint a rongy,hát milyen anya az ilyen,de végül győzött a paraszt énem és nagyon jót kacagtam Lili arcán :oops: :wink: :lol: hál'Isten ő is nevetett és a végén mindenki tényleg jót derült.azért nekem még nyaldosta kicsit a pír az orcámat :oops: :lol:

Kép
bringababa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: